SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slides van de EU die de WA uitleggen:
https://ec.europa.eu/comm(...)eement_explained.pdf
Statement Tusk
[ Bericht 1% gewijzigd door Perrin op 16-09-2019 20:43:54 ]And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
Zelden iemand zoveel stront horen pratenquote:Op maandag 16 september 2019 20:45 schreef riazop het volgende:
Robert Jensen komt terug op de brexit (vanaf 25 min)
Komop, het is Jensen. Dat is zijn ding.quote:Op maandag 16 september 2019 20:53 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zelden iemand zoveel stront horen praten
Het is Jensen hè. Het enige kanaal in NL voor ‘het andere geluid’.quote:Op maandag 16 september 2019 20:53 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zelden iemand zoveel stront horen praten
Is dit een persiflage?quote:Op maandag 16 september 2019 20:45 schreef riazop het volgende:
Robert Jensen komt terug op de brexit (vanaf 25 min)
Nee, klassiek Volk vs. Elite populisme. De huidige voormannen (Trump,Farage,Thierry,etc..) van populistische stromingen vechten tegen de globale elite die het volk wil onderdrukken.quote:
Inderdaad, ga een tijdje bij een multinational of grote overheidsinstelling werken en je bent wel genezen van al die complotten.quote:Op maandag 16 september 2019 22:01 schreef zalkc het volgende:
[..]
Nee, klassiek Volk vs. Elite populisme. De huidige voormannen (Trump,Farage,Thierry,etc..) van populistische stromingen vechten tegen de globale elite die het volk wil onderdrukken.
Het is een over gesimplificeerd wereldbeeld van hoe de machteloze burger een sterke Leider nodig heeft om tegen de globale onderdrukking door het establishment te vechten.
Helaas is het onder controle krijgen van de wereld een stuk moeilijker dan menigeen denkt, zo zijn de meeste complottheorieën al ongeloofwaardig puur om het feit dat de meeste organisatie zo beroerd georganiseerd zijn dat het nooit zo zou kunnen werken, laat staan bij de overheid.
Ja iedereen met enige ervaring met grote organisaties weet dat zaken vaker flink in de soep lopen dan volgens plan verlopen. Hoe groter en complexer, hoe erger.quote:Op maandag 16 september 2019 22:01 schreef zalkc het volgende:
[..]
zo zijn de meeste complottheorieën al ongeloofwaardig puur om het feit dat de meeste organisatie zo beroerd georganiseerd zijn dat het nooit zo zou kunnen werken, laat staan bij de overheid.
Vergeleken met hem is zelfs Harry Mens redelijk en verstandigquote:Op maandag 16 september 2019 22:06 schreef KoosVogels het volgende:
Jensen, de mislukte talkshowhost die het populistisch rechtse geluid gebruikt als verdienmodel. Bij hem moet je inderdaad zijn voor doordachte politieke analyses.
Harry Mens is datgene waar je hem voor betaald. Niks mis mee, maar het is een soort van inkoop talkshow, jij hebt een nieuw fondsje en je zoekt investeerders, dan bel je Harry.quote:Op maandag 16 september 2019 22:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Vergeleken met hem is zelfs Harry Mens redelijk en verstandig
Ja maar Harry heeft ook nog een mening over politiek. Tenminste ik denk niet dat FvD hebben betaald voor hun praatjes daarquote:Op maandag 16 september 2019 22:35 schreef zalkc het volgende:
[..]
Harry Mens is datgene waar je hem voor betaald. Niks mis mee, maar het is een soort van inkoop talkshow, jij hebt een nieuw fondsje en je zoekt investeerders, dan bel je Harry.
Ik wel, eigenlijk.quote:Op maandag 16 september 2019 22:37 schreef Hexagon het volgende:
Tenminste ik denk niet dat FvD hebben betaald voor hun praatjes daar
Beware of Greeks Bearing Giftsquote:Op maandag 16 september 2019 22:33 schreef Tijger_m het volgende:
Wel hilarisch is alleen het idee al dat Johnson, Gove, Rees-Mogg en Farage, om een paar kopstukken te noemen, niet bij de elite zouden horen.
Stuk voor stuk met een gouden lepel in hun mond geboren en naar dure prive scholen en universiteiten geweest
En uiteraard stuk voor stuk elitaire politici die juist een bobbel in de broek krijgen van kleine clubjes die het allemaal voor de rest van de meute bepalen, terwijl ze juist doen alsof ze daartegen ageren.quote:Op maandag 16 september 2019 22:33 schreef Tijger_m het volgende:
Wel hilarisch is alleen het idee al dat Johnson, Gove, Rees-Mogg en Farage, om een paar kopstukken te noemen, niet bij de elite zouden horen.
Stuk voor stuk met een gouden lepel in hun mond geboren en naar dure prive scholen en universiteiten geweest
Mwah, ik weet nog dat Pechtold in de tijd dat D66 maar 3 zetels had daar ook nog wel eens zat. Gezien de partij toen iedere cent om moest draaien kan ik me moeilijk voorstellen dat ze daar geld aan hebben gegeven aangezien dat nou niet echt de doelgroep is waarop wordt gemikt,quote:Op maandag 16 september 2019 22:38 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik wel, eigenlijk.
Al acht ik de kans klein dat Lilian Marijnissen zich kan inkopen bij Harry.
Ik gok dat dat goedkope programma vulling was, een beetje politicus komt gratis langs. En als die een beetje past bij een liberaal denkbeeld geef het ook wat meer body aan je programma.quote:Op maandag 16 september 2019 22:42 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Mwah, ik weet nog dat Pechtold in de tijd dat D66 maar 3 zetels had daar ook nog wel eens zat. Gezien de partij toen iedere cent om moest draaien kan ik me moeilijk voorstellen dat ze daar geld aan hebben gegeven aangezien dat nou niet echt de doelgroep is waarop wordt gemikt,
Heb je het nu over de eu?quote:Op maandag 16 september 2019 22:39 schreef zalkc het volgende:
[..]
Ze verkopen het ideaal van een vrije markt aan de burger als een kans om te groeien tot rijkdom, maar vergeten te melden dat dat ten koste gaat van anderen.
Een interne markt met gelijk speelveld is niet gelijk aan een vrije markt. In een vrije markt is er zo min mogelijk overheidsbemoeienis. Het lijkt me dat de EU qua mededinging eerder teveel ingrijot dan te weinig.quote:
Tja, voor je het weet zijn er milkshakesquote:Op dinsdag 17 september 2019 00:13 schreef Perrin het volgende:
“We shall fight on the beaches, as long as people are not loudly jeering at us from down the street, in which case we would prefer to move inside, if at all possible.”
[ afbeelding ]
Waar grijpen ze volgens jou teveel in?quote:Op maandag 16 september 2019 22:56 schreef zalkc het volgende:
[..]
Een interne markt met gelijk speelveld is niet gelijk aan een vrije markt. In een vrije markt is er zo min mogelijk overheidsbemoeienis. Het lijkt me dat de EU qua mededinging eerder teveel ingrijot dan te weinig.
Gaat helemaal niet ten koste van anderen. Die anderen zijn gewoon zelf verantwoordelijk voor hun falen. Iedereen kan toch makkelijk miljonair worden.quote:Op maandag 16 september 2019 22:39 schreef zalkc het volgende:
[..]
Beware of Greeks Bearing Gifts
Het is volksmennerij. Ze verkopen het ideaal van een vrije markt aan de burger als een kans om te groeien tot rijkdom, maar vergeten te melden dat dat ten koste gaat van anderen. Je ziet het in de VS veel sterker, het is namelijk niet erg dat er veel armoede is, zolang de droom op onmetelijke rijkdom maar blijft bestaan. Helaas laat de situatie ook zien dat de superrijken nooit heel erg arm zijn geweest.
Als de ECB blijft doordrukken word het wel makkelijkerquote:Op dinsdag 17 september 2019 08:19 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Gaat helemaal niet ten koste van anderen. Die anderen zijn gewoon zelf verantwoordelijk voor hun falen. Iedereen kan toch makkelijk miljonair worden.
Jammer dat het dan niks meer voor stelt. Vroeger was een miljoen gulden een hoop geld, tegenwoordig bijna de gemiddelde huizenprijs...quote:Op dinsdag 17 september 2019 08:58 schreef zalkc het volgende:
[..]
Als de ECB blijft doordrukken word het wel makkelijker
De GDPR vind ik te ver doorgeschoten, de landbouwsubsidies zijn vaak een te perverse prikkel, de bescherming van kleine ondernemers door grote bedrijven te remmen (denk aan het pulsvissen, megastallen, etc..)quote:Op dinsdag 17 september 2019 08:17 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Waar grijpen ze volgens jou teveel in?
Hoezo doordrukken? Ik dacht dat ze obligaties opkopen met over budgetten, maar kunde uitleggen hoe de pers aanstaat?quote:Op dinsdag 17 september 2019 08:58 schreef zalkc het volgende:
[..]
Als de ECB blijft doordrukken word het wel makkelijker
Het opkopen van leningen door de ECB is wel als het ware geld scheppen, natuurlijk.quote:Op dinsdag 17 september 2019 15:48 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Hoezo doordrukken? Ik dacht dat ze obligaties opkopen met over budgetten, maar kunde uitleggen hoe de pers aanstaat?
Maar goed... dit neemt allemaal tijd terwlijl de klok vrolijk doortikt, morgen gaan ze weer verder in het Supreme court.quote:"Bron:DM (ik weet, tabloid): Boris Johnson has been accused of the worst abuse of power of its kind for 50 years in a historic Supreme Court case against the Prime Minister.
The UK's highest court heard bombshell claims that the PM deliberately tried to "silence" MPs with an "exceptionally long" shutdown of Parliament."
Als het waren niet..... Overheden geven obligaties uit, want die hebben geen eigen geld. Overheid heeft alleen een schuld Er is te veel geld veel te veel geld. Hierom vraag en aanbod.(bank hoeft je geld niet dus hoeft geen product financiël product uit te brengen, waardoor je geld bij hen vast zet. Dit komt niet door ECB maar door onze huidige economische situatie: lees meer ouderen (dan jongere) == langer gewerkt dus minder schulden en meer eigen geld door langer werkgeschiedenis ). Te veel aanbod drukt de prijs. Banken storten boven x surplus bij de ECB. Die koopt van dat geld obligaties en verkoopt ze direct door, handelaren kopen dit weer en enz.. De obligaties zijn een goed waarde vast asset. Men zijn snel te liquideren.quote:Op dinsdag 17 september 2019 16:27 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het opkopen van leningen door de ECB is wel als het ware geld scheppen, natuurlijk.
De ECB koopt ook leningen op van banken. Zo scheppen ze wel geld. 20 miljard per maand. De banken hebben daardoor plots geld wat ze niet hadden en willen dat weer uit gaan lenen.quote:Op dinsdag 17 september 2019 17:50 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Als het waren niet..... Overheden geven obligaties uit, want die hebben geen eigen geld. Overheid heeft alleen een schuld Er is te veel geld veel te veel geld. Hierom vraag en aanbod.(bank hoeft je geld niet dus hoeft geen product financiël product uit te brengen, waardoor je geld bij hen vast zet. Dit komt niet door ECB maar door onze huidige economische situatie: lees meer ouderen (dan jongere) == langer gewerkt dus minder schulden en meer eigen geld door langer werkgeschiedenis ). Te veel aanbod drukt de prijs. Banken storten boven x surplus bij de ECB. Die koopt van dat geld obligaties en verkoopt ze direct door, handelaren kopen dit weer en enz.. De obligaties zijn een goed waarde vast asset. Men zijn snel te liquideren.
Niet het zelfde dat de geld pers aan staat!!! Daarnaast worden oa surplus die bij de ECB staan hier voor gebruikt. Ging om geld pers aan dat is niet het geval. Die lening verkopen ze gewoon door.quote:Op dinsdag 17 september 2019 18:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
De ECB koopt ook leningen op van banken. Zo scheppen ze wel geld. 20 miljard per maand. De banken hebben daardoor plots geld wat ze niet hadden en willen dat weer uit gaan lenen.
Gek genoeg post jij nog steeds de meest niets zeggende post.quote:Op dinsdag 17 september 2019 17:49 schreef riazop het volgende:
"gek genoeg" Londen nog steeds de aantrekkelijkste werkplaats wereldwijd
Het waarschuwende Hollandse vingertje werkt niet?
https://www.ad.nl/ad-werk(...)-te-werken~ae3fabfa/
Het beleid van kwantitatieve verruiming zorgt gewoon voor geldschepping natuurlijk. Dat vertelt de ECB zelf ook:quote:Op dinsdag 17 september 2019 18:19 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Niet het zelfde dat de geld pers aan staat!!! Daarnaast worden oa surplus die bij de ECB staan hier voor gebruikt. Ging om geld pers aan dat is niet het geval. Die lening verkopen ze gewoon door.
Uit je eigen bron.quote:Op dinsdag 17 september 2019 18:24 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Het beleid van kwantitatieve verruiming zorgt gewoon voor geldschepping natuurlijk. Dat vertelt de ECB zelf ook:
https://www.ecb.europa.eu(...)hat_is_money.nl.html
De ECB zegt zelf dat ze geld scheppen door leningen bij banken op te kopen (dat is ook hun motivatie). Ze zullen toch zelf wel beter weten wat ze doen. Ze scheppen 20 miljard per maand, 240 miljard per jaar dus (dat is bijvoorbeeld de helft de Belgische economie, of ongeveer de complete Deense economie).quote:Op dinsdag 17 september 2019 18:19 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Niet het zelfde dat de geld pers aan staat!!! Daarnaast worden oa surplus die bij de ECB staan hier voor gebruikt. Ging om geld pers aan dat is niet het geval. Die lening verkopen ze gewoon door.
Als je iets verder doorscrollt,zie je:quote:
Maar goed, ik vrees dat we nogal offtopic raken zoquote:In de praktijk geven alleen de nationale centrale banken fysiek eurobankbiljetten uit. Het "aanzetten van de geldpers" is de alledaagse term voor het ECB-programma voor de aankoop van activa, een vorm van "kwantitatieve verruiming". Door activa in de financiële markt te kopen creëert de ECB aanvullende centrale-bankreserves die – via diverse kanalen – aan een verlaging van de rentetarieven voor huishoudens en bedrijven kunnen bijdragen. Hierdoor wordt de economie ondersteund en, uiteindelijk, de waarde van het geld stabiel gehouden wanneer de ECB beperkte ruimte heeft om de direct door haar gecontroleerde rentetarieven te verlagen. In dit proces drukt de ECB niet daadwerkelijk bankbiljetten om de activa aan te kopen, maar creëert zij op elektronische wijze geld, dat ten gunste komt van de verkopende partij of intermediair, bijvoorbeeld een commerciële bank. De verkopende partij kan vervolgens de extra liquiditeit gebruiken om andere activa te kopen of, in het geval van een commerciële bank, krediet aan de reële economie te verstrekken.
wowtwitter:davidschneider twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:08:29[in front of cameras]Father of sick child: “You’ve come here for a press opportunity”Known liar: “There’s no press here”https://t.co/HOj2pCHkgd reageer retweet
"There is no press here"...interessante opmerking aangezien het bezoek een media opportunity event was georganiseerd door Downing Street om hun NHS plannen in een mooi daglicht te tonen.quote:Op woensdag 18 september 2019 14:41 schreef rubbereend het volgende:
wowtwitter:davidschneider twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:08:29[in front of cameras]Father of sick child: “You’ve come here for a press opportunity”Known liar: “There’s no press here”https://t.co/HOj2pCHkgd reageer retweet
Blijkbaar kan hij zijn mond niet open doen zonder te liegen.quote:Contrary to Johnson’s comment, (“there’s no press here”) his visit to Whipps Cross Hospital in east London was in fact a media opportunity arranged by Downing Street, with a BBC camera crew, and a video journalist and a photographer from the Press Association to provide “pooled” coverage to be shared with the rest of the media.
The aim was to promote government spending on the NHS by showing the prime minister meeting frontline hospital staff.
Die random vader van een ziek kind in een ziekenhuis blijkt 'geheel toevallig' een Labour activist te zijn...quote:Op woensdag 18 september 2019 14:41 schreef rubbereend het volgende:
wowtwitter:davidschneider twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:08:29[in front of cameras]Father of sick child: “You’ve come here for a press opportunity”Known liar: “There’s no press here”https://t.co/HOj2pCHkgd reageer retweet
twitter:GuidoFawkes twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:56:36Boris Heckler is Labour Activist https://t.co/uV5Rk9pJ5Z https://t.co/kO5YczFUVI reageer retweet
Natuurlijk is iemand die de premier opzoekt om 'm goedbewoorde kritiek te presenteren voor het oog van de media niet een willekeurig persoon die er nooit eerder over heeft nagedacht. Maar dat wil niet zeggen dat-ie niet daadwerkelijk daar in het ziekenhuis was vanwege z'n kind.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:23 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Die random vader van een ziek kind in een ziekenhuis blijkt 'geheel toevallig' een Labour activist te zijn...twitter:GuidoFawkes twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:56:36Boris Heckler is Labour Activist https://t.co/uV5Rk9pJ5Z https://t.co/kO5YczFUVI reageer retweet
Meer info: https://www.autoexpress.c(...)ction-site-confirmedquote:Pro-Brexit-miljardair wil auto produceren om industrie VK te stimuleren
Brits chemiebedrijf INEOS, dat wordt geleid door miljardair en Brexit-voorstander Jim Ratcliffe, gaat een auto produceren in het Verenigd Koninkrijk om de lokale industrie te stimuleren. Het project is onderdeel van een plan van 600 miljoen pond (bijna 677 miljoen euro), en wordt deels gesteund met overheidsgeld.
In 2019 zijn al meerdere sluitingen van fabrieken aangekondigd, zoals van Honda en Ford, waardoor de industrie hard is geraakt. Door het plan moeten er tot vijfhonderd banen bij komen.
De auto heeft vierwielaandrijving en gaat Grenadier heten. Het model wordt in de plaats Bridgend in Wales geproduceerd, naast een fabriek van Ford die binnenkort dichtgaat. In 2021 moet de nieuwe auto gelanceerd worden.
Ineos zocht wereldwijd naar productielocaties, maar kwam uiteindelijk uit op het VK. "De keus om de auto in het VK te bouwen drukt ons vertrouwen in Britse productie uit", aldus Ratcliffe. Volgens hem zal het project hoe dan ook succes hebben, wat voor vorm de Brexit ook zal aannemen.
De autosector stemde grotendeels tegen Brexit bij het referendum in 2016. Enkele van de meest uitgesproken critici van een no deal-Brexit zijn ook afkomstig uit deze sector. Ratcliffe vormt in die zin dus een opvallende uitzondering nu hij zich aan deze sector verbindt.
INEOS produceert en distribueert verschillende soorten chemicaliën en olieproducten, en is ook bekend als sportsponsor.
En sowieso is de personenwagen een krimpende markt. Lekker handig om daar anno 2019 mee te beginnenquote:Op woensdag 18 september 2019 18:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
https://www.nu.nl/brexit/(...)k-te-stimuleren.html
[..]
Meer info: https://www.autoexpress.c(...)ction-site-confirmed
Het idee is aardig, maar de concurrentie aangaan buiten de thuismarkt wordt natuurlijk juist door die Brexit lastiger. En dat hele "chassis en body produceren in Portugal en techniek halen uit Duitsland en Oostenrijk, daarna verschepen naar de UK"-verhaal uiteraard ook.
Oh gelukkig, dan maakt het niet uit dat hij een ziek kind heeft. Van welke partij is die persoon rechts die aan het liegen is?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:23 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Die random vader van een ziek kind in een ziekenhuis blijkt 'geheel toevallig' een Labour activist te zijn...twitter:GuidoFawkes twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:56:36Boris Heckler is Labour Activist https://t.co/uV5Rk9pJ5Z https://t.co/kO5YczFUVI reageer retweet
En nu? Was er geen kind in intensive care en had hij ongelijk over het beschikbare personeel?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:23 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Die random vader van een ziek kind in een ziekenhuis blijkt 'geheel toevallig' een Labour activist te zijn...twitter:GuidoFawkes twitterde op woensdag 18-09-2019 om 14:56:36Boris Heckler is Labour Activist https://t.co/uV5Rk9pJ5Z https://t.co/kO5YczFUVI reageer retweet
Mooi verhaal, maar natuurlijk wat ongeloofwaardig van de man die zelf, samen met z'n senior execs, net naar Monaco is verkast en zijn hele bedrijf naar CH verhuisde omdat HMRC hem geen 6 maanden uitstel voor een btw-betalinkje wilden verlenen.quote:Op woensdag 18 september 2019 18:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Brits chemiebedrijf INEOS, dat wordt geleid door miljardair en Brexit-voorstander Jim Ratcliffe, gaat een auto produceren in het Verenigd Koninkrijk om de lokale industrie te stimuleren.
En zie hier de echte reden.quote:wordt deels gesteund met overheidsgeld.
Een autofabriek gesteund met overheidsgeld?quote:Op woensdag 18 september 2019 18:48 schreef nostra het volgende:
[..]
Mooi verhaal, maar natuurlijk wat ongeloofwaardig van de man die zelf, samen met z'n senior execs, net naar Monaco is verkast en zijn hele bedrijf naar CH verhuisde omdat HMRC hem geen 6 maanden uitstel voor een btw-betalinkje wilden verlenen.
[..]
En zie hier de echte reden.
Dat is ook tegen de regels van de WTO.quote:Op woensdag 18 september 2019 22:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Een autofabriek gesteund met overheidsgeld?
Dan kun je een FTA met de EU vwb auto’s wel op je buik schrijven. Dat is tegen het ‘level playing field’ principe. Geen enkel handelsblok met een eigen auto-industrie gaat daar akkoord mee. Worden flinke importheffingen dan.
Oh. Dat wist ik dan weer niet.quote:Op donderdag 19 september 2019 00:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is ook tegen de regels van de WTO.
Dat geeft meer duidelijkheid dan Boris zal uitkomen.quote:Op woensdag 18 september 2019 23:22 schreef capricia het volgende:
De EU geeft GB nog 12 dagen de tijd om met een schriftelijk voorstel te komen.
30 sept is de deadline. Daarna gaat de EU van een No deal scenario uit.
https://www.independent.c(...)VrcGrMMpDOLtctyZb_wI
Tevens heeft het Europees parlement vandaag gestemd; Indien GB uitstel vraagt gaat het EP akkoord. Backstop alleen op NI is ook akkoord.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Inderdaad, zie de recente zaak van Bombardier over steun door Quebec ter illustratie,quote:Op donderdag 19 september 2019 01:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Oh. Dat wist ik dan weer niet.
Staatssubsidie, in een directe vorm, mag niet van de WTO, begrijp ik?
Moet het uitstel ook voor de 30ste worden aangevraagd?quote:Op woensdag 18 september 2019 23:22 schreef capricia het volgende:
De EU geeft GB nog 12 dagen de tijd om met een schriftelijk voorstel te komen.
30 sept is de deadline. Daarna gaat de EU van een No deal scenario uit.
https://www.independent.c(...)VrcGrMMpDOLtctyZb_wI
Tevens heeft het Europees parlement vandaag gestemd; Indien GB uitstel vraagt gaat het EP akkoord. Backstop alleen op NI is ook akkoord.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat lijkt me niet, uitstel moet natuurlijk ook een optie blijven als je een plan in dient wat afgeschoten wordt.quote:Op donderdag 19 september 2019 10:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Moet het uitstel ook voor de 30ste worden aangevraagd?
Nee. Uitstel mag tot de laatste dag aangevraagd worden.quote:Op donderdag 19 september 2019 10:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Moet het uitstel ook voor de 30ste worden aangevraagd?
twitter:britainelects twitterde op donderdag 19-09-2019 om 01:09:28Westminster voting intention:CON: 32% (-)LDEM: 23% (+4)LAB: 21% (-2)BREX: 14% (-)GRN: 4% (-3)via @YouGov reageer retweet
quote:UK ‘cannot meet’ EU deadline for Brexit plan and needs another year, government says
The EU has set Britain a test it “cannot meet” with its demands to see a replacement for the Irish backstop, the Brexit Secretary has said.
Stephen Barclay said the UK should be given another year to find a new policy for the Northern Ireland border.
[..]
Leuk, he?quote:Op donderdag 19 september 2019 16:16 schreef capricia het volgende:
Wat lees ik nou? Van de Brexit minister.
De Uk heeft geen plan voor de backstop en heeft nog minstens een jaar de tijd nodig..
https://www.independent.c(...)r#Echobox=1568891290
[..]
Snel uitstel aanvragen, zou ik zeggen.quote:Op donderdag 19 september 2019 16:16 schreef capricia het volgende:
Wat lees ik nou? Van de Brexit minister.
De Uk heeft geen plan voor de backstop en heeft nog minstens een jaar de tijd nodig..
https://www.independent.c(...)r#Echobox=1568891290
[..]
Dat is niet de bedoeling,natuurlijk. De bedoeling is dat de EU de backstop terugtrekt en het VK op zijn blauwe ogen gelooft dat ze over een jaar wel een plan hebben. Ik geloof niet dat er ook maar iemand in de EU is die daarin gaat trappen.quote:Op donderdag 19 september 2019 17:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Snel uitstel aanvragen, zou ik zeggen.
https://www.theguardian.c(...)r-says-barclay#img-1quote:Downing Street rejects Macron's two-week deadline for Brexit plan
UK says it won’t adhere to France and Finland’s request and will table proposals when Boris Johnson is ready
Het gaat hier om great leadership!quote:He [Brexit Secretary Stephen Barclay] continued: "Great political leaders have always respected the need to take risks. Indeed it was General de Gaulle who said a true statesman is one who is willing to take risks.
"Yet a refusal by the commission to accept any risk would be a failure of statecraft, and put at risk the future relationship of the UK and the EU because of a lack of flexibility, creativity and indeed pragmatism. Leadership requires more than remaining within a safety net."
Hij vergeet te vermelden dat De Gaulle, de grote leider, onder geen beding het VK in de EEG wilde toelaten.quote:Op donderdag 19 september 2019 17:38 schreef svann het volgende:
[..]
https://www.theguardian.c(...)r-says-barclay#img-1
Een quote-je daar uit:
[..]
Het gaat hier om great leadership!
Plus geruchten dat Johnson het parlement langer naar huis zou kunnen sturen.
If you don't learn humility on your own, it will be taught to you by an unsympathetic teacher.quote:Op donderdag 19 september 2019 16:16 schreef capricia het volgende:
Wat lees ik nou? Van de Brexit minister.
De Uk heeft geen plan voor de backstop en heeft nog minstens een jaar de tijd nodig..
...
Door wie danquote:Op donderdag 19 september 2019 17:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Snel uitstel aanvragen, zou ik zeggen.
3 jaar de tijd verdommequote:Op donderdag 19 september 2019 16:16 schreef capricia het volgende:
Wat lees ik nou? Van de Brexit minister.
De Uk heeft geen plan voor de backstop en heeft nog minstens een jaar de tijd nodig..
https://www.independent.c(...)r#Echobox=1568891290
[..]
Ik zou zeggen: stuur de Queen, het wordt tijd dat er eens een echte leider op staat...quote:
Lachwekkend ....quote:Op donderdag 19 september 2019 16:16 schreef capricia het volgende:
Wat lees ik nou? Van de Brexit minister.
De Uk heeft geen plan voor de backstop en heeft nog minstens een jaar de tijd nodig..
https://www.independent.c(...)r#Echobox=1568891290
[..]
En nu?quote:Op vrijdag 20 september 2019 10:10 schreef riazop het volgende:
Steun van de Duitse populisten vd AFD voor brexit
Volgens mij verloren ze die stemming nogal fors met 544-126. Maar vertel, wat is de relevantie?quote:Op vrijdag 20 september 2019 10:10 schreef riazop het volgende:
Steun van de Duitse populisten vd AFD voor brexit
Dat is wel heel veel minder dan de 75.000 banen die eerder werden ingeschat door EYquote:Nog 'maar' 1000 bankbanen verplaatst uit Londen voor brexit
Het aantal bankiers dat Londen heeft verlaten in aanloop naar een brexit is kleiner dan verwacht. Op dit moment zijn er ongeveer 1000 banen bij investeringsbanken verplaatst naar het vasteland.
Dat staat in een rapport van adviesbureau EY. Na het brexitreferendum in 2016 werd verwacht dat grote banken de hoofdstad van Engeland snel zouden verlaten. Er werd geschat dat tienduizenden of mogelijk zelfs honderdduizenden banen verplaatst zouden worden naar de Europese Unie.
Volgens EY worden er sowieso 7000 banen van grote investeringsbanken verplaatst zouden van Londen naar de EU.
Volgens mij was dat de hele impact en niet alleen de directe banen die verloren gaan maar ook de ondersteunende banen in andere sectoren. We zullen wel zien tzt wat het uiteindelijke aantal zal worden.quote:Op vrijdag 20 september 2019 11:10 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat is wel heel veel minder dan de 75.000 banen die eerder werden ingeschat door EY![]()
De EU lidstaten mogen dus niet weten wat de Britten voor stellen maar moeten het wel goedkeuren? Ja, dat gaat wel werken.quote:Downing Street’s secrecy over its “underwhelming” Brexit proposals has caused a fresh rupture in the negotiations in Brussels.
The row centres on a demand that the EU’s negotiating team treat a long-awaited cache of documents outlining the UK’s latest ideas as “Her Majesty’s government property”.
The European commission team was told by Whitehall that the three “confidential” papers it had sent on Thursday evening should not be distributed to Brexit delegates representing the EU’s 27 other member states.
Sources in Brussels said that in response the point was being made forcefully to the British negotiating team that all proposals would need to be made available for the EU’s capitals to analyse for talks to progress.
https://www.theguardian.c(...)-eu-proposals-secret
twitter:skydavidblevins twitterde op vrijdag 20-09-2019 om 16:08:07That holy water exchange in full: Jokingly given holy water to take to his next meeting with Boris Johnson, Leo Varadkar asked: “Do I throw it over him?” #Brexit https://t.co/kKBduAVyaZ reageer retweet
En weet je wat die geheime voorstellen waren?quote:Op vrijdag 20 september 2019 12:39 schreef Tijger_m het volgende:
Je blijft lachen:
[..]
De EU lidstaten mogen dus niet weten wat de Britten voor stellen maar moeten het wel goedkeuren? Ja, dat gaat wel werken.
Als ik een beetje het nieuws door kijk gaat het sowieso niet goed met de conferenties. Bij UKIP weigerde de partijleider zelfs te komen omdat er te weinig kaarten zijn verkocht.quote:Op zaterdag 21 september 2019 00:33 schreef capricia het volgende:
Gaat niet zo lekker met Labour op die conferentie. Iemand die dat een beetje volgt?
Het hele VK gaat al 3 jaar daarvoor.quote:Op zaterdag 21 september 2019 10:44 schreef Berkery het volgende:
Ze gaan full 'Judean People's Front' bij Labour.
"What has the EU ever done for us?"quote:Op zaterdag 21 september 2019 10:55 schreef Tijger_m het volgende:
Het hele VK gaat al 3 jaar daarvoor.
Bijna 75 jaar betrekkelijke rust en vrede! Dat lijken die idiote Britten telkens te vergetenquote:Op zaterdag 21 september 2019 11:37 schreef Perrin het volgende:
All right, but apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, a fresh water system, and public health, what has the EU ever done for us?
Ik ben de afgelopen periode in de UK geweest en het blijft me verbazen hoe ze tegen brexit aankijken vanuit de politiek. Aan de ene kant is er urgentie, maar aan de andere kant nemen ze rustig de tijd om May eruit te kiepen, op vakantie te gaan, een opvolger aan te wijzen en nog geen plan te hebben.quote:
quote:Op zaterdag 21 september 2019 11:37 schreef Perrin het volgende:
All right, but apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, a fresh water system, and public health, what has the EU ever done for us?
https://www.inet.ox.ac.uk/news/Brexitquote:History is clear: things have gone very well for Britain as a member of the EU.
The following three visualisations illustrate our main points:
Firstly, since the year the UK joined the EU GDP per capita in the UK has grown faster than in the two other big EU economies France and Germany and also exceeded growth in the USA.
Secondly, growth in the UK was more equally shared than in the USA: Since 1974, median income in the UK grew by 79%, in contrast to 16% for the US. This is what research by INET researchers Professor Brian Nolan, Dr Stefan Thewissen and Dr Max Roser shows.
Thirdly, the EU is hugely important as a trading partner of the UK. The UK sells 45% of its exports to other EU member countries.
Dat is precies het probleem nu.quote:Op zondag 22 september 2019 11:26 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
[..]
https://www.inet.ox.ac.uk/news/Brexit
But allright, rational decisions are not important anymore for us.
Hoe een referendum met 3 keuzes er uit moet zien, staat er niet. Of zouden ze willen laten kiezen tussen deal en remain?quote:The party's draft plan for its Brexit policy, put forward by Mr Corbyn, suggests that, if Labour wins power in a general election, it would remain neutral while negotiating a new Brexit deal within three months.
It would then hold a referendum within six months, and the party would decide which side to back at a special conference.
Hahaha 'neutraal blijven'.quote:Op maandag 23 september 2019 07:57 schreef Hanca het volgende:
Labour gaat over 2 opties stemmen: remain steunen of 'neutraal blijven'.
https://www.bbc.com/news/uk-politics-49789938
De laatste optie is: binnen 3 maanden een nieuwe deal onderhandelen, die vervolgens binnen 6 maanden voor leggen in een referendum
[..]
Hoe een referendum met 3 keuzes er uit moet zien, staat er niet. Of zouden ze willen laten kiezen tussen deal en remain?
Het neutraal blijven wordt iig gesteund door Corbyn, het zou een enorme nederlaag voor hem zijn als die niet wint en remain wel.
De term neutraal blijven is wat gek, maar eigenlijk pleiten ze gewoon voor een nieuw referendum en volgens mij doet Corbyn dat al langer.quote:Op maandag 23 september 2019 08:03 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hahaha 'neutraal blijven'.
Hoe verzinnen ze het.
Deadline na deadline idd.quote:Op maandag 23 september 2019 08:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
De term neutraal blijven is wat gek, maar eigenlijk pleiten ze gewoon voor een nieuw referendum en volgens mij doet Corbyn dat al langer.
quote:What is it about Britain that has produced such a litany of failed leaders?
...
Perhaps great democratic leaders emerge in much more porous, less class-siloed societies than our own; where their lived experience allows them to reach out to build broad coalitions. That is neither Johnson nor Corbyn. Brexit, we are learning, is much more than a crisis in our relations with Europe. It reflects a deep-set crisis in our society. One day, there will be a leader who gets it, but after what convulsions is anybody’s guess.
Een meerderheid krijgen ze niet, maar de grootste worden ze dan waarschijnlijk wel.quote:Op maandag 23 september 2019 10:59 schreef riazop het volgende:
Als labour op neutraal inzet krijgen ze een geweldig pak slaag van de ibdems en kunnen de conservatieven weer een comfortabele meerderheid tegemoet zien.
Die komt naar verwachting dinsdag maar dat staat niet vast, het Hof doet uitspraak wanneer het klaar is en die hebben geen spoorboekje.quote:Op maandag 23 september 2019 10:49 schreef DustPuppy het volgende:
Hoe laat komt de uitspraak van het Hooggerechtshof?
Dit "sitting on the fence" is al een hele tijd de strategie van Corbyn. Van een oppositie partij verwacht je een helder verhaal. Het feit dat er eigenlijk geen oppositie wordt gevoerd (behalve overal tegen zijn) is een deel van het antwoord waarom het hele democratische proces in duigen valt.quote:
quote:English people living in Wales tilted it towards Brexit, research finds
“The Welsh did not want to quit the EU, but that is one of many false beliefs about Brexit. The biggest is that the pro-leave vote was due to northerners,” he said. “It’s true some northern areas were strongly pro-Brexit, but the population there is too small to swing the vote.
“The real support for Brexit, in terms of numbers of votes, was in places like Cornwall, which was 57% for leave, Hampshire with 54%, Essex with 62% and Norfolk with 57%. It is those southern English voters that are dragging Scotland, Wales and Northern Ireland unwillingly out of Europe.
Yup.. zie ook dat artikel dat ik een paar posts geleden postte.. Behoorlijk rake analyse wat mij betreft.quote:Op maandag 23 september 2019 11:18 schreef zoost het volgende:
[..]
Dit "sitting on the fence" is al een hele tijd de strategie van Corbyn. Van een oppositie partij verwacht je een helder verhaal. Het feit dat er eigenlijk geen oppositie wordt gevoerd (behalve overal tegen zijn) is een deel van het antwoord waarom het hele democratische proces in duigen valt.
Veel van de socialistische plannen van Labour kwamen volgens mij uit zijn koker. Teken dat Labour meer naar het politieke midden gaat koersen?quote:Op maandag 23 september 2019 12:13 schreef riazop het volgende:
Andrew Fisher, de raspoetin van Corbyn, is eruit gegooid.
https://www.bbc.com/news/uk-49785014
Zeer onwaarschijnlijk, de coterie rond Corbyn is wat groter.quote:Op maandag 23 september 2019 12:39 schreef Perrin het volgende:
[..]
Veel van de socialistische plannen van Labour kwamen volgens mij uit zijn koker. Teken dat Labour meer naar het politieke midden gaat koersen?
Nee, er zelf uitgestapt schijnt. Wat ik gister ergens las (kan het niet weer vinden) is dat hij tegen een burn out aan zit.quote:Op maandag 23 september 2019 12:13 schreef riazop het volgende:
Andrew Fisher, de raspoetin van Corbyn, is eruit gegooid.
https://www.bbc.com/news/uk-49785014
Supreme court to give judgment in prorogation case at 10.30am tomorrowquote:Op maandag 23 september 2019 11:11 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Die komt naar verwachting dinsdag maar dat staat niet vast, het Hof doet uitspraak wanneer het klaar is en die hebben geen spoorboekje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
quote:Op maandag 23 september 2019 16:47 schreef Vallon het volgende:
Gaat een uitspraak, buiten tijdsverlies, werkelijk wat uitmaken ?
De regering zal ongewtijfeld manieren zoeken om te blijven vertragen. BoJo zal niet in zijn geest van de wens, uitstel vragen en voor andere opties (GE/RF) is simpelweg geen tijd.
Dus het wordt "crashen" of een bijkans alsnog onmogelijk intrekken van Art50. Het laatste is weliswaar zuur als hooguit gezichtverlies en geeft de beste kansen op stabiliteit voor alle betrokken individuen (ook die nu wonen in de EU).
Ik zie in alle verdeeldheid geen andere oplossing. Do or Die. Ook een referendum, laat staan verkiezingen zal geen echte oplossing bieden. Hooguit als leugenachtig argument dat dan dient als vermeend mandaat. De verdeeldheid in de keuze van ieders (eigen)belangen, zijn te zeer lokaal en ook individueel gebonden.
Voor een Noor-Ier liggen de belangen anders dan voor een Schot of Welshman. Los van die streekgebondenheid, is er ook nog zo iets als het individu die op micro niveau allemaal andere argumentaties (en verwachtingen) hebben.
Je kan simpelweg niet één juiste koers stellen als "mening van het volk" noch kan je daarover en mag je daarvoor een onomkeerbaar compromis maken waar het individu zich dan maar in moet schikken.
Het is niet dit jaar een beetje polderen over meer belasting in ruil voor een snellere trein in het Zuiden dat zorgt voor wat meer werkgelegenheid in het Noorden etc.etc.
Het is daarmee niet een kwestie van kiezen en (ver)delen. De keuze van in of uit de EU is geen keuze.
Het is vooral zeker (in)slikken of onbekend stikken, het is een gok van megalomane psychopaten over de rug van elk betrokken individu.De uitspraak gaat iets uitmaken voor de constitionele situatie in het VK, dat is belangrijk voor het VK an sich maar heeft op zich weinig met Brexit van doen, Brexit is de aanleiding.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-49789938quote:Jeremy Corbyn's policy on Brexit has triumphed at Labour conference, as members endorsed his stance to stay neutral while negotiating a new deal.
The party voted against a motion which would have seen Labour backing Remain in any future referendum.
But there was confusion as the votes were called, as the chair of the proceedings faced calls for a recount.
Unison had broken ranks with other unions to back the Remain motion.
Labour's position on Brexit has dominated the conference agenda, with huge disagreements over the issue.
The party's draft plan for its Brexit policy, put forward by Mr Corbyn, suggests that, if Labour wins power in a general election, it would remain neutral while negotiating a new deal with the EU within three months.
Nou, tot zover de Labourpartijquote:Op maandag 23 september 2019 19:02 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
https://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-49789938
Dat geloof je toch zelf niet.?quote:
De geruchten dat hij tegen een burn out aan zat heb ik al eerder gelezen. Het lijkt me ook een rotbaan om de rechterhand van Johnson te zijn, kan me voorstellen dat je dat hooguit een paar maanden vol kan houden.quote:Op maandag 23 september 2019 19:18 schreef riazop het volgende:
[..]
Dat geloof je toch zelf niet.?
Die is gewoon onder druk met een mooie vertrekregeling vertrokken
Dat is een onmogelijke hindernisbaan.quote:Op maandag 23 september 2019 20:24 schreef Tijger_m het volgende:
Dus Labour ziet de toekomst als volgt, ze gaan de volgende verkiezingen winnen, dan gaan ze onderhandelen met de EU, dan moet die deal goedgekeurd worden door het Parlement en dan gaan ze een referendum houden of het volk het eens is met die deal zonder duidelijk te maken wat die deal inhoud voor de verkiezingen behalve unicorn onzin en vage bewoordingen.
Dat alles moet dan wel in een tijdspad gegoten worden waar de EU in meegaat, een referendum in het VK heeft minimaal 6 maanden voorbereiding nodig btw.
We praten dus over een extensie van minimaal een jaar. Het is gewoon te gek voor woorden
De verlenging aanvragen bij de EU lijkt me niet het probleem, die zullen bij een deal echt nog wel verlenging tot aan het referendum geven. Ze lijken nu al geneigd tot het geven van 2 jaar uitstel.quote:Op maandag 23 september 2019 20:24 schreef Tijger_m het volgende:
Dus Labour ziet de toekomst als volgt, ze gaan de volgende verkiezingen winnen, dan gaan ze onderhandelen met de EU, dan moet die deal goedgekeurd worden door het Parlement en dan gaan ze een referendum houden of het volk het eens is met die deal zonder duidelijk te maken wat die deal inhoud voor de verkiezingen behalve unicorn onzin en vage bewoordingen.
Dat alles moet dan wel in een tijdspad gegoten worden waar de EU in meegaat, een referendum in het VK heeft minimaal 6 maanden voorbereiding nodig btw.
We praten dus over een extensie van minimaal een jaar. Het is gewoon te gek voor woorden
Punt 1 is geen probleem (bij verkiezingen krijgen ze wel verlengingen, grote probleem is Johnson overtuigen die aan te vragen), als ze de verkiezingen winnen is het door het parlement krijgen ook geen probleem. Enige problemen zijn het onderhandelen van een deal (maar ze lijken niet tegen een backstop, dus er is een kans) en het referendum winnen. Maar een referendum geeft als het goed is sowieso duidelijkheid, of de deal er dan als winnaar uit komt of niet.quote:Op maandag 23 september 2019 20:33 schreef Perrin het volgende:
Een verlenging krijgen, de verkiezingen winnen, een nieuwe deal onderhandelen (nieuw op welke details?), die deal door het parlement krijgen, en die deal door een referendum goedgekeurd krijgen.
0,0000001% dat dit plan gaat lukken.
Ik snap wat je zegt. maar net als jij kunnen we er gevoeglijk vanuit gaan dat er nog steeds geen keuze te maken zal zijn. Laat staan dat de eind betrokkenen daar wat over te zeggen heeft. Je kan vrolijk stemmen maar het individu wordt ontdaan van de eigen fundamentele keuze.quote:Op maandag 23 september 2019 20:24 schreef Tijger_m het volgende:
Dus Labour ziet de toekomst als volgt, ze gaan de volgende verkiezingen winnen, dan gaan ze onderhandelen met de EU, dan moet die deal goedgekeurd worden door het Parlement en dan gaan ze een referendum houden of het volk het eens is met die deal zonder duidelijk te maken wat die deal inhoud voor de verkiezingen behalve unicorn onzin en vage bewoordingen.
Dat alles moet dan wel in een tijdspad gegoten worden waar de EU in meegaat, een referendum in het VK heeft minimaal 6 maanden voorbereiding nodig btw.
We praten dus over een extensie van minimaal een jaar. Het is gewoon te gek voor woorden
Welke deal? Labour wil een nieuwe deal eerst onderhandelen.quote:Op maandag 23 september 2019 20:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
De verlenging aanvragen bij de EU lijkt me niet het probleem, die zullen bij een deal echt nog wel verlenging tot aan het referendum geven. Ze lijken nu al geneigd tot het geven van 2 jaar uitstel.
Probleem lijkt me het winnen van de verkiezingen, maar om dat nu op je partijcongres te zeggen is ook zo wat...
Ik vind eerlijk gezegd dat er meer duidelijkheid is gekomen van Labour dan ik verwacht had.
Ik hoor de EU nog steeds zeggen dat de WA de enige deal ( of eigenlijk een "Treaty") is die er is. Er is geen mogelijkheid tot heronderhandelingen. Sommige aspecten van de WA kunnen minder relevant worden (zoals de back-stop) als er een oplossing is voor het grensprobleem.quote:Op maandag 23 september 2019 23:23 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welke deal? Labour wil een nieuwe deal eerst onderhandelen.
En Labour claimt een deal te willen die ze dezelfde voordelen als lidmaatschap geeft maar zonder FoM.
Er is wel een andere deal mogelijk, als het VK wat rode lijnen zal loslaten. Maar uiteindelijk zal elke deal op die van May lijken, inderdaad. De deal die Labour zal onderhandelen bij winst zal dus ook op die van May lijken en daarna leggen ze die voor in een referendum. Lijkt me niks mis mee (behalve dan dat ik de invulling van het referendum wil zien: worden het 3 keuzes of is remain of no deal geen optie?).quote:Op dinsdag 24 september 2019 09:41 schreef zoost het volgende:
[..]
Ik hoor de EU nog steeds zeggen dat de WA de enige deal ( of eigenlijk een "Treaty") is die er is. Er is geen mogelijkheid tot heronderhandelingen. Sommige aspecten van de WA kunnen minder relevant worden (zoals de back-stop) als er een oplossing is voor het grensprobleem.
Al dit gepraat over een nieuwe deal in de UK is alleen voor de bühne.
Luister maar naar Barnier en Juncker. De WA wordt niet heronderhandeld. Dat is de policy van de EU. De EU staat wel open om te kijken naar de "alternative arrangements" zoals beschreven in de non-papers.quote:Op dinsdag 24 september 2019 09:48 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er is wel een andere deal mogelijk, als het VK wat rode lijnen zal loslaten. Maar uiteindelijk zal elke deal op die van May lijken, inderdaad. De deal die Labour zal onderhandelen bij winst zal dus ook op die van May lijken en daarna leggen ze die voor in een referendum. Lijkt me niks mis mee (behalve dan dat ik de invulling van het referendum wil zien: worden het 3 keuzes of is remain of no deal geen optie?).
Ze hebben Barnier toch die functie van onderhandelaar weer gegeven. Ik denk dat als er een totaal ander onderhandelingsteam tegenover hen zit (van Labour), dat de EU dat ook niet kan negeren. Vergeet niet dat de EU ook graag een deal wil.quote:Op dinsdag 24 september 2019 09:54 schreef zoost het volgende:
[..]
Luister maar naar Barnier en Juncker. De WA wordt niet heronderhandeld. Dat is de policy van de EU. De EU staat wel open om te kijken naar de "alternative arrangements" zoals beschreven in de non-papers.
Wat wil Frankrijk?quote:Op dinsdag 24 september 2019 09:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
... Vergeet niet dat de EU ook graag een deal wil.
...
Macaron heeft echt niet het overwicht om de test van de EU op die manier te gijzelen. Dat krijgen de fransen de komende 100 jaar terug.quote:Op dinsdag 24 september 2019 10:01 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Wat wil Frankrijk?![]()
Deal vergt toch unaniem besluit van alle EU-landen?
Maak ze dat maar eens duidelijk in Parijs.quote:Op dinsdag 24 september 2019 10:04 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Macaron heeft echt niet het overwicht om de rest van de EU op die manier te gijzelen....
Macron wil ook een deal, er komen zelfs geluiden uit Frankrijk dat hij aan stuurt op 2 jaar verlenging (vorige keer blies hij zo hoog van de toren omdat hij de europese verkiezingen wilde winnen).quote:Op dinsdag 24 september 2019 10:01 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Wat wil Frankrijk?![]()
Deal vergt toch unaniem besluit van alle EU-landen?
hij is tot nu toe alleen nog maar afgegaanquote:Op dinsdag 24 september 2019 11:42 schreef zoost het volgende:
Dikke oorvijg van de Supreme Court voor BoJo.
twitter:lewis_goodall twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 11:42:05Hale: “the advice to HM Queen to advise the government to prorogue Parliament WAS unlawful.” reageer retweet
twitter:lewis_goodall twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 11:43:58The Supreme Court says that the “void and of no effect. Parliament has NOT been prorogued. This is the unanimous judgment of all eleven justices.” reageer retweet
Is er een uitspraak?quote:Op dinsdag 24 september 2019 11:42 schreef zoost het volgende:
Dikke oorvijg van de Supreme Court voor BoJo.
Ja, en een unanieme uitspraak op beide fronten. 11-0, dat is explicieter dan verwacht, de optimisten dachten dat het 8-3 zou zijn.quote:Op dinsdag 24 september 2019 11:45 schreef capricia het volgende:
[..]
Is er een uitspraak?
Edit: ik zie het.
Onder normale omstandigheden wel ja. Maar dit is de UKquote:Op dinsdag 24 september 2019 11:47 schreef capricia het volgende:
Hier lijkt me maar 1 antwoord op:
Johnson moet aftreden.
https://www.bbc.com/news/live/uk-politics-49807552quote:'Parliament has not been prorogued'
"The prorogation was void and of no effect," Lady Hale says. "Parliament has not been prorogued."
Lady Hale continued that the speakers of the Houses of Commons and Lords "can take immediate steps to enable each house to meet as soon as possible".
It is for Parliament to decide what to do next, she says.
Doet hij niet maar hij is compleet vleugellam nu met een minderheids regering die geen vuist kan maken maar ook geen verkiezingen kan uitschrijven, ze gaan hem dwingen de gifbeker leeg te drinken.quote:Op dinsdag 24 september 2019 11:47 schreef capricia het volgende:
Hier lijkt me maar 1 antwoord op:
Johnson moet aftreden.
Als de hoogste rechter van het land dit over je zegt ben je een (mislukte) dictator wmb.twitter:lewis_goodall twitterde op dinsdag 24-09-2019 om 11:40:05This is very, very bad for the government. Lady Hale just said this was a “suspension of parliamentary democracy.” reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |