En "als" is iets anders dan "dan".quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er zijn veel te veel mensen die voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten. Dat is iets heel anders als een tekort aan sociale huurwoningen.
Ik heb niks tegen een verantwoorde opvang van een beperkte groep asielzoekers, maar wel onder strikte voorwaarden. Goede spreiding, hoge eisen aan integratie / taal én het moet zodanig worden geregeld dat wachtlijsten voor woningen hierdoor niet verder oplopen.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:34 schreef hpeopjes het volgende:
Naast alle bijkomende problemen, zoals huisvesting, heb ik er geen enkele moeite mee om toe te geven dat ik die lui gewoon niet in m'n buurt wil hebben. Net als 99% van de rest van Nederland dat stiekem eigenlijk niet wil, ook al beweren ze het tegendeel.
Alsnog een te groot deel. In sommige steden is al een wachtlijst van 10 jaar voor een sociale huurwoning, daar mag je nog wel een jaar of 2-3 bij op tellen omdat er nu weer een deel naar een stel vluchtelingen gaat.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:37 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Niet waar. Het gaat om maar een heel beperkt deel van de sociale woningvoorraad.
Je vergelijking klopt niet.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:42 schreef NotYou het volgende:
[..]
Als jouw kinderen met z'n 3en een kleine kamer delen dan haal jij er nog eens 10 Oost-Europese weeskinderen bij in huis omdat die het probleem toch zeker niet zijn. Juist.
Aan sociale huurwoningen zijn eisen verbonden. Dus als je voor een dubbeltje op de eerste rang wilt zitten maar je inkomen is te hoog, dan heb je gewoon pech.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er zijn veel te veel mensen die voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten. Dat is iets heel anders als een tekort aan sociale huurwoningen.
Integratiequote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:43 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen een verantwoorde opvang van een beperkte groep asielzoekers, maar wel onder strikte voorwaarden. Goede spreiding, hoge eisen aan integratie / taal én het moet zodanig worden geregeld dat wachtlijsten voor woningen hierdoor niet verder oplopen.
En dan nog wil ik dat Nederland met mate een bijdrage levert. We zijn een klein en dichtbevolkt land. De vrije ruimte is hier schaars.
Maar die grens moet een heel eind omlaag, en het moet gebaseerd zijn op wat je verdient, en niet op wat je op een moment in het grijze verleden verdiende.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:44 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Aan sociale huurwoningen zijn eisen verbonden. Dus als je voor een dubbeltje op de eerste rang wilt zitten maar je inkomen is te hoog, dan heb je gewoon pech.
In villaparken, in de Amsterdamse grachtengordel, in Wassenaar, Bloemendaal of Blaricum, allemaal prima wat mij betreft. Plek zat en ze zullen daar ongetwijfeld met open armen ontvangen worden door al die linksliberale naïevelingen.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik vind ook dat we ze in villaparken moeten zetten eigenlijk.
gaan ze in tentjes wonen?quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat je niet oplost door asielzoekers niet meer toe te laten.
Vluchtelingen die hier een opleiding volgen, ondernemen of in loondienst werken vind je niet 'integreren'?quote:
Ik vroeg niet waar je familie woonde, ik vroeg waar jij woonde. En het antwoord verbaast me niks. Ik zou je familieleden weleens over dit onderwerp willen horen. Je zult maar, zoals die mevrouw in Hardenberg laatst, horen dat er een groot asielzoekerscentrum tegenover je huis komt. Zeg maar dag tegen de waarde van je huis.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik woon in een stad, en mijn halve familie woont midden in een krimpregio. Je suggestieve vraag was dus weer eens onterecht.
Het is kiezen uit twee kwaden. De wachtlijsten zijn mij natuurlijk bekend, en om te voorkomen dat (door werk, kinderen, ...) regiogebonden mensen nog langer op een wachtlijst moeten staan, ben je volgens mij beter af als je in eerste instantie plekken in Nederland gebruikt waar de druk wat minder is. Dat betekent, logisch gezien, inderdaad dat de perspectieven voor die groep minder zijn (alhoewel een weer groeiende bevolking ook werkgelegenheid genereert).
Het is kiezen uit twee kwaden. Er is geen fijne oplossing voor dit probleem, in ieder geval niet op korte termijn.
Vertel eens dan. Want je hebt nog steeds geen antwoord gegeven op mijn vraag wat er mis mee is. Op dit moment zit je alleen maar dom te schreeuwen.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:46 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
In villaparken, in de Amsterdamse grachtengordel, in Wassenaar, Bloemendaal of Blaricum, allemaal prima wat mij betreft. Plek zat en ze zullen daar ongetwijfeld met open armen ontvangen worden door al die linksliberale naïevelingen.
Maar niet in mijn wijk. We hebben hier al genoeg ellende zoals het nu is.
zoals die somaliers?quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vluchtelingen die hier een opleiding volgen, ondernemen of in loondienst werken vind je niet 'integreren'?
Dus daarom laten we asielzoekers maar wél toe, terwijl je weet dat ook zij allemaal een huurwoning moeten krijgen?quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:41 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat je niet oplost door asielzoekers niet meer toe te laten.
Juist, want alle vluchtelingen zijn Somaliërs...quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:48 schreef hans1985 het volgende:
[..]
zoals die somaliers?
daar was laatst nog iets van over in het nieuws.
weet jij nog wat dat was?
Er zitten figuren tussen die dat niet doen, maar dat betwist niemand.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:48 schreef hans1985 het volgende:
[..]
zoals die somaliers?
daar was laatst nog iets van over in het nieuws.
weet jij nog wat dat was?
Ja, dat vind ik an sich ook een goede reden idd.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:46 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
In villaparken, in de Amsterdamse grachtengordel, in Wassenaar, Bloemendaal of Blaricum, allemaal prima wat mij betreft. Plek zat en ze zullen daar ongetwijfeld met open armen ontvangen worden door al die linksliberale naïevelingen.
Maar niet in mijn wijk. We hebben hier al genoeg ellende zoals het nu is.
Je bedoelt ongeveer 75%quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zitten figuren tussen die dat niet doen, maar dat betwist niemand.
quote:De helft van de Somaliërs in Nederland zit in de bijstand. Slechts iets meer dan één op de vijf Somalische Nederlanders heeft überhaupt werk, blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP).
"Slechts" 20.000? Wat mij betreft zijn het er veel te veel.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:43 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er worden jaarlijks honderden asielzoekers uitgezet en daarnaast vangen we niet de hele wereld maar slechts 20.000 asielzoekers op jaarbasis op.
en vluchtelingen gaan in tentjes wonen of in huizen waardoor de toestand nog schrijnender word.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zitten figuren tussen die dat niet doen, maar dat betwist niemand.
Het probleem wordt niet opgelost door geen asielzoekers meer toe te laten. Voorheen hoorde je vrijwel niemand over het tekort dus dat het allemaal om die arme woningzoekenden te doen is, is niet zo geloofwaardig.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:48 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dus daarom laten we asielzoekers maar wél toe, terwijl je weet dat ook zij allemaal een huurwoning moeten krijgen?Wat een belachelijke redenatie. Je kiest er dus willens en wetens - met je volle verstand - voor om iets dat al een probleem is nog verder te verergeren.
Vergeleken met "de hele wereld" is 20.000 een mager getal, ja.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:50 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
"Slechts" 20.000? Wat mij betreft zijn het er veel te veel.
Integreren is meer dan alleen een economische bijdrage leveren.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vluchtelingen die hier een opleiding volgen, ondernemen of in loondienst werken vind je niet 'integreren'?
Kut voor ze.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:50 schreef hans1985 het volgende:
[..]
en vluchtelingen gaan in tentjes wonen of in huizen waardoor de toestand nog schrijnender word.
En ongeacht wat je standpunt is. Het lijkt er op dat het merendeel van de bevolking vluchtelingen zat is.
en wat verbeterd die 20.000 dan. is druppel op gloeiende plaat.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vergeleken met "de hele wereld" is 20.000 een mager getal, ja.
Dat klopt, maar het zijn wel zo'n beetje de meest toonaangevende indicatoren.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Integreren is meer dan alleen een economische bijdrage leveren.
20000 uitvreters zijn er 20000 teveelquote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vergeleken met "de hele wereld" is 20.000 een mager getal, ja.
Of kut voor die vluchtelingen.quote:
Prima, houden zo. Liefst nog wat magerder. Begin maar met een volledige immigratiestop voor alle moslimlanden. Die mensen zoeken hun heil maar in de regio.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vergeleken met "de hele wereld" is 20.000 een mager getal, ja.
Meer dan genoeg. Als je meer wilt opnemen dan neem je er zelf maar een paar mee uit zo'n land.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Vergeleken met "de hele wereld" is 20.000 een mager getal, ja.
Niemand zit er om te springen. Alleen hebben we afgesproken om mensen die in een teringbende leven en hun leven niet zeker zijn asiel te verlenen. Lijkt me een vrij redelijke afspraak.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:52 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Of kut voor die vluchtelingen.
Zij komen hier naartoe, ze kunnen ook naar een ander land gaan waar men ze wel met open armen onthaalt en de woningen al ingericht klaar staan.
als ze ze zelf in huis hebben of moeten betalen dan zijn ze vaak niet meer zo sociaal.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Meer dan genoeg. Als je meer wilt opnemen dan neem je er zelf maar een paar mee uit zo'n land.
Dat is een oneigenlijk argument natuurlijk.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:53 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Meer dan genoeg. Als je meer wilt opnemen dan neem je er zelf maar een paar mee uit zo'n land.
Gelukkig denken de mensen die verantwoordelijk zijn voor het asielbeleid er niet zo bekrompen over.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Prima, houden zo. Liefst nog wat magerder. Begin maar met een volledige immigratiestop voor alle moslimlanden. Die mensen zoeken hun heil maar in de regio.
de verrechtingsing in europa is je niet opgevallen?quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:56 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Gelukkig denken de mensen die verantwoordelijk zijn voor het asielbeleid er niet zo bekrompen over.
Mijn vriendin is een vluchteling uit Irak.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:11 schreef DW457 het volgende:
Hoeveel van jullie internethelden hebben daadwerkelijk wel eens echt contact gehad met een vluchteling en kent de verhalen die ze met zich meedragen? Denk niet dat er ook maar iemand is hier voor wie dat geldt anders zou je niet zo dom en kortzichtig reageren.
Dat is dus precies wat ik zeg: eigenlijk zit vrijwel niemand op die lui te wachten. Maar als we er dan toch een aantal moeten huisvesten, doe dat dan tenminste zo veel mogelijk in de wijken waar het draagvlak daarvoor onder de bewoners het grootst is. Dan krijgt iedereen precies wat hij/zij graag wil.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:49 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik an sich ook een goede reden idd.
Nou woon ik toevallig in een dorp, met min of meer nauwelijks problemen, maar zou er ook niet op zitten te wachten nee. Eén van de redenen dat je op een dorp woont is juist dat je niet zit te wachten op grootsteedse problematiek.
Je vergist je. De drugshandel en vrouwenhandel is voor het grootste deel in handen van Nederlandse georganiseerde misdaad. Niet de moslims. Ken je feiten.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef hans1985 het volgende:
[..]
als drugshandel en vrouwenhandel legaal werk is wel.
quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:01 schreef DW457 het volgende:
[..]
Je vergist je. De drugshandel en vrouwenhandel is voor het grootste deel in handen van Nederlandse georganiseerde misdaad. Niet de moslims. Ken je feiten.
Het lijkt me iets zinniger om naar een gehele groep en de verhoudingen te kijken dan op basis van een recent nieuwsitem uitspraken te extrapoleren naar alle moslims.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze zijn wel zo netjes om in het Nederlands 'teringhoer' te zeggen voordat je een baksteen in je gezicht krijgt. Toppunt van integratie
Wacht even, dus alle moslims zijn slecht en alle christenen zijn lieverdjes? Hmm...dat wist ik niet...bedankt voor de tipquote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Mijn vriendin is een vluchteling uit Irak.
Het verschil is alleen dat zij is gevlucht vanwege gevaar voor eigen leven niet voor eigen financieel gewin. Ze is van een christelijke minderheid en die worden in Irak gewoon vermoord. Juist, door de moslims. Voor dat soort mensen is het dan ook bedoeld. Niet voor een stel Somalische of Nigeriaanse gelukszoekers.
quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:02 schreef DW457 het volgende:
[..]
Wacht even, dus alle moslims zijn slecht en alle christenen zijn lieverdjes? Hmm...dat wist ik niet...bedankt voor de tip
Je doet zelf gelijksoortige uitlatingen zij het in een andere richting.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:58 schreef DW457 het volgende:
[..]
Moslims integreren bijzonder goed zelfs over het algemeen. Ze willen graag een eigen onderneming starten of op een andere manier aan het werk. Handel drijven en werken zit echt in hun bloed en hier zijn ze dan ook creatief in. Dat zou je verbazen.
Nou, ik denk dat Xa1pt anders graag wat Somaliërs/Bulgaren/Syriërs/enz in zijn sociale huurflat ziet verschijnen. Lekker gezellig, veel sociale controle, niet meer die spruitjeslucht enzo.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Dat is dus precies wat ik zeg: eigenlijk zit vrijwel niemand op die lui te wachten. Maar als we er dan toch een aantal moeten huisvesten, doe dat dan tenminste zo veel mogelijk in de wijken waar het draagvlak daarvoor onder de bewoners het grootst is. Dan krijgt iedereen precies wat hij/zij graag wil.
Dan moet ie dat zeggen. Ik baseer me slechts op wat hier letterlijk staat:quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze komt weliswaar uit een moslimland, maar ze is christelijk zegt-ie. Dus dat bedoelt ome 11 niet, denk ik.
quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Prima, houden zo. Liefst nog wat magerder. Begin maar met een volledige immigratiestop voor alle moslimlanden. Die mensen zoeken hun heil maar in de regio.
Wat voor veruit de meerderheid van de vluchtelingen geldt die asiel krijgen verleend.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Mijn vriendin is een vluchteling uit Irak.
Het verschil is alleen dat zij is gevlucht vanwege gevaar voor eigen leven niet voor eigen financieel gewin.
Je wordt vanzelf rechtser, omdat rechts de enige is die dit soort problemen serieus neemt. Ik heb persoonlijk nog nooit rechtser dan D66 gestemd, maar ik ben die laffe houding van partijen als PvdA en D66 op dit punt inmiddels spuugzat.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:57 schreef hans1985 het volgende:
[..]
de verrechtingsing in europa is je niet opgevallen?
Dit lijkt mij nou een uitstekend plan.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Dat is dus precies wat ik zeg: eigenlijk zit vrijwel niemand op die lui te wachten. Maar als we er dan toch een aantal moeten huisvesten, doe dat dan tenminste zo veel mogelijk in de wijken waar het draagvlak daarvoor onder de bewoners het grootst is. Dan krijgt iedereen precies wat hij/zij graag wil.
Ik bedoel als mensen gevaar lopen in hun eigen land, laat ze maar komen. Of ze nou moslim of christen zijn. Gelukszoekers die moeten maar zien dat ze zichzelf in levensonderhoud kunnen voorzien, anders gaan ze terug en is de poging tot vinden van geluk mislukt.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:02 schreef DW457 het volgende:
[..]
Wacht even, dus alle moslims zijn slecht en alle christenen zijn lieverdjes? Hmm...dat wist ik niet...bedankt voor de tip
Je zult maar weinig mensen tegen gaan komen die het hiermee oneens zijn. De vraag blijft natuurlijk hoe je de gelukszoeker uit het oorlogsgebied Syrië gaat scheiden van de oorlogsvluchteling uit het derde wereldland Somalië.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:04 schreef Sapstengel het volgende:
Ik bedoel als mensen gevaar lopen in hun eigen land, laat ze maar komen. Of ze nou moslim of christen zijn. Gelukszoekers die moeten maar zien dat ze zichzelf in levensonderhoud kunnen voorzien, anders gaan ze terug en is de poging tot vinden van geluk mislukt.
Excuses, ik had me iets zorgvuldiger moeten uitdrukken. Mensen die hun leven niet zeker zijn door toedoen van moslims omdat ze lid zijn van een religieuze minderheid, moeten dit land in kunnen.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:00 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Mijn vriendin is een vluchteling uit Irak.
Het verschil is alleen dat zij is gevlucht vanwege gevaar voor eigen leven niet voor eigen financieel gewin. Ze is van een christelijke minderheid en die worden in Irak gewoon vermoord. Juist, door de moslims. Voor dat soort mensen is het dan ook bedoeld. Niet voor een stel Somalische of Nigeriaanse gelukszoekers.
In pvda-postcodegebieden droppen, hek hermetisch sluiten.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:04 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dit lijkt mij nou een uitstekend plan.
Ook prima.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:03 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat Xa1pt anders graag wat Somaliërs/Bulgaren/Syriërs/enz in zijn sociale huurflat ziet verschijnen. Lekker gezellig, veel sociale controle, niet meer die spruitjeslucht enzo.
Voor hoeveel vluchtelingen kan ik jou noteren? 3? 4? Je zegt het maar.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 17:54 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Niemand zit er om te springen. Alleen hebben we afgesproken om mensen die in een teringbende leven en hun leven niet zeker zijn asiel te verlenen. Lijkt me een vrij redelijke afspraak.
Alleen lullig dat rechtse partijen er ab-so-luut nul komma nax problemen mee hebben dat allerlei mensen naar NL komen zo lang ze als werknemer goedkoper zijn als NL'ers hè. En die mensen komen vervolgens te wonen in de achterstandswijken die sws al problemen hebben met eerdere golven goedkope arbeiders, omdat ze nu eenmaal weinig verdienen, en het balletje rolt zo lekker door en jij komt vervolgens even vertellen dat je rechts bent, want dat lost de problemen wel even op.quote:Op zaterdag 16 mei 2015 18:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je wordt vanzelf rechtser, omdat rechts de enige is die dit soort problemen serieus neemt. Ik heb persoonlijk nog nooit rechtser dan D66 gestemd, maar ik ben die laffe houding van partijen als PvdA en D66 op dit punt inmiddels spuugzat.
Drogreden natuurlijk. Of mogen mensen ook alleen vinden dat iedere ingezetene recht heeft op zorg als je verpleegkundige of arts bent?quote:Op zaterdag 16 mei 2015 19:30 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Voor hoeveel vluchtelingen kan ik jou noteren? 3? 4? Je zegt het maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |