Jazeker.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:46 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Wat een held! Heeft iedereen in dit topic wel meerdere malen juichen.gif gepost?
Gaaf! En Bruno Martins Indi op 50 seconden.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:31 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)fifa-world-cup_sport
Engelse samenvatting in HD
ik weet het nietquote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:44 schreef KingRoland het volgende:
[..]
waarom was jij niet bij museumpleingod
5-1 5-1 5-1!!!quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:00 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Toch wel kippenvel bij die 4-1 en 5-1.
Ontzettend knap hoe die jongen na z'n blessures terug is gekomen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:49 schreef Poepz0r het volgende:
Vlaar. Eindelijk komt zijn talent wat hij vroeger toch wel had naar boven, wie had dat gedacht? Is ook enorm gespierd ten opzichte van een tijd terug heb ik het idee. Speelde zeer sterk. Ook Nigel de Jong speelde als een baas. Door hem kwamen Xavi en Iniesta amper in het spel voor. V Gaal opnieuw toont hij aan tactisch een van de allerbesten van de wereld te zijn.
Pure wilskracht. De kracht van een J Stam en het is een betere voetballer geweldigquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:00 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Ontzettend knap hoe die jongen na z'n blessures terug is gekomen.
quote:
Wat staat hier?twitter:ClaroRonaldo twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 22:38:26Baile holandês em salvador! reageer retweet
Goed gedaan Nederland ofzoietsquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:17 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat staat hier?twitter:ClaroRonaldo twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 22:38:26Baile holandês em salvador! reageer retweet
Buitenspelquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:18 schreef De_Pel het volgende:
Waarom werd die 2-2 nou net geannuleerd? Is dit nou serieus de 4e wedstrijd met een levensgrote arbitragefout?
Mexico en Kroatië zijn ook niet makkelijk hoor. Vanaf de KO zijn er niet echt makkies meer. Landen liggen veel dichter bijelkaar qua niveau, alhoewel ik NL wel hoger inschat.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:18 schreef Spychisch het volgende:
Ik ben benieuwd hoe lang Nederland dit gaat volhouden. Een heel toernooi zo spelen kan bijna niet. Maar hopelijk worden ze 1e en krijgen ze Mexico of zo in de 16e finales, dat is een iets minder zware tegenstander. Ik had weinig vertrouwen, maar de kwartfinale lijkt realistisch te worden. Halve finale zou echt geweldig zijn, maar laten we niet te hard van stapel lopen.
Ben je een vrouw?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:18 schreef De_Pel het volgende:
Waarom werd die 2-2 nou net geannuleerd? Is dit nou serieus de 4e wedstrijd met een levensgrote arbitragefout?
Buitenspel?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:18 schreef De_Pel het volgende:
Waarom werd die 2-2 nou net geannuleerd? Is dit nou serieus de 4e wedstrijd met een levensgrote arbitragefout?
Ik zit maar zo zo een heel klein beetje af en toe te kijken.quote:
Ik ben een beetje bang voor een EK 2008 scenario. Dat je iets te euforisch bent als team, en ook een beetje leeg door die moeilijke groepswedstrijden. Dan kan het tegen juist zo'n team misgaan.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:19 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Mexico en Kroatië zijn ook niet makkelijk hoor. Vanaf de KO zijn er niet echt makkies meer. Landen liggen veel dichter bijelkaar qua niveau, alhoewel ik NL wel hoger inschat.
Ah ok, het was buitenspel idd.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:20 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik zit maar zo zo een heel klein beetje af en toe te kijken.
EK 2008 was ook deels te wijten aan het overlijden van het kind van Boula + je speelde tegen Hiddink die Nederland op zijn duimpje kent. Overigens vond ik NL in 2008 veel geluk hebben hoor. Tegen Frankrijk had het ook 3-3 kunnen zijn bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:20 schreef Spychisch het volgende:
[..]
Ik ben een beetje bang voor een EK 2008 scenario. Dat je iets te euforisch bent als team, en ook een beetje leeg door die moeilijke groepswedstrijden. Dan kan het tegen juist zo'n team misgaan.
Ik zou bijna zeggen "jammer".quote:
+ Gaf de verdediging in 2008 veel meer kansen weg. Heb Spanje geen 1 echt grote kans gehad zien hebben tegen onze verdediging vandaag.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
EK 2008 was ook deels te wijten aan het overlijden van het kind van Boula + je speelde tegen Hiddink die Nederland op zijn duimpje kent. Overigens vond ik NL in 2008 veel geluk hebben hoor. Tegen Frankrijk had het ook 3-3 kunnen zijn bijvoorbeeld.
Ik denk dat de Hiddink-factor gigantisch is geweest. Marco had gewoon geen antwoord op zijn tactiek.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
EK 2008 was ook deels te wijten aan het overlijden van het kind van Boula + je speelde tegen Hiddink die Nederland op zijn duimpje kent. Overigens vond ik NL in 2008 veel geluk hebben hoor. Tegen Frankrijk had het ook 3-3 kunnen zijn bijvoorbeeld.
Ben daarom ook blij met van Gaal, die houdt de spelers met beide benen op de grondquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
EK 2008 was ook deels te wijten aan het overlijden van het kind van Boula + je speelde tegen Hiddink die Nederland op zijn duimpje kent. Overigens vond ik NL in 2008 veel geluk hebben hoor. Tegen Frankrijk had het ook 3-3 kunnen zijn bijvoorbeeld.
Haha, verdommequote:
Hij is tactisch naar mijn idee de beste coach die ik ooit heb gezien. Zie Ajax 94-95 (niemand gaf een cent dat Ajax de CL zou winnen), zie AZ, zie Bayern, zie Barca. De man kan zo goed een wedstrijd en tegenstander lezen. Als het 1-0 was gebleven had hij ook geswitched naar 4-3-3 zoals hij tegen Shag v Gelder zei.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:26 schreef SomePerson het volgende:
[..]
Ben daarom ook blij met van Gaal, die houdt de spelers met beide benen op de grond
Ja klopt, de scheidsrechters zin tot nu toe waardeloos dit wk.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:21 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik zou bijna zeggen "jammer".
Het is in de eerste 3 wedstrijden al weer zo jammerlijk gênant kansloos, dat het bijna amusant wordt om te zien hoe lang we de reeks kunnen opbowuwen.
Dan moet je ook wel even reëel naar het spelersmateriaal dat hij ter beschikking had kijkenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:28 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hij is tactisch naar mijn idee de beste coach die ik ooit heb gezien. Zie Ajax 94-95 (niemand gaf een cent dat Ajax de CL zou winnen), zie AZ, zie Bayern, zie Barca. De man kan zo goed een wedstrijd en tegenstander lezen. Als het 1-0 was gebleven had hij ook geswitched naar 4-3-3 zoals hij tegen Shag v Gelder zei.
Bij Ajax waren dat ook mannetjes van 20 enz. Niemand gaf een cent, ook AZ niet. Tuurlijk Bayern enz wel maar je moet het wel even doen hequote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:30 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dan moet je ook wel even reëel naar het spelersmateriaal dat hij ter beschikking had kijken
Absoluut een geweldige trainer hoor, daar niet van, maar die spelers van ajax hebben dan ook wel de wereldtop gehaald, en AZ was alleen voor de buitenwacht een écht grote verrassing. Die hadden talloze miljoenen geinvesteerd in talentvolle jonge spelers, waaronder ook De_Pel. bijvoorbeeld Dembele was voor Nederlandse begrippen natuurlijk ook gewoon een geweldenaar.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bij Ajax waren dat ook mannetjes van 20 enz. Niemand gaf een cent, ook AZ niet. Tuurlijk Bayern enz wel maar je moet het wel even doen he
In het begin van de eerste helft...quote:Op vrijdag 13 juni 2014 21:30 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Spanje is gewoon 10x beter. Pijnlijk
Toen Ajax aan de CL meedeed in 94/95 (ik weet het nog goed) stonden ze 100-1 bij de bookmakers ofzo. 1 onervaren team etc. Dat ze later wereldtop werden doet niet echt terzake, dat weet je op dat moment niet. V Gaal is een meester in het smeden van een team. Als je voor elkaar wilt werken en exact doet wat de coach zegt dan scheelt dat al een slok op een borrel.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:33 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Absoluut een geweldige trainer hoor, daar niet van, maar die spelers van ajax hebben dan ook wel de wereldtop gehaald, en AZ was alleen voor de buitenwacht een écht grote verrassing. Die hadden talloze miljoenen geinvesteerd in talentvolle jonge spelers, waaronder ook De_Pel. bijvoorbeeld Dembele was voor Nederlandse begrippen natuurlijk ook gewoon een geweldenaar.
Het is een brazilliaanquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:39 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk dan hoe vies die spanjaard is, weet precies waar De Vrij zijn voet is en plaats hem hier precies op zodat het lijkt dat hij hem mee neemt.
Bah, maar wel slim.
Uiteraard gewoon een wereldprestatie. Net als bijvoorbeeld de CL van Porto onder Mourinho. Maar het is natuurlijk niet alsof hij dat met de jostiband heeft klaargespeeld.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toen Ajax aan de CL meedeed in 94/95 (ik weet het nog goed) stonden ze 100-1 bij de bookmakers ofzo. 1 onervaren team etc. Dat ze later wereldtop werden doet niet echt terzake, dat weet je op dat moment niet. V Gaal is een meester in het smeden van een team. Als je voor elkaar wilt werken en exact doet wat de coach zegt dan scheelt dat al een slok op een borrel.
Tja speelt voor spanje dus vies. (tho neymar kan er ook wat van)quote:
Porto vond ik toch anders. Was een dark horse, was Ajax totaal niet. Porto had wel een paar bazen al he, Ajax niet (Wooterquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:39 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Uiteraard gewoon een wereldprestatie. Net als bijvoorbeeld de CL van Porto onder Mourinho. Maar het is natuurlijk niet alsof hij dat met de jostiband heeft klaargespeeld.
Al die spanjolen en elke vorm van aanverwant tuig zijn van die smerige toneelspelers.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:39 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Tja speelt voor spanje dus vies. (tho neymar kan er ook wat van)
Wel een breker. Stam was ook nooit heel goed aan de bal. Gewoon een sloper achterin.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:43 schreef theunderdog het volgende:
Maar ff serieus, Martins Indi aan de bal is slecht voor je hart man.
Dat waren ook nog geen grootheden. Daarbij vind ik de dominantie van de topclubs in die 10 jaar nogal toegenomen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:40 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Porto vond ik toch anders. Was een dark horse, was Ajax totaal niet. Porto had wel een paar bazen al he, Ajax niet (Wooter)
quote:GK 99 Portugal Vítor Baía
RB 22 Portugal Paulo Ferreira
CB 2 Portugal Jorge Costa (c) Booked 77'
CB 4 Portugal Ricardo Carvalho
LB 8 Portugal Nuno Valente Booked 29'
DM 6 Portugal Costinha
RM 23 Portugal Pedro Mendes
LM 18 Portugal Maniche
AM 10 Portugal Deco Substituted off 85'
CF 19 Brazil Carlos Alberto Booked 40' Substituted off 60'
CF 11 Brazil Derlei Substituted off 78'
Substitutes:
GK 1 Portugal Nuno
DF 5 Portugal Ricardo Costa
DF 17 Portugal José Bosingwa
MF 3 Portugal Pedro Emanuel Substituted in 85'
MF 15 Russia Dmitri Alenichev Substituted in 60'
FW 9 Lithuania Edgaras Jankauskas
FW 77 South Africa Benni McCarthy Substituted in 78'
Manager:
Portugal José Mourinho
Dat klopt, maar Stam wist de bal tenminste nog op te ruimen. Die Martins Indi moet gewoon een regel voor zichzelf instellen en dat is: wanneer ik de bal heb, dan ram ik hem naar voren. Niet er mee gaan lopen, nee rammen !quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:44 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wel een breker. Stam was ook nooit heel goed aan de bal. Gewoon een sloper achterin.
quote:Spain have conceded 5+ goals in an international for the first time since losing 6-2 to Scotland in June 1963.
Robin van Persie has scored 10 goals in his last 9 appearances for Netherlands.
Only once before had Spain conceded 5+ goals in a World Cup game (1-6 vs Brazil in Brazil in 1950).
The last team to beat Spain after conceding the first goal were Northern Ireland in September 2006 (3-2).
Spain only conceded 2 goals in the whole of World Cup 2010.
A 4-goal margin is the biggest losing margin by a defending champion at a World Cup.
Spain conceded 10+ shots on target for the first time in a World Cup game analysed by Opta (1966-2014).
Arjen Robben has scored 7 goals in his last 7 appearances for the Netherlands.
Daley Blind is the first Dutch player to provide 2 assists in a single World Cup match since 1998 (Wim Jonk v South Korea).
Spain conceded as many fouls as goals in this game (5).
This is only the third time the Netherlands have scored 5 goals in a World Cup game. Austria and South Korea were the previous victims.
http://nos.nl/wk2014/arti(...)j-langs-de-lijn.htmlquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:26 schreef Trebo het volgende:
Heeft er ook iemand een mp3 van sjek bij de goals?
Thnx!quote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:08 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
http://nos.nl/wk2014/arti(...)j-langs-de-lijn.html
Wooter z'n rotkopquote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:40 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Porto vond ik toch anders. Was een dark horse, was Ajax totaal niet. Porto had wel een paar bazen al he, Ajax niet (Wooter)
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:43 schreef theunderdog het volgende:
Maar ff serieus, Martins Indi aan de bal is slecht voor je hart man.
Wie niet?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:19 schreef Remqo het volgende:
Net thuis, heb de wedstrijd in de stad bekeken en nog urenlang doorgefeest.
De eerste helft was meh, tot die mooie duik van van Persie.
De tweede helft was op vissen schieten in een regenton.
Wie zag dat nou aankomen?
Hopelijk kun je er een mooie paint aan wijden. Oranjeclowns, bierdouches, de verwondering over Oranje, de Galliërsquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:19 schreef Remqo het volgende:
Net thuis, heb de wedstrijd in de stad bekeken en nog urenlang doorgefeest.
De eerste helft was meh, tot die mooie duik van van Persie.
De tweede helft was op vissen schieten in een regenton.
Wie zag dat nou aankomen?
Het hele weekendquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:21 schreef gijsman het volgende:
hoe lang gaat dit door wedstrijd is allang afgelopen focus op die aussies
Ik ga mijn pool bijstellen, 7-0 overwinning op Australiëquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:21 schreef gijsman het volgende:
hoe lang gaat dit door wedstrijd is allang afgelopen focus op die aussies
Haha, Sjekquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:08 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
http://nos.nl/wk2014/arti(...)j-langs-de-lijn.html
Dat ben ik zeker met je eens, toffe gozer.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:28 schreef Trebo het volgende:
[..]
Maakt niet uit.
MBI is een fukking cultheld
twitter:Footy_Jokes twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 22:20:44Spain: Pass, pass, pass, pass, pass, pass, pass. Holland: Pass, pass, cross, GOAAALL! reageer retweet
twitter:BBCSporf twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 22:41:44BREAKING: Holland defenders watching the other end of the pitch like. http://t.co/n8qAYvsIPx reageer retweet
twitter:Footy_Jokes twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 22:34:47Haha xD http://t.co/jfcBLsaPQu reageer retweet
twitter:Footy_Jokes twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 23:01:11Netherlands http://t.co/zns0SXoBBi reageer retweet
De Fifaquote:
Vanavond zat die te janken bij de 1-1 de debielquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Dit blijft toch de aller, aller- ALLERbeste van Sjek
hij zit bij elke goal te janken ... maar dat vergeten sommige hersenloze denk ikquote:Op zaterdag 14 juni 2014 02:48 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Vanavond zat die te janken bij de 1-1 de debiel
twitter:UOL twitterde op vrijdag 13-06-2014 om 21:38:56Holandeses se fantasiam de figurinhas da Copa na Fonte Nova, em Salvador http://t.co/KVCqPhdcHT http://t.co/mTstNfIumK reageer retweet
twitter:fifaworldcup_pt twitterde op zaterdag 14-06-2014 om 05:06:15Três jogos, três revanches. Mas uma delas foi muito especial: fifa.to/1mU5LaF #ESPNED
reageer retweet
Kluivert bij elke goal... hij had het telkens eerder door. De anderen hadden last van lag.quote:
ja, mooi hequote:Op zaterdag 14 juni 2014 08:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kluivert bij elke goal... hij had het telkens eerder door. De anderen hadden last van lag.
Wedstrijden die bij mij gegrift staan op dit momentquote:Op zaterdag 14 juni 2014 08:48 schreef Xaxax het volgende:
1 van de meest sensationele wedstrijden die ik de afgelopen 35 jaar heb gezien van Oranje..
Nederland van een smurfenland tot de 1 van de favorieten.....
Die wedstrijden kan ik me niet meer herinneren......quote:Op zaterdag 14 juni 2014 08:51 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Wedstrijden die bij mij gegrift staan op dit moment
Nederland - Italië (EK2008)
Nederland - Frankrijk (EK2008)
Nederland - Spanje (WK2014)
Ik kijk al sinds de jaren 70 voetbal en dit vind ik de BESTE pot van Oranje ooit.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 08:48 schreef Xaxax het volgende:
1 van de meest sensationele wedstrijden die ik de afgelopen 35 jaar heb gezien van Oranje..
Nederland van een smurfenland tot de 1 van de favorieten.....
Ja viel me ook op. Die had heel snel door dat er wat ging komenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 08:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kluivert bij elke goal... hij had het telkens eerder door. De anderen hadden last van lag.
Na de gigantische scheidsrechter blamages in ons nadeel gaan we daar niet moeilijk over doen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:56 schreef banaantjeEE het volgende:
Bij het doelpunt van De Vrij, vond ik dat Van Persie toch wel een fout beging op de keeper....
Nee vind ik ook, maar eergisteren werd daarvoor gefloten en gisteren kon dit gewoon...beetje vreemd hoe inconsequent de scheids zijn... en Van Gaal dat deze verdienste weer volledig op zichzelf reflecteert....jezus toch... we hebben gewonnen dankzij mijn tactiek...quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:57 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Na de gigantische scheidsrechter blamages in ons nadeel gaan we daar niet moeilijk over doen.
Groter dan die fout ten opzichte van de keeper van Brazilië die wel werd afgefloten inderdaad. Dat zegt alleen meer over die Japanner die daar met een dikke zak geld floot.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:56 schreef banaantjeEE het volgende:
Bij het doelpunt van De Vrij, vond ik dat Van Persie toch wel een fout beging op de keeper....
Oh, jij dacht serieus dat met een ander systeem wel zouden winnen van Spanje? 4-3-3 is zelfmoord.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:59 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Nee vind ik ook, maar eergisteren werd daarvoor gefloten en gisteren kon dit gewoon...beetje vreemd hoe inconsequent de scheids zijn... en Van Gaal dat deze verdienste weer volledig op zichzelf reflecteert....jezus toch... we hebben gewonnen dankzij mijn tactiek...
In de tweede helft leek het soms meer 3-4-3quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oh, jij dacht serieus dat met een ander systeem wel zouden winnen van Spanje? 4-3-3 is zelfmoord.
Hij zei toch ook dat hij in de tweede helft zijn systeem had aangepast, omdat het in de eerste helft niet helemaal liep?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:02 schreef Perrin het volgende:
[..]
In de tweede helft leek het soms meer 3-4-3
Dat wílde hij doen voordat de 1-1 viel, toch?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:05 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Hij zei toch ook dat hij in de tweede helft zijn systeem had aangepast, omdat het in de eerste helft niet helemaal liep?
Klopt, uiteindelijk hoefde het niet meer.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat wílde hij doen voordat de 1-1 viel, toch?
Die had wel mogen scoren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:14 schreef Slobeend het volgende:
In de kantlijn: De Guzman was niet geweldig, Wijnaldum viel goed in.
Hahaha heerlijke beelden. Vooral die trage Ramos en falende Casillas, ik moest lachen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:12 schreef hole1988 het volgende:
lol onsoranje mag de beelden gewoon op youtube knallen
Dat zegt best wat, want bijv ook Robben, RVP en Vlaar speelden een bijzonder goede pot voor hun doen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:19 schreef OllieWilliams het volgende:
thierry henry vond blind by far de beste op het veld
Daar hadden we mazzel ja.. vond het zelf geen overtreding maar zag er wel erger uit dan bij Brazilië - Kroatië.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:56 schreef banaantjeEE het volgende:
Bij het doelpunt van De Vrij, vond ik dat Van Persie toch wel een fout beging op de keeper....
Compenseert die onterechte strafschop weer.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:22 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Daar hadden we mazzel ja.. vond het zelf geen overtreding maar zag er wel erger uit dan bij Brazilië - Kroatië.
Dit was weer zo'n wedstrijd waarbij het verloop ook typerend is.. slecht beginnen.. mazzel op beslissende momenten.. de wedstrijd kantelt en we denderen eroverheen.. en op het eind is het een schiettent en missen we grote kansen.
Ik krijg zo'n hoog Churandy Martina gevoel bij deze foto.quote:
Die is nauwelijks zijn stoel uit geweest man.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:19 schreef OllieWilliams het volgende:
thierry henry vond blind by far de beste op het veld
Bovendien kwam Van Persie daar terecht omdat ie zelf probeerde te scoren, niet met de intentie de keeper te blokkeren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:24 schreef Ajacied422 het volgende:
Toornen aan de rechtsgeldigheid van de 1-3 van Nederland.
Gewoon een compensatietje van die pingel van Spanje.
Chili begon vlijmscherp gisteren, maar kakte echt hard in na de 2-0. Toen kwam Australië er af en toe gevaarlijk uit, en eigenlijk hadden ze in mijn ogen wel een 2-2 verdiend ipv een 3-1 nederlaag.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:27 schreef icloud het volgende:
Hoe zit het met de overige landen?
Australie is volgens mij niet echt een voetballand?
en chili?
Australië heeft alleen vechtlust maar kan verder niet voetballen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:27 schreef icloud het volgende:
Hoe zit het met de overige landen?
Australie is volgens mij niet echt een voetballand?
en chili?
Verdedigen kan Chili gewoon niet. Voetballend zijn ze geniaal.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:31 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Australië heeft alleen vechtlust maar kan verder niet voetballen.
Chili kan aardig voetballen maar die gasten zijn allemaal 1.70 en verdedigend zijn ze niet sterk.
Normaal speelt hij juist lekker vlot, goede aanname, prima pass. Maar gister zat hij gewoon niet lekker in de wedstrijd.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:19 schreef Xaxax het volgende:
Ik ben niet zo kapot van de Guzman...
HIj speelt een tempo te laag voor dit nivo...
IK zie daar liever clasie, Fer of Wijnaldum, die gooien tenminste ook de beuk erin....en gaan er veel meer voor kwa vechtlust.
Als Nederland van Australië wint.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:33 schreef OllieWilliams het volgende:
Spanje moet nu winnen van Chili trouwens, zo simpel is het. Gelijkspel is niet genoeg met dit belabberde doelsaldo. Zou wat zijn, Spanje er in de groepsfase al uit...
Laten we het hopen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:33 schreef OllieWilliams het volgende:
Spanje moet nu winnen van Chili trouwens, zo simpel is het. Gelijkspel is niet genoeg met dit belabberde doelsaldo. Zou wat zijn, Spanje er in de groepsfase al uit...
Je lijkt wel negatief. Als je het net af gaat is 95% positief. Of het komt omdat ze gewonnen hebben zal ook wel een aandeel hebben, maar krijg bij jouw reactie nogal een zure smaak. Of zit ik ernaast?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:22 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Daar hadden we mazzel ja.. vond het zelf geen overtreding maar zag er wel erger uit dan bij Brazilië - Kroatië.
Dit was weer zo'n wedstrijd waarbij het verloop ook typerend is.. slecht beginnen.. mazzel op beslissende momenten.. de wedstrijd kantelt en we denderen eroverheen.. en op het eind is het een schiettent en missen we grote kansen.
Er staat me iets van bij dat Spanje niet graag tegen Chili speelt. Wordt een interessante wedstrijd, maar zou me niet verbazen als Spanje weer verliest. Ik vond Spanje gisteren een beetje overkomen zoals Nederland op het vorige EK.. machteloos, telkens een stapje te laat.. die gasten lijken vooral mentaal wel op.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:31 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Verdedigen kan Chili gewoon niet. Voetballend zijn ze geniaal.
Zie Spanje de volgende wedstrijd wel heersen.
Robben is in bloedvorm, nooit dat we punten verspelen tegen Australiëquote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als Nederland van Australië wint.
Maar goed, Spanje v Chili wordt de belangrijkste wedstrijd voor Spanje in tijden.
Als je vannacht gekeken hebt, weet je dat Chili eigenlijk niet had mogen winnen. Australië liet het na om 2-2 te maken.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:36 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Er staat me iets van bij dat Spanje niet graag tegen Chili speelt. Wordt een interessante wedstrijd, maar zou me niet verbazen als Spanje weer verliest. Ik vond Spanje gisteren een beetje overkomen zoals Nederland op het vorige EK.. machteloos, telkens een stapje te laat.. die gasten lijken vooral mentaal wel op.
Maar ja het kan ook zomaar anders lopen.. normaal is Spanje een maatje te groot voor Chili.
Die Vlaar zat er in de eerste helft een paar keer echt heel belangrijk tussenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat zegt best wat, want bijv ook Robben, RVP en Vlaar speelden een bijzonder goede pot voor hun doen.
De kopkracht van Cahill kan gevaarlijk zijn.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:36 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Robben is in bloedvorm, nooit dat we punten verspelen tegen Australië
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De kopkracht van Cahill kan gevaarlijk zijn.
Ik zeg het u.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:30 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Australië mogen we met alle respect geen enkele moeite hebben, al is hun spits met nummer 4 (oud everton geloof ik?) wel een heel sterke kopper.
Daar zit je helemaal naast.. Youri Mukder zei gisteren precies hetzelfde en Van Marwijk beaamde het volledig.. je hebt in een wedstrijd altijd beslissende momenten waarbij je mazzel kan hebben of juist pech.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:35 schreef fotostarter het volgende:
Je lijkt wel negatief. Als je het net af gaat is 95% positief. Of het komt omdat ze gewonnen hebben zal ook wel een aandeel hebben, maar krijg bij jouw reactie nogal een zure smaak. Of zit ik ernaast?
Ja heb het gezien.. maar zegt met niet heel veel. Sommige landen stijgen boven zichzelf uit als ze een goede tegenstander hebben. Chili viel wel tegen verder ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als je vannacht gekeken hebt, weet je dat Chili eigenlijk niet had mogen winnen. Australië liet het na om 2-2 te maken.
Echt hequote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:30 schreef alors het volgende:
[..]
Hoe BMI ook gewoon blijft kijken naar Costa
Niemand fuckt met BMIquote:
Ik ontloop nog steeds het liefst Braziliè.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:57 schreef Vasion het volgende:
Heerlijk hoe de rollen nu omgedraaid zijn.
Nu wilt Brazilie ons ontlopen.
Als BMI zo blijft spelen en zo blijft opvallen door zijn acties, dan is Feyenoord hem kwijt.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:55 schreef Grifte het volgende:
[..]
Niemand fuckt met BMI![]()
Het is jammer dat Beugelsdijkie naar FSV Frankfurt gaat, dat was samen met BMI toch wel een cultheldenverdediging geworden
Ja en iedereen hoopt dat Spanje er nu uitvliegt, maar ik zou het mooier vinden als je straks Brazilië - Spanje krijgt.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:57 schreef Vasion het volgende:
Heerlijk hoe de rollen nu omgedraaid zijn.
Nu wilt Brazilie ons ontlopen.
Wat te denken van Daley...quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:59 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Als BMI zo blijft spelen en zo blijft opvallen door zijn acties, dan is Feyenoord hem kwijt.
Daley ook ja. Na zo'n seizoen bij Ajax, een prima CL en nu dit.quote:
quote:One of the players picked out by Alan Shearer and the rest of the BBC Sport pundits in last night's match was Ajax midfielder, and son of Danny, Daley Blind.
The 24-year-old created more chances (four), had more touches (66), made more successful passes (36) than any other Dutch player.
BBC
Henry was ook lyrischquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:01 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Daley ook ja. Na zo'n seizoen bij Ajax, een prima CL en nu dit.
[..]
Twee keer zelfs door Nederland dit jaar met darts.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:02 schreef polderturk het volgende:
We zijn al WERELDKAMPIOEN in het darten. Nu hopelijk ook in het voetbal.
De woorden van Shearer.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:02 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Henry was ook lyrisch
http://nos.nl/wk2014/vide(...)sch-over-oranje.html
Vonden dat RVP de keeper hinderdequote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb een vraagjewaarom gingen ze bij Spanje zo over de zeik na de goal van De Vrij? Was er volgens hun een overtreding gemaakt
Fredtsj versierde anders wel een strafschop en Neytzmar maakte er twee, niet dat we tegen ze zullen spelen voor de finale als we beide eerste eindigen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:03 schreef Xaxax het volgende:
Nederland wordt nummer 1 in de poule, dan ontloopt het brazilie dat is bijna al zeker...
ik denk zelfs dat die spanjaarden eruit vliegen..
IK vind die spits echt niks.
Nederland heeft het belangrijkste wat je kan hebben op zo een groot toernooi en dat is scorende spitsen zoals robben en van Persie
Van Persie belemmerde de keeper in zijn 5 meter gebied.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb een vraagjewaarom gingen ze bij Spanje zo over de zeik na de goal van De Vrij? Was er volgens hun een overtreding gemaakt
Ja Van Persie op Casillas, vond Casillas. Had hij wel een punt maar die penalty was er ook geen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb een vraagjewaarom gingen ze bij Spanje zo over de zeik na de goal van De Vrij? Was er volgens hun een overtreding gemaakt
Mits Nederland van de Aussies winnen, wel ja.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef fluorescent-adolescent het volgende:
Hoe hoog zijn de kansen dat Spanje van Chili verliest?
En indien dat gebeurt, betekent dat dat de Spanjaarden de groepsfase verloren hebben?
Ah! Duidelijkquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Vonden dat RVP de keeper hinderde
30%. Zie ze wel winnen van Chili.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef fluorescent-adolescent het volgende:
Hoe hoog zijn de kansen dat Spanje van Chili verliest?
En indien dat gebeurt, betekent dat dat de Spanjaarden de groepsfase verloren hebben?
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:07 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Van Persie belemmerde de keeper in zijn 5 meter gebied.
Thanksquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:07 schreef Nober het volgende:
[..]
Ja Van Persie op Casillas, vond Casillas. Had hij wel een punt maar die penalty was er ook geen.
Was er wel mee eens. Maar ach, niks te klagen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Vonden dat RVP de keeper hinderde
Ervan uitgaande dat iedereen van Australië wint ligt Spanje eruit als ze verliezen van Chili.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:06 schreef fluorescent-adolescent het volgende:
Hoe hoog zijn de kansen dat Spanje van Chili verliest?
En indien dat gebeurt, betekent dat dat de Spanjaarden de groepsfase verloren hebben?
Goedmakertje voor die schandalige pingelquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:08 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Was er wel mee eens. Maar ach, niks te klagen.
Spanje gooit ook gewoon het systeem om, 5-2-3.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Spanje v Chili wordt genot, erop of eronder.
Wat moeten die Aussies nou weer voorstellen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:07 schreef Vasion het volgende:
[..]
Mits Nederland van de Aussies winnen, wel ja.
Costa gaat niet spelen, joh. Baggerpotje van Diego.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:09 schreef Nober het volgende:
[..]
Spanje gooit ook gewoon het systeem om, 5-3-2.
Reina
Carvajal, Azpilicueta, Piqué, Ramos, Alba
Busquets, Alonso
Costa, Villa, Torres
Waarom zou Spanje in godsnaam zonder Iniesta spelen?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:09 schreef Nober het volgende:
[..]
Spanje gooit ook gewoon het systeem om, 5-2-3.
Reina
Carvajal, Azpilicueta, Piqué, Ramos, Alba
Busquets, Alonso
Costa, Villa, Torres
Zonder spits, dat schiet niet op. Echt onbegrijpelijk dat Villa op de bank zit en Negredo, Isco en Navas er niet bij zijn.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Costa gaat niet spelen, joh. Baggerpotje van Diego.
Casillas; Azpilicueta/Carvajal, Ramos, Pique, Alba; Busquets, Xavi Alonso; Pedro, Fabregas, Iniesta
Het roer moet om daar, zie gisteren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:12 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Waarom zou Spanje in godsnaam zonder Iniesta spelen?Nog altijd de beste middenvelder ter wereld.
Nog altijd beter dan een niet fitte Diego Costa.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:12 schreef Nober het volgende:
[..]
Zonder spits, dat schiet niet op. Echt onbegrijpelijk dat Villa op de bank zit en Negredo, Isco en Navas er niet bij zijn.
Je weet dat Carvajal er niet bij is?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Costa gaat niet spelen, joh. Baggerpotje van Diego.
Casillas; Azpilicueta/Carvajal, Ramos, Pique, Alba; Busquets, Xavi Alonso; Pedro, Fabregas, Iniesta
Uh, schuld van Noberquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:14 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Je weet dat Carvajal er niet bij is?
Spanje heeft eigenlijk geen spits nodig. Maar dan moeten ze er wel voor zorgen dat er veel beweging voor is met Villa en Pedro oid.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:12 schreef Nober het volgende:
[..]
Zonder spits, dat schiet niet op. Echt onbegrijpelijk dat Villa op de bank zit en Negredo, Isco en Navas er niet bij zijn.
Iniesta wordt niet gepasseerd hoor. Gisteren ook weer een paar schitterende passes die een defensie open kunnen leggen. Bovendien heeft Iniesta zoveel crediet en respect opgebouwd in Spanje... Die zal alles blijven spelen, mark my words.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:12 schreef Nober het volgende:
[..]
Zonder spits, dat schiet niet op. Echt onbegrijpelijk dat Villa op de bank zit en Negredo, Isco en Navas er niet bij zijn.
[..]
Het roer moet om daar, zie gisteren.
Wist ik niet, zie dat Albiol er bij is en Cazorla, wat moet je daar nou weer mee op een WK?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:14 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Je weet dat Carvajal er niet bij is?
Dat klopt inderdaad, allen niet zo ver als gisteren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:17 schreef Xaxax het volgende:
Spanje verloor 4 jaar geleden toch ook zijn eerste wedstrijd of vergis ik me nu?
Spanje scoort moeizaam maar kwam er altijd mee weg omdat tegenstanders vaak niet durven voetballen en dat tiki-taka een soort wurgslang is die andere ploegen verstikt. Oranje heeft laten zien wat de sleutel is om dat vervelende spelletje te ontmantelen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:14 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Spanje heeft eigenlijk geen spits nodig. Maar dan moeten ze er wel voor zorgen dat er veel beweging voor is met Villa en Pedro oid.
Juanfran is de backup als rechtsbackquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:17 schreef Nober het volgende:
[..]
Wist ik niet, zie dat Albiol er bij is en Cazorla, wat moet je daar nou weer mee op een WK?
Maar ze kunnen niet blijven spelen met Xavi, Iniesta, Busquets, Alonso, Silva/Cesc, dat doen ze al jaren.
Ja en? Nederland verloor 4 jaar geleden alleen de laatste wedstrijd.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:17 schreef Xaxax het volgende:
Spanje verloor 4 jaar geleden toch ook zijn eerste wedstrijd of vergis ik me nu?
jep, maar toen werden ze niet 45 minuten lang in hun kont geneuktquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:17 schreef Xaxax het volgende:
Spanje verloor 4 jaar geleden toch ook zijn eerste wedstrijd of vergis ik me nu?
Casillas; Juanfran, Ramos, Pique, Alba; Xabi Alonso, Iniesta, Koke; David Silva, Fabregas, Villaquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Costa gaat niet spelen, joh. Baggerpotje van Diego.
Casillas; Azpilicueta/Carvajal, Ramos, Pique, Alba; Busquets, Xavi Alonso; Pedro, Fabregas, Iniesta
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:20 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
jep, maar toen werden ze niet 45 minuten lang in hun kont geneukt
Wij gaan er nu ook wel heel gemakkelijk van uit dat we 1e in de poule gaan worden. Chili is echt een goede ploeg en bij Australie ligt een 0-0 uitslag ook op de loer.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:21 schreef Xaxax het volgende:
Die spanjaarden zijn nu wel wakker geschud..
Ze hebben nog steeds een van de beste selecties van de wereld, ik hoop dat ze eruit vliegen maar ja...de realiteit zal anders zijn.
Zal me ook helemaal niets verbazen als ze straks brazilie zullen laten huilen...daarom hoop ik dat ze eruit vliegen door chilie, dan kan braZILIE ook rustig door voetballen, dat vind ik leuk als brazilie er lang in blijft...
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:29 schreef renwan het volgende:
Iemand al de spaanse samenvatting gevonden? Ik versta er geen flikker van maar wil de teleurstelling horen
Die uit 2010 bestaat voor mij niet meerquote:
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:35 schreef renwan het volgende:
[..]
Die uit 2010 bestaat voor mij niet meer
Precies, dat is echt verleden tijd nu.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:35 schreef renwan het volgende:
[..]
Die uit 2010 bestaat voor mij niet meer
Net zoals bij Ajax tegen Barca.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:19 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Spanje scoort moeizaam maar kwam er altijd mee weg omdat tegenstanders vaak niet durven voetballen en dat tiki-taka een soort wurgslang is die andere ploegen verstikt. Oranje heeft laten zien wat de sleutel is om dat vervelende spelletje te ontmantelen.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:38 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
fuck m'n stream loopt achter wat loop je te spoilen
Je UI.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:39 schreef Paxcon het volgende:
Ik krijg weer kippenvel als ik die 1-1 terugkijk
wat een wedstrijd
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:41 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Na jouw opmerking van gister moet ik toch m'n fouten toegeven en hem veranderen
Om maar te zwijgen over de lekkerste.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:42 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Velen zullen erover grappen, maar Daley is gister zeker een van de belangrijkste spelers geweest.
[ afbeelding ]
Je doet er goed aan om naar mij te luisteren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:41 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Na jouw opmerking van gister moet ik toch m'n fouten toegeven en hem veranderen
Thierry Henry zei dat ook, en die kan het weten. Want die maakte ook ooit hands met succes, net als Daley die een vrije trap kreeg waarna De Vrij scoorde.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:42 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Velen zullen erover grappen, maar Daley is gister zeker een van de belangrijkste spelers geweest.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:43 schreef Nober het volgende:
[..]
Thierry Henry zei dat ook, en die kan het weten. Want die maakte ook ooit hands met succes, net als Daley die een vrije trap kreeg waarna De Vrij scoorde.
Ik denk dat Alonso hem daar wel al even voor gewaarschuwd heeft.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:45 schreef Xaxax het volgende:
[..]
Wat zegt nigel hier?????
Kijk uit ik zit op karate...??
De voorzet van Blind was ook echt té subliem, helemaal vanaf de zijkant van het veld, zo goed als vanaf de middellijn, kant en klaar voor RVP.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:39 schreef Paxcon het volgende:
Ik krijg weer kippenvel als ik die 1-1 terugkijk
wat een wedstrijd
¡Hola, guapo!quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:45 schreef Xaxax het volgende:
[..]
Wat zegt nigel hier?????
Kijk uit ik zit op karate...??
Ach, als Nederland 4 jaar geleden op deze manier Spanje van de mat had geveegd in de finale had ik genoten hoor. Ondanks dat ik Nederland in de eerste helft matig vond - en Spanje toen wel sterk vond spelen. Het is alleen een beetje kut dat ik Nederland en Spanje allebei door wilde hebben, was ook nooit blij met deze loting natuurlijk. En als Nederland er even 5 in jast tegen Spanje wordt dat lastigerquote:
1-5 was 500x de inzet ofzo las ik?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Degene die de toto goed had, kan in één keer de Europese staatsschuld van Spanje aflossen.
Heb ook meteen journaal 24 aangezetquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:49 schreef Evertjan het volgende:
[..]
toen ik vanmorgen wakker werd moest ik even goed nadenken of ik de 1-5 niet gedroomd had
Cillessenquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:51 schreef ajacied4lf het volgende:
Als Silva zijn kans had gemaakt, dan waren we nu allemaal aan het huilen.
Je lijkt wel een Turk die nu ineens voor Nederland is omdat Turkije niet meedoet. Kies godverdomme eens je nationaliteit, en als die keuze Nederland is, bel je Spaanse familie en scheldt ze helemaal de tering in je gebrekkige Spaans en lach ze vervolgens uit!quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ach, als Nederland 4 jaar geleden op deze manier Spanje van de mat had geveegd in de finale had ik genoten hoor. Ondanks dat ik Nederland in de eerste helft matig vond - en Spanje toen wel sterk vond spelen. Het is alleen een beetje kut dat ik Nederland en Spanje allebei door wilde hebben, was ook nooit blij met deze loting natuurlijk. En als Nederland er even 5 in jast tegen Spanje wordt dat lastiger
Als sneijder die kans had gemaakt was die wedstrijd ook anders verlopen....quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:51 schreef ajacied4lf het volgende:
Als Silva zijn kans had gemaakt, dan waren we nu allemaal aan het huilen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |