Geen onzin, iedereen weet dat wat aan te leren/af te leren is het hele leven toegepast kan worden. Dat het meer moeite kost als het patroon ingesleten is maakt dat niet minder waar.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:44 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Wat een onzin, iedereen weet dat de belangrijkste en meest principiële ontwikkelingen juist in de jongere jaren plaatsvindt.
Ik sluit inderdaad zeker niet uit dat dergelijk gedrag gewoon aan te leren is als je maar vroeg genoeg begint met 'voorlichten'.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:45 schreef mootie het volgende:
[..]
Dus iemand kan jou aanleren om homoseksueel te zijn?
oke erodomequote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:46 schreef erodome het volgende:
[..]
Geen onzin, iedereen weet dat wat aan te leren/af te leren is het hele leven toegepast kan worden. Dat het meer moeite kost als het patroon ingesleten is maakt dat niet minder waar.
Tja, zo maak je je er lekker makkelijk vanaf...quote:
Dat die "kleurlingen" daar dezelfde lessen zullen krijgen zijn ze dan ook maar snel vergeten...quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:51 schreef KoosVogels het volgende:
Ik weet nou niet wat ik debieler moet vinden. Het idee dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd of de gedachte dat westerse regeringen witmensen om willen vormen tot homo's zodat kleurlingen straks de meerderheid zijn met 'profit' als gevolg.
Het is al met al weer een bijzondere topic.
Er is ook verder nooit uitleg waarom de regeringen dat zouden willen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:51 schreef KoosVogels het volgende:
Ik weet nou niet wat ik debieler moet vinden. Het idee dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd of de gedachte dat westerse regeringen witmensen om willen vormen tot homo's zodat kleurlingen straks de meerderheid zijn met 'profit' als gevolg.
Het is al met al weer een bijzondere topic.
Iets niet uit kunnen sluiten. Overtuigende onderbouwing van je genocide verhaaltje.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:50 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Ik sluit inderdaad zeker niet uit dat dergelijk gedrag gewoon aan te leren is als je maar vroeg genoeg begint met 'voorlichten'.
De gedachte dat witte genocide leidt tot winst intrigeert mij trouwens ook.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:52 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Er is ook verder nooit uitleg waarom de regeringen dat zouden willen.
Stormfront heeft duidelijk niet hun beste mensen erop uit gestuurd om de rest van het internet over te nemen.
ik geloof niet dat ik jou ergens van moet overtuigenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:53 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Iets niet uit kunnen sluiten. Overtuigende onderbouwing van je genocide verhaaltje.
waarom zou ik dat doen. Je wil er overduidelijk niet aan. Vertel alle borderliners maar eens hoe onbelangrijk ontwikkeling is in de jeugdjaren voor later functioneren en dat het gewoon allemaal af te leren valtquote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:51 schreef erodome het volgende:
[..]
Tja, zo maak je je er lekker makkelijk vanaf...
Noem mij eens 1 vb van aangeleerd gedrag wat niet afgeleerd kan worden? En dan niet homo zijn zeggen, want daar is 0 bewijs voor, iets noemen wat je ook kan aantonen...
Omdat ik geen enkel iets ken dat aangeleerd is en dat niet afgeleerd kan worden. Als jij kan aantonen dat ik ongelijk heb (mijn kennis is natuurlijk maar beperkt) dan zou jouw bewering meer kracht hebben.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:59 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
waarom zou ik dat doen. Je wil er overduidelijk niet aan. Vertel alle borderliners maar eens hoe onbelangrijk ontwikkeling is in de jeugdjaren voor later functioneren en dat het gewoon allemaal af te leren valt
Dat is een beetje het hele idee achter fora. Discussiëren en met argumenten anderen proberen te overtuigen van jouw gelijk.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:59 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
waarom zou ik dat doen. Je wil er overduidelijk niet aan. Vertel alle borderliners maar eens hoe onbelangrijk ontwikkeling is in de jeugdjaren voor later functioneren en dat het gewoon allemaal af te leren valt
"Het is zo, want ik kan het niet uitsluiten" is wel revolutionair wat dat betreft.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 18:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is een beetje het hele idee achter fora. Discussiëren en met argumenten anderen proberen te overtuigen van jouw gelijk.
Een ware meester van het debat, die jongen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 18:13 schreef Toefjes het volgende:
[..]
"Het is zo, want ik kan het niet uitsluiten" is wel revolutionair wat dat betreft.
Het HIV virus en de bacterie treponema palladium lijden respectievelijk tot aids en syfilis, niet anale sex.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 15:51 schreef berko13 het volgende:
- Anale seks is verboden in de Bijbel. Bovendien leidt het tot nare en enge ziektes zoals aids, syfilis. Niet doen.
het is schijnbaar jouw idee van een forum. Nog zo'n teken van single mindedquote:Op dinsdag 21 juni 2016 18:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is een beetje het hele idee achter fora. Discussiëren en met argumenten anderen proberen te overtuigen van jouw gelijk.
Berko4presidentquote:Op dinsdag 21 juni 2016 15:51 schreef berko13 het volgende:
Indien berko13 aan het hoofd van het onderwijs stond zou ik de nadruk leggen op:
- Orale seks leidt tot keelkanker. Afraden.
Klinkt niet als een waterdicht plan. Gaan ze bij een klasgenootje die ook handig is met computers kijken. Nieuwsgierigheid hou je niet tegen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 19:14 schreef User8472 het volgende:
Ik zou het helemaal niet willen niet dat mijn kinderen zulke seksuele voorlichting krijgen. Gewoon puur biologisch en wetenschappelijk en wat ze er dan zelf van maken moeten ze zelf weten en kan ik ook toch niets aan veranderen. Van mij zullen ze ook alleen de biologische kant te horen krijgen en natuurlijk alle gevaren zoals zwangerschappen, ziektes (wat ik vooral grafisch zal uitleggen) en mensen die anderen lokken over bv. internet voor chantage of beroving, hoe sex minder belangrijk is dan iemands karakter. En ik ben dan handig met computers en zorg dat ze enkel bij geselecteerde sites kunnen tot ze het huis uit gaan.
Hoe onwetend ben je als je dit zegt en dan ook nog eens datgene wat je zegt zonder zelfreflectie de wereld in werpt...quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:50 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Ik sluit inderdaad zeker niet uit dat dergelijk gedrag gewoon aan te leren is als je maar vroeg genoeg begint met 'voorlichten'.
prove me wrongquote:Op dinsdag 21 juni 2016 21:25 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Hoe onwetend ben je als je dit zegt en dan ook nog eens datgene wat je zegt zonder zelfreflectie de wereld in werpt...
quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:12 schreef Igen het volgende:
[..]
http://www.welt.de/region(...)-Schule-spielen.html
Twaalfjarigen blijkbaar.
Het gaat blijkbaar om lesmateriaal in één deelstaat, wat door een particuliere partij wordt aangeboden, maar met subsidie van de overheid, maar waarbij elke leraar de vrijheid heeft om het wel of niet te gebruiken.
De rood-groene deelstaatregering wil zich er niet mee bemoeien maar de rechts-conservatieve partijen (vooral uit andere deelstaten) vinden dat de regering zulk lesmateriaal niet moet steunen.
Ik was net als jullie ook maar even in de bron van RT gedoken en wat zij doen voorkomen als absolute waarheid blijkt volgens Die Welt toch heel wat minder en genuanceerder zijn, maar die moeite heeft zo te lezen maar een enkele Fok!ker genomenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:44 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Daarbij komt de uitleg van het meest omstreden onderdeel volgens die Welt niet eens in de buurt van wat RT suggereert:
Oftewel: het meest omstreden onderdeel is een raadspel waarbij begrippen als 'orgasme', 'darkroom' of 'te snel klaarkomen' moeten worden uitgebeeld.
Daar kun je best iets van vinden maar wat RT daar van gemaakt heeft slaat helemaal nergens op.
Leer de community kennen, ga eens mee en je zou versteld staan hoeveel voorbeelden je wrong provenquote:
Helemaal geen seks, is het beste berko.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 15:51 schreef berko13 het volgende:
[..]
Wat een eng, doodziek land is Duitsland toch. Ronduit smerig.
Indien berko13 aan het hoofd van het onderwijs stond zou ik de nadruk leggen op:
- Duurzame en heteroseksuele relaties zijn de basis van een beschaving
- Orale seks leidt tot keelkanker. Afraden.
- Anale seks is verboden in de Bijbel. Bovendien leidt het tot nare en enge ziektes zoals aids, syfilis. Niet doen.
Maar ja, het zijn 'moderne' tijden, nietwaar?![]()
Hopelijk wordt Duitsland snel Germanistan.
verdiende loon voor die witte femi bèta cucks.
Orale seks is onlangs goedgekeurd door de paus, meen ik me te herinneren.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:20 schreef Tja..1986 het volgende:
Als orale seks tot keelkanker leidt heb ik dat risico er graag voor over.
De gedachte dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd, is helemaal niet zo raar.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 17:51 schreef KoosVogels het volgende:
Ik weet nou niet wat ik debieler moet vinden. Het idee dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd of de gedachte dat westerse regeringen witmensen om willen vormen tot homo's zodat kleurlingen straks de meerderheid zijn met 'profit' als gevolg.
Het is al met al weer een bijzondere topic.
Kan iemand mij de Bijbelplaatsen even noemen waarin dat verboden wordt? Ik betwijfel het namelijk.quote:Anale seks is verboden in de Bijbel.
WIe eist bewijst.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:44 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
De gedachte dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd, is helemaal niet zo raar.
Is daar tegenbewijs voor dan?
Ik meen mij te herinneren dat er in het verhaal over Sodom en Gomorra een passage bestaat waarin een groep mannen twee Engelen proberen te verkrachten welke de gedaante van mannen aangenomen hebben. Daaruit zou je kunnen afleiden, doch met enige omslachtigheid, dat men anale seks met de 'mannen' wilde hebben. Gezien Sodom en Gomorra en diens inwoners er niet goed vanaf kwamen zou je dit als punt kunnen aanhalen dat anale seks zondig is.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:47 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Kan iemand mij de Bijbelplaatsen even noemen waarin dat verboden wordt? Ik betwijfel het namelijk.
Volgens mij zijn er genoeg gedocumenteerde gevallen bekend van mannen die in gevangenschap of door andere oorzaak afgescheiden van vrouwen, op enig moment overgaan tot homoseksualiteit.quote:
Homoseksualiteit is een combinatie van talloze (epi)genetische en sociaal-culturele factoren inderdaad waarin wat meer of minder invloed heeft soms per onderzoek lijkt te variëren. Ook binnen meer recent neurologisch onderzoek bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:44 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
De gedachte dat homoseksualiteit kan worden aangeleerd, is helemaal niet zo raar.
Is daar tegenbewijs voor dan?
Bedankt, maar dat is me te vaag. Ik wil het graag precies weten. Boek, hoofdstuk, vers. In welke vertaling dan ook.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:50 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat er in het verhaal over Sodom en Gomorra een passage bestaat waarin een groep mannen twee Engelen proberen te verkrachten welke de gedaante van mannen aangenomen hebben. Daaruit zou je kunnen afleiden, doch met enige omslachtigheid, dat men anale seks met de 'mannen' wilde hebben. Gezien Sodom en Gomorra en diens inwoners er niet goed vanaf kwamen zou je dit als punt kunnen aanhalen dat anale seks zondig is.
Oftewel: het kan dus aangeleerd worden.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:51 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Homoseksualiteit is een combinatie van talloze (epi)genetische en sociaal-culturele factoren inderdaad waarin wat meer of minder invloed heeft soms per onderzoek lijkt te variëren. Ook binnen meer recent neurologisch onderzoek bijvoorbeeld.
Genesis 19:1–38 | English Standard Version | http://biblia.com/bible/esv/Gen%2019quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:52 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Bedankt, maar dat is me te vaag. Ik wil het graag precies weten. Boek, hoofdstuk, vers. In welke vertaling dan ook.
Dat iemand homoseks heeft, maakt iemand nog geen homo. Dat kan ook zijn om stoom af te blazen. Dolfijnen in gevangenschap worden door hun verzorgers afgetrokken omdat ze apart zitten van de vrouwtjes, dat betekent niet dat die dolfijnen nu op mensen vallen, zelfs al genieten ze van het aftrekken.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er genoeg gedocumenteerde gevallen bekend van mannen die in gevangenschap of door andere oorzaak afgescheiden van vrouwen, op enig moment overgaan tot homoseksualiteit.
Ah, je hebt het over de daad en niet over de oriëntatie. Dat maakt het een ander verhaal.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er genoeg gedocumenteerde gevallen bekend van mannen die in gevangenschap of door andere oorzaak afgescheiden van vrouwen, op enig moment overgaan tot homoseksualiteit.
Aldus Wikipedia:quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:53 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Oftewel: het kan dus aangeleerd worden.
Nee, hoor, dat is geen ander verhaal. De stelling was dat homoseksualiteit, oftewel seks tussen personen van hetzelfde geslacht, kon worden aangeleerd. Daarvoor is voldoende bewijs.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:55 schreef Igen het volgende:
[..]
Ah, je hebt het over de daad en niet over de oriëntatie. Dat maakt het een ander verhaal.
En iemand die fietst is zeker nog geen fietser?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:54 schreef Childofthe90s het volgende:
Dat iemand homoseks heeft, maakt iemand nog geen homo.
Wat een beperkte visie. Dus als jij nu een geit neukt, voel je je seksueel aangetrokken tot evenhoevigen?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:57 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nee, hoor, dat is geen ander verhaal. De stelling was dat homoseksualiteit, oftewel seks tussen personen van hetzelfde geslacht, kon worden aangeleerd. Daarvoor is voldoende bewijs.
Oriëntatie is een mooi woord voor scrabble, maar heeft geen praktische betekenis.
Blijkbaar.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:58 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wat een beperkte visie. Dus als jij nu een geit neukt, voel je je seksueel aangetrokken tot evenhoevigen?
Iemand die fietst is een fietser, maar een man die vrouwenkleren draagt is niet opeens een vrouw.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:58 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
En iemand die fietst is zeker nog geen fietser?
Ook als je daartoe wordt gedwongen?quote:
"Men" heeft afgesproken om homofilie en homoseksualiteit beide "homoseksualiteit" te noemen. Homo-emancipatie gaat erom dat je je oriëntatie kan uitleven en van het woord "homofilie" wordt geloof ik gezegd dat het suggereert dat het heel redelijk zou zijn om niet-praktiserend homofiel te zijn, maar dat wordt in de emancipatie als onwenselijk gezien.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:57 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nee, hoor, dat is geen ander verhaal. De stelling was dat homoseksualiteit, oftewel seks tussen personen van hetzelfde geslacht, kon worden aangeleerd. Daarvoor is voldoende bewijs.
Oriëntatie is een mooi woord voor scrabble, maar heeft geen praktische betekenis.
Daarom zijn die anti-homo's zo geweldadig, ze denken dat wanneer ze eenmaal een keer van achteren zijn genomen, ze nooit meer een vrouw kunnen doen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:57 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nee, hoor, dat is geen ander verhaal. De stelling was dat homoseksualiteit, oftewel seks tussen personen van hetzelfde geslacht, kon worden aangeleerd. Daarvoor is voldoende bewijs.
Oriëntatie is een mooi woord voor scrabble, maar heeft geen praktische betekenis.
Pfff, nou ik het dat hele (mij bekende) hoofdstuk nog eens woord voor woord doorgelezen, maar er staat helemaal niet dat anale seks verboden is of verwerpelijk of iets dergelijks.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:54 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Genesis 19:1–38 | English Standard Version | http://biblia.com/bible/esv/Gen%2019
Dat stel ik toch ook nergens? Ik gaf alleen aan waar dat argument doorgaans op gebaseerd wordt.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Pfff, nou ik het dat hele (mij bekende) hoofdstuk nog eens woord voor woord doorgelezen, maar er staat helemaal niet dat anale seks verboden is of verwerpelijk of iets dergelijks.
Het woord anaal komt er niet in voor en het woord seks ook niet. Het enige dat een beetje in de buurt komt, is het woord "nemen" (Nieuwe Bijbel Vertaling). In jouw Engelse tekst staat "we can have sex with them!".
Dus:
1. Seks hebben impliceert nog geen anale seks. Het kan ook gaan om andere vormen van seks.
2. Over eventuele anale seks tussen man en vrouw wordt überhaupt geen mededeling gedaan.
Er is dus op grond van de Bijbel geen enkel bezwaar om als getrouwde man je vrouw af te toe heerlijk in de poeperd te nemen.
Nee, je hebt gelijk, maar ik beschuldig je ook nergens van.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:21 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Dat stel ik toch ook nergens? Ik gaf alleen aan waar dat argument doorgaans op gebaseerd wordt.
Daarom, zo leert men ook weer wat op de late avondquote:Op woensdag 22 juni 2016 00:26 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Nee, je hebt gelijk, maar ik beschuldig je ook nergens van.
Ik vroeg me alleen af of die stelling dat anale seks volgens de Bijbel niet zou mogen ook ergens op gebaseerd is.
En dat is volgens mij dus niet het geval.
ANALE SEKS IS VOLGENS DE BIJBEL TOEGESTAAN
Dan is dat misverstand ook weer weggenomen.
Je vergeet 3: het geslacht van de engelen is doorgaans onbekend, ze worden meestal als geslachtsloos gezien.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:11 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Pfff, nou ik het dat hele (mij bekende) hoofdstuk nog eens woord voor woord doorgelezen, maar er staat helemaal niet dat anale seks verboden is of verwerpelijk of iets dergelijks.
Het woord anaal komt er niet in voor en het woord seks ook niet. Het enige dat een beetje in de buurt komt, is het woord "nemen" (Nieuwe Bijbel Vertaling). In jouw Engelse tekst staat "we can have sex with them!".
Dus:
1. Seks hebben impliceert nog geen anale seks. Het kan ook gaan om andere vormen van seks.
2. Over eventuele anale seks tussen man en vrouw wordt überhaupt geen mededeling gedaan.
Er is dus op grond van de Bijbel geen enkel bezwaar om als getrouwde man je vrouw af te toe heerlijk in de poeperd te nemen.
Meestal wordt ook verwezen naar een Bijbelvers over Onan waar staat dat je je zaad niet op de grond mag lozen, wat volgens commentaren impliceert dat een man zijn kwakje nergens anders dan op de daarvoor bestemde plaats in een vrouw mag lozen.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:21 schreef Eufonie het volgende:
[..]
Dat stel ik toch ook nergens? Ik gaf alleen aan waar dat argument doorgaans op gebaseerd wordt.
Die had ik met opzet overgeslagen omdat deze engelen in dat verhaal door Lot worden verwelkomd met de term "Heren". Wat er in de grondtekst staat, weet ik niet.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:28 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Je vergeet 3: het geslacht van de engelen is doorgaans onbekend, ze worden meestal als geslachtsloos gezien.
Ja, dat is waar ook. Maar dat zou nog steeds betekenen dat je prima anale seks kunt hebben met een vrouw, zolang je er maar voor zorgt dat uiteindelijk in haar vagina klaarkomt.quote:Op woensdag 22 juni 2016 00:32 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Meestal wordt ook verwezen naar een Bijbelvers over Onan waar staat dat je je zaad niet op de grond mag lozen, wat volgens commentaren impliceert dat een man zijn kwakje nergens anders dan op de daarvoor bestemde plaats in een vrouw mag lozen.
Ahja, die kan ook inderdaadquote:Op woensdag 22 juni 2016 00:32 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Meestal wordt ook verwezen naar een Bijbelvers over Onan waar staat dat je je zaad niet op de grond mag lozen, wat volgens commentaren impliceert dat een man zijn kwakje nergens anders dan op de daarvoor bestemde plaats in een vrouw mag lozen.
Volgens die beredenering was Jezus Christus, die uit de Bijbel, aan het einde van zijn leven een verstokte homo:quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:51 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er genoeg gedocumenteerde gevallen bekend van mannen die in gevangenschap of door andere oorzaak afgescheiden van vrouwen, op enig moment overgaan tot homoseksualiteit.
Een kus is toch gewoon een begroeting?quote:Op woensdag 22 juni 2016 07:06 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Volgens die beredenering was Jezus Christus, die uit de Bijbel, aan het einde van zijn leven een verstokte homo:
En als Hij nog sprak, ziet daar een schare; en een van de twaalven, die genaamd was Judas, ging hun voor, en kwam bij Jezus, om Hem te kussen.
Lukas 22:47 SV1750
http://bible.com/165/luk.22.47.SV1750
... en het was niet daatom dat hij werd gekruisigd.
niet heel overtuigend dit. Heb je geen onderzoek?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 23:22 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Leer de community kennen, ga eens mee en je zou versteld staan hoeveel voorbeelden je wrong proven
Volgens sommigen hier is het enorm vies als twee mannen kussen, want homo. En homo mag niet van de Bijbel.quote:Op woensdag 22 juni 2016 07:34 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Een kus is toch gewoon een begroeting?
Volgens mij zijn ze in jaar 7 ongeveer 12 -13.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Ah 14, overheen gelezen. Dan nog eigenlijk zou ik het een beetje gek vinden als veertienjarigen tijdens een toneelstukje elkaar zogenaamd oraal staan/liggen te bevredigen al zwaaiend met vibrators en dildo's.
... Zegt diegene die zonder enig onderzoek zijn mening de wereld in pleurt en daarmee mensen veroordeelt...quote:Op woensdag 22 juni 2016 07:35 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
niet heel overtuigend dit. Heb je geen onderzoek?
Dat is wat RT er van maakt, maar dat is het dus niet. Je kan beter de Duitse tekst lezen die ook in het topic gelinked is.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:36 schreef Karina het volgende:
[..]
Ah 14, overheen gelezen. Dan nog eigenlijk zou ik het een beetje gek vinden als veertienjarigen tijdens een toneelstukje elkaar zogenaamd oraal staan/liggen te bevredigen al zwaaiend met vibrators en dildo's.
Heb jij onderzoeken gelezen waaruit blijkt dat homoseksualiteit aangeleerd is?quote:Op woensdag 22 juni 2016 07:35 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
niet heel overtuigend dit. Heb je geen onderzoek?
juist ja, mijn mening. Ik kan het zeker niet uitsluiten dat homoseksualiteit aangeleerd kan worden. Jij presenteert vervolgens jouw 'kennis maken met community' als wettig en overtuigend bewijs dat het niet zo mogelijk isquote:Op woensdag 22 juni 2016 08:09 schreef Jerruh het volgende:
[..]
... Zegt diegene die zonder enig onderzoek zijn mening de wereld in pleurt en daarmee mensen veroordeelt...
Heb je zelf al bijgedragen aan het voortbestaan der westerse cultuur door een paar kinderen voort te brengen?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:08 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
juist ja, mijn mening. Ik kan het zeker niet uitsluiten dat homoseksualiteit aangeleerd kan worden. Jij presenteert vervolgens jouw 'kennis maken met community' als wettig en overtuigend bewijs dat het niet zo mogelijk is
Overigens hoe precies veroordeel ik hier mensen? Het is een politiek incorrecte opvatting maar dat maakt het niet by default onmogelijk of een veroordeling. Van mij mag iedereen zijn wie hij of zij is hoor maar voor het voortbestaan van de westerse cultuur die ik graag heb moeten we ook nog een paar flink voortplantende hetero's overhouden als het kan. Kinderen op hun 12e indoctrineren over homoseksualiteit past daar niet in
Niveautje weer hoorquote:Op woensdag 22 juni 2016 09:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Heb je zelf al bijgedragen aan het voortbestaan der westerse cultuur door een paar kinderen voort te brengen?
Waarom niet, eigenlijk? Als je zo begaan bent met onze toekomst kun je zelf ook wel wat bijdragen in de vorm van een paar gezonde, blonde, heteroseksuele Hollandsche knapen, toch?quote:
Maar wat is de indoctrinatie dan? Homoseksualiteit is leuk? Kom er bij?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:08 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
juist ja, mijn mening. Ik kan het zeker niet uitsluiten dat homoseksualiteit aangeleerd kan worden. Jij presenteert vervolgens jouw 'kennis maken met community' als wettig en overtuigend bewijs dat het niet zo mogelijk is
Overigens hoe precies veroordeel ik hier mensen? Het is een politiek incorrecte opvatting maar dat maakt het niet by default onmogelijk of een veroordeling. Van mij mag iedereen zijn wie hij of zij is hoor maar voor het voortbestaan van de westerse cultuur die ik graag heb moeten we ook nog een paar flink voortplantende hetero's overhouden als het kan. Kinderen op hun 12e indoctrineren over homoseksualiteit past daar niet in
En dan ben ik degene die mensen veroordeelt?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:22 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Waarom niet, eigenlijk? Als je zo begaan bent met onze toekomst kun je zelf ook wel wat bijdragen in de vorm van een paar gezonde, blonde, heteroseksuele Hollandsche knapen, toch?
Je hebt er een vrouw voor nodig. Ik vermoed dat het daar fout gaat.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:22 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Waarom niet, eigenlijk? Als je zo begaan bent met onze toekomst kun je zelf ook wel wat bijdragen in de vorm van een paar gezonde, blonde, heteroseksuele Hollandsche knapen, toch?
Vragen, vragenquote:Op woensdag 22 juni 2016 09:23 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Maar wat is de indoctrinatie dan? Homoseksualiteit is leuk? Kom er bij?
En wat is het doel dan van die indoctrinatie? Wie is er bij gebaat om veel homo's voort te brengen?
En het aangeleerde aspect kan nooit helemaal uitgesloten worden, maar er is veel wetenschappelijk bewijs om voorzichtig aan te gaan nemen dat homoseksualiteit aangeboren is. Als jij de claim maakt dat het aangeleerd zou kunnen zijn, dan moet je dat wel kunnen ondersteunen met bewijs.
Ik zeg toch nergens dat jij iemand veroordeelt?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:23 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
En dan ben ik degene die mensen veroordeelt?
Ik dacht, nou, dan zul je vast zelf het goede voorbeeld geven en je voortplanten. Blijkbaar zit ik daar naast.quote:Van mij mag iedereen zijn wie hij of zij is hoor maar voor het voortbestaan van de westerse cultuur die ik graag heb moeten we ook nog een paar flink voortplantende hetero's overhouden als het kan
Maar je baseert je mening toch ergens op, neem ik aan? Dan heb je voor jezelf toch een antwoord op die vragen?quote:
mooie aanname. Waar baseer je dit precies op?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:24 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik zeg toch nergens dat jij iemand veroordeelt?
Jij stelt alleen het volgende:
[..]
Ik dacht, nou, dan zul je vast zelf het goede voorbeeld geven en je voortplanten. Blijkbaar zit ik daar naast.
Herkenbaar voor je, Toefjes?quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Je hebt er een vrouw voor nodig. Ik vermoed dat het daar fout gaat.
Je ontwijkende antwoorden, maar dat is natuurlijk maar een gok.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:26 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
mooie aanname. Waar baseer je dit precies op?
Ik ben tegen het normaliseren van homoseksualiteit dmv voorlichten met anale seksspeeltjes aan 12 jarige kids. Dat vind ik indoctrineren. De boodschap is een gebiedende (wees homo) terwijl ik liever heb dat mensen in vrijheid de eigen seksualiteit onderzoeken cq ontplooien en niet middels staatspropaganda. Bovendien ondermijnt dergelijke voorlichting het voortbestaan van de cultuur aangezien twee van hetzelfde geslacht niet kunnen voorplanten. Dit in een tijd waarin massale immigratie wordt goedgepraat onder het mom 'we hebben in 2050 meer mensen nodig'. Die mensen kunnen we ook zelf voortbrengen met behoud van cultuur en zonder al te veel conflict.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:23 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Maar wat is de indoctrinatie dan? Homoseksualiteit is leuk? Kom er bij?
En wat is het doel dan van die indoctrinatie? Wie is er bij gebaat om veel homo's voort te brengen?
En het aangeleerde aspect kan nooit helemaal uitgesloten worden, maar er is veel wetenschappelijk bewijs om voorzichtig aan te gaan nemen dat homoseksualiteit aangeboren is. Als jij de claim maakt dat het aangeleerd zou kunnen zijn, dan moet je dat wel kunnen ondersteunen met bewijs.
Ik antwoord amper. Laat het aan de single minds om daar meteen een conclusie uit te trekken en een vooroordeel van te maken. Net zo sterk als 'maak kennis met een homo en je weet genoeg'.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:30 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Je ontwijkende antwoorden, maar dat is natuurlijk maar een gok.
Neuh, ik maak me niet zo'n zorgen over homofobie in jouw geval.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:35 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Ik ben tegen het normaliseren van homoseksualiteit dmv voorlichten met anale seksspeeltjes aan 12 jarige kids. Dat vind ik indoctrineren. De boodschap is een gebiedende (wees homo) terwijl ik liever heb dat mensen in vrijheid de eigen seksualiteit onderzoeken cq ontplooien en niet middels staatspropaganda. Bovendien ondermijnt dergelijke voorlichting het voortbestaan van de cultuur aangezien twee van hetzelfde geslacht niet kunnen voorplanten. Dit in een tijd waarin massale immigratie wordt goedgepraat onder het mom 'we hebben in 2050 meer mensen nodig'. Die mensen kunnen we ook zelf voortbrengen met behoud van cultuur en zonder al te veel conflict.
Schijnbaar heb je dan meteen iets tegen homo's hebben maar dat is een volstrekt andere discussie.
quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:39 schreef Vluchteling het volgende:
Wat is het verschil tussen je piemol in een Anus van een man of van een schaap stoppen? Bij een schaap is het minder smerig omdat ze alleen gras eten.
Voor wat betreft dat laatste komen beide kampen niet verder dan wat aannames. Er is nu eenmaal geen overtuigend bewijs of homoseksualiteit aangeboren is of aangeleerd. Althans, ik heb het niet gelezen en navraag hier (oa onder homo's) levert treurig weinig op. Zo lang die smoking gun aan beide kanten niet geleverd kan worden blijft mijn 'niet-uitsluiten'- stelling feitelijk de stelling met de meest wetenschappelijke ondersteuning.quote:Op woensdag 22 juni 2016 09:44 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Neuh, ik maak me niet zo'n zorgen over homofobie in jouw geval.
Ik denk alleen dat je ernaast zit als je denkt dat kinderen gestimuleerd worden om vooral homo te worden. Dat zou ook doen vermoeden dat iemand er beter van zou worden als meer kinderen homo worden. Indoctrinatie dient altijd een doel. Ik denk dat kinderen geen keuze maken voor seksualiteit, en dat kinderen alleen maar aangeleerd kan worden om niet zo moeilijk te doen wie welke partner kiest.
Toevallig zit de meeste intolerantie ook bij de nieuwkomers, dus als het bewuste indoctrinatie om onze cultuur te laten verdwijnen dan kiest men een nogal vreemde werkwijze, aangezien de nieuwkomers dus niks van homofilie moeten hebben. Waarom dan homo's promoten? Dan zou het beter zijn om geboortebeperking te promoten. Dat is cultuurneutraal.
Dus ik denk dat je je niet zo'n zorgen hoeft te maken over het verdwijnen van de westerse cultuur als gevolg van homo's. Heb je misschien ook voorbeelden van mensen die ten prooi gevallen zouden zijn aan de homopropaganda? Want nu zijn het vooral vermoedens maar een echte 'smoking gun' lever je vooralsnog niet aan.
http://www.telegraaf.nl/g(...)s_aangeboren___.htmlquote:Op woensdag 22 juni 2016 10:03 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Voor wat betreft dat laatste komen beide kampen niet verder dan wat aannames. Er is nu eenmaal geen overtuigend bewijs of homoseksualiteit aangeboren is of aangeleerd.
quote:Op woensdag 22 juni 2016 10:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wait, what?!
http://www.telegraaf.nl/g(...)s_aangeboren___.html
Deze Sanders spreekt zichzelf in deze zin smerig tegen.quote:Sanders: "De bevindingen vormen geen bewijs, maar wel een sterke aanwijzing dat de genen invloed hebben op de geaardheid. De opvatting dat seksuele oriëntatie een keuze is, klopt dan dus niet."
Sluitend bewijs dat het is aangeboren is er niet. Daarnaast zal er altijd een vermoeden van aangeleerdheid kunnen bestaan. Mensen met een kankergen krijgen niet altijd kanker. Als er een (set van) homogen(en) is, dan zullen ze vast niet allemaal homo zijn. Dus ja, je stelling zal ik nooit onderuit kunnen halen, daar heb je gelijk in.quote:Op woensdag 22 juni 2016 10:03 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Voor wat betreft dat laatste komen beide kampen niet verder dan wat aannames. Er is nu eenmaal geen overtuigend bewijs of homoseksualiteit aangeboren is of aangeleerd. Althans, ik heb het niet gelezen en navraag hier (oa onder homo's) levert treurig weinig op. Zo lang die smoking gun aan beide kanten niet geleverd kan worden blijft mijn 'niet-uitsluiten'- stelling feitelijk de stelling met de meest wetenschappelijke ondersteuning.
Jij ziet verder geen indoctrinatie en ik wel. Dus ik stel voor dat we hier agree-en to disagree.
Heil Wilders!quote:Op woensdag 22 juni 2016 10:12 schreef Infection het volgende:
Prima zaak. Nu nog de islam bestrijden.
Goed, er zijn natuurlijk gradaties, met aan de ene kant een vluchtige kus op de wang, en andere kant een uitgebreide snowblowing.quote:Op woensdag 22 juni 2016 07:39 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Volgens sommigen hier is het enorm vies als twee mannen kussen, want homo. En homo mag niet van de Bijbel.
Of de gradatie van uitgebreid genieten van je rugbuddy, anderszijds even snel je kwakkie doen in een toevallige voorbijganger bij gebrek aan vrouwen of geiten, of misschien anale penetratie (verkrachting) als straf/machtsmiddel.quote:Op woensdag 22 juni 2016 11:48 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Goed, er zijn natuurlijk gradaties, met aan de ene kant een vluchtige kus op de wang, en andere kant een uitgebreide snowblowing.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |