FOK!forum / General Chat / [Chinese Webshops] Topic #264 Waar we ons vergapen aan helikopters
wihehinwoensdag 26 juni 2013 @ 21:52
kV80FVR.png
MJelMSj.png

Zoals je ziet is deze reeks al vele topics lang. Om ieders topic-ervaring zo prettig mogelijk te laten verlopen, verzoeken we je voor het posten in dit topic eerst de gehele OP (OpeningsPost) door te nemen en vooral ook de geldende huisregels onderaan deze post in acht te nemen. Now let's get started!

upQSkrq.png
BPDbZVA.png57IhnQt.pngk5K7Fdx.pngU3UxJ35.png
f58r06j.pngETZ7fuw.pngxft1qdo.pngS96iChj.png
kpmQMas.pngqkRwoEz.pngp9xFAfQ.pngtcrUdtJ.png
FjdTNyA.pngxwrkKxy.pngqi0qhNV.pngrgWGVgr.png
SPOILER: Meer webshops...
Regular Shops
MiniInTheBoxSuntekStoreTmartTomtopSunskyWSdealBestOfferBuyBudgetGadgetsChinaBuyeMadeInChinaNewFrogFastTechBuySkuChinavasioneForChinaGoldenBridgeCNinstockSourcingMapToponsWeksircEspow

Shops specialized in...

› Smartphones/tablets
AntelifeMerimobilesOwntaSpeMallChinagrabberFastCardTechAndroid-sale

› Flashlights/batteries
KaidomainManafont

› Art/prints
ArtsCowLightInTheBox

› R/C
HobbyKingRCTimerRCMartGoodLuckBuy

› Clothing
VANCLVesstWholesale-dressWholesale7SammyDress

› 18+ shops
IntimateGadgetsPinkcoonSweety 16

Tip! Veel producten die je in de webshops kunt kopen, zijn ook te vinden op eBay. Sterker nog, vele webshops (zoals BuyInCoins) hebben ook op eBay webstore(s) waar soms de producten zelfs nog goedkoper zijn! Dat komt omdat binnen eBay veel concurrentie heerst. Wie goedkoper is, komt eerder aan bod in de zoekresultaten.
kjy4G1g.png
WAsQdlA.pngi9p8KYh.pngI18Kqx7.png4zC5QxY.png
eB4MrVE.png
SPOILER: Discount
Naam website | Hoeveelheid korting | Kortingsvorm | Wat in te voeren | Geldig tot

Banggood | 5% | Coupon | ' b185f7 ' | Onbekend | Pas inloggen na checkout
MP4Nation | 5 % | Coupon | ' fb2012fiver ' | Onbekend
Buyincoins | 5 % | Recommender | Nicknames/codes uit signatures en ondertitels FOK!users | N.v.t.

BIC COUPONS stand 16-5-2013
5%THANKS • 5% eenmalige korting
5%eBay2012 • 5% eenmalige korting
5FeBay2013 • 5% korting, t/m 31 december 2013 twee keer te gebruiken
2Dropper2013 • 2% korting, onbeperkt bruikbaar t/m 31 december 2013
DOZQSVSAPP • 8% korting op tablets, onbekende actieperiode

Couponverzamelsites:
www.tjoos.comwww.retailmenot.comwww.chinaprices.ru/coupons.phpwww.knoji.com/coupons

Let op! Korting werkt vaak niet op producten die al afgeprijsd zijn of wanneer het om een pre-order gaat.
kg7eMr9.png
gjNWY5i.png5LMnk4s.pngf50hyiK.pngXUMTYRf.png
SPOILER: Trading markets
AliExpress
AliExpress ( www.aliexpress.com ) is een soort internationale eBay voor bedrijven en handelaars die handel bedrijven met particulieren en kleine bedrijven. Net als eBay heeft AliExpress een feedbacksysteem en kopersbescherming. Voor deze kopersbescherming maakt men gebruik van Escrow. Dit houdt kort gezegd in dat de verkoper het geld niet krijgt totdat jij met tevredenheid het ontvangst ervan bevestigd hebt. Er zijn op AliExpress een aantal shops die opvallen door hun grote assortiment en goede service. Voorbeelden daarvan zijn: Elijah StoreUGoodBuyEternal TeamGrace TeamGrace Top Trade en Grace Intl . Natuurlijk zijn er op AliExpress wel meer betrouwbare handelaren te vinden, het helpt dan ook om naar de feedback die zo'n store heeft gekregen te kijken: hoeveel mensen voor jou daar succesvol hebben ingekocht en wat hun waardering was.

Contact zoeken met de verkopende partij is op AliExpress vrij simpel. Zodra je een account hebt aangemaakt kun je een chat aangaan met de verkopers. Let wel dat af en toe met de status 'online' de verkoper echter niet aanwezig is en je je met een 'bot' (automatisch antwoordapparaat) moet onderhouden. In dat geval kun je ook gewoon een normale 'message' sturen. Contact opnemen met je handelaar is vrijwel altijd raadzaam om even te doen. Zo kun je makkelijk dingen afspreken over rekeningen, verpakking et cetera. Daarnaast valt er vaak wel iets te scoren bij je bestelling. Dat kan zijn in de vorm van een paar dollar korting of wat gratis freebies (screenprotector, stylus, hoesje etc.).

Naast de korting van de seller zijn er voor (nieuwe) klanten vaak ook acties vanuit AliExpress zelf. Het is daarom raadzaam om even te kijken op de hoofdpagina van AliExpress (staat het vaak aangegeven) of wellicht vind je nog wat op www.retailmenot.com / www.tjoos.com , mochten er geen acties op de hoofdpagina aangekondigd staan.

Zoals gezegd wordt er op AliExpress gebruikgemaakt van een Escrow-service. Betaling volgt per creditcard-afschrijving.
Meer info over Escrow vind je hier .

Alibaba
Alibaba ( www.alibaba.com ) is geaffilieerd met AliExpress; het is de grote wholesale-moeder ervan. Op deze site doe je eerder direct handel met de fabriek/leverancier dan met een of andere reseller/handelaar. Let goed op de minimum order quantity (MOQ) die besteld moet worden. Je kunt hier vaak niet voor een enkel item terecht, daarvoor is AliExpress er dus.

DHgate & Tradetang
Naast bovengenoemde AliExpress heb je ook nog www.dhgate.com en www.tradetang.com . Dit zijn wat minder populaire platformen maar bieden een vergelijkbaar aanbod en werkwijze.
du6RJif.pngGowXotr.pngkwOAzuL.png
SPOILER: Taobao/Tmall
Taobao en Tmall zijn twee gigantische Chinese marktplaatsen met een enorm aanbod waar wij als Nederlanders zonder hulp helaas weinig kunnen gaan beginnen: de sites zijn enkel in het Chinees, het contact met verkopers gaat in het Chinees en niet alle voor ons toegankelijke betaalmethoden worden geaccepteerd.

We hebben dus iemand nodig die bemiddelt tussen ons en de verkopende partij op Taobao of Tmall. We hebben een betrouwbare agent nodig... een 'representative' in China, die het ons mogelijk maakt toch producten van Taobao en Tmall in huis te halen. Wij geven hen de opdracht iets te bestellen en zodra zij het ontvangen sturen ze het dan weer door naar ons.

Twee voorbeelden van zulke populaire agents waar goede ervaringen mee zijn, zijn: www.mistertao.com (zijtak van BuyInCoins) en www.zarmark.com (zijtak van LighTake (Jack)). Natuurlijk zijn er veel meer agents, via Google krijg je er vast een paar gevonden. Let wel even op de ervaringen van anderen met deze agents, zodat je niet een koude douche te wachten staat. In de spoiler hieronder wordt uitgelegd hoe het aanschaffen van een item op Taobao of Tmall via zo'n agent, met als voorbeeld MisterTao, te werk gaat.

Prijzen op Taobao en Tmall zijn in Chinese Yuan (¥), als valuta-code ook wel aangeduid als CNY of RMB. Een makkelijke benadering van de prijs in EUR kun je maken door de prijs met behulp van Google om te rekenen.

Tip! Om je kans op geschikte zoekresultaten te vergroten kan het zich lonen je zoekterm naar het Chinees te vertalen en daarop te zoeken.

Let op! Items die op Taobao of Tmall afgeprijsd zijn worden mogelijk niet als afgeprijsd herkend bij je agent. MisterTao heeft daarom een eigen subsite, de Discount Zone. Vinden doe je die hier .
SPOILER: Bestellen d.m.v. een agent (MisterTao-voorbeeld)
1. Vind een product via de search op MisterTao of op www.tmall.com / www.taobao.com zelf. Het helpt om op de feedback te letten. Heeft een verkoper 'hartjes', dan kun je besluiten deze uit tactische overwegingen te vermijden. Vanaf ongeveer drie diamantjes (en hoger, kroontjes bijvoorbeeld), vele klanten en goede feedback kun je de betrouwbaarheid van de verkoper beter inschatten

2. Maak vervolgens een account aan op MisterTao (je kunt hierbij een recommender opgeven, hetgeen je korting oplevert, deze kun je ook bij de 'Second pay' nog opgeven (voorbeeld: 'MisterShiz')) en log jezelf in

3. Leg het product van de MisterTao-resultaten, of door direct de productlink van het Tmall-/Taobao-product in het zoekveld in te geven, in je mandje en schat het gewicht en de verzendkosten (geef het gewicht in gram op. Als iets 1 kg weegt, vul je er dus '1000' in en niet '1')

4. Stort geld op je account. Bij storten betaal je transactiekosten wat afhankelijk van de methode zo'n 3% bedraagt. Storten kan op het moment helaas niet met PayPal. Bij je eerste bestelling onder dat account krijg je 10% bonus van hetgeen je stort (als truc kun je dus eigenlijk ook bij elk item steeds een nieuw account aanmaken, maar mogelijk heb je dan 'rest'-geld staan op je vorige account, omdat je teveel gestort had)

5. Betaal je 'First pay', dat houdt in... je wijst ze op een product en je laat ze dat van Taobao/Tmall kopen. Je betaalt in dit stadium dus wat het product daar kost, plus de verzendkosten binnen China om het van de Taobao-/Tmall-seller naar MisterTao te krijgen

6. Geduld. MisterTao gaat z'n ding doen, neemt contact op met de verkoper, koopt het product in en zodra het binnen is (duurt een paar werkdagen), kijken ze of ze hebben gekregen wat er besteld is en naar de hoedanigheid daarvan. Ze maken tot slot een foto en die sturen ze naar je op. Op dit moment kun je altijd nog zeggen: 'joh, stuur 'em maar terug naar die verkoper, ik hoef het toch niet', of je gaat door met 'Second Pay'

7. Betaal je 'Second pay'. Dat houdt in: MisterTao heeft het pakketje nu binnen, gechecked, verpakt en gewogen. Daarmee berekend wat het kost om het pakje naar jou te sturen. Gewicht en volume beïnvloeden de prijs nogal, dus hoe groter/zwaarder, hoe duurder het wordt. Tevens betaal je een percentage (8%) van het totaalbedrag aan MisterTao om de service die ze leveren te dekken. In deze fase heb je ook nog de mogelijkheid om je recommender op te geven! Dat zorgt weer voor korting over de handlingfee

8. Wederom geduld! Wachten op je pakketje. Ze hebben bij het bepalen van het gewicht en de prijs van verzenden het pakketje al aangemeld bij de postdienst. Je krijgt dan een trackingnummer dat je kunt gebruiken op een site als www.17track.net

9. Nog meer wachten. Verzenden met HK/CN-post hoeft niet per se lang te duren, 't kan er in principe best na 5 dagen zijn. Maar ga eerder uit van zo'n 2 á 3 weken of mogelijk zelfs langer. Je kunt er eventueel ook voor kiezen om je telefoon met per EMS te versturen, dit is marginaal sneller maar onevenredig veel duurder

10. YAY! Je product komt aan en je bent er (hopelijk) helemaal blij mee
fupVWbn.png
SPOILER: Free shipping
De meeste webshops hanteren een 'free worldwide shipping'-policy. Dit houdt in dat bij de prijzen van alle producten op de site al 'gratis' verzenden is geïncludeerd. De meest voorkomende postdiensten, carriers, zijn Hong Kong Post, China Post en Singapore Post. Een enkele keer zal het met een andere dienst verzonden worden.

De webshops bieden deze service ook op erg goedkope producten van bijvoorbeeld 1 USD. Free shipping betaalt zich echter voor de webshops uit omdat het de drempel om te bestellen bij klanten verlaagt. Door de massa's aan post die webshops versturen hebben ze goede deals met de postdiensten en de Chinese overheid stimuleert zelf ook de export. Chinese arbeid is verder ook stukken goedkoper en uiteindelijk kan iets dus goedkoop onze kant opgestuurd worden. Dat is een schril contrast met wanneer je zelf een pakket (terug)sturen moet naar China.

Tip! Omdat free shipping gratis is voor elk product, kun je prima je orders splitten. Het voordeel hiervan is dat elk item dat op voorraad is, meteen wordt opgestuurd. Bij een 'bulk'-order, een order bestaande uit meerdere producten, wachten ze vaak eerst tot alles op voorraad is, voordat ze je order versturen. Een ander bijkomend voordeel van het afzonderlijk bestellen van producten is dat de douane naar de totale waarde van je pakketje kijkt en deze dus dramatisch te verlagen is door artikelen apart te bestellen.

Extra kosten service: geen
Kwaliteit service: voldoende
Tracking mogelijkheden: geen
Tekenen voor ontvangst: nee
Doorsnee duur: 7 - 21 dagen, vrij onwaarschijnlijk dat het sneller gaat, goed mogelijk dat het zelfs langer dan een maand duurt
Kans op importtoeslagen: nogal klein, maar aanwezig
SPOILER: Free registered shipping
Free registered shipping verschilt niet veel met normale 'Free shipping'. Vaak bieden webshops voor orders van ongeveer meer dan 15 USD de mogelijkheid gratis je zending te kunnen tracken. Dit zijn vaak dezelfde postdiensten, carriers, als bij free shipping: o.a. Hong Kong Post, China Post en Singapore Post. Is je orderwaarde te laag om in aanmerking te komen voor free registered shipping, dan kun je toch kiezen voor de optie en dient dan een paar dollar bij te betalen.

Extra kosten service: geen, tenzij totale waarde order te laag is om in aanmerking te komen
Kwaliteit service: voldoende, maar tracking is wat onnauwkeurig en snelheid geen pijl op te trekken
Tracking mogelijkheden: ja, zie spoiler 'Tracking'
Tekenen voor ontvangst: ja
Doorsnee duur: 7 - 21 dagen, vrij onwaarschijnlijk dat het sneller gaat, goed mogelijk dat het zelfs langer dan een maand duurt
Kans op importtoeslagen: klein, maar aanwezig
SPOILER: Express shipping
Express shipping is een premium dienst die aardig wat geld kost. China's grote express service is EMS. Deze postdienst is echter af te raden vanwege de hoge kosten VS niet zo heel snelle levertijd. Je kunt beter een express service kiezen die eigen vrachtvliegtuigen tussen China en Europa hebben vliegen zoals DHL, UPS en FedEx; die zijn ongeveer even duur als EMS, maar wel aardig wat betrouwbaarder en sneller. Wil je een nauwkeurig inzicht in het verzenden van je pakketje en deze snel ontvangen, ongeacht de kosten, zoek dan niet verder.

Let op! Je betaalt bij express shipping wat meer zodat je pakketje alle aandacht krijgt die het verdient. Dat betekent helaas ook dat alles vaak nogal precies volgens het boekje gaat en de kans dat de douane over de waarde van het pakketje valt en je de gepaarde kosten wilt laten betalen is een stuk groter dan bij free (registered) shipping, waar veel minder aandacht naar uit gaat.

Extra kosten service: afhankelijk van gewicht/volume. Vaak zo'n 20 ~ 40 USD
Kwaliteit service: zeer goed en nauwkeurig
Tracking mogelijkheden: ja, op de site van de express service zelf en zie spoiler 'Tracking'
Tekenen voor ontvangst: ja
Doorsnee duur: 24hr - 5 werkdagen
Kans op importtoeslagen: vrij groot
SPOILER: Tracking
Valid trackformat
Is je bestelling opgestuurd door middel van (free) registered shipping, dan kun je deze met behulp van de sites in de alinea hieronder traceren. Let wel op dat je een geldige trackcode gebruikt. Deze herken je aan de eerste twee letters die staan voor de vorm van shipping (voorbeelden: RA, RB, RF, RR, RX), gevolgd door de unieke identificatiecode van je zending die uit cijfers bestaat. De code wordt afgesloten met twee letters die verraden met welke postdienst de zending verstuurd is. Is je zending opgestuurd met registered airmail van China Post verwacht je een trackcode als RA123456789CN. Mocht je pakketje met een Hong Kong Post of bijvoorbeeld Singapore Post verzonden zijn verwacht je op de plek van de postdienst identifier respectievelijk HK of SG. Heb je een code gekregen die niet aan dit format voldoet is het naar alle waarschijnlijkheid ook niet te tracken en heb je een ordernummer of behandelings-ID van een intermediate postdienst gekregen, waar je niks mee kunt. In zulke gevallen neem je contact op met de verkopende partij en vraagt om een trackcode die wél geldig is.

Trackmethoden
http://www.17track.net/IndexEn.html (17Track | Onsite multitrack)
http://www.17track.net/SingleEn.html (17Track | Single official)
http://intmail.183.com.cn/itemstatus_en.jsp (China Post | CN)
http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp (Hong Kong Post | HK)
http://www.packagetrackr.com (Packagetrackr)
http://www.faranow.com (Faranow)
http://www.sao.cn/en/index/home.jsp (Sao)

Probeer ook eens deze Android-apps:
TrackPackTrackCheckerPackage Buddy

[1] Het duurt een paar werkdagen voordat je trackingcode werkt (of alles ligt plat en doet het sowieso niet)
[2] Tracking is vrij onnauwkeurig/-berekenbaar; ga ervan uit dat je er weinig aan hebt
SPOILER: Trackstatus legenda
› Posting = zending is aangemeld
› Arrival outward office of exchange = in het postsysteem
› Departure outward office of exchange = vertrek vanaf luchthaven
› Arrival inward office of exchange = aankomst bij douane
› Held by costums (optie) = apart gelegd door de douane
› Depature inward office of exchange (niet zeker of deze er is) = weg bij douane
› Failed delivery (optie) = PostNL kon het pakketje (nog) niet in ontvangst nemen
› Arrival at delivery office = geaccepteerd door PostNL; wordt de eerstvolgende bezorgdag aangeboden (niet maandag)
› Out for delivery = onderweg
› Failed delivery = briefje in de brievenbus achtergelaten; af te halen bij het postkantoor
› Delivered = enjoy!

Het is goed mogelijk dat je zending een andere status heeft dan de voorbeelden hierboven. Probeer door middel van vertalen en logica hier zelf conclusies uit te trekken.
SPOILER: Tracking van 'free registered shipping' binnen Nederland
Zodra je zending in Nederland is kun je je pakketje uit China ook tracken binnen Nederland; daar moet je echter eerst iets voor doen. Het pakketje wordt in Nederland overgenomen door PostNL. Op hun site kun je echter niet terecht voor tracking tenzij je een 3S-code hebt.

Je kunt contact opnemen met de PostNL Webcare op Twitter en een aanvraag doen of ze je pakketje al in het systeem hebben staan en er misschien een 3S-code aan kunnen koppelen zodat je de zending ook binnen Nederland kunt volgen (dan weet je wanneer iemand thuis moet zijn om te tekenen voor ontvangst).

Ook telefonisch kun je de PostNL klantenservice bereiken. Het officiële nummer luidt: 0900-0570 en kost maar liefst 0,45 EUR p/m tot een maximum van 22,50 EUR. Dat willen we je niet aandoen. Vaak zijn er alternatieven voor 0900-nummers te vinden. Een lokaal telefoonnummer scheelt natuurlijk al aanzienlijk. Probeer het dus eens op: 058-2333333 .

Let op! De douane en PostNL hebben geen communicatie met elkaar. Het kan dus zijn dat je internationale tracking zegt dat je pakketje al in Nederland aangekomen is, maar dat PostNL nog geen enkele informatie heeft en je dus ook (nog) niet verder helpen kan met een 3S-code.
SPOILER: Verzendduur gedurende (Chinese) feestdagen
Gedurende (Chinese) feestdagen leggen de webshops, maar vooral ook de postdiensten waar zij en wij afhankelijk van zijn, hun werk neer. Dit houdt in dat er vertragingen optreden in het bestel- en verzendproces. Ook nadat de feestdagen af zijn gelopen ebt dit nog een beetje na omdat al het achterstallig werk (bestellingen, stapels post) ingehaald moet worden. Houd hier dus rekening mee!

Hier een overzicht overgenomen uit de 'Circular on the Arrangement of Certain Holidays in 2013'.
[*] New Year | January 1-3
[*] Spring Festival | February 9-15 (Chinese New Year | February 10)
[*] Qingming Festival / Tomb Sweeping Day | April 4-6
[*] Labor Day | April 29 - May 1

Dragon Boat Festival | June 10-12
Mid-Autumn Festival | September 19-21
National Holiday | October 1-7

In de aanloop naar populaire westerse feestdagen wil er ook nog weleens verhoogde drukte optreden door mensen die allen bijvoorbeeld hun kerstinkopen in China doen. Wie op 1 december een bestelling doet heeft dus goede kans door die verhoogde drukte zijn of haar bestelling(en) voor kerst niet op tijd binnen te hebben. De tip luidt dan ook: wees er vroeg bij wanneer je cadeaushoppen gaat voor de decembermaand.

Behalve opgelopen vertraging kun je rond de (Chinese) feestdagen ook speciale coupons verwachten. Of het nu draait om het Chinese nieuwjaar of het internationale Valentijnsdag, Pasen of Kerst, vaak worden er leuke deals en aantrekkelijke kortingen geboden.
SPOILER: Verpakking en transporthandling
Webshops die met free (registered) shipping versturen hebben vaak nog nooit van karton gehoord. Alles wordt, wanneer mogelijk, het liefste in de beroemde gele of bruin-gelige enveloppen gestopt. Deze zijn van binnen gevoerd met bubblewrap (je weet wel). Past iets niet in zo'n envelop dan willen ze ook nog weleens iets inpakken in bubblewrapfolie en deze vervolgens in een plastic zak stoppen; die op zijn beurt weer dichttapen. Het personeel dat deze pakketjes door hun handen laat gaan kan het niet echt interesseren wat erin zit en gaan er niet bepaald voorzichtig mee om. Nu kunnen deze bubblewrap-pakjes normaal gesproken ook wel wat hebben, maar het kan ook zijn dat een pakketje onderop een grote stapel van andere pakjes terechtkomt en platgewalst wordt. Het wil dus nog weleens voorkomen dat hetgeen je besteld hebt niet heelhuids aankomt.

Bij express shipping komt alles vaak netjes in een kartonnen doos, het product erin wordt vaak op z'n plek gehouden door luchtkussentjes of iets dergelijks. Er wordt vrij zorgvuldig en professioneel omgegaan met deze pakketjes, dat mag je dan eigenlijk ook verwachten, je betaalt er immers goed voor.
SPOILER: Douane
Het importeren van een producten uit China brengt mogelijk 'verborgen' kosten met zich mee; kosten waar je in eerste instantie geen rekening mee had gehouden. Deze kosten zijn verbonden aan het importeren van goederen uit het buitenland waar een waardebeperking op berust voor het belastingvrij importeren. Zodra je deze waardebeperking overschrijdt dien je dan importbelasting af te dragen over de zending.

fOu45A6.png

De Chinese verkopende partij is verplicht een douaneverklaring (custom declaration) bij je zending te doen. Vaak is dit in de vorm van een simpele groene sticker met wat vakjes voor onder andere 'omschrijving', 'type zending' en de 'waarde'. Zorg dat de verkoper deze juist en volledig invult, zodat de douane weet wat ze ermee aanmoeten. Ontbreekt de douaneverklaring of is deze niet (correct/volledig) ingevuld, dan kan de douane mogelijk je zending openen ter controle en zelf de waarde schatten of ze sturen je een brief of je alsnog details (uitdraai van een bestelling/rekening/afschrijving) kunt doorgeven. Hierdoor kan de levering van je zending nogal vertraagd worden, ga uit van ongeveer een week.

http://www.belastingdiens(...)a_hoe_bereken_ik_dat | Site Douane
Met onder meer de regeling voor importeren uit het buitenland en rekenvoorbeelden
http://gebruikstarief.douane.nl | Douanerechten
Vind je goederencode. Het tarief staat vermeld bij 'Douanerecht derde landen' onder 'Invoer / doorvoer'
http://www.invoercalculator.nl | Invoercalculator
Hiermee kun je de totaalkosten uitrekenen die je in totaal kwijt bent voor het importeren van je zending

Let op! De postservice brengt zelf ook kosten in rekening zodra je pakket belastbaar is.
Bij PostNL gaat dat om zo'n 13 EUR.
slI9eTq.png

du6RJif.pngDollarkoers - (Waarde 1 EUR -> USD)
gif&issue=190143785&width=495&height=200&enddate=today&startdate=12m&layout=SimpleGreen&res=endofday

PayPal-koers
PayPal verandert dagelijks de wisselkoers. Deze wisselkoers bevat ook een klein percentage, ongeveer 3,4%, dat naar PayPal gaat als onkostenvergoeding. Dit zorgt voor 3 á 4 eurocent verschil met de huidige koers. Houd er dus rekening mee dat bovenstaande grafiek niet één-op-één is met de PayPal-wisselkoers.

q7EfbLb.png

du6RJif.pngBetaalwijzen
SPOILER: PayPal en aankoopbescherming. Hoe gaat dat te werk?
Om een PayPal-rekening te openen ga je naar www.paypal.com . Je PayPal-gebruikersnaam zal je e-mailadres waarmee je je registreert zijn. Aan je PayPal-rekening kun je vervolgens een bestaande bankrekening of creditcard als betaalmethode koppelen. Lees je op PayPal in over het verificatieproces dat daarbij gepaard gaat.

Het voordeel van PayPal is dat de financiële en persoonlijke gegevens die een verkopende partij van je heeft tot een minimum beperkt worden. Zo krijgen ze geen bankrekening- of creditcardnummer van je te zien. Bijkomend voordeel is de PayPal-aankoopbescherming. Bij elke aankoop waarvoor deze geldt heb je 45 dagen klaagrecht. Komt een product niet aan, is het significant anders dan beschreven of functioneert het niet naar behoren, dan kun je je geld terugvragen; een refund eisen. Dit doe je niet zonder (ruim) van te voren eerst de kwestie direct op te lossen met de verkopende partij. Mocht je er daarmee niet uitkomen, dan kun je een claim aanmaken en leg je jouw kant van het verhaal zo informatief mogelijk voor aan PayPal. Die vragen de verkoper om hun verhaal. PayPal kijkt of jullie er samen uit weten te komen. Is dat altijd niet het geval dan kun je een claim laten escaleren en komt PayPal zelf met een bepaalde conclusie/oplossing.

In de regel kun je de volgende timeline hanteren:
PayPal-afschrijving -> bestelling verzonden -> 2 weken -> 3 weken: lief navragen bij webshop -> 4 weken: dringend navragen -> 5 weken: oplossing aanvragen/ultimatum stellen -> dag 44: claim aanmaken bij PayPal.

Belangrijk: geef een verkoper de kans om het goed te maken en ga niet als een gek alles meteen claimen. Laat je echter ook niet voor het lapje houden door een onbetrouwbare partij en claim op dag 44; ook als ze je sprookjeskastelen beloven en binnen een week een resend de deur uit gaan doen. Je kunt een claim altijd nog sluiten, je bij PayPal beroepen op bescherming na 45 dagen echter niet.

Let op! Sommige webshops koppelen bestellingen aan je PayPal-adres (indien je met PayPal betaalt). Als je bij de webshop geregistreerd staat met een ander e-mailadres dan je PayPal-adres kan het dus zijn dat je bestellingen niet bij je ordergeschiedenis opduiken.
SPOILER: Ik kan ergens alleen met creditcard betalen, deze heb ik echter niet. Hellup!?
Geen paniek! Als je geen creditcard bezit is de makkelijkste oplossing iemand in je familie of vriendenkring te vragen of je die van hun mag gebruiken om een bestelling door te voeren. Wil je dit liever niet aan anderen vragen of wil niemand je helpen kun je kijken naar een zogenaamde prepaid creditcard. Je hebt verschillende mogelijkheden:

MasterCard Prepaid creditcards
NETELLERSkrillDB Card

VISA Prepaid creditcards
3V CardCash PassportMats
SPOILER: Een verkoper wil dat ik geld stort via Western Union. Goed idee?
Nee.
du6RJif.pngWebshops/producten
SPOILER: Wat is dat 'dropshipping'?
Dropshipping had oorspronkelijk één insteek: mensen die zelf een webshop hadden en producten uit China verkochten, bestelden ze voor die mensen bij een Chinese webshop en lieten ze direct doorsturen naar klanten. Ze wilden dan niet dat het merkbaar was dat het product uit een Chinese webshop kwam en logo's op pakjes of bijgevoegd reclame-materiaal bleven hierdoor bij dropship-zendingen weg.

Een bijkomend voordeel hiervan was dat een pakketje een minder commercieel karakter had. Daardoor werd dan weer het risico op douaneheffing verminderd.

Inmiddels is het hele dropshipping eigenlijk niet meer van toepassing, daar pakketjes standaard al niet meer gebrand zijn. Alleen een enkele webshop, zoals DinoDirect, plakt nog weleens een logo op het pakketje en stuurt wat promotiemateriaal bij de zending mee. Dit is echter eerder de uitzondering.
SPOILER: 1 cent-deals. Hoe, wie, wat, waar?
1ct-deals zijn tijdelijke acties voor promotionele doeleinden. Je betaalt daadwerkelijk niet meer dan 1 cent en krijgt daar dan een kleine gadget, vaak iets zoals een creditcard sized LED-lampje, een fluitje of oordopjes, voor. Je kunt ernaar zoeken via de chinaprices.us zoekmachine door daar een onzinterm weg te filteren:
[ klik ]
SPOILER: Ik heb zin om iets te kopen, maar ik weet niet wat?
Ja, dat heb je weleens. :P Een goed idee is om eens een kijkje te nemen in het review-topic, misschien kom je nog leuke dingen tegen daar. Hier heb je nog een lijstje met mogelijke items die je nog niet hebt:

Oordopjes, koptelefoons, headsets, microfoontjes, (mobiele) speakers, fm-transmitters, (auto)radio's, autoladers, usb-laders, converters, adapters, kabeltjes, lampen, (spaar)lampen, LED-peertjes, LED-strips, LED-pig, glowsticks, zaklampen, lasers, accu's, laders, gereedschap, messen (dan al niet keramisch of vermeend illegaal), keukengerei, (projectie)klokken, horloges, wekkers, afstandsbediening, airmouse, Android TV-stick, mediacenter, fotocamera's, videocamera's, beveiligingscamera's, spycams, camera-accessoires, flash geheugen, kaartlezers, chiplezers, HDD behuizing, netbooks, tablets, smartphones, mp3-spelers, mp4-spelers, muizen, usb-hubs, usb gadgets, sleutelhangers, speelgoed, afstandsbestuurbaar tuig (ter land, ter zee en in de lucht), onderdeeltjes, kleding, schoenen, zonnebrillen, sieraden, hobbyspul en aanstekers.

Nog altijd geen ideeën? Zo goed als alle webshops hebben een 'New arrival'-sectie. Daar kun je eens de meest recente assortimentstoevoegingen bekijken.
du6RJif.pngDON'Ts
SPOILER: Zijn BBGuns, messen en krachtige lasers legaal in Nederland?
Vuurwapens of wapens die hier op lijken
Er geldt in Nederland een duidelijk beleid van wat wel en niet mag. De regelgeving omtrent wapens kun je hier teruglezen. Een hoop mag dus niet, wapens die vet nep zijn ook niet!

Softguns
Er zijn recentelijk nieuwe ontwikkelingen geweest rondom het beleid voor softguns.
Lees je in op de site van de NABV.

Messen
Qua messen mag je best een mes voor gebruik in huis, tuin en keuken hebben, mits deze aan bepaalde criteria voldoet. De artikelen in het wetboek met volledige regelgeving hierover vind je hier terug.

Lasers
Of het aanschaffen van een laser toegestaan is, is afhankelijk van het product. Er wordt onderscheid gemaakt tussen laserpointers en lasergadgets. De definities(.PDF) luiden als volgt:

Laserpointer: moderne versie van een aanwijsstok, veelal diodelasers die een rood licht uitzenden
Lasergadget: laserpointer in combinatie met een sleutelhanger, pen, mesje, of ander soortig hebbedingetje, een attribuut dat in handen van kinderen kan vallen.

Voor een laserpointer geldt een verbod op: klasse 3R, 3B en 4 lasers.
Klasse 1, 2 en 2M laserpointers als 'aanwijsstok' gebruiken bij presentaties is toegestaan.

Voor een lasergadget geldt een verbod op: klasse 2, 2M, 3R, 3B en 4 lasers.
Klasse 1 en 1M lasergadgets zijn toegestaan.

Kijk hier voor de classificatie lasers die veelal wel toegestaan zijn. Dit betekent niet dat je ermee in de ogen van mensen/dieren mag schijnen of ermee op (lucht)verkeer mag richten.

Lasers uit klasse 3 heb je al vanaf 5mW. Deze lasers zijn sowieso niet toegestaan. Als je een laser wilt kopen zorg er dus voor dat de output maximaal 5mW is.
In dit topic niet gaan vragen om 100mW lasers dus. }:|
SPOILER: Hoe weet ik of iets echt of 'fake' is?
Laten we het zo zeggen 'if it's too good to be true, it usually is', ofwel: als iets te mooi is om waar te zijn, dan is dit vaak ook zo.

Het komt maar zelden voor dat een verkoper daadwerkelijk een origineel merkproduct verkoopt. Wanneer dit echter wel zo is, zullen ze hier vooral de nadruk op proberen te leggen door 'genuine' of '100% original' erbij neer te zetten en zal de prijs er ook naar zijn.

Hanteer de prijs als echtheidsindicatie. Vele merkproducten zijn in Azië goedkoper omdat de belasting daar lager is. Ook missen de lokale distributeurs de logistieke kosten en is een overzeese franchise en zijn de arbeidskrachten overzees vaak duurder dan in Azië. Verder heb je natuurlijk ook het verschil in waarde van de valuta. Door al deze factoren kan het daadwerkelijk zo zijn dat een merkproduct goedkoper is dan in Nederland/Europa. Maar tel je daarbij de verzendkosten en mogelijke toeslagen op en bedenk je dat je de garantie mogelijk niet wereldwijd geldt, dan moet je je afvragen of het nog altijd een goed idee is. Zoveel goedkoper zal het dan allemaal niet zijn. Mocht het prijsverschil haast onmogelijk groot zijn, dan moet je er gewoon vanuit gaan dat het draait om een product dat nep is.

Nepproducten zijn vaak van slechte kwaliteit en dienen vaak alleen om er heel wat uit te zien. Of het nu flash geheugenkaartjes, horloges of koptelefoons zijn, het advies luidt: niet doen. Je haalt niet alleen slechte kwaliteit spul in huis, maar je kunt er ook nog mee in de problemen komen met Justitie. Het bespreken van producten waarvan het erg aannemelijk is dat ze nep zijn is in dit topic tevens niet toegestaan. Advies/hulp wanneer je in aanraking bent gekomen met Justitie vanwege het importeren van illegale waren hoef je ook niet te verwachten.

Maar, maar... een kleine hoeveelheid namaakgoederen het land inbrengen mag toch?
Ja en nee. Voor postorders is dit in zijn geheel niet toegestaan. Voor reizigers die zelf in persoon met hun reisbagage vanuit het buitenland Nederland weer betreden geldt dat een kleine hoeveelheid aan nagemaakte producten zonder handelskarakter wordt geduld voor persoonlijk gebruik. Voor meer details daarover kijk je hier .
PWDbhOT.png

GC / [gadgets] Chinese webshops reviewtopic , het reviewtopic biedt veel inspiratie en informatie. Tevens zetten sommige users adviezen uiteen over wat je bijvoorbeeld het beste kunt kopen op het gebied van oordopjes.

Sommige product(groep)en zijn zo populair dat ze een eigen plekje op FOK! hebben verdiend. De topics bestaan voor een reden en daar concentreert zich alle informatie rondom het onderwerp dat ze behandelen. Heb je een vraag over een van deze producten ben je waarschijnlijk beter af ze daar te stellen.

Topicreeks: Android tablet discussie topic
Topicreeks: Chinese Smartphones #1 - Real smart
Topicreeks: Jiayu #1 - Get ready for the launch!
DIG / Android Sticks en Mediacenters #1 - Making ordinary tv's smart

User stats: http://www.thuisserver.net/fokdagcijfers (Top 100 (reeks) > Chinese Webshops)

apFpqZE.gif

Huisregels (ons anti-Sjonnie-beleid) - Respecteer ze, dan is deze topicreeks nog een lang leven beschoren

• Lui die spullen willen importeren voor doorverkoop zijn hier niet welkom

• Het volgende dient niet te worden besproken: namaak (van merkkleding, schoenen, zonnebrillen, horloges, audio-producten (headphones/oordopjes), et cetera), wapens en andere verboden producten zoals >5mW lasers
Ook niet gaan bedelen om berichtjes van users om je buiten het topic (via DM/PM) hiermee te helpen

First google, then ask. We zijn hier in dit topic geen customer service die op jouw commando alles voor je doen. We gaan geen moeite voor je doen als je die moeite zelf al niet eens op kunt brengen. Wil je ergens ondanks je eigen pogingen toch niet uitkomen, dan kun je het natuurlijk altijd vriendelijk vragen
Tip: vele zaken zijn al besproken; duik de archieven in! Voeg je zoekterm(en) toe aan deze search

• Niet bitchen naar elkaar; houd het constructief

Heb je aanvullingen/aparte vragen?
PM (Personal message) of DM (Direct message) dan even de vaste gebruikers in dit topic:
shiznuts, tokko1, RobertNL, Downstar, monkeybrain e.a.

Veel plezier met bestellen!

OP Redesign V3.0 by shiznuts
wihehinwoensdag 26 juni 2013 @ 21:53
Moeilijk he, een topic openen ;)
shizwoensdag 26 juni 2013 @ 21:56
En vergrijpen aan quadjes...

nvm... ouch. ;(
tokko1woensdag 26 juni 2013 @ 22:26
Shiz was jij laatst niet op zoek naar z'n mirofoon voor op je dslr?

China-gadgets heeft er eentje 'in de aanbieding', en getest.
mic-e1345636783557.jpg

check http://www.china-gadgets.(...)piegelreflexkameras/

[Logos op dat product zijn trouwens echt niet op een bepaald hoofdtelfeoon/audio apperatuur merk gebaseerd]
shizwoensdag 26 juni 2013 @ 22:56
Die Shenggu heb ik vaker gereviewd gezien inderdaad. Weet niet meer precies via wie, Indy Mogul, DSLR Film Noob of The Frugal Filmmaker. Hauptsache is in ieder geval dat het geen shockmounted mic is. ;) Dus dat heeft niet echt meerwaarde. M'n Zoom H1 kan ik ook op m'n hotshoe mounten. Heb ik trouwens iets voor dat als shockmount dient.

Maar ik ben een groot Takstar-fan. Had toen eens een pop-filter voor een microfoon gehaald uit China waar 'Takstar' op stond. Ben toen eens gaan googlen en kijken op Tmall en hun eigen site en toen was ik wel onder de indruk wat ze allemaal hadden op audiogebied. Zag ik dat de headphones hoog aangeschreven staan voor het geld en inmiddels ben ik dus een HI-1500, TS-650, HD 5000 en PRO 80 rijker. Dus Takstar bevalt wel en die SGC-598 lijkt me wel wat. Moet daar maar eens ff op YouTube wat testopnames van bekijken/luisteren. Misschien is het ook niks natuurlijk.

- Scheiße, nu zie ik dat ze weer een nieuwe headphone hebben, begint het weer te kriebelen... http://takstar.com/eng/view.asp?id=745 . En hopelijk is binnenkort die nieuwe Brainwavz ook verkrijgbaar natuurlijk.
Goddelijkerwoensdag 26 juni 2013 @ 23:55
China-Gadgets.de kende ik nog niet! :@
Zijn er nog meer zulke sites? Met hebbedingetjes? :P
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 00:04
WTF is dit nou weer: (tablet retour naar China)

24-6-2013:
Parcel not delivered. Contact with sender

Alle formulieren en meuk stond er gewoon op.
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 00:07
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 23:55 schreef Goddelijker het volgende:
China-Gadgets.de kende ik nog niet! :@
Zijn er nog meer zulke sites? Met hebbedingetjes? :P
Wat? Je kent m'n blog nog niet? :(
http://www.chinashizzle.com
Jimbodonderdag 27 juni 2013 @ 00:10
Hoe strak zijn ze met die 22¤? Ik heb voor 22.10 besteld..zou een beetje kut zijn als ik dan uiteindelijk 39¤ ervoor betaal -O-
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 00:12
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:10 schreef Jimbo het volgende:
Hoe strak zijn ze met die 22¤? Ik heb voor 22.10 besteld..zou een beetje kut zijn als ik dan uiteindelijk 39¤ ervoor betaal -O-
Had het in 2 pakketjes gedaan? En ligt eraan wat het is of ze er echt naar om kijken. Met wat is het verzonden?
Goddelijkerdonderdag 27 juni 2013 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:07 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Wat? Je kent m'n blog nog niet? :(
http://www.chinashizzle.com
Die kende ik natuurlijk allang.
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 00:21
Nee ok, ik dacht al. :P
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:10 schreef Jimbo het volgende:
Hoe strak zijn ze met die 22¤? Ik heb voor 22.10 besteld..zou een beetje kut zijn als ik dan uiteindelijk 39¤ ervoor betaal -O-
Wouldn't worry too much. Maar houd er in je achterhoofd voor het geval dat maar rekening mee.
Goddelijkerdonderdag 27 juni 2013 @ 00:24
Zojuist mijn favorieren/bladwijzers eens bijgewerkt en geordend.
Iemand nog must-have ebay-shops? Zoals van bekende webshops?
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 00:25
Neuh, gewoon het goedkoopste is het beste.
Heb eigenlijk de afgelopen maanden of jaren zelfs geen slechte ervaringen met een willekeurige eBay-shop gehad.
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:04 schreef rene90 het volgende:
WTF is dit nou weer: (tablet retour naar China)

24-6-2013:
Parcel not delivered. Contact with sender

Alle formulieren en meuk stond er gewoon op.
Ik kon het hele lulverhaal bij paypal invullen, krijg ik daarna een reactie: 45 dagen zijn verstreken, maar het is wel geregistreerd. Er staat nu wel bij het actiecentrum "in behandeling" :')?
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:25 schreef rene90 het volgende:

[..]

Ik kon het hele lulverhaal bij paypal invullen, krijg ik daarna een reactie: 45 dagen zijn verstreken, maar het is wel geregistreerd. Er staat nu wel bij het actiecentrum "in behandeling" :')?
Je ne sais pas. Tut mir leid.
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 00:28
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:26 schreef shiznuts het volgende:
e ne sais pas. Tut mir leid.
Zegt die melding van postnl jou ook niks? Of gaan ze mij nu een brief sturen of ik het weer naar NL wil hebben ofzo :')
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 00:30
Heb echt geen flauw idee waarom dat is en wat ze eraan gaan doen.
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 00:32
quote:
11s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:30 schreef shiznuts het volgende:
Heb echt geen flauw idee waarom dat is en wat ze eraan gaan doen.
http://www.at5.nl/artikel(...)bezorgd-door-staking

Ik haat postnl even :')
Downstardonderdag 27 juni 2013 @ 00:36
302sx1x.jpg

Iphone is weer gefixt :), nieuw schermpje zit erin dus die is barstvrij
en homebutton is ook vervangen en werkt weer!

en dat voor +- 8 euro en een avondje gepriegel :)
Goddelijkerdonderdag 27 juni 2013 @ 00:40
Dat zijn de leuke dingen van het eBayen/ChinaShoppen.
Laatst ook iemand blij gemaakt met een nieuwe achterkant op een iPhone. :)
Downstardonderdag 27 juni 2013 @ 00:42
Hier in NL die turkjes etc.
Verkopen alleen een digitizer al voor 15-20 euro (scherm + middenframe + homebutton =25-30 euro) en moet je hem zelf nog monteren..
laat je t door hun doen dan komt er zo 20-30 euro boven op :P
tokko1donderdag 27 juni 2013 @ 00:43
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 23:55 schreef Goddelijker het volgende:
China-Gadgets.de kende ik nog niet! :@
Zijn er nog meer zulke sites? Met hebbedingetjes? :P
http://www.gadgetdealz.de/
Meer ken ik er (nog) niet..
Goddelijkerdonderdag 27 juni 2013 @ 00:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:42 schreef Downstar het volgende:
Hier in NL die turkjes etc.
Verkopen alleen een digitizer al voor 15-20 euro (scherm + middenframe + homebutton =25-30 euro) en moet je hem zelf nog monteren..
laat je t door hun doen dan komt er zo 20-30 euro boven op :P
Paar maand geleden een scherm + digitizer van een 3GS over de toonbank zien gaan voor 40, excl. inzetten. Net zulke oplichterij als voor 10 euro een screenprotector kopen bij de MediaMarkt. :')
Downstardonderdag 27 juni 2013 @ 00:50
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:47 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Paar maand geleden een scherm + digitizer van een 3GS over de toonbank zien gaan voor 40, excl. inzetten. Net zulke oplichterij als voor 10 euro een screenprotector kopen bij de MediaMarkt. :')
Achja, mensen moeten ergens aan verdienen..
zelf zou ik het ook hebben gedaan natuurlijk :P
Xetrandonderdag 27 juni 2013 @ 01:07
Iemand die een Jiayu van de hand wil doen hier trouwens? Liefst die oude, zoek een reservetoestel :P
Downstardonderdag 27 juni 2013 @ 01:13
Je maakt ongetwijfeld hier meer kans :) :

DIG / [Jiayu] #24 - Met zonder G4(S)
Xetrandonderdag 27 juni 2013 @ 01:15
Oh. Dacht dat het topic dood was maar ik had het unfollowed. Stupid me. :+
FreaZdonderdag 27 juni 2013 @ 01:25
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 21:49 schreef Gozerd het volgende:

[..]

Heb dit probleem wel eens eerder voorbij zien komen. Probleer de hdd is aan te sluiten als deze niet in de metale case zit. Als dit wel goed werkt effe papiertje onder de hdd doen en dan in de behuizing.
Ik heb het al zonder case geprobeerd, maar ook dat werkte niet. Misschien dat het hele ding is doorgebrand ofzo?
Jimbodonderdag 27 juni 2013 @ 07:59
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:12 schreef rene90 het volgende:

[..]

Had het in 2 pakketjes gedaan? En ligt eraan wat het is of ze er echt naar om kijken. Met wat is het verzonden?
komt met chinapost denk ik. gaat via mister tao.

die doet sowieso de tao prijzen al een beethe omhoog dus qua waarde is het eigenlijk 21 oid. maarja 22.10 voor betaald en die telt.

mss maar ff vragen of de value op t pakje op 28$ gezet kan worden.

t zit in 1 pakje iig
RobertNLdonderdag 27 juni 2013 @ 09:02
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:04 schreef rene90 het volgende:
WTF is dit nou weer: (tablet retour naar China)

24-6-2013:
Parcel not delivered. Contact with sender

Alle formulieren en meuk stond er gewoon op.
Had ik ook; bij een 2e poging gewoon aangekomen :)
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 09:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 09:02 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Had ik ook; bij een 2e poging gewoon aangekomen :)
Ahh oke, bij mij stond er namelijk "Postnl zoekt contact met de afzender", hetzelfde als bij jou eigenlijk. Ik maakte me al zorgen :'). Thanks dat ik weer gerust kan slapen Robert, toch zonde om 110 euro opeens kwijt te zijn.

En voor de mensen die iets verwachten, PostNL ligt op zijn gat in Amsterdam, Katwijk, Utrecht, Zaandam en Wateringen.
http://www.at5.nl/artikel(...)-nl-breiden-zich-uit
MineraalWaterdonderdag 27 juni 2013 @ 09:58
Priceangels was weer eens snel deze keer binnen een week was hij bij mij thuis
Bopposdonderdag 27 juni 2013 @ 10:50
Gister eindelijk na 3 jaar 2 goede setjes 18650 accu's (de Panasonic 3400mAh en Sanyo 2600mAh modelen. Als extra ook nog 2x2 trustfire's gekocht.

En eindelijk een goede lader!!! En ik heb wat oude trustfires weg gedaan (die 4000mAh modelen) En de rode rechts boven op de foto gaan ook nog weg.

Verder staat er nog het volgende op de onderstaande foto:
12x 18650 2200mAh (rode) cellen uit een oude laptop accu unprotected
4x 18650 2400mAh (blauwe) cellen uit een andere laptop accu unprotected
4x 16340 unprotected (die dingen kosten geen drol op ebay)
2x 14500 protected
Zaklampen:
Cree XP-E r2 ZOOM 3-mode waar AA in kan en 14500.
"3800LM" 3x Cree XM-L T6 lamp 5-mode voor 2x 18650 met extra stuk voor 3 x 18650
2x "6800LM" 6x Cree XM-L T6 lamp 5-mode voor 2x 18650
Cree Q5 lampje 3-mode voor 1x 16340
33as8p0.jpg
Niet op de foto wel uit china:
1 lampje 3-mode met 1 XM-L T6 en 1x 18650
2 lampjes met 1 XP-E en 3xAAA
en er zwerven nog vast een paar van die rode trustfire dingen door het huis

Die 4 blauwe cellen die uit een oude laptop accu komen zijn doorgemeten en zijn nog goed (heb er 2 moeten weggooien van de 6 en daarom was de accu van de laptop dus niet meer goed).
Deze cellen zijn dus unprotected, maar ik ga ze gebruiken in een: Li-ion Battery USB Emergency Charger
Die rode zitten allemaal onder de 2v maar heb er gister 1 gereanimeerd en die zit nu weer op sinds gisteravond op 2,7 dus die kan weer gewoon opgeladen worden... ben benieuwd hoeveel ik er weer tot leven krijg...


misschien toch maar een keer die XM-L2 U3 lamp halen
Jimbodonderdag 27 juni 2013 @ 10:51
dan nu de stomme vraag, maar...wat heb je aan al die zaklampen :') ?
Bopposdonderdag 27 juni 2013 @ 10:58
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 10:51 schreef Jimbo het volgende:
dan nu de stomme vraag, maar...wat heb je aan al die zaklampen :') ?
Schijnen... 8-) (bij scouting ben je nog wel eens op plekken waar je geen licht / stroomnet hebt)
Die kleintjes zijn wel makkelijk om gewoon in je zak te hebben. Vrijdagnacht was ik me sleutels nog kwijt en toen kwam het wel van pas. Die grote had ik eerst alleen 1 met 3x led en ik was benieuwd of 6x led veel feller was. Toen kreeg ik er 1 die een beschadiging had en had ik de verkoper gemaild met de vraag voor een partial refund. Die wilde dat niet doen maar wel een 2e opsturen... doe dan maar een 2e :9~ Waarschijnlijk gaat die wel op marktplaats volgende week ofzo.
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 11:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:24 schreef Goddelijker het volgende:
Zojuist mijn favorieren/bladwijzers eens bijgewerkt en geordend.
Iemand nog must-have ebay-shops? Zoals van bekende webshops?
Ik heb sinds kort goede ervaringen met Manafont.com, volgens mij is die nog niet heel bekend hier.

manafont_logo_s.png

Ze hebben een paar produkten die je niet vaak ziet, bepaalde horloges en gereedschappen, en de prijzen zijn voor sommige produkten ook nog lager dan bij andere shops. Mijn orders waren ook goed verpakt, ze gebruiken meer bubbelfolie dan DX iig. :) Order was binnen 11 dagen in huis.
Imnotyourfishdonderdag 27 juni 2013 @ 13:01
Heeft iemand ervaring met de betere 720P draadloze ip camera's?

Twijfel over deze 2:

SunEyes SP-TM01WP:
http://www.aliexpress.com(...)R-Cut/621352571.html

Tenvis IPRobot3:
http://www.aliexpress.com(...)-Slot/837136931.html
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 13:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 11:01 schreef Negakinu het volgende:
ze gebruiken meer bubbelfolie dan DX iig
Toch grappig dat dat mogelijk is, als ik al het bubbeltjes plastic had bewaard van al die toko's had ik nu wel een webshop erin kunnen beginnen :')
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 13:15
quote:
6s.gif Op donderdag 27 juni 2013 10:50 schreef Boppos het volgende:
[..]


misschien toch maar een keer die XM-L2 U3 lamp halen

Die XM-L2 U3 is nu m'n favorietje. Handzaam, boel licht. Prima!
Nu wachten op de 3x XM-L2 U3 lampen ofzo. :P

Intellicharger is inderdaad een goed idee. Jetbeam, Sysmax & Nitecore ftw!
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 11:01 schreef Negakinu het volgende:

[..]

Ik heb sinds kort goede ervaringen met Manafont.com, volgens mij is die nog niet heel bekend hier.

[ afbeelding ]

Ze hebben een paar produkten die je niet vaak ziet, bepaalde horloges en gereedschappen, en de prijzen zijn voor sommige produkten ook nog lager dan bij andere shops. Mijn orders waren ook goed verpakt, ze gebruiken meer bubbelfolie dan DX iig. :) Order was binnen 11 dagen in huis.
Zit in de searchresults van chinaprices en wordt ook in de OP genoemd. Ze hebben niet zo'n heel populair en breed assortiment, maar wat ze hebben is goed spul. Net als Kaidomain ook goed met LED producten trouwens. :Y

Zo zijn er wel meer stores die goed zijn. Laatste tijd ook wel blij met Tmart en Fasttech.
henk3412donderdag 27 juni 2013 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 00:07 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Wat? Je kent m'n blog nog niet? :(
http://www.chinashizzle.com
hij doet het niet?
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 13:23
Fopje, flauw mopje, Betsy! :P
nf2r8y.jpg
funky_fartdonderdag 27 juni 2013 @ 13:58
Door alle posts ook maar eens zo'n zaklampje besteld, braaf Downstars Ultrafire C8 XM-L T6 besteld bij Tmart.

Nitecore lader via eBay. Twee maal de eveneens hier genoemde 18650-pana's via Fasttech laten komen.

Ben geen kenner, maar DJIEZzz wát een bak licht uit zo'n klein kreng! :-)

's Middags zat ik al af te tellen tot het donker zou worden. Je bent net een klein kind zei m'n vrouw. En zo voelde ik me eigenlijk ook. Volgens mij de betere China-shop beleving...

Vanavond nog maar eens de master bedroom van die leuke achterbuurvrouw onder licht zetten :-))
groninge01donderdag 27 juni 2013 @ 14:21
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 07:59 schreef Jimbo het volgende:

[..]

komt met chinapost denk ik. gaat via mister tao.

die doet sowieso de tao prijzen al een beethe omhoog dus qua waarde is het eigenlijk 21 oid. maarja 22.10 voor betaald en die telt.

mss maar ff vragen of de value op t pakje op 28$ gezet kan worden.

t zit in 1 pakje iig
Ongeacht wat ik bestel zet mistertao er altijd "tools $8" op, dus ik zou je er niet al te druk over maken.

Ik heb de laatste paar pakjes via CP met een week binnen :-)
Jimbodonderdag 27 juni 2013 @ 14:24
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 14:21 schreef groninge01 het volgende:

[..]

Ongeacht wat ik bestel zet mistertao er altijd "tools $8" op, dus ik zou je er niet al te druk over maken.

Ik heb de laatste paar pakjes via CP met een week binnen :-)
Dat zou wel heel baas zijn _O_

heb bij tao vorige keer ook tools binnen gehad, maar die waren toen 15dollar :+
mister tao is een baas _O_ we moeten eens een krtingscode met die gast(en) regelen, zou me veel geld besparen _O-
Bopposdonderdag 27 juni 2013 @ 14:48
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 13:15 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Die XM-L2 U3 is nu m'n favorietje. Handzaam, boel licht. Prima!
Nu wachten op de 3x XM-L2 U3 lampen ofzo. :P

[..]
Qwa lichtopbrengst geven de 3x XM-L en de 6x XM-L ongeveer even veel. Ik vermoed daarom ook dat er een driver in zit die evenveel "curent" geeft aan 3 leds als aan 6 leds waardoor er dus bijna even veel lumen uit komt... ik ga ze wel eens meten!

Misschien de 6x XM-L toch niet naar marktplaats maar verbouwen tot 6x XM-L2 U3 en/of met een nieuwe driver dan is het alleen ff kijken of hij niet te warm wordt... *)
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 14:55
quote:
6s.gif Op donderdag 27 juni 2013 10:50 schreef Boppos het volgende:
Gister eindelijk na 3 jaar 2 goede setjes 18650 accu's

etc. etc.
Shiz verliest terrein, snel meer lampen kopen in Oostenrijk _O-

Vandaag:

tip cleaner

soldering-cleaner-steel-wire-stand-set-01.jpg

goot wick, 5 maten

goot-wick-soldering-remover-2mm-x-1-5m_svjdwm1320032659859.jpg

Matte versie, mooie lederen band ligt al klaar in mijn horloge kist *O*
WL-0824.jpg
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 15:10
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 14:55 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Matte versie, mooie lederen band ligt al klaar in mijn horloge kist *O*
[ afbeelding ]
Leuk! Ik vind die California dial alleen altijd zo raar asymmetrisch. :) Ik wil zelf heel graag een PAM met een Blueradish custom dial:

IMG_1742.jpg

[ Bericht 0% gewijzigd door Negakinu op 27-06-2013 15:17:06 ]
Bopposdonderdag 27 juni 2013 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 14:55 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

tip cleaner

[ afbeelding ]
ik koop altijd van die rvs stalendingen bij action of big bazar ofzo voor 50 cent:
ux_a13030900ux0653_ux_c.jpg

die stop ik dan in een bekertje

Koper is natuurlijk wel beter :Y
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:10 schreef Negakinu het volgende:

[..]

Leuk! Ik vind die California dial alleen altijd zo raar. :) Ik wil zelf heel graag een PAM met een Blueradish custom dial:

[ afbeelding ]
Ook niet gelijk mijn eerste keus maar het design spreekt me wel steeds meer aan. In het echt zal het allemaal mooier ogen dan op de foto's.

Ik wil al tijden een radiomir maar mijn eisen maken het moeilijk.

- 45mm, 47mm zal erg lomp worden.
- Brushed want polished is voor kampsjaken, die zijn in 45mm nergens te koop.
- Secondewijzer, waarom zou je anders een mechanisch horloge kopen.

Alleen Jackson had dit model dat voldoet aan de eisen, met het idee dat ik nog altijd de wijzerplaat kan omwisselen.
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:18 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Ook niet gelijk mijn eerste keus maar het design spreekt me wel steeds meer aan. In het echt zal het allemaal mooier ogen dan op de foto's.

Ik wil al tijden een radiomir maar mijn eisen maken het moeilijk.

- 45mm, 47mm zal erg lomp worden.
- Brushed want polished is voor kampsjaken, die zijn in 45mm nergens te koop.
- Secondewijzer, waarom zou je anders een mechanisch horloge kopen.

Alleen Jackson had dit model dat voldoet aan de eisen, met het idee dat ik nog altijd de wijzerplaat kan omwisselen.
Ik heb zelf twee Luminors en wil ook nog graag een Radiomir erbij. Ik heb wel 2 Radiomir-achtigen maar dat zijn beiden Alphas (ST19 chrono en een Miyota met creme dial) en die tellen niet mee. :p

Davidsen maakt wel 45mm brushed Radiomirs met een polished bezel. Dat vind ik persoonlijk wel erg mooi.
DSCF9325.jpg

En Parnis heeft deze, maar die is volgens mij wel 47mm...
005K.jpg
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 13:04 schreef rene90 het volgende:

[..]

Toch grappig dat dat mogelijk is, als ik al het bubbeltjes plastic had bewaard van al die toko's had ik nu wel een webshop erin kunnen beginnen :')
Stomme vraag waarschijnlijk, maar wat betekent toko eigenlijk? :@
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:45 schreef wihehin het volgende:

[..]

Stomme vraag waarschijnlijk, maar wat betekent toko eigenlijk? :@
Winkel.
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 15:46
Een flieger wijzerplaat + handen is echt zo lelijk in een pam model, past niet :)

Zo'n glimmende bezel is inderdaad ook mooi. Polished mag een accent zijn op het design, zo'n glimmende knots metaal is voor Amerikanen die geen smaak hebben :P

Je ziet dat ook bij lichtmetalen velgen op Amerikaanse auto's, bizar volk :N
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 15:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:45 schreef wihehin het volgende:

[..]

Stomme vraag waarschijnlijk, maar wat betekent toko eigenlijk? :@
quote:
Betekenis ' toko '
Je hebt gezocht op het woord: toko.

to·ko (de; m; meervoud: toko's)
1
(Chinese) winkel waar men van alles kan kopen
2
(informeel) bedrijf, zaak
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 15:49
Dankjulliewel!
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 15:50
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:46 schreef monkeybrain het volgende:
Een flieger wijzerplaat + handen is echt zo lelijk in een pam model, past niet :)

Zo'n glimmende bezel is inderdaad ook mooi. Polished mag een accent zijn op het design, zo'n glimmende knots metaal is voor Amerikanen die geen smaak hebben :P

Je ziet dat ook bij lichtmetalen velgen op Amerikaanse auto's, bizar volk :N
Ik vind mijn polished ST19 Alpha Radiomir mooi en ik heb fakking goede smaak. Het is maar dat je het weet. ;)

908431d1355844036-alpha-radiomir-tribute-anybody-p708430662.jpg
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 16:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 15:50 schreef Negakinu het volgende:

[..]

Ik vind mijn polished ST19 Alpha Radiomir mooi en ik heb fakking goede smaak. Het is maar dat je het weet. ;)

[ afbeelding ]
Alpha USA, heb ik toch gelijk over die glitterkip horloges voor Amerikanen :P
Ik krijg gewoon kriebels om een schuursponsje te pakken ;)

Smaken verschillen, vooral bij horlogevolk.. geen punt B-)
Negakinudonderdag 27 juni 2013 @ 16:03
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:01 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Alpha USA, heb ik toch gelijk over die glitterkip horloges voor Amerikanen :P
Ik krijg gewoon kriebels om een schuursponsje te pakken ;)

Smaken verschillen, vooral bij horlogevolk.. geen punt B-)
Ik snap je wel hoor. Ik vind polished vaak een beetje goedkoop ogen. De Alpha heeft echter een mooie mirror polish en dit in combinatie met het saffier glas geeft het echt een mooie shine. De rest van mijn horloges zijn bijna zonder uitzondering brushed of bead blasted.
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 16:16
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 14:55 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Matte versie, mooie lederen band ligt al klaar in mijn horloge kist *O*
[ afbeelding ]
Linkn? :)
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 16:19
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:16 schreef wihehin het volgende:

[..]

Linkn? :)
http://www.jacksontse.com/new/product-page.php?product_id=251
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 16:31
http://www.ebay.de/itm/Ne(...)_rvr_id=495020049828

Newtons cradle voor 1.76 euro!
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 16:36
quote:
quote:
Gekocht en gekocht! :)
EDIT: 1.82 EURO!!
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:36 schreef wihehin het volgende:

[..]

[..]

Gekocht en gekocht! :)
EDIT: 1.82 EURO!!
Hmm, Paypal doet er wel altijd geld bij he ;) :{
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 16:42
quote:
10s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:40 schreef bobbernaut het volgende:

[..]

Hmm, Paypal doet er wel altijd geld bij he ;) :{
Dat bedoelde ik ook :)

Hij is trouwens gewoon van BIC zie ik net.

Maar bedankt voor de link, zat gister nog te zoeken naar eente en had bijna dezelfde voor 5 dollar gekocht
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 16:44
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:42 schreef wihehin het volgende:

[..]

Dat bedoelde ik ook :)

Hij is trouwens gewoon van BIC zie ik net.

Maar bedankt voor de link, zat gister nog te zoeken naar eente en had bijna dezelfde voor 5 dollar gekocht
Haha ik zag m op http://www.china-gadgets.de/
Moet je ff als bookmark toevoegen ;)
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 16:45
quote:
10s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:44 schreef bobbernaut het volgende:

[..]

Haha ik zag m op http://www.china-gadgets.de/
Moet je ff als bookmark toevoegen ;)
Getan, danke! (gelijk mijn Duits oefenen ;))

Edit: Waarom moest je die link nou geven, heb dit nu allemaal al besteld :S

;)

[ Bericht 33% gewijzigd door wihehin op 27-06-2013 16:50:19 ]
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 16:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 16:45 schreef wihehin het volgende:

[..]

Getan, danke! (gelijk mijn Duits oefenen ;))
Ik kijk alleen naar de titel, prijs en plaatjes :')
Ik lees die hele verhaaltjes niet.. :')
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 17:14
Wat ik me afvraag, kan je deze batterijen niet met een gewone (Ni-MH) AA oplader opladen, of heb je dan een speciale nodig?

[ Bericht 1% gewijzigd door wihehin op 27-06-2013 17:20:40 ]
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 17:26
Pff toch maar niet die Newton cradle kopen, ik heb al zoveel troep op mn bureau dat ik niet gebruik..
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 17:34
Wat een vriend zojuist is overkomen:
BNxqq-zCUAA_8jM.jpg
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 17:36
_O-
RobertNLdonderdag 27 juni 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 17:34 schreef wihehin het volgende:
Wat een vriend zojuist is overkomen:
[ afbeelding ]
Vertel hem maar dat je beter verf kan gebruiken ipv vuur om je stopcontact zwart te krijgen.
dynamietdonderdag 27 juni 2013 @ 17:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 17:14 schreef wihehin het volgende:
Wat ik me afvraag, kan je deze batterijen niet met een gewone (Ni-MH) AA oplader opladen, of heb je dan een speciale nodig?
Speciale, maar beter bestel je wel protected cells.
badschaapdonderdag 27 juni 2013 @ 18:01
heujj heb me eerste pakketje ever van een chinese webshop vandaag binnengekregen!
Wel raar dat ik dit pakketje 1 dag later heb besteld dan een andere order, en dat ik die nogsteeds niet heb.
Ach zal wel bij de douane liggen
badschaapdonderdag 27 juni 2013 @ 18:03
enn heb nu dit ding besteld:
http://www.banggood.com/W(...)C-NOKIA-p-44368.html
Ik bedoel altijd handig voor op vakantie enzo
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 18:04
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:03 schreef badschaap het volgende:
enn heb nu dit ding besteld:
http://www.banggood.com/W(...)C-NOKIA-p-44368.html
Ik bedoel altijd handig voor op vakantie enzo
Mn pa had zo een keer zn iphone opgeblazen :') Hij had m op een te hoog voltage gezet, dus daar moet je wel ff op letten ;)
davedavydonderdag 27 juni 2013 @ 18:07
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:03 schreef badschaap het volgende:
enn heb nu dit ding besteld:
http://www.banggood.com/W(...)C-NOKIA-p-44368.html
Ik bedoel altijd handig voor op vakantie enzo
Werkt voor geen meter dat hele ding niet.
badschaapdonderdag 27 juni 2013 @ 18:08
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:07 schreef davedavy het volgende:

[..]

Werkt voor geen meter dat hele ding niet.
heb je er zelf eentje dan?
davedavydonderdag 27 juni 2013 @ 18:18
Jep, Bij BIC is die trouwens goedkoper.
LKVBHDdonderdag 27 juni 2013 @ 18:20
Mijn pakketjes komen maar niet binnen -O-
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 18:21
Iemand hier ervaring met een microfoon uit China, gaat niet zozeer om zang maar meer acoustische zooi. Ik weet niet wat gebruikelijk is maar als er gewoon tulpjes aan zitten is dat wel praktisch, of usb zodat hij op een laptop kan worden aangesloten en op die manier aan de home cinema set.

Er waren hier een aantal mensen met Tekstar spullen? (shiz/Down?)
badschaapdonderdag 27 juni 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:20 schreef LKVBHD het volgende:

[..]

Welkom bij de club! Wat heb je besteld?
die order die ik nu binnen heb is heel klein, is een bikestay protector en een fluitje
Die andere order is eigenlijk alleen maar zooi :P
Onder andere van die super sterke magneten, een klein mesje, zo'n nood oplader waarbij je moet gaan draaien en nog meer zooi
davedavydonderdag 27 juni 2013 @ 18:24
Eerste bestelling gedaan bij Aliexpres, werkt best fijn :) Ook aardig dat je er gewoon een tracking nummer bij krijgt.
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 18:43
Hmm ik wil ook nog wel een paar dingen bij Aliexpress bestellen
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:21 schreef rene90 het volgende:
Iemand hier ervaring met een microfoon uit China, gaat niet zozeer om zang maar meer acoustische zooi. Ik weet niet wat gebruikelijk is maar als er gewoon tulpjes aan zitten is dat wel praktisch, of usb zodat hij op een laptop kan worden aangesloten en op die manier aan de home cinema set.

Er waren hier een aantal mensen met Tekstar spullen? (shiz/Down?)
De standaard dynamic transistor mics zijn niet echt wat. Maar moet je maar ff kijken naar een condenser mic:
http://chinaprices.us?q=condenser%20mic
Zelf heb ik de SF-920 liggen. Die is best ok hoor. De SF-910 ook liggen, maar is wat minder.

Anders misschien een Dicsong? http://dx.com/p/dicsong-d(...)ne-with-tripod-41017 :P

Vaak zegt de connector aan de microfoon zelf wel hoe serieus/goed 'ie is. Een goede mic heeft vaak geen vast koord aan zich hangen, maar een XLR-like port waarbij je een 3 pins connectie verbindt met een kabel die aan het uiteinde dan pas een normale 3.5mm of grotere output heeft. ;) Zoals de SF-920 dus.

BIC heeft een mooie Takstar zie ik net: http://www.buyincoins.com(...)e-product-30524.html .
Avlpvdj.png
Ziet er best tip-top uit eigenlijk. ;)
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 19:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 18:51 schreef shiznuts het volgende:

[..]

De standaard dynamic transistor mics zijn niet echt wat. Maar moet je maar ff kijken naar een condenser mic:
http://chinaprices.us?q=condenser%20mic
Zelf heb ik de SF-920 liggen. Die is best ok hoor. De SF-910 ook liggen, maar is wat minder.

Anders misschien een Dicsong? http://dx.com/p/dicsong-d(...)ne-with-tripod-41017 :P

Vaak zegt de connector aan de microfoon zelf wel hoe serieus/goed 'ie is. Een goede mic heeft vaak geen vast koord aan zich hangen, maar een XLR-like port waarbij je een 3 pins connectie verbindt met een kabel die aan het uiteinde dan pas een normale 3.5mm of grotere output heeft. ;) Zoals de SF-920 dus.

BIC heeft een mooie Takstar zie ik net: http://www.buyincoins.com(...)e-product-30524.html .
[ afbeelding ]
Ziet er best tip-top uit eigenlijk. ;)
Thanks, alleen wat zijn die dingen cheap-ass. Hier in Nederland had ik wat gekeken en dan betaal je minimaal 30 euro.
Brecht35donderdag 27 juni 2013 @ 19:04
Alle pakjes zijn nu shipped! Me = happy!
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 19:05
Deze is natuurlijk ook erg mooi. O+
http://www.buyincoins.com(...)e-product-30514.html
Maar ja, daar betaal je dan ook voor. Mooie shockmount en deskstand.
Begrijp alleen de gedachtengang achter de branding 'Transhine' niet.
t2SCr5e.png
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 19:09
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:05 schreef shiznuts het volgende:
Deze is natuurlijk ook erg mooi. O+
http://www.buyincoins.com(...)e-product-30514.html
Maar ja, daar betaal je dan ook voor. Mooie shockmount en deskstand.
Begrijp alleen de gedachtengang achter de branding 'Transhine' niet.
[ afbeelding ]
Transhine is inderdaad een naam voor een tent in de Reguliers Dwarsstraat.
Hi_flyerdonderdag 27 juni 2013 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 19:09 schreef rene90 het volgende:

[..]

Transhine is inderdaad een naam voor een tent in de Reguliers Dwarsstraat.
Ik hoef zeker niet te vragen wat voor volk daar rondloopt.. :')
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 19:48
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 17:45 schreef dynamiet het volgende:

[..]

Speciale, maar beter bestel je wel protected cells.
Moet ik ook protected hebben als ik ze niet op ga laden?
Bopposdonderdag 27 juni 2013 @ 19:57
quote:
6s.gif Op donderdag 27 juni 2013 14:48 schreef Boppos het volgende:

[..]

Qwa lichtopbrengst geven de 3x XM-L en de 6x XM-L ongeveer even veel. Ik vermoed daarom ook dat er een driver in zit die evenveel "curent" geeft aan 3 leds als aan 6 leds waardoor er dus bijna even veel lumen uit komt... ik ga ze wel eens meten!
Heb Beide lampen net gemeten en wat blijkt beide trekken 2A uit de accu's... die met 6 zou toch meer mogen
RhytmicalRemedydonderdag 27 juni 2013 @ 20:19
Me qaudcopter is binnen. Ging snel!

Maar godverdomme wat zijn die dingen lastig te besturen :')
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 20:38
Niet meteen op 100% mode. :P Een microscopische inputs: easy does it. ;)
En netjes aftrimmen!
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 21:21
Die takstar is fake Shiz :'), het is een Transhine _O-

(kijk maar naar het logo op de pics van BIC, het is weggevaagd, een originele takstar kost 80 dollar). Desondanks wel besteld :')
Kuhlydonderdag 27 juni 2013 @ 21:23
http://www.ebay.com/itm/E(...)&hash=item3382343729

iemand hier ervaring mee?
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 21:26
quote:
Het ziet er nogal eng uit wat mij betreft :')
Kuhlydonderdag 27 juni 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:26 schreef rene90 het volgende:

[..]

Het ziet er nogal eng uit wat mij betreft :')
uhu, maar lijkt me wel vet! Als niemand dit hier in z'n handen heeft gehad, of het werkte goed, koop ik het sowieso :D
RhytmicalRemedydonderdag 27 juni 2013 @ 21:27
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 20:38 schreef shiznuts het volgende:
Niet meteen op 100% mode. :P Een microscopische inputs: easy does it. ;)
En netjes aftrimmen!
Ja ga nu aftrimmen nog niet gedaan.
mscholdonderdag 27 juni 2013 @ 21:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 17:14 schreef wihehin het volgende:
Wat ik me afvraag, kan je deze batterijen niet met een gewone (Ni-MH) AA oplader opladen, of heb je dan een speciale nodig?
ik lees al even mee, en vraag mij nu toch af: wat maken die batterijen zo speciaal dat je geen gewone AA charger kan gebruiken?
bobbernautdonderdag 27 juni 2013 @ 21:57
Welke quad heb je?
Painoredonderdag 27 juni 2013 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:38 schreef mschol het volgende:

[..]

ik lees al even mee, en vraag mij nu toch af: wat maken die batterijen zo speciaal dat je geen gewone AA charger kan gebruiken?
Het zijn überhaupt geen normale AA batterijen, AA hebben een voltage van 1.5V. De batterijen in de link zijn 3.7V, om tot dat voltage te komen zul je dus echt een 'speciale' lader moeten gebruiken.
RhytmicalRemedydonderdag 27 juni 2013 @ 22:20
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 21:57 schreef bobbernaut het volgende:
Welke quad heb je?
U816A
Ik zie mensen echt gekke dingen doen en hem besturen alsof het niks is maar mij lukt het misschien net om dat ding 5 seconden in de lucht te houden.
ErkendFokkerdonderdag 27 juni 2013 @ 22:42
Ben op zoek naar een precisie weegschaal.. twijfel tussen de volgende:

http://www.ebay.nl/itm/10(...)711ab#ht_2814wt_1159

http://www.ebay.nl/itm/Di(...)&hash=item4aad4cb19a

http://www.ebay.nl/itm/10(...)&hash=item589f676348

Iemand ervaring met deze dingen? Tips welke ik moet hebben?
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 22:44
quote:
99s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:42 schreef ErkendFokker het volgende:
Ben op zoek naar een precisie weegschaal.. twijfel tussen de volgende:

http://www.ebay.nl/itm/10(...)711ab#ht_2814wt_1159

http://www.ebay.nl/itm/Di(...)&hash=item4aad4cb19a

http://www.ebay.nl/itm/10(...)&hash=item589f676348

Iemand ervaring met deze dingen? Tips welke ik moet hebben?
Geen idee met welke weegschaal je het beste je coke kan afwegen.
ErkendFokkerdonderdag 27 juni 2013 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:44 schreef rene90 het volgende:

[..]

Geen idee met welke weegschaal je het beste je coke kan afwegen.
wiet
rene90donderdag 27 juni 2013 @ 22:45
quote:
99s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:44 schreef ErkendFokker het volgende:

[..]

wiet
http://www.ebay.nl/itm/10(...)76348#ht_2537wt_1397

Die zie ik altijd in het programma COPS als mensen worden gearresteerd :')
shizdonderdag 27 juni 2013 @ 22:45
Van de eerste weet je dat 'ie gaat werken, toch?
Daar hebben ze een gewichtje opgegooid die exact dat gewicht aangaf...
RhytmicalRemedydonderdag 27 juni 2013 @ 22:47
quote:
99s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:42 schreef ErkendFokker het volgende:
Ben op zoek naar een precisie weegschaal.. twijfel tussen de volgende:

http://www.ebay.nl/itm/10(...)711ab#ht_2814wt_1159

http://www.ebay.nl/itm/Di(...)&hash=item4aad4cb19a

http://www.ebay.nl/itm/10(...)&hash=item589f676348

Iemand ervaring met deze dingen? Tips welke ik moet hebben?
Ik heb een soort gelijke gehad als op link 3 en die was perfect.
ErkendFokkerdonderdag 27 juni 2013 @ 22:48
quote:
19s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:47 schreef RhytmicalRemedy het volgende:

[..]

Ik heb een soort gelijke gehad als op link 3 en die was perfect.
2 positieve reacties, dan koop ik die :p
http://www.ebay.nl/itm/50(...)76485a#ht_3791wt_902 of deze, hogere capaciteit
RhytmicalRemedydonderdag 27 juni 2013 @ 22:49
quote:
99s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:48 schreef ErkendFokker het volgende:

[..]

2 positieve reacties, dan koop ik die :p
http://www.ebay.nl/itm/50(...)76485a#ht_3791wt_902 of deze, hogere capaciteit
Ik heb deze: http://dx.com/p/portable-(...)0-01g-1-cr2032-52763
wihehindonderdag 27 juni 2013 @ 23:18
quote:
1s.gif Op donderdag 27 juni 2013 22:12 schreef Painore het volgende:

[..]

Het zijn überhaupt geen normale AA batterijen, AA hebben een voltage van 1.5V. De batterijen in de link zijn 3.7V, om tot dat voltage te komen zul je dus echt een 'speciale' lader moeten gebruiken.
Is het niet zo dat die dan langzamer oplaadt met een 1.5V lader dan met een 3.7V lader?

(Heb echt geen verstand van Ampère, volt etc., sorry)
monkeybraindonderdag 27 juni 2013 @ 23:20
Goud en drugs moet je minstens per kilo wegen, anders schiet het niet op ~O>
funky_fartdonderdag 27 juni 2013 @ 23:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 13:01 schreef Imnotyourfish het volgende:
Heeft iemand ervaring met de betere 720P draadloze ip camera's?

Twijfel over deze 2:

SunEyes SP-TM01WP:
http://www.aliexpress.com(...)R-Cut/621352571.html

Tenvis IPRobot3:
http://www.aliexpress.com(...)-Slot/837136931.html
De SunEyes is een gelabelde Vstarcam, uitstekend merk en goede ondersteuning.

Tenvis heb ik zelf niet irl gezien, maar volgens mij ook wel oke.

Gebruik trouwens meerdere 640x480 camera's, bewust om interne netwerk niet al teveel te belasten. De Wanscam jw0004 met ir-cut bevalt me zo mogelijk nog beter dan de tweemaal zo dure in NL gekochte Foscam.
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 09:33
quote:
0s.gif Op donderdag 27 juni 2013 23:45 schreef funky_fart het volgende:

[..]

De SunEyes is een gelabelde Vstarcam, uitstekend merk en goede ondersteuning.

Tenvis heb ik zelf niet irl gezien, maar volgens mij ook wel oke.

Gebruik trouwens meerdere 640x480 camera's, bewust om interne netwerk niet al teveel te belasten. De Wanscam jw0004 met ir-cut bevalt me zo mogelijk nog beter dan de tweemaal zo dure in NL gekochte Foscam.
Hi Funky_fart,

Ik denk dat het een SunEyes of een Vstarcam word volgens mij zijn beide hetzelfde?
Maar welke is nu de betere keuze en van welke kan ik nu betere ondersteuning kwa software verwachten>?

Vind de site van SunEyes er wat profesioneler uitzien.....

Please help!
iamboktorvrijdag 28 juni 2013 @ 10:41
Maar eens wat leuke dingetjes besteld via eBay. Had al ervaring met Lightake e.d., dus nu maar eens zo'n Asia Fashion vest besteld via ebay, kijken of het wat is.Soortgelijk aan dit hier. Ben benieuwd of het past, heb in Europa al XL vanwege brede schouders, dus maar een Asia XXXL xD.

Nog tips voor leuke gadget sales?
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 10:47
:'( Probleem met China kleding is dat het altijd te kort is ;(
iamboktorvrijdag 28 juni 2013 @ 10:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 10:47 schreef Imnotyourfish het volgende:
:'( Probleem met China kleding is dat het altijd te kort is ;(
Daarom ook XXXL :')
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 10:55
Dude dan past het wel maar is het nog steeds tekort 9 van de 10x.

Kleine Aziaten > Lange Nederlanders

Heb het 3x geprobeerd maar tot nu toe geen succes.
Me chineese merk spijkerbroek van 12,50 is wel top ^O^
iamboktorvrijdag 28 juni 2013 @ 11:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 10:55 schreef Imnotyourfish het volgende:
Dude dan past het wel maar is het nog steeds tekort 9 van de 10x.

Kleine Aziaten > Lange Nederlanders

Heb het 3x geprobeerd maar tot nu toe geen succes.
Me chineese merk spijkerbroek van 12,50 is wel top ^O^
Ach ja, als het tekort is stuur ik het terug en krijg ik een refund :D Altijd het proberen waard right? *O*
namemotionvrijdag 28 juni 2013 @ 11:04
Stomme staking van postNL mweehh geen pakketjes :( :(
M4rc0vrijdag 28 juni 2013 @ 11:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 11:04 schreef iamboktor het volgende:

[..]

Ach ja, als het tekort is stuur ik het terug en krijg ik een refund :D Altijd het proberen waard right? *O*
Alsof die refund opweegt tegen de verzendkosten :'(
iamboktorvrijdag 28 juni 2013 @ 11:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 11:04 schreef namemotion het volgende:
Stomme staking van postNL mweehh geen pakketjes :( :(
Afkommen met die pakketjes :( :( :(

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 11:05 schreef M4rc0 het volgende:

[..]

Alsof die refund opweegt tegen de verzendkosten :'(
Sssshhht, blijf positief -O- Ik heb positiviteit nodig! Voor als het niet past dan...
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 11:24
Als het te kort is ga je naar de afhaal chinees en zeg je psssst ruilen tegen een bak bami? _O-
iamboktorvrijdag 28 juni 2013 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 11:24 schreef Imnotyourfish het volgende:
Als het te kort is ga je naar de afhaal chinees en zeg je psssst ruilen tegen een bak bami? _O-
_O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- :') :') :') :') :') :') :') :')

Dit^ dit ga ik dan zeker doen.
King-Ernievrijdag 28 juni 2013 @ 14:10
PostNL op twitter is tegenwoordig ook erg sloom, 2 dagen geleden gevraagd of er al een 3S bekend was, en nog steeds geen bericht.
tokko1vrijdag 28 juni 2013 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 14:10 schreef King-Ernie het volgende:
PostNL op twitter is tegenwoordig ook erg sloom, 2 dagen geleden gevraagd of er al een 3S bekend was, en nog steeds geen bericht.
Yep, is te populair geworden.

Alternatieve 0900 nummer bellen en antwoord is binnen 5 minuten binnen :)
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 14:27
Ja maar waarom zou je dat 0900 bellen het pakje is er echt niet sneller door? Kost je nog is 5 Euro telefoonkosten ook 8)7
Deugniettvrijdag 28 juni 2013 @ 15:03
Ik heb ook verschillende keren kleding besteld uit China maar ook al bestel je maten te "groot" dan bestel je eigenlijk de maat voor een "dikke" chinees :P het past wel(schouders) maar is heel wijd bij je middel (in mijn geval dan). Maargoed dat is mijn ervaring.

In de OP staat volgens mij ook een andere nummer dan dat 0900nummer Had een paar keer het 0900 nummer gebeld maar je krijgt eerst nutteloze info en als je eindelijk je antwoord heb ben je al een paar euro verder :')
mickeyDvrijdag 28 juni 2013 @ 15:10
hmm, jammer, nog niemand die ff een review heeft gemaakt van een XM-L T6 vs XM-L2 U3
dat verschil wil ik wel eens zien buiten.
je wordt wel doodgegooid met barracuda reviews waar de U3 in zou zitten, maar die vergelijken het met een standaard maglite LOL
dat is als een kaars met elektrisch licht vergelijken.
henk3412vrijdag 28 juni 2013 @ 15:17
ik heb een vraag,

Van welk bedrijf is Aliexpress een dochterbedrijf?
Ron.Jeremyvrijdag 28 juni 2013 @ 15:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 15:17 schreef henk3412 het volgende:
ik heb een vraag,

Van welk bedrijf is Aliexpress een dochterbedrijf?
Alibaba group?

http://news.alibaba.com/specials/aboutalibaba/aligroup/index.html
Imnotyourfishvrijdag 28 juni 2013 @ 16:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 15:10 schreef mickeyD het volgende:
hmm, jammer, nog niemand die ff een review heeft gemaakt van een XM-L T6 vs XM-L2 U3
dat verschil wil ik wel eens zien buiten.
je wordt wel doodgegooid met barracuda reviews waar de U3 in zou zitten, maar die vergelijken het met een standaard maglite LOL
dat is als een kaars met elektrisch licht vergelijken.
Moet je ff paar paginas terug Shizz heeft deze review gemaakt.
mickeyDvrijdag 28 juni 2013 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:25 schreef Imnotyourfish het volgende:

[..]

Moet je ff paar paginas terug Shizz heeft deze review gemaakt.
een Q5 is geen T6 ;)
shizvrijdag 28 juni 2013 @ 16:59
Was 1x XM-L2 U3 VS 3x XM-L T6.
Niks Q5. ;)
Bopposvrijdag 28 juni 2013 @ 17:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 16:59 schreef shiznuts het volgende:
Was 1x XM-L2 U3 VS 3x XM-L T6.
Niks Q5. ;)
heb je wel eens gemeten wat het "amperage" is wat die XM-L2 U3 trekt? Als dat namelijk richting de 1,5~2A gaat dan kom je dicht in de buurt van de 3x XM-L T6 met werkelijke lichtopbrengst (die 3800lm is natuurlijk om te lachen... net als 5000mAh 18650's)

Misschien toch maar eens zo'n ding kopen om te kunnen meten (8>
shizvrijdag 28 juni 2013 @ 17:13
Geen multimeter ofzo liggen.
Maar 3x XM-L T6 was voordat ik de XM-L2 U3 leerde kennen indrukwekkend. Maar die wordt dus zo ff verslagen inderdaad. Sowieso gaat de vlieger: 3 BINs, dus 3 keer zoveel licht niet op. De kern is uiteraard wat groter, maar feller wordt het er maar marginaal door. Dus een enkele new gen BIN heeft daar niet zoveel moeite mee.
Bopposvrijdag 28 juni 2013 @ 17:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 17:13 schreef shiznuts het volgende:
Geen multimeter ofzo liggen.
Maar 3x XM-L T6 was voordat ik de XM-L2 U3 leerde kennen indrukwekkend. Maar die wordt dus zo ff verslagen inderdaad. Sowieso gaat de vlieger: 3 BINs, dus 3 keer zoveel licht niet op. De kern is uiteraard wat groter, maar feller wordt het er maar marginaal door. Dus een enkele new gen BIN heeft daar niet zoveel moeite mee.
jammer ben wel benieuwd naar de amps die de XM-L2 u3 zaklamp trekt.

bij mij geeft de 6x T6 en de 3x T6 ook bijna geen verschil na gister gemeten te hebben blijkt ook dat beide 2amp trekken uit de batterijen... ik ben dus ook aan het kijken voor een ander led driver bordje: Zie hier. Maar eerst nog even wat meer meten in me zaklamp zelf om te kijken welke ik nodig heb en welke gaat passen. 3, 4 of 5 amp trekken uit uit 2 goede 18650 moet makkelijk kunnen. Lekker hobbyen ^O^
mickeyDvrijdag 28 juni 2013 @ 17:39
mja, als je de lampen gebruikt op je werk zoals ik, dan is t handig dat ze langer mee gaan dan 5 minuten ;)
en dan wens ik:
1) niet te groot
2) een serieuze trow (gewoon het beste wat er op dit moment voorhanden is eigenlijk)
3) een niet te felle, maar duidelijke spill (zodat je niet op je bek gaat over troep vlak voor je voeten terwijl je dingen in het licht zet 300 meter (of meer) verderop)

[ Bericht 22% gewijzigd door mickeyD op 28-06-2013 17:57:34 ]
Downstarvrijdag 28 juni 2013 @ 18:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 17:39 schreef mickeyD het volgende:
mja, als je de lampen gebruikt op je werk zoals ik, dan is t handig dat ze langer mee gaan dan 5 minuten ;)
en dan wens ik:
1) niet te groot
2) een serieuze trow (gewoon het beste wat er op dit moment voorhanden is eigenlijk)
3) een niet te felle, maar duidelijke spill (zodat je niet op je bek gaat over troep vlak voor je voeten terwijl je dingen in het licht zet 300 meter (of meer) verderop)
C8 XM-L T6 van tmart wss uitermate geschikt voor :)
echt goede throw, spill goed nog en niet te groot.. zie mijn review!
fourierreeksvrijdag 28 juni 2013 @ 20:15
Iemand een goede tip voor sport oordopjes? Ik gebruik tijdens het hardlopen nu de awei es800m maar die vallen steeds uit. Budget ¤ 10-20.
shizvrijdag 28 juni 2013 @ 20:59
Ce6CsYh.jpg CoGoo!! T02 zijn overears, blijven dus goed zitten, worden geadverteerd voor sport, en klinken lang niet slecht voor de prijs.
Deugniettvrijdag 28 juni 2013 @ 21:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 20:15 schreef fourierreeks het volgende:
Iemand een goede tip voor sport oordopjes? Ik gebruik tijdens het hardlopen nu de awei es800m maar die vallen steeds uit. Budget ¤ 10-20.
Ik heb gisteren de cogoo t02 besteld (aanraden vAn shiz). Heb ook nog gekeken voor de Meelectronics s6 (m6?) wellicht bestel ik die alsnog :P maar volgens mij vond iemand die hier niet heel goed(weenie meer wie). Ben ook benieuwd of er nog meer aanbevelingen zijn hiero :Y

Edit: hierboven dus :P
shizvrijdag 28 juni 2013 @ 21:11
suCyiqR.jpg
Heb ik ook, maar geen fan.
Brainwavz Beta's zouden ook wat beter moeten zitten.
Als je wat meer wilt uitgeven, de Brainwavz R1.
Hier nog eens een groot deel van m'n collectie in-ears als overzicht.
Binnenkort familieuitbreiding: Turbines erbij.
WolwLCu.jpg
~ http://nl-nl.forum.ibood.(...)nce_in-ear_speakers/
monkeybrainvrijdag 28 juni 2013 @ 21:51
Q1szfyK.jpg

[ Bericht 12% gewijzigd door monkeybrain op 28-06-2013 22:07:23 ]
Miniemvrijdag 28 juni 2013 @ 22:23
quote:
_O-
mscholvrijdag 28 juni 2013 @ 22:31
focalprice.. wat doen die...?

krijg vandaag dit mailtje:

quote:
Dear mschol ,

Thank you for shopping from FocalPrice.com. Your order was shipped out on 06/08/2013 00:00:00 . You can login FocalPrice account to check your order information.

Notice: Due to peak freight before/during Christmas and New Years, the online tracking number checking service of post office will delay around 7-12 days. In the meanwhile, order delivery time will be prolonged accordingly. Here is the estimated delivery time for your reference:

For airmail:
To Asia: 40 calendar days or more
To Europe and North America: 45 calendar days or more
To South America: 50 calendar days or more
Other areas: 45calendar days

For express mail:
The express mail may get a 5-10 days delay.

FocalPrice Order Number:
<snip>
Order Date:
05/14/2013 03:24:11
Shipping Address:
<snip>

If the shipping method of your order is registered airmail, tracking information will be updated online within 7-12 days since the order is shipped.

Shipment Details
Package: <snip> shipped on: 05/17/2013 16:23:59
SKU Product Name Quantity
HQ357B Ultraslim Environmentally-friendly Transparent Solar Calculator (Black) 1
:')
rene90vrijdag 28 juni 2013 @ 22:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 22:31 schreef mschol het volgende:
focalprice.. wat doen die...?

krijg vandaag dit mailtje:

[..]

:')
ik kreeg afgelopen week gewoon een simpel mailtje dat het verzonden was. Ook echt twee maanden na het bestellen ofzo
rene90vrijdag 28 juni 2013 @ 22:59
Mensen die recommenders hebben bij BIC, als ik jullie recommender in tik zie ik je gmail adres, is op de nieuwe website maar lijkt me niet dat jullie dit allemaal relaxt vinden?
Deugniettvrijdag 28 juni 2013 @ 23:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 21:11 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ]
Heb ik ook, maar geen fan.
Brainwavz Beta's zouden ook wat beter moeten zitten.
Als je wat meer wilt uitgeven, de Brainwavz R1.
Hier nog eens een groot deel van m'n collectie in-ears als overzicht.
Binnenkort familieuitbreiding: Turbines erbij.
[ afbeelding ]
~ http://nl-nl.forum.ibood.(...)nce_in-ear_speakers/
Geen fan in de zin dat de kwaliteit minder is of omdat de pasvorm minder is (of beide kan ook uiteraard :P )? Ik heb toevallig nog gekeken op de site van brainwavz maar ze zijn boven mijn "budget" :') . Die van monster zag ik ook staan vanochtend, ben heel benieuwd wat je daarvan zal vinden! Zeker gezien de normale prijs.
shizvrijdag 28 juni 2013 @ 23:18
Comfort vond ik echt niks. En het geluid was nou ook niet echt om enthousiast van te worden. Ik bedoel, bagger was het ook weer niet, maar ik bedoel, zo goedkoop als een ES800M ofzo is 'ie ook weer niet, maar met zo'n AWEI heb ik dan wél weer wat. Toen had ik de Meelecs trouwens nog met korting... tegen de gewone prijs zou ik ze al helemaal afraden. O-) Maar goed, verschillende mensen, verschillende wensen.

Ben idd benieuwd naar die monsterlijke dingen. :P En kreeg vandaag toch salaris + 13e maand, dus misschien dat ik er ook zo'n nieuwe DUNU bij haal (DN-17 Crater). Een merk dat ik ook altijd al had willen proberen.

- in other news...
Vond bij thuiskomst de Tmart-lighter die in de aanbieding was (¤2.66) in m'n bus.
Wel de eerste keer dat een lighter níet gevuld aankomt.
Wel bizar, werkt daadwerkelijk zoals op de plaatjes.
Indrukken en houden voor jettorch:
IEFHc2V.jpg
Loslaten en het wordt een zippolike aansteker met een normale vlam die zichzelf in leven houdt:
OiXyUAN.jpg
Pretty cool, me dunkt. :7

[ Bericht 19% gewijzigd door shiz op 28-06-2013 23:29:10 ]
Goddelijkervrijdag 28 juni 2013 @ 23:58
Die is wel handig!
Deugniettvrijdag 28 juni 2013 @ 23:58
Ahhhh zo! Gebruikt momenteel ook de ES800M's alleen die vallen zo nu en dan ook uit tijdens het sporten :P Ach ik wacht dan wel eventjes mijn T02's af :Y

Heeft er trouwens iemand ervaring met het fixen van Chinese oordopjes? Dan bedoel ik meer de jack plug vervangen. Je kan ze solderen en je hebt van die plug's met schroeven zodat je geen soldeerbout nodig hebt. Heb nog allemaal oordopjes liggen met kabelbreukjes namelijk. Het is het misschien qua kosten geen eens waard maar lijkt me gwn leuk om te proberen :P Het is toch bijna "zomer"vakantie.. :')
davedavyzaterdag 29 juni 2013 @ 00:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 23:18 schreef shiznuts het volgende:
Comfort vond ik echt niks. En het geluid was nou ook niet echt om enthousiast van te worden. Ik bedoel, bagger was het ook weer niet, maar ik bedoel, zo goedkoop als een ES800M ofzo is 'ie ook weer niet, maar met zo'n AWEI heb ik dan wél weer wat. Toen had ik de Meelecs trouwens nog met korting... tegen de gewone prijs zou ik ze al helemaal afraden. O-) Maar goed, verschillende mensen, verschillende wensen.

Ben idd benieuwd naar die monsterlijke dingen. :P En kreeg vandaag toch salaris + 13e maand, dus misschien dat ik er ook zo'n nieuwe DUNU bij haal (DN-17 Crater). Een merk dat ik ook altijd al had willen proberen.

- in other news...
Vond bij thuiskomst de Tmart-lighter die in de aanbieding was (¤2.66) in m'n bus.
Wel de eerste keer dat een lighter níet gevuld aankomt.
Wel bizar, werkt daadwerkelijk zoals op de plaatjes.
Indrukken en houden voor jettorch:
[ afbeelding ]
Loslaten en het wordt een zippolike aansteker met een normale vlam die zichzelf in leven houdt:
[ afbeelding ]
Pretty cool, me dunkt. :7
Je mag wel je nagels eens knippen zeg :( Zeker nog geen Chinees nagelknip merk gevonden :P?

Edit

Da's dus de foto van Tmart :')
Goddelijkerzaterdag 29 juni 2013 @ 00:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 00:01 schreef davedavy het volgende:

[..]

Je mag wel je nagels eens knippen zeg :( Zeker nog geen Chinees nagelknip merk gevonden :P?
Die foto's zijn van Tmart zelf heur. :')
shizzaterdag 29 juni 2013 @ 00:20
_O- Ja, lol. Zou wel erg zijn anders idd. :P Ik heb gewoon kortgebeten nagels zelf. :7
Bij MisterTao foto's ook vaak lange nagels als ze een webcamsnapshot nemen van het product:
igHOBfX.jpg
Miniemzaterdag 29 juni 2013 @ 09:06
Ik wil een time lapse filmpje gaan maken.
Nu kan mijn Neo niet op een statief, zijn hier andere opties voor?
Tapen is ook zo drastisch :P
mscholzaterdag 29 juni 2013 @ 09:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 09:06 schreef Miniem het volgende:
Ik wil een time lapse filmpje gaan maken.
Nu kan mijn Neo niet op een statief, zijn hier andere opties voor?
Tapen is ook zo drastisch :P
lego constructie? :+
wihehinzaterdag 29 juni 2013 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 10:55 schreef Imnotyourfish het volgende:
Dude dan past het wel maar is het nog steeds tekort 9 van de 10x.

Kleine Aziaten > Lange Nederlanders

Heb het 3x geprobeerd maar tot nu toe geen succes.
Me chineese merk spijkerbroek van 12,50 is wel top ^O^
Kleine Nederlanders > Grote Aziaten

[/grammarnazi]
Downstarzaterdag 29 juni 2013 @ 11:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 11:32 schreef wihehin het volgende:

[..]

Kleine Nederlanders > Grote Aziaten

[/grammarnazi]
Kleine Aziaten > Grote Nederlanders..
als je het dan wil verbeteren, dan moet je het ook goed doen :P
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 18:57 schreef Downstar het volgende:

[..]

C8 XM-L T6 van tmart wss uitermate geschikt voor :)
echt goede throw, spill goed nog en niet te groot.. zie mijn review!
laat ik die nou hebben! (2 stuks zelfs) ;)
wihehinzaterdag 29 juni 2013 @ 12:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 11:54 schreef Downstar het volgende:

[..]

Kleine Aziaten > Grote Nederlanders..
als je het dan wil verbeteren, dan moet je het ook goed doen :P
Kleine Aziaten zijn toch niet groter (qua lengte) dan grote Nederlanders? Of bedoelen we nu iets anders?
Downstarzaterdag 29 juni 2013 @ 12:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 12:03 schreef wihehin het volgende:

[..]

Kleine Aziaten zijn toch niet groter (qua lengte) dan grote Nederlanders? Of bedoelen we nu iets anders?
Haha volgens mij gaat iedereen langs elkaar heen :P
Volgens mij bedoeld hij niet het groter dan teken maar deed hij het gewoon als verwijzing van
kijk je hebt kleine Aziaten en Nederlanders zijn over hen algemeen groter en langer :P

quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 11:57 schreef mickeyD het volgende:

[..]

laat ik die nou hebben! (2 stuks zelfs) ;)
nou dan hoef je toch niet meer verder te zoeken :D?
of bevalt hij niet :o ?

(of begreep ik je post verkeerd?)
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 12:43 schreef Downstar het volgende:

[..]

Haha volgens mij gaat iedereen langs elkaar heen :P
Volgens mij bedoeld hij niet het groter dan teken maar deed hij het gewoon als verwijzing van
kijk je hebt kleine Aziaten en Nederlanders zijn over hen algemeen groter en langer :P

[..]

nou dan hoef je toch niet meer verder te zoeken :D?
of bevalt hij niet :o ?

(of begreep ik je post verkeerd?)
ik denk dat het (nog) beter kan dan dit, vandaar :)
Syphixxzaterdag 29 juni 2013 @ 12:59
gisteren na het zien van een reportage op tv over chinese namaak stuff, hoe sneu het allemaal is en dat het gevaarlijk kan zijn, en dat zelf amerikaans leger valse items op hun heli's en raketten hebben etc ...
voelde ik me weer genoodzaakt om toch terug te beginnen met kopen :P

en beginnen met een nieuwe mini heli voor indoor :D
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 13:01
welke reportage?
wihehinzaterdag 29 juni 2013 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 12:59 schreef Syphixx het volgende:
gisteren na het zien van een reportage op tv over chinese namaak stuff, hoe sneu het allemaal is en dat het gevaarlijk kan zijn, en dat zelf amerikaans leger valse items op hun heli's en raketten hebben etc ...
voelde ik me weer genoodzaakt om toch terug te beginnen met kopen :P

en beginnen met een nieuwe mini heli voor indoor :D
Die wil ik kijken! :D
Syphixxzaterdag 29 juni 2013 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 13:01 schreef mickeyD het volgende:
welke reportage?
opgenomen van telefacts zomer ( op VTM vlaamse post )

was wel ziekelijk.. begon eerst met volle shopping centra met onschuldige meuk dat wij hier kopen en het eindigde tot valse en dodelijke medicatie die zelfs tot in een ziekenhuis binnengeloodst werd en de crash van de concorde was ook door namaak :D
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 13:08
http://vtm.be/telefacts-z(...)-mensenlevens-speelt
Negakinuzaterdag 29 juni 2013 @ 13:11
quote:
Dat is alleen de trailer toch? Of doe ik iets verkeerd. :)
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 13:12
oh.. nog niet aangeklikt.. zat eerst nog wat anders te kijken..
wihehinzaterdag 29 juni 2013 @ 14:11
Is dit hem, mickey?

Counterfeit Culture door john nadai

Edit: Jaa, volgens mij is dit hem! :D, alleen dan de Engelse variant natuurlijk
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 14:13
zou zomaar kunnen, er staat meer op youtube idd over dit onderwerp :)
vannacht maar es ff naar kijken ;)



[ Bericht 37% gewijzigd door mickeyD op 29-06-2013 14:21:11 ]
wihehinzaterdag 29 juni 2013 @ 14:51
Pff, wel heftig zeg! Vooral met die dood van die vrouw door Chinese namaak...
Al helemaal als je beseft dat sommige hier van die e-cigarettes hebben gekocht...
Syphixxzaterdag 29 juni 2013 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 14:11 schreef wihehin het volgende:
Is dit hem, mickey?

Counterfeit Culture door john nadai

Edit: Jaa, volgens mij is dit hem! :D, alleen dan de Engelse variant natuurlijk
ja dat is hem :)
MacorgaZzaterdag 29 juni 2013 @ 15:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 14:51 schreef wihehin het volgende:
Pff, wel heftig zeg! Vooral met die dood van die vrouw door Chinese namaak...
Al helemaal als je beseft dat sommige hier van die e-cigarettes hebben gekocht...
Sowieso is namaak-spul wat je inademt/rookt gevaarlijk, net als de legale, synthetische wiet in Amerika, "spice". Daar word je superparanoïde van en er zijn heel erg veel verhalen dat mensen zich voelen alsof ze doodgaan, en dan een tijdje later nog steeds zich raar voelen en mensen niet vertrouwen en allemaal ander gezeik.
Bij tabak van Nederlandse fabrikanten weet je in ieder geval dat je er alleen longkanker van kan krijgen, van wiet weet je in ieder geval dat er niks schadelijks in kan zitten, bij die alternatieven is er niks bekend...
mickeyDzaterdag 29 juni 2013 @ 15:35
Ik maak me drukker om dingen waar ik geen "controle" over heb dan dingen die ik wel zelf bedien.
Zo boeien mij 18650's niet zo, want gebruik ze niet meer als ze warm worden tijdens laden.
Maar remblokjes van gras op je auto of nep onderdelen van vliegtuigen boeien me des te meer!
Wie weet koopt een kwik-fit al jaren die troep om het hoofd boven water te kunnen houden?!?
En low-cost carriers moeten ook ergens van leven toch?
Zo'n chinese electronische peuk das een keuze. Maar fake medicijnen al bijna niet meer zag ik!
Das zorgelijk.
Negakinuzaterdag 29 juni 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 15:25 schreef MacorgaZ het volgende:

[..]

van wiet weet je in ieder geval dat er niks schadelijks in kan zitten
:')

Dat vind ik een beetje naïef. Begrijp me niet verkeerd, ik was er vroeger absoluut niet vies van (understatement) maar de moderne Nederlandse wiet zit bomvol met genetische gemanipuleerde rotzooi, bestrijdingsmiddelen, glansmiddelen, THC versterkers en synthetische brandvertragers en - versnellers. In de jaren 70/80 was Nederwiet nog redelijk puur, maar tegenwoordig is dat al lang niet meer zo. Er zijn genoeg onderzoeken online te vinden die je dit haarfijn weten uit te leggen. Tevens is het verband tussen psychose en THC nog nooit zo bewezen als in de afgelopen 10 jaar, mede dankzij door de manipulatie van ons vaderlandsch plantje.
rene90zaterdag 29 juni 2013 @ 15:50
Tablet is weer terug bij BIC na 14 dagen, nu even wachten op contact met hun.
MacorgaZzaterdag 29 juni 2013 @ 16:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 15:40 schreef Negakinu het volgende:

[..]

:')

Dat vind ik een beetje naïef. Begrijp me niet verkeerd, ik was er vroeger absoluut niet vies van (understatement) maar de moderne Nederlandse wiet zit bomvol met genetische gemanipuleerde rotzooi, bestrijdingsmiddelen, glansmiddelen, THC versterkers en synthetische brandvertragers en - versnellers. In de jaren 70/80 was Nederwiet nog redelijk puur, maar tegenwoordig is dat al lang niet meer zo. Er zijn genoeg onderzoeken online te vinden die je dit haarfijn weten uit te leggen. Tevens is het verband tussen psychose en THC nog nooit zo bewezen als in de afgelopen 10 jaar, mede dankzij door de manipulatie van ons vaderlandsch plantje.
genetische gemanipuleerde rotzooi: tenzij je gewoon het veredelen van soortjes bedoelt - nee
bestrijdingsmiddelen: helaas wel bij de kilokwekers
glansmiddelen: gebeurt niet omdat het haast nooit nodig is, misschien alleen bij wiet voor de export naar buitenland
THC versterkers: eh, wat?
synthetische brandvertragers en - versnellers: again, wat?

Weet niet wat voor propaganda jij hebt gehoord, maar de wiet die je in een goede coffeeshop koopt is gewoon goed spul, het spul wat in loodsen door commerciele kwekers wordt gekweekt voor export naar het buitenland is wat vervuilder ja, maar dan gewoon met vermalen takkengruis, dat ouderwetse vermalen tl-buis komt ook niet meer voor.
Dat van de psychoses is wel waar ja.
Maar het gaat er meer om dat wiet gewoon van een natuurlijk plantje komt, dat "spice" is een vage synthetische stof dat op dezelfde receptoren werkt maar voor de rest totaal onbekend is en alleen maar gevaarlijke resultaten laat zien. Daarom zou ik ook eerder gewoon een normale Marlboro gaan roken dan een "gezondere" Chinese e-cigaret waar niks van bekend is.

Maarja, dit is niet echt het topic voor deze discussie :P
bobbernautzaterdag 29 juni 2013 @ 17:00
http://www.import-forum.n(...)0-cent-deals/page-34?

Gratis copter onderdelen!
FreaZzaterdag 29 juni 2013 @ 17:19
Dan moet ik dus ook de copter gaan kopen :)....
bobbernautzaterdag 29 juni 2013 @ 17:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 17:19 schreef FreaZ het volgende:
Dan moet ik dus ook de copter gaan kopen :)....
Maar dan heb je wel al spare parts!

Kan je gewoon ff 6 accu's ofzo gratis regelen!
Hojdhopperzaterdag 29 juni 2013 @ 17:31
Ben eigenlijk op zoek naar een leuke headset voor in mn telefoon. Een soort ES800M maar dan met microfoon. Iemand ideeën? Liefst ook met symmetrische kabel.
Deugniettzaterdag 29 juni 2013 @ 17:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 17:31 schreef Hojdhopper het volgende:
Ben eigenlijk op zoek naar een leuke headset voor in mn telefoon. Een soort ES800M maar dan met microfoon. Iemand ideeën? Liefst ook met symmetrische kabel.
Es9000i :P werkt prima voor mij!
monkeybrainzaterdag 29 juni 2013 @ 18:12
(ex)Wietrokers in het Chinese shop topic, verklaart een hoop _O-

Dat enge filmpje over namaak kan best weleens psychologische oorlogsvoering zijn vanuit de industrie. Namaak chemokuur, alsof je de echte chemokuur wel moet nemen :W Koop geen nep sigaretten maar de originele met tig chemicaliën om het extra verslavend te maken :') Nep onderdelen aan een Amerikaanse helikopter, goed zo en hopelijk stort het allemaal neer _O-
TheDoorszaterdag 29 juni 2013 @ 19:29
Iemand ervaring met Chinese li-ion batterijen? Ik ben mijn eerste kistradio aan het bouwen en daarvoor heb ik zon ''6800'' mah li-ion accu gekocht op ebay. Nu vraag ik me af of ik de schakelaar op de batterij aan moet hebben als ik hem oplaad of niet? Ook op de oplader zit een ledje die als ik de batterij aan zet groen brand en als de batterij uit staat rood brand. Ik snap het niet. Als ik de batterij aan zet gaat het rooie ledje op de batterij gewoon branden. Als ik met mijn tong tegen die batterij ga voel ik helemaal geen prik. Wat doe ik verkeerd?
LKVBHDzaterdag 29 juni 2013 @ 19:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 16:07 schreef MacorgaZ het volgende:

[..]

Maar het gaat er meer om dat wiet gewoon van een natuurlijk plantje komt, dat "spice" is een vage synthetische stof dat op dezelfde receptoren werkt maar voor de rest totaal onbekend is en alleen maar gevaarlijke resultaten laat zien. Daarom zou ik ook eerder gewoon een normale Marlboro gaan roken dan een "gezondere" Chinese e-cigaret waar niks van bekend is.

Maarja, dit is niet echt het topic voor deze discussie :P
Natuurlijk=Gezond volk :')
TheDoorszaterdag 29 juni 2013 @ 19:54
Ik zal even wat vertellen over de Muse i15w die ik binnen heb gekregen.
http://imageshack.us/photo/my-images/27/odis.jpg/ (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/photo/my-images/16/bpn0.jpg/ (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/photo/my-images/27/lg58.jpg/ (copy/paste deze link)
Het is een TA2024 versterker in een mooie aluminium behuizing en al voorgemonteerde draaiknop, dc ingang, 3,5 jack ingang en de speaker ingangen. Hij draait gewoon op 12v en hij trekt max 2 amp.
Het grote nadeel van deze versterker is dat de DC ingang 5 mm is waar de reguliere plugs 5,5 mm zijn. Ik heb dus met een 12v voeding van de Gamma en wat creativiteit wel wat in elkaar weten te knutselen maar het is niet je van het.
Het geluid is met de twee two tone 80 watt boxen erg goed. De TA2024 is niet gemod maar het geluid is absoluut niet zacht. In ieder geval genoeg om een woonkamer van meer dan voldoende muziek te voorzien.
Link: http://www.ebay.com/itm/1(...)id=p3984.m1497.l2649
Hojdhopperzaterdag 29 juni 2013 @ 20:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 juni 2013 17:52 schreef Deugniett het volgende:

[..]

Es9000i :P werkt prima voor mij!
Danke, goeie deal!
RDMKRzaterdag 29 juni 2013 @ 23:49
Ik zie bij pandawill regelmatig tijdelijke deals langskomen zoals happy hour deals maar ook dit soort dingen:

"Buy ThL Specified Products to Get $10 off coupon + A free $12.99 16GB TF card + back case Time Jun 28 ~ jul. 2nd 12:00 AM (EST)"

zijn er andere shops om op te letten voor dit soort tijdelijke deals?
Fabelaarzondag 30 juni 2013 @ 00:11
waarom staat eigenlijk dealextreme niet in de OP?
Raznovzondag 30 juni 2013 @ 00:14
quote:
11s.gif Op zondag 30 juni 2013 00:11 schreef Fabelaar het volgende:
waarom staat eigenlijk dealextreme niet in de OP?
Omdat je niet goed kijkt :)
Fabelaarzondag 30 juni 2013 @ 00:20
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 00:14 schreef Raznov het volgende:

[..]

Omdat je niet goed kijkt :)
u hebt helemaal gelijk :@
mnielsmzondag 30 juni 2013 @ 12:18
Voor de liefhebber van 'goedkope' oordopjes.
Vandaag bij mp4nation een kortingsactie.

De brainwavz R1 dual drivers met 20 dollar korting (dus voor $ 24.50) met de kortingscode R1SUN15
Knalerwtjezondag 30 juni 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 12:18 schreef mnielsm het volgende:
Voor de liefhebber van 'goedkope' oordopjes.
Vandaag bij mp4nation een kortingsactie.

De brainwavz R1 dual drivers met 20 dollar korting (dus voor $ 24.50) met de kortingscode R1SUN15
Je was me voor. Echt een geweldige deal voor die dingen.
shizzondag 30 juni 2013 @ 12:43
Agrees. :Y
Ruime soundstage, helder, maar niet schel, warm en bass is ok. Mooie allrounder. Misschien überhaupt de beste Brainwavz IEM die er is. Alleen de M2 is voor bassheads wat leuker.
RobertNLzondag 30 juni 2013 @ 12:45
quote:
14s.gif Op zondag 30 juni 2013 12:43 schreef shiznuts het volgende:
Agrees. :Y
Ruime soundstage, helder, maar niet schel, warm en bass is ok. Mooie allrounder. Misschien überhaupt de beste Brainwavz IEM die er is. Alleen de M2 is voor bassheads wat leuker.
Dag geld....
FreaZzondag 30 juni 2013 @ 12:50
Deze dus http://www.mp4nation.net/(...)ker-in-ear-earphones
shizzondag 30 juni 2013 @ 12:54
http://www.mp4nation.net/(...)et-iem-earphones-mic
Deze zijn met ' MP21SUN8 ' 8 USD goedkoper. :)
Voor de mensen die voor nog geen 15 USD iets met een mic zoeken.

Vergeet trouwens niet je account up te graden als je wat vaker besteld hebt bij MP4Nation. Krijg je ook weer korting mee. Moet je een supportticket aanmaken met het level waarnaar je dan upgrade. Iets met aantal bestellingen/waarde te doen. Ik zit natuurlijk in het hoogste level. >:)
Deugniettzondag 30 juni 2013 @ 13:03
Haaaa nu vallen die dingen precies in mijn budget :Y zometeen maar eens een kijkje nemen :D

EDIT: Ja lekker dan storing met internet bankieren =(

[ Bericht 10% gewijzigd door Deugniett op 30-06-2013 14:28:43 ]
dj_kozondag 30 juni 2013 @ 15:47
Heeft iemand nog discount coupons van PA?
mnielsmzondag 30 juni 2013 @ 17:31
PA: 3% af van alle niet aanbiedingsartikelen:

PAEN2013

10% voor telefoons: PAM6I10OFF
10% voor tablets: PAM6J10OFF
Iemand91zondag 30 juni 2013 @ 18:43
Ik geloof dat er (nog een) vloek zit op mij. Na weken gewacht te hebben op een 10M VGA-kabel uit UK (en uiteindelijk via paypal weer geld terug) nu weer hetzelfde verhaal. 5 juni besteld en zou tussen 7 en 13 juni bezorgd worden...

Van de hot shoe bubble head en vest ook nog niets.

* Iemand91 gaat maar weer 'ns verder loeren naar 3G tablets en cameraspul (rigs, filters, statieven)...

* Iemand91 schrikt zich te pleuris :X :X

* Iemand91 en nog een keer...

[ Bericht 10% gewijzigd door Iemand91 op 30-06-2013 19:18:29 ]
Deugniettzondag 30 juni 2013 @ 21:23
Zijn er mensen met een Fiio e6? Tijdens het bestellen van de Brainwavz R1 kon ik dit aan vinken voor wat minder dat hij normaal kost. En nadat ik jullie telkens zag schrijven er over ben ik nou toch wel nieuwsgierig geworden =$ Ik heb wel wat filmpjes gezien op youtube en daar zag het er wel prima uit. Alvast bedankt :D

EDIT: mnielsm bedankt voor de tip!!!!

[ Bericht 6% gewijzigd door Deugniett op 30-06-2013 21:28:46 ]
monkeybrainzondag 30 juni 2013 @ 21:41
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 18:43 schreef Iemand91 het volgende:
Ik geloof dat er (nog een) vloek zit op mij. Na weken gewacht te hebben op een 10M VGA-kabel uit UK (en uiteindelijk via paypal weer geld terug) nu weer hetzelfde verhaal. 5 juni besteld en zou tussen 7 en 13 juni bezorgd worden...

Van de hot shoe bubble head en vest ook nog niets.

* Iemand91 gaat maar weer 'ns verder loeren naar 3G tablets en cameraspul (rigs, filters, statieven)...

* Iemand91 schrikt zich te pleuris :X :X

* Iemand91 en nog een keer...

Ik heb jou al vaker gewaarschuwd over UK spullen die met Royal Mail komen, niet luisteren... o|O
Bij mij gaat het tegenwoordig goed want alles komt nu met TNT, niet die gare lokale postbedrijven met huismoeders als bezorgers.
shizzondag 30 juni 2013 @ 21:43
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 21:23 schreef Deugniett het volgende:
Zijn er mensen met een Fiio e6? Tijdens het bestellen van de Brainwavz R1 kon ik dit aan vinken voor wat minder dat hij normaal kost. En nadat ik jullie telkens zag schrijven er over ben ik nou toch wel nieuwsgierig geworden =$ Ik heb wel wat filmpjes gezien op youtube en daar zag het er wel prima uit. Alvast bedankt :D

EDIT: mnielsm bedankt voor de tip!!!!
Een amp is meer iets voor headphones, wanneer de output van je portable device niet echt sterk genoeg is om de drivers aan te drijven. Dat merk je dan omdat de soundstage dan nogal in elkaar gedrukt, plat, klinkt en elementen niet echt een in yo face kick hebben. Gooi je er een amp tegenaan, dan gaat het wat leven.

Maar aangezien oordopjes in je oren zitten en dus dicht op je trommelvlies, hebben ze niet het probleem van headphones, die van buitenaf dezelfde kracht moeten leveren op dat niveau. Dus oordopjes merk je niet zo heel veel verschil mee met zo'n FiiO ampje. 't Gaat voornamelijk om effectiviteit trouwens, qua volume is het niet alsof 'ie megaveel versterkt.
Deugniettzondag 30 juni 2013 @ 22:43
Achh zo! Dankje het is duidelijk! Dan laat ik die voorlopig maar even schieten.
Eric_Cantonazondag 30 juni 2013 @ 23:34
Shiz, geef me eens 'n linkje waar ik de COGOO T02 kan bestellen. Afgelopen week ben ik "geleefd" (papa van 'n prematuurtje geworden) en dus geen tijd/zin om terug te lezen.

Dus vanaf nu in de Chinese babyspullen, wie heeft tips? ;)
shizzondag 30 juni 2013 @ 23:36
Allereerst: congrats! *O*

Ten tweede, heb ze van Tmall geplukt. Daar zijn ze erg populair en goedkoop.
Staan als het goed is ook wel op AliExpress ofzo. Geadverteerd met 'Sports' en in zwart of wit te koop.
ypTCZyC.jpg
Lekkere subbass ook voor nummers als:


[ Bericht 16% gewijzigd door shiz op 30-06-2013 23:52:38 ]
funky_fartzondag 30 juni 2013 @ 23:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 juni 2013 09:33 schreef Imnotyourfish het volgende:

[..]

Hi Funky_fart,

Ik denk dat het een SunEyes of een Vstarcam word volgens mij zijn beide hetzelfde?
Maar welke is nu de betere keuze en van welke kan ik nu betere ondersteuning kwa software verwachten>?

Vind de site van SunEyes er wat profesioneler uitzien.....

Please help!
Hoop dat het nog niet te laat is:

Ik zou gaan voor de Vstarcam versie. Geloof me, dat is de producent. (als je een whois? doet op suneyes.hk vind je daar trouwens ook aanwijzingen voor, en in de software van de Suneyes kwam ik ook sporen tegen van Vstarcam die ze niet weggepoetst hadden. (zoals een adresaanduiding VSTC00xyz enz).

Maar goed, het zal elkaar heus niet veel ontlopen, je valt er niet snel een buil aan. Vind zelf alleen dat de Vstarcams chiquere kleuren hebben.

Succes! (of al besteld?)
funky_fartzondag 30 juni 2013 @ 23:47
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:34 schreef Eric_Cantona het volgende:
Shiz, geef me eens 'n linkje waar ik de COGOO T02 kan bestellen. Afgelopen week ben ik "geleefd" (papa van 'n prematuurtje geworden) en dus geen tijd/zin om terug te lezen.

Dus vanaf nu in de Chinese babyspullen, wie heeft tips? ;)
Gefeliciteerd! :s)

Ik vier weken terug van een niet-prematuurtje, en ben ook wel benieuwd naar tips vwb Chinese babymeuk. Wat mij betreft iig geen dingen die in de mond gestoken kunnen/dienen te worden. Weekmakers zijn daar bepaald niet verboden geloof ik...
monkeybrainzondag 30 juni 2013 @ 23:55
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:34 schreef Eric_Cantona het volgende:
Shiz, geef me eens 'n linkje waar ik de COGOO T02 kan bestellen. Afgelopen week ben ik "geleefd" (papa van 'n prematuurtje geworden) en dus geen tijd/zin om terug te lezen.

Dus vanaf nu in de Chinese babyspullen, wie heeft tips? ;)
China + baby is een foute combinatie, ze graaien niet voor niets onze melkpoeder uit de schappen ^O^
Geld verspillen aan prullaria is zonde. De vaccinaties ook weigeren, ook al zijn ze gratis.

Ik heb ook vaak prematuurtjes maar dat heeft nog geen baby veroorzaakt _O-
shizzondag 30 juni 2013 @ 23:56
:') _O-
Iemand91zondag 30 juni 2013 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 21:41 schreef monkeybrain het volgende:
Ik heb jou al vaker gewaarschuwd over UK spullen die met Royal Mail komen, niet luisteren... o|O
Bij mij gaat het tegenwoordig goed want alles komt nu met TNT, niet die gare lokale postbedrijven met huismoeders als bezorgers.
Dit is gewoon gaar. Kan ik zekers wéér een paypal dispute aanmaken; dat maakt mijn positie t.o.v. paypal ook niet echt beter.

Kan ik 'm voor de 3e keer gaan bestellen, nu uit China.

Oh, en dat schrikken is van vogels. Binnen 1 uur 3 vogels op onze ramen geknald; een heeft het niet overleeft. ;(
badschaapmaandag 1 juli 2013 @ 00:12
en zijn er nog 1 cent deals?
Deugniettmaandag 1 juli 2013 @ 00:18
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:34 schreef Eric_Cantona het volgende:
Shiz, geef me eens 'n linkje waar ik de COGOO T02 kan bestellen. Afgelopen week ben ik "geleefd" (papa van 'n prematuurtje geworden) en dus geen tijd/zin om terug te lezen.

Dus vanaf nu in de Chinese babyspullen, wie heeft tips? ;)
http://www.ebay.com/itm/C(...)&hash=item20d2cb4282

Mijne van de week hier besteld

En gefeliciteerd! :P
mickeyDmaandag 1 juli 2013 @ 01:36
als je nou van die buren hebt die op (bijvoorbeeld) zondag ochtend of welke ochtend dan ook perse 100% NL of andere bagger luisteren op de radio wat je vreselijk stoort...
dan heeft DX.com DE oplossing voor jou:
http://dx.com/p/czh-7c-7w(...)smitter-black-224921

een 7 Watt FM zender programmeerbaar op elke frequentie LOL
zet je pc, mp3 spelertje of een cdtje met snoeiharde hardcore aan, aansluiten op de zender, ff de goeie frequentie instellen, zender aan, en voila, binnen 1 minuut rust in de tent :p
mickeyDmaandag 1 juli 2013 @ 01:43
die chinezen komen niet voor niets hun babyspul hier halen??
ik zou het niet in mijn hoofd halen om wat voor chinees cheap ass niet gekeurd spul in huis te halen bij welke shop dan ook vandaan voor een baby en/of een peuter/kleuter.
giftige verf
dampen van slecht plastic dan wel rubber
onderdelen die slecht gemonteerd zijn/los laten als je er al naar kijkt.
shizmaandag 1 juli 2013 @ 01:44
Is vast illegaal in Nederland, zo'n signal overpowerer.

Offtopic: Brazil. :o _O_
funky_fartmaandag 1 juli 2013 @ 04:51
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 01:43 schreef mickeyD het volgende:
die chinezen komen niet voor niets hun babyspul hier halen??
ik zou het niet in mijn hoofd halen om wat voor chinees cheap ass niet gekeurd spul in huis te halen bij welke shop dan ook vandaan voor een baby en/of een peuter/kleuter.
giftige verf
dampen van slecht plastic dan wel rubber
onderdelen die slecht gemonteerd zijn/los laten als je er al naar kijkt.
wWmVat8.jpg

Niet alles is per se not done...

Zo'n ledknuffel op batterijen kun je heus wel op je kast neerzetten zodat het plafond mooi versierd wordt. Die zelfde kwaliteit ligt ook in NL in de winkels.

[ Bericht 0% gewijzigd door funky_fart op 01-07-2013 09:59:21 ]
namemotionmaandag 1 juli 2013 @ 08:57
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 00:12 schreef badschaap het volgende:
en zijn er nog 1 cent deals?
Misschien handig om de OP even te lezen ;)
Imnotyourfishmaandag 1 juli 2013 @ 10:34
quote:
0s.gif Op zondag 30 juni 2013 23:43 schreef funky_fart het volgende:

[..]

Hoop dat het nog niet te laat is:

Ik zou gaan voor de Vstarcam versie. Geloof me, dat is de producent. (als je een whois? doet op suneyes.hk vind je daar trouwens ook aanwijzingen voor, en in de software van de Suneyes kwam ik ook sporen tegen van Vstarcam die ze niet weggepoetst hadden. (zoals een adresaanduiding VSTC00xyz enz).

Maar goed, het zal elkaar heus niet veel ontlopen, je valt er niet snel een buil aan. Vind zelf alleen dat de Vstarcams chiquere kleuren hebben.

Succes! (of al besteld?)
De Vstarcam besteld :) nu 2-3 weken wachten tot ie er is *)
monkeybrainmaandag 1 juli 2013 @ 11:08
Lekker vreemd verhaal.

Ik ontvang precies op dag 65 een aangetekende envelop, een aantal uur voordat ik een claim ga indienen. Het zit dichtgeplakt met douanetape dus onze overbetaalde ambtenaren hebben hun werk weer snel uitgevoerd.

Het is een horloge maar er zit geen tag en gebruiksaanwijzing bij. De verkoper zweert dat hij alles erin heeft gestopt, op zich geloof ik hem wel. Ik heb dus een vermoeden dat de douane lekker aan mijn spullen heeft zitten rommelen :r

Vorige week kreeg ik een pakje van Manbushi dat ook heel vreemd was. Dat komt in een piepschuim doosje dichtgeplakt met tape/vuilniszak + zo'n grappig touwtje er omheen. Het tape was helemaal opengesneden langs de rand, zonder het touwtje zou de hele klep dus openvallen. Het product zat er wel in maar toch heel erg vreemd :X Zou iemand het product eruit willen stelen zonder het touwtje te willen doorknippen :')
SuperChipsmaandag 1 juli 2013 @ 11:53
Ik wil een item via MisterTao bestellen maar er staat dat je nu geen creditcard kan gebruiken om geld op je account te storten. Je kan alleen WebMoney en QiWi gebruiken. Iemand ervaring met deze diensten?
mickeyDmaandag 1 juli 2013 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 01:44 schreef shiznuts het volgende:
Is vast illegaal in Nederland, zo'n signal overpowerer.

Offtopic: Brazil. :o _O_
klopt, maar ver kom je toch niet met die 7 chinese Watt's in een stad.
dj_komaandag 1 juli 2013 @ 13:06
hmnz, je kan tegenwoordig ook geen CC meer gebruiken bij mistertao?... WTF
RobertNLmaandag 1 juli 2013 @ 13:33
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 13:06 schreef dj_ko het volgende:
hmnz, je kan tegenwoordig ook geen CC meer gebruiken bij mistertao?... WTF
hebben ze al een keer eerder gehad. Duurde toen er paar dagen.
Imnotyourfishmaandag 1 juli 2013 @ 13:38
Duurt nu al een paar weken!
Downstarmaandag 1 juli 2013 @ 13:39
Als we het dan toch over vreemde zendingen/pakketten hebben :P..

ik heb eergister EINDELIJK mijn pakketje binnen gekregen met daarin de Senic G4 Gaming headset 7.1 op aanraden van shiznuts :P..

Het pakketje heb ik heb ik rond 28 MAART besteld, en kwam dus 29 JUNI pas binnen!
DAS 3 MAAND LATER! echt gekken werk..

Die chinesepost hebben mijn pakketje sinds aanmelding al een maand laten liggen voordat er wat mee gedaan werd, na een berichtje naar de verkoper werd er opeens actie ondernemen bij china post
er kwamen wat status updates maar het duurde nog een week of 3 voor hij uiteindelijk onderweg zou zijn naar nederland. (16 mei was toen de status)

Normaliter heb ik dan een pakketje binnen 2 wekjes binnen.. dit keer dus niet..
Meerdere malen POSTNL benaderd via twitter of ze de chinese post code al konden om zetten
telkens kon dat niet en kreeg ik berichtjes terug dat ik de verkoper nog maar eens moest benaderen :P..

Inmiddels had ik dus al een claim liggen naar de verkoper totdat zaterdag werd aangebeld en de pakketbezorger met een groot pakket voor de deur stond..herkende gelijk het trackingnr en wist zodoende al dat het om de Senic G4 ging :P

Postnl weet nu nog niet waar het ding is zeggen ze :P, terwijl hij dus nu wel bezorgd is..

Kortom, ding is gewoon 3 maand spoorloos geweest.. en komt opeens aanwaaien :D

s2h1dj.jpg
1. doos aardig beschadigd, zal ongetwijfeld klem hebben gezeten..

2wr3khu.jpg

2sbkf46.jpg

359dba8.jpg
Eric_Cantonamaandag 1 juli 2013 @ 13:57
Natuurlijk was van dat babyspul 'n geintje, hij heeft 't al zwaar genoeg dan ga ik niet ook nog eens risico's nemen ;)

Ik heb m'n Shark-watch trouwens binnen, probeer binnenkort wel 'n foto te posten hiero. Leuk dingetje!
funky_fartmaandag 1 juli 2013 @ 14:17
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 10:34 schreef Imnotyourfish het volgende:

[..]

De Vstarcam besteld :) nu 2-3 weken wachten tot ie er is *)
Mooi! hoop dat ie je bevalt, laat je het weten?
Imnotyourfishmaandag 1 juli 2013 @ 14:25
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 14:17 schreef funky_fart het volgende:

[..]

Mooi! hoop dat ie je bevalt, laat je het weten?
Ik ben niet echt een reviewert maar ik laat het zeker even weten :7
Brecht35maandag 1 juli 2013 @ 19:11
Kent iemand een goede site om m'n Chinapakjes te tracken? Die uit de OP geven me niks.

Edit: Of de codes die Banggood me gaf zijn waardeloos, dat kan ook..
LKVBHDmaandag 1 juli 2013 @ 19:35
Deze of toch deze?

quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:11 schreef Brecht35 het volgende:
Kent iemand een goede site om m'n Chinapakjes te tracken? Die uit de OP geven me niks.

Edit: Of de codes die Banggood me gaf zijn waardeloos, dat kan ook..
Weet je zeker dat je niet je order # invult?
rene90maandag 1 juli 2013 @ 19:43
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:11 schreef Brecht35 het volgende:
Kent iemand een goede site om m'n Chinapakjes te tracken? Die uit de OP geven me niks.

Edit: Of de codes die Banggood me gaf zijn waardeloos, dat kan ook..
Geef eens je tracking code.
Brecht35maandag 1 juli 2013 @ 19:47
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:35 schreef LKVBHD het volgende:
Deze of toch deze?

[..]

Weet je zeker dat je niet je order # invult?
Nope, tracking number.
rene90maandag 1 juli 2013 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:47 schreef Brecht35 het volgende:

[..]

Nope, tracking number.
Nummers zijn RE....SE, lijkt erop dat het iets uit Zweden is :'). Ik zou gewoon een paar dagen wachten, wanneer heb je die tracking gekregen? En hoeveel waarde zijn je pakketjes? Zelf tracking erbij genomen ofzo?
Brecht35maandag 1 juli 2013 @ 19:55
Tracking codes heb ik op 26 en 27 juni verkregen, ik dacht dat ze nu toch al zouden werken, of is dat wat te optimistisch? If so, mijn excuses.
Goddelijkermaandag 1 juli 2013 @ 20:00
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:55 schreef Brecht35 het volgende:
Tracking codes heb ik op 26 en 27 juni verkregen, ik dacht dat ze nu toch al zouden werken, of is dat wat te optimistisch? If so, mijn excuses.
Ik heb ook een van China Post van die tijd, die nog niet werkt.
shizmaandag 1 juli 2013 @ 20:47
Gewoon niet tracken en wachten tot het eens binnen is. :P
Goddelijkermaandag 1 juli 2013 @ 22:02
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 20:47 schreef shiznuts het volgende:
Gewoon niet tracken en wachten tot het eens binnen is. :P
Dat is inderdaad het beste. :P
Van de week maar eens zoeken naar must-haves voor op de camping. :P
badschaapmaandag 1 juli 2013 @ 22:32
quote:
1s.gif Op maandag 1 juli 2013 08:57 schreef namemotion het volgende:

[..]

Misschien handig om de OP even te lezen ;)
ja als ik daar kijk zijn die er nooit
Raznovmaandag 1 juli 2013 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 11:08 schreef monkeybrain het volgende:
Vorige week kreeg ik een pakje van Manbushi dat ook heel vreemd was. Dat komt in een piepschuim doosje dichtgeplakt met tape/vuilniszak + zo'n grappig touwtje er omheen. Het tape was helemaal opengesneden langs de rand, zonder het touwtje zou de hele klep dus openvallen. Het product zat er wel in maar toch heel erg vreemd :X Zou iemand het product eruit willen stelen zonder het touwtje te willen doorknippen :')
Bij alle 2 de Parnis die ik de laatste maanden heb besteld, zelfde verhaal. Touwtje er om, open gemaakt. Boekjes zaten er niet bij, maar dat is niets vreemds. De douane vrienden zullen het wel open hebben gemaakt, gekeken en het touwtje er om gedaan hebben...
badschaapmaandag 1 juli 2013 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 22:02 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Dat is inderdaad het beste. :P
Van de week maar eens zoeken naar must-haves voor op de camping. :P
Oplader op zonnekracht?
Goddelijkermaandag 1 juli 2013 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 22:47 schreef badschaap het volgende:

[..]

Oplader op zonnekracht?
Ik heb gewoon stroom in m'n tent.
davedavymaandag 1 juli 2013 @ 22:55
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 20:00 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Ik heb ook een van China Post van die tijd, die nog niet werkt.
Hier hetzelfde :P
Goddelijkermaandag 1 juli 2013 @ 22:56
quote:
1s.gif Op maandag 1 juli 2013 22:55 schreef davedavy het volgende:

[..]

Hier hetzelfde :P
Ik denk dat ze weer een beetje achterlopen, zo tegen de vakantie aan.
Lijkt PostNL wel...
Mijn tracking is van 27 juni.
Goddelijkermaandag 1 juli 2013 @ 23:03
Dit kan nooit gezond zijn _O-
http://www.banggood.com/W(...)e-Plant-p-45796.html
ManageTheAngermaandag 1 juli 2013 @ 23:12
quote:
Gekocht :)
Leuk!
thecuriousonemaandag 1 juli 2013 @ 23:44
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:53 schreef rene90 het volgende:

[..]

Nummers zijn RE....SE, lijkt erop dat het iets uit Zweden is :'). Ik zou gewoon een paar dagen wachten, wanneer heb je die tracking gekregen? En hoeveel waarde zijn je pakketjes? Zelf tracking erbij genomen ofzo?
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:55 schreef Brecht35 het volgende:
Tracking codes heb ik op 26 en 27 juni verkregen, ik dacht dat ze nu toch al zouden werken, of is dat wat te optimistisch? If so, mijn excuses.
http://www.posten.se/en/Pages/Track-and-trace.aspx?search=
rene90maandag 1 juli 2013 @ 23:47
quote:
Geen hits, had die ook al gevonden.
davedavydinsdag 2 juli 2013 @ 00:23
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 22:56 schreef Goddelijker het volgende:

[..]

Ik denk dat ze weer een beetje achterlopen, zo tegen de vakantie aan.
Lijkt PostNL wel...
Mijn tracking is van 27 juni.
Had de keuzen tussen China Post en Hong Kong post, in de hoop dat het voor me vakantie kwam. Verkeerd gekozen waarschijnlijk :P
Intermecdinsdag 2 juli 2013 @ 09:00
Iemand hier misschien ervaring met Qi laders uit china?
RobertNLdinsdag 2 juli 2013 @ 09:23
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 19:55 schreef Brecht35 het volgende:
Tracking codes heb ik op 26 en 27 juni verkregen, ik dacht dat ze nu toch al zouden werken, of is dat wat te optimistisch? If so, mijn excuses.
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 20:47 schreef shiznuts het volgende:
Gewoon niet tracken en wachten tot het eens binnen is. :P
Gewoon de code even in track pack dan zie je vanzelf wanneer hij werkt :+ Beproeft recept hier :P
DrSnuggledinsdag 2 juli 2013 @ 09:48
Heeft iemand hier ervaring met die external chargers voor de iphone? (http://buyincoins.com/item/2493.html)
Ik wil er eentje aanschaffen omdat mijn iphone het niet langer dan een dag vol houdt, maar ik twijfel over de dikte en de bruikbaarheid.
shizdinsdag 2 juli 2013 @ 10:05
http://www.mophie.com/
Painoredinsdag 2 juli 2013 @ 10:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 09:48 schreef DrSnuggle het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met die external chargers voor de iphone? (http://buyincoins.com/item/2493.html)
Ik wil er eentje aanschaffen omdat mijn iphone het niet langer dan een dag vol houdt, maar ik twijfel over de dikte en de bruikbaarheid.
Een jaar geleden zo een ding gekocht, heb het 1x gebruikt. Je telefoon wordt veel te groot en dik om nog normaal in je broekzak mee te kunnen nemen, daarnaast geven ze bij lange na niet de aangegeven capaciteit.
DrSnuggledinsdag 2 juli 2013 @ 11:18
quote:
De prijs moet nog wel leuk blijven. ;)

@painore: hier was ik dus ook bang voor, dat ie te dik word en niet genoeg capaciteit heeft. Maar ik weet weer genoeg, dan blijf ik bij mn kabeltjes. :)
Harde_Mepperdinsdag 2 juli 2013 @ 12:01
Heeft iemand al die quadcopter ontvangen met die ingebouwde camera?
Painoredinsdag 2 juli 2013 @ 12:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 12:01 schreef Harde_Mepper het volgende:
Heeft iemand al die quadcopter ontvangen met die ingebouwde camera?
Daar zijn er nogal veel van, je zult toch echt wat specifieker moeten zijn.
MeesterBierdinsdag 2 juli 2013 @ 12:35
Is er een adres voor het bedrukken van verschillende dingen zoals zonnebrillen of t-shirts? Ken alleen Artscow, maar die hebben niet zo heel veel keus wat kleding betreft.

Hoef natuurlijk ook geen 1000 stuks, gewoon stuk of 50 ofzo. Bijna niet aan te komen.
Painoredinsdag 2 juli 2013 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 12:35 schreef MeesterBier het volgende:
Is er een adres voor het bedrukken van verschillende dingen zoals zonnebrillen of t-shirts? Ken alleen Artscow, maar die hebben niet zo heel veel keus wat kleding betreft.

Hoef natuurlijk ook geen 1000 stuks, gewoon stuk of 50 ofzo. Bijna niet aan te komen.
Voor op maatgemaakte artikelen kom je al snel uit bij Alibaba, direct bij de fabrikant. Ik betwijfel of ze 50 stuks de moeite vinden, maar je kunt altijd even kijken.
Harde_Mepperdinsdag 2 juli 2013 @ 13:12
WLToys V959 van Banggood bedoelde ik. ;)
mickeyDdinsdag 2 juli 2013 @ 14:13
nou, mijn SoShine's zijn eindelijk verzonden door Tmart (besteld 22-06)
#ANONIEMdinsdag 2 juli 2013 @ 14:36
Godver, heeft mp4nation weer allemaal van die aanbiedingen terwijl ik net mijn M4's binnen heb :')
Yarosdinsdag 2 juli 2013 @ 14:42
quote:
Shiznuts, nog tips voor prima oordopjes onder de ¤10? Bass is niet overheersend in mijn muziek ;)
shizdinsdag 2 juli 2013 @ 15:00
ES900i is nogal bassheavy, maar de AWEI ES800M is wat mij betreft de perfect allrounder op budget. :)

Als je wat meer uitgeeft heb je vandaag alleen nog de Brainwavz R1 met korting (' R1SUN15 ') bij MP4Nation.
RobertNLdinsdag 2 juli 2013 @ 15:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 12:35 schreef MeesterBier het volgende:
Is er een adres voor het bedrukken van verschillende dingen zoals zonnebrillen of t-shirts? Ken alleen Artscow, maar die hebben niet zo heel veel keus wat kleding betreft.

Hoef natuurlijk ook geen 1000 stuks, gewoon stuk of 50 ofzo. Bijna niet aan te komen.
Probeer volumerate eens ;)
Knalerwtjedinsdag 2 juli 2013 @ 15:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 15:00 schreef shiznuts het volgende:
ES900i is nogal bassheavy, maar de AWEI ES800M is wat mij betreft de perfect allrounder op budget. :)

Als je wat meer uitgeeft heb je vandaag alleen nog de Brainwavz R1 met korting (' R1SUN15 ') bij MP4Nation.
Ik vind de es800 geweldig voor het geld, maar net onder mijn kwaliteitseisen. Heb nu de R1's besteld. Ben zeer benieuwd.
dud0rdinsdag 2 juli 2013 @ 15:23
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 15:16 schreef Knalerwtje het volgende:

[..]

Ik vind de es800 geweldig voor het geld, maar net onder mijn kwaliteitseisen. Heb nu de R1's besteld. Ben zeer benieuwd.
Ik heb de r1's al een tijdje en ik moet zeggen dat ik het heerlijke dingen vind.
MeesterBierdinsdag 2 juli 2013 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 15:08 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Probeer volumerate eens ;)
Die bedrukken toch niks? Of is dat op verzoek wel mogelijk? Zit even de site te bekijken, ook wel jammer dat je shipping gewoon moet betalen hier.
davedavydinsdag 2 juli 2013 @ 16:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 09:23 schreef RobertNL het volgende:

[..]


[..]

Gewoon de code even in track pack dan zie je vanzelf wanneer hij werkt :+ Beproeft recept hier :P
Fijne app :)!
RobertNLdinsdag 2 juli 2013 @ 16:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 16:23 schreef MeesterBier het volgende:

[..]

Die bedrukken toch niks? Of is dat op verzoek wel mogelijk? Zit even de site te bekijken, ook wel jammer dat je shipping gewoon moet betalen hier.
Jawel; anders zeg ik het niet ;). Zijn veelal gewoon wholesale prijzen mogelijk (voor 50 stuks) shipping is inderdaad niet inbegrepen.
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 16:39 schreef davedavy het volgende:

[..]

Fijne app :)!
Ja; hé :D
yorkickdinsdag 2 juli 2013 @ 17:50
Het gaat bij mij in ieder geval de goede kant op qua shipping.
Heb tussen Januari en April niks bijgehouden helaas.
6odjye.jpg
RDMKRdinsdag 2 juli 2013 @ 18:02
plaatje maakt me hoopvol :)

--

heeft het opvragen van tracking status effect op hoeveel dounane controles ze doen? ik heb in gedachten dat ze misschien bij te veel tracking requests denken van "die zijn wel heel obsessief over een kadootje van $20", of ben ik dan paranoide?
Yarosdinsdag 2 juli 2013 @ 18:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 15:00 schreef shiznuts het volgende:
ES900i is nogal bassheavy, maar de AWEI ES800M is wat mij betreft de perfect allrounder op budget. :)

Als je wat meer uitgeeft heb je vandaag alleen nog de Brainwavz R1 met korting (' R1SUN15 ') bij MP4Nation.
Heb de R1 besteld vanwege de aanbieding, ben benieuwd naar het resultaat! :) Krijg dat snel te horen, want Fedex bezorgt binnen vijf werkdagen :)
Eric_Cantonadinsdag 2 juli 2013 @ 18:29
De couponcode is niet meer geldig ;(
shizdinsdag 2 juli 2013 @ 18:39
Eh... then you're doing it wrong?
Zojuist geprobeerd:
aujeqa.png
2lcwcjd.png
Iemand91dinsdag 2 juli 2013 @ 19:25
Ik wou eigenlijk deze LED-spots van de Aldi hier noemen, maar ik lees toch wat negatieve verhalen hierover (het dimmen hiervan dus; LED's dimmen is wat moeilijker dan halogeen/gloeilamp en wil niet altijd of je krijgt problemen).
led_verlichting_big_6001.jpg

Misschien iemand 1 testen? :+
shizdinsdag 2 juli 2013 @ 19:47
Iemand weleens zelf chips gemaakt? :P
http://buyincoins.com/item/7234.html

_O- :Y) Zoiets dus:


[ Bericht 29% gewijzigd door shiz op 02-07-2013 19:55:10 ]
Feyen18dinsdag 2 juli 2013 @ 20:54
Zijn er ook van die deurbellen met camera te krijgen?
Mijn moeder is opzoek naar zoiets, ik heb al poosje zitten zoeken, maar kan niks vinden.

Misschien iemand tips?
rene90dinsdag 2 juli 2013 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 20:54 schreef Feyen18 het volgende:
Zijn er ook van die deurbellen met camera te krijgen?
Mijn moeder is opzoek naar zoiets, ik heb al poosje zitten zoeken, maar kan niks vinden.

Misschien iemand tips?
Gewoon even zoeken op http://chinaprices.us/
doorbell cam
Hojdhopperdinsdag 2 juli 2013 @ 21:04
Weet iemand of het mogelijk is ook op China shops te bestellen als je in China woont/bent? Misschien een heel stomme vraag maar kan me nog wel indenken dat dat dan weer niet kan ofzo ivm wetgeving oid. Volgend jaar zit ik namelijk 6 maanden in Taiwan.
Brecht35dinsdag 2 juli 2013 @ 21:09
M'n helikoptertje is vertrokken vanuit Zweden, de batterij is echter nog niet verzonden.
monkeybraindinsdag 2 juli 2013 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:04 schreef Hojdhopper het volgende:
Weet iemand of het mogelijk is ook op China shops te bestellen als je in China woont/bent? Misschien een heel stomme vraag maar kan me nog wel indenken dat dat dan weer niet kan ofzo ivm wetgeving oid. Volgend jaar zit ik namelijk 6 maanden in Taiwan.
Taiwan is (nog) geen China, voordat je straks door Taiwanezen (terecht) klop krijgt :P
Hojdhopperdinsdag 2 juli 2013 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:12 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Taiwan is (nog) geen China, voordat je straks door Taiwanezen (terecht) klop krijgt :P
Officieel wel hoor, het land wordt maar door een handjevol landen als onafhankelijk erkend.

Edit: zie bijv. http://nos.nl/artikel/330(...)enadering-china.html
Xetrandinsdag 2 juli 2013 @ 21:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 19:47 schreef shiznuts het volgende:
Iemand weleens zelf chips gemaakt? :P
http://buyincoins.com/item/7234.html

_O- :Y) Zoiets dus:
Airflow in de magnetron ja? ;(
RDMKRdinsdag 2 juli 2013 @ 21:14
quote:
Weet iemand of het mogelijk is ook op China shops te bestellen als je in China woont/bent? Misschien een heel stomme vraag maar kan me nog wel indenken dat dat dan weer niet kan ofzo ivm wetgeving oid. Volgend jaar zit ik namelijk 6 maanden in Taiwan.
lijkt me sterk dat het niet kan, maar dan betaal je wel vaak te hoge prijzen. die smarphones bijvoorbeeld kosten vaak $200 op webshops en $150 voor binnenlandse chinezen.
Hojdhopperdinsdag 2 juli 2013 @ 21:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:14 schreef RDMKR het volgende:

[..]

lijkt me sterk dat het niet kan, maar dan betaal je wel vaak te hoge prijzen. die smarphones bijvoorbeeld kosten vaak $200 op webshops en $150 voor binnenlandse chinezen.
Huh, dan is het toch juist goedkoper?
monkeybraindinsdag 2 juli 2013 @ 21:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:13 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Officieel wel hoor, het land wordt maar door een handjevol landen als onafhankelijk erkend.
Handjevol staat gelijk aan Amerika, dan ben je voorlopig gewoon onafhankelijk.... Vraag maar aan Israël _O-
Officieel is een Chinese aanval op Taiwan oorlog met Amerika.

Maar goed. Als jij 6 maanden avontuur hebt in Taiwan dan wil je helemaal niet gaan Chinashoppen en op het internet zitten. 100% genieten van het land en uiteraard die Taipei toren beklimmen _O_
RDMKRdinsdag 2 juli 2013 @ 21:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:15 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Huh, dan is het toch juist goedkoper?
dat is de prijs voor chinezen die niet bij de webshop kopen maar gewoon de winkel binnen stappen. of misschien niet-internationale webshops gebruiken.

ik bedoel te zeggen: als je daar zit is de webshop relatief duur, omdat je de mogelijkheid hebt om binnenlands goedkoper te kopen. weet verder niet of het bij veel producten zo erg is als bij smartphones.
Hojdhopperdinsdag 2 juli 2013 @ 21:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:21 schreef monkeybrain het volgende:

[..]

Handjevol staat gelijk aan Amerika, dan ben je voorlopig gewoon onafhankelijk.... Vraag maar aan Israël _O-
Officieel is een Chinese aanval op Taiwan oorlog met Amerika.

Maar goed. Als jij 6 maanden avontuur hebt in Taiwan dan wil je helemaal niet gaan Chinashoppen en op het internet zitten. 100% genieten van het land en uiteraard die Taipei toren beklimmen _O_
Ja als je het zo stelt klopt dat wel inderdaad. Ik zal er verder ook niks van merken.
Nee, dat had ik ook al bedacht haha, maar ging me er meer om als je dan iets nodig hebt het daar te bestellen. Zaklampje, of god mag weten wat.

quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:23 schreef RDMKR het volgende:

[..]

dat is de prijs voor chinezen die niet bij de webshop kopen maar gewoon de winkel binnen stappen. of misschien niet-internationale webshops gebruiken.

ik bedoel te zeggen: als je daar zit is de webshop relatief duur, omdat je de mogelijkheid hebt om binnenlands goedkoper te kopen. weet verder niet of het bij veel producten zo erg is als bij smartphones.
Oh ja, zo snap ik het. Nou dat prijsverschil viel me nog tegen. Ben op zoek naar een systeemcamera en in Taiwanese electronicawebshops gewoon even duur als hier in NL.
monkeybraindinsdag 2 juli 2013 @ 22:06
Kabeltjes Ebay

hq_jack_jack.jpg

js_wtyk_01970_(2a).jpg
shizdinsdag 2 juli 2013 @ 22:31
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:14 schreef Xetran het volgende:

[..]

Airflow in de magnetron ja? ;(
Ja, revolutionair. In de zin dat het plateau van de magnetron revoluties maakt. :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 21:33 schreef Hojdhopper het volgende:

[..]

Oh ja, zo snap ik het. Nou dat prijsverschil viel me nog tegen. Ben op zoek naar een systeemcamera en in Taiwanese electronicawebshops gewoon even duur als hier in NL.
Zo kwam ik ook gedesillusioneerd thuis uit Tokyo zonder camera of andere gadgets. Ze hebben eigenlijk niks wat wij niet hebben, of het loont het niet daar te kopen (i.v.m. plaatselijke garantie VS wereldwijde garantie, prijsmatig zo goed als geen verschil, andere firmware op camera's). Volgende trip zal eerder zijn -> Peking -> Hong Kong/Shenzhen. Dat is toch wel het walhalla. Ben benieuwd of Taiwan net zo'n letdown is als Tokyo, gadgetwise. :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 22:06 schreef monkeybrain het volgende:
Kabeltjes Ebay

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
VEOZ. Hmmz. Doesn't look half bad.
monkeybraindinsdag 2 juli 2013 @ 23:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juli 2013 22:31 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Ja, revolutionair. In de zin dat het plateau van de magnetron revoluties maakt. :P

[..]

Zo kwam ik ook gedesillusioneerd thuis uit Tokyo zonder camera of andere gadgets. Ze hebben eigenlijk niks wat wij niet hebben, of het loont het niet daar te kopen (i.v.m. plaatselijke garantie VS wereldwijde garantie, prijsmatig zo goed als geen verschil, andere firmware op camera's). Volgende trip zal eerder zijn -> Peking -> Hong Kong/Shenzhen. Dat is toch wel het walhalla. Ben benieuwd of Taiwan net zo'n letdown is als Tokyo, gadgetwise. :P

[..]

VEOZ. Hmmz. Doesn't look half bad.
Gewoon een opdrukje. Praxis heeft Elro kabels met exact hetzelfde design _O-
Kenable heeft veel ofc kabels van dit type http://stores.ebay.nl/ken(...)c0.m14&_sop=15&_sc=1
Goddelijkerdinsdag 2 juli 2013 @ 23:42
Damn, ik... wil... pakketjes!
rene90woensdag 3 juli 2013 @ 10:42
Voor de zomer:
http://www.buyincoins.com/item/2524.html
2x-car-sun-shade-01.jpg
$1,48
Deugniettwoensdag 3 juli 2013 @ 12:45
Ik wil ook pakketjes...... Laatste weken toets-en afrondperiode gehad op school dus vrij weinig besteld.. :'( Krijg bijna afkickverschijnselen als ik geen gele enveloppen in de brievenbus zie en baal als de bel gaat en tis de bezorger niet :P Vrees voor meneer de postbode/bezorger dat volgende week een zware week voor hem wordt :Y

Besteld:
- Sharkwatch
- Bluetooth speaker
- Een soort toilettas voor op vakantie die je kunt "uitrollen" en dan kan ophangen zeg maar
http://www.tinydeal.com/t(...)ssorted-p-84394.html
- Brainwavz R1, Zondag besteld, vandaag verzonden(?) en er staat morgen verwachte bezorg datum (Fedex) zullen het zien.
- Muismat
- Cogoo!! T02

En volgens mij nog een paar dingen waar ik zo ff snel niet op kan komen :D
Tjackawoensdag 3 juli 2013 @ 13:15
Weet er iemand goede muziek oordoppen en het liefst geen in air!