Ok my bad. Als er "nieuwswaarde" is en er normaal gediscussieerd blijft worden over die nieuwswaarde geef ik het een kans.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
NWS / Tofik Dibi uit de kast
Dit topic liep prima. Er was een goede discussie en iedereen discussierde daar op een nette manier met elkaar. Dat er ook een topic loopt in POL en SHO is geen reden om hem dan maar te sluiten in NWS.
Er is een reden dat ik liever niet in POL of SHO komt.
Ok, ik ben ook een homoquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:58 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ok my bad. Als er "nieuwswaarde" is en er normaal gediscussieerd blijft worden over die nieuwswaarde geef ik het een kans.
PS: Kom jij ook ff uit de kast dan ok?
Wat een onzin, dus als jij liever niet in VBL komt ga je ook in NWS dit weekend de uitslagen van de voetbal plaatsen, en als er dan lekker gekletst wordt moet het maar kunnen?quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 13:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
NWS / Tofik Dibi uit de kast
Dit topic liep prima. Er was een goede discussie en iedereen discussierde daar op een nette manier met elkaar. Dat er ook een topic loopt in POL en SHO is geen reden om hem dan maar te sluiten in NWS.
Er is een reden dat ik liever niet in POL of SHO komt.
Correctquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 14:03 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat een onzin, dus als jij liever niet in VBL komt ga je ook in NWS dit weekend de uitslagen van de voetbal plaatsen, en als er dan lekker gekletst wordt moet het maar kunnen?
Mwah, Tofik is niet meer politiek actief en een topic in SHO hierover slaat nergens op.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 14:03 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wat een onzin, dus als jij liever niet in VBL komt ga je ook in NWS dit weekend de uitslagen van de voetbal plaatsen, en als er dan lekker gekletst wordt moet het maar kunnen?
17:30 bij de fietsenstalling. En laat je knikkers maar thuis.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 14:06 schreef Specularium het volgende:
[..]
Mwah, Tofik is niet meer politiek actief en een topic in SHO hierover slaat nergens op.
Dus dit kan ook prima in NWS.
Als in die laatste post van jou tokkies had gestaan ipv gutmenschen was dat ook verwijderd ja.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:11 schreef hpeopjes het volgende:
@Specularium
Haal je om het woordje "tokkie" (al dan niet met hoofdletter geschreven) ook hele posts weg?
LOLquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:20 schreef Specularium het volgende:
[..]
Als in die laatste post van jou tokkies had gestaan ipv gutmenschen was dat ook verwijderd ja.
Nee, in dit geval was het je woordkeuze.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:22 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
LOL
Dus het gaat helemaal niet om het woord, maar om degene die het post?
Het hele forum staat vol met die woordkeuze. Open een willekeurig topic en je wordt welhaast doodgegooid met de "Gutmenschen" en nog veel vaker met de "tokkies".quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:22 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, in dit geval was het je woordkeuze.
Dat is niet alleen bij jou.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:25 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Het hele forum staat vol met die woordkeuze. Open een willekeurig topic en je wordt welhaast doodgegooid met de "Gutmenschen" en nog veel vaker met de "tokkies".
Maar alleen bij mij kies je er dus voor om het te verwijderen?
Nou, werk aan de winkel dan.quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:34 schreef Specularium het volgende:
Bij iedereen die op die manier de discussie verpest.
We modden daar nu al een aantal weken actief op.
Is dit een voorbeeldfunctie? Het is een retorische vraag!quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 16:35 schreef sp3c het volgende:
ga nou niet over de grammatica lopen zeiken man
quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 18:34 schreef Specularium het volgende:
Bij iedereen die op die manier de discussie verpest.
We modden daar nu al een aantal weken actief op.
Nou, ik vond dat je je nogal onduidelijk uitdrukte. Voor meerdere interpretaties vatbaar zegmaar.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:33 schreef Specularium het volgende:
Ik heb inderdaad liever niet dat je elk topic verneukt met je gutmensch gebagger.
Maar volgens mij was dat al duidelijk.
[..]
Jij kan je in discussies niet uitdrukken zonder 'krachttermen?'quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:35 schreef hpeopjes het volgende:
Maar het woord "tokkie" mag dus wel? Want dan gebruik ik dat voortaan.
Jawel hoor. Maar soms is een "krachtterm" wel op z'n plaats. Of gewoon leuk om te gebruiken.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:43 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Jij kan je in discussies niet uitdrukken zonder 'krachttermen?'
Bij dat laatste kan dat dus zijn om de discussie te ontwrichten of een user persoonlijk aan te vallen. Dan mag het dus niet.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:44 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Jawel hoor. Maar soms is een "krachtterm" wel op z'n plaats. Of gewoon leuk om te gebruiken.
Alleen als je een papegaai op je hoofd hebt.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:35 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Maar het woord "tokkie" mag dus wel? Want dan gebruik ik dat voortaan.
Ik vind dit toch allemaal wel een beetje vaag. Zoals altijd met dit soort dingen, is vooral het gezegde "Wie de schoen past, trekke hem aan" van toepassing.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:47 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Bij dat laatste kan dat dus zijn om de discussie te ontwrichten of een user persoonlijk aan te vallen. Dan mag het dus niet.
Als je vindt dat iemand dat richting jou gebruikt zet je gewoon een TR. Liever dat, dan dat je het terug gaat doen. Zwaktebod en komt de discussie niet ten goede.
Er wordt op beide termen gemod, genote en indien nodig ook weer gebanned net als op andere bepaalde krachttermen. Dat wil niet zeggen dat ze altijd en overal verwijderd zullen worden.
Oh. Heb ik niet. Jammer.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:55 schreef Specularium het volgende:
[..]
Alleen als je een papegaai op je hoofd hebt.
En wie de schoenverkoper is bepaald of je uberhaupt nog schoenen krijgt denk ikquote:Op maandag 26 oktober 2015 13:57 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Ik vind dit toch allemaal wel een beetje vaag. Zoals altijd met dit soort dingen, is vooral het gezegde "Wie de schoen past, trekke hem aan" van toepassing.
Ok. Duidelijk genoeg.quote:Op maandag 26 oktober 2015 14:06 schreef Frutsel het volgende:
[..]
En wie de schoenverkoper is bepaald of je uberhaupt nog schoenen krijgt denk ik
Mag je Marokkanen tumoren noemen die met een chemokuur moeten worden bestreden?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:38 schreef DrDentz het volgende:
Dit land heeft gewoon (tijdelijk) een no-nonsense beleid nodig van premier Wilders. Zie het als een soort chemokuur voor een aan kanker lijdend land. Even die kwade tumoren (Marokkanen, et cetera) eruit werken en dan kunnen we weer normaal beleid gaan voeren.
Ja, zo was "vernietig die kakkerlakken" in Rwanda ook een metafoor.quote:
Nee en het is dus wegquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:46 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Mag je Marokkanen tumoren noemen die met een chemokuur moeten worden bestreden?
Gewoon nieuwsgierig. In de meeste beschaafde landen is dit gewoon strafbare haatspeech, maar in Nederland lijkt en wat onbeschaafde wind der achterlijkheid te waaien. Dus ben alleen maar nieuwsgierig.
Ja ja.... laat het gebagger maar gewoon achterwege.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:51 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja ja.... laat het gebagger maar gewoon achterwege.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zihni Özdil is niet zomaar iemand he. Hij is voortdurend op de Nederl;andse tv en hij schrijft voor het NRC. En dit is ook niet zomaar een uitspraak.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 09:10 schreef Ryon het volgende:
NWS / Zihni Özdil: allochtoon betekent zwartje
Hebben dit soort topics nut? TS heeft een eigen stukje geplempt (geciteerd van een ander deel van Fok!) waarin een opiniestukje verkleed is als nieuwsbericht. Dit met als doel zijn mening te delen, ik neem niet aan dat hij op feedback zit te wachten op schrijfstijl of iets dergelijks.
In het topic op het forum laat hij het achterwege om zijn opinie toe te lichten of er een discussiestuk van te maken. Het is alleen een verwijzing naar het FP bericht, waar ook al een mogelijkheid tot reageren bestaat. Ik weet ook wel dat die kerel pas 16 is, maar het enige bestaansrecht van het topic is nu om een karig geschreven FP bericht af te branden.
Drie alinea's afgeven op een publiek figuur, kan volgens jou prima door als opiniestuk?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 11:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zihni Özdil is niet zomaar iemand he. Hij is voortdurend op de Nederl;andse tv en hij schrijft voor het NRC. En dit is ook niet zomaar een uitspraak.
Een opiniestuk is soms ook gewoon nieuws.
Daar gaat een mod over, niet ik.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 12:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Drie alinea's afgeven op een publiek figuur, kan volgens jou prima door als opiniestuk?
Maar als jullie al die posts verwijderen kan niemand dat meer zien natuurlijk he.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 13:00 schreef Ludachrist het volgende:
NWS / Meisje bespuugd en uiteindelijk mishandeld door groepje jongens
Moet zo'n topic openblijven? Is een incident van 3 maanden terug en wordt voornamelijk door TS gebruikt om te roepen dat mensen die links stemmen de oorzaak van alle problemen zijn.
Ah, ligt dus toch niet aan mij.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 13:01 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Maar als jullie al die posts verwijderen kan niemand dat meer zien natuurlijk he.
Ik was daar toevallig net bezig.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 13:00 schreef Ludachrist het volgende:
NWS / Meisje bespuugd en uiteindelijk mishandeld door groepje jongens
Moet zo'n topic openblijven? Is een incident van 3 maanden terug en wordt voornamelijk door TS gebruikt om te roepen dat mensen die links stemmen de oorzaak van alle problemen zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |