Dat doet niets af aan het feit dat een donker iemand uitschelden voor 'Zwarte Piet' racistisch is. Iemand die dat doet, is niet per se een racist, maar zijn opmerking is dat wel.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:23 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik zal jou het scheld-proces even uitleggen. Sommige mensen schelden wel eens als ze kwaad zijn. Vaak gebruiken ze dan woorden waarvan ze denken dat die de ontvanger het meest raakt. Tegen een vrouw kan het een "k... hoer" zijn. Tegen een dikke vrouw een "dikke trut". Tegen een man "k.. homo" en tegen een neger "k.. neger". Kijk, je scheld mens niet uit met "Jij slanke, knappe, slimme god". Je zoekt de zwakheden van mensen op maar dat hoeft nog niet te betekenen dat zo'n iemand een hekel heeft aan alle vrouwen, negers, homo's of dikke mensen. Snap je?
Zij moet aangifte doen als ze voor "Zwarte Piet" is uitgescholden en dan zal de rechter beoordelen of dat racistisch is. Kan ze meteen meenemen alle varianten van -hoer, -wijf, -bitch, -mongool, etc. Nog iemand die "zwarten hebben geen ziel" gepost heeft toevallig? Of rotikop?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat doet niets af aan het feit dat een donker iemand uitschelden voor 'Zwarte Piet' racistisch is.
Af en toe schelden kan best, randdebiel die je bent.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verder ben je gewoon een josti als je gaat schelden op FB.
Leef je uit. Ik moet altijd lachen om randdebielen die de meest hatelijke shit op Facebook gooien, om er iets later achter te komen dat hun werkgever daar niet van gediend is.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:51 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Af en toe schelden kan best, randdebiel die je bent.
De auto van Verstappen als ie gecrashed is.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja, maar wat zijn ronkende puinhopen?
Of Sinterklaas (spiritueel wereldheerser) uitschelden voor Zwartepiet (pitcher van de suikerindustrie)?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:54 schreef Morendo het volgende:
Is een blank, sorry: wit (micro-agressie), iemand 'uitschelden' voor Sinterklaas eigenlijk racisme?
Neuh, maar 'cracker' is bijvoorbeeld wel racistisch. In de VS althans.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:54 schreef Morendo het volgende:
Is een blank, sorry: wit (micro-agressie), iemand 'uitschelden' voor Sinterklaas eigenlijk racisme?
Ah oké, en zijn daar nog criteria voor of verzin je nu maar iets?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh, maar 'cracker' is bijvoorbeeld wel racistisch. In de VS althans.
Moet je een josti voor de rechter slepen omdat hij kwijlt en zich simpel uitdrukt?quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verder ben je gewoon een josti als je gaat schelden op FB.
Of moeten de josti's Koos voor de rechter slepenquote:Op vrijdag 27 mei 2016 16:01 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Moet je een josti voor de rechter slepen omdat hij kwijlt en zich simpel uitdrukt?
Maar ook dat is niet echt schofferend, net zoals ghost of honkey, het zijn geen vriendelijke benamingen, maar racistisch...neuh. Eerder schertsend.quote:Op vrijdag 27 mei 2016 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh, maar 'cracker' is bijvoorbeeld wel racistisch. In de VS althans.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |