abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_164527884




Zomergasten is een Nederlands televisieprogramma van de VPRO dat elk jaar in de zomer, meer bepaald rond augustus, op zondagavond rechtstreeks uitgezonden wordt. Het programma bestaat sinds 1988 en werd bedacht door Krijn ter Braak. In een avondvullend programma mag iedere zondag een bekende of interessante Nederlander, Vlaming of Nederlandssprekende buitenlander zijn of haar favoriete televisieavond samenstellen. De gast komt meestal uit de literatuur, wetenschap, televisie, de politiek of het bedrijfsleven.



De gekozen fragmenten worden getoond en aan de hand daarvan wordt de gast geïnterviewd door een interviewer/presentator. Het programma is in zijn anno 2013 25-jarig bestaan uitgegroeid tot een van de bekendste programma's van de Nederlandse publieke omroep. Na elke aflevering van het programma wordt sinds een aantal jaren een film uitgezonden die door de zomergast van de avond werd uitgekozen.

Geschiedenis

Het programma kwam in 1988 tot stand nadat men binnen de VPRO al enkele jaren op zoek was naar een format om in de zomer uitzendingen te kunnen verzorgen zonder terug te vallen op herhalingen van het afgelopen seizoen. Die winter was vanuit financieel perspectief zo kostbaar geweest dat men voor de zomer slechts 50.000 gulden beschikbaar had -- dit is het bedrag dat door toenmalig zakelijk leider Johan Berends is genoemd, presentator van het eerste uur Peter van Ingen houdt het op ruim het dubbele. Uiteindelijk kwam programmamaker en hoofd televisiedrama Krijn ter Braak met het idee van een avondvullend interview, afgewisseld met tv-fragmenten die werden toegelicht door de gast in kwestie. Niet alleen kon men zo een belangrijk deel van de zendtijd vullen met een inhoudelijk sterk programma en ontdook men door de lengte de door veel VPRO'ers gehate STER-reclameblokken, maar de productie was ook vrij goedkoop; er was slechts één studio nodig, en de gasten werden aangemoedigd fragmenten te kiezen die de VPRO reeds in bezit had om daarmee de kosten voor de beeldrechten te reduceren.



Waar de inspiratie voor Zomergasten vandaan kwam is een bron voor discussie. Over het algemeen wordt aangenomen dat het ontleend was aan de Marathoninterviews die al sinds 1986 op de VPRO-radio werden uitgezonden en qua lengte, type gasten en thematiek meerdere overeenkomsten vertoonden. In een ingezonden brief aan de Volkskrant in juli 2012 sprak Ter Braak, in een reactie op een eerdere brief, dat echter tegen. "Mocht er van VPRO-zijde nog eens iets over Zomergasten gepubliceerd of gezegd worden, weet dan dat het idee ervoor niet is ontleend aan de Marathoninterviews. De duur van de Marathoninterviews is mogelijk later wel eens door mij in stelling gebracht toen er bezwaren opgeworpen werden tegen de lange duur, vier uur, die ik voor Zomergasten in gedachten had. Ik bracht toen naar voren: waarom zou een spanningsboog van vier uur op de radio wel en op de televisie niet kunnen."



Toenmalig hoofdredacteur van de VPRO Roelof Kiers toonde zich enthousiast over het initiatief van Ter Braak, en samen met een aantal andere programmamakers werd het verder uitgewerkt. Voor de functie van presentator annex interviewer werd gekozen voor de toen 37-jarige journalist Peter van Ingen. Van Ingen was reeds in vaste dienst bij de omroep en zijn honorarium was derhalve geen grote kostenpost. De opnames werden gemaakt in een televisiestudio binnen de Amsterdamse Plantage, in een huiselijke setting met twee fauteuils waar een tv-toestel naast stond. Ter Braak zelf nam de eindredactie en de regie op zich, en zou dat blijven doen tot hij na een zakelijk conflict in 1990 bij de VPRO vertrok. Zijn naam werd vervolgens van de aftiteling geschrapt, maar bij latere uitzendingen is op initiatief van Kiers de zinsnede "Naar een idee van Krijn ter Braak" toegevoegd. Ook tegenwoordig wordt zijn naam aan het eind van de uitzending nog vermeld.



Peter van Ingen

Op 3 juli 1988 ontving Van Ingen de eerste Zomergast; televisiepresentator en kunstjournalist Pierre Janssen. Destijds duurden de afleveringen vier uur en volgden ze direct op het NOS Journaal of werden ze daardoor onderbroken; interviewer en geïnterviewde hadden de nieuwsuitzending eveneens gezien en zouden er in sommige gevallen bij (her)aanvang ook commentaar op leveren. Tevens werden niet alle uitzendingen daadwerkelijk live uitgezonden: Van Ingen wilde graag met zijn nog jonge kinderen op vakantie kunnen in de zomer, dus sommige interviews waren van tevoren opgenomen. Dat eerste jaar zouden nog vier gasten plaatsnemen op de stoel; schrijfster Renate Rubinstein (die zich uitermate televisieverslaafd verklaarde), regisseur Pieter Verhoeff (die naar eigen zeggen enkel gekozen was vanwege een formatvoorstel dat hij eerder aan de VPRO had gedaan[4]), journalist en uitgever G.B.J. Hiltermann (die de gehele avond zijn aktetas voor zich hield om een buikje te maskeren en vredesactiviste Sienie Strikwerda.

Anderen

Na het vertrek van Peter van Ingen zijn er meerdere presentatoren geweest, waarbij de meesten slechts een jaar bleven, terwijl sommigen een aantal jaren het programma presenteerden. In 2004 werd Zomergasten, dat jaar gepresenteerd door Joost Zwagerman, onderwerp van een brede discussie doordat gaste Ayaan Hirsi Ali haar korte film Submission tijdens haar ideale televisieavond vertoonde. Een paar maanden later was dit een van de aanleidingen voor de moord op Theo van Gogh. In het seizoen 2005 werd Zomergasten gepresenteerd door schrijfster Connie Palmen. De laatste uitzending in 2005, met actrice Katja Schuurman, moest in het laatste uur voortijdig worden afgebroken vanwege een storing op het Mediapark in Hilversum.



Op zondag 2 september 2007 presenteerde Paul de Leeuw een speciale jubileumaflevering van Zomergasten, omdat het programma twintig jaar bestond en er 100 gasten waren geweest. In deze uitzending kwamen kijkers zelf aan bod met een favoriet film- of televisiefragment. In 2012 was er voor het eerst een Vlaamse presentator: Jan Leyers.

Vanaf 2005 tot begin 2012 was er ook een winterse variant: Wintergasten (begonnen als Wereldgasten).


Presentator dit seizoen:


Gasten dit seizoen:
pi_164528162
Saai. Ik ga nu naar bed en lees morgen wel hoe saai het weer was.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164528181
Truthortruth, kan effe niet uit vorige deel citeren, dus dan maar even zo.

Ik maakte een grapje.
pi_164528739
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 19:43 schreef Nadinarama het volgende:
Ik maakte een grapje.
Dat moet gewoon kunnen. Daar is niets mis mee.
Kun je je grapje hier nog even herhalen opdat ik kan beoordelen of het een leuk grapje was? Bvb dank.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164529038
Net terug gekeken op npogemist. Ik vond het wel een leuke en vermakelijke aflevering.

Ik kijk Zomergasten toch vooral om de gast beter te leren kennen en ook nieuwe interessante dingen qua muziek, films etc te ontdekken, beide zijn voor mij gelukt.

Ik denk dat ik vanavond 'a honest liar' er eens inklap :)
Robert Moog died for our synths
pi_164529057
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:00 schreef Bart2002 het volgende:

[..]

Dat moet gewoon kunnen. Daar is niets mis mee.
Kun je je grapje hier nog even herhalen opdat ik kan beoordelen of het een leuk grapje was? Bvb dank.
Nou, vooruit. Helemaal naar beneden scrollen TV / Zomergasten 2016 #5 Wat is dit voor interview?!
pi_164529162
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:09 schreef Nadinarama het volgende:

[..]

Nou, vooruit. Helemaal naar beneden scrollen TV / Zomergasten 2016 #5 Wat is dit voor interview?!
Hij is leuk!
Hedy is natuurlijk best een verdomd interessant wijf. Ik sluit niet uit dat het best een boeiende aflevering kan worden. Waar ik graag morgen over lees hier. De wekker staat op 05:15 dus kijken trek ik niet. Het duurt mij ook allemaal een ietsje te lang moet ik zeggen.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  zondag 14 augustus 2016 @ 20:14:02 #8
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164529166
Ik verwacht vanavond met Hedy wel wat meer inhoud dan de vorige week.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164529235
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:14 schreef golfer het volgende:
Ik verwacht vanavond met Hedy wel wat meer inhoud dan de vorige week.
High hopes.

Even een spannend muziekje in afwachting.

vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164529297
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:14 schreef golfer het volgende:
Ik verwacht vanavond met Hedy wel wat meer inhoud dan de vorige week.
Het zal wat minder luchtig zijn, neem ik aan.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164529326
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:13 schreef Bart2002 het volgende:

[..]

Hij is leuk!
Hedy is natuurlijk best een verdomd interessant wijf. Ik sluit niet uit dat het best een boeiende aflevering kan worden. Waar ik graag morgen over lees hier. De wekker staat op 05:15 dus kijken trek ik niet. Het duurt mij ook allemaal een ietsje te lang moet ik zeggen.
Dankje :P

Mijn wekker gaat 15 minuten later en dan wil ik ook de film nog zien.

Eigenlijk geen idee wat ik van haar kan verwachten.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:22:26 #12
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529424
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:14 schreef golfer het volgende:
Ik verwacht vanavond met Hedy wel wat meer inhoud dan de vorige week.
Ha ha ha. Ik moet altijd zo om je lachen. :D

Ik ga vanavond voor het eerste rechtstreeks kijken. Me heerlijk ergeren aan die onbeschaamde doos. De luis in de pels van de vrouwelijke föhn. Wees gewaarschuwd. Het is de vrouwelijke Johan Derksen. Alles stellig zonder twijfel. Ze hebben nog meer gemeen. Dat is hun haar op de tanden en snor onder de neus.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164529443
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 19:43 schreef Nadinarama het volgende:
Truthortruth, kan effe niet uit vorige deel citeren, dus dan maar even zo.

Ik maakte een grapje.
Ik miste de smiley :p
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_164529459
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:22 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ha ha ha. Ik moet altijd zo om je lachen. :D

Ik ga vanavond voor het eerste rechtstreeks kijken. Me heerlijk ergeren aan die onbeschaamde doos. De luis in de pels van de vrouwelijke föhn. Wees gewaarschuwd. Het is de vrouwelijke Johan Derksen. Alles stellig zonder twijfel. Ze hebben nog meer gemeen. Dat is hun haar op de tanden en snor onder de neus.

:P
Hey maestro! Je bent terug. Heel goed.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:23:55 #15
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529475
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:22 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Ik miste de smiley :p
Bij deze

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:24:46 #16
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529500
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:23 schreef Bart2002 het volgende:

[..]

Hey maestro! Je bent terug. Heel goed.
Morgen weer plaatjes om te raden maar. :D

Nog Nederlanders op de Spelen tijdens Zomergasten ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164529504
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:23 schreef tong80 het volgende:

[..]

Bij deze

:T
Euh jatmoos >:)
pi_164529539
Ik ken haar helemaal niet :@
Somebody that I used to know
pi_164529560
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:25 schreef Nadinarama het volgende:
[..]
Euh jatmoos >:)
Jouw grapje was leuker :P
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_164529585
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:26 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Jouw grapje was leuker :P
Dat is lief...
pi_164529590
Hedy d' Ancona lijkt me een vervelende vrouw, aan haar de komende 3 uur om het tegendeel te bewijzen.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164529606
Mijn eerste zomergasten van dit seizoen, benieuwd....
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_164529616
Dit topic is vermakelijker dan het programma.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:28:32 #24
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529620
Ja hoor weer Loren en Mastroaini Ha ha ha ha. Hoe afgezaagd. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164529647
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:26 schreef Postbus100 het volgende:
Ik ken haar helemaal niet :@
Ik kan me voorstellen dat ze voor de jongere kijker niet echt bekend is.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:29:49 #26
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529670
Ze zegt 'Homosexueel' Een normaal mens zegt 'homo.' Hoor haar praten. Ze heeft het licht uitgevonden. Een duif als symbool. Poepen op de dam. Gert en Hermien.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:30:15 #27
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529693
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:29 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik kan me voorstellen dat ze voor de jongere kijker niet echt bekend is.
Ken je Garrincha ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 20:30:16 #28
137949 Disana
pi_164529695
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:29 schreef tong80 het volgende:
Ze zegt 'Homosexueel' Een normaal mens zegt 'homo.' Hoor haar praten. Ze heeft het licht uitgevonden. Een duif als symbool. Poepen op de dam. Gert en Hermien.

:P
Waarom ga je niet wat anders doen?
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:31:17 #29
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529732
Sophia Loren is een schitterende vrouw. Moet echter altijd denken aan de grote onderbroeken die ze destijds droegen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164529758
Wil je misschien een citroen bij je azijn Tong?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164529765
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:24 schreef tong80 het volgende:

[..]

Morgen weer plaatjes om te raden maar. :D

Nog Nederlanders op de Spelen tijdens Zomergasten ?

:P
I know nothing helaas. De vriendin volgt het wel. Maar ik kijk eigenlijk sinds de maanlanding geen tv meer. Je mist dan wel eens wat maar je krijgt daar weer heel veel voor terug. :P
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:33:51 #32
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529804
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:32 schreef Monolith het volgende:
Wil je misschien een citroen bij je azijn Tong?
Dit is toch gruwelijk ? het fascisme uitleggen na een fragment van een minuut. De Duif duidend. De was nu, die ging ze ophalen. Hij hielp haar bij het ophalen van de lijn. Ha ha ha.. Maar de elegantie van de man. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:34:42 #33
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529825
De sok onder de tenen, ipv van de ladder in de kous. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:36:02 #34
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529877
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:34 schreef Disana het volgende:

[..]

4 Niet rondhangen in een topic over iets dat je zo tegenstaat.
Wat staat me tegen :?

Ik kijk al vanaf het begin. De eerste uitzending was gelijk de beste ooit. Pierre Jansen. _O_

Je bent toch geen Feyenoorder ?

Dan zou ik al eerder zijn afgehaakt.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164529882
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:34 schreef tong80 het volgende:
De sok onder de tenen, ipv van de ladder in de kous. :D

:P
Het was en niet ipv.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_164529905
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:27 schreef tong80 het volgende:
Ik gruwel nu al van dit wijf. Ik ik ik ik.
Dat heb ik ook bij haar. Zij is daarbij ook niet erg integer. In die zin van links lullen en rechts vullen. Ik had daar liever iemand als Eric Smit gezien of een ander actueel integere persoon.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164529915
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:27 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hedy d' Ancona lijkt me een vervelende vrouw, aan haar de komende 3 uur om het tegendeel te bewijzen.
:D
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164529916
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:29 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik kan me voorstellen dat ze voor de jongere kijker niet echt bekend is.
En dat terwijl ik echt niet zo jong ben (richting 30) en behoorlijk maatschappelijk geïnteresseerd ben. Maar waarschijnlijk heb ik het toch gemist omdat ik niets heb met het feminisme (ben een vrouw).

Ik hoor al wel dat het een behoorlijk feministische avond wordt :{
Somebody that I used to know
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:37:58 #39
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529941
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:36 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Het was en niet ipv.
Dada _O_ Fan van Hubert Lampo ? ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 20:38:17 #40
137949 Disana
pi_164529950
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:36 schreef tong80 het volgende:

[..]

Wat staat me tegen :?

Ik kijk al vanaf het begin. De eerste uitzending was gelijk de beste ooit. Pierre Jansen. _O_

Je bent toch geen Feyenoorder ?

Dan zou ik al eerder zijn afgehaakt.

:P
Je geeft aan een hekel te hebben aan de gast. Dan snap ik niet waarom je je hier gaat zitten vervelen.
  zondag 14 augustus 2016 @ 20:38:41 #41
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164529957
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:37 schreef Postbus100 het volgende:

En dat terwijl ik echt niet zo jong ben (richting 30) en behoorlijk maatschappelijk geïnteresseerd ben. Maar waarschijnlijk heb ik het toch gemist omdat ik niets heb met het feminisme (ben een vrouw).

Ik hoor al wel dat het een behoorlijk feministische avond wordt :{
Je hebt ook niks met politiek? Want ze was ook politica.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164529994
Zij lijkt zo'n belerende vrouw in interviews. Eentje die alles beter weet en jou als journalist wel even college gaat geven met zo'n lachje van: ach jij onwetende, ik sta hoog boven jou.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:40:27 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_164529999
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:37 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

En dat terwijl ik echt niet zo jong ben (richting 30) en behoorlijk maatschappelijk geïnteresseerd ben. Maar waarschijnlijk heb ik het toch gemist omdat ik niets heb met het feminisme (ben een vrouw).

Ik hoor al wel dat het een behoorlijk feministische avond wordt :{
Geen humor, geen visie, tuinbroek type die zich liet neuken door Berend Bouwewijn en de grootste sexist van Nederland. Ellen Pietrs pesifleerde haar perfect. Daar was ze kwaad om, waar Harriy van Raaij Eric van Muiswinkel schaterend van de lach bewonderde. Rooie doos. See and look for your self.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:40:53 #44
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530011
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:38 schreef Disana het volgende:

[..]

Je geeft aan een hekel te hebben aan de gast. Dan snap ik niet waarom je je hier gaat zitten vervelen.
Ik verveel me helemaal niet. Ik geniet _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530025
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:41:19 #46
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530031
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:38 schreef golfer het volgende:

[..]

Je hebt ook niks met politiek? Want ze was ook politica.
Ik zou haar eerder politicus noemen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530032
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:37 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

En dat terwijl ik echt niet zo jong ben (richting 30) en behoorlijk maatschappelijk geïnteresseerd ben. Maar waarschijnlijk heb ik het toch gemist omdat ik niets heb met het feminisme (ben een vrouw).

Ik hoor al wel dat het een behoorlijk feministische avond wordt :{
Ze was minister van WVC onder Lubbers.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:41:40 #48
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530046
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:40 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zij lijkt zo'n belerende vrouw in interviews. Eentje die alles beter weet en jou als journalist wel even college gaat geven met zo'n lachje van: ach jij onwetende, ik sta hoog boven jou.
Je begrijpt _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530069
Sorry, verkeerde topic. Maar wel een mooi nummertje hoor.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164530081
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:40 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zij lijkt zo'n belerende vrouw in interviews. Eentje die alles beter weet en jou als journalist wel even college gaat geven met zo'n lachje van: ach jij onwetende, ik sta hoog boven jou.
Dat klopt helemaal.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:42:57 #51
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530088
Ha ha ha dit fragment. Cultureel verantwoord.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:44:54 #52
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530156
Ik weet nog dat er "vroeger" 30 users over elkaar heen aan het rollenbollen waren tijdens Zomergasten.

Hier is geen reet aan. Ik ga Olympische Spelen kijken. Ben straks wel even teug.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530313
Zou zij hier niet op tegen moeten zijn omdat de vrouw hier in een achtergestelde positie belandt?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164530334
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:49 schreef Bluezz het volgende:
Wat doe je vervelend Tong, kijk dan niet zeg :{w
Dat soort vermoeiend gezever is bovendien juist ook de reden dat veel mensen dit soort topics links laten liggen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164530354
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:50 schreef Monolith het volgende:

[..]

Dat soort vermoeiend gezever is bovendien juist ook de reden dat veel mensen dit soort topics links laten liggen.
Heel fok is gewoon minder druk geworden.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:51:12 #56
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530361
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:49 schreef Bluezz het volgende:
Wat doe je vervelend Tong, kijk dan niet zeg :{w
Ik kijk dan ook niet meer. Handballen is veel leuker dan die zeiksnor. Verder mag je Herm zeggen Trui. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530395
Ik heb bij Hedy altijd het idee dat ik naar Eberhard van der Laan met een pruik op zit te kijken.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164530396
Denk dat dit toch veel boeiender wordt dan :O Lubach :O
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:54:19 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530459
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:50 schreef Monolith het volgende:

[..]

Dat soort vermoeiend gezever is bovendien juist ook de reden dat veel mensen dit soort topics links laten liggen.
ha ha ha. Weer zo'n newbie. Vroeger liep het hier storm. Heerlijk zeveren en zeiken afkraken en ophemelen en op elkaar reageren. Ik ben de eerste drie Zomergasten hier niet geweest. Heb drie kwartier tegen mezelf geluld. Geef mij de schuld, onwetende niet-kenner.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530466
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:51 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Heel fok is gewoon minder druk geworden.
Fok is altijd al minder druk geweest.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164530487
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:51 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Heel fok is gewoon minder druk geworden.
Lijkt me een gezonde ontwikkeling: mensen hebben een leven gekregen.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 20:55:26 #62
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_164530494
Goede avond. Goede fragmenten uit goede films ook. De grote boze interviewer zoekt wel wat krampachtig naar bruggetjes.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_164530495
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:55 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Lijkt me een gezonde ontwikkeling: mensen hebben een leven gekregen.
:D
pi_164530511
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:38 schreef golfer het volgende:

[..]

Je hebt ook niks met politiek? Want ze was ook politica.
Jawel, maar de periode tussen Drees IV en Kok II is mij niet heel bekend. Ken alleen de belangrijkste feiten. Hedy d'Ancona hoort daar niet bij ;)

quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:41 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ze was minister van WVC onder Lubbers.
Ja, sorry, net voor mijn tijd. Mijn politiek bewustzijn start bij Kok II en mijn historische kennis eindigt bij Drees IV.
Plus dat mijn ouders bij een andere zuil hoorden dan de socialistische, dus zij hielden zich in die periode met hele andere thema's bezig dan feminisme en flower-power. Zodoende heb ik er ook nooit verhalen over gehoord.
Somebody that I used to know
pi_164530552
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:55 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Lijkt me een gezonde ontwikkeling: mensen hebben een leven gekregen.
Ik vind ze wel ontzettend scherp die post's van jou en met aanstekelijke humor. Serieus.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164530559
Ze is van 1937. Dat is een respectabele leeftijd. Het zal vanavond vooral over vroeger gaan, vermoed ik.
pi_164530560
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:55 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Lijkt me een gezonde ontwikkeling: mensen hebben een leven gekregen.
Ze zitten nu heel de dag op feesbook.
pi_164530574
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:57 schreef Nadinarama het volgende:
Ze is van 1937. Dat is een respectabele leeftijd. Het zal vanavond vooral over vroeger gaan, vermoed ik.
:D
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164530611
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:57 schreef Nadinarama het volgende:
Ze is van 1937. Dat is een respectabele leeftijd. Het zal vanavond vooral over vroeger gaan, vermoed ik.
Ik denk inderdaad niet dat ze fragmenten uit 2025 gaat laten zien.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 20:59:16 #70
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530640
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:57 schreef Nadinarama het volgende:
Ze is van 1937. Dat is een respectabele leeftijd. Het zal vanavond vooral over vroeger gaan, vermoed ik.
Picasso was 90 toen ie zich nog vernieuwde. Dit mens is blijven hangen in haar tuinbroek van de jaren 60.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530657
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:58 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik denk inderdaad niet dat ze fragmenten uit 2025 gaat laten zien.
Er gebeurd vandaag de dag ook heel veel.
pi_164530680
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Vanwaar de knipoog ? Om je minder schuldig te voelen als je als een schoolmeester me terecht wijst ? Je bent helemaal niks man.

:P
Laat de mensen nu even kijken Herman. Jij gaat de OS kijken en ik ga slapen. We lezen morgen wel hoe exciting het weer was.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164530691
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:37 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

En dat terwijl ik echt niet zo jong ben (richting 30) en behoorlijk maatschappelijk geïnteresseerd ben. Maar waarschijnlijk heb ik het toch gemist omdat ik niets heb met het feminisme (ben een vrouw).

Ik hoor al wel dat het een behoorlijk feministische avond wordt :{
Ze was ooit altijd op TV :+ en er is al veel bekend van haar. Behalve haar hoge Amsterdam-gehalte en politieke loopbaan van vroegah, is ze oa oprichter van Opzij, zit in het Steuncomité Israelische Vredes- en Mensenrechten Organisaties en Stichting B!NK, die zich ontfermt over kinderen in niet-westerse landen. Ze is de partner van kunstenaar Aatje Veldhoen.

Vooralsnog niet een heel actuele gast idd.. Het werk van die stichtingen vind ik wel interessant. Misschien toch maar aanzetten :@
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164530693
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:59 schreef tong80 het volgende:

[..]

Picasso was 90 toen ie zich nog vernieuwde. Dit mens is blijven hangen in haar tuinbroek van de jaren 60.

:P
Dat vrees ik ook een beetje.
pi_164530767
Wat habben zullie daarover te zeggen!?
pi_164530772
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:52 schreef golfer het volgende:

[..]

Het lukt hem om tegenwoordig bijna elk topic te verpesten, maar gelukkig is ie alweer weg.
Even een kloon aantrekken en weer terug :+
Jusqu'ici tout va bien...
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:02:19 #77
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530786
Nu een fragment uit 1972.

Met overslaande stem.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530788
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 20:59 schreef Nadinarama het volgende:

[..]

Er gebeurd vandaag de dag ook heel veel.
Vandaag de dag is slechts een momentopname natuurlijk. Lubach liet ook allerhande fragmenten zien die niet direct actueel waren.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:03:03 #79
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164530814
Interessant fragment.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:03:20 #80
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530829
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:01 schreef Manono het volgende:

[..]

Even een kloon aantrekken en weer terug :+
Geen idee hoe je een kloon maakt. Wees blij dat ik hier post. Niemand die iets te melden heeft over het programma. Kill me _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator zondag 14 augustus 2016 @ 21:03:27 #81
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_164530835
De persoonlijke aanvallen mogen achterwege blijven, golfer en Tong...het is al vervelend genoeg met Hedy op tv. :+
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_164530839
Laat Rijn lekker!
pi_164530859
quote:
4s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:03 schreef Mike het volgende:
De persoonlijke aanvallen mogen achterwege blijven, golfer en Tong...het is al vervelend genoeg met Hedy op tv. :+
:D ^O^
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:04:24 #84
137949 Disana
pi_164530866
Wat een verhaal. Sluwe vos, die Rijn.
pi_164530872
Wat een naaistreek!
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:04:33 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530873
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:03 schreef golfer het volgende:
Interessant fragment.
Mooie post. Ook verklarend en duidend. To the point tot de essentie teruggebracht. Als Bordewijk het Nederlands terug brengt.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:05:00 #87
155387 Martinello
Pretty, Pretty, Pretty Good
pi_164530892
Je zou toch niet zeggen dat Hedy al naar de 80 hobbelt.
Just remember, it’s not a lie if you believe it.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:05:26 #88
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530911
quote:
11s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:04 schreef PlutoxMoon het volgende:
Wat een naaistreek!
Uit Zuid Holland, aldus Kim.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530920
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:04 schreef Disana het volgende:
Wat een verhaal. Sluwe vos, die Rijn.
dat was een legendarische docu
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:06:02 #90
137949 Disana
pi_164530931
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:05 schreef computergirl het volgende:

[..]

dat was een legendarische docu
Ik heb er slechts vaag ooit over gehoord.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:06:14 #91
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530936
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:05 schreef Martinello het volgende:
Je zou toch niet zeggen dat Hedy al naar de 80 hobbelt.
Moet er net aan denken. Die zag er op haar 40ste al uit als hoogbejaarde.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164530941
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:04 schreef Disana het volgende:
Wat een verhaal. Sluwe vos, die Rijn.
Dat begin ook, dominant tot in haar dood. :o
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:06:37 #93
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530951
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:06 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik heb er slechts vaag ooit over gehoord.
Hoe vaag ? En van wie ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:06:57 #94
137949 Disana
pi_164530962
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:06 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Dat begin ook, dominant tot in haar dood. :o
Ja, echt zo'n oude haan. Ik wil deze documentaire wel eens helemaal zien.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:07:03 #95
155387 Martinello
Pretty, Pretty, Pretty Good
pi_164530969
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:06 schreef tong80 het volgende:

[..]

Moet er net aan denken. Die zag er op haar 40ste al uit als hoogbejaarde.

:P
Heb je nog iets vrolijks te zeggen vandaag?
Just remember, it’s not a lie if you believe it.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:07:28 #96
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164530978
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:05 schreef computergirl het volgende:


dat was een legendarische docu
Ik was het helemaal vergeten. Kwam wel terug door het fragment.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:07:35 #97
7889 tong80
Spleenheup
pi_164530983
Je ziet hem denken. "Mens lul lekker verder, hopen dat we dit snel achter de rug hebben."

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:08:39 #98
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531012
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:07 schreef Martinello het volgende:

[..]

Heb je nog iets vrolijks te zeggen vandaag?
Dat heeft geen nut. Komt later weer. We kijken nu naar Zomergasten.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:09:19 #99
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531038
Ze is ook best wel lelijk. Zo'n grote neus. :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531068
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:09 schreef tong80 het volgende:
Ze is ook best wel lelijk. Zo'n grote neus. :{

:P
Donder op.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:10:38 #101
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531081
Ze vindt oud worden een fijn proces. Ha ha ha ha. Het lult maar en het klept. Iedereen haat het om oud te worden.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531087
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:09 schreef tong80 het volgende:
Ze is ook best wel lelijk. Zo'n grote neus. :{

:P
Dat krijg je als je ouder wordt. Zal je nu ook wel hebben.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:11:15 #103
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531100
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:10 schreef Kaas- het volgende:

[..]

Donder op.
Vanwaar de reacties op mij :? Ik lees niks over het programma.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:11:55 #104
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531135
quote:
7s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:10 schreef PlutoxMoon het volgende:

[..]

Dat krijg je als je ouder wordt. Zal je nu ook wel hebben.
De sporters in Zaltbommel springen er schans van.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531153
Ze heeft helemaal gelijk qua euthanasie.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:12:38 #106
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_164531165
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:10 schreef tong80 het volgende:
Ze vindt oud worden een fijn proces. Ha ha ha ha. Het lult maar en het klept. Iedereen haat het om oud te worden.

:P
Heb jij niet iets met sport om naar te kijken?
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_164531180
Koot en bie *O*
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:13:02 #108
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531186
Iemand die nog geïnteresseerd luisterd ? Ze laat geen ruimte voor vragen. En hij laat haar doorkleppen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531187
En nu wij van wc-eend adviseren wc-eend. Lekker goedkoop fragment
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164531200
Ben je al weggezapt tong?
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:13:38 #111
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531207
quote:
15s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:12 schreef Ryon het volgende:

[..]

Heb jij niet iets met sport om naar te kijken?
Handbalsters door maar zware tegenstandsters in de Noren in de kwartfinale.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531221
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:13 schreef tong80 het volgende:

[..]

Handbalsters door maar zware tegenstandsters in de Noren in de kwartfinale.

:P
Nu de tegenpartij. Met het opdelen van Nederland, natuurlijk wel bekend.
pi_164531225
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:13 schreef tong80 het volgende:
Iemand die nog geïnteresseerd luisterd ? Ze laat geen ruimte voor vragen. En hij laat haar doorkleppen.

:P
Ik vind Erdbrink nu op z'n best. Waarschijnlijk omdat zij zoveel kletst. Je hoeft helemaal niks meer te vragen. Hup, snel een fragment!
pi_164531230
Onvervangbaar die 2...heerlijk...
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:14:35 #115
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531237
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:12 schreef Bluezz het volgende:
Koot en bie *O*
Doe dan een uniek fragment. :{ Gaat ze ook nog een diepere betekenis geven zo meteen.

Gruwelijk.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531258
Molluwe, met trein erbij.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:15:18 #117
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531267
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:13 schreef luxerobots het volgende:
Ben je al weggezapt tong?
Ik kijk naar Feijenoord om te weten hoe goed Ajax is.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531280
Turkenburg _O-
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:15:44 #119
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164531283
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:14 schreef Nadinarama het volgende:
Onvervangbaar die 2...heerlijk...
Blijft leuk. ^O^
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:15:53 #120
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531291
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:14 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Nu de tegenpartij. Met het opdelen van Nederland, natuurlijk wel bekend.
Dat zeg ik. Veel te bekend. Laat dan het gat in het hek zien.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531294
t
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:12 schreef Bluezz het volgende:
Ze heeft helemaal gelijk qua euthanasie.
Zekers. Is ook een intelligente dame.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164531301
Populisme avant la lettre..maar dit was dus nog als humor bedoelt..
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:16:25 #123
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531308
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:14 schreef PlutoxMoon het volgende:

[..]

Ik vind Erdbrink nu op z'n best. Waarschijnlijk omdat zij zoveel kletst. Je hoeft helemaal niks meer te vragen. Hup, snel een fragment!
Heb je gelijk in. Maar of ie het bewust doet ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:16:44 #124
14505 OProg
A Life in Music
pi_164531322
Wat was dit toch episch zeg. _O_
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
pi_164531342
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Populisme avant la lettre..maar dit was dus nog als humor bedoelt..
Jammer dat er nu 4x meer buitenlanders zijn.
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:17:13 #126
137949 Disana
pi_164531343
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:16 schreef OProg het volgende:
Wat was dit toch episch zeg. _O_
En dat dan elke week. Zoiets komt nooit meer terug.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:17:40 #127
8369 speknek
Another day another slay
pi_164531363
Het zijn wel prikkelende fragmenten, maar verder is het een geschiedenislesje van wat iedereen wel weet. Vrije liefde, euthanasie, Kooten en de Bie. Hedy's leven is de vaderlandse geschiedenis schijnbaar. Vind het niet zo boeiend tot nu toe.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:17:48 #128
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531370
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:15 schreef Manono het volgende:
Ik vind haar ok, ze is intelligent

[..]

Zekers. Is ook een intelligente dame.
Geef mij maar on-intelligente dames in de keuken.

Daar heb je ze al, Koot en Bie verklaren. De hoogmoed. Eng.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531376
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:17 schreef Disana het volgende:

[..]

En dat dan elke week. Zoiets komt nooit meer terug.
Ik mis ze echt. En Jiskefet ook.
pi_164531379
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:15 schreef Nadinarama het volgende:
Turkenburg _O-
ik woon in Blankstad, en het is hier niet blank *O*
pi_164531383
'Hun tijd ver vooruit', dat lijken wel Tong80-teksten.
Jusqu'ici tout va bien...
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:18:26 #132
137949 Disana
pi_164531395
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:18 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Ik mis ze echt. En Jiskefet ook.
Oh ja, ook Jiskefet. Maar we hebben Lubach nog.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:18:43 #133
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531408
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:17 schreef Disana het volgende:

[..]

En dat dan elke week. Zoiets komt nooit meer terug.
Je moest het gezien hebben. Zelfs als werkloze wilde je er op maandag over meepraten op de werkvloer.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531426
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:17 schreef speknek het volgende:
Het zijn wel prikkelende fragmenten, maar verder is het een geschiedenislesje van wat iedereen wel weet. Vrije liefde, euthanasie, Kooten en de Bie. Hedy's leven is de vaderlandse geschiedenis schijnbaar. Vind het niet zo boeiend tot nu toe.
Boeiender dan Lubach.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:19:20 #135
8369 speknek
Another day another slay
pi_164531444
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:17 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Jammer dat er nu 4x meer buitenlanders zijn.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_164531445
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:18 schreef tong80 het volgende:

[..]

Je moest het gezien hebben. Zelfs als werkloze wilde je er op maandag over meepraten op de werkvloer.

:P
:D
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164531452
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:18 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Ik mis ze echt. En Jiskefet ook.
Kijk maar eens wat oude afleveringen terug van Koot en Bie op youtube, heel veel afleveringen waren niet zo leuk. De meerderheid heeft de tand des tijds niet doorstaan.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:19:33 #138
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531456
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:17 schreef speknek het volgende:
de
_O_

Het gaat nergens over. Nu pover feminisme. Mimiem Holboom draait zich om.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:20:06 #139
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531476
quote:
10s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:18 schreef Manono het volgende:
'Hun tijd ver vooruit', dat lijken wel Tong80-teksten.
tong80 en Tong ;)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:20:27 #140
8369 speknek
Another day another slay
pi_164531487
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:19 schreef PlutoxMoon het volgende:

[..]

Boeiender dan Lubach.
Hmnee, ik vond Lubach boeiender, maar dat kan ook voorkeur voor de persoon zijn.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:20:48 #141
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_164531504
Rug Op '81 _O_
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:20:56 #142
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164531509
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:19 schreef PlutoxMoon het volgende:


Boeiender dan Lubach.
Ja. Maar daar was niet veel voor nodig.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164531530
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:19 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Kijk maar eens wat oude afleveringen terug van Koot en Bie op youtube, heel veel afleveringen waren niet zo leuk. De meerderheid heeft de tand des tijds niet doorstaan.
Ach, veel zaken worden nogal geromantiseerd waardoor het lijkt of het allemaal geweldig was. Van Kooten en de Bie zijn relatief tijdloos, wat natuurlijk knap is, maar het was inderdaad lang niet allemaal even briljant.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:21:25 #144
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531531
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:19 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Kijk maar eens wat oude afleveringen terug van Koot en Bie op youtube, heel veel afleveringen waren niet zo leuk. De meerderheid heeft de tand des tijds niet doorstaan.
Dat heb ik met de maatschappelijke relevantie van Peppi en Kokki.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531551
Een Europees rapport over Front National. Fantastisch opgelost dat probleem.
pi_164531571
Boes vind ik nog steeds grappig.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:23:36 #147
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531626
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:21 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ach, veel zaken worden nogal geromantiseerd waardoor het lijkt of het allemaal geweldig was. Van Kooten en de Bie zijn relatief tijdloos, wat natuurlijk knap is, maar het was inderdaad lang niet allemaal even briljant.
Het was inderdaad niet even briljant. Het was tijdloos voor eeuwig briljant. Toon me een fragment van Koot en Bie dat niet briljant was. Dan toon ik jou Meneer de Uil die met het verkeerde oog knipoogt.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531637
Ze hadden immigratie van kansarme migranten gewoon zeer sterk moeten beperken (wat zelfs momenteel niet lukt), dan was het populisme nu niet zo groot geweest.
pi_164531689
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:24 schreef luxerobots het volgende:
Ze hadden immigratie van kansarme migranten gewoon zeer sterk moeten beperken (wat zelfs momenteel niet lukt), dan was het populisme nu niet zo groot geweest.
Ik zie niet echt een duidelijke correlatie in Europese landen tussen percentage 'niet-Westerse allochtonen' en omvang van het populisme.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:25:38 #150
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_164531692
Is het wat met opoe?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  Moderator / Redactie Sport zondag 14 augustus 2016 @ 21:26:39 #151
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_164531726
Het is te merken dat Hedy al jaren uit de actieve politiek is...
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_164531732
Sociale media hebben (irrieele) angstgevoelens vergroot en daarmee bijgedragen aan verspreiding van het populisme.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164531743
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:25 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik zie niet echt een duidelijke correlatie in Europese landen tussen percentage 'niet-Westerse allochtonen' en omvang van het populisme.
Idd.
Jusqu'ici tout va bien...
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:27:18 #154
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531757
Hij stelt een vraag. Duurt 3 minuten voor ie uitgesproken is.

Nu komt ze weer aan het woord. Het lult wel lekker weg zo'n avond. terwijl ik dit type is ze weer 4 minuten aan het woord. Hij kijkt schielijk op z'n papiertje, dat ie de volgende vaar op het juiste moment stelt. Vlak voor het bruggetje naar het volgende fragment.
Ik heb even gewacht tot op klikken.

Ze lachtte.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164531762
Wat is ze naief.
pi_164531847
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:25 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik zie niet echt een duidelijke correlatie in Europese landen tussen percentage 'niet-Westerse allochtonen' en omvang van het populisme.
Daar zijn de Europese landen ook te divers voor. Polen is qua cultuur en mentaliteit moeilijk te vergelijken met Nederland. Of Italië met Noorwegen.

Als er niet continu nieuwe stromen kansarmen naar hier waren gekomen, hadden de mensen langzaam op kunnen gaan in Nederland. Nu heb je naast de derde generatie Marokkanen ook nog de nieuwe Somaliërs en Polen erbij. Mensen zijn zich echt meer ontheemd gaan voelen. De Schilderswijk werd genoemd als slechte wijk, maar nu is de meerderheid in de grote steden van allochtone afkomst.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:29:33 #157
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_164531865
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:27 schreef Nadinarama het volgende:
Wat is ze naief.
Dat is het unique selling point van haar generatie, toch?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_164531869
Dit is een beetje het idee: als je maar hard genoeg probeert, en graag genoeg wilt, kun je alles bereiken. Zo werkt t natuurlijk niet.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164531917
quote:
9s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:29 schreef Ringo het volgende:

[..]

Dat is het unique selling point van haar generatie, toch?
Ja
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:31:03 #160
7889 tong80
Spleenheup
pi_164531929
Het klept weer

Even tussen stelligheid en haakneus door. Ze doet alsof er een gesprek is. Oeps hij zegt een woordje.

Klepperde klep. Gruwelijke televisie.

Nogmaals nu weer ik ben aan het typen, ze hapert soms. Ze lut door. Ha ha ha. Oh hij zei iets. :D

Surimares nu. Die zijn geïntegreerd in de Nederlandse samenleving.

"Sorry, ik moet je onderbreken." Hij leest van een briefje wel fragment we krihen te zien. Kan ze weer los gaan Ha ha ha. Dit is pas Koot en Bie. :D
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:31:29 #161
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_164531943
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:29 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit is een beetje het idee: als je maar hard genoeg probeert, en graag genoeg wilt, kun je alles bereiken. Zo werkt t natuurlijk niet.
In die LSD-droom werd de kiem gelegd voor het neoliberale dogma.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:31:57 #162
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_164531958
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:27 schreef Nadinarama het volgende:
Wat is ze naief.
Jij begrijpt de Zestiger Jaren niet.
Zij wel.
:P
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_164531959
Goede vraag: Is er iets wat we beter hadden kunnen doen?

Verkeerd antwoord alleen.

Ze is net een kruising tussen Dusty Springfield en Siouxsie trouwens.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164532014
Dit is toch echt een klassieke avondje Zomergasten met een politicus. Propaganda. Rutte zal van dezelfde strekking zijn, met af en toe iets "persoonlijks" zoals zijn voorliefde voor Indonesisch eten. :')
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:34:26 #165
7889 tong80
Spleenheup
pi_164532062
Nu Merkel. Nog ratelender dan hedy. Ben de naam van hem kwijt. Hij vraagt zo wat ze er aan toe wil voegen. Zijn we straks tien minuten verder.

Zonder iets wijzer te zijn geworden. _O_

Merkel houd je klep nou eens. Hedy wil de oren van je kop lullen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164532075
quote:
12s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:31 schreef Hyperdude het volgende:

[..]

Jij begrijpt de Zestiger Jaren niet.
Zij wel.
:P
Dat was voor mijn tijd, dus inderdaad geen idee. Daarentegen is zij er wel vandaag bij en lijkt niet door te hebben wat er om haar heen gebeurd.
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:35:27 #167
7889 tong80
Spleenheup
pi_164532107
Het gaat nog verder Ha ha ha. FF pissen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164532128
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:29 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Daar zijn de Europese landen ook te divers voor. Polen is qua cultuur en mentaliteit moeilijk te vergelijken met Nederland. Of Italië met Noorwegen.

Als er niet continu nieuwe stromen kansarmen naar hier waren gekomen, hadden de mensen langzaam op kunnen gaan in Nederland. Nu heb je naast de derde generatie Marokkanen ook nog de nieuwe Somaliërs en Polen erbij. Mensen zijn zich echt meer ontheemd gaan voelen. De Schilderswijk werd genoemd als slechte wijk, maar nu is de meerderheid in de grote steden van allochtone afkomst.
Dat lijkt me redelijk wensdenken, maar dat was de stelling ook niet. De stelling was dat de populariteit van het populisme afhangt van migratie van kansarmen. Het soort in- / outgroup denken dat eraan ten grondslag ligt is een vrij menselijke tendens die zich niet zozeer laat beïnvloeden door dergelijke zaken, maar feitelijk is het ook wel aanwezig als het gaat om mensen met een haakneus, een andere vorm van christendom, een ander kleurtje, een ander accentje, enzovoort.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164532145
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:34 schreef Nadinarama het volgende:

[..]

Dat was voor mijn tijd, dus inderdaad geen idee. Daarentegen is zij er wel vandaag bij en lijkt niet door te hebben wat er om haar heen gebeurd.
Ze leeft nog in haar oude idealen. Ergens wel interessant, een stem van een vergane tijdsgeest.
pi_164532146
En dat terwijl Merkel als conservatief gezien werd, deze toespraak lijkt wel van Die Grünen te komen.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:37:00 #171
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164532173
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:36 schreef luxerobots het volgende:
En dat terwijl Merkel als conservatief gezien werd, deze toespraak lijkt wel van Die Grünen te komen.
Superlinks natuurlijk die Merkel. ;)
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164532204
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:33 schreef PlutoxMoon het volgende:
Dit is toch echt een klassieke avondje Zomergasten met een politicus. Propaganda. Rutte zal van dezelfde strekking zijn, met af en toe iets "persoonlijks" zoals zijn voorliefde voor Indonesisch eten. :')
Tja, nodig je een kunstenaar uit, dan zal er veel kunst voorbij komen, nodig je een wetenschapper uit dan zal het zwaartepunt op wetenschap liggen en nodig je een politicus uit, dan zal dat de fragmentkeuze ook beïnvloeden.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164532235
Idd een bazentoespraak van Merkel
Jusqu'ici tout va bien...
  Trouwste user 2022 zondag 14 augustus 2016 @ 21:38:32 #174
7889 tong80
Spleenheup
pi_164532243
Volgens mij zijn de laatste aanslagen in Duitsland gepleegd door mensen die Merkel met open armen ontving. De grenzenloze tollerantie heeft inmiddels ISsen binnengehaald. De grootste aanslagen moeten nog worden geplaagd.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_164532263
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:36 schreef luxerobots het volgende:
En dat terwijl Merkel als conservatief gezien werd, deze toespraak lijkt wel van Die Grünen te komen.
De werkgeverslobby heeft ook zijn inbreng in die toespraak gehad.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_164532287
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:35 schreef Monolith het volgende:

[..]

Dat lijkt me redelijk wensdenken, maar dat was de stelling ook niet. De stelling was dat de populariteit van het populisme afhangt van migratie van kansarmen. Het soort in- / outgroup denken dat eraan ten grondslag ligt is een vrij menselijke tendens die zich niet zozeer laat beïnvloeden door dergelijke zaken, maar feitelijk is het ook wel aanwezig als het gaat om mensen met een haakneus, een andere vorm van christendom, een ander kleurtje, een ander accentje, enzovoort.
Zit je al flink aan de whisky met je in- outgroup en tendens omtrent mensen met een haakneus?
pi_164532354
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:38 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

De werkgeverslobby heeft ook zijn inbreng in die toespraak gehad.
Die ruimte voor vakkrachten werd ook genoemd. :')
pi_164532362
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:36 schreef PlutoxMoon het volgende:

[..]

Ze leeft nog in haar oude idealen. Ergens wel interessant, een stem van een vergane tijdsgeest.
Inderdaad, het heeft iets wonderbaarlijks.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:41:21 #179
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_164532379
Merkel _O_,meest historische speech van dit decennium.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_164532382
1 Griek achter een keukentafel _O-
pi_164532394
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:39 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Zit je al flink aan de whisky met je in- outgroup en tendens omtrent mensen met een haakneus?
Nee, dat heet sarcasme. De Holocaust is natuurlijk het ultieme voorbeeld van dergelijk denken. Er wordt hier gedaan alsof dergelijke sentimenten enkel gevoed kunnen worden door groepen die zich collectief zouden misdragen, maar dat is aantoonbaar niet het geval.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:42:30 #182
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164532445
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:36 schreef PlutoxMoon het volgende:

Ze leeft nog in haar oude idealen. Ergens wel interessant, een stem van een vergane tijdsgeest.
Iemand die aan oude idealen nog vasthoudt is inderdaad vrij ongebruikelijk in dit populistische tijdperk.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:42:41 #183
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_164532448
En de zeurkouzen hier lekker kankeren dat het alleen over vroeger zou gaan. Zelfs Twitter denkt daar nu anders over.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
pi_164532481
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:41 schreef Monolith het volgende:

[..]

Nee, dat heet sarcasme. De Holocaust is natuurlijk het ultieme voorbeeld van dergelijk denken. Er wordt hier gedaan alsof dergelijke sentimenten enkel gevoed kunnen worden door groepen die zich collectief zouden misdragen, maar dat is aantoonbaar niet het geval.
Is dit ook sarcasme, of probeer je een serieus punt te maken omtrent de holocaust en de nazi's?
pi_164532503
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:43 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Is dit ook sarcasme, of probeer je een serieus punt te maken omtrent de holocaust en de nazi's?
Zo moeilijk lijkt het punt mij niet.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164532521
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:39 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Zit je al flink aan de whisky met je in- outgroup en tendens omtrent mensen met een haakneus?
Hoezo, hij zegt het goed. Met de insteek van Tongtong
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164532569
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:43 schreef Monolith het volgende:

[..]

Zo moeilijk lijkt het punt mij niet.
Ik vind het een domme Godwin van je.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:45:27 #188
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164532573
Ach, als een user Hedy al moet benoemen met een 'een haakneus' geeft dat wel het zeer bedenkelijke niveau van die user aan.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:45:55 #189
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_164532586
Hij komt er bijna niet tussen :D
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
pi_164532633
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:36 schreef PlutoxMoon het volgende:

[..]

Ze leeft nog in haar oude idealen. Ergens wel interessant, een stem van een vergane tijdsgeest.
Vind het wel verfrissend om dit weer eens te horen.
Jusqu'ici tout va bien...
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:47:24 #191
137949 Disana
pi_164532665
Deze animatiefilm ken ik. Een verdrietige film.
  zondag 14 augustus 2016 @ 21:47:25 #192
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164532667
Prachtige teken/animatiefilm.
Terechte Oscar. ^O^
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164532675
Ah gelukkig..ik was al bang dat we dit fragment dit jaar zouden moeten missen.. :X
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164532686
Ik heb niks met "volwassen" animatiefilms.
pi_164532778
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:45 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Ik vind het een domme Godwin van je.
Dan snap je het punt niet. Ik geef je aan dat het in- / outgroup denken een eeuwenlange geschiedenis kent in Europa. Van de verschillende christelijke stromingen onderling, de positie van de Joden in Europa, verschillende etnische groepen, enzovoort. Niet alleen in Europa overigens. In de moslimwereld staan verschillende groepjes elkaar naar het leven, Rwanda kent een flink bloederige strijd tussen Hutu's en Tutsi's bijvoorbeeld.
Het oorspronkelijke punt was dat het populisme non-existent zou zijn als er niet steeds 'kansarme migranten geïmporteerd zouden zijn'. Ik geef vrij eenvoudig middels voorbeelden aan dat dat een illusie is.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164532958
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:49 schreef Monolith het volgende:

[..]

Dan snap je het punt niet. Ik geef je aan dat het in- / outgroup denken een eeuwenlange geschiedenis kent in Europa. Van de verschillende christelijke stromingen onderling, de positie van de Joden in Europa, verschillende etnische groepen, enzovoort. Niet alleen in Europa overigens. In de moslimwereld staan verschillende groepjes elkaar naar het leven, Rwanda kent een flink bloederige strijd tussen Hutu's en Tutsi's bijvoorbeeld.
Het oorspronkelijke punt was dat het populisme non-existent zou zijn als er niet steeds 'kansarme migranten geïmporteerd zouden zijn'. Ik geef vrij eenvoudig middels voorbeelden aan dat dat een illusie is.
Maar we hadden het over Nederland/West-Europa. Niet over de tegenstellingen tussen katholieke en protestante Ieren en de oorlog tussen Hutu's en Tutsi's.

Lijkt me sterk dat Geert Wilders zo populair had kunnen worden zonder grote groepen moslims in Nederland.

Maar er is inderdaad geen tweede Nederland of Frankrijk, waar de immigratie niet in een hoog tempo plaatsgevonden heeft. Dus zeker zullen we het niet weten omtrent populisme.
pi_164532978
:'( snif snif
pi_164532994
Wauw! mooie film, wordt je wel treurig van :'(
pi_164533032
Inderdaad ontroerend. Heb ademloos zitten kijken ;(
Somebody that I used to know
pi_164533034
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:54 schreef FANN het volgende:
Wauw! mooie film, wordt je wel treurig van :'(
Prachtig he, moest ook ff slikken. Had m al een keer gezien, lang geleden volgens mij ook bij zomergasten?
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 21:55:55 #201
137949 Disana
pi_164533059
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:54 schreef FANN het volgende:
Wauw! mooie film, wordt je wel treurig van :'(
Ik pinkte weer een traantje weg.
pi_164533110
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:55 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Prachtig he, moest ook ff slikken. Had m al een keer gezien, lang geleden volgens mij ook bij zomergasten?
Ja..hij komt jaarlijks voorbij
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164533188
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:55 schreef Bluezz het volgende:

[..]

Prachtig he, moest ook ff slikken. Had m al een keer gezien, lang geleden volgens mij ook bij zomergasten?
ik had hem nog nooit gezien...

quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:55 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik pinkte weer een traantje weg.
nog nét niet, scheelde weinig :@
pi_164533238
wat vroeg je eigenlijk? :D
pi_164533290
quote:
17s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:00 schreef FANN het volgende:
wat vroeg je eigenlijk? :D
Of je nog steeds van me houdt, ondanks alles.
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
pi_164533301
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 21:53 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Maar we hadden het over Nederland/West-Europa. Niet over de tegenstellingen tussen katholieke en protestante Ieren en de oorlog tussen Hutu's en Tutsi's.

Lijkt me sterk dat Geert Wilders zo populair had kunnen worden zonder grote groepen moslims in Nederland.

Maar er is inderdaad geen tweede Nederland of Frankrijk, waar de immigratie niet in een hoog tempo plaatsgevonden heeft. Dus zeker zullen we het niet weten omtrent populisme.
Volgens mij is Wilders populair geworden door 911 en de crisis, uitgerold via social media. Niet door de hoeveelheid allochtonen in Nederland, die waren er al in de 80er jaren. Jan Maat en de CP waren bv niet meer dan een obscuur groepje, toen het goed ging met Nederland.
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:03:51 #207
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164533373
EAJG, daar ben ik ook nog steeds lid van.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 22:04:51 #208
137949 Disana
pi_164533412
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:03 schreef golfer het volgende:
EAJG, daar ben ik ook nog steeds lid van.
^O^
pi_164533421
O die docu over Hebron
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164533445
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:03 schreef golfer het volgende:
EAJG, daar ben ik ook nog steeds lid van.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164533469
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:02 schreef Manono het volgende:

[..]

Volgens mij is Wilders populair geworden door 911 en de crisis, uitgerold via social media. Niet door de hoeveelheid allochtonen in Nederland, die waren er al in de 80er jaren. Jan Maat en de CP waren bv niet meer dan een obscuur groepje, toen het goed ging met Nederland.
Lijkt me inderdaad dat de tijdsgeest ook een rol speelt, elf september en de latere aanslagen.

De jaren '90 waren een mindere voedingsbodem voor populisme, daarbij was Janmaat niet zo charismatisch. Mensen gaan ook extremer stemmen als de economie tegenzit. Maar het speelt in mijn ogen ook zeker mee dat alles ook multicultureler geworden is.
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:08:44 #212
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164533590
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:05 schreef Manono het volgende:
O die docu over Hebron
Tenenkrommend. ;(
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164533598
Free Palestina
pi_164533654
Die geindoctrineerde kinderen -O-
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 22:10:24 #215
137949 Disana
pi_164533670
Huiveringwekkend en ontmoedigend, ja.
pi_164533695
Ik vind haar filmpjes een stuk interessanter dan haar gedachten.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_164533732
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:10 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik vind haar filmpjes een stuk interessanter dan haar gedachten.
Voor het eerst vandaag dat ik je iets verstandigs zie melden.
pi_164533799
Deze docu geeft zo goed aan hoe denkbeelden zonder meer worden doorgegeven. Je ziet dat Israelische jongetje denken 'Wat, daarheen??' alsof het geen realiteit is die hij ooit kan overwegen.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164533837
Ik vind de stijl van Erdbrink toch wel aardig zo. Hij past zich goed aan aan de gast.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164533896
Zijn we er al uit of feministen humor hebben?
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:15:43 #221
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164533899
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:14 schreef Monolith het volgende:
Ik vind de stijl van Erdbrink toch wel aardig zo. Hij past zich goed aan aan de gast.
Ja, hij doet het goed.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:16:20 #222
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164533931
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:15 schreef Nadinarama het volgende:
Zijn we er al uit of feministen humor hebben?
Ik weet dat ze humor hebben.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164533958
Wie draagt er nu een roze driehoek?!
pi_164533967
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:08 schreef golfer het volgende:

[..]

Tenenkrommend. ;(
Ja bedoelde ik ook. Tenenkrommend om te kijken. Maar zo goed gemaakt door Esther Hertog.
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:17:14 #225
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_164533974
Thomas zegt de hele tijd 'Sorry' als hij van onderwerp verandert, begint een beetje irritant te worden.
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:18:05 #226
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164534008
Er was nog een tijd dat je als vrouw automatisch werd ontslagen als je trouwde.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164534041
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:18 schreef golfer het volgende:
Er was nog een tijd dat je als vrouw automatisch werd ontslagen als je trouwde.
Collega vertelde idd laatst dat zijn vrouw in de jaren ´70 moest opstappen als lerares toen ze gingen trouwen..bizar
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:18:57 #228
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_164534044
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:18 schreef golfer het volgende:
Er was nog een tijd dat je als vrouw automatisch werd ontslagen als je trouwde.
Toen de seks nog vies was
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
pi_164534048
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:18 schreef golfer het volgende:
Er was nog een tijd dat je als vrouw automatisch werd ontslagen als je trouwde.
En jij leefde toen al?
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:20:30 #230
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164534118
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:19 schreef Manono het volgende:

En jij leefde toen al?
Ja.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164534141
Ik mis toch iets waar ik om kan lachen.
pi_164534188
Ja, dat Father and Daughter is ook alleen maar om te huilen. :'( . O+ .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_164534191
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:16 schreef golfer het volgende:

[..]

Ik weet dat ze humor hebben.
Ik weet het niet. Vooral frustratie er van gezien.
pi_164534197
Mensen vergeten volgens mij nog wel eens hoe recent dergelijke zaken nog zijn. Het is niet alsof vrouwen al honderd jaar dezelfde mogelijkheden hebben als mannen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164534222
quote:
15s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:20 schreef PlutoxMoon het volgende:
Ik mis toch iets waar ik om kan lachen.
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164534254
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Monolith het volgende:
Mensen vergeten volgens mij nog wel eens hoe recent dergelijke zaken nog zijn. Het is niet alsof vrouwen al honderd jaar dezelfde mogelijkheden hebben als mannen.
Bijna 100 jaar al kiesrecht voor vrouwen toch? Dat dan weer wel....
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:24:21 #237
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164534297
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Monolith het volgende:
Mensen vergeten volgens mij nog wel eens hoe recent dergelijke zaken nog zijn. Het is niet alsof vrouwen al honderd jaar dezelfde mogelijkheden hebben als mannen.
Tot 1956 waren vrouwen zelfs handelingsonbekwaam en mocht een gehuwde vrouw in Nederland niet zelfstandig een overeenkomst afsluiten. Alleen met medewerking van de man/echtgenoot kon een vrouw rechtshandelingen verrichten. Als de vrouw werk had en dus ook inkomsten, moest ze na de bruiloft ontslag hebben genomen.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164534341
Een vrouw met vijf kinderen heeft de tijd helemaal niet voor die goede baan.
pi_164534354
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Monolith het volgende:
Mensen vergeten volgens mij nog wel eens hoe recent dergelijke zaken nog zijn. Het is niet alsof vrouwen al honderd jaar dezelfde mogelijkheden hebben als mannen.
Idd, vergeten we wel eens.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164534384
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:25 schreef luxerobots het volgende:
Een vrouw met vijf kinderen heeft de tijd helemaal niet voor die goede baan.
Prioriteiten.
pi_164534410
quote:
15s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:20 schreef PlutoxMoon het volgende:
Ik mis toch iets waar ik om kan lachen.
Lachen om vrouwen:

Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_164534480
quote:
15s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:20 schreef PlutoxMoon het volgende:
Ik mis toch iets waar ik om kan lachen.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164534616
godsamme :'(
pi_164534672
Denis Mukwege


Vrouwen zijn de redding van Afrikaanse continent
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164534742
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Monolith het volgende:
Mensen vergeten volgens mij nog wel eens hoe recent dergelijke zaken nog zijn. Het is niet alsof vrouwen al honderd jaar dezelfde mogelijkheden hebben als mannen.
Mensen vergeten ook wel eens hoe oud die ontwikkelingen zijn, het jaren 70 feminisme van mevrouw d'Ancona is niet het enige dat er ooit is geweest.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_164534831
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:33 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Mensen vergeten ook wel eens hoe oud die ontwikkelingen zijn, het jaren 70 feminisme van mevrouw d'Ancona is niet het enige dat er ooit is geweest.
Ik heb geen idee wat hier staat.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:37:30 #247
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164534938
Ach, Adele O+
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:38:07 #248
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164534955
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:33 schreef Weltschmerz het volgende:

Mensen vergeten ook wel eens hoe oud die ontwikkelingen zijn, het jaren 70 feminisme van mevrouw d'Ancona is niet het enige dat er ooit is geweest.
???
Wat bedoel je?
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164534977
Martin van Dijk op piano
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164535015
Ik heb zomergasten op de achtergrond aanstaan en keek net even. Ik dacht dat een man aan het zingen was :@
Somebody that I used to know
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:40:10 #251
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164535037
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:39 schreef Postbus100 het volgende:
Ik heb zomergasten op de achtergrond aanstaan en keek net even. Ik dacht dat een man aan het zingen was :@
Je kent Adele Bloemendaal ook al niet?
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164535071
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:37 schreef golfer het volgende:
Ach, Adele O+
Gewledig wijf
pi_164535103
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:40 schreef golfer het volgende:

[..]

Je kent Adele Bloemendaal ook al niet?
:D
pi_164535123
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:40 schreef golfer het volgende:

[..]

Je kent Adele Bloemendaal ook al niet?
Gaat niet goed met mij, he? :')
Van Adele heb ik laatst een documentaire/interview gezien. Wat was er toch laatst op tv van haar? Hoe dan ook, toen ben ik een beetje bijgepraat. Maar ik ken haar niet van vroeger ofzo :P
Somebody that I used to know
pi_164535195
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:41 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

Gaat niet goed met mij, he? :')
Van Adele heb ik laatst een documentaire/interview gezien. Wat was er toch laatst op tv van haar? Hoe dan ook, toen ben ik een beetje bijgepraat. Maar ik ken haar niet van vroeger ofzo :P
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 22:44:16 #257
137949 Disana
pi_164535231
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:41 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

Gaat niet goed met mij, he? :')
Van Adele heb ik laatst een documentaire/interview gezien. Wat was er toch laatst op tv van haar? Hoe dan ook, toen ben ik een beetje bijgepraat. Maar ik ken haar niet van vroeger ofzo :P
Adele heeft een unieke, zeer herkenbare stem. Ik dacht dat iedereen die wel zou kennen :)
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:44:55 #258
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164535257
Prachtig stuk van Joop Admiraal. ^O^
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164535264
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:44 schreef Disana het volgende:

[..]

Adele heeft een unieke, zeer herkenbare stem. Ik dacht dat iedereen die wel zou kennen :)
Ik merk het :P Vanaf nu herken ik hem ook ;)
Somebody that I used to know
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 22:45:38 #260
137949 Disana
pi_164535280
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:45 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

Ik merk het :P Vanaf nu herken ik hem ook ;)
Oké! :D
pi_164535282
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:45 schreef Postbus100 het volgende:

[..]

Ik merk het :P Vanaf nu herken ik hem ook ;)
pi_164535286
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:46:32 #263
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164535307
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:45 schreef Soury het volgende:

Adele is zo goed als dood.
Ze schijnt het zelf alleen (nog) niet te weten.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164535308
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:45 schreef Soury het volgende:

[..]

Adele is zo goed als dood.
ik weet het :'(
pi_164535310
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:44 schreef golfer het volgende:
Prachtig stuk van Joop Admiraal. ^O^
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164535343
Deze documentaire (over Adele):
http://www.npo.nl/2doc/13-10-2014/AT_2023586
Somebody that I used to know
pi_164535377
quote:
2s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:47 schreef Postbus100 het volgende:
Deze documentaire (over Adele):
http://www.npo.nl/2doc/13-10-2014/AT_2023586
Die is wel de laatste
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 22:50:55 #268
137949 Disana
pi_164535466
Mooi stuk. Een goede acteur.
pi_164535486
Erdbrink laat de verhalen niet de verhalen zijn, maar grijpt direct in als ze te ver afdrijven van zijn script. Jammer, t wordt storend.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:52:19 #270
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164535501
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:51 schreef Scorpion_17 het volgende:
Erdbrink laat de verhalen niet de verhalen zijn, maar grijpt direct in als ze te ver afdrijven van zijn script. Jammer, t wordt storend.
Ik heb er geen last van.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164535557
Ik vind het niveau niet echt hoog
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_164535571
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:53 schreef Soury het volgende:
Ik vind het niveau niet echt hoog
Het kwebbelt voort.
pi_164535703
Kan je dat niet ver van te voren regelen dan?
pi_164535753
geweldig stel :D
pi_164535756
is dit onderbroekenlol voor christenen?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164535760
O amor natural
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:59:04 #277
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164535777
Dat billengedicht. _O-
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 22:59:56 #278
11682 Moonah
Jolie femme
pi_164535808
Pfff, wat zaagde hij door over Aat Veldhoen zeg. Of ze hem een pil wilde geven...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_164535813
quote:
14s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:59 schreef golfer het volgende:
Dat billengedicht. _O-
Het betere oud worden dit. Niet bloedserieus, in Brasil.
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164535818
Andrade of wie precies?
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:00:31 #281
11682 Moonah
Jolie femme
pi_164535837
Oh, ik mis een hele pagina.traaage verbinding....
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_164535851
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:59 schreef Moonah het volgende:
Pfff, wat zaagde hij door over Aat Veldhoen zeg. Of ze hem een pil wilde geven...
Na dat eerdere fragment vermoedde hij natuurlijk dat zij een Rein was
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:01:38 #283
11682 Moonah
Jolie femme
pi_164535897
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:00 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Na dat eerdere fragment vermoedde hij natuurlijk dat zij een Rein was
Oh, dat heb ik gemist.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_164535905
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:00 schreef Moonah het volgende:
Oh, ik mis een hele pagina.traaage verbinding....
Moonah :D
Jusqu'ici tout va bien...
pi_164535911
"Bij u beiden"

Daar was dat belerende, ik voer hier de boventoon, lachje weer
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_164535966
quote:
1s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:01 schreef Moonah het volgende:

[..]

Oh, dat heb ik gemist.
Docu uit de jaren tachtig over een koppel dat euthenasie wil plegen. Hij heeft haar daar eigenlijk in mee getrokken en helemaal gek gemaakt van het idee dat ze samen zouden gaan. Maar zij moet eerst van hem. Zij overlijdt en hij vertrekt naar Oostenrijk om te hertrouwen
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:07:52 #287
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164536178
De contra-prestatie.
Die bestaat gelukkig niet meer.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164536190
Oja, die kunstregeling, gewoon rotzooi inleveren voor een mooi bedrag.
pi_164536229
Hoe is het tot nu toe?
pi_164536256
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:09 schreef Joezi het volgende:
Hoe is het tot nu toe?
Wisselend. Fragmenten aardig, inhoud soms goed, een sterk half uurtje tussen half tien en tien uur, sindsdien weer wat weggezakt. Een vrouw die leeft in oude denkbeelden en de nieuwe realiteit niet wil onderkennen. Op sommige gebieden (emancipatie) is dat verhelderend en interessant, op andere vlakken (immigratie) vooral tenenkrommend.
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:10:05 #291
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164536261
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:09 schreef Joezi het volgende:
Hoe is het tot nu toe?
Boeiend.
Intelligente vrouw die op haar hoge leeftijd nog goed scherp is.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 23:10:48 #292
137949 Disana
pi_164536288
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:09 schreef Joezi het volgende:
Hoe is het tot nu toe?
Veel herkenbare fragmenten voor kijkers die wat ouder zijn. Kan ook onderhoudend vertellen.
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:10:49 #293
11682 Moonah
Jolie femme
pi_164536291
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:03 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Docu uit de jaren tachtig over een koppel dat euthenasie wil plegen. Hij heeft haar daar eigenlijk in mee getrokken en helemaal gek gemaakt van het idee dat ze samen zouden gaan. Maar zij moet eerst van hem. Zij overlijdt en hij vertrekt naar Oostenrijk om te hertrouwen
ah tnx. Zonde dat ik dat niet heb gezien. Ben met te veel tegelijk bezig.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_164536338
Met 3 afleveringen concluderend dat interviewer niet goed weet wat hij met zijn gasten aan moet.
pi_164536351
quote:
17s.gif Op zondag 14 augustus 2016 22:58 schreef FANN het volgende:
geweldig stel :D
:D
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
pi_164536588
Ah, gossie jochie toch...
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:18:29 #297
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164536605
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:17 schreef Nadinarama het volgende:
Ah, gossie jochie toch...
Ik kan het me zo goed voorstellen...
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_164536725
Die film laat ik in ieder geval lekker aan me voorbij gaan.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:22:27 #299
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164536779
En ondanks een enorme trollende stoorzender in het begin (in dit topic) vond ik het een boeiende uitzending met een erudiete vrouw.

Film neem ik op, maar lijkt mij niet echt iets.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 14 augustus 2016 @ 23:23:09 #300
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_164536819
Nooit eerder in Nederland vertoond.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  † In Memoriam † zondag 14 augustus 2016 @ 23:23:20 #301
137949 Disana
pi_164536825
quote:
0s.gif Op zondag 14 augustus 2016 23:22 schreef golfer het volgende:
En ondanks een enorme trollende stoorzender in het begin (in dit topic) vond ik het een boeiende uitzending met een erudiete vrouw.

Film neem ik op, maar lijkt mij niet echt iets.
Ja, het begon hier vervelend, maar desondanks vond ik dit een prima avond met een fijne zomergast.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')