SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
* De debatten zijn te volgen op:
- Ziggo kanaal 502
- KPN kanaal 81
- NOS.nl
- https://www.tweedekamer.nl/vergaderingen/livedebat/plenaire-zaal
- NPO smart app
Wil je helpen? Kijk eens op:
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
en
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/
Richtlijnen in dit topic:
-Probeer niet lollig te doen
-Bij nieuws graag een bron
-Off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-Geen slowchat
-Je dient de aanwijzingen van de moderatie op te volgen
-Opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.
![]()
Sisser kun je vergeten. Dat is het nu al niet meer.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:11 schreef DonDruiper het volgende: [..] Nee totaal niet. Deze week al 3 'rondjes' gedaan. Ik loop elke keer ongeveer 10 kilometer. Als ik Corona zou hebben dan had ik dat vast niet volgehouden
En ik rook ook nog. Verder voor mensen die hier psychische problemen van ondervinden. STOP met bijvoorbeeld FOK!, AD, journaals etc. Stop met je telefoon in je handen de hele dag. Ga wandelen, ga filmpjes/series kijken, ga gamen. Zoek op Youtube naar de Wim Hof methode en ga dat doen, echt het helpt! Het klinkt heel cru, maar wat mij helpt is te denken dat het gelukkig is gebleken dat het voor kinderen (en dus ook mijn kinderen) totaal ongevaarlijk is. Dit virus ZAL verdwijnen. 100%. Met een beetje geluk komen we er met een sisser vanaf.
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin![]()
@DonDruiper Amen!!!
Nee totaal niet. Deze week al 3 'rondjes' gedaan.
Ik loop elke keer ongeveer 10 kilometer. Als ik Corona zou hebben dan had ik dat vast niet volgehoudenEn ik rook ook nog.
Verder voor mensen die hier psychische problemen van ondervinden. STOP met bijvoorbeeld FOK!, AD, journaals etc. Stop met je telefoon in je handen de hele dag.
Ga wandelen, ga filmpjes/series kijken, ga gamen.
Zoek op Youtube naar de Wim Hof methode en ga dat doen, echt het helpt!
Het klinkt heel cru, maar wat mij helpt is te denken dat het gelukkig is gebleken dat het voor kinderen (en dus ook mijn kinderen) totaal ongevaarlijk is.
Dit virus ZAL verdwijnen. 100%. Met een beetje geluk komen we er met een sisser vanaf.![]()
https://www.vice.com/en_u(...)hut-down-coronavirus
GameStop Instructs Employees to Ignore Law Enforcement And Not Shut Down
GameStop has informed employees that if local authorities attempt to shut down their store in states with orders to close establishments deemed “non-essential,” they are to inform law enforcement that the company believes they should be “classified as essential retail and therefore is able to remain open during this time.” The instructions came with a flyer to hand over to law enforcement, and includes the phone number for GameStop’s corporate office.
You're Fucking Out, I'm Fucking In![]()
Nouja voor de mensen wie het leed bespaard is gebleven en die verder ook niemand kennen die er serieus mee in aanraking is gekomen natuurlijk wel.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Sisser kun je vergeten. Dat is het nu al niet meer.
Maar verder eens hoor. Wat een drama en ellende. Onzekere tijden. Ik word er moedeloos van.
En dat dan je vriendin aan je kop zeurt dat je de sokken op de verkeerde plek hebt gelegd of iets. Dan denk ik van WTF waar maak je je druk om, misschien liggen we over 3 weken allebei aan de beademing man, donderstraal op met je kutsokken.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Met of zonder het lezen op Fok!, ben nu eenmaal een enorme angsthaas, al jaren.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:11 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Nee totaal niet. Deze week al 3 'rondjes' gedaan.
Ik loop elke keer ongeveer 10 kilometer. Als ik Corona zou hebben dan had ik dat vast niet volgehoudenEn ik rook ook nog.
Verder voor mensen die hier psychische problemen van ondervinden. STOP met bijvoorbeeld FOK!, AD, journaals etc. Stop met je telefoon in je handen de hele dag.
Ga wandelen, ga filmpjes/series kijken, ga gamen.
Zoek op Youtube naar de Wim Hof methode en ga dat doen, echt het helpt!
Het klinkt heel cru, maar wat mij helpt is te denken dat het gelukkig is gebleken dat het voor kinderen (en dus ook mijn kinderen) totaal ongevaarlijk is.
Dit virus ZAL verdwijnen. 100%. Met een beetje geluk komen we er met een sisser vanaf.
Je moet het ook een beetje kunnen filteren. Als het je echt gek maakt, is dit niet de goede plek idd.
Waar ik je gelijk in geef is dat wandelen, hardlopen of iets dergelijks zorgt voor goede en gezonde afleiding. Verder mag ik graag op de PS4, en dan zo nu en dan samen met mijn al uitwonende dochters, gamen. Ik spreek ze daardoor echt met grote regelmaat en dat is hartstikke leuk!![]()
Ach van Ranst. Leuke gast op tv, maar spreekt zichzelf regelmatig tegen. Beperkte invloed.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:10 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Van Ranst ...
En dat is de leidende expert in België , die de Belgische regering adviseert...
De Belgische regering en haar beleid staan altijd erg onder invloed van wat er in Frankrijk gebeurt.
Toen Macron zijn fameuze toespraak hield wist iedereen dat de Belgen gingen volgen. En een dag later ging het land op slot.![]()
Nouja, het hangt ervan af wat je ervan verwacht. Een sisser kan nog steeds, afhankelijk van hoe erg je het inschat.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Sisser kun je vergeten. Dat is het nu al niet meer.AZ
ALKMAAR![]()
Je ligt niet over 3 weken aan de beademing. Dat is een absurde angst.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:17 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja voor de mensen wie het leed bespaard is gebleven en die verder ook niemand kennen die er serieus mee in aanraking is gekomen natuurlijk wel.
Maar verder eens hoor. Wat een drama en ellende. Onzekere tijden. Ik word er moedeloos van.
En dat dan je vriendin aan je kop zeurt dat je de sokken op de verkeerde plek hebt gelegd of iets. Dan denk ik van WTF waar maak je je druk om, misschien liggen we over 3 weken allebei aan de beademing man, donderstraal op met je kutsokken.![]()
Wandelen met Jimmy zorgt hier wel voor goeie afleiding inderdaad. Scheelt dat ik pal naast het buitengebied woon zegmaar. De straat uit en rust. Lekker in de wind en het enige aan je kop dat die hond niet stiekem wat opvreet van de grond wat niet de bedoeling isquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:18 schreef Tris het volgende:
Waar ik je gelijk in geef is dat wandelen, hardlopen of iets dergelijks zorgt voor goede en gezonde afleiding.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Speel je GTA?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:18 schreef Tris het volgende:
[..]
Met of zonder het lezen op Fok!, ben nu eenmaal een enorme angsthaas, al jaren.
Je moet het ook een beetje kunnen filteren. Als het je echt gek maakt, is dit niet de goede plek idd.
Waar ik je gelijk in geef is dat wandelen, hardlopen of iets dergelijks zorgt voor goede en gezonde afleiding. Verder mag ik graag op de PS4, en dan zo nu en dan samen met mijn al uitwonende dochters, gamen. Ik spreek ze daardoor echt met grote regelmaat en dat is hartstikke leuk!
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*![]()
Ik versta onder een sisser dat over een paar maanden dit is uitgedoofd met een minimaal aantal doden door gezond verstand van de Nederlandse burgers.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:18 schreef Durmada het volgende:
[..]
Nouja, het hangt ervan af wat je ervan verwacht. Een sisser kan nog steeds, afhankelijk van hoe erg je het inschat.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Dat is geen angst van mij, ik denk het dan alleen. Zo van met je klotesokken of een vaatwasser die vergeten is leeg te maken of weet ik wat voor onzinnig iets. Terwijl er honderden mensen de pijp uit gaan.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:19 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Je ligt niet over 3 weken aan de beademing. Dat is een absurde angst.
Voor onszelf ben ik zo bang niet, voor onze ouders wel. Die zitten in de risicogroep in het kwadraat zegmaar.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Nee @vosss dat geloof ik ook nooit.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:19 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Je ligt niet over 3 weken aan de beademing.
Ik begreep dat ze echt keken naar mensen die het nog waard zijn![]()
Ok Hans.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:19 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Je ligt niet over 3 weken aan de beademing. Dat is een absurde angst."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Dit klinkt hard, maar je kan niet het leed van andere onbekende mensen op je schouders nemen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is geen angst van mij, ik denk het dan alleen. Zo van met je klotesokken of een vaatwasser die vergeten is leeg te maken of weet ik wat voor onzinnig iets. Terwijl er honderden mensen de pijp uit gaan.
Voor onszelf ben ik zo bang niet, voor onze ouders wel. Die zitten in de risicogroep in het kwadraat zegmaar.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:21 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Nee @:vosss dat geloof ik ook nooit.
Ik begreep dat ze echt keken naar mensen die het nog waard zijn![]()
![]()
![]()
!!!
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Als je merkt dat het volgen van het nieuws en dit topic gevolgen heeft voor het functioneren van je dagelijkse bezigheden en gemoedstoestand dan zou ik je sterk adviseren om te stoppen met het volgen van het nieuws en dit topic. Hoe je het ook wend of keert, je hebt er toch weinig tot geen invloed op en als het goed is krijg je alle headlines wel mee. Iedereen heeft het er ook over.![]()
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:21 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Nee @:vosss dat geloof ik ook nooit.
Ik begreep dat ze echt keken naar mensen die het nog waard zijn
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Het Coronavirus is flink besmettelijk en kan tot veel doden leiden.Alleen lijkt het aantal doden per regio enorm te verschillen. Dat brengt mij tot de theorie dat wanneer een bevolkingsgroep al een lage fitheid/gezondheid heeft, dit snel kan leiden tot grote gevolgen bij besmetting.
Naar verwachting zullen al veel meer mensen geïnfecteerd zijn met het virus. Het veelvoudige van het aantal geregistreerde gevallen (die dus niet representatief zijn, omdat deze n.a.v. een test aan het licht zijn gekomen die niet op de gehele bevolking is gedaan).
Het normale griepseizoen 2019/2020 was/is een uitermate felle, als je het vergelijkt met de voorgaande jaren. Ruim 2,7 miljoen gevallen werden er bevestigd, in de week van 16 tot 23 januari alleen al ruim 480.000. Er vielen daarbij in totaal 240 doden. Zie dit bericht van 23/1:
https://www.thelocal.it/2(...)truck-down-in-a-week
De eerste corona-gevallen in Italië zijn geregistreerd op 30/1. Hun gewone griep (die dan weer ongewoon fel was) is naadloos overgegaan in de corona-crisis.
Om te onderstrepen: in dit artikel staat vermeld welke regio's er het meeste zijn getroffen tijdens de gewone griep:
https://www.thelocal.it/2(...)d-you-get-vaccinated
"The worst-affected parts of Italy are the northern regions of Valle d'Aosta, Lombardy, and Friuli Venezia Giulia, as well as Emilia-Romagna, Marche and Abruzzo in the centre-north, according to according to data from Influnet and FluNews Italia compiled by ISS."
Een flink verzwakte bevolking dus, met daar overheen de corona-crisis.
In Nederland beleefden we tot nu toe een zeer mild (gewoon) griepseizoen. Zie de data op:
https://www.rivm.nl/griep-griepprik/feiten-en-cijfers
Dat het aantal corona-gevallen in Noord-Brabant oploopt lijkt te maken te hebben met de lage weerstand van de bevolking, op het moment dat ze de corona-crisis ingingen. Griepcijfers specifiek voor die provincie heb ik niet voorhanden, maar bijvoorbeeld de carnavals-viering en/of een 'gewone' griepgolf voorafgaand aan corona lijkt waarschijnlijk.![]()
en die ouders van je horen voortdurend in de media impliciet dat het niet zo erg is dat er ouderen doodgaan.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Voor onszelf ben ik zo bang niet, voor onze ouders wel. Die zitten in de risicogroep in het kwadraat zegmaar.
Daar hebben ze dan voor gewerkt...![]()
Tip als je je down voelt helpt bij mij altijd.
Dire Straits - Walk of life ( typisch)
En Peter Gabriel - Solsburry Hill ( instant vrolijk)![]()
Neezeker niet en ik weet ook heus wel dat iedere dag veel mensen dood gaan aan weet ik wat, dus die 20 ongeveer wat nu per dag omkiepen aan dit virus is niet veel. Maar volgende week kunnen dat er ook 50 per dag zijn. En de week erna 100. Etc etc zie Italië; daar is het echt zuur nu.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:21 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dit klinkt hard, maar je kan niet het leed van andere onbekende mensen op je schouders nemen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Had ook de ene dag commentaar op Nederland omdat er geen lockdown kwam en vlak daarna riep hij dat de scholen nooit gesloten hadden moeten worden geloof ik.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:18 schreef riazop het volgende:
[..]
Ach van Ranst. Leuke gast op tv, maar spreekt zichzelf regelmatig tegen. Beperkte invloed.
De Belgische regering en haar beleid staan altijd erg onder invloed van wat er in Frankrijk gebeurt.
Toen Macron zijn fameuze toespraak hield wist iedereen dat de Belgen gingen volgen. En een dag later ging het land op slot.![]()
Ah jammerquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:21 schreef Tris het volgende:
[..]
Heb ik wel. Maar speel veel Overwatch, Monster Hunter en Apex LegendsAl mn ps4vrienden spelen nl sinds kort wat anders en verveel me.dood
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*![]()
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:23 schreef vosss het volgende:
[..]
Neezeker niet en ik weet ook heus wel dat iedere dag veel mensen dood gaan aan weet ik wat, dus die 20 ongeveer wat nu per dag omkiepen aan dit virus is niet veel. Maar volgende week kunnen dat er ook 50 per dag zijn. En de week erna 100. Etc etc zie Italië; daar is het echt zuur nu.Misschien verklaart dit het.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:22 schreef mother_mercury het volgende:
Het Coronavirus is flink besmettelijk en kan tot veel doden leiden.Alleen lijkt het aantal doden per regio enorm te verschillen. Dat brengt mij tot de theorie dat wanneer een bevolkingsgroep al een lage fitheid/gezondheid heeft, dit snel kan leiden tot grote gevolgen bij besmetting.
Naar verwachting zullen al veel meer mensen geïnfecteerd zijn met het virus. Het veelvoudige van het aantal geregistreerde gevallen (die dus niet representatief zijn, omdat deze n.a.v. een test aan het licht zijn gekomen die niet op de gehele bevolking is gedaan).
Het normale griepseizoen 2019/2020 was/is een uitermate felle, als je het vergelijkt met de voorgaande jaren. Ruim 2,7 miljoen gevallen werden er bevestigd, in de week van 16 tot 23 januari alleen al ruim 480.000. Er vielen daarbij in totaal 240 doden. Zie dit bericht van 23/1:
https://www.thelocal.it/2(...)truck-down-in-a-week
De eerste corona-gevallen in Italië zijn geregistreerd op 30/1. Hun gewone griep (die dan weer ongewoon fel was) is naadloos overgegaan in de corona-crisis.
Om te onderstrepen: in dit artikel staat vermeld welke regio's er het meeste zijn getroffen tijdens de gewone griep:
https://www.thelocal.it/2(...)d-you-get-vaccinated
"The worst-affected parts of Italy are the northern regions of Valle d'Aosta, Lombardy, and Friuli Venezia Giulia, as well as Emilia-Romagna, Marche and Abruzzo in the centre-north, according to according to data from Influnet and FluNews Italia compiled by ISS."
Een flink verzwakte bevolking dus, met daar overheen de corona-crisis.
In Nederland beleefden we tot nu toe een zeer mild (gewoon) griepseizoen. Zie de data op:
https://www.rivm.nl/griep-griepprik/feiten-en-cijfers
Dat het aantal corona-gevallen in Noord-Brabant oploopt lijkt te maken te hebben met de lage weerstand van de bevolking, op het moment dat ze de corona-crisis ingingen. Griepcijfers specifiek voor die provincie heb ik niet voorhanden, maar bijvoorbeeld de carnavals-viering en/of een 'gewone' griepgolf voorafgaand aan corona lijkt waarschijnlijk.
We houden ons maar vast aan dingen
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Mijn functioneren beïnvloed het niet hoor en mijn dagelijkse bezigheden ook niet. Mijn gemoedstoestand is ook zonder deze topics te volgen niet best ivm onzekere tijden qua economie wat nogal wat vervelende gevolgen kan hebben voor mij. Dit topics niet volgen veranderd aan dat laatste niets.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:22 schreef Harlekien het volgende:
Als je merkt dat het volgen van het nieuws en dit topic gevolgen heeft voor het functioneren van je dagelijkse bezigheden en gemoedstoestand dan zou ik je sterk adviseren om te stoppen met het volgen van het nieuws en dit topic. Hoe je het ook wend of keert, je hebt er toch weinig tot geen invloed op en als het goed is krijg je alle headlines wel mee. Iedereen heeft het er ook over.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
https://www.instagram.com/p/B97kbW7FWCc/?igshid=1kkeni51rqex2
Ik hoop zo dat dit satire is. Een feest organiseren
AFCA!![]()
Mijn pa werkt nog steeds, die is inmiddels 72 en heeft zich vorig jaa gecommitteerd aan een baan voor de komende 4 jaar in de politiek.quote:De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Overigens een enorm goede maatregel is het verbieden van bezoekjes aan verzorging- en bejaardentehuizen.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Denk het eens om. Van de 17 miljoen mensen zijn pas kleine 2500 mensen besmet mer het virus getest. Zeg dat het er 15.000 mensen zijn omdat er zo weinig getest wordt.....dan is dat tot nu toe een heel klein aantal. Aantal doden ook. Ik maak me totaal geen zorgen. En als ik het krijg dan krijg ik het, en dan ben ik gelijk immuun erna. Super!quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:23 schreef vosss het volgende:
[..]
Neezeker niet en ik weet ook heus wel dat iedere dag veel mensen dood gaan aan weet ik wat, dus die 20 ongeveer wat nu per dag omkiepen aan dit virus is niet veel. Maar volgende week kunnen dat er ook 50 per dag zijn. En de week erna 100. Etc etc zie Italië; daar is het echt zuur nu.![]()
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef riazop het volgende:
Voor degenen die troost zoeken:
De verlaten stad|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Ik heb mijn oma al een paar weken niet gezienquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef DonDruiper het volgende:
Overigens een enorm goede maatregel is het verbieden van bezoekjes aan verzorging- en bejaardentehuizen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||![]()
Zekerquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef DonDruiper het volgende:
Overigens een enorm goede maatregel is het verbieden van bezoekjes aan verzorging- en bejaardentehuizen.
Maar ingrijpend![]()
En als je juist geen troost wil:quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef riazop het volgende:
Voor degenen die troost zoeken:
De verlaten stad![]()
![]()
quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:30 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
En als je juist geen troost wil:!!!
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dat ziet er al uit alsof de organisatie zwakzinnig is, dus het zou best kunnen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:25 schreef RensAjacied het volgende:
https://www.instagram.com/p/B97kbW7FWCc/?igshid=1kkeni51rqex2
Ik hoop zo dat dit satire is. Een feest organiseren
In tijden van crisis leer je nog meer hoeveel mensen er ongekend dom zijn.Oh.![]()
Is dat al met zekerheid vastgesteld?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Denk het eens om. Van de 17 miljoen mensen zijn pas kleine 2500 mensen besmet mer het virus getest. Zeg dat het er 15.000 mensen zijn omdat er zo weinig getest wordt.....dan is dat tot nu toe een heel klein aantal. Aantal doden ook. Ik maak me totaal geen zorgen. En als ik het krijg dan krijg ik het, en dan ben ik gelijk immuun erna. Super!Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Nog geen WHO Situation Report voor 19/3. Eerste keer dat ze zo laat zijn voor zover ik me herinner, normaal is het er rond 23:00.are we infinite or am I alone![]()
Yes.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:39 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Is dat al met zekerheid vastgesteld?![]()
Nee. Men denkt dat te weten op 99% zeker.quote:De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Speculatie weer: de VS kan eindelijk wat ruimer testen waar enige vertraging in zit.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:40 schreef crystal_meth het volgende:
Nog geen WHO Situation Report voor 19/3. Eerste keer dat ze zo laat zijn voor zover ik me herinner, normaal is het er rond 23:00.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
quote:"Nu ik het heb gehad ben ik immuun", zegt ze opgelucht. "Ik ga gewoon naast mensen staan praten, ik kan het niet meer krijgen en kan anderen niet meer besmetten. Als ik nu fit genoeg was, ging ik direct helpen bij een bejaardentehuis of zo."https://www.1limburg.nl/p(...)rus-ik-ben-nu-immuunquote:Microbioloog over immuniteit
Klopt de aanname van Petra dat ze nu immuun is voor het virus? "Er zijn nog niet echt bewijzen dat iemand het twee keer kan krijgen", zegt microbioloog Frans Stals van Zuyderland Ziekenhuis. "Als je een bepaalde verkoudheid hebt gehad, krijg je dat type ook niet nog eens. We gaan ervan uit dat de varianten van het coronavirus dezelfde kloon zijn. We zijn er 99 tot 100 procent van zeker van dat je daar in principe voor bent beschermd."De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ik speel het sinds kort op ps4quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:23 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Ah jammerAl mn ps4vrienden spelen nl sinds kort wat anders en verveel me.dood
Ps3 was helemaal naar de klote door modders![]()
Een test op 4 resusapen is voor mij geen onomstotelijk bewijs.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Gelijk neerknuppelenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:35 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat ziet er al uit alsof de organisatie zwakzinnig is, dus het zou best kunnen.
In tijden van crisis leer je nog meer hoeveel mensen er ongekend dom zijn.AFCA!![]()
Volstrekt eens met dat statement. 100%. Niet helemaal duidelijk waar je het over hebt echter?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:44 schreef PoezeligDing het volgende:
Een test op 4 resusapen is voor mij geen onomstotelijk bewijs.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Proest!quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:44 schreef PoezeligDing het volgende:
Een test op 4 resusapen is voor mij geen onomstotelijk bewijs.
Waren het er echt maar 4?![]()
Wat vreemd is, normaal gaven ze data die tot 10 uur 's morgens lokale tijd was binnengekomen, maar gisteren was het veranderd naar middernacht..quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:42 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Speculatie weer: de VS kan eindelijk wat ruimer testen waar enige vertraging in zit.
Data as reported by national authorities by 10AM CET17 March 2020
Data as reported by national authorities by 00:00CET18 March 2020
Dan zou je het rapport van 19 maart nog vroeger verwachten (want 00:00 is het begin van de dag, niet het einde)
https://www.who.int/emerg(...)9/situation-reports/are we infinite or am I alone![]()
twitter:pietrobiroli twitterde op donderdag 19-03-2020 om 09:03:10I am from Bergamo, the Italian city most hit by the virus. My direct family is OK, but the situation in my hometown is dire. The hospital beds are finished. The crematorium cannot keep up. 319 deaths in a day. For info, read basically any article here https://t.co/6h9HD6o9R0 reageer retweet
twitter:pietrobiroli twitterde op donderdag 19-03-2020 om 09:06:20The military had to come in to collect the dead, bring them to other cities. Each of those coffins contains someone who has died alone, far away from their loved ones-who couldn't go and visit for fear of the infection-without a funeral-because no crowds https://t.co/c4MnAuKuU5 https://t.co/3aK9Igfi85 reageer retweet
twitter:pietrobiroli twitterde op donderdag 19-03-2020 om 09:06:20This is what happens if we don't manage to contain the spread. It happened in Wuhan, and we didn't pay attention. It happened in Bergamo, and still some are talking about "herd immunity". Don't let it happen again. Stay home. reageer retweet
twitter:pietrobiroli twitterde op donderdag 19-03-2020 om 14:10:57A nice description by the WSJ. Our hospital was built in 2012, top of the line, one of the best in italy and probably europe. And still, it was crushed by this pandemic.
https://t.co/Dk7hE3FYZx reageer retweet![]()
Ah gelukkig ze kan alweer zeuren dan gaat het vast wat beter met haar.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:17 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja voor de mensen wie het leed bespaard is gebleven en die verder ook niemand kennen die er serieus mee in aanraking is gekomen natuurlijk wel.
Maar verder eens hoor. Wat een drama en ellende. Onzekere tijden. Ik word er moedeloos van.
En dat dan je vriendin aan je kop zeurt dat je de sokken op de verkeerde plek hebt gelegd of iets. Dan denk ik van WTF waar maak je je druk om, misschien liggen we over 3 weken allebei aan de beademing man, donderstraal op met je kutsokken.![]()
De tyfus vandaag 4500+ in Amerika.
Denk als die eerder echt waren gaan testen dat ze al op niveau Italië met aantal besmettingen.![]()
Als mijn geheugen mij niet bedriegt wel.quote:Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
En dat was?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:50 schreef PP_Sound het volgende:
Ik houd me nog steeds aan het advies van de 1e besmette Belg.![]()
Deze al voorbij gekomen? Baudet en Jensen fittieeee
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Was slechts een hoopvolle eerste stap. Degenen die er meer van maken hebben snappen niet hoe de medische wetenschap werkt.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:44 schreef PoezeligDing het volgende:
Een test op 4 resusapen is voor mij geen onomstotelijk bewijs."The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.![]()
Vraag me sowieso af of de resultaten van dat onderzoek ook voor mensen geldt als, zoals nu lijkt, ook de bloedgroep er wat mee van doen heeft.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:51 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Als mijn geheugen mij niet bedriegt wel.![]()
Allebei debielquote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:52 schreef gniffie het volgende:
Deze al voorbij gekomen? Baudet en Jensen fittieeee
[ afbeelding ]![]()
Is er al een bron voor dat bloedgroep verhaal of is dat hearsay?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:53 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Vraag me sowieso af of de resultaten van dat onderzoek ook voor mensen geldt als, zoals nu lijkt, ook de bloedgroep er wat mee van doen heeft."The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.![]()
Ja. Maar dat is toch heel iets anders dan -hier- beweren dat je immuun bent nadat je het hebt gehad.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:52 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Was slechts een hoopvolle eerste stap. Degenen die er meer van maken hebben snappen niet hoe de medische wetenschap werkt.Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
Als je stress hebt van dit zeer gevaarlijke virus heb je psychische problemen?quote:Op donderdag 19 maart 2020 23:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Er lopen dan ook de wat mensen in Nederland rond die psychische problemen hebben.
Werkelijk?
Ik denk dat je eerder een zeer dom persoon bent met oogkleppen als je hier geen enkele stress van hebt.![]()
Onderzoeksresultaten in dit topic of het vorige.... Gaat hard hier.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:54 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Is er al een bron voor dat bloedgroep verhaal of is dat hearsay?
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.03.11.20031096v1![]()
Twee kneuzen waarvan er één intelligent is maar kwaadaardig en de ander volslagen doorgedraaid en debiel.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:52 schreef gniffie het volgende:
Deze al voorbij gekomen? Baudet en Jensen fittieeee
[ afbeelding ]AFCA!![]()
Is Robert Jensen omgekocht door de Russen of speelt hij gewoon in op de sluimerende gevoelens onder een deel van de bevolking?![]()
Het is een zogenaamde fittie in de ruimte waarin Trump een goed staatshoofd is... volstrekte debielenspace dus.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:59 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Twee kneuzen waarvan er één intelligent is maar kwaadaardig en de ander volslagen doorgedraaid en debiel.“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Het laatstequote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:00 schreef Jojoke het volgende:
Is Robert Jensen omgekocht door de Russen of speelt hij gewoon in op de sluimerende gevoelens onder een deel van de bevolking?![]()
Bij zijn volgers vraag ik me altijd af of het trollen zijn of daadwerkelijk zulke domme idioten.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:00 schreef Jojoke het volgende:
Is Robert Jensen omgekocht door de Russen of speelt hij gewoon in op de sluimerende gevoelens onder een deel van de bevolking?AFCA!![]()
Ik blijf ook thuis maar als een naast familielid op sterven zou liggen dan ga ik er toch heen. Dan maar het risico lopen dat ik het ook krijg.quote:Op donderdag 19 maart 2020 23:49 schreef Gia het volgende: [..] Ik ben een risicogeval en blijf thuis. Maar wat als een familielid op sterven zou komen te liggen? Echt een gewetensvraag. Ik wil het niet krijgen.
![]()
Toen Jensen nog sukkels belachelijk maakte kon ik er nog om lachen. Hij heeft zich echt van zijn meest bizarre kant laten zien e laatste jaren. Sinds corona is hij echt af.AFCA!![]()
Dat denk ik ook weleens bij de andere kantquote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:02 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Bij zijn volgers vraag ik me altijd af of het trollen zijn of daadwerkelijk zulke domme idioten.Ik ben nogal gematigd en het internet lijkt te polariseren
![]()
![]()
Ja je hebt bij elke politieke kleur enorme gekkies tussenzitten.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:04 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Dat denk ik ook weleens bij de andere kantIk ben nogal gematigd en het internet lijkt te polariseren
AFCA!![]()
Weet niet of dit al voorbij was gekomen:
https://www.ukrant.nl/mag(...)estaat-misschien-al/
Klinkt hoopgevend![]()
Als je naar boze dikke mannetjes wil kijken, kan je net zo goed naar Braddie kijken.
Pfff"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm![]()
zekerquote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:05 schreef SoldMayor het volgende:
Weet niet of dit al voorbij was gekomen:
https://www.ukrant.nl/mag(...)estaat-misschien-al/
Klinkt hoopgevend![]()
![]()
Nou, je moet jezelf niet zo neerhalen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:05 schreef FernandoMartinez het volgende:
Als je naar boze dikke mannetjes wil kijken, kan je net zo goed naar Braddie kijken.
Pfff![]()
Bron?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:27 schreef Newone82 het volgende:
En als ik het krijg dan krijg ik het, en dan ben ik gelijk immuun erna. Super!It's okay to be white![]()
Sorry ik zat een week in Quarantaine dankzij deSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-moderators.![]()
Zalig zijn de armen van geest, blijkt wel in dit topic.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 00:54 schreef Markesh het volgende:
[..]
Als je stress hebt van dit zeer gevaarlijke virus heb je psychische problemen?
Werkelijk?
Ik denk dat je eerder een zeer dom persoon bent met oogkleppen als je hier geen enkele stress van hebt.It's okay to be white![]()
Daarom altijd er vanuit gaan dat je besmettelijk bent.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:19 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Duidelijk plaatje, al blijft het lastig managen met een incubatietijd van circa een week.![]()
parkeerplaatsen sligro/makro vol, ik ben verbaasd en teleurgesteld in mijn medelanders...
best zielig ook dat er zoveel nederlanders zijn met een IQ van een aardappelwoensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Dat het je verbaast zegt ook wel wat ...quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:20 schreef Predator40 het volgende:
parkeerplaatsen sligro/makro vol, ik ben verbaasd en teleurgesteld in mijn medelanders...
best zielig ook dat er zoveel nederlanders zijn met een IQ van een aardappelOp donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.![]()
RIVM.....quote:![]()
"apen zijn immuun nadat ze het vorus hebben gehad"woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
nouja, ik had wel wat meer verwacht van mijn medelanders, dat kan toch ?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:23 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Dat het je verbaast zegt ook wel wat ...woensdag 28 oktober 2020 15:54 schreef Kyran het volgende:[/b]
Even screenshot gemaakt van dit moment. Predator en sorry zeggen![]()
Coronaoptimist shirt besteld?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:03 schreef RensAjacied het volgende:
Toen Jensen nog sukkels belachelijk maakte kon ik er nog om lachen. Hij heeft zich echt van zijn meest bizarre kant laten zien e laatste jaren. Sinds corona is hij echt af.![]()
Het gaat spannend worden.quote:Brabant tuigt drie corona-hotspots op: ’We zijn geschrokken’
In Brabant worden drie zorgafdelingen ingericht voor corona-patiënten. Daarmee moet een piek aan opnames worden opgevangen. De schrik over het aantal patiënten dat de komende tijd vermoedelijk zal moeten worden opgevangen, zit er stevig in, zegt voorzitter Bart Berden van het Regionaal Overleg Acute Zorgketen tegen Omroep Brabant.
https://www.telegraaf.nl/(...)-we-zijn-geschrokkenSteun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok![]()
Ja tuurlijk. Velen gedragen zich of het hun deur wel voorbij zal gaan en ze gewoon kunnen blijven leven zoals ze altijd deden. Alle adviezen worden of met een korreltje zout genomen of in de wind geslagen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 01:25 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nouja, ik had wel wat meer verwacht van mijn medelanders, dat kan toch ?Op donderdag 9 juli 2020 21:24 schreef Zeroku het volgende:
Mijn enige vrouw is @:PoezeligDing de rest hoef ik niet.
Op donderdag 16 juli 2020 17:49 schreef Zeroku het volgende: @PoezeligDing is het kerstkransje op mijn piek.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: