Dat zou men ook moeten doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:48 schreef Re het volgende:
stabilisatie in de regio lijkt me het meest constructieve trouwens, maar ja dat wil men niet echt
Godskolere zeg, we komen uit een jarenlange economische crisis waar de financiele sector een van de grote veroorzakers van was. Je kunt asielzoekers wel overal de schuld van geven, maar dat is dan ook niet meteen de waarheid he.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:49 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Wacht even, de samenleving kan het prima aan?
Dus er zijn geen problemen in nederland zeg je?
De gezondheidszorg die voor veel mensen geen zekerheid meer is. De zorg voor ouderen? Mensen die naar de voedselbank moeten, werkeloosheid. Problemen met immigranten en asielzoekers, etc.
Wonen wij in hetzelfde land?
de regio en wij, inmenging op het verkeerde niveau, investeren in chaos ipv welvaart, maar ja kankeren kunnen we wel goedquote:
immers wederopbouw is geen ontwikkeling...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:51 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Dat zou men ook moeten doen.
Ontwikkelingshulp stoppen en grenzen dicht.
Investeer in het leger die je kunt inzetten als vredesmacht en wederopbouw macht.
Help mensen ter plekke met de basisbehoeften.
Hoho...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:49 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Wacht even, de samenleving kan het prima aan?
Dus er zijn geen problemen in nederland zeg je?
De gezondheidszorg die voor veel mensen geen zekerheid meer is. De zorg voor ouderen? Mensen die naar de voedselbank moeten, werkeloosheid. Problemen met immigranten en asielzoekers, etc.
Wonen wij in hetzelfde land?
je moet eerst intern de huishouding goed hebben voordat je uberhaupt moet denken aan nog meer hulpbehoevende gasten.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:54 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Hoho...
Gezondheidszorg? Ik had het over mee laten doen... Als je er voor zorgt dat allochtonen meedoen, betalen ze net zo hard mee en maakt het niet uit of je voor 10 of 20 miljoen mensen zorg moet verzorgen... De gezondheidszorg wordt voornamelijk onbetaalbaar door vergrijzing, juist jonge werkende allochtonen kunnen er in bijdragen om de verhouding jongeren/ouderen gunstig te beinvloeden...
Voedselbanken en werkloosheid? Wordt dat veroorzaakt door nieuwkomers?
Problemen met immigranten? Ja... En dat is juist een taak die de overheid heeft laten liggen zoals ik bepleitte... Als mensen aan het werk zijn of studeren hebben ze amper redenen om problemen te veroorzaken...
En veel problemen komen niet uit de nieuwe groepen maar juist uit 2e of 3e generatie Marokkanen die hier al sinds de 60's zijn.
Dat kan prima tegelijkertijd.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:55 schreef hans1985 het volgende:
[..]
je moet eerst intern de huishouding goed hebben voordat je uberhaupt moet denken aan nog meer hulpbehoevende gasten.
Nee maar ik zou dan liever zien dat het leger veiligheid en stabiliteit brengt.quote:
Nederland is een van de top 10 best georganiseerde landen ter wereld. Als ergens op de wereld "intern de huishouding" goed geregeld is, dan wel in Nederland.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:55 schreef hans1985 het volgende:
[..]
je moet eerst intern de huishouding goed hebben voordat je uberhaupt moet denken aan nog meer hulpbehoevende gasten.
dat is jouw mening maar de feiten tonen aan dat wij intern grote problemen hebben.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:56 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Dat kan prima tegelijkertijd.
De overheid gaat niets doen: dat baart me veel grotere zorgen dan die groep van 20.000 mensen die er jaarlijks bijkomt.
Noem de 5 belangrijkste problemen eens? En wat is volgens jou daar de oorzaak van?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:57 schreef hans1985 het volgende:
[..]
dat is jouw mening maar de feiten tonen aan dat wij intern grote problemen hebben.
Met nieuwkomers versterk je die problemen alleen maar.
Ik heb er 2 jaar geleden bovenop gezeten. Het is zo dat je niet hoeft te bewijzen dat je een vluchteling bent maar slechts aannemelijk hoeft te maken.quote:
de verzorgingstaat was decennia het voorbeeld voor de wereld. Alleen de breuken zijn al lang zichtbaar. Tevens is er veel verborgen armoede en vele problemen in de samenleving.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:56 schreef Igen het volgende:
[..]
Nederland is een van de top 10 best georganiseerde landen ter wereld. Als ergens op de wereld "intern de huishouding" goed geregeld is, dan wel in Nederland.
Of vind je dat zielige mensen uit oorlogsgebied maar moeten creperen zolang niet elke Nederlander gouden kranen in de badkamer heeft?
ontwikkelingshulp dusquote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:56 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Nee maar ik zou dan liever zien dat het leger veiligheid en stabiliteit brengt.
En dan eenheden die helpt bouwen, infrastructuur aanlegt, basale samenleving inricht en de mensen onderwijst.
Het leger is er al en kost toch al geld, waarom niet nuttig inzetten.
Heb je daar ook bronnen voor, ik vind dit wel een erg boude stelling. Daarnaast bespeur ik een ondertoon van koloniaal denken, waarom is dat?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:52 schreef Re het volgende:
[..]
de regio en wij, inmenging op het verkeerde niveau, investeren in chaos ipv welvaart, maar ja kankeren kunnen we wel goed
Maar dat wordt niet veroorzaakt door 20k nieuwkomers die 2,5 Euro per maand kosten.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:59 schreef hans1985 het volgende:
[..]
de verzorgingstaat was decennia het voorbeeld voor de wereld. Alleen de breuken zijn al lang zichtbaar. Tevens is er veel verborgen armoede en vele problemen in de samenleving.
Ja als je bij modaal+ hoort heb je een goed leven.
Heb je de ontwikkeling van de belastingdruk door de jaren heen gevolgd, en wat je daar effectief voor terugkrijgt?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:58 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Noem de 5 belangrijkste problemen eens? En wat is volgens jou daar de oorzaak van?
520 miljoen per jaar...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:00 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Maar dat wordt niet veroorzaakt door 20k nieuwkomers die 2,5 Euro per maand kosten.
als je pretendeert geen economische vluchtelingen te wensen zul je wellicht de economische welvaart daar moeten brengen...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:00 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Heb je daar ook bronnen voor, ik vind dit wel een erg boude stelling. Daarnaast bespeur ik een ondertoon van koloniaal denken, waarom is dat?
-integratieproblemen met kansloze allochtonen/asielzoekers.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:58 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Noem de 5 belangrijkste problemen eens? En wat is volgens jou daar de oorzaak van?
Ik had het tegen hans1985 en voorlopig zie ik nog geen 5 genoemde problemen met oorzaak.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:01 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Heb je de ontwikkeling van de belastingdruk door de jaren heen gevolgd, en wat je daar effectief voor terugkrijgt?
- integratieprobleem is er, zoals ik zei: er is te weinig aandacht aan geschonken door overheid, te vrijblijvend, geen verplichte scholingquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:04 schreef hans1985 het volgende:
[..]
-integratieproblemen met kansloze allochtonen/asielzoekers.
-Veel criminaliteit veroorzaakt door die groepen
-veel verborgen armoede. Werklozen maar ook ZZP-ers die officieel niet werkloos zijn maar te weinig binnen krijgen.
-zorg voor ouderen/zwakkeren die zwaar onder de maat is omdat geld op is.
-gezondheidszorg die steeds bassaler word indien je je niet aanvullend verzekerd.
Het blijft 2,5 Euro per maand... En voorgaande jaren, ja...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:02 schreef hans1985 het volgende:
[..]
520 miljoen per jaar...
en dat is alleen voor de 20.000 van afgelopen jaar. Voorgaande jaren zijn niet mee gerekend.
dat noemen van 2,50 is proberen het minder te laten lijken.
http://retro.nrc.nl/W2/Nieuws/1999/04/28/Vp/06.htmlquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:11 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Het blijft 2,5 Euro per maand... En voorgaande jaren, ja...
Maar van die groepen zijn er inmiddels ook een aantal aan het werk en belasting aan het betalen... En we moeten er alles aan doen om te zorgen dat die participatie zo hoog mogelijk wordt.
Waarom? Wij kunnen die welvaart niet brengen, dat moeten de mensen daar zelf doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:04 schreef Re het volgende:
[..]
als je pretendeert geen economische vluchtelingen te wensen zul je wellicht de economische welvaart daar moeten brengen...
100% gaat nooit lukken, maar je kunt de stroom best beperken, en belangrijker, de toegang tot en de druk op de verzorgingsstaat binnen de perken houden. Je brengt het alsof economische vluchtelingen een natuurverschijnsel is waar niets aan te doen valt, dat is natuurlijk onzin.quote:of denk je dat als je poogt heel europa dicht te timmeren je daarmee economische vluchtelingen weert? Beetje wat er nu gebeurd met mexico en de vs.... als je daar beter van gaat slapen, prima, maar dat lost het probleem verder niet op
Zelfs als die 13 miljard Gulden van toen echt zou kloppen en nu 8 miljard Euro geworden is dan klinkt dat erger dan het is.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:18 schreef hans1985 het volgende:
[..]
http://retro.nrc.nl/W2/Nieuws/1999/04/28/Vp/06.html
zegt genoeg...
en we nemen er steeds meer op.
je verwijst steeds naar de overheid als schuldige.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:25 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Zelfs als die 13 miljard Gulden van toen echt zou kloppen en nu 8 miljard Euro geworden is dan klinkt dat erger dan het is.
40 Euro per maand is natuurlijk een hoop geld maar des te meer reden voor de overheid om eindelijk eens serieus aan het werk te gaan met die groepen die niet voldoende participeren en dat in de komende decennia op te lossen.
Gaat dat gebeuren? Nee...
28 april 1999, kon je niks recenters vinden? We zijn uit mijn hoofd intussen 6 kabinetten verder.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:18 schreef hans1985 het volgende:
[..]
http://retro.nrc.nl/W2/Nieuws/1999/04/28/Vp/06.html
zegt genoeg...
en we nemen er steeds meer op.
Het klopt niet.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:05 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Klopt, en met dat beleid en de gevolgen kan het probleem op 2 manieren benaderen:
- je verwijt de nieuwkomers dat ze de schaarse woningen bewonen
- je verwijt de overheid dat ze te weinig doet om het woningaanbod te laten meegroeien met de nieuwkomers
maakt dat wat uit voor de trend?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:34 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
28 april 1999, kon je niks recenters vinden?
Ja nog meer landen kapot schieten zodat er meer vluchtelingen komen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:48 schreef hans1985 het volgende:
[..]
alleen in 2014 en dat zijn de geregistreerde.
Asielzoeker kost 26k per jaar.
die 20.000 kost ons dus 520 miljoen per jaar.
veel geld waarmee je heel wat andere begrotingstekorten kunt oplossen.
het zit in de mens om zich naar de omstandigheden aan te passen, dus als het ergens anders beter is dan heb je meer kans... tsja, dat is gewoon evolutionair bepaald, en dat zul je niet tegen houden tenzij je er voor zorgt dat de leefomstandigheden aldaar voor voldoende welvaart zorgen, en dat ze dat zelf niet kunnen is irrelevant, je kan dat wel gaan eisen maar dat gaat niets helpenquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:24 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Waarom? Wij kunnen die welvaart niet brengen, dat moeten de mensen daar zelf doen.
[..]
100% gaat nooit lukken, maar je kunt de stroom best beperken, en belangrijker, de toegang tot en de druk op de verzorgingsstaat binnen de perken houden. Je brengt het alsof economische vluchtelingen een natuurverschijnsel is waar niets aan te doen valt, dat is natuurlijk onzin.
Ik verwijs naar de overheid als schuldige omdat ze wel mensen toelaten maar er daarna niet meer naar omkijken.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:28 schreef hans1985 het volgende:
[..]
je verwijst steeds naar de overheid als schuldige.
Maar de mensen die hier binnen komen werken er zelf niet aan mee.
En als de overheid na 40 jaar het nog niet kan oplossen (ze hebben werkelijk van alles geprobeerd) dan moet je geen problemen meer binnen halen maar grenzen dicht.
40 euro per maand per inwoner.
dus als je een gezin hebt met een kostwinner en twee kinderen is dat dus al 160 euro.
Nou dat is heel veel geld voor veel mensen
als het een feit is heb je geen referendum nodigquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:38 schreef hans1985 het volgende:
maar een belangrijker feit is dat de meerderheid van het volk de asielzoekers zat is, het zou eerlijk zijn als de overheid daarover eens een referendum houdt.
dan niks doen en de grenzen sluiten.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:36 schreef loni55 het volgende:
[..]
Ja nog meer landen kapot schieten zodat er meer vluchtelingen komen.
Een referendum houdt niet meer in dan een peiling van Maurice de Hond. Ik zie niet wat het oplost.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:38 schreef hans1985 het volgende:
maar een belangrijker feit is dat de meerderheid van het volk de asielzoekers zat is, het zou eerlijk zijn als de overheid daarover eens een referendum houdt.
Ook als je de grenzen sluit lost het niets op voor de groepen die er al zijn, die groep die nu (volgens Lakerman in 1999) zo'n 40 Euro per maand kost.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:39 schreef hans1985 het volgende:
[..]
dan niks doen en de grenzen sluiten.
Het heeft ook eeuwen geduurd voordat west-europa deze beschaving had. ook veel bloedige oorlogen en ellende.
Wat een defaitisme. Weet je zeker dat dat niet wordt ingegeven doordat jij het probleem niet zo ziet?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:37 schreef Re het volgende:
[..]
het zit in de mens om zich naar de omstandigheden aan te passen, dus als het ergens anders beter is dan heb je meer kans... tsja, dat is gewoon evolutionair bepaald, en dat zul je niet tegen houden
Wij kunnen geen welvaart scheppen in andere landen, dat moeten die mensen zelf doen. Of eigenlijk, wij kunnen die welvaart wel scheppen maar dan moeten we die landen gaan koloniseren, onze cultuur (zeer) dwingend opleggen, enz. Volgens mij hebben we enige tijd terug met z'n allen afgesproken dat we dat niet meer gaan doen.quote:tenzij je er voor zorgt dat de leefomstandigheden aldaar voor voldoende welvaart zorgen, en dat ze dat zelf niet kunnen is irrelevant, je kan dat wel gaan eisen maar dat gaat niets helpen
mwha, ik hou wel van ethologie, dat heeft niets met handdoeken in ringen gooien te maken maar met simpele basisprincipes van het menselijk bestaanquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:42 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Wat een defaitisme. Weet je zeker dat dat niet wordt ingegeven doordat jij het probleem niet zo ziet?
[..]
Wij kunnen geen welvaart scheppen in andere landen, dat moeten die mensen zelf doen. Of eigenlijk, wij kunnen die welvaart wel scheppen maar dan moeten we die landen gaan koloniseren, onze cultuur (zeer) dwingend opleggen, enz. Volgens mij hebben we enige tijd terug met z'n allen afgesproken dat we dat niet meer gaan doen.
Ik heb het geluk dat ik het gevonden hebquote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:47 schreef KoosVogels het volgende:
Gelukszoeker vind ik altijd een wat gekke term.
Wie is er geen gelukszoeker?
kapsalonquote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:35 schreef hottentot het volgende:
Beter zouden de Somaliers wat restaurantjes beginnen.
[ afbeelding ]
Ik zou daar klant worden.
Minima hebben het ook prima in ons land.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:59 schreef hans1985 het volgende:
[..]
de verzorgingstaat was decennia het voorbeeld voor de wereld. Alleen de breuken zijn al lang zichtbaar. Tevens is er veel verborgen armoede en vele problemen in de samenleving.
Ja als je bij modaal+ hoort heb je een goed leven.
Nee hoor. Europa heeft uitstekend stabilisatie programma gehad voordat de vs hun heilige oorlog zijn begonnen. ENP werkte uitstekend maar ja.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:39 schreef hans1985 het volgende:
[..]
dan niks doen en de grenzen sluiten.
Het heeft ook eeuwen geduurd voordat west-europa deze beschaving had. ook veel bloedige oorlogen en ellende.
Allochtonen staan ook op dezelfde wachtlijst. Leer het verschil tussen asielzoekers en allochtonen. En die wachtlijst heb je niet te danken aan de asielzoekers, maar aan het verrotte overheidsbeleid.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het is eerder dat die mensen niet meer weggaan, allerlei rechten krijgen / opeisen, met voorrang een woning krijgen terwijl autochtone Nederlanders al jaren op de wachtlijst staan voor een sociale huurwoning, enzovoort
Dan verschillen we blijkbaar van mening.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:47 schreef Re het volgende:
[..]
mwha, ik hou wel van ethologie, dat heeft niets met handdoeken in ringen gooien te maken maar met simpele basisprincipes van het menselijk bestaan
Dat is (deels) waar, maar het is natuurlijk wel een beetje raar van de overheid om wanbeleid te voeren en dat dan nog te verergeren door beleid te voeren dat de burgers nog harder laat voelen dat er wanbeleid wordt gevoerd. Na mij de zondvloed, ik heb er toch geen last van en wat kunnen mij die paupers schelen, het is ze van harte gegund. Dat idee krijg je er een beetje bij.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 14:44 schreef Irakees het volgende:
[..]
Allochtonen staan ook op dezelfde wachtlijst. Leer het verschil tussen asielzoekers en allochtonen. En die wachtlijst heb je niet te danken aan de asielzoekers, maar aan het verrotte overheidsbeleid.
Mede mogelijk gemaakt door een groot deel van de Nederlanders die telkens dezelfde politieke partijen aan de macht brengen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 14:55 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Dat is (deels) waar, maar het is natuurlijk wel een beetje raar van de overheid om wanbeleid te voeren en dat dan nog te verergeren door beleid te voeren dat de burgers nog harder laat voelen dat er wanbeleid wordt gevoerd.
Bzzzt, wrong!quote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:47 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Valt ook wel mee.
Zelfs als je die 13 iedere maand 2500 Euro zou betalen, kost het ons maar 3,25 Euro per maand, per Nederlander. En dat krijgen ze heus niet.
Dat klopt, maar laat ik een post van mezelf citeren:quote:Op zaterdag 9 mei 2015 15:08 schreef Irakees het volgende:
[..]
Mede mogelijk gemaakt door een groot deel van de Nederlanders die telkens dezelfde politieke partijen aan de macht brengen.
Het is niet zo alsof ik niet een berekening heb gemaakt op de hele bevolking. M'n berekening klopt, op hooguit 50 cent per maand verschil.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 15:11 schreef Robuustheid het volgende:
[..]
Bzzzt, wrong!
Per 10.000 Nederlanders. Daar zitten een hoop gepensioneerden, huisvrouwen, kinderen, werklozen tussen. Dan kun je beter kijken naar de verhouding werkenden en asielzoekers.
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:14 schreef MaGNeT het volgende:
Ik betaal mee aan jouw JSF of snelweg en jij betaalt mee aan mijn asielzoeker.
Is er wel sprake van een meerderheid waarover Hans het heeft? Toon het maar aan tijdens de verkiezingen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 15:19 schreef Quiche_lorraine het volgende:
Dat klopt, maar laat ik een post van mezelf citeren:
'De middenklasse kan genegeerd worden omdat er grosso modo geen (serieus) alternatief is. Alle grote middenpartijen staan min of meer hetzelfde voor: allemaal hebben ze heel veel belastinggeld nodig om te herverdelen, en de middenklasse mag dat betalen. Er zijn accentverschillen, maar die zijn redelijk minimaal. De middenklasse heeft, itt de onderklasse (heeft geen geld/carriere/enz) en de bovenklasse (mobiel), veel te verliezen. Zolang men net het hoofd boven water weet te houden zal men behoudend stemmen, op de bestaande middenpartijen dus, stemmen op randpartijen is immers risicovol. Maar er broeit wat, en dat is ook niet zo gek, want een groot deel van de middenklasse, mn als men in de groep 25-45 zit, kan het hoofd amper boven water houden. Zodra er een serieus alternatief is of men echt radeloos, redeloos, reddeloos is, zal er een aardverschuiving in het politieke landschap volgen. '
(POL / De onzichtbare macht van de gewone man)
Er is geen alternatief, dus verandert er niets. Catch 22.
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 13:38 schreef hans1985 het volgende:
maar een belangrijker feit is dat de meerderheid van het volk de asielzoekers zat is
In een tijd van 5 jaar praat je al over 100.000 mensen. In tien jaar tijd zijn het er 200.000. Enzovoort.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:25 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Daar kunnen asielzoekers verder weinig aan doen lijkt me. Bovendien ga je het schaarsteprobleem niet oplossen door 20.000 minder vergunninghouders te huisvesten.
Verkiezingen zijn daarvoor een slechte graadmeter. Je kunt niet zeggen wat dat op detailniveau zegt over de ideeën die in Nederland leven. Sowieso, gezien het mechanisme dat ik schetste, kun je uit verkiezingen moeilijk afleiden welke ideeën er echt leven onder de bevolking.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 15:29 schreef Irakees het volgende:
[..]
Is er wel sprake van een meerderheid waarover Hans het heeft? Toon het maar aan tijdens de verkiezingen.
[..]
En door keuzes die je zelf in je leven hebt gemaakt waardoor je überhaupt op sociale woningbouw bent aangewezen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 14:44 schreef Irakees het volgende:
[..]
Allochtonen staan ook op dezelfde wachtlijst. Leer het verschil tussen asielzoekers en allochtonen. En die wachtlijst heb je niet te danken aan de asielzoekers, maar aan het verrotte overheidsbeleid.
Ja maar de prijzen zijn hoog en hypotheken moeilijk te krijgen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:00 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
En door keuzes die je zelf in je leven hebt gemaakt waardoor je überhaupt op sociale woningbouw bent aangewezen.
Er staan genoeg woningen te koop immers.
Hoge prijs valt wel mee en hypotheek is makkelijk te krijgen als je een vaste baan hebt of voldoende inkomsten als zzp'er en geen beroerde kredietstatus hebt.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:01 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Ja maar de prijzen zijn hoog en hypotheken moeilijk te krijgen.
Het is alleen maar goed dat je geen gigantische bedragen meer kunt leven met een laag inkomen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:01 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Ja maar de prijzen zijn hoog en hypotheken moeilijk te krijgen.
^^ Dat. Rijke politici wonen niet in wijken waar de honderdduizenden kansloze allochtonen wonen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 11:32 schreef hans1985 het volgende:
Het volk is het al decennia spuugzat en de overheden blijven maar doorgaan.
nee hoe het eerst was was ook het andere uiterste. De praktijken zoals je die zag bij de DSB bank waren ook bizar, dat je zomaar geld kon lenen voor een motor met de overwaarde van je huisquote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is alleen maar goed dat je geen gigantische bedragen meer kunt leven met een laag inkomen.
Dat zijn flinke wijken.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:18 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Dat. Rijke politici wonen niet in wijken waar de honderdduizenden kansloze allochtonen wonen.
En dat is allemaal de schuld van Syrische vluchtelingen ?!?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:20 schreef hans1985 het volgende:
[..]
nee hoe het eerst was was ook het andere uiterste. De praktijken zoals je die zag bij de DSB bank waren ook bizar, dat je zomaar geld kon lenen voor een motor met de overwaarde van je huis
Maar nu is het andere uiterste en lenen banken nauwelijks nog.
Had laatst een voor mij kleine financiering nodig. 3 maanden mee bezig met de bank die zei dat alles wel goed ging en op laatst afgeketst omdat ik een risico zou zijn. dat terwijl ik een dekkingsgraad van 600% had.
Toen met een telefoontje hetzelfde bedrag geregeld via private financiering
Hans met zijn dekkingsgraad van 600%.. en evengoed nog moeten/willen lenen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 16:48 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
En dat is allemaal de schuld van Syrische vluchtelingen ?!?
Dan moet je alleen wel rekening houden met vertrek percentages.Je kunt dus beter kijken naar de bevolkingsprognose van het CBS als je wil weten hoe de toekomst eruit ziet:quote:Op zaterdag 9 mei 2015 15:34 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
In een tijd van 5 jaar praat je al over 100.000 mensen. In tien jaar tijd zijn het er 200.000. Enzovoort.
Elfletterig laat de gevolgmigratie, mensen die trouwen met een partner uit eigen land, gezinshereniging en de hoge geboortecijfers onder niet-westerse immigranten immers nog achterwege.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 18:29 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dan moet je alleen wel rekening houden met vertrek percentages.Je kunt dus beter kijken naar de bevolkingsprognose van het CBS als je wil weten hoe de toekomst eruit ziet:
http://www.cbs.nl/NR/rdon(...)prognose20142060.pdf
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 18:59 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Elfletterig laat de gevolgmigratie, mensen die trouwen met een partner uit eigen land, gezinshereniging en de hoge geboortecijfers onder niet-westerse immigranten immers nog achterwege.
Volgens Wespensteek levert immigratie geld op, want ze vertrekken immers weer. Dus mensen leveren geld op als ze vertrekken. Tot zover het succesvolle immigratieverhaal van Wespensteek.
Wat de immigratie kost heeft Nyfer berekend en ik niet. Nyfer constateerde dat immigratie minder kost dan hier kinderen geboren laten worden.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 18:59 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Elfletterig laat de gevolgmigratie, mensen die trouwen met een partner uit eigen land, gezinshereniging en de hoge geboortecijfers onder niet-westerse immigranten immers nog achterwege.
Volgens Wespensteek levert immigratie geld op, want ze vertrekken immers weer. Dus mensen leveren geld op als ze vertrekken. Tot zover het succesvolle immigratieverhaal van Wespensteek.
Bron Nyfer Budgettaire effecten van immigratie van niet-westerse allochtonen (pag.9)quote:Bij een jaarlijkse immigratie van netto 25.000 niet-westerse allochtonen
en een jaarlijkse aanwas van 25.000 nakomelingen zijn de kosten voor
de publieke sector ¤ 7,2 miljard per jaar (in euro’s van 2008).
Bron Nyfer Budgettaire effecten van immigratie van niet-westerse allochtonen (pag.47)quote:de doorsnee GN, die in Nederland wordt geboren, bedraagt de netto bijdrage bij geboorte ― ¤ 150.000. Elke nieuwgeborene ontvangt dus als het ware een ‘schenking’ van de collectieve sector ten bedrage van ¤ 150.000.
Immigratie is inderdaad minder duur dan alle kosten die in deze samenleving gemaakt worden. Het gaat erom dat deze immigratie zorgt voor extra kosten.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:06 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Wat de immigratie kost heeft Nyfer berekend en ik niet. Nyfer constateerde dat immigratie minder kost dan hier kinderen geboren laten worden.
[..]
Bron Nyfer Budgettaire effecten van immigratie van niet-westerse allochtonen (pag.9)
[..]
Bron Nyfer Budgettaire effecten van immigratie van niet-westerse allochtonen (pag.47)
50.000 * 150.000 is dus 7,5 miljard dus is immigratie minder duur.
Miljoenen blanke kaaskoppen die ons overspoelen als een tsunami. Vandaar dat de meerderheid van de mensen in onze grote steden allochtoon is. Er zijn hele buurten waar amper autochtonen te vinden zijn. In dit tempo is het een kwestie van tijd voordat dat in Zwolle ook zo is, grappenmaker.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:05 schreef Igen het volgende:
[..]
Het is allemaal een groot drama! Heb je die PDF gelezen? Heb je bijvoorbeeld ook gezien hoe veel autochtone Nederlanders er wel niet immigreren? Binnen een jaar of drie een stad zo groot als Zwolle! Met dat tempo is Nederland in 2050 helemaal overspoeld met miljoenen blanke autochtone kaaskoppen die als een tsunami ons mooie landje komen verwoesten! Oh noes!
Het zorgt blijkbaar voor minder extra kosten dan de mensen die hier geboren worden volgens dat onderzoek. De gemiddelde Nederlander schijnt nogal duur te zijn in de periodes van geboorte tot ca. 20 en vanaf 67 tot sterven, die periodes maken veel immigranten dus vaak door in het buitenland en dus zijn ze per saldo minder duur.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Immigratie is inderdaad minder duur dan alle kosten die in deze samenleving gemaakt worden. Het gaat erom dat deze immigratie zorgt voor extra kosten.
[..]
Miljoenen blanke kaaskoppen die ons overspoelen als een tsunami. Vandaar dat de meerderheid van de mensen in onze grote steden allochtoon is. Er zijn hele buurten waar amper autochtonen te vinden zijn. In dit tempo is het een kwestie van tijd voordat dat in Zwolle ook zo is, grappenmaker.
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 12:11 schreef Elfletterig het volgende:
Een jaarlijks migratiesaldo van 20.000 is ongeveer 20.000 te hoog.
25.000 niet westerse immigranten met een aanwas van 25.000 kosten ons 7,2 miljard. Er zijn nu 16,7 miljoen Nederlanders en het begrotingstekort voor dit jaar wordt geschat op zo'n 15 miljard.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:18 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het zorgt blijkbaar voor minder extra kosten dan de mensen die hier geboren worden volgens dat onderzoek. De gemiddelde Nederlander schijnt nogal duur te zijn in de periodes van geboorte tot ca. 20 en vanaf 67 tot sterven, die periodes maken veel immigranten dus vaak door in het buitenland en dus zijn ze per saldo minder duur.
Kom op zeg ik haal het rapport aan dat de PVV heeft laten maken. Ik kan het ook niet helpen dat dat rapport tot de conclusie komt dat 50.000 immigranten minder geld kosten dan 50.000 Nederlanders gedurende de tijd dat ze in Nederland wonen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:31 schreef luxerobots het volgende:
Wespensteek is zo links, zelfs als zijn hoofd op een schaaltje van IS ligt, zal hij nog beweren dat immigratie succesvol is.
We halen elk jaar 20.000 IS-strijders binnen. Wist je dat niet?quote:
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 18:59 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Elfletterig laat de gevolgmigratie, mensen die trouwen met een partner uit eigen land, gezinshereniging en de hoge geboortecijfers onder niet-westerse immigranten immers nog achterwege.
Volgens Wespensteek levert immigratie geld op, want ze vertrekken immers weer. Dus mensen leveren geld op als ze vertrekken. Tot zover het succesvolle immigratieverhaal van Wespensteek.
Bekijk jij de criminaliteits- en werkloosheidscijfers onder de diverse niet-westerse immigrantengroepen eens.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:34 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Kom op zeg ik haal het rapport aan dat de PVV heeft laten maken. Ik kan het ook niet helpen dat dat rapport tot de conclusie komt dat 50.000 immigranten minder geld kosten dan 50.000 Nederlanders gedurende de tijd dat ze in Nederland wonen.
Ik heb nooit beweerd dat het allemaal IS-strijders zijn. Maar ze zitten er tussen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We halen elk jaar 20.000 IS-strijders binnen. Wist je dat niet?
Kortom, ze zorgen dus voor extra banen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:31 schreef luxerobots het volgende:
[..]
niet-westerse immigranten drukken op de veiligheidskosten, onderwijskosten, gezondheidskosten, sociale voorzieningen etc.
Ik ben blij dat je inziet dat de rekenwijze waarmee die tsunami's worden voorspeld, op een of andere manier niet klopt.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Miljoenen blanke kaaskoppen die ons overspoelen als een tsunami. Vandaar dat de meerderheid van de mensen in onze grote steden allochtoon is. Er zijn hele buurten waar amper autochtonen te vinden zijn. In dit tempo is het een kwestie van tijd voordat dat in Zwolle ook zo is, grappenmaker.
Blijkbaar maakt dat weinig uit voor het resultaat want als je maar een beetje moeite had genomen om het rapport te lezen wist je dat die cijfers daarin verwerkt zitten, zie pagina 112 en 113.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:49 schreef luxerobots het volgende:
Bekijk jij de criminaliteits- en werkloosheidscijfers onder de diverse niet-westerse immigrantengroepen eens.
Ik ga er niet meer op in, jij snapt niets van statistiek.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:09 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Blijkbaar maakt dat weinig uit voor het resultaat want als je maar een beetje moeite had genomen om het rapport te lezen wist je dat die cijfers daarin verwerkt zitten, zie pagina 112 en 113.
quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:16 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik ga er niet meer op in, jij snapt niets van statistiek.
Nyfer heeft de kosten dus verdeeld op basis van de statistieken die jij zo belangrijk vindt, waarom ben je dan nog steeds niet tevreden?quote:De overheid gaf in 2008 ¤ 2,7 miljard uit aan rechtshandhaving, criminaliteits- en terrorismebestrijding.
Om deze uitgaven toe te wijzen aan personen is gebruik gemaakt van cijfers over het aantal verdachten van misdrijven. In 2007 waren er 216.750 verdachten van misdrijven (cijfers
CBS). Van hen is een leeftijdsverdeling en een verdeling naar herkomst
bekend.
Niet-westerse migranten worden vaker als verdachte van een misdrijf geregistreerd dan autochtone Nederlanders.
Werd in 2007 van alle autochtone Nederlanders boven de 12 jaar 1,3% verdacht van een misdrijf,
onder migranten van niet-westerse herkomst was dat aandeel 4,8%. Antilliaanse en Marokkaanse Nederlanders worden het vaakst verdacht van een misdrijf (resp. 7,9% en 6,4%). Van de niet-westerse groepen kennen personen van Turkse afkomst het laagste verdachtenpercentage (3,9%).
Jij legt de kosten van immigratie tegenover die van de hele samenleving. Logisch dat immigratie goedkoper lijkt dan het is.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:22 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
[..]
Nyfer heeft de kosten dus verdeeld op basis van de statistieken die jij zo belangrijk vindt, waarom ben je dan nog steeds niet tevreden?
Nee Nyfer zet de NWA tegenover de gemiddelde Nederlander, ik haal slechts dat PVV rapport van Nyfer aan en heb zelf niets bijgedragen aan het onderzoek. Het klopt inderdaad dat ze de kosten en opbrengsten die de overheid moet maken of binnen krijgt berekend voor die twee groepen.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:25 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Jij legt de kosten van immigratie tegenover die van de hele samenleving. Logisch dat immigratie goedkoper lijkt dan het is.
Het hele rapport gaat over de kosten van niet-westerse immigratie. Het enige financiële voordeel bestaat eruit dat immigranten hier niet geboren worden en soms weer vertrekken. Je moet haast wel een groot voorstander zijn van remigratie.
Dat is precies hoe jij het interpreteert. Niet moeilijk doen over asiel en immigratie heeft juist een aanzuigende werking, kijk maar naar Zweden.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:34 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee Nyfer zet de NWA tegenover de gemiddelde Nederlander, ik haal slechts dat PVV rapport van Nyfer aan en heb zelf niets bijgedragen aan het onderzoek. Het klopt inderdaad dat ze de kosten en opbrengsten die de overheid moet maken of binnen krijgt berekend voor die twee groepen.
Ook klopt natuurlijk dat je op basis van deze cijfers immigratie moet aanwakkeren, in elk geval moet stoppen met tegenwerken van asielzoekers. De cijfers zouden nog gunstiger worden als we die drempels afbreken want het weren van immigranten en asielzoekers kost dus veel geld terwijl we op basis van deze cijfers behoefte hebben aan veel immigranten en weinig geboorten. Remigratie aanwakkeren is niet eens nodig want het blijkt dus dat relatief veel toch al vertrekken maar het zou inderdaad helpen. Uiteindelijk zou het verschil dus nog gunstiger worden voor immigratie als Nederland niet zo moeilijk zou doen over asielaanvragen en immigratie.
Waar haal je dat vandaan? O wacht, verdien jij je salaris aan die lui of zo?quote:Op zaterdag 9 mei 2015 20:34 schreef Wespensteek het volgende:
Ook klopt natuurlijk dat je op basis van deze cijfers immigratie moet aanwakkeren, in elk geval moet stoppen met tegenwerken van asielzoekers. De cijfers zouden nog gunstiger worden als we die drempels afbreken want het weren van immigranten en asielzoekers kost dus veel geld terwijl we op basis van deze cijfers behoefte hebben aan veel immigranten en weinig geboorten.
Nou, noem eens een paar van die waslijst aan leukere landenquote:Op zaterdag 9 mei 2015 22:14 schreef kawotski het volgende:
Inderdaad, je hebt immigranten en immigranten, een Indiase Arts is toch echt iets anders als een kansloze somalier die de hele dag aan de qat zit. Alleen blijft die Indiase arts hier wel weg, die kan in veel leukere landen terecht voor een beter salaris dan in het afvoerputje van Europa.
Australie, Canada bijv. , en zelfs in Europa zijn er genoeg landen met een beter klimaat waar men meer overhoudt dan hier. Nee, als je wat te bieden hebt dan kom je niet naar Nederland, misschien even maar dan ga je zsm weer verder. Ik ken een Zuid-Afrikaan en een Indier, beide zitten na een paar jaartjes Nederland nu heerlijk in Californ-I-A! Gasten lachen zich een ongeluk.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 22:31 schreef Igen het volgende:
[..]
Nou, noem eens een paar van die waslijst aan leukere landen
In Nederland is 3% van de hoger opgeleiden kennismigrant. In Australie 10%...quote:Op zaterdag 9 mei 2015 22:47 schreef kawotski het volgende:
als je wat te bieden hebt dan kom je niet naar Nederland, misschien even maar dan ga je zsm weer verder
Vraag die Bulgaar hier op Fok (Dutchko) maar eens hoe Canada hem bevallen is i.v.g. Nederland.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 22:47 schreef kawotski het volgende:
[..]
Australie, Canada bijv. , en zelfs in Europa zijn er genoeg landen met een beter klimaat waar men meer overhoudt dan hier. Nee, als je wat te bieden hebt dan kom je niet naar Nederland, misschien even maar dan ga je zsm weer verder. Ik ken een Zuid-Afrikaan en een Indier, beide zitten na een paar jaartjes Nederland nu heerlijk in Californ-I-A! Gasten lachen zich een ongeluk.
Ik snap heus wel dat je instroomcijfers kunt relativeren met uitstroomcijfers. Maar het probleem is eerder de voortdurende aanwezigheid van groepen slecht geïntegreerde allochtonen. Of ze op den duur weer weggaan of hun hele leven hier blijven, is niet zo boeiend. Uiteindelijk komen er toch wel steeds meer bij.quote:Op zaterdag 9 mei 2015 18:29 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dan moet je alleen wel rekening houden met vertrek percentages.Je kunt dus beter kijken naar de bevolkingsprognose van het CBS als je wil weten hoe de toekomst eruit ziet:
http://www.cbs.nl/NR/rdon(...)prognose20142060.pdf
Je gaat er alleen aan voorbij dat Nederland het thuisland van Nederlanders is. Je doet alsof dit land een soort duiventil is. Dit is Nederland. Het is normaal dat hier Nederlanders wonen....quote:Op zaterdag 9 mei 2015 19:34 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Kom op zeg ik haal het rapport aan dat de PVV heeft laten maken. Ik kan het ook niet helpen dat dat rapport tot de conclusie komt dat 50.000 immigranten minder geld kosten dan 50.000 Nederlanders gedurende de tijd dat ze in Nederland wonen.
Kinderen krijgen is ook niet strikt noodzakelijk. Sterker nog: het aantal kinderen in Nederland is te weinig om de bevolking in stand te houden, hetgeen voor allerlei problemen zorgt zoals bij de verzorging van ouderen, bij het in stand houden van voorzieningen op het platteland, noem maar op. Dat maakt immigratie noodzakelijker dan je misschien zou willen. Je kan de afweging maken of het niet verstandiger zou zijn als Nederlanders meer kinderen zouden krijgen, maar om daar met beleid op aan te sturen is zowat onmogelijk en zal ertoe leiden dat de verhouding tussen de maatschappelijke kosten van het immigreren van een arbeider en die van het laten geboren worden en opgroeien van een autochtoon kind nog veel meer in onbalans raken. Dat is iets waar je over na moet denken en waarvan het antwoord niet met een redenering van "Nederland voor de Nederlanders" bij voorbaat vast ligt.quote:Op zondag 10 mei 2015 00:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je gaat er alleen aan voorbij dat Nederland het thuisland van Nederlanders is. Je doet alsof dit land een soort duiventil is. Dit is Nederland. Het is normaal dat hier Nederlanders wonen....
Het is dus ook zinloos om de kosten van immigratie af te zetten tegen de 'kosten' van Nederlanders. Immigratie is niet een strikt noodzakelijk iets.
Daarnaast klopt de berekening van Wespensteek niet (hij leest wat hij slechts wil lezen). 25.000 immigranten met 25.000 aanwas kosten ons 7,2 miljard euro. De hele overheidsbegroting, op een bevolking van 16,7 miljoen, mist echter jaarlijks zo'n 15 miljard.quote:Op zondag 10 mei 2015 00:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je gaat er alleen aan voorbij dat Nederland het thuisland van Nederlanders is. Je doet alsof dit land een soort duiventil is. Dit is Nederland. Het is normaal dat hier Nederlanders wonen....
Het is dus ook zinloos om de kosten van immigratie af te zetten tegen de 'kosten' van Nederlanders. Immigratie is niet een strikt noodzakelijk iets.
Mijn punt is niet dat immigratie geld kost; dat vind ik niet het grootste probleem.quote:Op zondag 10 mei 2015 01:09 schreef Igen het volgende:
[..]
Kinderen krijgen is ook niet strikt noodzakelijk. Sterker nog: het aantal kinderen in Nederland is te weinig om de bevolking in stand te houden, hetgeen voor allerlei problemen zorgt zoals bij de verzorging van ouderen, bij het in stand houden van voorzieningen op het platteland, noem maar op. Dat maakt immigratie noodzakelijker dan je misschien zou willen. Je kan de afweging maken of het niet verstandiger zou zijn als Nederlanders meer kinderen zouden krijgen, maar om daar met beleid op aan te sturen is zowat onmogelijk en zal ertoe leiden dat de verhouding tussen de maatschappelijke kosten van het immigreren van een arbeider en die van het laten geboren worden en opgroeien van een autochtoon kind nog veel meer in onbalans raken. Dat is iets waar je over na moet denken en waarvan het antwoord niet met een redenering van "Nederland voor de Nederlanders" bij voorbaat vast ligt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |