quote:Op vrijdag 15 november 2019 22:49 schreef Annagh het volgende:
[..]
FridgetIJskoffie, en op zondag speciaal voor Antwee zelfgemaakte babyccino met cacaopoeder en een snufje kaneel, ter afwisseling van z'n andere snufjes.
quote:Op vrijdag 15 november 2019 22:49 schreef Annagh het volgende:
[..]
FridgetIJskoffie, en op zondag speciaal voor Antwee zelfgemaakte babyccino met cacaopoeder en een snufje kaneel, ter afwisseling van z'n andere snufjes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Column van Saskia Noort in AD
Handen af van Bridget
[ Bericht 2% gewijzigd door Poezewoes op 16-11-2019 06:48:23 ]Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
quote:Op zaterdag 16 november 2019 07:03 schreef Fokkie83 het volgende:
Even een oud interview maar moest hier echt om lachen.
https://pzz.to/click?uid=(...)-%20...%20z-n-moeder
Dat is ook zo, maar sommige mensen worden zo persoonlijk. Bridget is lelijk, André is een lelijk jong met een hoekige kaak. Allemaal niet relevantquote:Op zaterdag 16 november 2019 07:04 schreef Poezewoes het volgende:
Volgens mij gaat het er helemaal niet om, of André ligt te bonken met Bridgit, maar hoe het gegaan is. De manier van iets afsluiten van een relatie.
Waarom zou iemand daar jaloers op zijn? Op Bridget? Op iets wat waarschijnlijk toch geen stand houd?
quote:Op zaterdag 16 november 2019 06:36 schreef Poezewoes het volgende:
Al die open deuren columns hieroverSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Column van Saskia Noort in AD
Handen af van Bridget![]()
De tijdlijn is vooral echt discutabel. Ergens klopt het gewoon niet en komt nu erg over alsof André Monique een tijd aan het lijntje heeft gehouden terwijl hij allang klaar was met de relatie en in zijn hoofd al bij Bridget was.quote:Op zaterdag 16 november 2019 07:04 schreef Poezewoes het volgende:
Volgens mij gaat het er helemaal niet om, of André ligt te bonken met Bridgit, maar hoe het gegaan is. De manier van iets afsluiten van een relatie.
Waarom zou iemand daar jaloers op zijn? Op Bridget? Op iets wat waarschijnlijk toch geen stand houd?
Als je geen mening hebt en niets te zeggen hebt, hoor je er in journalistland niet meer bij, hoor.quote:Op zaterdag 16 november 2019 07:52 schreef Chia het volgende:
[..]
Al die open deuren columns hierover
Hij zei gisteren dat ie een woning heeft in Rotterdam. En af en toe slaapt ie bij Bridget😀.quote:Op vrijdag 15 november 2019 22:11 schreef Annagh het volgende:
Nou, als hij wakker wordt staat er koffie voor hem klaar bij Bridget.
dat is natuurlijk onzin, die twee liggen al langer te neuken.quote:Op zaterdag 16 november 2019 08:48 schreef Clavis het volgende:
Saskia Noort wil nog even laten weten dat ze ook seks heeft. Fijn meid. Volgens mij was de verontwaardiging vooral over dat persbericht, het appje naar Monique en “we zien elkaar nog maar een week”.
Boulevard is al door de mand gevallen met Umbertoquote:Op zaterdag 16 november 2019 09:29 schreef Craptacular het volgende:
[..]
dat is natuurlijk onzin, die twee liggen al langer te neuken.
Kijk maar eens naar de situatie van Raymond van Barneveld. Die heeft zijn wijf gewoon bedrogen met een jonger iemand en is er daarmee vandoor gegaan. Nobody cared.
Vind het een beetje gek dat er nu zo'n "ophef" is. Dit soort dingen gebeuren nou eenmaal Wat mij wel stoort is de de boulevard kliek die iedereen en alles nu probeert te beschermen nu het een van hun betreft.
quote:Op zaterdag 16 november 2019 06:36 schreef Poezewoes het volgende:
Sexism, agism, bigotry!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Column van Saskia Noort in AD
Handen af van Bridget
^ Dit ontbreekt er nog aan.
Alleen die naam is al genoeg om niks van haar te hoeven lezen. Vind haar van dezelfde categorie als Peter Rudolf de Vries: zodra ze beginnen te praten erger je je.quote:Op zaterdag 16 november 2019 09:44 schreef roos94 het volgende:
Saskia Noort..wat een draak is dat. Die boeken zijn nog erger en het allerergst is dat ze nog in de toplijsten staan ook.
Het is dingetje die een paar mensen op internet zeggen en dat aannemen als de mening van het volk. Ik denk dat het overgrote deel van Nederland geen flikker uitmaakt.quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:01 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Sexism, agism, bigotry!
^ Dit ontbreekt er nog aan.
Dit dus.. Ik vind die hele Saskia Noort een zelfingenomen, over het paard getilde trut. En die personen die zij nu de maat neemt, zijn wel haar publiek.quote:Op zaterdag 16 november 2019 09:44 schreef roos94 het volgende:
Saskia Noort..wat een draak is dat. Die boeken zijn nog erger en het allerergst is dat ze nog in de toplijsten staan ook.
Ach welnee, denk je nou echt dat die "Ik zou m'n hond er nog van aftrappen" figuren haar boeken lezen?quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:19 schreef totebel het volgende:
[..]
Dit dus.. Ik vind die hele Saskia Noort een zelfingenomen, over het paard getilde trut. En die personen die zij nu de maat neemt, zijn wel haar publiek.
Daar sta je nog van te kijken hoorquote:Op zaterdag 16 november 2019 10:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach welnee, denk je nou echt dat die "Ik zou m'n hond er nog van aftrappen" figuren haar boeken lezen?
Nou lees ik ze ook niet, dus ik weet niet wie ze wel leest, maar vooral haar verontwaardiging is voor eigen publiek, niet over eigen publiek.
Ja maar die vrouwen posten toch niet van die "ik zou m'n hond er nog..." opmerkingen?quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:42 schreef totebel het volgende:
[..]
Daar sta je nog van te kijken hoorHet zijn altijd van die vrouwen met inspirational quotes die die rommel lezen en diezelfde inspirational quotes erg selectief toepassen.
Iemand die me wat minder goed kent heeft me ooit een boek van haar kado gegeven. Niet mijn smaak, ze kent 1 kunstje.
En die inspirational quotes vind ik, toegegeven, nog erger dan Saskia Noort.
Hij valt vooral op vrouwen met nagellakquote:Op zaterdag 16 november 2019 07:03 schreef Fokkie83 het volgende:
Even een oud interview maar moest hier echt om lachen.
https://pzz.to/click?uid=(...)-%20...%20z-n-moeder
Dré Hazes trouwt het liefst met z'n moeder
8 augustus 2012, 09.51 uur · Aangepast 28 maart 2013, 18.14 uur
Dré Hazes vindt zijn moeder de ideale vrouw. Het liefst zou hij met haar trouwen. En anders iemand die heel erg op haar lijkt.
'Mijn moeder zou de ideale echtgenote zijn, als ze mijn moeder niet was!', vertelt hij in Story. 'Ik heb de nodige vriendinnetjes gehad, maar die haalden het nooit bij mijn moeder. Ik zeg ook wel eens tegen haar: waarom zijn ze niet zoals jij?'
De 18-jarige Dré vertelde onlangs aan het AD dat hij nog met zijn moeder op één kamer slaapt. 'Ik ben echt een moederskindje. Ik ben snel eenzaam, daarom slaapt mijn moeder zelfs bij me op de kamer. Ik heb wel een aparte ruimte voor haar, maar ik vind apart slapen zo ongezellig', zegt hij. 'Ik kan nog zeker drie jaar niet zonder mama om me heen.'
Dré liet eerder weten met vijftig vrouwen naar bed te zijn geweest. In Story verklapt hij dat het misschien maar een stuk of tien zijn. Hij valt vooral op vrouwen met nagellak.
Nou, wel dus:( Niet allemaal uiteraard, maar iets te veel die met "think positive" en "be kind" lopen te strooien als pepernoten en vervolgens denken dat dat dingen zijn die vooral voor anderen gelden.quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja maar die vrouwen posten toch niet van die "ik zou m'n hond er nog..." opmerkingen?
Oh, ik zie zo'n "ik zou m'n hond..." opmerking als een typische mannenopmerking, en dan ook nog van het type dat sowieso niet leest, behalve de playboy.quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:58 schreef totebel het volgende:
[..]
Nou, wel dus:( Niet allemaal uiteraard, maar iets te veel die met "think positive" en "be kind" lopen te strooien als pepernoten en vervolgens denken dat dat dingen zijn die vooral voor anderen gelden.
Dit dus. En daar gaat Saskia Noort totaal aan voorbij.quote:Op zaterdag 16 november 2019 07:04 schreef Poezewoes het volgende:
Volgens mij gaat het er helemaal niet om, of André ligt te bonken met Bridgit, maar hoe het gegaan is. De manier van iets afsluiten van een relatie.
Waarom zou iemand daar jaloers op zijn? Op Bridget? Op iets wat waarschijnlijk toch geen stand houd?
Ze heeft het in ieder geval niet over FOK!kers, want die schrijven "hont"quote:Op zaterdag 16 november 2019 10:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ach welnee, denk je nou echt dat die "Ik zou m'n hond er nog van aftrappen" figuren haar boeken lezen?
Nou lees ik ze ook niet, dus ik weet niet wie ze wel leest, maar vooral haar verontwaardiging is voor eigen publiek, niet over eigen publiek.
Maar zij wilt op haar beurt, denk ik, het gewoon voor Bridget opnemen. Want zoals hier (ook) roept iedereen dat Bridget oud, koud en vies is. Het kent echt geen grenzen. Net als dit topic.quote:Op zaterdag 16 november 2019 11:31 schreef An_0_Niem het volgende:
[..]
Dit dus. En daar gaat Saskia Noort totaal aan voorbij.
Wat zij vooral WIL is aandacht voor Saskia Noort en vooral laten zien hoe verschrikkelijk Saskia Noort deugt.quote:Op zaterdag 16 november 2019 12:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar zij wilt op haar beurt, denk ik, het gewoon voor Bridget opnemen. Want zoals hier (ook) roept iedereen dat Bridget oud, koud en vies is. Het kent echt geen grenzen. Net als dit topic.
quote:Op zaterdag 16 november 2019 13:05 schreef Doedezemaar het volgende:
Saskia reserveert alvast haar plekje voor als Bridget afhaakt
Met wat dan? Als je eerst van de daken toetert dat er eigenlijk weinig aan de hand is, en dat je partner de liefde van je leven is waar je tzt graag mee zou willen trouwen, om vervolgens amper 2 weken later diezelfde partner te appen dat er een ander is, kun je zulke reacties als die gegeven zijn toch verwachten?quote:Op zaterdag 16 november 2019 13:46 schreef Kamover het volgende:
Eerlijk is eerlijk, voor een deel heeft ze wel gelijk
Maar zijn dan scheldpartijen toegestaan?quote:Op zaterdag 16 november 2019 13:56 schreef Annagh het volgende:
[..]
Met wat dan? Als je eerst van de daken toetert dat er eigenlijk weinig aan de hand is, en dat je partner de liefde van je leven is waar je tzt graag mee zou willen trouwen, om vervolgens amper 2 weken later diezelfde partner te appen dat er een ander is, kun je zulke reacties als die gegeven zijn toch verwachten?
Verontwaardigde of lacherige of 'ik geloof er geen hol van' reacties wel imho, voluit ranzig tokkiegevloek en gescheld en getier slaat natuurlijk sowieso nergens op. Sommigen krijsen tegen haar alsof ze hún man/vriend heeft afgepakt.quote:Op zaterdag 16 november 2019 13:56 schreef Annagh het volgende:
[..]
Met wat dan? Als je eerst van de daken toetert dat er eigenlijk weinig aan de hand is, en dat je partner de liefde van je leven is waar je tzt graag mee zou willen trouwen, om vervolgens amper 2 weken later diezelfde partner te appen dat er een ander is, kun je zulke reacties als die gegeven zijn toch verwachten?
Nee, schelden is asociaal, net als de opmerkingen aan haar zoontjequote:Op zaterdag 16 november 2019 13:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
Maar zijn dan scheldpartijen toegestaan?
En niet gericht op A2 he, maar onder de posts van Bridget.
Mee eens. Als ze zelf hun hele hebben en houwen op Insta gooien en het ene na het andere interview geven is het logisch dat mensen een mening vormen over dat wat er speelt. Dat je iemand voor rotte vis uit gaat maken is niet normaal.quote:Op zaterdag 16 november 2019 14:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Verontwaardigde of lacherige of 'ik geloof er geen hol van' reacties wel imho, voluit ranzig tokkiegevloek en gescheld en getier slaat natuurlijk sowieso nergens op. Sommigen krijsen tegen haar alsof ze hún man/vriend heeft afgepakt.
Precies dat. Ik vermoed dat zij daar geen geduld voor heeft. Misschien leert hij het dan wel af, of is zij allang vertrokken. Hij heeft natuurlijk het ultiem slechte voorbeeld gehad van een vader die losse handjes had, zich stuk zoop en volgens mij sowieso nare trekjes had. En bovendien een moeder die dat allemaal maar pikte en hem steeds terugnam. Of dat nou uit liefde of hebzucht was.quote:Op vrijdag 15 november 2019 13:34 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Of als meneer zich als een lul gaat gedragen thuis vanwege zijn werk en optredens.
Uit respect voor Andréén.quote:Op zaterdag 16 november 2019 14:18 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Precies dat. Ik vermoed dat zij daar geen geduld voor heeft. Misschien leert hij het dan wel af, of is zij allang vertrokken. Hij heeft natuurlijk het ultiem slechte voorbeeld gehad van een vader die losse handjes had, zich stuk zoop en volgens mij sowieso nare trekjes had. En bovendien een moeder die dat allemaal maar pikte en hem steeds terugnam. Of dat nou uit liefde of hebzucht was.
Ik vind Bridget zeker niet oud en vies. Sterker nog: ik vind haar een mooie vrouw, nog steeds.quote:Op zaterdag 16 november 2019 12:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar zij wilt op haar beurt, denk ik, het gewoon voor Bridget opnemen. Want zoals hier (ook) roept iedereen dat Bridget oud, koud en vies is. Het kent echt geen grenzen. Net als dit topic.
Ging om Bridget. Niet om André.quote:Op zaterdag 16 november 2019 13:56 schreef Annagh het volgende:
[..]
Met wat dan? Als je eerst van de daken toetert dat er eigenlijk weinig aan de hand is, en dat je partner de liefde van je leven is waar je tzt graag mee zou willen trouwen, om vervolgens amper 2 weken later diezelfde partner te appen dat er een ander is, kun je zulke reacties als die gegeven zijn toch verwachten?
De reacties die Bridget en zoon gekregen hebben gaat veel verder dan asociaal. Deze mensen hebben geen empathisch vermogen. Deze mensen sporen niet. En als je bijvoorbeeld bij deze kwestie ziet hoeveel mensen dit verknipte gedrag laten zien, baart me dit wel zorgen. Deze mensen draaien wel mee in de maatschappij, mogen stemmen.quote:Op zaterdag 16 november 2019 14:06 schreef Annagh het volgende:
[..]
Nee, schelden is asociaal, net als de opmerkingen aan haar zoontje
Bridget gedraagt zich net zo goed als een Friedel, met haar Hazeshints in oktober en dan dat "Altijd lief" plaatje met de hond er nog overheen.quote:Op zaterdag 16 november 2019 16:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ging om Bridget. Niet om André.
Topics vol berichten waarvan ik de helft niet eens meer lees.
Deels kan ik me wel in de column vinden.
Dat staat buiten kijf, je bent gewoon gestoord als je zo op iemand gaat reageren, en op de insta van diens minderjarige kind helemaal.quote:Op zaterdag 16 november 2019 16:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
De reacties die Bridget en zoon gekregen hebben gaat veel verder dan asociaal. Deze mensen hebben geen empathisch vermogen. Deze mensen sporen niet. En als je bijvoorbeeld bij deze kwestie ziet hoeveel mensen dit verknipte gedrag laten zien, baart me dit wel zorgen. Deze mensen draaien wel mee in de maatschappij, mogen stemmen.
En toch moeten die verknipte lui ergens wel empatisch vermogen hebben want anders zouden ze zich ook niet kunnen inleven in Monique.quote:Op zaterdag 16 november 2019 16:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
De reacties die Bridget en zoon gekregen hebben gaat veel verder dan asociaal. Deze mensen hebben geen empathisch vermogen. Deze mensen sporen niet. En als je bijvoorbeeld bij deze kwestie ziet hoeveel mensen dit verknipte gedrag laten zien, baart me dit wel zorgen. Deze mensen draaien wel mee in de maatschappij, mogen stemmen.
Dat ze Bridget (al dan niet via zoon) verrot schelden betekent niet automatisch dat ze zich inleven in Moniquequote:Op zaterdag 16 november 2019 17:02 schreef Annagh het volgende:
[..]
En toch moeten die verknipte lui ergens wel empatisch vermogen hebben want anders zouden ze zich ook niet kunnen inleven in Monique.
Nee, tuurlijk niet allemaal, maar er stonden behoorlijk wat reacties tussen waar ze Bridget voor vanalles en nog wat uitmaken en ze het voor Monique opnemen.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ze Bridget (al dan niet via zoon) verrot schelden betekent niet automatisch dat ze zich inleven in Monique
Dan nog spoor je niet. Je kan ook netjes blijven en toch laten weten dat je iets afkeurt. Ik zie zulk soort lui als hooligans. Rellen komt op de eerste plaats, dan pas waar het om draait.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:11 schreef Annagh het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet allemaal, maar er stonden behoorlijk wat reacties tussen waar ze Bridget voor vanalles en nog wat uitmaken en ze het voor Monique opnemen.
eh, wat?quote:Op zaterdag 16 november 2019 14:50 schreef Andromache het volgende:
Ach, ook menig vader van in de dertig ontpopt zich tot een lul van een vent zodra de kinderen komen, dus of het te maken heeft met de leeftijd?
Ja, ze kunnen wel zeggen dat ze het voor Monique opnemen, maar als je jezelf zo laat gaan ben je gewoon moralistisch uitgedaagd en gebruik je gewoon het excuus dat voor handen is.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:11 schreef Annagh het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk niet allemaal, maar er stonden behoorlijk wat reacties tussen waar ze Bridget voor vanalles en nog wat uitmaken en ze het voor Monique opnemen.
Ja, voldoe je weer niet aan het standaard beeld van FOK!ker X, met je normale gedrag tegen je kinderen als dertiger en vader?!quote:
Het is zo schofterig allemaal, echt grensoverschrijdend gedrag. En ja, je kunt ook op een normale manier zeggen dat je het er niet mee eens bent.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dan nog spoor je niet. Je kan ook netjes blijven en toch laten weten dat je iets afkeurt. Ik zie zulk soort lui als hooligans. Rellen komt op de eerste plaats, dan pas waar het om draait.
Ze zullen altijd een excuus hebben waarom ze zich zo gedragen en het ligt nooit aan henzelf. Totaal gebrek aan normen en waarden.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ze kunnen wel zeggen dat ze het voor Monique opnemen, maar als je jezelf zo laat gaan ben je gewoon moralistisch uitgedaagd en gebruik je gewoon het excuus dat voor handen is.
Zoals vrouwenmishandelaars ook altijd een excuus hebben voor het feit dat ze weer iets gedaan hebben dat way beyond alle grenzen is.
Mijn dochter van 4 weigert zwarte nagellak, ze zegt dat dat voor enge mensen is.quote:Op zaterdag 16 november 2019 18:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik zag net op de RTL boulevard site een interview met Antwee. Mèn wat lelijk zeg die zwarte nagellak. Met bewegend beeld ziet het er nog erger uit. Maar hé, ieder zijn ding.
Bevestigt alles wat we al dachten over Antwee toch?quote:Op zaterdag 16 november 2019 18:28 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Mijn dochter van 4 weigert zwarte nagellak, ze zegt dat dat voor enge mensen is.
Mijn kleinzoon was hier toen ik een Antweefilmpje bekeek en hij gluurde mee. Was ervan overtuigd dat die meneer meedeed aan een feest 'net zoals ik had op school oma, want die meneer heeft ook een carnavalspak aan'.quote:Op zaterdag 16 november 2019 18:28 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Mijn dochter van 4 weigert zwarte nagellak, ze zegt dat dat voor enge mensen is.
Jij struint nooit rond op Viva?quote:
neequote:Op zaterdag 16 november 2019 18:45 schreef Andromache het volgende:
[..]
Jij struint nooit rond op Viva?
tijd om terug te lezen dusquote:Op zaterdag 16 november 2019 19:10 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik heb heel deze gate gewoon gemist![]()
Er is een reden dat ik nog nooit in het Hazes-topic heb gereageerdquote:
quote:Op zaterdag 16 november 2019 19:10 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik heb heel deze gate gewoon gemist![]()
Ik zit normaal bij elke gate op de eerste rang
Geheel met jou posting eens.quote:Op zaterdag 16 november 2019 17:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
Dan nog spoor je niet. Je kan ook netjes blijven en toch laten weten dat je iets afkeurt. Ik zie zulk soort lui als hooligans. Rellen komt op de eerste plaats, dan pas waar het om draait.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |