Niet zo Faxie doenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:58 schreef artelligence het volgende:
[..]
aeque wil dat jij hem serieus neemt :$
[ afbeelding ]
Trek je nu zo'n gezicht?quote:
Doet ze niet aan.quote:
Doet ze niet, ze moet werkenquote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:58 schreef rival het volgende:
[..]
Loka dit is je kans. Plotseling voor zijn deur verschijnen
Quand on a pas ce que l’on aime, il faut aimer ce que l’on aquote:
Jij hebt mijn hele pohi gelezen? Wow ik voel mij speciaal nu.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
PH![]()
Ik kan namelijk wel begrijpend lezen, sorry aeque voor de gevorkte tong
Zo ongeveer.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 11:59 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Trek je nu zo'n gezicht?
[ afbeelding ]
Het siert je niet.quote:
Toch heb je iets met hem gedaan waardoor hij langzaam zwichtquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:01 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dat soort dingen stuur ik niet naar Kaneel.
Ik het echt ben ik toch andersquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:02 schreef FrauMilena het volgende:
Zo, z'n papa is weer thuis.
Straks maar eens even schoonmaken als een eckte huisvrouw.
[..]
Het siert je niet.
Een paar weken knallen dus!quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:03 schreef Lokasenna het volgende:
Goedkeuring van de examencommissie voor mijn scriptie gekregen een paar weken voor het ingeleverd moet worden.
Lekker tempo jongens.
Bejegenen met liefde en geduld.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:03 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Toch heb je iets met hem gedaan waardoor hij langzaam zwicht
Het is al bijna af. :$quote:
He ik ook, wat een toevalquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:04 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik ook.
In het echt ben ik een tokkie.
Dan is het ook geen club meerquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:04 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Straks ben ik echt nog zielsalleen in mijn clubje![]()
Maarvoor jou natuurlijk!
Stiekem een beetje stout onschuldig over he bril heen kijken. Lewde anime kijken en veel over slakken praten.quote:
Nou ik zou soms willen dat ik wat meer koetjes en kalfjes kon ouwehoeren zoals bijvoorbeeld jij, ik wil altijd snel de diepte in en ik kan me voorstellen dat dat bevreemdend over komt voor anderen, kan er evenwel ook niks aan doen, ik ben ook maar wie ik ben.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:01 schreef aeque het volgende:
[..]
Jij hebt mijn hele pohi gelezen? Wow ik voel mij speciaal nu.
Daarmee verbaas je niemand.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:04 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik ook.
In het echt ben ik een tokkie.
Ik ookquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:04 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik ook.
In het echt ben ik een tokkie.
Hoe is dat anders?quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:04 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik ook.
In het echt ben ik een tokkie.
Gewoon jij die heel eigenwijs met de handen over elkaar zit en geen seks heeftquote:
Oh dan maakt m'n leeftijd opeens niet uit?!quote:
Pas maar op voordat ik je een boer ga noemen.quote:
quote:
quote:
Ik durf nu inmiddels wel te zeggen dat jij veel bent, maar niet treurigquote:
Je vergeet even je posts waarin je heel oppervlakkig mensen afbrand, de levens van mensen denkt te kennen, klakkeloos onzin uitkraamt over onderwerpen zonder na te denken dat dat op het moment alleen jouw waarheid is etc. Nee goede filosoof ben je dan.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nou ik zou soms willen dat ik wat meer koetjes en kalfjes kon ouwehoeren zoals bijvoorbeeld jij, ik wil altijd snel de diepte in en ik kan me voorstellen dat dat bevreemdend over komt voor anderen, kan er evenwel ook niks aan doen, ik ben ook maar wie ik ben.
Een wollig lullend amateur filosoofje (te veel eer nog) die moeite heeft met grijstinten en oppervlakkigheid, wil nog steeds niet zeggen dat ik lulverhalen op hang, ik snap dat je er niet op zit te wachten, kwestie van eroverheen lezen en verder gaan met waar je zelf goed in bent.
Ja, misschien moet ik maar een geraniums-clubje beginnen nu, kijken of daar meer animo voor is.quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:07 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Gewoon jij die heel eigenwijs met de handen over elkaar zit en geen seks heeft
Wat wel?quote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik durf nu inmiddels wel te zeggen dat jij veel bent, maar niet treurig.
Smooth like yatsquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik durf nu inmiddels wel te zeggen dat jij veel bent, maar niet treurig.
Hallo, als je een beetje goede tokkie bent is je vriendin minstens 10 jaar jongerquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:08 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Oh dan maakt m'n leeftijd opeens niet uit?!
Zie het stukje over grijstinten en ik beweer niet dat ik altijd een aardig persoon benquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:08 schreef aeque het volgende:
[..]
Je vergeet even je posts waarin je heel oppervlakkig mensen afbrand, de levens van mensen denkt te kennen, klakkeloos onzin uitkraamt over onderwerpen zonder na te denken dat dat op het moment alleen jouw waarheid is etc. Nee goede filosoof ben je dan.
Nee dan zijn de vrouwen toch juist ouderquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:09 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Hallo, als je een beetje goede tokkie bent is je vriendin minstens 10 jaar jonger
Je interpretatie laat soms wel iets te wensen overquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:09 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Noem je mij nou niet relevant
Waar is het lieve van gisteren gebleven?
O. Jammerquote:Op vrijdag 29 mei 2015 12:10 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Nee dan zijn de vrouwen toch juist ouder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |