twitter:stefandevries twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:08:58BREKEND: MOGELIJK TERRORISTISCHE AANSLAG TEN OOSTEN VAN LYON. 1 MAN ONTHOOFD reageer retweet
twitter:RT_com twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 11:09:00URGENT: Suspected Islamist attack at French gas factory kills 1, injures several -media report http://t.co/Gn3CRVWryr http://t.co/1EELuYwXeq reageer retweet
http://www.nu.nl/buitenla(...)ek-in-frankrijk.htmlquote:Dode bij aanslag op fabriek in Frankrijk
Bij een aanslag op een gasfabriek in het Franse Saint-Quentin-Fallavier, bij Lyon, is zeker één dode gevallen. Meerdere mensen zijn gewond geraakt. Een aanvaller zou een vlag met Arabische teksten bij zich dragen.
Bij de fabriek zou een onthoofd lichaam zijn gevonden. Dat meldt Le Monde op basis van een bron bij justitie. Volgens de Franse krant reden twee aanvallers met een auto het terrein van de fabriek op.
Persbureau AP meldt op basis van een overheidsvertegenwoordiger dat een verdachte inmiddels is opgepakt. De verdachte is volgens diverse Franse media een bekende van de binnenlandse veiligheidsdienst.
Vrijdagochtend klonk bij de fabriek, Air Products, ook een explosie. Volgens de regionale krant Le Dauphiné Libéré hebben meerdere medewerkers van de fabriek hebben meerdere medewerkers de aanslag zien gebeuren.
De Franse minister van Binnenlandse Zaken, Bernard Cazeneuve, reist meteen af naar het dorp, meldt Le Figaro.
Ja of van dat hoofd op die spies met inscripties.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:13 schreef Awsom het volgende:
Zijn er al fraaie plaatjes van Franse anti-terreur eenheden ?
De Fransen hebben duizenden mensen onthoofd in Algerije.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef Onnoman het volgende:
onthoofding op westerse grond
het gaat telkens een stapje verder
i dont give a fuckquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:16 schreef Irakees het volgende:
[..]
De Fransen hebben duizenden mensen onthoofd in Algerije.
29 juni, om precies te zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef Zipportal het volgende:
Over een paar dagen is het precies een jaar geleden, dat IS is opgericht.
-RTL Z
jij hoort hier niet thuis als je zo denkt, meer nietquote:
Vrijheid van geweten toch, juist wel dan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:18 schreef Onnoman het volgende:
[..]
jij hoort hier niet thuis als je zo denkt, meer niet
Je moet niet vergeten dat ze al sinds een week 1 jaar bestaan volgens de islamitische kalender en ze hebben hun feestje al gehad op de eerste dag van Ramadan (islamitisch jaar is een paar dagen korter, maankalender).quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:17 schreef Awsom het volgende:
[..]
29 juni, om precies te zijn.
Het is niet echt de oprichting though, het is de datum waarop IS zichzelf uitriep als een 'wereldwijd kalifaat', wat dat ook moge betekenen.
Volgens wie niet? Sjonnie?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:18 schreef Onnoman het volgende:
[..]
jij hoort hier niet thuis als je zo denkt, meer niet
dan moet je wel een geweten hebbenquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:18 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Vrijheid van geweten toch, juist wel dan.
Lees: Vrijheid van geweten.quote:
je praat domquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:20 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Lees: Vrijheid van geweten.
Bij vrijheid van godsdienst hoef je ook geen godsdienst te hebben.
Dat was eerder in Engeland ook al gebeurd he. Gewoon op straat op klaarlichte dag.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef Onnoman het volgende:
onthoofding op westerse grond
het gaat telkens een stapje verder
je kan het zo gek niet bedenken of je moet er wel rekening mee houden
twitter:volkskrant twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 14:25:36De onthoofde man uit Frankrijk was een chauffeur van een transportbedrijf die bij de gasfabriek kwam leveren http://t.co/JcxUNDqXh6 reageer retweet
Nee in de realiteit, grow the fuck up niet alles is zo mooi als het lijkt in de wereldquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
RechtsDie mensen leven echt in angst.
Ja ik moet dagelijks bommen en granaten ontwijken op de terugweg naar huis, je hebt gelijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:28 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Nee in de realiteit, grow the fuck up niet alles is zo mooi als het lijkt in de wereld
Unworthy victims: Western wars have killed four million Muslims since 1990quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:28 schreef LXIV het volgende:
De score tot zover:
[ afbeelding ]
Op doelsaldo gaan we het -weer- niet redden deze keer.
Overdrijven is ook een vakquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja ik moet dagelijks bommen en granaten ontwijken op de terugweg naar huis, je hebt gelijk.
True. Daarbij vergeleken stelt 911 niet veel voor. Maar een groot deel van de moorden in Irak zijn tussen shiiten en sunnieten geweest. Waarbij ik niet zal ontkennen dat de reden dat dit heeft kunnen gebeuren het verwijderen van Saddam Hoessein is geweest (door het Westen). Sowieso alle IS ellende komt uiteindelijk ook daar uit voort. Ben ook vanaf het begin fel tegen deze oorlog geweest.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:31 schreef Irakees het volgende:
[..]
Unworthy victims: Western wars have killed four million Muslims since 1990
http://www.middleeasteye.(...)uslims-1990-39149394
Hebben we ook het doelsaldo sinds 620 toen de islam opgericht was?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:28 schreef LXIV het volgende:
De score tot zover:
[ afbeelding ]
Op doelsaldo gaan we het -weer- niet redden deze keer.
Neemt het feit niet weg dat bijna altijd moslims zijn die andere moslims uitmoorden. Niemand die ze daartoe dwingt behalve dan hun religie. Ze doen dus toch echt zelf dus.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:31 schreef Irakees het volgende:
[..]
Unworthy victims: Western wars have killed four million Muslims since 1990
http://www.middleeasteye.(...)uslims-1990-39149394
Mwuah, behalve dan die door de drones, airstrikes, Chinezen, Russen, Boeddhisten, Westerlingen etc toch.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:35 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Neemt het feit niet weg dat bijna altijd moslims zijn die andere moslims uitmoorden. Niemand die ze daartoe dwingt behalve dan hun religie. Ze doen dus toch echt zelf dus.
Blijkt dus dat ze daar een sterke leider nodig hebben die de zaak in het gareel houd. Maar die hebben wij allemaal opgeruimd onder de vlag democratie en vrijheid. De lente.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:35 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Neemt het feit niet weg dat bijna altijd moslims zijn die andere moslims uitmoorden. Niemand die ze daartoe dwingt behalve dan hun religie. Ze doen dus toch echt zelf dus.
Dat was verdomd stom, dat zei ik destijds al. Mja we moeten hier zo nodig naar Amerika luisteren en die lui zijn ook niet helemaal lekker.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:38 schreef Cherna het volgende:
[..]
Blijkt dus dat ze daar een sterke leider nodig hebben die de zaak in het gareel houd. Maar die hebben wij allemaal opgeruimd onder de vlag democratie en vrijheid. De lente.
Dit vind ik ietwat overdreven, maar oké...quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:40 schreef Infection het volgende:
14.24 - Extra beveiliging Air Products-vestigingen Nederland
"De Nederlandse vestigingen van Air Products worden extra beveiligd. Air Products is een van oorsprong Amerikaans bedrijf met vestigingen over de hele wereld. In Saint-Quentin-Fallaviers werd vrijdagochtend een vestiging aangevallen."
http://www.volkskrant.nl/(...)-frankrijk~a4088967/
Better safe than sorry, toch?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dit vind ik ietwat overdreven, maar oké...
Beter voorkomen dan genezen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dit vind ik ietwat overdreven, maar oké...
quote:Frankrijk: dader was huisvader
Volgens het ANP is de hoofdverdachte van de aanslag op een gasfabriek bij Lyon, Yassin Salhi, een getrouwde man met drie kinderen. Dat meldt de krant Le Parisien.
Hij woonde in een dichtbevolkte voorstad van Lyon, Saint-Priest, niet ver van de plaats van de aanslag Saint-Quentin-Fallavier. Volgens een buurvrouw was het een erg beleefde man.
http://nos.nl/liveblog/20(...)rijk-en-koeweit.html
twitter:RTLnieuws twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 14:57:10Slachtoffer aanslag Frankrijk kwam pakketje leveren http://t.co/yS3iWpJhGu reageer retweet
Waarom zou je dat willen zienquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja of van dat hoofd op die spies met inscripties.
Dus aan de tekst heb je voldoende?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:59 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat er op staat. Misschien is wel een raadsel.
Heb ik niet, ik wilde alleen weten of Barry graag dooie hoofden ziet of niet.quote:
IC.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:05 schreef Verbal het volgende:
[..]
Heb ik niet, ik wilde alleen weten of Barry graag dooie hoofden ziet of niet.
V.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:09 schreef HaveMercy het volgende:
Hebben wij even geluk dat de Islam de religie van de vrede is, stel je voor dat ze geweld gingen gebruiken.
Met zijn brandweer spuitquote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:08 schreef Rabieluh het volgende:
Wil toch wel graag weten hoe die brandweerman nou die dader heeft gedood.
Ik hoop op een heroisch verhaal waarbij hij van een afstand een bijl naar de terrorist smijt en hem daarna aftuigd met z'n blote mannenklauwen.quote:
Brandweerslang in zijn kont gedouwd .quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:25 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Ik hoop op een heroisch verhaal waarbij hij van een afstand een bijl naar de terrorist smijt en hem daarna aftuigd met z'n blote mannenklauwen.
Dit zou potentiele terroristen wel aan het denken zetten voor ze iets uitvreten.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:28 schreef Cattivo het volgende:
[..]
Brandweerslang in zijn kont gedouwd .
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:27 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hier voor mijn huis heeft een Islamitisch gezin gewoon nog het gore lef om met z'n allen gezellig te gaan zitten op het grasveld, met spelende kinderen en van die traditionele klederdracht van ze. Dan denk ik echt: schaam je je niet of zo?
Heb gewoon de neiging om keihard uit het raam te schreeuwen dat ik het niet meer leuk vind!
Omg.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:27 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hier voor mijn huis heeft een Islamitisch gezin gewoon nog het gore lef om met z'n allen gezellig te gaan zitten op het grasveld, met spelende kinderen en van die traditionele klederdracht van ze. Dan denk ik echt: schaam je je niet of zo?
Heb gewoon de neiging om keihard uit het raam te schreeuwen dat ik het niet meer leuk vind!
Goede trollquote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:27 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hier voor mijn huis heeft een Islamitisch gezin gewoon nog het gore lef om met z'n allen gezellig te gaan zitten op het grasveld, met spelende kinderen en van die traditionele klederdracht van ze. Dan denk ik echt: schaam je je niet of zo?
Heb gewoon de neiging om keihard uit het raam te schreeuwen dat ik het niet meer leuk vind!
Lol, xenofoob.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:27 schreef Villas__Rubin het volgende:
Hier voor mijn huis heeft een Islamitisch gezin gewoon nog het gore lef om met z'n allen gezellig te gaan zitten op het grasveld, met spelende kinderen en van die traditionele klederdracht van ze. Dan denk ik echt: schaam je je niet of zo?
Heb gewoon de neiging om keihard uit het raam te schreeuwen dat ik het niet meer leuk vind!
en pics maken van die verbrande hooftdoeken, anders geloof ik het niet eens met die taqqiya van zequote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:29 schreef Bugno het volgende:
Ze moeten gewoon binnenzitten, hoofddoeken etc verbranden, publiekelijk afstand doen van hun geloof. Dan gaan we wel weer eens kijken of ze mogen blijven.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:37 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
en pics maken van die verbrande hooftdoeken, anders geloof ik het niet eens met die taqqiya van ze
Want?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
Het is nu wel bewezen btw dat het leven van een Fransman meer waard is dan duizenden mensen in het Midden Oosten.
omdat als je het in verhouding zou plaatsen met alle aandacht en resources wat wordt ingezet, Isis allang al was was zij hoort. Onder de grond of in stukken.quote:
En hoe zie je dat voor je? Dit soort groepjes roei je niet zomaar even uit.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
omdat als je het in verhouding zou plaatsen met alle aandacht en resources wat wordt ingezet, Isis allang al was was zij hoort. Onder de grond of in stukken.
Voor de gemiddelde fransman wel ja. Gek he.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
Het is nu wel bewezen btw dat het leven van een Fransman meer waard is dan duizenden mensen in het Midden Oosten.
Mja, maar waarom zouden we onze eigen mensen riskeren om ISIS uit te schakelen in de zandbak?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
omdat als je het in verhouding zou plaatsen met alle aandacht en resources wat wordt ingezet, Isis allang al was was zij hoort. Onder de grond of in stukken.
omdat je geen reet uitvoert tegen ze. Daarom groeien ze, niet omdat ze ze zo meesterlijk sterk zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:50 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
En hoe zie je dat voor je? Dit soort groepjes roei je niet zomaar even uit.
mjaquote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Voor de gemiddelde fransman wel ja. Gek he.
hoezo, was Charlie hebdo Pakistanen?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Mja, maar waarom zouden we onze eigen mensen riskeren om ISIS uit te schakelen in de zandbak?
De enige methode om al die slapende cellen aan te pakken is de mond en klauwzeer methode. De internationale gemeenschap heeft daar wat moeite mee.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
omdat je geen reet uitvoert tegen ze. Daarom groeien ze, niet omdat ze ze zo meesterlijk sterk zijn.
Ze zijn juist zo gegroeid toen we als een olifant in het Midden-Oosten tekeer zijn gegaan.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
omdat je geen reet uitvoert tegen ze. Daarom groeien ze, niet omdat ze ze zo meesterlijk sterk zijn.
Wat versta je onder de mond en klauwzeer methode?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De enige methode om al die slapende cellen aan te pakken is de mond en klauwzeer methode. De internationale gemeenschap heeft daar wat moeite mee.
Alles ten Oosten van Istanbul en ten westen van Shenzen levelen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:57 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Wat versta je onder de mond en klauwzeer methode?
Ja nee, dat lost het probleem op.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alles ten Oosten van Istanbul en ten westen van Shenzen levelen.
Mwuah, niet eens zo zeer de sleeper cells en lone wolfs, dat soort dingen kan je nooit voorkomen gezien sympathie al voldoende is, zolang de bron niet aangepakt wordt maakt het opsporen van lone wolfs niet uit, voor ieder die jij vindt staan er morgen weer 10 nieuwe op.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De enige methode om al die slapende cellen aan te pakken is de mond en klauwzeer methode. De internationale gemeenschap heeft daar wat moeite mee.
Soms moet je gewoon eerst alcohol op je wond doen wil je verdere infecties voorkomen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:55 schreef Tukker87 het volgende:
[..]
Ze zijn juist zo gegroeid toen we als een olifant in het Midden-Oosten tekeer zijn gegaan.
Lijkt mij eigenlijk compleet nutteloos, waarop ga je profileren, kleur, geloof, taal?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alles ten Oosten van Istanbul en ten westen van Shenzen levelen.
Jij hebt de primeur.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:10 schreef Triggershot het volgende:
Hij deed geen vlieg kwaad.
is dat al geroepen?
Je had het over slapende cellen dus dit antwoord slaat nergens op...quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alles ten Oosten van Istanbul en ten westen van Shenzen levelen.
In WOII hadden de geallieerden daar overduidelijk minder moeite mee. Er werden zelfs twee atoombommen ingezet om de Japanners op de knieën te krijgen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De enige methode om al die slapende cellen aan te pakken is de mond en klauwzeer methode. De internationale gemeenschap heeft daar wat moeite mee.
Want?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:12 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Je had het over slapende cellen dus dit antwoord slaat nergens op...
De slapende cellen waar we het over hadden zitten in de EU...niet ten oosten van Istanbul....snappie....quote:
Krijg ik dan ook een pipboy?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:21 schreef SuperHarregarre het volgende:
Vaults bouwen waar alleen niet-religieuze mensen naar binnen mogen. Eventueel kijken of er geselecteerd kan worden op genetische aanleg voor religieus denken. Daarna gewoon kernbommen op de hele wereld en opnieuw opbouwen. En dan wel oppassen voor deathclaws.
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:26 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
De slapende cellen waar we het over hadden zitten in de EU...niet ten oosten van Istanbul....snappie....
?????.... iets ontgaat je maar wat?....ben je zelf soms een slapende cel?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Niet? ISIS bestaat al 50 jaar in het volle daglicht begrijp ik?
Lijkt er eerder op dat jou iets ontgaat. Lees het terug. Enne... als je niets zinnigs te zeggen hebt, je HOEFT niet te reageren.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:33 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
?????.... iets ontgaat je maar wat?....ben je zelf soms een slapende cel?
Oh ironiequote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:37 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Lijkt er eerder op dat jou iets ontgaat. Lees het terug. Enne... als je niets zinnigs te zeggen hebt, je HOEFT niet te reageren.
Officieel is dat een maand van verzoening en mededogen met je medemens.quote:
Nou net gedaan...het gaat toch echt over frankrijk en slapende cellen...als jij die wenst op te rollen door ten OOSTEN van istanbul te gaan bombarderen....good luck!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:37 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Lijkt er eerder op dat jou iets ontgaat. Lees het terug. Enne... als je niets zinnigs te zeggen hebt, je HOEFT niet te reageren.
Behalve als je zo fundamentalistisch bent dat niet-moslims geen medemensen zijn. Ze blazen ook de "verkeerde" moslims op, dus wij staan nog een treetje lager in hun ogen. Dat je even weet hoe ze over je denken als je je broodje kaas staat te eten tussen de middag.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:39 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Officieel is dat een maand van verzoening en mededogen met je medemens.
Maar dat geld niet voor iedere moslim.
quote:Yassin Salhi, qui vivait depuis six mois avec sa famille à Saint-Priest dans la banlieue de Lyon, est, d’après "Le Parisien", originaire de Pontarlier dans le Doubs, où il est né en 1980.
Marié et père de trois enfants de 6 à 9 ans, il "livre des cartons, des commandes", a assuré sa femme, jointe par Europe 1. Visiblement encore sous le choc, l’intéressée décrit "une vie de famille normale".
Nous sommes des musulmans normaux. On fait le ramadan. On a trois enfants et une vie de famille normale", ajoute-elle à l’antenne de la radio.
Peu de temps après avoir accordé cette interview, l'épouse a été interpellée à son domicile.
Onthoofde man was de baas van de verdachte.twitter:AP twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:42:21BREAKING: French officials: Decapitated victim in French factory attack was employer of suspect. reageer retweet
Nee,quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:40 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nou net gedaan...het gaat toch echt over frankrijk en slapende cellen...als jij die wenst op te rollen door ten OOSTEN van istanbul te gaan bombarderen....good luck!![]()
![]()
Las het net ook inderdaad. Zal wel een soort wraakactie zijn dus.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:44 schreef Ryan3 het volgende:
Onthoofde man was de baas van de verdachte.twitter:AP twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:42:21BREAKING: French officials: Decapitated victim in French factory attack was employer of suspect. reageer retweet
.
Hm. Straks blijkt het toch maar geen terroristische aanslag te zijn geweest.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:44 schreef Ryan3 het volgende:
Onthoofde man was de baas van de verdachte.twitter:AP twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 16:42:21BREAKING: French officials: Decapitated victim in French factory attack was employer of suspect. reageer retweet
.
Er hing toch een IS vlag bij zijn onthoofde lichaam? Bovendien spietsen IS-militanten de hoofden van hun slachtoffers op hekken.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:45 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hm. Straks blijkt het toch maar geen terroristische aanslag te zijn geweest.
ja ja....quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee,
• Triggershot riep dat het leven van een fransman meer waard was dan anderen, want als we met dezelfde resources in het midden-oosten zouden ingrijpen was het zo gedaan met ISIS.
• Daarop zei IK dat de enige methode om dat echt onder de duim te krijgen de mond en klauwzeer methode zou zijn, maar dat dat niet echt geaccepteerd werd in de internationale gemeenschap.
• De slapende cellen was slechts een zijdelings item in dat gesprek.
Daarnaast zijn er natuurlijk ook sluimerende radicale groeperingen ten oosten van Istanbul, dat heeft de hele arabische lente wel bewezen.
Je baas vermoorden vanwege een of ander conflict wordt niet terroristisch als je full retard gaat met vlaggen en zo.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:46 schreef Elzies het volgende:
[..]
Er hing toch een IS vlag bij zijn onthoofde lichaam? Bovendien spietsen IS-militanten de hoofden van hun slachtoffers op hekken.
Het is wel origineel. Zwaaien met een zwaard tijdens je functioneringsgesprek. (lol)quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:49 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Je baas vermoorden vanwege een of ander conflict wordt niet terroristisch als je full retard gaat met vlaggen en zo.
En dan heb je zo'n figuur op de achtergrond wat eventjes in zijn jeans-shorts een haatbaard oppakt met zijn SWAT-mattiesquote:
Sterker nog, de japanners die in de VS woonden werden gesegregeerd en in kampen ondergebracht tijdens de oorlog uit angst voor spionage en sabotage.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:23 schreef Elzies het volgende:
[..]
In WOII hadden de geallieerden daar overduidelijk minder moeite mee. Er werden zelfs twee atoombommen ingezet om de Japanners op de knieën te krijgen.
Al die slapende cellen rol je niet op door het midden oosten te asfalteren ... das net zoiets het europa nuken omdat een iemand op de antillen een meisje heeft zoekgemaaktquote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De enige methode om al die slapende cellen aan te pakken is de mond en klauwzeer methode. De internationale gemeenschap heeft daar wat moeite mee.
Google Images: french colonialists algeria beheading.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:34 schreef crystal_meth het volgende:
het is het land van de guillotine...
Ja kom op, dat is heel wat anders man.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:41 schreef Irakees het volgende:
[..]
Google Images: french colonialists algeria beheading.
Wereldwijd gaf Japan de strijd op na de nukes, de Duitsers gingen ook met de staart tussen de benen terug naar huis toen Hitler een kogel door zijn kop joeg.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:05 schreef sp3c het volgende:
Technisch gezien heeft hij gelijk
[..]
Al die slapende cellen rol je niet op door het midden oosten te asfalteren ... das net zoiets het europa nuken omdat een iemand op de antillen een meisje heeft zoekgemaakt
Wat is je punt, dat de VS Nederland had moeten nuken voor wat er op de Antillen gebeurde?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:48 schreef Nintex het volgende:
[..]
Wereldwijd gaf Japan de strijd op na de nukes, de Duitsers gingen ook met de staart tussen de benen terug naar huis toen Hitler een kogel door zijn kop joeg.
Toen Amerika met de War on Terror bezig was waren er relatief (lees: geen) aanslagen meer op Amerikaanse bodem, omdat de jihadisten het daar te druk hadden met vechten, daar had Cheney in zijn documentaire helemaal gelijk in.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:50 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Wat is je punt, dat de VS Nederland had moeten nuken voor wat er op de Antillen gebeurde?
btw: Madrid en Londen vergeten?
Toen Spanje en de UK meededen aan de war on terror waren er wel aanslagen in Spanje en de UK. Dat negeer je gemakshalve.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:55 schreef Nintex het volgende:
[..]
Toen Amerika met de War on Terror bezig was waren er relatief (lees: geen) aanslagen meer op Amerikaanse bodem, omdat de jihadisten het daar te druk hadden met vechten, daar had Cheney in zijn documentaire helemaal gelijk in.
ik dacht dat we bombardementen tegen IS uitvoerden, kan me vergissen...quote:Het probleem is nu dat een vijand tegen ons vecht en wij niet vechten tegen deze vijand. En hoe meer wij blijven wegkijken hoe radicaler de aanslagen in Europa worden.
In ieder geval moeten wij niet toegeven aan deze debielen. Militair en technologisch gezien kunnen deze lui verslagen worden met 2 vingers in onze neus, mits Obama het groene licht geeft.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:58 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Toen Spanje en de UK meededen aan de war on terror waren er wel aanslagen in Spanje en de UK. Dat negeer je gemakshalve.
beiden waren al verslagen op dat momentquote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:48 schreef Nintex het volgende:
[..]
Wereldwijd gaf Japan de strijd op na de nukes, de Duitsers gingen ook met de staart tussen de benen terug naar huis toen Hitler een kogel door zijn kop joeg.
Een video hebben ze gevonden van de onthoofding?twitter:jpney twitterde op vrijdag 26-06-2015 om 18:01:33URGENT: Les enquêteurs sur la piste d'une vidéo de la décapitation du patron de #YacineSali reageer retweet
Vandaar natuurlijk ook die IS vlaggen die ze gevonden hebben.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:14 schreef Ryan3 het volgende:
Ik lees net dat de NOS het niet uitsluit dat dit gewoon een simpel arbeidsconflict was.
Dus niet van doen met de islam..
Ja, hoe naïef kun je zijn? De vraag stellen is hem beantwoorden wb NOS, denk ik.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:16 schreef Geralt het volgende:
[..]
Vandaar natuurlijk ook die IS vlaggen die ze gevonden hebben.
Godstering hoe naïef kan je zijn
In VS kunnen ze wel eens postal gaan, maar daar hebben ze gewoon te veel wapens en is er een te grote kloof tussen arm en rijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:17 schreef Geralt het volgende:
Bovendien een beschaafde westerling onthoofd zijn baas niet en al helemaal niet bij een simpel arbeidsconflict.
Ow dan zal het wel een ISer zijn die dit uitvoerig gepland heeft met zijn celquote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:16 schreef Geralt het volgende:
[..]
Vandaar natuurlijk ook die IS vlaggen die ze gevonden hebben.
Godstering hoe naïef kan je zijn
Is dat geverifieerd ja?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:16 schreef Geralt het volgende:
[..]
Vandaar natuurlijk ook die IS vlaggen die ze gevonden hebben.
Godstering hoe naïef kan je zijn
Is wel een goede manier om een moord te maskeren. Gewoon je slachtoffer onthoofden of in een kooi verdrinken, een IS vlag neerpleuren en niemand die jou als blanke agnost ooit zal verdenken.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:16 schreef Geralt het volgende:
[..]
Vandaar natuurlijk ook die IS vlaggen die ze gevonden hebben.
Godstering hoe naïef kan je zijn
Richard Matt, de ontsnapte moordenaar in de VS, had z'n baas in stukken gehakt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:17 schreef Geralt het volgende:
Bovendien een beschaafde westerling onthoofd zijn baas niet en al helemaal niet bij een simpel arbeidsconflict.
Waarom steeds die slachtofferrol?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
Het is nu wel bewezen btw dat het leven van een Fransman meer waard is dan duizenden mensen in het Midden Oosten.
Elke doden is er 1 teveel. Is het heel moeilijk voor te stellen dat een dode 800 km verderop meer ertoe doet voor de Nederlander dan 4000 km verderop?quote:
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:11 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Elke doden is er 1 teveel. Is het heel moeilijk voor te stellen dat een dode 800 km verderop meer ertoe doet voor de Nederlander dan 4000 km verderop?
Enfin, de basis voor al het geweld begon al in de 7e eeuw op het Arabisch schiereiland.
Ten opzichte van hoeveel aanslagen daarvoor precies?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 17:55 schreef Nintex het volgende:
[..]
Toen Amerika met de War on Terror bezig was waren er relatief (lees: geen) aanslagen meer op Amerikaanse bodem, omdat de jihadisten het daar te druk hadden met vechten, daar had Cheney in zijn documentaire helemaal gelijk in.
Met al die aanslagen binnen Europa moet je jezelf wel de vraag stellen of we al die geregistreerde radicalen en jihads nog wel vrij moeten laten rondlopen. De dader in Frankrijk stond van 2006 tot 2008 geregistreerd op een lijst van de Franse veiligheidsdienst. Deze man eraf halen bleek achteraf geen goede zet. Hoeveel vergelijkbare geregistreerde tijdbommen lopen momenteel rond in onze samenleving?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 16:55 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Sterker nog, de japanners die in de VS woonden werden gesegregeerd en in kampen ondergebracht tijdens de oorlog uit angst voor spionage en sabotage.
Toen ik dit postte was het al achterhaald met die aanslag in Tunesië!quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
We mogen nog van geluk spreken dat die IS-gasten niet heel erg slim zijn (om het zacht uit te drukken). De meeste aanslagen zijn volledig kansloos, zoals die aanslag op dat congres in de VS, of ze kunnen puur vanuit de verrassing dan net één iemand ombrengen.
Stel je voor dat die eenlingen over dezelfde capaciteiten zouden beschikken als Breivik. Dan had je iedere keer honderden doden! Dan was het wel echt een bedreiging. Nu zijn ze ongeveer net zo gevaarlijk als lieveheersbeestjes, waarin ook ieder jaar een paar mensen zich wel verslikken.
Ahum, dit "legitimeert" juist het bestaan van een overheid. De angst dat er chaos ontstaat en onschuldige burgers iets overkomt zorgt ervoor dat de burgers om meer en meer overheid en inperken van rechten roepen. Vandaar dat er alleen maar aan symptoombestrijding gedaan wordt maar niets fundamenteel aanpakt. Je gaat toch zeker niet in je eigen vlees snijden en het brood van je tafel smijten.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:58 schreef Elzies het volgende:
[..]
Een potentiële vijand stel je niet bloot aan onschuldige burgers, die dreiging behoor je als overheid weg te nemen. Dat rechtvaardigd alle maatregelingen tegenover een vijand die ons de oorlog heeft verklaard.
Laat zien dat die cartoons juist nodig zijn. Tenzij je wil buigen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:12 schreef crystal_meth het volgende:
Woensdag uitzending van Wilders met Mohammed cartoons, vandaag aanslagen in Frankrijk en Tunesië. Toeval? I think not!
quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:12 schreef crystal_meth het volgende:
Woensdag uitzending van Wilders met Mohammed cartoons, vandaag aanslagen in Frankrijk en Tunesië. Toeval? I think not!
Inderdaad, individuele rechten moeten worden ingeperkt voor burgers die een gevaar vormen voor onze samenleving. Ervaring laat keer op keer zien dat er geen andere weg is. Er moet sowieso een verbod komen op de radicale islam, waaronder veel Salafistische stromingen. Het is van de zotte dat dit soort radicalen nog alle vrijheid genieten om openlijk hun verderfelijke gedachtegoed namens de vrijheid van godsdienstbeleving te verspreiden. Dit is simpelweg absurd.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:11 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Ahum, dit "legitimeert" juist het bestaan van een overheid. De angst dat er chaos ontstaat en onschuldige burgers iets overkomt zorgt ervoor dat de burgers om meer en meer overheid en inperken van rechten roepen. Vandaar dat er alleen maar aan symptoombestrijding gedaan wordt maar niets fundamenteel aanpakt. Je gaat toch zeker niet in je eigen vlees snijden en het brood van je tafel smijten.
En dat vind jij vreemd omdat....?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
Het is nu wel bewezen btw dat het leven van een Fransman meer waard is dan duizenden mensen in het Midden Oosten.
Het zou meer voor de hand liggen dat ze dan hier een aanslag plegen. In Tunesië willen ze de economie ondermijnen en westerlingen treffen. In Frankrijk wonen veel moslims, afstammelingen uit voormalige koloniën. Al is het maar een klein deel ervan dat radicaliseert dan neemt de kans op aanslagen flink toe. De fransen evenals de britten zijn eraan gewend, er worden al decennia lang aanslagen gepleegd. Nederland is vrij klein en omdat er hier al vroeg ophef was over radicale imams met dank aan de media is de inlichtingendienst al vroeg begonnen de scene te volgen en in kaart te brengen. Wat niet wegneemt dat er nu mogelijk radicale lone wolfs opstaan waar je je niet tegen kunt wapenen. Omdat ze ongecoördineerde aanslagen plegen blijft het aantal slachtoffers relatief beperkt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:12 schreef crystal_meth het volgende:
Woensdag uitzending van Wilders met Mohammed cartoons, vandaag aanslagen in Frankrijk en Tunesië. Toeval? I think not!
Niet alle moslims zijn terroristen maar de meeste terroristen zijn wel moslim. Toeval?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:12 schreef crystal_meth het volgende:
Woensdag uitzending van Wilders met Mohammed cartoons, vandaag aanslagen in Frankrijk en Tunesië. Toeval? I think not!
Hey grappig, de dader is een normale gematigde moslim.quote:Nous sommes des musulmans normaux. On fait le ramadan. On a trois enfants et une vie de famille normale", ajoute-elle à l’antenne de la radio.
Slachtoffer blijkt een verkeerde tijd verkeerde plaats pakketbezorger te zijn. Verhaaltje dat het een arbeidsconflict is zal wel op een linkse redactie verzonnen zijn. Heeft de NOS die moslimvlaggen niet weggeblurd?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:14 schreef Ryan3 het volgende:
Ik lees net dat de NOS het niet uitsluit dat dit gewoon een simpel arbeidsconflict was.
Dus niet van doen met de islam..
De interpol, europol en FBI zijn het iig niet met je eens, maar dat zijn dan ook linkse clubjes natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Niet alle moslims zijn terroristen maar de meeste terroristen zijn wel moslim. Toeval?
Neehoor wereldwijd komen verreweg de meeste aanslagen uit islamitische hoek en de intolerantie naar joden, homo's, vrouwen en andersdenkenden is helemaal schrikbarend hoog. Dat zijn de feiten, zoek maar op. Daar hoef je geen PVV'er voor te zijn om een hekel te hebben aan die verwerpelijke ideologie.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De interpol, europol en FBI zijn het iig niet met je eens, maar dat zijn dan ook linkse clubjes natuurlijk.
Dit soort domme citaten hoor je serieus bij de grootste islamophoben.
Mwa, lijstje van terreurgroepen actief geweest in Europa:quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Niet alle moslims zijn terroristen maar de meeste terroristen zijn wel moslim. Toeval?
Zoals ik al zei, je hebt geen idee waar je het over hebt met je 'feiten'quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:18 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Neehoor wereldwijd komen verreweg de meeste aanslagen uit islamitische hoek en de intolerantie naar joden, homo's, vrouwen en andersdenkenden is helemaal schrikbarend hoog. Dat zijn de feiten, zoek maar op. Daar hoef je geen PVV'er voor te zijn om een hekel te hebben aan die verwerpelijke ideologie.
Read more: http://metro.co.uk/2015/0(...)23616/#ixzz3eCYg5gJyquote:While the fear of religious extremists has reached a new high since the terrorist attacks in Paris last week, you might be surprised to learn how many instances of terrorism in the EU over the past five years were actually religiously motivated.
According to statistics from Europol, less than two per cent of all recorded acts of terror were perpetrated with religious motivations, with an even smaller number being committed by Muslim extremists.
Estimates suggest only around two per cent of all terrorist attacks were committed by Islamic groups or individuals.
For example, out of the 152 terrorist acts in the EU in 2013, only two were religiously motivated. In 2011, none of the 174 attacks were ‘inspired’ by religious organisations.
The reason for this is that the majority of terrorist activity concerns ethno-nationalist organisations, who often commit acts of terrorism that have low, if any, casualty rates, meaning they do not get extensive news coverage.
http://www.thedailybeast.(...)-not-even-close.htmlquote:What percentage of terror attacks in the United States and Europe are committed by Muslims? Guess. Nope. Guess again. And again...
“Not all Muslims are terrorists, but all terrorists are Muslims.” How many times have you heard that one? Sure, we heard Fox News’s Brian Kilmeade say it, but to me, that was simply part of the Fox News plan to make their viewers dumber, as we saw again this past weekend when its terrorism “expert” Steve Emerson was caught fabricating the story that Birmingham, England, is closed to non-Muslims. But more alarmingly, even some reasonable people have uttered this statement.
And that comment is often followed up by the question: Why don’t we see Christian, Buddhist, or Jewish terrorists?
Obviously, there are people who sincerely view themselves as Muslims who have committed horrible acts in the name of Islam. We Muslims can make the case that their actions are not based on any part of the faith but on their own political agenda. But they are Muslims, no denying that.
However, and this will probably shock many, so you might want to take a breath: Overwhelmingly, those who have committed terrorist attacks in the United States and Europe aren’t Muslims. Let’s give that a moment to sink in.
Now, it’s not your fault if you aren’t aware of that fact. You can blame the media. (Yes, Sarah Palin and I actually agree on one thing: The mainstream media sucks.)
So here are some statistics for those interested. Let’s start with Europe. Want to guess what percent of the terrorist attacks there were committed by Muslims over the past five years? Wrong. That is, unless you said less than 2 percent.
As Europol, the European Union’s law-enforcement agency, noted in its report released last year, the vast majority of terror attacks in Europe were perpetrated by separatist groups. For example, in 2013, there were 152 terror attacks in Europe. Only two of them were “religiously motivated,” while 84 were predicated upon ethno-nationalist or separatist beliefs.
We are talking about groups like France’s FLNC, which advocates an independent nation for the island of Corsica. In December 2013, FLNC terrorists carried out simultaneous rocket attacks against police stations in two French cities. And in Greece in late 2013, the left-wing Militant Popular Revolutionary Forces shot and killed two members of the right-wing political party Golden Dawn. While over in Italy, the anarchist group FAI engaged in numerous terror attacks including sending a bomb to a journalist. And the list goes on and on.
Have you heard of these incidents? Probably not. But if Muslims had committed them do you think you our media would’ve covered it? No need to answer, that’s a rhetorical question.
Even after one of the worst terror attacks ever in Europe in 2011, when Anders Breivik slaughtered 77 people in Norway to further his anti-Muslim, anti-immigrant, and pro-“Christian Europe” agenda as he stated in his manifesto, how much press did we see in the United States? Yes, it was covered, but not the way we see when a Muslim terrorist is involved. Plus we didn’t see terrorism experts fill the cable news sphere asking how we can stop future Christian terrorists. In fact, even the suggestion that Breivik was a “Christian terrorist” was met with outrage by many, including Fox News’s Bill O’Reilly.
Have you heard about the Buddhist terrorists? Well, extremist Buddhists have killed many Muslim civilians in Burma, and just a few months ago in Sri Lanka, some went on a violent rampage burning down Muslim homes and businesses and slaughtering four Muslims.
Or what about the (dare I mention them) Jewish terrorists? Per the 2013 State Department’s report on terrorism, there were 399 acts of terror committed by Israeli settlers in what are known as “price tag” attacks. These Jewish terrorists attacked Palestinian civilians causing physical injuries to 93 of them and also vandalized scores of mosques and Christian churches.
Back in the United States, the percentage of terror attacks committed by Muslims is almost as miniscule as in Europe. An FBI study looking at terrorism committed on U.S. soil between 1980 and 2005 found that 94 percent of the terror attacks were committed by non-Muslims. In actuality, 42 percent of terror attacks were carried out by Latino-related groups, followed by 24 percent perpetrated by extreme left-wing actors.
And as a 2014 study by University of North Carolina found, since the 9/11 attacks, Muslim-linked terrorism has claimed the lives of 37 Americans. In that same time period, more than 190,000 Americans were murdered (PDF).
In fact in 2013, it was actually more likely Americans would be killed by a toddler than a terrorist. In that year, three Americans were killed in the Boston Marathon bombing. How many people did toddlers kill in 2013? Five, all by accidentally shooting a gun.
But our media simply do not cover the non-Muslim terror attacks with same gusto. Why? It’s a business decision. Stories about scary “others” play better. It’s a story that can simply be framed as good versus evil with Americans being the good guy and the brown Muslim as the bad.
Honestly, when is the last time we heard the media refer to those who attack abortion clinics as “Christian terrorists,” even though these attacks occur at one of every five reproductive health-care facilities? That doesn’t sell as well. After all we are a so-called Christian nation, so that would require us to look at the enemy within our country, and that makes many uncomfortable. Or worse, it makes them change the channel.
That’s the same reason we don’t see many stories about how to reduce the 30 Americans killed each day by gun violence or the three women per day killed by domestic violence. But the media will have on expert after expert discussing how can we stop these scary brown Muslims from killing any more Americans despite the fact you actually have a better chance of being killed by a refrigerator falling on you.
Look, this article is not going to change the media’s business model. But what I hope it does is cause some to realize that not all terrorists are Muslims. In fact, they are actually a very small percent of those that are. Now, I’m not saying to ignore the dangers posed by Islamic radicals. I’m just saying look out for those refrigerators.
Ga elders janken joh.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:26 schreef hpeopjes het volgende:
Pleur nou toch eens op met die islam-kak, Triggershot.
Mwah, dat is te plannen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:27 schreef Gremen het volgende:
Wel toevallig dat de dader precies bij hetzelfde bedrijf is als waar zijn vorige baas een pakketje komt bezorgen
Doen we dat niet, dan moeten we dat straks hier doen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Mja, maar waarom zouden we onze eigen mensen riskeren om ISIS uit te schakelen in de zandbak?
Het komt natuurlijk allemaal neer op 'je bent nergens veilig', maar de doelgroepen en boodschappen zijn anders.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 22:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je kunt het los van elkaar zien, of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1% van anderhalf miljard is nog steeds een heel groot aantal gekkies. En al die straatwezentjes op scooters zijn zeker ook niet eens 1%?quote:Op vrijdag 26 juni 2015 13:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik zou nog geen 1% niet verrot veel willen noemen.
1 dode in onze vaderlandse geschiedenis aan moslim terrorisme. Autochtoon stappend publiek maakt meer slachtoffers.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 21:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Niet alle moslims zijn terroristen maar de meeste terroristen zijn wel moslim. Toeval?
Het is alleen dezelfde ideologie die zowel voor het geweld in Frankrijk als 4.000 km verderop zorgtquote:Op vrijdag 26 juni 2015 20:14 schreef Zienswijze het volgende:
Tsja, zolang jij niet inziet dat ideologieen (ongeacht welke ideologie dan ook) aan kunnen zetten tot geweld en haat, kan je je natuurlijk blijven verwonderen waarom er zoveel geweld in de wereld is. Of het nou in Frankrijk of 4000 km verderop is.
quote:Op zaterdag 27 juni 2015 09:59 schreef Twiitch het volgende:
Lone wolf met IS waanideeën dus.Ik weet niet of ik wil weten of dat gewoon het hoofd van iemand is die daar bezig is of nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Edit: Ik zag de tekst in de spoiler niet
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Hoofd van het slachtoffer.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:10 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik wil weten of dat gewoon het hoofd van iemand is die daar bezig is of niet
Kennelijk is het leven van duizenden mensen in het Midden Oosten de machthebbers in het Midden Oosten zelf ook geen klap waard. De golfstaten zouden gezamenlijk IS binnen twee weken kunnen verslaan. Maar zij vinden het fijner om langdurige proxy-oorlogen te financieren en daarmee het leven van miljoenen mensen te vernaggelen.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 15:43 schreef Triggershot het volgende:
Het is nu wel bewezen btw dat het leven van een Fransman meer waard is dan duizenden mensen in het Midden Oosten.
vind je zulke selectieve berichten waar men juist een periode van 2 jaar eruit pikt om je gewenste punt te maken dan wel goed? Statistiek moet je over langere periodes laten gaan de periode 2006-2008 pakken is cherrypicken.quote:
Voor de perioden daarna en daarvoor geldt hetzelfde. Het is pas sinds 2014 dat die verdeling anders is komen te liggen.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:22 schreef Basp1 het volgende:
[..]
vind je zulke selectieve berichten waar men juist een periode van 2 jaar eruit pikt om je gewenste punt te maken dan wel goed? Statistiek moet je over langere periodes laten gaan de periode 2006-2008 pakken is cherrypicken.
Klopt.quote:Op vrijdag 26 juni 2015 18:17 schreef Geralt het volgende:
Bovendien een beschaafde westerling onthoofd zijn baas niet en al helemaal niet bij een simpel arbeidsconflict.
Dit gaat toch om niet meer dan een betrekkelijk gangbare moord?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 12:04 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Klopt.
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)d-op-werkgever.dhtml
Zoals je zegt klopt dat. Hij heeft hem gewoon doodgeschoten en niet onthoofdquote:Op zaterdag 27 juni 2015 12:04 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Klopt.
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)d-op-werkgever.dhtml
Heb je de quotes gelezen of heb je alleen naar de plaatjes gekeken?quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:22 schreef Basp1 het volgende:
[..]
vind je zulke selectieve berichten waar men juist een periode van 2 jaar eruit pikt om je gewenste punt te maken dan wel goed? Statistiek moet je over langere periodes laten gaan de periode 2006-2008 pakken is cherrypicken.
Dat is het inderdaad nou juist: zolang de bron geweld predikt zullen we dit soort aanslagen blijven hebben. Of het nou 1980, 2015 of 2040 is. En of het nou in Frankrijk of in het Midden-Oosten is.quote:Op zaterdag 27 juni 2015 11:09 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het is alleen dezelfde ideologie die zowel voor het geweld in Frankrijk als 4.000 km verderop zorgt
enjoyquote:Op vrijdag 26 juni 2015 14:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja of van dat hoofd op die spies met inscripties.
SPOILER: NSFWOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
quote:Deux photos ont été retrouvées dans son téléphone, selon les informations du Monde : une de la tête de la victime seule, et une seconde de Yassin Salhi posant avec. Ces photos ont été prises avant la mise en scène macabre sur le grillage de l’entreprise.
Le selfie a été envoyé par l’application de messagerie instantanée WhatsApp vers un numéro canadien.
http://www.lemonde.fr/soc(...)#t554wVlu5kpYOpOf.99
Zie je, die hipsters zijn een gevaar.quote:Op zondag 28 juni 2015 02:29 schreef crystal_meth het volgende:
Blijkbaar heeft ie een selfie met dat hoofd naar een telefoonnr. in Canada gestuurd...
[..]
Dit is zo waarquote:Op zondag 28 juni 2015 15:53 schreef Triggershot het volgende:
Boeien, hij is moslim dus mag niet in aanmerking komen voor 'verward'.
Tja, een ieder die zich laaft aan de islam is verward, dat is een gegeven, iemand die ook maar een klein beetje helder denkt wil in die hoek nog niet dood gevonden worden.quote:Op zondag 28 juni 2015 15:53 schreef Triggershot het volgende:
Boeien, hij is moslim dus mag niet in aanmerking komen voor 'verward'.
Gegeven: Je komt als niet-moslim behoorlijk verward en tokkie over, dus in dat opzicht kan ik je niets kwalijk nemen met je idioterie.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:06 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Tja, een ieder die zich laaft aan de islam is verward, dat is een gegeven, iemand die ook maar een klein beetje helder denkt wil in die hoek nog niet dood gevonden worden.
quote:Op zondag 28 juni 2015 16:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gegeven: Je komt als niet-moslim behoorlijk verward en tokkie over, dus in dat opzicht kan ik je niets kwalijk nemen met je idioterie.
Gegeven: op een paar verdwaalde strontvliegen na, interesseert het niemand wat jij denkt of denkt te weten, met je pseudo wetenschappelijke wijsheden.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gegeven: Je komt als niet-moslim behoorlijk verward en tokkie over, dus in dat opzicht kan ik je niets kwalijk nemen met je idioterie.
Zeg je dat ook over je katholieke oma of is dat anders?quote:Op zondag 28 juni 2015 16:06 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Tja, een ieder die zich laaft aan de islam is verward, dat is een gegeven, iemand die ook maar een klein beetje helder denkt wil in die hoek nog niet dood gevonden worden.
Ik vertrouw die Triggershot ook al voor geen meter met zijn ramadan de hele tijd.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:11 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Gegeven: op een paar verdwaalde strontvliegen na, interesseert het niemand wat jij denkt of denkt te weten, met je pseudo wetenschappelijke wijsheden.
Een gefrustreerde, boosaardige moslim ben je, een tijdbom.
Gezien je constant de moeite neemt om op mij te reageren moet je dan wel een verdwaalde strontvlieg zijn, ik zei toch al dat je in de war was, bedankt voor het bevestigen.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:11 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Gegeven: op een paar verdwaalde strontvliegen na, interesseert het niemand wat jij denkt of denkt te weten, met je pseudo wetenschappelijke wijsheden.
Een gefrustreerde, boosaardige moslim ben je, een tijdbom.
Mijn katholieke oma laaft zich aan de islam??quote:Op zondag 28 juni 2015 16:11 schreef Specularium het volgende:
[..]
Zeg je dat ook over je katholieke oma of is dat anders?
Duuh, de Ramadan maakt de Nederlandse economie kapot, 1 miljoen mensen die minder geregeld boodschappen doen, heb je enig idee wat voor invloed dat heeft op de economie, allemaal deel van een groter plan.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:12 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik vertrouw die Triggershot ook al voor geen meter met zijn ramadan de hele tijd.
Heeft je oma je niet verteld dat je moeder eik half Turks is dan?quote:Op zondag 28 juni 2015 16:13 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Mijn katholieke oma laaft zich aan de islam??
Ik zou binnen gaan zitten als ik jou was, teveel zon, niet goed voor je.
16:06 uur, mijn eerste reactie op een post van jouw.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:12 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gezien je constant de moeite neemt om op mij te reageren moet je dan wel een verdwaalde strontvlieg zijn, ik zei toch al dat je in de war was, bedankt voor het bevestigen.
1 miljoen mensen die schijnheilig op de dag stoer lopen te doen om zich vervolgens van zonsondergang tot zonsopkomst helemaal vol te stouwen, ja dat zal zeker schelen in de omzet van supermarkten, op een positieve manier dan.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Duuh, de Ramadan maakt de Nederlandse economie kapot, 1 miljoen mensen die minder geregeld boodschappen doen, heb je enig idee wat voor invloed dat heeft op de economie, allemaal deel van een groter plan.
In dit topic ja, andere topics zijn er ook geweest, dus nu je in herhaling valt moet je wel een verdwaald strontvlieg zijn, daarnaast is het 'post van jou', ben je stiekem dan toch echt een Turk?quote:Op zondag 28 juni 2015 16:18 schreef Kanjer het volgende:
[..]
16:06 uur, mijn eerste reactie op een post van jouw.
Op hoeveel posts zitten we inmiddels dan, het is bijna een self fulfilling prophecy. Ja gefrustreerd dat ik ben, ik zit bijna te koken hier uit frustratie, bel de politie voor je eigen veiligheid!!!quote:Zie je dat je toch behoorlijk wat geestelijke problemen hebt als moslim zijnde, of zijn dat de frustraties en lange tenen om èèn post als constant te ervaren?? Je merkt het zelf niet eens meer!
Dat wilde ik net zeggen.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:28 schreef sp3c het volgende:
Kap ff met deze kutonzin man, nu ff geen tijd om het schoon te vegen
ik zag spec al dus verbaasde me al dat ik zolang door konquote:Op zondag 28 juni 2015 16:28 schreef sp3c het volgende:
Kap ff met deze kutonzin man, nu ff geen tijd om het schoon te vegen
Tuurlijk joh, doei.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:29 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Komediant, je deed zelf net zo hard mee.
prima gebaarquote:Islamitische gebedsleiders hebben opgeroepen tot het houden van een stille tocht vanaf de moskee in Villefontaine, een paar kilometer van de plaats van de aanval om “in rust, stilte en waardigheid” deze “duivelse daad tijdens de ramadan” te veroordelen.
Wat een kanjer is Yassin ook, wel geintegreerd genoeg om selfie te nemenquote:De 35-jarige Yassin Salhi zei dat hij verward is geraakt door problemen op zijn werk en in zijn gezin. Inmiddels is gebleken dat Salhi ook een morbide ‘selfie’ maakte van zichzelf bij het hoofd van het slachtoffer. Hij zou het via WhatsApp aan een Canadees telefoonnummer hebben verstuurd. De politie zoekt naar de ontvanger van de foto.
Je ziet er een relevantie in met de moord?quote:Op zondag 28 juni 2015 16:41 schreef crystal_meth het volgende:
De fabriek wordt geleid door een Iraanse Amerikaan, btw
Een moskee in Koeweit, een fabriek in Frankrijk, aanvallen tegen Shiiten, lijkt me duidelijk!quote:Op zondag 28 juni 2015 16:43 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je ziet er een relevantie in met de moord?
is heeft dit niet opgeëist he. De andere twee wel.quote:Op zondag 28 juni 2015 16:45 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Een moskee in Koeweit, een fabriek in Frankrijk, aanvallen tegen Shiiten, lijkt me duidelijk!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |