En er is ook een Zweedse versiequote:Op woensdag 30 september 2020 19:43 schreef molloot200 het volgende:
@:Aoibhin nieuwe nummer van First Aid Kit al gehoord? Of nou ja niet zo oud meer, schijnt al vijf dagen oud te zijn maar ik hoorde 'm net voor het eerst
Ja, wel goed dat ze echt met Gommers nog in gesprek gaat over een en ander. Maar die foto erbij is echt belachelijkquote:Op woensdag 30 september 2020 19:46 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Tja, wat moet ik er van zeggen... ze scoort vast ergens sympathiepunten.
Nee!quote:Op woensdag 30 september 2020 19:43 schreef molloot200 het volgende:
@:Aoibhin nieuwe nummer van First Aid Kit al gehoord? Of nou ja niet zo oud meer, schijnt al vijf dagen oud te zijn maar ik hoorde 'm net voor het eerst
De Jumbo kassajongens ookquote:
Dat zijn de enige die mij passen. Ik heb een smal gezicht.quote:Op woensdag 30 september 2020 19:35 schreef Arizona het volgende:
[..]
Precies, even de mensen laten zien dat er méér in het leven is dan die saaie blauwe wegwerpmondkapjes![]()
Ben benieuwd naar dat ‘gesprek’. Maar hoop dat ze patienten en medewerkers daar in pak heeft gezien, dat doet denk ik meer voor haar.quote:Op woensdag 30 september 2020 19:47 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja, wel goed dat ze echt met Gommers nog in gesprek gaat over een en ander. Maar die foto erbij is echt belachelijk
Welke poll?quote:Op woensdag 30 september 2020 19:39 schreef Cyan9 het volgende:
Volgens m'n poll zijn er zeker twee slechte mensen onder ons.
Probeer de uitwasbare van de Jumbo eens als je een uitwasbare wil, ik heb ook een smal hoofd maar hij zit mij net te strakquote:Op woensdag 30 september 2020 19:55 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat zijn de enige die mij passen. Ik heb een smal gezicht.
AliExpress of Zalandoquote:Op woensdag 30 september 2020 19:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
Waar kopen jullie die met printjes en hoe is de pasvorm?
https://www.friese-producten.nl/friese-vlag-mondkapje.htmlquote:Op woensdag 30 september 2020 20:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik wil een mondkapje met een Friese vlag erop
Bol.comquote:Op woensdag 30 september 2020 19:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
Waar kopen jullie die met printjes en hoe is de pasvorm?
Zalando heeft meer keus zag ik net.quote:Op woensdag 30 september 2020 20:20 schreef Cyan9 het volgende:
Ik ben nu ook aan het kijken op bol.com, maar er zijn veel te veel opties! Ik ben slecht in kiezen.
Ik zag net dat m'n favo boxershort merk ook mondkapjes maakt, 4 laags zelfs. Maar die bestellingen duren altijd redelijk lang voor het er is.quote:Op woensdag 30 september 2020 20:21 schreef Dave het volgende:
[..]
Zalando heeft meer keus zag ik net.
quote:Op woensdag 30 september 2020 20:24 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik zag net dat m'n favo boxershort merk ook mondkapjes maakt, 4 laags zelfs. Maar die bestellingen duren altijd redelijk lang voor het er is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
quote:Op woensdag 30 september 2020 20:30 schreef Dave het volgende:
Ziet er goed uit!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het mondkapje dus he, het mondkapje.
Nice! Wel duur!quote:Op woensdag 30 september 2020 20:30 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
http://www.alexandercobb.com/category/face-mask/
En met tompoucenquote:Op woensdag 30 september 2020 20:58 schreef Arizona het volgende:
Omg de Hema heeft mondkapjes met Takkie erop
Ik denk dat je het pas echt kunt zeggen na ze gedragen en gewassen te hebben.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:08 schreef Cyan9 het volgende:
De reviews op bol.com en zalando helpen ook echt helemaal niks. Ik ben er nog steeds niet over uit welke ik nou ga bestellen.
Hebben mensen hier positieve ervaring met een bepaald merk?
Ik denk dat ik maar wat van Mobstore ga bestellen, dat zijn gewoon zwarte met allemaal verschillende details. Ik zie wat reviews van dat ze klein vallen, maar volgens mij heb ik niet zo'n breed hoofd.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:10 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik denk dat je het pas echt kunt zeggen na ze gedragen en gewassen te hebben.
Ik ga ze denk ik niet vaak nodig, heb wat van die wegwerp in de kast liggen, en vanmiddag wat van die standaard katoenen bij het Kruidvat besteld. Nog geen review.
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 30 september 2020 20:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
Mijn 1000-ste post in deze slowchat
quote:Op woensdag 30 september 2020 20:30 schreef Dave het volgende:
Goede foto van jou Dave!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Ik heb niet naar de reviews gekeken, ik bestelde gewoon wat ik er leuk uit vond zienquote:Op woensdag 30 september 2020 21:08 schreef Cyan9 het volgende:
De reviews op bol.com en zalando helpen ook echt helemaal niks. Ik ben er nog steeds niet over uit welke ik nou ga bestellen.
Hebben mensen hier positieve ervaring met een bepaald merk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Mondkapje dat ik vanavond heb besteldLeuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Mondkapje dat ik vanavond heb besteldLijkt verdacht veel op mijn kontkapje, weet je zeker dat er niet iets mis is gelopen bij de chinese verkoper?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Mondkapje dat ik vanavond heb besteldMooi bij je nagellakjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik wel, dus gok dat die van het Kruidvat te klein voor me zijn, maar dan doe ik er wel twee op.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:13 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik maar wat van Mobstore ga bestellen, dat zijn gewoon zwarte met allemaal verschillende details. Ik zie wat reviews van dat ze klein vallen, maar volgens mij heb ik niet zo'n breed hoofd.
Ik ging even kijken wat de allereerste post in deze SC wasquote:Op woensdag 30 september 2020 21:29 schreef Cyan9 het volgende:
@:Meke Waarom like je een topic van me uit 2016?
review:quote:Op woensdag 30 september 2020 21:10 schreef Dave het volgende:
[..]
Ik denk dat je het pas echt kunt zeggen na ze gedragen en gewassen te hebben.
Ik ga ze denk ik niet vaak nodig, heb wat van die wegwerp in de kast liggen, en vanmiddag wat van die standaard katoenen bij het Kruidvat besteld. Nog geen review.
Je maakt me helemaal in de war meid.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:33 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik ging even kijken wat de allereerste post in deze SC was
Ik wil er eentje met een stukje metaal op de neus. Hebben ze dat allemaal of staat het er dan bij?quote:Op woensdag 30 september 2020 21:33 schreef Arizona het volgende:
[..]
review:Die van de Kruidvat zitten mijn vriend perfect. Mij was hij nét iets te ruim maar heel goed op te lossen met een extra knoopje.
Mijn vriend zou 9/10 geven, ik 8/10. Zeker door naar de finale, linkerrijtje!
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Mondkapje dat ik vanavond heb besteldOhhh die is tofSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Ze pullt een Jobi, hardcore stylequote:Op woensdag 30 september 2020 21:29 schreef Cyan9 het volgende:
@:Meke Waarom like je een topic van me uit 2016?
Die had ik een paar maanden geleden nog BIJNA besteld, maar uiteindelijk had ik zoiets van 'die ga ik toch nooit echt dragen'quote:
quote:Op woensdag 30 september 2020 20:30 schreef Dave het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: nsfw en ook niet als mondmasker, want de neus blijft vrijOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Welke waren dat dan? Heb zo’n setje van 3. Als ze op voorraad zijn tenminste. Tijdens bestellen wel, maar 10 minuten later niet meert.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:33 schreef Arizona het volgende:
[..]
review:Die van de Kruidvat zitten mijn vriend perfect. Mij was hij nét iets te ruim maar heel goed op te lossen met een extra knoopje.
Mijn vriend zou 9/10 geven, ik 8/10. Zeker door naar de finale, linkerrijtje!
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:47 schreef H_T het volgende:
[..]Ideaal voor liftknopjesSPOILER: nsfw en ook niet als mondmasker, want de neus blijft vrijOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat hebben alleen die wegwerp dingen toch?quote:Op woensdag 30 september 2020 21:39 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik wil er eentje met een stukje metaal op de neus. Hebben ze dat allemaal of staat het er dan bij?
Heb je ook tips voor mensen met een bolle kop?quote:Op woensdag 30 september 2020 19:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Probeer de uitwasbare van de Jumbo eens als je een uitwasbare wil, ik heb ook een smal hoofd maar hij zit mij net te strak
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:47 schreef H_T het volgende:
[..]Oh, die heb ik ook!SPOILER: nsfw en ook niet als mondmasker, want de neus blijft vrijOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
quote:
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:47 schreef H_T het volgende:
[..]SPOILER: nsfw en ook niet als mondmasker, want de neus blijft vrijOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
Setje van 3 voor 4,99 !quote:Op woensdag 30 september 2020 21:48 schreef Dave het volgende:
[..]
Welke waren dat dan? Heb zo’n setje van 3. Als ze op voorraad zijn tenminste. Tijdens bestellen wel, maar 10 minuten later niet meert.
Ik heb ook daarnaast gewoon de eerste post uit de doorstart geliked.quote:
Wat heeft ie nou weer gedaan?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Die van de Kruidvat niet in ieder geval, die hebben geen metaal.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:39 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik wil er eentje met een stukje metaal op de neus. Hebben ze dat allemaal of staat het er dan bij?
Was FOK al eens eerder failliet dan?quote:Op woensdag 30 september 2020 21:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ik heb ook daarnaast gewoon de eerste post uit de doorstart geliked.
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:39 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik wil er eentje met een stukje metaal op de neus. Hebben ze dat allemaal of staat het er dan bij?
ESF-SC doorstart Fred. Esf-sc doorstart.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Was FOK al eens eerder failliet dan?
quote:
Nee helaas, slank eierkopje hierquote:Op woensdag 30 september 2020 21:49 schreef H_T het volgende:
[..]
Heb je ook tips voor mensen met een bolle kop?
Het-wordt-steeds-gekker-beer.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:54 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ik heb ook daarnaast gewoon de eerste post uit de doorstart geliked.
Oh, ons eigen faillissement.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:57 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
ESF-SC doorstart Fred. Esf-sc doorstart.
quote:Op woensdag 30 september 2020 21:55 schreef H_T het volgende:
[..]
Wat heeft ie nou weer gedaan?Provocaties!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ongeïnteresseerd maar toch aanwezig.
Ik heb dan de perfecte gevonden.quote:Op woensdag 30 september 2020 21:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee helaas, slank eierkopje hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
Zo rol ik.quote:
Dat is meer voor de pest dan coronaquote:Op woensdag 30 september 2020 22:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit voelt nog meer metal
[ afbeelding ]
Nog meer?quote:Op woensdag 30 september 2020 22:02 schreef Cyan9 het volgende:
Wat is dit met de random historische likes?
Mee eens.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:07 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Is het politiek of een gedeelde muziek industrie? De laatste jaren gok ik meer op dat laatste, enige uitzonderingen daar gelaten (het werd pijnlijk duidelijk tussen Turkije en Azerbaijan).
Het is dat ik waarschijnlijk mijn bril daar niet onder krijgquote:Op woensdag 30 september 2020 22:00 schreef Momo het volgende:
[..]
Dit voelt nog meer metal
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 30 september 2020 22:04 schreef H_T het volgende:
Op de een of andere manier voelt deze tijd alsof het uitstekend bij wat Sjef van Oekel-stripjes past
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb de DVD-box. Reeds. Ik kan potverdomme straks wel eens een afleveringetje opzetten, als u begrijpt wat ik bedoel!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |