Misschien mag het in de VS wel maar netjes is het niet. Ik denk niet dat ik in Nederland op het Binnenhof mag demonstreren tegen de democratie en voor een militaire dictatuur.quote:Op donderdag 10 november 2016 06:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik zou niet inzien waarom niet. Als ze met duizenden naar de Trump Towers trekken en die dingen in de fik zouden steken: Dat mag dan weer niet.
Dat zou mij ook verbazen. De (rijke) beroemdheden hebben sowieso weinig te vrezen, ze zijn veel minder afhankelijk van het handelen van de overheid (bijvoorbeeld voor zorg of school). Grote kans zelfs dat Trump straks pleit voor een flinke belastingverlaging voor topinkomens, dan zullen ze helemaal niet meer weg willen.quote:Op donderdag 10 november 2016 05:45 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]maar was te verwachten natuurlijk. Zou me verbazen als zelfs 1 persoon van de enorme lijst mensen die zei te gaan verhuizen dat ook daadwerkelijk zou doen.
Klopt, de vergelijking met de Brexit is gisteren regelmatig gemaakt, ook in de VS.quote:Het is net zoals met Brexit, mensen maken allerlei grote beloftes omdat ze eigenlijk denken dat het onmogelijk is dat het echt gebeurd.
Veel mensen zullen zich eens achter de oren moeten krabben en beseffen dat ze in een bubbel leven. Uiteraard doen beide kampen dat. Ik probeer altijd zoveel mogelijk kanten te zien. Bijvoorbeeld door zowel Joop.nl als Geenstijl te lezen, en zowel de Telegraaf als het NRC en de Groene Amsterdammer bijvoorbeeld.
Maar heb het idee dat zoveel mensen alleen in hun eigen wereld rondkijken en dan de fout maken door te denken dat dat de hele wereld is die ze zien. Mijn ouders bijvoorbeeld kijken alleen maar DWDD. Ze checken nooit eens Geenstijl of iets wat niet in hun straatje past. Maar zelfs als je het niet met die denkbeelden eens bent is het goed om ze wel te lezen.
Omdat ze zich gedragen als een 4-jarig kind dat geen speelgoed krijgt van haar ouders.quote:Op donderdag 10 november 2016 05:01 schreef MMaRsu het volgende:
En waarom is dat heerlijk?
Je username zegt al wel genoeg eigenlijk
Sylvana greep facebook-hoaxes aan, het was weer geweldig.quote:Op donderdag 10 november 2016 07:38 schreef wolkentoetje het volgende:
Iemand gisteren Pauw gezien,ik heb het gemist was al in slaap gevallen maar ik begreep dat Weird Duk en 'deskundige' Sylvana Simons ook aan tafel zaten?
O hahahaha nou dan ga ik straks maar even uitzending gemist kijken..quote:Op donderdag 10 november 2016 07:47 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Sylvana greep facebook-hoaxes aan, het was weer geweldig.
Wacht maar totdat VP Mike Pence zn plannen om homoseksualiteit te genezen met elektroshocktherapie gaat presenteren. Kan nu al lachen om de butthurtreacties van homo's en linksen!quote:Op donderdag 10 november 2016 07:37 schreef wolkentoetje het volgende:
Ik moet zeggen dat ik ook wel even opkeek gisteren dat Trump werkelijk gewonnen had.
Maar dat was vooral door de houding die Trump in debatten liet zien dat ik dacht,dit kan niks meer worden.
Eerlijk gezegd denk ik dat het met Trump allemaal wel zal meevallen en dat de soep dus niet zo heet gegeten wordt als hij wordt opgediend.
In zijn overwinningsspeach was hij al een stuk meer president waardig.
Volgens mij ging de verontwaardiging over de uitspraken van Trump fans dat zij de wapens zouden oppakken. Maar goed ik snap best dat je dat stukje niet vermeld.quote:Op donderdag 10 november 2016 06:18 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik weet nog hoe verontwaardigd de media reageerde toen het gerucht ging dat als Hillary zou winnen dat de fans van Trump dat niet zouden accepteren en dit is dan wel goed?
Dit zijn gewoon slechte verliezers, kleuters...
->BNWquote:Op donderdag 10 november 2016 08:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wacht maar totdat VP Mike Pence zn plannen om homoseksualiteit te genezen met elektroshocktherapie gaat presenteren. Kan nu al lachen om de butthurtreacties van homo's en linksen!
http://www.snopes.com/mik(...)-conversion-therapy/
Jezus chrisstus homofoop, het is volkomen terecht dat homo's en linksen zo zouden reageren.quote:Op donderdag 10 november 2016 08:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wacht maar totdat VP Mike Pence zn plannen om homoseksualiteit te genezen met elektroshocktherapie gaat presenteren. Kan nu al lachen om de butthurtreacties van homo's en linksen!
http://www.snopes.com/mik(...)-conversion-therapy/
Slechte verliezers heb je bij een sport, of een game oid. Dit gaat om mensen hun leven voor de komende 4 jaar of langer. Natuurlijk gaan mensen protesteren. Als je dat niet snapt moet je je iets meer inleven in hoe andere mensen denken.quote:Op donderdag 10 november 2016 06:18 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik weet nog hoe verontwaardigd de media reageerde toen het gerucht ging dat als Hillary zou winnen dat de fans van Trump dat niet zouden accepteren en dit is dan wel goed?
Dit zijn gewoon slechte verliezers, kleuters...
Dat Trump gekozen is is echt niet het einde van de wereld. Hooguit meer een signaal aan de gevestigde politiek dat ze wat beter hun best moeten doen om stemmen te winnen. Trump was daar nu gewoon wat beter in dan Clinton. Het is geen ramp. En er zijn wel meer politici gekozen waarvan men hetzelfde over dacht als Trump waarvan het achteraf best mee gevallen is. JFK, Ronald Reagan bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 9 november 2016 13:14 schreef erodome het volgende:
[..]
Die verzoenende woorden vind ik juist geruststellend. Dat geeft hoop dat er misschien toch normaal geregeerd gaat worden. Die agressieve verkiezingsretoriek (van beide kanten) kan niet doorgaan, daar wordt niemand beter van.
De boel is veelste veel opgefokt door beiden, het is zaak nu de boel weer rustig te krijgen, dat is beter voor iedereen.
Clinton heeft wel de popular vote gewonnen dat er dus enigzins wat protest zal komen is logisch en onderdeel van het spel. Vandaar derhalve dat de adviseurs/marketing deskundigen van Trump hem het advies gaven wat verzoenend op te treden.quote:Op donderdag 10 november 2016 08:37 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Slechte verliezers heb je bij een sport, of een game oid. Dit gaat om mensen hun leven voor de komende 4 jaar of langer. Natuurlijk gaan mensen protesteren. Als je dat niet snapt moet je je iets meer inleven in hoe andere mensen denken.
Denk je dat er andersom geen mensen aan Trumps kant zouden protesteren als Hillary gewonnen had?
quote:Op donderdag 10 november 2016 08:37 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Slechte verliezers heb je bij een sport, of een game oid. Dit gaat om mensen hun leven voor de komende 4 jaar of langer. Natuurlijk gaan mensen protesteren. Als je dat niet snapt moet je je iets meer inleven in hoe andere mensen denken.
Denk je dat er andersom geen mensen aan Trumps kant zouden protesteren als Hillary gewonnen had?
Het was sylvanas. Een vraag stellen waar iemand woont, kerel geeft al 3 keer antwoord. Toch niet goed genoeg omdat het een gesloten vraag was voor sylvana.quote:Op donderdag 10 november 2016 07:56 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
O hahahaha nou dan ga ik straks maar even uitzending gemist kijken..
Ze heeft toch hoop ik wel heel vaak racisme geroepen hè
Als je media blijft lezen die Trump afschilderen als de nieuwe Hitler creeer je een eigen werkelijkheid waar je bang voor wordt.quote:Op donderdag 10 november 2016 08:37 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Slechte verliezers heb je bij een sport, of een game oid. Dit gaat om mensen hun leven voor de komende 4 jaar of langer. Natuurlijk gaan mensen protesteren. Als je dat niet snapt moet je je iets meer inleven in hoe andere mensen denken.
Denk je dat er andersom geen mensen aan Trumps kant zouden protesteren als Hillary gewonnen had?
Geklikt omdat er sexy girl stond. Niet gezien. Clickbait.quote:
Ik moest wel een beetje gniffelen om die speech, hoe het publiek heel hard aan het juichen was tot hij Hillary netjes ging bedanken en dat steeds zachter werd. Ik denk dat ze hadden verwacht dat hij meteen weer ging roepen dat hij haar op ging sluiten.quote:Op donderdag 10 november 2016 08:56 schreef Megumi het volgende:
[..]
Clinton heeft wel de popular vote gewonnen dat er dus enigzins wat protest zal komen is logisch en onderdeel van het spel. Vandaar derhalve dat de adviseurs/marketing deskundigen van Trump hem het advies gaven wat verzoenend op te treden.
Ik denk dat je daar best toestemming voor kan krijgen, anders.quote:Op donderdag 10 november 2016 06:40 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Misschien mag het in de VS wel maar netjes is het niet. Ik denk niet dat ik in Nederland op het Binnenhof mag demonstreren tegen de democratie en voor een militaire dictatuur.
Beetje misleidend maar jankende sneeuwvlokjes zijn ook leuk om te zien.quote:Op donderdag 10 november 2016 09:14 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Geklikt omdat er sexy girl stond. Niet gezien. Clickbait.
Ik ben het niet vaak met je eens, maar dit is helemaal waar. De liberale en progressieve media maken zichzelf bang. Zij zien hun wereldbeeld niet langer gedeeld worden door de meerderheid. Ironisch genoeg is dit precies hetzelfde als wat die nieuwe meerderheid de afgelopen twee decennia gevoeld moet hebben, maar dat wordt door de media nog niet echt herkend.quote:Op donderdag 10 november 2016 09:14 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Als je media blijft lezen die Trump afschilderen als de nieuwe Hitler creeer je een eigen werkelijkheid waar je bang voor wordt.
Best diepzinnig
Verkiezingsretoriek is sowieso spierballentaal. In praktijk zal hij veel gematigder te werk moeten gaan. Met een leger aan adviseurs achter zich, die hem in toom zullen houden. Ik denk ook dat het wel meevalt. En over max. 4 jaar komt er gewoon weer een betere president.quote:Op donderdag 10 november 2016 09:25 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik ben het niet vaak met je eens, maar dit is helemaal waar. De liberale en progressieve media maken zichzelf bang. Zij zien hun wereldbeeld niet langer gedeeld worden door de meerderheid. Ironisch genoeg is dit precies hetzelfde als wat die nieuwe meerderheid de afgelopen twee decennia gevoeld moet hebben, maar dat wordt door de media nog niet echt herkend.
In de praktijk zal het wel meevallen. Aangezien Trump maar een mandaat van een kwart van de kiezers heeft omdat de helft thuis is gebleven kan hij, ondanks meerderheden in het Congres, niet volle kracht vooruit met zijn eigen agenda. hij zal echt de president moeten spelen van alle Amerikanen. Het gaat de Democraten hopelijk uitdagen een goed socialistisch equivalent van Trump klaar te stomen voor de volgende verkiezingen, in plaats van eentje uit het establishment waar de nieuwe meerderheid zo klaar mee is.
O heerlijk ik ga er zo eens goed voor zitten..quote:Op donderdag 10 november 2016 09:09 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Het was sylvanas. Een vraag stellen waar iemand woont, kerel geeft al 3 keer antwoord. Toch niet goed genoeg omdat het een gesloten vraag was voor sylvana.
Even later ook heerlijk vermaak met dat ze het woord overnam van iemand terwijl ze niks te zeggen had (goh). Vervolgens nam iemand van haar het woord over, werd ze pissig omdat ze nog niet uitgesproken was.
Stom wijf.
God, dat hoop ik toch niet zeg.quote:Op donderdag 10 november 2016 09:25 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Het gaat de Democraten hopelijk uitdagen een goed socialistisch equivalent van Trump klaar te stomen voor de volgende verkiezingen
twitter:Democratische Kandidaat twitterde op woensdag 09-11-2016 om 12:36:58HSa a disaster! Will repeal & replace! Amazing plans, win bigly! Trump created ISIS. Lock him up! reageer retweet
OK, niet een intellectueel equivalent, dat mag duidelijk zijnquote:Op donderdag 10 november 2016 09:31 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
God, dat hoop ik toch niet zeg.twitter:Democratische Kandidaat twitterde op woensdag 09-11-2016 om 12:36:58HSa a disaster! Will repeal & replace! Amazing plans, win bigly! Trump created ISIS. Lock him up! reageer retweet
Toch bijna de helft die niet gaatquote:Op woensdag 9 november 2016 19:38 schreef speknek het volgende:
231,556,622 eligible voters
46.9% didn't vote
25.6% voted for Clinton
25.5% voted for Trump
1.7% voted for Johnson.
Tsja, ik haat echt dat de media zoveel aan bangmakerij doet. Trump ook natuurlijk.quote:Op donderdag 10 november 2016 09:14 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Als je media blijft lezen die Trump afschilderen als de nieuwe Hitler creeer je een eigen werkelijkheid waar je bang voor wordt.
Best diepzinnig
Ik vind juist dat de media echt boter op hun hoofd heeft. Nog steeds. "Hoe hebben we dit niet aan kunnen zien komen". "De nieuwe wereldorde is gekomen". "Ik ben bang na deze verkiezingen".quote:Op donderdag 10 november 2016 10:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Het grote relativeren is ook begonnen. De media zit nog in een kleine cognitieve dissonantie maar straks is het weer allemaal koek en ei.
Dat is toch die stalkster?quote:Op donderdag 10 november 2016 09:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Maar die andere vrouw, ene Heleen, was misschien nog wel mooier. Proberen woorden als antisemitisme te gebruiken, maar dat niet eens kunnen uitspreken.
Die vrouw was inhoudelijk ook echt te debiel.
Snap jij dat nou? Nodigen ze in hun praatprogramma's alleen maar gasten uit uit hun eigen incestuele kringetje en dan blijkt er potjandorie hele andere dingen gaande zijn in de buitenwereldquote:Op donderdag 10 november 2016 10:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Het grote relativeren is ook begonnen. De media zit nog in een kleine cognitieve dissonantie maar straks is het weer allemaal koek en ei.
Pauw gezien gisteren?quote:Op donderdag 10 november 2016 10:15 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Snap jij dat nou? Nodigen ze in hun praatprogramma's alleen maar gasten uit uit hun eigen incestuele kringetje en dan blijkt er potjandorie hele andere dingen gaande zijn in de buitenwereld
Ja maar ben het al weer vergeten. (Of heb het verdrongen, die kans acht ik groter)quote:Op donderdag 10 november 2016 10:20 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Pauw gezien gisteren?
Dat bestaat het voor een deel dan ook.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:25 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik herinner me wel twee PVDA-politici die de democratie willen redden, de burger bij de democratie willen betrekken maar de dag ervoor doodleuk de uitslag van het referendum voor de zoveelste keer negeerden.Om te janken is dit eigenlijk. De media en politici denken echt dat het volk uit mongooltjes bestaat.
Daar hebben ze jarenlang ook gelijk in gehad. Nu blijkt het begrip ''proteststemmer'' pas door te dringen.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:25 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik herinner me wel twee PVDA-politici die de democratie willen redden, de burger bij de democratie willen betrekken maar de dag ervoor doodleuk de uitslag van het referendum voor de zoveelste keer negeerden.Om te janken is dit eigenlijk. De media en politici denken echt dat het volk uit mongooltjes bestaat.
Ik neem Pauw, DWDD etc sowieso niet serieus. Allemaal bevriende kliekjes die daar zitten, heeft weinig meer met serieuze journalistiek te maken.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:21 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ja maar ben het al weer vergeten. (Of heb het verdrongen, die kans acht ik groter)
Het probleem met Sylvana is dat ze door een bepaalde bril heen kijkt. Racisme en dergelijke is inderdaad nooit goed, maar voordat mensen daar zelf op gaan letten en elkaar op aanspreken moet er wel een bepaald niveau van welvaart en educatie zijn. Het platteland van de VS is nou eenmaal erg arm en de mensen minder goed opgeleid. Dat moet je eerst fixen.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:23 schreef Re het volgende:
was Nelie nou een beetje pro-tromp, ik kijk nooit naar dat soort programma eigenlijk maar zag dat zij er zat samen met Sylvana
Ik herinner me weer iets. Eindelijk hadden ze keer iemand uitgenodigd die tegengeluid gaf. (1 dag na de verkiezingen, lijkt mij een beetje laat maar wie ben ik?). Op de gebruikelijke aantijgingen aan het adres van Trump, in dit geval dat hij vrouwen haat, vroeg die gast om bewijs dat Trump vrouwen haat. Omdat Trump bepaalde vrouwen aanviel haat hij alle vrouwen? Die vraag hadden de vara-journalisten het afgelopen jaar niet kunnen bedenken, schijnt een hele moeilijke vraag te zijn maar nu werd hij eindelijk een keer gesteld door een gast. Allemachtig, wat een triestheid. En dan vragen ze zich af waarom ze de uitslag niet aan zagen komen.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:29 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik neem Pauw, DWDD etc sowieso niet serieus. Allemaal bevriende kliekjes die daar zitten, heeft weinig meer met serieuze journalistiek te maken.
En dan al die reacties op facebook,twitter en internetfora..quote:Op donderdag 10 november 2016 10:30 schreef Cattivo het volgende:
Prachtig al die huilende Amerikanen die niet voor democratie zijn. Trumpie heeft gewoon gewonnen.
Nou ja, democratie...quote:Op donderdag 10 november 2016 10:30 schreef Cattivo het volgende:
Prachtig al die huilende Amerikanen die niet voor democratie zijn. Trumpie heeft gewoon gewonnen.
Jaja de voorgaande 44 keren was het systeem wel goed. En nu wint Trump, klopt het ineens van geen kanten...quote:Op donderdag 10 november 2016 10:54 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nou ja, democratie...
Mag je in Amerika met een korreltje zout nemen, zeker als je er zoiets gekunsteld tussen zet als een Electoral College, een archaïsch systeem uit de 18e eeuw.
Systeem heeft nooit geklopt, gast. Dat is altijd mijn mening geweest en is niet ineens veranderd door deze verkiezingen.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:24 schreef Terrorizer het volgende:
[..]
Jaja de voorgaande 44 keren was het systeem wel goed. En nu wint Trump, klopt het ineens van geen kanten...
Mooi man.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:25 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Systeem heeft nooit geklopt, gast. Dat is altijd mijn mening geweest en is niet ineens veranderd door deze verkiezingen.
Het is meestal geen probleem, omdat de persoon die de meeste kiesmannen heeft, vaak ook de popular vote heeft. Dus dan is het niet erg. Maar in dit geval (en ook in 2000 met Al Gore) toont het eens te meer aan dat het systeem niet deugt.
het probleem is alleen dat mensen denken dat het spontaan is, terwijl het niet meer is dan georganiseerde pr.quote:Op donderdag 10 november 2016 10:47 schreef Nielsch het volgende:
Dat demonstreren heeft natuurlijk helemaal geen enkel nut maar dat maakt het natuurlijk niet direct ondemocratisch.
alsof pence de koers gaat bepalen? alles lijkt er op dat trump op dit punt de conservatieven op dit punt op sleeptouw neemt. een populaire republikein met een regenboogvlag is toch een redelijk nieuw beeldquote:Verder hoop ik dat homoseksuelen straks nog mogen trouwen in de VS, maar dat is met fervent homohater Pence eigenlijk ijdele hoop. Aan de andere kant; er zijn ook nog genoeg Europese landen waar homo's niet mogen trouwens dus laten we eerst eens naar ons eigen continent kijken.
Trump de conservatieven op sleeptouw op politiek vlak? Op populistisch vlak misschien maar Pence is de grote man achter Trump met veel ervaring in het Huis van afgevaardigden en als gouverneur. Pence zal z'n netwerk en idealen inzetten.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:57 schreef wipes66 het volgende:
[..]
het probleem is alleen dat mensen denken dat het spontaan is, terwijl het niet meer is dan georganiseerde pr.
[..]
alsof pence de koers gaat bepalen? alles lijkt er op dat trump op dit punt de conservatieven op dit punt op sleeptouw neemt. een populaire republikein met een regenboogvlag is toch een redelijk nieuw beeldik zou meer bezorgd zijn om abortus; want wat trump gaat doen op dit punt is veel minder voorspelbaar, de druk is vele malen hoger en het heeft veel meer negatieve gevolgen... (het homohuwelijk is leuk, maar abortus is een enorme armoedebestrijder)
Jammer dat zijn medewerkers die vlag ondersteboven hadden gemaakt, dat wel.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:57 schreef wipes66 het volgende:
[..]
een populaire republikein met een regenboogvlag is toch een redelijk nieuw beeld![]()
nouja, gewoon.. hij heeft niet de meerderheid van de bevolking achter zich in absolute aantallen.. dat de kiesmannen toevallig goed uitpakken toont alleen maar aan dat het systeem vanaf het begin af aan al niet deugde.. (en nee, dit denk ik niet omdat trump gewonnen heeft hoor, ik vond het al langer een raar niet kloppend systeem)quote:Op donderdag 10 november 2016 10:30 schreef Cattivo het volgende:
Prachtig al die huilende Amerikanen die niet voor democratie zijn. Trumpie heeft gewoon gewonnen.
Ook toen Gore de popular vote won maar George W president werd was het niet goed. Er zijn genoeg problemen met de electoral college en die worden al zo'n 15 a 20 jaar beschreven (als het niet meer is). Zo kun je president worden met iets van 20% van de popular vote. Dit soort problemen worden al veel langer genoemd. Ja, er is nu weer meer aandacht voor maar het is niet ineens.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:24 schreef Terrorizer het volgende:
[..]
Jaja de voorgaande 44 keren was het systeem wel goed. En nu wint Trump, klopt het ineens van geen kanten...
In 2000 was het verschil veel groter in het aantal stemmen dan nu.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:25 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Systeem heeft nooit geklopt, gast. Dat is altijd mijn mening geweest en is niet ineens veranderd door deze verkiezingen.
Het is meestal geen probleem, omdat de persoon die de meeste kiesmannen heeft, vaak ook de popular vote heeft. Dus dan is het niet erg. Maar in dit geval (en ook in 2000 met Al Gore) toont het eens te meer aan dat het systeem niet deugt.
Die uitzendingen van TYT en de Daily Show waren ook hilarisch, maandenlang hebben ze Trump lopen demoniseren en belachelijk gemaakt. Wat een reality check was dat zeg.quote:
Die shows gaan nog vier hele mooie jaren tegemoet, juist. Trump als president is een goudmijn aan grappen.quote:Op donderdag 10 november 2016 12:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Die uitzendingen van TYT en de Daily Show waren ook hilarisch, maandenlang hebben ze Trump lopen demoniseren en belachelijk gemaakt. Wat een reality check was dat zeg.
Ongetwijfeld, maar dat neemt niet weg dat ze zichtbaar aangeslagen waren. Vooral die Noah met zijn black power Daily show.quote:Op donderdag 10 november 2016 12:46 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Die shows gaan nog vier hele mooie jaren tegemoet, juist. Trump als president is een goudmijn aan grappen.
Die mensen maken een show maar jij denkt dat ze zichtbaar aangeslagen waren. Actin much?quote:Op donderdag 10 november 2016 13:29 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar dat neemt niet weg dat ze zichtbaar aangeslagen waren. Vooral die Noah met zijn black power Daily show.
Ik denk niet dat het bij Noah puur acting is, die heeft echt issues met Trump. Die show is al maandenlang een eigen soort campaign aan het voeren, niet zozeer voor Clinton, maar wel anti Trump.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:32 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Die mensen maken een show maar jij denkt dat ze zichtbaar aangeslagen waren. Actin much?
Cenkquote:Op donderdag 10 november 2016 12:43 schreef Hathor het volgende:
[..]
Die uitzendingen van TYT en de Daily Show waren ook hilarisch, maandenlang hebben ze Trump lopen demoniseren en belachelijk gemaakt. Wat een reality check was dat zeg.
Ja, die zag er ook redelijk boos uit, en ook dat was geen act.quote:
Die show gaat over wat controversieel is en waar grappen over te maken zijn.quote:Op donderdag 10 november 2016 13:34 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het bij Noah puur acting is, die heeft echt issues met Trump. Die show is al maandenlang een eigen soort campaign aan het voeren, niet zozeer voor Clinton, maar wel anti Trump.
Wat is mooi? Dat de kandidaat met de meeste stemmen niet gewonnen heeft?quote:
Ik denk zelf dat mensen als Trump vooral aanspreken bij mensen die menen niets meer te verliezen te hebben. Onder het motto 'ik wil iets anders en slechter kan toch niet meer'.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:30 schreef DustPuppy het volgende:
Wat ik sowieso niet snap, nog los van de persoon Trump is dat de meeste mensen die op hem gestemd hebben, de typische slachtoffers zijn van het verdwijnen van de middenklasse in de VS, iets waar toch grosso modo vooral de republikeinse partij debet aan is.
Dan zou je juist verwachten dat men niet stemt op de partij die hun in de shit heeft gebracht in the first place, maar misschien is dat teveel gevraagd.
Ja, Trump is een zak aardappelen, maar het Huis en de Senaat hebben hun Republikeinse meerderheid behouden, en dat snap ik totaal niet.
Ik denk als je merkt dat jouw positie met Clinton niet zal verbeteren, dan kun je net zo goed de klepel van de klok wat verder laten door slingeren.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik denk zelf dat mensen als Trump vooral aanspreken bij mensen die menen niets meer te verliezen te hebben. Onder het motto 'ik wil iets anders en slechter kan toch niet meer'.
Dat ze van een koude kermis terug zullen komen lijkt mij geen vreemde inschatting, maar ik heb dan ook weer moeite met medelijden als mensen zo destructief bezig zijn.
Right wing uprising!quote:Op woensdag 9 november 2016 21:48 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Wilders minister-president van Nederland!!![]()
![]()
Het kan echt nog een stuk slechter voor de armsten in zowel de VS als hier.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:43 schreef Idisrom het volgende:
Ik denk als je merkt dat jouw positie met Clinton niet zal verbeteren, dan kun je net zo goed de klepel van de klok wat verder laten door slingeren.
http://www.telegraph.co.u(...)nald-trumps-website/quote:A statement calling for a ban on Muslims entering the United States has been removed from Donald Trump's campaign website.
The Trump team appears to have removed the statement, in which Mr Trump said on December 7, 2015: "Donald J. Trump is calling for a total and complete shutdown of Muslims entering the United States until our country's representatives can figure out what is going on.
"According to Pew Research, among others, there is great hatred towards Americans by large segments of the Muslim population."
Mooi, nu nog terugkomen op het niet navolgen van het klimaatverdrag en ik ben tevreden.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:51 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
http://www.telegraph.co.u(...)nald-trumps-website/
De man begint bij te draaien. Campagne tijd is natuurlijk anders dan werkelijk president zijn...quote:Op donderdag 10 november 2016 14:52 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Mooi, nu nog terugkomen op het niet navolgen van het klimaatverdrag en ik ben tevreden.
Ik vraag me af welke reacties dit oplevert bij de mensen die op hem gestemd hebben.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:53 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
De man begint bij te draaien. Campagne tijd is natuurlijk anders dan werkelijk president zijn...
Is dat verdrag niet al gewoon getekend?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:52 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Mooi, nu nog terugkomen op het niet navolgen van het klimaatverdrag en ik ben tevreden.
Wat maakt dat uit dan?quote:Op donderdag 10 november 2016 14:58 schreef Physsic het volgende:
[..]
Is dat verdrag niet al gewoon getekend?
Kan ze weinig schelen, denk ik. Ik verwacht meer problemen als er geen nieuwe banen komen, als hij geen protectionistische maatregelen gaat doorvoeren en als hij Clinton niet gaat vervolgen.quote:Op donderdag 10 november 2016 14:55 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ik vraag me af welke reacties dit oplevert bij de mensen die op hem gestemd hebben.
Maar inderdaad, wat dit betreft doet hij niet onder voor menig ander populist.
Nou ja, geen van die dingen gaan natuurlijk gebeuren. Belastingverlaging voor de allerrijksten gaat geen banen opleveren, trickle down werkt immers niet.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:01 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Kan ze weinig schelen, denk ik. Ik verwacht meer problemen als er geen nieuwe banen komen, als hij geen protectionistische maatregelen gaat doorvoeren en als hij Clinton niet gaat vervolgen.
Ik denk wel dat een Democratische kandidaat over vier jaar een bijzonder goede kans maakt als hij deze punten niet weet te realiseren. Dit zijn toch de dingen waar ze volgens mij voornamelijk voor gekozen hebben, al dat gedoe over Mexicanen en moslims is secundair.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:03 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nou ja, geen van die dingen gaan natuurlijk gebeuren. Belastingverlaging voor de allerrijksten gaat geen banen opleveren, trickle down werkt immers niet.
Door een protectionistische koers te gaan voeren gaan er misschien niet meer banen verloren, maar terughalen doe je ze niet.
En gezien de verzoenende woorden gaat Clinton ook niet vervolgd worden dus uhm tja.
Get your riot gear I guess?
Iemand die met 70% leugens in het Witte Huis kan komen kan ook wel doen alsof het niet zijn schuld is dat zijn plannen niet allemaal doorgaan.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:03 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nou ja, geen van die dingen gaan natuurlijk gebeuren. Belastingverlaging voor de allerrijksten gaat geen banen opleveren, trickle down werkt immers niet.
Door een protectionistische koers te gaan voeren gaan er misschien niet meer banen verloren, maar terughalen doe je ze niet.
En gezien de verzoenende woorden gaat Clinton ook niet vervolgd worden dus uhm tja.
Get your riot gear I guess?
Dat wordt heel moeilijk hard te maken als zowel het Huis en de Senaat van je eigen partij zijn.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:06 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Iemand die met 70% leugens in het Witte Huis kan komen kan ook wel doen alsof het niet zijn schuld is dat zijn plannen niet allemaal doorgaan.
Nee, gewoon "ze zijn toch allemaal hetzelfde, maakt niet uit waar je op stemt".quote:Op donderdag 10 november 2016 15:06 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Trump die onderdeel blijkt te zijn van de elite.
Er zitten aardig wat rechtzaken in de pijplijn. En Trump is niet onschendbaar in zn nieuwe functie.quote:
Jawel, maar de rechter heeft bepaald dat hij niet onschendbaar is voor zaken die zich afspelen voor zijn in functie treden.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:16 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Er zitten aardig wat rechtzaken in de pijplijn. En Trump is niet onschendbaar in zn nieuwe functie.
Nee hoor, volgens mij kan je ook als president gewoon civielrechtelijk aangeklaagd worden. Als hij bijvoorbeeld in zijn vrije tijd iemand aanrijdt en daar volgt een rechtszaak uit maakt zijn presidentschap hem daarvoor niet onschendbaar.quote:
Overdrijven is ook een kunst. Frankrijk en Engeland hebben nog altijd een eigen atoomwapen arsenaal wat voldoende is om de Russen flink te beschadigen. Een afschrikking dus.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:09 schreef Steef121 het volgende:
Ik zei het ergens anders al, maar Europa is nu van Rusland. Geniet nog nu het kan!
Ik vraag het me af, eerlijk gezegd. De rechter heeft blijkbaar wel expliciet uitspraak moeten doen hierover, dus waarom zou dat dan nodig zijn geweest?quote:Op donderdag 10 november 2016 15:20 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Nee hoor, volgens mij kan je ook als president gewoon civielrechtelijk aangeklaagd worden. Als hij bijvoorbeeld in zijn vrije tijd iemand aanrijdt en daar volgt een rechtszaak uit maakt zijn presidentschap hem daarvoor niet onschendbaar.
Voor alles wat met de uitvoering van het ambt te maken heeft is hij wel praktisch onschendbaar.
Captain obvious...quote:Op donderdag 10 november 2016 15:18 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Jawel, maar de rechter heeft bepaald dat hij niet onschendbaar is voor zaken die zich afspelen voor zijn in functie treden.
Er staan minstens 75 zaken in de queue. En het gaat extreem lastig worden om een botsing met deze berg te voorkomen. Dus geniet van iedere dag dat hij op de stoel zit zou ik zeggen...quote:En die van Trump University bijvoorbeeld is uit '97.
Op zich is het natuurlijk geen briljantie als je gewoon roept wat een groot deel van de mensen wil horen omdat de politieke elite dat nooit durft te zeggen. Wilders is ook niet geniaal, Le Pen ook niet. Ze lijken geniaal door het onvermogen van hun tegenstanders om ze goed van repliek te kunnen dienen, want fatsoensnormen.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een kunst. Frankrijk en Engeland hebben nog altijd een eigen atoomwapen arsenaal wat voldoende is om de Russen flink te beschadigen. Een afschrikking dus.
Trump is weggezet als een idioot door de bestaande elite die hem hebben onderschat. Om president te worden heb je geen politieke ervaring nodig. Maar gaat het er om een voldoende brede laag kiezers te voor je winnen om gekozen te worden. Briljant wat deze man gedaan heeft. En hier en daar beloftes doen die wellicht niet waar te maken zijn hoort daar gewoon bij. Nu is het gewoon afwachten wat hij gaat doen.
Hoezo is EUropa nu van Rusland? Rusland is economisch zwak. Cultureel heeft het weinig invloed met wellicht als uitzondering servie en armenie en andere obscure landen. MIlitair gezien zijn ze helemaal niet zo sterk als we denken.quote:Op donderdag 10 november 2016 15:09 schreef Steef121 het volgende:
Ik zei het ergens anders al, maar Europa is nu van Rusland. Geniet nog nu het kan!
Het is tot nu toe vijf keer voorgekomen dat iemand president werd zonder de popular vote. Trump is het overigens helemaal met je eens blijkt uit een tweet van hem in 2012. Ook hij vond het systeem niet erg handig. Als de politiek destijds naar hem had geluisterd was hij nu geen president geworden en had de VS het moeten doen met crooked Hillary.quote:Op donderdag 10 november 2016 11:25 schreef DustPuppy het volgende:
Het is meestal geen probleem, omdat de persoon die de meeste kiesmannen heeft, vaak ook de popular vote heeft. Dus dan is het niet erg. Maar in dit geval (en ook in 2000 met Al Gore) toont het eens te meer aan dat het systeem niet deugt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |