Groepsgenoten en trainer zijn okquote:Op woensdag 14 mei 2014 22:13 schreef Yuki het volgende:
[..]
Cool! Fijne manier om je LDL's te lopen
[..]
Tof van de groep! Trainer en groepsgenoten ook allemaal leuk?
Wel balen van je Garmin. Valt zeker niet meer binnen garantie..?
Je had al een nette tijd en dan nu nog 1:10 sneller zijnquote:Op woensdag 14 mei 2014 22:11 schreef MaleDuck het volgende:
Whoop!!!
Dik PR! 38:32, wat 1:10 sneller is dan mijn oude PR op de 10k!
En 11e plaats, met een gruwelijk vlakke race!
Uitgebreid verslag volgt later op mijn blog...
Beginnetje gemaakt, met de 3 blogs die ik direct wist te vinden.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:12 schreef Daywalk3r het volgende:
Klasse MD!
Staan die blogs al in de OP? Interessant en handig.
Mooi zo! (van de groep dus...)quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:23 schreef YUR het volgende:
[..]
Groepsgenoten en trainer zijn ok
Neen...geen garantie
Ik heb m maar eens een harde reset gegeven, kijken of ie t nu goed blijft doen. Zo niet, ga ik me ook weer een ori๋nteren
Wow, wat een indrukwekkende tijd zeg.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:11 schreef MaleDuck het volgende:
Whoop!!!
Dik PR! 38:32, wat 1:10 sneller is dan mijn oude PR op de 10k!
En 11e plaats, met een gruwelijk vlakke race!
Uitgebreid verslag volgt later op mijn blog...
Die 'arch-support' ziet er alleen beetje apart uit in de Pure Connects.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:58 schreef YUR het volgende:
[..]
PureFlows zijn neutraal, maar gezien jouw voorkeur voor schoenen zou ik je wellicht nog eerder de Pure Connect aanraden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb jij hem ook nog gelopen, McTwente?
Oh, en MaleDuck![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MD: Mooie tijd! Ik hoop over een week of twee tijdens een 10K wedstrijd ook zoiets van m'n PR af te halen al zal dat niet zo eenvoudig zijn
quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:52 schreef Quoi het volgende:
MD dat moet vertrouwen geven!
Mo klaar voor de grote dag![]()
Ik puf nog ff uit. W้l eindelijk gedouchd. Ik ben heel erg trots op mezelf, want voelde me de koningin van het mulle zand vanavond.
Ik vrees voor de filmpjes die gaan verschijnen. Nesselande is trouwens leuk en mooiWe zijn nog 1 min stil geweest voor het bombardement
![]()
Na zo'n training lijkt me het geplande wedstrijdje 5k geen goed plan vrijdagavond, met ook Leiden zondag in het vooruitzicht. Maar eerst slapen.
Ik slaap er nog een nachtje over. Misschien kom ik kijkenquote:Op woensdag 14 mei 2014 22:55 schreef YUR het volgende:
[..]
En ik zat net te besluiten om vrijdag de 10 te doen in Ter Heijde ้n de sneue trail van zondag
Slaap lekkerquote:Op woensdag 14 mei 2014 22:56 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ik slaap er nog een nachtje over. Misschien kom ik kijkenMisschien loop ik
Zondag?quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:42 schreef motorbloempje het volgende:
Uitgaande van het feit dat ik gewoon veel plezier wil hebben: ja!
Dat is wel leuk! Lijkt me zeker boeiend om een lezing van te krijgen!quote:Op woensdag 14 mei 2014 23:14 schreef Tarahumara het volgende:
@jero. Nog ff over die hoogtemeters. Ik denk dat het wel aardig klopt, elke 100 hm = 1km extra. Ik vond de KVS vergelijkbaar met de marathon. Bij de marathon was ik wat beter voorbereid, KVS heb ik langer over gedaan.
Gisteren even wat hoogtemeters geprobeerd te maken. Valt nog niet mee, m'n garmin registreert t ook niet echt lekker als je steeds heen en weer loopt. Volgende keer wat meer rondjes lopen. Ging wel super![]()
http://www.endomondo.com/workouts/339369638/11291298
Niet helemaal hardloop gerelateerd, maar zojuist een lezing van Jolanda Linschooten bijgewoond. Dwars over IJsland. Verhaal over haar 40 dagen durende voettocht over IJsland. Erg gaaf en inspirerend! Voor de mensen die haar niet kennen, ze is ook een top ultra loper. Winnaar van oa UMTB. De lezing was georganiseerd door m'n dealer, geen idee wat nu de link was met Volvo.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:11 schreef MaleDuck het volgende:
Whoop!!!
Dik PR! 38:32, wat 1:10 sneller is dan mijn oude PR op de 10k!
En 11e plaats, met een gruwelijk vlakke race!
Uitgebreid verslag volgt later op mijn blog...
Wat ik ook meteen dacht!quote:Op donderdag 15 mei 2014 06:05 schreef hatsaflats het volgende:
Wow MD! Da's rap! Je lijf heeft blijkbaar wel echt baat bij je nieuwe dieet!
Leuke kleur ook!quote:Op donderdag 15 mei 2014 07:56 schreef La_Tramposa het volgende:
[ link | afbeelding ]
Mijn nieuwe compressiekousen van Ebay zijn er! Ze zitten lekker en staan fashionable bij mijn schoenen. Nu ook nog de functionaliteit testen zo, met 6x5 minuten D3. Ik zie er nog een beetje tegenop om de deur uit te gaan, zulke bitse trainingen vallen niet altijd goed 's ochtens vroeg
Hij is een eend he...quote:Op donderdag 15 mei 2014 08:46 schreef sylvesterrr het volgende:
Ik begin eigenlijk wel te twijfelen of MD wel een mens is...![]()
Afschuwelijk!!!quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:04 schreef Daywalk3r het volgende:
Gisteren 8km door het bos gesjouwt. It was good!
Ik wist nog geen verjaardagscadeau dus ik heb nu het volgende in m'n hoofd.
http://www.inknburn.com/m(...)neer-tech-shirt.html
Nice shirrrrrrrrrt
10 km.. hoop binnen t uur.. als mn knie meewerkt moet dat lukkenquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:09 schreef Murmeli het volgende:
Hoeveel ga je lopen nikkie?
Ik zou zaterdag ff fietsen/wii dingessen denk ik.
Ik ga morgen een klein rondje doen. Kijken of heupski dat trekt. Hope so!!!
de bovenste is gaafquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:12 schreef hatsaflats het volgende:
Ik vind van ink 'n burn deze nog wel ok:
[ afbeelding ]
En deze heel ok:
[ afbeelding ]
ikzelf doe voor t eerst aan een evenement mee en ben gewoon van plan om rustig te beginnen en met mooi tempo te eindigen..quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Mijn 6x5 minuten ging op zich wel oke, maar niet top. De eerste 2x moest ik echt mijn best doen om uberhaupt in de buurt van de 5.00 te komen. Dat ging de laatste 4 op zich wel beter, die waren wel allemaal onder de 5.00. Ik heb 3 minuten rust gedaan ipv 4, omdat ik 4 irritant lang vind en omdat ik wilde kijken hoe dat tempo aanvoelde om het een beetje te vergelijken met de 10km van zondag.
http://www.endomondo.com/workouts/340034085/11367364
Ik denk dat onder de 50 minuten toch nog best lastig gaat worden. Op een of andere manier zijn mijn D1 en D2 tempo's echt top vooruitgegaan, maar D3 niet.
De laatste 10km race die ik heb gelopen is 4 jaar geleden of zo, dus sowieso een beetje onwennig. Hoe delen jullie een 10 in? Ik hoorde Hats ooit iets zeggen dat te snel beginnen goed is als je een PR wilt lopen?
En hoe is jullie 10km wedstrijdtempo in verhouding tot je D3 tempo? Harder of langzamer?
Die eerste is heel mooi om aan de muur te hangen, en die tweede is leuk voor in Thialf, maar om in te gaan hardlopen?quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:12 schreef hatsaflats het volgende:
Ik vind van ink 'n burn deze nog wel ok:
[ afbeelding ]
En deze heel ok:
[ afbeelding ]
Ga van start op een tempo dat je denkt 10km vol te kunnen houden. Mijn 10km-tempo is beduidend sneller dan mijn D3 tempoquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Mijn 6x5 minuten ging op zich wel oke, maar niet top. De eerste 2x moest ik echt mijn best doen om uberhaupt in de buurt van de 5.00 te komen. Dat ging de laatste 4 op zich wel beter, die waren wel allemaal onder de 5.00. Ik heb 3 minuten rust gedaan ipv 4, omdat ik 4 irritant lang vind en omdat ik wilde kijken hoe dat tempo aanvoelde om het een beetje te vergelijken met de 10km van zondag.
http://www.endomondo.com/workouts/340034085/11367364
Ik denk dat onder de 50 minuten toch nog best lastig gaat worden. Op een of andere manier zijn mijn D1 en D2 tempo's echt top vooruitgegaan, maar D3 niet.
De laatste 10km race die ik heb gelopen is 4 jaar geleden of zo, dus sowieso een beetje onwennig. Hoe delen jullie een 10 in? Ik hoorde Hats ooit iets zeggen dat te snel beginnen goed is als je een PR wilt lopen?
En hoe is jullie 10km wedstrijdtempo in verhouding tot je D3 tempo? Harder of langzamer?
Hmm misschien doe ik de D3 dan iets te hard of zo, moet toch altijd wel even bijkomen van 5 of 8 minuten op dat tempo. Terwijl het me lijkt dat je bij een 10km race de eerste 2 a 3 km nog niet te moe moet worden?quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:17 schreef YUR het volgende:
[..]
Ga van start op een tempo dat je denkt 10km vol te kunnen houden. Mijn 10km-tempo is beduidend sneller dan mijn D3 tempo
quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:17 schreef sylvesterrr het volgende:
Ik ga zondag op familiebezoek naar Nijmegen, dus ik denk dat ik de loopsters nog even zal supporten.
De bovenste vind ik mooiquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:12 schreef hatsaflats het volgende:
Ik vind van ink 'n burn deze nog wel ok:
[ afbeelding ]
En deze heel ok:
[ afbeelding ]
Dat is niet de goede linkquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:21 schreef hatsaflats het volgende:
Ik geloof niet dat ik zo stellig heb gezegd dat snel beginnen goed is, maar het is ook niet per se slecht om de eerste paarhonderd meter ietsje sneller te gaan. Als je maar op tijd weer wat gas terugneemt. Gewoon starten op een tempo dat je denkt 10km vol te kunnen houden is ook prima.
Mijn D3 tempo (5:12-5:18) is ook een stuk langzamer dan m'n 10k. Of iig, volgens het schema van m'n trainer, want ik loop eigenlijk nooit in D3.
Zo liep ik mijn PR op de 10 trouwens:
http://www.endomondo.com/workouts/user/6360987
Niet per se snel gestart, iets teveel doorgeschoten in het temporiseren - maar dat was ook een beetje heuvelop - en het laatste stukje vals plat was jammer.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:36 schreef GlenHighland het volgende:
Op het laatste moment vanavond besloten om niet voor een training te gaan, maar toch maar mee te doen aan de Hooglandse Dorpsloop. Hij komt tenslotte bijna bij mij door de straat en mijn jongste dochter deed ook mee aan de scholen run. Daar kon ik dus niet bij achter blijven.
6 rondjes van ruim een km per stuk. Niet bepaald een spannend parcours, maar toch wel heel lekker vlak gelopen met iedere km onder de 5 minuten.![]()
Dat alle buren langs de kant stonden was leuk en het feit dat ik een kwartier voor de start nog even thuis naar de WC kon was natuurlijk helemaal priceless![]()
Dat ik twee keer gelapt werd door de winnaar vond ik iets minder
Allereerst natuurlijk complimenten voor MD!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb jij hem ook nog gelopen, McTwente?
Oh, en MaleDuck![]()
![]()
Ik heb toch maar niet gelopen in Hoogland en ben voor de normale training gegaan.
Onze trainer had bedacht dat het wel leuk is om eens over de mountainbikepaden bij de Soesterduinen te lopen. Dus heuveltje op, heuveltje af, bochtjes, uitkijken met boomstronken (ging pal voor mijn neus mis met een loopmaatje) en dat soort dingen.
Omdat je de hele tijd op de route moet letten, heb je ook geen tijd om op je hartslag of tempo. Het ging (voor mijn gevoel) best snel, al komt dat door de rust tussendoor niet echt terug in de kilometertijden...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oeh, is dat al over 3,5 week?quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:27 schreef MaleDuck het volgende:
Iedereen bedankt voor de felicitaties!
Zit hier nog steeds te stuiteren van enthousiasmeEn hoop inderdaad met de Ekiden ook weer goed te lopen, sta ook op de 10 km bij de huidige indeling, dus komt goed
Alleen is wel afhankelijk van hoe ik herstel van de Roparun, die over 3,5 week is...
quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:36 schreef McTwente het volgende:
[..]
Allereerst natuurlijk complimenten voor MD!![]()
Ik heb toch maar niet gelopen in Hoogland en ben voor de normale training gegaan.
Onze trainer had bedacht dat het wel leuk is om eens over de mountainbikepaden bij de Soesterduinen te lopen. Dus heuveltje op, heuveltje af, bochtjes, uitkijken met boomstronken (ging pal voor mijn neus mis met een loopmaatje) en dat soort dingen.
Omdat je de hele tijd op de route moet letten, heb je ook geen tijd om op je hartslag of tempo. Het ging (voor mijn gevoel) best snel, al komt dat door de rust tussendoor niet echt terug in de kilometertijden...Tijdens zo'n training maken de kilometertijden ook helemaal geen drol uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
F means you're fucked
Dat is lang niet iedereen met je eens...quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:37 schreef Cynic het volgende:
[..]
Oeh, is dat al over 3,5 week?
Zo voelt het nog helemaal niet.
Welk tempo gaan jullie lopen? Wij 11,5 dus da's lekker rustig
Ik zou even rust doen en morgen kijken wat luktquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Haaij![]()
Sinds gisteren steeds als ik ging wandelen verkramping in mijn linkerbovenbeen. Als ik gewoon nu op de bank zit is het niet pijnlijk maar wel voelbaar. Vandaag zou ik eigenlijk les 23 van Evy moeten lopen. Ik weet dat beoordelen op afstand niet echt gaat maar wat raden jullie aan. Gewoon gaan lopen of nog een dagje rust pakken? Ik weet niet zo goed wanneer ik moet stoppen![]()
De pijn komt van mijn heup naar mijn knie.
Wandelen enzo moet ik wel gewoon doen want mijn snuffelende viervoeter laat zichzelf nog niet uit. Ik weet slecht afgericht.
Zoals je t nu beschrijft zou ik wachtenquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Haaij![]()
Sinds gisteren steeds als ik ging wandelen verkramping in mijn linkerbovenbeen. Als ik gewoon nu op de bank zit is het niet pijnlijk maar wel voelbaar. Vandaag zou ik eigenlijk les 23 van Evy moeten lopen. Ik weet dat beoordelen op afstand niet echt gaat maar wat raden jullie aan. Gewoon gaan lopen of nog een dagje rust pakken? Ik weet niet zo goed wanneer ik moet stoppen![]()
De pijn komt van mijn heup naar mijn knie.
Wandelen enzo moet ik wel gewoon doen want mijn snuffelende viervoeter laat zichzelf nog niet uit. Ik weet slecht afgericht.
Sorry als het net anders overkwam. Vind het nogal lastig uit te leggen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:41 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Zoals je t nu beschrijft zou ik wachten
2 keer even wachten dusquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ik zou even rust doen en morgen kijken wat lukt
Maakt niet uit hoor!!quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:45 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Sorry als het net anders overkwam. Vind het nogal lastig uit te leggen.
[..]
2 keer even wachten dusDan wacht ik even af tot mijn been weer aardig tegen mij doet.
Ik zou niet eens weten wat m'n D1/D2/D3 zijn...quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:15 schreef La_Tramposa het volgende:
En hoe is jullie 10km wedstrijdtempo in verhouding tot je D3 tempo? Harder of langzamer?
Ik zat ook al te denken...quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:38 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat is lang niet iedereen met je eens...
Als D1/D2/D3 trainingstempo's zijn, dan is mijn 10-km wedstrijdtempo sneller dan D3. Denk ik.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:03 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Ik zou niet eens weten wat m'n D1/D2/D3 zijn...
D3 is net onder je verzuringspuntquote:Op donderdag 15 mei 2014 10:07 schreef pijll het volgende:
[..]
Als D1/D2/D3 trainingstempo's zijn, dan is mijn 10-km wedstrijdtempo sneller dan D3. Denk ik.
In dat geval, eerste helft van de 10km in de D3, tweede helft er net overheen, tot je bij de finish precies niks meer over hebt. Zo ongeveer dan. En in ideale omstandigheden.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:09 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
D3 is net onder je verzuringspunt
Volgens mij heb ik die een keer gemeten. Ik loop een 10km meestal daar net onder, maar als het echt hard moet, dan zit ik er een paar slagen boven. Dus sneller.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:09 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
D3 is net onder je verzuringspunt
Ja en gister eerste meeting met het team gehadquote:Op donderdag 15 mei 2014 09:37 schreef Cynic het volgende:
[..]
Oeh, is dat al over 3,5 week?
Zo voelt het nog helemaal niet.
Welk tempo gaan jullie lopen? Wij 11,5 dus da's lekker rustig
Met de hoogtemeters heb je als het goed is aardig wat kracht opgebouwd, en dat laat zich meestal wel aardig omzetten in snelheid.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:27 schreef Jero_nimo het volgende:
Mijn snelste 10k is gelopen met een iets negatieve split. Was toen ook een van mijn beste wedstrijden in dat jaar. Ik heb het idee dat te snel beginnen toch wat teveel kracht kost, maar zolang je het niet te lang volhoud moet het goed komen.
Voor mij is dat onderhand al 1.5 jaar geleden dus dat zou ik nu ook wel moeten kunnen verbreken. Toch wel benieuwd, omdat ik de laatste tijd vooral afstanden en hoogtemeters en dergelijke train. Kijken of de snelheid er nog in zit.
Woensdag wel vrij en dan is zomeravondcup in Utrecht. Hmm, interessant.
Moet je ook niet altijd willen. De laatste keren dat ik een 10k liep, ging ik altijd te ambitieus weg op mijn PR, maar gister had ik mezelf voorgenomen om op een tijd halve minuut boven mijn PR weg te gaan en na 5 km te kijken waar ik stond. Hierdoor bewust ingehouden in de eerste 3 km, waardoor ik denk ik ook meer over had aan het eind.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:39 schreef hatsaflats het volgende:
Ik moet zondag ook nog een 10k rennen. Ik geloof niet dat ik ook maar ga proberen een PR te lopen.
Bij de Vredesloop ging ik ook vrij rustig weg, maar toen lukte het niet meer om te versnellen. Maar bij mij is m'n hoofd volgens mij ook het grootste struikelblok en maakt het niet heel veel uit hoe snel ik weg ga. Ik vind mezelf na 60/70% hoe dan ook buitengewoon zielig en ga rustiger lopen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:45 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Moet je ook niet altijd willen. De laatste keren dat ik een 10k liep, ging ik altijd te ambitieus weg op mijn PR, maar gister had ik mezelf voorgenomen om op een tijd halve minuut boven mijn PR weg te gaan en na 5 km te kijken waar ik stond. Hierdoor bewust ingehouden in de eerste 3 km, waardoor ik denk ik ook meer over had aan het eind.
Heel herkenbaar, dat beeld had ik ook altijd van mijn 10 km wedstrijden, tot gisteren, weet niet wat ervoor zorgde dat ik nu het wel vol hield...quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:52 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Bij de Vredesloop ging ik ook vrij rustig weg, maar toen lukte het niet meer om te versnellen. Maar bij mij is m'n hoofd volgens mij ook het grootste struikelblok en maakt het niet heel veel uit hoe snel ik weg ga. Ik vind mezelf na 60/70% hoe dan ook buitengewoon zielig en ga rustiger lopen.
Zelfs ook niet een klein beetje de neiging om rustiger te gaan lopen? Of ging het gewoon lekker soepel?quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:53 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Heel herkenbaar, dat beeld had ik ook altijd van mijn 10 km wedstrijden, tot gisteren, weet niet wat ervoor zorgde dat ik nu het wel vol hield...
Dit merk ik ook, welliswaar vooralsnog op langere astanden dan de 10 (aangezien ik al een tijdje geen 10 km wedstrijd heb gelopen), maar toch.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:45 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Moet je ook niet altijd willen. De laatste keren dat ik een 10k liep, ging ik altijd te ambitieus weg op mijn PR, maar gister had ik mezelf voorgenomen om op een tijd halve minuut boven mijn PR weg te gaan en na 5 km te kijken waar ik stond. Hierdoor bewust ingehouden in de eerste 3 km, waardoor ik denk ik ook meer over had aan het eind.
Zo jammer dat ik niet mee kan doenquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:18 schreef Quoi het volgende:
Ja, Ter Heijde =![]()
Hier: zure armen en bovenbenuuuuh
Het ging echt soepel. Ik liet me niet opjagen in de eerste km, liep puur op gevoel een tempo dat ik goed vol kon houden. En dat tempo ook vast gehouden tot aan de finish, waar ik nog over had om de laatste 400 meter een sprint aan te gaan met een andere loper.quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:04 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Zelfs ook niet een klein beetje de neiging om rustiger te gaan lopen? Of ging het gewoon lekker soepel?
Supermooi ingedeeld inderdaad!quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:20 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Het ging echt soepel. Ik liet me niet opjagen in de eerste km, liep puur op gevoel een tempo dat ik goed vol kon houden. En dat tempo ook vast gehouden tot aan de finish, waar ik nog over had om de laatste 400 meter een sprint aan te gaan met een andere loper.
Mijn km tijden: 03:48 - 03:55 - 03:52 - 03:55 - 03:52 - 03:59 - 03:54 - 03:52 - 03:55 - 03:28
Nieuw dieet noemt ie datquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:20 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Het ging echt soepel. Ik liet me niet opjagen in de eerste km, liep puur op gevoel een tempo dat ik goed vol kon houden. En dat tempo ook vast gehouden tot aan de finish, waar ik nog over had om de laatste 400 meter een sprint aan te gaan met een andere loper.
Mijn km tijden: 03:48 - 03:55 - 03:52 - 03:55 - 03:52 - 03:59 - 03:54 - 03:52 - 03:55 - 03:28
Erg netjes idd! Maar ik denk echt dat het op z'n minst deels met je dieet te maken heeft. Als je lijf steeds maar weer dingen moet verwerken waar ie eigenlijk niet zo goed tegen kan, gaat dat volgens mij wel ten koste van je prestaties.quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:20 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Het ging echt soepel. Ik liet me niet opjagen in de eerste km, liep puur op gevoel een tempo dat ik goed vol kon houden. En dat tempo ook vast gehouden tot aan de finish, waar ik nog over had om de laatste 400 meter een sprint aan te gaan met een andere loper.
Mijn km tijden: 03:48 - 03:55 - 03:52 - 03:55 - 03:52 - 03:59 - 03:54 - 03:52 - 03:55 - 03:28
Spelletjes doen met een vriendinquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:20 schreef Quoi het volgende:
[..]
Poeh, dan moet je wel een heel goed excuus hebben
Dat lijken mijn km tijden van gisteren wel.... oh nee, die waren steeds een minuut langzamerquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:20 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Het ging echt soepel. Ik liet me niet opjagen in de eerste km, liep puur op gevoel een tempo dat ik goed vol kon houden. En dat tempo ook vast gehouden tot aan de finish, waar ik nog over had om de laatste 400 meter een sprint aan te gaan met een andere loper.
Mijn km tijden: 03:48 - 03:55 - 03:52 - 03:55 - 03:52 - 03:59 - 03:54 - 03:52 - 03:55 - 03:28
Dat kแn ook erg leuk zijnquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:26 schreef pijll het volgende:
[..]
Spelletjes doen met een vriendin
En pijn in mijn enkel, maar dat weerhoudt me meestal niet. En vergeten
Dat is dan nog steeds snel!quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:27 schreef GlenHighland het volgende:
[..]
Dat lijken mijn km tijden van gisteren wel.... oh nee, die waren steeds een minuut langzamer
Klopt, maar mijn lijf is nu net begonnen met de grote schoonmaak in mijn darmen, dus ik had nooit verwacht nu al zo'n sprong te maken. Ik wil het ook niet alleen toeschrijven aan mijn nieuwe dieet, want ik heb natuurlijk dit voorjaar alleen maar langzaam getraind en alleen de laatste weken een paar keer een paar interval trainingen gedaan. Waardoor ik ook wel stappen heb gezet, denk ik...quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:24 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Erg netjes idd! Maar ik denk echt dat het op z'n minst deels met je dieet te maken heeft. Als je lijf steeds maar weer dingen moet verwerken waar ie eigenlijk niet zo goed tegen kan, gaat dat volgens mij wel ten koste van je prestaties.
Het was dan ook maar 6,5km (helaas geen PR volgens de wet van Pijll).quote:
Als je zeker weet dat je tempo's kloppen moet je een 10km aan de bovenkant van D3 kunnen lopen en dan kan je met een negatieve split eindigen.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Mijn 6x5 minuten ging op zich wel oke, maar niet top. De eerste 2x moest ik echt mijn best doen om uberhaupt in de buurt van de 5.00 te komen. Dat ging de laatste 4 op zich wel beter, die waren wel allemaal onder de 5.00. Ik heb 3 minuten rust gedaan ipv 4, omdat ik 4 irritant lang vind en omdat ik wilde kijken hoe dat tempo aanvoelde om het een beetje te vergelijken met de 10km van zondag.
http://www.endomondo.com/workouts/340034085/11367364
Ik denk dat onder de 50 minuten toch nog best lastig gaat worden. Op een of andere manier zijn mijn D1 en D2 tempo's echt top vooruitgegaan, maar D3 niet.
De laatste 10km race die ik heb gelopen is 4 jaar geleden of zo, dus sowieso een beetje onwennig. Hoe delen jullie een 10 in? Ik hoorde Hats ooit iets zeggen dat te snel beginnen goed is als je een PR wilt lopen?
En hoe is jullie 10km wedstrijdtempo in verhouding tot je D3 tempo? Harder of langzamer?
Ik ben al blij met kilometertijden van 2 min langzamerquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:27 schreef GlenHighland het volgende:
[..]
Dat lijken mijn km tijden van gisteren wel.... oh nee, die waren steeds een minuut langzamer
Willen wij dit weten?quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:26 schreef pijll het volgende:
[..]
Spelletjes doen met een vriendin
En pijn in mijn enkel, maar dat weerhoudt me meestal niet. En vergeten
Helden zijn we hier allemaal!quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:36 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ik ben al blij met kilometertijden van 2 min langzamer![]()
Dan kom je aardig in de buurt van mijn 10 km PR
Ik vind je een held md
Lekker in vorm komen voor de Ekidenquote:Op donderdag 15 mei 2014 11:32 schreef GlenHighland het volgende:
[..]
Het was dan ook maar 6,5km (helaas geen PR volgens de wet van Pijll).
Maar die 10km onder de 50 min is binnen handbereik
Train easy, race hard!quote:Op donderdag 15 mei 2014 11:28 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Klopt, maar mijn lijf is nu net begonnen met de grote schoonmaak in mijn darmen, dus ik had nooit verwacht nu al zo'n sprong te maken. Ik wil het ook niet alleen toeschrijven aan mijn nieuwe dieet, want ik heb natuurlijk dit voorjaar alleen maar langzaam getraind en alleen de laatste weken een paar keer een paar interval trainingen gedaan. Waardoor ik ook wel stappen heb gezet, denk ik...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |