abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 maart 2020 @ 14:52:46 #1
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795003
quote:
Pandemie

Volgens de Amerikaanse professor aan de prestiqieuze Harvard universiteit Marc Lipsitch wordt de Corona-virus-besmetting een wereldwijde pandemie waar 40 tot 70% van de mensheid besmet mee zal raken.

Volgens Lipsitch zullen de meeste patienten lichtjes ziek zijn, of geen symptomen krijgen, net als met de gewone griep het geval is. Wel is dit virus levensbedreigend voor oudere en zieke mensen.

Bron
quote:
Het is maar een griepje

Hoewel slijm buiten het lichaam als iets onsmakelijks wordt gezien, helpt het binnenin het lichaam de longen te beschermen tegen ziekteverwekkers en houden ze de luchtwegen vochtig. Epitheelcellen met trilhaartjes zwemmen in het slijm rond en ruimen daar afvalstoffen als pollen en virussen op.

Frieman legt uit dat het SARS-virus goed was in het infecteren en doden van deze trilhaarcellen, die zich vervolgens ophoopten en de luchtwegen van de patiënt met afvalstoffen en vocht vulden. Hij denkt dat hetzelfde gebeurt bij het nieuwe coronavirus, omdat uit het eerste onderzoek naar COVID-19 is gebleken dat bij veel patiënten een dubbele longontsteking optreedt, die zich onder meer uit in kortademigheid.

Daarna begint fase twee en slaat het immuunsysteem alarm. Opgeschrikt door het binnendringende virus, begint het lichaam de ziekte te bestrijden door de longen te overspoelen met immuuncellen, die de beschadigde cellen opruimen en het longweefsel repareren.

Als alles naar behoren werkt, is dit ontstekingsproces nauwgezet en beperkt tot de besmette weefsels. Maar soms slaat het immuunsysteem op hol en begint wild om zich heen te slaan, waarbij ook gezonde cellen worden verwoest.

“Je krijgt door zo’n immuunrespons dus te maken met méér in plaats van minder schade,” zegt Frieman. Nog meer afvalstoffen hopen zich in de longen op en de longontsteking wordt erger.
De longen vullen het lichaam aan met levengevende zuurstof. Leer alles over de anatomie van de longen, hoe de organen ademhaling mogelijk maken en hoe ze gevoelig zijn voor ziekten.

In de derde fase verergert de longontsteking zich nog verder, wat kan leiden tot respiratoire insufficiëntie. Ook als de patiënt hierdoor niet overlijdt, kan de schade aan de longen onherstelbaar zijn. Volgens de WHO leidde SARS tot het ontstaan van gaten in de longen, waardoor ze een “honingraatvormige aanblik” kregen, en het lijkt erop dat dit patroon ook bij patiënten van het nieuwe coronavirus is te herkennen.

De gaten ontstaan waarschijnlijk door de hyperreactiviteit van het immuunstelsel, wat tot de vorming van littekenweefsel en een verstijving van de longen leidt.

In dat geval moet de patiënt doorgaans aan de beademing. Intussen worden de membranen tussen de longblaasjes en de bloedvaten steeds poreuzer, waardoor de blaasjes zich met vocht kunnen vullen en de bloedbaan niet langer van zuurstof kunnen voorzien.

“In zeer ernstige gevallen verdrinken de longen en kan de patiënt niet meer ademhalen,” zegt Frieman. “Dat is hoe mensen aan de ziekte overlijden.”

Dit artikel werd oorspronkelijk in het Engels gepubliceerd op NationalGeographic.com
[quote]
Coronavirussen

De coronavirussen zijn een grote familie van virussen die ziekten veroorzaken. Deze virussen zijn zoönotisch, dat betekent dat ze overgedragen kunnen worden tussen dieren en mensen. De wereldgezondheidsorganisatie (WHO) geeft meer informatie over het virus op hun website.

Veel voorkomende tekenen van infectie zijn ademhalingsproblemen, koorts en hoesten. In ernstige gevallen kan het leiden tot een longontsteking, nierfalen en is het dodelijk. De standaard aanbevelingen die de WHO doet om verspreiding te voorkomen zijn: regelmatig handen wassen, mond en neus bedekken bij hoesten en niezen en het grondig koken van vlees en eieren.

Eerder uitgebroken coronavirussen zijn MERS en SARS. Dat laatste virus werd in 2003 ook in China ontdekt. Het werd overgedragen van civetkatten op mensen. Er zijn verschillende coronavirussen die al wel onder dieren circuleren, maar waar nog geen mensen door zijn besmet.

SPOILER: handige linkjes en telefoonnummers
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Besmettingen in Nederland
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 1% gewijzigd door Tjacka op 02-03-2020 16:19:47 ]
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795023
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:44 schreef Immerdebestebob het volgende: [..] Ik vind het juist wel relaxt niet alles bij te houden :D
Ik lees verder geen nieuws (buiten dit), dus die updates zorgen er dan voor dat ik iig de belangrijkste dingen doorkrijg.

Maar valt zeker wat voor te zeggen om niet alles mee te krijgen. Nieuws detox. :P
  maandag 2 maart 2020 @ 14:53:43 #3
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795026
Ik dacht ik werk het lijstje even bij, maar dat is al gebeurd zie ik.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 14:53:51 #4
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191795030
Wat zijn de overige 4?
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_191795042
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:53 schreef hollandia02 het volgende:
Wat zijn de overige 4?
Ja hallo? Zoek dat lekker zelf uit!

Aldus het RIVM...
pi_191795044
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
  maandag 2 maart 2020 @ 14:55:00 #7
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191795056
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:53 schreef hollandia02 het volgende:
Wat zijn de overige 4?
Zoek :D
Vraag maar raak! :)
pi_191795060
Spanje 119 nu
pi_191795067
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:55 schreef syroto het volgende:

[..]

Zoek :D
Ziek ;)
[A living organism] feeds upon negative entropy. Thus the device by which an organism maintains itself stationary at a fairly high level of orderliness really consists in continually sucking orderliness from its environment.
E. Schrödinger
  maandag 2 maart 2020 @ 14:55:51 #10
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191795069
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef -Straw- het volgende:
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
Dat is legit echt een van de meest onhygiënische plekken waar je je maar kunt begeven volgens mij :')
Vraag maar raak! :)
pi_191795081
De Duitse politie onderzoekt de verdwijning van 1200 mondmaskers uit een ziekenhuis in het Nedersaksische Sulingen. Ze zaten verpakt in twintig dozen die waren opgeslagen in een ruimte bij een operatiezaal.

De maskers waren bestemd voor medisch personeel dat in operatiezalen werkt. De waarde van zo'n masker is normaal gesproken maar een paar cent, maar mondmaskers zijn als gevolg van het nieuwe coronavirus inmiddels moeilijk te krijgen.

:')
pi_191795088
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef Bastiefcg het volgende:

[..]

Ja hallo? Zoek dat lekker zelf uit!

Aldus het RIVM...
Zullen ze wel bewaren voor de persco.

"Het RIVM deelt later mee waar de acht nieuwe gevallen zijn vastgesteld, laat woordvoerder Harald Wychel weten in gesprek met NU.nl.

Geen link met Beatrixziekenhuis in Gorinchem

Zeker is dat geen van de patiënten een link hebben met het Beatrixziekenhuis in Gorinchem, zegt Wychel. Het ziekenhuis heeft een patiënten- en bezoekersstop ingesteld, omdat zondag bleek dat een COVID-19-patiënt een week lang op de intensive care had gelegen."
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 14:57:23 #13
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795095
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef -Straw- het volgende:
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
Hou ons op de hoogte .....

Met een beetje mazzel zijn ze net schoongemaakt
  maandag 2 maart 2020 @ 14:57:25 #14
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795098
Straks weten we pas waar de Nederlandse brandhaarden zich bevinden als China er een negatief reisadvies voor uitvaardigt.

Maar onze minister wel lekker neerbuigend over Italië praten. Die zijn tenminste wel transparant, lul, zodat jij weet dat het noorden het grootste probleem heeft en jij er je beleid op zou kunnen aanpassen. Als je zou willen, natuurlijk.

Ik kan slecht tegen die betuttelende geheimzinnigheid. Je hoeft echt de namen van de patienten niet te noemen, maar aantallen per gemeente zou toch niet zo'n probleem moeten zijn.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 14:57:42 #15
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191795100
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:55 schreef AlphaEntropyOmega het volgende:

[..]

Ziek ;)
Touché
Vraag maar raak! :)
  maandag 2 maart 2020 @ 14:58:05 #16
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795108
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef -Straw- het volgende:
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
Als je er vanuit gaat dat je dat virus toch niet kan ontwijken, kan je hem het beste zo snel mogelijk meepakken. Dan zijn er in geval van nood vast nog wat bedden vrij. Of je moet als kluizenaar willen leven.
  maandag 2 maart 2020 @ 14:58:19 #17
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795111
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:55 schreef syroto het volgende:

[..]

Dat is legit echt een van de meest onhygiënische plekken waar je je maar kunt begeven volgens mij :')
In sauna, zwembad, darkroom, voetbalstadions, concerten, discotheken en kroegen ga je ook lekker.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795113
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:53 schreef Tengano het volgende:
Ik dacht ik werk het lijstje even bij, maar dat is al gebeurd zie ik.
We werken best hard hoor.
Sterkheidsbaas van alles.
  maandag 2 maart 2020 @ 14:58:35 #19
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795115
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef -Straw- het volgende:
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
Oh, er zijn minstens evenveel hardnekkige ontkenners hoor. B-)
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191795117
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:55 schreef syroto het volgende:

[..]

Dat is legit echt een van de meest onhygiënische plekken waar je je maar kunt begeven volgens mij :')
Maar echt. Na WC's, groepjes snotterende peuters die overal aanzitten en alles in hun mond stoppen, en van die bakjes met nootjes op openbare plekken. :P
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 14:58:48 #21
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795120
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef Tengano het volgende:

[..]

In sauna, zwembad, darkroom, voetbalstadions, concenten, discotheken en kroegen ga je ook lekker.
C.enterparcs .... écht even samen ....
  maandag 2 maart 2020 @ 14:59:02 #22
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_191795125
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:54 schreef -Straw- het volgende:
Wel mooi om ook de verschillen tussen mensen te zien in aanleg voor angst en doemdenken. Een collega van me is afgelopen weekend nog met tientallen andere mensen in een ballenbak gesprongen. _O- Over hygiënisch gesproken.
Die wordt sowieso ziek _O-
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
pi_191795128
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Als je er vanuit gaat dat je dat virus toch niet kan ontwijken, kan je hem het beste zo snel mogelijk meepakken. Dan zijn er in geval van nood vast nog wat bedden vrij. Of je moet als kluizenaar willen leven.
Maar het virus is bij herinfectie dodelijker dan bij de eerste infectie. Je wordt er niet immuun voor.
  maandag 2 maart 2020 @ 14:59:11 #24
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795130
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:53 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Ik lees verder geen nieuws (buiten dit), dus die updates zorgen er dan voor dat ik iig de belangrijkste dingen doorkrijg.

Maar valt zeker wat voor te zeggen om niet alles mee te krijgen. Nieuws detox. :P
Soms minder zorgen maken, maakt je leven wel wat prettiger imho.
pi_191795131
quote:
De Italiaanse grote wielerwedstrijden Strade Bianche, Tirreno-Adriatico en Milaan-Sanremo van de komende weken gaan gewoon door. Dat heeft organisator RCS Sport aan de deelnemende wielerteams laten weten.
NOS liveblog

Zo hoort het _O_
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 14:59:38 #26
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795140
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Maar echt. Na WC's, groepjes snotterende peuters die overal aanzitten en alles in hun mond stoppen, en van die bakjes met nootjes op openbare plekken. :P
Hema haalt alle proefschaaltjes weg vanwege corona
pi_191795143
parenclubs ook niet druk dit komend weekeinde denk ik?
pi_191795146
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Maar echt. Na WC's, groepjes snotterende peuters die overal aanzitten en alles in hun mond stoppen, en van die bakjes met nootjes op openbare plekken. :P
Hier in Coevorden zag ik net gratis hapjes in de supermarkt staan om uit te proberen. (Één of andere smeerbare salade op toastjes.)
pi_191795151
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:59 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Soms minder zorgen maken, maakt je leven wel wat prettiger imho.
Of korter! :P
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:00:38 #30
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795157
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:59 schreef ToT het volgende:

[..]

Hier in Coevorden zag ik net gratis hapjes in de supermarkt staan om uit te proberen. (Één of andere smeerbare salade op toastjes.)
Doen ze bij bijna alle grote supermarkten.
En bij de notenbar staan ook overal schaaltjes met nootjes en stukjes kaas ....
  maandag 2 maart 2020 @ 15:00:40 #31
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795159
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:00 schreef ToT het volgende:

[..]

Of korter! :P
Dan is het maar zo. Al hoop ik van niet.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:01:00 #32
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795164
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef maily het volgende:

[..]

C.enterparcs .... écht even samen ....
Trein, tram, vliegtuig, bus -O-
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795168
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:00 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Dan is het maar zo. Al hoop ik van niet.
Liever dik (of vroeg) in de kist dan een feestje gemist? :P
  maandag 2 maart 2020 @ 15:01:26 #34
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_191795169
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:59 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Soms minder zorgen maken, maakt je leven wel wat prettiger imho.
Daarom kijk of lees ik verder ook vrijwel geen nieuws, naast dit. Is toch alleen maar negatieve berichtgeving
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
pi_191795171
quote:
Ook in Gelderland eerste testen op coronavirus: ‘Patiënten hebben kenmerken die erop wijzen’

NIJMEGEN - De GGD Gelderland-Zuid is momenteel bezig met het testen van patiënten op de aanwezigheid van het coronavirus. Verschillende huisartsen uit de regio hebben patiënten in hun praktijk die kenmerken vertonen die passen bij het virus.

,,Huisartsen constateren signalen die wijzen op de aanwezigheid van het coronavirus’’, stelt een woordvoerder van de GGD. ,,Daar gaat een team naartoe die, voorzien van beschermende kleding, mensen gaat bemonsteren.’’ Daarbij wordt wat speeksel uit de mond genomen.
Veel telefoontjes

Tot dusverre is nog geen coronapatiënt in Gelderland opgedoken, maar op de uitslag van de bemonstering is het minimaal een dag wachten. Waar de GGD Gelderland-Zuid veel telefoontjes te verwerken krijgt van mensen en hulpverleners met vragen over het coronavirus, de GGD Gelderland-Midden wordt werkelijk overspoeld met telefoontjes over mogelijke besmettingen, vertelt een woordvoerster.

Ze benadrukt dat het vooralsnog gaat om geruchten. ,,En mocht iemand daadwerkelijk besmet zijn met het coronavirus, loopt de communicatie daarover via het RIVM. Vooralsnog is dat in ieder geval niet aan de orde.”

Volgens het RIVM is er een kans op het coronavirus als mensen koorts hebben met luchtwegklachten (hoesten of kortademigheid en de afgelopen twee weken in een land of regio zijn geweest met wijdverspreide verspreiding van het coronavirus. Ook contact met een patiënt met het nieuwe coronavirus is, in combinatie met de koorts en de luchtwegklachten, reden voor een verdenking.

https://www.gelderlander.(...)rop-wijzen~a411d317/
Nog geen positieve test gemeld
pi_191795175
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:58 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Als je er vanuit gaat dat je dat virus toch niet kan ontwijken, kan je hem het beste zo snel mogelijk meepakken. Dan zijn er in geval van nood vast nog wat bedden vrij. Of je moet als kluizenaar willen leven.
Ervan uitgaande dat je jong en gezond bent en dat je inderdaad immuun bent na besmetting, is dat idd wel een goede optie.

Piek van besmettingen en overbelaste ziekenhuizen is wat lastiger te voorspellen. Nu ben je het nog wel voor ja.
pi_191795179
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:57 schreef Jane het volgende:
Straks weten we pas waar de Nederlandse brandhaarden zich bevinden als China er een negatief reisadvies voor uitvaardigt.

Maar onze minister wel lekker neerbuigend over Italië praten. Die zijn tenminste wel transparant, lul, zodat jij weet dat het noorden het grootste probleem heeft en jij er je beleid op zou kunnen aanpassen. Als je zou willen, natuurlijk.

Ik kan slecht tegen die betuttelende geheimzinnigheid. Je hoeft echt de namen van de patienten niet te noemen, maar aantallen per gemeente zou toch niet zo'n probleem moeten zijn.
Komt wel.
Rustig aan meid
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 2 maart 2020 @ 15:02:37 #38
163650 Greys
pi_191795185
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:56 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
De Duitse politie onderzoekt de verdwijning van 1200 mondmaskers uit een ziekenhuis in het Nedersaksische Sulingen. Ze zaten verpakt in twintig dozen die waren opgeslagen in een ruimte bij een operatiezaal.

De maskers waren bestemd voor medisch personeel dat in operatiezalen werkt. De waarde van zo'n masker is normaal gesproken maar een paar cent, maar mondmaskers zijn als gevolg van het nieuwe coronavirus inmiddels moeilijk te krijgen.

:')
Dan ben je wel een klootzak hoor. Wauw.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_191795186
Wat is de reden dat ze geen locaties van nieuwe besmettingen doorgeven? Ik zou het toch wel erg prettig vinden om te weten wanneer ik extra moet opletten.
pi_191795190
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:01 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Nog geen positieve test gemeld
Kijk, zo hoort het! ^O^ Gewoon testen.
pi_191795192
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:59 schreef ToT het volgende:

[..]

Hier in Coevorden zag ik net gratis hapjes in de supermarkt staan om uit te proberen. (Één of andere smeerbare salade op toastjes.)
Daar doe ik niet meer aan. Voorheen wilde ik nog wel een kaasje meepakken. Ook de brood afdeling vind ik nu een risico. Van die verse broodjes die niemand natuurlijk met de tangen in het zakje stopt.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:03:29 #42
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795200
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:02 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Ervan uitgaande dat je jong en gezond bent en dat je inderdaad immuun bent na besmetting, is dat idd wel een goede optie.

Piek van besmettingen en overbelaste ziekenhuizen is wat lastiger te voorspellen. Nu ben je het nog wel voor ja.
Gewoon early adapter zijn. Net zo als mensen bij Bitcoin en zo.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:03:35 #43
3542 Gia
User under construction
pi_191795202
Vrouw in Helmond woont in de wijk Stiphout.
Had eerder ergens Brandevoort gelezen, maar het is andere kak.
pi_191795204
Frankrijk 4 doden nu
pi_191795207
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:02 schreef Coeus het volgende:
Wat is de reden dat ze geen locaties van nieuwe besmettingen doorgeven? Ik zou het toch wel erg prettig vinden om te weten wanneer ik extra moet opletten.
Misschien moeten ze nog een tweede uitslag afwachten?
Anders horen we het over 30 min wel in de persco.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:05:06 #46
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191795220
pi_191795221
Italië maar 3 erbij? Geloof er echt geen reet van.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:05:19 #48
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191795222
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Misschien moeten ze nog een tweede uitslag afwachten?
Anders horen we het over 30 min wel in de persco.
Is er weer een persco over 30 min?
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_191795225
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Gewoon early adapter zijn. Net zo als mensen bij Bitcoin en zo.
Man ik ben al blij als ik niet wereldvreemd ben. :D
  maandag 2 maart 2020 @ 15:05:26 #50
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795226
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:01 schreef ToT het volgende:

[..]

Liever dik (of vroeg) in de kist dan een feestje gemist? :P
Tot op bepaalde hoogte wel ja. En de vraag is daarnaast ook nog wat je met al je voorzorgsmaatregelen bereikt.
pi_191795232
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef riazop het volgende:
Frankrijk 4 doden nu
Bron?
zie email 27 oktober
pi_191795242
Sorry er is geen persco, foutje bedankt.
Las een bericht dat blijkbaar van gisteren was. Leek me ook al wat veel.
pi_191795246
quote:
Helmondse die is besmet met coronavirus komt uit Stiphout

UPDATEHELMOND - Een 45-jarige vrouw uit Helmond is besmet geraakt met het coronavirus (COVID-19). Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) heeft dat zondag na laboratoriumonderzoek vastgesteld.

Volgens een woordvoerder van de GGD gaat het ‘relatief goed’ met de vrouw, die in de wijk Stiphout woont. Zij moet 14 dagen lang thuis in isolatie blijven, samen met haar man en twee dochters. De meisjes van 8 en 10 jaar zitten in respectievelijk groep 4 en 7 van openbare basisschool De Lindt. Zij zijn voor zover bekend niet ziek, maar moeten volgens het protocol wel thuisblijven. ,,Zij worden vandaag getest, vanmiddag volgt de uitslag", meldt directeur-bestuurder Hans Fuchs.

Het gezin was vorige week in Lombardije (Noord-Italië), een door de RIVM aangeduid risicogebied. Zij kwam zaterdag van vakantie terug, voelde zich onderweg al niet goed en heeft na thuiskomst telefonisch contact opgenomen met de huisarts. De monsters die de GGD vervolgens heeft genomen zijn twee keer getoetst, meldt de gemeente Helmond in een brief aan de raad.

Contacten worden getest

De GGD Brabant-Zuidoost brengt in kaart met wie deze patiënt eventueel nog contact heeft gehad, voordat zij zondagavond in quarantaine ging. Contacten van de patiënt zullen door de GGD benaderd worden en moeten twee keer per dag hun temperatuur opnemen. Mochten zij klachten krijgen die passen bij het nieuwe coronavirus, dan worden zij ook in isolatie geplaatst en getest op het nieuwe coronavirus.

Er is geen link tussen deze patiënt en de eerder in Nederland gevonden gevallen, meldt de GGD in Helmond.
Geen advies om school te sluiten

De school heeft ervoor gekozen actief te communiceren, om er zo voor te zorgen dat er geen onnodige paniek ontstaat. Bestuurder Fuchs laat weten maandag nog een brief te sturen naar de ouders en/of verzorgers van kinderen die op De Lindt naar school gaan. Daarin staat onder andere dat de GGD op dit moment niet adviseert om de kinderen thuis te laten, de school te sluiten of elkaar niet meer aan te raken.

Fuchs: ,,We roepen de ouders op om hun eigen angst niet op de kinderen over te brengen. Voor zover we nu kunnen oordelen, heeft het gezin goed gehandeld door direct contact op te nemen met de huisarts. Daardoor lopen de andere kinderen minder risico.”

https://www.ed.nl/dossier(...)t-stiphout~aaa61498/
pi_191795256
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:05 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Tot op bepaalde hoogte wel ja. En de vraag is daarnaast ook nog wat je met al je voorzorgsmaatregelen bereikt.
Aangezien herinfectie dodelijker is, zou ik me liever niet hossend in dat Spaanse feest gaan duiken die over 2 weken plaats gaat vinden.
Je hoeft natuurlijk niet meteen met gasmaskers over straat te lopen en je verder op je zolderkamer opsluiten, maar een beetje een balans tussen voorzichtigheid en toch prettig leven kan volgens mij weinig kwaad. :)
  maandag 2 maart 2020 @ 15:07:34 #56
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795259
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:01 schreef ToT het volgende:

[..]

Liever dik (of vroeg) in de kist dan een feestje gemist? :P
Tot op bepaalde hoogte wel ja. En de vraag is daarnaast ook nog wat je met al je voorzorgsmaatregelen bereikt.
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:05 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Man ik ben al blij als ik niet wereldvreemd ben. :D
Ik heb ook geen bitcoins. Ook vanwege de onduidelijke risico's. Dan maar geen snel geld. Loop sowieso juist ook met alles achter.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:07:42 #57
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795260
Ben ik de enige die het gevoel krijgt ingesloten te worden? :{
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:08:21 #58
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795268
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:07 schreef Tengano het volgende:
Ben ik de enige die het gevoel krijgt ingesloten te worden? :{
Hoebedoelu?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:08:26 #59
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_191795272
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Daar doe ik niet meer aan. Voorheen wilde ik nog wel een kaasje meepakken. Ook de brood afdeling vind ik nu een risico. Van die verse broodjes die niemand natuurlijk met de tangen in het zakje stopt.
Als hygiëne een ding voor je is moet je niet die tang gebruiken :D
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_191795276
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Misschien moeten ze nog een tweede uitslag afwachten?
Anders horen we het over 30 min wel in de persco.
Oh komt er weer een persco? Waar?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:08:54 #61
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795287
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef maily het volgende:

[..]

Hoebedoelu?
Die besmettingshaarden komen steeds dichterbij.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795288
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef Coeus het volgende:

[..]

Oh komt er weer een persco? Waar?
Oh lees het al, never mind
  maandag 2 maart 2020 @ 15:09:32 #63
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795296
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:07 schreef ToT het volgende:

[..]

Aangezien herinfectie dodelijker is, zou ik me liever niet hossend in dat Spaanse feest gaan duiken die over 2 weken plaats gaat vinden.
Je hoeft natuurlijk niet meteen met gasmaskers over straat te lopen en je verder op je zolderkamer opsluiten, maar een beetje een balans tussen voorzichtigheid en toch prettig leven kan volgens mij weinig kwaad. :)
Je hoeft het niet op te zoeken inderdaad. Maar je hele leven er op aanpassen is het andere uiterste. Zou eigenlijk niet veel anders doen dan nu en hopen dat ik en anderen mazzel hebben.
pi_191795297
Ik vermoed dat er in NL een grotere uitbraak is dan in Italië, puur vanwege maatregelen die uitbleven waar elk ander land zich wel aan hield.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:10:12 #65
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795303
quote:
19s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Als hygiëne een ding voor je is moet je niet die tang gebruiken :D
Eerst een zakje pakken, daar je hand in doen en dan zo een broodje pakken.
pi_191795309
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:07 schreef Tengano het volgende:
Ben ik de enige die het gevoel krijgt ingesloten te worden? :{
Ik zit naast een gigantisch raam. dus nee.
zie email 27 oktober
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 15:10:40 #67
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191795311
Gewoon wielerrondes door laten gaan ook he .... In Italië zijn ze ook lekker bezig.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:10:45 #68
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795313
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef Tengano het volgende:

[..]

Die besmettingshaarden komen steeds dichterbij.
O zo .... ja .... het is niet anders ....
pi_191795318
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:09 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Je hoeft het niet op te zoeken inderdaad. Maar je hele leven er op aanpassen is het andere uiterste. Zou eigenlijk niet veel anders doen dan nu en hopen dat ik en anderen mazzel hebben.
Rekening houden met de situatie is direct het andere uiterste? :?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:11:17 #70
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795323
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:09 schreef Za het volgende:
Ik vermoed dat er in NL een grotere uitbraak is dan in Italië, puur vanwege maatregelen die uitbleven waar elk ander land zich wel aan hield.
De vraag is natuurlijk ook of het uitmaakt.
pi_191795324
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:02 schreef Coeus het volgende:
Wat is de reden dat ze geen locaties van nieuwe besmettingen doorgeven? Ik zou het toch wel erg prettig vinden om te weten wanneer ik extra moet opletten.
Ga er maar vanuit dat je extra op moet letten op het moment dat je de deur achter je dichttrekt.
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 15:11:37 #72
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191795326
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:10 schreef ToT het volgende:

[..]

Rekening houden met de situatie is direct het andere uiterste? :?
Voor zoveel mensen lijkt alles wel gewoon uit zwart of wit te bestaan. Tussenvormen zijn er niet.
pi_191795328
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:07 schreef Tengano het volgende:
Ben ik de enige die het gevoel krijgt ingesloten te worden? :{
And so it goes.

Misschien heb je wat aan deze wijsheid van Mark Manson:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_191795338
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef Coeus het volgende:

[..]

Oh komt er weer een persco? Waar?
Nee was mijn fout.
pi_191795342
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Daar doe ik niet meer aan. Voorheen wilde ik nog wel een kaasje meepakken. Ook de brood afdeling vind ik nu een risico. Van die verse broodjes die niemand natuurlijk met de tangen in het zakje stopt.
Sinds ik gehoord heb dat die tang maar 1 keer per dag schoongemaakt wordt bij de Albert Heijn ben ik meer bang voor de tang dan voor het feit dat het broodje misschien getoucheerd zou kunnen zijn door iemand.
pi_191795343
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:11 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Ga er maar vanuit dat je extra op moet letten op het moment dat je de deur achter je dichttrekt.
Ja deze verwachtte ik al. Maar ik wil simpelweg weten wáár de besmettingen zijn. Dat wordt in andere landen toch ook gemeld? Waarom zou de rivm dat niet doen?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:13:14 #77
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191795346
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:10 schreef Kyran het volgende:
Gewoon wielerrondes door laten gaan ook he .... In Italië zijn ze ook lekker bezig.
Lijkt of ze daar opgeven en vooral de mensen nu rustig willen houden want veel mensen kijk naar die races.

Ik vind het dan weer niet als wielerliefhebber.
pi_191795348
quote:
19s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:08 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Als hygiëne een ding voor je is moet je niet die tang gebruiken :D
Of met een zakje om je hand. ;)
pi_191795355
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:13 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Sinds ik gehoord heb dat die tang maar 1 keer per dag schoongemaakt wordt bij de Albert Heijn ben ik meer bang voor de tang dan voor het feit dat het broodje misschien getoucheerd zou kunnen zijn door iemand.
Vind het al een wonder dat ze het schoonmaken.
pi_191795358
quote:
7s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:11 schreef -Straw- het volgende:

[..]

And so it goes.

Misschien heb je wat aan deze wijsheid van Mark Manson:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die mag wel in de OP :) :)
  maandag 2 maart 2020 @ 15:14:43 #81
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795368
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:09 schreef Za het volgende:
Ik vermoed dat er in NL een grotere uitbraak is dan in Italië, puur vanwege maatregelen die uitbleven waar elk ander land zich wel aan hield.
Tja, ik kan ook tot geen andere conclusie komen. De testcriteria, hoewel iets verruimd, zijn ook nog steeds zo streng dat er maar een heel beperkt aantal gevallen gevonden wordt.

Ik vraag me af of NL daar uiteindelijk ook niet heel veel kritiek uit het buitenland over zal krijgen. Uiteraard pas als blijkt dat hier een epidemie woekert die niemand in de gaten had. Als je ziet hoe China en Italie ervan langs krijgen...
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191795369
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:13 schreef Coeus het volgende:

[..]

Ja deze verwachtte ik al. Maar ik wil simpelweg weten wáár de besmettingen zijn. Dat wordt in andere landen toch ook gemeld? Waarom zou de rivm dat niet doen?
Wat heb je aan die info? Dan weet je waar mensen in quarantaine zitten. Je weet volgende week pas waar je deze week beter niet had kunnen zijn.
pi_191795371
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:11 schreef Immerdebestebob het volgende:

De vraag is natuurlijk ook of het uitmaakt.
Natuurlijk maakt het uit.

5 februari:
Italy has stopped all flights between the country and China, as well as the Chinese cities of Hong Kong and Macau and Chinese-claimed Taiwan to stop the spread of the virus.

Nederland heeft deze maatregel nooit genomen, los van KLM vluchten op een gegeven moment, de rest vliegt nog steeds in.
Ook de wereldwijde protocollen voor repatrianten lapten ze aan hun laars.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:15:06 #84
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795376
quote:
7s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:11 schreef -Straw- het volgende:

[..]

And so it goes.

Misschien heb je wat aan deze wijsheid van Mark Manson:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:D
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795403
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:14 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Wat heb je aan die info? Dan weet je waar mensen in quarantaine zitten. Je weet volgende week pas waar je deze week beter niet had kunnen zijn.
Natuurlijk heb je gelijk. Maar ik verwacht voorlopig niet dat héél NL er vol mee zit en daarnaast wil ik het simpelweg weten.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:16:36 #86
38849 Notorious_Roy
Doomed since 1889
pi_191795405
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:14 schreef cemeteryslut het volgende:

[..]

Die mag wel in de OP :) :)
Laten we de OP niet te lang maken, ik krijg er nu al RSI van en volgens de RIVM kan dat nooit een bijwerking van het Coronavirus zijn.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
pi_191795416
quote:
Ook twee corona-besmettingen in de gemeente Utrecht

UTRECHT - In Utrecht zijn twee coronabesmettingen geconstateerd, meldt de GGD.

Het betreft een stel dat inmiddels in zogenaamde 'thuisisolatie' is geplaatst. Het is de derde besmetting in de provincie Utrecht. Eerder vandaag werd bekend dat een man uit Houten is besmet.

De gemeente Utrecht kan verder nog niets melden over de besmetting.

https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/2024856/
quote:
15. Persoon U1, een stel met patient 16 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië

16. Persoon U2, een stel met patient 15 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië
@Zipportal @Tjacka @Tengano

[ Bericht 2% gewijzigd door Houtenbeen op 02-03-2020 15:39:38 ]
pi_191795437
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:14 schreef Jane het volgende:

[..]

Tja, ik kan ook tot geen andere conclusie komen. De testcriteria, hoewel iets verruimd, zijn ook nog steeds zo streng dat er maar een heel beperkt aantal gevallen gevonden wordt.

Ik vraag me af of NL daar uiteindelijk ook niet heel veel kritiek uit het buitenland over zal krijgen. Uiteraard pas als blijkt dat hier een epidemie woekert die niemand in de gaten had. Als je ziet hoe China en Italie ervan langs krijgen...
Mja gewoon testen beperkt houden, dan lijkt het alsnog weinig besmettingen. Hebben we straks mss alleen schijnbaar wat hoger % doden. NL overheid niet vies van een doofpotje
  maandag 2 maart 2020 @ 15:19:03 #89
8369 speknek
Another day another slay
pi_191795446
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:14 schreef Za het volgende:

[..]

Natuurlijk maakt het uit.

5 februari:
Italy has stopped all flights between the country and China, as well as the Chinese cities of Hong Kong and Macau and Chinese-claimed Taiwan to stop the spread of the virus.

Nederland heeft deze maatregel nooit genomen, los van KLM vluchten op een gegeven moment, de rest vliegt nog steeds in.
Ook de wereldwijde protocollen voor repatrianten lapten ze aan hun laars.
Lekker nuttig ook, dan vliegen Chinezen/Italianen via een ander land om.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:19:15 #90
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795450
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:17 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

[..]

Die stond al in de OP
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795455
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:14 schreef Jane het volgende:

Tja, ik kan ook tot geen andere conclusie komen. De testcriteria, hoewel iets verruimd, zijn ook nog steeds zo streng dat er maar een heel beperkt aantal gevallen gevonden worden.

Ik vraag me af of NL daar uiteindelijk ook niet heel veel kritiek uit het buitenland over zal krijgen. Uiteraard pas als blijkt dat hier een epidemie woekert die niemand in de gaten had. Als je ziet hoe China en Italie ervan langs krijgen...
Er was al weken geleden kritiek op het Nederlandse beleid door de minister van Volksgezondheid van Duitsland.

Nog altijd zie ik schamper lachende RIVM dames op tv.
Hoofd GGD Eindhoven liet de repatrianten weten niet aan die gekkigheid van beschermende kleding te doen en gaf ze lachend cake.

Een grote faal, en heel veel mensen de dupe.

onze minister van Volksgezondheid Hugo de Jonge liep onlangs zelfs in Brabant mee in een carnavalsoptocht ipv deze af te gelasten
pi_191795463
quote:
10s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:16 schreef Notorious_Roy het volgende:

[..]

Laten we de OP niet te lang maken, ik krijg er nu al RSI van en volgens de RIVM kan dat nooit een bijwerking van het Coronavirus zijn.
zeer terechte klacht.
zie email 27 oktober
pi_191795465
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:19 schreef Tengano het volgende:

[..]

Die stond al in de OP
Ja, de man uit Houten,
Niet de twee uit de gemeente Utrecht.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:20:12 #94
37248 BertV
Klei indiaan
pi_191795467
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:11 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

De vraag is natuurlijk ook of het uitmaakt.
Inderdaad, maximale maatregelen werken hooguit als vertraging.
Handgemaakt | Doggerland-overlever
pi_191795469
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:19 schreef speknek het volgende:

Lekker nuttig ook, dan vliegen Chinezen/Italianen via een ander land om.
Of ze blijven thuis.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:20:45 #96
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795476
Wow, wel heel erg dat ie naar carnaval ging.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:21:07 #97
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_191795481
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:03 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Daar doe ik niet meer aan. Voorheen wilde ik nog wel een kaasje meepakken. Ook de brood afdeling vind ik nu een risico. Van die verse broodjes die niemand natuurlijk met de tangen in het zakje stopt.
Ik koop altijd van die broodjes die je zelf in de oven moet flikkeren. Dan zijn de bacteriën wel dood.

Die spullen op de proefplankjes eet ik niet meer sinds ik zag hoe een jongetje een keer aan de worst stond te likken en daarna het plakje terug moest leggen van zijn moeder.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
pi_191795488
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @BurgersJessy Het @rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:21:30 #99
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795491
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:20 schreef BertV het volgende:

[..]

Inderdaad, maximale maatregelen werken hooguit als vertraging.
Ja daar dacht ik ook aan. Voordeel zou dan kunnen zijn dat je meer capaciteit hebt.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:21:34 #100
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795492
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:20 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Ja, de man uit Houten,
Niet de twee uit de gemeente Utrecht.
Had ik er gelijk ingezet; was een grapje ;)
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795502
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Tengano het volgende:

[..]

Had ik er gelijk ingezet; was een grapje ;)
:D
pi_191795527
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:13 schreef Richestorags het volgende:
Wanneer is voor jullie het moment om te zeggen, ik ga thuiswerken?

Ik voel me sowieso al een beetje vaag een tijd. Veel slijm in mijn keel, had gisteren duidelijk temperatuurverhoging, rillingen en pijn op de borst, spierpijn in mijn lichaam, gewoon slapjes gevoel zeg maar. Heb ook verhoogde hartslag enzo. Zou ook een gewone longontsteking kunnen zijn, die heb ik vorig jaar ook gehad :{
Google even op verwaarloosde longontsteking en je weet waarom je je ziek moet melden. Los van corona virus.
pi_191795529
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 14:53 schreef hollandia02 het volgende:
Wat zijn de overige 4?
2 personen uit de gemeente Utrecht

de andere 2 zijn nog spoorloos
  Redactie Frontpage maandag 2 maart 2020 @ 15:24:07 #104
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_191795530
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Blijven ambtenaren he :7
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  Eurovisie Songfestival Queen maandag 2 maart 2020 @ 15:25:19 #105
163650 Greys
pi_191795554
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Echt niet te geloven. :{
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  maandag 2 maart 2020 @ 15:25:51 #106
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795560
er moeten nog veel terug komen van vakantie de lijst zal wel flink gaan groeien
pi_191795563
Is niet teveel werk. Alles is het mogelijk als je het bekijkt vanuit het oogpunt van geen paniek willen zaaien. Dat is duidelijk belangrijker dan verspreiding voorkomen en mensen helpen.
Vanaf nu kan je achter elk statement van
het rivm een afbeelding van al sahaf erachter zetten.
pi_191795570
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Bizar inderdaad. Hoe understaffed is het RIVM eigenlijk?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:26:50 #109
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795575
RIVM moet aangeven waar de zieke vandaan komen en waar ze liggen zodat we die plaatsen kunnen negeren als risco gebied.
pi_191795584
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:25 schreef KingRadler het volgende:
er moeten nog veel terug komen van vakantie de lijst zal wel flink gaan groeien
Carnaval, wintersport,voetbalwedstrijden, stedentrips. Hou mijn hart vast voor de komende 6 weken. Als het in dit tempo doorgaat moet bijna iedereen eraan geloven.
pi_191795589
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Ze zijn uiterst precies; tot op het exacte appartementencomplex en winkels toe. Ze willen het zoveel mogelijk indijken en linken patiënt X aan Y waar nodig. Ze hebben zelfs mini clusters (vanaf 3 personen is het al iedereen afgaan voor diagnose).

In de uiterst geconnecteerde stadstaat is het vitaal om die info te hebben. Anders gaat het in no time rond. Desondanks zijn er nog altijd 100 slachtoffers, maar vergeleken met Daegu hebben ze het puik gedaan.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:28:04 #112
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795596
Het RIVM gaat er nu vanuit dat als ze gewoon het minimale melden, 1x per dag een getalletje, dat dan de rust het langst bewaard blijft onder het onwetende volk.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191795598
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:27 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Carnaval, wintersport,voetbalwedstrijden, stedentrips. Hou mijn hart vast voor de komende 6 weken. Als het in dit tempo doorgaat moet bijna iedereen eraan geloven.
Dat zeiden we in begin januari ook. Toen zouden na 2 weken vrijwel miljoenen mensen besmet zijn. We zitten nu hoogstens wereldwijd op 100k ofzo
  maandag 2 maart 2020 @ 15:28:24 #114
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795602
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:19 schreef speknek het volgende:

[..]

Lekker nuttig ook, dan vliegen Chinezen/Italianen via een ander land om.
Denk het niet eigenlijk. Veel mensen plannen hun vakantie aan de hand van beschikbare tickets, prijzen en vliegtijden.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 15:28:32 #115
19840 Libris
Live from Singapore
pi_191795604
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Singapore doet het ook 1 keer per dag, maar dan wel goede complete info, leeftijd, geslacht, werk, straat of gebied waar ze wonen en of er een link is met eerdere cases.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:29:00 #116
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191795611
quote:
15s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:28 schreef Jane het volgende:
Het RIVM gaat er nu vanuit dat als ze gewoon het minimale melden, 1x per dag een getalletje, dat dan de rust het langst bewaard blijft onder het onwetende volk.
Gelukkig hebben de alle paniekzaaiers elkaar gevonden in COR O+
  maandag 2 maart 2020 @ 15:29:44 #117
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795621
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Korea doet het nog steeds met bijna 4000 cases. Zijn hele kaarten beschikbaar met reisroutes van de cases, en sms alerts als je in de buurt van een case ben geweest.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_191795632
Het gaat fout.
Check it out
  maandag 2 maart 2020 @ 15:31:09 #119
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795640
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:30 schreef hjansen82 het volgende:
Het gaat fout.
Beurzen openen hoger dus er is hoop. c_/
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 15:31:23 #120
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_191795646
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:25 schreef Greys het volgende:

[..]

Echt niet te geloven. :{
Bij 18 gevallen ook al he :')
Als er nou honderden per dag bij zouden komen...
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_191795648
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:29 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Korea doet het nog steeds met bijna 4000 cases. Zijn hele kaarten beschikbaar met reisroutes van de cases, en sms alerts als je in de buurt van een case ben geweest.
Beter voorbeeld ja.

Echt het idee dat we wat dit aangaat in 1 of ander derde wereldland wonen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:31:52 #122
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795656
Ik vraag me af of het RIVM nu paniek het zaaien is of paniek is het voorkomen.
pi_191795661
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:13 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Sinds ik gehoord heb dat die tang maar 1 keer per dag schoongemaakt wordt bij de Albert Heijn ben ik meer bang voor de tang dan voor het feit dat het broodje misschien getoucheerd zou kunnen zijn door iemand.
Ik neem nooit die broodjes, maar liep er gisteren langs en moest gelijk aan die post denken. Brrrrrrr.
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:32:17 #124
236264 crew  capricia
pi_191795664
RTL geeft de gemeente nog wel door:

quote:
De nieuwe coronagevallen zijn onder andere in Houten, Dalen, Nieuwendijk, de regio Tilburg en Helmond.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 2 maart 2020 @ 15:32:30 #125
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191795669
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:31 schreef Arizona het volgende:

[..]

Bij 18 gevallen ook al he :')
Als er nou honderden per dag bij zouden komen...
Waarschijnlijk zijn ze bang dat als mensen weten dat het in hun dorp is in paniek raken of dat naar buiten komt wie het is en waar die precies woont.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:32:31 #126
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795670
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:31 schreef Scrummie2.1 het volgende:

[..]

Beter voorbeeld ja.

Echt het idee dat we wat dit aangaat in 1 of ander derde wereldland wonen.
Tsja. Korea is op technologisch gebied wel verder dan NL natuurlijk. Die hebben daar ook al meer dan een jaar 5G.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 15:33:14 #127
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795683
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:32 schreef capricia het volgende:
RTL geeft de gemeente nog wel door:
[..]

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
goed bezig / nieuwe risco gebieden waar ik dus niet kom deze week
  maandag 2 maart 2020 @ 15:33:17 #128
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795684
Morgen crisisoverleg van het Kabinet.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 15:33:18 #129
131800 Tarado
capô de fusca
pi_191795685
dat RIVM doet me toch steeds meer hier aan denken

  maandag 2 maart 2020 @ 15:33:22 #130
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191795686
Ik krijg met alle posts hier het idee dat FOK! voor 90% bestaat uit zieke, zwakke en misselijke 80-plussers waarvoor hogere kans op sterfte bestaat...
  maandag 2 maart 2020 @ 15:33:53 #131
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795694
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik krijg met alle posts hier het idee dat FOK! voor 90% bestaat uit zieke, zwakke en misselijke 80-plussers waarvoor hogere kans op sterfte bestaat...
_O- beter dit dan Zwarte Piet
  maandag 2 maart 2020 @ 15:34:21 #132
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_191795701
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:32 schreef Momo het volgende:

[..]

Waarschijnlijk zijn ze bang dat als mensen weten dat het in hun dorp is in paniek raken of dat naar buiten komt wie het is en waar die precies woont.
Ik zou het wel fijn vinden om te weten wanneer het in mijn gemeente is. Dan weet ik dat ik extra voorzichtig moet zijn en kunnen kwetsbare groepen er ook voor kiezen om wat minder naar buiten te gaan.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  maandag 2 maart 2020 @ 15:34:31 #133
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_191795704
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Japan ook. Leeftijd, geslacht, woonplaats.

RIVM kutvolk
Haters everywhere but I don't really care.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:34:32 #134
381953 NaturalScience
The delusion that we have.....
pi_191795705
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:32 schreef capricia het volgende:
RTL geeft de gemeente nog wel door:
[..]

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
De gemeenten geven de gemeenten door.

Als jullie de berichten van het RIVM goed lezen staat daar in dat het vanaf nu aan de gemeenten zelf is om te berichten over de woonplaats van de bevestigde patiënten.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:34:40 #135
8369 speknek
Another day another slay
pi_191795708
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Denk het niet eigenlijk. Veel mensen plannen hun vakantie aan de hand van beschikbare tickets, prijzen en vliegtijden.
Bij het bepalen misschien, maar dan heb je alleen de lastminute reiziger. Als je je vakantie al gepland hebt dan gaan de meeste mensen gewoon nog. Een Chinese aio van mij haar ouders waren op bezoek toen KLM ineens niet meer vloog. Die gaan niet maandenlang hier zitten als ze ook via een andere route weer terugkomen.

Wat mij betreft de enige blunder van het RIVM (als het niet al stiekem ingecalculeerd was en dat de reden is dat vooral geprobeerd wordt geen paniek te zaaien), is dat ze alleen gingen testen als je via een besmettingshaard bent gereisd. De hele wereld verloopt asymmetrisch, die rechte lijntjes zijn kwatsch, daar is het systeem te complex voor.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:34:53 #136
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795711
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:29 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Gelukkig hebben de alle paniekzaaiers elkaar gevonden in COR O+
Ik ben niet in paniek hoor.

Vanochtend had iemand hier nog een artikel geplaatst over het verschil tussen de mensen die zich graag voorbereiden (paniekzaaiers, volgens jou) en de ontkenners. Volgens mij kwam het er op neer dat de ontkenners pas in een later stadium in paniek raken. Als het niet meer te ontkennen valt, wrs. Of als ze er zelf mee te maken krijgen. Degenen die jij nu die 'paniekzaaiers' noemt, zullen dan het kalmst zijn.

Ik krijg ook de indruk dat het er veel mee te maken heeft of je zin hebt om je in te lezen in wat er nu eigenlijk aan de hand is. Mensen die daar geen zin in hebben, denken dat de rest schromelijk overdrijft.

Anyway, er wordt echt heel weinig paniek gezaaid in dit topic. Er zitten alleen wel wat mensen die zich erin verdiept hebben en die de houding van het RIVM onbegrijpelijk laks vinden.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 15:35:00 #137
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795715
gemeente zorgen voor Paniek
pi_191795717
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik krijg met alle posts hier het idee dat FOK! voor 90% bestaat uit zieke, zwakke en misselijke 80-plussers waarvoor hogere kans op sterfte bestaat...
En de overige 10% leest niet goed.
pi_191795726
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:35 schreef ToT het volgende:

[..]

En de overige 10% leest niet goed.
:D

Keihard.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:35:44 #140
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795730
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik krijg met alle posts hier het idee dat FOK! voor 90% bestaat uit zieke, zwakke en misselijke 80-plussers waarvoor hogere kans op sterfte bestaat...
Of gewoon mensen die voor alles bang zijn en hele pallets aluminium thuis hebben liggen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:35:56 #141
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795735
een deel ziet ook de sarcasme of satire niet
  maandag 2 maart 2020 @ 15:36:08 #142
37248 BertV
Klei indiaan
pi_191795738
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:34 schreef Arizona het volgende:

[..]

Ik zou het wel fijn vinden om te weten wanneer het in mijn gemeente is. Dan weet ik dat ik extra voorzichtig moet zijn en kunnen kwetsbare groepen er ook voor kiezen om wat minder naar buiten te gaan.
Ik doe mijn dakraam alvast dicht.
Handgemaakt | Doggerland-overlever
  maandag 2 maart 2020 @ 15:36:22 #143
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795740
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:32 schreef capricia het volgende:
RTL geeft de gemeente nog wel door:
[..]

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
Puntje voor RTL!
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191795748
• Besmettingen in Nederland:
1. Carnavalsvierder uit Loon op Zand
2. Vrouw uit Amsterdam, zit in Diemen
3. Partner van #2
4. Jongste kind van #2
5. Vrouw van #1
6. Dochter van #1
7. Vrouw uit Delft
8. Vrouw uit Nieuwendijk, Gemeente Altena. Op 21 februari opgenomen met klachten in het ziekenhuis van Gorinchem, en vervolgens naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht en daar positief getest.
9. Man uit Dalen, gemeente Coevorden, onbekend waar die het virus heeft opgelopen, wel 3 dagen carnaval gevierd in Tilburg
10. Vrouw uit Tilburg
11. Man, broer van #1
12. 45-Jarige vrouw uit Helmond, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
13. Man uit Oss, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
14. Man uit Houten, vermoedelijk het virus opgelopen op een beurs in Duitsland
15. Man/vrouw werkzaam bij Nike in Hilversum (waar woont deze persoon?)
pi_191795755
vrtnws twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:30:32 Leerlingen uit Lede waren op skireis in Noord-Italië: "Sommigen roepen 'corona' om te lachen of vermijden ons" https://t.co/6sY4bITQhy #vrtnws reageer retweet
:{
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:37:20 #146
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_191795760
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:31 schreef Arizona het volgende:

[..]

Bij 18 gevallen ook al he :')
Als er nou honderden per dag bij zouden komen...
Dus dit.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  maandag 2 maart 2020 @ 15:37:21 #147
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_191795761
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:32 schreef Momo het volgende:

[..]

Waarschijnlijk zijn ze bang dat als mensen weten dat het in hun dorp is in paniek raken of dat naar buiten komt wie het is en waar die precies woont.
Je weet wel of je buurman het is door die marsmannetjes van de ggd aan de deur.
Haters everywhere but I don't really care.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:38:02 #148
262 Re
Kiss & Swallow
pi_191795775
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:34 schreef Jane het volgende:

[..]

Ik ben niet in paniek hoor.

Vanochtend had iemand hier nog een artikel geplaatst over het verschil tussen de mensen die zich graag voorbereiden (paniekzaaiers, volgens jou) en de ontkenners. Volgens mij kwam het er op neer dat de ontkenners pas in een later stadium in paniek raken. Als het niet meer te ontkennen valt, wrs. Of als ze er zelf mee te maken krijgen. Degenen die jij nu die 'paniekzaaiers' noemt, zullen dan het kalmst zijn.

Ik krijg ook de indruk dat het er veel mee te maken heeft of je zin hebt om je in te lezen in wat er nu eigenlijk aan de hand is. Mensen die daar geen zin in hebben, denken dat de rest schromelijk overdrijft.

Anyway, er wordt echt heel weinig paniek gezaaid in dit topic. Er zitten alleen wel wat mensen die zich erin verdiept hebben en die de houding van het RIVM onbegrijpelijk laks vinden.
https://nieman.harvard.ed(...)nAPandemic.aspx.html
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  maandag 2 maart 2020 @ 15:38:04 #149
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191795777
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:34 schreef Jane het volgende:

Anyway, er wordt echt heel weinig paniek gezaaid in dit topic. Er zitten alleen wel wat mensen die zich erin verdiept hebben en die de houding van het RIVM onbegrijpelijk laks vinden.
Waarbij je dan mag afvragen of de mensen die zich ingelezen hebben wijsheid in pacht hebben om te kunnen zeggen welke aanpak allerbeste is...

Ik zie mezelf niet als een paniekzaaier noch als een ontkenner. Ik hou er rekening mee dat het wel eens in mn woonplaats kan komen of in mn kring zelfs. Maar ik ben niet de persoon die alles wat RIVM of de medische wereld doet in twijfel trekt. Natuurlijk kan je over half jaar zeggen van okee dit protocol werkt niet zo goed en dat is niet eens zo raar want zoiets als dit komt niet elk jaar voor (nou gelukkig he).
pi_191795787
quote:
10s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:37 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Dus dit.
Dus dit wat? Je onderschrijft het amateurisme van het RIVM?
pi_191795789
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:34 schreef Jane het volgende:

[..]

Ik ben niet in paniek hoor.

Vanochtend had iemand hier nog een artikel geplaatst over het verschil tussen de mensen die zich graag voorbereiden (paniekzaaiers, volgens jou) en de ontkenners. Volgens mij kwam het er op neer dat de ontkenners pas in een later stadium in paniek raken. Als het niet meer te ontkennen valt, wrs. Of als ze er zelf mee te maken krijgen. Degenen die jij nu die 'paniekzaaiers' noemt, zullen dan het kalmst zijn.

Ik krijg ook de indruk dat het er veel mee te maken heeft of je zin hebt om je in te lezen in wat er nu eigenlijk aan de hand is. Mensen die daar geen zin in hebben, denken dat de rest schromelijk overdrijft.

Anyway, er wordt echt heel weinig paniek gezaaid in dit topic. Er zitten alleen wel wat mensen die zich erin verdiept hebben en die de houding van het RIVM onbegrijpelijk laks vinden.
We zijn in elk geval voorbereid op wat komen gaat. De griepjes mensen mogen het met elkaar uitvechten in de supermarkt wie het laatste pak rijst af mag rekenen :D

Ik zit dan lekker te netflixen
  maandag 2 maart 2020 @ 15:38:46 #152
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795790
ik heb nog geen contact gehad met mijn huisarts ben geen paniekzaaieer
  maandag 2 maart 2020 @ 15:38:51 #153
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795792
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik krijg met alle posts hier het idee dat FOK! voor 90% bestaat uit zieke, zwakke en misselijke 80-plussers waarvoor hogere kans op sterfte bestaat...
Of mensen die niet alleen puur aan zichzelf denken, natuurlijk. Mensen die hun vader, moeder, opa, oma, oom, tante, etc. graag nog wat langer bij zich hebben. B-)
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 15:39:46 #154
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_191795803
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:38 schreef Jane het volgende:

[..]

Of mensen die niet alleen puur aan zichzelf denken, natuurlijk. Mensen die hun vader, moeder, opa, oma, oom, tante, etc. graag nog wat langer bij zich hebben. B-)
Maar dan niet van hun voorraad willen delen...
  maandag 2 maart 2020 @ 15:40:30 #155
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191795818
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:38 schreef Toefjes het volgende:

[..]

We zijn in elk geval voorbereid op wat komen gaat. De griepjes mensen mogen het met elkaar uitvechten in de supermarkt wie het laatste pak rijst af mag rekenen :D
Persoonlijk denk ik niet dat het zover komt. Wel denk ik dat een aantal supermarkten gaan sluiten om besmettingen onder het personeel. Geen ramp maar toch wel fijn om wat in huis te hebben als de volgende supermarkt weer wat verder weg is.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:40:51 #156
236264 crew  capricia
pi_191795829
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:36 schreef Cattom het volgende:
• Besmettingen in Nederland:
1. Carnavalsvierder uit Loon op Zand
2. Vrouw uit Amsterdam, zit in Diemen
3. Partner van #2
4. Jongste kind van #2
5. Vrouw van #1
6. Dochter van #1
7. Vrouw uit Delft
8. Vrouw uit Nieuwendijk, Gemeente Altena. Op 21 februari opgenomen met klachten in het ziekenhuis van Gorinchem, en vervolgens naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht en daar positief getest.
9. Man uit Dalen, gemeente Coevorden, onbekend waar die het virus heeft opgelopen, wel 3 dagen carnaval gevierd in Tilburg
10. Vrouw uit Tilburg
11. Man, broer van #1
12. 45-Jarige vrouw uit Helmond, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
13. Man uit Oss, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
14. Man uit Houten, vermoedelijk het virus opgelopen op een beurs in Duitsland
15. Man/vrouw werkzaam bij Nike in Hilversum (waar woont deze persoon?)
Die uit Utrecht zijn er 2, een stel:
quote:
Twee inwoners van Utrecht zijn besmet met het Coronavirus (COVID-19). Het gaat om een stel zonder kinderen, dat geen link heeft met patiënten bij wie al eerder besmetting is vast gesteld. Zij waren vorige week op vakantie in het besmette gebied in Noord-Italië. De twee zitten sinds terugkeer van vakantie in thuisisolatie, op voorschrift van GGD regio Utrecht (GGDrU).

https://www.duic.nl/algemeen/twee-personen-met-corona-in-utrecht/
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:41:15 #157
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795835
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:37 schreef Houtenbeen het volgende:
vrtnws twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:30:32 Leerlingen uit Lede waren op skireis in Noord-Italië: "Sommigen roepen 'corona' om te lachen of vermijden ons" https://t.co/6sY4bITQhy #vrtnws reageer retweet
:{
Fijne opsteker voor die 900 Nederlandse scholieren die nu onderweg zijn naar wintersport.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:41:47 #158
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191795841
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:41 schreef maily het volgende:

[..]

Fijne opsteker voor die 900 Nederlandse scholieren die nu onderweg zijn naar wintersport.
die hebben straks geen leven meer
  maandag 2 maart 2020 @ 15:44:11 #159
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795874
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:41 schreef maily het volgende:

[..]

Fijne opsteker voor die 900 Nederlandse scholieren die nu onderweg zijn naar wintersport.
Studentenvereniging, dacht ik?

Tja, als die alle 900 virusvrij terugkomen is het een godswonder, denk ik. Als je ziet hoeveel mensen er ziek terugkomen uit Italie...
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191795889
BFMTV twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:38:25 ALERTE INFO - Coronavirus: le maire de Compiègne annonce deux nouveaux morts dans l'Oisehttps://t.co/WVO3I9xaRM https://t.co/AZ1BoE0fZn reageer retweet
Twee nieuwe doden in Frankrijk

quote:
Volgens de eerste bevindingen zijn de twee patiënten de afgelopen dagen door het ziekenhuis van Compiègne-Noyon gegaan.

Een week na het overlijden van een professor van Crépy-en-Valois in Oise, verloren twee nieuwe patiënten het leven, besmet met het coronavirus. Het zijn twee oudere mensen, vertelde de burgemeester van Compiègne aan BFMTV, ter bevestiging van informatie van de Parijzenaar.

Philippe Marini, burgemeester van Compiègne, bevestigde deze twee sterfgevallen tijdens het weekend op BFMTV. "Dit zijn oudere mensen die aan verschillende andere pathologieën leden."

In totaal verloren vier mensen hun leven op Frans grondgebied als gevolg van de epidemie van dit nieuwe coronavirus.

https://www.bfmtv.com/san(...)-l-oise-1867792.html
  maandag 2 maart 2020 @ 15:45:38 #161
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795901
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Ze willen dus geen paniek zaaien. Baal er wel van.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191795913
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:45 schreef Tengano het volgende:

[..]

Ze willen dus geen paniek zaaien. Baal er wel van.
Ja, ongekend paniek in de regio's waar ze dit wel op de juiste manier doen.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:46:19 #163
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795915
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:44 schreef Jane het volgende:

[..]

Studentenvereniging, dacht ik?

Tja, als die alle 900 virusvrij terugkomen is het een godswonder, denk ik. Als je ziet hoeveel mensen er ziek terugkomen uit Italie...
Ik snap sowieso niet dat ze toch gegaan zijn.
pi_191795920
Kan @aTypisch mij even uitleggen waar ik mij het beste kan inlezen.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:47:40 #165
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795930
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:47 schreef kapiteintje het volgende:
Kan @:aTypisch mij even uitleggen waar ik mij het beste kan inlezen.
RIVM
pi_191795935
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:19 schreef Za het volgende:
onze minister van Volksgezondheid Hugo de Jonge liep onlangs zelfs in Brabant mee in een carnavalsoptocht ipv deze af te gelasten
Straks is het gedaan met de regering, steek ze maar in quarantaine :D Wie is designated survivor?

Het is wel lullig als er een regeringslid zelf ziek wordt terwijl RIVM roept dat er geen zorgen nodig zijn, geen afsluitingen. Carnaval is veilig en immuun.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:48:33 #167
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795944
Volgens de statistieken gaat er dus over 2 weken minimaal 1 dode hier vallen.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:48:55 #168
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795953
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:48 schreef Tengano het volgende:
Volgens de statistieken gaat er dus over 2 weken minimaal 1 dode hier vallen door Corona
Eerder ...
  maandag 2 maart 2020 @ 15:48:59 #169
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795955
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:46 schreef maily het volgende:

[..]

Ik snap sowieso niet dat ze toch gegaan zijn.
Waarschijnlijk met het idee 'Ach, het is maar een griepje waar een jonge student wel tegenkan'. Even negerend dat ze, eenmaal thuisgekomen, wel hun oudere en zwakkere familieleden en vrienden ermee aansteken.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 15:49:04 #170
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_191795956
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:48 schreef zipcon het volgende:
Wie is designated survivor?
Blok. Maar die is in Iran geweest en dus sowieso al ten dode opgeschreven.
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_191795965
Het Amphia durft stelling te nemen tegen het RIVM. Helden _O_

quote:
Alle patiënten die in het Amphiaziekenhuis in Breda liggen met klachten over hoesten of benauwdheid, zijn zondag getest op het coronavirus. Ook alle nieuw binnenkomende patiënten met griepachtige verschijnselen worden getest. Dat is strenger dan het landelijk protocol, maar het ziekenhuis wil geen enkel risico nemen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:49:56 #172
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795967
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:48 schreef maily het volgende:

[..]

Eerder ...
Zullen we een poll maken?
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:50:03 #173
28390 FritsFlits
Ik heet geen Frits
pi_191795970
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:48 schreef Jane het volgende:

[..]

Waarschijnlijk met het idee 'Ach, het is maar een griepje waar een jonge student wel tegenkan'. Even negerend dat ze, eenmaal thuisgekomen, wel hun oudere en zwakkere familieleden en vrienden ermee aansteken.
Dit, daarom hoop ik ook niet dat ik het krijg en daarmee weer m’n ouders of andere minder gezonde mensen in m’n omgeving besmet
"The greatest distance in the universe is that between two minds"
pi_191795975
quote:
Patiënt Maasstad Ziekenhuis is inderdaad besmet met coronavirus

Een woordvoerder van het RIVM heeft bevestigd dat de patiënt uit het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam officieel besmet is met het coronavirus. Er zijn twee tests uitgevoerd. Die zijn beiden positief.

Vanochtend testte de man al positief op de eerste test. Vanmiddag wees ook de tweede test uit dat hij besmet is met het coronavirus.

De man is één van de achttien bevestigde coronapatiënten in ons land, aldus het RIVM. Het Maasstad Ziekenhuis kan in verband met privacy niet zeggen wat de leeftijd van de man is en of hij uit de regio Rijnmond komt.

https://www.rijnmond.nl/n(...)smet-met-coronavirus
quote:
15. Persoon U1, een stel met patient 16 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië

16. Persoon U2, een stel met patient 15 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië
quote:
17. Man die op IC Maasstad ziekenhuis lag.
@Tjacka @Zipportal @trein2000
pi_191795977
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:37 schreef Houtenbeen het volgende:
vrtnws twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:30:32 Leerlingen uit Lede waren op skireis in Noord-Italië: "Sommigen roepen 'corona' om te lachen of vermijden ons" https://t.co/6sY4bITQhy #vrtnws reageer retweet
:{
Het grootste probleem blijft dat ze elkaar aansteken.
Check it out
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 15:50:36 #176
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191795978
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:49 schreef Tengano het volgende:

[..]

Zullen we een poll maken?
Volgens mij is er al ergens in COR een ....
  maandag 2 maart 2020 @ 15:50:46 #177
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191795981
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:48 schreef zipcon het volgende:

Het is wel lullig als er een regeringslid zelf ziek wordt terwijl RIVM roept dat er geen zorgen nodig zijn, geen afsluitingen. Carnaval is veilig en immuun.
Wat dacht je van die mensen van het RIVM zelf? Ik vond die ene vent er gisteren al vrij ziek uitzien. :D
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 15:51:14 #178
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191795984
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Teveel werk _O-

Verdomme man, het is niet alsof ze de woonplaats achteraf nog moeten opzoeken ofzo. Ze weten wie het is en waar ze wonen is het dan zo'n grote belasting om het ook daadwerkelijk te noemen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:51:28 #179
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191795987
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:50 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

[..]

@:tjacka @:Zipportal
Trein2000 heeft hem net geupdate; ik kan er niet eens meer in
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:51:47 #180
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_191795992
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
Dus kwetsbare groepen moeten maar gokken hoeveel gevallen er in hun eigen gemeente geconstateerd zijn? :{
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:52:37 #181
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796002
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:51 schreef Perrin het volgende:

[..]

Dus kwetsbare groepen moeten maar gokken hoeveel gevallen er in hun eigen gemeente geconstateerd zijn? :{
Dat wordt wel heel erg oppassen dan. Ik ga alvast nog even 20 kilo extra rijst halen :{
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:53:05 #182
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191796014
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:52 schreef Tengano het volgende:

[..]

Dat wordt wel heel erg oppassen dan. Ik ga alvast nog even 20 kilo extra rijst halen :{
Maar wat als de Turk of Surinamer achter toonbank ziek is? Zou je dat wel gaan doen?
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 15:53:08 #183
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796017
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:51 schreef Perrin het volgende:

[..]

Dus kwetsbare groepen moeten maar gokken hoeveel gevallen er in hun eigen gemeente geconstateerd zijn? :{
Dit ja. Het RIVM zegt als je klachten hebt die bij dit virus passen en je bent met iemand in contact geweest die het mogelijk kan hebben moet je aan de bel trekken. Hoe the fuck kan ik weten of ik ben blootgesteld als ik niet eens mag/kan weten waar de besmette mensen zich bevinden.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:53:30 #185
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796026
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:51 schreef Perrin het volgende:

[..]

Dus kwetsbare groepen moeten maar gokken hoeveel gevallen er in hun eigen gemeente geconstateerd zijn? :{
We zijn er net achter gekomen dat RTL ons op dit moment het beste op de hoogte houdt.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:53:37 #186
236264 crew  capricia
pi_191796027
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:21 schreef Scrummie2.1 het volgende:
czhuijgen twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:19:47 @:BurgersJessy Het @:rivm gaat vanaf nu dagelijks een update geven. De woonplaats van de nieuwe patiënten zijn niet bekendgemaakt. 'Het aantal gevallen loopt op. Daarmee wordt het teveel om dit van iedere patiënt afzonderlijk bekend te maken', aldus @:rivmhttps://t.co/DeqQ1y4xZ1 reageer retweet
"Teveel werk"

Singapore doet het volgens mij nu nog, die zitten toch al op 100+? Godverdomme wat een faalhazen.
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:34 schreef NaturalScience het volgende:

[..]

De gemeenten geven de gemeenten door.

Als jullie de berichten van het RIVM goed lezen staat daar in dat het vanaf nu aan de gemeenten zelf is om te berichten over de woonplaats van de bevestigde patiënten.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 2 maart 2020 @ 15:53:53 #187
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796036
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:53 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Maar wat als de Turk of Surinamer achter toonbank ziek is?
Ik hou altijd al heeel veel afstand van mensen dus doe nu niet anders :)
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191796037
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:53 schreef capricia het volgende:

[..]

[..]

Uh, oke? Wat moet ik met deze post?
pi_191796039
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:49 schreef alpeko het volgende:
Het Amphia durft stelling te nemen tegen het RIVM. Helden _O_
[..]

Go hard or go home
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:54:15 #190
236264 crew  capricia
pi_191796040
Het is dus aan de gemeente zelf om door te geven.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 2 maart 2020 @ 15:54:18 #191
486092 Zilverberk
Neem ook een abo!
pi_191796042
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:53 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Maar wat als de Turk of Surinamer achter toonbank ziek is? Zou je dat wel gaan doen?
Plus dat de pinautomaat betast kan zijn dooor iemand met het virus.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:54:48 #192
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796050
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:54 schreef capricia het volgende:
Het is dus aan de gemeente zelf om door te geven.
Ben benieuwd hoe Amsterdam dat gaat doen. Die zullen wel weer iets unieks hebben.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:54:55 #193
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_191796053
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:53 schreef Jane het volgende:

[..]

We zijn er net achter gekomen dat RTL ons op dit moment het beste op de hoogte houdt.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
Van de overheid hoef je dit soort informatie van levensbelang blijkbaar niet te verwachten :N
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_191796056
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:54 schreef capricia het volgende:
Het is dus aan de gemeente zelf om door te geven.
Ja, compleet belachelijk.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:55:09 #195
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191796060
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:54 schreef Zilverberk het volgende:

[..]

Plus dat de pinautomaat betast kan zijn dooor iemand met het virus.
Gelukkig hoef je tegenwoordig vaak de knoppen niet meer in te drukken
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 15:55:15 #196
236264 crew  capricia
pi_191796062
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:49 schreef alpeko het volgende:
Het Amphia durft stelling te nemen tegen het RIVM. Helden _O_
[..]

Nee.
Een ziekenhuis mag altijd testen. Het is niet zo dat het RIVM bepaalt wat doktoren wel of niet mogen testen.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_191796065
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:53 schreef alpeko het volgende:
Loon op Zand
Dichtgooien :P
  maandag 2 maart 2020 @ 15:55:38 #198
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_191796070
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:54 schreef Tengano het volgende:

[..]

Ben benieuwd hoe Amsterdam dat gaat doen. Die zullen wel weer iets unieks hebben.
Zag al de eerste vacatures staan voor virusadministratief medewerkers
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  maandag 2 maart 2020 @ 15:55:43 #199
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191796071
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:

[..]

Dichtgooien :P
Zand erop!
pi_191796078
De 35-jarige Thai die overleed aan het corona virus zou toch wellicht géén knokkelkoorts hebben gehad zo bericht de bangkok post.

https://www.thailandblog.(...)zaak-van-thaise-man/
  maandag 2 maart 2020 @ 15:56:07 #201
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796079
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef Molo het volgende:

[..]

Zag al de eerste vacatures staan voor virusadministratief medewerkers
:D
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191796080
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:54 schreef capricia het volgende:
Het is dus aan de gemeente zelf om door te geven.
Matige handelswijze als je het mij vraagt. Niet echt informatief richting je burgers
  maandag 2 maart 2020 @ 15:56:17 #203
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_191796082
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:51 schreef Perrin het volgende:

[..]

Dus kwetsbare groepen moeten maar gokken hoeveel gevallen er in hun eigen gemeente geconstateerd zijn? :{
Ja, dat is ook precies mijn bezwaar, waarom niet gewoon doorgeven waar de besmettingen zijn?
Daarnaast weet je ook of je je met je eerste hoest moet melden bij de huisarts (want mogelijk contact met besmet persoon) of dat je rustig even kunt afwachten.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_191796085
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef capricia het volgende:

[..]

Nee.
Een ziekenhuis mag altijd testen. Het is niet zo dat het RIVM bepaalt wat doktoren wel of niet mogen testen.
Dus een protocol is er eigenlijk voor niets?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:56:38 #205
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796088
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:56 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:

[..]

Matige handelswijze als je het mij vraagt. Niet echt informatief richting je burgers
This is Netherland :7
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191796093
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef capricia het volgende:

[..]

Nee.
Een ziekenhuis mag altijd testen. Het is niet zo dat het RIVM bepaalt wat doktoren wel of niet mogen testen.
Doe niet zo naïef: Ja, ze zeggen daarmee dat de norm die RIVM hanteert, onvoldoende zekerheid biedt. En gelijk hebben ze! Als ziekenhuis kun je dat risico niet nemen.
  maandag 2 maart 2020 @ 15:57:31 #207
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_191796097
https://twitter.com/MinPres/status/1234490280629415936?s=20
MinPres twitterde op maandag 02-03-2020 om 15:46:33 Vanmiddag bezocht ik de professionals van GGD Hollands Midden (@ggdhm) in Leiden om te praten over hun werkzaamheden met betrekking tot het coronavirus. Het virus vraagt om een deskundige aanpak – en die deskundigheid hebben we in Nederland. Veel respect voor deze mensen. https://t.co/3GUdXrBIKP reageer retweet
18 gevallen: Ja nee we kunnen niet doorgeven waar allemaal hoor, teveel werk!
:')
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  maandag 2 maart 2020 @ 15:57:44 #208
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796098
Nederland, het land van de decentralisatie!
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_191796100
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:57 schreef Arizona het volgende:
jack twitterde op dinsdag 21-03-2006 om 21:50:14 just setting up my twttr reageer retweet
18 gevallen: Ja nee we kunnen niet doorgeven waar allemaal hoor, teveel werk!
:')
Tweet #1? :)
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  maandag 2 maart 2020 @ 15:58:33 #210
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_191796107
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:58 schreef nostra het volgende:

[..]

Tweet #1? :)
Neeee dit gaat helemaal mis _O-
Ik wilde een tweet van Mark Rutte posten _O-
En ik ken geen jack :')
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_191796111
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:57 schreef hollandia02 het volgende:
Nederland, het land van de decentralisatie!
We mogen Ab Klink ook wel bedanken voor zijn briljante hervormingen met de uiteindelijke faillissementen en uitholling van onze medische sector
pi_191796115
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:58 schreef Arizona het volgende:

[..]

Neeee dit gaat helemaal mis _O-
Ik wilde een tweet van Mark Rutte posten _O-
En ik ken geen jack :')
Tuurlijk, Jack
pi_191796121
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:58 schreef Arizona het volgende:

[..]

Neeee dit gaat helemaal mis _O-
Ik wilde een tweet van Mark Rutte posten _O-
En ik ken geen jack :')
Jack is de oprichter van twitter, dit was volgens mij de eerste tweet ooit. ;)
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
pi_191796135
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:57 schreef hollandia02 het volgende:
Nederland, het land van de decentralisatie!
We zijn hier redelijk goed in het over de schutting plempen inderdaad.
pi_191796139
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:58 schreef Arizona het volgende:

[..]

Neeee dit gaat helemaal mis _O-
Ik wilde een tweet van Mark Rutte posten _O-
En ik ken geen jack :')
Jack is de oprichter van twitter.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:01:01 #216
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796144
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef capricia het volgende:

[..]

Nee.
Een ziekenhuis mag altijd testen. Het is niet zo dat het RIVM bepaalt wat doktoren wel of niet mogen testen.
Oke, maar die 2 ziekenhuizen die nu (deels) gesloten zijn, verschuilen zich wel achter de RIVM-richtlijnen. Ik kom gelukkig vrijwel nooit in mijn lokale ziekenhuis, maar was dat wel zo, dan zou ik het toch best een geruststellende gedachte vinden te weten dat ze er niet zitten te slapen wat dit virus betreft. :)

Ik vind het dus ook een goed initiatief van dit ziekenhuis om publiekelijk te laten weten dat ze er bovenop zitten. Volgens mij stelt dat mensen meer gerust dan de sussende toon van het RIVM.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_191796166
Ze delen hier bij de zwemles geen munten meer uit ivm corona. Maar verder delen we gewoon kleedhokjes, toiletten, deurklinken en zo ^O^ :')
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 16:03:15 #218
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796169
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:01 schreef Jane het volgende:

[..]

Oke, maar die 2 ziekenhuizen die nu (deels) gesloten zijn, verschuilen zich wel achter de RIVM-richtlijnen. Ik kom gelukkig vrijwel nooit in mijn lokale ziekenhuis, maar was dat wel zo, dan zou ik het toch best een geruststellende gedachte vinden te weten dat ze er niet zitten te slapen wat dit virus betreft. :)

Ik vind het dus ook een goed initiatief van dit ziekenhuis om publiekelijk te laten weten dat ze er bovenop zitten. Volgens mij stelt dat mensen meer gerust dan de sussende toon van het RIVM.
Eens. UMC Utrecht doet dit ook al sinds vorige week donderdag. Ze testen daar iedereen die ze normaal gesproken op griepvirus zouden testen ook meteen op coronavirus. Dit was ook voordat het RIVM de richtlijnen had aangepast. Heel fijn dat er ziekenhuizen zijn waar ze nog wel enigzins zelf nadenken.
pi_191796170
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:58 schreef Arizona het volgende:

[..]

Neeee dit gaat helemaal mis _O-
Ik wilde een tweet van Mark Rutte posten _O-
En ik ken geen jack :')
Jack is een mooie naam :)
Groot fan van User Wotte
pi_191796172
BNODesk twitterde op maandag 02-03-2020 om 16:02:49 WHO will hold a press conference on coronavirus in a few minutes. Watch live: https://t.co/fwn6jkeXTe reageer retweet
  maandag 2 maart 2020 @ 16:03:32 #221
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796173
Terug komen van vakantie en achter komen dat je klasgenootje waar je iets in hebt gestoken / Corona blijkt te hebben.

Sterkte...
  maandag 2 maart 2020 @ 16:03:57 #222
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_191796181
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:02 schreef Rianne84 het volgende:
Ze delen hier bij de zwemles geen munten meer uit ivm corona. Maar verder delen we gewoon kleedhokjes, toiletten, deurklinken en zo ^O^ :')
_O-
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_191796182
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:55 schreef capricia het volgende:

[..]

Nee.
Een ziekenhuis mag altijd testen. Het is niet zo dat het RIVM bepaalt wat doktoren wel of niet mogen testen.
Dan moeten ze wel testen ter beschikking hebben.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:04:21 #224
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796184
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:03 schreef Scrummie2.1 het volgende:
BNODesk twitterde op maandag 02-03-2020 om 16:02:49 WHO will hold a press conference on coronavirus in a few minutes. Watch live: https://t.co/fwn6jkeXTe reageer retweet
Merci!
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 2 maart 2020 @ 16:04:42 #225
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796190
kan je iemand aansteken in het Zwembad vraag ik me af / als je begint te kuchen in het water.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:04:52 #226
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796193
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_191796195
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 15:52 schreef Tengano het volgende:

[..]

Dat wordt wel heel erg oppassen dan. Ik ga alvast nog even 20 kilo extra rijst halen :{
Dit heb ik je al zo vaak horen zeggen, je moet nu toch zeker aan de 120 kg zitten :o
  maandag 2 maart 2020 @ 16:05:01 #228
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796196
Wat leuk, we kunnen meeluisteren met de koetjes en kalfjes.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_191796204
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef mootie het volgende:

[..]

Dit heb ik je al zo vaak horen zeggen, je moet nu toch zeker aan de 120 kg zitten :o
Die krijgt straks een rijstbuikje.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:06:02 #230
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796209
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Johan Derksen hebben ze ook gevraagd
pi_191796212
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
En eentje heeft Corona
pi_191796214
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Blok niet :D
  Moderator maandag 2 maart 2020 @ 16:06:36 #233
236264 crew  capricia
pi_191796219
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:01 schreef Jane het volgende:

[..]

Oke, maar die 2 ziekenhuizen die nu (deels) gesloten zijn, verschuilen zich wel achter de RIVM-richtlijnen. Ik kom gelukkig vrijwel nooit in mijn lokale ziekenhuis, maar was dat wel zo, dan zou ik het toch best een geruststellende gedachte vinden te weten dat ze er niet zitten te slapen wat dit virus betreft. :)

Ik vind het dus ook een goed initiatief van dit ziekenhuis om publiekelijk te laten weten dat ze er bovenop zitten. Volgens mij stelt dat mensen meer gerust dan de sussende toon van het RIVM.
Ja natuurlijk.
Het is alleen maar goed dat ziekenhuizen ook zelf nadenken. Dat mag ik hopen zeg. :D

Het RIVM heeft nooit verboden om te testen. Dat is gewoon aan een arts om te bepalen.
Lijkt me ook gewoon logisch.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 2 maart 2020 @ 16:06:41 #234
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796223
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Johan Derksen hebben ze ook gevraagd
Als Johan Derksen zegt dat we allemaal doodgaan aan de corona, lijkt mij dat een prima reden om te kalmeren.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 2 maart 2020 @ 16:06:44 #235
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796225
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Geen Blok? Voelt 'ie zich misschien toch wat... eh... 'grieperig' na z'n bezoekje aan Iran? :+
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 16:06:45 #236
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796226
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Geen Blok :D
hij zit in quarantaine
pi_191796227
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Johan Derksen hebben ze ook gevraagd
Eindelijk orde op zaken dus
  maandag 2 maart 2020 @ 16:06:50 #238
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191796228
Koreaanse vriendin van me in Engeland is al uitgescholden voor vleermuis etende corona virus lijer.

Echt sommige mensen zijn zo tering dom :|W
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 16:07:25 #239
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796232
Is Blok niet de Designated Survivor? Misschien mag 'ie er daarom wel niet bij zijn.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_191796236
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Koreaanse vriendin van me in Engeland is al uitgescholden voor vleermuis etende corona virus lijer.

Echt sommige mensen zijn zo tering dom :|W
Maar het verschil tussen een Koreaan en een Chinees is ook niet heel duidelijk soms :@ :{
  maandag 2 maart 2020 @ 16:07:48 #241
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796237
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Koreaanse vriendin van me in Engeland is al uitgescholden voor vleermuis etende corona virus lijer.

Echt sommige mensen zijn zo tering dom :|W
Ja klopt, maar heeft weinig te maken met corona.

Die mensen hebben sowieso een steekje los.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  maandag 2 maart 2020 @ 16:07:49 #242
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796238
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:07 schreef Strani het volgende:
Is Blok niet de Designated Survivor? Misschien mag 'ie er daarom wel niet bij zijn.
ja daarom als hun ziek zijn dan kunnen ze hem niet aansteken
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 2 maart 2020 @ 16:07:51 #243
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191796240
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:07 schreef Strani het volgende:
Is Blok niet de Designated Survivor? Misschien mag 'ie er daarom wel niet bij zijn.
Dat was hij in elk geval wel een keer, maar het lijkt me sterk dat dat altijd dezelfde is :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  maandag 2 maart 2020 @ 16:08:28 #244
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796245
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:07 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Dat was hij in elk geval wel een keer, maar het lijkt me sterk dat dat altijd dezelfde is :+
Misschien mag hij de Designated Survivor-trui voor een heel jaar dragen :D
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  Eindredactie Sport / Forummod maandag 2 maart 2020 @ 16:08:45 #245
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191796247
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:07 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Maar het verschil tussen een Koreaan en een Chinees is ook niet heel duidelijk soms :@ :{
Zeker, als fatsoenlijke vent een Chinese dame netjes uitschelden voor vleermuisetende coronaviruslijer wordt je zo wel lastig gemaakt :(
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  maandag 2 maart 2020 @ 16:08:51 #246
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796248
Blok is wel aanwezig via een grote scherm
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 16:09:26 #247
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796259
Al die lui bij WHO livestream zijn Plague Inc aan het spelen volgens mij. Niemand die opkijkt, allemaal op hun telefoon.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:09:58 #248
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796267


De DDR houd het goed vol.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  maandag 2 maart 2020 @ 16:10:09 #249
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796271
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:09 schreef Scrummie2.1 het volgende:

[..]

Als het RIVM té vroeg zegt dat iedereen getest moet worden hebben we straks geen testkits meer over als het écht nodig is, lijkt me?

[ Bericht 27% gewijzigd door capricia op 02-03-2020 16:11:04 ]
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 2 maart 2020 @ 16:10:15 #250
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796275
De plek waar je nu iig niet moet zijn is de wachtkamer :{
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:10:17 #251
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191796277
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:07 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Maar het verschil tussen een Koreaan en een Chinees is ook niet heel duidelijk soms :@ :{
Tsja is hetzelfde voor hen natuurlijk. Mensen in China dachten dat ik Sheldon was (van The Big Bang Theory) terwijl ik echt totaal niet op hem lijk :D
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_191796280
Wat is de huidige stand van zaken in Nederland op dit moment?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_191796282
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:09 schreef hollandia02 het volgende:
[ afbeelding ]

De DDR houd het goed vol.
Werkt toch goed dan zo'n muur :P
(ja die is al even weg)
pi_191796283
quote:
Vijfde besmetting in Loon op Zand: vrouw had contact met eerste slachtoffer
De gemeente Loon op Zand bevestigt aan RTL Nieuws dat een vijfde inwoner van het dorp besmet is met het coronavirus. Het gaat om een vrouw die contact heeft gehad met het eerste slachtoffer. Zij zijn geen familie van elkaar.
De vrouw zit thuis in isolatie.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
En daar is 18

quote:
18. Vrouw uit Loon op Zand, contact met patient 1
@trein2000 @Tjacka @Zipportal

quote:
15. Persoon U1, een stel met patient 16 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië

16. Persoon U2, een stel met patient 15 uit de gemeente Utrecht, terug van een reis naar Noord-Italië
quote:
17. Man die op IC Maasstad ziekenhuis lag.
pi_191796285
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:02 schreef Rianne84 het volgende:
Ze delen hier bij de zwemles geen munten meer uit ivm corona. Maar verder delen we gewoon kleedhokjes, toiletten, deurklinken en zo ^O^ :')
Die deel je dan toch echt zelf want je hoeft er niet te zijn natuurlijk. Ze kunnen nu niet opeens een zwembad gaan verbouwen en daarbij duik je met z'n allen in één bad en dan val je over deurklinken.
Sowieso zwembaden met hun schimpies. :')
Go hard or go home
  maandag 2 maart 2020 @ 16:10:53 #256
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191796287
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:09 schreef Kyran het volgende:
Al die lui bij WHO livestream zijn Plague Inc aan het spelen volgens mij. Niemand die opkijkt, allemaal op hun telefoon.
Ik voel een Southpark aflevering aankomen haha.

"Who knows the winning plague tactics?!"
Vraag maar raak! :)
  maandag 2 maart 2020 @ 16:10:57 #257
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_191796288
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef VacaLoca het volgende:

[..]

En eentje heeft Corona
Nieuwe reality show! *O*
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
pi_191796290
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Gelukkig hebben we een proactief bestuur, zodat we weten wat te doen als de eerste besmetting in Nederland wordt geconstateerd, want dat is natuurlijk een kwestie van tijd, dat kun je aan je klompen aanvoelen natuurlijk.

Eindelijk weer nachtrust O+
pi_191796291
Kaffee und Kuchen in de aanbieding in Duitsland.
Check it out
pi_191796292
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Kan Bruins weer stamelend uitleg geven
  maandag 2 maart 2020 @ 16:11:36 #261
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796294
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:09 schreef hollandia02 het volgende:
[ afbeelding ]

De DDR houd het goed vol.
De oranje delen zijn precies de gebieden waar Nederlanders door komen als ze heen en weer naar Noord-Italie rijden. :')
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 16:11:49 #262
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796296
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Tsja is hetzelfde voor hen natuurlijk. Mensen in China dachten dat ik Sheldon was (van The Big Bang Theory) terwijl ik echt totaal niet op hem lijk :D
Ja ik ken dat. Mij vergelijken ze altijd met Schwarzenegger :') vanwege mijn bouw.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191796299
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Koreaanse vriendin van me in Engeland is al uitgescholden voor vleermuis etende corona virus lijer.

Echt sommige mensen zijn zo tering dom :|W
Dat ze zo goed Nederlands spreken is op zich ook merkwaardig
  maandag 2 maart 2020 @ 16:11:57 #264
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796302
19 al pff
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 16:12:06 #265
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191796303
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:04 schreef hollandia02 het volgende:
34 MINUTEN GELEDEN
Morgen crisisoverleg kabinet over coronavirus
Voor het eerst komt morgen een groot deel van het kabinet bij elkaar voor crisisoverleg over het coronavirus. Het overleg heet officieel het MCCB (Ministeriële Commissie Crisisbeheersing). De verwachting is dat het kabinet bijgepraat wordt en niet dat er maatregelen worden afgekondigd. Het overleg gaat vooral over de neveneffecten van het coronavirus op bijvoorbeeld de economie en het openbare leven.

Een groot deel van het kabinet zit erbij, in ieder geval de ministers Rutte, Wiebes, Bruins, Koolmees, Schouten, Grapperhaus, Van Nieuwenhuizen, Hoekstra en Bijleveld. En mogelijk worden daar nog namen aan toegevoegd.

----------------------------

Heuj, het hele zooitje bij elkaar.
Allemaal mekaar een handje geven.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:12:07 #266
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796304
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef StateOfMind het volgende:
Wat is de huidige stand van zaken in Nederland op dit moment?
drama -O-
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:12:20 #267
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191796307
quote:
14s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:11 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

Gelukkig hebben we een proactief bestuur, zodat we weten wat te doen als de eerste besmetting in Nederland wordt geconstateerd, want dat is natuurlijk een kwestie van tijd, dat kun je aan je klompen aanvoelen natuurlijk.

Eindelijk weer nachtrust O+
Wordt nog leuk als de eerste dode gemeld wordt. Ook daar kan je op wachten natuurlijk.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 16:12:23 #268
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796309
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Dus patiënt 1 heeft al minstens vier personen besmet. Ik hoop dat deze laatste in thuisquarantaine zat aangezien hij contact had gehad met patiënt 1?
  maandag 2 maart 2020 @ 16:12:44 #269
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_191796324
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:09 schreef hollandia02 het volgende:
[ afbeelding ]

De DDR houd het goed vol.
Het voormalig Oostblok heeft het sowieso goed begrepen, zo lijkt het. ^O^
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
  maandag 2 maart 2020 @ 16:12:49 #270
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796325
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef Strani het volgende:

[..]

Als het RIVM té vroeg zegt dat iedereen getest moet worden hebben we straks geen testkits meer over als het écht nodig is, lijkt me?
Ik krijg niet de indruk dat die schaars zijn. In de wereld, bedoel ik. Verder geen idee hoeveel NL er ingekocht heeft.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  maandag 2 maart 2020 @ 16:13:14 #271
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191796330
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef StateOfMind het volgende:
Wat is de huidige stand van zaken in Nederland op dit moment?
2 ziekenhuizen deels op hun gat omdat we 18 cases hebben _O-
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  maandag 2 maart 2020 @ 16:13:29 #272
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191796339
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:11 schreef KingRadler het volgende:
19 al pff
19e ja?
Vraag maar raak! :)
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 16:13:46 #273
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191796344
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

En daar is 18
[..]

En iedereen nu speculeren wat voor contact ze hadden ... je overspel zal zo maar aan het licht komen.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:13:47 #274
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796345
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:12 schreef Jane het volgende:

[..]

Ik krijg niet de indruk dat die schaars zijn. In de wereld, bedoel ik. Verder geen idee hoeveel NL er ingekocht heeft.
Tja, ik weet het niet. Maar ik zie hier wel héél veel kritiek op de RIVM. Lijkt me zo'n gevalletje beste stuurlui aan wal.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_191796351
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:10 schreef Noek het volgende:

[..]

Die deel je dan toch echt zelf want je hoeft er niet te zijn natuurlijk. Ze kunnen nu niet opeens een zwembad gaan verbouwen en daarbij duik je met z'n allen in één bad en dan val je over deurklinken.
Sowieso zwembaden met hun schimpies. :')
Mijn punt was ook meer dat je die munten net zo goed wel kunt uitdelen ;)
  maandag 2 maart 2020 @ 16:14:03 #276
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796352
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

2 ziekenhuizen deels op hun gat omdat we 18 cases hebben _O-
19

https://www.rtlnieuws.nl/(...)og-corona-virus-rivm
pi_191796354
quote:
2s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

2 ziekenhuizen deels op hun gat omdat we 18 cases hebben _O-
18 al? Gisteren nog 10.
Welk ziekenhuis is ook dicht dan?
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 16:14:24 #278
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796358
1. Carnavalsvierder uit Loon op Zand
2. Vrouw uit Amsterdam, zit in Diemen
3. Partner van #2
4. Jongste kind van #2
5. Vrouw van #1
6. Dochter van #1
7. Vrouw uit Delft
8. Vrouw uit Nieuwendijk, Gemeente Altena. Op 21 februari opgenomen met klachten in het ziekenhuis van Gorinchem, en vervolgens naar het Erasmus Medisch Centrum gebracht en daar positief getest.
9. Man uit Dalen, gemeente Coevorden, onbekend waar die het virus heeft opgelopen, wel 3 dagen carnaval gevierd in Tilburg
10. Vrouw uit Tilburg
11. Man, broer van #1
12. 45-Jarige vrouw uit Helmond, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
13. Man uit Oss, met gezin op vakantie geweest in Noord-Italië
14. Man uit Houten, vermoedelijk het virus opgelopen op een beurs in Duitsland

15. + 16. Stel uit Utrecht die in Noord-Italië op vakantie waren geweest.
17. Vrouw die contact heeft gehad met #1
18. ?
pi_191796360
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:13 schreef syroto het volgende:

[..]

19e ja?
quote:
Aantal coronabesmettingen in Nederland loopt op: 19 gevallen bekend
  maandag 2 maart 2020 @ 16:14:37 #280
159092 Tyr80
Nani ka hoka ni?
pi_191796363
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:13 schreef Strani het volgende:

[..]

Tja, ik weet het niet. Maar ik zie hier wel héél veel kritiek op de RIVM. Lijkt me zo'n gevalletje beste stuurlui aan wal.
Echt he, en zonder het budget van het RIVM ook nog eens.
"We aren't people, we are text." - Japanman Sakyusan -
  maandag 2 maart 2020 @ 16:14:42 #281
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_191796364
19

Vijfde besmetting in Loon op Zand: vrouw had contact met eerste slachtoffer
De gemeente Loon op Zand bevestigt aan RTL Nieuws dat een vijfde inwoner van het dorp besmet is met het coronavirus. Het gaat om een vrouw die contact heeft gehad met het eerste slachtoffer. Zij zijn geen familie van elkaar.
De vrouw zit thuis in isolatie.
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 16:15:03 #282
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191796370
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:11 schreef hjansen82 het volgende:
Kaffee und Kuchen in de aanbieding in Duitsland.
Dat wordt koffie en cake -O-
  maandag 2 maart 2020 @ 16:15:17 #283
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_191796373
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:14 schreef Tyr80 het volgende:

[..]

Echt he, en zonder het budget van het RIVM ook nog eens.
Vooralsnog is er in elk geval nog steeds geen uitbraak in Nederland. Vrijwel alle gevallen zijn goed te herleiden.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
  maandag 2 maart 2020 @ 16:15:59 #284
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191796387
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:14 schreef KingRadler het volgende:
19

Vijfde besmetting in Loon op Zand: vrouw had contact met eerste slachtoffer
De gemeente Loon op Zand bevestigt aan RTL Nieuws dat een vijfde inwoner van het dorp besmet is met het coronavirus. Het gaat om een vrouw die contact heeft gehad met het eerste slachtoffer. Zij zijn geen familie van elkaar.
De vrouw zit thuis in isolatie.
Heeft de RIVM al toegegeven aan human-to-human transmission in Nederland, buiten reizigers en familie om? Want dan is dit nu bevestigd toch?
Vraag maar raak! :)
  Moderator / Redactie Sport maandag 2 maart 2020 @ 16:16:34 #285
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_191796396
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:15 schreef Strani het volgende:

[..]

Vooralsnog is er in elk geval nog steeds geen uitbraak in Nederland. Vrijwel alle gevallen zijn goed te herleiden.
Niet echt.

Juist de eerste twee patiënten zijn niet te herleiden. De eerste twee patiënten (tot nu toe bekend) zijn diegenen die al dagenlang opgenomen lagen, zonder dat ze getest zijn.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:16:34 #286
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_191796397
Eigenlijk best lekker. Toen deze reeks werd geopend, waren de voorspellingen zeer onheilspellend. Nu blijkt dat Nederland begin maart nog geen 20 besmettingen heeft genoteerd.
AZ
ALKMAAR
  maandag 2 maart 2020 @ 16:16:46 #287
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_191796404
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:15 schreef Strani het volgende:

[..]

Vooralsnog is er in elk geval nog steeds geen uitbraak in Nederland. Vrijwel alle gevallen zijn goed te herleiden.
Ja maar het is natuurlijk niet een kwestie van of, maar wanneer. Elk land denkt dit telkens in de eerste week. In Duitsland, Frankrijk en Spanje is het precies zo gegaan als hier.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Spellchecker maandag 2 maart 2020 @ 16:17:24 #288
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_191796413
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:16 schreef Durmada het volgende:
Eigenlijk best lekker. Toen deze reeks werd geopend, waren de voorspellingen zeer onheilspellend. Nu blijkt dat Nederland begin maart nog geen 20 besmettingen heeft genoteerd.
Kan zomaar over een half uur wel 20 zijn.
pi_191796440
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:17 schreef maily het volgende:

[..]

Kan zomaar over een half uur wel 20 zijn.
Dit zijn teksten.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:18:47 #290
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796441
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:17 schreef maily het volgende:

[..]

Kan zomaar over een half uur wel 20 zijn.
Tweede test bevestigt: patiënt Maasstadziekenhuis inderdaad besmet met coronavirus
Op de afdeling intensive care van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam worden tijdelijk geen nieuwe patiënten opgenomen. Bij een patiënt die op de afdeling heeft gelegen was bij een eerste test het coronavirus vastgesteld.

Nu blijkt uit de tweede test dat de patiënt inderdaad besmet is met het coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal besmettingen in Nederland op 20.
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  maandag 2 maart 2020 @ 16:18:53 #291
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191796444
quote:
1s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:17 schreef maily het volgende:

[..]

Kan zomaar over een half uur wel 20 zijn.
Flauw.
Vraag maar raak! :)
pi_191796445
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:16 schreef Durmada het volgende:
Eigenlijk best lekker. Toen deze reeks werd geopend, waren de voorspellingen zeer onheilspellend. Nu blijkt dat Nederland begin maart nog geen 20 besmettingen heeft genoteerd.
Volgens de reeksen in begin januari zouden er in maart al honderdduizenden, zo niet, miljoenen mensen besmet zijn.

Zitten nog geeneens op 100k.
  maandag 2 maart 2020 @ 16:19:14 #293
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_191796453
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:16 schreef Durmada het volgende:
Eigenlijk best lekker. Toen deze reeks werd geopend, waren de voorspellingen zeer onheilspellend. Nu blijkt dat Nederland begin maart nog geen 20 besmettingen heeft genoteerd.
Zo heel veel poep zit er nog niet op de ventilator idd. Er komt waarschijnlijk alleen wel steeds meer bij de komende dagen, weken, maanden.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 2 maart 2020 @ 16:19:29 #294
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_191796457
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:16 schreef Durmada het volgende:
Eigenlijk best lekker. Toen deze reeks werd geopend, waren de voorspellingen zeer onheilspellend. Nu blijkt dat Nederland begin maart nog geen 20 besmettingen heeft genoteerd.
Jawel, wel 20
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  maandag 2 maart 2020 @ 16:19:31 #295
486092 Zilverberk
Neem ook een abo!
pi_191796458
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:18 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Tweede test bevestigt: patiënt Maasstadziekenhuis inderdaad besmet met coronavirus
Op de afdeling intensive care van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam worden tijdelijk geen nieuwe patiënten opgenomen. Bij een patiënt die op de afdeling heeft gelegen was bij een eerste test het coronavirus vastgesteld.

Nu blijkt uit de tweede test dat de patiënt inderdaad besmet is met het coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal besmettingen in Nederland op 20.
Dat ging snel. -O-
pi_191796461
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:18 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Tweede test bevestigt: patiënt Maasstadziekenhuis inderdaad besmet met coronavirus
Op de afdeling intensive care van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam worden tijdelijk geen nieuwe patiënten opgenomen. Bij een patiënt die op de afdeling heeft gelegen was bij een eerste test het coronavirus vastgesteld.

Nu blijkt uit de tweede test dat de patiënt inderdaad besmet is met het coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal besmettingen in Nederland op 20.
Die zat er al bij denk ik
pi_191796462
Steeds dezelfde tekst: ziek geworden in Lombardije.

[Maar niet terug naar huis gegaan, want dat dekt de verzekering niet, dus dan maar het hotel en de bar en de skilift blijven onderhoesten, tot je eindelijk in het vliegtuig terug je virus mag verspreiden.]

En dan lees je: 'ze voelde zich al niet goed onderweg naar huis'....

Dit moet dan maar eens geregeld worden voor de vakantiegangers met te weinig geld en/of te weinig verantwoordelijkheidsgevoel, dan was het niet zo uit de hand gelopen in Italië
uiteindelijk lukt altijd alles
  maandag 2 maart 2020 @ 16:19:37 #298
489557 syroto
Computer Scientist
pi_191796464
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:18 schreef Noordzijde het volgende:

[..]

Volgens de reeksen in begin januari zouden er in maart al honderdduizenden, zo niet, miljoenen mensen besmet zijn.

Zitten nog geeneens op 100k.
100k positief getest ja. Er zijn natuurlijk veel meer mensen besmet geraakt wereldwijd. Vooral in China.
Vraag maar raak! :)
  maandag 2 maart 2020 @ 16:19:38 #299
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_191796465
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:18 schreef syroto het volgende:

[..]

Flauw.
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:18 schreef hollandia02 het volgende:

[..]

Tweede test bevestigt: patiënt Maasstadziekenhuis inderdaad besmet met coronavirus
Op de afdeling intensive care van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam worden tijdelijk geen nieuwe patiënten opgenomen. Bij een patiënt die op de afdeling heeft gelegen was bij een eerste test het coronavirus vastgesteld.

Nu blijkt uit de tweede test dat de patiënt inderdaad besmet is met het coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal besmettingen in Nederland op 20.
Blijkbaar niet dus.
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
pi_191796479
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:19 schreef syroto het volgende:

[..]

100k positief getest ja. Er zijn natuurlijk veel meer mensen besmet geraakt wereldwijd. Vooral in China.
Nou poepoe, 150k tot 200k dan. Is niks.
pi_191796480
~ The seminar how to handle disappointments, sadly has been cancelled ~
  maandag 2 maart 2020 @ 16:20:28 #302
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_191796483
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2020 16:15 schreef Strani het volgende:

[..]

Vooralsnog is er in elk geval nog steeds geen uitbraak in Nederland. Vrijwel alle gevallen zijn goed te herleiden.
Hmmm, het feit dat de 2 patienten die er een week mee in het ziekenhuis hebben gelegen het al veel eerder moeten hebben opgelopen dan de officiele eerste patient, en bovendien van hen juist niet duidelijk is hoe ze eraan zijn gekomen, stelt toch niet erg gerust, vind ik.

Rond 21 februari lagen er dus al 2 patienten met Corona in 2 verschillende ziekenhuizen, zonder dat herleid kan worden waar en wanneer ze het hebben opgelopen.
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')