FOK!forum / Ouder(s) / Zwangerschap en geboorte deel 1360
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 10:02
Zwangerschap & geboorte

2014

18 mei: Kursor

04 juni: Enfermera
08 juni: Hobbesje (meisje)
10 juni: JaleesaJoia (meisje)
11 juni: Cantare
***12 juni: Chanty & DirtyHarry*** (jongetje)

2 juli: BlueEyes
11 juli: LaLouchi (jongen)
*** 16 juli: Sunshine1982 & Fe2O3 ***
27 juli: Twinkle20 (jommetje)

3 augustus: Sugarsnap
8 augustus: marel88
8 augustus: Amsel (meisje)
16 augustus: gewoonmezelf87 (meisje)
17 augustus: geppie (meisje)
22 augustus: rebel-angel (meisje)
22 augustus: Dyre
30 augustus: Mangostine (meisje)

18 september: Razztwizzle (meisje)
23 september: Tante_Soesa (meisje)
30 september: Hilmo (jongen)

5 oktober: Spees_Eend (meisje)
7 oktober: DagenNachtdromer (jongetje)
9 oktober: Skittles (meisje)
***9 oktober: Stormqueen & bleiblei*** (meisje)
12 oktober: Loj
18 oktober: Fee-nix (meisje)
22 oktober: kwakz0r (jongen)
23 oktober: Little_Miss_Naughty

3 november: krijgerrtje
10 november: DevilsAndDust
15 november: JufMariska
16 november: Heliotrope
21 november: Zoë23 (tweeling)
23 november: LadyTagliatelle
26 november: Lingue
29 november: Sicilia

2 december: AwayTL
2 december: Radyhyn
8 december: Cleany (papa)
16 december: Crumpette
19 december: snoenk
19 december: roellie80 (papa)
26 december: StarDust_

----------------------------
***vermeldingen zijn (as) officiële fokbaby's.
(Een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door FOK!)

[ Bericht 1% gewijzigd door gewoonmezelf87 op 20-05-2014 11:43:19 ]
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 10:03
19 december is de vriendin uitgerekend en zal ik waarschijnlijk papa worden.
Morgen de eerste echo :)
Mabawa.dinsdag 20 mei 2014 @ 10:06
Een hoop nieuwe baby's!!
Gefeliciteerd Fazz, TAP en Ikina!! *G* *O* *G*
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 10:07
Sicillia, Ik heb een angelsounds en ik heb hem 9vd10 keer heel prettig gevonden, 1x dat ik het hartje niet kon vinden, waardoor ik in de stress schoot, maar een paar uur later had ik m in 1x te pakken.

Nu ben ik 27 weken en wordt ik dagelijks van binnen geschopt en geprikt O+ en nu gebruik ik m echt veel minder, enkel als ik mij zorgen maak of omdat ik gewoon even dr hartje wil horen...Ze wordt ook snel boos van dat ding, gaat m schoppen van binnenuit.. :')

Verder nieuwe mijlpaal, de meest kloterigste nacht tot nu toe heb ik vannacht beleefd...
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 10:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 10:03 schreef Roellie80 het volgende:
19 december is de vriendin uitgerekend en zal ik waarschijnlijk papa worden.
Morgen de eerste echo :)
Gefeliciteerd! Wil je in de lijst?
Siciliadinsdag 20 mei 2014 @ 10:22
Thanks voor je reactie GM! Ik denk ook stiekem wel dat ik hem vandaag nog ga aanschaffen, vond de prijs ook reuze meevallen dus daar hoef ik het gelukkig niet voor te laten.
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 10:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 10:09 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! Wil je in de lijst?
Jah, prima :)
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 10:28
Zullen we die lijst eens opschonen anders? Zie zo vijf namen die hier al maanden niet zijn geweest.

Roellie, gefeliciteerd!

[ Bericht 15% gewijzigd door SQ op 20-05-2014 10:53:21 ]
Enfermeradinsdag 20 mei 2014 @ 10:29
TAP gefeliciteerd met jullie prachtige dochter!! O+ Wat een dotje! En wat een snelle bevalling zo te horen :o Doe lekker rustig aan en geniet!! *O*
Gossie en die grote zus foto... *smelt*!!! O+

En wow. Wtf happened. Ik sta 4e :o

Vanochtend bij de vk geweest, 95/70 en verder alles goed :) heb wel last van het vocht (het weer) en ben het wel zat, maar allemaal normaal.. Zolang ik verder geen andere klachten heb is t goed :)
Ben echt heeeeel benieuwd wanneer deze zich aandient. Mijn dochter kwam met 38+1, dat is donderdag. Zou ik deze keer langer zwanger zijn? :D En ondanks dat ik het zat ben, valt het me mee dat ik er niet zo tegenop zie om dit keer langer zwanger te zijn.. alhoewel ik ook weer geen zin heb dat ik echt overtijd ga lopen :') /fwp. Magoed. We gaan het allemaal wel zien! O+

Lijkt me een puik plan SQ ^O^
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 10:30
Ik heb een angelsounds geleend toen ik 17 weken was. Heb er eerder over getwijfeld, maar door verhalen van anderen (hartje niet kunnen vinden ivm termijn) toch maar besloten om er nog even mee te wachten. Hoeveel weken ben je?
Siciliadinsdag 20 mei 2014 @ 10:33
Ik ben vandaag 12+3...Nog niet zo heel ver dus..
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 10:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 10:33 schreef Sicilia het volgende:
Ik ben vandaag 12+3...Nog niet zo heel ver dus..
Je moet er rekening mee houden dat de mogelijkheid bestaat dat je het nog niet zal kunnen vinden. Dat is iets wat je even voor jezelf moet beoordelen, of je daar goed mee om kan gaan of dat je daarvan in de stress schiet. Voor mij persoonlijk was de stressfactor te aanwezig en heb ik 't uiteindelijk nog een paar weken uitgesteld, maar dat is dus erg persoonlijk :)
Radyhyndinsdag 20 mei 2014 @ 10:52
Gefeliciteerd Roellie80! En alvast veel plezier met de echo morgen ^O^
Enfermera spannend die laatste loodjes.. het is inderdaad al bijna juni :o :D

Hier vandaag 12 weken precies... W0000ttt!!!
cleanydinsdag 20 mei 2014 @ 11:09
Mag ik er ook bij?
Vorige week eerste echo gehad.
Mijn vrouw is uitgerekend op 8 december.
Hobbesjedinsdag 20 mei 2014 @ 11:11
Gefeliciteerd Roellie!

Sicilia ik heb het ook overwogen om aan te schaffen. Maar bij de vk was het elke keer al een hele zoektocht om het hartje te vinden, dus ik heb er vanaf gezien. Die weken tot je echt wat voelt bewegen zijn verschrikkelijk....

Hier last van nesteldrang geloof ik. Gisterenavond alle traktaties voor de geboorte vast ingepakt en klaargezet. Kleding/tas voor de jongens klaargezet als wij ineens weg moeten. En nu aan het kleding uitzoeken (wie nog interesse heeft in positiekleding of jongenskleding maat 98 - ik heb net een heleboel erop gezet in v&a).
Gisterenavond echt een heel onprettig gevoel in mijn buik. Gelukkig gaat het vandaag weer beter en kan ik weer iets mobieler bewegen.

Enf dat schiet ook lekker op! Hoop ook dat met dit warme weer je niet heel lang door loopt. Merk hier ook dat ik lekkere dikke vingers en enkels begin te krijgen helaas....
Heliotropedinsdag 20 mei 2014 @ 11:12
DaD sorry voor het verhaal vlak voordat je ging slapen, hoop dat je de dag goed doorkomt en vanavond een mooi hartje hoort!

Sterkte met de hoofdpijn Kursor!

Na die ervaring gisteren wil ik zeker geen angelsounds, zou er meer van in de stress raken dan gerustgesteld zijn.
Ik heb nu al 4 echo's gehad (vitaliteit, termijn, combitest en gisteren) en twijfel nu toch over de geslachtsecho of toch maar tot 20 weken wachten, maar vooral door Hilmo's moeder en het idee dat het kwaad zou kunnen :P eigenlijk kan ik niet beredeneren waarom veel echo's slecht zou zijn. Aan de andere kant is het nu voorlopig wel weer even goed. Leven in mijn buik *O*
Het verbaast me wel hoeveel angst voor kindje met mijn gezonde verstand kan doen zeg. Dat zal wel zo blijven als je eenmaal een kindje hebt ook :@
Burdiedinsdag 20 mei 2014 @ 11:16
Dat heb ik dus helemaal niet, helio. Tijdens mijn zwangerschap kon ik soms hele periodes zo verlamd zijn door angst, dat ik soms meerdere malen per dag 'moest' luisteren. Sinds S geboren is, heb ik dat nooit meer gehad.
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 11:19
Bij mij is 't nu op en af. Ik heb het vrijdag en zaterdag heel duidelijk voelen bewegen (ook steeds maar momentjes hoor, zegge twee bewegingen op een dag :') ) en nu dan weer een paar dagen niet tot nauwelijks herkenbaar. Is heel normaal, dat weet ik, maar die angelsounds helpt me dan toch wel even.

Heb ook 1 keer gehad dat ik het hartje niet vond maar toen lag ze dus ineens superlaag.
AwayTLdinsdag 20 mei 2014 @ 11:21
Roellie en cleany gefeliciteerd!

DaD hopelijk straks een mooi kloppend hartje!

quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 10:52 schreef Radyhyn het volgende:
Gefeliciteerd Roellie80! En alvast veel plezier met de echo morgen ^O^
Enfermera spannend die laatste loodjes.. het is inderdaad al bijna juni :o :D

Hier vandaag 12 weken precies... W0000ttt!!!
*O* en bedankt voor het bijhouden! Ben daar een ramp in.
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 11:23
Welkom Roellie en Cleany! Leuk een paar kerels erbij als tegenhanger van ons, de hormoonbommetjes O+

Enf sterkte met de laatste loodjes, met dit weer zal het niet meevallen.

Radyhyn en Away gefelicteerd met jullie mijlpijl *O*

Ik ben net gebeld voor mijn eerste zwangerschapsgymles :') mag volgende week dinsdag komen, ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken maar ach het is maar 95 euro die uiteindelijk toch vergoed worden door CZ en de fysiopraktijk waar het gegeven wordt is bij ons op de hoek. Dus de afstand kan al geen belemmering/excuus worden om niet te gaan.

Gisteren op het schoolplein was ik wel een beetje een freak met mijn opgezwollen pootjes, kreeg de tip van een andere moeder om eens te informeren naar oedeemtherapie/lymfe drainage massage...
Gelukkig kan dat ook bij die fysio praktijk, dus toen ik die vrouw aan de lijn had daarstraks vroeg ik meteen of ik daar ook een afspraak voor kon maken. Helaas zijn die twee masseurs retedruk maar ze ging overleggen of ik nog ergens tussen gefrot kon worden. Ik hoop het zo, want het doet gewoon ook zeer omdat er zo'n spanning op staat. :'(
kwakz0rdinsdag 20 mei 2014 @ 11:26
Ik merk dat de pretecho van gisten heel veel geholpen heeft. Fingen die ivm SUA (navelstreng) mis zouden kunnen zijn zagen er gisteren goed uit (volle blaas bijvoorbeeld), hartje was meteen te horen en t was heel beweeglijk (keiharde schop tegen de doppler :P) zonder dat ik ook maar iets voelde. Kortom: ik maak me niet druk dat ik nog niks voel.

En die extra echos bij de gyn zijn ook erg fijn.
kwakz0rdinsdag 20 mei 2014 @ 11:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:23 schreef geppie het volgende:
Welkom Roellie en Cleany! Leuk een paar kerels erbij als tegenhanger van ons, de hormoonbommetjes O+

Enf sterkte met de laatste loodjes, met dit weer zal het niet meevallen.

Radyhyn en Away gefelicteerd met jullie mijlpijl *O*

Ik ben net gebeld voor mijn eerste zwangerschapsgymles :') mag volgende week dinsdag komen, ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken maar ach het is maar 95 euro die uiteindelijk toch vergoed worden door CZ en de fysiopraktijk waar het gegeven wordt is bij ons op de hoek. Dus de afstand kan al geen belemmering/excuus worden om niet te gaan.

Gisteren op het schoolplein was ik wel een beetje een freak met mijn opgezwollen pootjes, kreeg de tip van een andere moeder om eens te informeren naar oedeemtherapie/lymfe drainage massage...
Gelukkig kan dat ook bij die fysio praktijk, dus toen ik die vrouw aan de lijn had daarstraks vroeg ik meteen of ik daar ook een afspraak voor kon maken. Helaas zijn die twee masseurs retedruk maar ze ging overleggen of ik nog ergens tussen gefrot kon worden. Ik hoop het zo, want het doet gewoon ook zeer omdat er zo'n spanning op staat. :'(
Vervelend gep... Weet hoe het voelt, heb in de zomer vaak zulke voeten zonder zwanger te zijn. Meh. Koude lappen erop en omhoog houden helpt t beste bij mij.
cleanydinsdag 20 mei 2014 @ 11:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:23 schreef geppie het volgende:
Welkom Roellie en Cleany! Leuk een paar kerels erbij als tegenhanger van ons, de hormoonbommetjes O+
Bedankt! enne...ik ben hier de vorige keer ook geweest hoor bij ons eerste kind om wat info te vergaren ;)
Radyhyndinsdag 20 mei 2014 @ 11:36
Cleany ook gefeliciteerd! December wordt zo ook al een aardig lijstje ;)

Ach goss Geppie, hopelijk kunnen ze een plekje voor je vrijmaken, helemaal als het gewoon zeer doet door de spanning. En het weer werkt ook niet mee zo hé..

AwayTL.. hihi nou ik heb 't om de twee weken in mijn agenda gezet.. en de eerste 12 weken is toch fijn om achter je te hebben ;) Heb jij nog veel last van kwaaltjes? Misselijkheid ofzo? Ik had tot ongeveer 11 weken erg veel last van avondmisselijkheid. Echt vanaf 4 uur 's middags en na 't werk thuis echt vaag. 8)7
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 11:40
Lijst bijgewerkt en namen eruit gehaald die mij niet bekend voorkomen, nog iets/iemand gemist?
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 11:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:40 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Lijst bijgewerkt en namen eruit gehaald die mij niet bekend voorkomen, nog iets/iemand gemist?
Haal Liza er ook maar uit, die is 103 dagen geleden voor het laatst op Fok geweest. Volgens mij zijn we dan weer bij :)

Welkom en gefeliciteerd Cleany!

Geppie, sterkte met de pootjes, het zag er ook echt wel pijnlijk uit :*
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 11:44
Zo helemaal bijgewerkt... Sta nu ineens 14e....

Ik heb net super oncharmante slippers gekocht... Maar die kan ik nog verstellen waardoor mn zwelpoten er nog lange tijd inpassen (hoop ik)
Thistleweeddinsdag 20 mei 2014 @ 11:46
En daar ging mijn tweede plek ;)
Geeft niet hoor, ik lees voornamelijk mee maar had braaf een weekje geleden nog een update gedaan.
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:46 schreef Thistleweed het volgende:
En daar ging mijn tweede plek ;)
Geeft niet hoor, ik lees voornamelijk mee maar had braaf een weekje geleden nog een update gedaan.
Ja, jou had ik nog wel voorbij zien komen lately! Hoe gaat ie?
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 11:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:46 schreef Thistleweed het volgende:
En daar ging mijn tweede plek ;)
Geeft niet hoor, ik lees voornamelijk mee maar had braaf een weekje geleden nog een update gedaan.
Ik zet je er zo weer in hoor als je wil :)
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 11:48
Wouw, het decemberlijstje vult ook leuk aan!
Gefeliciteerd cleany en Roellie, wel blijven posten he, de manlijke bijdrages zijn hier ook gewenst ;)
Thistleweeddinsdag 20 mei 2014 @ 11:50
Gaat lekker, veel voorweeen maar het lijkt er nog niet op dat ze er aan komt. Ik vind het wel wat zwaar met mijn dochter erbij maar gelukkig vandaag een dagje dochter naar de gastouder. Nu lekker een suffe serie kijken terwijl ik een aantal topics aan het meelezen ben :D

Je mag me er wel uitlaten hoor gewoonmezelf. Ik heb met de zwangerschap van mijn dochter hier wel veel gepost maar kom er deze zwangerschap maar niet aan toe. Wel jammer want het is hier zo gezellig. Maar dan hoef ik me ook niet schuldig te voelen dat ik zo weinig post ;) Grappige is dat ik met mijn dochter juist niet in de OP wilde omdat ik bang was dat ik niet zou posten en dan zo iemand zou zijn die in de OP staat terwijl ze nooit mee schrijft.
Thistleweeddinsdag 20 mei 2014 @ 11:51
Zwelpoten zijn trouwens verschrikkelijk. Het is fijn dat het warm is zodat ik slippers aan kan maar de warmte zorgt er juist ook weer voor dat ze meer gaan zwellen.
Twinkle20dinsdag 20 mei 2014 @ 11:56
Ja hallo zo sta ik ineens al 10e! :o
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 12:02
Ik heb vandaag naast opzwelvoetjes en -handen ook een gezicht vol vocht. Charmant!
Het is dat ik morgen naar de vk moet, anders zou ik toch even vragen voor extra bloeddrukcontrole.

Ooh en dat onweer he, laat die even snel komen, dan weet ik dat m'n hoofdpijn ook zakt }:|
DagenNachtdromerdinsdag 20 mei 2014 @ 12:05
Hé grappig, ik sta in het midden op de dag dat ik op de helft ben! Twintig weken vandaag.

Gefeliciteerd voor de meiden met verse baby's! Fazz en tap en Ikina *O* *O* *O*

en natuurlijk gefeliciteerd voor alle nieuwe!
cleanydinsdag 20 mei 2014 @ 12:11
Gefeliciteerd Fazz, tap en Ikina!
Little_Miss_Naughtydinsdag 20 mei 2014 @ 12:15
Ik probeer zoveel mogelijk mee te lezen, reageren schiet er alleen vaak bij in..

Dus dan maar een algemene mompel voor alle verse baby's en alle verse zwangeren!! *O*

Wij hebben het erg hectisch gehad de afgelopen weken, schoonvader lag al tijden slecht, en dat is opeens heel hard over gegaan van 24/7 waken in het ziekenhuis, tot overlijden een week later. Erg heftig allemaal, ook omdat hij zijn eerste kleinkind dus nooit leert kennen waar ik en mijn vriend het wel erg zwaar mee hebben, maar het was wel al iets waar we op rekenden.

Maar in de tussentijd plopt mijn buik alsof het een lieve lust is, dus gelukkig gaat wat dat betreft alles super. ( Inclusief 2 lieve nichtjes die na de begrafenis een paar minuten hebben zitten babyluisteren O+ )
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 12:18
Oef LMN das pittig!
Gecondoleerd :*
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 12:18
Gecondoleerd LMN! Dat is een heftige periode (geweest)
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 12:21
Lmn, gecondoleerd :*
Siciliadinsdag 20 mei 2014 @ 12:22
Ai das naar LMN, gecondoleerd :*
Zoë23dinsdag 20 mei 2014 @ 12:22
Gecondoleerd LMN

Ik kijk nu Kleine baby's, grote zorg :'(
Vind een bevalling lastig om naar te kijken sinds ik weer zwanger ben dus misschien wel goed juist.. Maar pff al die kleine baby'tjes.. O+

Soms voelt het ook nog niet echt..zwanger zijn van 2 baby'tjes.
Spannend maar ook supermooi. /emo :@
AwayTLdinsdag 20 mei 2014 @ 12:32
LMN gecondoleerd. Een moment waar de dood en nieuw leven toch weer samen kunnen komen.

Kwak, fijn dat de echo je weer wat gerust heeft gesteld wat betreft de navelstreng. Nog last van je laatste valpartij?

quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:36 schreef Radyhyn het volgende:
Cleany ook gefeliciteerd! December wordt zo ook al een aardig lijstje ;)

Ach goss Geppie, hopelijk kunnen ze een plekje voor je vrijmaken, helemaal als het gewoon zeer doet door de spanning. En het weer werkt ook niet mee zo hé..

AwayTL.. hihi nou ik heb 't om de twee weken in mijn agenda gezet.. en de eerste 12 weken is toch fijn om achter je te hebben ;) Heb jij nog veel last van kwaaltjes? Misselijkheid ofzo? Ik had tot ongeveer 11 weken erg veel last van avondmisselijkheid. Echt vanaf 4 uur 's middags en na 't werk thuis echt vaag. 8)7
Misselijkheid, check. Heb tot en met de dag na de eerste echo elke ochtend over gegeven. Daarna vrijwel niet meer *O* . Verder ben ik extreem moe. Vooral tripjes met peuter naar de supermarkt enzo worden me teveel, maar als dat het enige is ben ik een blij mens :).

Ik heb ook wel avondmisselijkheid gehad, gelukkig wel zonder overgeven, maar daar hielp gewoon meer en vaker tussendoortjes eten. At vanaf het middageten elk uur een cracker en ging niet meer wachten totdat ik het avondeten klaar had. Maar geloof dat het bij jou ook voorbij is, dus aan die tip heb je waarschijnlijk niets meer :P.

Ik heb nu wel dat ik mij, naast de vermoeidheid, totaal niet zwanger voel! Dat vind ik wel vreemd, maar zolang ik deze periode kwaalvrij door kan komen, moet ik daar natuurlijk niet over zeuren haha. w

Het opschrijven in de agenda is een goede! (ware het niet dat ik geen agenda bezit, dus ik blijf gewoon op jouw termijnen meeliften :P)
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 12:39
gewoon een tickertje aanmaken voor in je signature :7
Omentielvodinsdag 20 mei 2014 @ 12:42
TAP gefeliciteerd met jullie dochter en zusje
Mooie naam en supermooie foto's O+
(ik rammel van de zusjesfoto)
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 13:29
ik kreeg weer blaasduwtjes *O*
(ja, nu vind ik het nog fantastisch... :'))
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 13:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 13:29 schreef Stormqueen het volgende:
ik kreeg weer blaasduwtjes *O*
(ja, nu vind ik het nog fantastisch... :'))
Komt 'ie....

WACHT MAAR! ~O>
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 13:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 13:30 schreef BlueEyes het volgende:

[..]

Komt 'ie....

WACHT MAAR! ~O>
O+ O+ O+
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 13:32
Ik zit nog te wachten op de onderin activiteiten.
Mijn kind speelt hoog in de ribben.
So far scheelt het me nog in WC bezoekjes.
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 13:34
Waar voelde jij 'm als eerste?
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 13:38
Rondom navel gebied heeft 'ie lang gezeten.
En nu regio er boven steeds, al weken rechtsboven in mn ribben (serieus enorme bobbels daar en beurs geschopte gekneusde ribben)
En sinds een week nu dwars uitstrekken is ook leuk als ik op mijn zij lig dus aan 2 kanten tegelijk.
Plus kriebeltjes geven O+

Genieten he als je steeds meer voelen gaat. Plus straks de wiebeltjes aan de buitenkant zien en je man de eerste schopjes laten voelen O+
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 13:43
Ik heb morgen trouwens een liggingsecho. Ben benieuwd of het klopt wat ik laatst voelde als omdraaien en naar beneden zakken.
Want druk van stuit is er alweer af en dat bolletje onder mijn ribben voelt weer als voorheen met hoofdje omhoog.
Heb in ieder geval nog draairuimte dus maak me niet al te druk nog.
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 13:45
ben ook benieuwd blue! Het is in elk geval een lekkere draaikont!
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 13:48
Dat heeft hij/zij niet van een vreemde :@
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 13:52
Bedankt met de felicitaties, het loopt storm hier! :D

Ik zal proberen ook updates te geven, tot nu toe is het allemaal nog een beetje onwerkelijk en zijn we eerst nog even druk met wat praktische dingen. Het was voor ons beide namelijk best wel een verrassing...
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 13:54
Lmn wat triest ;( gecondoleerd.

Verder mooie opschoonactie! Zo gaat het wel hard ineens :D

JJ heb er misschien overheen gelezen maar heb je nu al een datum?

Hier weer een hele ochtend in het ziekenhuis geweest. Deze keer het Haga in Den Haag. Ze hebben nog een draaipoging gedaan (deze keer met medicatie om de baarmoeder te verslappen en twee man sterk) maar ook die is mislukt. Kreeg wel de complimenten dat ik er zo ontspannen onder bleef. Heb in ieder geval besloten dat ik een stuitbevalling ga proberen. Donderdag controle en gesprek met de gynaecoloog. De verloskundige was positief maar de arts moet natuurlijk ook zijn zegen geven :)
Radyhyndinsdag 20 mei 2014 @ 13:55
Gecondoleerd LMN. Moeilijke combinatie van een verdrietige tijd maar ondertussen een o zo mooie tijd. Veel sterke en geniet van die plopper in je buik :)

SQ wat heerlijk om die duwtjes te voelen O+
Het lijkt me echt zo iets aparts om ons kleine aapje te kunnen voelen..moeilijk om voor te stellen maar het lijkt me echt helemaal geweldig.. alleen is dat nog even wachten.. en het leek er ook op dat de placenta aan de voorkant zit..

BE die kriebeltjes O+ (dan heb ik het even niet over die beurse ribben hé ;) )

quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 12:32 schreef AwayTL het volgende:
Misselijkheid, check. Heb tot en met de dag na de eerste echo elke ochtend over gegeven. Daarna vrijwel niet meer *O* . Verder ben ik extreem moe. Vooral tripjes met peuter naar de supermarkt enzo worden me teveel, maar als dat het enige is ben ik een blij mens :).

Ik heb ook wel avondmisselijkheid gehad, gelukkig wel zonder overgeven, maar daar hielp gewoon meer en vaker tussendoortjes eten. At vanaf het middageten elk uur een cracker en ging niet meer wachten totdat ik het avondeten klaar had. Maar geloof dat het bij jou ook voorbij is, dus aan die tip heb je waarschijnlijk niets meer :P.

Ik heb nu wel dat ik mij, naast de vermoeidheid, totaal niet zwanger voel! Dat vind ik wel vreemd, maar zolang ik deze periode kwaalvrij door kan komen, moet ik daar natuurlijk niet over zeuren haha. w

Het opschrijven in de agenda is een goede! (ware het niet dat ik geen agenda bezit, dus ik blijf gewoon op jouw termijnen meeliften :P)
Heb geen papieren agenda hoor.. maar google agenda ^O^
Gelukkig ben ik er nu ook redelijk van de misselijkheid en het overgeven af (gisteren avond was ik wel weer misselijk maar toen had ik inderdaad te veel tijd niets gegeten voor het avondeten waardoor dit ook enorm verkeerd viel). Maar soms wist ik niet of ik nou misselijk was omdat ik te weinig had gegeten of dat het misselijkheid was omdat ik te veel had gegeten of iets had gegeten wat verkeerd viel :') Gelukkig voel ik me niet extreem moe verder en ook geen andere 'kwaaltjes' dus zo far so good!

Ik kom af en toe wel ff roepen hier hoe ver we al zijn hihi of inderdaad zo'n tickertje maken :Y
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 13:54 schreef Chanty het volgende:
Lmn wat triest ;( gecondoleerd.

Verder mooie opschoonactie! Zo gaat het wel hard ineens :D

JJ heb er misschien overheen gelezen maar heb je nu al een datum?

Hier weer een hele ochtend in het ziekenhuis geweest. Deze keer het Haga in Den Haag. Ze hebben nog een draaipoging gedaan (deze keer met medicatie om de baarmoeder te verslappen en twee man sterk) maar ook die is mislukt. Kreeg wel de complimenten dat ik er zo ontspannen onder bleef. Heb in ieder geval besloten dat ik een stuitbevalling ga proberen. Donderdag controle en gesprek met de gynaecoloog. De verloskundige was positief maar de arts moet natuurlijk ook zijn zegen geven :)
Balen dat het weer niet gelukt is zeg! Fernando wil gewoon echt butt first op aarde komen :D
Stoer dat je het toch gaat proberen ^O^
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 14:01
Chanty wat goed dat je een beslissing genomen hebt!
Hoop dat het je wat rust geeft in ieder geval :*
Burdiedinsdag 20 mei 2014 @ 14:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 11:21 schreef AwayTL het volgende:
Roellie en cleany gefeliciteerd!

DaD hopelijk straks een mooi kloppend hartje!

[..]

*O* en bedankt voor het bijhouden! Ben daar een ramp in.
Daar bestaan genoeg apps voor ;).
Radyhyndinsdag 20 mei 2014 @ 14:04
Fijn dat je de knoop hebt doorgehakt Chanty (al had het natuurlijk mooier geweest dat de draaipoging toch nog was gelukt.. wat een eigen-wijsje die kleine van jou :D ).
_NIKKI_dinsdag 20 mei 2014 @ 14:11
Chanty, wat jammer dat de draaipoging weer niet is gelukt. Het is nu al een eigenwijs kereltje. ;) Ik hoop dat je gewoon een heel mooie stuitbevalling gaat hebben. :*
Skittlesdinsdag 20 mei 2014 @ 14:32
Gefeliciteerd Roellie en Cleany!

LMN gecondoleerd. Wat jammer dat hij zijn eerste kleinkind niet kan ontmoeten.

Blaastrapjes voor SQ O+ Daar voel ik haar eigenlijk nooit. Ze is altijd rondom de navel aan het schoppen, kleine doerak.

Chanty, jammer dat het de tweede keer ook is mislukt. Wel onwijs veel succes met de stuitbevalling en hopelijk gaat het zonder complicaties. Is de bevalling bij de gynaecoloog die er veel ervaring mee heeft?
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 14:32
Daar hoop ik ook op Nikki. Ik zie het alternatief gewoon echt niet zitten. Iig niet om op voorhand al voor te kiezen en heb de afgelopen dagen heel wat mensen gesproken en heel wat info gelezen waardoor ik er toch van overtuigd ben geraakt dat dit voor mij de juiste keuze is. Het was sowieso al mijn eerste gevoel, maar was gaan twijfelen door allerlei doemscenario's en horrorverhalen. Maar die heb je ook bij normale bevallingen. Als het niet volgens het boekje gaat straks zullen ze al vrij snel ingrijpen, dus wat dat betreft denk ik dat het gewoon veilig is en heb ook een goed gevoel gekregen bij het Haga net :)
Enfermeradinsdag 20 mei 2014 @ 14:33
Lol en nu sta ik 2e door de opschoning :') XD :o :o O+

LMN wat verdrietig. Gecondoleerd :* Toch naar, ondanks dat jullie wisten dat het eraan zat te komen..

Chanty jammer van de draaipoging! En knap dat je het aandurft hoor! :) Ben benieuwd, ook wat de gyn zegt en hoe het aangepakt wordt. Ga je nog een bevalplan schrijven ook?

JJ hoe is het met jou? :)
Fee-nixdinsdag 20 mei 2014 @ 14:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:11 schreef _NIKKI_ het volgende:
Chanty, wat jammer dat de draaipoging weer niet is gelukt. Het is nu al een eigenwijs kereltje. ;) Ik hoop dat je gewoon een heel mooie stuitbevalling gaat hebben. :*
+1!

LMN gecondoleerd...

Roellie en Cleany welkom en van harte! *O*

Net toch maar lactulose bij de apotheek gehaald. Ik moet er weer aan geloven, blegh! Toch ook maar proberen om meer vezels en vocht binnen te krijgen. Hopelijk kan ik straks dan weer zonder.
AwayTLdinsdag 20 mei 2014 @ 14:34
Jammer van de draaipoging Chanty. Fijn dat je nu wel een besluit hebt genomen over de bevalling en hopelijk gaat t straks voorspoedig. Dat heb je wel verdiend.

quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:03 schreef Burdie het volgende:

[..]

Daar bestaan genoeg apps voor ;).
I know. Heb er al 1 gedelete. Is gewoon niet wat voor mij denk ik. Heb meer met data dan met het bijhouden van weken :).

Toch bedankt voor de tip!

[ Bericht 1% gewijzigd door AwayTL op 20-05-2014 14:37:54 (Bedoelde het niet zo lomp als dat het soms lijkt) ]
Twinkle20dinsdag 20 mei 2014 @ 14:38
So ja die karatekidtrappen doen soms echt wel :x

Lmn gecondoleerd.

Chanty balen dat het weer niet gelukt is. Maar ook goed dat je nu toch alvast een voorlopige keuze hebt gemaakt. Hopelijk geeft dat wat rust in je hoofd.

Hier nu echt echt echt de eerste kleertjes uitgezocht voor Harrie. Gelijk ook maar 60 kleerhangertjes besteld zodat ik het spul ook op kan hangen. Kwam er sowieso al te kort bij dreumes. Maar als ik straks de kleertjes van Harrie gewassen heb wil ik die ook op kunnen hangen.

Nu nog een nieuwe klerenkast zodat de kleertjes van dreumes daar naartoe kunnen verhuizen. Ik denk dat ik dan wel wat rust in mijn hoofd krijg ondanks de ongeorganiseerde bende hiero door verbouwing.

Heb geen zin om dat op het allerlaatste moment nog allemaal te moeten doen.

En ondanks dat ze vandaag zo'n warm weer voorspelden vind ik het hier (Noord-Limburg) best meevallen. Zit heerlijk in de tuin met af en toe een zuchtje wind. Dreumes lekker aan het knedderen met water. Ja, hier kan ik wel aan wennen haha.
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 14:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:33 schreef Enfermera het volgende:
Lol en nu sta ik 2e door de opschoning :') XD :o :o O+

LMN wat verdrietig. Gecondoleerd :* Toch naar, ondanks dat jullie wisten dat het eraan zat te komen..

Chanty jammer van de draaipoging! En knap dat je het aandurft hoor! :) Ben benieuwd, ook wat de gyn zegt en hoe het aangepakt wordt. Ga je nog een bevalplan schrijven ook?

JJ hoe is het met jou? :)
Ik had hem al klaar liggen maar ga hem nog wel wat herschrijven. Even wat zaken erin zetten als: Geen horde studenten aan mijn bed en zo :+
Twinkle20dinsdag 20 mei 2014 @ 14:41
Feenix misschien dat ik voor die laatste paar weekjes toch ook maar weer aan de lactulose moet. Alleen kan ik me nog van de vorige ronde herinneren dat ik er iets te enthousiast mee startte (gelijk de normale dosis ipv opbouwen). Ik had BUIKPIJN!
Enfermeradinsdag 20 mei 2014 @ 14:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:41 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik had hem al klaar liggen maar ga hem nog wel wat herschrijven. Even wat zaken erin zetten als: Geen horde studenten aan mijn bed en zo :+
Hihi :P ja idd. Zou er een maximum op zetten, heb ik ook gedaan. Niet dat idd de hele kamer vol staat enzo :')

Twink; lekker he! Hier ook een briesje, dreumes heeft net ook even met water zitten kledderen O+
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 14:43
Bluh. Ik ben nogal teleurgesteld. Datum is 12 juni.. Ja, 12 juni. Twee dagen ná m'n uitgerekende datum. Op zich helemaal niks mis mee natuurlijk, maar de kans dat het dan een spoedkeizersnee word is érg groot. Maar eerder was er "geen plek". En m'n zoontje is 14 juni jarig, en dan lig ik dus nog in het ziekenhuis.
SPOILER
godverdomme kutzooi :'(
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:42 schreef Enfermera het volgende:

[..]

Hihi :P ja idd. Zou er een maximum op zetten, heb ik ook gedaan. Niet dat idd de hele kamer vol staat enzo :')

Twink; lekker he! Hier ook een briesje, dreumes heeft net ook even met water zitten kledderen O+
Maximum = 0. Er zal sowieso al heel wat volk erbij zijn, dus niet meer dan strikt noodzakelijk. Ben voorstander van leren, maar dat doen ze maar lekker bij iemand die niet voor het eerst gaat bevallen. Denk dat ik mijn handjes wel even vol heb aan mezelf :') Hoef ik geen kijkdoos te worden.
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 14:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:43 schreef JaleesaJoia het volgende:
Bluh. Ik ben nogal teleurgesteld. Datum is 12 juni.. Ja, 12 juni. Twee dagen ná m'n uitgerekende datum. Op zich helemaal niks mis mee natuurlijk, maar de kans dat het dan een spoedkeizersnee word is érg groot. Maar eerder was er "geen plek". En m'n zoontje is 14 juni jarig, en dan lig ik dus nog in het ziekenhuis.
SPOILER
godverdomme kutzooi :'(
Apart dat het zo laat is joh :o Zeker met jouw voorgeschiedenis. Kun je niet naar een ander ziekenhuis?
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 14:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:43 schreef JaleesaJoia het volgende:
Bluh. Ik ben nogal teleurgesteld. Datum is 12 juni.. Ja, 12 juni. Twee dagen ná m'n uitgerekende datum. Op zich helemaal niks mis mee natuurlijk, maar de kans dat het dan een spoedkeizersnee word is érg groot. Maar eerder was er "geen plek". En m'n zoontje is 14 juni jarig, en dan lig ik dus nog in het ziekenhuis.
SPOILER
godverdomme kutzooi :'(
He wat vervelend voor je.
Ze zijn trouwens weinig consequent daar in het ziekenhuis lijkt wel.
Eerst wilden ze je al met 37 weken een ks geven toch?
Die je zelf hebt over kunnen hevelen naar 38 weken.
Of haal ik nu mensen door elkaar?
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 14:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:48 schreef BlueEyes het volgende:

[..]

He wat vervelend voor je.
Ze zijn trouwens weinig consequent daar in het ziekenhuis lijkt wel.
Eerst wilden ze je al met 37 weken een ks geven toch?
Die je zelf hebt over kunnen hevelen naar 38 weken.
Of haal ik nu mensen door elkaar?
Nee klopt inderdaad,
Maar nu komt ie met het verhaal dat het vakantiemaanden zijn en ze minder OK kamers hebben om in te plannen. Dus eerste beschikbare datum is 12 juni.

Vooral omdat de keizersnede MOET ben ik boos dat het pas zo laat is, de kans is natuurlijk supergroot dat de bevalling vanzelf al eerder op gang komt, en dan moet alles ineens spoed spoed spoed.

Ben chago, boos en teleurgesteld.
Had ook al het idee om een ander ziekenhuis te bellen, maar geloof nooit dat ze er heel happig op zijn om je alleen aan te nemen voor een ks :/
Zoë23dinsdag 20 mei 2014 @ 14:58
JJ
-O- kan me goed voorstellen dat je je rot voelt.

Chanty
Wat jammer dat de poging niet is gelukt.
Maar wel fijn dat je een keuze hebt gemaakt. Geeft ook wel wat rust denk ik?

Fee-nix
:r lactulose.
De 1e x was ik ook erg enthousiast gestart ;( niet zo'n goed idee.
Enfermeradinsdag 20 mei 2014 @ 15:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 14:43 schreef JaleesaJoia het volgende:
Bluh. Ik ben nogal teleurgesteld. Datum is 12 juni.. Ja, 12 juni. Twee dagen ná m'n uitgerekende datum. Op zich helemaal niks mis mee natuurlijk, maar de kans dat het dan een spoedkeizersnee word is érg groot. Maar eerder was er "geen plek". En m'n zoontje is 14 juni jarig, en dan lig ik dus nog in het ziekenhuis.
SPOILER
godverdomme kutzooi :'(
He jeetje, wat vervelend joh! :( Pff.. Dat is helemaal naar idd met de verjaardag van je zoontje in het vooruitzicht. Bah.
Maar waarom zou je niet een second opinion halen bij een ander zh? Het is nogal wat idd, na je uitgerekende datum en vlakbij de verjaardag van je oudste... Niet geschoten is altijd mis toch? :*
Little_Miss_Naughtydinsdag 20 mei 2014 @ 15:00
Dank jullie wel allemaal !

Ik dacht inderdaad ook dat ze de baby al heel vroeg wouden halen JJ, nu opeens na je ud? Snap je gevoel wel inderdaad, zeker als de kans op een spoedkeizersnee daardoor veel groter is!

En Chanty, vind het knap dat je een keuze hebt kunnen maken. Het lijkt mij ook echt een duivels dilemma, maar dat je je er goed over hebt ingelezen, en er een goed gevoel bij hebt is het belangrijkst. Ik duim mee voor een mooie stuitbevalling!!
AwayTLdinsdag 20 mei 2014 @ 15:06
JJ happig of niet, proberen kan altijd. Zeker omdat jij je hier, heel begrijpelijk, rot over voelt. Straks zit jij de laatste week heel hard in de stress, want oh shit stel dat ze zelf komt. Lijkt me geen wenselijke situatie...
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 15:07
jj, wat een rare bedoeling zeg. Ik zou zeker wel bezwaar maken hoor!
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 15:26
JJ kijk alsjeblieft verder! Dat maakt echt niet uit. Dit voelt niet goed dus ga je ergens anders Hulp vragen dat is niet gek. Thuisbevallers waar het niet goed bij gaat komen ook pas last minute binnen.

en ja heb wel meer rust nu maar dat heb ik al een paar dagen. Had de knoop zaterdag al doorgehakt maar was natuurlijk afwachten wat ze in het ziekenhuis zouden zeggen. Vooralsnog zien ze daar geen problemen. En omdat ik met de versie zo relaxed was geven ze me een goede kans dat de stuitbevalling gewoon gaat lukken :)
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 15:28
Jemig JJ lekkere vage situatie, wat de anderen ook al.zeggen, ik zou toch even een rondje bellen, niet geschoten...
L-Edinsdag 20 mei 2014 @ 15:33
JJ, waar woon je? :)
LaLouchidinsdag 20 mei 2014 @ 15:39
LMN gecondoleerd.

Chanty, fijn dat je een beslissing hebt kunnen nemen.

JJ, naar dat het nu nog tot na je ud duurt -O-
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 15:43
Lmn gecondoleerd!

Chanty; wat een dappere beslissing!

En JJ wat 'raar' dat ze je pas zo laat (kunnen) inplannen met je voorgeschiedenis. Ik dacht dat ze een geplande ks altijd voor de ud deden. Ik zou ook naar een alternatief zkh gaan uitkijken...
mignonnedinsdag 20 mei 2014 @ 16:02
Yay Chanty! Fijn dat je er een goed gevoel bij had! Ik wens je een prachtige volgens-het-stuitboekje-bevalling O+ dat kun jij vast dus dat gaat gewoon lukken. O+
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 16:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:02 schreef mignonne het volgende:
Yay Chanty! Fijn dat je er een goed gevoel bij had! Ik wens je een prachtige volgens-het-stuitboekje-bevalling O+ dat kun jij vast dus dat gaat gewoon lukken. O+
O+

Mijn voeten zwellen op :D
NotTheSamedinsdag 20 mei 2014 @ 16:06
JJ, wat een rotsituatie, maar wat iedereen aangeeft, ga voor een alternatief! Spreek je zorgen en wensen uit en blijf op je strepen staan!
Bij Draakje kreeg ik met 37+6 te horen dat het vruchtwater flink slonk. Volgens de planning zou ik pas met 39+0 (vlak voor kerst en ik mocht op m'n eigen verjaardag absolute bedrust gaan houden) geholpen kunnen worden. Ik ben toen echt ter plekke een hormonster geworden en dankzij een assistent gyn die mij fysiek en mentaal ter plekke zag instorten kon ik DE VOLGENDE DAG toch al geholpen worden.
Succes meissie!

Hier is in de buurt een grote brand aan de gang. Stinken als een malle, overal sirenes. Tis inmiddels al GRIP3 dankzij de harde wind en manlief is daar vlakbij. Vind het stiekem toch maar eng :@...
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 16:25
Hè bah JJ, wat naar. Maar wat iedereen hier zegt, vragen bij andere ziekenhuizen staat vrij toch?

En Chanty wat goed dat je de knoop hebt doorgehakt. Je komt ook heel rustig en Zen over dus het komt vast goed met jou en je dwarse jongetje!

Ik heb verdorie weer maagpijn :{ gisteren na een mini-magnum, vandaag na een glas karnemelk. Zou het te maken hebben met koud eten en drinken op een warme dag? Iemand anders daar last van?

Gelukkig vandaag vrij dus ik ga maar heel rustig zitten, dan valt het mee, maar vanavond wel verplicht aanwezig op school -O-

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-05-2014 16:25:31 ]
krijgerrtjedinsdag 20 mei 2014 @ 16:27
LM, gecondoleerd, wat verdrietig! ;(

Balen, chanty, dat de draaipoging weer niet gelukt is! Ik duim ook voor een prachtig, goed-te-doen stuitbevalling! :)

En JJ, wat stom dat je nog zo lang moet wachten! Gezien je geschiedenis had ik ook wel gedacht dat ze het eerder zouden inplannen!

En HUH, hoezo staan er opeens zoveel mensen onder mij?! :') Ik ben toch nog steeds de nieuweling hier? :P
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 16:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:25 schreef Razztwizzle het volgende:
Hè bah JJ, wat naar. Maar wat iedereen hier zegt, vragen bij andere ziekenhuizen staat vrij toch?

En Chanty wat goed dat je de knoop hebt doorgehakt. Je komt ook heel rustig en Zen over dus het komt vast goed met jou en je dwarse jongetje!

Ik heb verdorie weer maagpijn :{ gisteren na een mini-magnum, vandaag na een glas karnemelk. Zou het te maken hebben met koud eten en drinken op een warme dag? Iemand anders daar last van?

Gelukkig vandaag vrij dus ik ga maar heel rustig zitten, dan valt het mee, maar vanavond wel verplicht aanwezig op school -O-
Kan met de koudheid te maken hebben, of t vet,of t zuur uit de melk, ik krijg maagklachten als ik yoghurt eet en/of ijs eet
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 16:35
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:31 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Kan met de koudheid te maken hebben, of t vet,of t zuur uit de melk, ik krijg maagklachten als ik yoghurt eet en/of ijs eet
Van de yoghurt bij het ontbijt had ik geen last, dus dan ligt het denk ik niet aan de zuivel? Ik ga ijs en karnemelk voorlopig maar laten staan iig.

Ohja, ik ging dus Googlen op zwanger & maagpijn. Niet heel verstandig van mij, al heb ik nu weer wat nieuwe syndromen geleerd :') .
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 16:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 15:33 schreef L-E het volgende:
JJ, waar woon je? :)
Rotterdam.
Heb inmiddels het ysl en maasstad gebeld. Maasstad gaat even in overleg om te kijken of ze nog iets kunnen betekenen, ysl kan ik donderdag langs komen.
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 16:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:44 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Rotterdam.
Heb inmiddels het ysl en maasstad gebeld. Maasstad gaat even in overleg om te kijken of ze nog iets kunnen betekenen, ysl kan ik donderdag langs komen.
Hoelaat mag je donderdag? O-)
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 16:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:55 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Hoelaat mag je donderdag? O-)
11.35, jij moet dus ook begrijp ik? :P

Inmiddels wel bericht van het maasstad dat ze me daar op 4 juni op de OK kunnen inplannen :D
Twinkle20dinsdag 20 mei 2014 @ 16:57
JJ ik zou hier ook not amused over zijn. Wat ondoordacht zeker met jouw voorgeschiedenis. Goed dat je verder gaat kijken. Laat die zwangerschapsassertiviteit maar eens flink zijn werk doen!
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 17:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 16:57 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

11.35, jij moet dus ook begrijp ik? :P

Inmiddels wel bericht van het maasstad dat ze me daar op 4 juni op de OK kunnen inplannen :D
:Y ik moet om 14:00 bij de vk zijn, maar das dezelfde gang als de gyn :P

Maasstad klinkt ook al goed! nu kijken of ysl meer kan bieden :P
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 17:06
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 17:01 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

:Y ik moet om 14:00 bij de vk zijn, maar das dezelfde gang als de gyn :P

Maasstad klinkt ook al goed! nu kijken of ysl meer kan bieden :P
Ja, nu ik de kans heb ga ik gewoon 'shoppen'. Maar 4 juni hebben ze sowieso besproken in het maasstad. Mocht ik donderdag in het ysl iets anders/beters te horen krijgen dan cancel ik het bij het maasstad weer. Maar dit stelt me iig al een heel stuk gerust.

Had echt niet verwacht dat ze zo kortdag nog zoiets konden regelen, dus het valt me 91826262% mee. M'n humeur is weer een beetje opgeklaard :@
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 17:31
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 17:06 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Ja, nu ik de kans heb ga ik gewoon 'shoppen'. Maar 4 juni hebben ze sowieso besproken in het maasstad. Mocht ik donderdag in het ysl iets anders/beters te horen krijgen dan cancel ik het bij het maasstad weer. Maar dit stelt me iig al een heel stuk gerust.

Had echt niet verwacht dat ze zo kortdag nog zoiets konden regelen, dus het valt me 91826262% mee. M'n humeur is weer een beetje opgeklaard :@
Ja logisch toch?

Dames met ervaring,. Ik ben nu 27 weken en 3 dagen en heb sinds vanmiddag een stekende pijn in mn buik, tussen navel en schaambeen zeg maar.. T is niet continue of regelmatig maar vervelend pijnlijk is het wel.. Is dit groeipijn of bandenpijn? Ik ken bandenpijn alleen aande zijkant.

Die kleine danst vrolijk verder dus daar maak ik mij niet zo druk om.. iemand??
Kursordinsdag 20 mei 2014 @ 17:58
Poging tot aanhaken:

Chanty, jammer dat de draaipoging wederom niet gelukt is. Maar het feit dat je die pogingen goed kan 'handelen' en dat begeleiding daarom wel vertrouwen geeft in een stuitbevalling lijkt me wel een fijn idee. Geeft he hopelijk wat rust. Oh...en las dat je klaar was met de babykamer *O*, ben je er straks toch helemaal klaar voor!

JJ, wat een gedoe zeg; er waren toch redenen boor een vroege keizersnede. Mooi dat 'rondshoppen' loont. Wel zo praktisch dat er genoeg ziekenhuizen in de buurt zitten. en dan heb je m'n werk en het ziekenhuis waar ik ga bevallen nog niet eens gehad ;)

SPOILER
Hoofdpijn is niet minder geworden helaas, zelfs nog meer. Me gisteren veel te druk gemaakt over alle onzekerheid wat werk van m'n man betreft en alle denkbare scenario's met opvang en m'n eigen werk. Net kwam er door eerste ontlading nog een berg hoofdpijn bovenop. Binnen een uur nadat hij bij het tweede gesprek bij bedrijf 1 weg was belde de recruiter al dat ze 'm een aanbod doen. *O* nog wel voor 5 dagen...we hopen dat 4 of wat flexibiliteit in dagverdeling mogelijk is. Nu op naar vrijdag voor tweede gesprek bij bedrijf 2. Ik hoop zo dat dat niet afgezegd hoeft te worden omdat ik precies dan aan het bevallen ben. :@ bedrijf 1 zou graag zien dat hij per begin juni al start...maar dat zouden we toch liever 2 weken of een maand later zien ivm de komst van de baby...hopelijk wel begrip voor.
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 18:07
Fijn JJ dat je wrs nog elders terecht kunt!

Balen van je hoofdpijn Kursor, hopelijk trekt het snel weg! Maar wat fijn dat je man (zo te lezen) vrij snel weer aan de bak kan. Zal een hoop kopzorgen schelen bij je of niet?
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 18:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 17:58 schreef Kursor het volgende:
Poging tot aanhaken:

Chanty, jammer dat de draaipoging wederom niet gelukt is. Maar het feit dat je die pogingen goed kan 'handelen' en dat begeleiding daarom wel vertrouwen geeft in een stuitbevalling lijkt me wel een fijn idee. Geeft he hopelijk wat rust. Oh...en las dat je klaar was met de babykamer *O*, ben je er straks toch helemaal klaar voor!

JJ, wat een gedoe zeg; er waren toch redenen boor een vroege keizersnede. Mooi dat 'rondshoppen' loont. Wel zo praktisch dat er genoeg ziekenhuizen in de buurt zitten. en dan heb je m'n werk en het ziekenhuis waar ik ga bevallen nog niet eens gehad ;)

SPOILER
Hoofdpijn is niet minder geworden helaas, zelfs nog meer. Me gisteren veel te druk gemaakt over alle onzekerheid wat werk van m'n man betreft en alle denkbare scenario's met opvang en m'n eigen werk. Net kwam er door eerste ontlading nog een berg hoofdpijn bovenop. Binnen een uur nadat hij bij het tweede gesprek bij bedrijf 1 weg was belde de recruiter al dat ze 'm een aanbod doen. *O* nog wel voor 5 dagen...we hopen dat 4 of wat flexibiliteit in dagverdeling mogelijk is. Nu op naar vrijdag voor tweede gesprek bij bedrijf 2. Ik hoop zo dat dat niet afgezegd hoeft te worden omdat ik precies dan aan het bevallen ben. :@ bedrijf 1 zou graag zien dat hij per begin juni al start...maar dat zouden we toch liever 2 weken of een maand later zien ivm de komst van de baby...hopelijk wel begrip voor.
Heeft je man het niet aangegeven bij t gesprek dat je op alledag loopt? Anders komt t misschien nogal uit de lucht vallen dat hij later wil starten...
Kursordinsdag 20 mei 2014 @ 18:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 18:18 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Heeft je man het niet aangegeven bij t gesprek dat je op alledag loopt? Anders komt t misschien nogal uit de lucht vallen dat hij later wil starten...
Is zeker besproken. Er was zelfs een reserve-afspraak gemaakt voor als deze ivm bevalling niet door zou kunnen gaan. Hij heeft ook aangegeven dat hij op zich gelijk beschikbaar is, maar ivm privé later zou willen beginnen. Aanbod kwam ook wel uit de lucht vallen, man had op een uitnodiging voor arbeidsvoorwaardengesprek gehoopt. Het gaat dus wel heel snel.
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 18:34
Ik hoop dat het jou/jullie wat lucht geeft kursor!
En onderschat trouwens het weer ook even niet qua hoofdpijn, die druk in de lucht kan je ook aardig last van hebben.
Nu lekker pootjes omhoog en met manlief even op de bank zitten en even babydromen?
Ik denk dat jij zomaar eens vrijdag na het gesprek gaat bevallen omdat je dan ontspannen gaat iig omdat deze week de gesprekken zijn geweest.
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 18:34
Wow, ik besef me ook net dat ik sinds vandaag meldplicht heb :@ 37 weken *O* *O*
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 19:15
Fijn kursor! In ieder geval zekerheid! Mag ik vragen waarom het persé voor 4 dagen moet zijn?

En jj *O* voor assertiviteit!
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 19:44
Fijn JJ dat het toch nog elders gaat lukken :)

En kursor wat goed van je man! Gaat echt goed komen :)
DevilsAndDustdinsdag 20 mei 2014 @ 19:51
Hartje. O+.
krijgerrtjedinsdag 20 mei 2014 @ 19:55
DAD, wat fijn! *O* O+
Heliotropedinsdag 20 mei 2014 @ 19:57
Super DaD *O*
Take_A_Picturedinsdag 20 mei 2014 @ 19:58
*O* DaD
DevilsAndDustdinsdag 20 mei 2014 @ 20:06
Toch wel weer een hele opluchting. Bloeddruk was goed, wel bloedgroep O negatief dus over een paar maanden test op antistoffen, maar daar ging ik al vanuit. En ze heeft m'n vriend geleerd hoe 'ie mijn baarmoeder kan voelen.

Kursor, wat super dat je man waarschijnlijk een baan heeft!
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 20:12
Fijn DAD!! O+
ik ga me ook maar eens melden voor de halverwege-checkup :o
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 20:17
DaD fijn!

Sq aanmelden? Je hebt toch a zoveel weken een afspraak die je doorplant bij je bezoek?
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 20:27
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 20:17 schreef BlueEyes het volgende:
DaD fijn!

Sq aanmelden? Je hebt toch a zoveel weken een afspraak die je doorplant bij je bezoek?
nee, melden ;)
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 20:29
:Z ik snappum al
Kursordinsdag 20 mei 2014 @ 20:29
O+ voor DaD *O*, wat fijn.

Jullie zijn allemaal lief. Hoop dat er spoedig meer duidelijk wordt, maar m'n man heeft er wel vertrouwen in. Morgen weer fris wakker worden zonder hoofdpijn hoop ik. En baby na vrijdag vind ik inderdaad een goed idee :).

quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 19:15 schreef Stormqueen het volgende:
Fijn kursor! In ieder geval zekerheid! Mag ik vragen waarom het persé voor 4 dagen moet zijn?

En jj *O* voor assertiviteit!
Off-topic: antwoord
SPOILER
Het moet niet perse 4 dagen zijn, maar zouden we voor de komende jaren wel het prettigst vinden. De afgelopen jaren hebben we allebei 4 dagen gewerkt en ging dochter 3 dagen naar de crèche. Dat voelde goed. Hebben we ook voor gespaard met levensloop om die vrije dag te bekostigen. 2 jaar terug is man van baan veranderd, toen was de enige mogelijkheid 32 uur. Geen probleem en later als een tweede naar school gaat aanvullen met nog ruim een halve dag extra werken.

4 dagen opvang vind ik persoonlijk erg veel (wil niemand hiermee tegen de schenen schoppen :@) en als m'n man dan naar 5 gaat vind ik dat ik zelf naar 3 zou moeten zakken...en ik weet niet of ik dat persoonlijk trek (moeilijk uit te leggen). Opa's en oma's willen best incidenteel oppassen, maar niet een dag in de week.

Ouderschapsverlof kan in principe nog niet het eerste jaar dat je ergens werkt, dus daar kunnen we niet op terugvallen on tijdelijk minder uren te doen. Dus daarom graag nog overleg over bijvoorbeeld 4x9 of iets thuis werken.

Ben niet helemaal duidelijk geloof ik, maar hoop dat de strekking helder is. Het is vooral een probleem in m'n hoofd.
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 20:56
Begrijpelijk kursor! Hopelijk is er iets te regelen :)

Sticker weer verdiend, ik ben maar een saaie klant volgens mij :')
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 21:03
Be carefull what you wish for Sq! (Wachtmaargevaar)
Gewoon zo doorgaan en stickers verzamelen!
DevilsAndDustdinsdag 20 mei 2014 @ 21:03
Hoe saaier, hoe beter, wat dit betreft!
kwakz0rdinsdag 20 mei 2014 @ 21:04
Fijn DaD! *O*
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 21:06
Ook mooie ironie: ik schijn een uitzonderlijk goed voelbare baarmoeder te hebben :')
Kursordinsdag 20 mei 2014 @ 21:07
Kwakz0r, helemaal vergeten in alle commotie, maar *O* voor het jongetje in je buik!
Kursordinsdag 20 mei 2014 @ 21:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hoe saaier, hoe beter, wat dit betreft!
Helemaal mee eens :)
kwakz0rdinsdag 20 mei 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:06 schreef Stormqueen het volgende:
Ook mooie ironie: ik schijn een uitzonderlijk goed voelbare baarmoeder te hebben :')
o+ als je geen spekjes had zou hij als een bumper met randjes uitsteken? :P
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 21:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:09 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

o+ als je geen spekjes had zou hij als een bumper met randjes uitsteken? :P
jup _O-
Heliotropedinsdag 20 mei 2014 @ 21:12
Fijn Stormqueen!
En klinkt goed DaD! Hartjes O+
Begrijpelijk wel Kursor, hoop dat het lukt!
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 19:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hartje. O+.
Super!! *O*
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:14
Ben best hyper ineens, nu het echt begint in te zinken.. En als ik naar de lijst kijk en dan 4 juni aanhoud, sta ik al gedeelde 2e.. Whuuuuuuuut :X

Jammer dat we elkaar net mislopen trouwens GM.. Leek me wel grappig :P
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 21:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:14 schreef JaleesaJoia het volgende:
Ben best hyper ineens, nu het echt begint in te zinken.. En als ik naar de lijst kijk en dan 4 juni aanhoud, sta ik al gedeelde 2e.. Whuuuuuuuut :X

Jammer dat we elkaar net mislopen trouwens GM.. Leek me wel grappig :P
Bij wie heb je n afspraak?
Mabawa.dinsdag 20 mei 2014 @ 21:23
*O* voor de 37 weken van JJ! Wat fijn dat je het toch nog gehaald hebt :*
Chantydinsdag 20 mei 2014 @ 21:24
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 19:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hartje. O+.
*O* wat fijn O+
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:20 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Bij wie heb je n afspraak?
R.enes, zelfde als waar ik voorheen zat. Die ik dus helemaal niks vond :@
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:23 schreef Mabawa. het volgende:
*O* voor de 37 weken van JJ! Wat fijn dat je het toch nog gehaald hebt :*
Dankjewel! Ben er zelf ook echt zo blij mee! Dat ze gewoon een goede start mag hebben O+
Mabawa.dinsdag 20 mei 2014 @ 21:36
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:29 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

R.enes, zelfde als waar ik voorheen zat. Die ik dus helemaal niks vond :@
Mijn gyn. Kan erg bot zijn maar is wel heel kundig O+
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 21:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:29 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

R.enes, zelfde als waar ik voorheen zat. Die ik dus helemaal niks vond :@
Die ken ik niet... Vorige week op de info avond was er ook een gyn en daar klikte het zo vreselijk niet mee... Mja als zij dienst heeft als ik beval dan moet t maar... Maar ik hoop dat K.ian gewoon dienst heeft.

Wat jou betreft, als hij 3 juni bied zou ik er voor gaan :P :+
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 21:49
Ik breek even zonder bij te lezen in :@ m'n maagpijn wordt alleen maar erger, begin nu te twijfelen of het maag of buik is want na een avond op school doet alles zeer. Voel me echt heel naar. Man zegt HAP, ik dacht proberen te slapen en morgenochtend HA bellen. Wat zouden jullie doen?
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:36 schreef Mabawa. het volgende:

[..]

Mijn gyn. Kan erg bot zijn maar is wel heel kundig O+
Hij ligt me dus totaaaaaal niet. Ik ben dus 23 en heb een kind gehad op mn 18e met een andere partner als nu.. Daar had hij sterk z'n mening over, en dat liet ie merken ook :')

Heb m overigens maar 2x gezien, daarna overgenomen door het SFG. Dus wie weet valt het deze keer heel erg mee :Y
JaleesaJoiadinsdag 20 mei 2014 @ 21:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:49 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik breek even zonder bij te lezen in :@ m'n maagpijn wordt alleen maar erger, begin nu te twijfelen of het maag of buik is want na een avond op school doet alles zeer. Voel me echt heel naar. Man zegt HAP, ik dacht proberen te slapen en morgenochtend HA bellen. Wat zouden jullie doen?
Ik zou HAP gaan. Maar ik ben al snel best panisch, dus weet niet of je van mij advies aan moet nemen :P
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 21:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:49 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik breek even zonder bij te lezen in :@ m'n maagpijn wordt alleen maar erger, begin nu te twijfelen of het maag of buik is want na een avond op school doet alles zeer. Voel me echt heel naar. Man zegt HAP, ik dacht proberen te slapen en morgenochtend HA bellen. Wat zouden jullie doen?
Bellen!! Beter n keer teveel dan te weinig! Misschien kunnen ze je dan ook iets geven voor de pijn
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 21:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:49 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik breek even zonder bij te lezen in :@ m'n maagpijn wordt alleen maar erger, begin nu te twijfelen of het maag of buik is want na een avond op school doet alles zeer. Voel me echt heel naar. Man zegt HAP, ik dacht proberen te slapen en morgenochtend HA bellen. Wat zouden jullie doen?
Bellen met HAP voor overleg? En dan kan je iom hun besluiten er naartoe te gaan of morgen HA?
Zoiets?
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 21:55
Ik zou voor pcm en warme kruik gaan en als het morgen nog zo is naar verloskundige/huisdokter. Maar ik weet natuurlijk niet hoe heftig jouw pijn is. Sterkte/beterschap iig!!
Tante_Soesadinsdag 20 mei 2014 @ 22:02
Het feit dat je zegt 'ik voel me echt heel naar' zou voor mij genoeg zijn om even te bellen. Just to be sure
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 21:55 schreef geppie het volgende:
Ik zou voor pcm en warme kruik gaan en als het morgen nog zo is naar verloskundige/huisdokter. Maar ik weet natuurlijk niet hoe heftig jouw pijn is. Sterkte/beterschap iig!!
Nog iets gehoord over het zwachtelen?
Lig zelf nu omgekeerd in bed met m'n voeten op het hoofdbord om weer wat vorm erin te krijgen :')
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 22:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:02 schreef Tante_Soesa het volgende:
Het feit dat je zegt 'ik voel me echt heel naar' zou voor mij genoeg zijn om even te bellen. Just to be sure
^^ gewoon doen hoor!
#ANONIEMdinsdag 20 mei 2014 @ 22:12
Merci allemaal, ik heb gebeld en mag er zo om elf uur even heen. Liggen doet in alle posities ook pijn in maag en buik en zeg maar alles tussen borst en heupen.
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 22:12
Haha Blue zo lig ik ook regelmatig, vond al ingenieus bedacht van mezelf ;) neuh heb niks meer van ze gehoord :(
Ga ze morgen weer bellen en flink wat selderij inslaan om ze in groene smoothies te gooien want op die rommel knagen, krijg ik niet voor elkaar. Vind het heel vies, maar schijnt heel erg vochtafdrijvend te werken.
Fee-nixdinsdag 20 mei 2014 @ 22:14
JJ erg raar van je eigen ziekenhuis dat ze een ks na je uitgerekende datum inplannen! Gelukkig heb je nog opties :).

NTS hoe is het afgelopen met de brand? Lijkt me ook spannend als je vent zo dicht in de buurt zat.

Kursor wat fijn van het aanbod! Hoop dat ze nog flexibel kunnen zijn in de uren/dagen.

DaD een hartje O+ *O* . Opluchting zeker!

Succes Razz! Hoop dat ze je kunnen helpen met de pijn. Goed dat je toch gebeld hebt :).
DevilsAndDustdinsdag 20 mei 2014 @ 22:20
Goed dat je hebt gebeld en zo terecht kan, Razz! Hopelijk kunnen ze je gerust stellen.
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef Razztwizzle het volgende:
Merci allemaal, ik heb gebeld en mag er zo om elf uur even heen. Liggen doet in alle posities ook pijn in maag en buik en zeg maar alles tussen borst en heupen.
Succes!
En probeer trouwens zo min mogelijk je buikspieren te gebruiken. Door groei van je baarmoeder en druk op je buikspieren kan het ook wel eens vervelend voelen. Dus lekker zeekoeien rollen van bank en bed, opdrukken met je handen ipv spannen op je spieren.
Hoop dat je straks in ieder geval gerustgesteld kan worden en dat je goed de nacht in kan gaan :*
Crumpettedinsdag 20 mei 2014 @ 22:29
Chanty; fijn dat je een belissing hebt kunnen nemen! :Y
JJ: heel goed hoor dat rondkijken. Hopelijk komt er wat beter passends uit... en uberhaupt, 37 weken! *O*

Hartje voor DaD O+

Razz succes bij de HAP! hoop dat ze wat voor je kunnen doen.

Hier hebben we het met het werk van (8> geregeld dat hij mee kan naar de echo vrijdag O+ yay!
Verder weer enorm moe geweest deze week, dacht net dat het weer wat beter ging... niet dus. Morgen begint voor mij een maand van complete drukte, ben benieuwd hoe me dat zal afgaan!
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef geppie het volgende:
Haha Blue zo lig ik ook regelmatig, vond al ingenieus bedacht van mezelf ;) neuh heb niks meer van ze gehoord :(
Ga ze morgen weer bellen en flink wat selderij inslaan om ze in groene smoothies te gooien want op die rommel knagen, krijg ik niet voor elkaar. Vind het heel vies, maar schijnt heel erg vochtafdrijvend te werken.
Huuh krijg je dat weg joh? Dat lukt me met alle goeie wil van de wereld echt niet!
Crumpettedinsdag 20 mei 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:12 schreef geppie het volgende:
Haha Blue zo lig ik ook regelmatig, vond al ingenieus bedacht van mezelf ;) neuh heb niks meer van ze gehoord :(
Ga ze morgen weer bellen en flink wat selderij inslaan om ze in groene smoothies te gooien want op die rommel knagen, krijg ik niet voor elkaar. Vind het heel vies, maar schijnt heel erg vochtafdrijvend te werken.
;( vervelend hoor dat vocht.. is het nog steeds zo erg als die foto steeds? Kun je geen werk vragen aan je werkgever waarbij je minder hoeft te staan oid?
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 22:34
Vandaag was het nóg erger :') en het mooie is, ik sta amper op mijn werk. Ik zit aan een balie.
Crumpettedinsdag 20 mei 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:34 schreef geppie het volgende:
Vandaag was het nóg erger :') en het mooie is, ik sta amper op mijn werk. Ik zit aan een balie.
:o omg! kun je een krukje krijgen voor voeten omhoog oid? en elk uur even gaan wandelen? zou dat helpen? Of van die anti oedeem- oude dames kousen? :+
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 22:38
Ik zou haast gaatjes in mijn voeten prikken ;(
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:39
Dan ook gaatjes in vingers op einde van de dag :o
Worstevingers :')
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 22:41
Ik had al een prullenbak omgekeerd en daar mijn ene been en de andere op de pc maar in combinatie met mijn buik zit dat heel beroerd, ach ik hoef nog 'maar' 23 diensten en dan heb ik verlof :)
Aan die sokken heb ik ook nog gedacht maar met dit weer zie ik dat niet Echt zitten, stik nu al moord en brand.

Hebben jullie het trouwens ook dat je zweet sterker ruikt? Er kan hier geen deo meer tegenop, gebruik nu die van mijn man :D
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:42
Het is enorm oncharmant (understatement van de eeuw) en ook onhandig dat vocht, maar toch denk ik dan nogsteeds van ach het is nog maar max 8 weken hier.
En ik was er op voorbereid dat die er in zou zitten.

Ik mag alleen geen putten meer duwen in enkels en schenen van m'n vriend... en das juist het enige leuke aan het vocht, tekeningen erin duwen met je vingers :@
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:41 schreef geppie het volgende:
Ik had al een prullenbak omgekeerd en daar mijn ene been en de andere op de pc maar in combinatie met mijn buik zit dat heel beroerd, ach ik hoef nog 'maar' 23 diensten en dan heb ik verlof :)
Aan die sokken heb ik ook nog gedacht maar met dit weer zie ik dat niet Echt zitten, stik nu al moord en brand.

Hebben jullie het trouwens ook dat je zweet sterker ruikt? Er kan hier geen deo meer tegenop, gebruik nu die van mijn man :D
Zweetvoeten! Maar das al sinds begin zwangerschap. Ook zo'n fenomeen waarvan je denkt waarom?
Crumpettedinsdag 20 mei 2014 @ 22:44
:o doet dat geen pijn Blue?

Geppie, ja snap wel dat die kousen nu niet zo relaxt zijn qua temperatuur idd.. en dat met dat zweet heb ik (nog) niet, maar wie weet :') vocht heb ik immers ook nog niet!

edit: een buik heb ik ook nog niet, en ik 'straal' ook nog niet bepaald dus het sluit allemaal naadloos aan :P
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 22:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:42 schreef BlueEyes het volgende:

Ik mag alleen geen putten meer duwen in enkels en schenen van m'n vriend... en das juist het enige leuke aan het vocht, tekeningen erin duwen met je vingers :@
:D, leuk tijdverdrijf ;)
BlueEyesdinsdag 20 mei 2014 @ 22:47
Crumpette dit vraagt om foto's in het buikentopic!
Bewijs!
SQdinsdag 20 mei 2014 @ 22:48
Ik had dat zweet alleen de eerste weken... Werd gewoon misselijk van mezelf :')
Putjes drukken in vochtpoten O+
Crumpettedinsdag 20 mei 2014 @ 22:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:47 schreef BlueEyes het volgende:
Crumpette dit vraagt om foto's in het buikentopic!
Bewijs!
vorige week gedaan! niemand was onder de indruk :') Ik zal later deze week nog eens even een fototje schieten.
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 23:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2014 22:41 schreef geppie het volgende:
Ik had al een prullenbak omgekeerd en daar mijn ene been en de andere op de pc maar in combinatie met mijn buik zit dat heel beroerd, ach ik hoef nog 'maar' 23 diensten en dan heb ik verlof :)
Aan die sokken heb ik ook nog gedacht maar met dit weer zie ik dat niet Echt zitten, stik nu al moord en brand.

Hebben jullie het trouwens ook dat je zweet sterker ruikt? Er kan hier geen deo meer tegenop, gebruik nu die van mijn man :D
Check! Ik ruik t van mezelf maar ook van anderen :r
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 23:37
Ik zit al zeker een kwartier te grinneken op de bank, mn dochter is de samba aan t dansen denk ik O+
geppiedinsdag 20 mei 2014 @ 23:46
Ik word ook intern verbouwd at the moment :)
gewoonmezelf87dinsdag 20 mei 2014 @ 23:53
Jouw uk ook altijd zo druk rond deze tijd?
#ANONIEMwoensdag 21 mei 2014 @ 00:26
En weer thuis. Bloeddruk goed, kindje doet het nog, dokter dacht aan heftige aanval van maagzuur. Ik dacht dat je dat ook in je slokdarm moest voelen, maar blijkbaar kan die pijn ook je hele buik door trekken. Drankje mee en hopelijk trekt het weg!

Voel me nu wel een loser dat ik met maagzuur naar de HAP ging, maar goed, wel gerustgesteld en zonder angst weer naar huis. Dat is ook wat waard.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 00:52
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 00:26 schreef Razztwizzle het volgende:
En weer thuis. Bloeddruk goed, kindje doet het nog, dokter dacht aan heftige aanval van maagzuur. Ik dacht dat je dat ook in je slokdarm moest voelen, maar blijkbaar kan die pijn ook je hele buik door trekken. Drankje mee en hopelijk trekt het weg!

Voel me nu wel een loser dat ik met maagzuur naar de HAP ging, maar goed, wel gerustgesteld en zonder angst weer naar huis. Dat is ook wat waard.
Fijn dat je gerustgesteld bent!
Je bent geen loser, t is hartstikke begrijpelijk dat je gewoon belt als je zo'n last hebt.

Nu proberen lekker te slapen?! :*
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 03:27
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 00:26 schreef Razztwizzle het volgende:
En weer thuis. Bloeddruk goed, kindje doet het nog, dokter dacht aan heftige aanval van maagzuur. Ik dacht dat je dat ook in je slokdarm moest voelen, maar blijkbaar kan die pijn ook je hele buik door trekken. Drankje mee en hopelijk trekt het weg!

Voel me nu wel een loser dat ik met maagzuur naar de HAP ging, maar goed, wel gerustgesteld en zonder angst weer naar huis. Dat is ook wat waard.
Geen loser hoor!
Je denkt nu ook aan je kindje in je buik, normaal gesproken had je waarschijnlijk een nachtje gewacht.
Hoop dat de maagbescherming zijn werk doet en je inmiddels ontspannen slapen kan!


En waarom ik op dit tijdstip zo wakker ben geen idee, normaal is dit een pitstopmoment. Maar vandaag erg wakker, dus dat naar beneden gehobbelt voor een koud glas spa Rood O+
Zo maar weer verder proberen te slapen voor de drukke ochtend beginnen gaat met vk om 8u, intake kraamzorg 9u en laatste pufles om 10.30. Strak geregeld zoals ik altijd het liefste doe :D
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 05:10
JJ echt fijn dat zon gyn een mening heeft over je verleden. Wat doet dat er in hemelsnaam toe :? .. denk dat mijn zwangerschapsassertiviteit dat niet had gepikt haha.

Razz fijn dat je wat gerust gesteld bent. Als ik het gewoon niet zeker weet bel ik de HAP gewoon voor advies. Dat zeg ik er dan ook duidelijk bij en dan laat ik aan hun om te bepalen of ik langs kom of niet. In het verleden ook vaak zat gedaan voor bv dreumes. Want je kunt niet alles weten :? Better safe than sorry :)
Sunshine1982woensdag 21 mei 2014 @ 06:53
Fijn Razzt, toch weer gerustgesteld en kon je toch weer lekker slapen!
Eerste nacht sinds tijden dat ik er niet uit hoefde om te plassen :') Als die stomme storm er nou niet was, had ik gewoon een nacht doorgeslapen :D
Dyrewoensdag 21 mei 2014 @ 07:40
Razz, helemaal geen reden om je een loser te voelen: je was ongerust en je voelde je naar, punt. Fijn dat je gerust ben gesteld en dat het 'maar' maagzuur is :)

IK heb nu al 2 nachten zonder jeuk door kunnen slapen *O*
Wel nog 2x naar de wc, maar voordat ik dan weer lig slaap ik alweer.
Sunshine1982woensdag 21 mei 2014 @ 07:44
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 07:40 schreef Dyre het volgende:
Razz, helemaal geen reden om je een loser te voelen: je was ongerust en je voelde je naar, punt. Fijn dat je gerust ben gesteld en dat het 'maar' maagzuur is :)

IK heb nu al 2 nachten zonder jeuk door kunnen slapen *O*
Wel nog 2x naar de wc, maar voordat ik dan weer lig slaap ik alweer.
Dat heb ik gelukkig ook. Weet wel smorgens dat ik naar de wc ben geweest, maar hoe ik weer bij mijn bed ben gekomen erna is een wazige blur :) Gelukkig maar :)
Hobbesjewoensdag 21 mei 2014 @ 07:44
*meld*

Razz fijn dat je gerust gesteld bent. Hoe is het nu?

JJ wat een gedoe. Belachelijk dat ze je ks zo laat inplannen. Idd op zoek naar een ander zkh. Hier (uithoek waar ik woon) helaas niet echt een optie, ik vind mijn ks al te laat ingepland.
Vandaag weer op controle bij de gyn.

Blue Eyes nog weer lekker geslapen?
DevilsAndDustwoensdag 21 mei 2014 @ 07:50
Goed dat je bent gegaan, Razz, anders had je je misschien de hele nacht zorgen lopen maken.

Ik trok vanochtend m'n slaapshirtje omhoog om m'n borsten in te smeren met mentholgel, en m'n vriend en ik zeiden tegelijk 'wooh...'. Zo komt die buik nooit voorbij m'n borsten hè. }:| .
Dyrewoensdag 21 mei 2014 @ 07:52
:D

Mijn buik heeft mijn borsten na bijna 27 weken nog steeds niet ingehaald en zo'n bescheiden buikje heb ik echt niet :')
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 08:03
Eerste officiële *meld* :D

Ga vandaag mn dossier ophalen bij het SFG. Dat was de enige voorwaarde dat het bij het Maasstad ingepland kon worden. Direct het dossier mee morgen met de afspraak. Dus hopen dat ze daar niet moeilijk over gaan doen bij SFG. Zodalijk eerst maar even naar ze bellen.
Heliotropewoensdag 21 mei 2014 @ 08:08
:D

Fijn dat je gerustgesteld bent Razz!

welkom nieuwelingen!

En Stormqueen, fijn dat je haar nu wat vaker voelt.

En geruststellend Burdie dat het angstgevoel na de geboorte van S wel weg ging.
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 08:16
JJ je hebt recht op dat dossier. Eventueel kun je het het nieiwe zkh ook zelf op laten vragen. Dan zitten er vaak geen kosten aan verbonden. Maar duurt het misschien wel wat langer.

ik had fat met de heupfoto van mijn dreumes vanwege spreidbroekje. In mijn eigen woonplaats de heupfoto laten maken. Spreidbroekje in een ander zkh moeten laten maken. Als ik zelf de foto op zou halen zou het me 15 euro kosten. Als het zkh deze opvtoeg was er niks aan de hand.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 08:28
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 08:16 schreef Twinkle20 het volgende:
JJ je hebt recht op dat dossier. Eventueel kun je het het nieiwe zkh ook zelf op laten vragen. Dan zitten er vaak geen kosten aan verbonden. Maar duurt het misschien wel wat langer.

ik had fat met de heupfoto van mijn dreumes vanwege spreidbroekje. In mijn eigen woonplaats de heupfoto laten maken. Spreidbroekje in een ander zkh moeten laten maken. Als ik zelf de foto op zou halen zou het me 15 euro kosten. Als het zkh deze opvtoeg was er niks aan de hand.
Nouja, wat vreemd! Betalen voor iets waar je recht op hebt :/.

Ik MOET het dossier morgen naar mn afspraak in het maasstad meenemen, dus moet het wel echt vandaag ophalen :(
AwayTLwoensdag 21 mei 2014 @ 08:51
Hele stomme vraag misschien, maar heb je aangegeven dat je het op komt halen?

Heb verhalen gehoord dat sommige ziekenhuizen daar heeeel moeilijk over doen, ondanks dat het jouw dossier is en jij er recht op hebt.

Zelf nooit ervaring mee gehad trouwens, maar om te voorkomen dat er gedoe ontstaat :).
Cantarewoensdag 21 mei 2014 @ 08:53
JJ, wat een rare en vervelende situatie. Dat kun je er als hoogzwangere niet bij hebben. Succes met het dossier ophalen en het plannen van de keizersnede!

Razz, fijn dat er niets ernstigs aan de hand was.

Jeumig, ik schrok me rot toen ik in het lijstje keek, sta ik ineens 5e? :o Ik voel me nog steeds niet toe aan bevallen en een baby hebben. Mijn man moet van zondag tot en met dinsdag nog naar het buitenland, dus dan houd ik in elk geval mijn knieën tegen elkaar. Daarna mag het op zich komen, maar liever pas tegen de 40 weken, wat mij betreft. De oudste 2 begon het op de uitgerekende datum, dus eigenlijk ga ik wel van de 40 weken uit. Maar you never know...

O ja, *meld* dus :P

Gisteren is ons nieuwe huis trouwens opgeleverd *O*
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 08:56
Hobbel 1 van vandaag genomen.
Liggingsecho en bevalplan besproken bij vk.

Kindje ligt netjes hoofd beneden en billen strak in m'n ribben (de bobbel dus)
Wordt geschat op een goeie 6/7 pond op de hand.
Metingen kwamen uit op P95 lijn maar dat vindt de vk niet zo spannend allemaal. Zou nu 37 weken zwanger zijn als alle lijntjes netjes moet lopen, maar vk had zoiets van dit met een echo is een momentopname. Dus vandaag gewoon de 34 wekenjompel voor mezelf!
Bloedsuikerspiegel na een krentenbol was 4,5 en bloeddruk gewoon 120/80.
Ik kan toch eindelijk gewoon zwanger zijn *O* (had steeds hogere bloeddruk namelijk)

Nu wachten op de kraamzorg!
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 08:59
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 08:28 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Nouja, wat vreemd! Betalen voor iets waar je recht op hebt :/.

Ik MOET het dossier morgen naar mn afspraak in het maasstad meenemen, dus moet het wel echt vandaag ophalen :(
Je betaald voor kopie van het dossier, aangezien je het origineel waarschijnlijk niet meekrijgt.
Dat is eigendom van het ziekenhuis.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:00
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 08:51 schreef AwayTL het volgende:
Hele stomme vraag misschien, maar heb je aangegeven dat je het op komt halen?

Heb verhalen gehoord dat sommige ziekenhuizen daar heeeel moeilijk over doen, ondanks dat het jouw dossier is en jij er recht op hebt.

Zelf nooit ervaring mee gehad trouwens, maar om te voorkomen dat er gedoe ontstaat :).
Haha, ik heb dus gebeld. 3x raden. Je moet het schriftelijk opvragen en dan word het binnen 4!!!!! Weken naar je toegestuurd _O- _O- _O- _O-

Zal ook eens mee zitten..
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 09:02
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:00 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Haha, ik heb dus gebeld. 3x raden. Je moet het schriftelijk opvragen en dan word het binnen 4!!!!! Weken naar je toegestuurd _O- _O- _O- _O-

Zal ook eens mee zitten..
Laat het andere ziekenhuis er achteraan bellen. Wat al eerder gezegd is, onderling regelt zich dat vaak sneller. Even goed overleggen met assistente of secretaresse van de gyn.
Niet meteen denken dat het misgaat hoor!
Cantarewoensdag 21 mei 2014 @ 09:04
Heb je de situatie uitgelegd JJ?
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:09
Het secretariaat zei idd dat wanneer het maasstad het zou opvragen dat het dan sneller gaat. Dus ook gelijk het maasstad opgebeld, gevraagd of ze dat formulier klaar kunnen leggen. Dat ga ik dus vandaag ophalen en direct bij het sfg weer afleveren, en dan maar duimen dat het wat voorspoediger verloopt
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 09:10
Kunnen ze het niet even faxen JJ? Of scan en mailen?

Scheelt jou heen en weer rijden en is in 1 minuut gedaan.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:11
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:04 schreef Cantare het volgende:
Heb je de situatie uitgelegd JJ?
Nouja, niet helemaal.. Wel dat het om een keizersnee gaat die over twee weken al staat ingepland. Maar ze begon gelijk dat dit de wettelijke procedure was enz enz.
geppiewoensdag 21 mei 2014 @ 09:11
Maar mag je dan nog wel naar die afspraak morgen, zonder dossier?
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:13
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:10 schreef BlueEyes het volgende:
Kunnen ze het niet even faxen JJ? Of scan en mailen?

Scheelt jou heen en weer rijden en is in 1 minuut gedaan.
I wish. In het maasstad staan mn gegevens niet helemaal correct in het systeem, dus dat moet ik eerst bij de balie gaan wijzigen voordat ze het juiste etiket op het formulier kunnen plakken ;( . Ik vind het verder ook totaal geen probleem om hiervoor heen en weer te rijden. Als het daarmee het snelste opgelost is, dan so be it..
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:15
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:11 schreef geppie het volgende:
Maar mag je dan nog wel naar die afspraak morgen, zonder dossier?
Nouja, ik ga maar gewoon. Op hoop van zege. Ik kan ze iig wel aangeven dat het is aangevraagd en onderweg is, beter dan niks. Meer kan ik nu denk ik toch niet doen :X
Chantywoensdag 21 mei 2014 @ 09:28
Blue fijn dat de kleine goed ligt *O*

JJ wat een gezeik. Ik had hetzelfde in Zoetermeer toen ik overstapte voor mijn vruchtbaarheidsbehandelingen naar Voorburg. Kon ze echt wel wurgen. Plus dat ze ook nog even een selectie gingen maken van info die ZIJ relevant vonden, dus niks kopie van het hele dossier. Het waren uiteindelijk 3 A4 :') En het heeft dacht ik een kleine twee weken geduurd. Het is helaas inderdaad wettelijk vastgelegd dat ze 4 weken hebben.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 09:44
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:28 schreef Chanty het volgende:
Blue fijn dat de kleine goed ligt *O*

JJ wat een gezeik. Ik had hetzelfde in Zoetermeer toen ik overstapte voor mijn vruchtbaarheidsbehandelingen naar Voorburg. Kon ze echt wel wurgen. Plus dat ze ook nog even een selectie gingen maken van info die ZIJ relevant vonden, dus niks kopie van het hele dossier. Het waren uiteindelijk 3 A4 :') En het heeft dacht ik een kleine twee weken geduurd. Het is helaas inderdaad wettelijk vastgelegd dat ze 4 weken hebben.
Vind het wel apart dat er zo'n verschil in zit qua ziekenhuis. Want als ik op de site van het maasstad kijk, kan je het daar gewoon direct meekrijgen (overigens wel tegen betaling). Vind het maar stom :(

En wat apart dat zij een selectie gingen maken. Mag dat uberhaupt wel?

2 weken voor 3 A4'tjes _O-
Zoë23woensdag 21 mei 2014 @ 09:47
Pff JJ wat een gedoe }:|
Succes!

Razz
Wat vervelend :*
Sunshine1982woensdag 21 mei 2014 @ 09:48
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:44 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Vind het wel apart dat er zo'n verschil in zit qua ziekenhuis. Want als ik op de site van het maasstad kijk, kan je het daar gewoon direct meekrijgen (overigens wel tegen betaling). Vind het maar stom :(

En wat apart dat zij een selectie gingen maken. Mag dat uberhaupt wel?

2 weken voor 3 A4'tjes _O-
Zou het Ikazia niet misschien wat beter zijn? Ik persoonlijk heb daar betere ervaringen als bijv t maasstad of het Erasmus. En het voelt voor mij daar ook gewoon beter. Het is er meer persoonlijk vind ik.
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 09:49
Razz, goed dat je bent gegaan hoor! Niks loser :*

Blue, fijn dat junior het begrepen heeft! *O*

JJ, wat een achterlijk gedoe zeg. Is dat normaal in ziekenhuizen? *ziekenhuisn00b is
Chantywoensdag 21 mei 2014 @ 09:57
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:44 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Vind het wel apart dat er zo'n verschil in zit qua ziekenhuis. Want als ik op de site van het maasstad kijk, kan je het daar gewoon direct meekrijgen (overigens wel tegen betaling). Vind het maar stom :(

En wat apart dat zij een selectie gingen maken. Mag dat uberhaupt wel?

2 weken voor 3 A4'tjes _O-
Het was iig gratis :')

En ja ik vraag me ook wel af of dat mag. Ze hebben daar nog handgeschreven dossiers :') Wat mij betreft hadden ze een kopie ervan gemaakt en klaar (zoveel wat het niet want de verslaglegging was toch niet al te best). Maar ze moesten dus een selectie maken van de relevante info want alle artsen schreven in dat dossier, dus ook andere specialisten. Ondanks dat ik uitlegde dat ik alleen bij de gyn liep, maakte dat niet uit; de arts ging een selectie maken van wat hij dacht dat de gyn in voorburg moest weten. Eerste commentaar van de gyn in Voorburg was ook: de info en het onderzoek is een beetje summier :D :')

Ik hoop echt dat je het gewoon snel meekrijgt. Je hebt nou niet bepaald de tijd om weken te wachten :') Misschien even uitleggen dat je kind niet wacht.
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 10:08
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 09:49 schreef Stormqueen het volgende:
Razz, goed dat je bent gegaan hoor! Niks loser :*

Blue, fijn dat junior het begrepen heeft! *O*

JJ, wat een achterlijk gedoe zeg. Is dat normaal in ziekenhuizen? *ziekenhuisn00b is
Heel normaal.

Waarom makkelijk doen als het moeilijk kan?

(klinkt stom misschien maar zolang de situatie niet urgent is wordt er niet gehold en liggen er nog 10 andere zaken te wachten die eerst opgelost moeten worden)
Radyhynwoensdag 21 mei 2014 @ 10:22
Wat irritant van dat dossier zeg! Waarschijnlijk is het 5 minuten werk om ff te printen/kopiëren.. }:|
Hopelijk kunnen ze het nog wel vlot regelen met het direct naar Maasstad sturen.

Wij hadden geluk dat er net een hele lieve assistente dienst had. Ze kwam eerst met folders over 4 weken wachten en formeel aanvragen en kosten enzo... en toen legde ze die weg en zei... of ik kan straks in mijn pauze ook een paar keer op print drukken _O_
Dus de volgende dag lag het al klaar voor ons (best een flinke stapel papier in dichte enveloppe en we moesten tegen haar collega's zeggen dat er een enveloppe klaar lag voor ons... en niet zeggen dat het ons gekopieerde dossier was ;) )

Razz, hoe gaat ie nu? Nog een beetje kunnen slapen?
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 10:28
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:22 schreef Radyhyn het volgende:
Wat irritant van dat dossier zeg! Waarschijnlijk is het 5 minuten werk om ff te printen/kopiëren.. }:|
Hopelijk kunnen ze het nog wel vlot regelen met het direct naar Maasstad sturen.

Wij hadden geluk dat er net een hele lieve assistente dienst had. Ze kwam eerst met folders over 4 weken wachten en formeel aanvragen en kosten enzo... en toen legde ze die weg en zei... of ik kan straks in mijn pauze ook een paar keer op print drukken _O_
Dus de volgende dag lag het al klaar voor ons (best een flinke stapel papier in dichte enveloppe en we moesten tegen haar collega's zeggen dat er een enveloppe klaar lag voor ons... en niet zeggen dat het ons gekopieerde dossier was ;) )

Razz, hoe gaat ie nu? Nog een beetje kunnen slapen?
Ja dat dacht ik dus ook. Hoeveel werk kan het nou helemaal zijn? Ik ben alleen bij de gyn bekend en pas sinds dit jaar. Dus het kan nooit een dossier van 100-en pagina's zijn. Maargoed :N
Kursorwoensdag 21 mei 2014 @ 10:28
Zo, ook weer present. Hoofdpijn is gelukkig wel wat gezakt. Net weer helemaal goedgekeurd bij vk. Bloeddruk is echt nog niet onder de indruk van de termijn, nog steeds hetzelfde :). Uitleg gekregen over keuzemogelijkheden nu na 40 weken en procedure richting serotiniteit. Vooralsnog voel ik me 'goed', dus gewoon afwachten en bij afspraak met 41w2d opnieuw bekijken hoe ik er dan in sta als ik nog niet bevallen ben. M'n bekken knapt toch niet acuut op als de baby er is en ik red het goed met niets doen, dus wat mij betreft nog geen gerommel aan m'n lijf, liever vanzelf op gang laten komen als het met de baby allemaal goed gaat. Ik denk dat er na vrijdag, zoveelste gesprek, wel rust zou kunnen komen in m'n hoofd.

Toch gek hoe anders het kan voelen. Bij dochter was ik het echt vreselijk spuugzat met 39w6d en ik kan niet zeggen dat ik nu minder last heb.

BlueEyes en Hobbesje ook goedgekeurd. Mooi zo *O*.

JJ, succes met je dossier van A naar B te krijgen :*. Ik zou wel duidelijk zijn in je beweegredenen. Zou best kunnen helpen. Ik kreeg bij m'n mola destijds heel makkelijk een uitdraai van het PA-rapport en daarnaast is op mijn verzoek revisie van het weefsel gedaan. Ik denk dat het laten merken dat ik eist waar ik over praatte dit wel 'makkelijker' heeft laten gaan. (Gynaecoloog moest daar wel even in schakelen, maar daarna wel goed begeleid; andere ziekenhuis op zuid ;).)
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 10:29
Ik ga zo ook even langs de huisarts. Die heeft misschien ook nog wel eea van het SFG doorgestuurd gekregen van tijdens m'n opnames.
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 10:33
http://www.cbpweb.nl/Pages/inf_va_rechten_patient.aspx
Wat en hoe van medisch dossier inzien etc.

En als je google zoekt op SFG medisch dossier kopieren krijg je een pdf bestand van ze er over (lukt me even niet mobiel)
geppiewoensdag 21 mei 2014 @ 10:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:29 schreef JaleesaJoia het volgende:
Ik ga zo ook even langs de huisarts. Die heeft misschien ook nog wel eea van het SFG doorgestuurd gekregen van tijdens m'n opnames.
Dat is ook een goed idee! Vind het zo knap dat je zo rustig blijft (of zo kom je tenminste over) ik was al 13x keer uit mijn panty geschoten maar goed ik ben in niet-zwangere toestand al een opgewonden standje :')
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 10:50
quote:
14s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:35 schreef geppie het volgende:

[..]

Dat is ook een goed idee! Vind het zo knap dat je zo rustig blijft (of zo kom je tenminste over) ik was al 13x keer uit mijn panty geschoten maar goed ik ben in niet-zwangere toestand al een opgewonden standje :')
Ik denk dat ik pas in de stress schiet als ze morgen moeilijk gaan doen bij het maasstad :@.

Inmiddels bij de huisarts geweest. Daar kan ik vanmiddag iig hun dossier ophalen. Dat stelt al wel een beetje gerust. Weet alleen niet in hoeverre hun info ontvangen van het ziekenhuis
Vlinderwoensdag 21 mei 2014 @ 10:52
Stel he?

Je plast met 5.3 weken duidelijke strepen. En je doet die met 6.3 weer; als het mis zou zijn gegaan, zouden die strepen dan al minder duidelijk zijn? Of komen die dan nog volop tevoorschijn?
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 10:55
Vlindur, niet meer over testjes plassen! Ik had rond de 7 weken ineens significant lichtere strepen dan een week eerder en dat heeft niets gezegd. Na mijn miskramen heb ik nog tót de volgende menstruatie positieve tests gehad, dus tel maar uit. Ik snap het wel, maar het maakt zo onnodig gek ;( Wanneer mag je voor een echo? :*
Vlinderwoensdag 21 mei 2014 @ 10:56
5 juni. Dan ben ik 8.4. Als die het doet heeft het Jonathan overleefd..
Ik zit mijzelf ook helemaal gek te maken. Maar ik voel me zo niet zwanger. Dat was ik bij die andere ook allemaal niet, maar jezus, ik zou nu echt dolgraag kotsmisselijk willen zijn :X
Kursorwoensdag 21 mei 2014 @ 11:01
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:56 schreef Vlindur het volgende:
5 juni. Dan ben ik 8.4. Als die het doet heeft het Jonathan overleefd..
Ik zit mijzelf ook helemaal gek te maken. Maar ik voel me zo niet zwanger. Dat was ik bij die andere ook allemaal niet, maar jezus, ik zou nu echt dolgraag kotsmisselijk willen zijn :X
Het is ook ontzettend moeilijk Vlindur, maar meer dan wachten tot die afspraak kan niet en geeft ook geen zekerheid. Zelfs die afspraak niet. Wel of geen klachten, het zegt helaas helemaal niets. :* zou graag willen dat iets wat ik kan schrijven je gerust zou kunnen stellen, maar dat kan jammer genoeg niet....
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 11:04
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:56 schreef Vlindur het volgende:
5 juni. Dan ben ik 8.4. Als die het doet heeft het Jonathan overleefd..
Ik zit mijzelf ook helemaal gek te maken. Maar ik voel me zo niet zwanger. Dat was ik bij die andere ook allemaal niet, maar jezus, ik zou nu echt dolgraag kotsmisselijk willen zijn :X
Heel begrijpelijk :* Je kan altijd bellen voor een eerdere echo he, als je het echt niet meer trekt. Maar je had bij al je andere zwangerschappen ook geen klachten?
(zo stom hoe je hoofd dan gaat werken. Ik had dat ook heel sterk, terwijl menig ander er voor zou tekenen om nièt doodziek te zijn 8)7 Ik ga gewoon heel erg in de duimstand voor je!)
Chantywoensdag 21 mei 2014 @ 11:09
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:56 schreef Vlindur het volgende:
5 juni. Dan ben ik 8.4. Als die het doet heeft het Jonathan overleefd..
Ik zit mijzelf ook helemaal gek te maken. Maar ik voel me zo niet zwanger. Dat was ik bij die andere ook allemaal niet, maar jezus, ik zou nu echt dolgraag kotsmisselijk willen zijn :X
Vlindur :* Die testen zeggen helaas niet zoveel. Anders bellen en vragen of je eerder terecht kunt?
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 11:28
Vlindur vervelend die onzekerheid in het begin. Ik zou ook niet meer testen want je maakt jezelf er helemaal gek mee. En ook niet gaan googlen. Wat je zou kunnen proberen is de echo vervroegen. Echter, stel dat ze dan niet direct een kloppend hartje kunnen vinden, dan zegt dat ook niet meteen dat het foute boel is.

Ik hoop het beste voor je :*
Kyarawoensdag 21 mei 2014 @ 11:31
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 10:28 schreef JaleesaJoia het volgende:

[..]

Ja dat dacht ik dus ook. Hoeveel werk kan het nou helemaal zijn? Ik ben alleen bij de gyn bekend en pas sinds dit jaar. Dus het kan nooit een dossier van 100-en pagina's zijn. Maargoed :N
Maar je bent wel opgenomen geweest en dat geeft een boel papierwerk.

Hopelijk lukt het om eea te versnellen. En inderdaad, eventueel je huisarts inschakelen.
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 11:38
Vlindur :*
Kan je helaas niet geruststellen maar duimen draaien doe ik voor je!
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 11:43
Nou, net van het maasstad terug. Wat een superlieve en begrijpende dames daar.

Ga nu met formulier naar het sfg. Als ze daar alsnog moeilijk doen gaat de dame van het maasstad vanmiddag nog even bellen dat het spoed heeft.

Ook de huisarts heeft contact opgenomen met het sfg, die hebben afgesproken dat als ik vandaag het formulier kon regelen dat het sowieso binnen een week naar het maasstad is verstuurd! Ben echt onwijs blij hoe behulpzaam ze zijn bij MSZ en HA!! O+
Vlinderwoensdag 21 mei 2014 @ 11:47
Met Jonathan hadden we met 6 weken ook een kloppend hartje. Dus eerder de echo zal niet geruster stellen. Was het maar gewoon alvast eind juni..

Succes JJ!
Zoë23woensdag 21 mei 2014 @ 11:52
Wat fijn JJ dat verdien je ook. Hoop dat ze alles goed gaan regelen.

Vlindur
:* vervelende onzekere periode.
Ik zal ook voor jullie duimen
Hobbesjewoensdag 21 mei 2014 @ 11:56
Vlindur :* killing deze weken.

JJ fijn dat er ze ook mensen zijn die wel meewerken. Hoop dat je vandaag alles geregeld krijgt!

Vanmorgen controle gehad. En gehoord dat de gyn die de vorige keer de ks bij de ruptuur heeft gedaan ook dit keer op de planning staat. Nu hoop ik toch dat ik 3 juni wel ga halen. Het zou voor mij wel een mooie afsluiting zijn van het zwanger zijn en bevallen.
Enfermerawoensdag 21 mei 2014 @ 12:00
JJ wat een gedoe met dat dossier. Idd via het zh laten gaan en je toestemming geven, zo lang hoeft het echt niet te duren hoor :') Prutsers. Ah, fijn dat de ha ook even helpt!

Kursor fijn dat je weer bent goedgekeurd! *O*

Vlindur :* sterkte de komende (onzekere) tijd!

Meld! 38 weken :D en sinds vanochtend al wat voorwerk. Niet regelmatig en hoef maar heel soms te zuchten. Dochter werd geboren met 38+1. En verder zeg ik niks want het hoeft heul niks te betekenen :+ :P
Vlinderwoensdag 21 mei 2014 @ 12:31
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 11:43 schreef JaleesaJoia het volgende:
Nou, net van het maasstad terug. Wat een superlieve en begrijpende dames daar.

Ga nu met formulier naar het sfg. Als ze daar alsnog moeilijk doen gaat de dame van het maasstad vanmiddag nog even bellen dat het spoed heeft.

Ook de huisarts heeft contact opgenomen met het sfg, die hebben afgesproken dat als ik vandaag het formulier kon regelen dat het sowieso binnen een week naar het maasstad is verstuurd! Ben echt onwijs blij hoe behulpzaam ze zijn bij MSZ en HA!! O+
Je spreekt wel in codetaal hoor, MSZ kan ik nog ontcijferen, maar sfg?

En bedankt voor het duimen allemaal. Ik ga het nodig hebben :*
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 12:31
Nondeju, ik werk dus in zo'n WPI-kantoor (alles open enzo, niemand een vaste plek) en er zit me vandaag hier iemand te hoesten alsof ie acute ebola heeft opgelopen. Kun je aan zo iemand vragen om lekker thuis te gaan werken? :') ik word er gewoon onpasselijk van :@
(noot: ik ben echt niet zo'n kantoorzeiker en ik gun iedereen z'n geluidjes en praatjes, maar als je constant ZO hard aan het hoesten bent dat het andere mensen fysiek pijn doet ga je toch niet op kantoor zitten, of ben ik nou gek?)
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 12:36
Enf spannend :o
gewoonmezelf87woensdag 21 mei 2014 @ 12:38
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:31 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Je spreekt wel in codetaal hoor, MSZ kan ik nog ontcijferen, maar sfg?

En bedankt voor het duimen allemaal. Ik ga het nodig hebben :*
Sfg = sint fransiscus gasthuis ;)
Kursorwoensdag 21 mei 2014 @ 12:44
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:00 schreef Enfermera het volgende:
Meld! 38 weken :D en sinds vanochtend al wat voorwerk. Niet regelmatig en hoef maar heel soms te zuchten. Dochter werd geboren met 38+1. En verder zeg ik niks want het hoeft heul niks te betekenen :+ :P
Ga je me inhalen?

Note to self: niet staand voor de deur een kort praatje maken met de buurvrouw ook al nodigt het weer daar toe uit...dochter ophalen van school is net gelukt :X (jeej, wat een kruk op krukken zeg; kreeg m 'n olifantenpootjes niet meer opgetild)
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 12:45
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:31 schreef Stormqueen het volgende:
Nondeju, ik werk dus in zo'n WPI-kantoor (alles open enzo, niemand een vaste plek) en er zit me vandaag hier iemand te hoesten alsof ie acute ebola heeft opgelopen. Kun je aan zo iemand vragen om lekker thuis te gaan werken? :') ik word er gewoon onpasselijk van :@
(noot: ik ben echt niet zo'n kantoorzeiker en ik gun iedereen z'n geluidjes en praatjes, maar als je constant ZO hard aan het hoesten bent dat het andere mensen fysiek pijn doet ga je toch niet op kantoor zitten, of ben ik nou gek?)
ik vind het eerder prijzenswaardig van die collega dat hij /zij zich ondanks dat gehoest naar het werk gesleept heeft. hoesten is pijnlijk en vermoeiend.
praat eens met je collega. misschien is het er zo een die zich niet ziek durft te melden omdat hij alleen maar hoest en zich verder niet ziek voelt (zo'n type ben ik dus :@ ) maar even voorbij gaat aan de zere spieren van het hoesten en de slechte nachten vanwege het hoesten
debuurvrouwwoensdag 21 mei 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:31 schreef Stormqueen het volgende:
Nondeju, ik werk dus in zo'n WPI-kantoor (alles open enzo, niemand een vaste plek) en er zit me vandaag hier iemand te hoesten alsof ie acute ebola heeft opgelopen. Kun je aan zo iemand vragen om lekker thuis te gaan werken? :') ik word er gewoon onpasselijk van :@
(noot: ik ben echt niet zo'n kantoorzeiker en ik gun iedereen z'n geluidjes en praatjes, maar als je constant ZO hard aan het hoesten bent dat het andere mensen fysiek pijn doet ga je toch niet op kantoor zitten, of ben ik nou gek?)
zolang deze persoon niet met een dromedaris heeft geknuffeld... (Die Kamelenkuch moeten we niet onderschatten)

Maar nee, niet echt vragen. Maar wel misschien belangstellend informeren of het wel gaat en of je niet beter thuis uit kunt zieken?
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 12:48
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:45 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

ik vind het eerder prijzenswaardig van die collega dat hij /zij zich ondanks dat gehoest naar het werk gesleept heeft. hoesten is pijnlijk en vermoeiend.
praat eens met je collega. misschien is het er zo een die zich niet ziek durft te melden omdat hij alleen maar hoest en zich verder niet ziek voelt (zo'n type ben ik dus :@ ) maar even voorbij gaat aan de zere spieren van het hoesten en de slechte nachten vanwege het hoesten
ik weet niet eens wie het is. Nog zon bijkomstigheid van het nieuwe werken. Maar goed, hoort hier duidelijk niet thuis dus :)
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 12:49
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:48 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

ik weet niet eens wie het is. Nog zon bijkomstigheid van het nieuwe werken. Maar goed, hoort hier duidelijk niet thuis dus :)
gewoon op het geluid afgaan met een zak drop :) (geen zoute :o ik kan uit ervaring spreken dat dat zeer doet op een rauwgehoeste keel)
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 12:50
Heb ik niet. Maar 't is duidelijk, ik had mijn gal hier niet moeten spuwen, sorry ;)
debuurvrouwwoensdag 21 mei 2014 @ 12:52
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:50 schreef Stormqueen het volgende:
Heb ik niet. Maar 't is duidelijk, ik had mijn gal hier niet moeten spuwen, sorry ;)
ja juist wel.

Ik kan persoonlijk heel slecht tegen hoestende mensen dus ik snap het heel goed. :@

Het dilemma ook. ;( maar ja.
JaleesaJoiawoensdag 21 mei 2014 @ 12:53
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:31 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Je spreekt wel in codetaal hoor, MSZ kan ik nog ontcijferen, maar sfg?

En bedankt voor het duimen allemaal. Ik ga het nodig hebben :*
Haha sorry, sfg is zoals GM al zei het sint franciscus gasthuis.

Ik duim ook mee voor je O+
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 12:53
JJ fijn dat je hulp krijgt!

Enf 38 weken *O*
Willen jullie allemaal niet te hard gaan, ik ontken al dat ik ineens in de top 10 sta namelijk.

Hobbesje ook al richting datum en alles. Hoe voel je je verder?

Kursos nog een paar dagen! Je doet het goed!!!

Sq sla die collega :(
Dat soort dingen trek ik zwanger ook niet, laat staan nu als vat vol hormonen!

Verder ben ik helemaal in Zen-modus beland.
Babykamer bijna af, nieuwe wasmachine is maandag gearriveerd O+ , liggingsecho gehad en bevalplan besproken vanmorgen. Intake met kraamzorg overleefd, hoef alleen nog maar een ondersteek en 2 nieuwe kruikdoppen te kopen. Laatste pufles gehad.
Morgen gaat officieel m'n verlof in (ookal zit ik al 20weken thuis)
Ik ga nog even 6-8 weken broeden en dan is het helemaal klaar!
Nog niet een moment me zo rustig en relaxed gevoeld de afgelopen 34 weken :@
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 12:55
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:50 schreef Stormqueen het volgende:
Heb ik niet. Maar 't is duidelijk, ik had mijn gal hier niet moeten spuwen, sorry ;)
huh? reageer eens wat minder zwanger! ik leef met je mee hoor, al praat ik vanuit de tegenovergestelde kant.
ik heb zelf net 3 weken vreselijk gehoest en ik voelde me vreselijk lullig vanwege de geluidsoverlast (al had ik er zelf toch echt het meeste last van :') )
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 12:58
ik zit vol verbazing te lezen over de opmerking over hoesten.
en bedankt. ik heb dus mazzel gehad dat ik niet in elkaar gemept ben dus?
tering zeg. kijk maar uit. kinderen hoesten ook wel eens.
wil je die dan ook slaan?
:r
Ynskewoensdag 21 mei 2014 @ 12:59
ik ben dus zo iemand die deze week zit te blaffen op kantoor. thuis en buiten nergens last van. lang leve t klimaat systeem.

moet ik dan maar thuis blijven? :@
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:01
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:55 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

huh? reageer eens wat minder zwanger! ik leef met je mee hoor, al praat ik vanuit de tegenovergestelde kant.
ik heb zelf net 3 weken vreselijk gehoest en ik voelde me vreselijk lullig vanwege de geluidsoverlast (al had ik er zelf toch echt het meeste last van :') )
En reageer jij eens wat minder op je tenen getrapt :D
Ik ben niet boos, nog gepikeerd door je opmerking. Ik besefte me enkel dat het hier niet thuis hoort. Maar het weghalen terwijl het al door een aantal mensen gequote is staat ook wat gek, daarbij is het nou ook weer niet zo'n drama dat het verwijderd hoeft te worden mijnes inziens.
Maar goed, fijn dat je je weer beter voelt in elk geval :)
debuurvrouwwoensdag 21 mei 2014 @ 13:01
Wat lekker BlueEyes! Zen die laatste weken in is heel wat waard.
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:01
En intrigerend om te zien dat een kleine ergernis mijnerzijds zoveel nieuw bloed trekt in dit topic O+ :D
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 13:02
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:01 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

En reageer jij eens wat minder op je tenen getrapt :D
Ik ben niet boos, nog gepikeerd door je opmerking. Ik besefte me enkel dat het hier niet thuis hoort. Maar het weghalen terwijl het al door een aantal mensen gequote is staat ook wat gek, daarbij is het nou ook weer niet zo'n drama dat het verwijderd hoeft te worden mijnes inziens.
Maar goed, fijn dat je je weer beter voelt in elk geval :)
ik heb het niet over jou
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:02
Fijn Blue, dat je je zo zen voelt.
Ik ga maar eens even flink aan het werk voordat dit topic overkookt om niks, tot later ;)
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 13:02
Fijn dat opmerkingen op een forum uit verband getrokken worden.
Das alles wat ik er op zeg over mijn 'slaan'opmerking betreft.
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:02 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

ik heb het niet over jou
je quote me nota bene :D :')
Naja. Laten we er geen groter issue van maken he. Lijkt me onnodig.
lady-wrbwoensdag 21 mei 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:03 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

je quote me nota bene :D :')
Naja. Laten we er geen groter issue van maken he. Lijkt me onnodig.
vind ik ook. ik gooi dit topic weer uit mijn at en we leven weer lang en gelukkig
Ynskewoensdag 21 mei 2014 @ 13:04
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:01 schreef Stormqueen het volgende:
En intrigerend om te zien dat een kleine ergernis mijnerzijds zoveel nieuw bloed trekt in dit topic O+ :D
:D k lees graag mee ;)

@chanty, fernando en jij gaan t helemaal goed doen ;)
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 13:05
sorry! spuit elf en nog feitelijk onjuist ook.

[ Bericht 48% gewijzigd door kwakz0r op 21-05-2014 13:08:50 (alles weg) ]
Kursorwoensdag 21 mei 2014 @ 13:17
Ik had aan het begin van m'n tweede zwangerschap een onwijs hoestende collega. Bleek ze kinkhoest te hebben...maar alleen maar een echt risico voor zwangeren, dus was op het werk geen probleem :X (vond ik wel een moeilijke situatie).
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:18
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:17 schreef Kursor het volgende:
Ik had aan het begin van m'n tweede zwangerschap een onwijs hoestende collega. Bleek ze kinkhoest te hebben...maar alleen maar een echt risico voor zwangeren, dus was op het werk geen probleem :X (vond ik wel een moeilijke situatie).
Nou, dat was wel een klein beetje mijn puntje ja. Stiekem. Stel dat zo iemand echt iets heeft? Dan wil ik mijzelf daar ook liever niet aan blootstellen. Dat neemt niet weg dat het voor de zieke persoon heel lullig, lastig en vervelend is, maar dat is het ook voor de rest als die worden aangestoken door zo iemand.
debuurvrouwwoensdag 21 mei 2014 @ 13:22
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:18 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Nou, dat was wel een klein beetje mijn puntje ja. Stiekem. Stel dat zo iemand echt iets heeft? Dan wil ik mijzelf daar ook liever niet aan blootstellen. Dat neemt niet weg dat het voor de zieke persoon heel lullig, lastig en vervelend is, maar dat is het ook voor de rest als die worden aangestoken door zo iemand.
daar doelde ik ook op met mijn kamelenkuch ;)

Er zijn gewoon ziektes die je niet wil krijgen en al helemaal niet als je zwanger bent. En daar hoort wmb een 'gewone hardnekkige hoest van drie weken'. Ook bij.
AwayTLwoensdag 21 mei 2014 @ 13:22
Hormonen, leuk!

Nog iemand die zijn frustratie op mijn collega wil botvieren? Die vind het nodig om de hele dag met de radio 'mee te zingen'. Verbaas mij er ook al over dat ik t hormonaal gezien nog kan handelen.

Geluiden van anderen ;( , ik ben gewoon niet zo geluidentolerant..
Snap het dus volkomen...
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 13:24
ik zou in een kantoortuin dus echt permanent muziek met koptelefoon ophebben :@ doe ik in de docentenkamer ook als ik een keer echt wil werken. is veel te gezellig anders, en ik ben een stiekeme semi-ADD'er die bij het minste of geringste afgeleid is.
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 13:26
er hoesten inmiddels al twee anderen mee. Ik denk dat ik serieus een verdieping naar boven ga verkassen :')
Enfermerawoensdag 21 mei 2014 @ 13:27
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 12:44 schreef Kursor het volgende:

[..]

Ga je me inhalen?

Note to self: niet staand voor de deur een kort praatje maken met de buurvrouw ook al nodigt het weer daar toe uit...dochter ophalen van school is net gelukt :X (jeej, wat een kruk op krukken zeg; kreeg m 'n olifantenpootjes niet meer opgetild)
Zou het? :P ik verwacht er vooralsnog niet veel van hoor..
krijgerrtjewoensdag 21 mei 2014 @ 13:49
Eerste kledingstuk gekocht! :D doodsimpel, heel neutraal en het enige wat ik in huis haal tot we over een week weten wat het is... Maar toch O+ even voor het gevoel ;)
#ANONIEMwoensdag 21 mei 2014 @ 14:01
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 13:24 schreef kwakz0r het volgende:
ik zou in een kantoortuin dus echt permanent muziek met koptelefoon ophebben :@ doe ik in de docentenkamer ook als ik een keer echt wil werken. is veel te gezellig anders, en ik ben een stiekeme semi-ADD'er die bij het minste of geringste afgeleid is.
+1! En leerlingen mogen bij mij in de les ook bij het zelfstandig werken een koptelefoon op. Niet omdat het een lawaai is in mijn lessen maar omdat ik zelf al afgeleid raak van vogeltjes en hee een bus kinderen en oh kauwt er iemand kauwgom en ohja opdracht 3 :').

Mijn maag doet nog pijn maar veel minder dan gisteren en alleen als ik buk of niet goed rechtop zit. Dus vooruitgang O+ .
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 14:06
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 14:01 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

+1! En leerlingen mogen bij mij in de les ook bij het zelfstandig werken een koptelefoon op. Niet omdat het een lawaai is in mijn lessen maar omdat ik zelf al afgeleid raak van vogeltjes en hee een bus kinderen en oh kauwt er iemand kauwgom en ohja opdracht 3 :').

Mijn maag doet nog pijn maar veel minder dan gisteren en alleen als ik buk of niet goed rechtop zit. Dus vooruitgang O+ .
Bij mij ook, en ik krijg er steevast gezanik over van collega's...
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 14:09
Ik heb met m'n eerste babywas gedaan :o
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 14:44
Heerlijk he! :) .. straks al die verse poppenkleertjes aan de waslijn :)

Van de week toen ik aan het uitzoeken was bedacht ik me weer dat ik mij heul niet voor kan stellen dat Harrie straks zulke kleine sokjes en truitjes en broekjes aan kan :o

Bij dreumes kon ik dat ook niet dus ik had alleen 56 ingeslagen.. want wist ik veel :D . Maar daar verzoop ze in.. manlief kon na de geboorte flink 50 gaan shoppen :D
#ANONIEMwoensdag 21 mei 2014 @ 14:45
Ik heb ook alleen 56 in de kast liggen! Hmm.. Misschien nog een paar setjes 50 aanschaffen.
geppiewoensdag 21 mei 2014 @ 14:46
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 14:09 schreef BlueEyes het volgende:
Ik heb met m'n eerste babywas gedaan :o
Leuk is dat! Dat was ook het enige wat ik ooit gestreken heb, de eerste babywas :D

Ik zit me weer heerlijk te ergeren aan die stomme, veel te aanwezige mede-moeders in een veel te warm zwembad :(
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 14:48
Het ziet er wel heel zoet uit zo alles op het rek. En wat heb je ongemerkt toch veel.
Heb wel alle maten rompers gewassen. Van maatje 44 tot 62 want er is qua vorm en maat van verschillende merken veel verschil. (alle rompers zijn gekregen ook, kind kan als het moet per dag 4 schone rompers aan)
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 14:53
En mochten jullie denken wat begint ze vroeg met de babywas, dat klopt. Wil namelijk de commode inruimen zodat de studeerkamer weer studeerkamer worden kan ipv opslaghok voor alle babyspullen. Begint me na een maand of wat alles daar neerplempen een beetje te irriteren.
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 14:55
Ik heb ook alleen nog maar 56 maar op de een of andere manier voelt het nog veeeeel te vroeg om meer spullen in te gaan slaan :D misschien dat het harder gaat kriebelen als de babykamer wat vordert :)
Twinkle20woensdag 21 mei 2014 @ 15:02
Razz mijn dreumes was bij de geboorte 3030 gram en 50 cm. Even voor jouw referentiekader :)

Maar volgens mij zijn er hier ook zat verhalen van kindjes die gelijk in 56 kunnen hoor! :)
Burdiewoensdag 21 mei 2014 @ 15:03
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:02 schreef Twinkle20 het volgende:
Razz mijn dreumes was bij de geboorte 3030 gram en 50 cm. Even voor jouw referentiekader :)

Maar volgens mij zijn er hier ook zat verhalen van kindjes die gelijk in 56 kunnen hoor! :)
Check, alle maat 50 kleren kon ik zo weer opbergen.
DagenNachtdromerwoensdag 21 mei 2014 @ 15:10
De kleine is me de hele dag al aan het schoppen! O+
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 15:12
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:03 schreef Burdie het volgende:

[..]

Check, alle maat 50 kleren kon ik zo weer opbergen.
Denk dat dat hier ook gebeuren gaat als ik nu op een P95 lijn zit en het nu ongeveer rond de 2800gram zou zijn met nog 6 weken te gaan.
Daarom hebben we ook niet veel aangeschaft qua kleding.
Zoë23woensdag 21 mei 2014 @ 15:16
Babywasjes O+
Burdiewoensdag 21 mei 2014 @ 15:16
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:12 schreef BlueEyes het volgende:

[..]

Denk dat dat hier ook gebeuren gaat als ik nu op een P95 lijn zit en het nu ongeveer rond de 2800gram zou zijn met nog 6 weken te gaan.
Daarom hebben we ook niet veel aangeschaft qua kleding.
Krijg je ook een jochie trouwens? Of weten jullie het niet?
Ik heb op het laatst aan elk nieuw persoon die ik trof gevraagd wat zij voor geboortegewicht zouden schatten, en dat klopte aardig met elkaar en met de werkelijkheid.
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 15:28
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:16 schreef Burdie het volgende:

[..]

Krijg je ook een jochie trouwens? Of weten jullie het niet?
Ik heb op het laatst aan elk nieuw persoon die ik trof gevraagd wat zij voor geboortegewicht zouden schatten, en dat klopte aardig met elkaar en met de werkelijkheid.
Ik heb geen idee! Net als bij jullie de grote verrassing :D
(Heb zelf wel vermoeden dat het een jochie is, gebaseerd op niks)

Vk gokte handmatig op 6/7 pond vanmorgen.
Na de metingen etc kwam computer uit op nu 2800 gram. Met 6 weken te gaan er nog zo 100/150g per week erbij ga ik denk ik wel aan een 4kilo kindje komen. Was zelf ook een bollie van 4kg bij 50cm dus gaat vast zoiets worden.
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 15:49
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:16 schreef Burdie het volgende:

[..]

Krijg je ook een jochie trouwens? Of weten jullie het niet?
Ik heb op het laatst aan elk nieuw persoon die ik trof gevraagd wat zij voor geboortegewicht zouden schatten, en dat klopte aardig met elkaar en met de werkelijkheid.
Mijn mama heeft in haar dagboekje een lijstje met geschat gewicht voor mij van alle artsen en verpleegkundigen die zich er tegenaan bemoeiden.

Liep uiteen van 1500(!!) gram tot 2800 gram, alleen de oudste verpleegkundige had het goed, ik was 2820. De couveuse die klaar stond kon meteen weer weg :P
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 15:51
Eigenlijk wilde ik vandaag een eerste pakje gaan kopen na school, maar ik twijfel of ik zin heb om t winkelcentrum in te gaan, ben de hele dag al misselijk en diarreeig... Meh.
geppiewoensdag 21 mei 2014 @ 15:53
Gewoon lekker online shoppen dan :P
Spees_Eendwoensdag 21 mei 2014 @ 15:55
11WLjNv.jpg
kwakz0rwoensdag 21 mei 2014 @ 15:59
Spees! _O-
#ANONIEMwoensdag 21 mei 2014 @ 16:00
Je grafische skills Spees O+ zo profi!
Burdiewoensdag 21 mei 2014 @ 16:00
quote:
1s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:49 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Mijn mama heeft in haar dagboekje een lijstje met geschat gewicht voor mij van alle artsen en verpleegkundigen die zich er tegenaan bemoeiden.

Liep uiteen van 1500(!!) gram tot 2800 gram, alleen de oudste verpleegkundige had het goed, ik was 2820. De couveuse die klaar stond kon meteen weer weg :P
:D _O-

@Blue, ik denk bij jou ook aan een jongen. Ben erg benieuwd!
Burdiewoensdag 21 mei 2014 @ 16:01
quote:
10s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:00 schreef Razztwizzle het volgende:
Je grafische skills Spees O+ zo profi!
idd, misschien kan ze er iets mee gaan doen O+
geppiewoensdag 21 mei 2014 @ 16:02
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:55 schreef Spees_Eend het volgende:
[ afbeelding ]
:D
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:55 schreef Spees_Eend het volgende:
[ afbeelding ]
spees O+
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:20
ik denk ook een zoon voor Blue. Maar tot nu toe heb ik iedereen mis geraden, dus het zal nu ook wel weer :')
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 16:26
50% kans Sq ;)
debuurvrouwwoensdag 21 mei 2014 @ 16:28
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 15:55 schreef Spees_Eend het volgende:
[ afbeelding ]
Spees en vree.
Crumpettewoensdag 21 mei 2014 @ 16:35
spees! _O- :D

Zen-moeders en babywasjes O+

Hier de eerste werkdag van het project van deze week weer overleefd zonder te moeten liegen oid :P de traditie is om een borreltje te doen na de eerste dag, maar vandaag gelukkig niet! ze kennen me te goed om met 0.0 radler weg te kunnen komen :')..
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:26 schreef BlueEyes het volgende:
50% kans Sq ;)
ja, ik kan zo een chinese geslachtskalender beginnen :7
Crumpettewoensdag 21 mei 2014 @ 16:36
Btw, ik heb vrijdag de termijnecho (wat ik al 4 keer verteld heb denk ik zo veel zin heb ik erin :') ), en ik ben geneigd om het geheim op te geven als dat allemaal goed is. Ws ben ik dan 10+5... wanneer hebben jullie het verteld?
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:36 schreef Crumpette het volgende:
Btw, ik heb vrijdag de termijnecho (wat ik al 4 keer verteld heb denk ik zo veel zin heb ik erin :') ), en ik ben geneigd om het geheim op te geven als dat allemaal goed is. Ws ben ik dan 10+5... wanneer hebben jullie het verteld?
ik met 8 weken persoonlijk, maar ik stond zo stijf van de stress dat het me voor iedereen beter leek :')
Crumpettewoensdag 21 mei 2014 @ 16:40
Ik merk dat ik gewoon heel slecht ben in het niet vertellen, met name aan vriendinnen.. een aantal staan me gewoon heel dichtbij en die heb ik het dus ook al verteld, zo van: met hen zou ik het ook delen als het mis zou gaan, dus mogen ze het nu ook weten.

maar als ik dit project een paar collegae wat vertel, weet ik dat dat als een lopend vuurtje rondgaat in mijn werkkring :')...roddeltantes hoor :o :P
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 16:40
Crump gewoon vertellen wanneer jij er aan toe bent!

edit: hier ook bij 10 weken aan collegae ivm werksituatie die het nodig maakte het te vertellen
Crumpettewoensdag 21 mei 2014 @ 16:43
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:40 schreef BlueEyes het volgende:
Crump gewoon vertellen wanneer jij er aan toe bent!

edit: hier ook bij 10 weken aan collegae ivm werksituatie die het nodig maakte het te vertellen
oh, ja bij het project dat volgende week begint is het ook wel noodzaak ja.. maar die roddelen minder :D
BlueEyeswoensdag 21 mei 2014 @ 16:45
Als het voor jou/jullie goed voelt gewoon vertellen!
Er zijn geen richtlijnen voor, en wat voor de een al bij de net geplaste streep vertellen is, is voor de ander 12 weken-grens.
Skittleswoensdag 21 mei 2014 @ 16:48
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:36 schreef Crumpette het volgende:
Btw, ik heb vrijdag de termijnecho (wat ik al 4 keer verteld heb denk ik zo veel zin heb ik erin :') ), en ik ben geneigd om het geheim op te geven als dat allemaal goed is. Ws ben ik dan 10+5... wanneer hebben jullie het verteld?
13 weken aan mijn ouders, rond 15 weken aan vriends ouders en pas twee weken terug aan mijn opa en oma en daarmee gelijk de rest van de familie. Het liefst had ik het gewoon helemaal niet verteld en zouden we als verrassing opeens met baby aankomen ofzo :D
Skittleswoensdag 21 mei 2014 @ 16:49
Enne.. morgen aan m'n werk. :')
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:49
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:49 schreef Skittles het volgende:
Enne.. morgen aan m'n werk. :')
:o kun jij het nog verstoppelen?
SQwoensdag 21 mei 2014 @ 16:50
quote:
0s.gif Op woensdag 21 mei 2014 16:45 schreef BlueEyes het volgende:
Als het voor jou/jullie goed voelt gewoon vertellen!
Er zijn geen richtlijnen voor, en wat voor de een al bij de net geplaste streep vertellen is, is voor de ander 12 weken-grens.
En dit.