Je hebt DMquote:Op zondag 1 juni 2014 15:11 schreef ohnee het volgende:
Maat 104 broeken voor een knul.
3 echte slim fits en verder gewoon broeken voor een wat dunne knul.
EERSTE KEUS IS VOOR TIMEJUMPER
http://www.mijnalbum.nl/Album=SLYW4KAZ
lichte broek met turkoois heeft lichte vlek op knieen, groene heeft onderaan broekspijp een vlek en de wat felle blauwe paar kleine vlekjes. Wellicht eruit te wassen maar ik heb er geen moeite meer voor gedaan.
Rest is in goede staat. Geen broeken met gaten of knopen eraf. Bruine was een duurdere broek en das te merken, die is in zo'n beetje in nieuw staat.
Prijs vind ik een lastige om te bepalen, zeg zelf maar wat je er voor geeft dan brul ik wel terug of dat oke is
Ik weet nog niet of 1 vd 2 een meisje is..maar als we er nog een meisje bij krijgen mag ik dit pakket dan van je overnemen? (tenzij je m eerder kwijt kunt aan iemand anders natuurlijk)quote:Op zondag 1 juni 2014 13:30 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
nog een keer dan 50/56 22 incl verzenden
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 1 juni 2014 13:08 schreef Mabawa. het volgende:
Iemand (sok-)slofjes voor een jongen? Voetjes zijn nu 10 á 11 cm
maat 12-48 maanden. Ik heb een lichtroze en een witte. Van Little Company. 20 Euro per stuk.quote:Op maandag 26 mei 2014 20:07 schreef -Bubseltje- het volgende:
Cathmar welke maat combisleeper? Als het boven het jaar is dan heb ik wel interesse in 1tje
Heb je nog een combisleeper over? Dan wil ik de andere wel.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 10:00 schreef Cathmar het volgende:
Puzzelmat.
Ik had hem in mijn grondbox liggen.
40 tegels, 20 euro.
[ link | afbeelding ]
En voor wie moest ik nog kijken naar de combisleeper? Dat ga ik NU doen!
[..]
maat 12-48 maanden. Ik heb een lichtroze en een witte. Van Little Company. 20 Euro per stuk.
[ link | afbeelding ]
Twee skipakjes maat 74/80. 8 Euro pst.
Ophalen regio Breda. Dordrecht kan evt ook. Versturen kan, maar dat kost me meestal wel even een paar dagen.
Ik heb de roze nog. Pm me even.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 13:32 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Heb je nog een combisleeper over? Dan wil ik de andere wel.
Shirtjes in maat S (heb je ook XS?), yes please!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 12:40 schreef Enfermera het volgende:
Zijn er nog geinteresseerden in positiekleding van voornamelijk H&M in maat S (shirts) en broeken maat 38-44? (want H&M en rare broekmaten)![]()
Zo ja dan ga ik de boel even op de foto zetten!
Jaa, kom maar door!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:31 schreef Franny_G het volgende:
Oh, DAD, ik heb ook nog wat (X)S positiejurkjes!
Is het zo'n glimmende gewatteerde of een ander?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 20:27 schreef kleinzusje het volgende:
Wil iemand alvast een heel mooi 1 keer gedragen super warm gevoerd winterpak van Kids Case kopen. Maat 92, maar valt als 86 !
Kleur: leger groen. Kan voor een jongen en meisje ( vind ik)
Ik stuur je een foto via FBquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:12 schreef Suikertante het volgende:
Ik stuur je een PM KJ!
[..]
Is het zo'n glimmende gewatteerde of een ander?
Als Suiker niet wil ben je nummer 2quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:19 schreef L-E het volgende:
kz, eventueel heb ik ook wel interesse in dat kc pak
Yep ! Ga ik na FOK doenquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:38 schreef Spewey het volgende:
Kleinzusje, ben je op FB al lid van Albaliciousss, Funky Children's Clothing of 2de hands merk kinderkleding ?
Denk dat je daar zo, zeker je albatros kwijt bent
Bij deze!quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:22 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Als Suiker niet wil ben je nummer 2
Welke maat zijn die gele slippertjes en bruine laarsjes?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:21 schreef kleinzusje het volgende:
Schoentjes en Slofjes
Met o.a
[ afbeelding ]
Bisgaard ?quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:49 schreef aapieannie het volgende:
[..]
Welke maat zijn die gele slippertjes en bruine laarsjes?
Ik zie mobiel geen bijschriften sorryquote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:52 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Bisgaard ?
Zijn maat 22 en vallen smal/klein
Slippertjes maat 21/22
Staat er bij toch ?![]()
![]()
Alle reacties worden morgen beantwoord, moeders gaat slapen![]()
Tof !quote:Op dinsdag 3 juni 2014 21:56 schreef aapieannie het volgende:
[..]
Ik zie mobiel geen bijschriften sorry
Maar zou het graag van je overnemen!
Ja hai ik pm je. Korte broekjes voor op de campingquote:Op woensdag 4 juni 2014 07:39 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Tof !
Ik reserveer alvast alles wat ik via dm/pm / fb binnen heb aan reacties
Nee alleen Squote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:29 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Shirtjes in maat S (heb je ook XS?), yes please!
+1 GMquote:Op woensdag 4 juni 2014 11:42 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
ooh wat een leuk spul! maar ik moet echt niks meer kopen.. kleine heeft nu al meer dan ze aankan...
ja ma ja ma ja ma zo kom ik er niet vanaf he :pquote:Op woensdag 4 juni 2014 14:45 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
+1 GM
Er staat een box op haar kast met kleren die ze allemaal nog niet aankan ..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alles uiteraard ook per stuk te koop![]()
Ik weet.. Ik ging gister 'even' naar de Zeeman om wat spaghetti-rompers te kopen en nam alweer een jurkje en een shirt mee..quote:Op woensdag 4 juni 2014 15:10 schreef becky27 het volgende:
[..]
ja ma ja ma ja ma zo kom ik er niet vanaf he :p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Enfermera op 05-06-2014 19:23:42 ]I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
Mag ik deze? Pm staks even als alles slaaptquote:Op woensdag 4 juni 2014 14:11 schreef kaatjejannie het volgende:
Lindex 5 euro maat 86/92
[ afbeelding ]
In die slaapzakken liggen ze zelf nogquote:Op woensdag 4 juni 2014 15:48 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
heb je niet nog een maat grotere rompers? en zomerslaapzakjes?
zoek 68/74 of 74/80 en slaapzak 68/80
+1!!!! Dat laatste pakje met die pinguinquote:Op woensdag 4 juni 2014 15:15 schreef Spirit82 het volgende:
Becky hou opIk rammel de pan uit met al die schattige kleine kleertjes!
4 euro per stuk.quote:Op woensdag 4 juni 2014 21:50 schreef Kimpossible het volgende:
Kyara, past mijn 62 meisje in je 60 slaapzakken met strikje? Alles watik vind in de winkel heeft een groooot gat voor t hoofdje. En wat wil je ervoor hebben ps?
Mag ik er eentje?? Al is het nog maar om het grote hoofdvak van de 62-68 slaapzakken bij de hema of de 70jes van prenatal te overbruggen. Aan 6/7 eu Inc kun je je geen buil vallen hahaquote:Op woensdag 4 juni 2014 21:58 schreef Kyara het volgende:
[..]
4 euro per stuk.
Ik zit even terug te denken wanneer mijn meiden die slaapzakjes aan hadden. Ik denk rond maat 56/62 dus ik durf het niet met zekerheid te zeggen.
quote:Op woensdag 4 juni 2014 22:18 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb nooit zo'n punt gemaakt van de halsopeningE had al heel snel slaapzakken maat 68-80 aan... al waren dat winterdingen met mouwen, waar ze als een soort stromannetje in lag, ze kon geen kant op
![]()
quote:
quote:Op woensdag 4 juni 2014 16:57 schreef Enfermera het volgende:
Zo, heb even fotootjes gemaakt van alles wat ik heb aan positiekleding. Alles is maat S tenzij anders aangegeven in de foto. Heb het even in een spoiler gezet want het is wel veel kwam ik achter
(oh en meeste van H&M tenzij anders aangegeven)
Oh en sorry voor de dingen op zn kop. Photobucket doet stom XDIk heb mn post even aangepast, nu 5 dingen verkocht. Wat hierboven staat is nog te koopSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I never look back, darling. It distracts from the now.
♥
quote:Op woensdag 4 juni 2014 15:34 schreef Kyara het volgende:
Tuinbroekjes maat 62 (H&M)
[ link | afbeelding ]
Deze zijn weg.... sorry!quote:Op donderdag 5 juni 2014 22:55 schreef Mabawa. het volgende:
[..]
Die kan ook voor een jongetje toch? En H&M valt redelijk groot he? Volgens mij lijkt t op iets die nu in de collectie zit, staat niet online nu.
Ik wil m denk ik! Zie die bolle bruine beentjes er onder, zo schattig!
Had jij trouwens nog maatje 68 en 74 over?
quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:02 schreef Kyara het volgende:
[..]
Deze zijn weg.... sorry!
Voor 68 en 74 zal ik morgen nog even kijken, weet het niet precies meer. Zoek je iets speciaals?
Ik heb deze van Dirkje. Is maat 80 maar valt wel iets langer (ik kan voor je de binnenbeenlengte even opmeten?)quote:Op vrijdag 6 juni 2014 09:47 schreef mousemicky het volgende:
Heeft er iemand toevallig nog slim fit jongensspijkerbroekjes liggen in maat 86? Vooral de smalle noppies zitten hier perfect.
Kleur maakt me niet zo heel veel uit, lichtblauw, donkerblauw, grijs, zwart. Ik heb hier de voorraad gecheckt (volgende maat), en ik heb allerlei broeken liggen in allerlei kleuren, maar dus geen stevige spijkerbroeken...
Hoi! Die van Dirkje heb ik ook al in mt 80 idd. Ruimere pijpen zoek ik eigenlijk niet, smal jochie, dunne beentjes, het is al gauw een pofbroek. Maar toch bedankt voor de moite.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 11:28 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ik heb deze van Dirkje. Is maat 80 maar valt wel iets langer (ik kan voor je de binnenbeenlengte even opmeten?)
En ik heb deze. Die heeft wel wat ruimere pijpen maar smalle taille.
Boks op je veel spullen in kleine zolder.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:55 schreef becky27 het volgende:
[..]
ja man ik word gek van al die spullen op mijn veel te kleine zolder
Deze wil ik wel van je overnemen. ik stuur je zo even een pmquote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:43 schreef becky27 het volgende:
Knuffeldoek tegen verzendkosten
[ link | afbeelding ]
Ik ken het. Mijn oudste heeft dat ook.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:59 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Hoi! Die van Dirkje heb ik ook al in mt 80 idd. Ruimere pijpen zoek ik eigenlijk niet, smal jochie, dunne beentjes, het is al gauw een pofbroek. Maar toch bedankt voor de moite.
Hi! Ik wil de dpam tuinbroek, het hema shirtje en het friendz shirtje wel overnemenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:07 schreef becky27 het volgende:
Maat 80
Nieuw
Pyjama Lindex 3 euro
[ link | afbeelding ]
DPAM tuinbroek 7,50 euro
[ link | afbeelding ]
Hema shirt 1 euro
[ link | afbeelding ]
Vinrose bolero 2 euro
[ link | afbeelding ]
Lekker zacht vestje 74/80 6 euro
[ link | afbeelding ]
Sprout kingdom 3 euro
[ link | afbeelding ]
Carbone, broekje hoort zo, mijn kindjes hebben het nooit aan gehad, niet mijn smaak 3 euro
[ link | afbeelding ]
Dirkje jurkje 5 euro
[ link | afbeelding ]
Friendz shirt 2 euro
[ link | afbeelding ]
Hoi is goed!quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:34 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hi! Ik wil de dpam tuinbroek, het hema shirtje en het friendz shirtje wel overnemen.
Ik ga ze uploaden etc. Moment.quote:
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 17:30 schreef Troel het volgende:
Het Buurman en Buurman shirtje, daar doe ik Jochem een groot plezier mee!
quote:
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 16:13 schreef Moonah het volgende:
Drie speelgoedauto's te koop. Ongeveer 40-50 cm. Onbeschadigd, geen vieze plekken, zien er prima uit. Liefst in één koop, 25 euro incl. verzenden (koopje, toch??).
[ link | afbeelding ]
Moonah ik neem je auto's even in beraad,hoor je vanavond nog. Moet even bedenken of Roy hier al echt mee gaat spelen of al gelijk alleen maar,gooit en dat vind ik zonde.
Brandweerwagen van Fisher Price Little People met licht en geluid, 1 poppetje en losse ladder.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Vuilniswagen met licht en geluid, achterklep die open kan en knop die kliko ophijst en leegkiepert (kun je je de vicieuze cirkel voorstellen...?).
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Hijskraan merk Bruder, kan tot 80 cm uitschuiven.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Mijn zoon heeft hier ontzettend veel plezier mee gehad, maar de wagens staan al een poosje te verstoffen op zolder, dus wie wil ze overnemen? PM aub, ik kom niet zo vaak in dit topic.
Tevens vraag: is er interesse in zomerkleding (T-shirtjes, korte broeken) maat 122/128 voor jongens?
Dan maak ik wat foto's.
Hoe groot is deze?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 16:54 schreef Moonah het volgende:
Kwam deze nog tegen, zoooo cute... Was zijn eerste tasje voor psz...
Samsonite (Sammies), niet kapot, schoon, alleen naam en tel.nr. staan er in.
5 euro.
Edit: zie nu dat er een pootje mist.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Misschien zit hier wat voor je tussen? http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLGquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:21 schreef Hobbesje het volgende:
Ik zoek een paar setjes meisjeskleertjes maatje 50.
Nou, ongeveer 30 cm.quote:
Ze gaan naar Phaidra. Sorry voor jullie.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:32 schreef Moonah het volgende:
Phaidra, laat je weten of je de auto's wil? Je was de eerste met reageren, maar inmiddels zijn er ook nog 3 andere gegadigden (Poppedein, Ferrari Rood en evt Bar...).
Ik heb wel interesse in een aantal dingen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:30 schreef danic het volgende:
[..]
Misschien zit hier wat voor je tussen? http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG
Burdie, Poppedein ziet ervan af. Als je nog interesse hebt in het rugzakje stuur je dan een PM? Past met wat proppen wel in een envelop.quote:
Gewoon brood geven, groeit 'ie vanzelf.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:54 schreef TimeJumper het volgende:
Jee Moonah wat een leuke kleding heb je, jammer dat de mijne er nog lang niet inpast want anders had ik het allemaal overgenomen.
Prima.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:54 schreef Hobbesje het volgende:
[..]
Ik heb wel interesse in een aantal dingen.
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#AMRYLIG6 broekje, t-shirtje blauw
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#7C3EWBLF boxpakje roze gestreept
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#H3EWG7YO zomerpakje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#8WXGBUML 3 linkse leggings
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#4SLSDBOY zomerjurkje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#JFG4AMIC setje lief
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#KEWORLFE vestje/truitje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#RHFNA8XT kort broekje/shirtje groen
Ik sla ook overquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:59 schreef Moonah het volgende:
[..]
Burdie, Poppedein ziet ervan af. Als je nog interesse hebt in het rugzakje stuur je dan een PM? Past met wat proppen wel in een envelop.
Ja, absurd en bizar Het is een duur merk, maar ik hoef er niet aan te verdienen. Ik wil er gewoon vanaf.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:19 schreef DJMomo het volgende:
Zoo. Zie de bor*zjes elders voor een stuk meer van eigenaar wisselen. Er zijn bloesjes waar ze met gemak 65 euro op bieden. Tweedehands ja.
quote:Op zondag 8 juni 2014 20:58 schreef kleinzusje het volgende:
Moonah: Hij wil vast ook wel van al zn ( nog overgebleven) Duplo ( en verdwaalde Little People ) af he
ik sta morgen met al mijn troep ik de brabanthallen dus daar is vast ook een hoop duplo en lpquote:Op zondag 8 juni 2014 21:48 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]![]()
Dit weekend had je in Tilburg alle Duplo en LP kunnen krijgen die je wilde. Megarommelmarkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maat 68
Maat 62
Maat 56
Topmark kinderstoel Fuschia
Maat 17 allebei van Bobux![]()
Meimarktquote:Op zondag 8 juni 2014 21:48 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]![]()
Dit weekend had je in Tilburg alle Duplo en LP kunnen krijgen die je wilde. Megarommelmarkt.
Pinksterzondag, dan zijn de winkels dicht.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:14 schreef mousemicky het volgende:
[..]
MeimarktMaar ik bedacht me dat te laat en had dus geen oppas voor J (vriend is een weekendje weg...)
Bedenk me nu pas, het heet dus al jaren meimarkt, en dit jaar dus in juni...![]()
Ik schaam me diep, woon al heel mn leven in Tilburg eo (met een uitstapje voor studie), maar ben nog nooit naar de meimarkt geweest. Waarschijnlijk dus omdat we meestal met Pinksteren weg waren...quote:Op zondag 8 juni 2014 22:27 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Pinksterzondag, dan zijn de winkels dicht.'s Nachts gaan zat er hier ook niet in, ik wilde vanmorgen gaan maar toen regende het.
Pinksteren is pas sinds dit jaar.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:31 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Ik schaam me diep, woon al heel mn leven in Tilburg eo (met een uitstapje voor studie), maar ben nog nooit naar de meimarkt geweest. Waarschijnlijk dus omdat we meestal met Pinksteren weg waren...![]()
http://www.intertoys.nl/s(...)k-kermis-737267.htmlquote:Op zondag 8 juni 2014 20:58 schreef kleinzusje het volgende:
Moonah: Hij wil vast ook wel van al zn ( nog overgebleven) Duplo ( en verdwaalde Little People ) af he
Ja fijn! Ik hoor het wel!quote:Op maandag 9 juni 2014 14:32 schreef danic het volgende:
Ja heb ik volgens mij nog wel Sull.
Ik zal vanavond even kijken goed?
Teva's vallen erg groot hoor. Tenminste, dat vind ik. Of heb je al gepast en moet je 23 hebben?quote:Op maandag 9 juni 2014 16:02 schreef Kyara het volgende:
dat is net de klein....
Iemand toevallig Teva's in maat 23?
Ik had al ge-editquote:Op maandag 9 juni 2014 16:04 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Teva's vallen erg groot hoor. Tenminste, dat vind ik. Of heb je al gepast en moet je 23 hebben?
Snelle!quote:Op maandag 9 juni 2014 16:08 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik had al ge-edit
Voor schoenmaat 23 dus
Hoi,quote:
ik heb wel wat stretchrompers in die maat van de hema maar volgens mij zijn dat witte.quote:Op maandag 9 juni 2014 14:29 schreef Sull het volgende:
Iemand toevallig nog Hema meisjes(kleuren) rompers maat 62-68, korte mouw liggen? Liefst de Hema stretch variant.
Hoeft niet super mooi meer te zijn, ik denk dat het niet gek lang meer duurt tot de volgende maat, maar die is nu echt nog te groot.
Lief van je. Maar hier zijn dieren en poppetjes ook ver het populairstequote:Op maandag 9 juni 2014 11:52 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
http://www.intertoys.nl/s(...)k-kermis-737267.html
Ik heb deze zgan
S heeft verder de boerderij en alles wat erbij hoort. Was van plan om de kermis ook te sparen maar dieren vind ze leuker. Vandaar dat hij wel weg kan.
Als je nu gewoon Sillie aan mij geeft dan mag jij het pakje graties okee? Goede deal toch? Ja toch? *knippert lieflijk met haar ogen*quote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:39 schreef Spees_Eend het volgende:
TM kan ik die bovenste van je kopen inclusief krimpmachine voor silvijn?
Supergoeie deal! Ik kan eigenlijk geen bezwaren bedenken dus ik stuur m vanmiddag nog naar je toe. Even opletten dat ik die spekbuik wel voldoende frankeerquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:40 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Als je nu gewoon Sillie aan mij geeft dan mag jij het pakje graties okee? Goede deal toch? Ja toch? *knippert lieflijk met haar ogen*
*wacht alvast bij de brievenbus* Ik stop jouw spekbuikje gewoon bij mijn spekbuikje in bed <3.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:44 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Supergoeie deal! Ik kan eigenlijk geen bezwaren bedenken dus ik stuur m vanmiddag nog naar je toe. Even opletten dat ik die spekbuik wel voldoende frankeer
ijspak, welke maat is dat?! te laatquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:32 schreef twentemeisje het volgende:
Babyjongetjesmama's opgelet
In dit album vind je maat 62 - 74 jongetjes, met onder meer L'Asticot, Kik*Kid en 4FunkyFlavours:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Sommige foto's (die op het aanrecht) zijn wat donker door avond/kunstlicht. Kleertjes zijn allemaal in goede staat en heldere kleuren.
Reacties graag via PM! Wie het eerst komt, wie het eerst maalt! Verzendkosten zijn voor de koper.
quote:Op dinsdag 10 juni 2014 21:24 schreef kleinzusje het volgende:
Super lieve vlinder laarsjes weer terug in de verkoop![]()
[ afbeelding ]
Kijk ook nog even naar de rest![]()
![]()
schoentjes
maat 80
maat 80-92
maat 74
Nu weet ik dat het is afgekoeld maar een winterjas is toch echt te warm hoorquote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:24 schreef Bolletje... het volgende:
Mooie marine blauwe winterjas van Mamalicious maat XL, alleen afgelopen winter gedragen. Wie heeft er interesse? Stuur mij dan even een pbtje!![]()
[ afbeelding ]
Whehehe ja ben aan t opruimen sorryquote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Nu weet ik dat het is afgekoeld maar een winterjas is toch echt te warm hoor
Heb je herfst-/winterkleertjes?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:46 schreef klaprooss het volgende:
Nog behoefte aan jongetjes kleertjes 50-56?
Dan maak ik morgen even foto's!
Ik wel! Maar moet nog aan de uitzoekquote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Heb je herfst-/winterkleertjes?
Dat is waarquote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:34 schreef Bolletje... het volgende:
[..]
Whehehe ja ben aan t opruimen sorryMaar als je nu net zwanger bent, dan heb je mooi alvast een winterjas voor weinig
Ja! Vooral lange mouwen! Februari kindjequote:Op dinsdag 10 juni 2014 22:52 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Heb je herfst-/winterkleertjes?
Maak dan maar foto's, als je wil!quote:Op dinsdag 10 juni 2014 23:03 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Ja! Vooral lange mouwen! Februari kindje.. En man oh man! Ik doe veel weg met pijn in t hart
quote:Op maandag 9 juni 2014 19:11 schreef danic het volgende:
[..]
Hoi,
Ik heb ff gezocht en heb een hele stapel. 6 rompers hema, geen stretch, maar is zo'n pakketje bij elkaar passende kleuren/motiefjes. 2x 3 rompers.
Verder heb ik nog 5 rompers van de C&A. 2 overslag en 3 gewoon. Ik ben een zeikerd met rompers maar deze zijn echt super vind ik.
En dan nog wat losse rompers.
[ afbeelding ]
Hierop wat rompers. Die witte met afbeelding zijn van de C&A.
Linksboven is Wibra en rechtsboven Hema.
Jullie hebben een PB!quote:Op maandag 9 juni 2014 19:11 schreef danic het volgende:
[quote]Op maandag 9 juni 2014 20:34 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
ik heb wel wat stretchrompers in die maat van de hema maar volgens mij zijn dat witte.
Oef! Wat een werk toch nogquote:
In jouw geval niet, in het mijne welquote:Op woensdag 11 juni 2014 15:56 schreef L-E het volgende:
Is het overdreven kleding te kopen voor een baby uit een zwangerschap die er nog niet is?
Staat die foto in je album? Ben wel benieuwd... Kan ik altijd nog even over het seizoen nadenkenquote:Op woensdag 11 juni 2014 15:27 schreef klaprooss het volgende:
Komt voor de bakkert DAD!
Dank Spees! Ik heb nog wel een lief meisjes broekje van kidscase. maar is wel een dunnetje misschien beetje koud voor jouw dame.
Ik stuur je zo even een PM, staat niet in het albumquote:Op woensdag 11 juni 2014 16:00 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Staat die foto in je album? Ben wel benieuwd... Kan ik altijd nog even over het seizoen nadenken
Is goed, zit bij de zwart witte met de kwallen wel een beschadiging in de stof he, had je dat gezienquote:Op woensdag 11 juni 2014 16:11 schreef L-E het volgende:
Klap, ik kan niet pm'en nu maar als die 2 kc suits nog niet vergeven zijn wil ik ze graag
ja! Wil je m terugquote:Op woensdag 11 juni 2014 17:35 schreef Suikertante het volgende:
Klap is het BESS vestje nog mooi?
(Ik had dat DUNS pakje zo teruggekochtMaar tis niet zo unisex dus ik kan ermee leven
)
Ga je voor een tweede??quote:Op woensdag 11 juni 2014 17:35 schreef Suikertante het volgende:
Klap is het BESS vestje nog mooi?
(Ik had dat DUNS pakje zo teruggekochtMaar tis niet zo unisex dus ik kan ermee leven
)
Maar wel alvast stiekem kleertjes kopen he, ik heb je wel doorquote:Op woensdag 11 juni 2014 17:54 schreef Suikertante het volgende:
Eh nee?
Oké, ooit.
Maar graag KlapTotaal geen haast verder uiteraard. Maar dat was echt een superfijn vestje/jasje.
Ja had ik gezien, thanksquote:Op woensdag 11 juni 2014 16:30 schreef klaprooss het volgende:
[..]
Is goed, zit bij de zwart witte met de kwallen wel een beschadiging in de stof he, had je dat gezien?
Ik zal even kijken. Volgens mij heb ik nog wel iets van Woezel en Pip liggen (ik dacht muziekbeestjes).quote:Op woensdag 11 juni 2014 22:59 schreef Burdie het volgende:
Long shot, maar misschien heeft iemand het toevallig liggen om te verkopen... ik zoek een speelkleed (babygym), activity center en ander boxspeelgoed van Woezel en Pip.
Ik heb zo'n speelkleed met twee van die bogen van woezel en pip! En die is in principe beschikbaar. Even in beraad hier!quote:Op woensdag 11 juni 2014 22:59 schreef Burdie het volgende:
Long shot, maar misschien heeft iemand het toevallig liggen om te verkopen... ik zoek een speelkleed (babygym), activity center en ander boxspeelgoed van Woezel en Pip.
Ik heb ook een speelkleed met 2 van die bogen van W&P liggen, die van mij zijn er echt te groot voor inmiddelsquote:Op woensdag 11 juni 2014 22:59 schreef Burdie het volgende:
Long shot, maar misschien heeft iemand het toevallig liggen om te verkopen... ik zoek een speelkleed (babygym), activity center en ander boxspeelgoed van Woezel en Pip.
quote:Op woensdag 11 juni 2014 22:59 schreef Burdie het volgende:
Long shot, maar misschien heeft iemand het toevallig liggen om te verkopen... ik zoek een speelkleed (babygym), activity center en ander boxspeelgoed van Woezel en Pip.
Ik heb zo'n boxspiraal met een woezel en pip eraan.quote:Op woensdag 11 juni 2014 22:59 schreef Burdie het volgende:
Long shot, maar misschien heeft iemand het toevallig liggen om te verkopen... ik zoek een speelkleed (babygym), activity center en ander boxspeelgoed van Woezel en Pip.
Die van mij was een kadootje van schoonmoeder, ik ben zelf meer fan van Dikkie Dik, Nijntje is ook acceptabel, maar Poezel & Wipquote:
Die heb ik ook! Mijn kind is er nog niet uit en ik kom al om in de W&P. Het vervelende is, is van schoonzusje en zwager dus kan het zo moeilijk wegdoen alquote:Op donderdag 12 juni 2014 20:45 schreef Mevr_Mus het volgende:
Wij hebben een zingende Woezel (kraamcadeau 8) ), zou 'm zo opsturen als niet beide jongetjes verliefd waren op t ding
Zal ik gewoon maar mijn adres posten? Dan kan iedereen het daar kwijtquote:Op donderdag 12 juni 2014 19:13 schreef DJMomo het volgende:
Iedereen blij eindelijk zijn poezel & wip spullen te kunnen lozen
Nàh. Wat suf van de visite!quote:Op donderdag 12 juni 2014 21:03 schreef Troeta het volgende:
Reken er maar niet op Blueeyes, ik had een Dikkie Dikbabykamertje en geboortekaartje en niemand kwam op het idee om iets van Dikkie Dik te kopen
quote:Op donderdag 12 juni 2014 21:44 schreef Burdie het volgende:
[..]
Zal ik gewoon maar mijn adres posten? Dan kan iedereen het daar kwijt.
Boxkleed/speelkleed ben ik inmiddels in voorzien.
H&M?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:31 schreef L-E het volgende:
Ik zoek korte mouwen rompers in 74 (of kleine 80) in donkerblauw of grijs. Of een tip waar ik ze kan vinden
Hema!quote:Op vrijdag 13 juni 2014 09:31 schreef L-E het volgende:
Ik zoek korte mouwen rompers in 74 (of kleine 80) in donkerblauw of grijs. Of een tip waar ik ze kan vinden
oh, ik ook! Gratis en voor niks.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:48 schreef DJMomo het volgende:
Ik heb nog tig hello fresh kadokaarten. Iemand interesse?
die tweede mag hier wel een keer met een doos mee.quote:Op donderdag 12 juni 2014 21:28 schreef Kyara het volgende:
Ik heb trouwens ook nog een boek met puzzelstukjes van W&P. Schoonmoeder vond het zo leuk dat ze hem per ongeluk 2 keer heeft gekocht (dat weet ze niet trouwens).
Over de spelletjesmiddag in de Tovertuin. Peuter vindt het fantastisch dus ik kan het bijna dromen
+1...quote:Op vrijdag 13 juni 2014 13:17 schreef Twinkle20 het volgende:
Ik vind W&P ook schattig![]()
Maar Dikkie Dik en Nijntje en Rupsje Nooitgenoeg en Sesamstraat en en en en ook![]()
Arme kinders van mij
ook weer waar!quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:44 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vind rupsje nooitgenoeg en jip&janneke wel echt van een ander kaliber dan w&p en winnie de pooh
Succes!quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:46 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
maaaar als het even kan blijven de teletubbies, Dora en t zandkasteel mooi buiten t huis...
Hmm, die heb ik al vaak over getwijfeld.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 13:08 schreef Kleurdoos het volgende:
Door geklooi met Ellevill heb ik straks 2 dezelfde doeken... (pakketje was weg, in de tussentijd 1 van de doekenmarkt gekocht) en nu is t pakje opnieuw verzonden.
Dus 1 is te koop
zachtste van t zachtste, een dun luchtig fluffy zomerdoekje en behoorlijk draagkrachtig met linnen! en Bamboe (= fluff <3)
Ellevill Paisley Liberty linnen
120 incl.
[ afbeelding ]
sorry voor de grijns :'D
je kan kiezen voor een gloednieuwe in de doos, of een heerlijk zachte ingedragen
welk van de twee?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 20:14 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Hmm, die heb ik al vaak over getwijfeld.
Als het goed is het je post gehad. Ik pm je vanmiddag even!quote:Op zaterdag 7 juni 2014 08:34 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hi! Ik wil de dpam tuinbroek, het hema shirtje en het friendz shirtje wel overnemen.
Ja!quote:Op zondag 15 juni 2014 07:29 schreef becky27 het volgende:
[..]
Als het goed is het je post gehad. Ik pm je vanmiddag even!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.50 euro exclusief verzenden, ophalen in Zeewolde mag ook![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast heb ik nog twee sluitlakens (maat L en XL, de L komt bij Rocks vandaan) die ik kan opsturen tegen verzendkosten.3!
Meer dan 300 gekleurde blokkenquote:
quote:Op maandag 16 juni 2014 13:21 schreef Incantrix het volgende:
Haai!
Ik heb luiers in de aanbieding! Limone heeft er in eerste instantie om gevraagd, dus zij heeft eerste keuzeIk gooi e.e.a. in een spoiler, is denk ik het handigst
Wat vraag je voor de 7 funzi bunz L, de blauwe baby behind en de blauwe tutti one size?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast heb ik nog twee sluitlakens (maat L en XL, de L komt bij Rocks vandaan) die ik kan opsturen tegen verzendkosten.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
http://www.mijnalbum.nl/Album=7MOXOIL4quote:
ja ikquote:Op maandag 16 juni 2014 23:14 schreef Lamb29 het volgende:
Iemand misschien nog meiden (spijker)broeken 110 (of 116) ??
Als niemand zich voor het hele pakket meldt wil ik het bovenste rijtje wel!quote:Op dinsdag 17 juni 2014 21:32 schreef laziness het volgende:
Broekentijd!
Allen maat 104 behalve de blauwe onder in het midden dat is een maat 98.
Bovenste drie WE, onderste drie H&M.
4 euro per stuk. Voorkeur voor alles in 1x afnemen![]()
[ afbeelding ]
Die knieen zijn in het echt niet zo erg als op de foto, zeker de linkse op de onderste foto niet.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 18:03 schreef Lamb29 het volgende:
Jammer van de knieën bla... Wat vraag je ervoor? Die 110 rechtsboven wIet er wel goed uit.. En wat moet ik mij bij die ene linksboven voorstellen?
Sorry er is een verkoop voor alles in 1xquote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:22 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Als niemand zich voor het hele pakket meldt wil ik het bovenste rijtje wel!
Het is een originele dvd toch? Geen zelf gebrande?quote:
nee hoor is gewoon orgineelquote:Op woensdag 18 juni 2014 12:00 schreef danic het volgende:
[..]
Het is een originele dvd toch? Geen zelf gebrande?
Dan vind ik het helemaal prima. Bedacht me later dat ik liever geen dvd s overneem die gebrand zijn![]()
Ik stuur je ff een pm.
thanks! Wij passen toch even (een vriendin wilde de 116's).. Ik zag wel wat maar zo wordt het wel erg prijzig met verzendenquote:Op dinsdag 17 juni 2014 22:27 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
Die knieen zijn in het echt niet zo erg als op de foto, zeker de linkse op de onderste foto niet.
Die ene linksboven is een bordeaux rode spijkerachtige broek. 2 x gedragen want te klein gekocht.
Daar vraag ik 5 euro voor en die rechtse ook. De linkse op de onderste foto 7,50 (was een duurdere broek) en de andere allemaal 4 euro
Hoeveel vraag je voor de ketting ?quote:Op zondag 15 juni 2014 22:41 schreef Lamb29 het volgende:
Ik was deze nog vergeten...
[ afbeelding ]
(En ze heeft niet echt zulke enge vingertjes hoor)
Je hebt een pm!quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:05 schreef PureEvil het volgende:
Meidenkledingmaat 134 tot 170
http://www.mijnalbum.nl/Album=7MOXOIL4
Ik heb je gepmt! Gezien?quote:Op zondag 15 juni 2014 08:38 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja!ik wilde je net een DM gaan sturen! Thnx
oke geen probeem hoorquote:Op woensdag 18 juni 2014 20:15 schreef Lamb29 het volgende:
[..]
thanks! Wij passen toch even (een vriendin wilde de 116's).. Ik zag wel wat maar zo wordt het wel erg prijzig met verzenden
Ik heb je een pm gestuurd.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:25 schreef Spewey het volgende:
Pakket kleding voor een jongetjesbaby, maat 56-62.
.........
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |