Als er mensen dood liggen te gaan op de IC en je probeert nog steeds je geloof te verkopen dan heb ik er ook best wel moeite mee om je serieus te nemen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:13 schreef Zwansen het volgende:
[..]
De crisis die op ons afkomt als we niks doen aan het klimaat is mogelijk vele malen groter dan deze crisis. Daarom denk ik dat we deze plannen niet moeten pauzeren... Daarbij levert dit ook andere positieve dingen op, schonere lucht, minder afhankelijk van het Midden-Oosten en Rusland en op termijn misschien ook gewoon goedkopere energie.
En waarom noem je mij klimaatgekkie? Zo maak je het moeilijk voor me om je serieus te nemen.
Hele volksstammen denken dat ze gewoon weer in het vliegtuig naar Alanya of Ibiza kunnen stappen om twee weken in de zon te liggen en in de disco te gaan staan, want dat is immers na 1 juno en dan kan het weer. Ja niet dus, en Rutte doet er goed aan om dat in elk geval vast duidelijk te maken. Voorkomt een hoop teleurstellingen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:12 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Dat is heel simpel: op vakantie gaan zal niet lukken. Of je moet 2 weken ergens in een hotel op eigenkosten in quarantaine willen gaan.
Dat zal Rutte hopelijk het zo simpel stellen, want zo simpel is het.
quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:16 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Als er mensen dood liggen te gaan op de IC en je probeert nog steeds je geloof te verkopen dan heb ik er ook best wel moeite mee om je serieus te nemen.
Dus omdat we in een Covid-crisis zitten, moeten we meteen alle andere onderwerpen laten vallen? Dat lijkt me niet de juiste aanpak. Prima om de focus nu tijdig te verschuiven, maar nadenken over de onderwerpen waar we aan gaan werken ná deze crisis lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:16 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Als er mensen dood liggen te gaan op de IC en je probeert nog steeds je geloof te verkopen dan heb ik er ook best wel moeite mee om je serieus te nemen.
Iedereen zal toch hun verwachtingen moeten bij gaan stellen, Rutte gaat veel mensen uit hun droom halen dat ze op vakantie kunnen idd.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:17 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Hele volksstammen denken dat ze gewoon weer in het vliegtuig naar Alanya of Ibiza kunnen stappen om twee weken in de zon te liggen en in de disco te gaan staan, want dat is immers na 1 juno en dan kan het weer. Ja niet dus, en Rutte doet er goed aan om dat in elk geval vast duidelijk te maken. Voorkomt een hoop teleurstellingen.
Theaters, poppodia en organisatoren van sportwedstrijden die nu al weer volle bak aan het plannen zijn vanaf 1 september want dan kan het weer zijn trouwens ook vrij naïef, maar dat doen ze zichzelf aan.
Mensen klimaatgekkies noemen, de enige die ik als een gekkie zie doen, ben jij.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:16 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Als er mensen dood liggen te gaan op de IC en je probeert nog steeds je geloof te verkopen dan heb ik er ook best wel moeite mee om je serieus te nemen.
Klopt helemaal. En gelukkig maarquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:24 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Mensen klimaatgekkies noemen, de enige die ik als een gekkie zie doen, ben jij.
Groen wordt de toekomst, en die zal alleen maar versnellen dankzij de crisis.
Deal with it.
Vind jij het normaal om keer op keer te beweren dat Hooibaal Boer Hagenees is? Je lijkt wel een kleuter van 3 jaar.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:29 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Ok hooibaal. Ga je nog een mast in de fik zetten dit weekend?
Op basis van wat zou die explosie komen? Hierboven heb ik al uitgelegd waarom en hoe we die explosie voorkomen. Kan iemand bindend uitleggen waarom we die explosie dan wél kunnen verwachten?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:20 schreef Ven1972 het volgende:
Er is een reële kans op een 2e golf virusexplosie lijkt me. Maar als men zo ziet vraag ik me af hoe jullie nog wel aan 1,5 meter afstand te houden van elkaar, geen drukte op zoeken elders in de stad of terwijl ook goed aan hygiënische maatregelen zoals zoveel mogelijk handen wassen.
Dus de hele wereld wordt besmet, maar toch gaan we ouderen isoleren?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:37 schreef Solingjan het volgende:
IRC en Imperial.ac UK verwachten wereldwijd dit jaar 7 miljard besmettingen
40 miljoen doden.
Door social distance van ouderen en risicogroepen is het dodental enigszins terug te brengen naar 20 miljoen.
Ik vind dit absoluut niet kunnen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:29 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Ok hooibaal. Ga je nog een mast in de fik zetten dit weekend?
Je hebt het telkens over solidariteit, maar zelf heb je dat niet echt he? Als je écht solidair zou denken dan zou je begrip hebben voor ALLE partijen. Je hebt echt wat met de horeca? De horeca haal jij er telkens bij; voorstanders van versoepelingen benoemen het nog minder. Is het echt pure afgunst? Zo komt het wel over. Je posts zijn in ieder geval niet serieus te nemen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 12:40 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Dit zal inderdaad ons beleid gaan worden. Mensen zullen zich er toch in moeten gaan berusten. Eind mei is het zeker niet afgelopen, waarom dan niet meteen mensen het er goed in peperen door de maatregelen te verlengen tot september?
Verder de horeca die 1 juni wil openen of het nou mag of niet....schande! Laat al die horeca maar op de fles gaan. Sterker laat desnoods maar alle horeca failliet gaan in Nederland, zal er voor mensen ook niet te kiezen zijn. Zien we na de crisis wel weer verder.
Nogmaals. Ik zie hier maar weinig mensen zeuren om terrasjes. Terwijl jij het er elke post bij haalt. Wie zit er nou te zeuren?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 12:43 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Ik zou er niet zeker van zijn dat er geen piek volgt in oktober, zeker gezien hoe iedereen een stuk lakser omgaat, het stukken drukker is in het openbare leven, en dat mensen maar lopen te klagen dat de terrassen zsm open moeten. Wat zal het een teleurstelling zijn als ze horen dat geen horecaonderming opengaat, en terrassen we dit jaar, terecht, wel kunnen vergeten.
Solidariteit richting de economie, werknemers, werkgevers, ondernemers, depressieve mensen, talloze sectoren is inderdaad ver te zoeken bij types zoals jij.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 12:53 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Grote evenementen zijn straks niet meer nodig om als verspreider van het virus te dienen, mensen zoeken elkaar steeds meer op op straat. Het wordt maar drukker en drukker.
De solidariteit brokkelt met de dag af. Beschamend hoe wij als burger het zorgpersoneel zo in de kou laten staan.
dit is opzettelijke mishandeling, zij zijn er om over de volksgezondheid te waken, die taak doen ze bewust niet, niet per ongeluk of onmacht/overmacht.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 12:42 schreef _I het volgende:
[..]
Er lijkt wel een stuk overzicht en intelligentie te missen.
de briefing van donderdag deed echt pijn aan mijn hoofd.
- Het RIVM bepaalt wie in de zorg bij welke handeling welke bescherming krijgt
- Die behoefte is in kaart gebracht, met een maximum van 4 mln per week
- Veel medewerkers in de zorg geven aan dat ze meer nodig hebben om zich veilig te voelen
- In de briefing geven ze aan dat ze nu exact 4 mln per week inkopen
- Ze zeggen ook dat 4 x zoveel mogelijk was geweest
- Dat deden ze niet, want de behoefte was er niet
- Maar het RIVM voorkomt dat de thuiszorg, gehandicaptenzorg en mantelzorg mee kunnen draaien in de behoefte.
Zoveel tegenstrijdigheden en leugens! Net als met die testen. Zijn ze er nu wel of niet. Waarom mag Duitsland niet helpen met 5.000 testen. Want we hebben genoeg capaciteit, maar geen vraag, want niemand mag getest worden.
Cirkelredenaties waar je weinig vertrouwen van krijgt.
Kijk aub die videoquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dus de hele wereld wordt besmet, maar toch gaan we ouderen isoleren?
Wie heeft bedacht dat deze man enige vorm van autoriteit heeft?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:37 schreef Solingjan het volgende:
Nu op YouTube dr John Campbell met zeer verontrustende video
IRC en Imperial.ac UK verwachten wereldwijd dit jaar 7 miljard besmettingen
40 miljoen doden.
Door social distance van ouderen en risicogroepen is het dodental enigszins terug te brengen naar 20 miljoen.
En weer.
Testen tracking tracing en isolation.
Stop je kop maar in het zand.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:43 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wie heeft bedacht dat deze man enige vorm van autoriteit heeft?
"Hello Everyone,
My name is John Campbell and I am a retired Nurse Teacher and A and E nurse based in England"
Een gepensioneerde zuster die op een bierviltje wat berekeningen maaktquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:46 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Stop je kop maar in het zand.
Hij baseert zich op wetenschappelijke feiten.
Heb je de video trouwens gezien? Dan reageer je wel anders.
Boerhagenees is een beetje de extremere persoonlijkheid van hooibaal. Die is sinds de komst van boerhagenees wat milder geworden, vermoedelijk omdat hij boerhagenees als overdrukventiel kan gebruiken.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:46 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Ik zeg 1 juni terrassen open en hooibaal/Boerhagenees verplicht comazuipen! Die weten niet wat ze meemaken. Een leven buiten hun zolderkamer.
het boeit met niet zoveel, het komt overeen met andere data, zoals van Chris Martenson Peak Prosperityquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:43 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wie heeft bedacht dat deze man enige vorm van autoriteit heeft?
"Hello Everyone,
My name is John Campbell and I am a retired Nurse Teacher and A and E nurse based in England"
KNVB lekker beginnen met het seizoen 2021/2022 in te plannenquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:17 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Theaters, poppodia en organisatoren van sportwedstrijden die nu al weer volle bak aan het plannen zijn vanaf 1 september want dan kan het weer zijn trouwens ook vrij naïef, maar dat doen ze zichzelf aan.
NL 1,5m afstand houden, rest van de wereld 2mquote:
Ook een verzameling gekkies. Nog even een Jensen tv is een bronquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:52 schreef THEFXR het volgende:
[..]
het boeit met niet zoveel, het komt overeen met andere data, zoals van Chris Martenson Peak Prosperity
Tsjah. Vandaag kwamen ze tot de conclusie dat er ook nog vergeten waren er 16 van maart mee te tellen. Zijn we er nou nog niet achter dat puur naar dat getal kijken zinloos is zolang die achterstanden maar blijven?quote:
Het wordt steeds gekker hier.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef THEFXR het volgende:
[..]
NL 1,5m afstand houden, rest van de wereld 2m
verder het ontkennen van incubatietijd en mensen die losser worden met de regels.
als jij doctors gekkies noemt, dan ligt het probleem bij jouquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ook een verzameling gekkies. Nog even een Jensen tv is een bron
wat zijn dan goede bronnen volgens jou, want dat hoor ik niet?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ook een verzameling gekkies. Nog even een Jensen tv is een bron
Of dat je te simpelweg maken hebt met fluctuatie in de cijfers.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef OProg het volgende:
[..]
Tsjah. Vandaag kwamen ze tot de conclusie dat er ook nog vergeten waren er 16 van maart mee te tellen. Zijn we er nou nog niet achter dat puur naar dat getal kijken zinloos is zolang die achterstanden maar blijven?
Het is geloof ik al de hele week weer aan het stijgen.quote:
Zijn er in NL cijfers over de herkomst van de slachtoffers, als in is er een overrepresentatief deel van de mensen afkomstig uit landen waar geen uitgebreide vaccinatieprogramma's zijn?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:51 schreef Mike het volgende:
Actuele cijfers COVID-19: 2 mei 2020
Positief geteste personen 40.236 (+445)
Ziekenhuisopnames 10.951 (+97)
Overleden personen 4.987 (+94)
Ook weer iets uit je dikke duim.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef THEFXR het volgende:
[..]
NL 1,5m afstand houden, rest van de wereld 2m
Chris Martenson, PhD (Duke), MBA (Cornell) is an economic researcher and futurist specializing in energy and resource depletion, and co-founder of PeakProsperity.comquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:58 schreef THEFXR het volgende:
[..]
als jij doctors gekkies noemt, dan ligt het probleem bij jou
Ik ook, denk dat we een kanteling gaan zien de verkeerde kant op.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:57 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ja, inderdaad, Ik ben bang dat het weer slechte kant op gaat.
Cijfers zien er goed uit.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:05 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Ik ook, denk dat we een kanteling gaan zien de verkeerde kant op.
Ik denk het ook, we gaan allemaal dood.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:05 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Ik ook, denk dat we een kanteling gaan zien de verkeerde kant op.
vandaar dat Frankrijk van die hoge cijfers heeft, knettergek zijn zequote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:03 schreef OProg het volgende:
[..]
Ook weer iets uit je dikke duim.
Frankrijk is het bijvoorbeeld 1 meter, zoals ook het advies van de WHO is.
Voorlopig hebben die een veel extremere lockdown gedaan dan wij en maakt dat blijkbaar ook geen reet uit.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:07 schreef THEFXR het volgende:
[..]
vandaar dat Frankrijk van die hoge cijfers heeft, knettergek zijn ze
Lekker 5 euro per biertje. Anders kunnen ze de boetes niet betalen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:07 schreef Oekelele het volgende:
Ach 1 juni gaat de horeca toch illegaal open..... Lekker pilsje kopen.
Nou prima hoor. Heb het er zeker voor over.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lekker 5 euro per biertje. Anders kunnen ze de boetes niet betalen.
1. countable nounquote:
Volgens mij verschilt de praktijk niet heel erg van de Nederlandse situatie.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:08 schreef OProg het volgende:
[..]
Voorlopig hebben die een veel extremere lockdown gedaan dan wij en maakt dat blijkbaar ook geen reet uit.
Of kost het 25¤ per pint......even lekker laten zien dat je het kunt betalen..... Proostquote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lekker 5 euro per biertje. Anders kunnen ze de boetes niet betalen.
Yup, maar in een heel ander gebied hé.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
1. countable noun
A PhD is a degree awarded to people who have done advanced research into a particular subject. PhD is an abbreviation for 'Doctor of Philosophy'.
He is more highly educated, with a PhD in Chemistry.
...an unpublished PhD thesi
Laat deze gekkie Ven1972 maar. Hij beweerde gisteren ook doodleuk dat corona mogelijk kanker veroorzaakt want dat denkt hijquote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:38 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Op basis van wat zou die explosie komen? Hierboven heb ik al uitgelegd waarom en hoe we die explosie voorkomen. Kan iemand bindend uitleggen waarom we die explosie dan wél kunnen verwachten?
In veel meer landen gaat het nog niet echt lekker.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:05 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Ik ook, denk dat we een kanteling gaan zien de verkeerde kant op.
Ja, is het ook. Ik schat de R rond -0,8 t/m 1,3 is, dus het gaat niet echt goede kant op. Kijk, nu zou ik denken dat het meer dan R rond de 1 t/m 1,5 is.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:10 schreef Breekfast het volgende:
Op basis van het aantal nieuwe ziekenhuis opnames zou je denken dat de R weer rond de 1 aan het schommelen is
Je kunt ze ook gewoon bij de supermarkt kopen, hè.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:10 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Nou prima hoor. Heb het er zeker voor over.
Ja maar het gaat de goede kant op dus we mogen weer flink wat versoepelen, weet je wat alles, hoor ik al weer velen zeggen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:10 schreef Breekfast het volgende:
Op basis van het aantal nieuwe ziekenhuis opnames zou je denken dat de R weer rond de 1 aan het schommelen is
Maurice de Hont legt het in begrijpelijke Taalunie waarom die lockdown geen enkel effect heeft, in tegenstelling tot zogenaamde “superspreader events”. Maar goed, Maurice de Hondt heeft schijnbaar weinig te zeggen want meneer is enkel een excel-expert.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:08 schreef OProg het volgende:
[..]
Voorlopig hebben die een veel extremere lockdown gedaan dan wij en maakt dat blijkbaar ook geen reet uit.
Toch opvallend dat vandaag nog gesteld werd dat de R0 naar verwachting nog steeds onder de 1 zit. Maar wat weten ze bij het RIVM er nou van, hè. Je kunt prima een dartpijl in je bord gooien om de R0 te bepalen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:13 schreef Ven1972 het volgende:
Ik schat de R rond -0,8 t/m 1,3 is, dus het gaat niet echt goede kant op. Kijk, nu zou ik denken dat het meer dan R rond de 1 t/m 1,5 is.
Hey, ben je er weer? Ik zie je zo weinig meer hier. Jammer want door jou blijft de sfeer hier altijd wat beterquote:
En een faillissement voor velen. Maarja, moet kunnen vinden ze zelf, al die illegale speakeasies.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lekker 5 euro per biertje. Anders kunnen ze de boetes niet betalen.
Zo vreemd is dat toch niet met het huidige beleid? Dit beleid is er echt niet op gericht om het naar 0 te krijgen. Of denk je/hoop je dat het op miraculeuze wijze naar 0 gaat?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:13 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ja, is het ook. Ik schat de R rond -0,8 t/m 1,3 is, dus het gaat niet echt goede kant op. Kijk, nu zou ik denken dat het meer dan R rond de 1 t/m 1,5 is.
Sanctie is 10.000 euro boete en voor onbepaalde tijd sluiting.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lekker 5 euro per biertje. Anders kunnen ze de boetes niet betalen.
Twijfelen aan wetenschappers en wetenschappelijk instanties is echt heel tenenkrommend idd. Die maatregelen hebben we deze hele zomer. Ik denk ook niet dat er een andere realistische oplossing voor de korte termijn is.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:14 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Toch opvallend dat vandaag nog gesteld werd dat de R0 naar verwachting nog steeds onder de 1 zit. Maar wat weten ze bij het RIVM er nou van, hè. Je kunt prima een dartpijl in je bord gooien om de R0 te bepalen.
heeft hij nog een extra studie gedaan?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Maurice de Hont legt het in begrijpelijke Taalunie waarom die lockdown geen enkel effect heeft, in tegenstelling tot zogenaamde “superspreader events”. Maar goed, Maurice de Hondt heeft schijnbaar weinig te zeggen want meneer is enkel een excel-expert.
Ook Maurice de Hond heeft geen oplossing maar kan de cijfers wel terugvoeren op logica.
Dat hoop ik zeker ook ja. Maar niks is zeker dat het weer naar 0 kan gaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:15 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Zo vreemd is dat toch niet met het huidige beleid? Dit beleid is er echt niet op gericht om het naar 0 te krijgen. Of denk je/hoop je dat het op miraculeuze wijze naar 0 gaat?
I knowquote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:12 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Opent ook topics met de insteek om vrouwelijk contact te krijgen
Als het ver genoeg onder de 1 zakt kom je op het punt dat het mogelijk is om besmettingen te traceren en volgen, zodat dmv quarantaine verdere verspreiding kan worden voorkomen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:15 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Zo vreemd is dat toch niet met het huidige beleid? Dit beleid is er echt niet op gericht om het naar 0 te krijgen. Of denk je/hoop je dat het op miraculeuze wijze naar 0 gaat?
Het RIVM maakt de schatting van de R0 voornamelijk op basis van het aantal ziekenhuis opnames. En die ging een hele periode omlaag, dus is de verwachting dat je R0 ook onder de 1 ligt.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:14 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Toch opvallend dat vandaag nog gesteld werd dat de R0 naar verwachting nog steeds onder de 1 zit. Maar wat weten ze bij het RIVM er nou van, hè. Je kunt prima een dartpijl in je bord gooien om de R0 te bepalen.
Waar ik mij zorgen om maak is dat die R0 zo dicht tegen de 1 zit met de huidige maatregelen. Dat geeft wel aan hoe weinig marge je hebt voor versoepeling van maatregelen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:18 schreef Kyran het volgende:
R0 rond de één houden is prima, soms net er boven, soms net er onder. Belangrijkste is gewoon dat de zorg het aan kan en ze zijn nog steeds aan het zoeken hoe ze dat het beste kunnen balanseren.
Het schommelt wel per seconde, dagen, weken... Maar het is echt moeilijk om alles in balans te houden lijkt me.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:18 schreef Kyran het volgende:
R0 rond de één houden is prima, soms net er boven, soms net er onder. Belangrijkste is gewoon dat de zorg het aan kan en ze zijn nog steeds aan het zoeken hoe ze dat het beste kunnen balanseren.
Maurice de Hond is een kwakzalver en dus allesbehalve een autoriteit. Welke studie tot viroloog of epidemioloog heeft hij gedaan? Aan de Bond van Kwakzalvers?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Maurice de Hont legt het in begrijpelijke Taalunie waarom die lockdown geen enkel effect heeft, in tegenstelling tot zogenaamde “superspreader events”. Maar goed, Maurice de Hondt heeft schijnbaar weinig te zeggen want meneer is enkel een excel-expert.
Ook Maurice de Hond heeft geen oplossing maar kan de cijfers wel terugvoeren op logica.
Lees mijn eerder Posts. Balanceren is natte vinger werk.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:18 schreef Kyran het volgende:
R0 rond de één houden is prima, soms net er boven, soms net er onder. Belangrijkste is gewoon dat de zorg het aan kan en ze zijn nog steeds aan het zoeken hoe ze dat het beste kunnen balanseren.
Ik vind dat hij wel zinnige dingen zegt. Zijn punt wordt ondersteund door de carnaval uitbraak. En hij is ook groot voorstander van mondkapjes om de verspreiding via aerosolen tegen te gaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Maurice de Hont legt het in begrijpelijke Taalunie waarom die lockdown geen enkel effect heeft, in tegenstelling tot zogenaamde “superspreader events”. Maar goed, Maurice de Hondt heeft schijnbaar weinig te zeggen want meneer is enkel een excel-expert.
Ook Maurice de Hond heeft geen oplossing maar kan de cijfers wel terugvoeren op logica.
Met een R0 van 0,8 kan het hard gaan. Exponentiële daling werkt hetzelfde als exponentiële groei.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:19 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Waar ik mij zorgen om maak is dat die R0 zo dicht tegen de 1 zit met de huidige maatregelen. Dat geeft wel aan hoe weinig marge je hebt voor versoepeling van maatregelen.
En er dus niet veel meer kan dan de maatregelen langer te verlengen. En zelfs wellicht de volledige maand juni in volledige lockdown met hele strikte naleving en handhaving, als dat de R0 definitief onder 1 houdt?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:19 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Waar ik mij zorgen om maak is dat die R0 zo dicht tegen de 1 zit met de huidige maatregelen. Dat geeft wel aan hoe weinig marge je hebt voor versoepeling van maatregelen.
soms denk ik dat er teveel focus was op die IC bedden capaciteit en de verpleegtehuizen waren vergeten.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:18 schreef Kyran het volgende:
R0 rond de één houden is prima, soms net er boven, soms net er onder. Belangrijkste is gewoon dat de zorg het aan kan en ze zijn nog steeds aan het zoeken hoe ze dat het beste kunnen balanseren.
Is het ook, daarom moeten ze voorzichtig zijn en dingen rustig aan loslaten met de beste bedoelingen. Daarnaast vooral niet teveel uitgaan van "het zal wel loslopen", want dat gevoel krijg ik heel erg bij het RIVM (of in ieder geval de interviews die ze geven.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:19 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Lees mijn eerder Posts. Balanceren is natte vinger werk.
quote:
quote:Op zaterdag 2 mei 2020 13:52 schreef THEFXR het volgende:
[..]
het boeit met niet zoveel, het komt overeen met andere data, zoals van Chris Martenson Peak Prosperity
Welk punt wilde je maken?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Chris Martenson, PhD (Duke), MBA (Cornell) is an economic researcher and futurist specializing in energy and resource depletion, and co-founder of PeakProsperity.com
Doctor..
...
Ach die Koopmans heeft wel de 'juiste' kwalificaties maar loopt ook regelmatig onzin te verkondigen.quote:
hij heeft idd geen best trackrecord op Wikiquote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:19 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Maurice de Hond is een kwakzalver en dus allesbehalve een autoriteit. Welke studie tot viroloog of epidemioloog heeft hij gedaan? Aan de Bond van Kwakzalversers?
Oplichter dat het is. Hierdoor brokkelt dus ook het vertrouwen in het RIVM en de maatregelen af. Door dit soort kwakzalvers die iedereen en alles die wel wetenschappelijke expertise hebben proberen af te bluffen doordat ze hun grote mond gebruiken. Bah![]()
Het punt is niet dat hij een kwakzalver is (*ahum* Jensen *ahum*) die volstrekte nonsens vertelt, maar dat hij niet de hele waarheid heeft maar mensen wel zijn volledige strekking als waarheid beschouwt.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:21 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Ik vind dat hij wel zinnige dingen zegt. Zijn punt wordt ondersteund door de carnaval uitbraak. En hij is ook groot voorstander van mondkapjes om de verspreiding via aerosolen tegen te gaan.
Het hele beleid is mij nog niet duidelijk, willen ze naar wat jij zegt toe? Als het zo laag is zijn, zijn daar dan de juiste mensen en spullen voor om contactonderzoek te doen?quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Als het ver genoeg onder de 1 zakt kom je op het punt dat het mogelijk is om besmettingen te traceren en volgen, zodat dmv quarantaine verdere verspreiding kan worden voorkomen.
Ja dat weet je zelf ook niet en dus ik ook niet, maar het is echt niet te voorspellen als de R0 definitief onder 1 zal houden, Dit is echt afhankelijk van hoe we met de maatregelen zullen omgaan en hanteren. Kijk als we massaal de maatregelen negeren kan het weer explosief stijgen met de R0 boven 1, dat is op zich gevaarlijker dat je sneller hierdoor besmet wordt met COVID-19.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:21 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
En er dus niet veel meer kan dan de maatregelen langer te verlengen. En zelfs wellicht de volledige maand juni in volledige lockdown met hele strikte naleving en handhaving, als dat de de R0 definitief onder 1 houdt?
Klopt maar niemand heeft de hele waarheid in pacht. Het RIVM heeft er ook al een aantal keer flink naast gezeten.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:23 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het punt is niet dat hij een kwakzalver is (*ahum* Jensen *ahum*) die volstrekte nonsens vertelt, maar dat hij niet de hele waarheid heeft maar mensen wel zijn volledige strekking als waarheid beschouwt.
Niemand ontkent dat grote bijeenkomsten funest zijn qua verspreidingsrisico.
Uiteindelijk is dat op de lange termijn wel de enige mogelijkheid om enigszins terug naar een normale samenleving te kunnen gaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:23 schreef Wirelessmouse het volgende:
Of gaan we voor het groepsimmuniteit verhaal? Daar lijkt het huidige beleid nog steeds op teogespitst te zijn.
Aha want de virologen hebben wél de expertise? Die zeggen notabene bij de talkshows zelf dat ze niet weten hoe het virus zich gedraagt en hoe we verder moeten. Ze pleiten alleen voor een lockdown.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:19 schreef BoerHagenees het volgende:
[..]
Maurice de Hond is een kwakzalver en dus allesbehalve een autoriteit. Welke studie tot viroloog of epidemioloog heeft hij gedaan? Aan de Bond van Kwakzalvers?
Oplichter dat het is. Hierdoor brokkelt dus ook het vertrouwen in het RIVM en de maatregelen af. Door dit soort kwakzalvers die iedereen en alles die wel wetenschappelijke expertise hebben proberen af te bluffen doordat ze hun grote mond gebruiken. Bah![]()
Ro is dus nu natte vingerwerk omdat ze niet genoeg testen.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:22 schreef Kyran het volgende:
[..]
Is het ook, daarom moeten ze voorzichtig zijn en dingen rustig aan loslaten met de beste bedoelingen. Daarnaast vooral niet teveel uitgaan van "het zal wel loslopen", want dat gevoel krijg ik heel erg bij het RIVM (of in ieder geval de interviews die ze geven.
Verder is het inderdaad 50% natte vinger werk, 50% wetenschap, want wij/zij weten gewoon nog niet alles.
Immuniteit duurt wel erg lang zeker denk ik.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:25 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dat op de lange termijn wel de enige mogelijkheid om enigszins terug naar een normale samenleving te kunnen gaan.
Hij heeft in ieder geval een andere invalshoek en dat kan nooit kwaad. Helemaal onzin is het zeker niet. En om de Hond nou af te serveren omdat hij geen viroloog of iets dergelijks is... dan kan hij ook geen onderzoek doen naar voetbalstatistieken omdat hij geen voetballer is... oftewel, een kletskoekargument.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:21 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Ik vind dat hij wel zinnige dingen zegt. Zijn punt wordt ondersteund door de carnaval uitbraak. En hij is ook groot voorstander van mondkapjes om de verspreiding via aerosolen tegen te gaan.
Vraag is vooral of het uberhaupt haalbaar is, want daar zijn ook nog alle meningen over verdeeld. Ik zou het uiteindelijk ook één van de beste oplossingen vinde, maar tsja ...quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:25 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dat op de lange termijn wel de enige mogelijkheid om enigszins terug naar een normale samenleving te kunnen gaan.
Waarom twijfel jij aan wetenschappers en geloof je zo'n oplichter als Maurice de Hond wel.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 14:25 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Aha want de virologen hebben wél de expertise? Die zeggen notabene bij de talkshows zelf dat ze niet weten hoe het virus zich gedraagt en hoe we verder moeten. Ze pleiten alleen voor een lockdown.
Waarom dan niet luisteren naar iemand die expert is met cijfertjes en statistiek en op basis daarvan een conclusie kan trekken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |