Dat is zeker zo. Niets mis met een andere mening. Wel veel mis met geklier en zeker op betreffend topic. Het is allemaal al heftig genoeg momenteel.quote:Op zondag 5 april 2020 18:39 schreef Tailless het volgende:
[..]
Lona je bent leuk mijn feedback aan het aanpassen.
Zou je nog eens kunnen kijken waar ik volgens jullie trolde in het topic en anders hem gewoon weer openen?
Want users mogen best een andere mening hebben zeker als die ondersteund is door wetenschappers.
Serieus waar trolde ik in je ogen? Ik snap foutje moet kunnen maar zou wel waarderen als ik te weten krijg waar ik trolde (uiterst serieus topic) of dat die gewoon weer open gaatquote:Op zondag 5 april 2020 19:08 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is zeker zo. Niets mis met een andere mening. Wel veel mis met geklier en zeker op betreffend topic. Het is allemaal al heftig genoeg momenteel.
En nu is het wel klaar hoor. Je hebt antwoord.
Dat ben ik met je eens, maar nogmaals, ik was het niet. Heb het wel bij de desbetreffende mod neergelegd.quote:Op zondag 5 april 2020 18:36 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Welnee. Bovendien, als dat vermoeden leeft: navragen helpt.
Ik heb crewbash van je weggehaald vriend. Verder ga ik niks voor je kijken. Mijn collega's hebben een dag of wat geleden een beslissing gemaakt, je DM's beantwoord, je hier beantwoord. Dus het is wel goed zo.quote:Op zondag 5 april 2020 18:39 schreef Tailless het volgende:
[..]
Lona je bent leuk mijn feedback aan het aanpassen.
Zou je nog eens kunnen kijken waar ik volgens jullie trolde in het topic en anders hem gewoon weer openen?
Want users mogen best een andere mening hebben zeker als die ondersteund is door wetenschappers.
Uhuh.quote:Op zondag 5 april 2020 19:09 schreef Tailless het volgende:
[..]
Serieus waar trolde ik in je ogen? Ik snap foutje moet kunnen maar zou wel waarderen als ik te weten krijg waar ik trolde (uiterst serieus topic) of dat die gewoon weer open gaat
Mijn dms zijn niet beantwoordquote:Op zondag 5 april 2020 19:14 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb crewbash van je weggehaald vriend. Verder ga ik niks voor je kijken. Mijn collega's hebben een dag of wat geleden een beslissing gemaakt, je DM's beantwoord, je hier beantwoord. Dus het is wel goed zo.
Nee maar een keertje zou wel fijn zijn.quote:Op zondag 5 april 2020 19:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Uhuh.
Enfin, je kunt weer posten dus we gaan er niet tot eeuwigheid en amen over door.
Je weet dat bans niet besproken worden? Dus als je nog meer vragen hebt ga je naar forum@fok.nl.quote:Op zondag 5 april 2020 19:43 schreef Tailless het volgende:
Via dm is ook goed ik ben oprecht benieuwd waar je vind dat ik de fout in ging.
Ik vraag ook niet naar bans.quote:Op zondag 5 april 2020 20:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Je weet dat bans niet besproken worden? Dus als je nog meer vragen hebt ga je naar forum@fok.nl.
Dat ligt er aan. Niet in abstracto te beantwoorden. Wij doen onze eigen beoordeling.quote:Op zondag 5 april 2020 21:05 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Is het met een bronvermelding van grote amerikaanse nieuwsbedrijven ook een complot?
Een bepaalde Mod blijft me modden, omdat hij het niet met me eens is...quote:Op zondag 5 april 2020 21:31 schreef Burner82 het volgende:
-ga gewoon naar het FB topic met commentaar op de moderatie. Niet hier-
Jij quote me uit het topic waar je me uit aan het modden bent.....quote:Op zondag 5 april 2020 21:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat ligt er aan. Niet in abstracto te beantwoorden. Wij doen onze eigen beoordeling.
Maar als vuistregel kun je wmb wel aanhouden dat wat in de serieuze degelijke nieuwsmedia staat relevant is.
Ik heb 1 veegslag gemaakt daar en 2 keer commentaar op de moderatie weggehaald. Meer niet.quote:Op zondag 5 april 2020 22:29 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Jij quote me uit het topic waar je me uit aan het modden bent.....
Ik post alleen de (serieuze) media die zichzelf belachelijk maakt: Fox, MSNBC.... Om mijn punt te maken. En jij blijft me maar modden??
Dat was ik gedeeltelijk, ik modereerde ook je commentaar op de moderatie weg.quote:Op zondag 5 april 2020 22:22 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Een bepaalde Mod blijft me modden, omdat hij het niet met me eens is...
Je hebt dus al een mening over Fox!quote:Op zondag 5 april 2020 22:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb 1 veegslag gemaakt daar en 2 keer commentaar op de moderatie weggehaald. Meer niet.
Maar media die zichzelf belachelijk maakt, voorzover je FOX überhaupt onder serieuze media kunt scharen, is natuurlijk gewoon off-topic.
Ok, inhoudelijke stukje van: commentaar op moderatie, snap ik....quote:Op zondag 5 april 2020 22:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat was ik gedeeltelijk, ik modereerde ook je commentaar op de moderatie weg.
Commentaar op de moderatie hoort namelijk hier in het FB topic. In dat andere topic is het off topic en stoort het een eventuele discussie.
Maar gelukkig heb je het weten te vinden hier.
Ja natuurlijk heb ik een mening over FOX, ik modereer in niet crisistijden POL. Maar ik zie niet helemaal in wat nu je punt is.quote:Op zondag 5 april 2020 22:39 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Je hebt dus al een mening over Fox!
Fox heeft veel gekkies in dienst, die allemaal alles zeggen, zolang het pro-Tump is. Tot op het bizarre af.
Daarom,. is het quoten van Fox nuttig, om mensen die de strategie van Trump volgen (in NL) even te laten zien hoe het echt gaat.
Maar alles dat anti-trump is (maar dan links), maar wel echt waar, bewezen, ze komen zelf met echte statistieken en bewijzen, mod je ook weg...
Dus ik ben het niet echt eens met je gemod.
Het topic gaat niet over anti- of pro Trump.quote:Op zondag 5 april 2020 22:39 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Je hebt dus al een mening over Fox!
Fox heeft veel gekkies in dienst, die allemaal alles zeggen, zolang het pro-Tump is. Tot op het bizarre af.
Daarom,. is het quoten van Fox nuttig, om mensen die de strategie van Trump volgen (in NL) even te laten zien hoe het echt gaat.
Maar alles dat anti-trump is (maar dan links), maar wel echt waar, bewezen, ze komen zelf met echte statistieken en bewijzen, mod je ook weg...
Dus ik ben het niet echt eens met je gemod.
Veeg volgende keer mensen met gefundeerde meningen en bronnen even niet weg, omdat ze jou niet uitkomen? Even goede vrienden?quote:Op zondag 5 april 2020 22:43 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja natuurlijk heb ik een mening over FOX, ik modereer in niet crisistijden POL. Maar ik zie niet helemaal in wat nu je punt is.
Er is daar een zwik off-topic geveegd.
Maar, Trump beheerst de hele corona in de VS!quote:Op zondag 5 april 2020 22:45 schreef capricia het volgende:
[..]
Het topic gaat niet over anti- of pro Trump.
Maar over het virus. Het is ronduit vervelend dat de discussie telkens weer daarin ontaardt.
Weet je waar je over Trump en de Amerikaanse politiek kunt discussiëren? Hier:
POL / [AMV] Amerikaanse politiek #745 bodybags
Dit geldt niet specifiek alleen naar jou. Meer mensen zitten veel te veel alleen pro- of anti-trump te posten.
Ik heb het nergens een complottheorie genoemd. Verder verwijs ik je naar de post van @capricia.quote:Op zondag 5 april 2020 22:48 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Veeg volgende keer mensen met gefundeerde meningen en bronnen even niet weg, omdat ze jou niet uitkomen? Even goede vrienden?
Ow, en Trump heeft een mega-impact op de wereld-economie, zijn defence act (op Philips), zijn lange historie van het een hoax noemen...
Dat je gaat modden ok, maar noem het geen complot theory, als het gewoon mainstream media is, maar het jou niet bevalt!
quote:Op zondag 5 april 2020 22:49 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb het nergens een complottheorie genoemd. Verder verwijs ik je naar de post van @:capricia.
Ok, complotten ipv complet-theorieën...quote:Op zondag 5 april 2020 21:04 schreef trein2000 het volgende:
[modbreak]de complotten mogen elders. [/modbreak]
Maar waarom werd dat vorige week nog als fakenieuws door de moderatie afgedaan?quote:Op zondag 5 april 2020 23:06 schreef Kyran het volgende:
[..]
Zeker relevant, maar alle huiskatten een spuitje toewensen is dat niet. Verdere commentaar mag in FB.
Zo moeilijk is het toch niet om mijn vraag in behandeling te nemenquote:Op zondag 5 april 2020 20:57 schreef trein2000 het volgende:
Volgens mij hebben nu 2 collega’s aangegeven dan het klaar is. Met mij er bij maakt dat drie. Dus het is hier nu klaar. Voor verdere klachten mail je maar naar het bekende adres.
Ook wij moeten het doen met informatie die op een bepaald moment beschikbaar is en maken iedere keer weer een weloverwogen keuze hierin.quote:Op zondag 5 april 2020 23:09 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Maar waarom werd dat vorige week nog als fakenieuws door de moderatie afgedaan?
Geen idee. Ik weet niet eens wat er met dat vorige topic aan de hand was joh, verder niet naar gekeken. Maar je snapt zelf ook wel dat domweg heropenen ongewenst is.quote:Op zondag 5 april 2020 23:24 schreef Tailless het volgende:
[..]
Nou wat is er fout aan mijn OP?
Leuk die persoonlijke bias. Zet die bril af.
Is duidelijkere OP, andere TT en de scherpe randjes eraf gehaald.quote:Op zondag 5 april 2020 23:26 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Geen idee. Ik weet niet eens wat er met dat vorige topic aan de hand was joh, verder niet naar gekeken. Maar je snapt zelf ook wel dat domweg heropenen ongewenst is.
Die call laat ik even aan de mod die het origineel gesloten heeft. Of iemand anders die zich in die kwestie heeft verdiept.quote:Op zondag 5 april 2020 23:33 schreef Tailless het volgende:
[..]
Is duidelijkere OP, andere TT en de scherpe randjes eraf gehaald.
Dus mag die gewoon weer open?
Mag ik vragen waarom je dan wel je mening geeft?quote:Op zondag 5 april 2020 23:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Die call laat ik even aan de mod die het origineel gesloten heeft. Of iemand anders die zich in die kwestie heeft verdiept.
of het topic sluit?quote:Op zondag 5 april 2020 20:57 schreef trein2000 het volgende:
Volgens mij hebben nu 2 collega’s aangegeven dan het klaar is. Met mij er bij maakt dat drie. Dus het is hier nu klaar. Voor verdere klachten mail je maar naar het bekende adres.
Omdat ik zie dat een topic dat door een collega is gesloten wordt heropend. Dat is waar ik op handel. De inhoudelijke beoordeling laat ik aan de collega die er mee bezig is/was.quote:Op zondag 5 april 2020 23:41 schreef Tailless het volgende:
[..]
Mag ik vragen waarom je dan wel je mening geeft?
[..]
of het topic sluit?
Oké andere OP, andere TTquote:Op zondag 5 april 2020 23:42 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Omdat ik zie dat een topic dat door een collega is gesloten wordt heropend. Dat is waar ik op handel. De inhoudelijke beoordeling laat ik aan de collega die er mee bezig is/was.
Ik geef geen mening. En als ik dat al zou doen zou jij dat niet wetenquote:Op zondag 5 april 2020 23:44 schreef Tailless het volgende:
[..]
Oké andere OP, andere TT![]()
Maar oké voordeel van de twijfel.
Waarom geef je dan wel je mening?
Je weet niet eens wat probleem is.
Echt ik weet niet wat er met jullie als mods aan de hand is maar het is niet goed.
Tuurlijkquote:Op maandag 6 april 2020 13:53 schreef ondeugend het volgende:
Mag het woordje 'een' uit de topic-titel?
COR / Zou jij nu dan een mondkapje dragen?
Bedanktquote:
Gedaan.quote:Op dinsdag 7 april 2020 16:31 schreef Zeroku het volgende:
COR / Boris Johnson opgenomen op Intensive Care #2
Is dubbel
En kan COR / Boris Johnson opgenomen op Intensive Care #2 gereekst worden met COR / Boris Johnson opgenomen op Intensive Care
Een copy paste topic met gifjes?quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:07 schreef Doublepain het volgende:
ONZ / Het Grote Jaap van Dissel Topic #1 Verstandig persoon, gaat ver komen
Graag weer terug in COR waar het hoort
Zet het gewoon terug, slaat echt nergens op ditquote:Op dinsdag 7 april 2020 19:08 schreef capricia het volgende:
[..]
Een copy paste topic met gifjes?
Neuh. Dacht het niet.
Ik heb je mijn reden gegeven.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Zet het gewoon terug, slaat echt nergens op dit
Alles wat positief is over het RIVM wordt hier zwaar de grond in getrapt, wees eens objectief ipv je gekleurde mening
en de reden is?quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik heb je mijn reden gegeven.
Mods als 'gekleurd' wegzetten siert je niet.
Dat het een copy paste topic met gifjes is.quote:
Dat topic is wel echt matig vergeleken met het topic dat je naar ONZ hebt geschopt.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat het een copy paste topic met gifjes is.
Maar ik zie dat het eerdere topic gevonden is. COR / Het grote Jaap van Dissel adoratietopic!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |