Dienstverlening met een oosters tintjequote:Op vrijdag 28 juni 2019 18:26 schreef 64 het volgende:
[..]
Die hebben wij niet. Of eigenlijk is de eerste kassa de kassa en service Bali tegelijk. Ook voor stomerij, postverzending, lootjes, te cetera
Als het te warm is voor een korte broek, wat danquote:Op donderdag 27 juni 2019 19:14 schreef Iemand het volgende:
Echter kwamen er vandaag, terwijl de warmte best meeviel, mensen met een korte broek, aangezien zij vonden dat het te warm is voor een korte broek.
Peniskoker.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 18:57 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Als het te warm is voor een korte broek, wat dan
Dit gaat vast over ho´s die aardig wat in de melk te brokkenen hebben?quote:Op zondag 12 mei 2019 20:50 schreef iemand het volgende:
Ho's just wanna be ho's man. En daar is niks mis mee, tenzij het anderen schade berrokelt.
quote:Op maandag 1 juli 2019 19:18 schreef iemand het volgende:
Wat is er mis met zwart geld? Mist eerlijk verkregen?
Zelfkennis is de eerste stap...quote:Loud pipes save's lives. Iets waar ik grote moeite mee heb.
quote:Op maandag 1 juli 2019 14:47 schreef Va16 het volgende:
Ik voel me zo onzeker, verdrietig, boos... 11 jaar schuift hij gewoon aan de kant, hoe hij nu doet tegen mij is zo kil, afstandelijk, alsof hij me opeens niet graag meer ziet.
Tijdens de ruzie van 2 weken geleden zei hij nog dat hij me doodgraag ziet, dat hij zijn 2 handen mag kussen met een vrouw zoals mij.
Foei Victor!quote:Op zaterdag 6 juli 2019 10:12 schreef Iemand het volgende:
Nu gaan ze de coffeeshop sluiten i.p.v. de daders zoeken. En maar janken over Victor blaming als het over andere zaken gaat.
Reinier zeker weer!quote:
Altijd dezelfdenquote:
Misschien goed verzekerd?quote:Op woensdag 3 juli 2019 16:58 schreef Postbus100 het volgende:
Ik interpreteer dit helemaal verkeerd
[..]
quote:Op dinsdag 9 juli 2019 18:09 schreef iemand het volgende:
Waarom mag er op FOK niet gespuculeerd worden in dit soort zaken?
Zelfs in opsporing verzocht wordt er constant gespuculeerd
Dus waarom doet fok zo moeilijk daarover en krijgen ik zelfs een ban
leg het uit dan weet iedereen waarom we niet mogen spuculeren
En daarmee is de causa finito!quote:Op woensdag 10 juli 2019 11:08 schreef DaMart het volgende:
[modbreak]Ik heb het topic wat opgeschoond. Verdere discussie kan in het feedbacktopic. Hier weer terug naar de originele taalfouten.[/modbreak]
quote:Bij mij hebben ze een keer de papierkliko vol met folders gegooid. Zal wel playback zijn voor de nee/nee sticker.
De bovenrand is lastiger te bereiken.quote:Op zondag 21 juli 2019 14:24 schreef cherrycoke het volgende:
onderrand wordt er "biomassa" centrales gesubsidieerd waar hele kapitaal kostende bomen de houtkachel in gedonderd wordt, laat ze eerst nou maar eens gaan verdiepen in een landelijk warmtenet van thermische centrales voordat er weer onnozele dingen geroepen gaat worden.
Als er niks alternatief is is dit gedoemd te mislukken, gas is spotgoedkoop en zo'n warmtepomp hoef ik niet die dingen zijn veelte duur bij aanschaf en de onderhoudskosten zijn ook veelte duur.
quote:
quote:Op donderdag 1 augustus 2019 08:21 schreef het volgende:
Er was gisteren in Tilburg behoorlijk wat jongeren op de been voor de opening van de Knolpower pop up store in Tilburg
Energie komt te paard en gaat te voet.quote:Op zaterdag 3 augustus 2019 10:19 schreef iemand het volgende:
[..]
Vergeet niet dat de investering in zoiets enorm is. Ik heb zon netwerk gebouwd en je krijgt de case zonder subsidie eigenlijk. niet rond met de huidige gasprijzen. Terugverdientijden zijn slecht, je kunt beter investeren in een chemisch industrieel bedrijf oid.
Dat is eigenlijk het hele probleem. Energie is veel te goedkoop voor de werkelijke kosten die ermee paard gaan.
soms is het beter van nietquote:Op 3 augustus 2019 @ 20:37 schreef iemand het volgende:
.....Ik heb me oma helemaal weg zien kwijlen ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |