Twix woog 3515 gram en was 49 cm lang bij geboorte. Maatje 50 paste hem goed, was wat ruim. Nu blijkt Twix niet zo'n snelle groeier en ik heb dus nog wat extra setjes in maat 50 gekocht/besteld toen bleek dat hij dat wel een tijdje zou dragen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 09:01 schreef onomatopee het volgende:
[..]
Ik denk het eigenlijk wel! We hebben in maat 50 niet zo heel veel (3-4 setjes), maar in 56 ruim voldoende. Ik zie zelf dat 50-56 niet zo heel veel van elkaar scheelt, vandaar dat ik meer in 56 gekocht heb, maar twijfel nu een klein beetje of we niet toch meer in 50 moeten hebben..
Check! Een lade vol prachtigs in maat 50-56, maar mevrouw zat na 4 weken in maat 62. Sta je dan met je la vol!quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:15 schreef Malteser het volgende:
Moraal van het verhaal: er is zo wat gekocht als je meer nodig blijkt te hebben (online vanuit je kraambed bijvoorbeeld). Maar zou zonde zijn als je een hoop hebt wat ze amper aan kan hebben vanwege te klein.
Ik ga voor mijn juni-baby uit van een korte mouwen romper met een lange mouwen pakje! Denk dat lange mouwen in de kraamweek vaak nog echt nodig is. Al kan het hypothetisch gezien ook 33 graden zijn in juni, maar dat zien we dan weer. Wel wennen wordt het, m'n eerste is een winterkind!quote:Op donderdag 21 januari 2016 23:28 schreef Arja het volgende:
Marjoleintje mooie echo. Ik heb ook een jongensgevoel bij je. Schattig hoe je dochter ermee omgaat.
Leuk die plopjes chanty.
Wij kopen vooral maat 56 en een beetje 50. Ik verwacht een groot kind omdat ik dat zelf ook was en mijn man is nu 1,95.
Mijn kind wordt in juni geboren. Zal ik een eerste pakje met korte of lange mouwen doen?
Mijn dochter werd 2,5 jaar geleden geboren in een hittegolf, maar lange mouwen was nog steeds wel erg fijn.quote:Op donderdag 21 januari 2016 23:34 schreef Svane het volgende:
[..]
Ik ga voor mijn juni-baby uit van een korte mouwen romper met een lange mouwen pakje! Denk dat lange mouwen in de kraamweek vaak nog echt nodig is. Al kan het hypothetisch gezien ook 33 graden zijn in juni, maar dat zien we dan weer. Wel wennen wordt het, m'n eerste is een winterkind!
Lange mouwen, een pasgeboren baby heeft dit over het algemeen nog wel nodig. Ik ben op 21 juli bevallen en het was ongeveer 25 graden die dag, maar de mijne heeft toen zelfs nog onder een deken met kruik geslapen (en hij had toch echt wel spekkies genoeg!).quote:Op donderdag 21 januari 2016 23:28 schreef Arja het volgende:
Marjoleintje mooie echo. Ik heb ook een jongensgevoel bij je. Schattig hoe je dochter ermee omgaat.
Leuk die plopjes chanty.
Wij kopen vooral maat 56 en een beetje 50. Ik verwacht een groot kind omdat ik dat zelf ook was en mijn man is nu 1,95.
Mijn kind wordt in juni geboren. Zal ik een eerste pakje met korte of lange mouwen doen?
5e ziekte checken ze dat standaard? Ik heb namelijk geen idee of ik antistoffen heb, weet wel dat ik antistoffen heb voor waterpokken en rode hond.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 08:18 schreef ikke_84 het volgende:
Svane wij hebben het zelfde. Zoon is een winter kindje en nu krijgen wel een zomer kindje. Ik vind dat best even schakelen.
Gisteren werd mijn man gebeld door de vk dat ik geen antistoffen heb tegen de 5e ziekteals het nou heerst op het kdv mag Mats er niet naar toe.
Vandaag maar even terug bellen want mijn man is vergeten te vragen naar de waterpokken.
Marjolijntje wat een mooie echo
En wat lief van grote zus. Ik hoop maar voor haar dat het een broertje wordt![]()
Lamb met z'n 4e in bedwat een gezelligheid
Chanty wat fijn dat je nu wat voelt. Ik kan niet wachten tot het hier ook zover is. Mooiste gevoel ever
Ik zou er niet zwaar aan tillen maar ik vind het wel raar hoorquote:Op vrijdag 22 januari 2016 10:56 schreef Vijzel het volgende:
Ach, zo'n echoscopiste ziet zoveel mensen per dag. Ik zou daar echt niet zwaar aan tillen...
Whoei!quote:Op vrijdag 22 januari 2016 10:38 schreef Ereshkigal het volgende:
Zojuist een echo gehad
Alles goed 6+6 dagen (dacht zelf 7)
Mooi kloppend hartje
Dus ik mag in de openingspost op 10-09
Ik heb eens een docu gezien over een man die zijn korte-termijn geheugen kwijt was. Die was in staat om elk gesprek na 10 minuten opnieuw te beginnen. Misschien is er wel iets serieus mis met jullie echoscopiste?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 11:09 schreef onomatopee het volgende:
Och het is ook niet dat ik er zwaar aan til hoor, ze doet het verder gewoon prima en dat is waar het om gaat natuurlijkMaar het voelt gewoon gek om elke keer bijna exact hetzelfde gesprek te voeren. Gelukkig hou ik wel van een beetje voorspelbaarheid
Wow, maar met zo'n start gewicht kun je vast wat reserve gebruiken?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 12:35 schreef Chanty het volgende:
Damn ik heb net moed verzameld en ben op de weegschaal gaan staanIk ben nu 18 weken (waarvan ik 14 weken weet dat ik zwanger ben) en in die tijd ben ik dus 10 kilo aangekomen al
Toen ik net mijn positieve test had dropte mijn gewicht nog even van 46 naar 45,4. Net woog ik 55,2. Enige geruststelling is dat dat ongeveer mijn startgewicht was bij zwangerschap nummer 1. Ik ga ervan uit dat ik de eindscore van de vorige keer (76,6) niet meer ga halen
Maar zal wel weer over de 20 kilo erbij schieten.
Als het aan mij ligt gaan we op een dinsdagochtend naar het gemeentehuis en gaan we even trouwen. Gelijk alles goed geregeld. Maar vriend wil dan etentje met familie want dat hoort erbij en dan vind ik weer dat ik in jurk moet en dat zie ik niet zitten met buik xD Dus we zitten in dubio hoe we het gaan doen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 12:53 schreef mousemicky het volgende:
Erkennen doe je van tevoren bij het gemeentehuis. Wij konden daarvoor een afspraak maken via de website van de gemeente (duurt echt 5 minuten ofzo). Ouderlijk gezag aanvragen doe je als de baby er eenmaal is. Dat laatste moet via de rechtbank, maar kan ook online. Geloof dat je bij de erkenning daarover informatie meekrijgt (kreeg mijn vriend wel iig).
Eng is t niet hoor, en veel werk ook niet. Wel even doen dus
Van de week zei iemand, tegen mij dat ik ook alleen maar slanker en slanker word. Dus ik kijk diegene ongelovig aan en zeg "nee, ik word voorlopig alleen maar dikker en dikker". We konden erbij hard om lachen gelukkig.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:14 schreef Nazil het volgende:
Over gewicht: ik zit met 9,5 week op -2,5... Ik zat op 64,5 dus met 1,75 een prima gewicht maar nu word ik in mijn gezicht echt mager. Dat afvallen moet nu echt een keer stoppen maar ik krijg echt geen maaltijden meer naar binnen.
Ik ben ook heel benieuwd waarvandaan die 2,5 kilo is verbrand, want een buikje is al wel te zien (volgens vriend kan ik niet meer gaan zwemmen zonder dat iemand het ziet, maar ik denk zelf dat dat nog wel meevaltquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:35 schreef Sull het volgende:
[..]
Van de week zei iemand, tegen mij dat ik ook alleen maar slanker en slanker word. Dus ik kijk diegene ongelovig aan en zeg "nee, ik word voorlopig alleen maar dikker en dikker". We konden erbij hard om lachen gelukkig.
Ik schijn inmiddels toch wel een echt zwangerschapsbuikje te hebben, want er durven wel heel veel mensen te concluderen dat ik zwanger ben (en dan er achteraan: "ik durf het normaal nooit te vragen, maar bij jou moet het wel zo zijn")![]()
Erkennen en ouderlijk gezag aanvragen kan, hebben wij bij beide ook gedaan. Hou er dan wel rekening mee dat als jullie geen testament jullie kind de erfgenaam van beide is. Gunstig dat het niet meer beide ouders is, maar met een huis toch vreemd als 1 van beide overlijd.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:14 schreef Nazil het volgende:
[..]
Als het aan mij ligt gaan we op een dinsdagochtend naar het gemeentehuis en gaan we even trouwen. Gelijk alles goed geregeld. Maar vriend wil dan etentje met familie want dat hoort erbij en dan vind ik weer dat ik in jurk moet en dat zie ik niet zitten met buik xD Dus we zitten in dubio hoe we het gaan doen.
Maar bedankt voor de info!
Over gewicht: ik zit met 9,5 week op -2,5... Ik zat op 64,5 dus met 1,75 een prima gewicht maar nu word ik in mijn gezicht echt mager. Dat afvallen moet nu echt een keer stoppen maar ik krijg echt geen maaltijden meer naar binnen.
Gp wilde vriend ook liever, hij ziet geen toegevoegde waarde van trouwen nu zijn ouders uit elkaar zijn. Maar omdat het zo weinig verschilt, wil ik liever trouwen, vind ik mooier klinkenquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:44 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Erkennen en ouderlijk gezag aanvragen kan, hebben wij bij beide ook gedaan. Hou er dan wel rekening mee dat als jullie geen testament jullie kind de erfgenaam van beide is. Gunstig dat het niet meer beide ouders is, maar met een huis toch vreemd als 1 van beide overlijd.
2e optie is geregistreerd partnerschap. Dan is alles net zo goed geregeld als bij een huwelijk. Sinds 2015 hoef je een kind in gp ook niet meer te erkennen. Trouwen is dan wel een beetje nep/achterhaald, want het veranderd dan niks meer aan je status. Volgensmij kan een ambtenaar van de burgerlijke stand je dan niet meer officieel trouwen, maar pin me op die uitspraak niet vast. Gasten en je gevoel zullen van dat ambtelijke gedoe niets merken overigens.
Trouwen kan ook en later een feest of het nog eens dunnetjes over doen kan ook prima. Geldt hetzelfde voor als met een gp.
Ik eet al dagen zemelenquote:Op vrijdag 22 januari 2016 17:51 schreef Miezziej het volgende:
Ik denk dat ik wel aangekomen ben al, voel me behoorlijk verstopt. Misschien moet ik ook lijnzaad proberen
![]()
Ik ben 17,5 week. Niet misselijk geweest, maar wel flinke weerzin tegen (gezond) warm eten...quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:39 schreef Nazil het volgende:
[..]
Ik ben ook heel benieuwd waarvandaan die 2,5 kilo is verbrand, want een buikje is al wel te zien (volgens vriend kan ik niet meer gaan zwemmen zonder dat iemand het ziet, maar ik denk zelf dat dat nog wel meevalt) en m'n tieten zijn ook al een cup groter geworden. Normaal als ik afval gaat het direct van mijn tieten af. Ik was dan ook heel blij dat ik vorig jaar na een afvalsessie m'n oude bh's bewaard had.
Hoe ver ben jij? Ik kan je niet in de lijst vinden.
Dat kan nu toch via Digid?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 18:14 schreef Lamb29 het volgende:
Hier ook niets van elkaarvul al bijna 11 jr 'samenwonend' in
Hier dus erkennen en rechtbank formulieren invullen... Zo gepiept.
Een Bali huwelijk klinkt nog beter Miezz![]()
Ik zit nu geloof ik op +9 of 10 bij 31.2wk....
Kreeg net een vlaag van nesteldrang hormonen.... Ineens zijn er 5 oude mappen met papieren van mijn werk enzo leeg *o* hop weg ermee! Niet meer nodig!
quote:Op vrijdag 22 januari 2016 18:18 schreef Sull het volgende:
[..]
Ik ben 17,5 week. Niet misselijk geweest, maar wel flinke weerzin tegen (gezond) warm eten...Handig met een peuter joh!
Nou dit ja! Dot is zeker lang en een mooierd en echt niet dik ofzo. Helemaal niet zelfs! Weet je zeker dat die weegschaal wel goed is Dot?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 20:27 schreef Stormqueen het volgende:
Dot is ook wel iets langer dan de meesten hier
Maar zwanger of niet, een mooie vrouw!
Ja dit dusquote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:30 schreef Arja het volgende:
Ik denk dat ik Emmy vannacht heb gevoeld![]()
Toen ik op mijn buik ging liggen, voelde ik drie keer een golfje of soort fladdertje![]()
Ik weet het nog niet zeker, maar dat komt wel als ik het vaker ga voelen.
Ja mijn ouders willen ook iets kopen voor Emmy. Maar we hebben alles al gratis, dus ik zei als we straks in een grote-mensen-huis wonen, kun je misschien de gordijntjes kopen of zo. Zij helemaal blij.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:41 schreef Molo het volgende:
Wij krijgen ook veel (deels te leen), supertof
Kinderwagen krijg ik van mijn moeder, mega verrassing en ik had geen keuze of ik het wel of niet wilde, die stortte gewoon duizend piek op mijn rekening en stuurde een whatsapp met 'niet zeuren, je neemt het gewoon aan'. Hahahahaha
Wel heel erg lief, zo is ze normaal nooit eigenlijk maar ze vindt het geweldig dat we een mini krijgen
Goed bezigquote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:02 schreef Lamb29 het volgende:
Hier vandaag een babykamertje met een nieuwe laag verf.
En Marcek en schoonvader zijn een box en wipper op gaan halen via via![]()
Morgen aan de gang met het geboortekaartje...
Happy Hormones!
We hebben ook nog wel eventjes de tijdquote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:03 schreef Arja het volgende:
Weet ik nog niet zo goed. Als we nog in dit huis wonen dan wel in het ziekenhuis. Te veel buren hier en mensen die voor ons slaapkamerraam door de straat lopen (benedenwoning).
In bad bevallen lijkt me wel wat, maar heb me er nog niet echt in verdiept.
Leuk lamb!
Oh ja geboortekaartje ook nog
Toen ik drie jaar geleden zwanger was, ben ik bij babydump (?) geweest en daar schrok ik me rot.. Langs de A4 ergens volgens mij. Het was daar echt heel rommelig en totaal geen sfeerquote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:50 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Sorry Lamb, maar ik heb er al een, denk niet dat ik er nog een aan kan![]()
Wij zijn vanmorgen wezen kijken bij babypark (zit op 5 min rijden, dus waarom niet). Wat een chaotische winkel, zeg! Volgens mij hebben we de helft niet gezien. Bij de ingang een bordje "looproute", maar dat was dan ook de enige? Snapte er niks van. En ik vond het ook allemaal duur! Weet niet of het aan de winkel ligt, of dat wij een verkeerd beeld hebben van wat alles kost (vooral kinderwagen! Maar ook een boxkleed! 90 euro!).
Man was vooral verbaasd dat alle meubels zo saai wit of hout waren. Hij wil kleurIk heb 'm beloofd dat hij niet meer mee hoeft naar babywinkels als ik dan de babykamer maar in mag richten. Anders wordt het vast net alsof er een verfbom is ontploft
Hmmm gezien je naam en de afstand naar babypark heb ik t idee dat wij wel eens in dezelfde stad kunnen wonenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:50 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Sorry Lamb, maar ik heb er al een, denk niet dat ik er nog een aan kan![]()
Wij zijn vanmorgen wezen kijken bij babypark (zit op 5 min rijden, dus waarom niet). Wat een chaotische winkel, zeg! Volgens mij hebben we de helft niet gezien. Bij de ingang een bordje "looproute", maar dat was dan ook de enige? Snapte er niks van. En ik vond het ook allemaal duur! Weet niet of het aan de winkel ligt, of dat wij een verkeerd beeld hebben van wat alles kost (vooral kinderwagen! Maar ook een boxkleed! 90 euro!).
Man was vooral verbaasd dat alle meubels zo saai wit of hout waren. Hij wil kleurIk heb 'm beloofd dat hij niet meer mee hoeft naar babywinkels als ik dan de babykamer maar in mag richten. Anders wordt het vast net alsof er een verfbom is ontploft
Ik ben in dezelfde geweest (woon er ook op 5 minuten fietsen vandaan, de winkel is de afgelopen jaren ook wel veranderd/verbouwd... de opruimingshoek is in elk geval veeeeeeeel kleiner gewordenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:58 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Ik ben in de babypark geweest waar Ela dus zulke goede ervaringen mee heeft..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ J & S
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 23:16 schreef klaprooss het volgende:
Die van mij zijn al 33 weken van slagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Lang leve de lactulose
. Sterkte
!
Ik lees morgen bij. Maar voor nu even breaking news:We
Zijn
Uit
De
Naam
!
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 23-01-2016 23:28:19 ]
quote:Op zaterdag 23 januari 2016 23:16 schreef klaprooss het volgende:
De eerste weken haha I wishSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Razz mooi zo, ik ben benieuwd!
Wij zijn er ook uit. Tenminste we hebben er 2 en beslissen bij de geboorte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |