abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_149511287
quote:
99s.gif Op maandag 9 februari 2015 14:07 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Nee, het is nog mooier. Je leent een paar duizend euro van de bank, geeft aan dat je niet meer terug gaat betalen en vervolgens eis je nog wel wat honderdjes omdat je anders geen boodschappen kan doen in het komende half jaar.
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:06 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Ach rot toch op. Zie je nu echt niet dat het geld wat voor de Griekse burgers bestemd was gewoon naar de rijken is gegaan? En dat die mensen in armoede leven?
Dit idd. Daar trapt toch niemand in.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  maandag 9 februari 2015 @ 16:45:41 #102
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149512035
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 14:12 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Als Griekenland eruit stapt, wil dat niet zeggen dat andere landen meteen volgen. Spanje heeft juist allerlei pijnlijke maatregelen genomen en het gaat daar net weer wat beter nu. Het zou verre van verstandig zijn om het herstel op het spel te zetten door nu uit de EU te stappen.

Dat er een boel mankeert aan de EU, is duidelijk. Daarom zou men zich moeten bezighouden met een reparatie van de defecten, met verdere democratisering en met het bestrijden van verspilling door onnodige subsidies. Het bedrag dat we aan de EU betalen (waarvan ook nog weer een deel via subsidies terugvloeit), valt al met al best mee.
Als je nog vertrouwen kan hebben in zo'n ondemocratisch gedrocht dan zou je dat kunnen proberen. Ik heb er in ieder geval geen vertrouwen meer in. Als je toch ziet hoe de EU de crisis aanpakt. Armoede van mensen boeit ze niks, als de eigen belachelijke lonen maar gehandhaafd blijven.

En trouwens in Spanje is nu een zelfde soort politieke partij als in Griekenland hard aan de weg aan het timmeren met tienduizenden mensen bij demonstraties. Alleen hoor je hier amper wat over in de MSM aangezien dat geen gunstig nieuws is voor de elite.
Feyenoord!
  maandag 9 februari 2015 @ 16:51:58 #103
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149512222
Kom, trek de knip voor de Grieken
Esther Bijlo − 08/02/15, 10:04

© Ineke Oostveen.
INTERVIEW Hij is soms weggezet als nar. Hoogleraar economie en SP-wethouder Arjo Klamer roept het al jaren: de euro is een slecht idee. Hij vindt dat Griekenland hem gelijk geeft. Tijd voor een nieuwe economie. En wij Noord-Europeanen moeten de Grieken snel gaan betalen, uit solidariteit.


De ECB lapt de principes waarmee ze is opgericht aan de laars. Ze gaan iets doen wat lang ondenkbaar was
Arjo Klamer heeft het altijd al gezegd: de euro is geen goed idee. Inmiddels zijn de geldpersen aangezet en hebben de Grieken een kiezersopstand ontketend. We kunnen de euro maar beter opgeven, schreef Klamer een half jaar geleden. Maar kom er maar weer eens vanaf. "De euro is een ideologie geworden."

Voor het eerst hoorde hij van het plan voor de muntunie in 1990, in de VS, waar hij economie doceerde. Collega's vroegen hem hoe ze in Europa op het idiote idee waren gekomen om een gemeenschappelijke munt in te voeren. De Europese Unie voldeed bij lange na niet aan de voorwaarden, was hun oordeel. Geen politieke unie, geen gezamenlijk economisch beleid, geen overdracht van belastinginkomsten, geen herverdeling tussen sterke en zwakke regio's en geen ongehinderde mobiliteit van arbeid.

Terug in Nederland, in 1994, wilde Klamer de discussie voortzetten. Maar hij stuitte op een 'muur van onbegrip'. Kritiek werd, zegt hij, niet gewaardeerd, politici en ondernemers drukten hem op het hart zijn argumenten voor zich te houden. Dat deed Klamer niet. Met zeventig economen schreef hij begin 1997 een manifest tegen de Europese Monetaire Unie.

Het werd van tafel geveegd. In de zomer van 1997 zag het Stabiliteitspact het licht, de overeenkomst waarin is afgesproken dat eurolanden maximaal 3 procent begrotingstekort mogen hebben en hooguit 60 procent schuld. De kritiek doofde verder uit. Nu hebben negentien landen de euro als betaalmiddel.

In de eerste jaren van de euro dacht Klamer nog wel eens dat de muntunie enigszins functioneerde. Tot het uitbreken van de financiële crisis in 2008. Daarna zag hij zijn bezwaren bevestigd. "De euro is onhoudbaar", zegt Klamer tijdens een gesprek in het serene, geel bakstenen Dudok-stadhuis van Hilversum, waar hij wethouder voor de SP is. "De munt gaat vallen. We kunnen ons beter bezighouden met wat daarna komt, met nieuwe monetaire stelsels."

Eerst de actualiteit. De Europese Centrale Bank (ECB) zet de geldpers aan om de euro overeind te houden, de Grieken zijn de bezuinigingen en hervormingen moe en hebben de eurokritische partij Syriza groot gemaakt.
"Om het verkeerde idee dat de euro in leven is te houden, gaan ze gekke dingen doen. De ECB lapt de principes waarmee ze is opgericht aan de laars. Ze gaan iets doen wat lang ondenkbaar was. Dat is een teken aan de wand.

© Ineke Oostveen.

De Grieken hadden sowieso niets te winnen bij de euro
Hetzelfde geldt voor de Griekse verkiezingen: een dramatische omslag. Stel je voor, de SP komt hier aan de macht, kiezers twijfelen massaal aan bijna alle partijen: D66, PvdA, CDA, VVD. De Grieken hebben duidelijk gemaakt dat het Europese beleid hun de strot uitkomt. En ik vind dat ook terecht.

Het is belangrijk te beseffen dat een munt meer is dan een betaalmiddel en een rekeneenheid. Een munt heeft ook een sociale rol. Iedere munt is gestoeld op vertrouwen, maar je kunt alleen maar vertrouwen hebben als er voldoende saamhorigheid is in de gemeenschap waarin die munt circuleert.

Dat staat behoorlijk onder druk. Want om die munt te redden hebben degenen die aan de touwtjes trekken bedacht dat ze sturen op schuldreductie, schuldnormering voor overheden en goed werkende markten, oftewel hervormingen."

Misschien waren de Grieken nooit tot de muntunie toegetreden, als de EU de al te rooskleurige cijfers van de Grieken over hun economie had ontmaskerd. Maar, zegt Klamer, de Grieken hadden sowieso niets te winnen bij de euro. "Ze gaven namelijk hun eigen munt op en konden daardoor hun eigen economie niet goedkoper maken. Nu moeten ze dat doen door lonen te verlagen, een zeer pijnlijke strategie met veel verliezers. De EU dwingt ze de schulden te saneren, te bezuinigen, te liberaliseren, te privatiseren, de markten open te gooien. Daar zijn we al sinds 2008 mee bezig. Zes jaar nota bene. Het is een rampzalig scenario voor de Grieken.

Stel je nou eens voor dat wij dat met de Zeeuwen zouden doen, of met de Groningers. Dat de armoede daar oploopt, de werkloosheid 25 procent is, dat mensen uit vuilnisbakken eten. Dat laten we toch niet gebeuren? Maar met de Grieken doen we dat wel. Sterker nog: we zeggen: eigen schuld, dikke bult, die Grieken zijn luiaards en dat zullen ze weten ook."

Klamer reageert enthousiast op wat de nieuwe Griekse minister van financiën Yanis Varoufakis onlangs schreef in zijn boek 'The Global Minotaur': dat in fatsoenlijke landen de rijke streken de arme steunen, en dat iets dergelijks internationaal moet gelden.

SP'er Klamer beaamt dat, en pleit meteen voor een 'solidariteitsheffing': Noord-Europese belastingbetalers dienen wat van hun welvaart door te sluizen naar het armlastige Zuiden. "Dat wordt hoog tijd. Als Europa iets van een gemeenschap is, dan zou solidariteit met de Grieken die het nu moeilijk hebben - en ook met de Portugezen - toch wel het minste zijn. Maar de eis is dat zuidelijke culturen zich aanpassen aan het Noorden. Ze moeten zich gedragen zoals wij. De euro wordt zo een splijtzwam voor Europa. De overwinning van Syriza is een protest tegen die tweedeling. Dat leidt zeker tot een confrontatie. Het kleine Griekenland neemt het voortouw om het op te nemen tegen de druk vanuit het Noorden."


De euro is helemaal verkeerd voorgesteld - alleen maar leuk en gezellig, snel die grenzen over
Slaat de onrust over op andere landen?
"Ja, dat zie je al in Spanje en Portugal. En Frankrijk steunt eigenlijk het Griekse standpunt, heeft er in ieder geval sympathie voor. Dat is nog belangrijker. We hebben de Europese Unie en de euro om de as Frankrijk-Duitsland in stand te houden. Als die breekt, hebben we in de afgelopen tweehonderd jaar gezien, leidt dat tot enorme conflicten en oorlogen. Die as staat onder steeds grotere druk. Dat zie je ook bij de beslissing om de geldpers aan te zetten. Die speelt de Fransen in de kaart, en de Duitsers zijn pislink - dat gaat heel diep."

Kunt u begrip opbrengen voor de Duitsers? Wat de ECB nu gaat doen, massaal opkopen van obligaties, is voor hen echt een verschrikking.
"Ik kan het Duitse standpunt wel volgen. Zij vinden dat de ECB een strak monetair beleid moet volgen, alleen gericht op de inflatie. De ECB bemoeit zich nu met overheidsbeleid door die obligaties op te kopen. Dat zou taboe zijn, zo is bij de invoering van de euro afgesproken, en die afspraak wordt nu met voeten getreden."

In Nederland zijn de reacties ook niet mals - over het ECB-besluit, én over de Grieken. Iedere cent moet terug, zeggen politici.
"De redenering is alleen maar: afspraak is afspraak. Maar schuld is een tweezijdig verhaal. Als jij bij mij een schuld aangaat, dragen wij beiden verantwoordelijkheid. Jij door die schuld aan te gaan, maar ik ook door jou die schuld te geven. Goede zorg betekent dat ik jou niet zo belast dat ik jou het leven onmogelijk maak. Dat hebben we van de kansel gepredikt, anders ben ik een woekeraar, maak ik misbruik van jou. De noordelijke banken hebben na de invoering van de euro veel leningen gegeven aan Griekenland. Dat de Grieken nu enorme schulden hebben, komt doordat wij eerst de noordelijke banken wilden redden. Als ik mensen hoor zeggen dat Griekenland alles terug moet betalen, dan denk ik: waar is je hart? Hoe kun je daar zo koud en afstandelijk over praten?"

Mensen zijn bang. Nu zijn het de Grieken, straks komen de Spanjaarden en de Portugezen.
"Ja, en gelijk hebben ze. Maar dat is de consequentie als je met elkaar één munt wilt."

Zo is de euro niet aan ons verkocht.
"De euro is helemaal verkeerd voorgesteld - alleen maar leuk en gezellig, snel die grenzen over. Lubbers en anderen die aan de wieg stonden van de muntunie dachten dat ze door die unie een politieke unie konden forceren. Maar die vraagt om solidariteit. In de VS is dat vanzelfsprekend. Als het in Mississippi niet goed gaat, betaalt die staat minder belasting en krijgt hij meer federaal geld. Dat gaat vanzelf. In Europa is daar geen discussie over mogelijk."


Wat ik er ook over zeg, mensen blijven in de munt geloven. Dat vind ik gevaarlijk. Het is een geloof, een ideologie geworden
Er is wel meer debat over de muntunie dan bij de invoering van de euro.
"Ik hoor steeds meer mensen zeggen dat de euro niet houdbaar is. Tien jaar geleden was je een idioot als je dat zei, of een nar. De politiek is nog wel een gesloten front, op de SP, de Partij voor de Dieren en de ChristenUnie na. In de media merk ik dat het geen populair onderwerp is. Je wilt als tv-programma niet graag de euro aan tafel hebben, want dan krijg je een taai, hopeloos verhaal. Er heerst apathie. Iedereen voelt dat het niet klopt, maar je kan er niks aan doen dus wat moet je er nou over zeggen?"

U zegt er wel iets over, waarom helpt dat niet?
"Wat ik er ook over zeg, mensen blijven in de munt geloven. Dat vind ik gevaarlijk. Het is een geloof, een ideologie geworden."

De econoom Klamer legt nog eens uit waarom de euro niet kán werken. De muntunie is te divers, het ene land groeit sneller dan het andere, het ene voert veel uit, het andere niet. Daar heb je, zegt Klamer, 'aanpassingsmechanismen' voor nodig. "Kijk naar Zwitserland. De koppeling van de Zwitserse frank aan de euro ging een tijdje goed. Maar Zwitserland doet het zoveel beter, het was niet te handhaven. Denemarken worstelt daar nu ook mee. Binnen de muntunie zijn die spanningen er ook, maar landen kunnen hun munt niet meer laten devalueren. We modderen door, repareren wat. En dan krijg je democratische gedrochten: vergaande besluiten die in handen komen van deskundigen, niet politici. Ook daar hebben de Duitsers terecht tegen geageerd."

Is voortmodderen niet beter dan het opbreken van de eurozone? De kosten daarvan zijn hoog, het kan enorme schokken veroorzaken.
"Het geloof schermt ook met dat soort angstscenario's: de straffende God, de Apocalyps. Dus eurogelovigen doen dat ook. Ik denk dat het schromelijk overdreven is. Dit soort ontbindingen hebben we al zo vaak meegemaakt. Denk maar aan de Sovjet-Unie. Toen die uiteenviel is het eerste wat de landen deden, een eigen munt invoeren. Natuurlijk is het ingrijpend, maar veel gaat digitaal.

Kijk, we hoeven niet terug naar af, maar laten we de moed hebben om anders te gaan denken. Er zijn veel mensen bezig met een andere economie, duurzamer, andere vormen van circulatie, een deeleconomie. Laten we daar het monetaire stelsel op inrichten, met oog voor wat geld is, welke rol het in ons leven speelt: niet alleen als ruilmiddel maar ook als bindmiddel. We hebben een nationale munt nodig - de florijn, niet de gulden. En op regionaal niveau kunnen er ook munten ontstaan (zie kader). Dat past bij de ontwikkeling dat regionale economieën belangrijker worden."

http://www.trouw.nl/tr/nl(...)tm_campaign=20150209
Feyenoord!
pi_149512727
Griekenland is corrupt, de publieke sector is gigantisch en de halve bevolking betaalt te weinig of zelfs helemaal geen belasting.

Toch is het allemaal de schuld van de euro.

Lekker makkelijk.

[ Bericht 1% gewijzigd door KoosVogels op 09-02-2015 17:35:56 ]
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149512786
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:06 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Ach rot toch op. Zie je nu echt niet dat het geld wat voor de Griekse burgers bestemd was gewoon naar de rijken is gegaan? En dat die mensen in armoede leven?
Beetje zoals het hier ook gaat toch?
pi_149512914
Ze krijgen gewoon weer geld van de EU, wij betalen wel weer en dat geld komt met rente terug. En zo niet dan schelden we het wel kwijt. U wist dit nog niet.
  maandag 9 februari 2015 @ 17:32:06 #107
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149513667
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:05 schreef KoosVogels het volgende:
Griekenland is corrupt, de publieke sector is gigantisch en de halve bevolking betaalt te weinig of zelfs helemaal belasting.

Toch is het allemaal de schuld van de euro.

Lekker makkelijk.
Zo simpel is het allemaal dus niet. De EU is in ieder geval veel corrupter dan Griekenland. En hoezo lekker makkelijk? Jij geeft de Grieken de schuld, das pas lekker makkelijk.
Feyenoord!
pi_149513733
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:05 schreef KoosVogels het volgende:
Griekenland is corrupt, de publieke sector is gigantisch en de halve bevolking betaalt te weinig of zelfs helemaal belasting.

Toch is het allemaal de schuld van de euro.

Lekker makkelijk.
De EU is corrupt, die loopt aan de leiband van de banken. Die hebben eerst een kredietcrisis en toen een eurocrisis veroorzaakt, en hebben ze constructie verzonnen waarmij de rest van de EU zou zijn bedonderd. En als beloning mogen ze meer rente vragen, hoeven ze nauwelijks rente te betalen en geld uit te lenen, en wordt er voor hen geld geschapen zodat zij dat naar binnen kunnen scheppen. En over het geld wat her en daar binnen wordt geschept wordt niet of nauwelijks belasting betaald.

En dan roept er iemand dat het wij Nederlanders tegen hullie die Grieken is en roept Koos vrolijk mee.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_149513803
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:32 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Zo simpel is het allemaal dus niet. De EU is in ieder geval veel corrupter dan Griekenland. En hoezo lekker makkelijk? Jij geeft de Grieken de schuld, das pas lekker makkelijk.
Wiens schuld is het dan?

En wat maakt de EU precies corrupt?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149513849
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:34 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

De EU is corrupt, die loopt aan de leiband van de banken. Die hebben eerst een kredietcrisis en toen een eurocrisis veroorzaakt, en hebben ze constructie verzonnen waarmij de rest van de EU zou zijn bedonderd. En als beloning mogen ze meer rente vragen, hoeven ze nauwelijks rente te betalen en geld uit te lenen, en wordt er voor hen geld geschapen zodat zij dat naar binnen kunnen scheppen. En over het geld wat her en daar binnen wordt geschept wordt niet of nauwelijks belasting betaald.

En dan roept er iemand dat het wij Nederlanders tegen hullie die Grieken is en roept Koos vrolijk mee.
Ik pleit de bancaire sector nergens vrij.

Maar dat de banken schuldig zijn, betekent niet dat de Grieken niets valt te verwijten.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 9 februari 2015 @ 17:45:11 #111
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_149513997
Dat Griekenland uit de Euro gegooid gaat worden was al lang duidelijk. Verder zal er niet zo veel gebeuren, we kunnen dan weer rustig verder met de wederopbouw van de eurozone.

Wat die mafketels hierboven ook roepen. Vooral die Japie :').
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_149514185
quote:
14s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:45 schreef Fir3fly het volgende:
Dat Griekenland uit de Euro gegooid gaat worden was al lang duidelijk. Verder zal er niet zo veel gebeuren, we kunnen dan weer rustig verder met de wederopbouw van de eurozone.

Wat die mafketels hierboven ook roepen. Vooral die Japie :').
Nog lagere euro koers?
  maandag 9 februari 2015 @ 17:56:24 #113
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_149514215
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:55 schreef hmmmmmmm het volgende:

[..]

Nog lagere euro koers?
Zou kunnen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 9 februari 2015 @ 18:03:29 #114
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149514375
quote:
14s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:45 schreef Fir3fly het volgende:
Dat Griekenland uit de Euro gegooid gaat worden was al lang duidelijk. Verder zal er niet zo veel gebeuren, we kunnen dan weer rustig verder met de wederopbouw van de eurozone.

Wat die mafketels hierboven ook roepen. Vooral die Japie :').
" Kunnen we weer rustig verder met de wederopbouw van de eurozone"

En dan noem je mij een mafketel? Dat je uberhaupt nog vertrouwen hebt in de Euro is al verbijsterend. En als Griekenland eruit stapt dan zullen we wel zien wat er gebeurt. Vooral aangezien er in Spanje misschien wel hetzelfde gaat gebeuren. Steeds meer burgers zijn het zat. Dat zie je in Nederland ook wel aangezien de PVV (als eurosceptische partij) nu de grootste is in de peilingen.

Maar goed je zal wel weer met persoonlijke aanvallen komen want normaal inhoudelijk discussieren heb ik bij jou nog nooit gezien. ;)
Feyenoord!
pi_149514376
quote:
14s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:56 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Zou kunnen.
Dat is schadelijk voor veel bedrijven.
  maandag 9 februari 2015 @ 18:04:41 #116
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149514408
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik pleit de bancaire sector nergens vrij.

Maar dat de banken schuldig zijn, betekent niet dat de Grieken niets valt te verwijten.
Kijk dat ben ik dan wel met je eens. De Grieken valt ook wel wat te verwijten. Maar de EU en de banken valt veel en veel meer te verwijten. Daar draait het om. Daarom zijn de recente ontwikkelingen voor mij als een genot om te zien.
Feyenoord!
pi_149514527
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:04 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Kijk dat ben ik dan wel met je eens. De Grieken valt ook wel wat te verwijten. Maar de EU en de banken valt veel en veel meer te verwijten. Daar draait het om. Daarom zijn de recente ontwikkelingen voor mij als een genot om te zien.
Wat valt de EU precies te verwijten?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 9 februari 2015 @ 18:10:43 #118
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149514578
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat valt de EU precies te verwijten?
Heb je dat artikel wat ik heb gepost niet gelezen?
Feyenoord!
pi_149514592
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat valt de EU precies te verwijten?
Dat ze die Grieken in de Unie hebben gelaten.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_149514912
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:10 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Heb je dat artikel wat ik heb gepost niet gelezen?
Ja, de euro was een slecht idee en we moeten en solidariteitsheffing invoeren.

Maar de euro komt gewoon uit de koker van onze eigen regeringsleiders en de Grieken waren er zelf bij toen ze de munt omarmden.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149515278
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:21 schreef KoosVogels het volgende:

Maar de euro komt gewoon uit de koker van onze eigen regeringsleiders en de Grieken waren er zelf bij toen ze de munt omarmden.
"De Grieken omarmden"? Net als "de Nederlanders"?

Hoeveel inspraak heb jij gehad over de keuze wel of geen euro?
En hoeveel denk je dat Yorgos van de hoek daarin gehad heeft?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149515367
quote:
11s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:34 schreef El_Matador het volgende:

[..]

"De Grieken omarmden"? Net als "de Nederlanders"?

Hoeveel inspraak heb jij gehad over de keuze wel of geen euro?
En hoeveel denk je dat Yorgos van de hoek daarin gehad heeft?
In hoeverre heb ik mee mogen praten over onze Grondwet, die stamt uit 1848?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149515420
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:36 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

In hoeverre heb ik mee mogen praten over onze Grondwet, die stamt uit 1848?
Deze stroman breng je nu als argument in? :D

De meeste Grieken die in 2002 een zaak hadden, leven nu nog steeds.

Waaraan verdiende de normale Griek deze huidige vreselijke economische situatie in het land precies?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149515566
quote:
15s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:38 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Deze stroman breng je nu als argument in? :D

De meeste Grieken die in 2002 een zaak hadden, leven nu nog steeds.

Waaraan verdiende de normale Griek deze huidige vreselijke economische situatie in het land precies?
Voor mij komt het op hetzelfde neer. Beide besluiten zijn genomen voordat ik mocht stemmen.

Bovendien kun je zo alle besluiten van onze regering ongeldig verklaren. Mij is ook nooit wat gevraagd over het dragen van gordels of het rookverbod.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149515649
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:43 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Voor mij komt het op hetzelfde neer. Beide besluiten zijn genomen voordat ik mocht stemmen.

Bovendien kun je zo alle besluiten van onze regering ongeldig verklaren. Mij is ook nooit wat gevraagd over het dragen van gordels over het rookverbod.
Precies, dat doe ik dus ook. Ik accepteer wetten niet waar ik het moreel niet mee eens kan zijn en zeker als ik geen enkele mogelijkheid heb gehad me ertegen te kunnen weren.

Nederland stemde in 2005 tegen de EU-grondwet. Ding is er toch doorgedrukt, met wat kleine aanpassinkjes.
De Grieken hadden ook niet eens de kans om te stemmen tegen de euro (als je stemmen al als geldig middel ziet).

Dus waaraan hebben "de Grieken die de euro omarmden" zoals jij het zei precies die ellende van nu verdiend??
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149515820
Dus wetten waar jij het moreel niet mee eens bent dienen geschrapt te worden? Ondanks dat een regering die de steun had van de meerderheid het besluit heeft genomen?

Maar goed, zelfs als er Grieken tegen invoering waren, dan nog heeft hun regering, die de steun genoot van de meerderheid van de bevolking, het besluit genomen. Die had ook nee kunnen zeggen tegen de euro.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149515980
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:50 schreef KoosVogels het volgende:
Dus wetten waar jij het moreel niet mee eens bent dienen geschrapt te worden? Ondanks dat een regering die de steun had van de meerderheid het besluit heeft genomen?
Regeringen regeren niet op basis van "steun van de meerderheid". Alleen een parlement wordt samengesteld door "de meerderheid", maar dat drijft op politieke propagandaspelletjes; verkiezingen en hun propagandamachine.

quote:
Maar goed, zelfs als er Grieken tegen invoering waren, dan nog heeft hun regering, die de steun genoot van de meerderheid van de bevolking, het besluit genomen. Die had ook nee kunnen zeggen tegen de euro.
Ja, maar die werd er beter van, anders zouden ze het niet doen. Denk jij dat de individuen die in Griekenland de euro erdoorheen jasten er slechter van geworden zijn? Natuurlijk niet.

De man in de straat nu juist wel, en daar gaat het om, of boeit je hun lot niet?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149516147
quote:
19s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:55 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Regeringen regeren niet op basis van "steun van de meerderheid". Alleen een parlement wordt samengesteld door "de meerderheid", maar dat drijft op politieke propagandaspelletjes; verkiezingen en hun propagandamachine.
Dus onze regering mag in jouw ogen geen besluiten nemen?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149516221
Kunnen we niet gewoon wat griekse schepen in beslag nemen? Die zijn redelijk wat waard en het zijn veel van hun rederijen die belasting ontduiken gezien hun kapitaalvlucht naar Zwitserland.
pi_149516236
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:59 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dus onze regering mag in jouw ogen geen besluiten nemen?
Waar zeg ik dat toch, Koos?

Ik voel zelf, persoonlijk, niet de behoefte om me aan dingen te houden die ik moreel niet ondersteun en die over mij zijn uitgeroepen zonder dat ik me daartegen heb kunnen verzetten.

Wat anderen doen, moeten zij weten.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149516449
quote:
15s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:01 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Waar zeg ik dat toch, Koos?

Ik voel zelf, persoonlijk, niet de behoefte om me aan dingen te houden die ik moreel niet ondersteun en die over mij zijn uitgeroepen zonder dat ik me daartegen heb kunnen verzetten.

Wat anderen doen, moeten zij weten.
Zo'n beetje elk besluit dat is genomen door onze regering is over jou 'uitgeroepen'.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149516513
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:06 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Zo'n beetje elk besluit dat is genomen door onze regering is over jou 'uitgeroepen'.
Dat weet ik Koos, en als ik daartoe de behoefte voel, veeg ik dan ook mijn reet daarmee af.

Het enige wat ik kan doen verder is anderen aansporen hetzelfde te doen.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149516544
Goed, ik kan je enigszins volgen. Feit blijft echter dat de gewone Griek dan de schud moet zoeken bij zijn eigen regering.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149516573
quote:
12s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:07 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat weet ik Koos, en als ik daartoe de behoefte voel, veeg ik dan ook mijn reet daarmee af.

Het enige wat ik kan doen verder is anderen aansporen hetzelfde te doen.
Dus jij betaalt nog met guldens?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_149516605
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dus jij betaalt nog met guldens?
Nee Koos. Dat doe ik niet. Behalve als ik op Curaçao ben.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  maandag 9 februari 2015 @ 19:22:47 #136
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_149517082
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:03 schreef hmmmmmmm het volgende:

[..]

Dat is schadelijk voor veel bedrijven.
Even door de zure appel heen bijten. Zal toch een keer moeten.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 9 februari 2015 @ 19:51:02 #137
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149518151
quote:
12s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:07 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat weet ik Koos, en als ik daartoe de behoefte voel, veeg ik dan ook mijn reet daarmee af.

Het enige wat ik kan doen verder is anderen aansporen hetzelfde te doen.
Kijk en daar zijn we het dan eens aangezien ik burgerlijke ongehoorzaamheid ook toe juich. Belasting is in feite ook gelegaliseerde diefstal. Als je ziet hoeveel geld daarvan word verspild, om te kotsen. Prestigeprojecten, belachelijke nieuwe gevechtsvliegtuigen. Maar het ergst is dan (in de ogen van sommigen) mensen die een uitkering hebben. Geld weggeven aan allerlei onzinnige dingen zoals nieuwe gevechtsvliegtuigen is prima maar een mens een klein hongerloontje gunnen waar hij net van rond kan komen is veel erger...
Feyenoord!
pi_149518255
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:51 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Kijk en daar zijn we het dan eens aangezien ik burgerlijke ongehoorzaamheid ook toe juich. Belasting is in feite ook gelegaliseerde diefstal. Als je ziet hoeveel geld daarvan word verspild, om te kotsen. Prestigeprojecten, belachelijke nieuwe gevechtsvliegtuigen. Maar het ergst is dan (in de ogen van sommigen) mensen die een uitkering hebben. Geld weggeven aan allerlei onzinnige dingen zoals nieuwe gevechtsvliegtuigen is prima maar een mens een klein hongerloontje gunnen waar hij net van rond kan komen is veel erger...
^O^
Die gevechtsvliegtuigen mits nuttig ingezet zijn dan nog niet het ergste.

Aaaaaal dat geld dat naar die enorme staatsapparaten gaat, dat is pas weggegooid.

In Griekenland nog erger; het staatsapparaat was daar al enorm. Helaas kan Yorgos er weinig aan doen dat er zo'n enorme ambtenarenkliek zat en daar moest ook de bezem doorheen. Heeft Yorgos die nu met 350 euro per maand moet rondkomen (!) alleen erg weinig aan. En dat is dan niet eens de uitkering, gewoon een hardwerkende ondernemer.

"Ze hebben het zelf omarmd".

Ja, de baasjes, de Elite. Niet de gewone Griek.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  maandag 9 februari 2015 @ 20:01:55 #139
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149518561
quote:
19s.gif Op maandag 9 februari 2015 19:53 schreef El_Matador het volgende:

[..]

^O^
Die gevechtsvliegtuigen mits nuttig ingezet zijn dan nog niet het ergste.

Aaaaaal dat geld dat naar die enorme staatsapparaten gaat, dat is pas weggegooid.

In Griekenland nog erger; het staatsapparaat was daar al enorm. Helaas kan Yorgos er weinig aan doen dat er zo'n enorme ambtenarenkliek zat en daar moest ook de bezem doorheen. Heeft Yorgos die nu met 350 euro per maand moet rondkomen (!) alleen erg weinig aan. En dat is dan niet eens de uitkering, gewoon een hardwerkende ondernemer.

"Ze hebben het zelf omarmd".

Ja, de baasjes, de Elite. Niet de gewone Griek.
Ik vind alle apparaten die voor oorlog ingezet worden nooit nuttig. Maar goed dat is de mening van een pacifist. :)
Feyenoord!
pi_149518626
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 20:01 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Ik vind alle apparaten die voor oorlog ingezet worden nooit nuttig. Maar goed dat is de mening van een pacifist. :)
Als er buitenlandse bommenwerpers het Nederlandse luchtruim binnenvliegen, is het toch wel handig om ze weer naar buiten te begeleiden, vind je niet?

Defensie moet je dan ook precies zo gebruiken als waar de term voor staat.

Meedoen met imperialistische spelletjes in den vreemde ben ik uiteraard net als jij op tegen.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149521077
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:38 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik pleit de bancaire sector nergens vrij.

Maar dat de banken schuldig zijn, betekent niet dat de Grieken niets valt te verwijten.
De meeste Grieken valt natuurlijk niks te verwijten, terwijl je in de bancaire sector je de onschuldigen aan de ellende met een lampje moet zoeken. Wie moet er dan uit vuilnisbakken eten eigenlijk?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 9 februari 2015 @ 22:30:19 #142
17121 Rica
Mais, je rêve!
pi_149525489
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 18:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat valt de EU precies te verwijten?
De EU maffia heeft Goldman Sachs er heen gestuurd om de boeken te vervalsen zodat Griekenland op papier aan de voorwaarden voldeed en ook mee kon doen in de nieuwe heilstaat.

De Grieken wisten daar niks van. Pas toen zij de rekening gepresenteerd kregen en ze door dezelfde (financiele) maffia geplunderd en vernederd zouden worden.
Don't try and blame me for your games
Your games are death
My world is light, the angels fill my eyes
With every breath
pi_149525702
Onzin dat wisten de Grieken wel.
  maandag 9 februari 2015 @ 22:39:32 #144
17121 Rica
Mais, je rêve!
pi_149525858
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:35 schreef het volgende:

Onzin dat wisten de Grieken wel.
Absoluut.
Don't try and blame me for your games
Your games are death
My world is light, the angels fill my eyes
With every breath
pi_149525948
quote:
10s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:30 schreef Rica het volgende:

[..]

De EU maffia heeft Goldman Sachs er heen gestuurd om de boeken te vervalsen zodat Griekenland op papier aan de voorwaarden voldeed en ook mee kon doen in de nieuwe heilstaat.

De Grieken wisten daar niks van. Pas toen zij de rekening gepresenteerd kregen en ze door dezelfde (financiele) maffia geplunderd en vernederd zouden worden.
Is Goldman Sachs hier eigenlijk ooit voor aangeklaagd?
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  maandag 9 februari 2015 @ 23:06:14 #146
17121 Rica
Mais, je rêve!
pi_149526860
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:42 schreef eight het volgende:

[..]

Is Goldman Sachs hier eigenlijk ooit voor aangeklaagd?
Nee. Volgens mij is er helemaal niemand ooit verantwoordelijk voor gehouden.
Don't try and blame me for your games
Your games are death
My world is light, the angels fill my eyes
With every breath
pi_149527421
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:42 schreef eight het volgende:

[..]

Is Goldman Sachs hier eigenlijk ooit voor aangeklaagd?
Je weet dat de banken letterlijk boven de wet staan?
  maandag 9 februari 2015 @ 23:22:22 #148
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149527609
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:42 schreef eight het volgende:

[..]

Is Goldman Sachs hier eigenlijk ooit voor aangeklaagd?
Wat denk je zelf? :')
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_149529393
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 23:22 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Wat denk je zelf? :')
Ik weet niet onder welke steen jij de laatste jaren gelegen hebt, maar er zijn tal van banken aangeklaagd vanwege frauduleus handelen.
Wat hierbij vooral opvalt is het grote aantal Europese banken die een aanklacht aan hun broek kregen. Dit terwijl hun Amerikaanse collega's het vaak veel bonter maakten.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  dinsdag 10 februari 2015 @ 00:25:55 #150
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149529513
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 00:19 schreef eight het volgende:

[..]

Ik weet niet onder welke steen jij de laatste jaren gelegen hebt, maar er zijn tal van banken aangeklaagd vanwege frauduleus handelen.
Wat hierbij vooral opvalt is het grote aantal Europese banken die een aanklacht aan hun broek kregen. Dit terwijl hun Amerikaanse collega's het vaak veel bonter maakten.
Als je als bank zoveel geld en macht hebt dat je de financiën en begrotingen van overheden bepaalt word je niet aangeklaagd.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_149529544
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 23:06 schreef Rica het volgende:

[..]

Nee. Volgens mij is er helemaal niemand ooit verantwoordelijk voor gehouden.
Vreemd toch? Er zijn al jaren hardnekkige geruchten dat Mario Draghi nog steeds nauwe banden heeft men Goldman Sachs. Men heeft zelfs geopperd dat GS hem heeft gepositioneerd als president ECB.
Het zou verklaren waarom er helemaal geen aanklacht is gedaan. Het gaat toch om enorme bedragen die Europa nu al jarenlang in een greep houden en waar de Amerikaanse economie profijt van heeft.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_149529606
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 00:25 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Als je als bank zoveel geld en macht hebt dat je de financiën en begrotingen van overheden bepaalt word je niet aangeklaagd.
Ik vind zoveel macht echt onwerkelijk. Is er dan nergens verzet hiertegen?
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  dinsdag 10 februari 2015 @ 00:34:12 #153
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149529648
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 00:31 schreef eight het volgende:

[..]

Ik vind zoveel macht echt onwerkelijk. Is er dan nergens verzet hiertegen?
Dat is niet onwerkelijk, dat is de realiteit. Banken bepalen beleid. Verzet hiertegen nu eindelijk voor het eerst duidelijk in Griekenland.

Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  dinsdag 10 februari 2015 @ 00:37:09 #154
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149529687
-

[ Bericht 100% gewijzigd door hmmmz op 10-02-2015 00:37:20 ]
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  dinsdag 10 februari 2015 @ 02:54:37 #155
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149530444
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 00:19 schreef eight het volgende:

[..]

Ik weet niet onder welke steen jij de laatste jaren gelegen hebt, maar er zijn tal van banken aangeklaagd vanwege frauduleus handelen.
Wat hierbij vooral opvalt is het grote aantal Europese banken die een aanklacht aan hun broek kregen. Dit terwijl hun Amerikaanse collega's het vaak veel bonter maakten.
De boetes die ze moeten betalen zijn peanuts voor ze. Hetzelfde als dat wij een paar euro moeten betalen voor een snelheidsovertreding. Dus dat schrikt ze niet af.
Feyenoord!
  dinsdag 10 februari 2015 @ 02:56:15 #156
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149530446
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 00:34 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Dat is niet onwerkelijk, dat is de realiteit. Banken bepalen beleid. Verzet hiertegen nu eindelijk voor het eerst duidelijk in Griekenland.

[ afbeelding ]
Welkom bij BNW. De cirkel is rond. En dat bedoel ik op een goeie manier. :)
Feyenoord!
pi_149530553
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 02:56 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Welkom bij BNW. De cirkel is rond. En dat bedoel ik op een goeie manier. :)
I second that.
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  dinsdag 10 februari 2015 @ 14:58:08 #158
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149539537
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 02:56 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Welkom bij BNW. De cirkel is rond. En dat bedoel ik op een goeie manier. :)
Dit heeft helemaal niets met BNW te maken.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  dinsdag 10 februari 2015 @ 15:12:26 #159
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149539989
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 14:58 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Dit heeft helemaal niets met BNW te maken.
Banken die stiekem achter de schermen de wereld besturen? Dat is de hele basis van BNW.
Feyenoord!
  dinsdag 10 februari 2015 @ 16:07:14 #160
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149541588
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 15:12 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Banken die stiekem achter de schermen de wereld besturen? Dat is de hele basis van BNW.
quote:
Dit is a Brave New World. De wereld van samenzwering en propaganda, van kunstmatige terreur en geheime agenda’s, van schaduwregeringen en hun verborgen geschiedenis, van geheime technologie en obscure experimenten, van vragen waarom oorlogen worden gevochten en allianties worden gesloten. Kortom, de zoektocht naar de wereld die achter de façade van alledag ligt.
Ik heb het niet over geheime samenzweringen, maar over dat diegene met het meeste geld bepaalt.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  dinsdag 10 februari 2015 @ 16:57:35 #161
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149543318
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 16:07 schreef hmmmz het volgende:

[..]

[..]

Ik heb het niet over geheime samenzweringen, maar over dat diegene met het meeste geld bepaalt.
Ja maar dat banken in het geheim de wereld besturen en dat we dus in een schijndemocratie leven noem ik een geheime samenzwering. Maar goed het maakt ook niet uit hoe je het noemt. Ik vind het mooi om te zien dat steeds meer onderwerpen uit BNW tegenwoordig gewoon realiteit worden. Peter Pannekoek had er ook nog een mooie column over:

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/333967
Feyenoord!
pi_149555651
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 14:32 schreef Sylv3se het volgende:
Ik geef ze groot gelijk, het is sowieso absurd dat de onderklasse in Griekenland het meeste voor z'n kiezen krijgt qua bezuinigingen. De rijke belastingontduikende Grieken hebben al hun vermogen naar het buitenland gesluist, en daar wordt geen reet aan gedaan.
Klopt, maar dat is aan Athene om dat op te lossen! Niet aan Brussel en zeker niet het probleem van Den Haag!!
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
pi_149555949
quote:
14s.gif Op maandag 9 februari 2015 22:39 schreef Rica het volgende:

[..]

Absoluut.
De 'gewone' Grieken wisten niks over dat je in winkels heel lang geen BTW hoefde te betalen? We weten in Nederland dat het wel moet en gebeurt. Uiteraard weten de gewone Grieken niet alles maar zeggen dat de gewone Grieken niks weten wat er gebeurt is...

[ Bericht 0% gewijzigd door StarmanFR op 10-02-2015 22:42:36 ]
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
  dinsdag 10 februari 2015 @ 23:28:58 #164
17121 Rica
Mais, je rêve!
pi_149558349
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 22:36 schreef StarmanFR het volgende:

[..]

De 'gewone' Grieken wisten niks over dat je in winkels heel lang geen BTW hoefde te betalen? We weten in Nederland dat het wel moet en gebeurt. Uiteraard weten de gewone Grieken niet alles maar zeggen dat de gewone Grieken niks weten wat er gebeurt is...
Ze wisten het wel, ze wisten het niet, ze wisten het wel, blablabla..

Hoeveel invloed hebben de Grieken op het hele euro verhaal gehad? Dat is hun net zoals ons gewoon door de strot gedouwd.
Don't try and blame me for your games
Your games are death
My world is light, the angels fill my eyes
With every breath
pi_149561374
quote:
14s.gif Op maandag 9 februari 2015 17:45 schreef Fir3fly het volgende:
Dat Griekenland uit de Euro gegooid gaat worden was al lang duidelijk. Verder zal er niet zo veel gebeuren, we kunnen dan weer rustig verder met de wederopbouw van de eurozone.

Wat die mafketels hierboven ook roepen. Vooral die Japie :').
Ik denk eerder dat jij behoort tot die kleine groep van "mafketels". Mafketels die wellens en willens als echte zolderkamer-autisten toch hun eurofiele waanideeën willen blijven doordrukken. De VSE moet en zal er komen of we nu 100.000 mensen 0f 508 miljoen mensen de armoede induwen maakt niet uit. Wel nu, de Grieken zijn het strontzat dat ze in armoede en doffe ellende moeten leven enkel maar alleen om de Duitse banken te spekken, niet voor niets zijn de Duitsers de grootste EU- gelovigen op dit continent, hun industrie en banken varen er wel bij, Griekenland als wingewest voor de Grob-Deutsche reichsgedachte. Nu, ik hoop dat Griekenland uit de EU stapt, in 2017 zullen de Britten die deze ondemocratische moloch ook meer dan zat zijn massaal stemmen voor uittreding uit de EU. GB is de derde grootste nettobetaler aan dit europese circus, zo,n 7 miljard Pond per jaar. Als dit wegvalt zal de EU stilaan aan zijn zwanenzang beginnen. Noordelijke landen als Nederland en Duitsland zullen onmogelijk dit bedrag verder kunnen ophoesten om de oost-europese sattelietregeringen verder te kunnen sponseren en dit zal het einde van de Eurozone en die dictatoriale EU bespoedigen. Ik kan alvast niet wachten..... :Y)
pi_149564060
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:06 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Ach rot toch op. Zie je nu echt niet dat het geld wat voor de Griekse burgers bestemd was gewoon naar de rijken is gegaan? En dat die mensen in armoede leven?
Maar die burgers samen hebben die maatschappij gemaakt inclusief die corrupte rijken. Dat cliëntelisme zit er daar al millenia ingebakken, dat is het probleem.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  woensdag 11 februari 2015 @ 10:20:46 #167
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149564236
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:12 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Maar die burgers samen hebben die maatschappij gemaakt inclusief die corrupte rijken. Dat cliëntelisme zit er daar al millenia ingebakken, dat is het probleem.
Nee dat is niet HET probleem. Dat is EEN probleem maar niet HET probleem. Dat zit veel dieper en heeft te maken met instanties als het IMF dat landen leningen verstrekt tegen waanzinnige eisen. Het is vergelijkbaar met vroeger toen de Oost-Indische compagnie ergens binnenkwam en kraaltjes ruilde tegen goud. Zulk soort praktijken heeft het IMF ook. Komt bij dat het hele bankwezen zo corrupt is als maar kan en wat de EU in feite doet is het overeind houden van dat bankwezen ten koste van alles. Maakt onze regeringsleiders blijkbaar niet uit dat we steeds verder de armoede ingedrukt worden. Behalve nu dus in Griekenland. Voor het eerst (na IJsland) dat er weer eens een land opstaat tegen het bankwezen en zijn slaafjes (lees andere EU leiders). Vandaar dat deze mensen helden zijn.
Feyenoord!
pi_149564436
we steeds verder in de armoede gedrukt worden? Ga toch een fietsen man . 'we' zijn, zelfs na een aantal jaren crisis veel rijker dan in de jaren 80 / 90 . Zelfs mensen in de bijstand + schuldsanering hebben meer luxe goederen dan een gemiddeld gezin in de jaren 80
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149564644
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:30 schreef vaarsuvius het volgende:
we steeds verder in de armoede gedrukt worden? Ga toch een fietsen man . 'we' zijn, zelfs na een aantal jaren crisis veel rijker dan in de jaren 80 / 90 . Zelfs mensen in de bijstand + schuldsanering hebben meer luxe goederen dan een gemiddeld gezin in de jaren 80
Praat over jezelf vaarsuvius. Kun jij in een ander zijn portemonnee kijken? En altijd dat vergelijk met vroeger of met andere landen :r
We leven in het hier en nu en niet in Mozambique of what ever
Maar VVD'ers praten altijd alles recht wat krom is
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149564729
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:39 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Praat over jezelf vaarsuvius. Kun jij in een ander zijn portemonnee kijken? En altijd dat vergelijk met vroeger of met andere landen :r
We leven in het hier en nu en niet in Mozambique of what ever
Maar VVD'ers praten altijd alles recht wat krom is
Ik stemvrijwel nooit VVD, ooit 1 keer gedaan in mijn leven in de jaren 90, zo'n 20 jaar geleden. Ik heb ook SP en D66 en Groen links gestemd.

En ja ik kan in anderen hun portemonee kijken, ik heb veel met budgetten van minima te maken gehad op mijn werk. Ook ben ik zelf in het verleden in zo'n situatie geweest.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149564757
.

[ Bericht 99% gewijzigd door maryen65 op 11-02-2015 11:24:35 ]
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149564767
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:45 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Dan weet je ook heus wel dat niet iedereen in de bijstand in luxe leeft.
Dat zegt hij niet eens :?
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_149564785
.

[ Bericht 99% gewijzigd door maryen65 op 11-02-2015 11:24:52 ]
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 11 februari 2015 @ 10:47:06 #174
426493 crew  PippenScottie
pi_149564786
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:45 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Dan weet je ook heus wel dat niet iedereen in de bijstand in luxe leeft.
:')

Begrijpend lezen is een kunst.
My friends all drive horses
pi_149564813
Taalnazi's :r
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149564814
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:45 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Dan weet je ook heus wel dat niet iedereen in de bijstand in luxe leeft.
beter lezen, dat zei ik niet. Ik zei dat ze meer luxe goederen hebben dan Jan Modaal in de jaren 80 (met als reden dat onze algemene welvaart flink gestegen is)
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149564843
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:47 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Duh luxe goederen
Serieus, leer lezen. Jouw onvermogen aan lezen zorgt ervoor dat je heel zijn post verkeerd begrijpt en dat je hem om niets aanvalt. Taalverkrachter :r
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_149564879
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:48 schreef maryen65 het volgende:
Taalnazi's :r
nee, gewoon realisme. Jij lijkt teveel door emotie geleid te worden en dat kan je zicht op feiten verblinden.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149564989
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:43 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Ik stemvrijwel nooit VVD, ooit 1 keer gedaan in mijn leven in de jaren 90, zo'n 20 jaar geleden. Ik heb ook SP en D66 en Groen links gestemd.

En ja ik kan in anderen hun portemonee kijken, ik heb veel met budgetten van minima te maken gehad op mijn werk. Ook ben ik zelf in het verleden in zo'n situatie geweest.
Maar doordat jij veel met mensen hebt gewerkt die in de schuldsanering zitten weet jij dat die mensen het helemaal niet zo slecht hebben? Of hoe moet ik dat zien?
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
  woensdag 11 februari 2015 @ 10:59:49 #180
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149565011
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:30 schreef vaarsuvius het volgende:
we steeds verder in de armoede gedrukt worden? Ga toch een fietsen man . 'we' zijn, zelfs na een aantal jaren crisis veel rijker dan in de jaren 80 / 90 . Zelfs mensen in de bijstand + schuldsanering hebben meer luxe goederen dan een gemiddeld gezin in de jaren 80
Ga zelf fietsen.

Het aantal mensen in de grote steden dat afhankelijk is van voedselbanken is in 2013 met circa een derde toegenomen.
De crisis en aanhoudende problematische schulden zijn debet aan de flinke toename van voedselbankklanten.

De Voedselbank in Amsterdam meldt maandag in zijn jaarverslag dat het aantal klanten in een jaar tijd met bijna 1.000 is gegroeid tot 4.580. Sinds 2010 is het aantal mensen dat een beroep doet op de voedselhulp zelfs met 65 procent toegenomen.

De voedselbanken in Den Haag en Rotterdam signaleren vergelijkbare groeicijfers, zeggen zij desgevraagd. In de Maasstad doen zelfs 7.500 mensen een beroep op de voedselvoorziening en is daarmee de grootste van Nederland.

"We groeien vanzelf'', zegt Piet Beumer van de Rotterdamse voedselbank. "Elke dag voeden we 7.500 monden en dat worden er nog dagelijks meer.''

http://www.nu.nl/economie(...)van-voedselbank.html

En de situatie in landen als Griekenland en Spanje waar een gigantische werkloosheid heerst is nog veel erger. Dat een gezin wat luxe goederen heeft zegt toch helemaal niks. Wat moet je met een peperdure TV als je je baan kwijt raakt en de hypotheek niet meer kunt betalen.

Maar goed, het ging mij meer om de situatie waarin burgers krom moeten liggen om banken te redden.
Feyenoord!
pi_149565283
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:58 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Maar doordat jij veel met mensen hebt gewerkt die in de schuldsanering zitten weet jij dat die mensen het helemaal niet zo slecht hebben? Of hoe moet ik dat zien?
Wel, ze kunnen meestal geen vliegvakantie boeken en ook niet zomaar even 1000 euro uitgeven aan een nieuw bankstel. Maar de Nintendo DS en Wii voor de kids zijn gewoon present, medische zorg is gecoverd, er is eten op tafel en er is geld voor roken (geen pakjes, maar shag of van die blikken West waar je zelf peuken van maakt met zo'n machientje)

Vergeleken met die arme Grieken hebben we het hier heel goed.
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149565395
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 10:45 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Dan weet je ook heus wel dat niet iedereen in de bijstand in luxe leeft.
Ja dat is toch logisch? :?
pi_149565662
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:11 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Wel, ze kunnen meestal geen vliegvakantie boeken en ook niet zomaar even 1000 euro uitgeven aan een nieuw bankstel. Maar de Nintendo DS en Wii voor de kids zijn gewoon present, medische zorg is gecoverd, er is eten op tafel en er is geld voor roken (geen pakjes, maar shag of van die blikken West waar je zelf peuken van maakt met zo'n machientje)

Vergeleken met die arme Grieken hebben we het hier heel goed.
Wij hebben het beter dan de Grieken, maar ik merk wel dat jij vol vooroordelen zit
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149565664
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:11 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Wel, ze kunnen meestal geen vliegvakantie boeken en ook niet zomaar even 1000 euro uitgeven aan een nieuw bankstel. Maar de Nintendo DS en Wii voor de kids zijn gewoon present, medische zorg is gecoverd, er is eten op tafel en er is geld voor roken (geen pakjes, maar shag of van die blikken West waar je zelf peuken van maakt met zo'n machientje)

Vergeleken met die arme Grieken hebben we het hier heel goed.
Die bank hoeven ze niet te kopen want mensen in de bijstand krijgen vrijwel gratis het huis ingericht.
  Moderator woensdag 11 februari 2015 @ 11:29:16 #185
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_149565700
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:30 schreef maryen65 het volgende:
Skyros, Griekenland 04-04-‘15

Geachte heer Dijsselbloem,

Ik vermoed dat er wel wat voor nodig is om deze brief ook daadwerkelijk bij u te doen belanden, maar ik hoop dat deze hartekreet bij u aankomt.

Mijn naam is Roos Mavrikou en ik ben sinds 2007 woonachtig in Griekenland. Daar woon ik met mijn Griekse man en twee dochtertjes van zes en drie jaar oud.

U bent als geen ander op de hoogte van de problematiek hier en toch lijken bepaalde feiten alleen maar als zijnde tot u en uw collega’s in Brussel door te dringen. Dat 27% van de Griekse beroepsbevolking werkeloos is, is in uw ogen slechts een percentage. Voor ons is het de werkelijkheid. Dat nog geen 10% van deze werkelozen aanspraak kan maken op een vergoeding van nog geen 400 euro per maand, voor nog geen jaar, lijkt ook slechts een statistiek. Alsof hier geen gezinnen achter schuil gaan die leven in een land met een even kostbare levensonderhoud (huur, voeding, elektriciteit) als in Nederland; het land waar ik tot mijn 27e heb gewoond.

Ik ben een hoger opgeleid, realistisch en kritisch iemand, maar Griekenland kan zo niet verder en mede daarom begrijp en steun ik de huidige Griekse regering volop in haar vraag om heronderhandelingen. Daar is niets radicaals aan, aangezien het dit land na zoveel jaren van wanbeleid –en dan heb ik het niet alleen over de Griekse regering, maar zeker ook over de door de trojka opgelegde extreme hoeveelheid hervormingen die wel degelijk voor het grootste deel zijn doorgevoerd- niets dan letterlijke en figuurlijke depressie heeft gebracht.

Ik kan de brief heel lang maken door te beschrijven waarom het land ooit op een bepaald punt is beland, maar vaak is dat vechten tegen de bierkaai. Meer nog tegen de onbuigzame politiek die vanuit Brussel wordt gevoerd.

Echter, als mijn dochter van nog geen zeven jaar deze winter een week lang zonder verwarming in het basisschool gebouw les krijgt en daarbij haar jas moet aanhouden vanwege de koude en het gebrek aan budget voor stookolie, en dit ons eveneens overkomt in het lokale ziekenhuisje waar het beperkte personeel rondloopt in hun jassen, dan vrees ik dat er in het buitenland niet beseft wordt hoe dramatisch het hier gesteld is en dat de mensen hier niet ondankbaar zijn (zoals nu veelal wordt beweerd), maar vooral wanhopig. Ik zie het als mijn taak als inwoner van dit land, en als moeder van twee jonge kinderen, om u een brief te schrijven in de hoop dat u goed nadenkt over hoe u tegen ons en onze situatie aankijkt.

De mensen verdienen hier meer dan de dreigingen over en weer. Wij verdienen op zijn minst waardigheid en goed functionerende pilaren van de samenleving; onderwijs en gezondheidszorg. Die zijn de afgelopen jaren compleet afgebrokkeld, mede dankzij het opgelegde beleid en bezuinigingen van u en uw collega’s in Brussel.

Ik vraag u om begrip, ik vraag u om redelijkheid en ik vraag u diep in uw hart te kijken en ons niet als het zwarte schaap, of slechts als statistieken te zien, maar als mensen net als u en uw familie en vrienden die simpelweg willen (over)leven.

In afwachting van uw antwoord, verblijf ik,

Roos Mavrikou
klinkt superkut voor mevrouw mavrikou enzo maar misschien kan ze zich afvragen waarom Griekenland een kleine 1000 moderne gevechtstanks in dienst heeft en bv Nederland 0

schrap minimaal de helft van het defensiebudget en we kunnen praten
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 11 februari 2015 @ 11:41:46 #186
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149565994
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:29 schreef sp3c het volgende:

[..]

klinkt superkut voor mevrouw mavrikou enzo maar misschien kan ze zich afvragen waarom Griekenland een kleine 1000 moderne gevechtstanks in dienst heeft en bv Nederland 0

schrap minimaal de helft van het defensiebudget en we kunnen praten
En je denkt dat mevrouw Mavrikou het defensiebudget kan schrappen? Als ik het totale defensiebudget van Nederland zou kunnen schrappen zou ik dat gelijk doen. Wat trouwens niet eens zo heel veel lager is dan dat van Griekenland.
Feyenoord!
pi_149579406
Dus Rusland zal vermoedelijk bijspringen.
  woensdag 11 februari 2015 @ 19:35:57 #188
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_149579484
quote:
1s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:33 schreef DeParo het volgende:
Dus Rusland zal vermoedelijk bijspringen.
Dat kan Brussel (zeker gezien de huidige verhoudingen met Moskou) niet accepteren, dan liggen ze sowieso uit de Eurozone.
Graag op anoniem
pi_149579524
quote:
7s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:35 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Dat kan Brussel (zeker gezien de huidige verhoudingen met Moskou) niet accepteren, dan liggen ze sowieso uit de Eurozone.
Pas nadat Griekenland uit de Eurozone stapt en natuurlijk niet eerder ;) ;).
  woensdag 11 februari 2015 @ 19:37:57 #190
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_149579558
quote:
1s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:37 schreef DeParo het volgende:

[..]

Pas nadat Griekenland uit de Eurozone stapt en natuurlijk niet eerder ;) ;).
Dan wens ik de Grieken meteen succes, als nieuwe paria van de westerse wereld. :')
Graag op anoniem
pi_149579872
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:37 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Dan wens ik de Grieken meteen succes, als nieuwe paria van de westerse wereld. :')
Stel nou dat ze succesvol zijn met een vorm van ondersteuning, veel andere Europese landen zijn helemaal niet zo anti-Rusland, die kunnen volgen, de VVD kan wel roepen dan Griekenland maar uit de Eurozone, maar over de consequenties wordt weer eens niet nagedacht in Nederland en omstreken.
pi_149580130
quote:
1s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:33 schreef DeParo het volgende:
Dus Rusland zal vermoedelijk bijspringen.
Je weet dat het niet zo best met Rusland gaat?
pi_149580734
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:29 schreef sp3c het volgende:

[..]

klinkt superkut voor mevrouw mavrikou enzo maar misschien kan ze zich afvragen waarom Griekenland een kleine 1000 moderne gevechtstanks in dienst heeft en bv Nederland 0

schrap minimaal de helft van het defensiebudget en we kunnen praten
Als ik de Balkan + Turkije, Syrië en Israel als buren had ipv Belgie en Duitsland zou ik ook meer dan 0 tanks willen.....

Hier kan ik de Grieken niet helemaal ongelijk geven
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_149580964
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:41 schreef Japie77 het volgende:

[..]

En je denkt dat mevrouw Mavrikou het defensiebudget kan schrappen? Als ik het totale defensiebudget van Nederland zou kunnen schrappen zou ik dat gelijk doen. Wat trouwens niet eens zo heel veel lager is dan dat van Griekenland.
Ons defensiebudget is mss niet eens zo heel veel lager, maar dus wel lager.
En wij liggen niet aan t geldinfuus.
Als ze zelf genoeg geld hebben, mogen ze van mij tig keer zoveel uitgeven aan defensie als ze zelf willen.
Als ze geen nagel hebben om hun kont te krabben is het een ander verhaal.
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
pi_149581725
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 19:53 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Je weet dat het niet zo best met Rusland gaat?
Voor dit soort projecten heeft Rusland vast wel wat geld over, en ongetwijfeld niet alleen Rusland, ook andere landen die het Westen maar wat graag een hak zetten kunnen bijspringen in dit geval.
pi_149581804
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 11:29 schreef sp3c het volgende:

[..]

klinkt superkut voor mevrouw mavrikou enzo maar misschien kan ze zich afvragen waarom Griekenland een kleine 1000 moderne gevechtstanks in dienst heeft en bv Nederland 0

schrap minimaal de helft van het defensiebudget en we kunnen praten
Griekenland is in permanente staat van oorlog met Turkije zo'n beetje, ook al lijken de gemoederen de laatste tijd wat bedaard maar zeker met Erdogan is het beter om wat troepen achter de hand te hebben, en ook de Balkan is natuurlijk nog steeds niet bepaald een van de meest vreedzame Europese regio's.
  Moderator woensdag 11 februari 2015 @ 22:46:44 #197
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_149586679
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 20:09 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Als ik de Balkan + Turkije, Syrië en Israel als buren had ipv Belgie en Duitsland zou ik ook meer dan 0 tanks willen.....

Hier kan ik de Grieken niet helemaal ongelijk geven
allicht maar mevrouw doet alsof Dijsselbloem hoogstpersoonlijk de verwarming heeft dichtgedraaid terwijl dat simpelweg het punt is waar de (voormalige) Griekse overheid besloot te bezuinigen

blijkbaar liggen de prioriteiten voor welke reden dan ook niet bij verwarmde leslokalen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_149586778
Hoezo verwarming eigenlijk het is daar in de winter toch 15 graden?
pi_149587482
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 22:49 schreef arjan1112 het volgende:
Hoezo verwarming eigenlijk het is daar in de winter toch 15 graden?
Vaak wel, maar gisteren of eergisteren was het in Athene eventjes kouder dan in Nederland met zelfs sneeuw. Ook al hebben ze in de winter wel vaak 15-20 graden. Dat geldt vooral voor de eilanden en Athene. Het noorden van Griekenland in het binnenland heeft meer een landklimaat met dus koudere winters.
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
  donderdag 12 februari 2015 @ 00:09:43 #200
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149589607
quote:
1s.gif Op woensdag 11 februari 2015 20:14 schreef marsan het volgende:

[..]

Ons defensiebudget is mss niet eens zo heel veel lager, maar dus wel lager.
En wij liggen niet aan t geldinfuus.
Als ze zelf genoeg geld hebben, mogen ze van mij tig keer zoveel uitgeven aan defensie als ze zelf willen.
Als ze geen nagel hebben om hun kont te krabben is het een ander verhaal.
En daar kan een burger uit Griekenland wat aan veranderen? Daar gaat het nou juist om. Je kan niet de griekse burgers die in armoede leven er de schuld van geven. Het is geen ze en wij. Als er een ze en een wij is dan zijn het wij (burgers van de wereld) en zij (elite van de wereld die de wereld deze ellende hebben bezorgd)
Feyenoord!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')