Ik ga ze uploaden etc. Moment.quote:
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 17:30 schreef Troel het volgende:
Het Buurman en Buurman shirtje, daar doe ik Jochem een groot plezier mee!
quote:
quote:Op zaterdag 7 juni 2014 16:13 schreef Moonah het volgende:
Drie speelgoedauto's te koop. Ongeveer 40-50 cm. Onbeschadigd, geen vieze plekken, zien er prima uit. Liefst in één koop, 25 euro incl. verzenden (koopje, toch??).
[ link | afbeelding ]
Moonah ik neem je auto's even in beraad,hoor je vanavond nog. Moet even bedenken of Roy hier al echt mee gaat spelen of al gelijk alleen maar,gooit en dat vind ik zonde.
Brandweerwagen van Fisher Price Little People met licht en geluid, 1 poppetje en losse ladder.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Vuilniswagen met licht en geluid, achterklep die open kan en knop die kliko ophijst en leegkiepert (kun je je de vicieuze cirkel voorstellen...?).
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Hijskraan merk Bruder, kan tot 80 cm uitschuiven.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Mijn zoon heeft hier ontzettend veel plezier mee gehad, maar de wagens staan al een poosje te verstoffen op zolder, dus wie wil ze overnemen? PM aub, ik kom niet zo vaak in dit topic.
Tevens vraag: is er interesse in zomerkleding (T-shirtjes, korte broeken) maat 122/128 voor jongens?
Dan maak ik wat foto's.
Hoe groot is deze?quote:Op zaterdag 7 juni 2014 16:54 schreef Moonah het volgende:
Kwam deze nog tegen, zoooo cute... Was zijn eerste tasje voor psz...
Samsonite (Sammies), niet kapot, schoon, alleen naam en tel.nr. staan er in.
5 euro.
Edit: zie nu dat er een pootje mist.
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Misschien zit hier wat voor je tussen? http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLGquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:21 schreef Hobbesje het volgende:
Ik zoek een paar setjes meisjeskleertjes maatje 50.
Nou, ongeveer 30 cm.quote:
Ze gaan naar Phaidra. Sorry voor jullie.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:32 schreef Moonah het volgende:
Phaidra, laat je weten of je de auto's wil? Je was de eerste met reageren, maar inmiddels zijn er ook nog 3 andere gegadigden (Poppedein, Ferrari Rood en evt Bar...).
Ik heb wel interesse in een aantal dingen.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:30 schreef danic het volgende:
[..]
Misschien zit hier wat voor je tussen? http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG
Burdie, Poppedein ziet ervan af. Als je nog interesse hebt in het rugzakje stuur je dan een PM? Past met wat proppen wel in een envelop.quote:
Gewoon brood geven, groeit 'ie vanzelf.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:54 schreef TimeJumper het volgende:
Jee Moonah wat een leuke kleding heb je, jammer dat de mijne er nog lang niet inpast want anders had ik het allemaal overgenomen.
Prima.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:54 schreef Hobbesje het volgende:
[..]
Ik heb wel interesse in een aantal dingen.
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#AMRYLIG6 broekje, t-shirtje blauw
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#7C3EWBLF boxpakje roze gestreept
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#H3EWG7YO zomerpakje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#8WXGBUML 3 linkse leggings
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#4SLSDBOY zomerjurkje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#JFG4AMIC setje lief
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#KEWORLFE vestje/truitje
http://www.mijnalbum.nl/Album=7XX83RLG#RHFNA8XT kort broekje/shirtje groen
Ik sla ook overquote:Op zaterdag 7 juni 2014 20:59 schreef Moonah het volgende:
[..]
Burdie, Poppedein ziet ervan af. Als je nog interesse hebt in het rugzakje stuur je dan een PM? Past met wat proppen wel in een envelop.
Ja, absurd en bizar Het is een duur merk, maar ik hoef er niet aan te verdienen. Ik wil er gewoon vanaf.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:19 schreef DJMomo het volgende:
Zoo. Zie de bor*zjes elders voor een stuk meer van eigenaar wisselen. Er zijn bloesjes waar ze met gemak 65 euro op bieden. Tweedehands ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |