Normaal ben ik geen grammarnazi, maar dit is wel een extreem geval..quote:
Top! Bedankt!quote:
Is mij niet heel vaak voorgekomen in 20 jaar reizen met de trein. Maar resultaten uit het verleden en zo. Goed punt!quote:Op vrijdag 26 juli 2019 15:00 schreef pleeborstel het volgende:
Een blikje is niet genoeg. Die treinen vallen regelmatig stil door de warmte. In the middle of nowhere. Neem het zekere voor het onzekere en neem een sixpack mee.
Heel het OV is pauper, dus je zit altijd goed!quote:Op vrijdag 26 juli 2019 14:51 schreef wolfjeamadeus het volgende:
Als ik zo naar huis ga, en ik koop een blik bier bij de AH2Go, kan ik die dan gewoon opentrekken in de 1ste klas? Of is dat asociaal en moet ik gewoon bij de paupers in de 2de klas gaan zitten tot ik hem leeg heb?
Nou nee, dat klopt niet hoorquote:Op vrijdag 26 juli 2019 15:04 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Heel het OV is pauper, dus je zit altijd goed!
Zeker wel. Of denk jij soms dat je in de '1e klas' opeens hoger staat aangeschreven of zo?quote:
Jij hebt denk ik nog nooit in de 1ste klas gereisd.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 15:05 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Zeker wel. Of denk jij soms dat je in de '1e klas' opeens hoger staat aangeschreven of zo?
Kan TS nog uitdelen ook.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 15:00 schreef pleeborstel het volgende:
Een blikje is niet genoeg. Die treinen vallen regelmatig stil door de warmte. In the middle of nowhere. Neem het zekere voor het onzekere en neem een sixpack mee.
Je niet door je privé chauffeur laten rondrijden in je splinternieuwe, op maat gemaakte Maybachquote:Op vrijdag 26 juli 2019 14:53 schreef wolfjeamadeus het volgende:
[..]
Bier drinken tijdens het auto reiden
de eerste klas van de ns stelt niks voorquote:Op vrijdag 26 juli 2019 15:06 schreef wolfjeamadeus het volgende:
[..]
Jij hebt denk ik nog nooit in de 1ste klas gereisd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |