Op dit moment is het de taak van Trump en trawanten on de boel te redden.quote:Op donderdag 12 maart 2020 06:24 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Pardon?![]()
De democraps kunnen nog geen brandende kartonnen doos redden, ook al stond er een pot met water ernaast.
🤣
Je eigen burgers terughalen is niet zo gek. Ze zullen wel niet getest worden of in quarantaine hoeven maar dat is weer een ander verhaal.quote:Op donderdag 12 maart 2020 05:47 schreef Ulx het volgende:
Goddank krijgen Amerikanen die in Europa zijn geweest geen COVID-19. Of zo.twitter:DavidLauter twitterde op donderdag 12-03-2020 om 02:52:24Europe travel ban that Trump announced applies to foreign nationals who have been in Europe within 14 days of arrival in US. Does not apply to permanent US residents, citizens or immediate family of citizens, per Dept of Homeland Security. reageer retweet
Is uit die vieze eu. En eu die economisch groter is dan de vs en dus een beloning voor brexitquote:Op donderdag 12 maart 2020 07:02 schreef Ludachrist het volgende:
Vrij opzichtig om het VK dan weer buiten het reisverbod te houden, terwijl je de EU wel aanpakt.
Niet testen is juist het verhaal.quote:Op donderdag 12 maart 2020 07:08 schreef vipergts het volgende:
[..]
Je eigen burgers terughalen is niet zo gek. Ze zullen wel niet getest worden of in quarantaine hoeven maar dat is weer een ander verhaal.
Onlogisch ook, want er is nog geen grens tussen VK en EU, dus een uitzondering voor VK is niet gerechtvaardigd volgens dezelfde logica. Maar ja, logica.quote:Op donderdag 12 maart 2020 07:02 schreef Ludachrist het volgende:
Vrij opzichtig om het VK dan weer buiten het reisverbod te houden
VK zat toch al niet bij Schengen? Heeft dus gewoon een grens?quote:Op donderdag 12 maart 2020 07:57 schreef Arcee het volgende:
[..]
Onlogisch ook, want er is nog geen grens tussen VK en EU, dus een uitzondering voor VK is niet gerechtvaardigd volgens dezelfde logica. Maar ja, logica.
twitter:paulkrugman twitterde op donderdag 12-03-2020 om 02:42:53So Trump has refused to address the real issues, imposed a massive disruption of international business, and demonstrated his absolute cluelessness. Dow futures down 770 right now, but why aren't they down even more? reageer retweet
Trump address sparks chaos as coronavirus crisis deepenstwitter:paulkrugman twitterde op donderdag 12-03-2020 om 03:28:39Aha. Now down more than 1k and circuit breaker has stopped trading. But I’m sure Trump thinks his address was perfect reageer retweet
Ja, klopt. Maar er is wel vrij verkeer van personen, toch?quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
VK zat toch al niet bij Schengen? Heeft dus gewoon een grens?
Geen rationele vragen stellen svp.quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:19 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar er is wel vrij verkeer van personen, toch?
Ik heb niet het idee dat het Witte Huis zulke info over de Brexit weet. Die hebben waarschijnlijk zoiets van "Brexit is geweest, er is dus een grens". Dat blijkt hier inderdaad ook weer uit. Er is inderdaad helemaal nog geen grens tussen EU en VK.quote:Op donderdag 12 maart 2020 07:57 schreef Arcee het volgende:
[..]
Onlogisch ook, want er is nog geen grens tussen VK en EU, dus een uitzondering voor VK is niet gerechtvaardigd volgens dezelfde logica. Maar ja, logica.
Zeker.quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:19 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar er is wel vrij verkeer van personen, toch?
Klopt. het duurde me vorige week 2 uur om door de grenscontroles te komen. Het VK heeft een grensquote:Op donderdag 12 maart 2020 08:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
VK zat toch al niet bij Schengen? Heeft dus gewoon een grens?
Hoe vaak zou zijn woordvoerder al hebben voorgesteld om toespraken voortaan op te nemen en niet live uit te zenden?quote:Op donderdag 12 maart 2020 04:26 schreef Kijkertje het volgende:
En een derde foutje:Godsamme en dan Biden bekritiseren om zijn blunderstwitter:CoreyCiorciari twitterde op donderdag 12-03-2020 om 03:38:17🚨The White House is currently walking back *three* false policy announcements Trump made during his nationally televised address. https://t.co/W1WbWCygGI reageer retweet
twitter:JamesFallows twitterde op donderdag 12-03-2020 om 04:13:06I've written several Oval Office addresses, and heard many over the decades
Not aware of *any* of them that required even one "actually, the President meant to say.." clarification immediately afterwards, let alone a string of them
These are usually carefully vetted statements reageer retweet
Ja maar omdat er een grens is, is het voor de VK dus gemakkelijker om in het geval van zo'n virus als dit de grens te sluiten voor EU burgers dan het is voor bijvoorbeeld NL of DE. Op dit moment is er voor zover ik weet geen sprake van, dus inderdaad op dit moment lijkt het onzin om wel een travelban te geven aan Duitsers maar niet aan Engelsen maar helemaal uit de lucht gegrepen lijkt het me verder niet. Van de andere kant kun je op dit moment denk ik met een omweggetje via het VK dus toch gewoon nog in de VS komen lijkt me. Zo lijkt het meer een symboolmaatregel. Maargoed daar houd de godkeizer van natuurlijk.quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:19 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar er is wel vrij verkeer van personen, toch?
Volgens familie in Broward, Florida zijn daar al de eerste gevallen geregistreerd. Deze staat zit tjokvol bejaarden die een zwak gestel hebben. Als dit virus daar zwaar gaat huishouden dan heeft Trump die ziekte niet weten te voorkomen in de staat waar zijn eigen huis staat. Dat gaat zijn campagne niet goed doen.quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:56 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja maar omdat er een grens is, is het voor de VK dus gemakkelijker om in het geval van zo'n virus als dit de grens te sluiten voor EU burgers dan het is voor bijvoorbeeld NL of DE. Op dit moment is er voor zover ik weet geen sprake van, dus inderdaad op dit moment lijkt het onzin om wel een travelban te geven aan Duitsers maar niet aan Engelsen maar helemaal uit de lucht gegrepen lijkt het me verder niet. Van de andere kant kun je op dit moment denk ik met een omweggetje via het VK dus toch gewoon nog in de VS komen lijkt me. Zo lijkt het meer een symboolmaatregel. Maargoed daar houd de godkeizer van natuurlijk.
We gaan het zien, ik kan me voorstellen dat het een groot probleem is voor Trump die zijn reputatie ongeveer ophangt aan zijn geweldige prestaties. Waarvan een van de belangrijkste natuurlijk is hoe het gaat met de beurs. Van de andere kant is hij in ieder geval voor zichzelf geweldig in het afschuiven van enige verantwoordelijkheid voor dit soort zaken. Ik neem dus aan dat hij het in de schoenen van de Dems en health officials die hem niet bevestigen gaat proberen te schuiven.quote:Op donderdag 12 maart 2020 09:01 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Volgens familie in Broward, Florida zijn daar al de eerste gevallen geregistreerd. Deze staat zit tjokvol bejaarden die een zwak gestel hebben. Als dit virus daar zwaar gaat huishouden dan heeft Trump die ziekte niet weten te voorkomen in de staat waar zijn eigen huis staat. Dat gaat zijn campagne niet goed doen.
Corona in Nevada en Florida en beide staten zijn in 1 klap blauw.quote:Op donderdag 12 maart 2020 09:01 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Volgens familie in Broward, Florida zijn daar al de eerste gevallen geregistreerd. Deze staat zit tjokvol bejaarden die een zwak gestel hebben. Als dit virus daar zwaar gaat huishouden dan heeft Trump die ziekte niet weten te voorkomen in de staat waar zijn eigen huis staat. Dat gaat zijn campagne niet goed doen.
In hoeverre gaan ze hem geloven? Hij zit er nu al 4 jaar, dan zullen veel kiezers de ontwikkelingen op de markt onherroepelijk een gezicht geven. En dit is Trump. Wat er nu gebeurt valt onder zijn bewind. Trump wilde zelfs de AFA afschaffen. Was hem dat gelukt, dan zou de VS nu een NOG groter probleem hebben.quote:Op donderdag 12 maart 2020 09:18 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
We gaan het zien, ik kan me voorstellen dat het een groot probleem is voor Trump die zijn reputatie ongeveer ophangt aan zijn geweldige prestaties. Waarvan een van de belangrijkste natuurlijk is hoe het gaat met de beurs. Van de andere kant is hij in ieder geval voor zichzelf geweldig in het afschuiven van enige verantwoordelijkheid voor dit soort zaken. Ik neem dus aan dat hij het in de schoenen van de Dems en health officials die hem niet bevestigen gaat proberen te schuiven.
Dat is een beetje voorbarig. Maar dat er verschuivingen gaan plaatsvinden is zeker.quote:Op donderdag 12 maart 2020 09:27 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Corona in Nevada en Florida en beide staten zijn in 1 klap blauw.
Niet te moeilijk denken.quote:Op donderdag 12 maart 2020 08:25 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat het Witte Huis zulke info over de Brexit weet. Die hebben waarschijnlijk zoiets van "Brexit is geweest, er is dus een grens". Dat blijkt hier inderdaad ook weer uit. Er is inderdaad helemaal nog geen grens tussen EU en VK.
En het VK heeft ook gewoon zo'n 450 besmettingen en al 8 doden door corona, wat dat betreft is de uitzondering helemaal opvallend.
Geloof me, ze zullen ze hem echt wel aan die uitspraak herinneren.quote:Op donderdag 12 maart 2020 10:15 schreef xpompompomx het volgende:
Vreemd dat Trump zo hysterisch reageert op iets dat volgens hem niet erger is dan een gewoon griepje.
De gebruikelijke Pavlov reflex dus.quote:Op donderdag 12 maart 2020 10:35 schreef Ulx het volgende:
En de Trumperts zullen gewoon HRC de schuld geven.
En hoe gaan ze dat controleren?quote:Op donderdag 12 maart 2020 04:02 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Nee, geldt blijkbaar voor iedereen die in de laatste twee weken in die landen geweest is.
Lol, goede vraag. Ik had het ergens gelezen, maar kan ook fout zijn.quote:
Ik denk dat de meeste mensen zichzelf moeten controleren en zich goed herinneren met wie ze zoal in aanraking zijn geweest. Ook het traceren van plekken waar je bent geweest kan helpen. Wat Trump doet is een na-reflex, dat zie je meer in de politiek. Het virus is al over de grenzen (alsof een fysieke barrière zou helpen tegen besmettingen) In China hebben ze de haard rigoureus ingekapseld. En ik moet zeggen; behoorlijk effectief. Het aantal infecties daar tov the dichtheid van de bevolking daar is tot nog toe redelijk binnen de perken gehouden. het virus zal door die actie zich nu langzaam muteren; in welke vorm en of het dan nog dodelijk is, valt nog te bezien.quote:
Natuurlijk, maar dan is het opeens fake news.quote:Op donderdag 12 maart 2020 10:29 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Geloof me, ze zullen ze hem echt wel aan die uitspraak herinneren.
Wat bedoel je hiermee?quote:Op donderdag 12 maart 2020 11:44 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
.... knip.....
...het virus zal door die actie zich nu langzaam muteren; in welke vorm en of het dan nog dodelijk is, valt nog te bezien.
nee. het gaat op gegeven moment muteren. dan kan het beide kanten op.quote:Op donderdag 12 maart 2020 12:32 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Wat bedoel je hiermee?
Dat het virus straks minder dodelijk wordt?
Pence gaat ook maar een babbeltje houden.twitter:NewDay twitterde op donderdag 12-03-2020 om 12:15:00Tune in: Vice President Mike Pence will join us live on New Day to discuss the federal response to the coronavirus outbreak. https://t.co/4kTSuaHsQR reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 maart 2020 12:49 schreef Ulx het volgende:
Pence gaat ook maar een babbeltje houden.twitter:NewDay twitterde op donderdag 12-03-2020 om 12:15:00Tune in: Vice President Mike Pence will join us live on New Day to discuss the federal response to the coronavirus outbreak. https://t.co/4kTSuaHsQR reageer retweet
Als pence simpelweg de dems of wat voor tegenstander van Trump voor de uitbraak gaat beschuldigen, dan zal het wel flex gaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mag ik je vandaag weer eens irriteren?
allicht niet. Voor het zelfde is het virus meegekomen met Trump zèlf, toen die op bezoek in India was in februari, India ligt vrij dicht bij China, dus..quote:Op donderdag 12 maart 2020 12:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
Er zijn helemaal geen besmetting in de VS veroorzaakt door mensen uit de EU (en dus ook niet door mensen uit Schengenlanden)![]()
https://nextstrain.org/ncov?c=gt-ORF8_84
Wat zijn jullie scherp.quote:Op donderdag 12 maart 2020 12:58 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
allicht niet. Voor het zelfde is het virus meegekomen met Trump zèlf, toen die op bezoek in India was in februari, India ligt vrij dicht bij China, dus..
Te gek! Goed geregeld. Wel jammer dat Kushner een incompetente dweil is die de ballen verstand van pandemieën heeft, maar dat mag de pret niet drukken.twitter:Acosta twitterde op donderdag 12-03-2020 om 01:28:13Jared Kushner becoming more involved in Coronavirus response, as Mulvaney heads for the exits, sources @DanaBashCNN @JDiamond1 and me. Jared is "in total control," source tells us. reageer retweet
Ik snap het wel.quote:Op donderdag 12 maart 2020 13:28 schreef Ulx het volgende:
Te gek! Goed geregeld. Wel jammer dat Kushner een incompetente dweil is die de ballen verstand van pandemieën heeft, maar dat mag de pret niet drukken.twitter:Acosta twitterde op donderdag 12-03-2020 om 01:28:13Jared Kushner becoming more involved in Coronavirus response, as Mulvaney heads for the exits, sources @:DanaBashCNN @:JDiamond1 and me. Jared is "in total control," source tells us. reageer retweet
Vergeet de vrede tussen Israël en Palestina niet. Dat epische plan kwam ook uit zijn koker.quote:Op donderdag 12 maart 2020 13:41 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Ik snap het wel.
Die jongen verveelde zich maar sinds hij wereldvrede had gerealiseerd en de Qatari zijn gebouw op 5th Avenue hebben gekocht.
Oh, hij heeft de grenzen met Azie dicht gegooid? Wat ben je toch een enorme domme troll, he?quote:Op donderdag 12 maart 2020 13:55 schreef Chivaz het volgende:
Die domme Trump grenzen dicht gooien voor landen waar het Coronavirus heerst.
Het is toch veel beter om die vluchten gewoon door te laten gaan, wie weet zit er wel iemand tussen die het vaccin bij zich draagt.
Een poging tot sarcasme?quote:Op donderdag 12 maart 2020 13:55 schreef Chivaz het volgende:
Die domme Trump grenzen dicht gooien voor landen waar het Coronavirus heerst.
Het is toch veel beter om die vluchten gewoon door te laten gaan, wie weet zit er wel iemand tussen die het vaccin bij zich draagt.
of Chivaz-jesquote:February 10: Trump says without evidence that the coronavirus “dies with the hotter weather”
February 24: Trump baselessly claims the situation is “under control”
February 25: A senior White House official falsely claims the virus has been “contained”
February 25: Trump falsely claims Ebola mortality was “a virtual 100%”
February 25: Trump falsely claims “nobody had ever even heard of Ebola” in 2014
February 26: Trump wrongly says the coronavirus “is a flu”
February 26: Trump baselessly predicts the number of US cases is “going very substantially down” to “close to zero”
February 26: Trump wrongly says the flu death rate is “much higher” than Dr. Sanjay Gupta said
February 27: Trump baselessly hints at a “miracle”
February 28: Trump baselessly hints at an immigration link to the virus
February 29: Trump exaggerates Tim Cook’s comments about Apple and China
March 1: Azar wrongly says 3,600 people have been tested
March 2: Trump falsely claims “nobody knew” the number of US flu deaths
March 2: Trump says a vaccine is coming “relatively soon”
March 4: Trump falsely claims Obama impeded testing
March 4: Trump wrongly says as many as 100,000 people died of the flu in 1990
March 4: Trump says “the borders are automatically shut down”
March 4: Trump says he believes there was a coronavirus death in New York, though there hadn’t been one
March 4: Trump falsely claims the Obama administration “didn’t do anything” about H1N1
March 5: Trump misleadingly describes a Gallup poll relating to his handling of the virus
March 5: Trump wrongly claims the virus only hit the US “three weeks ago”
March 6: Azar wrongly claims there is no test shortage
March 6: As the number of cases and deaths in Italy rises, Trump says the number is “getting much better”
March 6: Trump falsely claims anybody can get tested if they want
March 6: Trump exaggerates the number of people on the Grand Princess cruise ship
March 6: Trump falsely says US coronavirus numbers “are lower than just about anybody”
March 6: Trump baselessly muses that “maybe” the coronavirus improved US jobs numbers
March 9: Pence says Trump’s “priority” was getting Americans off the ship
Daily reminder there are still conservatives who would defend this as a competent response.
Je kunt je clownsschoenen wel weer aantrekken, maar daar gaat het natuurlijk niet om. Trump gooit helemaal niet 'de grenzen dicht voor landen waar het Coronavirus heerst'. Trump gooit 30 dagen de grenzen dicht voor buitenlanders die vanuit het Schengengebied naar de VS willen. Niet voor Amerikaanse burgers die terug willen of uit willen reizen, niet voor mensen die vanuit het VK of Ierland naar de VS willen reizen en ga zo maar door. Om nog maar te zwijgen over het gebrek aan daadkracht voor wat betreft de bredere aanpak van het virus waar zijn regering zwaar tekort schiet.quote:Op donderdag 12 maart 2020 13:55 schreef Chivaz het volgende:
Die domme Trump grenzen dicht gooien voor landen waar het Coronavirus heerst.
Het is toch veel beter om die vluchten gewoon door te laten gaan, wie weet zit er wel iemand tussen die het vaccin bij zich draagt.
Noem eens namen?twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 14:00:08Mike Pence said that there has been "irresponsible rhetoric" from people who have downplayed the seriousness of the U.S. coronavirus outbreak. https://t.co/OKR7pmkYGH reageer retweet
Dat is wel weer grappig. De grootste persoon die het virus downplayde was zijn baas meneer de presidentquote:Op donderdag 12 maart 2020 14:21 schreef Ulx het volgende:
Noem eens namen?twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 14:00:08Mike Pence said that there has been "irresponsible rhetoric" from people who have downplayed the seriousness of the U.S. coronavirus outbreak. https://t.co/OKR7pmkYGH reageer retweet
Ik denk dat zelfs pence de ironie van dit alles niet in ziet. Als je 3 jaar lang de wethouder Hekking hebt uitgehangen in het Witte huis ontgaat je wel eens iets..quote:Op donderdag 12 maart 2020 14:31 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dat is wel weer grappig. De grootste persoon die het virus downplayde was zijn baas meneer de president
Je kunt de coronauitbraak natuurlijk niet toeschrijven aan Trump. Dat de beurzen de afgelopen dagen een duikeling maakten, valt hem in principe dan ook niet te verwijten.quote:Op donderdag 12 maart 2020 14:48 schreef Tijger_m het volgende:
Dow Jones open op 9:30 NY time, trading halted 9:37 nadat de beurs met 7% in 7 minuten omlaag ging.
Goed gedaan, jochie! Nog even volhouden tot November en je mag met pensioen.
Wat een grapquote:Op donderdag 12 maart 2020 14:01 schreef AnneX het volgende:
Tuurlijk joh.
https://twitter.com/mikercarpenter/status/1237804024134602754
“ WHAT? Today, the Trump administration stood by a proposed cut of $9.5 billion to HHS, including a 15 percent cut of $1.2 billion to the CDC and a $35 million decrease to the Infectious Diseases Rapid Response Reserve Fund. Are you kidding?“
Eén ding kunnen hullie goed daar...met dollars schuiven.
Heel veel dollars.
Hoe hou je jezelf voor de gek. En het Amerikaanse volk.
Ik heb niet de indruk dat de markten Trump's paniekmaatregel waarderen.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 14:40:47Breaking on @MSNBC: Wall Street suspends trading for the second time this week after the Dow drops almost 1700 points. reageer retweet
Ja en nee. Je kunt hem de uitbraak uiteraard niet verwijten. Wel de volstrekt inadequate wijze waarop er gereageerd is en nog steeds wordt door de huidige regering. Lekker hakken in de CDC en dan voor de bühne nog even heel daadkrachtig 30 dagen mensen uit de Schengenzone gaan weigeren als schijnmaatregel.quote:Op donderdag 12 maart 2020 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kunt de coronauitbraak natuurlijk niet toeschrijven aan Trump. Dat de beurzen de afgelopen dagen een duikeling maakten, valt hem in principe dan ook niet te verwijten.
Maar met zo'n idioot - en selectief - reisverbod gooit hij natuurlijk wel weer olie op het vuur. En dat kun je deze regering wel kwalijk nemen.
Je kunt hem rustig kwalijk nemen dat hij geen idee heeft wat hij moet doen. Dat hij geen experts meer heeft. Dat hij maar wat roeptoetert in tijden van crisis.quote:Op donderdag 12 maart 2020 14:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kunt de coronauitbraak natuurlijk niet toeschrijven aan Trump. Dat de beurzen de afgelopen dagen een duikeling maakten, valt hem in principe dan ook niet te verwijten.
Maar met zo'n idioot - en selectief - reisverbod gooit hij natuurlijk wel weer olie op het vuur. En dat kun je deze regering wel kwalijk nemen.
Wat is dit voor een incompetentie?twitter:ddale8 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 13:13:44On CNN this morning, Alisyn Camerota explained that Trump isn't actually suspending "all travel" from Europe and asked Pence why the confusion.
Pence responded that there isn't confusion and praised Trump for his "historic" move to "suspend all travel from Europe." reageer retweet
twitter:TiffanyDCross twitterde op donderdag 12-03-2020 om 12:42:37Alisyn Camerota: how many tests have been done?
Pence: I’ll leave that up to the experts.
O. M. G. 🤦🏽♀️ reageer retweet
quote:Op donderdag 12 maart 2020 12:49 schreef Ulx het volgende:
Pence gaat ook maar een babbeltje houden.twitter:NewDay twitterde op donderdag 12-03-2020 om 12:15:00Tune in: Vice President Mike Pence will join us live on New Day to discuss the federal response to the coronavirus outbreak. https://t.co/4kTSuaHsQR reageer retweet
Hele weirde theorie die ik niet geloof, al geloof ik dat Trump gek genoeg is voor alles: Pence is benoemd in een onmogelijke situatie omdat Trump hem wil lozen, en hij is zelf verhuisd naar Florida om iemand die in New York woont als VP te kunnen benoemen, zonder dat dat kiesmannen kost.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tja, getallen zijn lastig.quote:Op donderdag 12 maart 2020 15:16 schreef Ulx het volgende:
Als je de markt wil kalmeren moet de VP niet met dort soort nietszeggende nonsens aan komen kakken.twitter:TiffanyDCross twitterde op donderdag 12-03-2020 om 12:42:37Alisyn Camerota: how many tests have been done?
Pence: I’ll leave that up to the experts.
O. M. G. 🤦🏽♀️ reageer retweet
quote:Op donderdag 12 maart 2020 16:17 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Hele weirde theorie die ik niet geloof, al geloof ik dat Trump gek genoeg is voor alles: Pence is benoemd in een onmogelijke situatie omdat Trump hem wil lozen, en hij is zelf verhuisd naar Florida om iemand die in New York woont als VP te kunnen benoemen, zonder dat dat kiesmannen kost.Dit is niet BNW.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
De assassins komen steeds dichterbij.quote:BREAKING A Brazilian official who met President Trump and Vice President Pence at Mar-a-Lago on Saturday has tested positive for coronavirus. Fabio Wajngarten, a spokesman for Brazilian President Jair Bolsonaro, tested positive for covid-19, Brazilian officials said. Wajngarten stood next to Trump and Pence, a photograph taken in Florida shows. Trump said he “isn’t concerned” about the development, according to a White House pool report
twitter:gabstargardter twitterde op donderdag 12-03-2020 om 16:03:50The guy standing to Trump’s left just tested positive for coronavirus, according to Brazilian media. Fabio Wajngarten posted this photo, taken during meetings at Mar-a-Lago, five days ago. https://t.co/qioU4qIlxl reageer retweet
Correctie: Hij had het over de retoriek eromheen, niet over het downplayen van het virus. Beetje fakenewstweet dusquote:Op donderdag 12 maart 2020 14:31 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dat is wel weer grappig. De grootste persoon die het virus downplayde was zijn baas meneer de president
Maar is dit nu incompetentie of een bewuste strategie?quote:Op donderdag 12 maart 2020 17:36 schreef Tijger_m het volgende:
Ondanks dat Pence, de grote roerganger in de COVID19 crisis, niet wist hoeveel tests er zijn uitgevoerd heeft men een expert weten te vinden die het wel weet. Nog geen 11.000 in totaal in de hele VS, inwonertal 328 miljoen, waarvan 3000 opnieuw gedaan moesten worden vanwege foutieve test kits.
Ter vergelijking, de New South Wales provincie, inwonertal 8 miljoen, van Australie heeft er al net zoveel gedaaan
Ik vermoed incompetentie. Maar niet per se nieuwe of recente incompetentie. Texas heeft een nationaal lab wat maximaal 26 corona tests per dag kan doen, dat komt niet van Trump af maar van het bewuste verwaarlozen van overheidsdiensten in de VSquote:Op donderdag 12 maart 2020 17:43 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Maar is dit nu incompetentie of een bewuste strategie?
Maar blijkbaar zijn er nog steeds problemen met de autorisatie van ontwikkelde tests?quote:Op donderdag 12 maart 2020 17:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik vermoed incompetentie. Maar niet per se nieuwe of recente incompetentie. Texas heeft een nationaal lab wat maximaal 26 corona tests per dag kan doen, dat komt niet van Trump af maar van het bewuste verwaarlozen van overheidsdiensten in de VS
In twee staten, Washington en Connecticut doet men niet eens tests meer, als je daar belt en zegt dat je denkt dat je het virus hebt dan zegt men dat je dan maar moet zelf isoleren en aannemen dat je COVID hebt.
Aan die regeltjes kan iets gedaan worden maar dat gebeurt dus niet. Het komt op mij over over dat er onnodig veel belemmeringen qua regels in stand gehouden worden. Het houdt natuurlijk wel het aantal besmettingen kunstmatig laag als er niet getest wordt.quote:Some labs have spent weeks developing their own tests but remain frustrated with a federal approval process they say is too time-consuming and expensive.
"I could have tested over 1,000 patients by now instead of checking boxes," said Dr. Melissa Miller, director of the Clinical Microbiology Laboratory at UNC Medical Center in North Carolina. Miller says her lab had developed a test based on the World Health Organization's protocol before the state lab even had its own. But the UNC lab hasn't begun testing patients, as it is still in the process of meeting the requirements for expedited authorization by the Food and Drug Administration, which must sign off on all new tests.
"The necessary validations for the emergency authorization are time- and cost-prohibitive," Miller said. "We are way behind."
Bron
Tja, dat is in Nederland toch ook een beetje de standaard. Mijn vrouw heeft contact gehad met iemand (op haar werk, tussen zeer kwetsbare gehandicapten die bij een oudereninstelling in wonen) die een dag later koorts kreeg en ging hoesten, maar de huisarts weigerde te testen omdat hij niet met iemand die uit een risicogebied kwam in aanraking was gekomen.quote:Op donderdag 12 maart 2020 17:44 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik vermoed incompetentie. Maar niet per se nieuwe of recente incompetentie. Texas heeft een nationaal lab wat maximaal 26 corona tests per dag kan doen, dat komt niet van Trump af maar van het bewuste verwaarlozen van overheidsdiensten in de VS
In twee staten, Washington en Connecticut doet men niet eens tests meer, als je daar belt en zegt dat je denkt dat je het virus hebt dan zegt men dat je dan maar moet zelf isoleren en aannemen dat je COVID hebt.
Ik ga er meestal vanuit dat wat door incompetentie verklaard kan worden erg genoeg isquote:Op donderdag 12 maart 2020 18:09 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Maar blijkbaar zijn er nog steeds problemen met de autorisatie van ontwikkelde tests?
[..]
Aan die regeltjes kan iets gedaan worden maar dat gebeurt dus niet. Het komt op mij over over dat er onnodig veel belemmeringen qua regels in stand gehouden worden. Het houdt natuurlijk wel het aantal besmettingen kunstmatig laag als er niet getest wordt.
Waardeloos, het veroorzaakt onnodig veel stressquote:Op donderdag 12 maart 2020 18:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Tja, dat is in Nederland toch ook een beetje de standaard. Mijn vrouw heeft contact gehad met iemand (op haar werk, tussen zeer kwetsbare gehandicapten die bij een oudereninstelling in wonen) die een dag later koorts kreeg en ging hoesten, maar de huisarts weigerde te testen omdat hij niet met iemand die uit een risicogebied kwam in aanraking was gekomen.
Ze zijn op haar werk nu heel bang voor een uitbraak, die daar zeker levens gaat kosten (er zijn er 2 met een zeer verminderde longcapaciteit). Dat is die huisarts gemeld.
twitter:Acosta twitterde op donderdag 12-03-2020 om 18:48:51WH statement on Trump interaction with Brazilian official testing positive for Coronavirus: "Both the President and Vice President had almost no interactions with the individual who tested positive and do not require being tested at this time." reageer retweet
Donald heeft de fed zojuist 1500 miljard naar Wallstreet overlaten maken.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:05 schreef Ulx het volgende:
De beurs staan nog ongeveer 2000 punten boven het niveau van januari 2017. Het was/is echt een slachting vandaag.
Waar krijgen ze datgeld bandaan? Lag het zomaar in een spaarpot?quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:09 schreef vipergts het volgende:
[..]
Donald heeft de fed zojuist 1500 miljard naar Wallstreet overlaten maken.
https://www.wsj.com/artic(...)rticle_copyURL_share
Spullen hebben we niet maar geld geen probleem.
Het zal wel geleend worden. Gewoon bij de staatsschuld. Who cares?quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:34 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Waar krijgen ze datgeld bandaan? Lag het zomaar in een spaarpot?
Hoezo zouden ze lenen? Ze kunnen het geld zelf er bij verzinnen met een druk op een computer. Zo te lezen in een statement van de NY Fed betreft het opkoopprogramma's om hun staatsschuld te kopen als ik goed begrijp wat ze schrijven.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het zal wel geleend worden. Gewoon bij de staatsschuld. Who cares?
Hoe kom je er toch bij dat dat miljonairszoontje anti establisment is? Omdat hij een crimineel is? Dat is redelijk doorsnee voor de vastgoedmarkt hoor.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:33 schreef KI1234 het volgende:
Om Trump te kunnen verslaan hadden de dems nu moeten komen met een anti establissement kandidaat want dat is Trump ook. Beetje vuur met vuur bestrijden om de beste kans te maken. En zo Saners moeten verkiezen. Nu zal Biden heylt verliezen van Trump om dezelfde groote reden - hij is een politieke ingewijde en Trump niet.
Budget voor CDC: -20%quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:09 schreef vipergts het volgende:
[..]
Donald heeft de fed zojuist 1500 miljard naar Wallstreet overlaten maken.
https://www.wsj.com/artic(...)rticle_copyURL_share
Spullen hebben we niet maar geld geen probleem.
Waar de neuk heeft die vent het over?twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 12-03-2020 om 21:02:21108 countries are dealing with the CoronaVirus problem, some of which we are helping! reageer retweet
twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 21:05:06The Dow had its worst day since 1987, plunging about 10%, despite moves by the Fed and ECB to calm markets. https://t.co/VquWvWRb2H reageer retweet
Bizar he, ik snap ook totaal niet waarom beleggers zo in paniek zijn want de afgelopen jaren is er altijd geld genoeg geweest om ze te redden.quote:Op donderdag 12 maart 2020 21:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Budget voor CDC: -20%
Budget voor publieke gezondheidszorg: $0
Budget voor rijke mensen +$1.500.000.000.000
Gewoon een opkoopprogramma doet de ECB ook maar mevrouw bruto/netto houdt het bij een beschaafde 120 miljard extra. Donald gaat meteen all in terwijl hij 2-7 gedeeld krijgt. Of ze zetten de pers een tijdje op standje 11.quote:Op donderdag 12 maart 2020 19:34 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Waar krijgen ze datgeld bandaan? Lag het zomaar in een spaarpot?
Hij leeft in een illusie. Laatst zei hij ook al 'the world is depending on us' toen het over corona ging.quote:Op donderdag 12 maart 2020 21:06 schreef Ulx het volgende:
Waar de neuk heeft die vent het over?twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 12-03-2020 om 21:02:21108 countries are dealing with the CoronaVirus problem, some of which we are helping! reageer retweet
Inflatie is alleen gunstig als je schulden hebt.quote:Op donderdag 12 maart 2020 21:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Gewoon een opkoopprogramma doet de ECB ook maar mevrouw bruto/netto houdt het bij een beschaafde 120 miljard extra. Donald gaat meteen all in terwijl hij 2-7 gedeeld krijgt. Of ze zetten de pers een tijdje op standje 11.
Niemand die het weet vermoedelijk.quote:Op donderdag 12 maart 2020 21:06 schreef Ulx het volgende:
Waar de neuk heeft die vent het over?twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 12-03-2020 om 21:02:21108 countries are dealing with the CoronaVirus problem, some of which we are helping! reageer retweet
twitter:kylegriffin1 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 01:00:29After a Senate briefing with Dr. Fauci and other officials, Sen. James Lankford acknowledged that Trump's recent statement that anyone who wants to get tested can get tested is "not consistent right now" with what is actually happening. https://t.co/IUMQzUBp04 reageer retweet
De oorlogszuchtige Graham isoleren lijkt me een goede maatregel die tot in de eeuwigheid mag voortdurenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 01:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Niemand die het weet vermoedelijk.
Oh, en Senator Graham gaat in quarantaine, mogelijk COVID19 opgelopen in Mar-a-Lago
quote:Democratic firebrand Rep. Katie Porter on Thursday extracted a commitment from Centers for Disease Control director Dr. Robert Redfield to use his authority under federal regulations to waive the cost of coronavirus testing for all Americans.
"I did the math," said Porter, holding up a whiteboard on which she wrote the associated costs to the total $1,331 bill.
"We live in a world where 40% of Americans can't even afford a $400 unexpected expense," said Porter. "We live in a world where 33% of Americans put off medical treatment last year, and we have $1,133 expense just for testing for the coronavirus."
Noting that the prohibitive expense of the test could discourage poorer Americans from getting tested, Porter demanded Redfield use his legal authority under the Code of Federal Regulations to waive the cost.After a back and forth in which Porter called Redfield's attempts to avoid committing to covering the cost "not good enough," the California Democrat finally got Redfield to commit to using his authority under 82 CFR 6975 to waive the costs of testing.twitter:mmcauliff twitterde op donderdag 12-03-2020 om 17:26:27Wow. Katie Porter cites law that lets CDC pay for costs of diagnostic testing for anyone when needed. Asks CDC's Redfield if he'll commit to invoke that authority to make it free of charge for anyone. Redfield ducks, but Porter badgers him into saying "Yes." reageer retweet
Watch the full exchange:Progressives praised the California Democrat's latest standoff with a Trump administration official and noted that Porter and Redfield's exchange had real-world, positive consequences for the country.twitter:RepKatiePorter twitterde op donderdag 12-03-2020 om 18:00:22I did the math: a full battery of coronavirus testing costs at minimum $1,331.
I also did the legal research: the Administration has the authority to make testing free for every American TODAY.
I secured a commitment from a high-level Trump official that they’d actually do it. https://t.co/RmolCtmNbG reageer retweet
"Representative Katie Porter just got CDC director Robert Redfield to commit to making coronavirus testing free for anyone regardless of insurance," tweeted the Atlantic's James Hamblin. "That's big."
Crooked Media's Priyanka Aribindi simply stated her admiration.
"Katie Porter is fucking phenomenal," said Aribindi.
twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 03:20:56Sleepy Joe Biden was in charge of the H1N1 Swine Flu epidemic which killed thousands of people. The response was one of the worst on record. Our response is one of the best, with fast action of border closings & a 78% Approval Rating, the highest on record. His was lowest! reageer retweet
De feiten:twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 03:33:48“The Obama White House had to immediately issue an apology for Joe Biden’s remarks, and any alarm that he might have caused, an alarm about a Swine Flu outbreak that took 6 months for President Obama to declare a National Emergency, and that killed 12,000 Americans.” @LouDobbs reageer retweet
Did Obama Declare Swine Flu an Emergency Only After ‘Millions’ Were Infected?twitter:RonaldKlain twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 03:56:01Facts: The Obama administration tested 1 million people for H1N1 in the first month after the first US diagnosed case.
The first US #coronavirus case was 50+ days ago. And we haven't event tested 10,000 people yet. https://t.co/LxRH62NIDw reageer retweet
quote:[..]
In sum, the PJ Media article claimed that Obama “waited” until millions of people were infected with H1N1 before he declared an “emergency.” But that isn’t the case. The Obama administration started to address H1N1 just as the disease emerged in April 2009. A public health emergency was declared on April 26, 2009, when there were about 20 confirmed cases in the United States. The Obama administration renewed this declaration twice in the ensuing months before declaring a national emergency in October 2009.
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 04:09:29Biden stuff aside, Trump does not have a “78% approval rating” over coronavirus. A Feb. Gallup poll that did not specifically ask about Trump, and was taken well before the first US death, found 77% had confidence in the “federal government” to handle a coronavirus outbreak. https://t.co/rdFsltL8ZW reageer retweet
twitter:ddale8 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 04:12:18Polls asking specifically about Trump’s handling of the outbreak have given him ratings much lower than 78%. For example, Quinnipiac March 5-8 found 43% approved, 49% disapproved. (Conversely, 53% said they had confidence in the federal govt’s handling.) https://t.co/AZnOkFD54t reageer retweet
De beelden: Trump says coronavirus testing isn't a problem for UStwitter:ddale8 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 03:20:43Asked today about people having problems getting coronavirus tests, Trump said, "Frankly, the testing has been going very smooth."
Egregious dishonesty: https://t.co/saSXEYBbwb reageer retweet
quote:During a White House briefing, President Trump reported that testing for the coronavirus was going smoothly, despite health officials saying otherwise. CNN's White House correspondent Kaitlin Collins has the story.
Pak van mijn hart. Iedereen kane weer rustig slapen. Kushner toe ze reskjoe!twitter:JoyAnnReid twitterde op donderdag 12-03-2020 om 16:36:52Report: Jared Kushner Is “Researching” the Coronavirus, Will Tell the Government What to Do Soon Vanity Fair 👍🏿 https://t.co/0ypepadZD3 reageer retweet
Een derdewereldland zou zich doodschamen als testen 1100 dollar kost. Het is meer het Romeinse Rijk op zijn eind iedereen ziet dat het wankelt. Behalve de VS zelf.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 04:18 schreef DonDruiper het volgende:
Wat is het toch ook een achtergesteld land in veel opzichten.
3e wereldland niveau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |