SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat is het. Maar de volgende ep is de season final denk ik?quote:Op dinsdag 3 september 2013 23:48 schreef brojo het volgende:
[..]
Omdat je nog steeds wilt weten waarom ze onder de koepel zitten.
Dat heb ik eigenlijk al als gegeven aangenomen.quote:Op dinsdag 3 september 2013 23:48 schreef brojo het volgende:
Omdat je nog steeds wilt weten waarom ze onder de koepel zitten.
bom kwam schuin aan 1 kant dus de andere kant moest dan wel veilig zijn door de domequote:Op woensdag 4 september 2013 00:10 schreef Baszh het volgende:
Toch opmerkelijk dat buiten de dome waar die 4 lui 'Hank' zagen staan, niet alles kapot was vanwege die bom.
2 eps nog het gaat door tot de 13quote:Op dinsdag 3 september 2013 23:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja dat is het. Maar de volgende ep is de season final denk ik?
Staat op wikipediaquote:Op dinsdag 3 september 2013 23:48 schreef brojo het volgende:
[..]
Omdat je nog steeds wilt weten waarom ze onder de koepel zitten.
Ik heb zo het vermoeden dat Junior uiteindelijk wel degene zal zijn die die situatie oplost... alleen zal hij daar wel het hele tweede seizoen voor nodig hebbenquote:Op woensdag 4 september 2013 07:38 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Ik moet zeggen dat ik deze laatste aflevering wel spannend vond.
En ik ben blij dat we van de plotselinge nieuwkomers af zijn. Die verhaallijnen klopten voor geen meter.
Ben benieuwd hoe 'the final four' de situatie met Big Jim gaan aanpakken.
Jaquote:Op woensdag 4 september 2013 12:15 schreef Karina het volgende:
Wat er op het einde gebeurde vond ik ZO irritant, dit soort 'plots' zie je wel vaker in series of films:
Iemand wordt beschuldigd (of eringetuind) van het plegen van een moord (of moorden) maar een ander persoon weet dat hij het niet gedaan heeft maar ligt in een coma (in dit geval Julia).
Mmm beetje vaag zoals ik het heb omschreven, maar ik denk dat jullie wel begrijpen wat ik bedoel
hij doet al de hele serie niets andersquote:Op woensdag 4 september 2013 12:17 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Ja
Big Jim begint me wel meer te bevallen nu hij gewoon plain en simpel mensen afknalt die hem niet aanstaan
Erg cliché inderdaad, maar ik vind het toch wel spannend zo.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:15 schreef Karina het volgende:
Wat er op het einde gebeurde vond ik ZO irritant, dit soort 'plots' zie je wel vaker in series of films:
Iemand wordt beschuldigd (of eringetuind) van het plegen van een moord (of moorden) maar een ander persoon weet dat hij het niet gedaan heeft maar ligt in een coma (in dit geval Julia).
Mmm beetje vaag zoals ik het heb omschreven, maar ik denk dat jullie wel begrijpen wat ik bedoel
Wie bedoel je daarmee? Ik heb echt nog niemand in de serie op die eigenschap kunnen betrappenquote:
Niet? Ik val niet op vrouwen, maar vind zowel Linda (die hij volgens mij bedoelt), Julia en Angie echt wel leuk om te zien. Qua mannen is het helaas karig, alleen Barbie (en Junior is ook niet echt lelijk, maar trekt zo'n vreselijk irritant/dom hoofd steeds). Oh en Max(ime?) zag er toch ook echt wel goed uit in mijn ogen.quote:Op woensdag 4 september 2013 13:11 schreef Burdie het volgende:
[..]
Wie bedoel je daarmee? Ik heb echt nog niemand in de serie op die eigenschap kunnen betrappen.
Je zou het niet zeggen nuquote:Op woensdag 4 september 2013 13:37 schreef Burdie het volgende:
Die journaliste is wel oké ja, de rest in mijn ogen niet.
Ik geloof niet dat ik haar zelf ergens al eerder gezien heb, maar zit even naar foto's van haar op Imdb te kijken en je bedoelt dat hele kleine stipje???quote:Op woensdag 4 september 2013 13:49 schreef Burdie het volgende:
Als ik Maxime zie, kan ik alleen maar denken aan die vieze moedervlek die ze tot een paar maanden geleden (bij bijv. The Following) nog op haar bovenlip had![]()
.
Ook niet mee eens. Ik vind Linda, Julia, Joe én Barbie sympathiek. Vind ik ook wel genoeg.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:07 schreef Kroelo het volgende:
naast het slechte verhaal, en dito acteerwerk zijn bijna alle personages ook zo onsymphatiek, vind er niet eentje echt aardig, op die Joe na en Barbie dan een beetje
ik vind die Linda echt een chagrijnige trutquote:Op woensdag 4 september 2013 14:15 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ook niet mee eens. Ik vind Linda, Julia, Joe én Barbie sympathiek. Vind ik ook wel genoeg.
Zie mijn post hierboven... Dat je haar een chagrijnige trut vindt, daar snap ik echt helemaal niks vanquote:Op woensdag 4 september 2013 14:23 schreef Kroelo het volgende:
[..]
ik vind die Linda echt een chagrijnige truten julia is wel ok maar heeft ook iets onsypathieks over zich heen
kijk maar eens hoe ze reageert op mensen, ze lacht sowieso nooit, en nu bij die Barbie doet ze ook zo kut terwijl ze weet dat Big Jim juist de crimineel is en dat barbie julia niet heeft vermoord omdat ze haar zelf heeft zien liggen in het ziekenhuis... Ik vind het maar een stom personagequote:Op woensdag 4 september 2013 14:25 schreef Forbry het volgende:
[..]
Zie mijn post hierboven... Dat je haar een chagrijnige trut vindt, daar snap ik echt helemaal niks van(Volgens mij is dat ook iets wat de makers totaal niet proberen neer te zetten met haar karakter).
Julia heeft wel iets "hooghartigs" of "wijsneuzerigs" over zich, maar dat stoort me absoluut niet verder.
Ze lacht niet, omdat ze steeds met dingen te maken heeft, die ook niet om te lachen zijn.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:33 schreef Kroelo het volgende:
[..]
kijk maar eens hoe ze reageert op mensen, ze lacht sowieso nooit, en nu bij die Barbie doet ze ook zo kut terwijl ze weet dat Big Jim juist de crimineel is en dat barbie julia niet heeft vermoord omdat ze haar zelf heeft zien liggen in het ziekenhuis... Ik vind het maar een stom personage
dat van big jim was ze zelf toch achter gekomen met die propaan en die drugs handel? en ze wist hoe behulpzaam barbie was, dus lijkt me naief als ze door big jim zn praatjes en een vaag verhaal van die zwarte dude opeens denkt dat ie een zware crimineel is...maar goed ik vind haar personage gewoon niet zo leuk, maar als jij dat wel vind is dat ook prima natuurlijkquote:Op woensdag 4 september 2013 14:35 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ze lacht niet, omdat ze steeds met dingen te maken heeft, die ook niet om te lachen zijn.
Ze weet helemaal niet dat Big Jim de crimineel is en dat Barbie dat juist niet is en dat is in haar situatie ook wel begrijpelijk.
Ook team Linda hierquote:Op woensdag 4 september 2013 14:23 schreef Forbry het volgende:
Ik vind die Linda echt een schatje.Om te zien, maar ook om hoe ze verder is
Duke had in die brief al een verklaring gegeven voor dat gedoe met die propaan en BJ kon zich daar ook wel enigszins uitlullen. Het vergoelijken althans en alleen voor "the time being". Verder zijn er nou éénmaal een hoop bewijzen tégen Barbie (als je alleen ziet en hoort wat Linda heeft gezien en/of heeft gehoord). Ik ben team Barbie én team Linda. Mijns inziens staan die twee gewoon aan dezelfde kant, Linda wordt alleen bedonderd op dit moment (en daar zal ze -neem ik aan- nog wel achter komen).quote:Op woensdag 4 september 2013 14:39 schreef Kroelo het volgende:
[..]
dat van big jim was ze zelf toch achter gekomen met die propaan en die drugs handel? en ze wist hoe behulpzaam barbie was, dus lijkt me naief als ze door big jim zn praatjes en een vaag verhaal van die zwarte dude opeens denkt dat ie een zware crimineel is...maar goed ik vind haar personage gewoon niet zo leuk, maar als jij dat wel vind is dat ook prima natuurlijkik ben dan toch eerder team Barbie
echt hequote:Op woensdag 4 september 2013 14:42 schreef Chewie het volgende:
Ben een tijdje terug weer begonnen met het boek, er lopen in de serie personages rond met dezelfde naam maar daar is ook alles mee gezegd.
Eens. Daarnaast vind ik Big Jim (Hankquote:Op woensdag 4 september 2013 14:42 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ook team Linda hier![]()
ook 1 van de weinigen die nog een beetje kan acteren
Ben een tijdje terug weer begonnen met het boek, er lopen in de serie personages rond met dezelfde naam maar daar is ook alles mee gezegd.
Ik vond Angie trouwens prima in de laatste aflevering... volgens mij zijn er een aantal mensen hier die gewoon een hekel aan haar hebben, ongeacht wat ze doet.quote:Op woensdag 4 september 2013 14:59 schreef Forbry het volgende:
[..]
Eens. Daarnaast vind ik Big Jim (Hank) het toch ook niet zo slecht doen hoor. Volgens mij zit het bij hem grotendeels in het script, wat op zichzelf gewoon best behoorlijk "cheesy" is (vaak). De rest en dan met name Junior en Angie ...
Ja vreselijk is dat. Het werkt enorm op je rechtvaardigheidsgevoel, ik kan daar zo slecht tegen dat ik daar niet goed naar kan kijken. Het gebeurt irritant vaak.quote:Op woensdag 4 september 2013 12:15 schreef Karina het volgende:
Wat er op het einde gebeurde vond ik ZO irritant, dit soort 'plots' zie je wel vaker in series of films:
Iemand wordt beschuldigd (of eringetuind) van het plegen van een moord (of moorden) maar een ander persoon weet dat hij het niet gedaan heeft maar ligt in een coma (in dit geval Julia).
Het weer was zo slecht omdat ze niet met de 4 kids samen waren en daar werd de dome boos om. Daarna was het weer goed gelukkigquote:Op donderdag 5 september 2013 01:11 schreef sitting_elfling het volgende:
Godver wat was het weer slecht.
quote:Op donderdag 5 september 2013 01:20 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het weer was zo slecht omdat ze niet met de 4 kids samen waren en daar werd de dome boos om. Daarna was het weer goed gelukkig [ afbeelding ]
En terecht, dat domme mokkel wat continu heel spastisch loopt te doen over hoe 'fantastisch' het wel niet is met die Dome en dan ineens begint te raaskallen dat ze ver van Junior wil komen te staan. Dat mens spoort echt niet. Het zijn zulke gruwelijke 1-dimensionale karakters.quote:Op donderdag 5 september 2013 02:12 schreef sp3c het volgende:
maar de dome werd niet boos omdat ze niet samen waren, dat kan het ding schijnbaar niet zo bar veel schelen
de dome werd boos omdat Junior de happy disney friends club had geragequit
zal wel met de contributie te maken hebben
Volgens mij werd de dome meer boos vanwege de bijna dood van julia.quote:Op donderdag 5 september 2013 02:12 schreef sp3c het volgende:
maar de dome werd niet boos omdat ze niet samen waren, dat kan het ding schijnbaar niet zo bar veel schelen
de dome werd boos omdat Junior de happy disney friends club had geragequit
zal wel met de contributie te maken hebben
WP 8 heeft wel een mooie stopwatchquote:Op donderdag 5 september 2013 10:35 schreef mujentas het volgende:
Duidelijk een sponsor met teveel invloed
Een meisje van 16? die in haar uppie een vrouw op een brancard een ambulance uitrijdt, daar een stukje mee gaat wandelen (ze had de ambulance immers achtergelaten) dan de brancard in een lift stopt en naar een opslagkamer brengt ZONDER dat ook maar iemand het ziet.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:50 schreef sp3c het volgende:
bigJim is een killing machine
rondjes rijden met patient in coma met schotwonden
junior
eerst ff op je gemakje de patient in de ambulance zoenen terwijl je net hoort dat tante agent over 30 seconde naast je staat
kunnen zien wie er in de ambulance zit terwijl je nog niet eens in dezelfde straat bent
de rest ben ik vergeten
Dat vond ik juist voorspelbaar, ik dacht meteen al dat hij dat zou doen.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:41 schreef Forbry het volgende:
Vond het ook wel een verrassing dat Barbie toch voor "not guilty" ging...
Ik had het juist voorspelbaar gevonden, als hij zich echt opgeofferd had (100% good guy), dat hij vervolgens de doodstraf zou krijgen en dat de rest hem daar dan weer net op tijd van zou komen reddenquote:Op dinsdag 10 september 2013 21:49 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat vond ik juist voorspelbaar, ik dacht meteen al dat hij dat zou doen.
Nee want de kinderen waren ook al vrij gelaten. Vandaar.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:51 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik had het juist voorspelbaar gevonden, als hij zich echt opgeofferd had (100% good guy), dat hij vervolgens de doodstraf zou krijgen en dat de rest hem daar dan weer net op tijd van zou komen redden
Ik dus ook... maar dan dus net voordat de doodstraf ten uitvoering zou worden gebracht.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:52 schreef DaMart het volgende:
Ik verwachtte eigenlijk dat Julia daar ineens zou staan om te zeggen dat Barbie onschuldig is.
Was mij niet duidelijk of Barbie dat wel wist (die zat in zijn cel toen dat gebeurde). Bovendien bleven al die andere dreigementen gewoon staan, toch? Ik heb niet het idee, dat de "not guilty" daar iets mee te maken had in ieder geval. Ik denk dat dit sowieso al Barbie's plan wasquote:Op dinsdag 10 september 2013 21:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee want de kinderen waren ook al vrij gelaten. Vandaar.
Oh ik had het idee dat hij wist. Maar zelfs zonder dat dacht ik het eigenlijk al. Leek me geen figuur om iets te bekennen wat hij niet had gedaan.quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:56 schreef Forbry het volgende:
[..]
Was mij niet duidelijk of Barbie dat wel wist (die zat in zijn cel toen dat gebeurde). Bovendien bleven al die andere dreigementen gewoon staan, toch? Ik heb niet het idee, dat de "not guilty" daar iets mee te maken had in ieder geval. Ik denk dat dit sowieso al Barbie's plan was.
Mij wel, als hij daarmee anderen zou "redden". Vond dit wel een mooie wending hoor, daar niet vanquote:Op dinsdag 10 september 2013 21:57 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ik had het idee dat hij wist. Maar zelfs zonder dat dacht ik het eigenlijk al. Leek me geen figuur om iets te bekennen wat hij niet had gedaan.
omdat ik het grappig vindquote:Op dinsdag 10 september 2013 21:41 schreef Forbry het volgende:
Ik snap eigenlijk niet dat jullie (= niet iedereen, maar de meesten hier) nog kijken, als jullie zo'n beetje alleen maar negatief zijn...![]()
Natuurlijk wordt het in deze serie enorm uitvergroot, maar het zou je/ons denk ik verbazen hoe vaak zoiets in het echte leven ook gebeurt (al dan niet in afgezwakte vorm).quote:Op dinsdag 10 september 2013 21:53 schreef Kroelo het volgende:
wat een oerdomme personages zitten dr toch bijalles maar geloven wat die big jim zegt, en opeens alle onschuldige burgers oppakken zonder vragen
Ik vond jóuw reactie ook nog niet zo heel negatief en op zich een valide reden om iets te (blijven) kijkenquote:
Junior is niet achterlijk natuurlijk. Angie en Barbie "kidnappen" Julia met een ambulance, Barbie is er nog. Angie en ambulance zijn nergens te bekennen. Lijkt me redelijk makkelijk te verklaren, je kan natuurlijk ook dingen gaan zoekenquote:Op dinsdag 10 september 2013 17:50 schreef sp3c het volgende:
kunnen zien wie er in de ambulance zit terwijl je nog niet eens in dezelfde straat bent
ja daarom vond ik het wel clever dat Barbie Junior zijn radio afpaktequote:Op dinsdag 10 september 2013 23:23 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Junior is niet achterlijk natuurlijk. Angie en Barbie "kidnappen" Julia met een ambulance, Barbie is er nog. Angie en ambulance zijn nergens te bekennen. Lijkt me redelijk makkelijk te verklaren, je kan natuurlijk ook dingen gaan zoeken
Naar aanleiding van de post van GotenSSJ keek ik nog even en jóuw reactie was tóch wél één van de reacties die ik "negatief" vond...quote:Op dinsdag 10 september 2013 23:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja daarom vond ik het wel clever dat Barbie Junior zijn radio afpakte
Clever? Of ik snap je post niet, of ik mis het sarcasmequote:Op dinsdag 10 september 2013 23:24 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja daarom vond ik het wel clever dat Barbie Junior zijn radio afpakte
het was misplaatst sarcasmequote:Op dinsdag 10 september 2013 23:30 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Clever? Of ik snap je post niet, of ik mis het sarcasmeMaar het afpakken van die radio had volgens mij helemaal niets te maken met te voorkomen dat Jim en Linda zouden weten dat Angie en Julia in die ambulance weg waren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |