quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef LompeWorst het volgende:
[..]
Bemanningsleden en baby's hebben geen nationaliteit?
Dat schijnt ja!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ik lees op Wikipedia iets over mannen in witte pakken?
Dat zijn ook slachtoffers en zijn al meegenomen in die cijfers (alle bemaningsleden waren Maleisiërs).quote:
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef Elan het volgende:
Al die mensen die totalitaire oorlog willen, jullie zijn ziek in jullie hoofd.
296 onschuldige mensen dood en dan moet er meer bloed vloeien terwijl de verantwoordelijk waarschijnlijk vrijuit gaan.
Mogelijk was die informatie niet (op tijd) doorgekomen voor de persco.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef Elan het volgende:
[..]
Oh vaag had zoiets gezien bij de NOS vandaag, bij de reacties van buitenlandse leiders.
Misschien was hij slecht ingelicht dan.
Nee, ik bedoel het als echt per ongeluk, vanzelf. Zoals je bv een pistool laat vallen en het schot gaat af.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Dus jij zegt dat de daders wel degelijk precies konden zien om welk vliegtuig het ging?
Die krijg je vanzelf als je in een grensconflict met Russische separatisten gaat lopen schieten.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Volgens mij wilt niemand een oorlog met Rusland oid.
doe eens niet zo boos, aangebrande anus.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:01 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja, nou en. Je denkt dat die paspoorten zo uit elkaar liggen of zo. Fuckin irritant die opmerkingen over die paspoorten dat ze nog zo mooi zijn. Wat wil je zeggen ermee? Dat ze schoongemaakt zijn? Ingevlogen vanuit NL en daar neergelegd..manmanman
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Franse premier zei dat er ook Fransen aan boord waren![]()
Niemand dat gezien vandaag?
Inderdaad alle besef kwijt, oorlog is vreselijk en lost niets opquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:05 schreef Elan het volgende:
Al die mensen die totalitaire oorlog willen, jullie zijn ziek in jullie hoofd.
296 onschuldige mensen dood en dan moet er meer bloed vloeien terwijl de verantwoordelijk waarschijnlijk vrijuit gaan.
Zoiets ja.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:03 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Eigenlijk is het simpel ofwel hebben de Russen of Pro-Russen het verkeerde vliegtuig neergehaald ofwel heeft het Westen of een Pro-Westerse fractie héél bewust dit vliegtuig neergehaald om iets 'in beweging' te zetten ...
Ze zijn schoon, maar zo'n plastic cover is eenvoudig schoong geveegd. Nou moet je ook bedenken dat er 300 paspoorten aanwezig waren en je hier slechts een, in verhouding, kleine hoeveelheid paspoorten ziet. Daarnaast worden op sommige vluchten paspoorten in kluizen bewaard, zitten ze in handbagage, zakken en jassen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:02 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Doe rustig man, dat beweer ik helemaal niet. Het is gewoon opmerkelijk.
meer dat het getal dan klopt en ja helaas zijn die ook dood, en nee geen idee welke nationaliteit de crew allemaal had.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:06 schreef Messina het volgende:
[..]
Want dat zijn geen omgekomen slachtoffers?
er waren fransen aan boordquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:07 schreef Nober het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines-vlucht_17
http://m.ibtimes.co.uk/mo(...)terror-force-1452190quote:
Ik schaar Belgen onder Frankrijkquote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:07 schreef Nober het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Malaysia_Airlines-vlucht_17
Is Oekraïns grondgebied, als daar russen zijn, is het pech voor ze.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Die krijg je vanzelf als je in een grensconflict met Russische separatisten gaat lopen schieten.
Er zat een amateur achter de knoppen en raket ging hoger dan ie dacht?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 02:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Het is inderdaad een drukke vliegroute voor commerciële airliners. Dagelijks komen daar tientallen vluchten over.
Dat zouden degenen die de raket hebben afgevuurd ook moeten weten.
De enige fatsoenlijke die ze hebben daarquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |