SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Handige linkjes naar leuke topics:
ESF / Monster-playlist: alle ESF optredens ooit
ESF / Overzicht ESF-LAND VAN DE WEEK topics
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat?
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #2
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #3
ESF / BEWAARTOPIC - overwinning ESF 2019
Onze top 50 eurovisieliedjes:
https://open.spotify.com/(...)n38OkXTrmwt7-JLRb13A
ESF_FOK Twitter
https://twitter.com/ESF_FOK![]()
Argentijnen zijn gewoon hele rare mensen!quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:32 schreef skysherrif het volgende:
Wat zit cholo nou nog overdreven te doen
quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh heel raar![]()
Het verhaal is echt heel naarIk doe hem even in spoiler
Oh daar bedoel je opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:33 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh daar bedoel je op
Ja, ik heb denk ik alleen het einde gezienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Want ik kan me niet voorstellen dat ik me dit niet zou herinneren
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
Nee, ik zou me dat ook echt wel herinnerd hebben. Denk dat ik nét wat later ben gaan kijken. Heb Terra en Sylvester nog wel meegemaakt in de serie, dat weet ik zeker.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:34 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja, ik heb denk ik alleen het einde gezienWant ik kan me niet voorstellen dat ik me dit niet zou herinneren
Die heeft dit seizoen bij elkaar al een doelpunt of tien weggegeven door enorme blunders. Echt een dramatische keeper. Snap niet dat ze niet voor een andere reservekeeper hebben gekozen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:11 schreef Strani het volgende:
Adrián krijgt na de wedstrijd wat centjes op z'n rekening gestort.
Treurig, treurig.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:37 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die heeft dit seizoen bij elkaar al een doelpunt of tien weggegeven door enorme blunders. Echt een dramatische keeper. Snap niet dat ze niet voor een andere reservekeeper hebben gekozen.
Ja, ik dus ookquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:35 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Nee, ik zou me dat ook echt wel herinnerd hebben. Denk dat ik nét wat later ben gaan kijken. Heb Terra en Sylvester nog wel meegemaakt in de serie, dat weet ik zeker.
twitter:tancredipalmeri twitterde op woensdag 11-03-2020 om 23:35:20All Juventus and Inter teams are now in quarantine after Rugani tested #coronavirus positive.
Uefa will tomorrow postpone Juventus-Lyon return leg reageer retweet
Je hebt niks gemist. Het was vooral voetbal en mensen die gemeen doen tegen mij. Geen van die twee dingen interesseert jou natuurlijk.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:38 schreef Roger_Epiales het volgende:
Ik knipper ook even met mijn ogen, is ineens het topic vol.
Nou, lekker dan. Dat gaat niet meer goedkomen dit seizoen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:38 schreef skysherrif het volgende:
twitter:tancredipalmeri twitterde op woensdag 11-03-2020 om 23:35:20All Juventus and Inter teams are now in quarantine after Rugani tested #coronavirus positive.
Uefa will tomorrow postpone Juventus-Lyon return leg reageer retweet
Ik vind het niet geven van handen etc ook nogal een onzinnige maatregel. Als je vervolgens wel binnen halve meter van elkaar af gaat staan, maakt die hand al niet meer uit. En sowieso blijf ik het bizar vinden dat bijna nergens er gesproken wordt over het echt ontsmetten van je handen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:33 schreef Strani het volgende:
Haha. Trainers boksen en vervolgens zijn Simeone en z'n spelers zowat aan het tongzoenen.
Nee. Er moet straks zoveel ingehaald worden, gaat nooit lukken. Of ze moeten het aandurven om al heel lang van tevoren het EK te cancellen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou, lekker dan. Dat gaat niet meer goedkomen dit seizoen.
Dat dacht ik vandaag ook toen ik een paar keer mijn pincode in moest voerenquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:40 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vind het niet geven van handen etc ook nogal een onzinnige maatregel. Als je vervolgens wel binnen halve meter van elkaar af gaat staan, maakt die hand al niet meer uit. En sowieso blijf ik het bizar vinden dat bijna nergens er gesproken wordt over het echt ontsmetten van je handen.
Vooral geen handen schudden hoor, maar pak wel even tientallen dingen beetpakken die door anderen mogelijk zijn besmet. Ja ik heb het al zo vaak gezegd, maar als er dan zogenaamd overal gedacht wordt, blijft het achterlijk dat bijna geen instantie het daarover heeft.
twitter:le_Parisien_PSG twitterde op woensdag 11-03-2020 om 21:39:31L'explosion de joie des supporters parisiens après le but de Neymar > https://t.co/FKAwDpqvzO https://t.co/JEmbZRE33X reageer retweet
Nou, als dit is hoe dat voetbal gaat tegenwoordig:quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Je hebt niks gemist. Het was vooral voetbal en mensen die gemeen doen tegen mij. Geen van die twee dingen interesseert jou natuurlijk.
Zou het nog best eens een interessant topic kunnen zijn geweest.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:33 schreef Strani het volgende:
Haha. Trainers boksen en vervolgens zijn Simeone en z'n spelers zowat aan het tongzoenen.
Ja precies, en dat kan ik me toch ook moeilijk voorstellen, zeker als er nog een kans is dat het EK wel gewoon door kan gaan. Maar inderdaad. tegen de tijd dat iedereen weer uit quarantaine is moeten de kwartfinales al worden gespeeld.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee. Er moet straks zoveel ingehaald worden, gaat nooit lukken. Of ze moeten het aandurven om al heel lang van tevoren het EK te cancellen.
Tjongejonge, dat is toch ook idioot allemaal.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:42 schreef TheFreshPrince het volgende:
Hoe voorkom je besmettingen? Eh... spelen zonder publ... eh... nee:twitter:le_Parisien_PSG twitterde op woensdag 11-03-2020 om 21:39:31L'explosion de joie des supporters parisiens après le but de Neymar > https://t.co/FKAwDpqvzO https://t.co/JEmbZRE33X reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |