SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:
De openingspost is hier te vinden.
Je moet jezelf dan wel even registreren!"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
Ja, vrij veel:quote:Op zaterdag 9 november 2013 03:05 schreef TwyLight het volgende:
Is er tijdens Blizzcon nog een keer een WoW presentatie met meer info?
quote:Op zaterdag 9 november 2013 08:48 schreef trigt013 het volgende:
Wanneer krijgen we nu eindelijk iets te horen over Titan?
Oorspronkelijk idee in de koelkast, ze zijn er weer opnieuw mee begonnen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 08:48 schreef trigt013 het volgende:
Wanneer krijgen we nu eindelijk iets te horen over Titan?
Toch ben ik bang dat ze uiteindelijk de boot gaan missen, alleen Diablo 3 heeft nog veel aangetrokken maar je kan niet eeuwig blijven melken op dezelfde concepten.quote:Op zaterdag 9 november 2013 08:51 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oorspronkelijk idee in de koelkast, ze zijn er weer opnieuw mee begonnen.
Deze twee worden groot, in multiplayer.quote:Op zaterdag 9 november 2013 08:54 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Toch ben ik bang dat ze uiteindelijk de boot gaan missen, alleen Diablo 3 heeft nog veel aangetrokken maar je kan niet eeuwig blijven melken op dezelfde concepten.
Wat ik ervan begreep is het een concept dat niet lijkt op 1 van de andere grote games van blizzard.quote:Op zaterdag 9 november 2013 08:54 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Toch ben ik bang dat ze uiteindelijk de boot gaan missen, alleen Diablo 3 heeft nog veel aangetrokken maar je kan niet eeuwig blijven melken op dezelfde concepten.
MoP had al een nieuwe class én een nieuw race, dus reken er maar niet op.quote:Op zaterdag 9 november 2013 10:06 schreef Ratsnest89 het volgende:
Hopelijk komen er nog toevoegingen aan de nieuwe expansion (new race/class). Op deze manier kunnen ze nog 10/15 van die dingen uitbrengen als ze naar het verleden gaan.
Ik had gehoopt op echte futuristische shit, incl winkwalker class.
Hearthstone wordt echt vet snel saai. Ik had al vrij vroeg een betakey en heb het ook zeker een paar weken intensief gespeeld maar nu heb ik het al weer minstens een maand niet opgestart.quote:Op zaterdag 9 november 2013 09:01 schreef Pheno het volgende:
[..]
Deze twee worden groot, in multiplayer.
http://fok.nl/624968
http://fok.nl/624969
Als ik al zie hoe veel en hoe snel Hearthstone betakeys gevraagd werden en hoeveel het nu al gespeeld wordt: wow (hihi)
En ik heb zelf erg veel zin in Heart of the Storm, MOBA dus. Qua concepten zitten ze dus wel erg gevarieerd: kaartspel, moba, mmorpg, hack & slash (hopelijk met de auction house weg eindelijk weer goed).
Ik ben ook wel heel erg benieuwd. Enige wat ik jammer vind is dat Mythic 20 man nodig heeft en wij een 10m raid guild zijn. Dan moeten we dus recruiten voor mythic, of het overslaan maar dat wil je niet.quote:Op zaterdag 9 november 2013 14:07 schreef TwyLight het volgende:
Enige wat ik jammer vind is dat ze niks gezegd hebben over PvP balance en CC e.d., daar mogen wel wat veranderingen aan gebeuren.
Dit had ik op Tweakers getypt:quote:Op zaterdag 9 november 2013 14:10 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik ben ook wel heel erg benieuwd. Enige wat ik jammer vind is dat Mythic 20 man nodig heeft en wij een 10m raid guild zijn. Dan moeten we dus recruiten voor mythic, of het overslaan maar dat wil je niet.
Oja deze costume was echt geweldig gisteren:
[ afbeelding ]
En deze ook
[ afbeelding ]
Ook hard gelachen om de Epicus Maximus costue:
[ afbeelding ]
Hopelijk wordt het een mode waar je maar een paar bosses per maand killed of zo. Echt super strak, en je natuurlijk gear uit HC nodig hebt. Vraag me wel af hoe de loot gaat dan. Zal het personal gaan of toch met een aantal drops per boss.quote:Op zaterdag 9 november 2013 14:21 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ben benieuwd, het zou inderdaad nog moeilijker moeten worden dan heroic. Maar even afwachten hoe het gaat worden. Als het alleen voor de guilds is die nu 14/14HC hebben gecleared, dan komen we daar niet eens aan toe schat ik. Als ze iig niet met de difficulty gaan klooien en normal downscalen naar de huidige flex.
Voordeel is wel dat we alvast kunnen beginnen met recruiten en gearen tijdens de progress, omdat normal en heroic gewoon flexibel worden. Dan kun je langzamerhand mensen gaan toevoegen en de raids met 13, 16, 18 man gaan doen etc. Dat is wel erg fijn.
Oh en:
[ afbeelding ]
Dat heb ik nou ookquote:Op zaterdag 9 november 2013 14:07 schreef TwyLight het volgende:
Van mij hoeven ze ook echt niet elke expansion een class en race of een van die twee toe te voegen, ik ben super blij met eindelijk nieuwe models voor oude races.
ik denk dat heel veel mensen gaan lopen zijken dat zij hun char niet meer kunnen terug vinden.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:27 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat heb ik nou ookEen nieuw ras/class wil ik dan ook weer gaan spelen en er is nog zo veel wat ik wil doen.
Waar heb je het over?quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:30 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ik denk dat heel veel mensen gaan lopen zijken dat zij hun char niet meer kunnen terug vinden.
quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:23 schreef Denni5 het volgende:
Denk dat ie bedoeld dat met de nieuwe models je char onherkenbaar zou kunnen worden?
Wait wut? In essentie zijn ze nog het zelfde, 't ziet er alleen beter uit. En sowieso, ik zie het gezicht van mn characters eigenlijk toch nooit als ik aan t spelen benquote:Op zaterdag 9 november 2013 17:23 schreef Denni5 het volgende:
Denk dat ie bedoeld dat met de nieuwe models je char onherkenbaar zou kunnen worden?
Persoonlijk vind ik de nieuwe modellen er allemaal goed uit zien tot nu toe.
Mjah als mythic te vergelijken is qua moeilijkheid met de huidige heroic moeten wij dus gaan recruiten.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:46 schreef Junglebeast het volgende:
Hmm als het alleen een naam aanpassing is voor de raids modes dan ben ik bang dat onze guild geen mythic raids meer gaat doen in WoD.
Hier beginnen? http://www.wowwiki.com/Lorequote:Op zaterdag 9 november 2013 20:48 schreef Blistering het volgende:
Waar kun je eigenlijk beknopt wat meer te weten komen over de lore? Heb niet heel veel zin om alle boeken door te moeten lezen, maar wil wel het e.e.a. te weten komen over hoe die nieuwe x-pac zich in het verhaal past.
Diequote:Op zaterdag 9 november 2013 18:27 schreef Denni5 het volgende:
[..]
Anders snap ik ook niet wat 'ie bedoelde.
hahaquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:11 schreef 2Happy4U het volgende:
GEEN HIT EN EXPERTISE
GEEN DODGE EN PARRY
WIJ WILLEN DE DOMBO AUDIENCE
HAHAHAquote:Op zaterdag 9 november 2013 22:32 schreef TwyLight het volgende:
Dafuq, nu zeggen ze ineens dit
The new Normal will be as difficult as Flex is today.
The new Heroic will be as difficult as Normal is today.
The new Mythic will be as difficult was Heroic is today.
je zit niet klaar voor Blink 182?quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:02 schreef Isabeau het volgende:
Straks het beste van Blizzconde Q&A, altijd leuk.
Wat is Blink 182?quote:
quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat is Blink 182?
Het kan niet leuker zijn dan het rariteitenkabinet bij de Q&A.
Ik heb het even opgezocht, maar ik heb dus totaal geen belangstelling voor muziekbandjes. Sorry.quote:
Juist. Door Blizzcon denk ik dus dat de gemiddelde wowspeler er zo uit ziet + overgewicht heeft (maar ik vermoed dat ook het Amerikaanse publiek zelf überhaupt wat dikker is).quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:12 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ][/url][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Duss
WOW 7,5% HIT REFORGING SKILLS WOW ZO MOEILIJK MANquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:11 schreef 2Happy4U het volgende:
GEEN HIT EN EXPERTISE
GEEN DODGE EN PARRY
WIJ WILLEN DE DOMBO AUDIENCE
jij bent zeker nieuw hierquote:Op zondag 10 november 2013 02:47 schreef Martin-Ssempa het volgende:
[..]
WOW 7,5% HIT REFORGING SKILLS WOW ZO MOEILIJK MAN
WOW ICY-VEINS THEORYCRAFTING READING SKILLZ WOW I KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE
WOW MRROBOT GEAR OPTIMIZER SUCH AMAZING IN DEPTH SKILLS WOW CHAR IMPORT CLICKING SKILLS HOLY FUCK
OMG BLIZZ WROM ZO CASUALS DIENEN MAN? OMG IK BEDOEL IK BEN SUPER ELITE IK KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE EN CLICKEN OP REFORGE WTF BLIZZ??
Alle diepgang eruit halen, iedereen gefixeerde mana pools, iedereen heeft in principe oneindig mana, verschillende classes dezelfde abilities gevenquote:Op zondag 10 november 2013 02:47 schreef Martin-Ssempa het volgende:
[..]
WOW 7,5% HIT REFORGING SKILLS WOW ZO MOEILIJK MAN
WOW ICY-VEINS THEORYCRAFTING READING SKILLZ WOW I KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE
WOW MRROBOT GEAR OPTIMIZER SUCH AMAZING IN DEPTH SKILLS WOW CHAR IMPORT CLICKING SKILLS HOLY FUCK
OMG BLIZZ WROM ZO CASUALS DIENEN MAN? OMG IK BEDOEL IK BEN SUPER ELITE IK KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE EN CLICKEN OP REFORGE WTF BLIZZ??
Hit en Expertise zijn gewoon twee domme stats, niemand heeft meer dan de ander. Gewoon zorgen dat je genoeg hebt en klaar. Dat ze dodge en parry weghalen snap ik dan weer niet, dat zijn gewoon prima statsquote:Op zondag 10 november 2013 03:04 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Alle diepgang eruit halen, iedereen gefixeerde mana pools, iedereen heeft in principe oneindig mana, verschillende classes dezelfde abilities geven
Ik heb foto's gezien van twee wowmeets van twee van mijn guilds. Eerste was vol Serven, Kroaten, Grieken, Italianen en die zagen er echt allemaal best bad ass uitquote:Op zondag 10 november 2013 08:20 schreef Silmarwen het volgende:
En idd Isa, de meeste Amerikanen zijn gewoon wat forser, dat maakt al veel uit. We hebben 2 keer een wow meet gehad, en die mensen zagen er allemaal normaal uit. Nou normalig, het valt mij wel op dat de meeste namelijk wel erg van metal of van punk houden en zich daar redelijk naar kleden, als in, veel zwarte kleding enzo.
Wij waren tijdens die Q&A steeds aan het raden welke race/class die mensen spelenquote:Op zaterdag 9 november 2013 23:12 schreef TwyLight het volgende:
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
Duss
Ja mijn broertje is dus ook zo'n die hard nerd, die speelt momenteel geen WoW meer, maar is meer van de EVE en Final Fantasy (met de laatste zit hij in een world first whatever de naam voor guilds daar is).quote:Op zondag 10 november 2013 09:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb foto's gezien van twee wowmeets van twee van mijn guilds. Eerste was vol Serven, Kroaten, Grieken, Italianen en die zagen er echt allemaal best bad ass uitGeen 'typische nerds' oid, het metaltype dus.
Tweede meet (huidige guild) zat vol Zweden, Nederlanders, Engelsen, Duitsers en die waren héél héél erg nerdy (ik schoot bijna in de lach toen ik de foto's zag, want het was echt bijzonder cliche)Maar gemiddeld eerder veel te mager dan te dik.
NEt zoals die gast die altijd streamt op mmo champion, die healer met die fucking zware stem maar het lichaam van een 15 jarigequote:Op zondag 10 november 2013 09:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb foto's gezien van twee wowmeets van twee van mijn guilds. Eerste was vol Serven, Kroaten, Grieken, Italianen en die zagen er echt allemaal best bad ass uitGeen 'typische nerds' oid, het metaltype dus.
Tweede meet (huidige guild) zat vol Zweden, Nederlanders, Engelsen, Duitsers en die waren héél héél erg nerdy (ik schoot bijna in de lach toen ik de foto's zag, want het was echt bijzonder cliche)Maar gemiddeld eerder veel te mager dan te dik.
omdat het nu helemaal nergens op slaat. zeker als je parry en dodge weghaald is het voor een tank geen uitdaging meer blood dk is nu bind every key to death strike and blood boil > facerollquote:Op zondag 10 november 2013 02:47 schreef Martin-Ssempa het volgende:
[..]
WOW 7,5% HIT REFORGING SKILLS WOW ZO MOEILIJK MAN
WOW ICY-VEINS THEORYCRAFTING READING SKILLZ WOW I KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE
WOW MRROBOT GEAR OPTIMIZER SUCH AMAZING IN DEPTH SKILLS WOW CHAR IMPORT CLICKING SKILLS HOLY FUCK
OMG BLIZZ WROM ZO CASUALS DIENEN MAN? OMG IK BEDOEL IK BEN SUPER ELITE IK KAN LEZEN VAN EEN WEBSITE EN CLICKEN OP REFORGE WTF BLIZZ??
Lolquote:
Dit is geshopped, toch?quote:
Ze zullen wel binnenkort zeggen dat je gegarandeerd beta access hebt als je een actief account hebtquote:Op zondag 10 november 2013 12:56 schreef Curlbrah het volgende:
Ben wel benieuwd hoe ze denken de huidige subs geïnteresseerd te houden gezien de expansion waarschijnlijk pas november/december 2014 zal komen.
Oh, dat zal me wel ff bezighouden dan. Beta is meestal aardig compleet, ze konden op Blizzcon ook al 15 minuten WoD spelen.quote:Op zondag 10 november 2013 12:59 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ze zullen wel binnenkort zeggen dat je gegarandeerd beta access hebt als je een actief account hebt
Ze moeten haast wel in mei ofzo de expac uitbrengen, anders zie ik het inderdaad niet goed komen.quote:Op zondag 10 november 2013 12:56 schreef Curlbrah het volgende:
Ben wel benieuwd hoe ze denken de huidige subs geïnteresseerd te houden gezien de expansion waarschijnlijk pas november/december 2014 zal komen.
Iets dat nog niet klaar is kan niet uitgebracht worden.quote:Op zondag 10 november 2013 13:06 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ze moeten haast wel in mei ofzo de expac uitbrengen, anders zie ik het inderdaad niet goed komen.
Dialect, eat it.quote:Op zondag 10 november 2013 13:26 schreef Messina het volgende:
Ze hebben echt geen 'wouden' geroepen, want dat is geen woord.
Ik kan het me niet voorstellen, ze weten dat ze dat echt niet kunnen maken. Ik gok ergens komend zomer, maar ik hoop zelfs wat eerder.quote:Op zondag 10 november 2013 13:18 schreef Sapstengel het volgende:
Serieus in december pas? Dan is het nog erger dan DS en ICC nu met siege lol.
Speel jij nu weer Isa? Kan me herinneren dat je flink lang inactive was.quote:Op zondag 10 november 2013 14:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik kan het me niet voorstellen, ze weten dat ze dat echt niet kunnen maken. Ik gok ergens komend zomer, maar ik hoop zelfs wat eerder.
Probeer je op battle.net in te loggen met je oude wow account of.. ? Is een speciale pagina voor.quote:Op zondag 10 november 2013 15:12 schreef Fir3fly het volgende:
Ik speel al zo lang niet meer dat mijn karakters niet meer beschikbaar zijn via de armory.
Edit: en ik kan ook niet meer inloggen op mijn account.
volgens mij zeiden ze dat avoidance voor tanks zouden blijven zoals dodge parryquote:Op zondag 10 november 2013 11:26 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
omdat het nu helemaal nergens op slaat. zeker als je parry en dodge weghaald is het voor een tank geen uitdaging meer blood dk is nu bind every key to death strike and blood boil > faceroll
Nee ik heb wel een battle.net account... alleen zit er blijkbaar een authenticator aan. Dat heb ik nooit gedaanquote:Op zondag 10 november 2013 16:20 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Probeer je op battle.net in te loggen met je oude wow account of.. ? Is een speciale pagina voor.
Dit is wel iets anders dan het weghalen van expertise/hit.quote:Op zondag 10 november 2013 03:04 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Alle diepgang eruit halen, iedereen gefixeerde mana pools, iedereen heeft in principe oneindig mana, verschillende classes dezelfde abilities geven
Het gaat toch om de gameplay niet over hoeveel gems je in je items kan stoppen. Dat maakt echt geen reet uitquote:Op zondag 10 november 2013 16:32 schreef Sapstengel het volgende:
Net even gelezen wat ik heb gemist en klinkt vrij gaar. Geen meta gems meer, 1 socket per item en die hele itemization change.
Ik heb het voordat Cata en MoP uitkwamen ook al gedacht, maar misschien is dit nu echt het punt dat WoW niks meer voor mij doet. Maarja even afwachten hoe alles eruit gaat zien en wat uiteindelijk live gaat.
Ja natuurlijk gaat het om de gameplay.quote:Op zondag 10 november 2013 16:34 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Het gaat toch om de gameplay niet over hoeveel gems je in je items kan stoppen. Dat maakt echt geen reet uitalleen maar irritant dat je dat telkens moet doen
Theorycraftingquote:Op zondag 10 november 2013 16:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja natuurlijk gaat het om de gameplay.
Maar een belangrijk deel van de gameplay was voor mij:
- Experimenteren met talents, enorm veel keuzes en mogelijkheid om bijv fire+frost te gaan als mage > weg.
- Nadenken over je gear keuze. Die ene nieuwe ring dropt je onder de hit cap, dus moet je het aanvullen met gems bijvoorbeeld > weg, nu reforge je alles.
- Dat geklooi met gems (zie vorige punt) en dan proberen nog de meta requirement te halen > is sinds Cata eigenlijk al weg (requires 3 red gems).
- Afwachten of gear dropt, dat ene item wat net betere stats heeft, bijv crit + haste ipv hit + haste omdat je al hitcapped bent, urenlang speuren tussen boss drops om een ideaal item te zoeken > weg door reforge en straks doordat gear verandert afhankelijk van spec.
Vond theorycrafting een leuk en waardevol onderdeel van de gameplay. Proberen net iets meer dps uit je character te krijgen, verschillende items en gemcombinaties proberen, focussen op andere stats etc. Als dat onderdeel uit de game gaat, is het simpelweg: "oh loot, *equip* , nu ben ik beter".
Hoogtepunt qua gameplay zat voor mij in TBC en WotLK, daarin waren al die elementen nog aanwezig en kon je avonden lang experimenteren. Nu gooi je alles ff door askmrrobot.com en is het klaar
wouden ze vast wel en zou 't ook wel willen.. moeten ze wel zover zijn.quote:Op zondag 10 november 2013 13:24 schreef 2Happy4U het volgende:
Ze zeiden dat ze het veel eerder wouden uitgeven.
Waarschijnlijk in de vorm van een emailtje?quote:Op zondag 10 november 2013 16:26 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee ik heb wel een battle.net account... alleen zit er blijkbaar een authenticator aan. Dat heb ik nooit gedaan.
Denk niet dat Blizz zo dom is om iedereen nog een jaar SoO te laten doenquote:Op zondag 10 november 2013 17:13 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
wouden ze vast wel en zou 't ook wel willen.. moeten ze wel zover zijn.
hebben ze met cata ook wel gedaan.quote:Op zondag 10 november 2013 17:14 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Denk niet dat Blizz zo dom is om iedereen nog een jaar SoO te laten doen
Mogen we hopen dat ze ervan geleerd hebben.quote:Op zondag 10 november 2013 17:15 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
hebben ze met cata ook wel gedaan.
Daar was geen verband hoor!!!quote:Op zondag 10 november 2013 15:09 schreef TwyLight het volgende:
Toen ik weer ging spelen kwam isa ook gelijk
Ik vind dit de makkelijkste methode:quote:Op zondag 10 november 2013 17:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar was geen verband hoor!!!
En hoe doe ik in godsdnaam het schaakspel in Karazhan alleenIk kan dat niet hoor. Als het nou turn based was en ik kon nadenken, maar neeeee: ze walsen zo over me heen
Ja, en zelfs dat lukt me niet. Moet ik een poppetje verplaatsen (en ik doe alles zo snel mogelijk): staat er al een poppetje van de tegenpartij te hakken. Hele plan in duigen!quote:Op zondag 10 november 2013 18:12 schreef Asschen_sukar het volgende:
Ik vind dit de makkelijkste methode:
Mja, je hebt op zich wel een punt, maar ook weer niet. Met het oude talentsysteem was er voor elke class gewoon een optimale build die gewoon op Google te vinden was en die iedereen ook gebruikte. De huidige talents vind ik veel leuker en heeft ook stukken meer interactie dan de vorige.quote:Op zondag 10 november 2013 16:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja natuurlijk gaat het om de gameplay.
Maar een belangrijk deel van de gameplay was voor mij:
- Experimenteren met talents, enorm veel keuzes en mogelijkheid om bijv fire+frost te gaan als mage > weg.
- Nadenken over je gear keuze. Die ene nieuwe ring dropt je onder de hit cap, dus moet je het aanvullen met gems bijvoorbeeld > weg, nu reforge je alles.
- Dat geklooi met gems (zie vorige punt) en dan proberen nog de meta requirement te halen > is sinds Cata eigenlijk al weg (requires 3 red gems).
- Afwachten of gear dropt, dat ene item wat net betere stats heeft, bijv crit + haste ipv hit + haste omdat je al hitcapped bent, urenlang speuren tussen boss drops om een ideaal item te zoeken > weg door reforge en straks doordat gear verandert afhankelijk van spec.
Vond theorycrafting een leuk en waardevol onderdeel van de gameplay. Proberen net iets meer dps uit je character te krijgen, verschillende items en gemcombinaties proberen, focussen op andere stats etc. Als dat onderdeel uit de game gaat, is het simpelweg: "oh loot, *equip* , nu ben ik beter".
Hoogtepunt qua gameplay zat voor mij in TBC en WotLK, daarin waren al die elementen nog aanwezig en kon je avonden lang experimenteren. Nu gooi je alles ff door askmrrobot.com en is het klaar
nvm, het is geluktquote:Op zondag 10 november 2013 18:20 schreef Isabeau het volgende:
Ja, en zelfs dat lukt me niet. Moet ik een poppetje verplaatsen (en ik doe alles zo snel mogelijk): staat er al een poppetje van de tegenpartij te hakken. Hele plan in duigen!
sorryquote:
Ja. Krijgen we weer een DS of wattanook.quote:Op zondag 10 november 2013 17:17 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Mogen we hopen dat ze ervan geleerd hebben.
quote:Op zondag 10 november 2013 19:23 schreef Messina het volgende:
[..]
Ja. Krijgen we weer een DS of wattanook.![]()
quote:Warlords Release Date
Another MoP patch would delay WoD, so Patch 5.5 isn't going to happen. The entire team is working on WoD right now, so any more MoP content would slow down development.
Q: "Typically after you announce something it is another year, but we are at Patch 5.4 now. What content do you have planned for between now and then?" A: "Any content we do now will delay the expansion by the same amount of time it took us to make that content. We are completely focused on making the next expansion and will try to deliver that as soon as we can, hopefully on a shorter cycle than players are imagining, but you never know, we will have to see."
Q: "Typically that would be in the Winter of next year. Does that mean it is a goal to bring it in to Summer or Spring?" A: "Well certainly the goal is before that, but we'll see, it is very hard for us to predict."
Ah top!quote:Op zondag 10 november 2013 19:27 schreef 2Happy4U het volgende:
oD right now, so any more MoP content would slow down development.
Q: "Typically after you announce something it is another year, but we are at Patch 5.4 now. What content do you have planned for between now and then?" A: "Any content we do now will delay the expansion by the same amount of time it took us to make that content. We are completely focused on making the next expansion and will try to deliver that as soon as we can, hopefully on a shorter cycle than players are imagining, but you never know, we will have to see."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |