Om 23.55 de wc induiken en je hebt de hele nacht racistische pret.quote:
Nee hoor, hoeft niet. Het is tegenwoordig alleen zichtbaarder geworden middels sociale media. Wil niet zeggen dat het aantal racisten toegenomen is.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Racisme neemt wel toe. Omdat elke onbenul tegenwoordig via internet anoniem de grofste dingen kan uitbraken.
Gelukkig is het ip- en daarmee het echte adres van de meeste van die mafklappers makkelijk te achterhalen.
Hersenloze mensen zijn daar dus niet te slim voor. Alles duidelijk, chef.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:25 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Een proxy gebruiken is makkelijker, maar daar zijn de meeste hersenloze racisten gelukkig te dom voor.
Dan neemt het niet toe, maar wordt het zichtbaarder.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Racisme neemt wel toe. Omdat elke onbenul tegenwoordig via internet anoniem de grofste dingen kan uitbraken.
Gelukkig is het ip- en daarmee het echte adres van de meeste van die mafklappers makkelijk te achterhalen.
Als er 1996 Facebook was was heel Nederland racist toen Seedorf die strafschop miste.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:26 schreef RobbieRonald het volgende:
[..]
Nee hoor, hoeft niet. Het is tegenwoordig alleen zichtbaarder geworden middels sociale media. Wil niet zeggen dat het aantal racisten toegenomen is.
Ik zei ook niet dat het aantal racisten is toegenomen, maar "het racisme", daarmee bedoelende het aantal racistische uitlatingen.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:26 schreef RobbieRonald het volgende:
[..]
Nee hoor, hoeft niet. Het is tegenwoordig alleen zichtbaarder geworden middels sociale media. Wil niet zeggen dat het aantal racisten toegenomen is.
Dat heb je wel vaker met turken. De meeste hakkelen maar een eind weg, zoals toen ook te zien was met die 'neder-turken' bij Pauw. Grote bek over integratie, maar uiteindelijk gewoon een belabberde beheersing van de taal.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:06 schreef luxerobots het volgende:
Ik vind die Kuzu trouwens behoorlijk irritant. Altijd dure woorden gebruiken, maar zijn zinnen rammelen wel.
Bijvoorbeeld ''ik kan je met zekerheid garanderen''. Als je iets garandeert is het al zeker. Het is met 'zekerheid zeggen' of iets 'garanderen'.
Het aantal racistische uitlatingen neemt wel toe.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:29 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
[..]
Dan neemt het niet toe, maar wordt het zichtbaarder.
Was dat die jongen die highlights in zijn haar wilde? Die heeft gewoon Arie Boomsma nodig.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:30 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Dat heb je wel vaker met turken. De meeste hakkelen maar een eind weg, zoals toen ook te zien was met die 'neder-turken' bij Pauw. Grote bek over integratie, maar uiteindelijk gewoon een belabberde beheersing van de taal.
Nee, het verschil is slechts dat wat vroeger onder vrienden/familie werd uitgesproken nu zichtbaar is voor iedereen.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:30 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Het aantal racistische uitlatingen neemt wel toe.
Als je het dan verhoudingsgewijs gaat bekijken neemt het aantal niet-racistische reacties ook toe.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:29 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik zei ook niet dat het aantal racisten is toegenomen, maar "het racisme", daarmee bedoelende het aantal racistische uitlatingen.
Dat is wel degeljk enorm toegenomen met de komst van social media.
Dat aantonen lijkt mij nogal een probatio diabolica.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:30 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Het aantal racistische uitlatingen neemt wel toe.
Nee het neemt toe, want het domme geblaat onder vrienden en familie is niet verdwenen, het domme racistische geblaat via social media is erbij gekomen.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:31 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Nee, het verschil is slechts dat wat vroeger onder vrienden/familie werd uitgesproken nu zichtbaar is voor iedereen.
En heeft het strafrecht hier een taak, denk jij?quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:32 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Nee het neemt toe, want het domme geblaat onder vrienden en familie is niet verdwenen, het domme racistische geblaat via social media is erbij gekomen.
Dat is het toch ook?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 23:58 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Komt dat tegenwoordig al in het Journaal ja?
Ik vind dat je die uitzwaaipagina niet te serieus moet nemen, gewoon een ludieke actie naar mijn mening waar je de humor van zou moeten kunnen inzien. Niet te zwaar aan tillen.
Maar Sylvana neemt alles erg (overdreven) hoog op. Gisteren in RTL Late night liet ze een foto zien die ze via twitter had toegestuurd gekregen van iemand die een foto van een Kux Kux Klan outfit liet zien en erbij had geschreven dat hij hem alvast weer gewassen had.
Ik vond het eerlijk gezegd wel humoristisch.Ook daar moet je niet teveel waarde aan hechten. Het is heus geen echt lid van de KKK, en zal dat alleen plaatsen om een grove grap te plaatsen, maar aan de tafel waren ze het unaniem eens dat dat toch wel racistisch was.
Onder andere, ja. De rest was ook gewoon dom en horen geen podium op de nationale tv te krijgen.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:31 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Was dat die jongen die highlights in zijn haar wilde? Die heeft gewoon Arie Boomsma nodig.
Jazeker, de ergste uitspraken dienen bestraft te worden.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:34 schreef Morendo het volgende:
[..]
En heeft het strafrecht hier een taak, denk jij?
De ergste is toch geen zelfstandig criterium. En wat zou dan een geschikte straf zijn..... Een celstraf?quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:35 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Jazeker, de ergste uitspraken dienen bestraft te worden.
Wat is dan de ironie? Wat is er sarcastisch aan? Dit is gewoon racisme, en ik ben echt geen Gutmensch (de persoon) hierin.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:37 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik zou eerder opteren voor ironisch/sarcastisch, maar soit.
Waarom is het racistisch? Is alleen zo'n KKK pakje op zichzelf al racistisch? Of juist in deze context? Telt het nog mee dat het als grap bedoelt is?quote:
Met de uitvinding van social media is het aantal comedians ook verduizendvoudigd. Dit is zeer waarschijnlijk gewoon als zwarte grap bedoeld (no pun intended).quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:39 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wat is dan de ironie? Wat is er sarcastisch aan? Dit is gewoon racisme, en ik ben echt geen Gutmensch (de persoon) hierin.
Ongetwijfeld is het als slechte grap bedoeld, maar dat maakt het niet minder ongepast laat staan humoristisch.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:42 schreef Morendo het volgende:
[..]
Met de uitvinding van social media is het aantal comedians ook verduizendvoudigd. Dit is zeer waarschijnlijk gewoon als zwarte grap bedoeld (no pun intended).
Mijn subjectieve mening is dan dat je een lage humorgrens hebt. Er werd niet eens mee ingespeeld op iets wat ze heeft gezegd. Het is een beetje alsof je een foto van een gaskamer twittert als er een Jood in beeld komt op TV en dan dat grappig vindt "want het is een Jood en die *haha* werden vergast".quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:44 schreef DrDentz het volgende:
Humor is subjectief, ik vond het wel een goeie.
Dat kan, gelukkig is jouw mening niet relevant.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:49 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Mijn subjectieve mening is dan dat je een lage humorgrens hebt. Er werd niet eens mee ingespeeld op iets wat ze heeft gezegd. Het is een beetje alsof je een foto van een gaskamer twittert als er een Jood in beeld komt op TV en dan dat grappig vindt "want het is een Jood en die *haha* werden vergast".
Insgelijksquote:Op woensdag 25 mei 2016 00:51 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat kan, gelukkig is jouw mening niet relevant.
Een beetje als Paul de Leeuw die een foto van Bob Smalhout laat overgaan in die van Adolf Hitler? Dat is gewoon acceptabele NPO-humor. Daar betalen zelfs mensen die dat niet grappig vinden aan mee.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:49 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Mijn subjectieve mening is dan dat je een lage humorgrens hebt. Er werd niet eens mee ingespeeld op iets wat ze heeft gezegd. Het is een beetje alsof je een foto van een gaskamer twittert als er een Jood in beeld komt op TV en dan dat grappig vindt "want het is een Jood en die *haha* werden vergast".
Je lijkt wel Sylvana zoals jij nu op je teentjes bent getraptquote:Op woensdag 25 mei 2016 00:54 schreef DrDentz het volgende:
Mensen die lachen om Paul de Leeuw hebben een lage humorgrens.
Paul de Leeuw zoekt de grenzen op, maar dat weet je als bij hem in zijn programma te gast bent. De Leeuw wist niet dat Smalhout Joods was, ik weet niet of hij het dan ook had gedaan. Hij heeft ook echt wel een grens.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Een beetje als Paul de Leeuw die een foto van Bob Smalhout laat overgaan in die van Adolf Hitler? Dat is gewoon acceptabele NPO-humor. Daar betalen zelfs mensen die dat niet grappig vinden aan mee.
Ik bedoel die uitspraken die volgens de wet ook daadwerkelijk strafbaar zijn uiteraard.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
De ergste is toch geen zelfstandig criterium. En wat zou dan een geschikte straf zijn..... Een celstraf?
Welnee, totaal niet te vergelijken. Jouw voorbeeld is totaal smakeloos.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:49 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Mijn subjectieve mening is dan dat je een lage humorgrens hebt. Er werd niet eens mee ingespeeld op iets wat ze heeft gezegd. Het is een beetje alsof je een foto van een gaskamer twittert als er een Jood in beeld komt op TV en dan dat grappig vindt "want het is een Jood en die *haha* werden vergast".
De wet is op dat gebied nogal vaag natuurlijk. Is ook erg makkelijk, en precies wat die DENKERS zelf ook doen, ze beroepen zich op die vage wet.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:02 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik bedoel die uitspraken die volgens de wet ook daadwerkelijk strafbaar zijn uiteraard.
En de op te leggen straf is aan de rechters.
Daarom hebben we dan ook rechters.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:03 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
De wet is op dat gebied nogal vaag natuurlijk. Is ook erg makkelijk, en precies wat die DENKERS zelf ook doen, ze beroepen zich op die vage wet.
Mensen minachten, belachelijk maken en discrimineren wordt heel vaak gedaan met een zogenaamde grap. Grappig voor de hufter. ,maar niet grappig voor de slachtoffers.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Waarom is het racistisch? Is alleen zo'n KKK pakje op zichzelf al racistisch? Of juist in deze context? Telt het nog mee dat het als grap bedoelt is?
De KKK was niet een vervelende groep mensen die zwarte mensen alleen lastig viel of uitschold, maar die willekeurig zwarte mensen ophing aan bomen en levend verbrandde.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:03 schreef Tomatenboer het volgende:
Dit voorbeeld gaat overigens al veel verder dan het voorbeeld van dat KKK kostuum als ik het zo teruglees.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is niet om te choqueren; erge gebeurtenissen kunnen in een juiste context best onderdeel zijn van humor en satire, maar ik vond hier de context echt ontbreken.
De satire zit 'm volgens mij dan ook vooral in het feit dat Sylvana zich identificeert met dat verhaal (dat zich hier helemaal niet afgespeeld heeft).quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:09 schreef Childofthe90s het volgende:
Dit is niet om te choqueren; erge gebeurtenissen kunnen in een juiste context best onderdeel zijn van humor en satire, maar ik vond hier de context echt ontbreken.
Ik heb groot vertrouwen in onze rechtstaat.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:12 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
En dan ben je dus overgeleverd aan een zekere mate van willekeur.
Ja, en jij bent een zure vetklep.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:09 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Mensen minachten, belachelijk maken en discrimineren wordt heel vaak gedaan met een zogenaamde grap. Grappig voor de hufter. ,maar niet grappig voor de slachtoffers.
De grappenmaker zal zich vaak verschuilen achter de onschuld van humor. ... en voorwenden dat hij zo ruimdenkend en vrolijk is itt tot zijjn criticaster die hij als bekrompen en verzuurd poogt af te schilderen.
Die Duitser met zijn gedicht deed hetzelfde......
Het is maar een grap... echt niet beledigend... het is om te lachen.
Een andere verdedigingslinie is zeulen met de vrijheid van meningsuiting.
De discriminerende hufter is dan de vrijheidsstrijder en op de bres voor democratie en vrijheid. aldus het spel.
Ja, en je kan ook altijd nog in cassatie. Mits je wat centjes hebt. Toch zou ik liever zien dat het OM zich wat meer bezighield met gewelds- en vermogensdelicten.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik heb groot vertrouwen in onze rechtstaat.
Bovendien kan je altijd in hoger beroep.
nee hoor...... ik ben niet zoals jij.quote:
Omdat je zelf nooit last hebt van racisme waarschijnlijk.quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:21 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, en je kan ook altijd nog in cassatie. Mits je wat centjes hebt. Toch zou ik liever zien dat het OM zich wat meer bezighield met gewelds- en vermogensdelicten.
Nou, laatst was ik een juwelierszaak en ik hoorde een medewerker fluisteren tegen een andere medewerker: 'let op die vieze zwarte'. Maar moest ik dan aangifte doen?!quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:52 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat je zelf nooit last hebt van racisme waarschijnlijk.
Paul de Leeuwquote:Op woensdag 25 mei 2016 00:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Een beetje als Paul de Leeuw die een foto van Bob Smalhout laat overgaan in die van Adolf Hitler? Dat is gewoon acceptabele NPO-humor. Daar betalen zelfs mensen die dat niet grappig vinden aan mee.
Klasse dat ze verantwoordelijkheid pakken en een signaal afgeven inderdaad.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:45 schreef Gutmensch het volgende:
[ afbeelding ]
Niet gedacht dat ik het ooit zou zeggen, maar:
Hulde aan Elsevier
Je doet je naam wel eer aan zeg.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:45 schreef Gutmensch het volgende:
[ afbeelding ]
Niet gedacht dat ik het ooit zou zeggen, maar:
Hulde aan Elsevier
(Ik kan het misschien verkeerd begrepen hebben)quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:50 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Jij vindt dat Nederland niet ook van Sylvana is?
Onnavolgbaar.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:52 schreef down_in_it het volgende:
[..]
Er discriminerend niet waar dat witte man benadrukken.
Net zo discriminerend als haar zwarte vrouw noemen. Helaas gaat het richting haar veel en veel verder.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:52 schreef down_in_it het volgende:
[..]
(Ik kan het misschien verkeerd begrepen hebben)
ja wel maar heb je ook het artikel ook gelezen ?
http://www.elsevier.nl/op(...)-van-sylvana-308837/
Er discriminerend niet waar dat witte man benadrukken.
Sorry ik was even met meerdere dingen tegelijk bezig.quote:
Wie kan vergeven kan allesquote:Op woensdag 25 mei 2016 18:57 schreef down_in_it het volgende:
[..]
Sorry ik was even met meerdere dingen tegelijk bezig.
Ik bedoelde dat er met nadruk op "de witte man" gediscrimineerd word.
Nogmaals sorry voor deze verwarring.
En daarom hebben ze haar dus gevraagd voor die partij.quote:Op woensdag 25 mei 2016 18:58 schreef Kaas- het volgende:
Best wel een lekker wijf eigenlijk voor iemand van 45.
Zij is wel degelijk van Nederlandse komaf.quote:Op woensdag 25 mei 2016 19:04 schreef Gutmensch het volgende:
Ik wacht nog op antwoord op mijn vraag aan down_in_it.
Een Vandaag besteedde hier vandaag aandacht aan: http://binnenland.eenvand(...)s_verdeelt_nederlandquote:Op woensdag 25 mei 2016 18:45 schreef Gutmensch het volgende:
[ afbeelding ]
Niet gedacht dat ik het ooit zou zeggen, maar:
Hulde aan Elsevier
Kan ook na de burgeroorlog wel, toch?quote:Op donderdag 26 mei 2016 02:19 schreef Peachbird het volgende:
Al was sylvana groen en een transgender dan mocht ze van mij nogsteeds het land uit vanwege het aanhangen van DENK.
Inderdaad, als Tatjana Simic bij DENK was gegaan zou die net zo hard onder en uitgekotst worden, wel door mij tenminste.quote:Op donderdag 26 mei 2016 02:19 schreef Peachbird het volgende:
Al was sylvana groen en een transgender dan mocht ze van mij nogsteeds het land uit vanwege het aanhangen van DENK.
Al zouden mijn meest geliefde vrienden of familie bij DENK gaan dan mochten ze ook het land uit.quote:Op donderdag 26 mei 2016 02:27 schreef budvar het volgende:
[..]
Inderdaad, als Tatjana Simic bij DENK was gegaan zou die net zo hard onder en uitgekotst worden, wel door mij tenminste.
komt er toch nietquote:Op donderdag 26 mei 2016 02:25 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Kan ook na de burgeroorlog wel, toch?
Welke juwelierszaak?quote:Op woensdag 25 mei 2016 01:56 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nou, laatst was ik een juwelierszaak en ik hoorde een medewerker fluisteren tegen een andere medewerker: 'let op die vieze zwarte'. Maar moest ik dan aangifte doen?!
Waar staat dat?quote:Op donderdag 26 mei 2016 17:03 schreef Wimperkruller het volgende:
Vind het raar dat mensen het normaal vinden of goedkeuren dat deze vrouw zo wordt uitgescholden, dood gewenst en weet ik veel wat nog meer.
Waarom moet ze het land uit?quote:Op donderdag 26 mei 2016 02:19 schreef Peachbird het volgende:
Al was sylvana groen en een transgender dan mocht ze van mij nog steeds het land uit vanwege het aanhangen van DENK.
Kan jij wel omgaan met de vrijheden in Nederland? Misschien moet je zelf emigreren.quote:Op donderdag 26 mei 2016 16:14 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Al zouden mijn meest geliefde vrienden of familie bij DENK gaan dan mochten ze ook het land uit.
Dat hele verdraaiien van deze zaak naar een zaak over racisme is te laag voor woorden, het gaat niet over racisme het gaat over DENK.
Normale mensen vinden dat soort zaken niet normaal.quote:Op donderdag 26 mei 2016 17:03 schreef Wimperkruller het volgende:
Vind het raar dat mensen het normaal vinden of goedkeuren dat deze vrouw zo wordt uitgescholden, dood gewenst en weet ik veel wat nog meer.
Het is gewoon ziek.quote:Op woensdag 25 mei 2016 00:03 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dit is wat Nederland mooi maakt. Wie hier niet van huis uit mee opgegroeid is, snapt onze directheid en humor niet. Sylvana en haar turken voelen het misschien oprecht niet aan en bewegen zich daarom als autisten in het debat. Fransen en Belgen kunnen er ook helemaal niet tegen, heeft dus niks met ras te maken.
Overal. Hier genoeg mensen, Facebook ook. Verdiende loon wordt er gezegd. Misschien zijn dat de grootst tokkies hoor die dat zo zeggen, maar ik vind het toch vreemd.quote:
FB is wel een soort roversnest geworden van extremisten, wat ik begrijp. Hier heb ik het nog niet zien staan, nu zie ik niet alles, maar goed. Je hebt dus nu Stormfront, Maroc.nl en Faceboek met dezelfde reputatie. Verder is de stelling belachelijk natuurlijk.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:33 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Overal. Hier genoeg mensen, Facebook ook. Verdiende loon wordt er gezegd. Misschien zijn dat de grootst tokkies hoor die dat zo zeggen, maar ik vind het toch vreemd.
Nederlanders tot ongewenste vreemdeling willen verklaren als hun mening anders is, dat is ziek, ja.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:28 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ja, iedereen met een andere achtergrond dan jij is ziek.
Wat? Kun je wel Nederlands lezen? Of probeer je de discussie te volgen met Google Translate?quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:37 schreef skrn het volgende:
[..]
Nederlanders tot ongewenste vreemdeling willen verklaren als hun mening anders is, dat is ziek, ja.
Ik vind het ook allemaal van een niveau dat nog lager dan laag is. Maar goed, ze gaat er zelf ook met gestrekt been in. En ze is naar mijn weten niet in levensgevaar, daarentegen andere in de politiek die met hard erin gaan moet vrezen voor hun leven.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:37 schreef skrn het volgende:
[..]
Nederlanders tot ongewenste vreemdeling willen verklaren als hun mening anders is, dat is ziek, ja.
Achterlijke tokkie gespot.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:31 schreef Confetti het volgende:
Nederland is een blank land. Dan moet je als neger niet de grote baas uithangen en 95% van de bevolking de les wijzen in programma's als DWDD.
De haat is meer dan op zijn plek. Ze stigmatiseert de blanke man en is jarenlang bezig met haar haatcampagne.
Dat weet je niet of ze in levensgevaar is wel of niet. Je zal de mafketels in NL de kost moeten geven. Ik vind dat je daar niet echt meer lankmoedig mee moet omgaan in NL, met ons verleden.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:48 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik vind het ook allemaal van een niveau dat nog lager dan laag is. Maar goed, ze gaat er zelf ook met gestrekt been in. En ze is naar mijn weten niet in levensgevaar, daarentegen andere in de politiek die met hard erin gaan moet vrezen voor hun leven.
Wtf is een blank land eigenlijk?quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:58 schreef TheJanitor het volgende:
Dingen veranderen omdat het jou niet aanstaat als andersgekleurde. Het kan alleen in blanke landen.
Nog een achterlijke tokkie gespot. Gaat makkelijk zo!quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:58 schreef TheJanitor het volgende:
Dingen veranderen omdat het jou niet aanstaat als andersgekleurde. Het kan alleen in blanke landen.
Ons verleden? Doel je nu op die linkse autist of de moslim extremist?quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:50 schreef Ryan3 het volgende:
Dat weet je niet of ze in levensgevaar is wel of niet. Je zal de mafketels in NL de kost moeten geven. Ik vind dat je daar niet echt meer lankmoedig mee moet omgaan in NL, met ons verleden.
Fortuyn, Van Gogh. Ik wil het niet nogmaals meemaken.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:03 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ons verleden? Doel je nu op die linkse autist of de moslim extremist?
Gelijk beledigen als iets je niet aanstaat. Typisch links.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:02 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Nog een achterlijke tokkie gespot. Gaat makkelijk zo!We blieven die mensen met een ander kleurtje niet he. Zeg het nou waar het op staat en hoe je echt over die mensen denkt.
Typisch rechts om recht te praten wat krom is en zich in een slachtofferrol te wentelen.quote:Op donderdag 26 mei 2016 20:04 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Gelijk beledigen als iets je niet aanstaat. Typisch links.
Ga lekker knikkeren buiten als het te veel wordt voor je intellect.quote:Op donderdag 26 mei 2016 19:43 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Wat? Kun je wel Nederlands lezen? Of probeer je de discussie te volgen met Google Translate?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |