quote:Aldi haalt 'moskeezeep' uit de schappen
Het Duitse supermarktconcern Aldi Süd heeft een vloeibare zeep uit de schappen gehaald na klachten uit de moslimwereld. Op het etiket van de zeep was namelijk een moskee afgebeeld en veel moslims stoorden zich daaraan.
Volgens Duitse media gaat het om de zeep Ombia - 1001 nacht. Aldi kreeg begin vorige week de eerste klacht binnen. Een klant vroeg de moskee, een religieus symbool, niet meer te gebruiken voor het etiket. Daarna kwam een discussie op internet op gang waarna Aldi de zeep uit de schappen haalde.
Volkskrant, 18 januari 2015, 12:19 Bron: ANP
Een klacht, maar het is ook nieuws.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:11 schreef etuiedelapiel het volgende:
KLB / Zeep ist VERBOTEN!
Die liep al
Nee, ze gaan wrs kruistochten zeep verkopen nu.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:15 schreef anonymoussie het volgende:
Gaan ze nu 7 geesten in plaats van 1001 nacht verkopen bij Aldi?
Matig weer.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ze gaan wrs kruistochten zeep verkopen nu.
Hebben ze vast nog niet ontdekt....quote:Op zondag 18 januari 2015 15:21 schreef MadameMossel het volgende:
Bij dat spel Hotel zit toch ook zo een moskee-achtig gebouwtje?
in de efteling ookquote:Op zondag 18 januari 2015 15:21 schreef MadameMossel het volgende:
Bij dat spel Hotel zit toch ook zo een moskee-achtig gebouwtje?
Dat schijnt idd ook gebaseerd te zijn op de sprookjes van 1000-en-1-nacht.quote:
Ach daar komen ze toch niet, iets met entreeprijs en uitkering.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat schijnt idd ook gebaseerd te zijn op de sprookjes van 1000-en-1-nacht..
http://nl.wikipedia.org/wiki/Duizend-en-een-nacht
Bij de Appie kun je bijna elk jaar in het voorjaar van die kortingscoupons krijgen.quote:Op zondag 18 januari 2015 15:41 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Ach daar komen ze toch niet, iets met entreeprijs en uitkering.
Gast!quote:Op zondag 18 januari 2015 16:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
Gewoon dit als logo er op
[ afbeelding ]
Dat past toch niet man! Veel te groot.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:01 schreef J0kkebr0k het volgende:
Gewoon dit als logo er op
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 18 januari 2015 15:14 schreef Straatcommando. het volgende:
Hoe lang blijft dit soort omgekeerde integratie doorgaan joh. Vind je het gek dat bewegingen als Pegida als kool groeien.
Die willen toch ook minder moskeeën? Wat is dan het probleem?quote:Op zondag 18 januari 2015 16:06 schreef Richestorags het volgende:
Volkomen terecht dat Pegida groeit in Duitsland met dat soort ruggengraatloze concerns in je gelederen.
Ja inderdaad, de hele moslimgemeenschap zal wel uit een stel jankerds bestaan als er niet meer dan 1000 klachten zijn binnengekomen.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:10 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Lijkt me dat de moslimgemeenschap wel grotere problemen heeft dan een afbeelding op wat zeep. Zeker aangezien ze de naam hebben een stel lichtgevoelige jankerds te zijn, lijkt me dit geen goede zet.
Als je van die naam af wilt, moet je misschien iets duidelijker afstand nemen van de jankerds.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja inderdaad, de hele moslimgemeenschap zal wel uit een stel jankerds bestaan als er niet meer dan 1000 klachten zijn binnengekomen.
Ik denk dat daar het antwoord ligt ja. Moslims moeten massaal hun eigen jankerds en radicaalgekkies keihard aanpakken en demoniseren.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:18 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Als je van die naam af wilt, moet je misschien iets duidelijker afstand nemen van de jankerds.
Heb jij al afstand genomen van de mensen die aan het zeuren waren over de guacamole-dip? En van de ketens die onder druk van consumenten het etiket 'kies bewust' hebben verwijderd? En van de mensen die... en van de mensen die...quote:Op zondag 18 januari 2015 16:18 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Als je van die naam af wilt, moet je misschien iets duidelijker afstand nemen van de jankerds.
Schei uit. Dat doen we nooit, maar als het moslims betreft moet dat ineens wel.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:19 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik denk dat daar het antwoord ligt ja. Moslims moeten massaal hun eigen jankerds en radicaalgekkies keihard aanpakken en demoniseren.
Nee, het gaat er om dat dit soort figuren geen ruimte krijgen binnen de moslimgemeeschap. Het is niet dat je alleen openlijk uitspreken tegen die lui gaat helpen. Dat lijkt me namelijk zelfs vrij zinloos. Het gaat er om dat moslims binnen hun eigen kringen gaan zorgen dat het maar eens afgelopen moet zijn met dat kleinzielig gejank en het radicalisme. Aanpakken die kleine minderheid van jou!quote:Op zondag 18 januari 2015 16:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Schei uit. Dat doen we nooit, maar als het moslims betreft moet dat ineens wel.Als je daarin meegaat is het einde zoek. Misschien is het beter als je je realiseert dat het een zeer kleine minderheid betreft, zoals vrijwel altijd.
Hebben ze dat gedaan omdat ze Nederlanders zijn? Of omdat ze mannen zijn? Of omdat ze blank zijn? Of tot een andere groep behoren waartoe ik ook behoor? Nee.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:23 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Heb jij al afstand genomen van de mensen die aan het zeuren waren over de guacamole-dip? En van de ketens die onder druk van consumenten het etiket 'kies bewust' hebben verwijderd? En van de mensen die... en van de mensen die...
Ik zou wel willen, maar ik mag Mekka niet in.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:37 schreef SuperFood het volgende:
ah heerlijk die moslim tolerantie. wie gaat ermee op vakantie naar mekka
oh kut dat was ik vergeten, die tolerante islam is liefde staat ons dat niet toequote:Op zondag 18 januari 2015 16:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik zou wel willen, maar ik mag Mekka niet in.
Ik pleit voor WC papier met moskeeënprint.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:40 schreef Wespensteek het volgende:
Schandaal, ik vind dat de aldi verplicht moet worden een moskee op de etiketten te zetten. Doen ze dat niet binnen een maand dan moet Mohammed afgebeeld worden die zich wast met die zeep.
En met Wilders zodat men keuze heeft.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik pleit voor WC papier met moskeeënprint.
Ja, goed plan. Wil dan eigenlijk ook wel Opstelten pleepapier.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:47 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
En met Wilders zodat men keuze heeft.
da's zijn paleis - geen moskeequote:Op zondag 18 januari 2015 16:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou, dit wordt ook aftellen dan....
Maar dan wel van dat harde schurende materiaal en niet van dat zachte papier.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:47 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, goed plan. Wil dan eigenlijk ook wel Opstelten pleepapier.
quote:Op zondag 18 januari 2015 16:50 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Maar dan wel van dat harde schurende materiaal en niet van dat zachte papier.
Bij Samsom en Rutte dan van dat papier waar je meteen doorheen prikt met de vinger.
nee natuurlijk niet.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:50 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Hoe dan ook, drie klachten en de Efteling zal ook dit wel weghalen.
Met een beetje fantasie...quote:Op zondag 18 januari 2015 16:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou, dit wordt ook aftellen dan....
quote:Op zondag 18 januari 2015 16:57 schreef Boca_Raton het volgende:
En dan komen de roomijsjes aan de beurt [ afbeelding ]
Ja, want het is ook een big, happy family.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee, het gaat er om dat dit soort figuren geen ruimte krijgen binnen de moslimgemeeschap.
Nee, maar dat zou wel zo moeten zijn.quote:Op zondag 18 januari 2015 17:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, want het is ook een big, happy family.
Ik moet huilenquote:Op zondag 18 januari 2015 16:57 schreef Boca_Raton het volgende:
En dan komen de roomijsjes aan de beurt [ afbeelding ]
Ik wil niet en ik mag niet, maar al zou ik willen en mogen, dan zou ik het nog niet doen. Geen zin om de doodstraf te krijgen.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:37 schreef SuperFood het volgende:
ah heerlijk die moslim tolerantie. wie gaat ermee op vakantie naar mekka
islam is vrede joh. je hoeft nergens bang voor te zijnquote:Op zondag 18 januari 2015 17:37 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik wil niet en ik mag niet, maar al zou ik willen en mogen, dan zou ik het nog niet doen. Geen zin om de doodstraf te krijgen.
Ja, en Allah is barmhartig, God is liefde en de PVV is voor vrijheid.quote:Op zondag 18 januari 2015 17:40 schreef SuperFood het volgende:
[..]
islam is vrede joh. je hoeft nergens bang voor te zijn
Amenquote:Op zondag 18 januari 2015 17:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ja, en Allah is barmhartig, God is liefde en de PVV is voor vrijheid.
Of wat dacht je van deze ?? Met penis minaret.quote:Op zondag 18 januari 2015 16:53 schreef karton2 het volgende:
[..]
Met een beetje fantasie...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Klopt, het is allemaal één groot complot.quote:Op zondag 18 januari 2015 18:59 schreef Religieisfacisme het volgende:
Haten, zeuren, zeiken, zielig doen en continu op zoek naar conflicten. Iets anders doet deze religie niet.
Aan de andere kant geeft dit ook goed aan hoe geïntimideerd en bang we hier in het westen inmiddels zijn voor de islam. Aldi geeft snel toe omdat ze geen problemen willen en hun medewerkers nog wat langer willen leven dan vandaag. Als deze religie de kans krijgt leggen ze ons nog veel meer regeltjes op.
Jij weet anders ook een drama te maken van de keuze van de aldi om geen aanstootgevende etiketten aan hun klanten te willen geven.quote:Op zondag 18 januari 2015 18:59 schreef Religieisfacisme het volgende:
Haten, zeuren, zeiken, zielig doen en continu op zoek naar conflicten. Iets anders doet deze religie niet
Wat is aanstootgevend? Een verpakking met een paar minaretten erop?quote:Op zondag 18 januari 2015 19:13 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Jij weet anders ook een drama te maken van de keuze van de aldi om geen aanstootgevende etiketten aan hun klanten te willen geven.
En wie bepaalt wederom of iets aanstootgevend is?...precies jou geliefde maar zeer intolerante jank religie. Alsof jij niet weet dat op deze achterlijk eis wordt ingegaan uit angst voor het gewelddadige gedrag van moslims.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:13 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Jij weet anders ook een drama te maken van de keuze van de aldi om geen aanstootgevende etiketten aan hun klanten te willen geven.
Daar ga ik niet over maar de aldi.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:17 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Wat is aanstootgevend? Een verpakking met een paar minaretten erop?
Ik vraag me af of dit gezever om niks niet een progressieve, geestelijke ziekte is. Het lijkt steeds erger te worden. Zwarte piet, moskeezeep, what's next?
En waar is de tolerantie gebleven? Iedereen probeert maar zijn eigen norm aan anderen op te dringen. Het is idd gezever, en dat vind ik nou eens aanstootgevend. Kan dát niet verboden worden?
Omdat te snappen, moet je gek genoeg compleet achterlijk zijn.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:18 schreef Apotheose het volgende:
wat is er aanstootgevend aan de moskee op de zeep???
Zwaktebod. Als je dit al aanstootgevend vind wat is de islam dan wel niet ??quote:Op zondag 18 januari 2015 19:18 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Daar ga ik niet over maar de aldi.
Jij noemt het aanstootgevend.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:18 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Daar ga ik niet over maar de aldi.
Een religie. Verder is het geen zwaktebod maar een commercieel besluit. De aldi zal vrij snel inschatten wat de risico's zijn en besluiten, dat kun je beter doen het risico nemen klanten te verliezen om een etiket van een stukje zeep. Of de klant nu gelijk heeft of niet is vaak weinig relevant.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:23 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Zwaktebod. Als je dit al aanstootgevend vind wat is de islam dan wel niet ??
Ja logisch als klanten aanstoot nemen is het aanstootgevend.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:26 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Jij noemt het aanstootgevend.
Ik wil gelijk ook weten waarom er dan nu pas iets van gezegd wordt. Hoelang staat die zeep al niet in de schappen, met die vreselijke afbeelding? Sinds wanneer is het ook al niet gepast meer om een moskee af te beelden? En is dit het enige product waarop een moskee staat afgebeeld? Zijn dergelijke afbeeldingen ook in Islamitsiche landen verboden?quote:Op zondag 18 januari 2015 19:18 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
En wie bepaalt wederom of iets aanstootgevend is?...precies jou geliefde maar zeer intolerante jank religie. Alsof jij niet weet dat op deze achterlijk eis wordt ingegaan uit angst voor het gewelddadige gedrag van moslims.
Kan je me trouwens ook uitleggen wat hier aanstootgevend aan is ??
Dus jij noemt het intimideren van een supermarktketen die uit angst dan maar toegeeft een 'commercieel besluit'.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:27 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Een religie. Verder is het geen zwaktebod maar een commercieel besluit. De aldi zal vrij snel inschatten wat de risico's zijn en besluiten, dat kun je beter doen het risico nemen klanten te verliezen om een etiket van een stukje zeep. Of de klant nu gelijk heeft of niet is vaak weinig relevant.
Dat is nog altijd maar een mening van sommige klanten. En waarom moeten anderen die norm overnemen? Dan koop je die zeep toch gewoon niet.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:28 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja logisch als klanten aanstoot nemen is het aanstootgevend.
Ja precies. Dit gaat weer eens helemaal nergens over. Een dwangmatige zoektocht naar 'beledigingen' om de ongelovige westerling een lesje te leren en tegelijkertijd weer eens heerlijk in de slachtoffer rol te kunnen kruipen.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:38 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik wil gelijk ook weten waarom er dan nu pas iets van gezegd wordt. Hoelang staat die zeep al niet in de schappen, met die vreselijke afbeelding? Sinds wanneer is het ook al niet gepast meer om een moskee af te beelden? En is dit het enige product waarop een moskee staat afgebeeld? Zijn dergelijke afbeeldingen ook in Islamitsiche landen verboden?
Wat staat er op de achterkant van een pakje Camel sigaretten? En worden die met een ander plaatje verkocht in die landen?
Opnieuw wat maak jij er een drama van. Zoek maar eens hoe vaak al aanstootgevende producten, etiketten en reclames zijn terug getrokken. Van Donders juichpakken, opvul BH's voor kinderen, paaldanskits voor kinderen, gangstershirts, zwarte piet spullen ga maar door en door. Winkels en fabrikanten zijn erg kwetsbaar op dat gebied.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:38 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Dus jij noemt het intimideren van een supermarktketen die uit angst dan maar toegeeft een 'commercieel besluit'.
Kom op zeg jij weet wel beter. Ik ben wel nieuwsgierig naar je echte motieven waarom je alles maar blijft goedpraten bij deze religie. Zelfs als je de waarheid een beetje moet verdraaien. Ben je zelf moslim(a) of is het gewoon een obsessie ??
Toen de huur van Joodse winkels in de begin jaren '30 massaal werd opgezegd en ze uit hun panden moesten vertrekken had dat niks met hun Jood zijn te maken maar het was gewoon een commercieel besluit...echt waar jonguh. (right)
In de slachtofferrol kruipen doe je nu toch echt zelf. Een commerciële partij besluit gewoon om geen producten meer te verkopen om zoveel mogelijk winst te blijven maken. Niets meer, niets minder. Alle dramatische verhalen over angst en 'ze nemen ons over, nu is ook de Aldi aan de beurt!' ten spijt.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:48 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Ja precies. Dit gaat weer eens helemaal nergens over. Een dwangmatige zoektocht naar 'beledigingen' om de ongelovige westerling een lesje te leren en tegelijkertijd weer eens heerlijk in de slachtoffer rol te kunnen kruipen.
Maar het kan ook zorgen dat men de hele winkel gaat mijden en dan kost het al snel veel omzet als het een redelijk grote groep gaat worden. Een etiket is dat niet snel waard en zeker dit etiketje niet want het is zo aangepast en is geen belangrijk deel van de hele zeep. Het maakt dus niet uit of de klant een goede onderbouwing heeft of niet, daar kun je als verkoper zelfs beter geen uitspraak over doen.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:40 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat is nog altijd maar een mening van sommige klanten. En waarom moeten anderen die norm overnemen? Dan koop je die zeep toch gewoon niet.
Niet echt een goede instelling voor een commerciële partij, dit.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:40 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dat is nog altijd maar een mening van sommige klanten. En waarom moeten anderen die norm overnemen? Dan koop je die zeep toch gewoon niet.
Opnieuw probeer je met voorbeelden die hier niets mee van doen hebben de aandacht af te leiden.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Opnieuw wat maak jij er een drama van. Zoek maar eens hoe vaak al aanstootgevende producten, etiketten en reclames zijn terug getrokken. Van Donders juichpakken, opvul BH's voor kinderen, paaldanskits voor kinderen, gangstershirts, zwarte piet spullen ga maar door en door. Winkels en fabrikanten zijn erg kwetsbaar op dat gebied.
Uhm, de oorzaak is toch echt een groep religieuzen met een kronkel in de kop, die niet om kunnen gaan met een afbeelding van een moskee op een fles zeep. Dat het vervolgens een commerciële overweging is van de aldi om het product uit de schappen te halen, betekent nog steeds dat het onder druk van een paar lichtgeraakte moslims is verwijderd.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:51 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
In de slachtofferrol kruipen doe je nu toch echt zelf. Een commerciële partij besluit gewoon om geen producten meer te verkopen om zoveel mogelijk winst te blijven maken. Niets meer, niets minder. Alle dramatische verhalen over angst en 'ze nemen ons over, nu is ook de Aldi aan de beurt!' ten spijt.
De religie klaagt niet maar wat mensen. Ik verdedig die mensen ook niet maar wel het besluit van de aldi. Dat jij zo'n ophef wil maken omdat het moslims betreft moet jezelf weten maar ik zie geen verschil met groepen boze moeders, de christenen in Barneveld of andere consumenten die in het verleden aanstoot hebben genomen. Mensen zijn zeurpieten en als bedrijf ben je kwetsbaar als een groep zeurpieten begint tegen jouw winkel of product daarom moet je dus aanstootgevende dingen vermijden tenzij je juist daarmee wil verkopen.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:53 schreef Religieisfacisme het volgende:
Je zal deze verschrikkelijke religie wel tot het einde der tijden blijven verdedigen maar ik vraag me af of je ook echt beseft wat je verdedigd.
Het is precies hetzelfde. Mensen zijn beledigd omdat er te weinig of juist teveel vrouwen staan afgebeeld, mensen zijn beledigd omdat er geen of juist teveel donkere personen in de reclame staan, hell, mensen zijn zelfs beledigd als een reclamespotje teveel stereotype gedrag laat zien.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:53 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Opnieuw probeer je met voorbeelden die hier niets mee van doen hebben de aandacht af te leiden.
Een paar, inderdaad. Als Aldi daar goed aan denkt te doen staat ze dat vrij.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:56 schreef Robar het volgende:
[..]
Uhm, de oorzaak is toch echt een groep religieuzen met een kronkel in de kop, die niet om kunnen gaan met een afbeelding van een moskee op een fles zeep. Dat het vervolgens een commerciële overweging is van de aldi om het product uit de schappen te halen, betekent nog steeds dat het onder druk van een paar lichtgeraakte moslims is verwijderd.
Dat zijn ze ook.. En dat is in een aantal gevallen volledig absurd. In Barneveld mochten de juichpakken niet meer verkocht worden omdat de ontwerper homo is en ook nog eens 'donders' heet. Als ze consequent zijn, verbieden ze donderdag ook. Opvul BH's voor kinderen en paaldanskits, ok.. Zeker in verband met de hysterie omtrent pedoseksualitiet kun je dat nog tegenstrijdig noemen en daarbij speelt uiteraard de vraag in hoeverre je kinderen seksueel aantrekkelijk moet laten zijn, alsof het volwassenen betreft. In die zin is het een minder goed voorbeeld omdat dat nog een verhaa apart is.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Opnieuw wat maak jij er een drama van. Zoek maar eens hoe vaak al aanstootgevende producten, etiketten en reclames zijn terug getrokken. Van Donders juichpakken, opvul BH's voor kinderen, paaldanskits voor kinderen, gangstershirts, zwarte piet spullen ga maar door en door. Winkels en fabrikanten zijn erg kwetsbaar op dat gebied.
Oh, het staat ze zeker vrij. Maar het is natuurlijk te idioot voor woorden. Ten eerste, omdat het een fucking plaatje is van een moskee op een fles zeep. Ten tweede, omdat de omzetten van de aldi echt niet drastisch zullen verlagen als ze hier geen gehoor aan zouden hebben gegeven. Maar aldi bepaalt natuurlijk haar eigen beleid, hoe krom het ook op ons overkomt.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een paar, inderdaad. Als Aldi daar goed aan denkt te doen staat ze dat vrij.
Maar waarom zouden de klagers aanstoot nemen aan de afbeelding van een moskee op een fles zeep?quote:Op zondag 18 januari 2015 19:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is precies hetzelfde. Mensen zijn beledigd omdat er te weinig of juist teveel vrouwen staan afgebeeld, mensen zijn beledigd omdat er geen of juist teveel donkere personen in de reclame staan, hell, mensen zijn zelfs beledigd als een reclamespotje teveel stereotype gedrag laat zien.
Kerk en commercie levert geregeld problemen op:quote:Op zondag 18 januari 2015 20:02 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Zou er een probleem zijn als er waspoeder wordt verkocht met een afbeelding van een pittoresk kerkje erop? Daar kraait volgens mij geen haan naar.
Weet ik veel, waarschijnlijk omdat ze het afbeelden van een moskee op een zeep te lichtzinnig vinden.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar waarom zouden de klagers aanstoot nemen tegen de afbeelding van een moskee op een fles zeep?
Ik zie werkelijk niet wat het ermee te maken heeft.. Dat de kerk zelf, volgens die linkjes althans, geen commerciele instelling moet zijn, betekent nog niet dat een kerk in een advertentie een probleem is.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:08 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Kerk en commercie levert geregeld problemen op:
http://www.gelderlander.n(...).2567011?ls=lg&rs=pl
http://nos.nl/artikel/325(...)rcie-rond-kerst.html
http://dagelijksevangelie.org/helpus/NL/
Maar geen idee wat er zou gebeuren.
Te lichtzinnig?quote:Op zondag 18 januari 2015 20:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Weet ik veel, waarschijnlijk omdat ze het afbeelden van een moskee op een zeep te lichtzinnig vinden.
Een ansichtkaart is denk ik ook anders dan een advertentie. Maar zoals ik al zei geen idee hoe men gaat reageren. Ik ken geen advertentie met een kerk mogelijk geeft dat aan dat men terughoudend is een kerk te gebruiken in commercie.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:13 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik zie werkelijk niet wat het ermee te maken heeft.. Dat de kerk zelf, volgens die linkjes althans, geen commerciele instelling moet zijn, betekent nog niet dat een kerk in een advertentie een probleem is.
Hoeveel ansichtkaartjes worden er niet verkocht met de afbeelding van een kerkje? Het gebouw is een cultuurgoed. De instelling zelf is iets anders.
Dat de paus de glamour en de commercie van het kerstfeest afwijst en het over de ware aard van het kerstfeest heeft, is natuurlijk een gotspe.
Een ansichtkaart is geen advertentie, nee, maar evengoed wel een commercieel product.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:24 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Een ansichtkaart is denk ik ook anders dan een advertentie. Maar zoals ik al zei geen idee hoe men gaat reageren. Ik ken geen advertentie met een kerk mogelijk geeft dat aan dat men terughoudend is een kerk te gebruiken in commercie.
Klopt maar het is dus ook reclame voor die kerk. De kerk zelf vind ik vaak ook een commercieel product. Abdijbier en Wijn van een abdij of ander kerkelijk instituut ken ik ook wel. De verontwaardiging is maar moeilijk te voorspellen volgens mij.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:38 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Een ansichtkaart is geen advertentie, nee, maar evengoed wel een commercieel product.
Daar zeg je wat, en een dergelijke ansichtkaart is ook reclame voor de gemeente..quote:Op zondag 18 januari 2015 20:42 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Klopt maar het is dus ook reclame voor die kerk. De kerk zelf vind ik vaak ook een commercieel product. Abdijbier en Wijn van een abdij of ander kerkelijk instituut ken ik ook wel. De verontwaardiging is maar moeilijk te voorspellen volgens mij.
Vast wel.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:44 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Bestaan er eigenlijk ansichtkaarten met moskeeën erop?
Zeker wel.quote:Op zondag 18 januari 2015 21:21 schreef kurk_droog het volgende:
BRING BACK THE NEGERZOEN
[ afbeelding ]
x 100quote:Op zondag 18 januari 2015 15:07 schreef Jigzoz het volgende:
Tsja, als je geen serieuze problemen hebt, maar wel een sterke jankbehoefte...
ik denk eerder met een man die schreeuwt PAPIER HIERquote:Op zondag 18 januari 2015 15:41 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Ach daar komen ze toch niet, iets met entreeprijs en uitkering.
Van de mensen die geen juichpakken van Donders in de winkel wilden?quote:Op zondag 18 januari 2015 16:23 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Heb jij al afstand genomen van de mensen die aan het zeuren waren over de guacamole-dip? En van de ketens die onder druk van consumenten het etiket 'kies bewust' hebben verwijderd? En van de mensen die... en van de mensen die...
Kwee niet, Kees?quote:Op maandag 19 januari 2015 00:43 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Van de mensen die geen juichpakken van Donders in de winkel wilden?
Omdat de donder een uiting was van gods almacht?
Heel simpel, omdat het randdebielen zijn.quote:Op zondag 18 januari 2015 20:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Maar waarom zouden de klagers aanstoot nemen aan de afbeelding van een moskee op een fles zeep?
De sprookjes van Sherehazade uit duizend en één nacht bevatten natuurlijk ook heel wat erotische vertellingen hè. Dan zien ze wrs zo'n vadsige emir omringd door waterpijpen op een stapeltje kussens liggen, terwijl zijn negroïde opperslaaf een rijtje buikdansende halfnaakte wulpse slavinnen uit zijn harem voorleidt, waaruit hij dan na veel wikken en wegen een keuze maakt.quote:Op maandag 19 januari 2015 04:53 schreef Hathor het volgende:
[..]
Heel simpel, omdat het randdebielen zijn.
Wat op zich weer een goede reden is voor de Quinsies van deze wereld om daar ook meteen een verbod voor te eisen, een neger als slaaf voor een emir kan natuurlijk niet.quote:Op maandag 19 januari 2015 05:00 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De sprookjes van Sherehazade uit duizend en één nacht bevatten natuurlijk ook heel wat erotische vertellingen hè. Dan zien ze wrs zo'n vadsige emir omringd door waterpijpen op een stapeltje kussens liggen, terwijl zijn negroïde opperslaaf een rijtje buikdansende halfnaakte wulpse slavinnen uit zijn harem voorleidt, waaruit hij dan na veel wikken en wegen een keuze maakt.
Dat kan ook niet, met zo'n harem, dat wist die vadsige emir ook wel, en daarom stelde hij alleen eunuchen aan als opperslaaf.quote:Op maandag 19 januari 2015 05:02 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wat op zich weer een goede reden is voor de Quinsies van deze wereld om daar ook meteen een verbod voor te eisen, een neger als slaaf voor een emir kan natuurlijk niet.
En laat een veelvoud van dit soort klachten elke keer de aversie en zelfs haat jegens de moslimgemeenschap voeden. Elke keer maar veranderen op grond van hun geloof(drogreden) elke keer maar weer anders en niet eens gewoon accepteren hoe zaken hier zijn geregeld.quote:
Het begon net spannend te worden..quote:Op maandag 19 januari 2015 05:04 schreef Ryan3 het volgende:
En ja, die dames hadden elkaar, met zwoele blikken, net met dat Aldi zeepje van 0,69 ¤ per ½ liter staan inzepen alvorens ze, pikante kreetjes slakend, in zo'n gigantisch, met van die blauwe Arabische tegeltjes betegeld, bad te springen... Doorgaan?
Minder moskeeën toch? Iedereen blij.quote:Op maandag 19 januari 2015 15:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Belachelijk de moslims klagen over een afbeelding en wij als westerlingen maar weer buigen.
quote:Donders mag niet in Barneveld
BARNEVELD -
Supermarkt Jumbo in Barneveld heeft alle verwijzingen naar de populaire WK-juichpakken van stylist Roy Donders met onmiddellijke ingang uit de winkel verwijderd. De reden: het zwaar gelovige publiek zou aanstoot nemen aan de ’duivelse’ achternaam van de beroemde Brabander.
http://www.telegraaf.nl/b(...)_in_Barneveld__.html
Liever op een pak zeep dan hier in de straat.quote:Op maandag 19 januari 2015 15:35 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Minder moskeeën toch? Iedereen blij.
Deksels!quote:Op maandag 19 januari 2015 15:35 schreef Gnittoo het volgende:
ach wij westerlingen kunnen er ook wat van:
[..]
Van die gasten wil ik wel afstand nemen ja.quote:
Jaaah, ga door, ga dooooor.quote:Op maandag 19 januari 2015 05:04 schreef Ryan3 het volgende:
En ja, die dames hadden elkaar, met zwoele blikken, net met dat Aldi zeepje van 0,69 ¤ per ½ liter staan inzepen alvorens ze, pikante kreetjes slakend, in zo'n gigantisch, met van die blauwe Arabische tegeltjes betegeld, bad te springen... Doorgaan?
Nee, dat je naam nog oranje is...quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:44 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Van die gasten wil ik wel afstand nemen ja.
Nee, aan de verpakking. En die kan best scherp zijn hoor!quote:
Oh, daar trek ik me niks meer van aan. Daar heb ik al afstand van genomen en daar laat ik het bij.quote:
Nee, ik stoor me er niet aan, maar vond het opmerkelijk... maar daar zit een verhaal achter kennelijk?quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:49 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Oh, daar trek ik me niks meer van aan. Daar heb ik al afstand van genomen en daar laat ik het bij.
Maar hoezo? Vind jij het wel vervelend dan?
Niet dat ik weet. Ik vermoed alleen dat ik nu nog oranje ben omdat ik me tijdens de laatste oranjegolf, toen werkelijk iedereen verplicht oranje werd, expliciet verzet heb. Ik heb daar toen over gezeurd, omdat ik geen bal om voetbal geef en al helemaal niet verplicht solidair wil zijn.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik stoor me er niet aan, maar vond het opmerkelijk... maar daar zit een verhaal achter kennelijk?.
Het is wel FOK!, wrs wel waar wat je zegt, een soort geintje.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:35 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Niet dat ik weet. Ik vermoed alleen dat ik nu nog oranje ben omdat ik me tijdens de laatste oranjegolf, toen werkelijk iedereen verplicht oranje werd, expliciet verzet heb. Ik heb daar toen over gezeurd, omdat ik geen bal om voetbal geef en al helemaal niet verplicht solidair wil zijn.
Toen iedereen weer normaal werd, bleef ik oranje. Zal wel voor straf geweest zijn.
Maar ik beschouw het als een pesterig grapje en ik heb toch geen invloed op mijn kleur.
Ik vind oranje geen leuke kleur, ben niet koningsgezind, geef niks om sport.
Maar woon wel in een Oranjelaan, die ik bovendien tot onderwerp van een onderzoek gemaakt heb.
Je kunt natuurlijk ook zeggen dat de Aldi met alle winden, onsmakelijk of niet, meewaait. Geld boven principes.quote:Op donderdag 22 januari 2015 23:43 schreef hpeopjes het volgende:
Volkomen terecht!
De Aldi moet maar eens leren dat dit soort zaken echt niet kunnen, volgens de kleurrijke en vredelievende islam.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |