Algemeenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Foto's van de wandelingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vondsten Lisanne (+ onderzoeksresultaten huid) en Kris & algemene foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schema met belpogingen en andere activiteiten & Google Maps-kaart - GeruisloosSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Interviews, getuigen & zoekactiesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatie op video & audio, nieuwslinks en extra informatieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Natuurlijke gevaren...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En de optie; een misdrijf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fotocollages en schattingen grootte Mirador door FOK!kers - daadwerkelijke grootte onbekendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaart- en satellietbeelden van het gebied
• HERE - OpenStreetMap - BING - MapCarta - Google Maps![]()
Laatste post:quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:07 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, dat was me inderdaad bekend (maar was ik even vergeten). Maar omdat ze op de computer ook hadden gezocht, leek het me wel dat ze het gelezen zouden hebben.
Maar nu je me hier aan herinnert, ga ik inderdaad twijfelen.
Als ik op mijn vakantiebestemming in een map en een Lonely Planet zou lezen dat het allemaal prima te doen is, daarnaast op een random internetsite staat dat er wel een gids nodig is, dan kan je inderdaad nog steeds denken dat het gewoon een makkelijke en veilige trail is.![]()
In het vorige topic werd er gesproken over 6. Ik dacht door Perico en door jou.quote:
Ik zou het een grote aanvulling voor de OP en onze discussie vinden als die andere twee ook in de OP komen.Make my day!![]()
Volgens mij zijn die twee andere hier in het verleden ook al meerdere malen besproken. Van dezelfde plek alleen een stuk verder naar links genomen.quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:37 schreef agter het volgende:
[..]
In het vorige topic werd er gesproken over 6. Ik dacht door Perico en door jou.
Ik zou het een grote aanvulling voor de OP en onze discussie vinden als die andere twee ook in de OP komen.![]()
Ik zou ook graag weten waar deze foto vandaan komt, volgens Ootje is het een feit dat dit onze mirador is en de foto gemaakt is op 3 april 2014. Ik herken onze mirador hier niet maar als het wel zo is, geeft de foto een veel duidelijker beeld van het uitzicht. Kun je e.e.a. toelichten ootje, alvast bedankt
BNW / Kris & Lisanne #226 - de Pianista opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:27 schreef bladwijzer het volgende:
Ik zou ook graag weten waar deze foto vandaan komt, volgens Ootje is het een feit dat dit onze mirador is en de foto gemaakt is op 3 april 2014. Ik herken onze mirador hier niet maar als het wel zo is, geeft de foto een veel duidelijker beeld van het uitzicht. Kun je e.e.a. toelichten ootje, alvast bedankt
BNW / Kris & Lisanne #226 - de Pianista opFoto is van een bekende gids, is het uitzicht achter Lisanne met uitzicht richting Bocas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je kijkt vol over het gebied achter de cd. In de verte zie je de paddocks liggen nabij de tweede kabelbrug.
Dit is het uitzicht achter de struiken waar Lisanne hieronder poseert.
Dat bepaalde gidsen in bomen klimmen en capriolen uithalen voor de mooiste foto's hoef ik denk ik niet verder uit te leggen.![]()
Ik vermoedde al dat hij van een bekende gids is maar kon hem niet vinden op zijn fb, ik ga nog eens zoeken danquote:Op donderdag 4 juni 2015 21:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Foto is van een bekende gids, is het uitzicht achter Lisanne met uitzicht richting Bocas.
Je kijkt vol over het gebied achter de cd. In de verte zie je de paddocks liggen nabij de tweede kabelbrug.
Dit is het uitzicht achter de struiken waar voor Lisanne hieronder poseert.
[ afbeelding ]![]()
Gebruikerservaring met de camera in een duister bos. Zonder flits maakt hij compleet zwarte foto's. Niet zo verwonderlijk.quote:Op donderdag 4 juni 2015 18:57 schreef agter het volgende:
Welke data over die zwarte nachtfoto's heb jij?Als je foto's van TVN-2 of Nexpanama hebt opgeslagen, zitten daar data bij. Er zijn ook online EXIF viewers, zoals die van J.Friedl.quote:Hoe weet je dat er geflitst is? Waar kan ik dat nalezen?
En dan vind je daar in MakerNotes een veld als:
FlashBits: E-TTL, Built-in
FlashGuideNumber: 5.96875
Zo weet je, dat er geflitst is. De flits is heel krachtig. Het is ondenkbaar dat als die het doet in het donker in het bos, je nog niets ziet op de foto.Er zijn er zes met flits bekend. 542 en 550, de haarfoto, en nog drie extra foto's van de rotsachtige omgeving van de 1Vandaag reportage.quote:Mij is nl helemaal niets bekend over die nachtfoto's, behalve dat ze (op drie na) allemaal zwart zijn.Ik signaleer alleen, dat data zich keer op keer zich volgens hetzelfde stramien gedragen. En dat met deze fotodata veel aan de hand is. Zoveel, dat het mijn stelling is dat de originelen uit de rugzak ook niet zelfs voor 95% lijken op data van foto's die ik en anderen met hetzelfde toestel maken.quote:Op donderdag 4 juni 2015 18:48 schreef bladwijzer het volgende:
En denken dat het vermoorden van 2 vrouwen en manipuleren van foto data, het uitzetten van een dwaalspoor met menselijke resten, doen van fake telefoonoproepen meer waarschijnlijk is dan dat kwetsbare apparatuur schade oploopt tijdens een week banjeren door de jungle, met stortregens, door rivieren waden en zand dat overal tussen gaat zitten, ja dat mag je ook denken. Maar daarvan ontgaat mij de waarschijnlijkheid volledig.
Daaruit concludeer ik, dat nader onderzoek gewenst is. Ik wou ook dat het anders was, dan hoefde ik geen discussies meer te voeren over dit onderwerp, dat was mij ook liever.Het is mijn ervaring in ieder geval, ook na tests in de regen, dat de camera zich voorspelbaar gedraagt. Vroeger was het zo, met batterijen in flitsers en dergelijke dat zo'n flitser dan haperde en het vaker niet dan wel deed, als de batterij leeg raakte.quote:Op donderdag 4 juni 2015 19:25 schreef Physsic het volgende:
Dit heb ik ook gelezen.
Ik heb nooit beweerd dat je dat camera zonder problemen op de grond kan gooien. Ik begrijp ook dat een snelle verandering van temperatuur kan zorgen voor condensatie.
Maar dit is geen bewijs voor dat de camera het niet zou overleden in de jungle.
Er is volgens mij niet eens bericht dat de camera het niet meer zou doen.
De telefoon zijn minder bestand tegen vocht en daarvan werkte de elektronica ook nog gewoon.
Mijn ervaring met deze accu is, dat net zoals bij een smartphone, tot het laatste vol vermogen wordt geleverd. Waarbij dan in tests in circa 6% van de keren de flits het niet deed in AUTO.
Dan blijft 6 van de 90. een moeilijk verklaarbare score.Het zijn twee variaties van foto 542, maar dan veel vlakker qua perspectief, uit de reportage van 1Vandaag. Er is inderdaad discussie over geweest. Maar omdat er toen zo snel achtereen beelden werden geschoten, is weinig variatie heel plausibel.quote:Op donderdag 4 juni 2015 20:37 schreef agter het volgende:
In het vorige topic werd er gesproken over 6. Ik dacht door Perico en door jou.
Ik zou het een grote aanvulling voor de OP en onze discussie vinden als die andere twee ook in de OP komen.
Door die discussie zijn ze wel uit de OP gehouden.
Maar ja, uit die uitzending zijn ook volstrekt verkeerde tijden qua secondes van de niet geheel zichtbare fotolijst verondersteld, die ook uit de lucht zijn gegrepen, maar wel vaker worden gebruikt in posts. Dus blijft er altijd wel debat en moet je zelf maar zien wat je overneemt of niet.
[ Bericht 0% gewijzigd door Perico op 04-06-2015 21:52:12 ]![]()
Perico, Ootje,quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:25 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die twee andere hier in het verleden ook al meerdere malen besproken. Van dezelfde plek alleen een stuk verder naar links genomen.
Zouden jullie de overige nachtfoto's in de OP willen zetten?
Ik heb ze niet.
Make my day!![]()
Ik reageerde op jouw reactie dat je de waarschijnlijkheid niet zag in het gegeven dat een camera schade kan oplopen in dergelijke omstandigheden. De foto's die wij zien zijn over diverse schijven gegaan, onderzoek juich ik toe maar de stelling die er door enkelen aanvastgeplakt wordt dat er een bewijs voor een misdrijf is sta ik niet achter.quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:41 schreef Perico het volgende:
Ik signaleer alleen, dat data zich keer op keer zich volgens hetzelfde stramien gedragen. En dat met deze fotodata veel aan de hand is. Zoveel, dat het mijn stelling is dat de originelen uit de rugzak ook niet zelfs voor 95% lijken op data van foto's die ik en anderen met hetzelfde toestel maken.
Daaruit concludeer ik, dat nader onderzoek gewenst is. Ik wou ook dat het anders was, dan hoefde ik geen discussies meer te voeren over dit onderwerp, dat was mij ook liever.![]()
Van iemand die dagen achter elkaar stellig bleef beweren dat foto 509 geen gewiste foto was maar door de ouders bewust uit de media is gehouden kan ik zo'n opmerking hebben.quote:Op donderdag 4 juni 2015 19:50 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
No offence maar ik denk dat ik heel wat meer gelezen heb dan jij, zowel in de Spaanse media als op de Engels talige locale sites.Helemaal mee eens.quote:Er waren heel veel Panamezen die het onbegrijpelijk vonden dat de meiden alleen, zonder gids in het regenwoud achter de CD gingen wandelen. Dit vond men over het algemeen zeer onverstandig gezien de gevaren van het gebied.
Van twee van die verstandige meiden die alles tot het overdrevene aan toe planden en zelfs anderen adviseerde om niet zonder gids te gaan is dit ook niet te begrijpen.
Tja tenzij ze, heel verstandig, wel onder begeleiding waren.![]()
Wat flauw, ik heb die mogelijkheid in de discussie gebracht en het werd ontkracht door andere users met goede onderbouwing.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:00 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Van iemand die dagen achter elkaar stellig bleef beweren dat foto 509 geen gewiste foto was maar door de ouders bewust uit de media is gehouden kan ik zo'n opmerking hebben.
[..]
Helemaal mee eens.
Van twee van die verstandige meiden die alles tot het overdrevene aan toe planden en zelfs anderen adviseerde om niet zonder gids te gaan is dit ook niet te begrijpen.
Tja tenzij ze, heel verstandig, wel onder begeleiding waren.
Ik ben ook niet te beroerd om mijn visie bij te stellen daar is deze disussie volgens mij voor.
Niet om halstarrig alles te negeren wat niet in je straatje past.![]()
Volgens wie planden ze tot in het overdrevene? Het enige dat we weten is dat ze informatie gezocht hebben over diverse hikes, ze planden dingen zoals elke toerist doet. Over welke hike de opmerking ging over het niet zonder gids gaan weten we niet. We weten niet in welke context dat gezegd is.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:00 schreef jackie12 het volgende:
Helemaal mee eens.
Van twee van die verstandige meiden die alles tot het overdrevene aan toe planden en zelfs anderen adviseerde om niet zonder gids te gaan is dit ook niet te begrijpen.
Tja tenzij ze, heel verstandig, wel onder begeleiding waren.
De omschrijving van El Pianista kan ze op het verkeerde been gezet hebben, een plezierige wandeling.
Er waren diverse sites waar je kon lezen dat de wandeling goed te doen was, ook voor kinderen.
Alleen het laatste stuk werd niet aangeraden om met kinderen te doen.![]()
Zelfs de map met leuke wandelingen bij de taalschool had het over een plezierige wandeling. De taalschool zegt niets over een gids, voorbereidingen etc.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:18 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Volgens wie planden ze tot in het overdrevene? Het enige dat we weten is dat ze informatie gezocht hebben over diverse hikes, ze planden dingen zoals elke toerist doet. Over welke hike de opmerking ging over het niet zonder gids gaan weten we niet. We weten niet in welke context dat gezegd is.
De omschrijving van El Pianista kan ze op het verkeerde been gezet hebben, een plezierige wandeling.
Er waren diverse sites waar je kon lezen dat de wandeling goed te doen was, ook voor kinderen.
Alleen het laatste stuk werd niet aangeraden om met kinderen te doen.
Make my day!![]()
Het is treurig genoeg maar ik denk juist omdat ze geen gids konden boeken voor die dag, ze gekozen hebben voor een "veilige wandeling" om de omgeving te verkennen.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:22 schreef agter het volgende:
[..]
Zelfs de map met leuke wandelingen bij de taalschool had het over een plezierige wandeling.
[ afbeelding ]![]()
Dat is toch ook precies het verhaal.. Ze konden geen gids boeken, die zaten vol. Dus hebben ze zelf een 'plezierige wandeling' gekozen.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:25 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Het is treurig genoeg maar ik denk juist omdat ze geen gids konden boeken voor die dag, ze gekozen hebben voor een "veilige wandeling" om de omgeving te verkennen.
Ik begrijp alleen niet waarom ze na de Mirador doorgelopen zijn.Make my day!![]()
Gidsen daar lopen je zelfs achterna op straat als zequote:Op donderdag 4 juni 2015 22:25 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Het is treurig genoeg maar ik denk juist omdat ze geen gids konden boeken voor die dag, ze gekozen hebben voor een "veilige wandeling" om de omgeving te verkennen.vermoeden dat je op zoek bent naar een leuke wandeling, met name bij het taxi opstappunt
![]()
Dat vraag ik me ook af.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:28 schreef agter het volgende:
[..]
Dat is toch ook precies het verhaal.. Ze konden geen gids boeken, die zaten vol. Dus hebben ze zelf een 'plezierige wandeling' gekozen.
Ik begrijp alleen niet waarom ze na de Mirador doorgelopen zijn.![]()
Was toch lekker weer en het ging super! Waarom niet?quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:28 schreef agter het volgende:
[..]
Dat is toch ook precies het verhaal.. Ze konden geen gids boeken, die zaten vol. Dus hebben ze zelf een 'plezierige wandeling' gekozen.
Ik begrijp alleen niet waarom ze na de Mirador doorgelopen zijn.
You can turn back at any time. Ik denk dat ze dit ook gedaan hebben, en toen ging het fout.![]()
Daar waren ze waarschijnlijk te verstandig voor, om met een onbekend gids op pad te gaan.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:29 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Gidsen daar lopen je zelfs achterna op straat als zevermoeden dat je op zoek bent naar een leuke wandeling, met name bij het taxi opstappunt
Een gids die bij de taalschool bekend was zou hun enige keus zijn denk ik.![]()
lekker genieten, mooi weer, hoofd leeg en calorieën verbranden, o 14:00 uur terug en rond 19:00 uur aan tafel bij Miriam.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:30 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Was toch lekker weer en het ging super! Waarom niet?
You can turn back at any time. Ik denk dat ze dit ook gedaan hebben, en toen ging het fout.prima plan.
![]()
folder, ID en kaartje en gaan met die banaan!quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:31 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Daar waren ze waarschijnlijk te verstandig voor, om met een onbekend gids op pad te gaan.
Een gids die bij de taalschool bekend was zou hun enige keus zijn denk ik.![]()
Volgens mij is voor de meeste mensen de pianista trail naar de top en terug.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:18 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Volgens wie planden ze tot in het overdrevene? Het enige dat we weten is dat ze informatie gezocht hebben over diverse hikes, ze planden dingen zoals elke toerist doet. Over welke hike de opmerking ging over het niet zonder gids gaan weten we niet. We weten niet in welke context dat gezegd is.
De omschrijving van El Pianista kan ze op het verkeerde been gezet hebben, een plezierige wandeling.
Er waren diverse sites waar je kon lezen dat de wandeling goed te doen was, ook voor kinderen.
Alleen het laatste stuk werd niet aangeraden om met kinderen te doen.
Daar valt weinig aan te plannen ,want het is gewoon makkelijk te doen.
Zelf de reporter van de Nos kon er komen.
Wat ik niet begrijp is dat de ouders en andere familie leden de moed zo snel opgeven .
Dave Holloway zoekt nog steeds naar zijn verdwenen dochter ,al 10 jaar.
Ik zou me als familie door de mening van iemand die nog nooit eerder in de jungle is geweest niet van de wijs laten brengen en altijd iemand inschakelen voor een second opinion.
Het regende toen Frank er was ,so what ?
Als hij echt overtuigd was dat ze op een bepaalde plek naar beneden gevallen zijn,dan richt je een forensisch basis kamp op en zet het gebied af.
En dan ga je die bewuste plek minutieus onderzoeken,op weefsel,haar of bloed vlekken.
Bij het huis van Els Borst heeft een week lang een witte tent gestaan
Jmo"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:33 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
folder, ID en kaartje en gaan met die banaan!![]()
![]()
die is al 10 keer voorbij gekomen ,thanksquote:Op donderdag 4 juni 2015 22:22 schreef agter het volgende:
[..]
Zelfs de map met leuke wandelingen bij de taalschool had het over een plezierige wandeling. De taalschool zegt niets over een gids, voorbereidingen etc.
[ afbeelding ]"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Geen dank!quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:34 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
die is al 10 keer voorbij gekomen ,thanks
Waarom zouden ze dan met een gids gegaan zijn, denk jij?Make my day!![]()
En vergeet niet, waar praten backpackers, taalscholieren en andere jonge toeristen over, juist over hun reiservaringen. Ik heb hier bronnen gepost van lui in Bocas (net aangekomen vanuit Boquete) die het telefoonnummer van Feliciano gaven aan toeristen die naar Boquete gingen want het was zo geweldig. Ik bedoel maar, we weten niet wie ze gesproken hebben en welke gids is aangeprezen. Misschien is contact al gelegd in Bocas. Weet jij het, weet ik het?quote:![]()
Pure speculaas dus...quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
En vergeet niet, waar praten backpackers, taalscholieren en andere jonge toeristen over, juist over hun reiservaringen. Ik heb hier bronnen gepost van lui in Bocas (net aangekomen vanuit Boquete) die het telefoonnummer van Feliciano gaven aan toeristen die naar Boquete gingen want het was zo geweldig. Ik bedoel maar, we weten niet wie ze gesproken hebben en welke gids is aangeprezen. Misschien is contact al gelegd in Bocas. Weet jij het, weet ik het?
Waar blijven die overige nachtfoto's?Make my day!![]()
Nog zo'n nooit besproken mogelijkheid:
Ze hebben mensen ontmoet in Bocas, leuk en gezellig en zij gingen op een andere dag al naar Boquete. Joh leuk, wij gaan zaterdag...bla bla bla. Nou ik zit daar en daar mocht er wat zijn kom dan ff langs... Gaan we wat leuks doen.
Geen telefoon voor nodig, mondelinge afspraak is zo gemaakt. En weg ben je.![]()
woef...quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:40 schreef agter het volgende:
[..]
Pure speculaas dus...
Waar blijven die overige nachtfoto's?![]()
wat vraag je dat vriendelijkquote:
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Nee dat weten we niet. Ik heb ook gedacht aan een link met Bocas. En heb ook gezocht daar naar.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
En vergeet niet, waar praten backpackers, taalscholieren en andere jonge toeristen over, juist over hun reiservaringen. Ik heb hier bronnen gepost van lui in Bocas (net aangekomen vanuit Boquete) die het telefoonnummer van Feliciano gaven aan toeristen die naar Boquete gingen want het was zo geweldig. Ik bedoel maar, we weten niet wie ze gesproken hebben en welke gids is aangeprezen. Misschien is contact al gelegd in Bocas. Weet jij het, weet ik het?
Helaas niets gevonden maar dat zegt ook niets.
Er zou ze verteld kunnen zijn dat er achter de mirador nog iets interessants te zien was en was dat de reden dat ze doorgelopen zijn.
Maar daarnaast is het ook goed denkbaar dat ze door de info die ze hadden dachten de pianista best zonder gids te kunnen doen. We weten het niet nee.![]()
Van Natalee is tot op heden helemaal niets gevonden, misschien scheelt dat?quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:33 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Wat ik niet begrijp is dat de ouders en andere familie leden de moed zo snel opgeven .
Dave Holloway zoekt nog steeds naar zijn verdwenen dochter ,al 10 jaar.![]()
Je kunt vragen wat je wilt, zo werkt het niet. Al vraag je het nog tien keer, ik ben zelf bezig met andere dingen en heb geen zin hier constant posten/foto's op te moeten zoeken omdat je er zelf te lui voor bent. 1 vandaag uitzending staat in de OP, 4 foto's staan in de OP, Matteo heeft ook wat in zijn fotoboek.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:45 schreef agter het volgende:
[..]
[..]
Tis niet voor het eerste hè..dat ik dat vraag.![]()
In een normale discussie kun je je stellingen onderbouwen met een bron.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:55 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Je kunt vragen wat je wilt, zo werkt het niet. Al vraag je het nog tien keer, ik ben zelf bezig met andere dingen en heb geen zin hier constant posten/foto's op te moeten zoeken omdat je er zelf te lui voor bent. 1 vandaag uitzending staat in de OP, 4 foto's staan in de OP, Matteo heeft ook wat in zijn fotoboek.
Jij niet.
Dan houdt de discussie op. Je zet jezelf lekker voor schut.Make my day!![]()
Misschien juist extra frustrerend dat er een mogelijke dader in beeld is, die precies 5 jaar later een meisje dood en op de vlucht slaat.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:47 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Van Natalee is tot op heden helemaal niets gevonden, misschien scheelt dat?![]()
Je ziet toch waar je het kan vinden, inderdaad als je daar te lui voor bent, houdt het zeker op. Idem voor de foto van het uitzicht achter de CD.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:56 schreef agter het volgende:
[..]
Ah, je geeft geen bron?
Dan houdt de discussie op.![]()
Kom dan met die foto. Heb je niet.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:57 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Je ziet toch waar je het kan vinden, inderdaad als je daar te lui voor bent, houdt het zeker op. Idem voor de foto van het uitzicht achter de CD.
Duidelijk.Make my day!![]()
Dat is fijn! Mag je ook wel verwachten van een camera.quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:41 schreef Perico het volgende:
[..]
Gebruikerservaring met de camera in een duister bos. Zonder flits maakt hij compleet zwarte foto's. Niet zo verwonderlijk.
[..]
Als je foto's van TVN-2 of Nexpanama hebt opgeslagen, zitten daar data bij. Er zijn ook online EXIF viewers, zoals die van J.Friedl.
En dan vind je daar in MakerNotes een veld als:
FlashBits: E-TTL, Built-in
FlashGuideNumber: 5.96875
Zo weet je, dat er geflitst is. De flits is heel krachtig. Het is ondenkbaar dat als die het doet in het donker in het bos, je nog niets ziet op de foto.
[..]
Er zijn er zes met flits bekend. 542 en 550, de haarfoto, en nog drie extra foto's van de rotsachtige omgeving van de 1Vandaag reportage.
[..]
Ik signaleer alleen, dat data zich keer op keer zich volgens hetzelfde stramien gedragen. En dat met deze fotodata veel aan de hand is. Zoveel, dat het mijn stelling is dat de originelen uit de rugzak ook niet zelfs voor 95% lijken op data van foto's die ik en anderen met hetzelfde toestel maken.
Daaruit concludeer ik, dat nader onderzoek gewenst is. Ik wou ook dat het anders was, dan hoefde ik geen discussies meer te voeren over dit onderwerp, dat was mij ook liever.
[..]
Het is mijn ervaring in ieder geval, ook na tests in de regen, dat de camera zich voorspelbaar gedraagt. Vroeger was het zo, met batterijen in flitsers en dergelijke dat zo'n flitser dan haperde en het vaker niet dan wel deed, als de batterij leeg raakte.
Mijn ervaring met deze accu is, dat net zoals bij een smartphone, tot het laatste vol vermogen wordt geleverd. Waarbij dan in tests in circa 6% van de keren de flits het niet deed in AUTO.
Dan blijft 6 van de 90. een moeilijk verklaarbare score.
[..]
Het zijn twee variaties van foto 542, maar dan veel vlakker qua perspectief, uit de reportage van 1Vandaag. Er is inderdaad discussie over geweest. Maar omdat er toen zo snel achtereen beelden werden geschoten, is weinig variatie heel plausibel.
Door die discussie zijn ze wel uit de OP gehouden.
Maar ja, uit die uitzending zijn ook volstrekt verkeerde tijden qua secondes van de niet geheel zichtbare fotolijst verondersteld, die ook uit de lucht zijn gegrepen, maar wel vaker worden gebruikt in posts. Dus blijft er altijd wel debat en moet je zelf maar zien wat je overneemt of niet.
Domnivoor heeft wel accuproblemen. Het serienummer van zijn camera valt ook binnen de probleemgevallen genoemd op de Canonwebsite.![]()
Jij komt met een foto zonder link oid, je noemt het een feit dat het onze mirador is en op 3 april 2014 gekiekt. Dat is een stellige bewering die een bron vraagt. Als ik daar om vraag moet ik zelf het internet maar gaan afstruinen?quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:57 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Je ziet toch waar je het kan vinden, inderdaad als je daar te lui voor bent, houdt het zeker op. Idem voor de foto van het uitzicht achter de CD.
Nee Ootje, zo werkt het niet
Kun je dit feit bewijzen of zat je te trollen omdat de discussie een kant op ging die je niet aanstond?![]()
zoek zelf eens iets op ofzo ?quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:58 schreef agter het volgende:
[..]
Kom dan met die foto. Heb je niet.
Duidelijk.
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
ooit gehoort van Istagram?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:04 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Jij komt met een foto zonder link oid, je noemt het een feit dat het onze mirador is en op 3 april 2014 gekiekt. Dat is een stellige bewering die een bron vraagt. Als ik daar om vraag moet ik zelf het internet maar gaan afstruinen?
Nee Ootje, zo werkt het niet
Kun je dit feit bewijzen of zat je te trollen omdat de discussie een kant op ging die je niet aanstond?Facebook is zoo 2013..ook in Boquete
![]()
Wat is jouw probleem om gewoon antwoord te geven en je beweringen te onderbouwen met bron?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:07 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
ooit gehoort van Istagram?Facebook is zoo 2013..ook in Boquete
Je gedraagt je als een klein kind![]()
Dat was Martijn Froon, de broer van Lisanne, die in één van de video’s vertelt dat zijn zus alles tot in den treure voorbereidde betreffende de gehele reis naar Panama. Het is dus aannemelijk dat ze ook betreffende een hike niet over één nacht ijs ging.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:18 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Volgens wie planden ze tot in het overdrevene? Het enige dat we weten is dat ze informatie gezocht hebben over diverse hikes, ze planden dingen zoals elke toerist doet. Over welke hike de opmerking ging over het niet zonder gids gaan weten we niet. We weten niet in welke context dat gezegd is.
De omschrijving van El Pianista kan ze op het verkeerde been gezet hebben, een plezierige wandeling.
Er waren diverse sites waar je kon lezen dat de wandeling goed te doen was, ook voor kinderen.
Alleen het laatste stuk werd niet aangeraden om met kinderen te doen.![]()
Er wordt een bewering gedaan. Graag zie ik daar een onderbouwing van.quote:
Als je me kunt helpen, graag. Anders neem ik de bewering niet serieus, en is het gewoon trollen.Make my day!![]()
Oke ja dat zei M idd. Ik heb al eens eerder gevraagd wie de kaartlezer van de 2 was, zou dat ook L zijn geweest of K? Feit blijft ook dat er gewoon geen goede info beschikbaar wasquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:09 schreef gynaika het volgende:
[..]
Dat was Martijn Froon, de broer van Lisanne, die in één van de video’s vertelt dat zijn zus alles tot in den treure voorbereidde betreffende de gehele reis naar Panama. Het is dus aannemelijk dat ze ook betreffende een hike niet over één nacht ijs ging.![]()
welke bewering ?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:10 schreef agter het volgende:
[..]
Er wordt een bewering gedaan. Graag zie ik daar een onderbouwing van.
Als je me kunt helpen, graag. Anders neem ik de bewering niet serieus, en is het gewoon trollen."A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Je weet niet eens waar de discussie over gaat, dus.quote:
Triest. Alleen maar trollen en zieken dus.
Je laat je lekker kennen.Make my day!![]()
noem je je gezuig en het steeds vragen naar linken een discussie ?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:13 schreef agter het volgende:
[..]
Je weet niet eens waar de discussie over gaat, dus.
Triest. Alleen maar trollen en zieken dus.
Je laat je lekker kennen.
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Het zou me niet verbazen als dit topic morgenochtend weer een tijd op slot gaat.Wie dit leest is gek![]()
Waarom?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:29 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het zou me niet verbazen als dit topic morgenochtend weer een tijd op slot gaat.
istagram van PM is de bron
Nachtfoto's staan in de op, in de uitzending van 1 vandaag, en op matteo's fotoboek.
Heb ik toch al gezegd?
En dan ben ik nog een trol...
Even de op openen en je telt al 4 nachtfoto's terwijl ze gezegd hadden dat er maar 3 waren.
Die andere twee zijn hier tot in den treure besproken, met uitgebreide fotocollages![]()
die dwaas noemt mij ineens ook een trol hahaquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:32 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Waarom?
istagram van PM is de bron
Nachtfoto's staan in de op, in de uitzending van 1 vandaag, en op matteo's fotoboek.
Heb ik toch al gezegd?
En dan ben ik nog een trol...
Even de op openen en je telt al 4 nachtfoto's terwijl ze gezegd hadden dat er maar 3 waren.
Die andere twee zijn hier tot in den treure besproken, met uitgebreide fotocollages
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Oke foto gevonden en is niet zoals ootje beweerde van 3 april 2014 maar geplaatst op 12 augustus 2014.
Dus ootje zat te trollen toen ze beweerde dat die foto bewees dat het prachtig weer was op 3 april![]()
Ook zie ik geen bewijs dat de foto vanaf de mirador gemaakt is, kan net zo goed verder op de pianista trail zijn meer richting Bocas bv.![]()
Maar een linkje naar die foto's is teveel gevraagd?quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:32 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Waarom?
istagram van PM is de bron
Nachtfoto's staan in de op, in de uitzending van 1 vandaag, en op matteo's fotoboek.
Heb ik toch al gezegd?
En dan ben ik nog een trol...
Even de op openen en je telt al 4 nachtfoto's terwijl ze gezegd hadden dat er maar 3 waren.
Die andere twee zijn hier tot in den treure besproken, met uitgebreide fotocollagesMake my day!![]()
Als dit het niveau is geworden met expres verkeerde info geven om de discussie om zeep te helpen als die in een richting gaat die de ootjes niet aanstaat, laat dan verder maar ook.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:29 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het zou me niet verbazen als dit topic morgenochtend weer een tijd op slot gaat.![]()
het was tot zaterdag droog en mooi weerquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:36 schreef bladwijzer het volgende:
Oke foto gevonden en is niet zoals ootje beweerde van 3 april 2014 maar geplaatst op 12 augustus 2014.
Dus ootje zat te trollen toen ze beweerde dat die foto bewees dat het prachtig weer was op 3 april![]()
Ook zie ik geen bewijs dat de foto vanaf de mirador gemaakt is, kan net zo goed verder op de pianista trail zijn meer richting Bocas bv.
de periode voor die zaterdag was het langdurig extreem droog weer"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Dat kan zijn maar is geen excuus om valse info te plaatsen.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:40 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
het was tot zaterdag droog en mooi weer
de periode voor die zaterdag was het langdurig extreem droog weer![]()
en lang heeft het niet geregend want op op 9 april was het alweer droogquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:41 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Dat kan zijn maar is geen excuus om valse info te plaatsen.
http://liefsbeth.reislogg(...)elena-koekje.1191653"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
kom luitjes, je weet het risico niet elkaar beschuldigen of afkatten!
schiet je nergens mee op!
Plus straks kan ie weer op slot gaan en dat wil iemand!
back on-topic hieronder please!
Er staat nog een vraag voor u open!!![]()
Lekker laten lullen, ze vroegen naar de bron.quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:40 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
het was tot zaterdag droog en mooi weer
de periode voor die zaterdag was het langdurig extreem droog weer
Die krijgen ze en wat doen ze...juist. Ze zijn het niet waard.
Ik zeg dat die foto gemaakt is op 3 april 2014, komt zij aan met augustus, edit Hij is geplaatst op 12 augustus. Moet ik nu zeker ook nog een bron van plaatsen?
Ik lach me slap hier.
[ Bericht 0% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:39:11 ]![]()
Is geen valse infoquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:41 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Dat kan zijn maar is geen excuus om valse info te plaatsen.![]()
zo wordt Boquete al weggezet op reis logs
Boquete, het beruchte plaatsje waar twee Nederlandse meiden waren verdwenen. Aangekomen in het wild west plaatsje van Panama waren de Amerikaanse bejaarden de enige die iets met dit thema te maken konden hebben (waarschijnlijk hebben een paar nog wel in een Clint Eastwood film gespeeld, zo oud waren ze).
http://300daysofsummer.reislogger.nl/onverwachte-wending.99266"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
editquote:
Hier is mijn bron en het bewijs dat je een trol bentSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:39:33 ]![]()
zie mijn bronquote:Op donderdag 4 juni 2015 23:48 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Lekker laten lullen, ze vroegen naar de bron.
Die krijgen ze en wat doen ze...juist. Ze zijn het niet waard.
Ik zeg dat die foto gemaakt is op 3 april 2014, komt zij aan met augustus, edit Hij is geplaatst op 12 augustus. Moet ik nu zeker ook nog een bron van plaatsen?
Ik lach me slap hier.
[ Bericht 1% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:40:48 ]![]()
quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:58 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Hier is mijn bron en het bewijs dat je een trol bentHey, er staat "10 maanden geleden". En welke maand was het toen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:41:01 ]Make my day!![]()
op het overzicht van P zijn foto's staat ook de datum 12 augustusquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:03 schreef agter het volgende:
[..]
Hey, er staat "10 maanden geleden". En welke maand was het toen?![]()
quote:Op donderdag 4 juni 2015 23:58 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Hier is mijn bron en het bewijs dat je een trol bentpmseaman1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
10 maanden geleden
Vista al Caribe desde el pianista
[ Bericht 4% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:41:13 ]"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
mijn bron, grapjas, wist je een uur geleden al wat Istagram was?quote:![]()
Je schreeuw veel, weinig inhoud. Jammer.
Welk weer was het in augustus? juist zwaar bewolkt, daag mevrouw ik weet alles...![]()
Jez#s denk jij echt dat ik niet wist wat istagram is?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:07 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
mijn bron, grapjas, wist je een uur geleden al wat Istagram was?![]()
Je schreeuw veel, weinig inhoud. Jammer.
Welk weer was het in augustus? juist zwaar bewolkt, daag mevrouw ik weet alles...
[ Bericht 1% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:41:30 ]![]()
Yep. Niet april.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:06 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
pmseaman1
10 maanden geleden
Vista al Caribe desde el pianistaMake my day!![]()
ja dat denk ik echt. Nog een tip er zijn meerdere gidsen met prachtige foto's op istagrammquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:08 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Jez#s denk jij echt dat ik niet wist wat istagram is?
[ Bericht 3% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:41:44 ]![]()
je zit er helemaal naast ,mensen hier als trollen wegzettenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:08 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Jez#s denk jij echt dat ik niet wist wat istagram is?![]()
terwijl iedereen kan zien dat die foto van 10 maanden geleden is
[ Bericht 2% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:42:28 ]"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
En was het 10 maanden geleden april dan?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
je zit er helemaal naast ,mensen hier als trollen wegzetten![]()
terwijl iedereen kan zien dat die foto van 10 maanden geleden isMake my day!![]()
ja in juli gemaakt en in augustus geplaatst. Dus niet op 3 april dat kan iedereen zien en dat kon ootje ook zien.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
je zit er helemaal naast ,mensen hier als trollen wegzetten![]()
terwijl iedereen kan zien dat die foto van 10 maanden geleden is![]()
oh, nu is het weer juli... weet je het zeker?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:14 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
ja in juli gemaakt en in augustus geplaatst. Dus niet op 3 april dat kan iedereen zien en dat kon ootje ook zien.![]()
jij dus met je 3 april als feitquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:14 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
daarom, wie zit er nu te trollen?![]()
Jij!quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:14 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
daarom, wie zit er nu te trollen?
Een foto plaatsten en erbij zetten dat het april was.![]()
10 maanden geleden noem jij april?
Geen wonder dat je de bron niet postte.Make my day!![]()
hij (Plinio) vertelt over een zoektocht kort na de verdwijning van Kris en Lisanne, waar hij met een team collega's aan deelnam"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Ja, en ik blijf erbij. Ik gaf je een bron, jij begint met tieren en schelden.quote:
Denk je nu echt dat ik je ga vertellen hoe ik dat zeker weet?
, sorry meid, je bent de discussie niet waard
![]()
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:16 schreef StaceySinger het volgende:
hij (Plinio) vertelt over een zoektocht kort na de verdwijning van Kris en Lisanne, waar hij met een team collega's aan deelnamjij bent goed!
![]()
Nogmaals mijn vraag:quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
je zit er helemaal naast ,mensen hier als trollen wegzetten![]()
terwijl iedereen kan zien dat die foto van 10 maanden geleden is
Welke maand was het 10 maanden geleden volgens jou?Make my day!![]()
ga jij maar je sprookjes in je eigen kenniskring vertellen, hier kom je er niet mee weg.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:17 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, en ik blijf erbij. Ik gaf je een bron, jij begint met tieren en schelden.
Denk je nu echt dat ik je ga vertellen hoe ik dat zeker weet?
, sorry meid, je bent de discussie niet waard
![]()
Heeft niets met deze foto te makenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:16 schreef StaceySinger het volgende:
hij (Plinio) vertelt over een zoektocht kort na de verdwijning van Kris en Lisanne, waar hij met een team collega's aan deelnam![]()
hou je je oren en ogen open, door je houding mis je een hoop belangrijke info.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:18 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
ga jij maar je sprookjes in je eigen kenniskring vertellen, hier kom je er niet mee weg.
We kunnen er ook een foto aan vast pakken, kunnen we hier weer een hele week op teren![]()
![]()
Bronnen posten is niet je sterkste kant, is het wel?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:20 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
hou je je oren en ogen open, door je houding mis je een hoop belangrijke info.
We kunnen er ook een foto aan vast pakken, kunnen we hier weer een hele week op terenMake my day!![]()
die foto is gemaakt op April 15, 2014"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Bron?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:25 schreef StaceySinger het volgende:
die foto is gemaakt op April 15, 2014Make my day!![]()
Weet je zeker dat het niet 3 april isquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:25 schreef StaceySinger het volgende:
die foto is gemaakt op April 15, 2014![]()
![]()
Ik denk dat we kunnen sluiten. In de schaduw op de rots van foto 507 is namelijk de oplossing van de puzzel te zien![]()
![]()
![]()
bron? O nee, daar doe jij uit principe niet aan.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:27 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Weet je zeker dat het niet 3 april is![]()
ik kan dat zien en als je het zelf wil zien moet je zelf maar even zoekenquote:"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
hoho, zo werkt dat hier niet...quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:29 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ik kan dat zien en als je het zelf wil zien moet je zelf maar even zoeken
Dan moeten de handen uit de chipszak en moet er actief gezocht worden.
Onderuit liggen en bulken, beetje roepen over trollen en net doen alsof je mee kunt praten.
Ik ben er klaar mee, wat post Perico nu? Vele malen interessanter![]()
inderdaad die steen heeft het gedaan!quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:28 schreef Perico het volgende:
Ik denk dat we kunnen sluiten. In de schaduw op de rots van foto 507 is namelijk de oplossing van de puzzel te zien![]()
![]()
[ afbeelding ]![]()
Dat lijkt me ook veel interessanter als je op een leugen betrapt wordt.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
hoho, zo werkt dat hier niet...
Dan moeten de handen uit de chipszak en moet er actief gezocht worden.
Onderuit liggen en bulken, beetje roepen over trollen en net doen alsof je mee kunt praten.
Ik ben er klaar mee, wat post Perico nu? Vele malen interessanter
Make my day!![]()
Nee, ik blijf bij 3 april.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:32 schreef agter het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook veel interessanter als je op een leugen betrapt wordt.
Blijft te knap om die foto te posten in het verleden.![]()
bladwijzer, koest graag. Het kan zijn dat je straks 80% van je posts kwijt bent, moet je het maar een beetje normaal brengen. Paar minuutjes opschonen.
En weer open, Oké, eerste indruk was niet helemaal correct. Wat posts aangepast en bladwijzer, als je over de zeik gaat gewoon tot 10 tellen en opnieuw beginnen.
[ Bericht 39% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 00:45:40 ]Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:34 schreef jogy het volgende:
bladwijzer, koest graag. Het kan zijn dat je straks 80% van je posts kwijt bent, moet je het maar een beetje normaal brengen. Paar minuutjes opschonen.
En weer open, Oké, eerste indruk was niet helemaal correct. Wat posts aangepast en bladwijzer, als je over de zeik gaat gewoon tot 10 tellen en opnieuw beginnen.![]()
![]()
Daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:50 schreef mootie het volgende:
Ondertussen ben ik volledig de draad kwijt. Wanneer is die foto nou daadwerkelijk gepost?
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Bij de foto staat dus 10 maanden geleden. Stacey vindt dat ook, 10 maanden. Maar zij vindt ook dat het 15 april was.quote:![]()
En Ootje zegt 3 april.
En een bron wordt niet gegeven.Make my day!![]()
De mening van de meerderheid is geen waarheidquote:.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Als het een captcha is, dan zou ik 7570 zeggen maar de naam van je file verraadt waar je naartoe wil.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:28 schreef Perico het volgende:
Ik denk dat we kunnen sluiten. In de schaduw op de rots van foto 507 is namelijk de oplossing van de puzzel te zien![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ondertussen lijkt de schaduw van die grassprieten de verkeerde kant op te gaan dus die plant is er later bij gesoept.![]()
Nee, inderdaad.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:56 schreef agter het volgende:
[..]
Bij de foto staat dus 10 maanden geleden. Stacey vindt dat ook, 10 maanden. Maar zij vindt ook dat het 15 april was.![]()
En Ootje zegt 3 april.
En een bron wordt niet gegeven.
Heb je ook gezien wat er op die foto staat?![]()
hij is 10 maanden geleden op instagram gezetquote:
zoektocht waaraan Plinio deelnam was op 15 april
Plinio liep daar overigens ook op de bewuste dag rond
The guide Plinio Montenegro mentions that he passed two women on the trail who said "good morning" to him.
They may or may not have been Kris and Lisanne, Montenegro is not sure because you all look alike.
IMHO given the new time frame, he may well have seen Kris and Lisanne."A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Ik denk dat ze wolkjes ziet vliegenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:56 schreef agter het volgende:
[..]
Bij de foto staat dus 10 maanden geleden. Stacey vindt dat ook, 10 maanden. Maar zij vindt ook dat het 15 april was.![]()
En Ootje zegt 3 april.
En een bron wordt niet gegeven.![]()
blijf gewoon ontopic, dank jequote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:06 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wolkjes ziet vliegen![]()
Nou ik meen het hoor, ik doel op de wolk op de achtergrond.quote:
Die lijkt op de wolken op de andere mirador foto's
en commandeer niet zo ajb![]()
quote:Op donderdag 4 juni 2015 21:41 schreef Perico het volgende:
Zo weet je, dat er geflitst is. De flits is heel krachtig. Het is ondenkbaar dat als die het doet in het donker in het bos, je nog niets ziet op de foto.
Mijn ervaring met deze accu is, dat net zoals bij een smartphone, tot het laatste vol vermogen wordt geleverd. Waarbij dan in tests in circa 6% van de keren de flits het niet deed in AUTO.
Dan blijft 6 van de 90. een moeilijk verklaarbare score.Dan denk ik inderdaad dat de verklaring van Stacey de meest logische is
![]()
tot een uurtje onder de top,quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:09 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Dat moet dan helemaal aan het begin geweest zijn.
vroege vogel die PM![]()
"Ook andere getuigen melden hen te hebben gezien, maar op tegenstrijdige tijdstippen en richtingen. Zo passeert gids Plinio edit:geen achternamen rond het middaguur twee vrouwen op het pad. 'Ze zeiden 'good morning' met een Europees accent.' Ze lijken op Kris en Lisanne, maar hij is niet zeker. 'Sorry, maar jullie lijken allemaal op elkaar: lang, wit, licht haar en dezelfde kleren. En altijd met zijn tweeën. Wij kunnen al die toeristen echt niet uit elkaar houden.'
Het verklaart waarom dorpsgenoten denken de meisjes gezien te hebben op tegenstrijdige plekken."
Dus het is helemaal niet met zekerheid te zeggen dat niemand Kris en Lisanne heeft gezien die voormiddag.
[ Bericht 2% gewijzigd door jogy op 05-06-2015 01:19:30 ]"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Is niet flauw. Je beweert van jezelf meer te hebben gelezen over deze zaak dan ik.quote:Op donderdag 4 juni 2015 22:06 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Wat flauw, ik heb die mogelijkheid in de discussie gebracht en het werd ontkracht door andere users met goede onderbouwing.
Waarom zeg je dat?
Toch mis je eenvoudige basiskennis als dat foto 509 is gewist en dat de meiden tot vervelens aan toe alles van te voren planden. Naast Gynaika haar post ken ik er nog 2 waarin dat gezegd wordtIk hoef mijn visie niet bij te stellen omdat het scenario wat ik voor ogen had in augustus daar nauwelijks wat van veranderd is.quote:Ik ben ook niet te beroerd om mijn visie bij te stellen daar is deze disussie volgens mij voor.
Niet om halstarrig alles te negeren wat niet in je straatje past.![]()
Een voetafdruk?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:28 schreef Perico het volgende:
Ik denk dat we kunnen sluiten. In de schaduw op de rots van foto 507 is namelijk de oplossing van de puzzel te zien![]()
![]()
[ afbeelding ]Make my day!![]()
Het verschil tussen ons is dat ik toegeef als ik er naast zit en jij niet.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:16 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Is niet flauw. Je beweert van jezelf meer te hebben gelezen over deze zaak dan ik.
Waarom zeg je dat?
Toch mis je eenvoudige basiskennis als dat foto 509 is gewist en dat de meiden tot vervelens aan toe alles van te voren planden. Naast Gynaika haar post ken ik er nog 2 waarin dat gezegd wordt
[..]
Ik hoef mijn visie niet bij te stellen omdat het scenario wat ik voor ogen had in augustus daar nauwelijks wat van veranderd is.
Jij wil niet zien dat er ook andere verklaringen zijn voor dingen die jij als bewijs ziet voor jouw scenario.![]()
Dat plannen is toch ook maar hear say? Dat zou ik niet als vaststaand feit durven opvoeren.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:16 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Is niet flauw. Je beweert van jezelf meer te hebben gelezen over deze zaak dan ik.
Waarom zeg je dat?
Toch mis je eenvoudige basiskennis als dat foto 509 is gewist en dat de meiden tot vervelens aan toe alles van te voren planden. Naast Gynaika haar post ken ik er nog 2 waarin dat gezegd wordt
[..]
Ik hoef mijn visie niet bij te stellen omdat het scenario wat ik voor ogen had in augustus daar nauwelijks wat van veranderd is.![]()
graag de ik en jij dingetjes via PM >'tis hier geen kleuterschoolquote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:20 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Het verschil tussen ons is dat ik toegeef als ik er naast zit en jij niet.
Jij wil niet zien dat er ook andere verklaringen zijn voor dingen die jij als bewijs ziet voor jouw scenario.
tia"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Ja, dat dacht ik ook al, dat was wat mij oorspronkelijk bezig hield.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:58 schreef 11en30 het volgende:
Ondertussen lijkt de schaduw van die grassprieten de verkeerde kant op te gaan dus die plant is er later bij gesoept.![]()
![]()
Broer van Lisanne? Zegt dat in een interview bij Pauw, weinig hear say aan, IMOquote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:21 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat plannen is toch ook maar hear say? Dat zou ik niet als vaststaand feit durven opvoeren.![]()
Mooi, I dare youquote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:20 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Het verschil tussen ons is dat ik toegeef als ik er naast zit en jij niet.
Jij wil niet zien dat er ook andere verklaringen zijn voor dingen die jij als bewijs ziet voor jouw scenario.
Noem 1 ding waar ik verkeerd mee zat![]()
Er staat wel weer een 5 inquote:Op vrijdag 5 juni 2015 00:58 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Als het een captcha is, dan zou ik 7570 zeggen maar de naam van je file verraadt waar je naartoe wil.
Ondertussen lijkt de schaduw van die grassprieten de verkeerde kant op te gaan dus die plant is er later bij gesoept.![]()
Dan nog kun je niet zomaar aannemen dat ze die dag helemaal gepland hadden.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:23 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Broer van Lisanne? Zegt dat in een interview bij Pauw, weinig hear say aan, IMO![]()
Nee, de planning was die dag vrijwilligerswerk te doen.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:26 schreef mootie het volgende:
[..]
Dan nog kun je niet zomaar aannemen dat ze die dag helemaal gepland hadden.![]()
Nee dat zeg ik niet. Jij beweerde dat ik bij moest lezen, mijn antwoord daarop was dat ik wrs meer gelezen heb dan jij, ook alles in de Panamese media en locale sites. Jij kent geen Spaans en geen Engels dus die info heb je niet. Dan ben je afhankelijk van hoe een ander dat nieuws brengt.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:16 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Is niet flauw. Je beweert van jezelf meer te hebben gelezen over deze zaak dan ik.
Waarom zeg je dat?
Toch mis je eenvoudige basiskennis als dat foto 509 is gewist en dat de meiden tot vervelens aan toe alles van te voren planden. Naast Gynaika haar post ken ik er nog 2 waarin dat gezegd wordt
[..]
Ik hoef mijn visie niet bij te stellen omdat het scenario wat ik voor ogen had in augustus daar nauwelijks wat van veranderd is.
Ik heb me idd meer geconcentreerd op de Panamese media en de reacties daaronder, en de locale sites.![]()
quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:27 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Nee dat zeg ik niet. Jij beweerde dat ik bij moest lezen, mijn antwoord daarop was dat ik wrs meer gelezen heb dan jij, ook alles in de Panamese media en locale sites. Jij kent geen Spaans en geen Engels dus die info heb je niet. Dan ben je afhankelijk van hoe een ander dat nieuws brengt.
Ik heb me idd meer geconcentreerd op de Panamese media en de reacties daaronder, en de locale sites.bron?
![]()
Wat ik al zei, er zijn meer verklaringen mogelijk voor veel dingen die jij als bewijs voor een misdrijf ziet.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:24 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Mooi, I dare you
Noem 1 ding waar ik verkeerd mee zat
Maar daar heb ik al steeds op gereageerd, op die stellingen van jou.
Ik sluit een misdrijf helemaal niet uit maar zoals ik al vaker zei, een bewijs heb ik nog niet gezien.![]()
ik vraag me nog steeds af waarom ze eerst richting vulkaan zijn gaan zoeken en die zelfs compleet afgesloten hadden
De volgende stop is Boquete, een vulkaan met er rond avontuur in allerlei vormen. Na nog een zweterig dag in verschillende bussen blijkt dat de vulkaan is afgesloten omdat er twee Hollandse meisjes vermist zijn.
http://liefsbeth.reislogger.nl/snel-sightseeing-surfsletten.93774"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
welk bewijs heb je dan wel gezien ?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:31 schreef bladwijzer het volgende:
Ik sluit een misdrijf helemaal niet uit maar zoals ik al vaker zei, een bewijs heb ik nog niet gezien."A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
bronnen zijn heel belangrijk hier, de een bouwt een OP op een fictief persoon.quote:
De ander moet elke scheet verantwoorden, als ik zeg vloeiend Noors en Deens te spreken moet ik dat ook verantwoorden.Wat een toppertje, die vrouw....quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:32 schreef StaceySinger het volgende:
ik vraag me nog steeds af waarom ze eerst richting vulkaan zijn gaan zoeken en die zelfs compleet afgesloten hadden
De volgende stop is Boquete, een vulkaan met er rond avontuur in allerlei vormen. Na nog een zweterig dag in verschillende bussen blijkt dat de vulkaan is afgesloten omdat er twee Hollandse meisjes vermist zijn.
http://liefsbeth.reislogger.nl/snel-sightseeing-surfsletten.93774![]()
Geen enkel, daarom beweer ik ook niet stellig dat er een misdrijf gepleegd moet zijn of dat er verdwaald en/of gevallen moet zijnquote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:33 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
welk bewijs heb je dan wel gezien ?![]()
![]()
Waar de fuck moet hij dan bewijs van leveren, dat hij een Engelse krant kan lezen?quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:34 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
bronnen zijn heel belangrijk hier, de een bouwt een OP op een fictief persoon.
De ander moet elke scheet verantwoorden, als ik zeg vloeiend Noors en Deens te spreken moet ik dat ook verantwoorden.
[..]
Wat een toppertje, die vrouw....![]()
Nou een Spaanse zou ik liever zien.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:35 schreef mootie het volgende:
[..]
Waar de fuck moet hij dan bewijs van leveren, dat hij een Engelse krant kan lezen?![]()
![]()
Neen Bladwijzer.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:31 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Wat ik al zei, er zijn meer verklaringen mogelijk voor veel dingen die jij als bewijs voor een misdrijf ziet.
Er zijn geen bewijzen en dat zeg ik ook niet.
Wel zijn er veel aanwijzingen die die kant op wijzen.
Die aanwijzingen plus mijn nuchter dosis verstand en logische kijk op dingen acht ik de kans op een misdrijf het allergrootst.![]()
Oke verander bewijs in mijn post in aanwijzing, dan nog zijn er meer verklaringen voor dingen die jij als aanwijzing voor een misdrijf ziet. Die wuif jij steeds weg.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 01:47 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Neen Bladwijzer.
Er zijn geen bewijzen en dat zeg ik ook niet.
Wel zijn er veel aanwijzingen die die kant op wijzen.
Die aanwijzingen plus mijn nuchter dosis verstand en logische kijk op dingen acht ik de kans op een misdrijf het allergrootst.
Ik vind ook van mezelf dat ik een nuchtere kijk op zaken heb en een gezonde dosis verstand en acht de kans op een misdrijf aanwezig, maar kleiner dan de kans op een noodlottige wandeling door verkeerde informatie die ze ter beschikking hadden en ook door het onderschatten van de natuurlijke gevaren van zo'n gebied.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: