Had een groep grefo's trouwens ook niet zoiets geroepen als dat dit een straf van god was? Mensen die zo denken moet je op een eiland droppen waar ze zo min mogelijk andere mensen kunnen beinvloeden.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 13:24 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ik ben zelf geen moslim meer.
In Nederland hebben moskeeen alle vrijdaggebeden verboden. Mijn vader gaat niet meer naar de moskee sinds de uitbraak. Heel weinig moslims delen deze gedachte.
Er zijn ook christenen die zich niet laten inenten/vaccineren en zo. In Griekenland zijn er christenen die in kerken mariabeelden blijven kussen ondanks Corona.
Laat de overheid de moskeeën tijdelijk sluiten zou ik zeggen.
Het gaat niet om het voorkomen van individuele gevallen. Het gaat om het voorkomen dat teveel mensen tegelijk besmet worden. Mensen die thuisblijven helpen hiermee ook de mensen die wel een hoog risico hebben om besmet te raken.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:29 schreef torentje het volgende:
[..]
Je zult het toch wel met mij eens zijn, dat mensen die werken een veel te hoog risico lopen om besmet te worden, en daardoor veel nadelige gevolgen zouden kunnen hebben? Dat is toch nooit rechtvaardig?
Een straf voor wie ? De ziekte is in het begin verspreid door Chinese christenen en de hardst getroffen landen in Europa zijn Spanje en Italie - niet bepaald ongelovig.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 16:32 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Had een groep grefo's trouwens ook niet zoiets geroepen als dat dit een straf van god was?
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 19:10 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Het gaat niet om het voorkomen van individuele gevallen. Het gaat om het voorkomen dat teveel mensen tegelijk besmet worden. Mensen die thuisblijven helpen hiermee ook de mensen die wel een hoog risico hebben om besmet te raken.
Besmet raken wanneer de medische zorg het gewoon prima aankan is een stuk minder ernstig dan besmet worden wanneer tegelijkertijd het hele land besmet is en de medische zorg volledig overspannen is.
Stel je voor je hebt 1 miljoen mensen en bij het allemaal blijven werken zal in een periode van 1 maand 10% besmet raken waarvan 20% ziekenhuisopname nodig heeft, dan heb je dus 100.000 mensen besmet waarvan 20.000 ziekenhuisopname.quote:Op zondag 15 maart 2020 09:00 schreef torentje het volgende:
[..]
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?
yep geen werkenden meer, geen kinderen meer naar school totdat het land corona vrij isquote:Op zondag 15 maart 2020 09:00 schreef torentje het volgende:
[..]
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?
Toch niet veel anders dan de rest van Europa? Op wat klef zingende Italianen na.quote:Op zondag 15 maart 2020 01:19 schreef YoungDriller het volgende:
Wat een kutvolk zijn we als het er op aankomt zeg.
Dat gaat nooit meer lukken, dat virus krijgen we echt niet meer helemaal weg. We hebben gewoon veel mensen nodig die er immuun voor zijn geworden.quote:Op zondag 15 maart 2020 10:59 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
yep geen werkenden meer, geen kinderen meer naar school totdat het land corona vrij is
Je kan toiletborstels inslaan. Combineert mooi met toiletpapier.quote:Op zondag 15 maart 2020 10:41 schreef michaelmoore het volgende:
Ik was aan het hamsteren bij de IKEA ., maar daar was nog zat, verkeerde winkel
Of medicijnen/vaccins. Aan beide wordt hard gewerkt.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:09 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat gaat nooit meer lukken, dat virus krijgen we echt niet meer helemaal weg. We hebben gewoon veel mensen nodig die er immuun voor zijn geworden.
Dat gaat veel te lang duren. Vaccins langer dan een jaar medicijnen nog vele maanden zo ver ik begrepen heb.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:18 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Of medicijnen/vaccins. Aan beide wordt hard gewerkt.
quote:Geheim document Groot-Brittannië: coronacrisis duurt tot en met voorjaar 2021
In Groot-Brittannië verwachten medische experts dat de coronacrisis tot en met volgend voorjaar duurt. Ook zouden maar liefst 7,9 miljoen Britten in het ziekenhuis kunnen belanden. Dat blijkt uit een geheim document, een briefing voor de Britse regering, dat is ingezien door de krant The Guardian.
De experts vrezen een enorme druk op de gezondheidszorg. "De verwachting is dat tot wel 80 procent van de bevolking geïnfecteerd raakt met Covid-19 in de komende twaalf maanden."
Als de verwachting uitkomt, schatten de experts in dat alleen al in Groot-Brittannië tussen de 318.660 en 531.100 mensen sterven aan de gevolgen van het coronavirus.
Dat hangt ervan af, wellicht zijn er bestaande medicijnen die werken. Voor vaccins zal het inderdaad ongeveer 14 maanden duren.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:22 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat gaat veel te lang duren. Vaccins langer dan een jaar medicijnen nog vele maanden zo ver ik begrepen heb.
Dan hoeven we ons over het Corona-Virus an sich niet zo'n zorgen te maken denk ik, maar eerder over de miljoenen werklozen.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:14 schreef Frutsel het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)9-maatregelen-rivm-3
[..]
Daarom dacht Rutte zeker aan de economie .... lolquote:Op zondag 15 maart 2020 23:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dan hoeven we ons over het Corona-Virus an sich niet zo'n zorgen te maken denk ik, maar eerder over de miljoenen werklozen.
Besnedenquote:Op maandag 16 maart 2020 06:34 schreef theunderdog het volgende:
Zijn er eigenlijk studies die al uitwijzen waarom het deze jonge zo zwaar heeft getroffen, terwijl hij gezond was??
Bij sommige slachtoffers slaat het immuunsysteem op hol, dat zal bij hem ook wel het geval zijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:34 schreef theunderdog het volgende:
Zijn er eigenlijk studies die al uitwijzen waarom het deze jonge zo zwaar heeft getroffen, terwijl hij gezond was??
Maar waardoor komt dat? dat moet toch een oorzaak hebben?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Bij sommige slachtoffers slaat het immuunsysteem op hol, dat zal bij hem ook wel het geval zijn.
Ieder mens is weer wat anders. Waarom komt het dat tijden crisissituaties als dit sommige mensen in totale paniek verkeren en sommige hun hoofd koel kunnen houden?quote:Op maandag 16 maart 2020 07:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar waardoor komt dat? dat moet toch een oorzaak hebben?
Open deur. Ik heb interesse in waarom dat zo is.quote:Op maandag 16 maart 2020 07:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ieder mens is weer wat anders. Waarom komt het dat tijden crisissituaties als dit sommige mensen in totale paniek verkeren en sommige hun hoofd koel kunnen houden?
Op dit moment zijn het aantal IC bedden meer dan voldoende. Het dodental heeft daarom andere oorzaken.quote:Op maandag 16 maart 2020 00:28 schreef polderturk het volgende:
Hieronder een bericht can Paulgo. We zijn de lul.
Hieronder een goed nieuwsartikel, waar gesteld wordt dat juist het aantal IC bedden per 100.000 inwoners zo van invloed is op de sterftecijfers aan corona en eigenlijk nog erger de veel hogere sterfte kans van andere niet-besmette ongevals/ernstig zieke patienten bij zo'n pandemie:
"It turns out one of the key factors affecting the mortality rate of coronavirus disease, or COVID-19, appears to be the availability of intensive-care beds – and that means the availability of ventilators. Countries whose governments decided to invest in large numbers of ventilators appear to have half the mortality rate of countries that didn’t.
The world leaders in equipped-bed availability are the United States, with 35 beds with ventilators for every 100,000 people, and Germany and Taiwan, with 30 each. Italy has about a dozen. Canada, with 10 to 12 ICU beds for every 100,000 people"
bron:
https://www.theglobeandma(...)adly-cost-of-a-lack/
Ons land bungelt bijna onderaan in de EU met het absurd lage aantal van 6,4 IC bedden per 100.000 inwoners..
[ afbeelding ]
Dit is ook een plausibele verklaring dat in ons land maar liefst 10 keer meer patienten (20 doden op 1135 besmettingen)overlijden aan corona dan in ons buurland Duitsland ( 11 doden op 5426 besmettingen)..
Daar zouden wij naast dit kabinet ook alle kabinetten uit het verleden voor moeten verantwoordelijk stellen....
Het bezuinigen op de verpleegkundeopleidingen, studiestops bij geneeskunde enz.
Kan zijn dat ze in Duitsland gewoon veel meer mensen getest hebben t.o.v. het aantal doden.quote:Op maandag 16 maart 2020 10:57 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Op dit moment zijn het aantal IC bedden meer dan voldoende. Het dodental heeft daarom andere oorzaken.
Mensen zijn achterlijk, totdat het te laat is.quote:Op maandag 16 maart 2020 15:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Je ziet overal nog genoeg volk op straat. Ouderlingen die aan het fietsen zijn, scholieren die van hun schoolvrije weken gebruik maken om te winkelen, mensen die aan het hardlopen zijn... Zo ga je de verspreiding natuurlijk nooit remmen.
Afgelopen middag nog, bij mij op het pleintje, voor mn woning; De buren die daar gezellig aan het buren waren, tafeltje + stoelen erbij. Ik dacht WTF.quote:Op maandag 16 maart 2020 15:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Je ziet overal nog genoeg volk op straat. Ouderlingen die aan het fietsen zijn, scholieren die van hun schoolvrije weken gebruik maken om te winkelen, mensen die aan het hardlopen zijn... Zo ga je de verspreiding natuurlijk nooit remmen.
Duitsland doet het qua cijfers in elk geval veel beter dan de andere grote Europese landen.quote:Op maandag 16 maart 2020 11:28 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Kan zijn dat ze in Duitsland gewoon veel meer mensen getest hebben t.o.v. het aantal doden.
De Duitse Gründlichkeit gaat veel verder dan de halve maatregelen in Nederland.quote:Op maandag 16 maart 2020 16:29 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Duitsland doet het qua cijfers in elk geval veel beter dan de andere grote Europese landen.
Waarschijnlijk meer getest inderdaad.
Kappers?quote:Op maandag 16 maart 2020 16:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Duitse Gründlichkeit gaat veel verder dan de halve maatregelen in Nederland.
Merkel kondigde zojuist aan dat alle winkels op slot moeten. Alleen supermarkten, kappers en apotheken blijven open.
Precies, het is nog steeds veel te druk in supermarkten. Zie daar namelijk veel mensen die ik om besmetting te voorkomen niet te dichtbij wil hebben en waarmee ik ook niet hand in hand mee zou willen lopen. Degene die ik niet vrees, is het hygiënische vrouwelijke personeel.quote:Op maandag 16 maart 2020 15:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Je ziet overal nog genoeg volk op straat. Ouderlingen die aan het fietsen zijn, scholieren die van hun schoolvrije weken gebruik maken om te winkelen, mensen die aan het hardlopen zijn... Zo ga je de verspreiding natuurlijk nooit remmen.
Buiten fietsen en hardlopen heeft natuurlijk een besmettingskans van 0. Tenzij iemand je in je gezicht gaat hoesten of niezen.quote:Op maandag 16 maart 2020 15:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Je ziet overal nog genoeg volk op straat. Ouderlingen die aan het fietsen zijn, scholieren die van hun schoolvrije weken gebruik maken om te winkelen, mensen die aan het hardlopen zijn... Zo ga je de verspreiding natuurlijk nooit remmen.
Ieder mens kan dood gaan aan een griepje, de kans is alleen heel klein als je 16 bent. Kun je heel veel theorie op los laten maar is gewoon zo. Zinloos om dit soort paniekberichten nu te gaan verspreiden want er is gewoon vrijwel geen risico voor de gemiddelde 16 jarige.quote:Op maandag 16 maart 2020 07:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Open deur. Ik heb interesse in waarom dat zo is.
Dus vroeg mij gewoon af of men dat misschien weet. Maar kan er niets over vinden.
Mwa, in Spanje en Italie zijn ze ook nogal grondig momenteel.quote:Op maandag 16 maart 2020 16:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Duitse Gründlichkeit gaat veel verder dan de halve maatregelen in Nederland.
Merkel kondigde zojuist aan dat alle winkels op slot moeten. Alleen supermarkten, kappers en apotheken blijven open.
Als je haar maar goed zit...quote:Op maandag 16 maart 2020 17:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwa, in Spanje en Italie zijn ze ook nogal grondig momenteel.
Trouwens, alles dicht behalve de kapper![]()
Wat een domme opmerking. Mensen die zzp'er zijn weten tenminste wat echt werken is. Als je niks doet krijg je niks. Als je ziek bent krijg je niks. Als je op vakantie wil krijg je niks. In tegenstelling tot al die ambtenaren en andere luie loonslaven die hele dag lopen te youtuben op kosten van de werkgever. Niet iedereen hoeft succesvol te zijn, maar iemand die gewoon hard werkt voor z'n geld moet je niet afstraffen.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:38 schreef TjjWester het volgende:
Nederland zit vol met zzp`ers die schijnzelfstandige zijn, beunhaas of werk verrichten dat beter in loondienst kan gedaan worden(en nauwelijks rondkomen) dit soort zelfstandige zijn geen aanwinst en zullen nooit succesvol zijn.
Daar kunnen we beter afscheid van nemen.
Ik neem aan dat hij bedoelt afscheid nemen van die schijnzelfstandigheidsconstructies, niet van de mensen...quote:Op maandag 16 maart 2020 17:38 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Als je haar maar goed zit...
[..]
Wat een domme opmerking. Mensen die zzp'er zijn weten tenminste wat echt werken is. Als je niks doet krijg je niks. Als je ziek bent krijg je niks. Als je op vakantie wil krijg je niks. In tegenstelling tot al die ambtenaren en andere luie loonslaven die hele dag lopen te youtuben op kosten van de werkgever. Niet iedereen hoeft succesvol te zijn, maar iemand die gewoon hard werkt voor z'n geld moet je niet afstraffen.
Juist dat soort zelfstandige zijn verkapte loondienst werkers die zich voordoen als zelfstandige.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:38 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Als je haar maar goed zit...
[..]
Wat een domme opmerking. Mensen die zzp'er zijn weten tenminste wat echt werken is. Als je niks doet krijg je niks. Als je ziek bent krijg je niks. Als je op vakantie wil krijg je niks. In tegenstelling tot al die ambtenaren en andere luie loonslaven die hele dag lopen te youtuben op kosten van de werkgever. Niet iedereen hoeft succesvol te zijn, maar iemand die gewoon hard werkt voor z'n geld moet je niet afstraffen.
Het was geen doodverwensing.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:42 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik neem aan dat hij bedoelt afscheid nemen van die schijnzelfstandigheidsconstructies, niet van de mensen...
Zo lees ik het niet. Natuurlijk moeten we van die constructies af... maar vertel dat maar aan PostNL.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:42 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik neem aan dat hij bedoelt afscheid nemen van die schijnzelfstandigheidsconstructies, niet van de mensen...
Dus je wil alleen succesvolle zelfstandigen en de rest is niet geschikt? Klinkt inderdaad erg zoals de Amerikanen, of je hebt het gemaakt, of je slaapt onder de brug. Maar guess what, je kan niet altijd alleen goede ondernemers hebben. Sommige mensen zijn gewoon prutsers, of ze nou in loondienst zitten of zelfstandige zijn. Maar als loonslaaf komen ze uiteindelijk in de ww of bijstand en dan hebben we er helemaal niets aan.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:43 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Juist dat soort zelfstandige zijn verkapte loondienst werkers die zich voordoen als zelfstandige.
Als je het eene gat met andere vult, je hele leven moet druk moet maken over de fiancieen en je wekelijks moet afvragen of je wel opdrachten krijgt dan ben je niet geschikt. Zet een fatsoenlijk bedrijf op of doe het niet.
Go big or go home zoals de amerikanen zeggen.
Dat soort "mannetjes" richten over het algemeen veel schade aan bij particulieren en zijn financieel zeer instabiel. Deze mensen zijn geen aanwinst als zelfstandig. we kunnen ze beter helpen met een loondienst verband of desnoods een sociaal vangnet.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:46 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Zo lees ik het niet. Natuurlijk moeten we van die constructies af... maar vertel dat maar aan PostNL.
[..]
Dus je wil alleen succesvolle zelfstandigen en de rest is niet geschikt? Klinkt inderdaad erg zoals de Amerikanen, of je hebt het gemaakt, of je slaapt onder de brug. Maar guess what, je kan niet altijd alleen goede ondernemers hebben. Sommige mensen zijn gewoon prutsers, of ze nou in loondienst zitten of zelfstandige zijn. Maar als loonslaaf komen ze uiteindelijk in de ww of bijstand en dan hebben we er helemaal niets aan.
Liefst heel veel succesvolle echte zelfstandigen, maar zelfstandigen die jaren achter elkaar maar 1 opdrachtgever hebben zijn niet zelfstandig en de opdrachtgevers die hieraan meewerkt zou allang een boete vanuit de overheid gekregen moeten hebben.quote:Op maandag 16 maart 2020 17:46 schreef YoshiBignose het volgende:
Dus je wil alleen succesvolle zelfstandigen en de rest is niet geschikt?
Je bent niet goed wijs manquote:Op maandag 16 maart 2020 17:59 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Dat soort "mannetjes" richten over het algemeen veel schade aan bij particulieren en zijn financieel zeer instabiel. Deze mensen zijn geen aanwinst als zelfstandig. we kunnen ze beter helpen met een loondienst verband of desnoods een sociaal vangnet.
Waar maak jij je druk om? Zelfstandigen die achter elkaar maar 1 opdrachtgever hebben werken gewoon en gebruiken geen sociale voorzieningen. Veel beter dan loonslaven die maar job hoppen en iedere keer wat WW meepakken, ziek melden met hoofdpijn op maandag of verplicht hun geld willen hebben ondanks dat de werkgever financiële problemen heeft.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:03 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Liefst heel veel succesvolle echte zelfstandigen, maar zelfstandigen die jaren achter elkaar maar 1 opdrachtgever hebben zijn niet zelfstandig en de opdrachtgevers die hieraan meewerkt zou allang een boete vanuit de overheid gekregen moeten hebben.
Dan creeer je een opnamepiek die je niet kunt opvangen. Er is ergens een optimum tussen de piek afvlakken en en zo snel mogelijk herd immunity opbouwen.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:20 schreef TjjWester het volgende:
Volgens experts is de snelste en beste weg naar normalisatie zoveel mensen besmetten. Voor de meeste mensen is het slechts een milde vorm van het griep en de kans op de sterfte is bijzonder laag.
Eerder vormen van SARS waren veel dodelijker maar hadden niet deze impact.
Het overgrote deel hoeft en wordt op dit moment niet opgenomen. sommige ziekenhuizen weigeren zelfs mensen boven de 70.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dan creeer je een opnamepiek die je niet kunt opvangen. Er is ergens een optimum tussen de piek afvlakken en en zo snel mogelijk herd immunity opbouwen.
Dat ze in Italië weigeren om de meest kwetsbare mensen op te nemen is dus niet omdat het niet hoeft. Dat is precies vanwege de besmettingspiek die de ziekenhuizen niet aankunnen. Het beste is om de aantal besmettingen zoveel mogelijk te spreidden over de tijd en om te zorgen dat de meest kwetsbare nooit geïnfecteerd raken.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:40 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Het overgrote deel hoeft en wordt op dit moment niet opgenomen. sommige ziekenhuizen weigeren zelfs mensen boven de 70.
Het gaat er om dat er zo weinig mogelijk mensen buiten zijn. Als iedereen denkt, ik kan wel even naar buiten om hard te gaan lopen of fietsen rem je nooit de verspreiding.quote:Op maandag 16 maart 2020 16:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Buiten fietsen en hardlopen heeft natuurlijk een besmettingskans van 0. Tenzij iemand je in je gezicht gaat hoesten of niezen.
Wel als ze minstens 2 m afstand houden van elkaarquote:Op maandag 16 maart 2020 18:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Het gaat er om dat er zo weinig mogelijk mensen buiten zijn. Als iedereen denkt, ik kan wel even naar buiten om hard te gaan lopen of fietsen rem je nooit de verspreiding.
Kut, Markie is het met mee eens, dat kan nooit een goed teken zijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:37 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dan creeer je een opnamepiek die je niet kunt opvangen. Er is ergens een optimum tussen de piek afvlakken en en zo snel mogelijk herd immunity opbouwen.
Dat die experts dan maar eens vaker gaan winkelen in goedkopere supermarkten, waar het altijd heel druk is. Maar dan moeten die experts wel dicht op het winkelend publiek gaan staan en handje schudden met iedereen in de supermarkt.quote:Op maandag 16 maart 2020 18:20 schreef TjjWester het volgende:
Volgens experts is de snelste en beste weg naar normalisatie zoveel mensen besmetten. Voor de meeste mensen is het slechts een milde vorm van het griep en de kans op de sterfte is bijzonder laag.
Eerder vormen van SARS waren veel dodelijker maar hadden niet deze impact.
Groeps immuniteit is de beste oplossing, geen halfbakken polder constructie.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:13 schreef torentje het volgende:
[..]
Dat die experts dan maar eens vaker gaan winkelen in goedkopere supermarkten, waar het altijd heel druk is. Maar dan moeten die experts wel dicht op het winkelend publiek gaan staan en handje schudden met iedereen in de supermarkt.
Ja, dan ga maar eens wat vaker jouw boodschappen in goedkopere supermarkten doen als het er te druk is. Dan loop je namelijk een grotere kans om besmet te worden met dat virus en kan je proberen om immuun te worden. Maar dat durven de experts die zichzelf tot experts benoemd hebben dan toch weer niet.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:15 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Groeps immuniteit is de beste oplossing, geen halfbakken polder constructie.
Juist en ik als oudere ga ochtend's vroeg naar de superquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:11 schreef torentje het volgende:
[..]
Ja, dan ga maar eens wat vaker jouw boodschappen in goedkopere supermarkten doen als het er te druk is. Dan loop je namelijk een grotere kans om besmet te worden met dat virus en kan je proberen om immuun te worden. Maar dat durven de experts die zichzelf tot experts benoemd hebben dan toch weer niet.
Ik ga altijd pas de supermarkt in als de krachtige opa's en oma's niet meer binnen zijn. Want die willen experimenten op jongeren die winkelen moeten. Met de nadruk op moeten.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:22 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Juist en ik als oudere ga ochtend's vroeg naar de super
ik heb helemaal nog geen boodschappen gedaan vorige week, ik doe met een toiletrol een maand , ha ha ha
Welke landen kiezen nog meer voor deze "beste oplossing" en wat betekent deze keuze voor ouderen, zwakkeren en mensen met chronische aandoeningen?quote:Op maandag 16 maart 2020 19:15 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Groeps immuniteit is de beste oplossing, geen halfbakken polder constructie.
Cytokine stormquote:Op maandag 16 maart 2020 07:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar waardoor komt dat? dat moet toch een oorzaak hebben?
nee hoor, dit is echtquote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:56 schreef kaasplankje het volgende:
De corona outbreak is een hoax en verzonnen om de oververhitte economie wat af te remmen.
Volledige lockdown en niet stressen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 13:03 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
nee hoor, dit is echt
alleen er zijn virussen, ziektes vele malen erger zijn dan dit corona (covid-19)
de speech van Rutte vond ik wel goed, maar ik vind de speech van Macron beter om gewoon meteen in volledige lockdown te gaan nu
niet stressen, stress kan ook slecht zijn voor je gezondheid
dus gewoon drukke menigtes vermijden, maar ik zou zeggen ook niet hele dag binnenzitten, maar af en toe naar buiten in de tuin, frisse buitenlucht is ook goed lijkt me
gewoon wat afleiding zoeken gedurende deze tijdquote:Op dinsdag 17 maart 2020 13:05 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Volledige lockdown en niet stressen.
Opmerkelijke combinatie.
Kan ik mij wat bij voorstellen maar ik vind het wel beetje naief.quote:Op maandag 16 maart 2020 19:15 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Groeps immuniteit is de beste oplossing, geen halfbakken polder constructie.
De eerste grote ronde is de Giro d'Italia. Die is nu 2 weken uitgesteld, maar het zal niemand verbazen als die voor het eerst sinds de 2e wereldoorlog komt te vervallen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 15:22 schreef Frutsel het volgende:
EK Voetbal naar zomer 2021... logisch gevolg
CL finale naar 27 juni
ESF vermoedelijk ook exit...of verplaatst...what's next? De Tour...?
ow ik dacht dat die voor onbepaalde tijd was uitgesteldquote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De eerste grote ronde is de Giro d'Italia. Die is nu 2 weken uitgesteld, maar het zal niemand verbazen als die voor het eerst sinds de 2e wereldoorlog komt te vervallen.
In het huidige tijdperk is dit zeker mogelijk. Als je ziet hoe snel mensen elkaar napraten of berichten die ze gelezen hebben overnemen zonder zelf een beetje onderzoek te doen. Als je dan rond gaat vragen over hoeveel mensen je echt kent die in quarantaine zitten dan is het antwoord 0. Het is altijd via via via via. Ik weet 100% zeker dat je dit als hoax zo de wereld in kan brengen en er totale paniek en chaos is.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 12:56 schreef kaasplankje het volgende:
De corona outbreak is een hoax en verzonnen om de oververhitte economie wat af te remmen.
Je doet net alsof het een standaard gegeven is en iedereen met Corona permanente longschade oploopt..quote:Op dinsdag 17 maart 2020 13:45 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Komen steeds meer berichten naar buiten dat Corona (ook bij jonge mensen) je longen blijvend? naar de klote helpt.
Ik wil dus graag weten of er inderdaad bij veel gevallen geen blijvende schade is, want ik krijg niks mee van mensen die gezond verklaard zijn of hoe het ze inmiddels afgaat.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:33 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Je doet net alsof het een standaard gegeven is en iedereen met Corona permanente longschade oploopt..
Het kan gebeuren, bij veel gevallen is er geen blijvende schade, net zoals met zoveel griepvirussen.
Ben geen viroloog maar ik doe even een ongeïnformeerde gok met de stelling dat wanneer het virus zo ongelofelijk zwaar zou zijn dat iedereen standaard permanente longschade oploopt het dodental al met een factor 1000 hoger zou liggen.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:35 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Ik wil dus graag weten of er inderdaad bij veel gevallen geen blijvende schade is, want ik krijg niks mee van mensen die gezond verklaard zijn of hoe het ze inmiddels afgaat.
Niet nadenkende en verbale apen zijn die bejaarden dan, dat die maar niet in restaurants of andere bedrijven gaan werken waar voedsel wordt verwerkt.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
Krijg nu berichtje via m'n zus: in haar lokale super zeggen de bejaarden letterlijk tegen elkaar dat ze geen zin hebben om 1,5 meter afstand te houden
Dit is dan weer het andere uiterste van nuchter blijven...
AH neemt gelijk maatregelen:quote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:16 schreef WheeledWarrior het volgende:
Krijg nu berichtje via m'n zus: in haar lokale super zeggen de bejaarden letterlijk tegen elkaar dat ze geen zin hebben om 1,5 meter afstand te houden
Dit is dan weer het andere uiterste van nuchter blijven...
quote:AH-caissières achter plastic tafelzeil: ‘Bij kuchende klant is dit in elk geval waterdicht’
https://www.ad.nl/koken-e(...)waterdicht~a3b65243/
Wat een complete onzin.. Frisse neus halen in je tuin of tijdens het hardlopen of fietsen is niets mis mee (alleen niet in groepen doen).quote:Op maandag 16 maart 2020 18:58 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Het gaat er om dat er zo weinig mogelijk mensen buiten zijn. Als iedereen denkt, ik kan wel even naar buiten om hard te gaan lopen of fietsen rem je nooit de verspreiding.
Het is wel de oplossing, maar niet op het hoogste tempo want de capaciteit van de zorg kan dat niet aan. Dat is toch gewoon duidelijk?quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:28 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Ik hoop dat onze overheid niet zwicht voor alle "experts" die ineens opstaan en roepen dat kudde immuniteit niet de oplossing is...
Wat ze dus met de huidige maatregelen hopen te bereiken...quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:43 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Het is wel de oplossing, maar niet op het hoogste tempo want de capaciteit van de zorg kan dat niet aan. Dat is toch gewoon duidelijk?
quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:52 schreef Djeez het volgende:
Ik zie de corona wel oprukken naar het noorden van het land
Daar is het de komende dagen guur en koud, dus iedereen binnen bij de kachel. In het zuiden wordt het zomers, dus daar is dat virus zo dood.
Brrrrrr, ELF kan weer openquote:
Ik heb soms ook wel eens het verkeerde merk boodschappentas bij me. Plustas bij de AH en andersom, omdat ik haast had en het te lang duurde om de "goeie" te zoeken.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:05 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
AH neemt gelijk maatregelen:
[..]
[ afbeelding ]
Die Jumbo-tas![]()
Oké, ik denk dat ik je post verkeerd las.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:56 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Wat ze dus met de huidige maatregelen hopen te bereiken...
Of het 'de oplossing' is weten we nog niet. Maar het is niet helemaal helder of die kudde-immuniteit wel opgaat bij dit virus.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:43 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Het is wel de oplossing, maar niet op het hoogste tempo want de capaciteit van de zorg kan dat niet aan. Dat is toch gewoon duidelijk?
Ik hoop dat de overheid niet zwicht voor al die experts die roepen dat immuniteit kweken de oplossing is, dat al die experts dan zelf maar gaan staan bij al die gekke mensen die geen afstand willen houden.quote:Op dinsdag 17 maart 2020 17:28 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Wat een complete onzin.. Frisse neus halen in je tuin of tijdens het hardlopen of fietsen is niets mis mee (alleen niet in groepen doen).
Ik hoop dat onze overheid niet zwicht voor alle "experts" die ineens opstaan en roepen dat kudde immuniteit niet de oplossing is...
Het was natuurlijk een grapje maar je hebt inderdaad gelijk. Bij ons zijn ze met gevelonderhoud bezig en een van die mannen kwam naar buiten in een beschermend pak (om met hogedruk de muur schoon te spuiten) hij zei dat hij raar werd aangekeken door passanten. Voor hetzelfde geld plaatst iemand een foto op social media: "mannen in beschermende pakken vanwege corona!"quote:Op dinsdag 17 maart 2020 16:28 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
In het huidige tijdperk is dit zeker mogelijk. Als je ziet hoe snel mensen elkaar napraten of berichten die ze gelezen hebben overnemen zonder zelf een beetje onderzoek te doen. Als je dan rond gaat vragen over hoeveel mensen je echt kent die in quarantaine zitten dan is het antwoord 0. Het is altijd via via via via. Ik weet 100% zeker dat je dit als hoax zo de wereld in kan brengen en er totale paniek en chaos is.
quote:15 patiënten overleden, 346 nieuwe patiënten, in totaal 2051 positief geteste personen
Sinds gisteren zijn 346 mensen positief getest op COVID-19, de ziekte die veroorzaakt wordt door het nieuwe coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen op 2051. Onder hen zijn 485 mensen die in de zorg werken; zij worden vaker dan andere groepen getest.
15 patiënten zijn sinds de vorige update overleden aan COVID-19. In totaal zijn er nu 58 mensen overleden aan de ziekte. De leeftijd van de overledenen ligt tussen 63 en 95 jaar. In totaal zijn 408 patiënten opgenomen (geweest) in een ziekenhuis.
De meeste positief geteste mensen wonen in de provincie Noord Brabant, namelijk 759 personen. Daarna zijn de meeste positief geteste mensen gemeld in Limburg (265) en Zuid Holland (241).
Onwaarschijnlijke aantallen voor een land wat al ruim een week (??) in volledige lockdown zit?quote:475 nieuwe coronadoden gemeld in Italië
In Italië zijn de afgelopen 24 uur 475 mensen om het leven gekomen als gevolg van het coronavirus. Dat is een stijging van 19 procent ten opzichte van gisteren, de grootste dagelijkse stijging tot nu toe. In totaal zijn 2.978 om het leven gekomen.
35.713 Italianen zijn besmet geraakt met het virus. 4.025 mensen zijn volledig hersteld van het virus.
De aantallen van de mensen die herstellen zijn ook al zo laag, het is daar toch wel behoorlijk uit de hand aan het lopen.quote:Op woensdag 18 maart 2020 18:46 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Onwaarschijnlijke aantallen voor een land wat al ruim een week (??) in volledige lockdown zit?
Incubatietijd is een bitch.quote:Op woensdag 18 maart 2020 18:46 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Onwaarschijnlijke aantallen voor een land wat al ruim een week (??) in volledige lockdown zit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |