FOK!forum / Blockchain Technology & Cryptocurrencies / [SC] Cryptocurrencies #784 Lekker omlaag (Y)
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 12:46
image?span=6m&size=medium&currency=EUR&exchange=coinbase image?span=24h&size=medium&currency=EUR&exchange=coinbase

Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.

gd_5f2pyoZ8gxwrYhBap_OI50bVaAb1LHOFosDdFyfI.gif?w=320&s=c91eed716989331dbc88262dc07ca9b2
groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Lees hier een uitleg, handleidingen, crypto-woordenboek etc,
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin
/r/btc

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.

[ afbeelding ]
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:46
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:44 schreef EggsTC het volgende:
Coinmarketcap nu op 7700.
Binance naar 7560. Op naar sub 7.5k
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 12:46
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:44 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Ja haha dat heb ik ook, zit op hete kolen. Ik wil zo snel mogelijk uit Tether gaan maar er is geen andere plek om te schuilen voor al dit geweld.
Jij ook verkocht dan?
Rossdalemaandag 5 februari 2018 @ 12:47
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:40 schreef EggsTC het volgende: 2k ven ingezet met de gok op de val naar 4,5K, Als we nu een bounce krijgen ga ik in een hoekje huilen. Gecontroleerde panicsell :7 [ afbeelding ] Op naar de 4,5. 7500 en 6k zullen ook support gaan geven ja
Flinke gok, kudo's als het goed uitpakt! Ik durf het niet aan, voor je het weet gooit CCK er weer een pumptweet uit :X
het_fokschaapmaandag 5 februari 2018 @ 12:47
iemand hier die ervaring heeft met etoro als handelsplatform ?
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 12:47
BenGekkeHenkieNiemaandag 5 februari 2018 @ 12:47
Ben eruit gestapt heb alles terug naar m'n rekening gestuurd..
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:46 schreef Kyran het volgende:

[..]

Jij ook verkocht dan?
Ja, hier valt geld te verdienen :D of VEN, hoe je het wil zien.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 12:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:44 schreef BenGekkeHenkieNie het volgende:
Waarom is het ook zo rustig op dit forum?
Rustig ????? er word genoeg gepost.......
Dwaalboymaandag 5 februari 2018 @ 12:49
Uitstappen gaat naar de 2k
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 12:50
Zo te zien is het volume er nu niet op door de 7500 te zakken. Al blijft het wel geprobeerd worden. Wel veel panic sells lees ik hier ook.
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 12:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:47 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Flinke gok, kudo's als het goed uitpakt! Ik durf het niet aan, voor je het weet gooit CCK er weer een pumptweet uit :X
Ik ga mn buy ergens op 5k zetten
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:50 schreef ITrade het volgende:
Zo te zien is het volume er nu niet op door de 7500 te zakken. Al blijft het wel geprobeerd worden. Wel veel panic sells lees ik hier ook.
Panic sells??? Ik verkoop met volle verstand :D
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 12:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:48 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Ja, hier valt geld te verdienen :D of VEN, hoe je het wil zien.
Ballsy call.
Zithmaandag 5 februari 2018 @ 12:51
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:47 schreef het_fokschaap het volgende:
iemand hier die ervaring heeft met etoro als handelsplatform ?
Is prima als je veel wil betalen aan fees en geen eigen bezit wil hebben over je coins.
D.maandag 5 februari 2018 @ 12:51
Zelfs de grotere spelers hodlen niet meer :o
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:50 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ballsy call.
+1000 VEN in de plus nu.
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 12:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:50 schreef ITrade het volgende:
Zo te zien is het volume er nu niet op door de 7500 te zakken. Al blijft het wel geprobeerd worden. Wel veel panic sells lees ik hier ook.
Dit is geen panicselling. Dit is een gok op de daling naar 4,5k.

Hopelijk een goeie.
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 12:53
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:52 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

+1000 VEN in de plus nu.
_O_ blijft ballsy call :P ik durf het niet aan
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 12:54
CMC ook onder de 7700, hopelijk een harde val :D
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 12:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:50 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Panic sells??? Ik verkoop met volle verstand :D
Wie denk je dan dat deze crash veroorzaakt? Echt geen Tether fud oid. Lees hoeveel mensen op fok alleen al de afgelopen dagen verkocht hebben omdat ze de daling niet meer aankunnen.
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:55
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:54 schreef EggsTC het volgende:
CMC ook onder de 7700, hopelijk een harde val :D
GO GO GO GO PAPPA HEEFT NIEUWE VEN NODIG
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 12:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:55 schreef ITrade het volgende:

[..]

Wie denk je dat deze crash dan veroorzaken? Echt geen Tether fud oid. Lees hoeveel mensen op fok alleen al de afgelopen dagen verkocht hebben omdat ze de daling niet meer aankunnen.
Ja maar wij kunnen de daling wel aan, wij gokken op extra terugkopen op basis van fibonacci, ik iig wel.
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 12:56

*O*
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 12:57
7511 op binance.....bijna
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 12:58
quote:
7s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:55 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja maar wij kunnen de daling wel aan, wij gokken op extra terugkopen op basis van fibonacci, ik iig wel.
Heb je verkocht?
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 12:59
VEN bijna onder de 50k satoshi :9~ :9~ GOEDKOPE VEN IN DE AANBIEDING
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 12:59
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:57 schreef Predator38 het volgende:
7511 op binance.....bijna
We zakken door naar de 4500, en voor de zomer is het 2k. :)
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 13:00
Aan de ene kant wel spannend he, je kan of veel geld verdienen komend jaar of je hebt over een jaar spijt dat je niet 4 weken geleden de helft ofzo hebt uitgecashed
Geranium_Opamaandag 5 februari 2018 @ 13:00
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:55 schreef ITrade het volgende:

[..]

Wie denk je dan dat deze crash veroorzaakt? Echt geen Tether fud oid. Lees hoeveel mensen op fok alleen al de afgelopen dagen verkocht hebben omdat ze de daling niet meer aankunnen.
Ik denk dat het nieuws rondom Bitfinex en Tether de oorzaak is.
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:00
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:59 schreef onlogisch het volgende:

[..]

We zakken door naar de 4500, en voor de zomer is het 2k. :)
En dan VEN op 1$ :9~ :9~ :9~ :9~
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:00
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:58 schreef ITrade het volgende:

[..]

Heb je verkocht?
Ja, want fibonacci 61,8 breached;

Next target: 4500usd

HuNpxOc.jpg
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 13:01
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:00 schreef Geranium_Opa het volgende:

[..]

Ik denk dat het nieuws rondom Bitfinex en Tether de oorzaak is.
Wie weet is Bitfinex wel al hun Bitcoins aan het verkopen om Tether weer gedekt te krijgen :p Hun trucje even ongedaan maken. /aluhoedje uit
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 13:01
quote:
2s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:00 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja, want fibonacci 61,8 breached;

Next target: 4500usd

[ afbeelding ]
Wat doe je met die target?
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:01
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 12:55 schreef ITrade het volgende:

[..]

Wie denk je dan dat deze crash veroorzaakt? Echt geen Tether fud oid. Lees hoeveel mensen op fok alleen al de afgelopen dagen verkocht hebben omdat ze de daling niet meer aankunnen.
Ja zo werkt dat hè: als iemand anders verkoopt tijdens een daling is het een weak hand panic sell waardoor de markt crashed. Als je het zélf doet is het een strategische zet.
Jed1Gammaandag 5 februari 2018 @ 13:02
4k is de bodem.
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:02
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef metallicelmo het volgende:

[..]

Wie weet is Bitfinex wel al hun Bitcoins aan het verkopen om Tether weer gedekt te krijgen :p Hun trucje even ongedaan maken. /aluhoedje uit
Dat is dus het kutte eraan, ik moest mijn toevlucht nemen in Tether en dat is een tikkende tijdbom.
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:02
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat doe je met die target?
b86774e3add261f7f99907a14b00d5a662dc981ce0f2199ef42e8abab6aa76b3.jpg
ArnoldG0342maandag 5 februari 2018 @ 13:02
Als VEN onder de 3$ duikt koop ik bij
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 13:02
quote:
2s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:00 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja, want fibonacci 61,8 breached;

Next target: 4500usd

[ afbeelding ]
Ouch
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:02
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:02 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Als VEN onder de 3$ duikt koop ik bij
Niet wachten totdat Ven weer een kwartje staat :')
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 13:02
7510 op binance en de bounce.....
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:04
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat doe je met die target?
Ik zet mn buy op 4700/5000
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:04
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:02 schreef Predator38 het volgende:
7510 op binance en de bounce.....
Dead cat.
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 13:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:04 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Dead cat.
Dat hoop je ;P
YT123maandag 5 februari 2018 @ 13:05
Beter zakt Bitcoin gewoon zo snel mogelijk naar die bodem. Anders blijven we nog weken langzaam naar beneden schommelen.
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:02 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Als VEN onder de 3$ duikt koop ik bij
Ik dacht toen VEN op 8+ stond "ah crap, niet op tijd ingestapt! Als ie nog een keer onder de 6,50 gaat zeker kopen!". Dan komt die 6,50 in zicht en verleg je de grens naar 6 naar 5, naar 4 etc. :')
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:02 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Dat is dus het kutte eraan, ik moest mijn toevlucht nemen in Tether en dat is een tikkende tijdbom.
Euh? Hoezo 'moet' je dat dan?
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:08
quote:
5s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Euh? Hoezo 'moet' je dat dan?
Op Binance heb je geen USD ?
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 13:08
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:02 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Niet wachten totdat Ven weer een kwartje staat :')
als dit gebeurt ga ik me in het node & Thor verhaal verdiepen :Y
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 13:09
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:05 schreef Kyran het volgende:

[..]

Dat hoop je ;P
ik dacht hetzelfde _O-
maar we hebben inmiddels al heel veel dooie katten en nog steeds niet op 4k
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:09
ZAK... verdomme
ArnoldG0342maandag 5 februari 2018 @ 13:09
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:08 schreef SMS303 het volgende:

[..]

als dit gebeurt ga ik me in het node & Thor verhaal verdiepen :Y
Waarom zou je je daar sws niet in verdiepen? Ongeacht wat je van VEN vindt en of je het wil kopen of niet.
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:10
quote:
10s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:09 schreef EggsTC het volgende:
ZAK... verdomme
Welkom in de rollercoaster :P komt goed, hij zakt wel
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:08 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Op Binance heb je geen USD ?
En hoe kom je dan uberhaupt ooit aan je fiat mocht je dat willen?
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 13:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:10 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Welkom in de rollercoaster :P komt goed, hij zakt wel
nogmaals, dat hoop je :P :D
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:10 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Welkom in de rollercoaster :P komt goed, hij zakt wel
Het is wel een lekkere bearmarket nu. Zo hard is het in tijden niet achteruit gegaan.
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:11
quote:
5s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

En hoe kom je dan uberhaupt ooit aan je fiat mocht je dat willen?
Niet via Binance :D
Sylv3semaandag 5 februari 2018 @ 13:11
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:05 schreef YT123 het volgende:
Beter zakt Bitcoin gewoon zo snel mogelijk naar die bodem. Anders blijven we nog weken langzaam naar beneden schommelen.
Ik heb liever een grote crash direct naar 2k en vanaf daar weer omhoog dan die tergende daling van een maand nu.
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 13:11
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Ja zo werkt dat hè: als iemand anders verkoopt tijdens een daling is het een weak hand panic sell waardoor de markt crashed. Als je het zélf doet is het een strategische zet.
Dat heet Self-fulfilling prophecy.
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:13
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Ja zo werkt dat hè: als iemand anders verkoopt tijdens een daling is het een weak hand panic sell waardoor de markt crashed. Als je het zélf doet is het een strategische zet.
Het ligt er aan op basis van welke argumenten je het doet, als je het doet om "redden wat er te redden valt" of omdat hij een treshold breached, dat is nogal even een verschil :)
Afwazigmaandag 5 februari 2018 @ 13:13
Paniekzaaiers hier zeg :').
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:13
http://m.scmp.com/busines(...)tter_impression=true
sandertjuhmaandag 5 februari 2018 @ 13:13
quote:
FUD ;)
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 13:14
quote:
Lekker FUD posten zodat het zakt :P
Eyjafjallajoekullmaandag 5 februari 2018 @ 13:15
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:10 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Welkom in de rollercoaster :P komt goed, hij zakt wel
Wel relevante username
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:16
Drop it like it's hot.
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 13:16
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:09 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

Waarom zou je je daar sws niet in verdiepen? Ongeacht wat je van VEN vindt en of je het wil kopen of niet.
ik bedoel eigenlijk dat het dan pas voor me mogelijk is :P
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:16
Ik ben er pas gerust op dat hij door t ijs gaat zodra hij bij de 7200 komt.
BansheeBoymaandag 5 februari 2018 @ 13:16
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:17
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
Ik zou dukaten kopen.
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:17
quote:
7s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef EggsTC het volgende:
Ik ben er pas gerust op dat hij door t ijs gaat zodra hij bij de 7200 komt.
Hier gaat de vlag uit als btc rond de 500 euro staat :)
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 13:17
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
Welkom in de wonderen wereld van crypto.
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 13:19
quote:
7s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef EggsTC het volgende:
Ik ben er pas gerust op dat hij door t ijs gaat zodra hij bij de 7200 komt.
Misschien hebben de huidige kopers niet naar fibonacci gekeken.
MGeraadsmaandag 5 februari 2018 @ 13:19
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
Echt lichter, of je winst met 1000 zien krimpen?
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 13:20
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
Niet naar je portfolio en/of coinmarketcap kijken komende weken.
Als je het kan verantwoorden evt. op een laag punt bijkopen om over een paar maanden er sterker uit te komen.

En vooral niet stressen....zolang je maar vertrouwen hebt in het bedrijfsconcept achter de coin.... dit heb ik laatste maanden wel geleerd :)
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:20
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:19 schreef ITrade het volgende:

[..]

Misschien hebben de huidige kopers niet naar fibonacci gekeken.
Of de support houdt stand, en dan verspil ik wat ven... naja om het spannend te houden toch :9
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:21
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:13 schreef Afwazig het volgende:
Paniekzaaiers hier zeg :').
Uhm ik mis een heeeeeel klein beetje de positieve berichten.
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 13:21
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:17 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Hier gaat de vlag uit als btc rond de 500 euro staat :)
dan koop ik er 1 voor de HODL.... ondanks mijn ideeen over BTC :)
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:23
Kleine bounce omhoog nu.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 13:24
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:21 schreef SMS303 het volgende:

[..]

dan koop ik er 1 voor de HODL.... ondanks mijn ideeen over BTC :)
Wat zijn jouw ideeën over btc?

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 05-02-2018 13:24:57 ]
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:24
Ik heb mijn eerste inkopen tussen de 500 usd - 1500 usd per Bitcoin ingeslagen. Moet ik mij nu zorgen gaan maken :') Of is dat een absoluut irreëel scenario?

Dan nog, fuck mijn inzet, maar wat er vardampt is..... ;( Dat verdien ik niet zomaar überhaupt ergens mee terug.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:25
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:24 schreef Apekoek het volgende:
Ik heb mijn eerste inkopen tussen de 500 usd - 1500 usd per Bitcoin ingeslagen. Moet ik mij nu zorgen gaan maken :') Of is dat een absoluut irreëel scenario?

Dan nog, fuck mijn inzet, maar wat er vardampt is..... ;( Dat verdien ik niet zomaar überhaupt ergens mee terug.
500-1500 zie ik niet gebeuren.
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:26
quote:
10s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:13 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Het ligt er aan op basis van welke argumenten je het doet, als je het doet om "redden wat er te redden valt" of omdat hij een treshold breached, dat is nogal even een verschil :)
Voor je eigen perceptie is het een verschil, voor de buitenwacht en de markt is een sell een sell.
TwztIdmaandag 5 februari 2018 @ 13:26
Ik hodl tot de ¤0 !


Ohja als iedereen nou gewoon BTC gaat kopen in plaats van kijken hoe die zakt, dan gaat ie ook niet zakken ;p
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 13:27
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Voor je eigen perceptie is het een verschil, voor de buitenwacht en de markt is een sell een sell.
Het maakt niet uit hoe het voor de buitenwacht en de markt eruit ziet, ik zit niet op de exchanges om hen gelukkig te maken
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:28
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:25 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

500-1500 zie ik niet gebeuren.
Daar ben ik het nog wel mee eens, die 4k zit op een 80% van ATH. Net zoals de eerste major BTC crash.

Maar is de situatie vergelijkbaar met toen, nee dat is het niet. Die FUD uit China is ook weer wat, hoeveel rode kaarten gaan er nog uitgedeeld worden? :R
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:29
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:24 schreef Apekoek het volgende:
Ik heb mijn eerste inkopen tussen de 500 usd - 1500 usd per Bitcoin ingeslagen. Moet ik mij nu zorgen gaan maken :') Of is dat een absoluut irreëel scenario?

Dan nog, fuck mijn inzet, maar wat er vardampt is..... ;( Dat verdien ik niet zomaar überhaupt ergens mee terug.
Geen enkel scenario is absoluut irreëel. Als je denkt dat het die kant uitgaat zou ik fijn m'n winst pakken. Heb je toch niks om over te klagen dunkt me.
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:30
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Geen enkel scenario is absoluut irreëel. Als je denkt dat het die kant uitgaat zou ik fijn m'n winst pakken. Heb je toch niks om over te klagen dunkt me.
Hodl is mijn strategie. Heb al te vaak verkeerde trade beslissingen gemaakt meanwhile (al kan hodl dat ook zijn, je weet het niet).
Xrenitymaandag 5 februari 2018 @ 13:32
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, al meer duidelijkheid? inmiddels 1000 euro lichter. In 1,5 week. :')
Wtf, je bent je :{2 vergeten
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 13:32
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:24 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat zijn jouw ideeën over btc?
Die heb ik toch al es gepost ;)

BTC is de 1e en profiteert daar (nog) van tov andere coins. Om door overheden geadopteerd te worden en daarmee in de echte wereld toegepast te worden zie ik geen mogelijkheden. Plus BTC heeft een imago probleem, wat ook in de mainstream paniek zaaiende/crypto niet begrijpende media maar aangehaald blijft worden. Daarom voorzie ik in de toekomst een flippening en dat BTC slechts een cultstatus in de geschiedenisboeken zal verwerven. BTC is voor mij geen king ondanks dat er op het moment het meeste in omgaat en op korte termijn veel kan opleveren.

Als BTC eur500 wordt dan heb ik dat er wel voor over om evt. dood te laten bloeden.... of ik cash het op de volgende 20k uit :P
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:34
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:32 schreef Xrenity het volgende:

[..]

Wtf, je bent je :{2 vergeten
Dat marked het begin van de capitulatiefase, riemen vast!
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 13:34
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:32 schreef Xrenity het volgende:

[..]

Wtf, je bent je :{2 vergeten
Die zijn verdampt samen met zijn eurootjes.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:35
BANSHEEBOY VERGAT ZIJN EMOTICON.

IK HAAL ALLE DUKATEN VAN MIJN CHEST EN VERKOOP ZE. HET EINDE IS GEKOMEN.
WASSSUUU WASSUUU WASSUPPPP
RedFever007maandag 5 februari 2018 @ 13:36
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:35 schreef BakkenKappen het volgende:
BANSHEEBOY VERGAT ZIJN EMOTICON.

IK HAAL ALLE DUKATEN VAN MIJN CHEST EN VERKOOP ZE. HET EINDE IS GEKOMEN.
WASSSUUU WASSUUU WASSUPPPP
Toepasselijke UI _O- :D ez.gif
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:37
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:35 schreef BakkenKappen het volgende:
BANSHEEBOY VERGAT ZIJN EMOTICON.

IK HAAL ALLE DUKATEN VAN MIJN CHEST EN VERKOOP ZE. HET EINDE IS GEKOMEN.
WASSSUUU WASSUUU WASSUPPPP

BITCONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECT
BansheeBoymaandag 5 februari 2018 @ 13:37
Het erge is dus dat je continue denkt dat je bij moet kopen omdat de prijs zo laag is. Maar laag kan lager. :')

:{²
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 13:38
Wat een true god is die Carlos toch _O_
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:38
Carlos is degene die mij op de been houdt in deze zwarte dagen.
Grrrrrrrrmaandag 5 februari 2018 @ 13:41
quote:
15s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:37 schreef BansheeBoy het volgende:
Het erge is dus dat je continue denkt dat je bij moet kopen omdat de prijs zo laag is. Maar laag kan lager. :')

:{²
Historisch gezien is de prijs can crypto nog steeds erg hoog.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:44
Een voordeel, de dukaten die ik nu koop zijn al vochtig dankzij de tranen van de vorige eigenaar.
habituemaandag 5 februari 2018 @ 13:44
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 13:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:44 schreef BakkenKappen het volgende:
Een voordeel, de dukaten die ik nu koop zijn al vochtig dankzij de tranen van de vorige eigenaar.
_O- _O-
Chaesmaandag 5 februari 2018 @ 13:45
Sow, we zullen wel weer een aantal maanden nodig hebben om op een nieuw ATH te komen denk ik. Jammer :{
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 13:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:44 schreef BakkenKappen het volgende:
Een voordeel, de dukaten die ik nu koop zijn al vochtig dankzij de tranen van de vorige eigenaar.
Godverdomme.
desconmaandag 5 februari 2018 @ 13:45
Riemen vast en blijven zitten tijdens de rit.

Ff uitzitten en einde van het jaar weer eens uit cashen met dikke winsten
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:47
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:45 schreef Chaes het volgende:
Sow, we zullen wel weer een aantal maanden nodig hebben om op een nieuw ATH te komen denk ik. Jammer :{
Dit wel ja, denk dat het wel even gaat duren.
kthxbyemaandag 5 februari 2018 @ 13:48
Maar eens rustig beginnen met DCA'en :)
Nappeklapperappermaandag 5 februari 2018 @ 13:48
http://www.scmp.com/busin(...)ading-completely-ban

Deze al voorbij gekomen? Voor zover dit niet weer een fake bericht is
dimmakmaandag 5 februari 2018 @ 13:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:45 schreef Chaes het volgende:
Sow, we zullen wel weer een aantal maanden nodig hebben om op een nieuw ATH te komen denk ik. Jammer :{
Prima toch, kunnen ook ff alle mensen afhaken die er alleen in zitten voor het snelle geld. _O_ Liever een steady langzame groei van goede projecten dan alleen maar pumps van shitcoins.
Chaesmaandag 5 februari 2018 @ 13:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:48 schreef dimmak het volgende:

[..]

Prima toch, kunnen ook ff alle mensen afhaken die er alleen in zitten voor het snelle geld. _O_ Liever een steady langzame groei van goede projecten dan alleen maar pumps van shitcoins.
Dat is waar. Was zelf ook niet van plan snel te verkopen o.i.d. Maar in hindsight had ik dat beter wel kunnen doen en dan nu weer terugkopen ;)
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:45 schreef descon het volgende:
Riemen vast en blijven zitten tijdens de rit.

Ff uitzitten en einde van het jaar weer eens uit cashen met dikke winsten
Ok, doe mij die maar
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 13:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:50 schreef Chaes het volgende:

[..]

Dat is waar. Was zelf ook niet van plan snel te verkopen o.i.d. Maar in hindsight had ik dat beter wel kunnen doen en dan nu weer terugkopen ;)
Dat gevoel heb ik al sinds ik in crypto zit :(
RedFever007maandag 5 februari 2018 @ 13:54
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:50 schreef Chaes het volgende:

[..]

Dat is waar. Was zelf ook niet van plan snel te verkopen o.i.d. Maar in hindsight had ik dat beter wel kunnen doen en dan nu weer terugkopen ;)
Joh :')

Zo lust ik er nog wel een paar "Achteraf gezien was het niet slim om op 9 november 2009 te gaan gamen met m'n PC. Had beter 1000 Bitcoins kunnen minen :Y "

Overigens had ik ook beter halverwege dcember alles kunnen verkopen maar ja :P
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 13:54
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:48 schreef Nappeklapperapper het volgende:
http://www.scmp.com/busin(...)ading-completely-ban

Deze al voorbij gekomen? Voor zover dit niet weer een fake bericht is
8p1xesgk9okz.jpg

Het zal wel mooi zijn overigens. Dan kan heel de wereld aanschouwen hoe China faalt en hoeft de rest van de wereld daar nooit meer zorgen om te maken.
RedFever007maandag 5 februari 2018 @ 13:55
Mooi piekje naar 7800$ nu :) Maar 1 zwaluw maakt nog geen zomer hebben we meermalen gezien :')
DemonRagemaandag 5 februari 2018 @ 13:55
Weer om 13:50u net als vrijdag.
RedFever007maandag 5 februari 2018 @ 13:56
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:55 schreef DemonRage het volgende:
Weer om 13:50u net als vrijdag.
Europeanen net klaar met lunchen! :Y)
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 13:58
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:54 schreef ITrade het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Het zal wel mooi zijn overigens. Dan kan heel de wereld aanschouwen hoe China faalt en hoeft de rest van de wereld daar nooit meer zorgen om te maken.
Toch wel sneu om te zien dat de Chinese overheid nu ook onze portemonnee raakt :')

De lange arm van China
alilamimaandag 5 februari 2018 @ 13:59
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Ja zo werkt dat hè: als iemand anders verkoopt tijdens een daling is het een weak hand panic sell waardoor de markt crashed. Als je het zélf doet is het een strategische zet.
De hypocrisie is niet te harden _O_
Zocalomaandag 5 februari 2018 @ 14:00
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:58 schreef Apekoek het volgende:

[..]

Toch wel sneu om te zien dat de Chinese overheid nu ook onze portemonnee raakt :')

De lange arm van China
Gewoon niet meer op vakantie naar China gaan. Dat zal ze leren :')
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 14:01
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:58 schreef Apekoek het volgende:

[..]

Toch wel sneu om te zien dat de Chinese overheid nu ook onze portemonnee raakt :')

De lange arm van China
Want heel China verkoopt nu opeens ofzo?
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 14:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:01 schreef ITrade het volgende:

[..]

Want heel China verkoopt nu opeens ofzo?
Het zal er in elk geval niet voor zorgen dat ze in de rij staan om 100 bitcoin per persoon in te slaan.
Chaesmaandag 5 februari 2018 @ 14:06
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:54 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Joh :')

Zo lust ik er nog wel een paar "Achteraf gezien was het niet slim om op 9 november 2009 te gaan gamen met m'n PC. Had beter 1000 Bitcoins kunnen minen :Y "

Overigens had ik ook beter halverwege dcember alles kunnen verkopen maar ja :P
8)7
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 14:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 13:54 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Joh :')

Zo lust ik er nog wel een paar "Achteraf gezien was het niet slim om op 9 november 2009 te gaan gamen met m'n PC. Had beter 1000 Bitcoins kunnen minen :Y "

Overigens had ik ook beter halverwege dcember alles kunnen verkopen maar ja :P
Dit.

Je had overigens toen nog kunnen gamen en tegelijk bitcoins minen :')
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 14:17
Nou hup. Door naar de 6k en dan langzaam maar steady omhoog de komende maanden.

Ik hodl alles.
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 14:21
Dit is nog steeds de 61,8 support prolly, beter zaktie ff naar 7k of minder.
kthxbyemaandag 5 februari 2018 @ 14:21

:')14.gif
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 14:25
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:17 schreef Skv het volgende:
Nou hup. Door naar de 6k en dan langzaam maar steady omhoog de komende maanden.

Ik hodl alles.
quote:
Nog 1 keer jongons, HODL!
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 14:28
what-it-feels-like-to-hodl-meme-animation.gif
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 14:29
quote:
Daarom steeds verkopen en terug kopen toch. Buy high, sell low.
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 14:30
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:21 schreef EggsTC het volgende:
Dit is nog steeds de 61,8 support prolly, beter zaktie ff naar 7k of minder.
Ik denk dat je even wat FUD moet gaan schrijven. Zoals het nu gaat gaan we niet door de 7400 heen.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 14:31
Toch wel jammer dit, WAVES maand valt helemaal in het water omdat andere projecten lopen te fucken.
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 14:32
Ik ben dat gekut wel zat, kan Bitcoin weer gewoon naar 15k ofzo dank u
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 14:32
En met andere projecten bedoel ik inferieure projecten.

WAVES > BTC, ETH, NEO
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 14:33
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:30 schreef ITrade het volgende:

[..]

Ik denk dat je even wat FUD moet gaan schrijven. Zoals het nu gaat gaan we niet door de 7400 heen.
Te grote wall nog op 7500 ja
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 14:40
Ik call het maar, de bodem is bereikt.

Quote dit over een uurtje of twee maar om mij op mijn bek te zien gaan :D
D.maandag 5 februari 2018 @ 14:41
Ik krijg net Tokenpayscammail :o
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 14:42
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:33 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Te grote wall nog op 7500 ja
En nog iets lager nog meer, dus er moet wel weer even wat verzonnen worden om weer een reeks weak hands wakker te schudden.
Afwazigmaandag 5 februari 2018 @ 14:43
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:40 schreef BakkenKappen het volgende:
Ik call het maar, de bodem is bereikt.

Quote dit over een uurtje of twee maar om mij op mijn bek te zien gaan :D
Ik ga met je mee. Dit was de bodem. Bears being bears enzo maar ik zie BTC niet onder de 7k duiken.
Houtenbeenmaandag 5 februari 2018 @ 14:43
Afwazigmaandag 5 februari 2018 @ 14:43
Let op; dit was mijn onderbuik. Geen argumenten :D
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 14:44
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:43 schreef Afwazig het volgende:
Let op; dit was mijn onderbuik. Geen argumenten :D
Deze disclaimer geldt ook voor mij :P

Hoe zou die clown die alles verkocht voor BTC zich nu voelen eigenlijk? _O- _O-
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 14:44
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:44 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Deze disclaimer geldt ook voor mij :P

Hoe zou die clown die alles verkocht voor BTC zich nu voelen eigenlijk? _O- _O-
HIj stapte op 4K in, dus ik denk nog prima.
ArnoldG0342maandag 5 februari 2018 @ 14:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:44 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Deze disclaimer geldt ook voor mij :P

Hoe zou die clown die alles verkocht voor BTC zich nu voelen eigenlijk? _O- _O-
Prima, hij heeft nog winst.
Hij weet ook wel dat het weer gaat stijgen... ooit.
Apekoekmaandag 5 februari 2018 @ 14:46
Misschien toch maar eens wat verkopen bij een volgende ATH wanneer er een iets vlaklijntje aan het ontstaan is :')
crpytoshillmaandag 5 februari 2018 @ 14:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:41 schreef D. het volgende:
Ik krijg net Tokenpayscammail :o
wat dan?
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 14:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:44 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Hoe zou die clown die alles verkocht voor BTC zich nu voelen eigenlijk? _O- _O-
Toevallig 3 dagen geleden .... ze wonen in Thailand op een camping/resort

https://www.ad.nl/binnenl(...)e-achtbaan~a99426c9/
ChickenManmaandag 5 februari 2018 @ 14:52
126 gratis KMD kunnen scoren tijdens barterdex stresstest *O*
D.maandag 5 februari 2018 @ 14:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:48 schreef crpytoshill het volgende:

[..]

wat dan?
SPOILER
You Missed to avail 100% Bonus?
You Missed to avail 100% Bonus?
On thousands of requests from our users , Tokenpay is offering 100% bonus rewards again.
This is your FIRST and LAST chance to get tpay coins with 100% bonus. Tpay will be listed on exchanges in 3rd week of February.
NO COINS will be issued with or without any bonus after this offer.

All you need is to buy minimum $300 or more tpay and avail 100% bonus coins in your wallets instantly.

We had issued 95% refunds to our US customers. Now US Customers can also purchase Tpay coins in this offer.

Send your desired payment (Min $300 to avail 100% bonus) to below wallet Address and reply to this email with:
1. Your registered email with Tokenpay 2. Payment amount 3. Payment Wallet Address (to verify your payment)
Make payment to this wallet address now:
1LyYTe6ZvYQAkb7hEBMiZemVHxzP3GZwou
Your Tpay coins and bonus will be issued right after you send us payment wallet address in reply to this email.

Please note this offer is valid for 48 hours only.

Thank you,

Derek Capo
CEO
Tokenpay





You receive this email as you subscribed on Tokenpay.com/register

You can unsubscribe from this emal or change your emal notifications.
Online version is here

crpytoshillmaandag 5 februari 2018 @ 14:57
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:53 schreef D. het volgende:

[..]

SPOILER
You Missed to avail 100% Bonus?
You Missed to avail 100% Bonus?
On thousands of requests from our users , Tokenpay is offering 100% bonus rewards again.
This is your FIRST and LAST chance to get tpay coins with 100% bonus. Tpay will be listed on exchanges in 3rd week of February.
NO COINS will be issued with or without any bonus after this offer.

All you need is to buy minimum $300 or more tpay and avail 100% bonus coins in your wallets instantly.

We had issued 95% refunds to our US customers. Now US Customers can also purchase Tpay coins in this offer.

Send your desired payment (Min $300 to avail 100% bonus) to below wallet Address and reply to this email with:
1. Your registered email with Tokenpay 2. Payment amount 3. Payment Wallet Address (to verify your payment)
Make payment to this wallet address now:
1LyYTe6ZvYQAkb7hEBMiZemVHxzP3GZwou
Your Tpay coins and bonus will be issued right after you send us payment wallet address in reply to this email.

Please note this offer is valid for 48 hours only.

Thank you,

Derek Capo
CEO
Tokenpay





You receive this email as you subscribed on Tokenpay.com/register

You can unsubscribe from this emal or change your emal notifications.
Online version is here

owja die mail heb ik ook gehad. misschien moet ze eerst eens de coins overmaken aan de mensen.
Montana_irmaandag 5 februari 2018 @ 14:58
weak hands :')
desconmaandag 5 februari 2018 @ 14:59
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:31 schreef BakkenKappen het volgende:
Toch wel jammer dit, WAVES maand valt helemaal in het water omdat andere projecten lopen te fucken.
Yep...net weer wat extra waves ingekocht. Blijf het een leuk project vinden.
Nappeklapperappermaandag 5 februari 2018 @ 15:07
BTC $7540 nu, ETH bijna onder de 600 euro. Dit gaat wel hard zo

edit: btc 7520, ETH onder 600 :')
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:08
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:07 schreef Nappeklapperapper het volgende:
BTC $7540 nu, ETH bijna onder de 600 euro. Dit gaat wel hard zo
Het gevecht opbinance om 7500 nu ja, spannender dan voetbal dit.
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:08
30btc buywall op binance @ 7500
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:08 schreef EggsTC het volgende:
30btc buywall op binance @ 7500
http://data.bitcoinity.org/markets/books/USD
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:10
Erdoor op binance.... 74xx gehit
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:12
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:10 schreef EggsTC het volgende:
Erdoor op binance.... 74xx gehit
Godverhoeren
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:12
7495 :D WE GAAN NAAR DE 5K TOE MENSEN
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:13
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:12 schreef Skv het volgende:

[..]

Godverhoeren
*O* *O* *O*

MEER VEN INCOMING
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:13
62BTC buywall op 7500 nu
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:13
Opgegeten of weggehaald, was nog 53 van over.
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:14
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:13 schreef EggsTC het volgende:
62BTC buywall op 7500 nu
Op gdax nog 375
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:15
Down down down down down down down dowooooon down !
Nappeklapperappermaandag 5 februari 2018 @ 15:16
We gaan allemaal dood:

Bitfinex is ie nu onder de 7489 gedoken, Binance is 7476 USDT, ETH 593 e


WE GAAN DOODDDDD
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:17
Euro wise begint het nu wel pijn te doen. :+
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:19
quote:
10s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:17 schreef Typisch het volgende:
Euro wise begint het nu wel pijn te doen. :+
Nu pas?

Nog 1500E en ik sta op inlegniveau. Kutzooi
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:19
Beter staan die Tether dollars straks nog wel echt op een rekening ergens om de koers op te kunnen vangen :')
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:19
7400 is nu aan de beurt!
crpytoshillmaandag 5 februari 2018 @ 15:19
yehaaaaaa
tha_darkmaandag 5 februari 2018 @ 15:19
Wie durft het aan om nu alles in tether om te zetten? :+
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:20
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:19 schreef Skv het volgende:

[..]

Nu pas?

Nog 1500E en ik sta op inlegniveau. Kutzooi
:Y
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:20
7350 @Binance
sandertjuhmaandag 5 februari 2018 @ 15:20
Ondertussen zijn we de 7400 ook al voorbij, nee dat gaat echt lekker zo :+
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:21
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:19 schreef tha_dark het volgende:
Wie durft het aan om nu alles in tether om te zetten? :+
Vanochtend gedaan :D
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:21
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:19 schreef tha_dark het volgende:
Wie durft het aan om nu alles in tether om te zetten? :+
Jesuis volgens mij
Blikmaandag 5 februari 2018 @ 15:21
Officieel ATL nu, -50% tov inleg
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:22
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:21 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Vanochtend gedaan :D
Respect voor het gokken man, ik zal dat echt nooit durven met mijn geld :p
tha_darkmaandag 5 februari 2018 @ 15:22
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:21 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Vanochtend gedaan :D
Gewaagd! Ik heb alles offline gezet zodat ik geen impulsieve dingen kan doen.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:24
Straks een enorme bounce naar de 9500 net als 3 dagen terug??

Dat een lagere bodem is gezet is voor de langere termijn geen goed nieuws..
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:24
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:19 schreef tha_dark het volgende:
Wie durft het aan om nu alles in tether om te zetten? :+
Jep, ik ook gedaan vanochtend. Als deze support weg valt van de 7k+ dan gaan we verder zakken :P en niet te zuinig.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:24
Weinig HODL hier.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:25
ja ....even wat extra fiat overgemaakt.....
hopelijk stap ik op het juiste moment in
JeSuisDroppiemaandag 5 februari 2018 @ 15:26
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:24 schreef BakkenKappen het volgende:
Weinig HODL hier.
Ik HODL wel weer als ik meer VEN heb.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:27
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:25 schreef Predator38 het volgende:
ja ....even wat extra fiat overgemaakt.....
hopelijk stap ik op het juiste moment in
Never catch a falling knive..
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:27
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:25 schreef Predator38 het volgende:
ja ....even wat extra fiat overgemaakt.....
hopelijk stap ik op het juiste moment in
Haha, ik zou nu niet instappen, maargoed, your call
crpytoshillmaandag 5 februari 2018 @ 15:27
RSI staat onder de 30, net als 14 september voordat de grote run omhoog begon.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:28
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:27 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Haha, ik zou nu niet instappen, maargoed, your call
duurt nog wel even voordat de fiat er is
en alles in VEN natuurlijk
:9~ :9~ :9~
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:28
Bounce bitch, bounce.
Landgeldmaandag 5 februari 2018 @ 15:29
Ongelooflijk. FIAT groot deel verdampt. Dit kan je wel een crash noemen.

HODL-en , maar het is wel pijnlijk }:|
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:30
Sylv3semaandag 5 februari 2018 @ 15:30
Die stroom van negatief nieuws blijft ook maar doorgaan.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:32
ach gewoon alles in 1 keer en naar de 6k aub

FUD en steunen en SEC en regulatie en de correctie, dan kunnen we in de zomer weer lachen

whales gaan nu echt niet instappen met de SEC meeting van morgen
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:33
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:32 schreef Predator38 het volgende:
ach gewoon alles in 1 keer en naar de 6k aub

FUD en steunen en SEC en regulatie en de correctie, dan kunnen we in de zomer weer lachen

whales gaan nu echt niet instappen met de SEC meeting van morgen
_O- _O- _O-
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:36
Wat is voor jullie nu de goedkoopste manier om BTC te kopen? Heb wat fiatmoneys klaarstaan voor later.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:37
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:36 schreef Typisch het volgende:
Wat is voor jullie nu de goedkoopste manier om BTC te kopen? Heb wat fiatmoneys klaarstaan voor later.
Coinbase > GDAX > limit order.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:37
Coinbase/Gdax, ik heb net wat fiat overgeschreven ....duurt meestal een halve dag
chroestjovmaandag 5 februari 2018 @ 15:38

Ik zet even een deuntje op wat past bij de huidige staat van de markt.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:39
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:37 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Coinbase > GDAX > limit order.
Ugh Coinbase. ;( Maar okay, zal eens kijken.

Laatste keer dat ik direct BTC kocht is bijna een jaar geleden :')
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:39
CMC ook onder de 7500
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:39
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:39 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ugh Coinbase. ;( Maar okay, zal eens kijken.

Laatste keer dat ik direct BTC kocht is bijna een jaar geleden :')
Ik pleurde mijn fiat afgelopen vrijdag naar binnen. Zo ontzettend weinig van over ;(
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:40
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:27 schreef crpytoshill het volgende:
RSI staat onder de 30, net als 14 september voordat de grote run omhoog begon.
Maar dit keer met LN en waarschijnlijk ook de SEC die toestemming geeft. _O_
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:40
quote:
1s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:39 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik pleurde mijn fiat afgelopen vrijdag naar binnen. Zo ontzettend weinig van over ;(
Vreemde keuze ook
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:40
Door de 7K zakken vanavond zou wel een godenactie zijn van btc
SugeLuckymaandag 5 februari 2018 @ 15:40
Het wordt een lange HODL, broeders
m.kmaandag 5 februari 2018 @ 15:41
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:40 schreef EggsTC het volgende:
Door de 7K zakken vanavond zou wel een godenactie zijn van btc
Hou ff op :'(
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 15:41
van 12 jaar niet hoeven werken naar blockfolio niet durven openen
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:42
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:40 schreef EggsTC het volgende:
Door de 7K zakken vanavond zou wel een godenactie zijn van btc
Je zou maar verkocht hebben en nu de prijs naar beneden aan het praten zijn. _O-
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:42
Allemaal de schuld van de rabobank.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:42
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:41 schreef m.k het volgende:

[..]

Hou ff op :'(
Wat maakt het uit? of je gelooft in cryptocoins en deze -tijdelijke- lage koersen zijn alleen maar een kans om nóg meer fiatgeld om te zetten in de enige ware valuta.
Of je gelooft niet in cryptocoins en dan vraag ik me af waarom je er überhaubt op nog hogere koersen op bent ingestapt.

Dus wat is je probleem dan?
Rossdalemaandag 5 februari 2018 @ 15:43
Morgen kondigt de SEC aan dat ze bitcoinfutures willen reguleren en dat het zo de weg vrij maakt voor institutionele investeerders.

Vanaf morgen dikke bullrun *O*
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 15:43
Denk dat morgen SEC positief gaan zijn en gaan knallen. Nu nog even verder dippen.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:42 schreef ITrade het volgende:

[..]

Je zou maar verkocht hebben en nu de prijs naar beneden aan het praten zijn. _O-
Je zult maar denken dat het posten in een Nederlands forum waar 20 man meelezen die stuk-voor-stuk toch eigenwijs zijn enige invloed zou kunnen hebben op het koersverloop!
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:42 schreef ITrade het volgende:

[..]

Je zou maar verkocht hebben en nu de prijs naar beneden aan het praten zijn. _O-
Ja, maar fibonacci zegt dat het geen probleem is;

UaCrqzq.jpg

Hij is best ver onder retracement, hopelijk heeft fibo gelijk, dat levert geld op :P

:7
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:42 schreef LXIV het volgende:

[..]

Wat maakt het uit? of je gelooft in cryptocoins en deze -tijdelijke- lage koersen zijn alleen maar een kans om nóg meer fiatgeld om te zetten in de enige ware valuta.
Of je gelooft niet in cryptocoins en dan vraag ik me af waarom je er überhaubt op nog hogere koersen op bent ingestapt.

Dus wat is je probleem dan?
Het 'probleem' wat ik heb is dat ik niet genoeg heb afgeroomd tijdens de bullrun. :+
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef Kyran het volgende:
Denk dat morgen SEC positief gaan zijn en gaan knallen. Nu nog even verder dippen.
Dacht te lezen dat SEC was uitgesteld?
Rossdalemaandag 5 februari 2018 @ 15:44
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef Kyran het volgende:
Denk dat morgen SEC positief gaan zijn en gaan knallen. Nu nog even verder dippen.
Ha, niet de eerste keer dat we tegelijk hetzelfde idee posten _O-

*boks ouwe*
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:44
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef LXIV het volgende:

[..]

Je zult maar denken dat het posten in een Nederlands forum waar 20 man meelezen die stuk-voor-stuk toch eigenwijs zijn enige invloed zou kunnen hebben op het koersverloop!
_O- _O- _O-

Mooie comment :D
SugeLuckymaandag 5 februari 2018 @ 15:44
Sowieso binnen nu en een paar maanden gaat ie weer knallen als een moederneuker.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:44
http://www.cftc.gov/PressRoom/Events/opeaevent_tac021418

CFTC’s Technology Advisory Committee Public Meeting Rescheduled to February 14, 2018


Dit?
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:45
Oke kom maar op met die voorspellingen dan, wanneer heeft BTC de volgende ATH ? En wanneer ETH?

Als het ooit nog gaat gebeuren :P !
m.kmaandag 5 februari 2018 @ 15:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:42 schreef LXIV het volgende:

[..]

Wat maakt het uit? of je gelooft in cryptocoins en deze -tijdelijke- lage koersen zijn alleen maar een kans om nóg meer fiatgeld om te zetten in de enige ware valuta.
Of je gelooft niet in cryptocoins en dan vraag ik me af waarom je er überhaubt op nog hogere koersen op bent ingestapt.

Dus wat is je probleem dan?
Nee klopt ook inderdaad
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 15:45
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

Dacht te lezen dat SEC was uitgesteld?
Wat ik vanmorgen las niet, maar kan het gemist hebben. Boxmining had het er ook over in laatste video.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:45
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef LXIV het volgende:

[..]

Je zult maar denken dat het posten in een Nederlands forum waar 20 man meelezen die stuk-voor-stuk toch eigenwijs zijn enige invloed zou kunnen hebben op het koersverloop!
Remind me 1 year _O-
en nu weer terug naar de beursvloer ventje
Atlantis-maandag 5 februari 2018 @ 15:45
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

Het 'probleem' wat ik heb is dat ik niet genoeg heb afgeroomd tijdens de bullrun. :+
Heel herkenbaar probleem

>80% van je vermogen in crypto hebben op momenten zoals deze :{
ToTmaandag 5 februari 2018 @ 15:46
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:41 schreef metallicelmo het volgende:
van 12 jaar niet hoeven werken naar blockfolio niet durven openen
Maak het ff rijmend en je kunt er een Telfortreclame van maken! :T
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:46
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

Het 'probleem' wat ik heb is dat ik niet genoeg heb afgeroomd tijdens de bullrun. :+
Maar voor de ware gelovige, die vind dat BTC eigenlijk 50K waard is, zijn nu toch gouden tijden in de uitverkoop?
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 15:46
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:42 schreef LXIV het volgende:

[..]

Wat maakt het uit? of je gelooft in cryptocoins en deze -tijdelijke- lage koersen zijn alleen maar een kans om nóg meer fiatgeld om te zetten in de enige ware valuta.
Of je gelooft niet in cryptocoins en dan vraag ik me af waarom je er überhaubt op nog hogere koersen op bent ingestapt.

Dus wat is je probleem dan?
Precies dit. De mensen die in de hype kochten stappen nu uit (of zijn dat inmiddels al). Ik begin wel te begrijpen waarom je dit topic volgt.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:46
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:46 schreef LXIV het volgende:

[..]

Maar voor de ware gelovige, die vind dat BTC eigenlijk 50K waard is, zijn nu toch gouden tijden in de uitverkoop?
Ja, ik ga dan ook straks weer lekker wat BTC kopen. Maar dat had ik dus graag met wat extra fiatmoneys gedaan uit de vervlogen tijden.
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:47
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:40 schreef Typisch het volgende:

[..]

Vreemde keuze ook
Ik wilde meeliften op de partaaaay van Icx bij hun event. En toen stortte alles en z’n moeder in.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:47
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:45 schreef Predator38 het volgende:

[..]

Remind me 1 year _O-
en nu weer terug naar de beursvloer ventje
"Ventje" kom op joh, dit soort onzin is nergens voor nodig.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:48
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:46 schreef Typisch het volgende:

[..]

Ja, ik ga dan ook straks weer lekker wat BTC kopen. Maar dat had ik dus graag met wat extra fiatmoneys gedaan uit de vervlogen tijden.
Snap ik. Maar dat valt echt voor niemand zo te timen.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:45 schreef Predator38 het volgende:

[..]

Remind me 1 year _O-
en nu weer terug naar de beursvloer ventje
Doe jij dat anders even en laat LXIV gewoon meeposten? :)
Skvmaandag 5 februari 2018 @ 15:48
Mijn reguliere aandelen gaan ook achterlijk hard de vernieling in. Schijtweek.
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:46 schreef ITrade het volgende:

[..]

Precies dit. De mensen die in de hype kochten stappen nu uit (of zijn dat inmiddels al). Ik begin wel te begrijpen waarom je dit topic volgt.
Ik volg dit topic omdat ik de handel altijd interessant vind. Of het nu aandelen, goud of bitcoins zijn. Mechanismen zijn identiek.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:48
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:48 schreef LXIV het volgende:

[..]

Snap ik. Maar dat valt echt voor niemand zo te timen.
Weet ik ook wel, is irrationeel. Heb nu wel weer nieuwe targets gezet waarop ik 5-10% af ga romen als ik die bereik.
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 15:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:48 schreef Skv het volgende:
Mijn reguliere aandelen gaan ook achterlijk hard de vernieling in. Schijtweek.
Yep dat ook, vorige week had Wallstreet zelf ook een slechte week hoor dus het zou best kunnen dat het één effect heeft op de ander
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:49
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:49 schreef metallicelmo het volgende:

[..]

Yep dat ook, vorige week had Wallstreet zelf ook een slechte week hoor dus het zou best kunnen dat het één effect heeft op de ander
Crypto heeft geen invloed op de reguliere beurs. Daarvoor is het verschil in omvang en type geld wat erin zit echt te groot :P
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 15:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:48 schreef Skv het volgende:
Mijn reguliere aandelen gaan ook achterlijk hard de vernieling in. Schijtweek.
Hier ook. Maar dat maakt me niks uit. Het werd zelfs tijd, want je wist dat alles wat je kocht inmiddels te duur geworden was. Nu kun je straks weer wat gaan kopen misschien.
De beurs stijgt ook al drie jaar zonder serieuze verliesdag. Dan weet je dat die dag eraan komt. Ik had dit al véél eerder verwacht eigenlijk.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:50
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:48 schreef Typisch het volgende:

[..]

Doe jij dat anders even en laat LXIV gewoon meeposten? :)
oh sorry hoor.... :{w
Eyjafjallajoekullmaandag 5 februari 2018 @ 15:50
Ik quote deze nog even voor den lulz

quote:
4s.gif Op zondag 4 februari 2018 11:24 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Klein dipje op de weg omhoog. Maandagochtend btc 9500+
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:50
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:50 schreef Predator38 het volgende:

[..]

oh sorry hoor.... :{w
Geen probleem, maar je hoef je niet perse als een kind van 8 te gedragen als iemand iets vervelends zegt.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:51
quote:
2s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:50 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Ik quote deze nog even voor den lulz

[..]

Dan doe ik dit wel.

quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 14:40 schreef BakkenKappen het volgende:
Ik call het maar, de bodem is bereikt.

Quote dit over een uurtje of twee maar om mij op mijn bek te zien gaan :D
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:51
wat een dip weer
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:51
quote:
99s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:50 schreef Typisch het volgende:

[..]

Geen probleem, maar je hoef je niet perse als een kind van 8 te gedragen als iemand iets vervelends zegt.
mwah.....hij komt de hele tijd met non argumenten ....maargoed ik weet alweer genoeg, altijd hetzelfde verhaal op fora
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:51
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef Predator38 het volgende:

[..]

mwah.....hij komt de hele tijd met non argumenten ....maargoed ik weet alweer genoeg.
Wat weet je dan? Hoor het graag.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
yesssssssssssssssss klaas is er ook weer
jij bent de koning klaas ^O^ ^O^ ^O^
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:52
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef Predator38 het volgende:

[..]

mwah.....hij komt de hele tijd met non argumenten ....maargoed ik weet alweer genoeg.
Zegt de user die geen zin kan schrijven zonder whales, media, overheid en banken de schuld van alles te geven :P
wattelmaandag 5 februari 2018 @ 15:52
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:44 schreef Typisch het volgende:
http://www.cftc.gov/PressRoom/Events/opeaevent_tac021418

CFTC’s Technology Advisory Committee Public Meeting Rescheduled to February 14, 2018


Dit?
Volgens mij gaat het om deze.
https://www.banking.senat(...)78-A042-584E0F3B9D39
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:52
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:52 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat weet je dan? Hoor het graag.
genoeg....en daar laat ik het bij :W
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
Ja netjes klaas... gaan we terug naar 5K?
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:52 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Zegt de user die geen zin kan schrijven zonder whales, media, overheid en banken de schuld van alles te geven :P
:W :W :W
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 15:53
LXIV post in ieder geval nog inhoudelijk...
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:53 schreef Kyran het volgende:
LXIV post in ieder geval nog inhoudelijk...
Juist.
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:53
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:52 schreef Predator38 het volgende:

[..]

yesssssssssssssssss klaas is er ook weer
jij bent de koning klaas ^O^ ^O^ ^O^
king-06.jpg
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:54
quote:
lekker gewerkt pik
heb je er goed op in gespeeld door short te gaan?!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-02-2018 15:54:27 ]
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:54
quote:
Godver _O- _O-

Die draagt zijn dukaten gewoon op zijn chest.
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:54
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:53 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Ja netjes klaas... gaan we terug naar 5K?
dat is zeker
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:54 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Godver _O- _O-

Die draagt zijn dukaten gewoon op zijn chest.
Ik niet meer, ze zijn allemaal via mijn vochtige dijen op de grond gegleden. :{
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:52 schreef wattel het volgende:

[..]

Volgens mij gaat het om deze.
https://www.banking.senat(...)78-A042-584E0F3B9D39
Ja! Zit op tel met traag internet dus kon het niet vinden. Thanks.
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:55
quote:
6s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:54 schreef Typisch het volgende:

[..]

lekker gewerkt pik
heb je er goed op in gespeeld door short te gaan?!
nee

ik zet 0 cent op crypto in

maar dit is wel genieten jah
BredeBroedermaandag 5 februari 2018 @ 15:55
De koers zo zien dalen is niet makkelijk als je alleen dikke stijgingen bent gewend
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:55 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

nee

ik zet 0 cent op crypto in

maar dit is wel genieten jah
raar als je het zo goed weet
kun je goed geld mee verdienen
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:56
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:55 schreef Typisch het volgende:

[..]

raar als je het zo goed weet
kun je goed geld mee verdienen
Nee ik blijf met me poten van crypto af :)
Eyjafjallajoekullmaandag 5 februari 2018 @ 15:57
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:55 schreef Typisch het volgende:

[..]

raar als je het zo goed weet
kun je goed geld mee verdienen
Juist als je niets hebt kan je er objectief naar kijken :P
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:57
quote:
2s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Juist als je niets hebt kan je er objectief naar kijken :P
mee eens
SMS303maandag 5 februari 2018 @ 15:57
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond
opzoutuhhhh... 24uur zijn nog niet voorbij!
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 15:57
quote:
2s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Juist als je niets hebt kan je er objectief naar kijken :P
Zeker waar :)

Dat wil overigens niet zeggen dat iemand die wel in crypto zit niet objectief erna kan kijken.
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 15:59
WTC en ICX ook erg hard onderuit zeg.
chirenmaandag 5 februari 2018 @ 15:59
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
:D _O_
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 15:59
Als ik nu nog crypto zou hebben met een vermogen boven de 5000 euro had ik nu wel alles verkocht ondanks verlies....

iets is beter dan alles zien verdampen......
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 16:00
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
Klaasgod _O_
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 16:01
Weet je wat leuk is? De top 100 bitcoin adressen hebben er alleen maar meer gekregen de afgelopen tijd. :)
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 16:02
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:01 schreef Typisch het volgende:
Weet je wat leuk is? De top 100 bitcoin adressen hebben er alleen maar meer gekregen de afgelopen tijd. :)
Ga is heel snel van /r/cryptocurrency af jij :P

Die post zag ik gisteren ook ja, zitten wel veel exchanges bij ook.
onlogischmaandag 5 februari 2018 @ 16:02
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:01 schreef Typisch het volgende:
Weet je wat leuk is? De top 100 bitcoin adressen hebben er alleen maar meer gekregen de afgelopen tijd. :)
Was er niet 1 adres wat al een paar jaartjes niks doet?
Repeatingmaandag 5 februari 2018 @ 16:03
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:56 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

Nee ik blijf met me poten van crypto af :)
Wat doe je hier dan? :')
Rossdalemaandag 5 februari 2018 @ 16:03
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:01 schreef Typisch het volgende:
Weet je wat leuk is? De top 100 bitcoin adressen hebben er alleen maar meer gekregen de afgelopen tijd. :)
Volgens mij zitten daar al een hoop exchanges en BTC handelaren, zoals een bitonic etc in. Logisch als iedereen BTC verkoopt :D
patrick_1980maandag 5 februari 2018 @ 16:03
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef klaasweetalles het volgende:
WAT HAD IK NOU VOORSPELD BINNEN 2 MAANDEN HE

ow shit ik zou dit posten na 24 uur vanaf gisterenavond

ik kon me niet meer inhouden :)
En wanneer gaan we weer omhoog? Nou? :P
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 16:04
Dus China gaat ervoor zorgen dat zijn eigen burgers ook geen connectie meer kunnen maken met buitenlandse exchanges en ICO websites? Leuk volk
EggsTCmaandag 5 februari 2018 @ 16:04
Goeie sell vanochtend, vooralsnog.
Evenstarmaandag 5 februari 2018 @ 16:04
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:01 schreef Typisch het volgende:
Weet je wat leuk is? De top 100 bitcoin adressen hebben er alleen maar meer gekregen de afgelopen tijd. :)
Yup dat zag ik gisteren inderdaad. Goed teken op langer termijn. Even doorbijten nu.
Eyjafjallajoekullmaandag 5 februari 2018 @ 16:04
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:57 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Zeker waar :)

Dat wil overigens niet zeggen dat iemand die wel in crypto zit niet objectief erna kan kijken.
True. Maar merk wel dat er veel mensen vrij emotioneel in staan. Je hebt op reddit ook een breuk nu tussen /r/bitcoin (bitcoin) en /r/btc (bitcoin cash) en het is bijna oorlog tussen die twee subs. De hele liberal/alt right discussie wordt er zelfs bijgehaald.Snap niet dat mensen zich zo erin laten meegaan. Het is nog net geen religie.
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 16:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:02 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Ga is heel snel van /r/cryptocurrency af jij :P

Die post zag ik gisteren ook ja, zitten wel veel exchanges bij ook.
Oh, zag het voorbij komen in een Telegram chat. :+

Ze zijn daar nu bezig om 1ETH voor toegang te vragen voor nieuwelingen. :')
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 16:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:04 schreef metallicelmo het volgende:
Dus China gaat ervoor zorgen dat zijn eigen burgers ook geen connectie meer kunnen maken met buitenlandse exchanges en ICO websites? Leuk volk
Als dit ervoor nodig is om te beseffen dat de Chinese overheid niet op en top is heb je wel echt een plaat voor je kop gehad de afgelopen jaren :P

Censuur, doodstraf, rechtsonzekerheid etc.... een crypto ban valt in het niet bij alles wat er mis is in dat land.
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 16:05
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:05 schreef BakkenKappen het volgende:

[..]

Als dit ervoor nodig is om te beseffen dat de Chinese overheid niet op en top is heb je wel echt een plaat voor je kop gehad de afgelopen jaren :P

Censuur, doodstraf, rechtsonzekerheid etc.... een crypto ban valt in het niet bij alles wat er mis is in dat land.
Precies, ik hoop dan altijd dat men toch een omweg vind en er schijt aan heeft
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 16:05
SEC Hearing in Washington at 10am on 6 Feb....
dus morgenmiddag rond 16:00/17:00 hammer time.....
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 16:06
Wat een volumes ineens op GDAX
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 16:06
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:05 schreef Predator38 het volgende:
SEC Hearing in Washington at 10am on 6 Feb....
dus morgenmiddag rond 16:00/17:00 hammer time.....
Als er goed nieuws uit komt dan ben ik alleen bang dat het deuk in een pakje boter is vergeleken met de drops van afgelopen weken
#ANONIEMmaandag 5 februari 2018 @ 16:06
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:05 schreef Predator38 het volgende:
SEC Hearing in Washington at 10am on 6 Feb....
dus morgenmiddag rond 16:00/17:00 hammer time.....
Wat gaan ze daar precies bespreken?
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:03 schreef patrick_1980 het volgende:

[..]

En wanneer gaan we weer omhoog? Nou? :P
Het gaat vanzelf wel weer omhoog binnen 24 uur

Alleen de bergjes omhoog worden steeds kleiner en dan krijg je dalletjes naar beneden en langzamerhand verwacht ik dat we naar de 5000 gaan.

Maar dat kan misschien nog wel 2 weken duren of er moet nog een grote paniek ontstaan.....

BTC wordt nu alleen nog maar gesteund door door mensen die weigeren te verkopen. Maar dat worden iedere week steeds minder mensen.
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:06 schreef LXIV het volgende:
Wat een volumes ineens op GDAX
Je weet dat poep de ventilator raakt als die spread echt sprongen maakt naar 6/7
metallicelmomaandag 5 februari 2018 @ 16:07
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:06 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat gaan ze daar precies bespreken?
Volgens mij wat het standpunt van de USA gaat zijn mbt regulering, ICO's enzo
LXIVmaandag 5 februari 2018 @ 16:08
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:07 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]

Het gaat vanzelf wel weer omhoog binnen 24 uur

Alleen de bergjes omhoog worden steeds kleiner en dan krijg je dalletjes naar beneden en langzamerhand verwacht ik dat we naar de 5000 gaan.

Maar dat kan misschien nog wel 2 weken duren of er moet nog een grote paniek ontstaan.....

BTC wordt nu alleen nog maar gesteund door door mensen die weigeren te verkopen. Maar dat worden iedere week steeds minder mensen.
Mensen die weigeren te verkopen/HODLN hebben geen effect op de koers, die staan langs de zijkant. Mensen die kooporders inleggen steunen de koers.
Predator38maandag 5 februari 2018 @ 16:09
quote:
14s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:06 schreef Typisch het volgende:

[..]

Wat gaan ze daar precies bespreken?
https://coingape.com/why-(...)yptocurrency-market/
Rossdalemaandag 5 februari 2018 @ 16:10
Remember kids:

HOuKoXd.gif

*O*
klaasweetallesmaandag 5 februari 2018 @ 16:10
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:08 schreef LXIV het volgende:

[..]

Mensen die weigeren te verkopen/HODLN hebben geen effect op de koers, die staan langs de zijkant. Mensen die kooporders inleggen steunen de koers.
Je heb nog steeds speculanten die inspringen als het laag staat en verkopen als de koers weer wat stijgt, maar op een gegeven moment houdt dat ook op als je zulke grote dalingen krijgt.

Maar er is nu wel een grote groep die hards die heel veel geld verliezen en die nog steeds hoop hebben op de ommekeer.....
ITrademaandag 5 februari 2018 @ 16:11
quote:
0s.gif Op maandag 5 februari 2018 15:59 schreef klaasweetalles het volgende:
Als ik nu nog crypto zou hebben met een vermogen boven de 5000 euro had ik nu wel alles verkocht ondanks verlies....

iets is beter dan alles zien verdampen......
Ik heb met Winklevoss gebeld, ze gaan alles verkopen. Namens hen bedankt voor het advies.
ender_xenocidemaandag 5 februari 2018 @ 16:11
quote:
3s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:10 schreef Rossdale het volgende:
Remember kids:

[ afbeelding ]

*O*
En wie van de twee leeft er nog :s)
BakkenKappenmaandag 5 februari 2018 @ 16:12
quote:
16s.gif Op maandag 5 februari 2018 16:11 schreef ender_xenocide het volgende:

[..]

En wie van de twee leeft er nog :s)
SPOILER ALERT