Dat wordt echt pas diep in de nacht/ochtend geloof ik.quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:36 schreef martijnde3de het volgende:
Weet iemand hoe laat de uitslagen(NL tijd) bekend worden?
Cruz gaat gemiddeld een paar % aan kop ten opzichte van Trump. En laat Tedje daarna maar lekker verder surgen. Ik kan niet wachten tot deze hele poppenkast aankomt op een "brokered convention".quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:47 schreef Federer-fan het volgende:
Heeft Trump nog een kans in Wisconsin of wordt het gewoon Cruz?
Laatste polls gaven Trump een kleine voorsprong, maar daarvoor was het Cruz. Verwachting is nog steeds dat Cruz wint, maar het blijft spannend.quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:47 schreef Federer-fan het volgende:
Heeft Trump nog een kans in Wisconsin of wordt het gewoon Cruz?
Verwachting is dat Cruz en Sanders een kleine overwinning behalenquote:Op dinsdag 5 april 2016 22:47 schreef Federer-fan het volgende:
Heeft Trump nog een kans in Wisconsin of wordt het gewoon Cruz?
Transcriptquote:''Well, I don't know if the Fed has it. But I think the administration can have it.''
''It's something I have not studied, honestly, the legal implications of that''
Nee, ze doet alsof ze linkser dan ooit is. Straks verandert ze weer van "primarymode naar generalelecitonmode". Haar woorden (vorige verkiezing tegen Obama), niet de mijne. Wat ze nu voordoet is totaal irrelevant, het gaat erom wat ze daadwerkelijk zou doen, mocht zij de nominatie winnen en president worden.quote:Op dinsdag 5 april 2016 11:08 schreef Mike het volgende:
Clinton is, dankzij Sanders, linkser dan ooit
Het probleem is dat haar loyaliteit minstens zo sterk bij de 'donors' ligt als bij de kiezers, zonder die donors kan ze immers eveneens niet een verkiezingscampagne winnen.quote:Natuurlijk, ze is minder authentiek dan Sanders en past haar standpunten meer aan naar wat het publiek wil horen, maar wat maakt dat uit zolang ze maar uitvoert wat je wil?
Dat komt pas aan de orde wanneer de primary's voorbij zijn, tot die tijd gaat het om de interne verschillen.quote:Sanders wil (waarschijnlijk) een te grote verandering voor het Amerikaanse volk en dan lijkt Clinton me een meer dan redelijk alternatief. Als je de democraten een warm hart toedraagt, zou Clinton dan ook niet de vijand moeten zijn, maar de republikeinen, die qua beleid gewoon haaks staan op het beleid van de democraten.
Niet slecht voor Sanders maar iets minder dan wat ik zou verwachten (55-60/40-45) gezien de demografische samenstelling van die staat.quote:Op woensdag 6 april 2016 01:30 schreef L3gend het volgende:
Hufftington Exit polls
Sanders 53%
Clinton 46%
Cruz 47%
Trump 35%
Kasich 15%
https://twitter.com/ryangrim/status/717472505217294337
Normaal post ik dit niet, maar vorig keer zaten ze er dichtbij
Dat is niet handig maar ook hij kan deskundige mensen in dienst nemen die dit wel kunnen uitzoeken. Het is belangrijker wat hij wil bereiken dan hoe hij denkt dat te kunnen bereiken.quote:Op woensdag 6 april 2016 01:09 schreef L3gend het volgende:
Ondertussen kan Sanders in een dramatische interview niet uitleggen hoe hij de grote banken kan splitsen. Een van zijn speerpunten.
[..]
Transcript
http://www.nydailynews.co(...)rd-article-1.2588306
https://www.washingtonpos(...)9873700590&tid=ss_tw
Ja, zeker ook omdat ze de afgevaardigden het zelf 'de hel op aarde' noemen. Eens in de 3 dagen een fundraiser...wat een ellende.quote:
Ja, juist zij zouden het gemakkelijk kunnen veranderen. De Americanen gaan er graag prat op dat zij zoveel democratie hebben maar ironisch genoeg is juist het extreme gehalte aan democratie er verantwoordelijk voor dat ze veel minder democratisch zijn, al die verkiezinkjes kosten veel geld en dus moeten ze de rijkere mensen tevreden houden. Zoals een van hun Congress-leden (de persoon van de Democraten die zijn collega's moest aanjagen om voldoende geld te werven) aangaf: "als iemand minder dan $1000 kan geven dan bel ik niet en zij hebben andere behoeftes dan de meeste mensen."quote:Op woensdag 6 april 2016 16:04 schreef Mike het volgende:
[..]
Ja, zeker ook omdat ze de afgevaardigden het zelf 'de hel op aarde' noemen. Eens in de 3 dagen een fundraiser...wat een ellende.
Wat gebeurt er met de laatste 5 gedelegeerden?quote:Op woensdag 6 april 2016 16:00 schreef L3gend het volgende:
Na de uitslag in Wisconsin wordt de kans op een brokered convention bij de republikeinen steeds groter. Opvallend is dat Cruz in liberale counties goed doet, wat betekent dat de establishment kiezers hem steunen tegen Trump. Kasich rol lijkt ook uitgespeeld, hij is nog nuttig in NY om Trump <50% te houden, maar daarna kan hij beter mee stoppen
Bij de Democraten, heeft Sanders gewonnen, beter dan de peilingen hadden voorspeld, maar is wel minder dan de 15% die hij moet halen om Clinton nog in te halen. Maar toch had ik vooraf een grotere overwinning verwacht omdat Wisconsin demografisch heel goed past voor Sanders en ook het feit dat hij recente enorme overwinningen had gehaald in het westen.
Het wordt voor Sanders heel lastig om Clinton nog in te halen, zelfs als hij alle staten, waarvan Clinton in de grote staten favoriet is, met 10% wint.
Valt wel mee: http://www.nytimes.com/20(...)g-up-banks.html?_r=0quote:Op woensdag 6 april 2016 01:09 schreef L3gend het volgende:
Ondertussen kan Sanders in een dramatische interview niet uitleggen hoe hij de grote banken kan splitsen. Een van zijn speerpunten.
[..]
Transcript
http://www.nydailynews.co(...)rd-article-1.2588306
https://www.washingtonpos(...)9873700590&tid=ss_tw
The Greenpapers geeft aan dat het 48-38 wordtquote:Op woensdag 6 april 2016 16:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat gebeurt er met de laatste 5 gedelegeerden?
45 voor Sanders, 36 voor Hillary, 86 in totaal.
Waarmee we weer op het puntje komen dat de media in de USA enorm biassed zijn met betrekking tot Sanders en Hillary wat ongetwiijfeld samenhangt met het feit dat veel van de belangrijkste media veel geld doneren aan de campagne van Hillary (direct of indirect, dat boeit niet) en er dus belang bij hebben dat Hillary wint. Sanders zelf heeft dit ook aangekaart bij een van zijn televisie-interviews..quote:Op woensdag 6 april 2016 16:24 schreef Tweek het volgende:
[..]
Valt wel mee: http://www.nytimes.com/20(...)g-up-banks.html?_r=0
Nog niet maar ik ga het dadelijk wel doen.quote:Op woensdag 6 april 2016 16:27 schreef martijnde3de het volgende:
en is iedereen in NL al wezen stemmen vandaag voor het referendum?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |