Had een groep grefo's trouwens ook niet zoiets geroepen als dat dit een straf van god was? Mensen die zo denken moet je op een eiland droppen waar ze zo min mogelijk andere mensen kunnen beinvloeden.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 13:24 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ik ben zelf geen moslim meer.
In Nederland hebben moskeeen alle vrijdaggebeden verboden. Mijn vader gaat niet meer naar de moskee sinds de uitbraak. Heel weinig moslims delen deze gedachte.
Er zijn ook christenen die zich niet laten inenten/vaccineren en zo. In Griekenland zijn er christenen die in kerken mariabeelden blijven kussen ondanks Corona.
Laat de overheid de moskeeën tijdelijk sluiten zou ik zeggen.
Het gaat niet om het voorkomen van individuele gevallen. Het gaat om het voorkomen dat teveel mensen tegelijk besmet worden. Mensen die thuisblijven helpen hiermee ook de mensen die wel een hoog risico hebben om besmet te raken.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:29 schreef torentje het volgende:
[..]
Je zult het toch wel met mij eens zijn, dat mensen die werken een veel te hoog risico lopen om besmet te worden, en daardoor veel nadelige gevolgen zouden kunnen hebben? Dat is toch nooit rechtvaardig?
Een straf voor wie ? De ziekte is in het begin verspreid door Chinese christenen en de hardst getroffen landen in Europa zijn Spanje en Italie - niet bepaald ongelovig.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 16:32 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Had een groep grefo's trouwens ook niet zoiets geroepen als dat dit een straf van god was?
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 19:10 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Het gaat niet om het voorkomen van individuele gevallen. Het gaat om het voorkomen dat teveel mensen tegelijk besmet worden. Mensen die thuisblijven helpen hiermee ook de mensen die wel een hoog risico hebben om besmet te raken.
Besmet raken wanneer de medische zorg het gewoon prima aankan is een stuk minder ernstig dan besmet worden wanneer tegelijkertijd het hele land besmet is en de medische zorg volledig overspannen is.
Stel je voor je hebt 1 miljoen mensen en bij het allemaal blijven werken zal in een periode van 1 maand 10% besmet raken waarvan 20% ziekenhuisopname nodig heeft, dan heb je dus 100.000 mensen besmet waarvan 20.000 ziekenhuisopname.quote:Op zondag 15 maart 2020 09:00 schreef torentje het volgende:
[..]
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?
yep geen werkenden meer, geen kinderen meer naar school totdat het land corona vrij isquote:Op zondag 15 maart 2020 09:00 schreef torentje het volgende:
[..]
Als het gaat om het voorkomen dat er teveel mensen tegelijkertijd besmet raken, dan moet men toch alle werkenden vrijaf geven, totdat het land corona vrij is? Want de werkenden hebben toch veelvuldig contacten met steeds wisselende mensen?
Toch niet veel anders dan de rest van Europa? Op wat klef zingende Italianen na.quote:Op zondag 15 maart 2020 01:19 schreef YoungDriller het volgende:
Wat een kutvolk zijn we als het er op aankomt zeg.
Dat gaat nooit meer lukken, dat virus krijgen we echt niet meer helemaal weg. We hebben gewoon veel mensen nodig die er immuun voor zijn geworden.quote:Op zondag 15 maart 2020 10:59 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
yep geen werkenden meer, geen kinderen meer naar school totdat het land corona vrij is
Je kan toiletborstels inslaan. Combineert mooi met toiletpapier.quote:Op zondag 15 maart 2020 10:41 schreef michaelmoore het volgende:
Ik was aan het hamsteren bij de IKEA ., maar daar was nog zat, verkeerde winkel
Of medicijnen/vaccins. Aan beide wordt hard gewerkt.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:09 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat gaat nooit meer lukken, dat virus krijgen we echt niet meer helemaal weg. We hebben gewoon veel mensen nodig die er immuun voor zijn geworden.
Dat gaat veel te lang duren. Vaccins langer dan een jaar medicijnen nog vele maanden zo ver ik begrepen heb.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:18 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Of medicijnen/vaccins. Aan beide wordt hard gewerkt.
quote:Geheim document Groot-Brittannië: coronacrisis duurt tot en met voorjaar 2021
In Groot-Brittannië verwachten medische experts dat de coronacrisis tot en met volgend voorjaar duurt. Ook zouden maar liefst 7,9 miljoen Britten in het ziekenhuis kunnen belanden. Dat blijkt uit een geheim document, een briefing voor de Britse regering, dat is ingezien door de krant The Guardian.
De experts vrezen een enorme druk op de gezondheidszorg. "De verwachting is dat tot wel 80 procent van de bevolking geïnfecteerd raakt met Covid-19 in de komende twaalf maanden."
Als de verwachting uitkomt, schatten de experts in dat alleen al in Groot-Brittannië tussen de 318.660 en 531.100 mensen sterven aan de gevolgen van het coronavirus.
Dat hangt ervan af, wellicht zijn er bestaande medicijnen die werken. Voor vaccins zal het inderdaad ongeveer 14 maanden duren.quote:Op zondag 15 maart 2020 11:22 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat gaat veel te lang duren. Vaccins langer dan een jaar medicijnen nog vele maanden zo ver ik begrepen heb.
Dan hoeven we ons over het Corona-Virus an sich niet zo'n zorgen te maken denk ik, maar eerder over de miljoenen werklozen.quote:Op zondag 15 maart 2020 22:14 schreef Frutsel het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)9-maatregelen-rivm-3
[..]
Daarom dacht Rutte zeker aan de economie .... lolquote:Op zondag 15 maart 2020 23:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dan hoeven we ons over het Corona-Virus an sich niet zo'n zorgen te maken denk ik, maar eerder over de miljoenen werklozen.
Besnedenquote:Op maandag 16 maart 2020 06:34 schreef theunderdog het volgende:
Zijn er eigenlijk studies die al uitwijzen waarom het deze jonge zo zwaar heeft getroffen, terwijl hij gezond was??
Bij sommige slachtoffers slaat het immuunsysteem op hol, dat zal bij hem ook wel het geval zijn.quote:Op maandag 16 maart 2020 06:34 schreef theunderdog het volgende:
Zijn er eigenlijk studies die al uitwijzen waarom het deze jonge zo zwaar heeft getroffen, terwijl hij gezond was??
Maar waardoor komt dat? dat moet toch een oorzaak hebben?quote:Op maandag 16 maart 2020 06:46 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Bij sommige slachtoffers slaat het immuunsysteem op hol, dat zal bij hem ook wel het geval zijn.
Ieder mens is weer wat anders. Waarom komt het dat tijden crisissituaties als dit sommige mensen in totale paniek verkeren en sommige hun hoofd koel kunnen houden?quote:Op maandag 16 maart 2020 07:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar waardoor komt dat? dat moet toch een oorzaak hebben?
Open deur. Ik heb interesse in waarom dat zo is.quote:Op maandag 16 maart 2020 07:20 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ieder mens is weer wat anders. Waarom komt het dat tijden crisissituaties als dit sommige mensen in totale paniek verkeren en sommige hun hoofd koel kunnen houden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |