Originele OP:quote:Boerkini verboden op strand van Cannes
De burgemeester van Cannes heeft een verbod ingesteld op het dragen van boerkini's, lichaamsbedekkende badkleding die strenggelovige moslima's soms dragen.
Burgemeester David Lisnard zegt in een lokale krant dat zijn beslissing te maken heeft met de noodtoestand in het land. Het is nu verboden 'badkleding te dragen die getuigt van een religieuze overtuiging, terwijl Frankrijk nu doelwit is van terroristische acties'.
Islamitisch extremisme
"We hebben niet de sluier verboden, niet het keppeltje, niet het kruis. Er is simpelweg een verbod op het symbool van het islamitisch extremisme", zegt Lisnard.
Moslimorganisaties hebben al opgeroepen om samen in beroep te gaan tegen eventuele boetes.
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)op-strand-van-cannes
En er is nóg een badplaats bij in Frankrijk die boerkini's verbiedtquote:Eerder berichtte Amnesty International al over de noodtoestand in Frankrijk. Deze is oorspronkelijk ingesteld naar aanleiding van de terroristische aanslag in Bataclan, maar duurt nog steeds voort. Link naar artikel: https://www.amnesty.nl/ov(...)krijk-lijkt-oneindig
Nu gebruikt de burgemeester van Cannes het om een boerkiniverbod in te stellen op het strand van Cannes. Even ter informatie: een boerkini is een soort surfkleding met een hoofddoek.
Te gek voor woorden dat de rechtstaat in Frankrijk zo misbruikt wordt, als we nog van een rechtstaat kunnen spreken. Een typische uiting van moslimhaat als je het mij vraagt.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)kini-op-strand.dhtmlquote:Na de Franse stad Cannes, heeft ook een tweede badplaats aan de Côte d'Azur, Villeneuve-Loubet, het dragen van een boerkini op het strand verboden. Dat meldt de burgemeester van de badstad vandaag.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)kini-op-strand.dhtmlquote:Drie vrouwen en het Collectif contre l'islamophobie en France (CCIF) stapten naar het gerecht tegen de beslissing van de Franse filmstad. Ze vonden dat die illegaal was en eisten de opheffing ervan. De administratieve rechtbank van Nice heeft zaterdag echter hun verzoek verworpen. Volgens de rechtbank is de beslissing van de gemeente in regel met de wet op laïciteit.
quote:Verbied de burkini niet, maar stop met het ontlopen van morele verantwoordelijkheid
Het kledingstuk is een teken van religieus-patriarchale onderdrukking
het is juist een symbool van emancipatie en bevrijding!!!!quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:20 schreef frietenstamp het volgende:
http://politiek.tpo.nl/co(...)erantwoordelijkheid/
[..]
Dan wordt het tijd dat je je vriendin er ook in verstopt.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:33 schreef Wyand het volgende:
[..]
het is juist een symbool van emancipatie en bevrijding!!!!![]()
Voor de zekerheid benadrukken we nogmaals dat de talloze burkini verboden langs de Franse stranden niets te maken hebben met het wel of niet onderdrukt worden van de betreffende vrouwen. Dat interesseert de Fransen geen drol.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:39 schreef deedeetee het volgende:
Het is niet genoeg het moet overal aangepakt worden dat moslims vrouwen alleen als minderwaardig seksobject zien.
Het had nooit zo ver mogen komen en het wordt steeds gekker. Vroeger zag je bijna geen hoofddoeken en nu kun je de straat bijna niet meer op zonder ermee geconfronteerd te worden. En als het daar nu maar bij gebleven was...
En nog heb je mensen die het verdedigen en er geen kwaad in willen zien.
Dan zijn ze nog dommer dan ik dacht.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:57 schreef Kassamiep het volgende:
Het gaat er puur om dat zij de burkini als een symbool, zoals een uniform en een vlag dat ook zijn, van een terroristische ideologie die Fransen heeft gedood zien.
Tsja. Maar het is letterlijk de vergelijking die ze maken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:59 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Dan zijn ze nog dommer dan ik dacht.
Wat een dwaasheid:quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:20 schreef frietenstamp het volgende:
http://politiek.tpo.nl/co(...)erantwoordelijkheid/
[..]
Ze beroepen zich op de liberale grondhouding waarbij mensen zelf de keuzes kunnen maken maar accepteren de keus van de mensen niet. Eigenlijk is de schrijver liberaal zolang mensen zijn mening maar steunen en als mensen kiezen om een middelvinger op te steken naar zijn liberale gedachtegoed dan is de schrijver boos.quote:Zeker, een weloverwogen keuze kan door een individu worden gemaakt om in de Here te zijn, of te blijven. Sterker nog: deze keuze moet ook te allen tijde kunnen worden gemaakt in een vrije samenleving. Maar laten wij alsjeblieft niet doen alsof dit het product is van een liberale grondhouding, en verwacht ook zeker geen liberaal applaus wanneer je binnen de gegeven vrijheid toch kiest voor religieuze onvrijheden, seksuele apartheid en de daarin besloten geïnstitutionaliseerde onwetendheid.
Overigens ook vreemd dat men de burqa gebruikt in een verhaal over de boerkini., dwaasheid die het niveautje maatschappijleer, havo-4 niet haalt.quote:Het gegeven dat vrouwen in Iran maar ook in Afghanistan met gevaar voor eigen leven strijden tegen dergelijke onderdrukking maakt de “vrijheid-blijheid-lekker-je-ding-doen”-benadering ter verdediging van strengreligieuze klederdracht in Nederland haast misselijkmakend.
Ik ben serieus best geschrokken van dit verbod. Ik had nooit gedacht dat dit in een zogenaamde democratie mogelijk zou zijn. Kijk, dat burqaverbod ben ik ook geen voorstander van, maar ik kan me dat nog wel voorstellen i.v.m. het niet herkenbaar zijn. Daar is hier geen sprake van.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:00 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Tsja. Maar het is letterlijk de vergelijking die ze maken.
Wat heeft dit verbod met democratie te maken dan?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:05 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Ik had nooit gedacht dat dit in een zogenaamde democratie mogelijk zou zijn.
In zoverre dat je zou vermoeden dat een democratie bepaalde basale persoonlijke vrijheden zou waarborgen. Niets blijkt minder waar.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:14 schreef ems. het volgende:
[..]
Wat heeft dit verbod met democratie te maken dan?
Er zijn weinig mensen die zeggen dat een hoofddoek of burka een goed iets is. Of verbieden de beste oplossing is, is een ander verhaalquote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:39 schreef deedeetee het volgende:
Het is niet genoeg het moet overal aangepakt worden dat moslims vrouwen alleen als minderwaardig seksobject zien.
Het had nooit zo ver mogen komen en het wordt steeds gekker. Vroeger zag je bijna geen hoofddoeken en nu kun je de straat bijna niet meer op zonder ermee geconfronteerd te worden. En als het daar nu maar bij gebleven was...
En nog heb je mensen die het verdedigen en er geen kwaad in willen zien.
Dat hangt geheel van de democratie in kwestie af natuurlijk. Democratie kan net zo goed dergelijke zaken beslissen. Het is een staatsvorm, niet een manier van denken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:15 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
In zoverre dat je zou vermoeden dat een democratie bepaalde basale persoonlijke vrijheden zou waarborgen. Niets blijkt minder waar.
In de basis is het een staatsvorm, maar het is wel een overkoepelende term voor meer. Strict in de definitie niet, in de dagelijkse taal wel. Een democratie zonder basale mensenrechten zal niet snel een echte democratie genoemd worden.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:26 schreef ems. het volgende:
Dat hangt geheel van de democratie in kwestie af natuurlijk. Democratie kan net zo goed dergelijke zaken beslissen. Het is een staatsvorm, niet een manier van denken.
True democracy is 2 wolves and a sheep voting on what's for dinnerquote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:45 schreef truthortruth het volgende:
[..]
In de basis is het een staatsvorm, maar het is wel een overkoepelende term voor meer. Strict in de definitie niet, in de dagelijkse taal wel. Een democratie zonder basale mensenrechten zal niet snel een echte democratie genoemd worden.
In de discussie en de vorige delen over dit onderwerp lijkt ondertussen dit soort religieuze klederdracht het hoogste goed van vrouwelijke onafhankelijkheid en een symbool van vrijheid.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:17 schreef sc00p het volgende:
Er zijn weinig mensen die zeggen dat een hoofddoek of burka een goed iets is. Of verbieden de beste oplossing is, is een ander verhaal
De boodschap is je dus duidelijk ontgaan. Had ik moeten kunnen inschatten. Was ik verdomme weer hoopvol.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:56 schreef Jane het volgende:
[..]
Ik durf dat prima te lezen, maar de redenering in dat stuk slaat kant noch wal.
Ja, nudistenclubs e.d. hebben regels dat je naakt moet. Mij trekt dat totaal niet, maar ja, ik ben ook geen nudist. Op de Canarische eilanden wel vaak genoeg op stranden geweest waar ook men ook veel naakt loopt. Ik ben zelf ook wel eens naakt gaan zwemmen daar, maar op een echt nudistennaaktstrand, waar het verplicht is, zou ik me ook niet prettig voelen. Ik wil graag de vrijheid om ook gewoon iets aan te trekken als ik daar zin in heb, zonder voor glurende griezel aangezien te worden.
Volgens mij hebben we het hier over openbare stranden (en dus geen privé-clubs), waar geen kledingvoorschriften gelden. Of zouden moeten gelden. En waar ik als blanke, blonde vrouw dus wel gewoon met een lange broek en shirt op het strand mag zitten, maar iemand in een boerkini ineens niet welkom is.
Neuh, want hypocrisie. Maar dat is een ver-van-je-bed-show.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Neuh, want als we wetgeving hier pas idioot mogen vinden als het qua niveau dat van Saudi-Arabië aantikt ben je niet goed bij je hoofd.
De meesten hebben al geprotesteerd, dacht ik.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:15 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
In zoverre dat je zou vermoeden dat een democratie bepaalde basale persoonlijke vrijheden zou waarborgen. Niets blijkt minder waar.
Ik vraag me ook af waar het protest blijft van mensenrechtenorganisaties.
quote:De voormalige burgemeester van Nice dreigt iedereen voor de rechter te slepen, die de inmiddels beruchte boerkini-foto op het strand in Nice nog verder verspreidt.
Christian Estrosi, sinds enkele maanden geen burgemeester meer, is wel nog steeds de president van de overkoepelende regio. Hij deed zijn uitspraken na overleg met verschillende bestuurders en leiders uit de moslimgemeenschap over de onrust, die is ontstaan over de foto's. Volgens Estrosi doen de agenten gewoon hun werk.
Dit zijn de foto's waar het allemaal om draait, gisterochtend verschenen in de Britse krant The Daily Mail:
Vier agenten dwingen een moslima op het strand van Nice om haar bedekkende kleding uit te trekken.
Symbool van extremisme
Op de stranden van Nice geldt, net als in enkele andere Franse badplaatsen, sinds kort een boerkini-verbod, omdat het bedekkende zwempak een symbool zou zijn van 'islamitisch extremisme', waarmee 'Frankrijk in oorlog' is.
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)kini-foto-verspreidt
Laat het hem maar doen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 22:30 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ze worden er steeds gekker.
Welnee, iemands persoonlijke mening over dat gekke kledingstuk doet helemaal niet terzake. Wél het recht om het te dragen, daarentegen, zonder van terroristische sympathieën te worden beschuldigd.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:47 schreef truthortruth het volgende:
In de discussie en de vorige delen over dit onderwerp lijkt ondertussen dit soort religieuze klederdracht het hoogste goed van vrouwelijke onafhankelijkheid en een symbool van vrijheid.
De ideologie daarachter is wel degelijk gebaseerd op het onderdrukken van vrouwen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 18:57 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Voor de zekerheid benadrukken we nogmaals dat de talloze burkini verboden langs de Franse stranden niets te maken hebben met het wel of niet onderdrukt worden van de betreffende vrouwen. Dat interesseert de Fransen geen drol.
Het gaat er puur om dat zij de burkini als een symbool, zoals een uniform en een vlag dat ook zijn, van een terroristische ideologie die Fransen heeft gedood zien.
Wat je daar van vindt is een tweede, maar vrouwenonderdrukking staat er dus helemaal los van.
Maar dat aspect interesseert de Fransen niet. Zij willen simpelweg geen burkinis op het strand - en als dat betekent dat mevrouw dan de hele dag opgesloten in haar huis zit dan is dat maar zo. Niet hun probleem.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 05:59 schreef Elzies het volgende:
[..]
De ideologie daarachter is wel degelijk gebaseerd op het onderdrukken van vrouwen.
Wanneer de inheemse bevolking een probleem heeft met een uiting van een geloof van waaruit geweldadigheden plaatsvinden kan ik me voorstellen dat je met uitingen van dat geloof niet geconfronteerd wil worden. Vooral niet op een plek waar je weg wil zijn van de waan van alle dag.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 06:10 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Maar dat aspect interesseert de Fransen niet. Zij willen simpelweg geen burkinis op het strand - en als dat betekent dat mevrouw dan de hele dag opgesloten in haar huis zit dan is dat maar zo. Niet hun probleem.
Het enige wat voor hen belangrijk is zijn de tere en kwetsbare zieltjes van Fransen.
Waar heb je precies last van dan?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 08:23 schreef vulgarismagistralis het volgende:
Onbegrijpelijk hoeveel mensen de boerkini goed nieuws vinden voor het "vrije westen" en maar niet willen zien hoeveel invloed deze achterlijke ideologie inmiddels heeft op ons dagelijks bestaan.
Vertel eens, op welke wijze beïnvloedt het jouw dagelijks bestaan?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 08:23 schreef vulgarismagistralis het volgende:
Onbegrijpelijk hoeveel mensen de boerkini goed nieuws vinden voor het "vrije westen" en maar niet willen zien hoeveel invloed deze achterlijke ideologie inmiddels heeft op ons dagelijks bestaan.
Hoe kom je hier bij, jij denkt dat de fransen achterlijk zijn?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 06:10 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Maar dat aspect interesseert de Fransen niet. Zij willen simpelweg geen burkinis op het strand - en als dat betekent dat mevrouw dan de hele dag opgesloten in haar huis zit dan is dat maar zo. Niet hun probleem.
Het enige wat voor hen belangrijk is zijn de tere en kwetsbare zieltjes van Fransen.
Uhm nee, probeer eens zelf na te denken.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 08:51 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Vertel eens, op welke wijze beïnvloedt het jouw dagelijks bestaan?
Gedaan, maar ik kon niets bedenken eigenlijk.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:03 schreef vulgarismagistralis het volgende:
Uhm nee, probeer eens zelf na te denken.
Wat voor werk doe je? En in hoeverre heeft dit met religie te maken?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:03 schreef vulgarismagistralis het volgende:
, ik heb in mijn werk dagelijks te maken met agressie en intolerantie van een zekere onaangepaste doelgroep.
Als je, bijvoorbeeld in een ziekenhuis werkt, krijg je inderdaad te maken met eisen van moslims die geloofsgerelateerd zijn. En een grote mond als ze hun zin daarin niet krijgen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:06 schreef Hochwinter het volgende:
Wat voor werk doe je? En in hoeverre heeft dit met religie te maken?
Benieuwd of er commentaar op komt van oom agent.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:52 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ze zullen het wel warm hebben gehad
Goed punt, had ik zelf niet bij stilgestaan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:57 schreef Gia het volgende:
Als je, bijvoorbeeld in een ziekenhuis werkt, krijg je inderdaad te maken met eisen van moslims die geloofsgerelateerd zijn. En een grote mond als ze hun zin daarin niet krijgen.
Voorbeelden: Eigen kamer, houden zich niet aan bezoektijden, laten zich niet verzorgen/behandelen door iemand van het andere geslacht.
Ja, maar die kutkinderen zijn kutkinderen, maar dat heeft mijns inziens weinig met het geloof te maken. Een kennis van me heeft ook in zwembad gewerkt, en die hadden tijden lang veel last van overlastgevende Christenen. Het ligt grotendeels aan de opvoeding.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 09:57 schreef Gia het volgende:
Als je in een zwembad werkt, krijg je ook te maken met agressieve, onopgevoede, vooral marokkaanse kutkinderen
Overlast gevende christenen ???? ze droegen allemaal een groot kruis om hun nek ???? LOLquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 10:02 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Goed punt, had ik zelf niet bij stilgestaan.
[..]
Ja, maar die kutkinderen zijn kutkinderen, maar dat heeft mijns inziens weinig met het geloof te maken. Een kennis van me heeft ook in zwembad gewerkt, en die hadden tijden lang veel last van overlastgevende Christenen. Het ligt grotendeels aan de opvoeding.
Geen nieuws gezien de laatste 30 jaar?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 08:50 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Waar heb je precies last van dan?
Getatoeëerde rozenkranzen, en teksten als "only god can judge me", etc.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:04 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Overlast gevende christenen ???? ze droegen allemaal een groot kruis om hun nek ???? LOL![]()
Gelukkig gaat een verbod op de boerkini daar ongekend veel verandering in brengen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 08:23 schreef vulgarismagistralis het volgende:
Onbegrijpelijk hoeveel mensen de boerkini goed nieuws vinden voor het "vrije westen" en maar niet willen zien hoeveel invloed deze achterlijke ideologie inmiddels heeft op ons dagelijks bestaan.
Dat zijn ordinaire tokkies geen christenenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:17 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Getatoeëerde rozenkranzen, en teksten als "only god can judge me", etc.
Het zijn wel uitingen van geloof.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:52 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat zijn ordinaire tokkies geen christenen
Bingo, u mag door voor de hoofdprijs.Dat was precies het punt wat ik probeerde te maken. Dat geldt andersom dus net zo.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:52 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat zijn ordinaire tokkies geen christenen
Neen. De moslim ziet een vrouw niet als gelijkwaardig, maar als een gebruiksartikel voor de man. Dat is toch wel ff anders.... Maar dat ga jij als jij een moslim bent never nooit niet kunnen bevatten.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:55 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Bingo, u mag door voor de hoofdprijs.
Dat was precies het punt wat ik probeerde te maken. Dat geldt andersom dus net zo.
Maar ik geloof niet dat ze in Frankrijk veel last hebben van (zelfmoord)aanslagen van deze belijders.quote:
Het lijkt me wel. Bovendien is het amper te controleren. Dus moet je het zekere voor het onzekere nemen en boetes uitdelen en van het strand verwijderen. Tenzij ze een boerkini aantrekken zodat je die uiting van geloof niet ziet.quote:
Mensen die denken te weten wat de opvattingen van andere mensen zijn zonder die mensen te kennen, het blijft een vreemd fenomeen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 11:59 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Neen. De moslim ziet een vrouw niet als gelijkwaardig, maar als een gebruiksartikel voor de man. Dat is toch wel ff anders.... Maar dat ga jij als jij een moslim bent never nooit niet kunnen bevatten.
Je kunt niet anders dan lezen wat ze schrijven en daar je conclusie uit trekken. Dat ze mss anders schrijven dan ze denken is mogelijk maar het is een forum hé ? Je reageert op wat iemand hier schrijft.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:03 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Mensen die denken te weten wat de opvattingen van andere mensen zijn zonder die mensen te kennen, het blijft een vreemd fenomeen.
Wie schrijft dat hier dan?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:05 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Je kunt niet anders dan lezen wat ze schrijven en daar je conclusie uit trekken. Dat ze mss anders schrijven dan ze denken is mogelijk maar het is een forum hé ? Je reageert op wat iemand hier schrijft.
Jij kunt niet lezen wat alle moslims schrijven.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:05 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Je kunt niet anders dan lezen wat ze schrijven en daar je conclusie uit trekken. Dat ze mss anders schrijven dan ze denken is mogelijk maar het is een forum hé ? Je reageert op wat iemand hier schrijft.
Wie zijn 'ze'?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:05 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Je kunt niet anders dan lezen wat ze schrijven en daar je conclusie uit trekken. Dat ze mss anders schrijven dan ze denken is mogelijk maar het is een forum hé ? Je reageert op wat iemand hier schrijft.
quote:
https://www.thesun.co.uk/(...)islamist-propaganda/quote:But the truth is that most French citizens at both ends of the political spectrum SUPPORT the bans.
This includes French Muslims, especially women.
They agree with Laurence Rossignol, France’s Socialist women’s minister, who suggested burkinis were designed to “hide women’s bodies in order better to control them”.
Goede ontbrekende bronnen in dat verhaal die het standpunt onderbouwen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:24 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
https://www.thesun.co.uk/(...)islamist-propaganda/
,quote:'Ook nonnen in habijt niet welkom op strand Nice'
Ik weet het niet hoor, ik heb even een foto opgezocht van Salles:quote:,Als je naar het strand gaat draag je een badpak. Je kan niet dragen wat je wilt. Ik kan niet naakt gaan, dat is verboden'', aldus Salles, die het dragen van een boerkini omschreef als een ,,provocatie''.
Hier heeft Wespensteek een goed antwoord op.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 06:10 schreef Kassamiep het volgende:
Maar dat aspect interesseert de Fransen niet. Zij willen simpelweg geen burkinis op het strand - en als dat betekent dat mevrouw dan de hele dag opgesloten in haar huis zit dan is dat maar zo. Niet hun probleem.
Het enige wat voor hen belangrijk is zijn de tere en kwetsbare zieltjes van Fransen.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:03 schreef Wespensteek het volgende:
Mensen die denken te weten wat de opvattingen van andere mensen zijn zonder die mensen te kennen, het blijft een vreemd fenomeen.
Er valt niet echt een andere conclusie uit te trekken lijkt me.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:24 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Hier heeft Wespensteek een goed antwoord op.
[..]
Salles? De viezerd!quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:21 schreef Wespensteek het volgende:
http://www.ad.nl/buitenla(...)trand-nice~a6164788/
[..]
,
[..]
Ik weet het niet hoor, ik heb even een foto opgezocht van Salles:
[ afbeelding ]
Zal dit dan goed zijn:
[ afbeelding ]
Natuurlijk wel, je hebt gewoon wat meer imagination nodig.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:25 schreef Xa1pt het volgende:
Er valt niet echt een andere conclusie uit te trekken lijkt me.
Precies.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:27 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, je hebt gewoon wat meer imagination nodig.
Prima. Religie 18+quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:21 schreef Wespensteek het volgende:
'Ook nonnen in habijt niet welkom op strand Nice'
Veel kinderen aanwezig. Je moet ergens beginnen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:45 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Maar waarom alleen op het strand?
Ik begrijp niet helemaal waar je het over hebt. Dat wat werkt? Imagination? De boerkini-ban? En het zou in de praktijk niet werken?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:41 schreef Xa1pt het volgende:
Precies.Je moet je gewoon verbeelden dat het werkt. Dat dat in de praktijk niet zo is maakt dan ook niet zoveel meer uit.
Het verbod. Nu ja, het is effectief om boerkini's van het strand te weren, maar daar is ook alles mee gezegd. En dan kom je toch al snel uit op de conclusie die je aanhaalde.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:46 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal waar je het over hebt. Dat wat werkt? Imagination? De boerkini-ban? En het zou in de praktijk niet werken?
Hangt er vanaf wat het doel van die boerkini-ban is.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:49 schreef Xa1pt het volgende:
Het verbod. Nu ja, het is effectief om boerkini's van het strand te weren, maar daar is ook alles mee gezegd. En dan kom je toch al snel uit op de conclusie die je aanhaalde.
Moslims blijven weg wegens de ban, niet-moslims blijven weg omdat ze een aanslag vrezen wegens de ban.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:53 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat het doel van die boerkini-ban is.
Misschien is het wel zo dat de Fransozen bang zijn dat toeristen wegblijven door boerkini's en is het doel van de boerkini-ban om meer cash van toeristen te pakken. Het lijkt me wat te vroeg om te concluderen dat het niet effectief is.
Heb je daar ook bewijs voor, of roep je maar wat?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:05 schreef crystal_meth het volgende:
Moslims blijven weg wegens de ban, niet-moslims blijven weg omdat ze een aanslag vrezen wegens de ban.
Het eerste staat overal in de pers, het tweede lijkt me vrij logisch.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:06 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Heb je daar ook bewijs voor, of roep je maar wat?
Het "lijkt je logisch". Je roept dus maar wat. Anders kom je even met cijfers ofzo om je stellingen te onderbouwen. Ow wacht, die zullen er na 2 weken boerkini-ban nog wel niet zijn.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:07 schreef crystal_meth het volgende:
Het eerste staat overal in de pers, het tweede lijkt me vrij logisch.
Als je niet begrijpt dat een stad met boerkini-verbod een goed doelwit is voor terroristen, tja...quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:14 schreef Pharmacist het volgende:
[..]
Het "lijkt je logisch". Je roept dus maar wat. Anders kom je even met cijfers ofzo om je stellingen te onderbouwen. Ow wacht, die zullen er na 2 weken boerkini-ban nog wel niet zijn.
En zelfs als die cijfers er zijn, hoe de fuck kan je nu onderscheid maken tussen mensen die wegblijven wegens die aanslag in Nice (en andere recente aanslagen in Frankrijk) en mensen die weg blijven wegens de boerkini-ban? Ga je alle mensen die mogelijk naar Nice en omstreken hadden kunnen gaan vragen?
Gefeliciteerd hè.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:18 schreef BansheeBoy het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-boerkiniverbod.html
Ik voel me goed man. Ik zit echt lekker in mijn vel. Top!²
Lijkt me een pyrrusoverwinning want nu wordt het hoogstwaarschijnlijk een item in de komende verkiezingen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:18 schreef BansheeBoy het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-boerkiniverbod.html
Ik voel me goed man. Ik zit echt lekker in mijn vel. Top!²
quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:18 schreef BansheeBoy het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-boerkiniverbod.html
Ik voel me goed man. Ik zit echt lekker in mijn vel. Top!²
Dat heeft niets te maken met jouw bewering.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:21 schreef crystal_meth het volgende:
Als je niet begrijpt dat een stad met boerkini-verbod een goed doelwit is voor terroristen, tja...
Neuh, de vrijheid wint.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd hè.
Islam wint..
http://www.telegraaf.nl/b(...)ini_geschrapt__.html
Ik dacht even dat Frankrijk helemaal gek geworden was, maar blijkbaar zitten er toch nog mensen die vanuit ratio kunnen handelen. Gelukkig maar.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Vrijheid hangt in de lucht, kun je het ruiken?.
Feli.
http://www.independent.co(...)iously-a7211396.htmlquote:France’s highest administrative court has suspended “burkini bans” being enforced on the country’s beaches, labelling them "seriously, and clearly illegal".
Mensen die nadenkenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:15 schreef Infection het volgende:
Boerkiniverbod dus geschrapt. Zwakke Fransen
Jaaaaa was toch ook te gek voor woorden.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:30 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Ik dacht even dat Frankrijk helemaal gek geworden was, maar blijkbaar zitten er toch nog mensen die vanuit ratio kunnen handelen. Gelukkig maar.
Ja, daar dat hele strand overnemen in Villeneuve-Loubet. Jaag de seculieren het strand af. There is something in the air tonight.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:41 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Jaaaaa was toch ook te gek voor woorden.
Nu alle boerkinidragers naar het strand
Als je weg laat jagen door vrouwen in burqini is het toch echt je eigen probleem.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, daar dat hele strand overnemen in Villeneuve-Loubet. Jaag de seculieren het strand af. There is something in the air tonight.
Juist, precies, gewoon in drommen daar naar toe, zodat de seculieren zich ongemakkelijk voelen en hun handdoekje oppakken en verdwijnen. Leer ze maar eens een lesje.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:43 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als je weg laat jagen door vrouwen in burqini is het toch echt je eigen probleem.
Ach het waren een paar leuke dagen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:37 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
http://www.independent.co(...)iously-a7211396.html
Tijd dat Franse burgemeesters verplicht inburgeringscursussen volgen? Als ze "duidelijk onwettige" verboden instellen kennen ze blijkbaar weinig van de Franse wetgeving.
quote:De Franse Raad van State, de hoogste bestuursrechter, heeft het boerkiniverbod in de badplaats Villeneuve-Loubet verworpen. Volgens de Conseil d'Etat is het verbod in strijd met de meest fundamentele wettelijke vrijheden: de vrijheid van geloof en de individuele vrijheid.
De uitspraak gaat alleen over Villeneuve-Loubet, maar de verwachting is dat lagere rechtbanken hetzelfde oordeel gaan vellen voor alle Franse gemeenten met een boerkiniverbod, onder meer Nice en Cannes.
Ouwe zeur.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:44 schreef Ryan3 het volgende:
Juist, precies, gewoon in drommen daar naar toe, zodat de seculieren zich ongemakkelijk voelen en hun handdoekje oppakken en verdwijnen. Leer ze maar eens een lesje.
Trek je maar terug in de spelonk van je eigen gelijk.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:46 schreef frietenstamp het volgende:
Mooie aanleiding om de stranden te privatiseren en strikt toegangsbeleid te introduceren. Goed voor de veiligheid, goed voor de rust, goed voor het toerisme.
Daar gaan ze niet van afwijken. Dat voorlopig wordt zo genoemd, omdat ze nog even de tijd nemen om het arrest te schrijven. En omdat dit een arrest van de hoge raad van Frankrijk is, telt de uitspraak voor geheel Frankrijk.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:45 schreef StaceySinger het volgende:
in het plaatsje Villeneuve-Loubet. Het gaat om een voorlopig besluit
Gaat dus om maar om 1 plaatsje en is een voorlopig besluit
Terecht.quote:
Ja, felicitatie topic openen idd.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:45 schreef Ringo het volgende:
Een mooie dag voor de rechtsstaat!
Kan dit topic nu dicht?
Wat heeft de Boerkini eigenlijk te maken met veiligheid? Het lijkt me niet makkelijk om onder zo'n ding een AK-47 te verstoppen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:46 schreef frietenstamp het volgende:
Mooie aanleiding om de stranden te privatiseren en strikt toegangsbeleid te introduceren. Goed voor de veiligheid, goed voor de rust, goed voor het toerisme.
Die oude PSP poster plaatsen, dat is altijd een mooi symbool voor de vrijheid.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:47 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[ afbeelding ]
3 hoera'tjes voor het burkiniverbod!
Ja, alles mag. Niks, kkk-pak, Breivik-shirt, swastika-speedo, varkensmuts, alles.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:40 schreef bedachtzaam het volgende:
Mag het adam en eva costuum nu ook?
Als je deze foto ziet, begrijp je toch niet wat mensen hier objectief gezien op tegen kunnen hebben eigenlijk he?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:45 schreef Yasmin23 het volgende:
Artikel van nos.
[..]
http://nos.nl/data/image/2016/08/24/311722/864x486.jpg
Denk je dat het echt goed komt op die manier?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:46 schreef frietenstamp het volgende:
Mooie aanleiding om de stranden te privatiseren en strikt toegangsbeleid te introduceren. Goed voor de veiligheid, goed voor de rust, goed voor het toerisme.
Oh ja, die varkensmuts was voldoende om iemand op te pakken inderdaad.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:49 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ja, alles mag. Niks, kkk-pak, Breivik-shirt, swastika-speedo, varkensmuts, alles.
Speedo's voor 50'ers met een bierbuik en varkenskop komt er wel aan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:49 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ja, alles mag. Niks, kkk-pak, Breivik-shirt, swastika-speedo, varkensmuts, alles.
Nja als je er van uit gaat dat ze het gedwongen aan hebben.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:49 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Als je deze foto ziet, begrijp je toch niet wat mensen hier objectief gezien op tegen kunnen hebben eigenlijk he?
Geprivatiseerde stranden met bewaking zijn goed voor de veiligheid. Zijn er al lang meerdere van aan de Azurkust.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:48 schreef Strani het volgende:
[..]
Wat heeft de Boerkini eigenlijk te maken met veiligheid? Het lijkt me niet makkelijk om onder zo'n ding een AK-47 te verstoppen.
Wat is jouw inschatting?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:50 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nja als je er van uit gaat dat ze het gedwongen aan hebben.
Treurig dat dat dan nodig is. Ik woon zelf aan de middellandse zee en nog nooit behoefte gehad aan meer veiligheid. Maar goed, Frankrijk is wel een apart verhaal.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:51 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Geprivatiseerde stranden met bewaking zijn goed voor de veiligheid. Zijn er al lang meerdere van aan de Azurkust.
Nog wel een beetje bloot hoor en glimlachend, really?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:49 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Als je deze foto ziet, begrijp je toch niet wat mensen hier objectief gezien op tegen kunnen hebben eigenlijk he?
Ben je een voorstander van het verbod?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nog wel een beetje bloot hoor en glimlachend, really?
Openbare stranden zijn voor paupers. Mensen met geld en invloed vind je daar niet.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:54 schreef Strani het volgende:
[..]
Treurig dat dat dan nodig is. Ik woon zelf aan de middellandse zee en nog nooit behoefte gehad aan meer veiligheid. Maar goed, Frankrijk is wel een apart verhaal.
Dit is NWS, niet ONZ.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:57 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Openbare stranden zijn voor paupers. Mensen met geld en invloed vind je daar niet.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd hè.
Islam wint..
http://www.telegraaf.nl/b(...)ini_geschrapt__.html
Apart contrast ja. Persoonlijk geef ik dan toch voorkeur aan de Duitse, maar ieder z'n ding.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:59 schreef Yasmin23 het volgende:
Trouwens hebben ze ook in burqini's mee gedaan aan de olympische spelen.
[ afbeelding ]
Dat zal best meevallen. Denk je dat elke Franse middenklasser met z'n hele gezinnetje alleen naar privestranden gaat?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:00 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Het is een gegeven in Frankrijk.
Diezelfde Franse seculieren die wel op de Marokkaanse en Tunesische stranden verschijnen tussen de hoofddoekjes? Die?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Juist, precies, gewoon in drommen daar naar toe, zodat de seculieren zich ongemakkelijk voelen en hun handdoekje oppakken en verdwijnen. Leer ze maar eens een lesje.
quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ben je een voorstander van het verbod?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stond er toch in dat artikel dat het om de veiligheid ging en niet om vrijheid van onderdrukking..
Desalniettemin.. Lijkt het er toch op dat het verbod een schending is van fundamentele vrijheden....![]()
quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:04 schreef Jopie78 het volgende:
[..]Ja dat lees ik nu in de Telegraaf. Maar de eerste keer dat ik het lees.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stond er toch in dat artikel dat het om de veiligheid ging en niet om vrijheid van onderdrukking..
Desalniettemin.. Lijkt het er toch op dat het verbod een schending is.
Dat zou het verbod trouwens nog dommer zijn als dat de reden was.
Middenklasse niet, dat valt nog onder paupers.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:01 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat zal best meevallen. Denk je dat elke Franse middenklasser met z'n hele gezinnetje alleen naar privestranden gaat?
Zit je vanuit je Jaguar te FOK!ken?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:05 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Middenklasse niet, dat valt nog onder paupers.
Dat was de reden die de burgemeesters steeds aanvoerden.. Dat hoorde ik van de week ook al ergens op het nieuws.. Het was niet mijn mening..quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:05 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja dat lees ik nu in de Telegraaf. Maar de eerste keer dat ik het lees.
Dat zou het verbod trouwens nog dommer zijn als dat de reden was.
Maar hoop dat ze het in de andere gemeentes het ook gaan aanvechten.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:06 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Dat was de reden die de burgemeesters steeds aanvoerden.. Dat hoorde ik van de week ook al ergens op het nieuws.. Het was niet mijn mening..
Dat lijkt me in deze wereld een beetje veel gevraagd.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:07 schreef Yasmin23 het volgende:
En dan kan iedereen gewoon weer normaal doen.
Zal wel een precedent werking hebben neem ik aan. Dit is nu een tijdelijke uitkomst, voor verder onderzoek. Als hiervan de definitieve uitslag binnen is, zal de rest snel volgen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Maar hoop dat ze het in de andere gemeentes het ook gaan aanvechten.
Ik blijf positief :pquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:08 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat lijkt me in deze wereld een beetje veel gevraagd.
Ik ben voor de vrijheid hè.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ben je een voorstander van het verbod?
Hoeft niet, wordt een arrest van de hoge raad van Frankrijk en dus heeft het weinig zin om er in andere gemeentes wel mee door te gaan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Maar hoop dat ze het in de andere gemeentes het ook gaan aanvechten.
De islam is in deze discussie helemaal niet relevant. Het ging hier om de vrijheid om te dragen wat men zelf wil. Ik heb zelf regelmatig kritiek op de islam maar je moet wel de dingen in perspectief blijven zien.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:07 schreef Nintex het volgende:
Een boek uit de middeleeuwen over een veroverende pedofiel maakt dus nog steeds de dienst uit.
De conservatieve islamisering gaat gestaag verder.
Een hele generatie moslims groeit op met het stockholm syndroom. Zelfs in 1958(!) lachten ze in het Midden Oosten hartelijk om zulke bezopen ideeën.
Nog beter.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hoeft niet, wordt een arrest van de hoge raad van Frankrijk en dus heeft het weinig zin om er in andere gemeentes wel mee door te gaan.
Die vrouwen dwingen om iets anders te dragen is evengoed een vorm van onderdrukking.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:15 schreef frietenstamp het volgende:
Een overwinning voor openbare vrouwenonderdrukking en -vernedering.
De Islam is wel relevant, want je kunt om hetzelfde doel te bereiken ook een huispak van Roy Donders of een lange spijkerbroek aantrekken.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 16:10 schreef Strani het volgende:
[..]
De islam is in deze discussie helemaal niet relevant. Het ging hier om de vrijheid om te dragen wat men zelf wil. Ik heb zelf regelmatig kritiek op de islam maar je moet wel de dingen in perspectief blijven zien.
Wanneer je kritiek hebt op de islam vanwege onderdrukking (o.a. wat betreft kleding), maar wel een voorstander bent van dit verbod, ben je hypocriet bezig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |