SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Speciale Newb GuideOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier![]()
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:03 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je geeft een vaag iets aan waar niemand iets mee kan. Wat verwacht je dan? Dat we een pasklaar antwoord hebben?![]()
Nee, maar wellicht had een van jullie soortgelijke ervaringen?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:03 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je geeft een vaag iets aan waar niemand iets mee kan. Wat verwacht je dan? Dat we een pasklaar antwoord hebben?
Achja als niemand 't weet kan het waarschijnlijk ook geen serieus probleem zijn denk ik.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Impingement zou een felle pijn geven en problemen veroorzaken tijdens bovenhandse activiteiten (60 tot 120 graden). Het is dus een rek pijn. Wat je misschien kan doen zijn shoulder dislocators voor de squats om het te rekken. Daarnaast de squats blijven uitvoeren. Die rekken de spier ook gelijk extra. Mocht het erger worden neem dan contact op met een fysiotherapeut.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 21:56 schreef Snakey het volgende:
[..]
[..]
impingement?
Dat lijkt me sterk. Denk niet dat hij zo zwaar lift dat dat aan de hand kan zijn.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Die logica....quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:05 schreef Susteren het volgende:
[..]
Nee, maar wellicht heeft een van jullie soortgelijke ervaringen?
Achja als niemand 't weet kan het waarschijnlijk ook geen serieus probleem zijn denk ik.
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Thanks voor het openen SnakeyJe hebt voor 100 EUR aan supplementen gekocht voordat je ook maar begon met fatsoenlijk trainen....quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:02 schreef Susteren het volgende:
[..]
Luister, ik ben niet iemand die zich aanstelt, dat kan ik je garanderen.
Elke potentiele mug projecteer je als een olifant.
Focus je op de grote zaken.Confidence through competence![]()
Nou nee. Het kan best iets serieus zijn, maar als je zo'n vage beschrijving geeft kan iedereen alleen maar raden naar wat er aan de hand is.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:05 schreef Susteren het volgende:
[..]
Nee, maar wellicht had een van jullie soortgelijke ervaringen?
Achja als niemand 't weet kan het waarschijnlijk ook geen serieus probleem zijn denk ik.![]()
Okey ik zal de komende tijd gewoon doorgaan met squats, misschien gaat het vanzelf overquote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:06 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Impingement zou een felle pijn geven en problemen veroorzaken tijdens bovenhandse activiteiten (60 tot 120 graden). Het is dus een rek pijn. Wat je misschien kan doen zijn shoulder dislocators voor de squats om het te rekken. Daarnaast de squats blijven uitvoeren. Die rekken de spier ook gelijk extra. Mocht het erger worden neem dan contact op met een fysiotherapeut.![]()
Het is gewoon best kut dat zo'n gevoel m'n oefening negatief beïnvloed.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Ik denk dat het een form fout is. Post een video van je squat.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:11 schreef Susteren het volgende:
[..]
Okey ik zal de komende tijd gewoon doorgaan met squats, misschien gaat het vanzelf over![]()
Het is gewoon best kut dat zo'n gevoel m'n oefening negatief beïnvloed.we don't let bygones be bygones we buy guns and squeeze like a python until the night come typical flow to keep you n*ggas on the tip of your toes lo and behold make your temple explode![]()
Voer dan eerst shoulder dislocations uit voor je gaat squatten. Dit kan de spier die de rek pijn veroorzaakt wat oprekken. Als je vervolgens gaat squatten moet de rekpijn minder zijn.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:11 schreef Susteren het volgende:
[..]
Okey ik zal de komende tijd gewoon doorgaan met squats, misschien gaat het vanzelf over![]()
Het is gewoon best kut dat zo'n gevoel m'n oefening negatief beïnvloed.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Het ding is, je hebt pijn en je hebt pijn. Ik heb verschillende pijntjes, de ene neem ik serieus, de andere negeer ik omdat ik weet dat het niks is. Dat is uiteraard een kwestie van tijd om het verschil te leren kennen. Maar als je een n00b bent ken je dat verschil niet en je wil jezelf niet voor weet ik hoe lang blesseren.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:11 schreef Susteren het volgende:
[..]
Okey ik zal de komende tijd gewoon doorgaan met squats, misschien gaat het vanzelf over![]()
Het is gewoon best kut dat zo'n gevoel m'n oefening negatief beïnvloed.
Vraag dus wat advies van iemand in de gym, als je die hebt.![]()
we hebben allemaal constant pijntjes, ligt eraan hoe serieus het je wilt nemen, bb zonder pijntjes bestaat niet.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:11 schreef Susteren het volgende:
[..]
Okey ik zal de komende tijd gewoon doorgaan met squats, misschien gaat het vanzelf over![]()
Het is gewoon best kut dat zo'n gevoel m'n oefening negatief beïnvloed.![]()
*zoekt shoulder dislocations op op youtubequote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:16 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Voer dan eerst shoulder dislocations uit voor je gaat squatten. Dit kan de spier die de rek pijn veroorzaakt wat oprekken. Als je vervolgens gaat squatten moet de rekpijn minder zijn.
Hmm het klinkt raar maar ik heb voor de gym op de hoek gekozen, opzich niks mis mee maar er zitten vrijwel alleen maar vrouwen die gewicht willen verliezenquote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:16 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het ding is, je hebt pijn en je hebt pijn. Ik heb verschillende pijntjes, de ene neem ik serieus, de andere negeer ik omdat ik weet dat het niks is. Dat is uiteraard een kwestie van tijd om het verschil te leren kennen. Maar als je een n00b bent ken je dat verschil niet en je wil jezelf niet voor weet ik hoe lang blesseren.
Vraag dus wat advies van iemand in de gym, als je die hebt.![]()
Paar mannen, maar meer van die voetballers die non stop hun evenwicht etc. oefenen. Iemand die hiervan verstand zou hebben in de gym zou ik zo niet 123 kunnen bedenken, vandaar dat ik dacht het maar eens hier te vragen
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Maar je wil wel graag zo veel mogelijk pijntjes vermijden of verhelpen. Mensen mogen gerust vragen stellen hier over klachten wat mij betreft. Het probleem met Susteren is dat hij het verschil tussen bro-science en legit bronnen nog niet weet en kennis mist.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:22 schreef THEFXR het volgende:
[..]
we hebben allemaal constant pijntjes, ligt eraan hoe serieus het je wilt nemen, bb zonder pijntjes bestaat niet.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Klopt, een tijd geleden geloofde ik zelfs nog beschrijvingen van supplementen alsquote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:26 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Het probleem met Susteren is dat hij het verschil tussen bro-science en legit bronnen nog niet weet en kennis mist.quote:300% meer spiergroei in 1 week
ultieme pump
krijg binnen 2 weken tot 3 kilo droge spiermassa![]()
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Bij de front squat hoort de barbell toch vervelend tegen de keel aan te drukken? Vandaag met 50kg gedaan wordt een stuk flexibeler.
En bij de clean ben ik te traag met het naar voren brengen van de ellebogen waardoor ik de barbell vol op de polsen vang of op mijn sleutelbenen kletterd:/.No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Bij zowel de front squat en clean moet de stang op de voorste schouderkop komen. Dus de spiermassa die zich vormt als je de arm naar voren omhoog heft.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:31 schreef esv7 het volgende:
Bij de front squat hoort de barbell toch vervelend tegen de keel aan te drukken? Vandaag met 50kg gedaan wordt een stuk flexibeler.
En bij de clean ben ik te traag met het naar voren brengen van de ellebogen waardoor ik de barbell vol op de polsen vang of op mijn sleutelbenen kletterd:/.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Ik denk dat dat vrij normaal is, ben mijzelf wel redelijk goed in gaan lezen maar je kan niet gelijk alles weten.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:29 schreef Susteren het volgende:
[..]
Klopt, een tijd geleden geloofde ik zelfs nog beschrijvingen van supplementen als
[..]
No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
In de kuil tussen je bicep en schouder zegmaar?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:33 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Bij zowel de front squat en clean moet de stang op de voorste schouderkop komen. Dus de spiermassa die zich vormt als je de arm naar voren omhoog heft.
En sorry voor de dubbelpost maar multiquoten is echt een gekut op je mobiel?No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Niet in de kuil, hierop kan je het wel mooi zien dat hij hem op de schouderkop legt.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:35 schreef esv7 het volgende:
[..]
In de kuil tussen je bicep en schouder zegmaar?
En sorry voor de dubbelpost maar multiquoten is echt een gekut op je mobiel?
I.p.v. er achter en tegen de keel wat dus niet moet:
Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
waar haal je die wijsheid vandaan?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:33 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Bij zowel de front squat en clean moet de stang op de voorste schouderkop komen. Dus de spiermassa die zich vormt als je de arm naar voren omhoog heft.![]()
welke wijsheid?quote:Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Oké dankjewel, had hem iets verder naar achter op de schouder liggen waardoor die tegen mijn keel drukte. Had ook een rood hoofd niet normaal met maar 40kg...quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:39 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Niet in de kuil, hierop kan je het wel mooi zien dat hij hem op de schouderkop legt.
I.p.v. er achter en tegen de keel wat dus niet moet:
[ afbeelding ]No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
dat lijkt me niks, als er niemand anders met jouw visie traint, hoe lang is het contract? ik zou nl op zoek gaan naar een betere gym.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:23 schreef Susteren het volgende:
[..]
*zoekt shoulder dislocations op op youtube
[..]
Hmm het klinkt raar maar ik heb voor de gym op de hoek gekozen, opzich niks mis mee maar er zitten vrijwel alleen maar vrouwen die gewicht willen verliezen![]()
Paar mannen, maar meer van die voetballers die non stop hun evenwicht etc. oefenen. Iemand die hiervan verstand zou hebben in de gym zou ik zo niet 123 kunnen bedenken, vandaar dat ik dacht het maar eens hier te vragen![]()
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:50 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat lijkt me niks, als er niemand anders met jouw visie traint, hoe lang is het contract? ik zou nl op zoek gaan naar een betere gym.Je traint toch voor jezelf, niet omdat mensen je visie delen?
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Een jaar, was bovendien een van de goedkoopste gyms in een straal van 15 km, dus keus was snel gemaakt.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:50 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat lijkt me niks, als er niemand anders met jouw visie traint, hoe lang is het contract? ik zou nl op zoek gaan naar een betere gym.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
denk dat je te gespannen squat. Probeer is een lege bar en laat hem losjes op jetraps liggen. highbar dus. Knijp absoluut niet in de barbell. Sterker nog eigenlijk kan je je polsen rustig op de bar laten rusten. Je armen kunnen bij een backsquat ontspannen blijven mits je form goed is.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:54 schreef Susteren het volgende:
[..]
Een jaar, was bovendien een van de goedkoopste gyms in een straal van 15 km, dus keus was snel gemaakt.![]()
Daar zeg je me wat, ik heb de barbell wel altijd strak vastquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:02 schreef Mithras82 het volgende:
[..]
denk dat je te gespannen squat. Probeer is een lege bar en laat hem losjes op jetraps liggen. highbar dus. Knijp absoluut niet in de barbell. Sterker nog eigenlijk kan je je polsen rustig op de bar laten rusten. Je armen kunnen bij een backsquat ontspannen blijven mits je form goed is.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
klopt, alleen als de rest alleen maar wat fitness doet en geen bb, motiveert dat niet.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 22:53 schreef slacker_nl het volgende:
[..]Je traint toch voor jezelf, niet omdat mensen je visie delen?
![]()
Kijk naar jezelf, en niet naar anderen punt. Als anderen mij moeten motiveren... nah.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:03 schreef THEFXR het volgende:
[..]
klopt, alleen als de rest alleen maar wat fitness doet en geen bb, motiveert dat niet.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Als je een foto kunt maken van je triceps training, kun je ook een filmpje maken van je squat. We kunnen wel een halve topic verder speculeren, maar daar schieten zowel jij als wij geen biet mee op
Confidence through competence![]()
Ik vind het juist wel motiverend om zowat de enige te zijn die serieus krachttraining probeert te doen. Vroeger toen ik nog totaal niet wist wat ik deed en bij de ijshockeyclub in de buurt fitnesste zag ik allemaal sterke gespierde mannen die veel zwaardere dingen deden dan ik, en dan dacht ik soms waarom doe ik dit nogquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:04 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Kijk naar jezelf, en niet naar anderen punt. Als anderen mij moeten motiveren... nah.
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Ja klopt, zal maandag eens een vidje schieten (als ik het niet vergeetquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:04 schreef Stereotomy het volgende:
Als je een foto kunt maken van je triceps training, kun je ook een filmpje maken van je squat. We kunnen wel een halve topic verder speculeren, maar daar schieten zowel jij als wij geen biet mee op)
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Ik heb anderen niet nodig voor motivatie, kijk bijna altijd wel uit naar een training(helemaal na een dag school). Maar als ik een vriend een pr op de deadlift zie zetten ofzo motiveerd dat mij echt wel. En als ik een filmpje van Klokov of van California Strength zie krijg ik wel zin om de clean te oefenen, en van een Kai Green vid weer om ziek mijn benen te trainen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:04 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Kijk naar jezelf, en niet naar anderen punt. Als anderen mij moeten motiveren... nah.No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
jij snapt het, slacker niet echtquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:06 schreef Susteren het volgende:
[..]
Ik vind het juist wel motiverend om zowat de enige te zijn die serieus krachttraining probeert te doen. Vroeger toen ik nog totaal niet wist wat ik deed en bij de ijshockeyclub in de buurt fitnesste zag ik allemaal sterke gespierde mannen die veel zwaardere dingen deden dan ik, en dan dacht ik soms waarom doe ik dit nog![]()
Ik heb het met een vriendin op FB altijd over onze PR's. Daar heb ik geen mensen in mijn gym voor nodig. Maar wat THEFXR zegt dat je weg moet bij een gym omdat er geen mensen zijn met dezelfde *visie* is bullcrap.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:11 schreef esv7 het volgende:
[..]
Ik heb anderen niet nodig voor motivatie, kijk bijna altijd wel uit naar een training(helemaal na een dag school). Maar als ik een vriend een pr op de deadlift zie zetten ofzo motiveerd dat mij echt wel. En als ik een filmpje van Klokov of van California Strength zie krijg ik wel zin om de clean te oefenen, en van een Kai Green vid weer om ziek mijn benen te trainen.
@THEFXR right.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Anders waren er ook geen muscle beach of golds gym onstaan, volgens jouw visie en het noemen van FB slaat nergens op, aangezien FB een tijdelijk trend is.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:27 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik heb het met een vriendin op FB altijd over onze PR's. Daar heb ik geen mensen in mijn gym voor nodig. Maar wat THEFXR zegt dat je weg moet bij een gym omdat er geen mensen zijn met dezelfde *visie* is bullcrap.
@THEFXR right.
ik kan er verder niks aan doen dat je het niet snapt, anderen snappen mijn post iig wel.![]()
Ik snap wat je zegt, maar ik vind het onzin.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:31 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Anders waren er ook geen muscle beach of golds gym onstaan, volgens jouw visie en het noemen van FB slaat nergens op, aangezien FB een tijdelijk trend is.
ik kan er verder niks aan doen dat je het niet snapt, anderen snappen mijn post iig wel.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Niet te druk een vriendelijke sfeer en een squatrek. Meer is niet nodig. Hardcore gyms vind ik niet echt prettig. Ik ga van andere mensen niet harder trainen. Want ik train altijd maximaal![]()
![]()
nee, dat snap je niet, want het is geen onzin, Susteren noemt duidelijk op dat de mensen in zijn gym niet echt aan BB doen. Dat motiveert gewoon niet en waarom zou jij geven wat voor pr's je vriendin heeft? je kijkt toch alleen naar jezelf en niet naar anderen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:33 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik snap wat je zegt, maar ik vind het onzin.
met jezelf tegenspreken kom je helemaal nergens in deze discussie.![]()
Ik mis bij mijn sportschool een platform, das verder gelijk het enigste wat ik mis.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:34 schreef Mithras82 het volgende:
Niet te druk een vriendelijke sfeer en een squatrek. Meer is niet nodig. Hardcore gyms vind ik niet echt prettig. Ik ga van andere mensen niet harder trainen. Want ik train altijd maximaalNo citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:36 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee, dat snap je niet, want het is geen onzin, Susteren noemt duidelijk op dat de mensen in zijn gym niet echt aan BB doen. Dat motiveert gewoon niet en waarom zou jij geven wat voor pr's je vriendin heeft? je kijkt toch alleen naar jezelf en niet naar anderen.
met jezelf tegenspreken kom je helemaal nergens in deze discussie.![]()
Denk dat er weinig mensen zijn die denken "hey, wat een brede gast, nu ga ik ook extra hard trainen". Motivatie komt imo uit jezelf.
Het zou verder veel mensen goed doen om juist minder op anderen te letten in hun sportschool dan juist de focus te leggen op wat anderen doen.![]()
als beginneling heb je daar niks aan, levert je alleen maar blessures op.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:40 schreef Asgard het volgende:
[..]![]()
Denk dat er weinig mensen zijn die denken "hey, wat een brede gast, nu ga ik ook extra hard trainen". Motivatie komt imo uit jezelf.
Het zou verder veel mensen goed doen om juist minder op anderen te letten in hun sportschool dan juist de focus te leggen op wat anderen doen.![]()
Ik zeg dat ik geen mensen in mijn gym hoef te hebben om mij te motiveren, jij zegt dat zoiets noodzakelijk is. Dat vind ik onzin. Ik train samen met wielrenners, basketballers, hardlopers, beachboys, bb-achtige gasten, MMA'ers, echt van alles. Dat maakt het voor mij interessant, maar het motiveert me niet. Ik vind het niet erg om een praatje te maken, een discussie over oefeningen te hebben, het is leuk om te weten hoe anderen trainen.quote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:36 schreef THEFXR het volgende:
nee, dat snap je niet, want het is geen onzin, Susteren noemt duidelijk op dat de mensen in zijn gym niet echt aan BB doen. Dat motiveert gewoon niet en waarom zou jij geven wat voor pr's je vriendin heeft? je kijkt toch alleen naar jezelf en niet naar anderen.
met jezelf tegenspreken kom je helemaal nergens in deze discussie.
Ik kijk ook alleen naar mezelf en niet naar anderen. Ik ben volgens mij uitgelachen een tijdje geleden toen ik met een lege bar aan het deadliften was. Do I care? Nee. Ik train met mijn doelen, wat anderen doen zal me verder worst wezen.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Squatrek is er niet helaasquote:Op vrijdag 21 juni 2013 23:34 schreef Mithras82 het volgende:
Niet te druk een vriendelijke sfeer en een squatrek. Meer is niet nodig. Hardcore gyms vind ik niet echt prettig. Ik ga van andere mensen niet harder trainen. Want ik train altijd maximaal
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Check de eerste regel vd OP trouwens. Nuff said
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Wel een powerrack? Dat is wel een reden om op te bokken, geen rack hebben.quote:In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
dat idee had ik dus al, maar jij vond steeds van niet.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:01 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Wel een powerrack? Dqt is wel een reden om op te bokken.![]()
Ow! Je bedoelde een power danwel squatrack. Dat had mijn glazen bol moeten weten...quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:01 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat idee had ik dus al, maar jij vond steeds van niet.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
dat is de ervaring, je hebt toch gelezen hoe hij zijn gym gasten beschreef en hoe hij de dichtsbijzijnde gym had uitgekozen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:03 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ow! Je bedoelde een power danwel squatrack. Dat had mijn glazen bol moeten weten...![]()
Ik heb de goedkoopste gepakt met de ruimste openingstijden. Tokkievolk die hun spullen niet opruimen. Maar wel een rack. Mijn ervaring is anders.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:05 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat is de ervaring, je hebt toch gelezen hoe hij zijn gym gasten beschreef en hoe hij de dichtsbijzijnde gym had uitgekozen.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
niet eerst even een proeftraining?quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:10 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik heb de goedkoopste gepakt met de ruimste openingstijden. Tokkievolk die hun spullen niet opruimen. Maar wel een rack. Mijn ervaring is anders.![]()
Heb vandaag de ZMA van B&F binnengekregen.
Staat het woord Anabolic op en de pillen hebben een vage kleur en als je dan al vriendinnen hebt die denken dat je aan de anabolen zit omdat je creatine gebruikt![]()
![]()
Ook met een kloon kan je dit vast wel vinden. ONZ / [DE GYM #104] Disciplinequote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:16 schreef Spieren het volgende:
Heb vandaag de ZMA van B&F binnengekregen.
Staat het woord Anabolic op en de pillen hebben een vage kleur en als je dan al vriendinnen hebt die denken dat je aan de anabolen zit omdat je creatine gebruikt![]()
hou op, hebben we dat geklaag daar weer terug.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:18 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ook met een kloon kan je dit vast wel vinden. ONZ / [DE GYM #104] Discipline![]()
![]()
En daar zit je nog een jaar aan vast? Lekker dan. Je gaat heel snel spijt krijgen van het zomaar kiezen voor de goedkoopste.quote:![]()
![]()
ik heb die fout ook gemaakt, nu squat ik in een zelfgemaakt rekje. Maar ja.. Verder op zich wel fijne gymquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:46 schreef Nic1 het volgende:
[..]
En daar zit je nog een jaar aan vast? Lekker dan. Je gaat heel snel spijt krijgen van het zomaar kiezen voor de goedkoopste.![]()
Geen squatrack <-> fijne gymquote:Op zaterdag 22 juni 2013 09:14 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
ik heb die fout ook gemaakt, nu squat ik in een zelfgemaakt rekje. Maar ja.. Verder op zich wel fijne gym
contradictio in terminisThis isn't even my final form.![]()
Nopequote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:01 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Wel een powerrack? Dat is wel een reden om op te bokken, geen rack hebben.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Post hier een korte review over een tijd als je wiltquote:Op zaterdag 22 juni 2013 00:16 schreef Spieren het volgende:
Heb vandaag de ZMA van B&F binnengekregen.
Staat het woord Anabolic op en de pillen hebben een vage kleur en als je dan al vriendinnen hebt die denken dat je aan de anabolen zit omdat je creatine gebruikt
Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Dit was de enige, in nieuwstadt is er ook een maar das 25 min fietsen waardoor ik warsch maar 2/3x per week kanquote:Op zaterdag 22 juni 2013 01:46 schreef Nic1 het volgende:
[..]
En daar zit je nog een jaar aan vast? Lekker dan. Je gaat heel snel spijt krijgen van het zomaar kiezen voor de goedkoopste.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Zit op mob in de trein ghehequote:Op zaterdag 22 juni 2013 11:57 schreef seto het volgende:
CarbonC is de enige die meerdere posts achter elkaar mag zetten.Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
Heb je de beste man niet begrepen? Dan FOK! je maar niet in de trein.quote:This isn't even my final form.![]()
Altijd lekker een wake up call
Al een hele tijd niet gesquat ivm het in season zijn etc etc
Faalde even op mn 3e rep van mn laatste set (ging ook voor 3)
Lekker is dat
Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers![]()
40kg gecleaned, het begint te komen denk ik qua vorm.
Overigens flink te trillen in het begin door extra pwo en een dexaprine maar wel hard gegaan.
#dagboekpostsinonzikweethetfan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
Dexa +pwo = overkill :pquote:Op zaterdag 22 juni 2013 13:16 schreef Beach het volgende:
40kg gecleaned, het begint te komen denk ik qua vorm.
Overigens flink te trillen in het begin door extra pwo en een dexaprine maar wel hard gegaan.
#dagboekpostsinonzikweethet![]()
http://www.zie.nl/video/o(...)drukken/m1nzh9rfqr4j
De 91-jarige Sy Perlis heeft het wereldrecord bankdrukken verbeterd in de categorie 'negentig jaar en ouder'. Perlis wist 85 kilo omhoog te krijgen. Het vorige record stond op 61 kilo.
Supervet ;d![]()
Damn, zo weinig? inb4 "doe het maar na", maar je zou verwachten dat er sterkere 90+ers rondlopen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 15:16 schreef Atemno het volgende:
http://www.zie.nl/video/o(...)drukken/m1nzh9rfqr4j
De 91-jarige Sy Perlis heeft het wereldrecord bankdrukken verbeterd in de categorie 'negentig jaar en ouder'. Perlis wist 85 kilo omhoog te krijgen. Het vorige record stond op 61 kilo.
Supervet ;d
Wil niet oud worden.
This isn't even my final form.![]()
HIj bencht meer dat de gemiddelde poster hier geloof ik. En 90 jaar, wat er dan allemaal al met je lichaam is gebeurd, dan is het best knap.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 15:19 schreef Levolution het volgende:
[..]
Damn, zo weinig? inb4 "doe het maar na", maar je zou verwachten dat er sterkere 90+ers rondlopen.
Wil niet oud worden.![]()
Dat snap ik, ik zeg niet dat het niet knap is, maar zoals ik al zei: je zou denken dat het record iets hoger ligt.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 15:21 schreef Atemno het volgende:
[..]
HIj bencht meer dat de gemiddelde poster hier geloof ik. En 90 jaar, wat er dan allemaal al met je lichaam is gebeurd, dan is het best knap.
Het is gewoon confronterend om te zien hoe het lichaam vergaat na een bepaalde leeftijd.This isn't even my final form.![]()
Ja dat is ook zeker waar inderdaad.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 15:27 schreef Levolution het volgende:
[..]
Dat snap ik, ik zeg niet dat het niet knap is, maar zoals ik al zei: je zou denken dat het record iets hoger ligt.
Het is gewoon confronterend om te zien hoe het lichaam vergaat na een bepaalde leeftijd.![]()
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
![]()
Het commentaar is wat zacht, kan je dat nog opschroeven? voor de rest nice filmpiequote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:17 schreef RaymondK het volgende:
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
thanx, nee dat kan niet. Athans, misschien in yt zelf, maar dat zal het zelfde woorden als harder zetten.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:28 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het commentaar is wat zacht, kan je dat nog opschroeven? voor de rest nice filmpie![]()
Shoulder day with Ray! Feest met het bakbeest!quote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:17 schreef RaymondK het volgende:
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
![]()
Nice dat je voor de voice-over gegaan bent, maar het geluid moet ietsjes harder ja. Verder nice, mooi ook die neger op het einde.
Keep it up!
If not now, then when.![]()
Die pijn in je schouders tijdens de shoulder press kan misschien een impingement zijn. Ik hoop het niet natuurlijk.If not now, then when.![]()
quote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:17 schreef RaymondK het volgende:
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
![]()
Haha, aahh, das een heel aardige gast. Is ook serieus bezig. Volgende keer zegt i meer lolquote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:32 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Shoulder day with Ray! Feest met het bakbeest!![]()
![]()
Nice dat je voor de voice-over gegaan bent, maar het geluid moet ietsjes harder ja. Verder nice, mooi ook die neger op het einde.
Keep it up!![]()
Ja, heb ik al eerder gehad, impingelementje, maar dit is gelukkig niet zo hevig als toen.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Die pijn in je schouders tijdens de shoulder press kan misschien een impingement zijn. Ik hoop het niet natuurlijk.
Zal die schouderflex oefeningen weer eens oppakken.
Volgende keer zal ik voiceover maar beter inspreken idd.![]()
Geweldig man hahaquote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:17 schreef RaymondK het volgende:
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
![]()
![]()
Magnesiumbal of -blok? Bal lijkt me fijner om tussen je palmen te wrijven.
edit: wat een vraag ook. In de zelfde categorie als welke smaak whey hebben jullie.
[ Bericht 56% gewijzigd door Levolution op 22-06-2013 18:38:54 ]This isn't even my final form.![]()
Lol.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 18:33 schreef Levolution het volgende:
Magnesiumbal of -blok? Bal lijkt me fijner om tussen je palmen te wrijven.
edit: wat een vraag ook. In de zelfde categorie als welke smaak whey hebben jullie.
Ik heb een blok, maar uiteindelijk heb je echt maar heel weinig nodig.
Balblijft langer heel lijkt me. Blok breken de hoeken af. Heb het nu in een tupperwaredoosje zitten![]()
Volgens mij voldoet het al om even je vingers in die bak te steken en dan in je handen te wrijven, of niet? Dus ik hoef toch nooit die bal eruit te halen. Maar het afbreek-argument is wel een goede, denk dat ik toch voor de bal ga.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 18:43 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Lol.
Ik heb een blok, maar uiteindelijk heb je echt maar heel weinig nodig.
Balblijft langer heel lijkt me. Blok breken de hoeken af. Heb het nu in een tupperwaredoosje zittenThis isn't even my final form.![]()
Ja idd. Beetje aan je vingers en dan in je handen wrijven is genoegquote:Op zaterdag 22 juni 2013 18:47 schreef Levolution het volgende:
[..]
Volgens mij voldoet het al om even je vingers in die bak te steken en dan in je handen te wrijven, of niet? Dus ik hoef toch nooit die bal eruit te halen. Maar het afbreek-argument is wel een goede, denk dat ik toch voor de bal ga.![]()
Is anders, die bal smaakt echt ruk. Die blokken zijn net schuimpjes.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 18:33 schreef Levolution het volgende:
Magnesiumbal of -blok? Bal lijkt me fijner om tussen je palmen te wrijven.
edit: wat een vraag ook. In de zelfde categorie als welke smaak whey hebben jullie.
Ik wil er denk ik ook eentje gaan halen, een bal, lijkt me praktischer.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Heb al besteld bij klimwinkel (had ik nog liggen van Yuri), ben benieuwd.
Mijn grip was een stuk beter gisteren trouwens, ik heb zo'n vermoeden dat het door het verhuizen komt, veel moeten tillen en veel in schroevendraaiers en sleuteltangen moeten knijpen.
This isn't even my final form.![]()
One luv bredda. Hoe lang heb je eigenlijk gekuurd en ben je nu gewoon natty bezig?quote:Op vrijdag 21 juni 2013 09:41 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Lekker man, twee pakken per dag. Niets dikmaker en genoeg energie voor trainen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik cut vrolijk verder voor die zieke shoulder striations zoals Drinky. (mirin' son)
Mirin pecs bro
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas![]()
Leuk gedaan hoorquote:Op zaterdag 22 juni 2013 17:17 schreef RaymondK het volgende:
Hey menschen!
Nieuw filmpje, eerder dan beloofd.
volgende is dan benen en deadlift, maar die duurt nog ff hoor![]()
have fun![]()
![]()
Ben benieuwd naar je volgende video![]()
Zou heel goed kunnen! Ik verhuis als bijbaan, maar de jongens die het full-time doen hebben een grip waar je u tegen zegt!quote:Op zaterdag 22 juni 2013 19:21 schreef Levolution het volgende:
Heb al besteld bij klimwinkel (had ik nog liggen van Yuri), ben benieuwd.
Mijn grip was een stuk beter gisteren trouwens, ik heb zo'n vermoeden dat het door het verhuizen komt, veel moeten tillen en veel in schroevendraaiers en sleuteltangen moeten knijpen.![]()
![]()
Hoeveel kg? Ken je trouwens de maastricht Wild Cats? Wil daar misschien proeflesje gaan draaien ergens dit jaar.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 13:02 schreef kidkash19 het volgende:
Altijd lekker een wake up call
Al een hele tijd niet gesquat ivm het in season zijn etc etc
Faalde even op mn 3e rep van mn laatste set (ging ook voor 3)
Lekker is dat"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Thanks babes. Ben drie maand on geweest. Creatine.quote:Op zaterdag 22 juni 2013 20:33 schreef Drinky het volgende:
[..]
One luv bredda. Hoe lang heb je eigenlijk gekuurd en ben je nu gewoon natty bezig?
Mirin pecs bro
Vandaag naar Holi Festival in de Arena. Was toffe shit, sommige mensen shirtloos, zelf shirt aangehouden. Veel borst & schouders erryday, blijft typisch.
Eindelijk een fijne spiegel gevonden. Twee foto's voor Drinky.![]()
Verder: Susteren, voor abs trainen heb ik laatst een soort van hyperextended situps gedaan op het bankje van de glute/ham raises, dus gezicht omhoog op dat ding.Schijf vasthouden voor extra weerstand.
Voelde abs wel goed eigenlijk, en was leuker dan situps of crunches. Ook fijn om helemaal naar onderen te laten zakken, net voor het punt waarop je onderrug gaat protesteren.
Maar die shit lijkt niet nodig te zijn dus, je buikspieren groeien vanzelf wel met je lichaam mee door squats, deadlifts, chinups, (cable) rows etc. Ik denk dat je van teveel ab work een te blokkerige core kan krijgen.
Groepen die daadwerkelijk snel lacken zijn achterkant schouder en kuiten, geef die vanaf het begin genoeg aandacht.![]()
![]()
Nice pics en thx voor de tips!quote:Op zondag 23 juni 2013 01:42 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks babes. Ben drie maand on geweest. Creatine.
Vandaag naar Holi Festival in de Arena. Was toffe shit, sommige mensen shirtloos, zelf shirt aangehouden. Veel borst & schouders erryday, blijft typisch.
Eindelijk een fijne spiegel gevonden. Twee foto's voor Drinky.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Verder: Susteren, voor abs trainen heb ik laatst een soort van hyperextended situps gedaan op het bankje van de glute/ham raises, dus gezicht omhoog op dat ding.Schijf vasthouden voor extra weerstand.
Voelde abs wel goed eigenlijk, en was leuker dan situps of crunches. Ook fijn om helemaal naar onderen te laten zakken, net voor het punt waarop je onderrug gaat protesteren.
Maar die shit lijkt niet nodig te zijn dus, je buikspieren groeien vanzelf wel met je lichaam mee door squats, deadlifts, chinups, (cable) rows etc. Ik denk dat je van teveel ab work een te blokkerige core kan krijgen.
Groepen die daadwerkelijk snel lacken zijn achterkant schouder en kuiten, geef die vanaf het begin genoeg aandacht.
[ Bericht 1% gewijzigd door Susteren op 23-06-2013 02:41:55 ]Ik ben de spelings kooning van de heele weereld! Dus geen spelings-fauten makken in dit foorum!™
Op donderdag 9 december 2010 13:44 schreef Rectum het volgende:
Mijn ode aan Susteren. :')![]()
vingers van een 30+quote:Op zondag 23 juni 2013 01:42 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks babes. Ben drie maand on geweest. Creatine.
Vandaag naar Holi Festival in de Arena. Was toffe shit, sommige mensen shirtloos, zelf shirt aangehouden. Veel borst & schouders erryday, blijft typisch.
Eindelijk een fijne spiegel gevonden. Twee foto's voor Drinky.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Verder: Susteren, voor abs trainen heb ik laatst een soort van hyperextended situps gedaan op het bankje van de glute/ham raises, dus gezicht omhoog op dat ding.Schijf vasthouden voor extra weerstand.
Voelde abs wel goed eigenlijk, en was leuker dan situps of crunches. Ook fijn om helemaal naar onderen te laten zakken, net voor het punt waarop je onderrug gaat protesteren.
Maar die shit lijkt niet nodig te zijn dus, je buikspieren groeien vanzelf wel met je lichaam mee door squats, deadlifts, chinups, (cable) rows etc. Ik denk dat je van teveel ab work een te blokkerige core kan krijgen.
Groepen die daadwerkelijk snel lacken zijn achterkant schouder en kuiten, geef die vanaf het begin genoeg aandacht.![]()
![]()
beetje nat geworden.quote:Op zondag 23 juni 2013 01:42 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Thanks babes. Ben drie maand on geweest. Creatine.
Vandaag naar Holi Festival in de Arena. Was toffe shit, sommige mensen shirtloos, zelf shirt aangehouden. Veel borst & schouders erryday, blijft typisch.
Eindelijk een fijne spiegel gevonden. Twee foto's voor Drinky.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Verder: Susteren, voor abs trainen heb ik laatst een soort van hyperextended situps gedaan op het bankje van de glute/ham raises, dus gezicht omhoog op dat ding.Schijf vasthouden voor extra weerstand.
Voelde abs wel goed eigenlijk, en was leuker dan situps of crunches. Ook fijn om helemaal naar onderen te laten zakken, net voor het punt waarop je onderrug gaat protesteren.
Maar die shit lijkt niet nodig te zijn dus, je buikspieren groeien vanzelf wel met je lichaam mee door squats, deadlifts, chinups, (cable) rows etc. Ik denk dat je van teveel ab work een te blokkerige core kan krijgen.
Groepen die daadwerkelijk snel lacken zijn achterkant schouder en kuiten, geef die vanaf het begin genoeg aandacht.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: