FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / PVV scandeert: ''minder Marokkanen'' #3
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:13
BjJz2_HCYAAjCGT.jpg

quote:
625564.jpg

Tijdens de bijeenkomst van de PVV in Den Haag heeft PVV-leider Wilders zijn publiek laten scanderen dat er minder Marokkanen moeten komen in Nederland. Met die uitspraak veroorzaakte hij vorige week veel ophef.

Wilders vroeg eerst: "Willen jullie meer of minder Europa? De zaal riep: "Minder, minder, minder." Daarna gebeurde hetzelfde met de vraag of de PVV'ers meer of minder PvdA willen.

Niet strafbaar
Tot slot wees Wilders op de vrijheid van meningsuiting en zei hij dat hij vorige week niets strafbaars heeft gezegd over Marokkanen. Hij vroeg vervolgens: "Willen jullie meer of minder Marokkanen in jullie stad en in Nederland? Het antwoord van de zaal luidde: "Minder, minder, minder!"

Wilders zei na afloop van zijn speech dat hij van die drie punten er al bijna twee heeft gerealiseerd. Minder PvdA "heb ik volgens mij vanavond al voor elkaar gekregen als ik naar de peilingen kijk".

Over Europa zei Wilders dat de burger op 22 mei tijdens de Europese verkiezingen kan kiezen voor minder Europa. "Vanaf vandaag voeren wij campagne voor het Europarlement." Hij wil "Nederland terugveroveren op de elite van Brussel die lak heeft aan wat de burger wil. Ze moeten de macht teruggeven aan de burger."

Enkeltje
Volgens Wilders zijn de Marokkanen die niets verkeerd doen de eersten die profiteren van minder Marokkanen in Nederland. Hij wil dat het Nederlandse paspoort van criminele Marokkanen wordt afgepakt en dat ze "een enkeltje Marokko" krijgen.

http://nos.nl/artikel/625563-pvv-scandeert-minder-marokkanen.html
quote:
625640.jpg

VVD-leider Rutte heeft een "vieze smaak gekregen" van de uitspraken van PVV-leider Wilders over Marokkanen. Dat zei hij desgevraagd over de verkiezingsbijeenkomst van de PVV in Den Haag. Daar vroeg Wilders zijn aanhangers of ze meer of minder Marokkanen willen en de zaal scandeerde daarop: "Minder". Rutte vindt het nog het ergste dat Wilders vervolgens zei dat "we dat dan gaan regelen".

Volgens Rutte zijn de meeste allochtonen van goede wil. Hij wees erop dat hij zelf les geeft op een school met veel allochtonen. "Die hebben dit ook gezien en dat vind ik vreselijk."

Op de vraag of Rutte nog met de PVV zou willen samenwerken, antwoordde hij dat de VVD nooit een partij uitsluit.

http://nos.nl/artikel/625645-rutte-vieze-smaak-van-wilders.html
quote:
Oproep tot aangifte tegen Wilders
Het Samenwerkingsverband van Marokkaanse Nederlanders gaat aangifte doen tegen PVV-leider Geert Wilders. De organisatie roept iedereen die zich gekwetst voelt door Wilders op om ook aangifte te doen.

Wilders deed gisteren op de verkiezingsbijeenkomst van zijn partij in Den Haag opnieuw een omstreden uitspraak over Marokkanen. Op de bijeenkomst vroeg hij aan de zaal of ze meer of minder Marokkanen willen, waarna de zaal scandeerde "minder, minder, minder...". Wilders zei daarop dat hij dat gaat regelen.

Hitler
De actie leidde direct tot talloze reacties op onder meer de sociale media. Op Twitter werd Wilders veelvuldig vergeleken met Adolf Hitler. Een vergelijking waarvan Wilders eerder zei dat hij die niet meer zou pikken en aangifte zal doen.

Aissa Zazen, secretaris van het Samenwerkingsverband van Marokkaanse Nederlanders, noemde in het NOS Radio 1 Journaal de uitspraak van Wilders onacceptabel. "Hij roept duidelijk op tot racisme. Hij is bezig met haatzaaien", aldus Zazen die ook op de kieslijst voor de PvdA in Amsterdam stond.

"Wilders zegt tegen een hele groep dat die ongewenst is. De weg naar openlijk racisme is nu vrij", benadrukt de secretaris. Volgens hem is Hitler zo ook begonnen. Wat Zazen betreft is er geen discussie meer mogelijk met Wilders en moet de rechter zich er maar over buigen.

Criminelen
Volgens politiek verslaggever Joost Vullings voegt Wilders zodra hij van het podium af is iets toe aan zijn uitspraak. "Hij zegt op het podium: willen jullie minder Marokkanen? Dan denk je dat hij gewoon minder Marokkanen bedoelt. Maar vervolgens zegt hij tegen verslaggevers dat hij daar criminele Marokkanen mee bedoelt en die wil weren en niet alle Marokkanen."

De afgelopen dagen was er al veel rumoer over uitspraken van Wilders over Marokkanen. Gisteren deed een particulier aangifte in Den Haag voor een uitspraak van vorige week van Wilders over Marokkanen.

http://nos.nl/artikel/625(...)e-tegen-wilders.html
quote:
Duits persbureau vergelijkt Wilders met Goebbels | Binnenland | Telegraaf.nl

Het Duitse persbureau DPA heeft het optreden van PVV-leider Geert Wilders vergeleken met dat van nazi-minister van propaganda Joseph Goebbels. Het persbureau schreef donderdag over de bijeenkomst in Den Haag waar Wilders zijn aanhangers vroeg of ze meer of minder Marokkanen willen.

DPA constateert dat de PVV-leider volgens zijn critici verder gaat dan eerst „omdat hij voorheen alleen de uitzetting van criminele buitenlanders verlangde”.

„De vraagstelling herinnert daarbij aan de beroemde Sportpalastrede van de nationaalsocialistische propagandaminister Joseph Goebbels, waarin hij in 1943 tot 'totale oorlog' opriep”, aldus DPA.

Goebbels stelde zijn publiek tijdens de bewuste toespraak in Berlijn telkens vragen die bevestigend beantwoord dienden te worden. Een van die vragen was: „Willen jullie de totale oorlog?“

http://www.youtube.com/ve(...)ch%3Fv%3D7Pff_hPQJCs

Bron: www.telegraaf.nl
quote:
625788.jpg


Duitsers: Wilders als Goebbels

De toespraak van Wilders van gisteravond is ook in het buitenland opgemerkt. Het Duitse persbureau DPA vergelijkt de toespraak van Wilders met een toespraak van de minister van Propaganda in nazi-Duitsland Joseph Goebbels in 1943. Daarin vroeg Goebbels aan de toeschouwers: "Wollt Ihr den totalen Krieg?".

De Spaanse krant El País noemt Wilders xenofoob en anti-islamitisch. Volgens de krant bevestigt de uitslag van gisteren het verlies van de gevestigde partijen en de opkomst van rechts.

El País schrijft dat Wilders de afgelopen dagen de aandacht heeft opgeëist met zijn uitspraken over Marokkanen. De toespraak van gisteren wordt ook benadrukt.

Selfie
AP besteedde gisteravond al aandacht aan de toespraak van Wilders en ook grote Amerikaanse kranten zoals The Washington Post doen dat.

Op de site van de Arabische nieuwszender al Jazeera wordt aandacht besteed aan de actie die Nederlandse Marokkanen hebben opgezet tegen Wilders. Zij plaatsen op sociale media een selfie met hun Nederlandse paspoort. Al Jazeera laat op zijn site een selectie van die foto's zien.

Afstraffing
De VRT schrijft vanochtend dat D66, de SP en de lokale partijen de grote winnaars zijn. "De regeringspartijen VVD en vooral PvdA zijn de grootste verliezers", staat op de site. Ook wordt de historisch lage opkomst van 53,8 procent genoemd.

Het Amerikaanse persbureau AP opent het verhaal over de verkiezingen met de coalitiepartijen die fors verlies hebben geleden. Zo schrijft AP dat de PvdA de meest dramatische uitslag had en dat de partij in Amsterdam voor het eerst in 65 jaar geen grip meer heeft op de hoofdstad.

Het Britse persbureau Reuters meldt dat de uitslag laat zien dat de regeringspartijen worden afgestraft voor het beleid van de afgelopen jaren. Volgens Reuters zijn de gemeenteraadsverkiezingen steeds belangrijker geworden, omdat belangrijke beleidsmaatregelen tegenwoordig steeds meer door de gemeenten geregeld worden.

http://nos.nl/artikel/625770-duitsers-wilders-als-goebbels.html
quote:
SP-leider Roemer vindt dat Geert Wilders zich met zijn uitspraken over Marokkanen schuldig maakt aan haatzaaien. "Hij gaat elke keer een stap verder. Nu gaat het niet meer om mensen die overlast veroorzaken, maar nu is het gewoon een hele groep."

Volgens Roemer is het heel gevaarlijk wat Wilders doet. Dit kan er volgens Roemer toe leiden dat mensen tegen elkaar uitgespeeld worden en kan het ergernissen op straat veroorzaken. Op de vraag of hij het eens is met mensen op Twitter die van haatzaaien spreken, zegt hij: "Ja, dat is het."

Haat
D66-leider Pechtold vindt het scanderen door PVV-aanhangers dat ze minder Marokkanen willen heel pijnlijk. "Er is weer een grens overschreden; we moeten de mensen die dat schreeuwen ervan overtuigen dat dit niet past bij de Nederlandse samenleving."

Volgens Pechtold zijn de gebeurtenissen van gisteren een extra reden om te laten zien dat waar Wilders mee bezig is het land ontwricht. "Den Haag is de stad van het recht en als in zo'n stad gediscrimineerd wordt door een partij, mag die partij nooit de grootste zijn."
http://nos.nl/artikel/625786-roemer-wilders-is-haatzaaier.html
Niveauloze Thijs Römer
625799.jpg

thijsromer twitterde op donderdag 20-03-2014 om 10:53:13 Ik wil jullie doorverwijzen naar de laatste scène uit 06/05 van Van Gogh. Uiteraard hoop ik dat de geschiedenis zich niet zal herhalen. reageer retweet
Video's
Benieuwd hoe Wilders dit wil regelen
De toespraak van Greet

[ Bericht 8% gewijzigd door Ajacied422 op 20-03-2014 13:38:18 ]
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:15
Mag van mij wel een toontje hoger hoor, dan kan ik hier (in marokko) met popcorn van franse toestanden genieten.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:15
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef De_Ilias het volgende:
Mag van mij wel een toontje hoger hoor, dan kan ik hier (in marokko) met popcorn van franse toestanden genieten.
Wel apart dat jij als moslim dit soort uitspraken doet.

Jij vindt geweld leuk?
terrorsjaakdonderdag 20 maart 2014 @ 13:15
Wilders met Hitler vergelijken ;(
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wel apart dat jij als moslim dit soort uitspraken doet.

Jij vindt geweld leuk?
Op Wilders mag dat . = no moroc.
terrorsjaakdonderdag 20 maart 2014 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wel apart dat jij als moslim dit soort uitspraken doet.

Jij vindt geweld leuk?
Typisch :')
baaartdonderdag 20 maart 2014 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:11 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Een racistische associatie ;)
En dat is volledig willekeurig?

Volgens CBS, in 2012:
Aangehouden verdachten autochtoon per 10.000: 83
Aangehouden verdachten marokkaan per 10.000: 431
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:17
quote:
1s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:16 schreef terrorsjaak het volgende:

[..]

Typisch :')
Een echte moslim hekelt geweld.

Wij zijn namelijk allemaal indirecte kinderen van Allah.
kurk_droogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:17
Wilders en de PVV zijn gek maar hij heeft wel een punt. Mocro's zorgen voor de meeste problemen. Al die hypocriete mensen :')
Immerdebestebobdonderdag 20 maart 2014 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:16 schreef baaart het volgende:

[..]

En dat is volledig willekeurig?

Volgens CBS, in 2012:
Aangehouden verdachten autochtoon per 10.000: 83
Aangehouden verdachten marokkaan per 10.000: 431
Daar gaat het niet om. Hoezo zou ik ontkennen dat bepaalde bevolkingsgroepen een hoger criminaliteitscijfer hebben?
baaartdonderdag 20 maart 2014 @ 13:18
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:17 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Daar gaat het niet om. Hoezo zou ik ontkennen dat bepaalde bevolkingsgroepen een hoger criminaliteitscijfer hebben?
Jij speelt de racismekaart :)
Qi1donderdag 20 maart 2014 @ 13:18
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef De_Ilias het volgende:
Mag van mij wel een toontje hoger hoor, dan kan ik hier (in marokko) met popcorn van franse toestanden genieten.
:{

Typische fok-reactie... je ziet hier graag ellende en geweld, om je eigen vermaak? achterlijk figuur.
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:19
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wel apart dat jij als moslim dit soort uitspraken doet.

Jij vindt geweld leuk?
Dit was niet serieus bedoeld, natuurlijk is geweld niet goed en ik zal daar absoluut niet van genieten. Mijn gehele familie woont gewoon in Nederland en ik zou ook niet willen dat hen iets aangedaan wordt.
Immerdebestebobdonderdag 20 maart 2014 @ 13:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:18 schreef baaart het volgende:

[..]

Jij speelt de racismekaart :)
Ik vind het onterecht dat Marokkanen op deze manier worden weggezet inderdaad. Als dat de racismekaart is dan speel ik die inderdaad.
kurk_droogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:19 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Dit was niet serieus bedoeld, natuurlijk is geweld niet goed en ik zal daar absoluut niet van genieten. Mijn gehele familie woont gewoon in Nederland en ik zou ook niet willen dat hen iets aangedaan wordt.
Hou ze dan in toom en zorg dat ze mijn fiets teruggeven.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 13:21
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 08:47:23 De mensen die zeggen dat #Wilders racistisch is, hebben gewoon gelijk... https://t.co/7uyDjkjXfz Walgelijk! reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 09:18:09 Wat zou er gebeurd zijn als een politicus in A'dam had geroepen: 'Willen jullie meer of minder Joden in deze stad?' #Wilders #Racisme reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 09:35:30 Hoe ver laten we het nog komen met het racisme van #GeertWilders? Totdat er echt bepaalde vergelijkingen kunnen worden gemaakt??? reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 12:02:20 #Wilders vindt vergelijking met Goebbels 'kant noch wal raken'. Dat bewijst eens te meer dat hij niet weet wat hij zegt... #Racisme reageer retweet
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:19 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Dit was niet serieus bedoeld, natuurlijk is geweld niet goed en ik zal daar absoluut niet van genieten. Mijn gehele familie woont gewoon in Nederland en ik zou ook niet willen dat hen iets aangedaan wordt.
Ah, jammer.
Qi1donderdag 20 maart 2014 @ 13:21
BjJz2_HCYAAjCGT.jpg
Die rechter heeft overigens wel een enorm irritant troll-hoofd :r
baaartdonderdag 20 maart 2014 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:20 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]

Ik vind het onterecht dat Marokkanen op deze manier worden weggezet inderdaad. Als dat de racismekaart is dan speel ik die inderdaad.
Dus Wilders had moeten roepen: willen jullie minder marokkanen omdat je 520% meer kans hebt om neergestoken te worden zodra je er 1 voorbij loopt dan bij een autochtoon?

Of wat...? Zeg dan eens wat je onterecht vindt, en hoe hij het dan had moeten brengen? En kom niet aan met helemaal niet.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:21 schreef Charismatisch het volgende:
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 08:47:23 De mensen die zeggen dat #Wilders racistisch is, hebben gewoon gelijk... https://t.co/7uyDjkjXfz Walgelijk! reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 09:18:09 Wat zou er gebeurd zijn als een politicus in A'dam had geroepen: 'Willen jullie meer of minder Joden in deze stad?' #Wilders #Racisme reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 09:35:30 Hoe ver laten we het nog komen met het racisme van #GeertWilders? Totdat er echt bepaalde vergelijkingen kunnen worden gemaakt??? reageer retweet
PeterRdeV twitterde op donderdag 20-03-2014 om 12:02:20 #Wilders vindt vergelijking met Goebbels 'kant noch wal raken'. Dat bewijst eens te meer dat hij niet weet wat hij zegt... #Racisme reageer retweet
Ah, hij heeft ook weer aandacht nodig.
Red_85donderdag 20 maart 2014 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:17 schreef kurk_droog het volgende:
Wilders en de PVV zijn gek maar hij heeft wel een punt. Mocro's zorgen voor de meeste problemen. Al die hypocriete mensen :')
Policor volk en vooral wegkijken.
Plasterkdonderdag 20 maart 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:18 schreef baaart het volgende:

[..]

Jij speelt de racismekaart :)
Onderdeel van de opvoeding bij de Roma is stelen.
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:21 schreef kurk_droog het volgende:

[..]

Hou ze dan in toom en zorg dat ze mijn fiets teruggeven.
Nederlanders zijn ook aardig vertegenwoordigd in fietsen stelerij, weet je zeker dat het om Marokkanen gaat?
JAMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:23
Ik wil minder Limburgers in Den Haag. Kan dat geregeld worden?
kurk_droogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:24
Ik zit trouwens met mijn dure laptop buiten in de zon in een mocro vrije omgeving, als ik in Den Haag zo erbij zat was mijn laptop gejat en had ik een mes in mijn rug.
JAMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:25
Ik zit trouwens met mijn vast een stuk minder dure laptop in de zon in een omgeving waar het werkelijk stikt van de Marokkanen, zo ook nog in Den Haag, en kan je zeggen dat ik nog steeds geen mes in mijn rug heb gekregen en mijn laptop ook nog niet gestolen is.
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:24 schreef kurk_droog het volgende:
Ik zit trouwens met mijn dure laptop buiten in de zon in een mocro vrije omgeving, als ik in Den Haag zo erbij zat was mijn laptop gejat en had ik een mes in mijn rug.
Uh-huh, je hebt gelijk jongen, blijf jij maar lekker op het platteland met je laptop zitten.
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 13:25
Ik durf dat in mijn multiculturele buurt in Utrecht ook wel.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 13:25
Ruim 25.000 mensen zeggen: 'Doe aangifte tegen Wilders'
Er lijkt een hausse te ontstaan in aangiftes tegen Wilders. Op Twitter en Facebook laten honderden mensen weten aangifte te doen tegen Wilders of roepen op om aangifte te gaan doen. Hoeveel aangiftes er tot dusver daadwerkelijk zijn gedaan, kan de politie nog niet zeggen. .

Veel mensen, onder wie het Amersfoortse PvdA-raadslid Youssef el Messaoudi, het Samenwerkingsverband van Marokkaanse Nederlanders en Sparta-keeper Khalid Sinouh zeggen aangifte te hebben gedaan en roepen anderen op dit ook te doen. Al ruim 25.000 mensen hebben de 'Ik doe aangifte tegen Wilders'-pagina geliked op Facebook. Op Instagram en Twitter worden foto's geplaatst van aangiftes. Ook spreken Nederlanders van Marokkaanse origine zich uit met selfies met hun Nederlandse paspoort en de hashtag #bornhere. .

Het Openbaar Ministerie in Den Haag verzamelt alle aangiftes uit het hele land. 'Het OM kan pas later vanmiddag een beeld geven van de aangiftes van vandaag', laat een woordvoerder weten. 'Er zijn diverse aangiftes binnen in Den Haag maar ook elders in het land wordt aangifte gedaan. We hebben nu nog geen goed beeld hoeveel dat er zijn'.

In Amstelveen was het in ieder geval zo druk met aangiftes tegen Wilders, dat het bureau besloot de aangiftes te bundelen, zo ontdekte Marjan Lambregt toen ze vanmorgen aangifte deed. 'Er waren veel meer aangiftes, dus de politie in Amstelveen heeft besloten er één grote aangifte van te maken om de stroom te kunnen handhaven. Ze namen de zaak zeer serieus. Dat geeft de burger moed', aldus Lambregt.

Voor Lambregt waren de uitspraken van Wilders tijdens de verkiezingsbijeenkomst gisteravond doorslaggevend. 'Hij gaat maar door en de politiek doet er niets aan. Het moet nu stoppen. Er wordt zoveel haat gezaaid. Ook onderling in gemeentes. In Amstelveen zijn ook PVV-stemmers, het kan zomaar je buurman zijn'. .
http://www.volkskrant.nl/(...)-tegen-Wilders.dhtml

29000 nu!
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:24 schreef kurk_droog het volgende:
Ik zit trouwens met mijn dure laptop buiten in de zon in een mocro vrije omgeving, als ik in Den Haag zo erbij zat was mijn laptop gejat en had ik een mes in mijn rug.
:')
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:26
Ik zit in de zon, maar zonder laptop. Die is onlangs gestolen.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:25 schreef speknek het volgende:
Ik durf dat in mijn multiculturele buurt in Utrecht ook wel.
Dus?

Ik ook wel, wat stoer zijn wij ! :')
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:25 schreef speknek het volgende:
Ik durf dat in mijn multiculturele buurt in Utrecht ook wel.
Nee joh, levensgevaarlijk man!!!!!111one
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:26
quote:
10s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:25 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Uh-huh, je hebt gelijk jongen, blijf jij maar lekker op het platteland met je laptop zitten.
_O-
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:26
quote:
2s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:25 schreef JAM het volgende:
Ik zit trouwens met mijn vast een stuk minder dure laptop in de zon in een omgeving waar het werkelijk stikt van de Marokkanen, zo ook nog in Den Haag, en kan je zeggen dat ik nog steeds geen mes in mijn rug heb gekregen en mijn laptop ook nog niet gestolen is.
Dus?
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:26 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dus?
Dus is het een domme uitspraak van die plattelands-neus
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:27
Het wordt tijd om te emigreren....
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:25 schreef speknek het volgende:
Ik durf dat in mijn multiculturele buurt in Utrecht ook wel.
Ik ook, maar ik zie het nut er alleen niet zo van in om buiten te gaan zitten terwijl ik hier van alle luxe, inclusief een koud biertje, voorzien ben.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:27 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Dus is het een domme uitspraak van die plattelands-neus
Aha.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:27 schreef Hathor het volgende:

[..]

Ik ook, maar ik zie het nut er alleen niet zo van in om buiten te gaan zitten terwijl ik hier van alle luxe, inclusief een koud biertje, voorzien ben.
Dat kan buiten niet? :?
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:27 schreef WhateverWhatever het volgende:
Het wordt tijd om te emigreren....
Als Wilders gaat regeren wel.
PizzaMizzadonderdag 20 maart 2014 @ 13:28
geert_wilders100907.jpg
adolf_hitler_20100527_1185227214.jpg

Geert Wilders:

Hitler:

Onthoud goed dat Adolf Hitler in zijn eerste jaren als leider nog relatief rustig was. Pas daarna escaleerde hij. De wereldoorlog begon niet met de winst op verkiezingen van Adolf Hitler.

Vergeet de geschiedenis niet.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:29
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:28 schreef PizzaMizza het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Geert Wilders:

Hitler:

Onthoud goed dat Adolf Hitler in zijn eerste jaren als leider nog relatief rustig was. Pas daarna escaleerde hij. De wereldoorlog begon niet met de winst op verkiezingen van Adolf Hitler.

Vergeet de geschiedenis niet.
_O- Geert gaat de wereld veroveren _O- Ik waardeer fok! toch altijd om de humor van de users :D
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:29
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:27 schreef JanCees het volgende:

[..]

Dat kan buiten niet? :?
IK heb effe voor de zekerheid gekeken, maar ik zie buiten nergens een koelkast staan, en ook geen bureaustoel.
JAMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:26 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dus?
Ja, dat was in reactie op kurk_droog. Wat ik zeggen wil, veel van dit soort sentimenten en veronderstelde problemen komen voornamelijk voort uit de monden van mensen die er danwel geen reet mee te maken hebben, dan wel geen idee hebben van de daadwerkelijk situatie.
PizzaMizzadonderdag 20 maart 2014 @ 13:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:29 schreef Toefjes het volgende:

[..]

_O- Geert gaat de wereld veroveren _O- Ik waardeer fok! toch altijd om de humor van de users :D
Het is tamelijk onzinnig om te denken dat iets niet kan alleen maar omdat het nu nog niet gebeurd is. Nogmaals, Hitler heeft alle landen niet binnen 1 dag aangevallen na het winnen van verkiezingen. Het was een opbouw van gebeurtenissen die alles mogelijk heeft gemaakt.

Daarnaast heeft Hitler de wereld helemaal niet veroverd, hij kwam amper verder dan Europa. Wilders richt zich vooral op Nederland, hij kan hier best schade aanrichten.

En een vergelijking is niet precies hetzelfde. Het gaat om het onderliggende, en dat is wat wilders wel gemeen heeft met Hitler. Of je het nou wil of niet.
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:31
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:28 schreef PizzaMizza het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Geert Wilders:

Hitler:

Onthoud goed dat Adolf Hitler in zijn eerste jaren als leider nog relatief rustig was. Pas daarna escaleerde hij. De wereldoorlog begon niet met de winst op verkiezingen van Adolf Hitler.

Vergeet de geschiedenis niet.
Andere tijden, andere omstandigheden, totaal niet met elkaar vergelijkbaar.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:31
Is D66 ook de grootste geworden in Den Haag eigenlijk? De PVV niet?
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:32
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Is D66 ook de grootste geworden in Den Haag eigenlijk? De PVV niet?
Ja.
Dastandonderdag 20 maart 2014 @ 13:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:16 schreef baaart het volgende:

[..]

En dat is volledig willekeurig?

Volgens CBS, in 2012:
Aangehouden verdachten autochtoon per 10.000: 83
Aangehouden verdachten marokkaan per 10.000: 431
Verdacht is iets anders dan schuldig bevonden.

Marokkanen worden vaker onterecht aangehouden.
PizzaMizzadonderdag 20 maart 2014 @ 13:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:31 schreef Hathor het volgende:

[..]

Andere tijden, andere omstandigheden, totaal niet met elkaar vergelijkbaar.
Totaal wel met elkaar vergelijkbaar. Daarom heet het ook geschiedenis en niet maatschappijleer. Je vergelijkt de daden en ziet gelijkenis. Klaar. Een vergelijking is bijna nooit hetzelfde, het gaat om een gedachte die je vergelijkt.

Net zoals niet alle nazi's hetzelfde dachten, maar wel een onderliggende gedachte deelden.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:30 schreef JAM het volgende:

[..]

Ja, dat was in reactie op kurk_droog. Wat ik zeggen wil, veel van dit soort sentimenten en veronderstelde problemen komen voornamelijk voort uit de monden van mensen die er danwel geen reet mee te maken hebben, dan wel geen idee hebben van de daadwerkelijk situatie.
Marokkanen zijn gewoon relatief vaak in aanraking met justitie.

Wat valt daar niet aan te snappen? dat jij met je laptop tussen de Marokkanen durft te zitten, is daarin niet echt relevant ofzo. :') _O-
JAMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:32
De PVV heeft een zetel verloren. Vergeet ook dat niet.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:33
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef JanCees het volgende:

[..]

Ja.
Mooi zo.

http://nos.nl/video/62581(...)ns-overschreden.html
Zoals Pechtold hier zegt, zou het van geen kant kloppen als Den Haag (die toch wel bekend staat als internationale stad en waarvan veel belangrijke dingen in Den Haag situeren/gebeuren) de PVV aan de macht heeft :').
Speculariumdonderdag 20 maart 2014 @ 13:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef JAM het volgende:
De PVV heeft een zetel verloren. Vergeet ook dat niet.
Precies.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef JAM het volgende:
De PVV heeft een zetel verloren. Vergeet ook dat niet.
Daarom. Ik zie het niet zo somber in en moet nog zien dat ze die 25 zetels gaan halen, ooit. In feite heeft de redelijkheid en nuance het gisteren gewoon makkelijk gewonnen van blinde haat. En dat stemt mij positief over de toekomst. Ook om mij heen hoor ik steeds meer mensen die Wilders nu eerder een gillende gek vinden dan iemand om op te stemmen. Hij is nu net een brugje te ver gegaan denk ik.
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:34
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Totaal wel met elkaar vergelijkbaar. Daarom heet het ook geschiedenis en niet maatschappijleer. Je vergelijkt de daden en ziet gelijkenis. Klaar. Een vergelijking is bijna nooit hetzelfde, het gaat om een gedachte die je vergelijkt.
Met het verschil dat Duitsland een groot en sterk leger had met een industrie erachter om een oorlog een boost te geven, en Nederland niets van dat alles. Wilders kan hoog of laag springen, een "Hitler" kan hij eenvoudigweg nooit worden.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:35
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:31 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Het is tamelijk onzinnig om te denken dat iets niet kan alleen maar omdat het nu nog niet gebeurd is. Nogmaals, Hitler heeft alle landen niet binnen 1 dag aangevallen na het winnen van verkiezingen. Het was een opbouw van gebeurtenissen die alles mogelijk heeft gemaakt.

Daarnaast heeft Hitler de wereld helemaal niet veroverd, hij kwam amper verder dan Europa. Wilders richt zich vooral op Nederland, hij kan hier best schade aanrichten.

En een vergelijking is niet precies hetzelfde. Het gaat om het onderliggende, en dat is wat wilders wel gemeen heeft met Hitler. Of je het nou wil of niet.
Hitler wilde weldegelijk de wereld veroveren. En zijn 3e rijk stichten. Dus als we Wilders met Hitler gaan vergelijken: Gaan we eerst voor Duitsland, of eerst België, en daarna Frankrijk? Kom op, in dit land kan geen 2e Hitler opstaan. Daar zijn we te klein voor.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:35
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:34 schreef Luigi het volgende:

[..]

Daarom. Ik zie het niet zo somber in en moet nog zien dat ze die 25 zetels gaan halen, ooit. In feite heeft de redelijkheid en nuance het gisteren gewoon makkelijk gewonnen van blinde haat. En dat stemt mij positief over de toekomst. Ook om mij heen hoor ik steeds meer mensen die Wilders nu eerder een gillende gek vinden dan iemand om op te stemmen. Hij is nu net een brugje te ver gegaan denk ik.
Ach, wie neemt de peilingen nog serieus?
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:35
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef JAM het volgende:
De PVV heeft een zetel verloren. Vergeet ook dat niet.
Ik heb het idee dat door deze ophef ze er nog wel meer zullen verliezen.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:35
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:28 schreef PizzaMizza het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Geert Wilders:

Hitler:

Onthoud goed dat Adolf Hitler in zijn eerste jaren als leider nog relatief rustig was. Pas daarna escaleerde hij. De wereldoorlog begon niet met de winst op verkiezingen van Adolf Hitler.

Vergeet de geschiedenis niet.
_O-

Ordinaire dramaqueen.
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:30 schreef JAM het volgende:

[..]

Ja, dat was in reactie op kurk_droog. Wat ik zeggen wil, veel van dit soort sentimenten en veronderstelde problemen komen voornamelijk voort uit de monden van mensen die er danwel geen reet mee te maken hebben, dan wel geen idee hebben van de daadwerkelijk situatie.
Precies, mensen die op het platteland wonen en nooit een buitenlander op straat zien, dat soort mensen denken dat het in steden als Den Haag of Utrecht 1 groot Sodom & Gomorra is met op elke straathoek Marokkaanse dealers enzo. :')
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 13:37
:')

1173910_10202718929167064_1570756992_n.jpg
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:37
quote:
625788.jpg


Duitsers: Wilders als Goebbels

De toespraak van Wilders van gisteravond is ook in het buitenland opgemerkt. Het Duitse persbureau DPA vergelijkt de toespraak van Wilders met een toespraak van de minister van Propaganda in nazi-Duitsland Joseph Goebbels in 1943. Daarin vroeg Goebbels aan de toeschouwers: "Wollt Ihr den totalen Krieg?".

De Spaanse krant El País noemt Wilders xenofoob en anti-islamitisch. Volgens de krant bevestigt de uitslag van gisteren het verlies van de gevestigde partijen en de opkomst van rechts.

El País schrijft dat Wilders de afgelopen dagen de aandacht heeft opgeëist met zijn uitspraken over Marokkanen. De toespraak van gisteren wordt ook benadrukt.

Selfie
AP besteedde gisteravond al aandacht aan de toespraak van Wilders en ook grote Amerikaanse kranten zoals The Washington Post doen dat.

Op de site van de Arabische nieuwszender al Jazeera wordt aandacht besteed aan de actie die Nederlandse Marokkanen hebben opgezet tegen Wilders. Zij plaatsen op sociale media een selfie met hun Nederlandse paspoort. Al Jazeera laat op zijn site een selectie van die foto's zien.

Afstraffing
De VRT schrijft vanochtend dat D66, de SP en de lokale partijen de grote winnaars zijn. "De regeringspartijen VVD en vooral PvdA zijn de grootste verliezers", staat op de site. Ook wordt de historisch lage opkomst van 53,8 procent genoemd.

Het Amerikaanse persbureau AP opent het verhaal over de verkiezingen met de coalitiepartijen die fors verlies hebben geleden. Zo schrijft AP dat de PvdA de meest dramatische uitslag had en dat de partij in Amsterdam voor het eerst in 65 jaar geen grip meer heeft op de hoofdstad.

Het Britse persbureau Reuters meldt dat de uitslag laat zien dat de regeringspartijen worden afgestraft voor het beleid van de afgelopen jaren. Volgens Reuters zijn de gemeenteraadsverkiezingen steeds belangrijker geworden, omdat belangrijke beleidsmaatregelen tegenwoordig steeds meer door de gemeenten geregeld worden.

http://nos.nl/artikel/625770-duitsers-wilders-als-goebbels.html
PizzaMizzadonderdag 20 maart 2014 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:34 schreef Hathor het volgende:

[..]

Met het verschil dat Duitsland een groot en sterk leger had met een industrie erachter om een oorlog een boost te geven, en Nederland niets van dat alles. Wilders kan hoog of laag springen, een "Hitler" kan hij eenvoudigweg nooit worden.
Het is te simpel om te zeggen dat iets niet kan. 50 jaar geleden zouden ze je uitlachen als je zei dat je een smartphone zou hebben en een laptop die tegenwoordig alles kan.

Daarnaast doel ik niet op het feit dat Wilders een wereldoorlog wil starten, die Nederland sowieso verliest.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:35 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Hitler wilde weldegelijk de wereld veroveren. En zijn 3e rijk stichten. Dus als we Wilders met Hitler gaan vergelijken: Gaan we eerst voor Duitsland, of eerst België, en daarna Frankrijk? Kom op, in dit land kan geen 2e Hitler opstaan. Daar zijn we te klein voor.
Nogmaals, ik heb het niet over een wereldoorlog. Ik heb het over deportatie en de achterliggende gedachte. Volgens jouw gedachte zouden we nooit iemand met Hitler kunnen vergelijken omdat dit land te klein is.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:36 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Precies, mensen die op het platteland wonen en nooit een buitenlander op straat zien, dat soort mensen denken dat het in steden als Den Haag of Utrecht 1 groot Sodom & Gomorra is met op elke straathoek Marokkaanse dealers enzo. :')
Ja, dat gebral over laptops in het zonnetje enzo. Enorm stemmingmakend en bijna niet tegen op te boksen. En het doet af aan de échte problematiek van mensen die echt in een shitwijk wonen. Die zijn er, maar niet iedereen woont in Compton aan de Maas natuurlijk.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:34 schreef Hathor het volgende:

[..]

Met het verschil dat Duitsland een groot en sterk leger had met een industrie erachter om een oorlog een boost te geven, en Nederland niets van dat alles. Wilders kan hoog of laag springen, een "Hitler" kan hij eenvoudigweg nooit worden.
De opbouw van de Wehrmacht begon pas goed toen Hitler aan de macht was..
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:38
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Marokkanen zijn gewoon relatief vaak in aanraking met justitie.
Klopt.

Wat niet klopt is dat alle Marokkanen slecht zijn, sterker nog, volgens die eerder genoemde CBS cijfers is ruim 95% nog nooit in aanraking gekomen met justitie.

En toch scheert Geertje ze allemaal over 1 kam.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:39
media_xll_2166231.jpg
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:39
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:37 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Het is te simpel om te zeggen dat iets niet kan. 50 jaar geleden zouden ze je uitlachen als je zei dat je een smartphone zou hebben en een laptop die tegenwoordig alles kan.

Daarnaast doel ik niet op het feit dat Wilders een wereldoorlog wil starten, die Nederland sowieso verliest.

[..]

Nogmaals, ik heb het niet over een wereldoorlog. Ik heb het over deportatie en de achterliggende gedachte. Volgens jouw gedachte zouden we nooit iemand met Hitler kunnen vergelijken omdat dit land te klein is.
Deportatie :') Alsof andere landen dat toe gaan staan.
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:39
Hoe kan je Wilders (een domme populist in het algemeen) vergelijken met een mastermind als Hitler die de gehele wereld aankon?
Gramulaniondonderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:39 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Deportatie :') Alsof andere landen dat toe gaan staan.
Daarom gewoon de oorlog verklaren aan die landen.
Qi1donderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:31 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Het is tamelijk onzinnig om te denken dat iets niet kan alleen maar omdat het nu nog niet gebeurd is. Nogmaals, Hitler heeft alle landen niet binnen 1 dag aangevallen na het winnen van verkiezingen. Het was een opbouw van gebeurtenissen die alles mogelijk heeft gemaakt.

Daarnaast heeft Hitler de wereld helemaal niet veroverd, hij kwam amper verder dan Europa. Wilders richt zich vooral op Nederland, hij kan hier best schade aanrichten.

En een vergelijking is niet precies hetzelfde. Het gaat om het onderliggende, en dat is wat wilders wel gemeen heeft met Hitler. Of je het nou wil of niet.
Ook een klein landje als NL kan een grote oorlog ontketenen idd (al was het maar door een kettingreactie op te zetten). Voor ons gevoel lijkt het alsof Hitler binnen 1 jaar opkwam, oorlog voerde (en verloor) maar zo ging het idd niet.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:39 schreef De_Ilias het volgende:
Hoe kan je Wilders (een domme populist in het algemeen) vergelijken met een mastermind als Hitler die de gehele wereld aankon?
Ik denk dat Wilders echt behoorlijk slim is. Zo slim dat gisteren gezien moet worden als zijn eerste misstap in hele lange tijd zelfs.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:28 schreef JanCees het volgende:

[..]

Als Wilders gaat regeren wel.
Sowieso, of het nou Wilders, Rutte, Buma, Pechtold enz.... het zijn allemaal laaielichters
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
Het Openbaar Ministerie in Den Haag heeft vandaag een aantal aangiftes tegen PVV-leider Geert Wilders binnengekregen. Dat zei een woordvoerder tegen het ANP. Het OM moet nog inventariseren hoeveel aangiftes er precies zijn gedaan tegen Wilders. Dat wordt later op de dag bekend.
John5donderdag 20 maart 2014 @ 13:40
quote:
Godver :') Blijkbaar weten ze zelf niet hoe het toen begonnen is. Iig niet zoals Wilders het nu aanpakt.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:40 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Sowieso, of het nou Wilders, Rutte, Buma, Pechtold enz.... het zijn allemaal laaielichters
Want jij hebt het zo slecht he? Zo vanachter je toetsenbord.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:38 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Klopt.

Wat niet klopt is dat alle Marokkanen slecht zijn, sterker nog, volgens die eerder genoemde CBS cijfers is ruim 95% nog nooit in aanraking gekomen met justitie.

En toch scheert Geertje ze allemaal over 1 kam.
Nee, dat doet hij helemaal niet.

Hij zegt gewoon dat het goed zou zijn als er minder mensen waren van een bevolkingsgroep die relatief vaak in aanraking komt met justitie.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:39 schreef De_Ilias het volgende:
Hoe kan je Wilders (een domme populist in het algemeen) vergelijken met een mastermind als Hitler die de gehele wereld aankon?
Door fora als deze, en de gelegenheid met elkaar van mening en opinie te wisselen, is de kans op een tweede Adolf al een stuk kleiner geworden. De tijden zijn nu heel anders als in de jaren 20 en 30.
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:41 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee, dat doet hij helemaal niet.

Hij zegt gewoon dat het goed zou zijn als er minder mensen waren van een bevolkingsgroep die relatief vaak in aanraking komt met justitie.
Dat doet hij wel, misschien nog even een keer die toespraak beluisteren?
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:42
Hij had beter 'criminele Marokkanen' kunnen zeggen o.i.d. Ik hoop dat zijn uitspraak helpt de 'schaamtecultuur' te doorbreken en de goede Marokkanen het probleem ook eens te onderkennen.

De Marokkanen die ik ken zijn hoog opgeleid, slim en intelligent. Wanneer het Nederlandse Marokkanenprobleem aan de orde komt in gesprekken verbaast het me echt dat het onderwerp zo vermeden wordt. Argumenten zijn vaak dat de situatie ervoor gezorgd heeft dat er zoveel jongens crimineel gedrag vertonen en dat er meer moet worden gedaan om ze te helpen.

Ik vertel ze altijd dat ik dat de omgekeerde wereld vind. Genoeg kansen en werk in dit land. Voor iedereen.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:41 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee, dat doet hij helemaal niet.
Jawel.
imanidiotdonderdag 20 maart 2014 @ 13:42
Tot gisteren had hij zelfs een Marokkaanse stemmer tjah, domme uitspraak van de man.
Als hij nou gezegd had "criminele Marokkaan".
quote:
4s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:31 schreef PizzaMizza het volgende:

[..]

Het is tamelijk onzinnig om te denken dat iets niet kan alleen maar omdat het nu nog niet gebeurd is. Nogmaals, Hitler heeft alle landen niet binnen 1 dag aangevallen na het winnen van verkiezingen. Het was een opbouw van gebeurtenissen die alles mogelijk heeft gemaakt.

Daarnaast heeft Hitler de wereld helemaal niet veroverd, hij kwam amper verder dan Europa. Wilders richt zich vooral op Nederland, hij kan hier best schade aanrichten.

En een vergelijking is niet precies hetzelfde. Het gaat om het onderliggende, en dat is wat wilders wel gemeen heeft met Hitler. Of je het nou wil of niet.
Nahh je heb een veel te hoge pet op van wilders.

Zelfs als hij zou willen gaat dat hem niet lukken.
Dan heeft hij eerst een volk nodig dat kapot gemaakt wordt door de huidige politiek.

O shit. _O-
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:38 schreef DonJames het volgende:

[..]

De opbouw van de Wehrmacht begon pas goed toen Hitler aan de macht was..
Dat klopt, maar Duitsland is door de eeuwen heen altijd een militair powerhouse geweest. Dat ze dat toen op dat moment niet waren was een gevolg van WO1. Het was best indrukwekkend hoe ze dat in korte tijd hebben weten om te draaien. Binnen een mum van tijd hadden ze het best uitgeruste leger ter wereld.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:43
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:41 schreef Luigi het volgende:

[..]

Want jij hebt het zo slecht he? Zo vanachter je toetsenbord.
Oh, het zijn niet allemaal laaielichters? Zij doen alles wat zij beloofd of gezegd hebben?
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:39 schreef De_Ilias het volgende:
Hoe kan je Wilders (een domme populist in het algemeen) vergelijken met een mastermind als Hitler die de gehele wereld aankon?
Nounou, Hitler had de tijd/situatie gewoon goed met zich mee he. Daarbij, was hij ook niet echt democratisch ofzo.

Die mensen die allemaal de hitlergroet voor hem brachten, waren er best veel. Maar je zou nog schrikken hoeveel mensen er tegen hem waren.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:42 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Dat doet hij wel, misschien nog even een keer die toespraak beluisteren?
Jaja, die toespraak...

Maar kijk eens de interviewen die hij na die uitspraak heeft gegeven.
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:44 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Jaja, die toespraak...

Maar kijk eens de interviewen die hij na die uitspraak heeft gegeven.
Die zijn niet meer relevant natuurlijk, gezegd is gezegd.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Oh, het zijn niet allemaal laaielichters? Zij doen alles wat zij beloofd of gezegd hebben?
Een politicus kan niet alles doen wat ze beloven of zeggen, dat weet je toch ook wel :'). Wilders roept ook allerlei onmogelijke dingen waar hij toch mee scoort.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:42 schreef Nucky het volgende:
Hij had beter 'criminele Marokkanen' kunnen zeggen o.i.d. Ik hoop dat zijn uitspraak helpt de 'schaamtecultuur' te doorbreken en de goede Marokkanen het probleem ook eens te onderkennen.

De Marokkanen die ik ken zijn hoog opgeleid, slim en intelligent. Wanneer het Nederlandse Marokkanenprobleem aan de orde komt in gesprekken verbaast het me echt dat het onderwerp zo vermeden wordt. Argumenten zijn vaak dat de situatie ervoor gezorgd heeft dat er zoveel jongens crimineel gedrag vertonen en dat er meer moet worden gedaan om ze te helpen.

Ik vertel ze altijd dat ik dat de omgekeerde wereld vind. Genoeg kansen en werk in dit land. Voor iedereen.
Sorry, maar dit vind ik nogal naief :')
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nounou, Hitler had de tijd/situatie gewoon goed met zich mee he. Daarbij, was hij ook niet echt democratisch ofzo.

Die mensen die allemaal de hitlergroet voor hem brachten, waren er best veel. Maar je zou nog schrikken hoeveel mensen er tegen hem waren.
Dat is toch een totaal ander tijdperk, toen leefden mensen nog met hun gedachte in de Middeleeuwen wat sommige mensen nog steeds doen uit bepaalde bergachtige gebieden.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat klopt, maar Duitsland is door de eeuwen heen altijd een militair powerhouse geweest. Dat ze dat toen op dat moment niet waren was een gevolg van WO1. Het was best indrukwekkend hoe ze dat in korte tijd hebben weten om te draaien. Binnen een mum van tijd hadden ze het best uitgeruste leger ter wereld.
Oh, dat absoluut. Ik denk ook niet dat het met Wilders net zo zal gaan. Greetje wil de Marokkanen op de trein laten zetten door een leger animal cops :')
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:44 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Een politicus kan niet alles doen wat ze beloven of zeggen, dat weet je toch ook wel :'). Wilders roept ook allerlei onmogelijke dingen waar hij toch mee scoort.
Kortom, allemaal laaielichters inclusief Wilders
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:44 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Sorry, maar dit vind ik nogal naief :')
Ik niet.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:42 schreef Luigi het volgende:

[..]

Jawel.
Nope, je moet zijn uitspraak in de juiste context leren zien.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Oh, het zijn niet allemaal laaielichters? Zij doen alles wat zij beloofd of gezegd hebben?
Toch jammer dat mensen die geen enkel verstand van politiek hebben, wel mogen stemmen.
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
Ik vind het wel schitterend om te zien.Wilders is er weer in geslaagd iedereen -precies- daar te hebben waar hij ze wil. Maximale aandacht, ook internationaal. Mensen vallen over elkaar heen om schande te spreken en kansloze aangiftes te doen. En Geertje lacht. Alle PVV twijfelaars recht in zijn kamp.

Wat een god van een politicus
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:44 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Die zijn niet meer relevant natuurlijk, gezegd is gezegd.
Tja... :')
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:46 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Tja... :')
''Alle homo's moeten dood''

*Weerstand vanuit maatschappij

''Ik bedoelde natuurlijk dat homo's met een ongeneeslijke dodelijke ziekte binnenkort dood gaan''
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 13:47
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat klopt, maar Duitsland is door de eeuwen heen altijd een militair powerhouse geweest. Dat ze dat toen op dat moment niet waren was een gevolg van WO1. Het was best indrukwekkend hoe ze dat in korte tijd hebben weten om te draaien. Binnen een mum van tijd hadden ze het best uitgeruste leger ter wereld.
Door de eeuwen heen? Duitsland als staat zoals we het kennen bestaat toch pas sinds 1871?
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:44 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Sorry, maar dit vind ik nogal naief :')
Ja, heel naief!

http://www.nationalevacat(...)15/page/1/ignore_ids

15634 vacatures gevonden voor deze zoekopdracht
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:46 schreef DonJames het volgende:

[..]

Toch jammer dat mensen die geen enkel verstand van politiek hebben, wel mogen stemmen.
Toch jammer dat mensen die verstand hebben van politiek en die ook mogen stemmen zo in de maling genomen worden.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:47 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

''Alle homo's moeten dood''

*Weerstand vanuit maatschappij

''Ik bedoelde natuurlijk dat homo's met een ongeneeslijke dodelijke ziekte binnenkort dood gaan''
Belachelijke vergelijking: zoals ik al zei, Marokkanen, en dan vooral Marokkaans jeugd komt relatief vaak in aanraking met justitie/politie.

De gevolgtrekking die Wilders dan maakt is dat het goed zou zijn als er minder van deze bevolkingsgroep in Nederland zou zijn. Met kansberekening zou je dan namelijk kunnen concluderen dat er minder criminaliteit in Nederland is.

Wel was het zo sportief geweest van Wilders als hij het woordje crimineel voor het woordje Marokkanen had gezet. Dat was wat duidelijker geweest.
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:47 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Door de eeuwen heen? Duitsland als staat zoals we het kennen bestaat toch pas sinds 1871?
Ik had het meer over het volk, ik reken de Teutonen en Pruisen voor het gemak ook maar even als Duitsers. Het is gewoon altijd een krijgslustig volkje geweest in die contreien
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:48 schreef Nucky het volgende:

[..]

Ja, heel naief!

http://www.nationalevacat(...)15/page/1/ignore_ids

15634 vacatures gevonden voor deze zoekopdracht
Dat bewijst mijn punt.
imanidiotdonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:47 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Door de eeuwen heen? Duitsland als staat zoals we het kennen bestaat toch pas sinds 1871?
Het was meer verdeeld maar ze hielpen elkaar wel. :)
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef Hathor het volgende:

[..]

Dat klopt, maar Duitsland is door de eeuwen heen altijd een militair powerhouse geweest. Dat ze dat toen op dat moment niet waren was een gevolg van WO1. Het was best indrukwekkend hoe ze dat in korte tijd hebben weten om te draaien. Binnen een mum van tijd hadden ze het best uitgeruste leger ter wereld.
Onzin. Na de dertigjarige oorlog waren de duitse staten anderhalf tot twee eeuwen lang nergens meer.
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Dat bewijst mijn punt.
Which is?
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:48 schreef Nucky het volgende:

[..]

Ja, heel naief!

http://www.nationalevacat(...)15/page/1/ignore_ids

15634 vacatures gevonden voor deze zoekopdracht
t.o.v. hoeveel werklozen?
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 13:50
In een Democratie heeft een achterlijke tokkie mongool evenveel kiesrecht als een slim iemand.
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:50 schreef De_Ilias het volgende:
In een Democratie heeft een achterlijke tokkie mongool evenveel kiesrecht als een slim iemand.
Afschaffen dan maar die democratie?
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Belachelijke vergelijking: zoals ik al zei, Marokkanen, en dan vooral Marokkaans jeugd komt relatief vaak in aanraking met justitie/politie.

De gevolgtrekking die Wilders dan maakt is dat het goed zou zijn als er minder van deze bevolkingsgroep in Nederland zou zijn. Met kansberekening zou je dan namelijk kunnen concluderen dat er minder criminaliteit in Nederland is.

Wel was het zo sportief geweest van Wilders als hij het woordje crimineel voor het woordje Marokkanen had gezet. Dat was wat duidelijker geweest.
En dat is dus onzin. Als je wil dat de criminaliteit daalt, moet je je richten op het absolute getal. Het zal mij namelijk jeuken of mijn fiets is gejat door een Nederlander, een Mocro of een Fin. Echt totaal zinloos, dit.
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef Toefjes het volgende:

[..]

t.o.v. hoeveel werklozen?
Is niet relevant. Het is een kwestie van willen. Geen medelijden hebben met het type Marokkaan wat zogenaamd geen kansen heeft.
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 13:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:51 schreef DonJames het volgende:

[..]

En dat is dus onzin. Als je wil dat de criminaliteit daalt, moet je je richten op het absolute getal. Het zal mij namelijk jeuken of mijn fiets is gejat door een Nederlander, een Mocro of een Fin. Echt totaal zinloos, dit.
De PVV'er lijkt te denken dat wanneer je maar genoeg moskeeën sluit, de criminaliteit vanzelf stopt.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:51 schreef DonJames het volgende:

[..]

En dat is dus onzin. Als je wil dat de criminaliteit daalt, moet je je richten op het absolute getal. Het zal mij namelijk jeuken of mijn fiets is gejat door een Nederlander, een Mocro of een Fin. Echt totaal zinloos, dit.
Dit is pas onzin, veralgemeningen zijn soms juist noodzakelijk.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 13:53
Kan deze kut reeks niet gewoon worden gesloten?
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Belachelijke vergelijking
Vind ik niet.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef theunderdog het volgende:
zoals ik al zei, Marokkanen, en dan vooral Marokkaans jeugd komt relatief vaak in aanraking met justitie/politie.
Klopt, in mijn vorige post had ik je daar al gelijk in gegeven nav de CBS cijfers eerder in dit topic.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef theunderdog het volgende:
De gevolgtrekking die Wilders dan maakt is dat het goed zou zijn als er minder van deze bevolkingsgroep in Nederland zou zijn. Met kansberekening zou je dan namelijk kunnen concluderen dat er minder criminaliteit in Nederland is.
Ja zo kun je alles recht lullen wat krom is.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef theunderdog het volgende:
Wel was het zo sportief geweest van Wilders als hij het woordje crimineel voor het woordje Marokkanen had gezet. Dat was wat duidelijker geweest.
Wat denk je dat het hele punt is? Tsjonge jonge....
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:51 schreef Nucky het volgende:

[..]

Is niet relevant. Het is een kwestie van willen. Geen medelijden hebben met het type Marokkaan wat zogenaamd geen kansen heeft.
Alleen worden Marokkanen niet aangenomen omdat ze luie criminelen zijn.. Deed Hitler ook. Zette alle Joden in een Ghetto, dicht op elkaar onder erbarmelijke omstandigheden, en riep vervolgens " zie je wel, alle Joden zijn vieze zwijnen die zichzelf niet eens schoon kunnen houden"..
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:49 schreef Nucky het volgende:

[..]

Which is?
Dat er niet genoeg kansen en werk is voor iedereen. Ik neem aan dat je de werkloosheidscijfers kent?
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:53 schreef vigen98 het volgende:
Kan deze kut reeks niet gewoon worden gesloten?
Nee.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:51 schreef Nucky het volgende:

[..]

Is niet relevant. Het is een kwestie van willen. Geen medelijden hebben met het type Marokkaan wat zogenaamd geen kansen heeft.
Dus als er 200.000 werklozen zijn, en 15.000 vacatures, kan iedereen aan het werk?
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:52 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dit is pas onzin, veralgemeningen zijn soms juist noodzakelijk.
Leg dat eens uit?
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:53 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Vind ik niet.

[..]

Klopt, in mijn vorige post had ik je daar al gelijk in gegeven nav de CBS cijfers eerder in dit topic.

[..]

Ja zo kun je alles recht lullen wat krom is.

[..]

Wat denk je dat het hele punt is? Tsjonge jonge....
Wilders doet aan woordspelerij, en jij trapt erin.
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:53 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Dat er niet genoeg kansen en werk is voor iedereen. Ik neem aan dat je de werkloosheidscijfers kent?
Kwestie van willen! Als je genoeg kennis hebt om plofkraken te kunnen plegen kan je ook tegelzetter worden.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:50 schreef DonJames het volgende:

[..]

Je maakt een domme opmerking (nou ja, een stroom van domme opmerkingen eigenlijk), en roept dan "grapje!" wanneer iemand je op je domheid wijst? Helaas, trapt niemand in, op een verdwaalde PVV-stemmer misschien.
Gelukkig heb jij alle wijsheid van de wereld en vindt jij dat je niet in de maling wordt genomen door politiek Den Haag, dream on...
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:54 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Wilders doet aan woordspelerij, en jij trapt erin.
Ja hoor :')
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:50 schreef De_Ilias het volgende:
In een Democratie heeft een achterlijke tokkie mongool evenveel kiesrecht als een slim iemand.
Helaas wel volgens DonJames
Voorschriftdonderdag 20 maart 2014 @ 13:55
Ik was er bij, mooie avond was dat. Saamhorigheid op z'n best.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:43 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Oh, het zijn niet allemaal laaielichters? Zij doen alles wat zij beloofd of gezegd hebben?
Op zich vind ik het uitgevoerde beleid redelijk in lijn met de verkiezingsprogramma's van een paar jaar geleden, ja. Een uitglijder van Rutte die mensen 1000 euro belooft daargelaten. Dat jouw verwende persoon niet op zijn wenken bediend wordt in al zijn individuele wensen is heel iets anders. Maar je kunt moeilijk stellen dat een partij als de PvdA een compleet andere koers vaart dan voor de verkiezingen. Zolang een partij geen absolute meerderheid haalt (en dan nog in beide kamers) zul je moeten overleggen en compromissen moeten sluiten. Daar kun je lang over lullen, daar kun je kort over lullen, maar dat is de realiteit en dat is een realiteit waar meneer Wilders het niet over durft te hebben en waar velen van zijn aanbidders blind aan voorbijgaan.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 13:56
quote:
10s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:54 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Ja hoor :')
Ja, en als jij die interviews zou bekijken dan zou je dat snappen.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:51 schreef Nucky het volgende:

[..]

Is niet relevant. Het is een kwestie van willen. Geen medelijden hebben met het type Marokkaan wat zogenaamd geen kansen heeft.
Ga weg joh :') "Een kwestie van willen", godverdomme, wat kunnen mensen soms dom doen. Er is simpelweg niet voldoende werk. De kans op werk is nou ook niet echt groeiende momenteel. Marokkaan, Nederlander of welke afkomst dan ook, de kansen en werkaanbod zijn simpelweg niet gelijk voor iedereen.
Nuckydonderdag 20 maart 2014 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:54 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Dus als er 200.000 werklozen zijn, en 15.000 vacatures, kan iedereen aan het werk?
Als jij je best doet en het wil. Ja! Als je achterover gaat zitten met heel veel zelfmedelijden gebeurt er niet veel. ~O>
baaartdonderdag 20 maart 2014 @ 13:57
quote:
99s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef Dastan het volgende:

[..]

Verdacht is iets anders dan schuldig bevonden.

Marokkanen worden vaker onterecht aangehouden.
Aanhouden, je bedoelt als controle? Dat is geen aanhouding voor een misdrijf.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:57
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:56 schreef Nucky het volgende:

[..]

Als jij je best doet en het wil. Ja! Als je achterover gaat zitten met heel veel zelfmedelijden gebeurt er niet veel. ~O>
Volgens mij geloof je ook dat het verhaal van Sneeuwwitje en de zeven dwergen echt gebeurd is.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 13:57
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:56 schreef Nucky het volgende:

[..]

Als jij je best doet en het wil. Ja!
...
Echt? :')
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:01
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:00 schreef Barbusse het volgende:

[..]

Een naieve wereldvreemde troll. Leuk.
Als je 20 mannen hebt, en 40 vrouwen, komt elke man aan een partner. Als ze maar echt willen.

Edit": andersom natuurlijk :')
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:02
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:01 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Als je 20 mannen hebt, en 40 vrouwen, komt elke man aan een partner. Als ze maar echt willen.
2 zelfs. All aboard the rape train! Als ze maar echt willen.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:03
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:55 schreef Luigi het volgende:

[..]

Op zich vind ik het uitgevoerde beleid redelijk in lijn met de verkiezingsprogramma's van een paar jaar geleden, ja. Een uitglijder van Rutte die mensen 1000 euro belooft daargelaten. Dat jouw verwende persoon niet op zijn wenken bediend wordt in al zijn individuele wensen is heel iets anders. Maar je kunt moeilijk stellen dat een partij als de PvdA een compleet andere koers vaart dan voor de verkiezingen. Zolang een partij geen absolute meerderheid haalt (en dan nog in beide kamers) zul je moeten overleggen en compromissen moeten sluiten. Daar kun je lang over lullen, daar kun je kort over lullen, maar dat is de realiteit en dat is een realiteit waar meneer Wilders het niet over durft te hebben en waar velen van zijn aanbidders blind aan voorbijgaan.
Het gaat mij meer om dit soort onderzoeken wat mij boos maakt, dat is gewoon (belasting)geld over de balk smijten.
Toefjesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:04
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:02 schreef Barbusse het volgende:

[..]

2 zelfs. All aboard the rape train! Als ze maar echt willen.
Ja, ik zat te kutten, haha, bedoelde het andersom.
B.R.Oekhoestdonderdag 20 maart 2014 @ 14:04
Ik vind wel dat er te snel en te makkelijk met Hitler wordt gegooid hier. Op dit moment is er iemand op het wereldtoneel bezig die daar veel meer in aanmerking voor komt.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:04
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:04 schreef Toefjes het volgende:

[..]

Ja, ik zat te kutten, haha, bedoelde het andersom.
:P
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:04 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Ik vind wel dat er te snel en te makkelijk met Hitler wordt gegooid hier. Op dit moment iemand is er iemand op het wereldtoneel bezig die daar veel meer in aanmerking voor komt.
Och, het is geen wedstrijdje.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:05
Goede column van adjunct-hoofdredacteur RTL nieuws: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)/geert-ga-je-schamen
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 14:07
Referendum van Vladimir P.

1280457_205476356328474_351184755_n.jpg
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 14:08
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:05 schreef Luigi het volgende:
Goede column van adjunct-hoofdredacteur RTL nieuws: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)/geert-ga-je-schamen
Prima column inderdaad
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:08
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:05 schreef Luigi het volgende:
Goede column van adjunct-hoofdredacteur RTL nieuws: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)/geert-ga-je-schamen
nog eentje die er in trapt :')
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:08 schreef Dingflofbips het volgende:

[..]

nog eentje die er in trapt :')
Waarin precies?
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:10
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:03 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Het gaat mij meer om dit soort onderzoeken wat mij boos maakt, dat is gewoon (belasting)geld over de balk smijten.
En dat rechtvaardigt stemmen op een racist?
Life2.0donderdag 20 maart 2014 @ 14:11
goebels, bitch please :')
Life2.0donderdag 20 maart 2014 @ 14:11
quote:
99s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:32 schreef Dastan het volgende:

[..]

Verdacht is iets anders dan schuldig bevonden.

Marokkanen worden vaker onterecht aangehouden.
dan kijken we toch wat er in het gevang zit, of zitten ze daar allemaal onschuldig? :') verdomme man
Ranjitdonderdag 20 maart 2014 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:03 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Het gaat mij meer om dit soort onderzoeken wat mij boos maakt, dat is gewoon (belasting)geld over de balk smijten.
Dat hele verhaal is uit zijn verband getrokken. Dat onderzoek ging er niet over of het met warm weer drukker is op een terras. Stop met roepen wat de rest van Nederland roept.
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:09 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Waarin precies?
In de Wilders-troll

Heeft er iemand al door dat dit soort reacties zijn bedoeling zijn? Als je Wilders wil 'bestrijden' dan zou ik een andere tactiek kiezen
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:14
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:10 schreef Luigi het volgende:

[..]

En dat rechtvaardigt stemmen op een racist?
Daar heb ik het toch niet over, ik heb het erover dat iedereen van de politiek laaielichters zijn en dat niemand doet wat hij zegt of beloofd.
Dastandonderdag 20 maart 2014 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:11 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

dan kijken we toch wat er in het gevang zit, of zitten ze daar allemaal onschuldig? :') verdomme man
Wat zijn daar de cijfers dan van?
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 14:15
Het moet maar eens over zijn, Wilders mag alles zeggen, maar als iemand anders wat zinnigs zegt is de kwal beledigd en stapt hij naar de rechter!!!!!!!
Goed dat er nu eens aangifte wordt gedaan door zoveel mensen!!
Het wordt tijd dat hij niet meer ongescheneerd alles kan zeggen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Debbie en Frank, Ik doe aangifte tegen Wilders

Henk en Ingrid, eat your heart out.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:14 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Daar heb ik het toch niet over, ik heb het erover dat iedereen van de politiek laaielichters zijn en dat niemand doet wat hij zegt of beloofd.
Maar ondertussen leven we hier een krappe 70 jaar in vrede en bijna extreme welvaart.
ems.donderdag 20 maart 2014 @ 14:17
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:15 schreef Charismatisch het volgende:
Het moet maar eens over zijn, Wilders mag alles zeggen, maar als iemand anders wat zinnigs zegt is de kwal beledigd en stapt hij naar de rechter!!!!!!!
Wat dat betreft bestrijd hij vuur met vuur.
quote:
Goed dat er nu eens aangifte wordt gedaan door zoveel mensen!!
Het wordt tijd dat hij niet meer ongescheneerd alles kan zeggen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helaas niet mee eens.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:18
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:16 schreef Luigi het volgende:

[..]

Maar ondertussen leven we hier een krappe 70 jaar in vrede en bijna extreme welvaart.
Nee man, Nederland is KAPOT zeg ik je! Ik ben ook eigenlijk gevlucht, niet geemigreerd.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:19
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:16 schreef Luigi het volgende:

[..]

Maar ondertussen leven we hier een krappe 70 jaar in vrede en bijna extreme welvaart.
Klopt, alleen wordt die welvaart nu wel ernsitg verstoord
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:14 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Daar heb ik het toch niet over, ik heb het erover dat iedereen van de politiek laaielichters zijn en dat niemand doet wat hij zegt of beloofd.
En daarom moeten alle Marokkanen het land uit..? Of zit je nou gewoon totaal off-topic te blaten?
Life2.0donderdag 20 maart 2014 @ 14:19
quote:
99s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:15 schreef Dastan het volgende:

[..]

Wat zijn daar de cijfers dan van?
ja, maar misschien wil je die niet zien
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:19 schreef DonJames het volgende:

[..]

En daarom moeten alle Marokkanen het land uit..? Of zit je nou gewoon totaal off-topic te blaten?
De kosten van dat onderzoek worden veroorzaakt door Achmed en Karim die naar meisjes sissen natuurlijk.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 14:20
Geert Wilders moet aftreden als politicus (1.191 ondertekeningen)

PETITIE

Wij willen graag dat er een eind komt aan het racisme dat op het hart van de heer Wilders ligt.

Wij constateren dat veel uitspraken van de heer Wilders in strijd zijn met artikel 1 van de Grondwet. In dit artikel staat namelijk het gelijkheidsbeginsel en het discriminatieverbod geformuleerd. Het artikel geeft aan dat gelijke gevallen gelijk behandeld dienen te worden en dat discriminatie op grond van godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook niet is toegestaan. Dit geldt dus OOK voor Wilders.

Wij verzoeken dat de heer Wilders wordt gewezen op zijn gedrag en zijn uitlatingen en dat hier een eind aan komt. In een multicultureel land zoals Nederland zijn wij zo een politicus (die een rolmodel moet voorstellen) liever kwijt dan rijk. Indien de heer Wilders zijn gedrag niet aanpast willen wij dat dit consequenties heeft voor hem.

Wij leven in een vrij land met vrijheid van meningsuiting maar er zijn grenzen.
Deze zijn bereikt.
http://petities.nl/petiti(...)treden-als-politicus
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:19 schreef DonJames het volgende:

[..]

En daarom moeten alle Marokkanen het land uit..? Of zit je nou gewoon totaal off-topic te blaten?
Ik heb nergens letterlijk gezegd dat Marokkanen het land uit moeten, ik heb wel gezegd dat bepaalde groeperingen harder aangepakt moeten worden.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:19 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Klopt,
Dus je kunt toegeven dat al die laaielichters en weet ik veel wat er ondertussen wel mede voor hebben gezorgd dat jij in luxe en vrijheid kunt leven nu?

quote:
alleen wordt die welvaart nu wel ernsitg verstoord
Ernstig nog wel. Komt je 2e iPad in gevaar? De skivakantie?
Life2.0donderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:12 schreef Dingflofbips het volgende:

[..]

Als je Wilders wil 'bestrijden' dan zou ik een andere tactiek kiezen

van die marokkaanse wijven die mbo rechten doen :')
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:19 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Klopt, alleen wordt die welvaart nu wel ernsitg verstoord
Vreselijk inderdaad, de hele dag met je volgevreten harses op een internetforum kunnen posten. Wat een armoede.
Zithdonderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
Having just been exposed to Mr. Geert Wilders's raffish ruses, I ponder how best to express my disgust at Mr. Wilders's total lack of sensitivity and reasoning. The full truth of my conclusion I shall develop in the course of this letter but the conclusion's general outline is that no matter what else we do, our first move must be to educate everyone about how most people, unless they're irremediably meddlesome, acknowledge that it is almost funny (but is actually rather scary) to see how far Mr. Wilders will go to break down the industrial-technological system. That's the first step: education. Education alone is not enough, of course. We must also explain the Geert Wilders factor in the equation of Chekism. Relative even to wild agelasts, he is more excitable, more violent, less sexually restrained, more impulsive, more prone to crime, less altruistic, less inclined to follow rules, and less cooperative. For the benefit of any doubting Thomases I will prove that point via an explanation of how Mr. Wilders's cringers realize that if their aims were sufficiently revealed, an informed public would have the power to upset their well-laid plans. It's that simple.

While the concept of broad-based peace and social justice coalitions remains desirable, Mr. Wilders's acolytes have been pivotal in sustaining the narrative that the more paperasserie and bureaucracy we have to endure, the better. Towards this end they toss about inflated figures, dubious “facts”, and exaggerated claims about how totalitarianism brings one closer to nirvana. All of Mr. Wilders's flunkies are thieves—idle, envious, and ready to plunder and enslave their weaker neighbors. It's therefore not surprising that Mr. Wilders has no discernible talents. The only things he has really mastered are biological functions. Well, I suppose Mr. Wilders is also good at convincing people that university professors must conform their theses and conclusions to his lascivious, liberticidal prejudices if they want to publish papers and advance their careers, but my point is that Mr. Wilders is planning to exploit issues such as the global economic crisis and the increase in world terrorism in order to instigate planet-wide chaos. Planet-wide chaos is his gateway to global tyranny, which will in turn enable him to wreck our country, derail our civilization, and threaten the human race with extinction.

There's no shortage of sin in the world today. It's been around since the Garden of Eden and will undoubtedly persist as long as Mr. Wilders continues to create a Mr. Wilders-centric society in which randy picaros dictate the populace's values and myths, its traditions and archetypes. He has been deluding people into believing that we should avoid personal responsibility. Don't let him delude you, too. Something that I have heard repeated several times from various sources—a sort of “tag line” for Mr. Wilders—is, “We should go out and lead me down a path of pain and suffering. And when we're done with that, we'll all view countries and the people that live in them either as economic targets to be exploited or as military targets to be defeated.” This is not a direct quote, nor have I heard it from Mr. Wilders's lips directly but several sources have paraphrased the content to me in near-enough ways that I feel fairly confident it actually was said. And to be honest, I have no trouble believing it.

Let me give you some important advice: Don't let Mr. Wilders define you. Instead, show him that you're in control by criticizing Mr. Wilders's complicity in the widespread establishment of antipluralism. I insist that even the most unassertive milquetoast should be able to do something like that. At a minimum, you should remember that unless you define success using the sort of loosey-goosey standards by which Mr. Wilders abides you'll realize that true measures of success involve acting against injustice, whether it concerns drunk driving, domestic violence, or even misoneism. Success is getting the world to see that Mr. Wilders is careless with data, makes all sorts of causal interpretations of things without any real justification, has a way of combining disparate ideas that don't seem to hang together, seems to show a sort of pride in his own biases, gets into all sorts of discourteous speculation, and then makes no effort to test out his speculations—and that's just the short list!

Mr. Wilders wants to hoodoo us. Such intolerance is felt by all people, from every background. I promise you, again and again and again, that I will never sanctify his depravity. Mr. Wilders, on the other hand, is so eager to do exactly that that he's already begun putting a clog on all attempts to limit his power. The reason I'm distinguishing my actions from his here is that I am skeptical of efforts to produce a lamebrained definition of “pseudoparenchymatous”—and Mr. Wilders knows it.

We must encourage opportunity, responsibility, and community. Only then can a society free of his illaudable manifestos blossom forth from the roots of the past. And only then will people come to understand that the next time he decides to stir up class hatred, he should think to himself, cui bono?—who benefits? For the record, when people say that bigotry and hate are alive and well, they're right. And Mr. Wilders is to blame.

I could write a hundred letters about how anger is contagious. I can tell innumerable stories about Mr. Wilders's desire to terrorize the public. And I can show you that his equivocations are uncalled for. Regardless of what I actually do, however, Mr. Wilders keeps saying that he is the most recent incarnation of the Buddha. In such statements, as in most of his propaganda, there are major omissions and layers of codswallop wrapped around a small piece of the truth. The real story is that Mr. Wilders's occasional demonstrations of benevolence are not genuine. Nor are his promises. In fact, the objection may still be raised that newspapers should report only on items Mr. Wilders agrees with. At first glance this sounds almost believable yet the following must be borne in mind: If we were to let Mr. Wilders get away with leaving behind a legacy of perpetual indebtedness in developing countries, that would be a gross miscarriage of justice.

Only through education can individuals gain the independent tools they need to win the culture war and save this country. But the first step is to acknowledge that he doesn't want to acknowledge that he files one grievance after another. In fact, Mr. Wilders would rather block all discussion on the subject. I suppose that's because his statements such as “Courtesy and manners don't count for anything” indicate that we're not all looking at the same set of facts. Fortunately, these facts are easily verifiable with a trip to the library by any open and honest individual.

On the other hand, I can't understand why Mr. Wilders has to be so unprincipled. Maybe a dybbuk has taken up residence inside Mr. Wilders's head and is making him perpetrate acts of the most Pecksniffian character. It's a bit more likely, however, that I unquestionably have no appetite for producing precisely the alienation and conflict needed to produce a new generation of predatory anarchists whose opinions and prejudices, far from being enlightened and challenged, are simply legitimized. Many vainglorious ivory-tower academics, however, do. That's why I want them all to read this letter and others like it and discover for themselves that if Mr. Wilders's exegeses were intended as a joke, Mr. Wilders forgot to include the punchline. Mr. Wilders's accusations have no basis in science or in human experience. Instead, they consist of impractical, inhumane canards derived from a world view rooted in ungrateful zabernism. Mr. Wilders doesn't want us to know about his plans to work both sides of the political fence. Otherwise, we might do something about that.

As I see it, Mr. Wilders wants to create a climate in which it will be assumed that our achievements reflect not individual worth, talent, or skill, but special consideration. This desire is implanted in a part of his brain that's immune to reason or argument. Consequently, there's no chance that we can get him to see that if you've read any of the untrustworthy slop that he has concocted, you'll sincerely recall his description of his plan to agitate for indoctrination programs in local schools. If you haven't read any of it, well, all you really need to know is that I personally cannot believe how many actual, physical, breathing, thinking people have fallen for Mr. Wilders's subterfuge. I'm utterly stunned. Isn't it odd that shameless, gruesome buggers, whose reprehensible lifestyle will see to it that all patriotic endeavors are directed down blind alleys where they end in frustration and discouragement in the near future, are immune from censure? Why is that? Well, I asked the question so I should answer it. Let me start by saying that we have to set an example. If we do, others will follow, and soon everyone will be reinforcing what is best in people. This is an encouraging prospect, especially given that I must part company with many of my peers when it comes to understanding why Mr. Wilders prefers “Fisking”—line-by-line rebuttals in which facts are dropped like radar chaff—to rational debate or building a coherent argument. My peers maintain that Mr. Wilders's idolators favor a lifestyle that is as biased as Mr. Wilders's politics. While this is indisputably true, I believe we must add that if Mr. Wilders doesn't realize that it's generally considered bad style to advertise “magical” diets and bogus weight-loss pills, then he should read one of the many self-help books on the subject. I recommend he buy one with big print and lots of pictures. Maybe then Mr. Wilders will grasp the concept that if he can't be reasoned out of his prejudices, he must be laughed out of them. If he can't be argued out of his selfishness, he must be shamed out of it. And that's it. Anyone who says that the more strepitant the communication, the more perspicuous the message, can be branded as both power-drunk and ignorant.
Basp1donderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:38 schreef DonJames het volgende:

[..]

De opbouw van de Wehrmacht begon pas goed toen Hitler aan de macht was..
Maar goed blijkbaar weten PVV aanhangers alles toch beter, net zoals hun blonde god. :D
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:20 schreef Barbusse het volgende:

[..]

De kosten van dat onderzoek worden veroorzaakt door Achmed en Karim die naar meisjes sissen natuurlijk.
Ik vind zo'n WhateverWhatever typerend voor de grote boze Nederlander anno nu. Boos zijn over iets, maar niet precies weten waarover.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:21
quote:
10s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:20 schreef Luigi het volgende:

[..]

Dus je kunt toegeven dat al die laaielichters en weet ik veel wat er ondertussen wel mede voor hebben gezorgd dat jij in luxe en vrijheid kunt leven nu?

[..]

Ernstig nog wel. Komt je 2e iPad in gevaar? De skivakantie?
Volgens mij woon jij nog thuis of heb je een eigen woning?
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:20 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Ik heb nergens letterlijk gezegd dat Marokkanen het land uit moeten, ik heb wel gezegd dat bepaalde groeperingen harder aangepakt moeten worden.
Want die groeperingen zorgen ervoor dat de politiek louter uit laaielichters bestaat? Ah, logisch.

Je ziet ze een beetje vliegen geloof ik :W
Trebodonderdag 20 maart 2014 @ 14:22
ALLE TURKEN NAAR MAROKKO
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:21 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Volgens mij woon jij nog thuis of heb je een eigen woning?
Eigen woning, nog nooit een dag werkloos geweest. Ben ik trots op, ja.
supernigerdonderdag 20 maart 2014 @ 14:25
Geertgod heeft gelijk.
En de Marokkanen moeten maar eens in de spiegel kijken. Er is een reden dat ze zo gehaat worden.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:25
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:21 schreef Luigi het volgende:

[..]

Ik vind zo'n WhateverWhatever typerend voor de grote boze Nederlander anno nu. Boos zijn over iets, maar niet precies weten waarover.
Een soort Bolderbast dus?
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:26
Ik vind dit topic stigmatiserend voor het (grote) deel vd bevolking die voor Geert's PVV gekozen heeft.

Pot verwijt ketel!
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 14:26
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:23 schreef Luigi het volgende:

[..]

Eigen woning, nog nooit een dag werkloos geweest. Ben ik trots op, ja.
En de lasten per maand, vind je dat normaal?
Ik hou weinig van mijn salaris over hoor per maand en dan verdien ik nog geen eens zo slecht.
Alouloudonderdag 20 maart 2014 @ 14:26
Mr. Wilders en zijn aanhangers mogen de Marokkanen zelf hardhandig proberen uit te zetten indien zij zo echt woord bij de daad durven te voegen ^O^ Tot dan is het niet meer dan slappe retoriek voor de vorm.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:26 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

En de lasten per maand, vind je dat normaal?
Ik hou weinig van mijn salaris over hoor per maand en dan verdien ik nog geen eens zo slecht.
Kansen genoeg, las ik een aantal posts terug, dus werk eraan! Als het je niet lukt is het je eigen schuld en ben je een kutpauper wiens enige reden tot trots is dat je naam Dirk is, en niet Soufian.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:26 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

En de lasten per maand, vind je dat normaal?
Ik hou weinig van mijn salaris over hoor per maand en dan verdien ik nog geen eens zo slecht.
Man hou op. :D.
Hey, natuurlijk betaal ik het liefst zo weinig mogelijk aan van alles. Maar ik heb dit jaar 2 iPad's gekocht, we gaan over een maandje een midweekje naar London en dan moet de zomervakantie nog geboekt worden. Ik kan elke week m'n karretje compleet gedachtenloos volgooien bij de Albert Heijn. Rij een leuke auto.

Klagen, klagen, klagen... :').
imanidiotdonderdag 20 maart 2014 @ 14:30
quote:
10s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:29 schreef Luigi het volgende:

[..]

Man hou op. :D.
Hey, natuurlijk betaal ik het liefst zo weinig mogelijk aan van alles. Maar ik heb dit jaar 2 iPad's gekocht, we gaan over een maandje een midweekje naar London en dan moet de zomervakantie nog geboekt worden. Ik kan elke week m'n karretje compleet gedachtenloos volgooien bij de Albert Heijn. Rij een leuke auto.

Klagen, klagen, klagen... :').
Ik klaag niet maar ik zou best wat meer willen. :Y
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:31
quote:
10s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:29 schreef Luigi het volgende:

[..]

Man hou op. :D.
Hey, natuurlijk betaal ik het liefst zo weinig mogelijk aan van alles. Maar ik heb dit jaar 2 iPad's gekocht, we gaan over een maandje een midweekje naar London en dan moet de zomervakantie nog geboekt worden. Ik kan elke week m'n karretje compleet gedachtenloos volgooien bij de Albert Heijn. Rij een leuke auto.

Klagen, klagen, klagen... :').
Zo te horen ben jij in het gelukkige bezit van eem WAJONG
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:30 schreef imanidiot het volgende:

[..]

Ik klaag niet maar ik zou best wat meer willen. :Y
Klopt, het is ouderwetse hebberigheid. Ten koste van een ander. Ipv zelf je verantwoordelijkheid te nemen. Niet voor niets dat Wilders een socialist in schaapskleren is.
Luigidonderdag 20 maart 2014 @ 14:31
quote:
1s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:31 schreef Dingflofbips het volgende:

[..]

Zo te horen ben jij in het gelukkige bezit van eem WAJONG
Wat snap je niet aan 'nooit een dag werkloos geweest'?
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:26 schreef Aloulou het volgende:
Mr. Wilders en zijn aanhangers mogen de Marokkanen zelf hardhandig proberen uit te zetten indien zij zo echt woord bij de daad durven te voegen ^O^ Tot dan is het niet meer dan slappe retoriek voor de vorm.
Hij is ook totaal niet realistisch bezig, de wereld is een en al globalisering geworden.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:26 schreef Aloulou het volgende:
Mr. Wilders en zijn aanhangers mogen de Marokkanen zelf hardhandig proberen uit te zetten indien zij zo echt woord bij de daad durven te voegen ^O^ Tot dan is het niet meer dan slappe retoriek voor de vorm.
Wilders moet daarvoor eerst aan de macht komen en iets in de grondwet veranderen.

Anders is hij en zijn partijgenoten strafbaar.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:32 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Hij is ook totaal niet realistisch bezig, de wereld is een en al globalisering geworden.
Zo lastig is het anders niet: de meeste Marokkanen hebben een dubbel paspoort, van hen die crimineel zijn de Nederlandse afpakken en terug sturen.

Praktisch is dat heel goed mogelijk.
BigSmurfdonderdag 20 maart 2014 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:33 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Zo lastig is het anders niet: de meeste Marokkanen hebben een dubbel paspoort, van hen die crimineel zijn de Nederlandse afpakken en terug sturen.

Praktisch is dat heel goed mogelijk.
Ik heb eerder in dit topic gehoord dat dit niet zo is. Dus. :')
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:36 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Ik heb eerder in dit topic gehoord dat dit niet zo is. Dus. :')
Want?
BigSmurfdonderdag 20 maart 2014 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:36 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Want?
Dit waren de antwoorden, ik kon er niet zo goed uit opmaken wat het praktisch nou zo moeilijk maakte. Rechtstechnisch moet er dan natuurlijk wel e.e.a. geregeld worden.
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 12:32 schreef gelly het volgende:

[..]

Wellicht moet je de Nederlandse wet er even bijpakken. Voor het Nederlandse recht is enkel de Nederlandse nationaliteit van belang. Het zou rechtsongelijkheid in de hand werken als je externe factoren als een extra nationaliteit laat meewegen. Buiten dat, hoe wil je aantonen dat iemand een andere dan de Nederlandse nationaliteit heeft ?
quote:
3s.gif Op donderdag 20 maart 2014 12:34 schreef Re het volgende:

[..]

ten eerste zal je ze dan eerst het land uit moeten zetten maar waarnaartoe?... Naar Marokko? die zien ze al aankomen

ten tweede kun je niet onder een Marokkaans paspoort uitkomen, en als je dat wel kon wat doe je dan met Marokkanen die hun Marokkaanse paspoort inleveren... en leg je dat dan alleen Marokkanen op, want er zijn nog wel meer criminelen in Nederland met een dubbel paspoort

ten derde zal de criminaliteit alleen maar intenser en harder worden, je wilt immers niet echt gesnapt worden als er een kans is om uitgeleverd te worden

En waar ga je de grens leggen... stelen van een zakje knikkers bij de marskramer?

te vierde zal de illegaliteit enorm toenemen
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:39
quote:
5s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:31 schreef Luigi het volgende:

[..]

Wat snap je niet aan 'nooit een dag werkloos geweest'?
I call hoax
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:39 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Dit waren de antwoorden, ik kon er niet zo goed uit opmaken wat het praktisch nou zo moeilijk maakte. Rechtstechnisch moet er dan natuurlijk wel e.e.a. geregeld worden.

[..]

[..]

Ik zie het ook niet.
kossikvassikdonderdag 20 maart 2014 @ 14:41
Heb zelf Morokkaanse jeugdvrienden/klasgenoten gehad en die doen t nu allemal goed in de samenleving.

Hoe zullen normale, goedopgeleide Morokkanen zich voelen terwijl debiele aap-PVV stemmers met een IQ van 80 hen als tweederangsburgers wegzetten??

Waarom niet minder Antillianen? Minder arme mensen? PVV stemmers zijn ook oververtegenwoordigd in de criminaliteit en hebben vaker dan gemiddeld een uitkering.... waarom geen PVV mensen het land uit dan?
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:39 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Ik zie het ook niet.
Je ziet de rechtsongelijkheid niet? Dat je straf afhankelijk is van de plek waar je vader is geboren?
Alouloudonderdag 20 maart 2014 @ 14:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:32 schreef De_Ilias het volgende:
Hij is ook totaal niet realistisch bezig, de wereld is een en al globalisering geworden.
Klopt.

quote:
[quote]0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:32 schreef theunderdog het volgende:
Wilders moet daarvoor eerst aan de macht komen en iets in de grondwet veranderen.
Eerst moet ie van die "tering-EU" af inderdaad om het wettelijk proberen te regelen. Niettemin zijn zijn aanhangers vaak laffe honden die snel de ogen neerslaan bij het in de ogen kijken van een Marokkaan. Ik vraag mij af hoeveel van die "minder Marokkanen schreeuwers" een beetje ballen hebben als ze zich niet in hun PVV comfortzone begeven. In die zin is deze uiting een indirecte manier van "marokkanen terugpakken die op je straat niet eens durft aan te kijken".
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 14:49
Uhm wauw.

Was dit al gepost?

http://www.rtlnieuws.nl/n(...)/geert-ga-je-schamen
viagraapdonderdag 20 maart 2014 @ 14:49
1969324_652454154814013_1151409677_n.jpg
BigSmurfdonderdag 20 maart 2014 @ 14:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:44 schreef DonJames het volgende:

[..]

Je ziet de rechtsongelijkheid niet? Dat je straf afhankelijk is van de plek waar je vader is geboren?
De straf is afhankelijk van je keuze voor een dubbel paspoort. Als je de lusten daarvan wil, dan moet je de lasten ook dragen in geval van herhaaldelijk crimineel gedrag.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:46 schreef Aloulou het volgende:

[..]

Klopt.

[..]

Eerst moet ie van die "tering-EU" af inderdaad om het wettelijk proberen te regelen. Niettemin zijn zijn aanhangers vaak laffe honden die snel de ogen neerslaan bij het in de ogen kijken van een Marokkaan. Ik vraag mij af hoeveel van die "minder Marokkanen schreeuwers" een beetje ballen hebben als ze zich niet in hun PVV comfortzone begeven. In die zin is deze uiting een indirecte manier van "marokkanen terugpakken die op je straat niet eens durft aan te kijken".
1: Wij moeten inderdaad weg uit de EU, al vraag ik mij af of dat ook zou betekenen dat we uit de NAVO moeten.

Dat is namelijk niet wenselijk.

2: Ik ken niet veel pvv stemmers, ik heb dus geen idee of die mensen bang zijn voor Marokkanen.
Barbussedonderdag 20 maart 2014 @ 14:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:50 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

De straf is afhankelijk van je keuze voor een dubbel paspoort. Als je de lusten daarvan wil, dan moet je de lasten ook dragen in geval van herhaaldelijk crimineel gedrag.
Dubbel paspoort is geen keuze. :')
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 14:54
ajboekestijn twitterde op donderdag 20-03-2014 om 03:07:26 Wilders kan de boom in. Geen enkele partij kan nu nog met hem samenwerken reageer retweet
ajboekestijn twitterde op donderdag 20-03-2014 om 12:44:58 Een cordon sanitair maakte Vlaams Blok eerst groter en toen kleiner. Voor PVV geldt hopelijk hetzelfde reageer retweet
ajboekestijn twitterde op donderdag 20-03-2014 om 14:31:51 Uit protest tegen Wilders draag ik vandaag een hoofddoek reageer retweet
luxerobotsdonderdag 20 maart 2014 @ 14:56
quote:
Een nieuwsredactie die even haar persoonlijke mening naar voren brengt. 'Op de schaal van fout zit je hier zo fout dat dat in onze democratische rechtsstaat niet ongezegd mag blijven. Waarvan akte.'

Dus nu gaat RTL Nieuws opmaken wat wel en niet gezegd mag worden? Ik vind het weinig objectief.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 14:56
JeroenPauw1 twitterde op woensdag 19-03-2014 om 22:42:21 Wat een treurige vertoning, deze scanderende PVV'ers.. Minder, minder, minder Marokkanen #GR2014http://t.co/KyuXeRgSKZ reageer retweet
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 14:57
En dan die PVV'er die naast Wilders staat, beetje verlegen mee klappen. :')

Was dat niet die man die niet tegen de grapjes van Sjaak Bral kon?
Redonderdag 20 maart 2014 @ 14:57
ik wil ook minder negers eigenlijk... of joden gewoon omdat het kan :)
Peunagedonderdag 20 maart 2014 @ 14:58
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:57 schreef Gewas het volgende:
En dan die PVV'er die naast Wilders staat, beetje verlegen mee klappen. :')

Was dat niet die man die niet tegen de grapjes van Sjaak Bral kon?
Hij is de lijsttrekker in Den Haag dacht ik.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 14:58
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:56 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Een nieuwsredactie die even haar persoonlijke mening naar voren brengt. 'Op de schaal van fout zit je hier zo fout dat dat in onze democratische rechtsstaat niet ongezegd mag blijven. Waarvan akte.'

Dus nu gaat RTL Nieuws opmaken wat wel en niet gezegd mag worden? Ik vind het weinig objectief.
Och, objectief.. Als je zegt dat een drol stinkt is dat ook geen mening meer maar een feit, ondanks dat over smaak niet valt te twisten.
PBateman1978donderdag 20 maart 2014 @ 15:00
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:58 schreef DonJames het volgende:

[..]

Och, objectief.. Als je zegt dat een drol stinkt is dat ook geen mening meer maar een feit, ondanks dat over smaak niet valt te twisten.
Mijn eigen drollen ruiken altijd heeeeeerlijk
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 15:00
Ik scheld altijd op Amsterdam en bezing de charmes van Den Haag, maar Amsterdam is lekker links gebleven, en in Den Haag en Rijswijk vraag ik me bij iedereen af of het misschien zo’n Marokkanen- en Polenhatende bigot is.

Misschien moet ik voortaan iets liever gaan doen tegen de Amsterdammers.
http://www.frontaalnaakt.(...)egen-marokkaner.html
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:01
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:56 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Een nieuwsredactie die even haar persoonlijke mening naar voren brengt. 'Op de schaal van fout zit je hier zo fout dat dat in onze democratische rechtsstaat niet ongezegd mag blijven. Waarvan akte.'

Dus nu gaat RTL Nieuws opmaken wat wel en niet gezegd mag worden? Ik vind het weinig objectief.
100% objectiviteit bestaat niet als medium, en als journalist verander je de samenleving, dus helemaal ethisch-vrij kun je ook niet zijn. Ik vind het verdedigbaar, maar tegelijkertijd zou ik niet weten of ik het gedaan zou hebben als ik de nieuwsredactie was.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:02
quote:
8s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:58 schreef Peunage het volgende:

[..]

Hij is de lijsttrekker in Den Haag dacht ik.
Je hebt gelijk.

http://www.omroepwest.nl/(...)ekkersdebat-den-haag

Zat Sjaak Bral er (een paar dagen van tevoren) toch niet ver naast.
RobbieRonalddonderdag 20 maart 2014 @ 15:05
Haha prachtig dit. Wat een overtrokken reacties zeg in de media om zoiets onbenulligs. Zelfs een Facebook pagina en tientallen aangiftes _O- Wat een aanstellers hebben we hier in Nederland zeg..
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 15:06
KristofJacobs1 twitterde op donderdag 20-03-2014 om 09:39:23 By shocking everyone with 'Maroccans out' speech Wilders able to obscure fact that he lost in two cities he participated: -0.9% and -2.6%. reageer retweet
Loserrrrrrrrrrrrrrr.
Stimorol-donderdag 20 maart 2014 @ 15:06
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 13:15 schreef terrorsjaak het volgende:
Wilders met Hitler vergelijken ;(
De vroege jaren. Denk maar aan de jongere versie.
Mansjesterdonderdag 20 maart 2014 @ 15:10
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:05 schreef Luigi het volgende:
Goede column van adjunct-hoofdredacteur RTL nieuws: http://www.rtlnieuws.nl/n(...)/geert-ga-je-schamen
Ik wilde dit net posten

Klasse _O_
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 15:10
HumbertoTan twitterde op donderdag 20-03-2014 om 11:44:50 Willen we meer of minder? Het publiek roept minder! Minder! Minder! Ga ik regelen zegt de leider. Hoe? Opruimen misschien? Onmenselijk! reageer retweet
Janneke141donderdag 20 maart 2014 @ 15:12
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:10 schreef Mansjester het volgende:

[..]

Ik wilde dit net posten

Klasse _O_
Bijna klasse. Het zou de schrijver sieren als hij niet zou ontkennen dat dit een redactioneel stuk is, want dat is het namelijk wel. Verder ben ik het inhoudelijk wel met hem eens.
De_Iliasdonderdag 20 maart 2014 @ 15:13
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:10 schreef Charismatisch het volgende:
HumbertoTan twitterde op donderdag 20-03-2014 om 11:44:50 Willen we meer of minder? Het publiek roept minder! Minder! Minder! Ga ik regelen zegt de leider. Hoe? Opruimen misschien? Onmenselijk! reageer retweet
Lekker emotioneel die excuusneger.
luxerobotsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:13
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:01 schreef speknek het volgende:
het verdedigbaar, maar tegelijkertijd zou ik niet weten of ik het gedaan zou hebben als
Ik vind het uitermate vreemd. Politiek nieuws moet je onafhankelijk brengen, vooral als je die waarde zoals RTL Nieuws hoog in het vaandel hebt staan. Ze laten hun eigen mening weg, dat doen ze als de SGP het heeft over abortus, of als ze een crimineel interviewen.

Wilders heeft zijn uitspraak ook uitgelegd, hij wil minder immigratie, vrijwillige terugkeer en bij criminelen gedwongen terugkeer. Dat vat hij goed plat samen, voor een eng publiek. Ben ik het mee eens. Maar vind deze actie van RTL uitermate vreemd en keur dat ook af.
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:01 schreef speknek het volgende:

[..]

100% objectiviteit bestaat niet als medium, en als journalist verander je de samenleving, dus helemaal ethisch-vrij kun je ook niet zijn. Ik vind het verdedigbaar, maar tegelijkertijd zou ik niet weten of ik het gedaan zou hebben als ik de nieuwsredactie was.
Ach, het is gewoon een hoofdredactioneel commentaar. Het is op zichzelf al vreemd dat RTL dat in het verleden nooit leverde.
Redonderdag 20 maart 2014 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:13 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Lekker emotioneel die excuusneger.
alle negers opruimen!
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:15
quote:
Joah. Wel bijzonder, een hoofdredacteur die stelling neemt.
HeatWavedonderdag 20 maart 2014 @ 15:16
quote:
14s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:14 schreef Re het volgende:

[..]

alle negers opruimen!
Racist, er zijn ook gewoon negers die niet in de schoonmaakbusiness werken }:|.
luxerobotsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:16
Tevens wil ik minder :

Thijs Römer
Jeroen Pauw
Humberto Tan

Overigens is mij ter ore gekomen dat Jeroen Pauw juist meer vrouwen in zijn bed wil en dat Dick Advocaat meer geld wil.
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:16
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:13 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Ik vind het uitermate vreemd. Politiek nieuws moet je onafhankelijk brengen, vooral als je die waarde zoals RTL Nieuws hoog in het vaandel hebt staan. Ze laten hun eigen mening weg, dat doen ze als de SGP het heeft over abortus, of als ze een crimineel interviewen.

Wilders heeft zijn uitspraak ook uitgelegd, hij wil minder immigratie, vrijwillige terugkeer en bij criminelen gedwongen terugkeer. Dat vat hij goed plat samen, voor een eng publiek. Ben ik het mee eens. Maar vind deze actie van RTL uitermate vreemd en keur dat ook af.
Ze zeggen dat ze het nu weer gewoon proberen onafhankelijk te brengen.
luxerobotsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:16 schreef speknek het volgende:

[..]

Ze zeggen dat ze het nu weer gewoon proberen onafhankelijk te brengen.
Veel succes!
Redonderdag 20 maart 2014 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:16 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Racist, er zijn ook gewoon negers die niet in de schoonmaakbusiness werken }:|.
nou ja, je kan ook gewoon de KFC's sluiten dan verdwijnen ze vanzelf
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:16 schreef speknek het volgende:

[..]

Ze zeggen dat ze het nu weer gewoon proberen onafhankelijk te brengen.
Maar het 'leed' is al geschied. Elke schijn van onafhankelijkheid nu is er niet meer.
Ajacied422donderdag 20 maart 2014 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:16 schreef luxerobots het volgende:
Tevens wil ik minder :

Thijs Römer
Jeroen Pauw
Humberto Tan

Overigens is mij ter ore gekomen dat Jeroen Pauw juist meer vrouwen in zijn bed wil en dat Dick Advocaat meer geld wil.
Minder Jeroen Pauw, dan moet je wel veel nakomelingen opzoeken.
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:18
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:17 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Maar het 'leed' is al geschied. Elke schijn van onafhankelijkheid nu is er niet meer.
Dat is natuurlijk onzin.

En anders: nou en.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:18 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk onzin.

En anders: nou en.
Hoezo is dat onzin? RTL Nieuws spreekt zich uit tegen de woorden van Wilders. Elke vorm van objectiviteit is er niet meer. Dat is een vaststaand feit. Dat jou dat niet zoveel kan schelen, daar schrik ik van. Je bent dus pro censuur?

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 20-03-2014 15:19:20 ]
HeatWavedonderdag 20 maart 2014 @ 15:19
quote:
11s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:17 schreef Re het volgende:

[..]

nou ja, je kan ook gewoon de KFC's sluiten dan verdwijnen ze vanzelf
Hmmzzzz, hoeveel negers waren er voor 1972 in Nederland?
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:19
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:17 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Maar het 'leed' is al geschied. Elke schijn van onafhankelijkheid nu is er niet meer.
Maar je zou dus kunnen zeggen dat die schijn er nooit geweest is, journalisten zijn geen robots, die hebben een mening ergens over. Het punt is dat ze die niet proberen door te laten komen in de manier waarop het nieuws gebracht wordt. (tenminste bij het RTL nieuws niet, bij andere instanties zijn ze er wat opener over)
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 15:19
Maar uiteindelijk heeft Wilders zijn zin, aandacht!
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:13 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Lekker emotioneel die excuusneger.
Dit inderdaad, wat een kneus is dat.. _O-
Redonderdag 20 maart 2014 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:19 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Hmmzzzz, hoeveel negers waren er voor 1972 in Nederland?
die zaten in de export, denk ik?
Opa2012donderdag 20 maart 2014 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:19 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Hmmzzzz, hoeveel negers waren er voor 1972 in Nederland?
1.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:20
http://www.upcoming.nl/ca(...)h-tot-nu-toe#i-76181

Echt geweldig dit. Pim Fortuyn werd vermoord door de buitenlanders en NIEMAND KOMT AAN MIJN TOMOS!!!!!!
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:21
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:19 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Hoezo is dat onzin? RTL Nieuws spreekt zich uit tegen de woorden van Wilders. Elke vorm van objectiviteit is er niet meer. Dat is een vaststaand feit. Dat jou dat niet zoveel kan schelen, daar schrik ik van. Je bent dus pro censuur?
Ik heb dat stuk helemaal gelezen en nergens roept de beste man op om Wilders te censureren. Hij zegt alleen dat hij kots op diens uitspraken. Niks mis mee, dacht ik. Media kunnen prima commentaar geven op de actualiteit. Sterker, dat juich ik juist toe.
Opa2012donderdag 20 maart 2014 @ 15:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:19 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dit inderdaad, wat een kneus is dat.. _O-
Vooral als je bedenkt dat RTL dus gewoon een platform voor Wilders was.
DrMabusedonderdag 20 maart 2014 @ 15:21
Onhandig dit.

Hij verlaagt zich nu helaas steeds meer tot hetzelfde rel-niveau waar hij bij anderen zo'n hekel aan heeft.

Ik vrees dat uiteindelijk een aantal punten , die hij naar mijn mening zeer terecht maakt en openlijk benoemd , steeds meer ondersneeuwen.

De man zal ook zo langzamerhand mentaal / fysiek lijden aan de constante dreiging en de 24 uur beveiliging.

Moet echt enorm slopend zijn , voor ieder mens.

Vind ik best triest om te zien , mee te maken.

En als je zo moet leven wordt je prima voedsel , ben je een prima voedingsbodem voor uiteindelijk irrationele blinde haat die resulteert in dit soort uitlatingen.

Jammer , erg jammer.
Basp1donderdag 20 maart 2014 @ 15:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:26 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

En de lasten per maand, vind je dat normaal?
Ik hou weinig van mijn salaris over hoor per maand en dan verdien ik nog geen eens zo slecht.
En wilders gaat dat veranderen? In de meeste westerse landen betaal je een prijs om welvaart te kunnen hebben en behouden.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 15:24
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:23 schreef Basp1 het volgende:

[..]

En wilders gaat dat veranderen? In de meeste westerse landen betaal je een prijs om welvaart te kunnen hebben en behouden.
NEE! Beter lezen ajb, mijn discussie gaat over de politiek in het algemeen.
Basp1donderdag 20 maart 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:24 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

NEE! Beter lezen ajb, mijn discussie gaat over de politiek in het algemeen.
Ik dacht dat dit het wilders blinde haat volgers afzeik topic was. :D
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:20 schreef Ulx het volgende:
http://www.upcoming.nl/ca(...)h-tot-nu-toe#i-76181

Echt geweldig dit. Pim Fortuyn werd vermoord door de buitenlanders en NIEMAND KOMT AAN MIJN TOMOS!!!!!!
Wat is het verschil tussen Hitler en Wilders? Hitler vervolgde moorden en voer oorlog.

..

_O-.

Wilders staat moorden tenminste toe.
Janneke141donderdag 20 maart 2014 @ 15:26
quote:
7s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:19 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Hoezo is dat onzin? RTL Nieuws spreekt zich uit tegen de woorden van Wilders. Elke vorm van objectiviteit is er niet meer. Dat is een vaststaand feit. Dat jou dat niet zoveel kan schelen, daar schrik ik van. Je bent dus pro censuur?
Je kunt ook overdrijven natuurlijk. RTL censureert helemaal niks, maar ze geven er nu (een keer) hun mening over. Misschien niet per se handig, maar met censuur heeft het niets te maken.
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:26
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:21 schreef DrMabuse het volgende:
Hij verlaagt zich nu helaas steeds meer tot hetzelfde rel-niveau waar hij bij anderen zo'n hekel aan heeft.
wut, Wilders zit al tien jaar lang op rel-niveau.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:26 schreef speknek het volgende:

[..]

wut, Wilders zit al tien jaar lang op rel-niveau.
Dat is het makkelijkste natuurlijk.... :')

Gewoon erkennen dat Wilders op best veel punten gelijk heeft, mag niet...
Oud_studentdonderdag 20 maart 2014 @ 15:28
Nog een verschil tussen Hitler en Wilders:
Bij Wilders blijven het woorden, Hitler maakte waar wat die beloofde })
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:29
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:28 schreef Oud_student het volgende:
Nog een verschil tussen Hitler en Wilders:
Bij Wilders blijven het woorden, Hitler maakte waar wat die beloofde })
Onzin, Hitler heeft nooit beloofd dat hij mensen een goede douche zou geven
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:29
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:28 schreef Oud_student het volgende:
Nog een verschil tussen Hitler en Wilders:
Bij Wilders blijven het woorden, Hitler maakte waar wat die beloofde })
PAs p wat je zegt wnat hiedler begon ook zo en geerd maakt dalik de wereld kaputt waar wij bei staan!!!
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 15:30
Hoe dan ook...als het zijn bedoeling was een discussie aan te zwengelen is ie daar wel in geslaagd, op globaal niveau zelfs. Hij had in de marketing moeten gaan.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 15:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:30 schreef Hathor het volgende:
Hoe dan ook...als het zijn bedoeling was een discussie aan te zwengelen is ie daar wel in geslaagd, op globaal niveau zelfs. Hij had in de marketing moeten gaan.
Pesies
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:30 schreef Hathor het volgende:
Hoe dan ook...als het zijn bedoeling was een discussie aan te zwengelen is ie daar wel in geslaagd, op globaal niveau zelfs. Hij had in de marketing moeten gaan.
Wat stel jij je precies voor bij een globale Marokkanen-discussie?
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:28 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dat is het makkelijkste natuurlijk.... :')

Gewoon erkennen dat Wilders op best veel punten gelijk heeft, mag niet...
Welke punten?
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 15:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:30 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat stel jij je precies voor bij een globale Marokkanen-discussie?
Ik probeer er helemaal niet over na te denken als het jou hetzelfde blijft, beetje zonde van mijn tijd.
IkeDubaku99donderdag 20 maart 2014 @ 15:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:30 schreef Hathor het volgende:
Hoe dan ook...als het zijn bedoeling was een discussie aan te zwengelen is ie daar wel in geslaagd, op globaal niveau zelfs. Hij had in de marketing moeten gaan.
Uhm, die discussie is toch al gaande. Alleen wordt de discussie met de uitspraak van Wilders naar een andere dimensie getild.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:33
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:31 schreef speknek het volgende:

[..]

Welke punten?
Dat tuig van buitenlandse komaf harder moeten worden aangepakt. Desnoods met de vliegtuig terug.

En dat de islam als dogmatische visie een gevaar is voor de westerse vrijheden.
Hathordonderdag 20 maart 2014 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:32 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Uhm, die discussie is toch al gaande. Alleen wordt de discussie met de uitspraak van Wilders naar een andere dimensie getild.
Eigenlijk bedoelde ik meer de discussie rond zijn eigen persoon, het draait allemaal om de grote Geert Wilders show, een dag niet in de schijnwerpers is een dag niet geleefd.
Janneke141donderdag 20 maart 2014 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:33 schreef theunderdog het volgende:
Desnoods met de vliegtuig terug.
Wat een hoop moeite nog. Kunnen we ze niet gewoon neerschieten?
IkeDubaku99donderdag 20 maart 2014 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:34 schreef Hathor het volgende:

[..]

Eigenlijk bedoelde ik meer de discussie rond zijn eigen persoon, het draait allemaal om de grote Geert Wilders show, een dag niet in de schijnwerpers is een dag niet geleefd.
Oh oke. :)
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:34 schreef Janneke141 het volgende:

[..]

Wat een hoop moeite nog. Kunnen we ze niet gewoon neerschieten?
Nee, troll
hafcfandonderdag 20 maart 2014 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:31 schreef speknek het volgende:

[..]

Welke punten?
Dat Marokkanen aanzienlijk veel problemen geven.
luxerobotsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:35


[ Bericht 17% gewijzigd door luxerobots op 20-03-2014 15:44:57 ]
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:33 schreef theunderdog het volgende:
En dat de islam als dogmatische visie een gevaar is voor de westerse vrijheden.
De islam weet tenminste van aanpakken.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:25 schreef speknek het volgende:

[..]

Wat is het verschil tussen Hitler en Wilders? Hitler vervolgde moorden en voer oorlog.

..

_O-.

Wilders staat moorden tenminste toe.
Pareltjes. Echt, alleen maar pareltjes.....
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:36 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

De islam weet tenminste van aanpakken.
1376_4ea0.jpeg
beantheriodonderdag 20 maart 2014 @ 15:37
Was deze al gepost? Joods Nederland neemt afstand van Geert Wilders en de PVV
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:37
quote:
Nee, Geurt, je freunden!
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:38
quote:
Dus?

Wilders vindt Israël alleen maar leuk omdat ze zo lief zijn voor de Palestijnen. Hij gaat echt niet slechter slapen als Joods Nederland afstand van hem neemt hoor.
Dingflofbipsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:39
quote:
:') wat een club schijnheilen

Zonder hitler waren die clubs er niet eens geweest. Laat ze dankbaar zijn
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:39
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:39 schreef Dingflofbips het volgende:

[..]

:') wat een club schijnheilen

Zonder hitler waren die clubs er niet eens geweest. Laat ze dankbaar zijn
Also, also , also.
JackHerrerdonderdag 20 maart 2014 @ 15:39
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:38 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dus?

Wilders vindt Israël alleen maar leuk omdat ze zo lief zijn voor de Palestijnen. Hij gaat echt niet slechter slapen als Joods Nederland afstand van hem neemt hoor.
Inderdaad, pas als zijn vriendjes uit Israel (en de VS) stoppen met geld geven.
beantheriodonderdag 20 maart 2014 @ 15:41
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:38 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Dus?

Wilders vindt Israël alleen maar leuk omdat ze zo lief zijn voor de Palestijnen. Hij gaat echt niet slechter slapen als Joods Nederland afstand van hem neemt hoor.
Hij is altijd uitgesproken pro-Israël geweest (hij heeft er ook een tijd gewoond dacht ik?) dus dit is wel bijzonder.
Gramulaniondonderdag 20 maart 2014 @ 15:42
eelcobvr twitterde op donderdag 20-03-2014 om 14:37:17 Zijn er al aangifteselfies? reageer retweet
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:41 schreef beantherio het volgende:

[..]

Hij is altijd uitgesproken pro-Israël geweest (hij heeft er ook een tijd gewoond dacht ik?) dus dit is wel bijzonder.
Ja hehe, Israel maakt gehakt voor de Arabische moslims .
DrMabusedonderdag 20 maart 2014 @ 15:44
quote:
Joods Nederland.

Zitten alle joden in Nederland bij die club?

Dat ze dat zo kunnen neerzetten?
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:47
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:33 schreef theunderdog het volgende:
Dat tuig van buitenlandse komaf harder moeten worden aangepakt.
Niet eens, hard straffen werkt niet voor wannabe G's en verergert hooguit het dissociatie probleem.
quote:
Desnoods met de vliegtuig terug.
de vliegtuig? niet eens, als ze hier geboren zijn is het ons probleem.
quote:
En dat de islam als dogmatische visie een gevaar is voor de westerse vrijheden.
eens.
Nouja heb ik hem op een punt toch gelijk gegeven. Ik heb daar niet veel moeite mee. Als het zinnig is geef ik hem gelijk, het is alleen bijna nooit zinnig, dus: troll-niveau.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:47 schreef speknek het volgende:

[..]

Niet eens, hard straffen werkt niet voor wannabe G's en verergert hooguit het dissociatie probleem.

[..]

de vliegtuig? niet eens, als ze hier geboren zijn is het ons probleem.

[..]

eens.
Nouja heb ik hem op een punt toch gelijk gegeven. Ik heb daar niet veel moeite mee. Als het zinnig is geef ik hem gelijk, het is alleen bijna nooit zinnig, dus: troll-niveau.
Waarom zou het "ons" probleem zijn?

Als mensen een dubbel paspoort hebben, dan kunnen ze toch gewoon terug gestuurd worden naar land van herkomst?
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:35 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Dat Marokkanen aanzienlijk veel problemen geven.
Dit wil niemand toegeven? Man man waar ben je de laatste tien jaar geweest.
speknekdonderdag 20 maart 2014 @ 15:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:48 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Waarom zou het "ons" probleem zijn?

Als mensen een dubbel paspoort hebben, dan kunnen ze toch gewoon terug gestuurd worden naar land van herkomst?
Moreel is het ons probleem, omdat terugsturen naar het land van herkomst ons land zou zijn.
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:49 schreef speknek het volgende:

[..]

Moreel is het ons probleem, omdat terugsturen naar het land van herkomst ons land zou zijn.
Nee, deze mensen kiezen ervoor om een dubbel paspoort te behouden. Ik vind dat allemaal best, maar als je je in het ene land niet weet te gedragen, dan zou ik niet weten waarom we ze niet op het vliegtuig zetten naar het land dat op het andere paspoort staat.

Land van herkomst- land waar de ouders, oma,s, opa,s vandaan komen. Mensen zonder Nederlands paspoort zouden sowieso per direct op moeten donderen als ze criminele feiten begaan.
DrMabusedonderdag 20 maart 2014 @ 15:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:48 schreef speknek het volgende:

[..]

Dit wil niemand toegeven? Man man waar ben je de laatste tien jaar geweest.
Toegeven wel.

Er daadwerkelijk wat aan doen.

Dat is de kwestie.
hafcfandonderdag 20 maart 2014 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:48 schreef speknek het volgende:

[..]

Dit wil niemand toegeven? Man man waar ben je de laatste tien jaar geweest.
Wat lul je nou weer? :') Jij zei op welke punten hij gelijk heeft.
KoosVogelsdonderdag 20 maart 2014 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:51 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Nee, deze mensen kiezen ervoor om een dubbel paspoort te behouden. Ik vind dat allemaal best, maar als je je in het ene land niet weet te gedragen, dan zou ik niet weten waarom we ze niet op het vliegtuig zetten naar het land dat op het andere paspoort staat.

Land van herkomst- land waar de ouders, oma,s, opa,s vandaan komen. Mensen zonder Nederlands paspoort zouden sowieso per direct op moeten donderen als ze criminele feiten begaan.
En als de figuren zeggen: oké, dan geven we ons Marokkaanse paspoort op?
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:53 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

En als de figuren zeggen: oké, dan geven we ons Marokkaanse paspoort op?
Dan zijn het Nederlanders, en kunnen we ze niet naar Marokko sturen.

Simpel toch?
JackHerrerdonderdag 20 maart 2014 @ 15:54
Je kan je Marokkaanse paspoort niet opgeven.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:44 schreef DrMabuse het volgende:

[..]

Joods Nederland.

Zitten alle joden in Nederland bij die club?

Dat ze dat zo kunnen neerzetten?
Als vertegenwoordiger van de Joodse Gemeenschap in Nederland nemen we met kracht afstand van zijn uitspraken”, schrijft het CJO in een persbericht.

De bij het Centraal Joods Overleg aangesloten organisaties zijn: Nederlands-Israëlitisch Kerkgenootschap (NIK);Portugees-Israëlitisch Kerkgenootschap (PIK);Nederlands Verbond voor Progressief Jodendom; Federatie Nederlandse Zionisten (FNZ); Stichting Joods Maatschappelijk Werk (JMW); Centrum Informatie en Documentatie Israël (CIDI);Nederlands Joodse Jeugd (NJJ) en Stichting Bij Leven en Welzijn (BLEW).
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 16:00
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:54 schreef JackHerrer het volgende:
Je kan je Marokkaanse paspoort niet opgeven.
Volgens de Marokkaanse wet blijft iemand van Marokkaanse afkomst altijd Marokkaans staatsburger. Net als in Griekenland, Iran en Argentinië, kun je in Marokko je paspoort niet inleveren.
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 15:54 schreef theunderdog het volgende:

Dan zijn het Nederlanders, en kunnen we ze niet naar Marokko sturen.

Simpel toch?
Nogmaals:

quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 14:44 schreef DonJames het volgende:
Je ziet de rechtsongelijkheid niet?
...
theunderdogdonderdag 20 maart 2014 @ 16:07
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:06 schreef DonJames het volgende:

[..]

Nogmaals:

[..]

Die is er niet.
WhateverWhateverdonderdag 20 maart 2014 @ 16:08
quote:
Ajax is ook klaar met Wilders...
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 16:10
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:07 schreef theunderdog het volgende:

[..]

Die is er niet.
Eh, jawel. Overduidelijk. De straf is in dat geval afhankelijk van je afkomst. Als je daar geen rechtsongelijkheid in ziet...
BigSmurfdonderdag 20 maart 2014 @ 16:13
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:10 schreef DonJames het volgende:

[..]

Eh, jawel. Overduidelijk. De straf is in dat geval afhankelijk van je afkomst. Als je daar geen rechtsongelijkheid in ziet...
Afhankelijk van je dubbele paspoort, niet je afkomst. Dat je die niet af kan geven in uitzonderlijke gevallen (een aantal waaronder Marokko) staat daar toch los van? Dat is hun probleem.

Ik snap niet waarom mensen hier altijd zo moeilijk over doen. Als je je gewoon netjes aan de wet houdt is er niemand die een probleem maakt van je dubbele paspoort. Het wordt een probleem wanneer je herhaaldelijk crimineel gedrag vertoont. Op dat moment verspeel je gewoon je rechten. We hebben het over bijvoorbeeld herhaaldelijk crimineel gedrag, na het plegen van meerdere misdrijven. Dat soort mensen wil jij hier houden terwijl er een oplossing is om ze uit te zetten?
Basp1donderdag 20 maart 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:13 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Afhankelijk van je dubbele paspoort, niet je afkomst. Dat je die niet af kan geven in uitzonderlijke gevallen (een aantal waaronder Marokko) staat daar toch los van? Dat is hun probleem.

Ik snap niet waarom mensen hier altijd zo moeilijk over doen. Als je je gewoon netjes aan de wet houdt is er niemand die een probleem maakt van je dubbele paspoort. Het wordt een probleem wanneer je herhaaldelijk crimineel gedrag vertoont. Op dat moment verspeel je gewoon je rechten.
Dus als je een dubbel paspoort heb kun je je rechten verspelen, maar de nederlandse tokkies behouden hun rechten. Zelfs mijn neefje van 6 snapt dan dat er dan rechtsongelijkheid is. :')
DonJamesdonderdag 20 maart 2014 @ 16:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:13 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Afhankelijk van je dubbele paspoort, niet je afkomst. Dat je die niet af kan geven in uitzonderlijke gevallen (een aantal waaronder Marokko) staat daar toch los van? Dat is hun probleem.
Het dubbele paspoort is juist volledig afhankelijk van afkomst!
quote:
Ik snap niet waarom mensen hier altijd zo moeilijk over doen. Als je je gewoon netjes aan de wet houdt is er niemand die een probleem maakt van je dubbele paspoort. Het wordt een probleem wanneer je herhaaldelijk crimineel gedrag vertoont. Op dat moment verspeel je gewoon je rechten. We hebben het over bijvoorbeeld herhaaldelijk crimineel gedrag, na het plegen van meerdere misdrijven. Dat soort mensen wil jij hier houden terwijl er een oplossing is om ze uit te zetten?
Drogredenatie, ga ik niet eens op in.
#ANONIEMdonderdag 20 maart 2014 @ 16:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:13 schreef BigSmurf het volgende:

[..]

Afhankelijk van je dubbele paspoort, niet je afkomst. Dat je die niet af kan geven in uitzonderlijke gevallen (een aantal waaronder Marokko) staat daar toch los van? Dat is hun probleem.

Ik snap niet waarom mensen hier altijd zo moeilijk over doen. Als je je gewoon netjes aan de wet houdt is er niemand die een probleem maakt van je dubbele paspoort. Het wordt een probleem wanneer je herhaaldelijk crimineel gedrag vertoont. Op dat moment verspeel je gewoon je rechten. We hebben het over bijvoorbeeld herhaaldelijk crimineel gedrag, na het plegen van meerdere misdrijven. Dat soort mensen wil jij hier houden terwijl er een oplossing is om ze uit te zetten?
Ben het eens met je opvatting. Bij notoire, onverbeterlijke criminelen met een dubbel paspoort moet het afnemen van de Nederlandse nationaliteit een serieuze optie worden.

Ik zie trouwens ook niet in waarom dit rechtsongelijkheid is. Je legt gewoon bij wet vast dat bij notoire criminelen het afnemen van de Nederlandse nationaliteit mogelijk is. Vervolgens, als zo'n situatie zich aandient, toets je of dat afnemen werkelijk mogelijk is, zonder dat de persoon in kwestie statenloos wordt. Dat is het geval wanneer je iemand met alleen een Nederlands paspoort zijn nationaliteit afneemt.
BigSmurfdonderdag 20 maart 2014 @ 16:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:20 schreef DonJames het volgende:

[..]

Het dubbele paspoort is juist volledig afhankelijk van afkomst!
Je kan er toch voor kiezen om je tweede nationaliteit op te geven (wederom op uitzonderingen na)? Doe je dat niet, dan kan afname Nederlandse paspoort het gevolg zijn. Áls je je niet aan de regeltjes houdt en voortdurend in de fout gaat.
quote:
[..]

Drogredenatie, ga ik niet eens op in.
:')
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2014 16:22 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ben het eens met je opvatting. Bij notoire, onverbeterlijke criminelen met een dubbel paspoort moet het afnemen van de Nederlandse nationaliteit een serieuze optie worden.

Ik zie trouwens ook niet in waarom dit rechtsongelijkheid is. Je legt gewoon bij wet vast dat bij notoire criminelen het afnemen van de Nederlandse nationaliteit mogelijk is. Vervolgens, als zo'n situatie zich aandient, toets je of dat afnemen werkelijk mogelijk is, zonder dat de persoon in kwestie statenloos wordt. Dat is het geval wanneer je iemand met alleen een Nederlands paspoort zijn nationaliteit afneemt.
Precies dit. Ik heb het niet over iemand die een keertje gepakt wordt voor winkeldiefstal.
Charismatischdonderdag 20 maart 2014 @ 16:24
Samsom: Wilders hitst op en zaait haat
PVV-Geert Wilders heeft zich met zijn uitlatingen over Marokkanen op de verkiezingsavond gisteren schuldig gemaakt aan 'ophitsen' en 'haatzaaien'. PvdA-leider Diederik Samsom heeft dat tegen het ANP gezegd. .
http://www.volkskrant.nl/(...)d&utm_medium=twitter