SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Warmtepomp verhaal:
17 september is er een inmeetmoment en 7 oktober is de voorschouw
Ik heb je lief mijn hele leven
Pcies, daar staan die kleuren inderdaad voorquote:Op maandag 14 september 2015 18:53 schreef awiebo het volgende:
Verschillende kleuren zijn verschillende groepen denk ik. Zodat je die vloerdelen apart van elkaar kan regelen op de verdeler.
Komt dit meer in de buurt, of ook te traditioneel/duur? http://www.goossenswonen.nl/kasten/buffetkast-belvedere/53000358/ (in niet-wit hebben ze wel meer wat modernere kasten).quote:Op maandag 14 september 2015 18:14 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik zou 'm zo willen neerzetten maar die prijs
Oh die is zeker een optie. Dank je Chico!quote:Op dinsdag 15 september 2015 13:40 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Komt dit meer in de buurt, of ook te traditioneel/duur? http://www.goossenswonen.nl/kasten/buffetkast-belvedere/53000358/ (in niet-wit hebben ze wel meer wat modernere kasten).
Wat voor last zou ik moeten ervaren?quote:Op donderdag 17 september 2015 19:35 schreef Snoepje5 het volgende:
Netjes hoor. Ben benieuwd of je straks last ervaart van die uitbouw van de buren.
Wellicht als je zon vanaf die kant je schuifpui in schijnt en je tuin zal er een stukje kleiner door zijn?quote:Op donderdag 17 september 2015 20:33 schreef laziness het volgende:
[..]
Wat voor last zou ik moeten ervaren?
Ik zie er geen probleem in. Zonder was nog leuker geweest maar ik beschouw het niet als probleem.
muur met isolatie is toch altijd breder als een schutting.quote:Op donderdag 17 september 2015 21:06 schreef mignonne het volgende:
waarom zou haar tuin kleiner zijn door de uitbouw van de buren? die volg ik niet zo goed?
Dan heb je het over een klein aantal centimeters over 1,2m.quote:Op donderdag 17 september 2015 21:03 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Wellicht als je zon vanaf die kant je schuifpui in schijnt en je tuin zal er een stukje kleiner door zijn?
Noem maar wat op waar ik aan zou denken.
Ik wist helemaal niet dat jullie die ook hadden!quote:Op donderdag 17 september 2015 20:41 schreef mignonne het volgende:
ooooh lazi het wordt echt prachtig ♡♡ je pui wauw!!
En die uitbouw mwoch, ik gok dat je er toch een schutting tussen zet, toch? Dan zal het niet eens zo gek veel schelen qua hoogte met de schutting enzo straks. Kan me niet voorstellen dat je er enorme last van zou hebben.
Oeh en je grijsblauwe unit die warmtererugwintoestand ofzo, wij hebben precies dezelfde
Ooooh op die manier! nou die paar centimeter zal wel loslopenquote:Op donderdag 17 september 2015 21:12 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
muur met isolatie is toch altijd breder als een schutting.
Kan ik me voorstellenquote:Op donderdag 17 september 2015 21:25 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik wist helemaal niet dat jullie die ook hadden!
Schutting it is inderdaad. Ik vind het ook vrij apart om te beginnen over een last die ik zou moeten ervaren van een stukje uitbouw maar soit. Ik ben zo ontzettend gelukkig met dit grote mensen huis eindelijk
Ik ben heel blij met de extra brede pui. Investering waard met de bak met licht die binnenkomt.
En de tuin wordt reuze groot en de gasten die er mee bezig zijn vonden het heel verstandig dat we het zandpakket er bij afnemen dus dat was ook wel prettig om te horen.
Dat is juridisch vast gelegd dat een deel van mijn panelen bij hen leggen en wat voor plichten daar uit voort komen.quote:Op vrijdag 18 september 2015 10:44 schreef MML het volgende:
Ziet er leuk uit! Ik heb ooit naar de nieuwbouw huizen daar gekeken, maar mijn man wou niet uit zijn geboorteplaats verhuizen
Sorry als deze vraag al langs is gekomen, maar hoe zit dat met de zonnepanelen? Volgens mij staan ze (gedeeltelijk) op het dak van de buren. Is daar dan een soort van VvE voor of hoe werkt dat?
Het ziet er wel netjes uit dat ze samen in een blok zitten.
De pilaren stonden vorige week. Toen zei ik nog tegen mijn man dat ze op de impressie licht waren en nu hadden ze de donkere steen van het huis.quote:Op donderdag 17 september 2015 21:57 schreef Snoepje5 het volgende:
Lekker zo'n pui hoor. Hadden we hier ook. Als de zon een beetje schijnt dan lekker met de stoel voor bij de pui zitten en genieten maar (in de herfst/lente).
Komen die pilaren bij de voordeur trouwens nog? Zie ze nog niet staan.
Gezien, beoordeeld en gekauft. Dank je dus chicoquote:Op dinsdag 15 september 2015 13:40 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Komt dit meer in de buurt, of ook te traditioneel/duur? http://www.goossenswonen.nl/kasten/buffetkast-belvedere/53000358/ (in niet-wit hebben ze wel meer wat modernere kasten).
Als TS de schutting maar op de erfgrens zet, en dat is zo te zien waar dat naadje in de muur van de buren zit, en de schutting niet in het verlengde van de muur zet, want dan is haar tuin te klein en die van de buren te groot, zie dat ooit nog maar weer eens gecorrigeerd te krijgen....quote:Op donderdag 17 september 2015 21:40 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ooooh op die manier! nou die paar centimeter zal wel loslopen
quote:Op donderdag 1 oktober 2015 09:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als TS de schutting maar op de erfgrens zet, en dat is zo te zien waar dat naadje in de muur van de buren zit, en de schutting niet in het verlengde van de muur zet, want dan is haar tuin te klein en die van de buren te groot, zie dat ooit nog maar weer eens gecorrigeerd te krijgen....
quote:Op donderdag 1 oktober 2015 09:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als TS de schutting maar op de erfgrens zet, en dat is zo te zien waar dat naadje in de muur van de buren zit, en de schutting niet in het verlengde van de muur zet, want dan is haar tuin te klein en die van de buren te groot, zie dat ooit nog maar weer eens gecorrigeerd te krijgen....
Ja ik ben echt een ei hoor. Had twee tapjes openstaan omdat ik nog op je kast wilde reagerenquote:
Nee dat is gebruikelijk bij de oplevering zelf. En er komt dus ook iemand van Vereniging Eigen Huis volgende week bij ons.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 17:33 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hebben jullie iemand meegenomen om te keuren?
Ah ik heb daar echt geen idee van. Zal ze binnenkort eens bellen van vehquote:Op woensdag 7 oktober 2015 17:56 schreef laziness het volgende:
[..]
Nee dat is gebruikelijk bij de oplevering zelf. En er komt dus ook iemand van Vereniging Eigen Huis volgende week bij ons.
Dan loopt er ook iemand vanuit de bouwer met je mee. Dat is het officiele moment.
Dus dat ik het er oké uit vond zien betekent niet dat de keurder niet een waslijst aan punten vind volgende week
Het staat heel duidelijk uitgelegd op hun site onder huis kopen - nieuwbouw.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 18:11 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ah ik heb daar echt geen idee van. Zal ze binnenkort eens bellen van veh
Ja had het al even opgezocht. Had er nog niet naar gekeken.quote:Op woensdag 7 oktober 2015 18:32 schreef laziness het volgende:
[..]
Het staat heel duidelijk uitgelegd op hun site onder huis kopen - nieuwbouw.
Daar kan je als je de definitieve datum hebt (die verplicht minimaal 2 weken van tevoren gecommuniceerd moet worden) ook de opleveringskeuring boeken.
Zitten op de betonvloer heb ik niet gedaanquote:Op woensdag 7 oktober 2015 18:09 schreef lipje het volgende:
Let ook op het plafond; bij ons zotter er strepen on het spuit pleister. Dat zie je pas als je zitof als je met bepaald tegenlicht loopt
ik heb evt wel wat eetkamer stoelen ( van de ikea) over? en aangezien ik aan de andere kant van de snelweg wooon....??quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:17 schreef laziness het volgende:
Shit de eetkamerstoelen lopen vertraging op![]()
Je kunt er zo weinig aan doen behalve je er bij neerleggen dus dat wordt twee weken op klapstoelen zitten helaas.
Verder loop ik continue lijstjes na of alles geregeld is om nu 6 weken te knallen tot aan verhuizing.
Nee het prijsverschil viel erg mee. En het grote pluspunt is dat het nu meteen geregeld is. Het standaard beslag is zo'n ouderwetse variant met een rechthoek die naar beneden loopt dus dan zou ik een schroefgat meteen in mijn deur hebben op een verkeerde plek. De enige optie is dan om alle deuren zonder beslag op te laten leveren maar dat is ook niet bepaald handig. Als dat al een mogelijkheid zou zijn. Die paar euro op het geheel voor dit gemak had ik er wel voor overquote:Op zondag 11 oktober 2015 17:38 schreef Snoepje5 het volgende:
Mooie binnendeur! Wil ik ook nemen. Was dat enhet beslag niet overdreven duur in vergelijking met een bouwmarkt oid?
Wat gaaf Lazi!quote:Op zondag 11 oktober 2015 18:10 schreef laziness het volgende:
[..]
Nee het prijsverschil viel erg mee. En het grote pluspunt is dat het nu meteen geregeld is. Het standaard beslag is zo'n ouderwetse variant met een rechthoek die naar beneden loopt dus dan zou ik een schroefgat meteen in mijn deur hebben op een verkeerde plek. De enige optie is dan om alle deuren zonder beslag op te laten leveren maar dat is ook niet bepaald handig. Als dat al een mogelijkheid zou zijn. Die paar euro op het geheel voor dit gemak had ik er wel dvoor over
Realistische planning denk ikquote:Op zondag 11 oktober 2015 16:40 schreef laziness het volgende:
*zip*
Plinten moeten we nog beslissen of het nou handig is het achteraf zelf te doen of door de vloerenzaak meteen er bij te laten doen.
Goede tip dank jequote:Op maandag 12 oktober 2015 12:49 schreef d.k. het volgende:
Uit ervaring: die deur is door het glas best zwaar. Bij ons is daar toen het kozijn zelfs op aangepast. Er even uit tillen en wegzetten tijdens het klussen klinkt leuk maar eigenlijk is hij het veiligst op zijn eigen plekje. Eventueel open zetten en dan vastzetten.
Waarom zou ik dat doen?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:34 schreef Snoepje5 het volgende:
Top, geniet ervan. Succes met klussen!
Zou je misschien dat raampje boven je deur dichtmaken? Met een open deur zou ik het eens overwegen. Weet niet of dat achteraf nog goed kan.
Gaf iemand ons als tip, kan mooier zijn als het dicht is wanneer je nog 4 glaspanelen in je deur hebt. Glaspaneel strookt nl. niet met die van de deuren. Voor het licht hoef je het niet te doen. Maar ieder z'n smaakquote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:36 schreef laziness het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat doen?
En wat is er straks anders dan nu?
Ja ik bedoel achteraf als - nu het glas er al in zit.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:40 schreef laziness het volgende:
Maar waarom zou dat straks niet meer kunnen? Je zegt achteraf maar er is geen achteraf meer hè, dit is de staat waarin het is
Oh zo achteraf. Sorry ik las het anders.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:43 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Ja ik bedoel achteraf als - nu het glas er al in zit.
Valt me trouwens op dat je muren er goed uit zien alszijnde behangklaar.
Mooi wit gelukkigquote:Op donderdag 15 oktober 2015 23:46 schreef P4tje het volgende:
Leuk! Ziet er goed uit.
Schakelmateriaal ook de Busch Jaeger SI Reflex? Is het creme of wit?
Veel s6 met klussen/verhuizen!
Dat mag niet vanwege hetzelfde aanzien in de wijk. Idem met de groene tuinhekjes en beukenhaag aan de voorkantquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 16:49 schreef Frag_adder het volgende:
Dat gaas aan de achterzijde waar de hedra tegenaan moet zeker? Samen met de buren hebben we dat meteen vervangen door een dichte schutting in dezelfde stijl als al tussen onze percelen in zit!
Ik ben zeer benieuwd hoe het gaat worden
Ah oke, bij ons was het uniform opgeleverd maar mocht het wel aangepast wordenquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 17:55 schreef laziness het volgende:
Dat mag niet vanwege hetzelfde aanzien in de wijk. Idem met de groene tuinhekjes en beukenhaag aan de vo
Wij hebben dat met die buitenomheining ook iddquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 17:55 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat mag niet vanwege hetzelfde aanzien in de wijk. Idem met de groene tuinhekjes en beukenhaag aan de voorkant
Oeh wat betalen jullie voor dat laten spuiten?quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 16:37 schreef laziness het volgende:
We wilden het zelf gaan doen maar hebben net toch maar voor a.s. dinsdag iemand in gehuurd die de bruine beplating op zolder wit gaat spuiten. Dan is het in een ochtendje en 2 lagen dekkend en het hoge trapgat naar de nok is meteen meegenomen.
Daarna kunnen we de laminaatvloer leggen en we willen wat luiken in de schotten maken zodat je wat makkelijker kan opbergen er achter.
A.s. woensdag komen ze de vloer egaliseren en de week er na gaan ze met de badkamer aan de slag. Daarna de wanden spuiten en de vloer leggen. We hebben besloten toch meteen maar ook de plinten aan te laten brengen.
Als de vloer ligt kunnen we zelf verder aan de slag dus het is nog vrij rustig met klussen op het moment
Zie dmquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 18:28 schreef mignonne het volgende:
[..]
Oeh wat betalen jullie voor dat laten spuiten?
dat hadden wij ook, vreselijk die klimop. We overwegen er een schutting tegenaan te zetten. De beukenhaag waren ze te laat mee, we hadden al buxus geplant.quote:Op zaterdag 17 oktober 2015 17:55 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat mag niet vanwege hetzelfde aanzien in de wijk. Idem met de groene tuinhekjes en beukenhaag aan de voorkant
Ik weet niet hoe goed dat groeit deze tijd van het jaar maar als ik nog in de inkijk zit als ik buiten wil zijn dan mik er ook iets voor denk ikquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 18:33 schreef Sjeen het volgende:
[..]
dat hadden wij ook, vreselijk die klimop. We overwegen er een schutting tegenaan te zetten. De beukenhaag waren ze te laat mee, we hadden al buxus geplant.
Wij hebben ook hedera aan de voorkant geloof ik en dat groeide best rap. Je moet er wel een beetje lief voor zijn. In de zomer zo af en toe water geven en als je dr strak tegels over heen mikt sterft het afquote:Op zaterdag 17 oktober 2015 19:09 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe goed dat groeit deze tijd van het jaar maar als ik nog in de inkijk zit als ik buiten wil zijn dan mik er ook iets voor denk ik
De gemeente gaat er nog een beukenhaag bij plantenquote:Op dinsdag 20 oktober 2015 20:42 schreef Chicolade het volgende:
Ziet er goed uit! Het tuinhekje ziet er zo wel een beetje maf uit, zo zonder de rest van het hek.
Grappig dat je dat zegt want we hebben een derde schuine wand waar anderen een rechte wand hebben dus hij is kleiner dan die van de buren bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 20 oktober 2015 20:44 schreef krijgerrtje het volgende:
Wat een mooie ruime zolder hebben jullie![]()
Is dit je cement dekvloer?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:27 schreef laziness het volgende:
De vloer is vandaag geegaliseerd op twee verdiepingen.
Het heeft nu vier weken de tijd om te drogen voordat het pvc er op gaat.
[ link | afbeelding ]
Nee een egalisatielaag er bovenop zodat het strak genoeg is voor de pvc stroken dadelijk.quote:
Ah wist niet dat dat nodig zou zijnquote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:42 schreef laziness het volgende:
[..]
Nee een egalisatielaag er bovenop zodat het strak genoeg is voor de pvc stroken dadelijk.
dat is door mflor gedaan neem ik aan en zat bij de prijs in?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:27 schreef laziness het volgende:
De vloer is vandaag geegaliseerd op twee verdiepingen.
Het heeft nu vier weken de tijd om te drogen voordat het pvc er op gaat.
[ link | afbeelding ]
Ik heb moduleo aangekochtquote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:47 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
dat is door mflor gedaan neem ik aan en zat bij de prijs in?
Ziet er wel strak uit. Mag je er na een pAr dagen wel weer op lopen?
Gaaf zeg! Waar komt die bovenste vandaan?quote:Op donderdag 29 oktober 2015 18:28 schreef laziness het volgende:
We zijn bezig met lampen. We zoeken nog een goede vloerlamp voor de woonkamer en een hanglamp voor in de slaapkamer.
Wat we al wel hebben zijn plafonnières. Ik wilde niet van die saaie half ronde dus zijn het mooie grote stoffen kappen geworden.
[ link | afbeelding ]
En een mooie industriële hanglamp voor boven de eettafel.
[ link | afbeelding ]
Het Ranex Ceiling Dream. Gekocht bij Relax Living.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 22:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Gaaf zeg! Waar komt die bovenste vandaan?
Lokquote. Deze is minstens zo tof als de lamp die wij hebben, en een stuk betaalbaarder. Ik voel me bijna stom dat ik deze niet eerder gezien heb, misschien wil ik er wel zo een voor in de woonkamerquote:Op vrijdag 30 oktober 2015 07:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Het Ranex Ceiling Dream. Gekocht bij Relax Living.
Hij is er in nog 3 kleuren geloof ik.
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 08:42 schreef Tink89 het volgende:
Waar heb je die prachtige lamp gekocht? Zou perfect passen in mijn nieuwe slaapkamer...
Spack spuiten met de allerfijnste korrel.quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 11:21 schreef Luuk84 het volgende:
Wat gaan jullie op de muren doen?
Zelf ook nieuwbouw en het liefste zouden we het gestuct willen hebben, alleen dat werd afgeraden vanwege mogelijke scheurvorming.
Txs!quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 10:06 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Lokquote. Deze is minstens zo tof als de lamp die wij hebben, en een stuk betaalbaarder. Ik voel me bijna stom dat ik deze niet eerder gezien heb, misschien wil ik er wel zo een voor in de woonkamer.
[..]
Ja wij ook is anders niet te doen.quote:Op woensdag 4 november 2015 20:24 schreef laziness het volgende:
We besteden een hoop uit hoor![]()
Ik ben heel druk met alle dingen die anders in de weg hadden gelegen nu allemaal te bestellen. Elke dag komt er wel een pakketje![]()
De tegels zijn 31x61
Bij ons ook, ik heb een beetje medelijden met mijn onderburen die oneindig veel pakketjes hebben aangenomen, die soms vol met kit en andere zware dingen zaten. Ik heb zelfs geprobeerd om jouw lamp in het grijs te bestellen, maar hij was niet op voorraad, zelfs niet bij de importeurquote:Op woensdag 4 november 2015 20:24 schreef laziness het volgende:
We besteden een hoop uit hoor![]()
Ik ben heel druk met alle dingen die anders in de weg hadden gelegen nu allemaal te bestellen. Elke dag komt er wel een pakketje![]()
De tegels zijn 31x61
Ah joh, kon je ze lekker vaak spreken en ze leren kennen tochquote:Op woensdag 4 november 2015 22:15 schreef Chicolade het volgende:
Ziet er al mooi uit!
[..]
Bij ons ook, ik heb een beetje medelijden met mijn onderburen die oneindig veel pakketjes hebben aangenomen, die soms vol met kit en andere zware dingen zaten. Ik heb zelfs geprobeerd om jouw lamp in het grijs te bestellen, maar hij was niet op voorraad, zelfs niet bij de importeur. Scheelt weer een pakketje voor de onderburen
.
Ja laatste weekend van november.quote:Op dinsdag 10 november 2015 23:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Al een idee wanneer jullie erin gaan wonen?
Oeh, da's al bijnaquote:Op woensdag 11 november 2015 06:36 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja laatste weekend van november.
Ja en pas het weekend er voor is alles dusdanig af dat we kasten in elkaar kunnen zetten etc.quote:
U vraagt wij draaien.quote:Op dinsdag 10 november 2015 21:30 schreef Peacefulll het volgende:
Nice Lazy! Begint echt al ergens op te lijken ja! Mooi formaat tegels ook, die hebben wij ook uitgezocht. Enne: foto van de bank?
De bouwer levert standaard geen keukeb omdat ze dat de beste volgorde vinden.quote:Op vrijdag 20 november 2015 22:04 schreef Leandra het volgende:
Oeh, eerst de vloer en daarna de keuken pas? Nice
Het is Moduleo Impress. Beneden Castle Oak en boven Latin Pine.quote:Op vrijdag 20 november 2015 21:15 schreef Snoepje5 het volgende:
Nice begint er goed uit te zien.
Type pvc had je in ander topic al genoemd toch. Hoe loopt het?
Een verademing, werkelijk waar.... zo triest al die keukens met een vloertje tot aan de onderkant van de keuken omdat je daarmee maar liefst 3 m² bespaart op de kosten van je vloer....quote:Op zondag 22 november 2015 21:19 schreef laziness het volgende:
[..]
De bouwer levert standaard geen keukeb omdat ze dat de beste volgorde vinden.
Die hebben we maar aangehouden
Dat hebben wij dus. Geen tegels onder de keuken, maar gewoon een paar cm lager ongelijke zooi. Onze keuken wordt gelukkig iets dieper, waardoor we er met plaatsen geen last van hebben.quote:Op zondag 22 november 2015 21:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een verademing, werkelijk waar.... zo triest al die keukens met een vloertje tot aan de onderkant van de keuken omdat je daarmee maar liefst 3 m² bespaart op de kosten van je vloer....
En soms is de vloer onder de keukenkastjes niet eens egaal
Het voelt wel anders, harder inderdaad, dan bijvoorbeeld laminaat.quote:Op dinsdag 24 november 2015 10:06 schreef Luuk84 het volgende:
Mooi hoor! Het gaat hard zo!
Hoe bevalt het PVC? Voelt dat nou "hard" aan? Wat is jullie verteld m.b.t. slijtage?
Ik gok boven combimagnetron en onder oven. Ook aan het aantal knoppen te zien.quote:Op dinsdag 24 november 2015 14:53 schreef Snoepje5 het volgende:
Mooi die keuken. Heb je nu 2 ovens ? Of een oven en een combi?
Het aantal knoppen is gelijk hoorquote:Op dinsdag 24 november 2015 14:56 schreef Zahariac het volgende:
[..]
Ik gok boven combimagnetron en onder oven. Ook aan het aantal knoppen te zien.
Korflades is iets wat je veel ziet in apothekerskasten. Heel handig dat uit kunnen trekken en er goed bovenop kunnen kijken maar heel duur voor vaak maar drie lades in een smal kastje. Hypothekerskast noemen keukenzaken ze.quote:Op dinsdag 24 november 2015 18:12 schreef Snoepje5 het volgende:
Nette keuken!
Korflades nog niet eerder gezien. Genoeg opbergmogelijkheden in ieder geval.
Je bent wel iemand die een hele negatieve manier heeft van reageren wist je dat?quote:Op zaterdag 28 november 2015 12:24 schreef Snoepje5 het volgende:
Wat vind je man van het zuurstok roze?
Wel goed trouwens dat je de shuifpui hebt verbreed, is een mooie breedte nu. Zou anders wel stuk minder daglicht door komen.
Thanks! We hebben echt met een staaltje stof en allerlei verf staaltjes gezeten.quote:Op zaterdag 28 november 2015 13:07 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik vind die kleur in combinatie met je bank erg leuk.
Dit! Matcht heel mooi bij elkaar. En jullie keuken jaloersmakend mooi.quote:Op zaterdag 28 november 2015 13:07 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik vind die kleur in combinatie met je bank erg leuk.
Misschien meer jouw manier van interpretatie. Vind het namelijk ook een mooie kleur met de meubels en datzelfde type kleur groen in de bank. Matcht goed bij elkaar.quote:Op zaterdag 28 november 2015 12:41 schreef laziness het volgende:
[..]
Je bent wel iemand die een hele negatieve manier heeft van reageren wist je dat?
Het is heel lichtroze en het zou niet op de muur zitten als ie het niks zou vinden.
Meer heb ik er niet over te zeggen eigenlijk.
Het gaat natuurlijk niet enkel om deze post maar ook hoe je benieuwd was hoeveel last ik ga ervaren van de uitbouw naast me etc.quote:Op zaterdag 28 november 2015 18:43 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Misschien meer jouw manier van interpretatie. Vind het namelijk ook een mooie kleur met de meubels en datzelfde type kleur groen in de bank. Matcht goed bij elkaar.
Alleen is het wel erg vrouwelijk, volgens mij geen spelt tussen te krijgen toch. Anyway succes met verder uitpakken en verhuizen.
Maison du Monde. Een Franse Ikea achtige winkel.quote:Op zaterdag 28 november 2015 20:02 schreef Nangie het volgende:
Jullie tv-kastje!![]()
Mag ik vragen waar deze vandaan komt?
Dankjewel! Gevonden!quote:Op zaterdag 28 november 2015 20:47 schreef laziness het volgende:
[..]
Maison du Monde. Een Franse Ikea achtige winkel.
Je betaalt wel wat bezorgkosten maar ze leveren gewoon in Nederland.
Hij vindt alles leuk en spannend tegelijk.quote:Op zaterdag 28 november 2015 20:27 schreef Peacefulll het volgende:
Wow! Heel erg mooi sfeertje heb je gecreëerd Lazy!Ik hoop ook met deze kleuren te kunnen gaan werken in ons huis. Mja, eerst nog een
overtuigen.
Wat vind je zoon van jullie nieuwe huis?
Wat een lieve (lang meelevende) post want ja eindelijk zijn eigenste kamertje. Na vier jaar mocht ik dan toch iets inrichten voor hem. Het was dan ook de belangrijkste kamer van het huis voor mij. We hebben bewust de muur opgeschoven zodat hij een fijne ruimte zou krijgen.quote:Op zaterdag 28 november 2015 22:08 schreef Pisces29 het volgende:
Och dat huis als bed, wat vreselijk knus en fijn
Je jongetje zijn eigenste kamer, wat heerlijk. En wat is het mooi geworden!
Ahw nu iig super dat hij zijn eigen kamer heeft. En ik denk dat hij zo gewend zal zijn daar. Beetje eigen ruimte doet vaak goed tochquote:Op zaterdag 28 november 2015 22:36 schreef laziness het volgende:
Hij wordt in februari 5 en had op ons flatje geen eigen kamer. Dat was voor mijn hormonen destijds nogal een gemis om geen babykamer in te richtenen de kleine man was er nu wel aan toe. Die was bij het thema wonen op school wat wereldvreemd want speelgoed op de slaapkamer? slaap je niet bij papa en mama tot je 18e?
Aahw, dat is aandoenlijk. Ik heb via OUD idd gevolgd dat jullie geen extra ruime hadden voor de kleine man. Dat hij maar snel gewend mag raken aan zijn eigen kamertje. Misschien kun je zelfs een stuk stof spannen om zijn bed om een echt huisje te creëren. Met gordijntjes die dicht kunnen en zo. Lekker knusquote:Op zaterdag 28 november 2015 22:36 schreef laziness het volgende:
Hij wordt in februari 5 en had op ons flatje geen eigen kamer. Dat was voor mijn hormonen destijds nogal een gemis om geen babykamer in te richtenen de kleine man was er nu wel aan toe. Die was bij het thema wonen op school wat wereldvreemd want speelgoed op de slaapkamer? slaap je niet bij papa en mama tot je 18e?
Die rolgordijnen mogen ze van zo'n bedrijf straks uit gaan zoeken bij ons. Hadden wij uiteraard ook al aan gedacht dat dat niet zo handig is met kiep ramenquote:Op zondag 29 november 2015 09:39 schreef laziness het volgende:
Bedankt voor de complimenten allen!
Als ik de ook nieuwbouw kopende lurkers een tip mag geven; als je graag in het heel donker slaapt, denk na over de bovenlichten. Er is de mogelijkheid om ze dicht te maken (uiteraard vette meerprijs) maar het overwegen waard.
Ook passen in zulke draai/kiep ramen geen gewone rolgordijnen in de dag. Dan kan je raam niet meer open![]()
Wij zijn voor verduisterende gordijnen gegaan maar ik zag op de kopersgroep de oplossing om het gordijn tegen hrt plafond te hangen. Niet zo'n mooie optie in mijn ogen maar wel de goedkoopste![]()
Of je kan voor elk raam deel passende rolgordijntjes laten maken. Maar dat lijkt me de prijzige optie en of je dan niet met allerlei kieren te maken hebt?
Plissé is ook een optie met deze ramen. Dat hebben wij in de keuken en dan kan je in ieder geval het kiepgedeelte gebruiken. Moet je alleen boven het zemen aan de glazenwasser over laten dan
Oh ik vind dat echt niet mooiquote:Op zondag 29 november 2015 12:19 schreef Snoepje5 het volgende:
Ik kwam deze laatst tegen voor draai kiepramen. Volgens mij hoeft dat niet eens op maat gemaakt te worden, want zijn er vele standaard maten. Is dat niks dan?
[ afbeelding ]
Zou alleen niet weten hoe dit te combineren is met ventilatie die je bij je ramen hebt zitten. Maar daar zal ook vast wel over nagedacht zijn.
Plisse hebben wij boven en het raam kan gewoon open en ver ook. Met rolgordijnen erop gemonteerd niet zo heel ver, maar genoeg om te zemen.quote:Op zondag 29 november 2015 09:39 schreef laziness het volgende:
Bedankt voor de complimenten allen!
Als ik de ook nieuwbouw kopende lurkers een tip mag geven; als je graag in het heel donker slaapt, denk na over de bovenlichten. Er is de mogelijkheid om ze dicht te maken (uiteraard vette meerprijs) maar het overwegen waard.
Ook passen in zulke draai/kiep ramen geen gewone rolgordijnen in de dag. Dan kan je raam niet meer open![]()
Wij zijn voor verduisterende gordijnen gegaan maar ik zag op de kopersgroep de oplossing om het gordijn tegen hrt plafond te hangen. Niet zo'n mooie optie in mijn ogen maar wel de goedkoopste![]()
Of je kan voor elk raam deel passende rolgordijntjes laten maken. Maar dat lijkt me de prijzige optie en of je dan niet met allerlei kieren te maken hebt?
Plissé is ook een optie met deze ramen. Dat hebben wij in de keuken en dan kan je in ieder geval het kiepgedeelte gebruiken. Moet je alleen boven het zemen aan de glazenwasser over laten dan
Ik vind het ook niet zo mooi.quote:Op zondag 29 november 2015 12:27 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh ik vind dat echt niet mooi
Ja gaat je draairaam nog open met een rolgordijn? En kan je dan het vaste deel nog zemen? Dat leek ons niet meer te gaan lukken.quote:Op zondag 29 november 2015 13:20 schreef d.k. het volgende:
[..]
Plisse hebben wij boven en het raam kan gewoon open en ver ook. Met rolgordijnen erop gemonteerd niet zo heel ver, maar genoeg om te zemen.
En bovenlichten bij stalen kozijnen kan je makkelijk na de bouw of voorzien van plakplastic dat ondoorzichtig is (gewoon wit in ons geval) of je vervangt het glas door een wit plaatje hout. Stukken goedkoper dan het kozijn vervangen en net zo effectief.
Thanks!quote:Op dinsdag 8 december 2015 19:23 schreef Snoepje5 het volgende:
Mooie badkamer. Ook erg leuk die combinatie met de mozaiek tegeltjes. Heb je deze bij de badkamerzaak besteld die bij je nieuwbouwproject zat?
quote:Op dinsdag 8 december 2015 18:36 schreef oh-oh het volgende:
Oh je badkamer![]()
Is O. al helemaal gewend? Voelen jullie je al helemaal thuis?
Ik vind het echt zo mooi geworden!
Beetje kamperen in eigen woning; gezellig tussen alle verhuisdozenquote:Op dinsdag 8 december 2015 19:44 schreef laziness het volgende:
We hebben ook nog geen tv signaal of wifi dus met enkel dvd om te kijken heb je ook wel een beetje dat kampeergevoel nog
Die dozen waren eigenlijk de eerste dag al uitgeruimd.quote:Op zondag 13 december 2015 10:55 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Beetje kamperen in eigen woning; gezellig tussen alle verhuisdozen
Mooi systeem indd. Is dat ook dat ikea systeem waar je rails met mandjes ed aan kan hangen?quote:Op zondag 20 december 2015 10:34 schreef laziness het volgende:
Ik had trouwens het super handige Ikea Algot systeem nog niet geshowd geloof ik.
Ideaal voor in de trapkast.
Waar we zoveel ruimte hebben dat het nog niet gevuld is allemaal![]()
[ link | afbeelding ]
Tip: Deze systemen zijn ook met plisse en andere stoffen verkrijgbaar. In plaats van de rail aan de zijkant heb je ze ook met alleen touwtjes. Geeft een hele andere uitstraling.quote:Op zondag 29 november 2015 12:19 schreef Snoepje5 het volgende:
Ik kwam deze laatst tegen voor draai kiepramen. Volgens mij hoeft dat niet eens op maat gemaakt te worden, want zijn er vele standaard maten. Is dat niks dan?
[ afbeelding ]
Zou alleen niet weten hoe dit te combineren is met ventilatie die je bij je ramen hebt zitten. Maar daar zal ook vast wel over nagedacht zijn.
Ik wil wel zoiets in mijn badkamer. Ik weet alleen niet waar ik op moeten zoeken. Hoe heet zoiets?quote:Op zondag 20 december 2015 21:53 schreef Barrah het volgende:
[..]
Tip: Deze systemen zijn ook met plisse en andere stoffen verkrijgbaar. In plaats van de rail aan de zijkant heb je ze ook met alleen touwtjes. Geeft een hele andere uitstraling.
Klopt!quote:Op zondag 20 december 2015 21:47 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Mooi systeem indd. Is dat ook dat ikea systeem waar je rails met mandjes ed aan kan hangen?
Ja het begint z'n draai wel te vinden na een maandje hier wonen nu.quote:Op zondag 20 december 2015 17:02 schreef Claudia_x het volgende:
De muur in de kamer van O.! Heel tof. Zijn jullie al een beetje gesetteld?
Oh dat is awesome wie doen dat?quote:Op maandag 21 december 2015 11:08 schreef Nick1983 het volgende:
Wauw wat is het hard gegaan en het is echt super mooi geworden! Lekker ook voor jullie zoontje dat hij lekker zijn eigen kamer heeft. Dat vindt hij zeker wel heel fijn?
Overigens nog een tip voor de klussers en nieuwe woning bezitters:
[ afbeelding ]
Wij gaan dat laten doen. Het is een kast in de deuropening van de trapkast en zo gebruik je dus eigenlijk loze ruimte. Het kost ongeveer ¤200 en dan komen ze hem er ook in zetten.
Je hebt dan je planken achterin voor de echte voorraad/opslag en die inzet kast voor de veel gebruikte spulletjes
Dankjewel voor deze kei handige tip.quote:Op maandag 21 december 2015 11:39 schreef Nick1983 het volgende:
Zij doen het:
http://handigekasten.nl/inzetkast/
¤180 voor de kast en ¤30 voor de montage
Als ik toch eens geld zou hebben gekregen voor elke nieuwe klant die ik heb aangeleverd.quote:Op maandag 21 december 2015 12:15 schreef laziness het volgende:
Die trapkasten kende ik al van Claudia_x!
Sindsdien hebben veel meer fokkers 'm
Op dit moment hebben wij nog ruimte teveel dus wij wachten er nog even mee
Hahaha ja hier ook.... heb inmiddels iets van 5 mensen aangebracht die dit ding daadwerkelijk hebben gekochtquote:Op maandag 21 december 2015 13:55 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Als ik toch eens geld zou hebben gekregen voor elke nieuwe klant die ik heb aangeleverd.
Heb je dan ook nog wel ruimte voor bijv. Boodschappenkrat, stofzuiger etc. Met die kast en plankjes?quote:Op maandag 21 december 2015 14:00 schreef Claudia_x het volgende:
Voor de geïnteresseerden: dit is die van ons.
[ afbeelding ]
Iets om rekening mee te houden, is dat de kast een standaardhoogte heeft en dat je dus niet per definitie het gehele deurgat opgevuld krijgt. Dit gezegd hebbende: wij zijn nog steeds erg tevreden. Supersysteem.
Ja, geen enkel probleem. We hebben een rij schappen zoals laziness, de kast en ertussen past nog net een stofzuiger. Ik houd die ruimte alleen liever vrij zodat ik beter bij de schappen kan. De stofzuiger staat dus iets verder de trapkast in. De kratten en heb onder de onderste rij schappen staan.quote:Op maandag 21 december 2015 15:02 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Heb je dan ook nog wel ruimte voor bijv. Boodschappenkrat, stofzuiger etc. Met die kast en plankjes?
Offtopic maar wel even nieuwsgierig hiernaar..
Oeps, ja goed ideequote:Op maandag 21 december 2015 15:22 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zullen we een kast topic maken? Denk dat we anders heel lazy haar topic volspammensorry lazy
Leuk!quote:
Wij hebben in de keuken een plissé gordijn in het kozijn. Kan wel een foto maken als je wil.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 17:40 schreef laziness het volgende:
[..]
Leuk!
Druk bezocht! Ik had alle hapjes zelf gebakken en het vloog van tafel.
Iedereen is zo blij voor ons![]()
Ik ben nog steeds op zoek naar iets voor het badkamerraam dat niet het kiepraam belemmert.
Iemand tips?
Wij ookquote:Op vrijdag 22 januari 2016 18:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij hebben in de keuken een plissé gordijn in het kozijn. Kan wel een foto maken als je wil.
Dan heb je het toch anders dan wij, want ons draai/kiepraam is volledig functioneel.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 18:13 schreef laziness het volgende:
[..]
Wij ook
Maar dan kan je nog steeds niet helemaal kiepen en manlief heeft liever iets in de dag van het raam want hij wil niet boren in de tegels
hoe hebben jullie dan het gat in de muur afgewerkt?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 18:13 schreef laziness het volgende:
[..]
Wij ook
Maar dan kan je nog steeds niet helemaal kiepen en manlief heeft liever iets in de dag van het raam want hij wil niet boren in de tegels
Welk gat bedoel je precies?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 19:45 schreef lipje het volgende:
[..]
hoe hebben jullie dan het gat in de muur afgewerkt?
Nee. Het is een 0,75m deel en 2x 50cm. Vroegah kon je die alleen open laten want scharnierdeuren zijn enkel 50cm breed. Nu lost die 25cm deur dat op.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:22 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hebben ze 25 cm kasten van paxwaarom wist ik dat niet. Of us dat niet bij schuifdeuren?
Ja! Ik zit er graag in opgekruld met een boek.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:11 schreef bleiblei het volgende:
Gave stoel in jullie woonkamer! Zit ie net zo lekker als dat het lijkt vanaf een foto?
Oh wist ik niet ideaal. Wij hebben 4 x50quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:36 schreef laziness het volgende:
[..]
Nee. Het is een 0,75m deel en 2x 50cm. Vroegah kon je die alleen open laten want scharnierdeuren zijn enkel 50cm breed. Nu lost die 25cm deur dat op.
Ja dat ging hier helaas net niet door de brede deuren bij nieuwbouw. Het is 2,80 breed en de deur 0,90-0,95.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:49 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh wist ik niet ideaal. Wij hebben 4 x50
Ja zo hadden wij eigenlijk de 2,36 hoge versie willen hebben. Maar door dat stuk schuine muur paste dat niet.. Op 1 cm naquote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:52 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja dat ging hier helaas net niet door de brede deuren bij nieuwbouw. Het is 2,80 breed en de deur 0,90-0,95.
En doordat we de muur opgeschoven hebben valt ie ook niet meer achter de deur.
Maar goed we hebben nog ruimte over dus het bleek eigenlijk ook wel genoeg.
Waarom zou je meewerken als je een derde partij hierin de schuld kunt gevenquote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:29 schreef Vanyel het volgende:
Leuk is dat, niemand die denkt dit is rot voor de klant, we lossen het wel proactief op..
Jeej voor de schutting.quote:Op donderdag 10 maart 2016 16:30 schreef laziness het volgende:
Nou na heel veel gedoe en veel proactiviteit van onze! kant staat de schutting nu recht en is alles opgelost.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Dus tijd om de tuin aan te laten leggen
Ja wilden ze er eindelijk aan? Heeft wel lang moeten duren maar yay!quote:Op dinsdag 5 april 2016 15:47 schreef Nick1983 het volgende:
Heel gaaf hoor! Ik hoop dat het bij ons ook goed gaat met de schutting, heb daar eigenlijk nog niet op gelet
Onze schutting komt 14 april eindelijk!
Haha ik ben niet zo'n gras fan maar dat argument haalde me over inderdaadquote:Op dinsdag 5 april 2016 16:45 schreef oh-oh het volgende:
Tof, en een mooie plek voor een lekker zwembad ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |