Geen idee, dit weekend het verkiezingsboekje doorgebladerd maar dat zit vol met pasfoto's en cliché teksten per partij. Denk dat ik het programma van de partij waar ik vorig jaar landelijk op heb gestemd bekijk en nog wat lokale en hopen dat er wat tussen zit.quote:Op maandag 19 maart 2018 15:01 schreef ato het volgende:
Even wat anders, weten jullie waar je op gaat stemmen.
Zelf ben ik aan het twijfelen.
Ik vond zijn optreden geweldig, maar ik had en heb nog steeds weinig met het liedje.quote:Op dinsdag 20 maart 2018 20:36 schreef Em31 het volgende:
Echt dit nummer nog steeds![]()
![]()
Dit zou dit jaar zo kunnen winnen
Klopt, Armenië levert dacht ik morgen/vandaag een officiele videoclip aan.quote:Op dinsdag 20 maart 2018 18:33 schreef Redefine het volgende:
Ik ben alvast wat aan het voorbereiden om alle liedjes achter elkaar te kunnen gaan luisteren (van youtube rippen om ze ook gewoon in een music player te kunnen luisteren), miste ik toch nog een nummer bij het officiële kanaal van het ESC. Namelijk het nummer van Armenië. Die hebben dan waarschijnlijk nog geen officiële clip aangeleverd?
Niet echt handig van ze, daardoor missen ze toch wat mensen die het liedje in die lijst willen luisteren. Of het ESC moet het vergeten zijn toe te voegen, wat natuurlijk ook bijzonder stom zou zijn. Heb het liedje natuurlijk wel al kunnen vinden, maar handig is anders.
Heb behalve wat eerste tonen nog geen liedjes geluisterd. Wel zag ik dat ze bij Waylon inderdaad (zoals ik hier ergens al voorbij zag komen) een concert optreden van het nummer als officiële videoclip gebruiken. Dat is toch ook wel bijzonder dom, want zo ziet het er toch wel zeer amateuristisch uit.
Die playlist gebruik ik in het begin ook gewoon. Dat doe ik altijd, om bij het beoordelen namelijk ook wil weten welk land het is. Na een paar keer luisteren, luister ik juist via een andere player, omdat ik dan willekeurig de nummers voorbij wil horen komen. Plus dat ik ze dan ook alvast voor na het festival heb.quote:Op woensdag 21 maart 2018 00:42 schreef grazz het volgende:
[..]
Klopt, Armenië levert dacht ik morgen/vandaag een officiele videoclip aan.
Maar eh, deze playlist is toch veel handiger? Je moet alleen dan zelf Armenië opzoeken.
Benieuwd naar je review.
Oh die goeie "ouwe" tijd van het rippen en dan overzetten naar mn mp3speler. Missch ook maar weer eens gaan doen. Nu vooral via youtube en soms spotify beluisteren.quote:Op woensdag 21 maart 2018 00:46 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die playlist gebruik ik in het begin ook gewoon. Dat doe ik altijd, om bij het beoordelen namelijk ook wil weten welk land het is. Na een paar keer luisteren, luister ik juist via een andere player, omdat ik dan willekeurig de nummers voorbij wil horen komen. Plus dat ik ze dan ook alvast voor na het festival heb.
Review zal nog even wachten worden. Heb tot nu toe pas vijf nummers voor het eerst gehoord, moet de rest nog horen. En wil ze allemaal een keer of drie a vijf gehoord hebben, voordat ik mijn reacties plaats in de diverse topics.
In het begin inderdaad via youtube luisteren, later dan op andere manieren. Nou ja mijn tijd ervoor nemen, ik heb nog nooit voor eind april naar de nummers geluisterd (buiten Nederland om), dus dit is nog snel voor mijquote:Op woensdag 21 maart 2018 00:57 schreef grazz het volgende:
[..]
Oh die goeie "ouwe" tijd van het rippen en dan overzetten naar mn mp3speler. Missch ook maar weer eens gaan doen. Nu vooral via youtube en soms spotify beluisteren.
Je neemt in ieder geval je tijdSchrijf je ook op wat je eerste indruk is, om dit daarna te vergelijken met wat je er na de 4e luisterbeurt van vindt?
Het is in ieder geval een goed jaar als je het mij vraagt en we gaan weer een keertje winnen
Ik heb precies hetzelfde! Ik geef de nummers ook altijd een cijfer na de eerste luisterbeurt en na een paar luisterbeurten geef ik een nieuw cijfer. In de breedte luisteren werkt echt goed. Volgens mij doet de jury dat ook toch?quote:Op woensdag 21 maart 2018 01:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
In het begin inderdaad via youtube luisteren, later dan op andere manieren. Nou ja mijn tijd ervoor nemen, ik heb nog nooit voor eind april naar de nummers geluisterd (buiten Nederland om), dus dit is nog snel voor mij![]()
En ja ik houdt voor mijzelf een eigen lijstje bij met een cijfer wat ik bij de eerste luisterbeurt geef (omdat de meeste kijkers straks tijdens het festival ook een oordeel geven, pas na een keer luisteren). En daarna na drie/vijf keer luisteren geef ik weer een cijfer. En dan tot slot nog één keer nadat ik de nummers gehoord heb op het festival zelf.
Hetzelfde geldt voor mijn oordeel in de diverse topics. Altijd even een reactie als ik het liedje een paar keer heb gehoord. En dan ook minimaal nog een keer als de eerste keer op het festival is geweest.
Het is voor mijzelf ook een eerlijkere manier om te vergelijken hoe goed ik de liedjes per jaar in de breedte vind. Dan kan ik kijken hoeveel liedjes er boven de 8 scoren en hoeveel boven de 7 etc.
Dat zóu een jury moeten doen, maar volgens mij doet geen hond het. Onze eigen 'vakjury' Jenny Lena wist in de middag van dé dag zelf nog niet eens dat ze het esf ging jureren, ze dacht Nederlandse inzendingen geloof ik. En zij was de voorzitter van onze vakjury, kan je nagaan.quote:Op woensdag 21 maart 2018 09:20 schreef Nexum het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde! Ik geef de nummers ook altijd een cijfer na de eerste luisterbeurt en na een paar luisterbeurten geef ik een nieuw cijfer. In de breedte luisteren werkt echt goed. Volgens mij doet de jury dat ook toch?
De desinteressequote:Verwarring bij voorzitter van de Songfestival-vakjury Jennie Lena. Zij dacht tot maandag dat ze Nederlandse acts moest jureren, die volgend jaar aan het Songfestival mee willen doen. Na een gesprek met deze krant, kwam de zangeres er achter dat ze de acts in Stockholm moet beoordelen.
Poh, echt? Ze moeten mij in die jury zetten.quote:Op woensdag 21 maart 2018 09:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat zóu een jury moeten doen, maar volgens mij doet geen hond het. Onze eigen 'vakjury' Jenny Lena wist in de middag van dé dag zelf nog niet eens dat ze het esf ging jureren, ze dacht Nederlandse inzendingen geloof ik. En zij was de voorzitter van onze vakjury, kan je nagaan.
En een Russische dame zat lekker te filmen en selfies te maken terwijl ze moest luisteren en kijken etc. Die desinteresse zal er vast vaker zijn. En dat is alleen voor het luisteren naar de juryfinale. Laat staan dat ze de moeite nemen om al eerder te luisteren. Ik gok op heel weinig..
En weer teruggaan naar puur televote? Nee dankjewel.quote:Op woensdag 21 maart 2018 10:25 schreef DecoAoreste het volgende:
Die hele vakjury is een wassen neus. Zo snel mogelijk weer afschaffen.
Mee eens. Sinds de vakjury is het in elk geval een stuk beter. Maar die moeten wel beter geïnformeerd worden en verplicht tot sommige dingen. En juryleden die elkaar elk jaar 12 geven (Griekenland Cyprus) geven het verkeerde voorbeeld. Net als die twee (ik geloof Azerbeidzjan en Armenië) die elkaar bij de vakjury expres helemaal onderaan zetten. Als dat gebeurt gewoon eruit flikkeren en niet meetellen. Zet ze maar eens flink voor lul om anderen af te schrikken.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:30 schreef Nexum het volgende:
[..]
En weer teruggaan naar puur televote? Nee dankjewel.
Maarja dan zetten ze Armenie ergens bij de onderste 5 gewoon maar niet op de laatste plek. Maar eens hoor dat ze daar strenger op mogen zijn. Ook ze mogen van mij ook meer muziekexperts uitnodigen nu zie je nog allemaal actrices, showbizz juppen etc.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Mee eens. Sinds de vakjury is het in elk geval een stuk beter. Maar die moeten wel beter geïnformeerd worden en verplicht tot sommige dingen. En juryleden die elkaar elk jaar 12 geven (Griekenland Cyprus) geven het verkeerde voorbeeld. Net als die twee (ik geloof Azerbeidzjan en Armenië) die elkaar bij de vakjury expres helemaal onderaan zetten. Als dat gebeurt gewoon eruit flikkeren en niet meetellen. Zet ze maar eens flink voor lul om anderen af te schrikken.
Ik ben zeker niet onverdeeld gelukkig met het televotingsysteem, maar het is minder problematisch dan die jury's. Ze zijn massaal corrupt, ongeïnteresseerd of bevooroordeeld, en ze zijn er totaal niet in geslaagd om alle onzin eruit te filteren. Bovendien hebben ze teveel individuele macht.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:30 schreef Nexum het volgende:
[..]
En weer teruggaan naar puur televote? Nee dankjewel.
True, maar dan doe je tenminste nog énige moeite om partijdigheid te verbergen. Gewoon knetterbrutaal elke keer weer je buurland twaalf geven en je haatland onderaan is gewoon je middelvinger omhoog naar de EBU, deelnemers en iedereen.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:42 schreef Momo... het volgende:
[..]
Maarja dan zetten ze Armenie ergens bij de onderste 5 gewoon maar niet op de laatste plek. Maar eens hoor dat ze daar strenger op mogen zijn. Ook ze mogen van mij ook meer muziekexperts uitnodigen nu zie je nog allemaal actrices, showbizz juppen etc.
Mag ik je er aan herinneren dat televote de reden is dat Rusland heeft gewonnen in 2008quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:43 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik ben zeker niet onverdeeld gelukkig met het televotingsysteem, maar het is minder problematisch dan die jury's. Ze zijn massaal corrupt, ongeïnteresseerd of bevooroordeeld, en ze zijn er totaal niet in geslaagd om alle onzin eruit te filteren. Bovendien hebben ze teveel individuele macht.
Zoals democratie de minst slechte staatsvorm is, zo is televoting het minst slechte systeem bij ESF.
Hoe is het gegaan? Kon hij nog praten of vond ie het toch té spannend uiteindelijk?quote:Op vrijdag 16 maart 2018 15:32 schreef Manusje_v_a het volgende:
Mijn kind komt morgen op de radio en ik vind het zo leuk! Op NPO 2, net als Waylon twee weken geleden. En dat maakt de cirkel heel mooi rond![]()
![]()
Ja begrijp me niet verkeerd, ik hóu van Marga. En dan echt. (Alleen iets minder als vakjuryquote:
En toch zegt ze best vaak wel nuttige dingen over het songfestival, meer dan menig andere "kenner".quote:Op woensdag 21 maart 2018 14:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja begrijp me niet verkeerd, ik hóu van Marga. En dan echt. (Alleen iets minder als vakjury).
Ah, wat lief dat je ernaar vraagt! Hij kwam niet veel verder dan ‘nee’, ‘ja’ en ‘dat weet ik niet’, maar Timur was super lief en vulde alle stiltes gezellig voor hem op. En daarna werd zijn verhaal voorgelezen, dat was wel echt een geweldige ervaring voor hemquote:Op woensdag 21 maart 2018 14:06 schreef grazz het volgende:
[..]
Hoe is het gegaan? Kon hij nog praten of vond ie het toch té spannend uiteindelijk?
Top!quote:Op woensdag 21 maart 2018 14:36 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Ah, wat lief dat je ernaar vraagt! Hij kwam niet veel verder dan ‘nee’, ‘ja’ en ‘dat weet ik niet’, maar Timur was super lief en vulde alle stiltes gezellig voor hem op. En daarna werd zijn verhaal voorgelezen, dat was wel echt een geweldige ervaring voor hem
En als het idd wordt uitgebreid naar tienkoppig zou ik er bv weer geen enkel probleem mee hebben als er óók eenquote:Op woensdag 21 maart 2018 14:23 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
En toch zegt ze best vaak wel nuttige dingen over het songfestival, meer dan menig andere "kenner".
Maar goed, ik snap wat je bedoelt, liever producers, relevante artiesten en platenbonzen er in zegmaar.
Ik heb niks tegen Dima Bilan, al was zijn andere nummer uit 2006 beter. Mijn favoriet dat jaar was Zweden, maar die hadden sowieso niet gewonnen; van de top-5 vond ik Rusland wel het beste.quote:Op woensdag 21 maart 2018 13:30 schreef Nexum het volgende:
[..]
Mag ik je er aan herinneren dat televote de reden is dat Rusland heeft gewonnen in 2008
Aww, schattig haha en fijn dat Timur z'n best heeft gedaan om je zoontje geen ongemakkelijk gevoel te geven.quote:Op woensdag 21 maart 2018 14:36 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Ah, wat lief dat je ernaar vraagt! Hij kwam niet veel verder dan ‘nee’, ‘ja’ en ‘dat weet ik niet’, maar Timur was super lief en vulde alle stiltes gezellig voor hem op. En daarna werd zijn verhaal voorgelezen, dat was wel echt een geweldige ervaring voor hem
Da's wel triest, op die manier is het ook geen eerlijke strijd natuurlijk.quote:Op woensdag 21 maart 2018 15:38 schreef Greys het volgende:
Netta krijgt wel echt bizár veel aandacht he op alle sites en Facebookaccounts etc. Het enige wat ik voorbij zie komen is zij bijna
Aan de andere kant zal het mensen die het in mei voor het eerst horen en stemmen worst wezen of ze op Facebook populair is denk ik..quote:Op woensdag 21 maart 2018 15:46 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Da's wel triest, op die manier is het ook geen eerlijke strijd natuurlijk.
Waar we op moeten hopen is denk ik dat de meeste mensen Netta al beu zijn voor het ESF begonnen is. Alleen dan kan ze nog verliezen.quote:Op woensdag 21 maart 2018 16:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Aan de andere kant zal het mensen die het in mei voor het eerst horen en stemmen worst wezen of ze op Facebook populair is denk ik..
Tis een beetje als met Italië vorig jaar. Die had honderdmiljoen (!) views op YouTube en Wiwi had shirts en phonecovers van de aap laten maken (net als ze nu dus van Netta/kip hebben...) en won alsnog niet. Maar tis wel jammer als de sites als Wiwi iets zo enorm pushen ja.
Jup. Of dat ze live tegenvalt net als Italië.quote:Op woensdag 21 maart 2018 16:03 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar we op moeten hopen is denk ik dat de meeste mensen Netta al beu zijn voor het ESF begonnen is. Alleen dan kan ze nog verliezen.
Daarom wacht ik ook altijd totdat alle liedjes bekend zijn, zodat de omstandigheden hetzelfde zijn. Anders zou ik sommige liedjes al maandenlang luisteren t.o.v. andere liedjes.quote:Op woensdag 21 maart 2018 09:20 schreef Nexum het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde! Ik geef de nummers ook altijd een cijfer na de eerste luisterbeurt en na een paar luisterbeurten geef ik een nieuw cijfer. In de breedte luisteren werkt echt goed. Volgens mij doet de jury dat ook toch?
Dat zou ook zo moeten zijn ja. Maar de EBU interesseert het echt geen hol of het allemaal op een fatsoenlijke en eerlijke manier verloopt. Anders hadden ze allang de frauderende landen aangepakt.quote:Op woensdag 21 maart 2018 10:25 schreef Aoibhin het volgende:
Daar zou toch ook een veel strengere controle op moeten zijn; dat een land niet zomaar iemand in zo'n jury neer kan zetten, en dat de EBU zelf de juryleden goed moet keuren en ruim van tevoren moet instrueren. Veel werk, ik weet het, maar op zo'n manier heeft een jury ook erg weinig waarde.
Dima Bilan won ook mede door Pljoesjtsjenko, die immens populair was/is. Al denk ik dat het liedje bij de jury ook nog wel behoorlijk had gescoord (hoe walgelijk slecht ik het nummer ook vind).quote:Op woensdag 21 maart 2018 15:07 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen Dima Bilan, al was zijn andere nummer uit 2006 beter. Mijn favoriet dat jaar was Zweden, maar die hadden sowieso niet gewonnen; van de top-5 vond ik Rusland wel het beste.
Grosso modo vond ik de winnaars in de televote-tijd terechter. Lordi vond ik geniaal, die hadden nooit gewonnen met een vakjury en hun 'ieuw metal'-attitude. Jamala vind ik daarentegen afschuwelijk, en die zou nooit gewonnen hebben met alleen televote.
Ik vind het ook wel jammer dat dergelijke sites een nummer heel erg pluggen. Uiteraard mogen ze dat, want ze zijn onafhankelijk, maar het drukt gelijk zo'n stempel.quote:Op woensdag 21 maart 2018 16:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Aan de andere kant zal het mensen die het in mei voor het eerst horen en stemmen worst wezen of ze op Facebook populair is denk ik..
Tis een beetje als met Italië vorig jaar. Die had honderdmiljoen (!) views op YouTube en Wiwi had shirts en phonecovers van de aap laten maken (net als ze nu dus van Netta/kip hebben...) en won alsnog niet. Maar tis wel jammer als de sites als Wiwi iets zo enorm pushen ja.
Dat ze bij voorbaat al gewonnen heeft, is natuurlijk de grootste onzin die je maar kunt bedenken. Het is een nummer wat echt niet iedereen zal aanspreken, omdat het nogal anders is. Plus dat zelden of nooit een land van tevoren al is aan te wijzen als winnaar is.quote:Op woensdag 21 maart 2018 16:03 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar we op moeten hopen is denk ik dat de meeste mensen Netta al beu zijn voor het ESF begonnen is. Alleen dan kan ze nog verliezen.
Na wikken en wegen ook maar voor D66 gestemd en blanco op Wiv.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:54 schreef TheVulture het volgende:
Gemeente: D66
Wiv: voor
Eurovisie: nog geen idee
Fijn.quote:Op woensdag 21 maart 2018 14:36 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Ah, wat lief dat je ernaar vraagt! Hij kwam niet veel verder dan ‘nee’, ‘ja’ en ‘dat weet ik niet’, maar Timur was super lief en vulde alle stiltes gezellig voor hem op. En daarna werd zijn verhaal voorgelezen, dat was wel echt een geweldige ervaring voor hem
Nee, van de Top 3 dat jaar vond ik dat ook de beste.quote:Op woensdag 21 maart 2018 20:59 schreef Nexum het volgende:
Over Jamala ben ik het niet eens. Maar ik ben volgens mij de enige hier die haar lied echt prachtig vond en vond dat ze terecht had gewonnen.
Ik ook, terwijl 1944 totaal mijn smaak niet is. Ik heb alleen echt helemaal NIKS met You Are the Only One en Sound of Silence; dan is 1944, ondanks niet mijn smaak, wel nog muzikaal, origineel, emotioneel en erg goed gezongen/uitgevoerd.quote:Op woensdag 21 maart 2018 21:18 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Nee, van de Top 3 dat jaar vond ik dat ook de beste.
quote:
Jessica Jones 2 is wederom een toffe serie.quote:Op donderdag 22 maart 2018 00:30 schreef Redefine het volgende:
Deze week zowaar weer eens echt gebingewatched. Eerst seizoen 2 van Jessica Jones (waar ik afgelopen week al aan begonnen was). Het seizoen is soms wat onevenwichtig, en kakt af en toe wel in. Maar wederom toch wel weer een erg sterk seizoen. En vooral weer heel sterk geacteerd door Krysten Ritter.
En daarna in twee dagen (al zijn dat kortere afleveringen) seizoen 3 van Love gezien. Niet een serie waar je heel erg over hoort. Maar ook dit seizoen vond ik weer ijzersterk. Ook weer goed acteerwerk (van Gillian Jacobs dan vooral). Het is lastig te beschrijven wat deze serie zo goed maakt (en niet iedereen vind m even goed), maar zelf kan ik er afleveringen achter elkaar van blijven kijken. Maar helaas is met seizoen 3 een einde gekomen aan de serie
Haha! Graag, over twee of drie jaar mag ook wel hoorquote:Op vrijdag 23 maart 2018 21:47 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zat een stuk van The Voice kids te kijken. Douwe doet het toch wel erg goed en leuk. Eigenlijk zoals ik het had gehoopt.
En het blijft toch wel een aantrekkelijk ding, misschien toch maar over een jaar of vijf weer sturen
Ah tof! Ik heb echt wel een paar 'Ohhhhquote:Op vrijdag 23 maart 2018 22:57 schreef ato het volgende:
Greys, ik heb jouw tv tip Ricky Germain-Humanity gekeken. Was erg leuk
Normaal hou ik niet van stand up comedians, maar Ik moest ook vaak lachen.quote:Op vrijdag 23 maart 2018 23:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Ah tof! Ik heb echt wel een paar 'Ohhhh' momentjes gehad maar nog nooit zo vaak echt hardop moeten lachen van stand-up. En zo heerlijk dat die man geen moment schreeuwt
Ja he, vond ik verleden week ook.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 02:15 schreef Redefine het volgende:
Zo, al mijn beschouwingen over alle nummers ook weer gehad. Toch wel uitputtend zo allemaal achter elkaar![]()
[ afbeelding ]
Ja. Ik doe het eigenlijk elk jaar zo. Dat ik alles in een keer een 'recensie' geef. Het nadeel is dat je er heel lang mee bezig bent, en je gelijk een stortvloed op het forum gooit. Maar als ik het ga spreiden kan mijn mening alweer wat veranderd zijn, omdat ik een liedje al vaker gehoord heb, wat niet helemaal eerlijk zou zijn.quote:
Ik doe het ook ieder jaar. Maar mijn mening verandert zeker na het live horen en zien tijdens halve finale en finale.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 02:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ja. Ik doe het eigenlijk elk jaar zo. Dat ik alles in een keer een 'recensie' geef. Het nadeel is dat je er heel lang mee bezig bent, en je gelijk een stortvloed op het forum gooit. Maar als ik het ga spreiden kan mijn mening alweer wat veranderd zijn, omdat ik een liedje al vaker gehoord heb, wat niet helemaal eerlijk zou zijn.
Na de eerste keer live tijdens de halve finale (of finale bij de zes andere liedjes), veranderd mijn mening meestal ook ja. Sommige nummers die op 'plaat' heel goed klinken vallen dan volledig door de mand (Dance Alone vorig jaar). Of live komt een nummer veel beter uit de verf (Letland met Justs in 2016) of vallen alle puzzelstukjes zelfs volledig in elkaar (CATS).quote:Op zaterdag 24 maart 2018 02:54 schreef ato het volgende:
[..]
Ik doe het ook ieder jaar. Maar mijn mening verandert zeker na het live horen en zien tijdens halve finale en finale.
My Active Topics is geëxplodeerd man!quote:Op zaterdag 24 maart 2018 02:15 schreef Redefine het volgende:
Zo, al mijn beschouwingen over alle nummers ook weer gehad. Toch wel uitputtend zo allemaal achter elkaar![]()
[ afbeelding ]
Ik weet het niet met Denemarken. Die Rasmussen lijkt me echt een sympathieke gozer, en die viking staging zou echt goed kunnen werken in Lissabon. Maar idk.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 03:02 schreef Redefine het volgende:
Overigens dat er mensen zijn die Georgië mooi vinden, kan ik mij nog wel iets bij voorstellen (smaken verschillen nu eenmaal). Maar die hype rondom Denemarken zie ik echt niet. Mensen kunnen dat best een goed liedje vinden. Maar een zekerheidje voor de finale whut
quote:Op zaterdag 24 maart 2018 07:23 schreef Fred_B het volgende:
[..]
My Active Topics is geëxplodeerd man!
Maar meestal is zoiets toch vooral ook op het liedje gebaseerd.quote:Op zaterdag 24 maart 2018 09:07 schreef Nexum het volgende:
[..]
Ik weet het niet met Denemarken. Die Rasmussen lijkt me echt een sympathieke gozer, en die viking staging zou echt goed kunnen werken in Lissabon. Maar idk.
SIA DIE EEN ESF NUMMER SCHRIJTquote:Op zaterdag 24 maart 2018 10:54 schreef Greys het volgende:
Even vanuit UK topic maar Ed Sheeran heeft aangeboden dat ie wel een Eurovisielied wil schrijven alleen hij wil dan dat een ander het zingt. Als de UK dat aanbod aanneemt en ze betrekken hem bij het uitzoeken van wie het moet zingen zou dan zo tof zijn.
Want als een ster van zijn kaliber openlijk als schrijver meedoet aan het ESF hebben we over een paar jaar misschien wel Sia die voor Australië schrijft een keer enzo![]()
Ik zag het heel even voor me. Een ESF vol nummers van bekende sterren, bohhhh!
Ik hing lang geleden al aan haar lippen met dit. Dit refrein. (Iets na 1.00. Bohhh. Kippenvel. En toen mochten we haar nog zienquote:Op zaterdag 24 maart 2018 11:19 schreef Nexum het volgende:
[..]
SIA DIE EEN ESF NUMMER SCHRIJT
ADSOJIIADJISAOIDSAJOIDSA THATS THE DREAM
quote:Op zaterdag 24 maart 2018 11:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik hing lang geleden al aan haar lippen met dit. Dit refrein. (Iets na 1.00. Bohhh. Kippenvel. En toen mochten we haar nog zien
Ik weet nog zo goed dat ik pissed was dat als ik dit aan iemand liet zien en horen.. (vervolg onder de clipquote:Op zaterdag 24 maart 2018 11:25 schreef Nexum het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hou van Sia, ugh. Haar muziek kan ik echt 1000x naar luisteren en dan nog ben ik het niet zat
Ja da's een puntje waar ik dan ook wel een beetje mee zitquote:Op zaterdag 24 maart 2018 11:52 schreef Pisces29 het volgende:
Ik wil Sia wel heel graag.Maar Australië mag er uit en al helemaal geen liedje van Sia
Oh, dat wist ik niet. Nu snap ik je postquote:Op zaterdag 24 maart 2018 11:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja da's een puntje waar ik dan ook wel een beetje mee zitIk noemde Australië omdat ze daar vandaan komt maar ergens gun ik ze haar niet. Wat erg
Ja ik gun ze haar als land idd wel maar niet op het ESFquote:Op zaterdag 24 maart 2018 12:12 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet. Nu snap ik je post
Ik gun ze haar wel als ze daar vandaan komt. Maar ze horen gewoon niet mee te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |