Waar je gelijk het probleem mee aangeeft. Belangen van politici wegen zwaarder dan de belangen van het volk dat ze zouden moeten vertegenwoordigen.quote:Op zondag 3 januari 2016 00:30 schreef Perrin het volgende:
Vernieuwing van de democratie zal iig niet van de gevestigde clubjes komen.
Behalve op de vraag "moet er meer geld naar asielzoekers".quote:Op zondag 3 januari 2016 00:36 schreef Kaas- het volgende:
We kunnen nog niet eens veilig de TK-verkiezingen via computers en internet organiseren, dus lijkt het me niet handig om dan het volledige regeringsbeleid hierop te baseren. Ook omdat er dan geen enkele coherentie meer is; op elke "moet er meer geld naar ... ?"-vraag zal er een ja komen, waar politieke partijen nog een compleet pakket aan keuzes bieden.
Heb je misschien toevallig wel eens van "liberalisme" gehoord?quote:Op zondag 3 januari 2016 00:36 schreef Kaas- het volgende:
We kunnen nog niet eens veilig de TK-verkiezingen via computers en internet organiseren, dus lijkt het me niet handig om dan het volledige regeringsbeleid hierop te baseren. Ook omdat er dan geen enkele coherentie meer is; op elke "moet er meer geld naar ... ?"-vraag zal er een ja komen, waar politieke partijen nog een compleet pakket aan keuzes bieden.
Heb jij recent misschien toevallig niet genoeg stompen op je bek gehad?quote:Op zondag 3 januari 2016 00:39 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Heb je misschien toevallig wel eens van "liberalisme" gehoord?
Waarom zou er op elke vraag een ja komen? Ik kan me voorstellen dat als we zo bijvoorbeeld het basispakket voor de verplichte zorgverzekering samenstellen waarbij elke keuze die je aanvinkt laat zien wat dat kost er heel veel mensen een afgewogen keuze gaan maken. In ieder geval mag op die manier niemand meer mopperen over de belasting die we betalen want die stellen we met elkaar vast.quote:Op zondag 3 januari 2016 00:36 schreef Kaas- het volgende:
We kunnen nog niet eens veilig de TK-verkiezingen via computers en internet organiseren, dus lijkt het me niet handig om dan het volledige regeringsbeleid hierop te baseren. Ook omdat er dan geen enkele coherentie meer is; op elke "moet er meer geld naar ... ?"-vraag zal er een ja komen, waar politieke partijen nog een compleet pakket aan keuzes bieden.
Trus en zoquote:
Kom daar eens verandering in brengen dan. Held.quote:Op zondag 3 januari 2016 00:42 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Heb jij recent misschien toevallig niet genoeg stompen op je bek gehad?
Ik denk niet dat het uitgavenpatroon net zo snel mee zou dalenquote:Op zondag 3 januari 2016 00:52 schreef Perrin het volgende:
Jij ziet lage belastingen als onwenselijk?
zonder oplopende staatsschuld dan, he
Heb je een beter voorstel? Het lijkt me onoverkomelijk dat het een dagtaak is om je over besluiten op losse terreinen te informeren, laat staan over alle besluiten die een regering moet nemen. Hoe politiek betrokken is de bevolking nu? Zeer slecht. Maar een paar procent is lid van een partij en amper de helft komt stemmen.quote:Op zondag 3 januari 2016 00:54 schreef Perrin het volgende:
De crux is hoe je zo'n systeem inricht. Als je alleen losse, onsamenhangende vragen stelt zonder achtergrondinfo, waar burgers ja of nee op mogen antwoorden dan lijkt me het eindresultaat niet optimaal idd.
Correct. Als politicus moet je een pietlut zijn. Ik ben liever tweemaal daags bezig met gewichtige zaken, zoals de verkoop van een doorzonwoning in Drachten.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:04 schreef Tchock het volgende:
En ik wil nog even benadrukken dat ik dit niet elitair bedoel - ik zou ook echt niet dagelijks willen of kunnen stemmen over zaken als het Uitvoeringsbesluit Mestbeleid.
Kunnen we daar ook online over meebeslissen?quote:Op zondag 3 januari 2016 01:06 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Correct. Als politicus moet je een pietlut zijn. Ik ben liever tweemaal daags bezig met gewichtige zaken, zoals de verkoop van een doorzonwoning in Drachten.
Kan me voorstellen dat het aantal hamerstukken in de Nederlandse politiek aanzienlijk zal groeien.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:04 schreef Tchock het volgende:
[..]
Heb je een beter voorstel? Het lijkt me onoverkomelijk dat het een dagtaak is om je over besluiten op losse terreinen te informeren, laat staan over alle besluiten die een regering moet nemen. Hoe politiek betrokken is de bevolking nu? Zeer slecht. Maar een paar procent is lid van een partij en amper de helft komt stemmen.
Oftewel: mensen moeten besluiten nemen over onderwerpen die ze niet kennen, en een deel interesseert het blijkbaar ook niet. Al kun je zeggen dat dat verandert als mensen meer directe inspraak krijgen.
Kijk voor de grap even op de besluitenlijst van de Tweede Kamer. Gemiddeld twee per dag over de meest obscure onderwerpen.
Bovendien dien je per individueel besluit gemiddeld nog een hoop brieven en rapporten door te lezen, achtergrondonderzoek te doen, betrokken te spreken en bezoeken etc. Iets dat Kamerleden en hun medewerkers fulltime doen en wat burgers per definitie niet kunnen doen. Dan worden er plotseling weet ik hoeveel besluiten compleet ongeïnformeerd genomen. Het percentage beslissingen dat burgers daadwerkelijk zouden kunnen nemen in een paar minuten per week achter de computer van al die besluiten die je in de link ziet is ontzettend laag.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:04 schreef Tchock het volgende:
[..]
Heb je een beter voorstel? Het lijkt me onoverkomelijk dat het een dagtaak is om je over besluiten op losse terreinen te informeren, laat staan over alle besluiten die een regering moet nemen. Hoe politiek betrokken is de bevolking nu? Zeer slecht. Maar een paar procent is lid van een partij en amper de helft komt stemmen.
Oftewel: mensen moeten besluiten nemen over onderwerpen die ze niet kennen, en een deel interesseert het blijkbaar ook niet. Al kun je zeggen dat dat verandert als mensen meer directe inspraak krijgen.
Kijk voor de grap even op de besluitenlijst van de Tweede Kamer. Gemiddeld twee per dag over de meest obscure onderwerpen.
Voorstanders van alles maar online laten beslissen door het volk denken ook echt dat het volk over alles wil beslissen, terwijl er maar heel weinig zaken zijn waarover ze dat daadwerkelijk wil en kan. Voor die enkele gevallen waar het wel kan vind ik (digitale) referenda overigens wel degelijk een goede oplossing.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:16 schreef Euribob het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat het aantal hamerstukken in de Nederlandse politiek aanzienlijk zal groeien.
quote:Op zondag 3 januari 2016 01:39 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Bovendien dien je per individueel besluit gemiddeld nog een hoop brieven en rapporten door te lezen, achtergrondonderzoek te doen, betrokken te spreken en bezoeken etc. Iets dat Kamerleden en hun medewerkers fulltime doen en wat burgers per definitie niet kunnen doen. Dan worden er plotseling weet ik hoeveel besluiten compleet ongeïnformeerd genomen. Het percentage beslissingen dat burgers daadwerkelijk zouden kunnen nemen van al die besluiten die je in de link ziet is ontzettend laag.
Ik ben even het bed uit voor een nachtelijke schijtsessie, kijk dit een andere keer wel Hans.quote:
Als je alleen al kijkt naar alle inspraakmogelijkheden die "het volk" op dit moment onbenut laat kun je niet anders dan concluderen dat directe democratie toch een stapje te ver is.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:42 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Voorstanders van alles maar online laten beslissen door het volk denken ook echt dat het volk over alles wil beslissen, terwijl er maar heel weinig zaken zijn waarover ze dat daadwerkelijk wil en kan. Voor die enkele gevallen waar het wel kan vind ik (digitale) referenda overigens wel degelijk een goede oplossing.
Laats in Geldersmalen vond ik het volk anders zeer initiatiefrijk in het wat oprekken van hun democratische rechten.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:46 schreef Euribob het volgende:
[..]
Als je alleen al kijkt naar alle inspraakmogelijkheden die "het volk" op dit moment onbenut laat kun je niet anders dan concluderen dat directe democratie toch een stapje te ver is.
Bespaar jezelf de moeite.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:46 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik ben even het bed uit voor een nachtelijke schijtsessie, kijk dit een andere keer wel Hans.
In Geldermalsen had het volk überhaupt geen inspraak. Voor de vorm misschien, maar dat AZC ging/gaat er sowieso komen. Ik heb het meer over het bezoeken van informatieavonden van lokale partijen, inspraakavonden waar daadwerkelijk nog wat besloten kan worden etc.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:47 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Laats in Geldersmalen vond ik het volk anders zeer initiatiefrijk in het wat oprekken van hun democratische rechten.
Ik las "gezinnen tuigen meisjes af", zo politiek correct ben ik dan wel weer.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:49 schreef Kaas- het volgende:
NWS / Getinten tuigen meisjes af, redder ontslagen
Puike TT. "Mannen tuigen meisjes af" is natuurlijk niet specifiek genoeg.
Oh fuck, dat is waar ook, jij riep hier laatst dat je het allemaal zeer terecht en begrijpelijk vond.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:50 schreef Euribob het volgende:
[..]
In Geldermalsen had het volk überhaupt geen inspraak. Voor de vorm misschien, maar dat AZC ging/gaat er sowieso komen. Ik heb het meer over het bezoeken van informatieavonden van lokale partijen, inspraakavonden waar daadwerkelijk nog wat besloten kan worden etc.
Dat vind ik wel heel heftig, wat je nu zegt.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
NWS is dan ondertussen ook het xenofobe neefje van de frontpage aan het worden.
Het is wat meid.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:51 schreef Euribob het volgende:
[..]
Dat vind ik wel heel heftig, wat je nu zegt.
Ja, ik sta immer aan de kant van de tokkies. Zo ben ik.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:51 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oh fuck, dat is waar ook, jij riep hier laatst dat je het allemaal zeer terecht en begrijpelijk vond.
Het is praktisch onmogelijk er een topic te vinden dat niet over buitenlanders/moslims/asielzoekers gaat. Op vuurwerk en zwarte piet na uiteraard.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
NWS is dan ondertussen ook het xenofobe neefje van de frontpage aan het worden.
Blijkbaar is er in mijn dorp eind jaren negentig het plan geweest om 1000 vluchtelingen op te vangen op één grote boot bij de haven. Mocht dat plan toen zijn doorgegaan ben ik wel benieuwd hoe lang het geduurd had voordat de plaatselijke bevolking het ding zou hebben omgedoopt naar "Pakjesboot".quote:Op zondag 3 januari 2016 01:52 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het is praktisch onmogelijk er een topic te vinden dat niet over buitenlanders/moslims/asielzoekers gaat.
Op vuurwerk en zwarte piet na uiteraard.
De uitspraak "zo ben jij", voorafgegaan door enkele negatieve karakteriseringen is een van mijn favoriete.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:52 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ja, ik sta immer aan de kant van de tokkies. Zo ben ik.
Dan was de verhouding nette Nederlandse burgers t.o.v. asielzoekers bij jullie nog schever geweest dan in Oranje (dat dikke BMW dorp).quote:Op zondag 3 januari 2016 01:54 schreef Euribob het volgende:
[..]
Blijkbaar is er in mijn dorp eind jaren negentig het plan geweest om 1000 vluchtelingen op te vangen op één grote boot bij de haven. Mocht dat plan toen zijn doorgegaan ben ik wel benieuwd hoe lang het geduurd had voordat de plaatselijke bevolking het ding zou hebben omgedoopt naar "Pakjesboot".
"Ach, zo ben jij nu eenmaal."quote:Op zondag 3 januari 2016 01:55 schreef Kaas- het volgende:
[..]
De uitspraak "zo ben jij", voorafgegaan door enkele negatieve karakteriseringen is een van mijn favoriete.
Is het genuanceerd, is het weer niet goed. Jij scheert alle mannen over een kam.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:49 schreef Kaas- het volgende:
NWS / Getinten tuigen meisjes af, redder ontslagen
Puike TT. "Mannen tuigen meisjes af" is natuurlijk niet specifiek genoeg.
Ik schrik nog meer van hoe makkelijk men geweld een legitiem instrument vind.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:52 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het is praktisch onmogelijk er een topic te vinden dat niet over buitenlanders/moslims/asielzoekers gaat. Op vuurwerk en zwarte piet na uiteraard.
Edit: Niet volledig waar, er is daar ook nog de categorie compleet onbenullig nieuws. Zaken als 'man met drie benen geboren', 'vogel ontsnapt' etc. is er ook nog wel populair.
Oh btw, heb vandaag alsnog gepost ergens in POL waar ik laatst eens wat info over had opgezocht voor een presentatie'tje bij political economy. Vroegen jij en Kowloon toen naar.quote:
Gewoon een permanent cruiseschip van vijf verdiepingen hoog. De lokale winkeliers rekenen zich rijk.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:56 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dan was de verhouding nette Nederlandse burgers t.o.v. asielzoekers bij jullie nog schever geweest dan in Oranje (dat dikke BMW dorp).
Ik vind het gewoon jammer dat getinte vrouwen nu ook verdacht worden op basis van de TT.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:58 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Is het genuanceerd, is het weer niet goed. Jij scheert alle mannen over een kam.
Nou, ik zal morgen eens kijken.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:58 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oh btw, heb vandaag alsnog gepost ergens in POL waar ik laatst eens wat info over had opgezocht voor een presentatie'tje bij political economy. Vroegen jij en Kowloon toen naar.
"[..] ergens in POL [..]", nu mogen wij dus heel POL door gaan zoeken?quote:Op zondag 3 januari 2016 01:58 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oh btw, heb vandaag alsnog gepost ergens in POL waar ik laatst eens wat info over had opgezocht voor een presentatie'tje bij political economy. Vroegen jij en Kowloon toen naar.
22 uur?quote:Op zondag 3 januari 2016 02:06 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik ging er vanuit dat je eens flink zou gaan slapen.
Getinte homo's tuigen meisjes af zou beter zijn idd.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:49 schreef Kaas- het volgende:
NWS / Getinten tuigen meisjes af, redder ontslagen
Puike TT. "Mannen tuigen meisjes af" is natuurlijk niet specifiek genoeg.
Werkt Koos nu ook voor de FP?quote:Op zondag 3 januari 2016 01:52 schreef Kaas- het volgende:
Edit: Niet volledig waar, er is daar ook nog de categorie compleet onbenullig nieuws. Zaken als 'man met drie benen geboren', 'vogel ontsnapt' etc. is er ook nog wel populair.
Geloof dat er geen reet van het "nieuwsbericht" klopt. Los daarvan zie ik je punt niet. Weer zo'n geforceerde demonen66 reactie vrees ik.quote:Op zondag 3 januari 2016 01:49 schreef Kaas- het volgende:
NWS / Getinten tuigen meisjes af, redder ontslagen
Puike TT. "Mannen tuigen meisjes af" is natuurlijk niet specifiek genoeg.
Plus dat je toch al weet wat voor dom volk daar gaat schreeuwen. Dat soort topics gewoon negeren lijkt mequote:Op zondag 3 januari 2016 10:10 schreef eriksd het volgende:
[..]
Geloof dat er geen reet van het "nieuwsbericht" klopt. Los daarvan zie ik je punt niet. Weer zo'n geforceerde demonen66 reactie vrees ik.
Dat is inderdaad het beste.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:12 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Plus dat je toch al weet wat voor dom volk daar gaat schreeuwen. Dat soort topics gewoon negeren lijkt me.
Ligt er sneeuw bij jullie?quote:Op zondag 3 januari 2016 10:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Was dat de date naar de Efteling?
Goedemorgen.
Ah, ik lees allemaal verhalen over gladheid, ijzel en sneeuw. Maar dat is misschien meer naar het oosten.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, niets. Er staat alleen een koude wind.
Noordoosten zeiden ze, dus ik was op alles voorbereid.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:28 schreef Tem het volgende:
[..]
Ah, ik lees allemaal verhalen over gladheid, ijzel en sneeuw. Maar dat is misschien meer naar het oosten.
Moet vanmiddag nog met de trein. Ik hou mijn hart vast met al die druppels op de rails.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:47 schreef Tem het volgende:
Aha, beetje hetzelfde als hier dus. Die code oranje is dus enigszins overtrokken.
Dat wordt 380 miljoen uur vertraging.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:49 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Moet vanmiddag nog met de trein. Ik hou mijn hart vast met al die druppels op de rails.
Bij de gedachte aan sneeuw alleen schrapt NS toch meestal al bij voorbaat de helft van de treinen?quote:Op zondag 3 januari 2016 10:49 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Moet vanmiddag nog met de trein. Ik hou mijn hart vast met al die druppels op de rails.
Koos checkt feiten. Die FP is geweldig.quote:
Niks gedronken gisteren.quote:
Op haar schouderquote:
quote:Op zondag 3 januari 2016 10:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Koos checkt feiten. Die FP is geweldig.
Wat is daar ingewikkeld aan?quote:Op zondag 3 januari 2016 10:59 schreef eriksd het volgende:
Wil die voorlopige aanslag uitzetten, maar wat een gedoetje zeg.
Ik ben ooit vijf maanden aan het bakkeleien geweest om de belastingdienst ervan te overtuigen dat ik echt geen recht meer had op huurtoeslag.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:59 schreef eriksd het volgende:
Wil die voorlopige aanslag uitzetten, maar wat een gedoetje zeg.
Lijkt alsof ik nog steeds dat hele formulier moet gaan invullen met inkomen bladiebla. Wil gewoon een knop met "geen VA".quote:
Goed verhaal. Interessant ook.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:03 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt alsof ik nog steeds dat hele formulier moet gaan invullen met inkomen bladiebla. Wil gewoon een knop met "geen VA".
Ik ben al twee jaar bezig om ze om de zoveel maanden mijn rekeningnr door te geven omdat ze die op een of andere manier steeds 'kwijtraken', maar wel netjes wegenbelasting enzo af kunnen schrijven.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben ooit vijf maanden aan het bakkeleien geweest om de belastingdienst ervan te overtuigen dat ik echt geen recht meer had op huurtoeslag.
Ik heb drie maanden lang én huurtoeslag én de voorlopige teruggave van de HRA ontvangenquote:Op zondag 3 januari 2016 11:04 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik ben al twee jaar bezig om ze om de zoveel maanden mijn rekeningnr door te geven omdat ze die op een of andere manier steeds 'kwijtraken', maar wel netjes wegenbelasting enzo af kunnen schrijven.
quote:Op zondag 3 januari 2016 11:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik heb drie maanden lang én huurtoeslag én de voorlopige teruggave van de HRA ontvangen
Sowieso een waardeloos programma want nergens wordt rekening gehouden met aflossing.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:03 schreef eriksd het volgende:
[..]
Lijkt alsof ik nog steeds dat hele formulier moet gaan invullen met inkomen bladiebla. Wil gewoon een knop met "geen VA".
Ga morgen wel bellen met de belastingtelefoon.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:09 schreef Tem het volgende:
[..]
Sowieso een waardeloos programma want nergens wordt rekening gehouden met aflossing.
Nee, dat is niet frustrerend....quote:Op zondag 3 januari 2016 11:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ga morgen wel bellen met de belastingtelefoon.
Heb een doorkiesnummer, kom ik direct bij de achtervang terecht.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:11 schreef Tem het volgende:
[..]
Nee, dat is niet frustrerend....
Aantal jaar geleden had ik een periode twee woningen. Snapte ze geen reet van hoe dat fiscaal moest.
Ze snapten ook geen reet van het concept dat je je huurhuis kan kopen.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:11 schreef Tem het volgende:
[..]
Nee, dat is niet frustrerend....
Aantal jaar geleden had ik een periode twee woningen. Snapte ze geen reet van hoe dat fiscaal moest.
Kost je 80 uur per week, maar dan heb je ook watquote:
Bizar wel. Als ze het daar niet eens weten hoe moet de gemiddelde Jan Joker het dan snappen?!quote:Op zondag 3 januari 2016 11:12 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ze snapten ook geen reet van het concept dat je je huurhuis kan kopen.
Bent u verhuisd? Nee.
Is uw inkomen gewijzigd? Nee.
Waarom wil u dan geen huurtoeslag meer!?
Even de overdreven multiplier eraf halen. 40 uur waarvan 20 uur lamballen.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:13 schreef eriksd het volgende:
[..]
Kost je 80 uur per week, maar dan heb je ook wat
Alleen als je voor de belastingdienst werkt.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:14 schreef KoosVogels het volgende:
Belasting betalen, dat regelt je werkgever toch voor je?
Het volk vraagt, het volk krijgt.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:19 schreef KoosVogels het volgende:
Ik mag die Samsom wel. Wat een held, met zijn opmerking dat we nog 200k extra vluchtelingen op kunnen vangen.
Samsom Ramadan.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:19 schreef KoosVogels het volgende:
Ik mag die Samsom wel. Wat een held, met zijn opmerking dat we nog 200k extra vluchtelingen op kunnen vangen.
Dat moet je ook gewoon doorgeven en niet enkel boos door de belastingtelefoon heenschreuwen.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben ooit vijf maanden aan het bakkeleien geweest om de belastingdienst ervan te overtuigen dat ik echt geen recht meer had op huurtoeslag.
Uiteraard maar dat trekt het boze volk matigquote:Op zondag 3 januari 2016 11:23 schreef KoosVogels het volgende:
Hij heeft trouwens ook gewoon gelijk.
Klopt en eens per jaar in tien minuten de aangifte invullen. Nadat je weer bedacht hebt wat je digi-D isquote:Op zondag 3 januari 2016 11:14 schreef KoosVogels het volgende:
Belasting betalen, dat regelt je werkgever toch voor je?
Met zijn kalende trollkop.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:19 schreef KoosVogels het volgende:
Ik mag die Samsom wel. Wat een held, met zijn opmerking dat we nog 200k extra vluchtelingen op kunnen vangen.
Altijd weer stressen omdat je niet zomaar je wachtwoord opnieuw aan kunt vragen maar dat dat dan weer via een brief moet komen voor "veiligheidsredenen".quote:Op zondag 3 januari 2016 11:30 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Klopt en eens per jaar in tien minuten de aangifte invullen. Nadat je weer bedacht hebt wat je digi-D is
Is Israël nou al eens van de kaart geveegd?quote:
Bij de schoonouders, daar is het nu 8 graden terwijl het bij m'n ouders nu -1 is. Aardige verschillen zo binnen Nederland.quote:Op zondag 3 januari 2016 02:06 schreef Kowloon het volgende:
Kaas, zit je bij je ouders? Hebben jullie al sneeuw?
Meh.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:55 schreef Friek_ het volgende:
Vandaag alvast boeken inpakken en lessen voorbereiden. Het wordt dolletjes.
Ja.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Was dat de date naar de Efteling?
Goedemorgen.
In Groningen wel ijsregen en ijzel. Dat is wel gevaarlijk.quote:Op zondag 3 januari 2016 10:47 schreef Tem het volgende:
Aha, beetje hetzelfde als hier dus. Die code oranje is dus enigszins overtrokken.
Nee, er is nog geen kernbom op Teheran gedropt dus de joden zullen nog wel leven.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is Israël nou al eens van de kaart geveegd?
Wat? Plant de Belastingdienst aanslagen?quote:Op zondag 3 januari 2016 10:59 schreef eriksd het volgende:
Wil die voorlopige aanslag uitzetten, maar wat een gedoetje zeg.
Ik zie er niks van.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:17 schreef Kowloon het volgende:
[..]
In Groningen wel ijsregen en ijzel. Dat is wel gevaarlijk.
quote:Op zondag 3 januari 2016 12:19 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat? Plant de Belastingdienst aanslagen?
Leuk hè.quote:Op zondag 3 januari 2016 11:56 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Bij de schoonouders, daar is het nu 8 graden terwijl het bij m'n ouders nu -1 is. Aardige verschillen zo binnen Nederland.
Je moet ook naar oorden als Oldambt, Scheemda of Winschoten.quote:
Nou dan consider ik mezelf lucky.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:23 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Je moet ook naar oorden als Oldambt, Scheemda of Winschoten.Groningen ligt maar nipt in Groningen.
Klopt, Stad is eigenlijk niet meer dan een veredeld Drents brinkdorp.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:23 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Je moet ook naar oorden als Oldambt, Scheemda of Winschoten.Groningen ligt maar nipt in Groningen.
quote:Op zondag 3 januari 2016 12:25 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Klopt, Stad is eigenlijk niet meer dan een veredeld Drents brinkdorp.
Mensenlevens als wisselgeld. Mooi, dat MO.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:20 schreef Heilwasser het volgende:
edition.cnn.com/2016/01/03/middleeast/saudi-arabia-executes-dozens-terror/index.html
Inshallah. Kijk ze lekker kibbelen.
Toch heeft het wel wat, die verlaten wijdsheid.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat is een compliment. Beter dan die uit de klei getrokken ellende verderop in de provincie.
Oh zeker wel. Al is dit niet de tijd van het jaar dat je daar wilt zijnquote:Op zondag 3 januari 2016 12:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Toch heeft het wel wat, die verlaten wijdsheid.
Ik zou er wel zin in hebben, een rit over het platteland en dan een kop koffie in de Eemshaven.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:36 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Oh zeker wel. Al is dit niet de tijd van het jaar dat je daar wilt zijn
Kowloon zal je vermoedelijk wel willen vergezellen.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zou er wel zin in hebben, een rit over het platteland en dan een kop koffie in de Eemshaven.
Koffie in de Eemshaven?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zou er wel zin in hebben, een rit over het platteland en dan een kop koffie in de Eemshaven.
Met dit trieste weer? Op een mooie lentedag snap ik het maar nu niet zoquote:Op zondag 3 januari 2016 12:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik zou er wel zin in hebben, een rit over het platteland en dan een kop koffie in de Eemshaven.
Ja, die vindt net als ik de Europoort ook een mooi gebied.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:39 schreef Reya het volgende:
[..]
Kowloon zal je vermoedelijk wel willen vergezellen.
Ja, dat is een mooi plaatsje. Maar ik doel op dat restaurant dat in het water staat. Kan even niet meer op de naam komen. En ik vind het wel mooi dat er weinig te doen is.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:41 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Koffie in de Eemshaven?Ik denk niet dat daar veel te doen valt. Wat wel een geinig plaatsje is, Termunterzijl.
Van de Eemshaven word ik niet enthousiast. Als de reizigersdienst per trein ooit nog eens opgepakt wordt ga ik er wel een keer heen.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:39 schreef Reya het volgende:
[..]
Kowloon zal je vermoedelijk wel willen vergezellen.
Je wordt je dan bewust van de warmte in je leven. Ik hou er wel van.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Met dit trieste weer? Op een mooie lentedag snap ik het maar nu niet zo
Jij was toch zo'n logistiekliefhebber?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:44 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Van de Eemshaven word ik niet enthousiast. Als de reizigersdienst per trein ooit nog eens opgepakt wordt ga ik er wel een keer heen.
Beetje een mooiweerlogistiekliefhebber kennelijk.quote:
Hmmm, ik ben twee jaar terug een keer in Delfzijl geweest voor een bezoek aan de containerterminal in de zeehaven, daar stond toen langs de kust een restaurant in het water. Bedoel je die misschien?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, dat is een mooi plaatsje. Maar ik doel op dat restaurant dat in het water staat. Kan even niet meer op de naam komen. En ik vind het wel mooi dat er weinig te doen is.
Ja, ik heb er een foto van gepost. Dus dan gaan we eerst een eind touren, en dan drinken we daar koffie. Of heb je liever erwtensoep.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:47 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Hmmm, ik ben twee jaar terug een keer in Delfzijl geweest voor een bezoek aan de containerterminal in de zeehaven, daar stond toen langs de kust een restaurant in het water. Bedoel je die misschien?
Snob.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:46 schreef Reya het volgende:
Ik heb vanochtend al koffie gedronken in de espressobar, uiteraard.
Croissantje erbij?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:46 schreef Reya het volgende:
Ik heb vanochtend al koffie gedronken in de espressobar, uiteraard.
Die inderdaad. Hangt verder van het tijdstip en het weer af wat ik het liefst drink.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, ik heb er een foto van gepost. Dus dan gaan we eerst een eind touren, en dan drinken we daar koffie. Of heb je liever erwtensoep.
Ja, dat zijn allebei van die lelijke kille plaatsen hè.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:56 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Die inderdaad. Hangt verder van het tijdstip en het weer af wat ik het liefst drink.Delfzijl deed mij overigens erg aan Den Helder denken.
Glaasje bubbeltjeswater er bij?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:46 schreef Reya het volgende:
Ik heb vanochtend al koffie gedronken in de espressobar, uiteraard.
Eemshotel.quote:Op zondag 3 januari 2016 12:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, dat is een mooi plaatsje. Maar ik doel op dat restaurant dat in het water staat. Kan even niet meer op de naam komen. En ik vind het wel mooi dat er weinig te doen is.
Zat je in Delfzijl op school dan?quote:Op zondag 3 januari 2016 13:09 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Eemshotel.Daar zat ik na schooltijd altijd bier te drinken op de dijk om vervolgens met gestolen winkelkarretjes van de AH van die dijk af te vliegen.
Die ene dag vrij hakte er bij mij ook in.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:12 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het is weer voorbij, Janneke. Je moet weer vol aan de bak.
Weet ik. Dinsdag maar weer eens kijken of mijn examenklassen inmiddels iets beter in de gaten hebben dat ze nu toch echt wat moeten gaan doen. Dat was voor de kerstvakantie in ieder geval nog niet bij iedereen geland.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:12 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Het is weer voorbij, Janneke. Je moet weer vol aan de bak.
Dat besef kwam bij mij ook pas begin mei.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Weet ik. Dinsdag maar weer eens kijken of mijn examenklassen inmiddels iets beter in de gaten hebben dat ze nu toch echt wat moeten gaan doen. Dat was voor de kerstvakantie in ieder geval nog niet bij iedereen geland.
Wat versta je onder 'examens voorbereiden'?quote:Op zondag 3 januari 2016 13:22 schreef Pokkelmans het volgende:
Examens voorbereiden zou als valsspelen moeten gelden.
Correct. Zo'n tentamen Nederlands, daar was niet voor te studeren.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:22 schreef Pokkelmans het volgende:
Examens voorbereiden zou als valsspelen moeten gelden.
Leren.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wat versta je onder 'examens voorbereiden'?
Ze willen gewoon lekker gamen en niet die stomme wiskunde, juf Janneke.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Weet ik. Dinsdag maar weer eens kijken of mijn examenklassen inmiddels iets beter in de gaten hebben dat ze nu toch echt wat moeten gaan doen. Dat was voor de kerstvakantie in ieder geval nog niet bij iedereen geland.
Ik had van die typetjes die een paar weken van tevoren al begonnen met het doornemen van de examenkaternen geschiedenis.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Correct. Zo'n tentamen Nederlands, daar was niet voor te studeren.
Bij Janneke haar klassen is opdagen tijdens reguliere lesuren al "iets doen".quote:
Geschiedenis, geen examen in gedaan.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:25 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ik had van die typetjes die een paar weken van tevoren al begonnen met het doornemen van de examenkaternen geschiedenis.
Mij niet gezien. Ik had vakantie.
In dat geval heb ik valsgespeeld voor twee van mijn examenvakken.quote:
Allemaal van die latente communisten. En jij dan.quote:
Bij gebrek aan echte vrienden dook ik de boeken in. Jij zocht de fles op. We hebben allemaal een strijd te voeren, als introverte triestelingen.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
De SC-nerdjes waren natuurlijk allemaal van die strebers.
Was ik veel te lui voor.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
De SC-nerdjes waren natuurlijk allemaal van die strebers.
Ik ben het nog steeds.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:37 schreef KoosVogels het volgende:
De SC-nerdjes waren natuurlijk allemaal van die strebers.
Kaas is altijd al afwijkend geweest dus.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:31 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Allemaal van die latente communisten. En jij dan.
Gezien uw afkomst was u tijdens uw schooltijd te druk met brommers opvoeren.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:41 schreef Pokkelmans het volgende:
Ik ben gewoon een langstudeerder die zichzelf eufemistisch een "underachiever" noemt.
Welke methode heeft hij daarvoor in gedachte?quote:Op zondag 3 januari 2016 13:40 schreef Kaas- het volgende:
Ha, de Duitse Eurocommisaris wil de Polen het zwijgen opleggen. Goede ontwikkeling.
Polen hun stem ontnemen in de RvE.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Welke methode heeft hij daarvoor in gedachte?
West-Europa wel? Landverraad!quote:Op zondag 3 januari 2016 13:45 schreef KoosVogels het volgende:
Oost-Europa had nooit toe moeten treden tot de EU. Domme paupers.
23 december was trouwens de laatste dag dat jij een bericht postte in POL.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Welke methode heeft hij daarvoor in gedachte?
Tsjechië en de Baltische staten zijn prima aanwinsten. De rest is inderdaad droevig.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:45 schreef KoosVogels het volgende:
Oost-Europa had nooit toe moeten treden tot de EU. Domme paupers.
Oké.quote:
Kowloon gaat moeilijke discussies bij voorkeur uit de weg.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:47 schreef Kaas- het volgende:
[..]
23 december was trouwens de laatste dag dat jij een bericht postte in POL.
Is die een beetje toegankelijk?quote:Op zondag 3 januari 2016 12:46 schreef Reya het volgende:
Ik heb vanochtend al koffie gedronken in de espressobar, uiteraard.
En zich maar verbazen over dat er elders op Fok wel eens verhit gediscussieerd blijkt te worden.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kowloon gaat moeilijke discussies bij voorkeur uit de weg.
In NWS wel dacht ik.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:47 schreef Kaas- het volgende:
[..]
23 december was trouwens de laatste dag dat jij een bericht postte in POL.
En dan kan hij hier weer een beetje de verontwaardigde autist uithangen.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:51 schreef Kaas- het volgende:
[..]
En zich maar verbazen over dat er elders op Fok wel eens verhit gediscussieerd blijkt te worden.
Als ze mij geïnteresseerd hadden, had ik er wel aan deelgenomen.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kowloon gaat moeilijke discussies bij voorkeur uit de weg.
Gelukkig is Du_ke er weer om het stoom uit zijn oren te laten komen.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En dan kan hij hier weer een beetje de verontwaardigde autist uithangen.
Het is natuurlijk veel interessanter om hier te blijven hangen en voor de zoveelste keer hetzelfde grapje te maken.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:54 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Als ze mij geïnteresseerd hadden, had ik er wel aan deelgenomen.
Beetje om 4 uur 's nachts over schaatsen en weerdata babbelen is net de impuls die POL nodig heeft.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is natuurlijk veel interessanter om hier te blijven hangen en voor de zoveelste keer hetzelfde grapje te maken.
Ik doe al genoeg interessante dingen in mijn leven. Ik zit niet op FOK! om interessante zaken op te doen maar ter ontspanning.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is natuurlijk veel interessanter om hier te blijven hangen en voor de zoveelste keer hetzelfde grapje te maken.
Te doorzichtig, dit.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:58 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik doe al genoeg interessante dingen in mijn leven.
Probeer je nou jezelf te overtuigen?quote:Op zondag 3 januari 2016 13:58 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik doe al genoeg interessante dingen in mijn leven.
Zeker.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is natuurlijk veel interessanter om hier te blijven hangen en voor de zoveelste keer hetzelfde grapje te maken.
Waarvan?quote:Op zondag 3 januari 2016 14:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Probeer je nou jezelf te overtuigen?
Een maat van mij had destijds een Honda MT5, en een zelf aangelegde crossbaan op een stuk braakliggend land.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:42 schreef Reya het volgende:
[..]
Gezien uw afkomst was u tijdens uw schooltijd te druk met brommers opvoeren.
Je doet even een spamrondje in POL zo te zien?quote:
Nee hoor,je weet toch dat ik een SP lid ben?quote:Op zondag 3 januari 2016 15:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je doet even een spamrondje in POL zo te zien?
Ik zie de relatie tussen spammen en SP lid zijn niet zo. Het valt me alleen op dat je plots in meerdere topics in POL inhoudsloze oneliners aan het plaatsen bent.quote:Op zondag 3 januari 2016 15:18 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Nee hoor,je weet toch dat ik een SP lid ben?
Klaag me dan aan.quote:Op zondag 3 januari 2016 15:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik zie de relatie tussen spammen en SP lid zijn niet zo. Het valt me alleen op dat je plots in meerdere topics in POL inhoudsloze oneliners aan het plaatsen bent.
Van een kale kip.quote:
Deze post slaat als een lul op een drumstel, maar dat lijkt exemplarisch te zijn voor je gehele repertoire.quote:
Het is al goed.quote:
Het jaar is pas een paar dagen oud!!quote:Op zondag 3 januari 2016 15:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Deze post slaat als een lul op een drumstel, maar zat lijkt exemplarisch te zijn voor je gehele repertoire.
Om vervolgens om 04:00 teringherrie te posten.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is natuurlijk veel interessanter om hier te blijven hangen en voor de zoveelste keer hetzelfde grapje te maken.
Laatst plaatste hij zelfs eightiesmuziek.quote:Op zondag 3 januari 2016 15:44 schreef eriksd het volgende:
[..]
Om vervolgens om 04:00 teringherrie te posten.
Soort gabbersmurf.quote:Op zondag 3 januari 2016 15:44 schreef eriksd het volgende:
[..]
Om vervolgens om 04:00 teringherrie te posten.
Dat zegt Erik toch?quote:Op zondag 3 januari 2016 15:46 schreef Reya het volgende:
[..]
Laatst plaatste hij zelfs eightiesmuziek.
Nou en. Suffe reflex dit.quote:PvdA-Kamerlid Khadija Arib zal als Kamervoorzitter ,,niet accepteren'' dat PVV-leider Geert Wilders nog een keer spreekt van 'nepparlement'. Dat zei ze in het televisieprogramma Buitenhof.
Lekker de troll voeren, gaat ze doen.quote:
Banwaardig, dit.quote:
Nu al een beetje. Was net bootjes gaan kijken met de kleine baas en het was al aardig onstuimig aan de Maas.quote:
Wordt hij later ook havenarbeider, net als zijn pa?quote:Op zondag 3 januari 2016 15:59 schreef Tem het volgende:
[..]
Nu al een beetje. Was net bootjes gaan kijken met de kleine baas en het was al aardig onstuimig aan de Maas.
Zal toch wel?quote:Op zondag 3 januari 2016 16:00 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wordt hij later ook havenarbeider, net als zijn pa?
Denk dat je ook maar eens je handjes moet laten wapperen op het smoeltje van Pokkelmans. Ongehoord dit.quote:
Veilig daar ergens tussen de koeienstront in het oosten van het land.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:01 schreef eriksd het volgende:
[..]
Denk dat je ook maar eens je handjes moet laten wapperen op het smoeltje van Pokkelmans. Ongehoord dit.
Volgens mij heb jij een mooie jeugd gehad hier op het platteland.quote:Op zondag 3 januari 2016 13:09 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Eemshotel.Daar zat ik na schooltijd altijd bier te drinken op de dijk om vervolgens met gestolen winkelkarretjes van de AH van die dijk af te vliegen.
quote:Op zondag 3 januari 2016 16:05 schreef Tem het volgende:
[..]
Veilig daar ergens tussen de koeienstront in het oosten van het land.
quote:Op zondag 3 januari 2016 16:00 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wordt hij later ook havenarbeider, net als zijn pa?
De overheid die de journalistiek in Nederland moet komen redden. Dat belooft wat.quote:Concurrentie is altijd goed, zegt De Jong over RTL. De zender wordt volgens hem beter door de NOS. 'Je houdt elkaar scherp. Ik vind dat een van de problemen in de journalistiek is dat de concurrentie aan het verdwijnen is. Zie wat er met Elsevier gebeurt, met Vrij Nederland. Dat titels en abonnees verdwijnen, een weekblad een maandblad wordt. Dat doet iets met je relevantie. De publieke journalistiek staat onder druk door bezuinigingen en commerciële journalistiek staat onder druk door marktwerking.'
Volgens de directeur is er steeds meer behoefte aan een publieke luis in de pels. 'De overheid zou, om zichzelf te controleren, moeten hechten aan het journalistieke werk dat binnen de publieke omroep verricht wordt door de NOS en de andere omroepen om het kwaliteit van het bestuur enigszins op peil te houden. Dat zijn grote woorden, dat besef ik heel goed. Maar dat is wel wat ik zie.'
Dood aan onafhankelijke journalistiek. We hebben meer propagandazenders nodig.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:13 schreef Ryon het volgende:
[..]
De overheid die de journalistiek in Nederland moet komen redden. Dat belooft wat.
Tem zou qua lengte rustig als hijskraan kunnen fungeren in de haven.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:00 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wordt hij later ook havenarbeider, net als zijn pa?
Wordt lid van Powned dan.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:15 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Dood aan onafhankelijke journalistiek. We hebben meer propagandazenders nodig.
Neen, verkeerde soort propaganda.quote:
Telegaar dan?quote:Op zondag 3 januari 2016 16:18 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Neen, verkeerde soort propaganda.
Ik bedoel staatspropaganda pompom. Geen populistisch gebral.quote:
Ja, op internet liegt iedereen over zijn postuur. Zo zullen er hier ook nog mensen zijn die geloven dat ik een tengere jongeman ben, in plaats van die spierbundel die ik daadwerkelijk ben.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Tem zou qua lengte rustig als hijskraan kunnen fungeren in de haven.
Daarvoor kun je je het beste tot royaltywatchers wenden, kom je toch weer bij de telegaar uit.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:20 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Ik bedoel staatspropaganda pompom. Geen populistisch gebral.
Ik ben gewoon bol.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:20 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ja, op internet liegt iedereen over zijn postuur. Zo zullen er hier ook nog mensen zijn die geloven dat ik een tengere jongeman ben, in plaats van die spierbundel die ik daadwerkelijk ben.
Ik haal al mijn nieuws al van Russia Today en Geenstijl. De enige media die de enige echte waarheid verkondigen.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:15 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Dood aan onafhankelijke journalistiek. We hebben meer propagandazenders nodig.
Drollenvanger.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:20 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ja, op internet liegt iedereen over zijn postuur. Zo zullen er hier ook nog mensen zijn die geloven dat ik een tengere jongeman ben, in plaats van die spierbundel die ik daadwerkelijk ben.
Misschien bedoelt hij "wordt u".quote:
Lafjes. Vroeger werd zo'n probleem hands on aangepakt.quote:De Duitse eurocommissarris Günther Oettinger wil dat Polen onder toezicht komt te staan. Aanleiding voor de maatregel is de omstreden nieuwe mediawet die Polen heeft aangenomen.
Suffe Duitsers. Helemaal klaar ermee.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:25 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Lafjes. Vroeger werd zo'n probleem hands on aangepakt.
Hulde voor de ingreep, het verrichten van spellingschecks zou een vaste taak van de mods moeten zijn.quote:
Wij hebben een Holland Today nodig.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:23 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ik haal al mijn nieuws al van Russia Today en Geenstijl. De enige media die de enige echte waarheid verkondigen.
Spuit elf.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:25 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Lafjes. Vroeger werd zo'n probleem hands on aangepakt.
Ben wel eindelijk onder de 90kg.quote:
quote:Op zondag 3 januari 2016 16:25 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Lafjes. Vroeger werd zo'n probleem hands on aangepakt.
Bek houden Gordon. Is dat een correcte zin?quote:
Ik zou een komma plaatsen tussen "houden" en "Gordon".quote:Op zondag 3 januari 2016 16:28 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Bek houden Gordon. Is dat een correcte zin?
Er ontbreekt een komma tussen 'houden' en 'Gordon'.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:28 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Bek houden Gordon. Is dat een correcte zin?
Hoeft enkel bij namen van normale mensen.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:29 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ik zou een komma plaatsen tussen "houden" en "Gordon".
Beter voor zijn hart vermoedelijkquote:Op zondag 3 januari 2016 13:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kowloon gaat moeilijke discussies bij voorkeur uit de weg.
Een rasechte libertariër.quote:Op zondag 3 januari 2016 16:59 schreef Paper_Tiger het volgende:
Pablo Escobar was een sympathieke vent.
quote:Op zondag 3 januari 2016 17:15 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Alleen jij kan mijn hart op hol doen slaan, du_ke.
Hij heeft toch ook op die partij van die afvallige PVV-pedo gestemd?quote:Op zondag 3 januari 2016 17:06 schreef KoosVogels het volgende:
Paper_Tiger koestert sympathie voor een massamoordenaar. Verrassend weer.
Bolkje toch.quote:Op zondag 3 januari 2016 17:15 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Alleen jij kan mijn hart op hol doen slaan, du_ke.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |