quote:Op vrijdag 14 december 2018 08:18 schreef pijll het volgende:
Ik wil ook mee, maar ik loop dan wel een stukje achter jullie
Nu nog een datum prikkenquote:Op vrijdag 14 december 2018 09:43 schreef McTwente het volgende:
[..]
Dat is al vier. Fok!meet in de maak.
We zorgen er gewoon voor dat dit een traditie wordt, zodat wanneer je weer op volle kracht kan lopen je mee kanquote:Op vrijdag 14 december 2018 08:33 schreef YUR het volgende:
Ik hoop ook redelijk snel weer zulke tochtjes te kunnen maken. Zit nu weer op 10 minuten aaneengesloten pijnloos hardlopen
Ik doe naast het hardlopen survival runs, waarbij ook een hoop krachttraining komt kijken. Hoewel ik het deed als alternatief voor gewoon krachttraining heb ik wel het idee dat ik krachttraining moet doen hiernaastquote:Op vrijdag 14 december 2018 09:42 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Doen jullie eigenlijk krachttraining naast het hardlopen?
Ik doe 1x per week BBB en Bodypump. In beiden zit vrij veel coretraining. De bodypump wil ik niet te zwaar maken, anders word ik zelf ook te zwaar.quote:Op vrijdag 14 december 2018 09:42 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Doen jullie eigenlijk krachttraining naast het hardlopen?
Is wel erg vroeg, Gup. Ik moet dit jaar nog minstens twee wedstrijdenquote:Op vrijdag 14 december 2018 21:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ben inmiddels geveld door een verkoudheid des doodsniet erg genoeg om ziek thuis te zien, wel erg genoeg om niet te kunnen sporten.
Dus ach, dan maar eens terugblikken op 2018, want voor mij zit het er qua wedstrijden wel op. Dit jaar heb ik 14 medailles binnen kunnen hengelen.
...
Als jij meegaat, ga ik ook mee, al was het alleen maar om je schoenen uit de modder te trekkenquote:Op vrijdag 14 december 2018 08:33 schreef YUR het volgende:
Ik hoop ook redelijk snel weer zulke tochtjes te kunnen maken. Zit nu weer op 10 minuten aaneengesloten pijnloos hardlopen
Dat klinkt als een planquote:Op vrijdag 14 december 2018 22:34 schreef Guard het volgende:
[..]
Als jij meegaat, ga ik ook mee, al was het alleen maar om je schoenen uit de modder te trekken
JAAAAquote:Op vrijdag 14 december 2018 09:42 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Doen jullie eigenlijk krachttraining naast het hardlopen?
quote:Op vrijdag 14 december 2018 21:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ben inmiddels geveld door een verkoudheid des doodsniet erg genoeg om ziek thuis te zien, wel erg genoeg om niet te kunnen sporten.
Dus ach, dan maar eens terugblikken op 2018, want voor mij zit het er qua wedstrijden wel op. Dit jaar heb ik 14 medailles binnen kunnen hengelen.
• De Safari Run dit jaar was flink te kort door lolbroeken die de parcoursbordjes hadden verzet. Erg jammer van deze mooie wedstrijd.
• De Midwintermarathon ging erg lekker, en met 8km m'n langste van dit jaar.
• Samen met een stel Fok!kers deed ik de tamelijk epische Stevensloop en ik kreeg er zelfs de IJzig-badge voor van Garmin. Volgende mij waaide het ook nog.
• De Sprint Triathlon in Deventer was een erg natte bedoeling en niet alleen in het zwembad. Het regende heel erg hard en de modder zat tot achter m'n kiezen.
• Samen met McTwente deed ik de Ronde van Nijmegen en het was onze eerste fiets-dinges. Die begon heerlijk en eindigde drijfnat. Gelukkig mochten we douchen bij Wyccie
• In Rotterdam deed ik de Triathlon 010, de eerste uit de serie. Erg leuke wedstrijd, in en rond de roeibaan daar.
• Vervolgens de Triathlon in Nijmegen, wat een draak van een wedstrijd blijft dat. Wie doet er nou een 180 graden keerpunt in een fietsparcours?? En dat je die dan 4x moet doen
• Daarna de Triathlon in Zeewolde. Zwemmen in de haven, fietsen door de eindeloze polders en lopen over de dijk. Verrassend leuke wedstrijd toch!
• De Triathlon in Doetinchem viel midden in de eindeloze zomer van 2018. Bloody hot tijdens het looprondje
• Tijdens de Bridge to Bridge valt me altijd weer op dat 5km hardlopen véél makkelijker is wanneer je niet eerst gaat zwemmen en fietsen![]()
• De laatste triathlon was in Nijmegen, de 024, ook onderdeel van de serie.
• De Posbankloop was weer ouderwets gezellig, samen met Bos81 ook nog even staan kijken bij de kidsruns en zelf heel lekker gelopen.
• Een van de mooiste wedstrijden die ik elk jaar doe, is de Zevenheuvelennacht. Mooie wedstrijd in het donker met een prachtige entourage.
• Met de traditionele Montferlandrun sloot ik de wedstrijden weer af. Hele leuke wedstrijd, dit keer een kletsnatte editie, ik had geen droge draad meer aan m'n lijf![]()
Los van die wedstrijden deed ik nog een flink aantal andere loopjes, triathlons en een zwemtocht. Al met al was 2018 voor mij een geslaagd jaar![]()
De bling van dit jaar:
[ afbeelding ]
Maar ik ben zo verkouden als een hond, ik kom al zeker een week niet door de neck checkquote:Op vrijdag 14 december 2018 22:32 schreef pijll het volgende:
[..]
Is wel erg vroeg, Gup. Ik moet dit jaar nog minstens twee wedstrijden
Over twee weken reageer ik wel inhoudelijk op deze mooie lijst!
Ik hoop dat je na-het-werk-met-collega’s-hobbel leuk is! Inderdaad, misschien kan dat iets moois wordenquote:Op vrijdag 14 december 2018 21:39 schreef Quoi het volgende:
Aaah, mooie bling Gups!
Mijn jaaroverzicht is lekker beknopt. Wat een stom hardloopjaar was dit. Ik mis het nog steeds verschrikkelijk. Positief: ik heb op 7 jan een hardloopdate staan. Gaan met collega's een half-uurtje-hobbelen-na-het-werk initiëren. Wie weet kan het weer ergens toe gaan leiden.
Nog meeuwen makrelen lopers voor morgen?
Geen verkoudheid des doods hier, maar ben het ook. Gelukkig is het beter aan het gaan, denk dat ik aan het einde van het weekend weer naar een training kan gaan uitkijken.quote:Op vrijdag 14 december 2018 21:17 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ben inmiddels geveld door een verkoudheid des doodsniet erg genoeg om ziek thuis te zien, wel erg genoeg om niet te kunnen sporten.
Yep, twee keer in de week CrossFit.quote:Op vrijdag 14 december 2018 09:42 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Doen jullie eigenlijk krachttraining naast het hardlopen?
Fijn! Ik mis het trainen... vorige week zaterdag voor het laatst gezwommen, de Montferlandrun was m’n laatste hardlooprondje volgens mij en de fiets staat al een week zinloos op de Tacxquote:Op zaterdag 15 december 2018 11:14 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Geen verkoudheid des doods hier, maar ben het ook. Gelukkig is het beter aan het gaan, denk dat ik aan het einde van het weekend weer naar een training kan gaan uitkijken.
Veel bling bling trouwens!!
Volgens zijn haascontract is hij daar wel voor verantwoordelijkquote:Op zondag 16 december 2018 07:33 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
relax mc Twente neemt gewoon een sneeuwschuiver mee.
quote:Op zondag 16 december 2018 09:15 schreef rechtsedirecte het volgende:
Ok, de dame mag dan 28 weken zwanger zijn, dit weekend's Crush the Cargill 24hr gaat bij mij toch de boeken in als de race waarin ik Anne Frost versloeg tijdens de eerste summit van de race 😆
Dat is toch geen reden om niet te gaan? Hup, gaan jij. Tempo aanpassen en genietenquote:Op zondag 16 december 2018 09:25 schreef Neo-Mullen het volgende:
Vandaag een 20k training op de planning staan, gaat het sneeuwenzo ga ik die marathon volgend jaar nooit halen natuurlijk
Maar ik ben bang dat ik flink onderuit ga als het zo glad isquote:Op zondag 16 december 2018 09:27 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat is toch geen reden om niet te gaan? Hup, gaan jij. Tempo aanpassen en genieten
Ik liep in voorbereiding naar mijn eerste marathon ook bijna alleen maar in sneeuw. Geweldig juist!
https://www.decathlon.nl/(...)uwrackets/_/N-lnggfq Kijkt u eensquote:Op zondag 16 december 2018 09:32 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Maar ik ben bang dat ik flink onderuit ga als het zo glad is
Het hardlopen an sich is is heerlijk in de sneeuw
Ik wist niet dat dit bestondquote:Op zondag 16 december 2018 09:39 schreef Maraca het volgende:
[..]
https://www.decathlon.nl/(...)uwrackets/_/N-lnggfq Kijkt u eens
zeker niet als topper, eerder McTwente lastig vallen.quote:Op zondag 16 december 2018 08:03 schreef Maraca het volgende:
[..]
Volgens zijn haascontract is hij daar wel voor verantwoordelijk
Maar even wat anders. Er gaat een gerucht door Dronten en omstreken dat jij in eigen persoon ook zal deelnemen als 1 van de 10 toppers
Als je maar goed genoeg je best doet, kan kort/kort prima.quote:Op zondag 16 december 2018 09:42 schreef Maraca het volgende:
[ afbeelding ]
Kort/Kort in sneeuw
Ik bedank er zelf wel vriendelijk voor en ga lang/lang
Bedankt!quote:Op zondag 16 december 2018 09:45 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik wist niet dat dit bestond
Ik ga straks toch maar eens kijken hoe het gaat als m'n ontbijt een beetje gezakt is
Succes trouwens Maraca!
Mijn zegen heb jequote:Op zondag 16 december 2018 10:12 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
zeker niet als topper, eerder McTwente lastig vallen.
Thnx! Jij ook!quote:Op zondag 16 december 2018 10:30 schreef pijll het volgende:
[..]
Als je maar goed genoeg je best doet, kan kort/kort prima.
Succes vanmiddag!
ik loop mijn wedstrijdje zometeen ook in lang/lang
Als ik dit geweten had, was ik vanmiddag met een zonnebril gaan lopen.quote:Op zondag 16 december 2018 11:24 schreef mosselmossel het volgende:
Ik lees net dat Marti ten Kate vandaag 60 wordt. Ik vind dat een moment om allemaal even bij stil te staan.
Zit in startnummer verwerkt inderdaad, soort van stripje / plakrand met daarin een (wegwerp) chip.quote:Op zondag 16 december 2018 20:33 schreef heywoodu het volgende:
Netjes![]()
Hoe zit dat met bruto/netto bij dat soort gelegenheden? Iedereen heeft een transponder of iets dergelijks die pas begint als je ook daadwerkelijk over de startlijn loopt?
quote:Op zondag 16 december 2018 20:33 schreef heywoodu het volgende:
Netjes![]()
Hoe zit dat met bruto/netto bij dat soort gelegenheden? Iedereen heeft een transponder of iets dergelijks die pas begint als je ook daadwerkelijk over de startlijn loopt?
Nouja, podium gaat op brutotijd en je wil ook niet in een smalle bocht achter iemand vastzitten dus dat gedrang op de eerste rij is ook wel weer logisch.quote:Op zondag 16 december 2018 20:57 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]![]()
Zo voorkom je gedrang bij de start. Al heb je altijd mensen die dat niet helemaal snappen.
Goed gedaan Maraca!!
Uiteraard. Maar de podium-kandidaten staan uiteraard in het wedstrijdvak vooraanquote:Op zondag 16 december 2018 21:04 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Nouja, podium gaat op brutotijd en je wil ook niet in een smalle bocht achter iemand vastzitten dus dat gedrang op de eerste rij is ook wel weer logisch.
quote:Op zondag 16 december 2018 12:21 schreef pijll het volgende:
[..]
Als ik dit geweten had, was ik vanmiddag met een zonnebril gaan lopen.
Helaas.
(De zon schijnt hier ook daadwerkelijk!)
quote:Op zondag 16 december 2018 11:24 schreef mosselmossel het volgende:
Ik lees net dat Marti ten Kate vandaag 60 wordt. Ik vind dat een moment om allemaal even bij stil te staan.
Een klassieker in het diepe zuiden, het is dat ik vanochtend iets anders op de agenda had staan nders was ik ook wel geweest. Overigens was FRSH daar wel aanwezig.quote:Op zondag 16 december 2018 22:15 schreef pijll het volgende:
Ik heb ook een wedstrijdje gedaan vandaag: de Mescherbergloop in Eijsden. 300+ hoogtemeters in 16 km, waarvan ik toch zeker meer dan de helft hardlopend heb afgelegd.
De wedstrijd bleek eigenlijk een soort van trail te zijn. Onverharde weggetjes, bospaadjes, en dat alles continu op en neer. En veel spekgladde modder. En een trap tegen een heuvel op waar ik twee keer pauze heb moeten houden.
Maar achteraf was het genieten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |