Daar zou ik wel van maken "Noem een land.." etc, want dat zullen ongetwijfeld een aantal landen worden met één bronzen medaillequote:Op donderdag 21 juli 2016 15:22 schreef sasquatsch het volgende:
Algemeen
Welk land eindigt onderaan het medailleklassement (met minimaal 1 medaille)?
Fixed!quote:Op donderdag 21 juli 2016 19:41 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Daar zou ik wel van maken "Noem een land.." etc, want dat zullen ongetwijfeld een aantal landen worden met één bronzen medaille
quote:Op donderdag 21 juli 2016 18:23 schreef Remzz het volgende:
In welke sport komt als eerste een eindtijd van 40,45 op de klok?
Bij Voetbal kan je een mooie ja/nee vraag doen: Wint Brazilië het mannentoernooi?quote:Op donderdag 21 juli 2016 14:27 schreef Frutsel het volgende:
Voetbal
-Hoeveel Europese ploegen halen bij de mannen de kwartfinale?
-Vier jaar terug wonnen de Amerikaanse dames en de Mexicaanse heren het goud. Halen beide teams dit jaar minimaal de halve finale?
-Schopt het Duitse vrouwenteam het dit jaar tot de finale?
-16 Ploegen bij de Heren, 12 bij de dames levert 58 wedstrijden op. Hoeveel goals gaan we zien in alle wedstrijden inclusief de verlenging tot de 120e minuut.
Wegwielrennen
-Pakt Nederland een medaille bij de heren wegwedstrijd of bij de tijdrit?
-Wint een niet-Europeaan de wegwedstrijd bij de heren?
-Prolongeert Armstrong haar titel bij de vrouwen tijdrit in Rio?
-Tijdrit mannen: 54 kilometer totaal, met 2x twee klimmetjes, benader de tijd van de winnaar in minuten en seconden nauwkeurig. (bijv, 90 minuten, 43 seconden)
Die kun je wel als schiftingsvraag gebruiken, of misschien nog beter de tijd van de 200 meter, daarbij is het nog zekerder dat ze de finale haalt. Voor de rest ben ik het met Wimderon eens dat het beste is om zulke vragen weg te laten, omdat het een beetje gokwerk is (en het lastig punten te geven is, moet het precies op de honderdste goed zijn?).quote:Op dinsdag 19 juli 2016 16:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Welke tijd loopt Dafne Schippers in de finale 100m?
Jij was derde.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 10:12 schreef Max23 het volgende:
Had ik dit niet gewonnen bij de vorige OS?
Of nou ja, ik heb ooit een Nostradamus gewonnen hier op fok, dacht van de OS 2014
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel vragen, ik weet het, maar het zijn de Zomerspelen en daar zijn nou eenmaal veel onderdelen en er gebeuren nou eenmaal veel dingen. Ik heb ervoor gezorgd dat elke sport minstens één vraag heeft, dat leek me wel een minimumeis eigenlijk, we zitten hier niet om alleen maar naar Dafne te kijken natuurlijk
Iemand die ernstige bezwaren heeft? De Spelen beginnen al vrij rap namelijk, dus het is de hoogste tijd om hier eens mee te beginnen
[ Bericht 1% gewijzigd door heywoodu op 31-07-2016 22:13:30 ]Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Oh ja, die A tegen B ben ik nog vergeten, komt eraanquote:Op zondag 31 juli 2016 19:59 schreef Felagund het volgende:
Bij wegwielrennen is "Pakt Vos een medaille" ook nog een optie.
Voor de rest vind ik de vragen goed, je zou misschien nog wat fifty-fifty vragen kunnen stellen (Wie eindigt er hoger in het medailleklassement: Land A of land B?). Vorige OS hadden we trouwens nog meer vragen, tenminste als ik goed heb geteld.
De meesten hebben dat ook wel volgens mij? Degene die open zijn hebben vooral een getal als mogelijk antwoord en een enkele vraag een naam of land..quote:Op zondag 31 juli 2016 20:16 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik zou vooral binaire vragen stellen (is winnende tijd onderdeel a sneller dan b, staat er een deelnemer van nationaliteit c in de finale van onderdeel d, haalt land e meer bronzen medailles dan land f). Is duidelijk en kijkt makkelijk na.
De meest "open" is denk ik de vraag naar een land dat onderaan eindigt in de medaillespiegel met minstens één medaille, verder zijn het getallen ("hoeveel gouden medailles winnen de Chinese schoonspringers?") of dingen als de badmintonvraag met maximaal vijf opties.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het maakt niet zoveel uit, de moeilijkste zijn waar meerdere antwoorden goed zijn. Die moet je niet teveel doen. Maar binaire vragen zijn wel leuker omdat mensen hem sneller goed hebben (of vragen met 3 of 4 keuzes)
Het nadeel van getallen is dat je je er echt in moet verdiepen en dat het ook een kwestie van geluk is of je het precieze aantal goed raadt. Tuurlijk moeten die vragen erin zitten, maar met 0/1 vragen kun je op gevoel ook leuk meekomen (lees drempel om de lijst in te vullen is minder hoog).quote:Op zondag 31 juli 2016 20:23 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De meest "open" is denk ik de vraag naar een land dat onderaan eindigt in de medaillespiegel met minstens één medaille, verder zijn het getallen ("hoeveel gouden medailles winnen de Chinese schoonspringers?") of dingen als de badmintonvraag met maximaal vijf opties.
heywoodu wil zelf winnen, dus zo maakt hij het aantal kanshebbers een stuk lager.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het nadeel van getallen is dat je je er echt in moet verdiepen en dat het ook een kwestie van geluk is of je het precieze aantal goed raadt. Tuurlijk moeten die vragen erin zitten, maar met 0/1 vragen kun je op gevoel ook leuk meekomen (lees drempel om de lijst in te vullen is minder hoog).![]()
Maargoed, dit is slechts mijn mening.
Ik snap je punt zeker hoor, daarom heb ik ook het overgrote deel van de vragen als ja/nee-vraag gesteld, maar een klein beetje afwisseling kon wel dacht ikquote:Op zondag 31 juli 2016 20:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Het nadeel van getallen is dat je je er echt in moet verdiepen en dat het ook een kwestie van geluk is of je het precieze aantal goed raadt. Tuurlijk moeten die vragen erin zitten, maar met 0/1 vragen kun je op gevoel ook leuk meekomen (lees drempel om de lijst in te vullen is minder hoog).![]()
Maargoed, dit is slechts mijn mening.
Dan had ik wel moeilijke vragen gesteld.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:34 schreef franklop het volgende:
[..]
heywoodu wil zelf winnen, dus zo maakt hij het aantal kanshebbers een stuk lager.
Zie ik, vind het een mooie mix van vragen.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:37 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik snap je punt zeker hoor, daarom heb ik ook het overgrote deel van de vragen als ja/nee-vraag gesteld, maar een klein beetje afwisseling kon wel dacht ik
Het moet ook een beetje kijkplezier toevoegen, tijdens de vorige Spelen merkte je dat mensen ineens een of andere kleine sport zaten te kijken om te juichen voor hun antwoorden
Is dit niet een te makkelijke "nee"?quote:Op zondag 31 juli 2016 19:50 schreef heywoodu het volgende:
Wint een niet-Afrikaans land een marathonmedaille?
Een te makkelijke "ja"? Althans, dat gaat vrijwel iedereen noteren.quote:Pakken de Nederlandse mannen en de Nederlandse vrouwen beiden een medaille?
Misschien een vermelding van het aantal Nederlandse boten om de vraag iets toegankelijker te maken?quote:Hoeveel Nederlandse boten halen een A-finale?
Een andere optie is om een deadline per sport te hebben, maar dan heb je al een vroege deadline voor veel sporten...quote:Op zondag 31 juli 2016 20:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou de vragen per onderdeel zoals 2 jaar terug ook per dag proberen te doen, dan hoef je niet alles in 1x in te vullen.
Over de marathons: Dat denk ik niet, wel als het om een stadsmarathon zou gaan.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:59 schreef Montov het volgende:
[..]
Is dit niet een te makkelijke "nee"?
Misschien de vraag formuleren in het kader van welk land de meeste medailles gaat halen bij de 2 marathons?
[..]
Een te makkelijke "ja"? Althans, dat gaat vrijwel iedereen noteren.
"Halen beide Nederlandse teams de finale". Of een vraag hoeveel de topscoorder van het toernooi scoort?
[..]
Misschien een vermelding van het aantal Nederlandse boten om de vraag iets toegankelijker te maken?
[..]
Een andere optie is om een deadline per sport te hebben, maar dan heb je al een vroege deadline voor veel sporten...
Maar ja, de meeste mensen weten ook maar weinig over judo of baanwielrennenquote:Op zondag 31 juli 2016 21:24 schreef hhh38 het volgende:
Ik merk dat het percentueel nu wel veel vragen zijn over sporten waar de meeste mensen niet veel van weten. Ik vind het 'minimaal 1 vraag per sport' wel een goede regel, maar misschien is het een idee om bij Atletiek, Zwemmen, Judo en Baanwielrennen een aantal vragen toe te voegen. Dat zijn ook sporten met veel nummers en dus weinig overlap.
Verder zou ik bij het voetbal de vraag: "Winnen de Braziliaanse mannen het toernooi" wel leuk vinden en bij tennis: "Hoeveel medailles pakken de Amerikaanse dubbelteams?".
Verder is het volgens mij gebruikelijk om de vragen nog een beetje op moeilijkheid in te delen en er 2, 3 of 4 punten aan toe te kennen. Dat maakt het iets dynamischer en is een achterstand van 10 punten aan het eind nog overbrugbaar. En er moet natuurlijk nog een schiftingsvraag bij.
Verder vooral heel tof dat je er zoveel werk in hebt gestopt.
Ik ben benieuwd naar de atletiekvragen van week 1quote:Op zondag 31 juli 2016 21:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou voor elke dag 1 vraag over atletiek en 1 dag over zwemmen erin gooien, en evt nog 1 vraag voor bij de 'algemene' vragen
Ik ben benieuwd naar de zwemvragen van week 2. Op die 2 dagen na.quote:Op zondag 31 juli 2016 21:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar de atletiekvragen van week 1
Uiteraard. Ik vind het een goed idee.quote:Op zondag 31 juli 2016 21:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar de zwemvragen van week 2. Op die 2 dagen na.
Je snapt wat ik bedoel.
In de waterbak bij de steeplechase wordt nog weleens een baantje getrokken na een misserquote:Op zondag 31 juli 2016 21:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar de zwemvragen van week 2. Op die 2 dagen na.
Je snapt wat ik bedoel.
Ik zeg nog niets toe, maar het ligt er een beetje aan wanneer je de definitieve vragen af hebt en wanneer de Nostradamus klaar moet zijn. Afhankelijk van de data daarvoor kan ik wel aangeven of ik tijd om heb er even voor te gaan zitten om de data erbij te zoeken en het op volgorde te gooien.quote:Op zondag 31 juli 2016 22:33 schreef heywoodu het volgende:
Iemand die zin heeft om alle vragen per dag in te delen? Tig vragen bedenken, prima, maar dat op een handige manier indelen is niet aan mij besteed
Ik neem aan dat de deadline elke dag zo rond de 12:00 uur ligt? Dan begint de sportdag in Rio. Tevens moeten we toch wel morgen of overmorgen de definitieve lijst hebben lijkt me.quote:Op zondag 31 juli 2016 22:50 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik zeg nog niets toe, maar het ligt er een beetje aan wanneer je de definitieve vragen af hebt en wanneer de Nostradamus klaar moet zijn. Afhankelijk van de data daarvoor kan ik wel aangeven of ik tijd om heb er even voor te gaan zitten om de data erbij te zoeken en het op volgorde te gooien.
Overigens geldt voor diverse vragen die ik nu zie, dat datum die je bij de vraag kunt plaatsen afhankelijk is van of je de begin of eind dag aanhoudt. Het antwoord over de gewonnen badminton medailles weet je bijvoorbeeld pas na de laatste finale.
Als je het beantwoorden per dag doet, dan moet de deadline wel op 12.00 per dag liggen ja. Maar mijn opmerking ging over de deadline van het plaatsen van het overzicht. Dat moeten we toch wel een stuk eerder doen.quote:Op zondag 31 juli 2016 22:53 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat de deadline elke dag zo rond de 12:00 uur ligt? Dan begint de sportdag in Rio. Tevens moeten we toch wel morgen of overmorgen de definitieve lijst hebben lijkt me.
quote:Op zondag 31 juli 2016 19:50 schreef heywoodu het volgende:
Ik ben er even voor gaan zitten en heb een lijstje vragen neergepend (inclusief suggesties die hierboven gedaan zijn):Is dit de definitieve en geüpdate vragenlijst in de spoiler? Zo ja, dan ga ik aan de slag met de data. Ik ga in ieder geval niet kijken naar vragen die hierna nog los zijn gepost, want dat is te onoverzichtelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel vragen, ik weet het, maar het zijn de Zomerspelen en daar zijn nou eenmaal veel onderdelen en er gebeuren nou eenmaal veel dingen. Ik heb ervoor gezorgd dat elke sport minstens één vraag heeft, dat leek me wel een minimumeis eigenlijk, we zitten hier niet om alleen maar naar Dafne te kijken natuurlijk
Iemand die ernstige bezwaren heeft? De Spelen beginnen al vrij rap namelijk, dus het is de hoogste tijd om hier eens mee te beginnen
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
heywoodu heeft volgens mij wel een hoop individuele vragen toegevoegd ja (zie de aanpastijd). Er is alleen nog niet echt voldaan aan het '1 zwem/atletiekvraag per dag' voorstel volgens mij.quote:Op zondag 31 juli 2016 23:00 schreef Redefine het volgende:
[..]
Is dit de definitieve en geüpdate vragenlijst in de spoiler? Zo ja, dan ga ik aan de slag met de data. Ik ga in ieder geval niet kijken naar vragen die hierna nog los zijn gepost, want dat is te onoverzichtelijk.
Ik zal dan inderdaad de begin dag gaan aanhouden voor dergelijke vragen.quote:Op zondag 31 juli 2016 23:06 schreef heywoodu het volgende:
Als het goed is zijn alle suggesties erin verwerkt ja, enige punt is dat ik nog niet gekeken heb om voor elke dag minstens één vraag uit het zwemmen/de atletiek erin te zetten.
Als er een dag is zonder atletiek/zwemvraag, kun je daar dan ruimte over houden voor één extra vraag die ik er morgen dan bij kan zetten?
En ik zou gewoon kiezen voor de begindag. Voor badmintonvragen gewoon de eerste dag dat er gespeeld wordt dus.
Ik kan morgenmiddag ook nog wel even na je indeling bijspringen en meekijken of ik nog iets kan vindenquote:Op zondag 31 juli 2016 23:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik zal dan inderdaad de begin dag gaan aanhouden voor dergelijke vragen.
Verder zal ik de dagen aangeven waarop er nog geen atletiek/zwem vraag is. En zal dan ook wel even kijken naar de disciplines die dag om ook alvast een vraag te bedenken. Maar dat is dan weer afhankelijk van de tijd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Voor dinsdag 16 en zondag 21 augustus mist er nog een vraag/missen er nog vragen.
- Voor maandag 8 en dinsdag 9 augustus missen er nog zwem vragen.
- Voor dinsdag de 16e tot en met zondag de 21e missen nog atletiek vragen
- Bij de hierboven genoemde data is onderstreept te zien dat er een vraag mist en heb ik daarbij ook een suggestie gedaan voor een vraag.
- Dat er bij atletiek zoveel dagen vragen missen, komt omdat de meeste vragen betrekking hebben op disciplines die op dezelfde paar dagen zijn.
- Je ziet nu met name dat op 6 augustus er heel erg veel vragen zijn, maar dat komt doordat dan voor al die vragen de toernooien beginnen en later antwoord geven heel veel voordeel oplevert.Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier kunnen we mee aan de slag denk ik? Ik bedenk me nu wel dat ik die suggestie over de tennisvraag vergeten ben, maar dan moet ik de hele nummering weer aan gaan passen![]()
Overigens moet je dan ook op gaan zoeken hoeveel sets er maximaal gespeeld worden enzo
[ Bericht 0% gewijzigd door heywoodu op 01-08-2016 09:55:15 ]Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Oh ja, ik zal er nog even één voor de laatste dag bedenkenquote:Op maandag 1 augustus 2016 08:59 schreef komrad het volgende:
Met 1 extra vraag kom je wel op exact 125 uit
hoe is de puntentelling? Elk goed antwoord 1 punt?
Gewoon 1 punt per vraag doen. Dat is buiten het tijdsaspect ook het best.quote:Op maandag 1 augustus 2016 09:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh ja, ik zal er nog even één voor de laatste dag bedenken
En 1 punt denk ik maar, anders moet je ook nog voor elke vraag een puntenaantal gaan bedenken en tegen de tijd dat dat dan klaar is is het al morgenochtend, dan wordt het wel heel kort dag allemaal.
Ik zie dat niet staan hoor?quote:Op maandag 1 augustus 2016 09:52 schreef Redefine het volgende:
[..]
Gewoon 1 punt per vraag doen. Dat is buiten het tijdsaspect ook het best.
Ik zie bij de triple jump vraag nog wel de tekst staan, dat er nog geen vraag is. Dus die woorden moeten we nog even weghalen
Vaag, ik zag het net wel staanquote:
Of ik edit als een baas natuurlijkquote:Op maandag 1 augustus 2016 09:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Vaag, ik zag het net wel staanMisschien zie ik dubbel
Maar als iemand van 1.99m naar 2.01m gaat heeft ze dus niet gesprongen over een lat die op precies 2 meter lag en krijg je mogelijk verwarring en discussie enzoquote:Op maandag 1 augustus 2016 09:57 schreef Redefine het volgende:
Dat is vraag 104 ov overigens. En vraag 122 is nu een beetje dubbel. Als iemand al over de 2 meter springt is dat autaomatisch hoger dan 2 meter, dus dat hoeft niet ook nog genoemd te worden![]()
Die suggestie voor de tennisvraag moet je gewoon laten zitten. Het is wel goed zo
Ja die had je dus al bewerktquote:Op maandag 1 augustus 2016 10:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Of ik edit als een baas natuurlijk
Als iemand niet begrijpt dat over de 2 meter, alles hoger dan 1.99 meter is, is het terecht dat hij of zij die vraag niet kan beantwoordenquote:Op maandag 1 augustus 2016 10:00 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar als iemand van 1.99m naar 2.01m gaat heeft ze dus niet gesprongen over een lat die op precies 2 meter lag en krijg je mogelijk verwarring en discussie enzo
En toch laat ik hem zo staanquote:Op maandag 1 augustus 2016 10:09 schreef Redefine het volgende:
[..]
Als iemand niet begrijpt dat over de 2 meter, alles hoger dan 1.99 meter is, is het terecht dat hij of zij die vraag niet kan beantwoordenDan ben je een beetje dom
De marathon bij de mannen (uren:minuten:seconden), dan wordt het ook pas aan het eind beslistquote:Op maandag 1 augustus 2016 10:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nog een leuke schiftingsvraag? "Wat is de winnende tijd op -afstand-". Zou wel een langere afstand nemen dan, maar ook iets waarvoor parcourkennis niet echt nodig is. Bijvoorbeeld de 1500m zwemmen.
Ja, een land dat onderaan eindigt op de medaillespiegel (landen zonder medailles dus niet meegerekend)quote:Op maandag 1 augustus 2016 10:35 schreef Felagund het volgende:
Top.
Had nog wel een opmerking over vraag 1: wat bedoel je precies met onderaan in het medailleklassement? Op de laatste plaats (met minstens een medaille zoals 1 brons)?
Dank jequote:
Ik zie nu dat je bij vraag 114, finales hebt neergezet. Op die dag zijn alleen de series van de 4×100 meter.quote:
Je krijgt alleen een punt als je de vraag goed hebt. Voor die vraag dus alleen als je alledrie de landen goed hebt. Bij een vraag waar meerdere antwoorden mogelijk zijn, geldt hetzelfde. Bijvoorbeeld bij het noemen van het land onderaan de medaillespiegel. Dan zou bijvoorbeeld zowel Hong Kong als Grenada goed kunnen zijn als die 1 bronzen medaille zouden winnen.quote:Op maandag 1 augustus 2016 13:49 schreef komrad het volgende:
hoe worden de vragen geteld waarbij je meer antwoorden moet geven? zoals vraag 73
Mwah, maakt niet heel veel uit denk ikquote:Op maandag 1 augustus 2016 13:42 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik zie nu dat je bij vraag 114, finales hebt neergezet. Op die dag zijn alleen de series van de 4×100 meter.
Ik heb bewust juist voor de series gekozen. Twee keer zoveel kans namelijkquote:Op maandag 1 augustus 2016 14:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mwah, maakt niet heel veel uit denk ik
Als je alle series ook meetelt wordt het nog wat meer gokken
Ohquote:Op maandag 1 augustus 2016 14:08 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik heb bewust juist voor de series gekozen. Twee keer zoveel kans namelijk
Doe maar, anders ga ik met stokjes gooienquote:Op maandag 1 augustus 2016 14:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh
Nou ja, dan maak ik er nog even series van
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie is Simon Biles?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Goed punt. Heywoodu kan dit wel omvormen tot discussietopic en dan het invultopic van die andere maken met de vragen in de OP.quote:Op maandag 1 augustus 2016 17:51 schreef Montov het volgende:
[..]
Maareh, het topic leest een beetje vreemd nu met allerlei posts met vragen na de OP.
Gewoon nieuw topic beginnen en dit topic hernoemen zodat hier eventueel nog meta-discussie en jurering kan ontstaan?
Dat vind ik eigenlijk ook wel een goed idee. Dat zou het een stuk overzichtelijker maken. Vooral omdat je nu ook nog discussies en antwoorden op de vragen door elkaar gaat krijgen.quote:Op maandag 1 augustus 2016 17:51 schreef Montov het volgende:
[..]
Maareh, het topic leest een beetje vreemd nu met allerlei posts met vragen na de OP.
Gewoon nieuw topic beginnen en dit topic hernoemen zodat hier eventueel nog meta-discussie en jurering kan ontstaan?
quote:
quote:Op maandag 1 augustus 2016 19:11 schreef Pino112 het volgende:
Deze week maar eens invullen (lees: poging tot)
Verdomme wat veel vragen.
quote:
quote:
Man man manquote:Op maandag 1 augustus 2016 18:59 schreef heywoodu het volgende:
Dit topic is bedoeld voor de antwoorden, vragen, discussies, opmerkingen en alles mogen in dit topic![]()
quote:
quote:Op maandag 1 augustus 2016 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Los.De beste turnster die er is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie is Simon Biles?
Die pakt wel een aantal gouden medailles.
Ik maar denken dat het een vrouw is en ze Simone heet.quote:Op maandag 1 augustus 2016 21:42 schreef Max23 het volgende:
[..]
De beste turnster die er is.
Die pakt wel een aantal gouden medailles.
quote:Op maandag 1 augustus 2016 21:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik maar denken dat het een vrouw is en ze Simone heet.
Volgens de vraag in elk geval wel.quote:Op maandag 1 augustus 2016 21:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik maar denken dat het een vrouw is en ze Simone heet.
77. (Judo) Wordt er een hole-in-one geslagen?quote:Op maandag 1 augustus 2016 21:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Volgens de vraag in elk geval wel.
Het dikgedrukte.(aangezien het mijn vraag is).quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 17:25 schreef wimderon het volgende:
Algemeen
1. Noem een land dat onderaan eindigt in het medailleklassement (met minimaal 1 medaille)?
Moet dat een land zijn dat één (willekeurige) medaille pakt, of ook echt een land dat met één brons gedeeld laatste wordt in het medailleklassement?
Was mij gisteren bij het invullen ook al opgevallen, maar vergeten hier te melden dat die vraag dubbelop wasquote:Op woensdag 3 augustus 2016 00:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die vragen 'pakt Kromo een plak individueel', 'pakt Kromo een plak op de 50m vrij' zijn wel een beetje dubbelop.
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 00:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
De werkomgeving is overigens helemaal klaar, dus de antwoorden mogen binnenstromen.
Ik heb alles helemaal gescript, dus als mensen het allemaal zoveel mogelijk in dezelfde vorm invullen komt alles helemaal goed.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 00:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Was mij gisteren bij het invullen ook al opgevallen, maar vergeten hier te melden dat die vraag dubbelop was
[..]De jurytafel staat dus klaar
Dat is vaak met dat soort dingen. Dat het in theorie goed verwerkt wordt, maar je in de praktijk erachter komt dat er opeens toch bepaalde punten niet wordt meegenomen in het script. Ondanks dat het wel zou moeten kloppen.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 00:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik heb alles helemaal gescript, dus als mensen het allemaal zoveel mogelijk in dezelfde vorm invullen komt alles helemaal goed.
Helaas schijnt dat niet altijd goed te gaan dus mag ik alles nog 6 keer handmatig controleren
Er zijn altijd mensen die 'neen' typen. Die zijn zo irritantquote:Op woensdag 3 augustus 2016 01:00 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is vaak met dat soort dingen. Dat het in theorie goed verwerkt wordt, maar je in de praktijk erachter komt dat er opeens toch bepaalde punten niet wordt meegenomen in het script. Ondanks dat het wel zou moeten kloppen.
En yes één etc.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 01:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nu ga ik expres Neen schrijven
Vergeet niet dat ik de scores bereken en derhalve jouw eindstand bepaal.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 01:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nu ga ik expres Neen schrijven
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 10:19 schreef Max23 het volgende:
Met betrekking tot de vragen van het voetbal toernooi, dat begint vandaag al. Maar het voordeel van die vragen later invullen dan vandaag zal niet heel veel voordeel opleveren?
We hebben er voor gekozen om de vroegste deadline op zaterdag te zetten, omdat het anders wel érg kort dag zou worden voor sommige vragen. Zoveel voordeel levert die ene wedstrijd nou ook weer niet opquote:Op woensdag 3 augustus 2016 10:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Daar heb je wat extra voorkennis, ja.
Nu nog deadlines aanpassen vind ik niet fair.
Voor die vraag over die goals hoogstens, maar die heeft toch niemand goedquote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
[..]
We hebben er voor gekozen om de vroegste deadline op zaterdag te zetten, omdat het anders wel érg kort dag zou worden voor sommige vragen. Zoveel voordeel levert die ene wedstrijd nou ook weer niet op
Nu weet je het en kan je het aan je script toevoegenquote:Op woensdag 3 augustus 2016 01:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er zijn altijd mensen die 'neen' typen. Die zijn zo irritant![]()
Vraag 55 wordt ook een topshow.
Oh en mensen die cijfers uittypen ben ik ook geen fan van, gelukkig is dat vrij gemakkelijk te zien en aan te passen.
Groot-Brittannië natuurlijk.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Jongens, hoe schrijf je dat land waar Engeland, Schotland, Wales en Noord-Ierland deel van uitmaken? Er schijnt wat consensus over te zijn.
(Tip: Ik schreef het zelf ook fout)
Jij schrijft dit elke week 18 keer natuurlijk, kan niet missen.quote:
Fout, Groot-Brittannië is alleen Engeland, Schotland en Wales.quote:
Maar om het moeilijk te maken zijn ze wel "Team GB"quote:Op donderdag 4 augustus 2016 20:03 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Fout, Groot-Brittannië is alleen Engeland, Schotland en Wales.
Met Noord-Ierland erbij heet het het Verenigd Koninkrijk. Of zoals de Britten het zo mooi zeggen: 'United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland'
quote:Op donderdag 4 augustus 2016 20:05 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Maar om het moeilijk te maken zijn ze wel "Team GB"
Duidelijk verhaal, vraag me niet wie dit ooit zo verzonnen heeft.quote:Groot-Brittannië is een van de landen die deelneemt aan de Olympische Spelen. Het team omvat sporters uit Engeland, Schotland, Wales, landen onder het Brits Kroonbezit en bepaalde overzeese gebieden. Ook omvat het sporters uit Noord-Ierland, maar deze sporters hebben ook het recht om uit te komen voor Ierland.
Daar is volgens mij geen regel over. Ik zou het zelf overigens voorstellen om dit ook voor 6 augustus 12.00 uur aan te houden, omdat het een soort van algemene vraag is.quote:Op vrijdag 5 augustus 2016 17:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
Voor wanneer moet de schiftingsvraag voorspeld worden?
China doet niet mee vannacht, dus dat scheelt alvast.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 18:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zie een probleem: De gewichthefvragen staan voor morgen, maar vannacht is al de eerste competitie. Die van China-Iran kunnen we gewoon laten staan, dan heb je maar iets meer voorkennis, maar ik vind het bij die andere vraag discutabel, stel dat er vannacht al zoiets gebeurt, dan kun je ja invullen heb je het antwoord sowieso goed.
Mijn voorstel: Vraag 61 verandert niet, vraag 62 telt de competitie van vannacht niet voor mee
ohja, dat is waar ook. Dan vervalt het probleem bij die vraag.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 19:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
China doet niet mee vannacht, dus dat scheelt alvast.
En vannacht niet meetellen vind ik prima
Als we echt wat antwoorden hebben. We hebben er nu pas 8.quote:
Is zag het nergens staan in het andere topic, maar het antwoord op vraag 32 is ook al bekend. Dus ik weet niet of je die al tot de 8 had gerekend.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 13:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als we echt wat antwoorden hebben. We hebben er nu pas 8.
Vraag 70 ook geschrapt na het missen van de finale door Femke (waardoor mensen de vraag automatisch goed konden hebben)
Is dat een tennisvraag? Die volg ik niet zo best. Jullie mogen het zelf ook aangeven als er antwoorden bekend zijn hoorquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 13:23 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Is zag het nergens staan in het andere topic, maar het antwoord op vraag 32 is ook al bekend. Dus ik weet niet of je die al tot de 8 had gerekend.
Oh okee. Ging over het herendubbelspel en alle Franse duo's zijn er al uit, dus het antwoord is sowieso neequote:Op dinsdag 9 augustus 2016 13:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Is dat een tennisvraag? Die volg ik niet zo best. Jullie mogen het zelf ook aangeven als er antwoorden bekend zijn hoor
Hooguit stokslagen omdat je dat in het verkeerde topic post.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 12:04 schreef Felagund het volgende:
Te laat, maar hopelijk kan het nog worden meegenomen.
Lijkt me over allebei, heywoodu moet even bevestigenquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 01:56 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Gaat vraag 82 alleen over de mannen sprinters of ook vrouwen? Aangezien morgen alleen de mannen in actie komen.
Oké. Ik wacht af.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 01:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lijkt me over allebei, heywoodu moet even bevestigen
lokquote:
quote:
Na beraad met de jury: het gaat over zowel de mannen als de vrouwen.quote:
Thanks, dat wordt een 'ja' dusquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 02:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
[..]
Na beraad met de jury: het gaat over zowel de mannen als de vrouwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |