SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroïdenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Powerlifting Goals 31-12-2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor mensen die in de 2015 doelstellingen willen worden toegevoegd kunnen tot 30 maart Snakey DM-enBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
lees dit even hardop terug voor jezelf en beslis danquote:Op maandag 1 februari 2016 14:07 schreef berko13 het volgende:
Heb een verkoudheid gehad 3 dagen, voel me terug 85-90% en zo goed als genezen
Heb zin om te sporten, zou dit vandaag al lukken of beter om te wachten tot ik volledig genezen ben??Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Lekker kort door de bocht weer.quote:Op maandag 1 februari 2016 14:20 schreef Henrys het volgende:
Mensen die trainingen overslaan door een simpele verkoudheid komen er nooit![]()
Ik kreeg vorige week een spontane bloedneus, maar dat was even flink snuiten en doorgaan.quote:Op maandag 1 februari 2016 14:20 schreef Henrys het volgende:
Mensen die trainingen overslaan door een simpele verkoudheid komen er nooit
Watjes tegenwoordig![]()
![]()
Je gaat niet dood van trainen met een verkoudheid maar je gaat ook niet dood van een training overslaan. Dus heb je geen zin dan ga je niet, of je gaat wel en als het niet lekker lukt stop je....![]()
Als je je gammel voelt gewoon effe rust nemen. Als je weer redelijk in orde bent rustig aan trainen. Het helpt mij altijd juist wat sneller weer de oude te zijn.![]()
Hoezo kort door de bocht? Mensen gebruiken elk klein excuus om niet te gaan trainen. Zelfs als het buiten regent is het voor de meerderheid al genoeg om lekker thuis te blijven.quote:![]()
Vriend, als ik me niet lekker voel ga ik geen gewichten over m'n hoofd gooien of zware technische lifts doen. Dat je dan nog gewoon kan curlen ofzo is totaal niet interessant. Ik wacht liever een dag of twee zodat ik alles fatsoenlijk kan doen dan een slechte training neer te zetten met risico op verslechtering of blessures. Maar je moet het zelf weten. Op een gegeven moment laat je je ego wel thuis.quote:Op maandag 1 februari 2016 15:52 schreef Henrys het volgende:
[..]
Hoezo kort door de bocht? Mensen gebruiken elk klein excuus om niet te gaan trainen. Zelfs als het buiten regent is het voor de meerderheid al genoeg om lekker thuis te blijven.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Als ik voor ieder verkoudheidje thuis moet blijven train ik misschien 4 maanden per jaar
Structureel verkouden hier. Is allemaal te verhelpen met een operatie, maar dat is ook geen pretje. Het belemmert me niet genoeg in het dagelijks leven om voor de operatie te gaan.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
tenzij je hoge koorts hebt en alles onder moet schijten is het gewoon een zwak excuus. Als een simpele verkoudheid je lichaam al genoeg aantast dat je niet zwaar kan trainen dan moet je toch eens goed naar je voeding kijken.quote:Op maandag 1 februari 2016 15:56 schreef Drinky het volgende:
[..]
Vriend, als ik me niet lekker voel ga ik geen gewichten over m'n hoofd gooien of zware technische lifts doen. Dat je dan nog gewoon kan curlen ofzo is totaal niet interessant. Ik wacht liever een dag of twee zodat ik alles fatsoenlijk kan doen dan een slechte training neer te zetten met risico op verslechtering of blessures. Maar je moet het zelf weten. Op een gegeven moment laat je je ego wel thuis.![]()
De ene verkoudheid is de andere niet. Als ik een goede verkoudheid te pakken heb voel ik me niet bepaald fit en blijf ik thuis. Naar je lichaam luisteren kan niet zoveel kwaad.quote:Op maandag 1 februari 2016 15:52 schreef Henrys het volgende:
[..]
Hoezo kort door de bocht? Mensen gebruiken elk klein excuus om niet te gaan trainen. Zelfs als het buiten regent is het voor de meerderheid al genoeg om lekker thuis te blijven.![]()
Trainingsmaatje vorige week leren deadliften, deadlift nu 110KG 1RM met goede form![]()
Like wtf.Vent weegt iets van 65KG en gaat een halfjaartje sportschool.
![]()
Precies, liever even goed herstellen en dan een goede training. Als het ergens tusseninzit maak ik er soms nog wel een deloadweekje van door licht te trainen.quote:Op maandag 1 februari 2016 15:56 schreef Drinky het volgende:
[..]
Vriend, als ik me niet lekker voel ga ik geen gewichten over m'n hoofd gooien of zware technische lifts doen. Dat je dan nog gewoon kan curlen ofzo is totaal niet interessant. Ik wacht liever een dag of twee zodat ik alles fatsoenlijk kan doen dan een slechte training neer te zetten met risico op verslechtering of blessures. Maar je moet het zelf weten. Op een gegeven moment laat je je ego wel thuis.![]()
Wat een lariekoek.quote:Op maandag 1 februari 2016 16:00 schreef Henrys het volgende:
[..]
tenzij je hoge koorts hebt en alles onder moet schijten is het gewoon een zwak excuus. Als een simpele verkoudheid je lichaam al genoeg aantast dat je niet zwaar kan trainen dan moet je toch eens goed naar je voeding kijken.
Ik ga normaal ook 4-5x per week, maar was van de week ook verkouden (o.i.d.).
Normaal ben ik nooit verkouden, maar nu wel sinds 5 jaar ofzo (ben aan het stoppen met vettige medicatie -> slapeloosheid -> weinig weerstand, etc). Had ook een beetje grieperige verschijnselen. Met deadliften of benchpress was dat echt niet ideaal. Zelfs op licht gewicht werd ik duizelig, dus ben maar gestopt voor een paar dagen.Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Ai. Nee, 1,5 week. Niet eens echt lang, daarom was ik ook verrast dat het zo'n spierpijn opleverde. Het heeft bijna 4 dagen aangehoudenquote:
Fear is the path to the Dark Side.![]()
Nog bedankt voor alle reacties over het elleboogprobleem.
Doe 't wat rustiger aan en pak zoveel mogelijk een EZ-bar.![]()
Ligt er ook aan wat je onder een verkoudheid verstaat. Als je een beetje keelpijn hebt en af en toe moet hoesten is het inderdaad niet zo spannend. Maar als je echt een kop vol met snot hebt en dan zo'n zwaar gevoel in je hoofd hebt vind ik trainen ook niet heel fijn. Al zouden sommige mensen dat al onder de noemer 'griep' scharen...
Sinds vandaag trouwens weer een ander ritme waardoor ik overdag veel op kantoor zit, daar waar ik eerst overdag wat actiever was. Minder beweging dus. Ik eet nu op onderhoud, 2650 kcal per dag. Zouden jullie kcals schrappen? Train nog wel gewoon 3 - 4 keer per week.![]()
Gewoon bijhouden wat er gebeurt met je lichaam/gewicht. Dus vetpercentage in de gaten houden en kijken of je meer of minder moet eten.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:26 schreef ZuidGrens het volgende:
Ligt er ook aan wat je onder een verkoudheid verstaat. Als je een beetje keelpijn hebt en af en toe moet hoesten is het inderdaad niet zo spannend. Maar als je echt een kop vol met snot hebt en dan zo'n zwaar gevoel in je hoofd hebt vind ik trainen ook niet heel fijn. Al zouden sommige mensen dat al onder de noemer 'griep' scharen...
Sinds vandaag trouwens weer een ander ritme waardoor ik overdag veel op kantoor zit, daar waar ik eerst overdag wat actiever was. Minder beweging dus. Ik eet nu op onderhoud, 2650 kcal per dag. Zouden jullie kcals schrappen? Train nog wel gewoon 3 - 4 keer per week.
Wat ik dus telkens wel merk is dat ik in de cut meer energie heb dan tijdens bulk of zelfs als ik op onderhoud eet. Eet nu bijvoorbeeld 2100kcal, ook op trainingsdagen, maar heb verder geen last van lusteloosheid of hongergevoel (wat anders wel het geval is)I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
bij ons bij de Basic fit hebben ze sinds kort nieuwe apparatuur.
nu hebben ze 2 soorten gewichten.
"bumper plates" en oranje Ziva gewichten van 20 kg.
vroeger hadden ze grote 20 kg schijven van Technogym.
de bumper plates zijn zover ik weet even groot als onderstaande 20 kg van Technogym.
de nieuwe 20 gewichten die wij hebben zijn zover ik weet iets kleiner. ergens tussen de 10 en 20kg van Technogym in. edit. zie foto 2.
nu wil ik deadliften.
welke gewichten moet ik gebruiken?
als ik er van uit ga dat de Ziva schijf een diameter gat heeft van een barbell, dan kun je een beetje berekenen hoe breed hij is en dat lijkt mij te klein voor een deadlift en is de 20 kg Technogym / bumperplate beter geschikt?
[ Bericht 3% gewijzigd door fespo op 03-02-2016 01:32:17 ]![]()
Ik snap helemaal niks van je vraag. Gewoon het grootste erop gooien en liften, zo moeilijk hoeft dat niet te zijn?I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Ik neem aan dat het over de diameter van de schijven gaat en de nieuwe schijven zijn wat kleiner dan de 'gewone' 20kg schijven, waardoor de bar bij het deadliften lager komt te zitten dan bij de gewone schijven en je dus een mini deficit deadlift aan het doen bent? Als de gewone, grote schijven beschikbaar zijn, dan gebruik je die en anders die kleinere, maar dan gebruik je wat matjes om de boel hoger te maken en dan moet je zelf even kijken hoeveel nodig is om de normale hoogte te bereiken.quote:Op woensdag 3 februari 2016 01:00 schreef fespo het volgende:
bij ons bij de Basic fit hebben ze sinds kort nieuwe apparatuur.
nu hebben ze 2 soorten gewichten.
"bumper plates" en oranje Ziva gewichten van 20 kg.
vroeger hadden ze grote 20 kg schijven van Technogym.
de bumper plates zijn zover ik weet even groot als onderstaande 20 kg van Technogym.
de nieuwe 20 gewichten die wij hebben zijn zover ik weet iets kleiner. ergens tussen de 10 en 20kg van Technogym in. edit. zie foto 2.
nu wil ik deadliften.
welke gewichten moet ik gebruiken?
als ik er van uit ga dat de Ziva schijf een diameter gat heeft van een barbell, dan kun je een beetje berekenen hoe breed hij is en dat lijkt mij te klein voor een deadlift en is de 20 kg Technogym / bumperplate beter geschikt?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
DL gaat bij mij ook vrij snel en goed, terwijl m'n BP zwaar zuigtquote:Op maandag 1 februari 2016 23:02 schreef BredeBroeder het volgende:
Trainingsmaatje vorige week leren deadliften, deadlift nu 110KG 1RM met goede form![]()
Like wtf.Vent weegt iets van 65KG en gaat een halfjaartje sportschool.
![]()
maar wat is de normale hoogte?quote:Op woensdag 3 februari 2016 07:41 schreef 33 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het over de diameter van de schijven gaat en de nieuwe schijven zijn wat kleiner dan de 'gewone' 20kg schijven, waardoor de bar bij het deadliften lager komt te zitten dan bij de gewone schijven en je dus een mini deficit deadlift aan het doen bent? Als de gewone, grote schijven beschikbaar zijn, dan gebruik je die en anders die kleinere, maar dan gebruik je wat matjes om de boel hoger te maken en dan moet je zelf even kijken hoeveel nodig is om de normale hoogte te bereiken.![]()
De officiele barhoogte bij meets is 8,75 inch, oftewel 22,225 cm. Tenzij de platen die je gebruikt erg klein zijn zou ik me geen zorgen maken om een cm verschil. Tenzij je mee wil doen in meets, dan is het handig op de juiste hoogte te trainen.quote:![]()
Bij mij gaat dat ook vrij snel. Zit met BP en DL nu op 70 kilo na 5 weken trainen (Ben begonnen met 20 allebei). Misschien spiergeheugen ofzo?quote:Op woensdag 3 februari 2016 09:09 schreef no1uknow het volgende:
DL gaat bij mij ook vrij snel en goed, terwijl m'n BP zwaar zuigtAim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
lol ik lift gewoon met van die crossfit bumperplates. Geen idee wat de diameter daar van is.
Deathlift or Die.![]()
Trust me, je merkt het wel als je met kleinere platen lift! Tenzij je dat gewend bent natuurlijk.
Morgen 250kg deadlift (block pulls) op de planning; spannend!Nu 5e week in de cut en damn, ik merk aanzienlijk krachtverlies al, voornamelijk bij het bankdrukken.
![]()
krachtverlies is op dit moment nog beperkt hier, wel merk ik het aan mn energie....alles gaat net iets minder makkelijk/lekker.![]()
Al zijn ze 10 centimeter kleiner. Alles beter dan hexa-plates.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Volgens mij 45 cm, wat de normale diameter is. Nouja, normaal. 45cm wordt in meets gebruikt.quote:Op woensdag 3 februari 2016 13:07 schreef Ethanolic het volgende:
lol ik lift gewoon met van die crossfit bumperplates. Geen idee wat de diameter daar van is.![]()
180 voelt aan als 200 met kleinere platen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 13:21 schreef 33 het volgende:
Trust me, je merkt het wel als je met kleinere platen lift! Tenzij je dat gewend bent natuurlijk.
Morgen 250kg deadlift (block pulls) op de planning; spannend!Nu 5e week in de cut en damn, ik merk aanzienlijk krachtverlies al, voornamelijk bij het bankdrukken.
![]()
Succes!![]()
Oef, wat een ellende is dat zeg. Die bar blijft echt nooit stil liggen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 13:29 schreef fathank het volgende:
Al zijn ze 10 centimeter kleiner. Alles beter dan hexa-plates.
![]()
![]()
Ik weet dat de Smith-machine voor veel mensen hier een no-go is, maar ben ik dan de enige die het super fijn vind om daarin negatief te benchen? Doe het eigenlijk iedere chestday![]()
![]()
Tr gezetquote:Op woensdag 3 februari 2016 14:52 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik weet dat de Smith-machine voor veel mensen hier een no-go is, maar ben ik dan de enige die het super fijn vind om daarin negatief te benchen? Doe het eigenlijk iedere chestdayOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Smith is geweldig voor calve raises.
Zit eraan te denken om Romanian deadlift te gaan doen. Nu ben ik volgens mij een van de weinige die geen dl doet hier. Maar gewone dl krijg ik niet voor elkaar zonder problemen met mijn (niet al te beste) rug. Is Romanian deadlift een goed alternatief?![]()
Ik vind de smith altijd erg fijn voor mn powercleans.quote:Op woensdag 3 februari 2016 14:52 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik weet dat de Smith-machine voor veel mensen hier een no-go is, maar ben ik dan de enige die het super fijn vind om daarin negatief te benchen? Doe het eigenlijk iedere chestdayfan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Precies!quote:Op woensdag 3 februari 2016 13:35 schreef Snakey het volgende:
[..]
180 voelt aan als 200 met kleinere platen.![]()
Succes!
Thanks, moet goed komen. Misschien wel geinig om weer eens een foto te posten hier: 240kg van een paar weken geleden, maar dat ging redelijk easy en 245 afgelopen keer ook wel.
![]()
![]()
Mijn 1RM DL is bijna een drievoud van m'n werksetjes BPquote:Op woensdag 3 februari 2016 12:20 schreef relativity het volgende:
[..]
Bij mij gaat dat ook vrij snel. Zit met BP en DL nu op 70 kilo na 5 weken trainen (Ben begonnen met 20 allebei). Misschien spiergeheugen ofzo?![]()
![]()
Das een stijve bar.quote:Op woensdag 3 februari 2016 15:53 schreef 33 het volgende:
[..]
Precies!
Thanks, moet goed komen. Misschien wel geinig om weer eens een foto te posten hier: 240kg van een paar weken geleden, maar dat ging redelijk easy en 245 afgelopen keer ook wel.
[ afbeelding ]![]()
Netjes hoor. Ik hoop dit jaar in de buurt van die getallen te komen.![]()
Hij buigt meer dan je daar op de foto ziet hehe!quote:Op woensdag 3 februari 2016 16:59 schreef Snakey het volgende:
[..]
Das een stijve bar.![]()
Netjes hoor. Ik hoop dit jaar in de buurt van die getallen te komen.
Nice man, wat lift je nu?![]()
Het is de hoek inderdaad.quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:29 schreef 33 het volgende:
[..]
Hij buigt meer dan je daar op de foto ziet hehe!
Nice man, wat lift je nu?
Ik zit nu aan de 200, dus ik moet wat meer gaan eten.![]()
![]()
Ik gooi 'm een schijf naar z'n harzes!quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:40 schreef Henrys het volgende:
1:32
Moest dat kutkind hier eens proberenJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Op die bench ook nog... kan je echt snel blessure krijgen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:40 schreef Henrys het volgende:
1:32
Moest dat kutkind hier eens proberen![]()
Prima gewicht toch! Je komt er wel, gewoon veel blijven eten en tillenquote:Op woensdag 3 februari 2016 17:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het is de hoek inderdaad.
Ik zit nu aan de 200, dus ik moet wat meer gaan eten.! Ik weet nog toen ik 200 voor het eerst tilde, ik dacht no way dat ik ooit meer ga tillen dan dit.
De goals houden nooit op.
![]()
quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:40 schreef Henrys het volgende:
1:32
Moest dat kutkind hier eens proberenWaar komen mensen op het idee dat dit grappig is?
![]()
Yoooo y'all,
waar kopen jullie je sportkleding? Ik gebruik nu al veel te lang van die oude tanktops. Heb er laatst twee besteld via internet maar dat waren van die strakke kutdingen. Dus ik zoek eigenlijk naar wat alternatieven. Ik hoef geen skinny, strakke nonsense, gewoon ouderwetste wijdere tops.
Iemand tips?![]()
Wat een mongolen. Had graag hun schedels gesloopt met een dumbell.quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:40 schreef Henrys het volgende:
1:32
Moest dat kutkind hier eens proberen![]()
![]()
![]()
In de winkelI just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Wat een agressie om een filmpje zeg, te zien aan de mensen die "geprankt" werden zal dit wel een of andere basic fit zijn![]()
lol wat, iemand die zoiets bij mij flikt als ik aan er liften ben sla ik gewoon nokkie, en dan ben ik nog een rustige jongen. Dit is geen prank, een prank moet grappig zijn en dit is totaal niet grappig. Zou pas mooi zijn geweest als een van die gasten helemaal kapot was geslagen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 19:41 schreef Snorrenbaard het volgende:
Wat een agressie om een filmpje zeg, te zien aan de mensen die "geprankt" werden zal dit wel een of andere basic fit zijnI just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Als je iemand knockout gaat slaan omdat hij zoiets bij je doet, dan zit er echt een steekje los bijquote:Op woensdag 3 februari 2016 19:46 schreef Drinky het volgende:
[..]
lol wat, iemand die zoiets bij mij flikt als ik aan er liften ben sla ik gewoon nokkie, en dan ben ik nog een rustige jongen. Dit is geen prank, een prank moet grappig zijn en dit is totaal niet grappig. Zou pas mooi zijn geweest als een van die gasten helemaal kapot was geslagen.![]()
![]()
Haha nicequote:Op woensdag 3 februari 2016 16:16 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Mijn 1RM DL is bijna een drievoud van m'n werksetjes BPWat een gewichten zegquote:Op woensdag 3 februari 2016 17:37 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het is de hoek inderdaad.
Ik zit nu aan de 200, dus ik moet wat meer gaan eten.Wat een typisch volk ook wat dat doet he? Simpele zielen dat het zijn. Zal ook wel een bepaald volk leuk vinden zo'n video's.quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:40 schreef Henrys het volgende:
1:32
Moest dat kutkind hier eens proberenAim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
oh ja joh? Jochies die gewichten eraf gaan halen terwijl je aan het benchen bent, een overhead press of squat doet kan voor ernstige blessures zorgen. Ze mochten blij zijn dat er niemand aan de andere kant van de bench stond toen die stang omklapte. En voor wat? Omdat ze geld willen verdienen op YouTube? Er is een verschil tussen een leuke prank en met opzet mensen in gevaar brengen. Of ben jij zo'n wijf wat over zich heen laat lopenquote:Op woensdag 3 februari 2016 19:49 schreef Snorrenbaard het volgende:
[..]
Als je iemand knockout gaat slaan omdat hij zoiets bij je doet, dan zit er echt een steekje los bij?
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Nou, ik wil die BP wel wat hoger hebben. Misschien komt het verschil omdat ik iets vaker rug train dan borst. Nu wat meer focus op borst en schouders ook btwquote:![]()
Nee tuurlijk niet, maar ik weet wel wie eruit de gym gekickt wordt wanneer je iemand knockout slaat omdat hij met je setup loopt te klotenquote:Op woensdag 3 februari 2016 19:54 schreef Drinky het volgende:
[..]
oh ja joh? Jochies die gewichten eraf gaan halen terwijl je aan het benchen bent, een overhead press of squat doet kan voor ernstige blessures zorgen. Ze mochten blij zijn dat er niemand aan de andere kant van de bench stond toen die stang omklapte. En voor wat? Omdat ze geld willen verdienen op YouTube? Er is een verschil tussen een leuke prank en met opzet mensen in gevaar brengen. Of ben jij zo'n wijf wat over zich heen laat lopen?
![]()
Met je setup of met je workset? Kan me trouwens ook helemaal gestolen worden verder, er zijn letterlijk honderden gyms.quote:Op woensdag 3 februari 2016 19:58 schreef Snorrenbaard het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet, maar ik weet wel wie eruit de gym gekickt wordt wanneer je iemand knockout slaat omdat hij met je setup loopt te klotenI just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas
Forum Opties Forumhop: Hop naar: