GC is een enigszins serieus subforum. Een onzin dagboek verhaaltje hoort hier niet thuis. Verder: mailen naar forum@fok.nl als je verder feedback hebt.quote:
Dat was geen antwoord op mijn vraagquote:Op dinsdag 29 januari 2019 22:53 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
GC is een enigszins serieus subforum. Een onzin dagboek verhaaltje hoort hier niet thuis. Verder: mailen naar forum@fok.nl als je verder feedback hebt.
Of GC for that matter.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 22:54 schreef naatje_1 het volgende:
En waarom zou zo'n topic dan op slot gaan en niet naar bijv ONZ gekickt worden, die OP is langer dan 100 OPs in ONZ tesamen...
Ik heb antwoord gegeven. Daar moet je het maar mee doen. Doorgaan erover heeft geen zin.quote:Op dinsdag 29 januari 2019 22:56 schreef naatje_1 het volgende:
Ok, dus feedback mag niet in het feedbacktopic, en we krijgen reacties op feedback dus ook niet in het feedbacktopic, joe!
Vanavond is vanavond ehquote:Op zondag 3 februari 2019 14:04 schreef DETELEVISIEKIJKER het volgende:
Hoelaat begint de nieuwe mod?
Hierbij verklaar ik: om 19:00 begint de ontgroening. Iedereen thuis, maar ook wakker dus dubbel pret.quote:Op zondag 3 februari 2019 15:40 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Vanavond is vanavond eh
Hoe laat laat ik aan jullie over
Nu is het geen geheim pretje meerquote:Op zondag 3 februari 2019 15:48 schreef _--_ het volgende:
[..]
Hierbij verklaar ik: om 19:00 begint de ontgroening. Iedereen thuis, maar ook wakker dus dubbel pret.
quote:Op zondag 3 februari 2019 16:27 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Nu is het geen geheim pretje meer
Wat een volkomen correcte analyse.quote:Op zondag 3 februari 2019 18:52 schreef Linkse_krijger het volgende:
GC is volkomen onleesbaar geworden.
Analfabeet gespotquote:Op zondag 3 februari 2019 18:52 schreef Linkse_krijger het volgende:
GC is volkomen onleesbaar geworden.
quote:Op zondag 3 februari 2019 18:55 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Ja, flikker dan eens op met die teringbende.
quote:Ondertitel Drie keer rechts is ook links
Excusesquote:Op zondag 3 februari 2019 18:55 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
Ja, flikker dan eens op met die teringbende.
Prima toch?quote:Op zondag 3 februari 2019 22:37 schreef kuolema het volgende:
Ik wil een topic openen omdat ik misschien naar een beurs wil maar twijfel vanwege de drukte en me afvraag hoe het zit met uitgangen en terugtrekmogelijkheden. Past dat in GC? Ik weet niet echt in welk subforum het anders past.
Verkoopt die nou drugsquote:Op dinsdag 5 februari 2019 13:23 schreef Faux. het volgende:
GC / köpa oxynorm, tramadol,concerta online(cupperkris@gmail.com)
Zou het in de kliko flikkeren ipv alleen een slotje. Nu staat dat e-mailadres er nog steeds
Thanks, OP leeggehaald.quote:Op dinsdag 5 februari 2019 13:23 schreef Faux. het volgende:
GC / köpa oxynorm, tramadol,concerta online(cupperkris@gmail.com)
Zou het in de kliko flikkeren ipv alleen een slotje. Nu staat dat e-mailadres er nog steeds
quote:
Bedankt voor je feedback. Deze heb ik zoals je ziet inderdaad gesloten. Reden dat hij dichtgaat is omdat er ene hetzelfde gespamt wordt zonder verdere toelichting. Dat zie ik inderdaad als bagger.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:40 schreef Stompzinnig het volgende:
GC / kennen jullie deze nog?
Waarom gaat dit dicht? Wellicht dat het in een ander forum beter past, maar zeg dit dan.
De sluitpost "hihaho" laat me denken dat dit een troll is, maar dan zou je dat moeten vermelden. Als het geen troll is is de sluitpost ronduit schandalig.
Nu is het gewoon een nostalgietopic dat gesloten wordt met een kutopmerking. Als ik dit als nieuwe lezer zou zien, zou ik afgeschrikt zijn en wel een andere site zoeken om luchtig te praten.
Zoals je ziet in de nieuwe sluitpost heb ik TS de kans gegeven om hier in het feedback topic te overleggen om hem te verplaatsen als hij dat wilt. Heb m ook een DM gestuurd.quote:
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 10:14 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Zoals je ziet in de nieuwe sluitpost heb ik TS de kans gegeven om hier in het feedback topic te overleggen om hem te verplaatsen als hij dat wilt. Heb m ook een DM gestuurd.
Nogmaals bedankt voor je feedback.
Nee hoor, helemaal niet zelfs! Wat mij betreft kan je altijd je emoties uitspreken, zolang het correct blijft en dat was je in mijn ogen!quote:Op vrijdag 15 februari 2019 10:25 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]![]()
Goed opgepakt en bedankt voor je uitleg. Misschien was ik een beetje bot in mijn feedback, maar dat was niet zo bedoeld.
mag ik even zeggen hoe prof je dit heb opgelost. Chapo.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 10:28 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Nee hoor, helemaal niet zelfs! Wat mij betreft kan je altijd je emoties uitspreken, zolang het correct blijft en dat was je in mijn ogen!
En graag gedaan uiteraard, dan wacht ik de TS even af nog
We hebben meer mods nodig zoals jou.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 10:28 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Nee hoor, helemaal niet zelfs! Wat mij betreft kan je altijd je emoties uitspreken, zolang het correct blijft en dat was je in mijn ogen!
En graag gedaan uiteraard, dan wacht ik de TS even af nog
Nee.quote:Op maandag 4 maart 2019 21:12 schreef vosss het volgende:
De reactie die ik wou plaatsen was:
Hoeveel vingers?
Dat is op zich niks mis mee, maar die wilde ik in dit topic plaatsen:
GC / [Vraag wat je wil] aan een slachtoffer van een zedenmisdrijf
Kan dat door de beugel of is dat not done?
Graag advies
Ok dankje fopjequote:
quote:
Trquote:Op woensdag 13 maart 2019 20:45 schreef _--_ het volgende:
GC / Niet geloven in Allah, waarom is dat zo'n groot probleem? loopt helemaal uit de hand.
Valt toch wel mee? Gaat redelijk netjes.quote:Op woensdag 13 maart 2019 20:45 schreef _--_ het volgende:
GC / Niet geloven in Allah, waarom is dat zo'n groot probleem? loopt helemaal uit de hand.
Alleen maar scheldpartijen inderdaad.quote:Op donderdag 14 maart 2019 09:18 schreef Kerplunk het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? Gaat redelijk netjes.
Valt wel mee. Maar bedankt voor het melden.quote:Op donderdag 14 maart 2019 09:32 schreef _--_ het volgende:
[..]
Alleen maar scheldpartijen inderdaad.
Vanochtend van begin tot eind gelezen. Ondanks dat ik niet de heersende mening deel mbt de inhoud van het onderwerp ben ik het wel eens met @Kerplunk .quote:Op donderdag 14 maart 2019 09:32 schreef _--_ het volgende:
[..]
Alleen maar scheldpartijen inderdaad.
Is verhuisd naar ONZ, omdat het ONZ is. Maar daar kan jij niet in.quote:Op maandag 18 maart 2019 17:52 schreef _--_ het volgende:
Waarom is mijn topic verwijderd en niet gewoon gesloten?
Ik zie het, userbash enzo in dat topic.quote:Op maandag 18 maart 2019 18:04 schreef I. het volgende:
[..]
Is verhuisd naar ONZ, omdat het ONZ is. Maar daar kan jij niet in.
@Bosbeetlequote:Op vrijdag 29 maart 2019 14:25 schreef maily het volgende:
Het "vraagwatjewil"-topic stond van de week nog bij aankondigingen bij het topic van het boek van Sunchaser. Waarom staat het daar niet meer?
Omdat er morgen een nieuwe komt en deze op zijn einde looptquote:Op vrijdag 29 maart 2019 14:25 schreef maily het volgende:
Het "vraagwatjewil"-topic stond van de week nog bij aankondigingen bij het topic van het boek van Sunchaser. Waarom staat het daar niet meer?
quote:Op vrijdag 29 maart 2019 14:56 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Omdat er morgen een nieuwe komt en deze op zijn einde loopt
Je hebt een ban maar post hier?quote:Op dinsdag 9 april 2019 13:08 schreef Academicus het volgende:
Ik heb een ban van 2 maanden, ongelofelijk. Er zijn Fokkers die het nog bonter maken dan ik en ik word keihard gestraft![]()
2 MAANDEN GEEN FOK. Wat denken jullie dan? Dat ik naar buiten ga ofzo??
Ik eis onmiddelijke invrijheidstelling!!
Ja het deed ook een beetje pijnquote:Op dinsdag 23 april 2019 16:30 schreef Banaanvragen het volgende:
[..]
Hoe kun je een toon hermans discussie topic sluiten?
ik ben @Plompzakker niet he?quote:Op dinsdag 23 april 2019 16:31 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Ja het deed ook een beetje pijn
Maar iets met een vinger geven en een hand kwijtraken.
quote:Op dinsdag 23 april 2019 16:37 schreef Banaanvragen het volgende:
[..]
nee serieus, 7 proxies, jullie kunnen dat nooit bewijzen
quote:Op zaterdag 27 april 2019 15:05 schreef kree het volgende:
Kan iemand ff D toevoegen bij vanDaag hahaha toets hapert beetje
GC / Wat heeft iedereen gekocht op de rommelmarkt vandaag?
Hij heeft blijkbaar een ban, dus antwoorden kan hij niet.quote:Op dinsdag 4 juni 2019 23:27 schreef JanCees het volgende:
GC / [Vraag wat je wil] aan iemand met een onterechte ban
Waarom dicht?
GC / [Vraag wat je wil]: een inventarisatie.quote:Op dinsdag 4 juni 2019 23:30 schreef IkGaLieverMetDeBus het volgende:
[..]
Ik vind dit een interessanter topic dan iemand die nog zijn PABO doet, bedoel zo kunnen we elke student wel wat vragen
GC / [Vraag wat je wil] Aan een vrouw met autismequote:Op dinsdag 4 juni 2019 23:31 schreef IkGaLieverMetDeBus het volgende:
[Vraag wat je wil] aan een zolderkamerautist ( @:Trein2000 )
Modbashquote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:04 schreef aloa het volgende:
Kan iemand dit aanpassen.
TT en OP kloppen niet. En onlogisch is te lui om wat te doen.
GC / Dagcijfers #243 - Waar we niet te bot zijn voor de dagelijkse nr.1
Volgens mij had ie het al verbeterd.quote:Op zaterdag 8 juni 2019 19:04 schreef aloa het volgende:
Kan iemand dit aanpassen.
TT en OP kloppen niet. En onlogisch is te lui om wat te doen.
GC / Dagcijfers #243 - Waar we niet te bot zijn voor de dagelijkse nr.1
Ondertussen wel jaquote:Op zaterdag 8 juni 2019 23:01 schreef Kerplunk het volgende:
[..]
Volgens mij had ie het al verbeterd.
Ja, graag.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 17:26 schreef -mosrednA het volgende:
@:svann gewoon hele oorspronkelijke OP vervangen voor deze?
Bij deze!quote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:03 schreef svann het volgende:
[..]
Ja, graag.
Alles binnen de code-tags.
(Het kan zijn dat met het copy-pasten de afsluit-img-tags een back-space nodig hebben.
Vreemd, maar dat gebeurde mij telkens in het testtopic.)
Dank u!quote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:08 schreef -mosrednA het volgende:
Bij deze!
Sorry dat je zo lang moest wachten, heb om een of andere reden je mention gemist.
Sorry, ik heb de situatie inderdaad verkeerd beoordeeld. Ik kom er zo op terug.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:15 schreef Gwen_dy het volgende:
Hallo, ik ben nieuw hier en heb nauwelijks ervaring op andere forums.
1x gereageerd op een column en zojuist zelf iets geplaatst in General Chat. Met twee links er in.
Ik krijg van een moderator de reactie “Spam doen we niet aub dank gr gr”.
Omdat ik mij graag aan de regels hier wil houden, hoop ik dat iemand mij kan vertellen wat ik fout heb gedaan. Is het niet toegestaan links in een post te zetten, of ligt het ergens anders aan?
Ik kan niet reageren op de reactie van de moderator, daarom vraag ik het hier maar.
Bij deze!quote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:13 schreef svann het volgende:
[..]
Dank u!
Kun je in de TT dan meteen ook microcredieten vervangen door micro-kredieten?
Goeie avondquote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:15 schreef Gwen_dy het volgende:
Hallo, ik ben nieuw hier en heb nauwelijks ervaring op andere forums.
1x gereageerd op een column en zojuist zelf iets geplaatst in General Chat. Met twee links er in.
Ik krijg van een moderator de reactie “Spam doen we niet aub dank gr gr”.
Omdat ik mij graag aan de regels hier wil houden, hoop ik dat iemand mij kan vertellen wat ik fout heb gedaan. Is het niet toegestaan links in een post te zetten, of ligt het ergens anders aan?
Ik kan niet reageren op de reactie van de moderator, daarom vraag ik het hier maar.
Hi, dank je voor je heldere en uitvoerige antwoord. Prima om de link weg te laten. Mensen die de wonderlijke schrijfsels waar ik het over heb willen lezen, kunnen die via het vermelde twitteraccount wel vinden.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 18:45 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Ik zal je topic openzetten, maar ik wil de link nog even weg houden, omdat het een website betreft die onveilig is en waarbij downloads staan waarvan ik niet kan beoordelen of ze veilig zijn of niet.
Wil je die link toch graag in je OP (OpeningsPost), mail dan even naar forum@fok.nl met de vraag of dit alsnog mag. Dan zullen zij beoordelen hoe of wat.
Ik hoop dat ik je zo helder genoeg te woord heb gestaan, zo niet; voel je niet bezwaard door te vragen
Oh en welkom op FOK!
@:nanking
Ja en dat mag inderdaad absoluut niet de bedoeling zijn, sorry daarvoorquote:Op vrijdag 14 juni 2019 19:03 schreef Gwen_dy het volgende:
[..]
Hi, dank je voor je heldere en uitvoerige antwoord. Prima om de link weg te laten. Mensen die de wonderlijke schrijfsels waar ik het over heb willen lezen, kunnen die via het vermelde twitteraccount wel vinden.
Trouwens prettig dat je hier zo reageert. Ik had even het gevoel dat ik beter had kunnen wegblijven van jullie forum, maar nu voelt het wel weer goed. 👍😅
Waar nog meer dan? Ik zie er maar 1.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:30 schreef kree het volgende:
Ha er gaat even wat fout nu met het fok! userskaart topic?
Nu zijn er twee nl. Zelfde kaartje in beide. Maar er moet er denk eentje weg ofzo?
Geen idee hoe dit komt. Ik heb er nl geen andere aangemaakt. Dus laat het even aan jullie welke dicht moet ofzo?
ja zie edit.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:32 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Waar nog meer dan? Ik zie er maar 1.
Sorry ik volg het even niet, maar heb ook gezopenquote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:33 schreef kree het volgende:
[..]
ja zie edit.
Eerste heeft hoogste volgnr. Dus denk die behouden of verplaatsen. Maakt voor het topic niet uit. Kaartje is in beide hetzelfde
simpel er lopen twee topics nu met zelfde onderwerp en zelfde OP in twee subfora. Ik heb dat niet gedaan. Maargoed best als ze blijven staan ook. Maar is wellicht niet handig. Dus er moet er eentje van beide dicht. En naar het forum waar het hoort. Mij alles best waar of hoe. Dat is aan jullie. Als er maar 1 open blijft.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:36 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Sorry ik volg het even niet, maar heb ook gezopen
Ik wil je graag helpen, maar dan moet je ff uitleggen wat ik moet doen en dan alsof je het tegen een kleuter hebt
Ahh op die manier. Dan verwijder ik die buiten GC, aangezien dit topic naar mijn weten altijd in GC heeft gestaan. Bedankt voor je feedbackquote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:39 schreef kree het volgende:
[..]
simpel er lopen twee topics nu met zelfde onderwerp en zelfde OP in twee subfora. Ik heb dat niet gedaan. Maargoed best als ze blijven staan ook. Maar is wellicht niet handig. Dus er moet er eentje van beide dicht. En naar het forum waar het hoort. Mij alles best waar of hoe. Dat is aan jullie. Als er maar 1 open blijft.
Owh btw let ff op custom HTML is er door een mod ingezet en dat is voor het live kaartje. Weet niet of dat allemaal dan weer behouden blijft met een topic verplaatsen
Ja denk handigste. Doe nog ff linkje naar huidige topic dan daarin voor je hem sluit.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 22:43 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Ahh op die manier. Dan verwijder ik die buiten GC, aangezien dit topic naar mijn weten altijd in GC heeft gestaan. Bedankt voor je feedback
Ok dan houden we hem wel gewoon open. Let wel dat kaartje is dus in feite dezelfde in alle twee die topics dus. Kan ze niet per subforum allebei onafhankelijk bijhouden. Dus aanmelden bij de 1 dan sta je ook in de anderequote:Op zaterdag 15 juni 2019 15:20 schreef -mosrednA het volgende:
@:kree
Na overleg besloten om ze toch allebei open te houden. Het komt de link tussen de twee subfora ten goede en verder is het ook geen topic waarbij lopende discussies zijn, waardoor deze naast elkaar gaan lopen.
Bedankt nogmaals voor je feedback
Thanks voor de notequote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:41 schreef kree het volgende:
[..]
Ok dan houden we hem wel gewoon open. Let wel dat kaartje is dus in feite dezelfde in alle twee die topics dus. Kan ze niet per subforum allebei onafhankelijk bijhouden. Dus aanmelden bij de 1 dan sta je ook in de andere
Moet alleen dan ff twee topics in de gaten houden
Ja geen probleem ff DM naar mij als er iemand uit of in wil, die merk ik soms nl wat sneller op.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:45 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Thanks voor de noteOpzich lijkt me dat juist wel handig, dan hoef je maar 1 kaartje te editten.
En komt goed, thx
komt goedquote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:47 schreef kree het volgende:
[..]
Ja geen probleem ff DM naar mij als er iemand uit of in wil, die merk ik soms nl wat sneller op.
Hij is niet weg, hij is alleen verplaatst naar het TDF forum.quote:Op zondag 16 juni 2019 09:46 schreef J.Caesar het volgende:
Waarom is mijn topic weg waar ik vraag naar goede locaties voor de 1e 2 touretappes?
Die is nog dicht inderdaadquote:Op zondag 16 juni 2019 10:14 schreef Kerplunk het volgende:
[..]
Hij is niet weg, hij is alleen verplaatst naar het TDF forum.
https://forum.fok.nl/topic/2503797
Edit: oh volgens mij is dat forum nog niet open
Ik zie daar geen verschil tussen namelijk![]()
Ik schop hem wel terug naar GCquote:Op zondag 16 juni 2019 10:18 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Die is nog dicht inderdaad
Daarom had ik hem hier gepost.![]()
Bagger. Vraag aan de ONZ mods of je daar misschien terecht kan met je verhalen.quote:Op zondag 16 juni 2019 22:04 schreef Tailless het volgende:
GC / Tailsc #5 Alles met een staartje
Waarom is die dicht?
Tailsc was er allangquote:Op zondag 16 juni 2019 22:17 schreef Kerplunk het volgende:
[..]
Bagger. Vraag aan de ONZ mods of je daar misschien terecht kan met je verhalen.
En nu niet meer.quote:
ONZ heeft genoeg SCsquote:Op zondag 16 juni 2019 22:17 schreef Kerplunk het volgende:
[..]
Bagger. Vraag aan de ONZ mods of je daar misschien terecht kan met je verhalen.
Ik ben traag van begripquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:55 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
En nooit een volg topic knop gevonden?
Oh ja zeg heee... nou begrijp ik t..quote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:57 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Ik ben traag van begrip
Nee ik snap nu wat je bedoeldik bedoelde met een kick een schopje naar klussen en wonen (hij stond in GC).
My badquote:Op dinsdag 2 juli 2019 22:59 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Oh ja zeg heee... nou begrijp ik t..
Je bent toch niet verplicht ze allebei in de gaten te houden? En in KLB post er gewoon een ander publiek dan in POL. Je hoeft die toch niet per se samen te brengen? In KLB hoeft niet alles extreem serieus, in POL welquote:Op vrijdag 5 juli 2019 15:01 schreef kree het volgende:
KLB / Klimaatgezwets; roepen zonder constructief mee te denken
POL / Schiphol stoot straks net zoveel CO2 uit als alle autoverkeer in Nl!
Die twee? ik zit beetje hetzelfde te posten nl in beide twee topics.
euh slimmer idee maak er dan eentje van hier in GC bv van klimaat akkoord en oplossingen etc ofzo
Neuh ik kan er mee leven wel hoor.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 16:38 schreef Jantje2k het volgende:
[..]
Je bent toch niet verplicht ze allebei in de gaten te houden? En in KLB post er gewoon een ander publiek dan in POL. Je hoeft die toch niet per se samen te brengen? In KLB hoeft niet alles extreem serieus, in POL wel
Ik snap je punt, maar het heeft inderdaad te maken met de verschillende invalshoeken vanuit verschillende subfora. Niet vaak, maar soms wil het nog wel eens voor komen dat er 2 topics inhoudelijk sterk zijn, maar inderdaad in 2 subfora’s staan. Dat maakt het lastig.quote:Op vrijdag 5 juli 2019 20:55 schreef kree het volgende:
[..]
Neuh ik kan er mee leven wel hoor.
1 topic leek mij alleen handiger. Maargoed verschillende fora staan ze in natuurlijk dus maakt het voor de mods hier ook wel weer lastig zoiets
haha ja, nouja laat het maar ff zo dan gewoonquote:Op vrijdag 5 juli 2019 21:03 schreef -mosrednA het volgende:
[..]
Ik snap je punt, maar het heeft inderdaad te maken met de verschillende invalshoeken vanuit verschillende subfora. Niet vaak, maar soms wil het nog wel eens voor komen dat er 2 topics inhoudelijk sterk zijn, maar inderdaad in 2 subfora’s staan. Dat maakt het lastig.
Ze samenvoegen is echter ook niet handig, omdat je dan goeie content ergens weghaalt, waar je dan weer users daar mee benadeelt. Om die reden laten we het voor die paar uitzonderingen vaak maar gewoon voor wat het is.
Hetzelfde geldt voor dat topic over waar fokkers wonen, waar je laatst mee kwam
Bedankt iig voor je feedbackquote:Op vrijdag 5 juli 2019 21:06 schreef kree het volgende:
[..]
haha ja, nouja laat het maar ff zo dan gewoon
Ben vaste FB klant natuurlijk,quote:
1 | [img=720]https://i.imgur.com/vrDZIZa.jpg[/img] |
Done! Check je of ik het goed gedaan heb?quote:Op donderdag 18 juli 2019 16:26 schreef svann het volgende:
GC / [Kiva FOK-team] #12 - Micro-kredieten - Doe mee met $25!
Zou iemand een plaatje kunnen vervangen in de OP?
Op mobiel blijken de twee plaatjes die als één footer bedoeld zijn namelijk niet goed uit te pakken.
Het gaat om de plaatjes tussen
Stel je vragen en deel je ervaringen in dit topic. en www.kiva.org/team/fok , helemaal onderaan.
In plaats daarvan één plaatje:
[ code verwijderd ]
@:-mosrednA @:Kerplunk @:Leonos
Flitsend!quote:Op donderdag 18 juli 2019 16:27 schreef Leonos het volgende:
Done! Check je of ik het goed gedaan heb?
Goddomme wat ben jij snelquote:Op donderdag 18 juli 2019 16:27 schreef Leonos het volgende:
[..]
Done! Check je of ik het goed gedaan heb?
Nou iedereen is welkom in een slowchatquote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:16 schreef Arch-Indar het volgende:
Wanneer gaat er hier in de slowchat van GC wat gedaan worden aan MCH.
Hij is niet welkom, is alleen maar bezig mensen lastig te vallen en op te naaien, maakt constant klote opmerking die nergens op slaan. Meerdere keren al report gestuurt maar hij is er nog steeds.
Als de moderators van de Slowchat daar eens een keer gaan meekijken misschien, dan kunne jullie zelf constateren dat hij de boel er enorm verziekt.
In eerste instantie zeker, maar hij is al weken bezig met nare, vervelende en ronduit enge opmerking. Elke dag weer, constant lopen trollen en mensen lastig vallen.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:29 schreef Tailless het volgende:
[..]
Nou iedereen is welkom in een slowchat
Blijven reporten, notes worden gemaakt en dossiers opgemaakt.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:41 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
In eerste instantie zeker, maar hij is al weken bezig met nare, vervelende en ronduit enge opmerking. Elke dag weer, constant lopen trollen en mensen lastig vallen.
Dan is je welkom wel verspeeld.
Wat houdt dat dossiers opmaken in in vredesnaamquote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:48 schreef Leonos het volgende:
[..]
Blijven reporten, notes worden gemaakt en dossiers opgemaakt.
Indien nodig zal er een ban uitgedeeld worden.
Dank voor het melden!
Gewoon lijstje met notesquote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:58 schreef MCH het volgende:
[..]
Wat houdt dat dossiers opmaken in in vredesnaam
Hij heeft al ban in andere SC. Ik zou daar eens naar kijken en hem gewoon helemaal verwijderen. Gezien zijn manier van posten gaat het toch niet veranderen.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 11:48 schreef Leonos het volgende:
[..]
Blijven reporten, notes worden gemaakt en dossiers opgemaakt.
Indien nodig zal er een ban uitgedeeld worden.
Dank voor het melden!
Je hoeft niet zoveel olie op het vuur te gooien hoor, ik negeer je al dus je kan geen last van mij hebben. Buda en ik voelen elkaar prima aan.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 12:00 schreef Arch-Indar het volgende:
[..]
Hij heeft al ban in andere SC. Ik zou daar eens naar kijken en hem gewoon helemaal verwijderen. Gezien zijn manier van posten gaat het toch niet veranderen.
quote:Op zaterdag 20 juli 2019 12:14 schreef Leonos het volgende:
Oke, bedankt voor de feedback alle. We nemen het mee naar achter.
Ik neem aan dat je die note gewoon weer verwijderd als je die website niet kent?quote:Op dinsdag 23 juli 2019 09:47 schreef -mosrednA het volgende:
@:J.Caesar @:de_boswachter gaarne opbokken met jullie persoonlijke frustraties. Vecht dat maar uit in DM.
@:MCH jij graag wegblijven met je links naar lugubere websites.
Voor commentaar graag naar GC FB en niet hier.
Als je zo begint kun je van mij de boom in en mag je daarvoor bij iemand anders schooien.quote:Op dinsdag 23 juli 2019 09:54 schreef MCH het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je die note gewoon weer verwijderd als je die website niet kent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |