Psies! Hoi Dotquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:38 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Kijk dat is Maz altijd goede ideeen
Of lekker voor haar koken![]()
Hey Maz
quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:36 schreef jerney het volgende:
[..]
En ze zijn droog!!
En toen ik nog vegan pizza’s bestelde, lag er ooit heel passief agressief een stukjekipfilet
op!
Big fat ate it anyway, fuckers
Die van gister was dat ook, maar niet van kartonquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:38 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Probleem is dat de meeste pizzeria's van turken zijn en elke pizza is dus 0,25 mm dik en smaakt naar bordkarton
En de snackbars van Chinezen en de Chinees van de blanken. Of wittten,quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:38 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Probleem is dat de meeste pizzeria's van turken zijn en elke pizza is dus 0,25 mm dik en smaakt naar bordkarton
quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:36 schreef jerney het volgende:
[..]
En ze zijn droog!!
En toen ik nog vegan pizza’s bestelde, lag er ooit heel passief agressief een stukjekipfilet
op!
Big fat ate it anyway, fuckers
Ze was vroeger al leuk.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:37 schreef Punkman het volgende:
Kunt u even naar deze vrouw kijken? (even de lelijke vent doorspoelen).
U kent haar allemaal.
61 jaar, en dan nog er zo uitzien.![]()
En nu die tosti met ei!
Ja some people have issues.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:39 schreef ToT het volgende:
[..]The fuck zeg!
Dat is wel heel lomp van ze!
Snackbars hier worden of gerund door Chinezen of door arabieren en dat is niet erg want het smaakt er vaak niet minder om. Probleem is alleen dat ze ook dingen op hun menu hebben die ze gewoon echt niet kunnen klaarmaken.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:40 schreef Punkman het volgende:
[..]
En de snackbars van Chinezen en de Chinees van de blanken. Of wittten,
Colaquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:39 schreef jerney het volgende:
[..]
Die van gister was dat ook, maar niet van kartonEn ik kreeg er een blikje cola bij ook al zei ik dat dat niet hoefde. Ik belde alleen of ik ging twijfelen of ik het goede huisnummer nog had ingevuld.
Heb wel een keer meegemaakt dat er in een Japans restaurant op een enkeling na al het personeel Aziatisch was, maar het waren allemaal chinezen, Thaise en Filipijnse mensen!quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:40 schreef Punkman het volgende:
[..]
En de snackbars van Chinezen en de Chinees van de blanken. Of wittten,
In Nieuwegein waren het Vietnamezen geloof ik en holy fuck wat waren die efficiënt en sneller dan het lichtquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:41 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Snackbars hier worden of gerund door Chinezen of door arabieren en dat is niet erg want het smaakt er vaak niet minder om. Probleem is alleen dat ze ook dingen op hun menu hebben die ze gewoon echt niet kunnen klaarmaken.
Jongens/mannen van onze leeftijd hebben natte dromen gehad van de gedacht dat ze dit nummer naakt opgenomen heeft.quote:
Er is dan ook weinig echt Japans in een Japans restaurantquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:42 schreef ToT het volgende:
[..]
Heb wel een keer meegemaakt dat er in een Japans restaurant op een enkeling na al het personeel Aziatisch was, maar het waren allemaal chinezen, Thaise en Filipijnse mensen!Zelfs de kok en de eigenaar waren niet van Japan!
Beetje aanlengen met berenburg, dan is het prima te drinken!quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:43 schreef jerney het volgende:
[..]
Ik lust het niet, gaat naar mijn date
quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:45 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Er is dan ook weinig echt Japans in een Japans restaurantZelfs de vissen komen bij de Intratuin weg.
Hier zit er ook één en dat is een prima snackbar.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:43 schreef jerney het volgende:
[..]
In Nieuwegein waren het Vietnamezen geloof ik en holy fuck wat waren die efficiënt en sneller dan het licht
Dat klinkt meer als Flammkuchen.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:38 schreef ToT het volgende:
[..]
In Deventer had je ooit een pizzeria die van een Nederlands echtpaar was die ooit een pizza in Italië had gegeten en toen besloten had om hier een restaurantje op te riichten.
Hun pizza's waren echt flinterdun met dito beleg er op. Als je je vork er in zette, knapte die hele pizza gewoon in stukken!Het waren meer hartige crackers!
Okee daar was de prijs dan ook wel naar, maar je moest er meerdere van eten om je maag een beetje te vullen.
Moonquote:
quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Beetje aanlengen met berenburg, dan is het prima te drinken!
Als ik al eens een patatje ga halen en er staat een chinees in de snackbar ben ik weg. Vind ze geen lekkere patat maken.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:41 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Snackbars hier worden of gerund door Chinezen of door arabieren en dat is niet erg want het smaakt er vaak niet minder om. Probleem is alleen dat ze ook dingen op hun menu hebben die ze gewoon echt niet kunnen klaarmaken.
Ja die was ook wel keigoedquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:45 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Hier zit er ook één en dat is een prima snackbar.
Heb je nog iets leuks van je date gekregen voor je verjaardag?quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:43 schreef jerney het volgende:
[..]
Ik lust het niet, gaat naar mijn date
In Hilversum was ooit het tegenovergesteldequote:Op vrijdag 11 september 2020 12:43 schreef jerney het volgende:
[..]
In Nieuwegein waren het Vietnamezen geloof ik en holy fuck wat waren die efficiënt en sneller dan het licht
WUT!quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:43 schreef jerney het volgende:
[..]
Ik lust het niet, gaat naar mijn date
Wat is booze?quote:
Ik zie hem vanavond pas en ik hoop dat hij het gewoon bij kusjes houdtquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:48 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heb je nog iets leuks van je date gekregen voor je verjaardag?
quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:48 schreef DeBraad het volgende:
[..]
In Hilversum was ooit het tegenovergesteldeHad je een tentje genaamd De Kombuis en als je daar vroeg om een simpele patat met een hamburger was je 45 minuten verder
Die vent ging namelijk nog even rustig op z'n gemakkie TV kijken (Had serieus een TV staan in de keuken
) en even met de mensen een praatje houden, en je had echt zoiets van, gast ik betaal 4 gulden, ik wil mijn eten
![]()
Vrij snel failliet gegaan en nu zitten er Chinezen in, heet het McCrispy en is 't echt goddelijk, qua niveau van de patat als zowel de snelheid
Wij hebben hier 2 snackbar's.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Als ik al eens een patatje ga halen en er staat een chinees in de snackbar ben ik weg. Vind ze geen lekkere patat maken.
Gentlemen hoorquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:49 schreef jerney het volgende:
[..]
Ik zie hem vanavond pas en ik hoop dat hij het gewoon bij kusjes houdtMaar hij heeft me vannacht wel al om 1 voor 12 gebeld, was superlief
Ergens achteraf gezien is't wel mooi, maar op't moment....quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:51 schreef jerney het volgende:
[..]Ok irritant, maar ook ergens toch wel weer prachtig
Maar nu wel beter dan ja
O dan heb jij andere ervaringen dan ik. IK ben niet zo tevreden met chinezen die een cafetaria runnenquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:51 schreef Punkman het volgende:
[..]
Wij hebben hier 2 snackbar's.
1 Nederlands, 1 Chinees.
Beiden prima maar bij de Chinese iets meer persoonlijke benadering dan bij de Nederlandse.
Producten en kwaliteit van het eten beiden perfect.
Betere ervaringen met Chinezen dan met de Turken hier though.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:52 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dan heb jij andere ervaringen dan ik. IK ben niet zo tevreden met chinezen die een cafetaria runnen
Hier in Leeuwarden hebben we er meerderen.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:52 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dan heb jij andere ervaringen dan ik. IK ben niet zo tevreden met chinezen die een cafetaria runnen
Ja ik had zelf helemaal niet door dat hij daarvoor belde toen ik verbaasd naar z’n naam op mijn scherm aan het kijken was (ik ben niet zo’n bellerquote:
Bitterballen?quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:53 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Betere ervaringen met Chinezen dan met de Turken hier though.
Tijd terug kwam er zo'n turk naar mij toe van een eettent, was weer een troll bestelling. Ik leg het verhaal uit, toen was't "Ja het zal wel, dit flik je niet meer man, volgende keer betaal je het gewoon"Echt krijg dan jeuk aan je ballen man.
Oh wtfquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:53 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Betere ervaringen met Chinezen dan met de Turken hier though.
Tijd terug kwam er zo'n turk naar mij toe van een eettent, was weer een troll bestelling. Ik leg het verhaal uit, toen was't "Ja het zal wel, dit flik je niet meer man, volgende keer betaal je het gewoon"Echt krijg dan jeuk aan je ballen man.
Oh neeee niet doen! Zieliggghquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:57 schreef Punkman het volgende:
Maar kunnen we ophouden over eten?
Sta op het punt om de slagerij helemaal leeg te kopen met hun warme kippedingen.
DOE!quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:57 schreef Punkman het volgende:
Maar kunnen we ophouden over eten?
Sta op het punt om de slagerij helemaal leeg te kopen met hun warme kippedingen.
Fijn toch. Netjes zijn ze hier ook wel hoor, maar op een of andere manier vind ik hun patat niet lekkerquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:54 schreef Punkman het volgende:
[..]
Hier in Leeuwarden hebben we er meerderen.
Netjes, schoon, goedkoop, vriendelijk en echt goede kwaliteit aan snacks.
Nee die gaat jou vanavond nog gewoon op schoot trekkenquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:58 schreef jerney het volgende:
Ander onderwerp! Heeft paultje al een nieuw liefje?
Misschien gaat hij toch voor Jaq, meisjes plagen is kusjes vragen.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:58 schreef jerney het volgende:
Ander onderwerp! Heeft paultje al een nieuw liefje?
Maar voor hun ook niet leuk. Zulke dingen kost geld en tijdquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:53 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Betere ervaringen met Chinezen dan met de Turken hier though.
Tijd terug kwam er zo'n turk naar mij toe van een eettent, was weer een troll bestelling. Ik leg het verhaal uit, toen was't "Ja het zal wel, dit flik je niet meer man, volgende keer betaal je het gewoon"Echt krijg dan jeuk aan je ballen man.
Lekker tochquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:57 schreef Punkman het volgende:
Maar kunnen we ophouden over eten?
Sta op het punt om de slagerij helemaal leeg te kopen met hun warme kippedingen.
Getver nee. Kippenpoten vind ik vreselijk.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef Punkman het volgende:
[..]
Wil je ook een kippenpoot?![]()
Of 2?
Beter dan andersom I guessquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Nee die gaat jou vanavond nog gewoon op schoot trekken
Zijn rechterhand.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:58 schreef jerney het volgende:
Ander onderwerp! Heeft paultje al een nieuw liefje?
Helemaal mee eens, die trolls benadelen zowel mij als dat restaurant, en vind het kutter voor dat restaurant dan voor mezelf tbh.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Maar voor hun ook niet leuk. Zulke dingen kost geld en tijd
Lekker kluivenquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef mootie het volgende:
[..]
Getver nee. Kippenpoten vind ik vreselijk.
Jaaaaaa ohhhh ik kan niet wachten op dat topicquote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef mootie het volgende:
[..]
Misschien gaat hij toch voor Jaq, meisjes plagen is kusjes vragen.
Wat kan jij waarderen dan?quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:59 schreef mootie het volgende:
[..]
Getver nee. Kippenpoten vind ik vreselijk.
Van de week zelf stoofvlees gemaakt, en dan op een vers broodje.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:00 schreef Punkman het volgende:
[..]
Wat kan jij waarderen dan?
Broodje warm vlees, of een half stokbroodje gezond?
Ik heb altijd belegen kaasquote:
Heb je die eisen van BLM naar restaurants gezien? lijken wel maffia praktijken.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:00 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, die trolls benadelen zowel mij als dat restaurant, en vind het kutter voor dat restaurant dan voor mezelf tbh.
Heb ik nu nog nooit gehad.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:01 schreef mootie het volgende:
[..]
Van de week zelf stoofvlees gemaakt, en dan op een vers broodje.
Nee niet gezien, vertel?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:01 schreef Punkman het volgende:
[..]
Heb je die eisen van BLM naar restaurants gezien? lijken wel maffia praktijken.
Oh, dat is ook lekker.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:01 schreef mootie het volgende:
[..]
Van de week zelf stoofvlees gemaakt, en dan op een vers broodje.
Ohhh broodje warm vlees is zo het enige wat ik niet deftig kon veganizenquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:00 schreef Punkman het volgende:
[..]
Wat kan jij waarderen dan?
Broodje warm vlees, of een half stokbroodje gezond?
Riblappenquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:02 schreef Punkman het volgende:
[..]
Oh, dat is ook lekker.
Welk vlees heb je gebruikt?
Geen aangebrande pannekoeken meer?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:01 schreef Punkman het volgende:
[..]
Heb je die eisen van BLM naar restaurants gezien? lijken wel maffia praktijken.
Eyooooquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:03 schreef Moonlight het volgende:
Boem boem boem i want you in my room
Jipske.quote:
Tofurky? Ben je vegan of vegetariër?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:02 schreef jerney het volgende:
[..]
Ohhh broodje warm vlees is zo het enige wat ik niet deftig kon veganizen
Was het toch niet helemaal met tofurky
Maak je dat dan op een speciale manier, of gewoon lekker lang laten sudderenquote:
Geen aangebrand vlees meer serveren?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:01 schreef Punkman het volgende:
[..]
Heb je die eisen van BLM naar restaurants gezien? lijken wel maffia praktijken.
Hij maakt een move naar Gizzy.quote:Op vrijdag 11 september 2020 12:58 schreef jerney het volgende:
Ander onderwerp! Heeft paultje al een nieuw liefje?
Zeg dat wel, maar ik heb de energie er niet voor dus post wel op mijn eigen tempoquote:
Het is lekker weer, je zou verwachten dat mensen wel lekker naar buiten gaan ofzoquote:
At eerst voor 99% plantaardig en nu 90 ofzo.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:04 schreef shiitake het volgende:
[..]
Tofurky? Ben je vegan of vegetariër?
Ik, vegetariër overigens.
Sudderen als een malle! Rendang is ook lekker.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:04 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Maak je dat dan op een speciale manier, of gewoon lekker lang laten sudderen
Buitenquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:05 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Het is lekker weer, je zou verwachten dat mensen wel lekker naar buiten gaan ofzo
Wat doe jij hier danquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:05 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Het is lekker weer, je zou verwachten dat mensen wel lekker naar buiten gaan ofzo
Buiten is engquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:05 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Het is lekker weer, je zou verwachten dat mensen wel lekker naar buiten gaan ofzo
En is het spannend op je kanyokr?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:07 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Ik zit nog wel even op kanyokr
quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:05 schreef jerney het volgende:
[..]
At eerst voor 99% plantaardig en nu 90 ofzo.Nooit echt hardcore vegan geweest al kon ik wel dronken rants geven soms
![]()
Zit dat wel ergonomisch verantwoord?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:07 schreef Justin_Case het volgende:
[..]
Ik zit nog wel even op kantoor
quote:
Ohhhh spannendquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:04 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Hij maakt een move naar Gizzy.
Het halve BNerschap bestaat uit ongemeend je excuses aanbieden, weet je toch?quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:08 schreef mazaru het volgende:
Nou Akwasi doet een Grapperhausje. Excuses aanbieden voor het dreigen met doodtrappen van Zwarte Piet en de aanklacht wordt geseponeerd.
WTF!! Wat is dit voor een land geworden?
Wat een mietjes!quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:08 schreef mazaru het volgende:
Nou Akwasi doet een Grapperhausje. Excuses aanbieden voor het dreigen met doodtrappen van Zwarte Piet en de aanklacht wordt geseponeerd.
WTF!! Wat is dit voor een land geworden?
E-he-he-yoooooooooquote:
Belachelijk ja.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:08 schreef mazaru het volgende:
Nou Akwasi doet een Grapperhausje. Excuses aanbieden voor het dreigen met doodtrappen van Zwarte Piet en de aanklacht wordt geseponeerd.
WTF!! Wat is dit voor een land geworden?
Ik ook maar heb wel lekker de boel open.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:10 schreef Mrsloveable het volgende:
Het is idd wel lekker zonnig weer, maar ik blijf binnen
Ga ik toch ook eens proberen. Even een bank overvallen en als ze je pakken dan geef je het geld terug en zeg je dat je het niet zo bedoelde en heel veel spijt hebt van je onbezonnen daadje.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:09 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Het halve BNerschap bestaat uit ongemeend je excuses aanbieden, weet je toch?
Elke maaltijd is er eentjequote:Op vrijdag 11 september 2020 13:07 schreef shiitake het volgende:
[..]![]()
Ik eet ook weleens vegan, maar dan is het vaak toevallig dat het zo uitkomt en niet bewust.
Dat kan nu wel iddquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:11 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik ook maar heb wel lekker de boel open.
Je gulp telt niet.quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:11 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik ook maar heb wel lekker de boel open.
Precies "Het was niet mijn bedoeling de bank te overvallen ik deed dit vanuit mijn emotie en wil hier mijn OPRECHTE excuses voor aanbieden"quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:11 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ga ik toch ook eens proberen. Even een bank overvallen en als ze je pakken dan geef je het geld terug en zeg je dat je het niet zo bedoelde en heel veel spijt hebt van je onbezonnen daadje.
Wordt je niet gepakt heb je mooi een extraatje
Op [url=https://forum.fok.nl/topic/2569141/10/25#p195001274]vrijdag 11 september 2020 13:03[/url] schreef [url=https://forum.fok.nl/user/profile/165210]mootie[/url] het volgende:
Echt wel, altijd lekker wat frisse lucht door mijn huis.quote:
Ik ben nooit zo’n enorme vleesfan geweest... op bacon enzo naquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:09 schreef mootie het volgende:
Ik eet ook lang niet elke dag vlees, maar tis wel erg lekker soms.
Sowieso, sommige hebben geloof ik de boel 24/7 dichtquote:Op vrijdag 11 september 2020 13:12 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Echt wel, altijd lekker wat frisse lucht door mijn huis.
quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:12 schreef DeBraad het volgende:
[..]
Precies "Het was niet mijn bedoeling de bank te overvallen ik deed dit vanuit mijn emotie en wil hier mijn OPRECHTE excuses voor aanbieden"
Politieagenten: FOEI NIET MEER DOEN.
quote:Op vrijdag 11 september 2020 13:10 schreef DeBraad het volgende:
[..]
E-he-he-yooooooooo
TILL I COME AND I WANNA GO HO-OME.
DEH. MISSEDE MISSEDE MISSEDE MISSEDE MISSEDE-E-E-YOOOO
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |