Nee een verdere oorlog met Japan was wel gewonnen door de VS maar had nog zo'n 500.000 extra levens gekost aan Amerikaanse zijde.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:42 schreef Jigzoz het volgende:
Jammer dat dit weet zo'n niburu-topic wordt. Was daar niet de afdeling BNW voor?
Maar goed... Als de VS nog altijd achter hun beslissing staan om destijds Japan nucleair te bombarderen, is dit dan niet een situatie waarin die urgentie gelijkwaardig is?
Ja, lekker selectief ook.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik kan je precies uitleggen waarom men in het westen anti-Assad is ---> Vanwege de mensenrechtensituatie. Of laten we zeggen de barbarij van Assad.
Ik denk dat het merendeel ervan zou ophouden iemand te slaan wanneer bij de geslagene de tranen komen. Misschien uberhaupt niet eens een eerste keer uithalen. Een grote mond op het internet hoeft weinig te zeggen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:45 schreef El_Matador het volgende:
Zie ze dan, de toetsenbordheldjes hier, die de meest gruwelijke vergeldingsacties bepleiten...
Geen haar beter dan die IS-strijders. Maar dan niet mans genoeg om die lui zelf aan te vallen.
[..]
Inderdaad.
over het executeren van krijgsgevangenen natuurlijk, das niet helemaal gentlemanlikequote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:48 schreef Confetti het volgende:
[..]
Waar heb je het over man?
Al deze mensen zijn ter dood veroordeeld door een rechtbank.
Ik ben zoals gezegd nooit in Syrie geweest, maar had voor deze hele shit nou niet het idee dat het een barbaarse dictatuur was (althans niet erger dan andere landen in die regio, inclusief Israel).quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik heb het niet over martelkamers, maar over het bewind van Assad en de manier waarop hij sinds het begin van de burgeroorlog heeft gereageerd. Het was een terreurstaat en dat is alleen maar erger geweest sinds het begin van de rebellie. Je kunt je niet encanailleren met Assad, dan ben je ongeloofwaardig als westen zijnde, en bovendien pikte de publieke opinie dat niet.
Alleen tegenwoordig denkt men dat Assad de minste van de bloeddorstige griezels is daar in die zandbak.
Dat het in het M-O wat minder gaat is wel duidelijk, sterker nog, dit topic gaat over een daad die mij doet walgen van gruwelijkheid en barbarisme, me kwaad maakt om die piloot en zijn familie en mijn aversie tegen religie nog verder aanwakkert.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Met mij gaat het prima. Met het Midden-Oosten iets minder:
http://en.wikipedia.org/w(...)#US_global_supremacy
Nee, niet, ik vind mensenrechten idd een belangrijk item, alleen realiteit dicteert dat men in High Politics selectief moet zijn. Real Politik.quote:
Ik ben er niet nu pas achter maar ik blijf me wel verbazen over het grensverleggende sadisme. Telkens als je denkt dat de grens bereikt is weten ze me toch weer te verrassen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:44 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Goh ben je er nu al achter dat mensen erg wrede wezens zijn.
Bingo, het kernpunt bij de ballen.quote:
IS is niet nodig om Amerikaanse belangen veilig te stellen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit meen je serieus?
Kom op, waht, jij weet ook wel hoe het zit. Net als LelijKnap. Jullie ondersteunen dat imperialisme, maar dat maakt het niet opeens afwezig.
Verassen, letterlijk ja.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:50 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Ik ben er niet nu pas achter maar ik blijf me wel verbazen over het grensverleggende sadisme. Telkens als je denkt dat de grens bereikt is weten ze me toch weer te verassen.
En dit meen jij serieus?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:49 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben zoals gezegd nooit in Syrie geweest, maar had voor deze hele shit nou niet het idee dat het een barbaarse dictatuur was (althans niet erger dan andere landen in die regio, inclusief Israel).
Nee, want wij zijn geen primitieve bloedlustige domme barbaarse relioten.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:51 schreef happinessfordogs het volgende:
Is verbranding van gedetineerden trouwens wel geoorloofd binnen het Islamitisch recht? Als IS buiten haar boekje gaat dan mag de coalitie dat ook doen wat mij betreft.
Als je mensenrechten echt belangrijk vindt moet je daar niet selectief in zijn. Zo wegen mensenrecht niet voor iedereen even zwaar. Daar zit precies het probleem.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:50 schreef Ryan3 het volgende:
Nee, niet, ik vind mensenrechten idd een belangrijk item, alleen realiteit dicteert dat men in High Politics selectief moet zijn. Real Politik.
Want Irak is niet van 2003 tot 2014 bezet geweest door de VSAmerikanen?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:49 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Dat het in het M-O wat minder gaat is wel duidelijk, sterker nog, dit topic gaat over een daad die mij doet walgen van gruwelijkheid en barbarisme, me kwaad maakt om die piloot en zijn familie en mijn aversie tegen religie nog verder aanwakkert.
Maar hoe jij deze daad aan VSAmerika of hoe je het ook noemde linkt is mij echt een groot raadsel. De enige verklaring ligt mijns inziens meer in de medische hoek.
Het is onbegrijpelijk idd. Hoe kan iemand dit goedpraten of met de vinger naar anderen wijzen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:49 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Dat het in het M-O wat minder gaat is wel duidelijk, sterker nog, dit topic gaat over een daad die mij doet walgen van gruwelijkheid en barbarisme, me kwaad maakt om die piloot en zijn familie en mijn aversie tegen religie nog verder aanwakkert.
Maar hoe jij deze daad aan VSAmerika of hoe je het ook noemde linkt is mij echt een groot raadsel. De enige verklaring ligt mijns inziens meer in de medische hoek.
Gast, wat heeft dat in vredes naam met deze barbaarse daad van doen?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:53 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Want Irak is niet van 2003 tot 2014 bezet geweest door de VSAmerikanen?
Ik verzin die plannetjes van PNAC niet hoor, en ze staan zelfs uitgebreid beschreven op het voor jou onverdachte Wikipedia.
Geen medische klachten, dank je.
Idioot.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik hoop dat ze al die terreurverdachten in Jordanie vanavond op precies dezelfde manier aan hun eind laten komen
Ik hoop echt dat we in de VN ooit een keer een vruchtbare discussie over kunnen opzetten.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:53 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Als je mensenrechten echt belangrijk vindt moet je daar niet selectief in zijn. Daar zit precies het probleem.
Nee, want dan zouden ze net zo barbaars zijn.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik hoop dat ze al die terreurverdachten in Jordanie vanavond op precies dezelfde manier aan hun eind laten komen
Prima, wanneer wil je het agenderen?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat we in de VN ooit een keer een vruchtbare discussie over kunnen opzetten.
Daarna kieperden ze er gruis van gebombardeerde gebouwen over en reden met een bulldozer over de kooi. Lijkt me verbazingwekkend letterlijk oog om oog en zou me dus ook niet verbazen als 't onder dat mom geoorloofd is, binnen die stroming.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:51 schreef happinessfordogs het volgende:
Is verbranding van gedetineerden trouwens wel geoorloofd binnen het Islamitisch recht? Als IS buiten haar boekje gaat dan mag de coalitie dat ook doen wat mij betreft.
Dat zijn we wel door vanaf de zijlijn toe te kijken hoe dit conflict escaleert. Eigenlijk zijn alle vormen van proxy-oorlogen inherent barbaars omdat het onnodig lijden van het volk toestaat.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:53 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Nee, want wij zijn geen primitieve bloedlustige domme barbaarse relioten.
Nou, inderdaad:quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:50 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Ik ben er niet nu pas achter maar ik blijf me wel verbazen over het grensverleggende sadisme. Telkens als je denkt dat de grens bereikt is weten ze me toch weer te verrassen.
En dit ook:quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:31 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat ze het doen en dan op dezelfde wijze.
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:45 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Tijd voor een bezoekje aan de Shrink
Maakt geen reet uit. Terreurvolk behandel je nou eenmaal zo. Tand om tand, oog om oog.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, want dan zouden ze net zo barbaars zijn.
Heb je daar ook bewijs voor? Denk dat de vraag wie is wie en wie zit erachter een legitieme is, maar geen reden om dingen aan te nemen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
IS(IS) wordt van hogerhand gevoed door de VSAmerikaanse inlichtingendiensten. Bedoeld om instabiliteit te creeeren en zo het PNAC-plan erdoorheen te rammen. Het hele Midden-Oosten moet in handen van de Westerse Elites komen. IS(IS) is daarbij een strategisch handige stap (anders zou men het niet doen).
De rest is window dressing voor de buehne.
'Grappig', dat lijkt precies te zijn hoe zij hierin stonden.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Maakt geen reet uit. Terreurvolk behandel je nou eenmaal zo. Tand om tand, oog om oog.
Ze schuilen tussen normale burgers.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:57 schreef Admiraal_Kontkanaal het volgende:
Waarom zijn ze eigenlijk nog steeds in gevecht met die gasten in steden enzo? Trek je terug en tyf er gewoon bommen op.
Dat lijkt soms wel het beste ja. Niemand geeft om dat gebied ookquote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:57 schreef Admiraal_Kontkanaal het volgende:
Waarom zijn ze eigenlijk nog steeds in gevecht met die gasten in steden enzo? Trek je terug en tyf er gewoon bommen op.
Ja, dat is een probleem, vandaar kickt Real Politik in.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:55 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Prima, wanneer wil je het agenderen?
Is nodig blijkbaar om die zandvlooien te stoppen, dus ik zeg: doen!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, want dan zouden ze net zo barbaars zijn.
Tja, vanaf de andere kant van de wereld een moordmachine ergens hoog in de lucht besturen getuigt natuurlijk ook niet bepaald van moed..quote:
Misschien kunnen we samen wat spreektijd daar aanvragen, ik heb een connectie, ken iemand die er stage looptquote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:59 schreef Ryan3 het volgende:
Ja, dat is een probleem, vandaar kickt Real Politik in.
Maar goed, dat is veel te cynisch wmb.
We moeten iig veel meer doen in VN verband wmb; - krijg je vervolgens weer extreem looney samenzweringstheoretici die dit weer als new world order zien, ik weet het .... .
Tot nu toe is het nog stil op BNW hierover maar dat gaat vast wel gebeuren.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat is een probleem, vandaar kickt Real Politik in.
Maar goed, dat is veel te cynisch wmb.
We moeten iig veel meer doen in VN verband wmb; - krijg je vervolgens weer extreem looney samenzweringstheoretici die dit weer als new world order zien, ik weet het .....
Lafaards! Saddam ging tenminste met zn tanks in de woestijn staanquote:
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 03-02-2015 om 19:57:22BREAKING: Sajida al-Richawi will be executed on Wednesday morning according to AFP - @EjmAlrai reageer retweet
Niet? Heb je het nieuws niet gevolgd de laatste 15 jaar?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:53 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Nee, want wij zijn geen primitieve bloedlustige domme barbaarse relioten.
Hoppaaaaquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:01 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 03-02-2015 om 19:57:22BREAKING: Sajida al-Richawi will be executed on Wednesday morning according to AFP - @EjmAlrai reageer retweet
Zullen er vast nog een paar zitten.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:59 schreef Admiraal_Kontkanaal het volgende:
[..]
Dus in die stad Kobani zitten nog gewoon burgers? Die stad is helemaal verwoest.
Een beetje achtergrond en interesse in de wereldpolitiek, kennis van de geschiedenis van framing, blaming, shaming and bombing (denk aan het Koerdische meisje met haar nepverhaal over de couveuses), de lijnen juist leggen, Hillary Clinton live zien toegeven dat de CFR de boel regelt en niet zij, en met name de belangen die er spelen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:57 schreef Jibberism_ het volgende:
[..]
Heb je daar ook bewijs voor? Denk dat de vraag wie is wie en wie zit erachter een legitieme is, maar geen reden om dingen aan te nemen.
Helaas loopt dat vaak door elkaar heen en is het moeilijk, zo niet ondoenlijk om dat bewijs te achterhalen en als zodanig erkend te krijgen.
Kijkend naar de geschiedenis en naar de retoriek die er politiek gebezigd werd en wordt rondom dit onderwerp ziet het er soms wat verdacht uit, maar dat heb je wanneer politici van dergelijk statuur beginnen te praten. Het bewijst wederom niets.
Ja en wat boeit jou dat?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, want dan zouden ze net zo barbaars zijn.
Ik zeg alleen als je meer gaat doen via VN aan mensenrechten dan gaan die samenzweringslui te keer.... maar wrs kan dat nooit goed gebeuren, vanwege verschillende concepten van mensenrechten.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Tot nu toe is het nog stil op BNW hierover maar dat gaat vast wel gebeuren.
Want dat iemand levend verbrand wordt is niet belangrijk genoeg voor het journaal?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:01 schreef Ketchupcurry het volgende:
Waarom geven we IS zoveel aandacht eigenlijk? Als opening van het NOS Journaal.
Is recentelijk nog in Duitsland gebeurd, gevalletje eerwraak. Heeft dat het journaal gehaald? Zelf geen idee, ik kijk het zelden.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Want dat iemand levend verbrand wordt is niet belangrijk genoeg voor het journaal?
De VN? Nee, maar serieus? Dat "instituut" geef jij geloofwaardigheid?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik zeg alleen als je meer gaat doen via VN aan mensenrechten dan gaan die samenzweringslui te keer.... maar wrs kan dat nooit goed gebeuren, vanwege verschillende concepten van mensenrechten.
Ja, dan word je ook weggezet als looney, als je als roepende in de woestijn al gehoord wordt.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:00 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Misschien kunnen we samen wat spreektijd daar aanvragen, ik heb een connectie, ken iemand die er stage loopt
Volgens Steven Pinker (The Better Angels of Our Nature) worden mensen juist steeds minder gewelddadiger.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:01 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Niet? Heb je het nieuws niet gevolgd de laatste 15 jaar?
Oké, en dat is het MO 'slaaf van de VS', wat dan? Krijgt Amerika dan alle olie?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:01 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n boekenlezer, maar de hersenspinsels van die Elite zijn ook goed spul, ooit es aan beginnen. Die gasten die boeken vol geschreven hebben over die plannetjes om het Midden-Oosten slaaf te maken van de VS. Juist zij die daarachter zitten, dus geen derden die erover schrijven, maar direct betrokkenen.
Dan moet Steven Pinker toch een keer naar Hans Anders.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:03 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Volgens Steven Pinker (The Better Angels of Our Nature) worden mensen juist steeds minder gewelddadiger.
Prima, doen we dat. Bel jij Pitt even?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dan word je ook weggezet als looney, als je als roepende in de woestijn al gehoord wordt.
Wrs moet je een goede docu maken over dit soort zaken en dan in de VS uitbrengen, laten inspreken door Brad Pitt...
Heeft Pinker gelijk in. Weltschmerz wil gewoon even doen alsof alle Nederlanders schuldig zijn aan al het geweld in het Midden Oosten. Want Bush, Balkenende, etc.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:03 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Volgens Steven Pinker (The Better Angels of Our Nature) worden mensen juist steeds minder gewelddadiger.
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan moet Steven Pinker toch een keer naar Hans Anders.
Adam Curtis moet je bellen, denk ik, heb zijn laatste nog niet gezien (afgelopen zondag op BBC).quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:05 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Prima, doen we dat. Bel jij Pitt even?
Daar heb je inderdaad gelijk in. Toch denk ik dat het westerse draagvlak voor dergelijk ingrijpen inmiddels vrij groot is.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:48 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Nee een verdere oorlog met Japan was wel gewonnen door de VS maar had nog zo'n 500.000 extra levens gekost aan Amerikaanse zijde.
Begrijp me niet verkeerd jou oplossing is mijn oplossing maar de situatie is niet vergelijkbaar met die van destijds.
Ik kan net zomin als jij in de hoofden van de lieden met macht kijken.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:04 schreef waht het volgende:
[..]
Oké, en dat is het MO 'slaaf van de VS', wat dan? Krijgt Amerika dan alle olie?
Een deel van die puinhoop is wel degelijk aan het westen te danken.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:05 schreef waht het volgende:
Heeft Pinker gelijk in. Weltschmerz wil gewoon even doen alsof alle Nederlanders schuldig zijn aan al het geweld in het Midden Oosten. Want Bush, Balkenende, etc.
Heeft daar niks mee te maken. Als er een methode is die helpt, hoe 'barbaars' die ook mag zijn, moeten we het niet nalaten.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:53 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Nee, want wij zijn geen primitieve bloedlustige domme barbaarse relioten.
wijten, niet danken.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:06 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Een deel van die puinhoop is wel degelijk aan het westen te danken.
Weet je nog, toen er in Staphorst een heks publiekelijk werd verbrand op het dorpsplein, dat waren nog eens tijden!!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:01 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Niet? Heb je het nieuws niet gevolgd de laatste 15 jaar?
Geformuleerd alsof je er genoegen in schept.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:07 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Heeft daar niks mee te maken. Als er een methode is die helpt, hoe 'barbaars' die ook mag zijn, moeten we het niet nalaten.
Kijk naar hun zwakke plekken net als ze bij ons doen. Hun zwakke plek is de dood en hun geliefde hiernamaals. En daar moeten we ze pakken. Elke gedode terrorist die we in handen krijgen meenemen en aan de varkens voeren. Filmen en op Youtube ztten met de mededeling dat we elke terrorist die we in handen krijgen zo zal eindigen.
Jaja ik weet het barbaars, ziek blablabla. Maar deze sadistische en bloeddorstige zombies uit het midden oosten kan je maar het beste met hun eigen methodes bestrijden. En wat is er beter dan dat we de reden van hun gedrag uitschakelen. Namelijk het idee dat ze naar het sexparadijs gaan waar zij bepaalde voorrechten genieten dankzij hun (mis)daden op aarde.
I.p.v het paradijs verteren ze in een varkensbuik, worden opgenomen en onderdeel van dat varken.
Toch heb ik nog niet gehoord dat moslims dan inderdaad denken dat ze niet in het paradijs komen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:08 schreef Pek het volgende:
Deden de Russen toch ook, na Beslan? Terroristen in varkenshuiden begraven, best wel badass, ja
Ok: jouw kinderen zullen de volgende slachtoffers zijn van haatzaaiers zoals jij.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:24 schreef NotYou het volgende:
[..]
Tuurlijk.Iets zegt me dat uit je posthistory anders zou blijken. Zodra je, je er maar van bewust bent dat een bron/medium gekleurd is en je de informatie in 't juiste perspectief kunt zien zie ik geen enkele reden om 't krampachtig te mijden. Dat "bewust zijn van" zit bij jou volgens mij wel goed.
Maar ach, nogmaals, jammer. Wel een schreeuwerige mening maar niet bereid die te toetsen door je ook open te stellen voor andere geluiden en die kritisch te bekijken. Nee, alles is bij Remlof op voorhand al afgeschreven.![]()
Weet je wat man, gooi er nog wat volstrekt irrelevante one-liners tegenaan gestoeld op niet meer dan emotie.
Als je het ff rustig uitlegt klinkt het al een stuk beter, zo zie je maar weer.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:07 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Heeft daar niks mee te maken. Als er een methode is die helpt, hoe 'barbaars' die ook mag zijn, moeten we het niet nalaten.
Kijk naar hun zwakke plekken net als ze bij ons doen. Hun zwakke plek is de dood en hun geliefde hiernamaals. En daar moeten we ze pakken. Elke gedode terrorist die we in handen krijgen meenemen en aan de varkens voeren. Filmen en op Youtube ztten met de mededeling dat we elke terrorist die we in handen krijgen zo zal eindigen.
Jaja ik weet het barbaars, ziek blablabla. Maar deze sadistische en bloeddorstige zombies uit het midden oosten kan je maar het beste met hun eigen methodes bestrijden. En wat is er beter dan dat we de reden van hun gedrag uitschakelen. Namelijk het idee dat ze naar het sexparadijs gaan waar zij bepaalde voorrechten genieten dankzij hun (mis)daden op aarde.
I.p.v het paradijs verteren ze in een varkensbuik, worden opgenomen en onderdeel van dat varken.
Enige instituut in deze wereld waarbij iig iemand van elk land op de wereld aanwezig is voor overleg. Voor de rest is het idd een instituut dat geen deuk in een pakje boter kan slaan, vanwege verschillende redenen.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:03 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De VN? Nee, maar serieus? Dat "instituut" geef jij geloofwaardigheid?
Sja, daar gaat het al "mis". Je vertrouwen in juist de verkeerde personen is echt te groot.
Klopt ! Ik zou dat soort beesten het liefst verdelgen. Is dat vreemd ??quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:09 schreef NotYou het volgende:
[..]
Geformuleerd alsof je er genoegen in schept.
Die gruwel gun ik zijn kinderen niet.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ok: jouw kinderen zullen de volgende slachtoffers zijn van haatzaaiers zoals jij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |